Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i Towarzyskie
Barłomino, 29-30.07.2017 r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:02:00
2017-07-28 16:45:49
Weronika Fryska WIKI
  • 2x 2/LL/
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:02:11
2017-07-28 16:43:59
Weronika Fryska WIKTOR
  • 2x 2/LL/
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 14:47:05
2017-07-28 13:19:52
Marcin Labuda KSIĘŻNA
  • 2x 2/LL/
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 14:47:18
2017-07-28 11:20:41
Estera Banasiak FORTUNA
  • 1x 1/LL mini/
  • 2x 2/LL/
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 14:47:35
2017-07-28 09:14:58
Agata Wójcik TIMBA
  • 1x 1/LL mini/
  • 2x 2/LL/
  • 2x 9/LL/
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 08:22:48
2017-07-27 21:27:51
Iwona Iskierko WALOR
  • 1x 2/LL/
  • 1x 3/L/
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 08:22:34
2017-07-27 20:09:55
Oliwia Kunysz VALESKA
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 08:22:22
2017-07-27 19:41:30
Karolina Gohra JOY
  • 1x 2/LL/
  • 1x 3/L/
  • 1x 9/LL/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:10:29
2017-07-27 11:43:26
Anna Rott LEGAT
  • 2x 3/L/
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:08:30
2017-07-27 11:33:53
Łukasz Skowroński PAOLA
  • 1x 4/P/
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:10:13
2017-07-27 11:23:42
Nicoll Ustjak MOONCANTA
  • 2x 2/LL/
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:08:47
2017-07-27 10:42:52
Przemysław Pająk KALA
  • 1x 1/LL mini/
  • 2x 2/LL/
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:09:39
2017-07-27 09:36:33
Karolina Rogala ARMANI
  • 1x 2/LL/
  • 2x 3/L/
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:09:28
2017-07-27 09:30:35
Piotr Skierkowski BASTION
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:09:26
2017-07-26 20:55:26
Wiktoria Konkol EPOSZ
  • 1x 9/LL/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:09:38
2017-07-26 20:54:51
Wiktoria Konkol WEST
  • 2x 9/LL/
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:09:53
2017-07-26 20:54:07
Maja Szymankiewicz CAMELOT
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:10:06
2017-07-26 20:23:00
Dominika Reszuta GAMBLE
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:10:19
2017-07-26 20:21:44
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:10:31
2017-07-26 20:16:25
Łukasz Kaźmierczak PORTOS
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:10:43
2017-07-26 20:15:52
Łukasz Kaźmierczak CHARMANT BLUE
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:10:53
2017-07-26 20:15:27
Łukasz Kaźmierczak BRONCO
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:11:05
2017-07-26 20:15:02
Łukasz Kaźmierczak BORA
  • 1x 5/N/
  • 1x 6/C/
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:11:28
2017-07-26 20:12:26
Julka Sokołowska HUGO
  • 1x 1/LL mini/
  • 1x 2/LL/
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:11:43
2017-07-26 20:07:39
Agnieszka Damps GOTHA
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:05:32
2017-07-25 23:07:52
Angelika Tessmer DOMENICK
  • 2x 3/L/
  • 2x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:05:48
2017-07-25 21:51:03
Aleksandra Tykarska NATALA
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 14:47:59
2017-07-25 20:55:57
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 4/P/
  • 1x 7/P/BINGO art. 262.4.1. przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:07:26
2017-07-25 20:49:35
Agata Nurkowska COUNTRY LADY
  • 1x 1/LL mini/
  • 2x 2/LL/
  • 1x 8/LL mini/
  • 2x 9/LL/
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 16:07:56
2017-07-25 20:47:06
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
  • 1x 12/N/szybkości art.239.2. tab. C
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:08:15
2017-07-25 20:25:48
Katarzyna Loose-Kulinkowska DANJAZZ
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:08:38
2017-07-25 18:59:47
Aleksandra Pobłocka BAKALIA
  • 2x 2/LL/
  • 2x 9/LL/
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:08:55
2017-07-25 18:01:03
Dominik Pieniaszek EMPAT RATOES RIBOE
  • 2x 3/L/
  • 2x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:09:09
2017-07-25 18:00:32
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 08:22:06
2017-07-25 18:00:09
Dominik Pieniaszek CZUCARLOS
  • 1x 2/LL/
  • 1x 3/L/
  • 1x 9/LL/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:09:55
2017-07-25 17:59:29
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 3/L/
  • 1x 7/P/BINGO art. 262.4.1. przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:10:09
2017-07-25 14:35:49
Katarzyna Jachlewska JUPITER
  • 2x 9/LL/
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:10:24
2017-07-25 14:33:46
Monika Jackiewicz HIGH QUALITY
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
  • 1x 12/N/szybkości art.239.2. tab. C
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 08:05:13
2017-07-25 14:33:26
Monika Jackiewicz CAPRIOLE
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
  • 1x 12/N/szybkości art.239.2. tab. C
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 13:51:31
2017-07-25 10:11:12
Emilia Laskowska CYCERA
  • 1x 2/LL/
  • 1x 3/L/
  • 1x 9/LL/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 13:51:20
2017-07-24 14:57:52
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 2/LL/
  • 1x 3/L/
  • 1x 9/LL/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 13:51:09
2017-07-24 14:56:42
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
  • 1x 12/N/szybkości art.239.2. tab. C
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 13:50:31
2017-07-24 09:37:20
Wiktoria Domaszk JASPER
  • 2x 1/LL mini/
  • 1x 2/LL/
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 13:50:18
2017-07-24 08:58:10
Izabella Littwin DAFNE
  • 1x 1/LL mini/
  • 2x 2/LL/
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 13:50:03
2017-07-23 23:45:50
Aleksandra Rykowska CANDILLO
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 13:49:51
2017-07-23 21:40:18
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 2x 3/L/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 13:48:57
2017-07-23 13:39:31
Martyna Sochacka SCADA
  • 1x 1/LL mini/
  • 1x 2/LL/
  • 2x 9/LL/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 12:35:41
2017-07-23 10:21:43
Piotr Zielonka DARAVELL
  • 1x 5/N/
  • 1x 7/P/BINGO art. 262.4.1. przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
  • 1x 13/N1/GRAND PRIX JKS BARŁOMINO
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-23 12:35:28
2017-07-23 10:18:18
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 4/P/
  • 1x 7/P/BINGO art. 262.4.1. przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
  • 1x 13/N1/GRAND PRIX JKS BARŁOMINO
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-22 13:35:12
2017-07-22 11:28:06
Zosia Bownik GRABIEC
  • 2x 2/LL/
  • 1x 3/L/
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 08:35:05
2017-07-21 01:17:24
Małgorzata Goetel HELIOS 155
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:19:47
2017-07-19 20:37:08
Joanna Bońkowska RUTEN
  • 1x 2/LL/
  • 1x 3/L/
  • 1x 9/LL/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 18:36:40
2017-07-19 12:28:12
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:19:33
2017-07-19 08:27:48
Magdalena Bieniek B. HENNESSY
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
  • 1x 6/C/
  • 1x 12/N/szybkości art.239.2. tab. C
  • 1x 13/N1/GRAND PRIX JKS BARŁOMINO
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 14:15:29
2017-07-18 12:26:53
Katarzyna Jachlewska KILIMANJARO TS
  • 1x 12/N/szybkości art.239.2. tab. C
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 14:15:18
2017-07-18 12:26:37
Katarzyna Jachlewska INDIANA JOHNS L
  • 1x 13/N1/GRAND PRIX JKS BARŁOMINO
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 14:14:52
2017-07-18 11:41:08
Marcin Olszewski SUSA
  • 1x 2/LL/
  • 1x 3/L/
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:04:38
2017-07-17 15:51:46
Paweł Czerniewicz CHANEL
  • 2x 2/LL/
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:04:24
2017-07-17 15:44:29
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 4/P/
  • 1x 5/N/
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:04:12
2017-07-17 15:44:00
Agata Piastowska CARMEN
  • 1x 2/LL/
  • 1x 3/L/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:04:00
2017-07-17 09:54:17
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 5/N/
  • 1x 7/P/BINGO art. 262.4.1. przy sztucznym oświetleniu
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:03:41
2017-07-17 09:52:11
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 08:20:44
2017-07-16 12:46:46
Helena Chełchowska GODECJA
  • 2x 3/L/
  • 1x 4/P/
  • 1x 7/P/BINGO art. 262.4.1. przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 08:44:44
2017-07-15 21:29:08
Dominika Skowronska JAGA
  • 1x 2/LL/
  • 1x 3/L/
  • 1x 9/LL/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 08:45:33
2017-07-15 21:28:43
Dominika Skowronska COLADO
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 08:45:15
2017-07-15 21:28:07
Łukasz Skowroński CORTINA
  • 1x 2/LL/
  • 1x 3/L/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-16 08:45:00
2017-07-15 21:27:10
Lukasz Skowronski PAOLA
  • 1x 5/N/
  • 1x 7/P/BINGO art. 262.4.1. przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
  • 1x 13/N1/GRAND PRIX JKS BARŁOMINO
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-15 07:43:24
2017-07-14 22:11:13
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 5/N/
  • 1x 7/P/BINGO art. 262.4.1. przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 12/N/szybkości art.239.2. tab. C
  • 1x 13/N1/GRAND PRIX JKS BARŁOMINO
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 09:09:05
2017-07-14 19:45:27
Katarzyna Ostapiuk PASTORAŁKA
  • 1x 2/LL/
  • 1x 9/LL/
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 14:22:33
2017-07-14 13:26:34
Marta Pałucka LORD PHOENIX K
  • 1x 5/N/
  • 1x 7/P/BINGO art. 262.4.1. przy sztucznym oświetleniu
  • 1x 12/N/szybkości art.239.2. tab. C
  • 1x 13/N1/GRAND PRIX JKS BARŁOMINO
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 13:49:16
2017-07-14 10:03:05
Julia Antoniuk SPEED OF SOUND
  • 1x 2/LL/
  • 2x 3/L/
  • 1x 9/LL/
  • 2x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 13:48:53
2017-07-14 09:59:36
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
  • 1x 12/N/szybkości art.239.2. tab. C
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 09:55:35
2017-07-14 09:54:57
Sonia Niemiera ROMEO
  • 2x 2/LL/
  • 2x 9/LL/
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 09:55:14
2017-07-14 09:51:59
Sonia Niemiera SEGRINA
  • 1x 3/L/
  • 1x 4/P/
  • 1x 10/L/zwykły (art.238.2.1)
  • 1x 11/P/o wzrastającym stopniu trudności /z jokerem/ art. 269.2.
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 09:54:51
2017-07-14 09:49:13
Agata Mazur EUVILLE UNIQUE
  • 2x 2/LL/
  • 2x 9/LL/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antoniuk Julia Werago
Brak
2. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
3. Banasiak Estera BPK
S
brak
4. Banaszek Natalia JKS Barłomino
2006 (Mł.)
5. Barczyk Maja JKS Senny
6. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (Mł.)
7. Bieniek Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O006771
8. Bońkowska Joanna Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
brak
9. Bownik Zosia Hks lotna redzikowo
2006 (Mł.)
Brak
10. Chełchowska Helena Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O026685
10135918
11. Czarnecka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
S
O009824
12. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
13. Czerniewicz Paweł brak
S
brak
14. Damps Agnieszka Pegaz Reda
2000 (J.)
O025773
15. Domaszk Wiktoria Brak
S
Brak
16. Figas Dariusz JKS Barłomino
17. Frydel Katarzyna JKS Senny
18. Fryska Weronika Otomiński KJ TABUN
2001 (J.)
19. Goetel Małgorzata GTH GDYNIA
S
O000252
20. Gohra Karolina PLJ
S
brak
21. Iskierko Iwona Sopocki Klub Jeździecki
O000365
22. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
23. Jackiewicz Monika Klub Jeździecki Jackiewiczów
S
O003432
24. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
25. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (Mł.)
O037859
26. Konkol Wiktoria Klub Jeździecki La Scalla
1997 (MJ.)
O007130
27. Kozłowski Henryk JKS Senny Nowęcin
28. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O034631
29. Kunysz Oliwia HKS Lotna Słupsk
1997 (MJ.)
O034134
30. Labuda Marcin Fundacja Sportu i Oświaty Sopot
2001 (J.)
brak
brak
31. Laskowska Emilia SKJ Sopot
1999 (J.)
O024995
32. Littwin Izabella Brak
2002 (JM.)
Brak
33. Loose-Kulinkowska Katarzyna Stado Ogierów Starogard Gdański
S
O005279
34. Mazur Agata SKJ Sopot
S
brak
35. Niemiera Sonia Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne
S
O010092
36. Nurkowska Agata KTN Łowcy Przygód
1999 (J.)
brak
37. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (JM.)
O037295
38. Pająk Przemysław Szkółka Jeździecka Pasja
2009 (Mł.)
brak
39. Pałucka Marta Sopocki KJ
S
O010189
40. Piastowska Agata PLJ
S
O008330
41. Pieniaszek Diego KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O039628
42. Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
1999 (J.)
O037005
43. Piesik Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039479
44. Pobłocka Aleksandra Kj Stado ogierów Starogard Gdański
2004 (JM.)
brak
45. Polanek Zofia HKS LOTNA
46. Reszuta Dominika la scalla
1999 (J.)
O023149
47. Rogala Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O008833
48. Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O036305
49. Rott Anna Pomorska Liga Jeździecka
S
O020261
50. Rykowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
S
O012560
51. Skierkowski Piotr Sopocki Klub Jeździecki
S
O001828
52. Skowronska Dominika JKS Senny - Nowęcin
2002 (JM.)
O037294
53. Skowronski Lukasz JKS Senny - Nowęcin
S
O013756
54. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
55. Sochacka Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
Brak
56. Sokołowska Julka Pegaz Reda
2001 (J.)
2832/17
57. Szymankiewicz Maja la scalla
2000 (J.)
O030668
58. Tessmer Angelika BPK
1998 (MJ.)
O036687
59. Tykarska Aleksandra Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
S
brak
60. Ustjak Nicoll brak
S
brak
61. Wójcik Agata Werago
Brak
62. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

73

ARMANI OLD GER 2011 Wałach gniada F: Acantus GK
M: x Balou Du Rouet
O: Kinga Zbucka
B: Gestut Lewitz
brak
2.

40

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
3.

45

B. HENNESSY WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Hetman / Cantanis
M: Balerina / Asesor
O: Artur Bieniek
B: Artur Bieniek
K014493 616007530290609
4.

18

BAKALIA . POL 2003 Klacz kasztanowata F: Humel
M: Bona
O: Piotr Pobłocki
B: .
.
5.

74

BASTION Małopolska POL 2006 Wałach gniada F: Top Gun
M: Bakwarta
O: Piotr Skierkowski
B: SK Ochaby
K010293
6.

10

BORA SP POL 2004 Klacz gniada F: Avero
M: Bogoria
O: Łukasz Kaźmierczak
B: SK Racot
K009022
7.

4

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
O: Dorota Szymankiewicz
B: szymankiewicz
K016149
8.

36

CANDILLO Oldenburg POL 2008 Wałach ciemnogniada/169 F: Cola
M: Pianisa
O: Andrzej Małasiewicz
B: brak
K023149
9.

25

CAPRIOLE SP POL 2009 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Gazelle
O: Monika Jackiewicz
B: Rudiger Wassibauer
K020568
10.

56

CARMEN SP POL 2013 Klacz gniada F: Cruzeiro L
M: Cortinella
O: Agata Piastowska
B: Andrzej Derlecki
K024068
11.

54

CHANEL SP POL 2007 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Agata Piastowska
B: Agata Piastowska
brak
12.

9

CHARMANT BLUE HAN. POL 2009 Ogier gniada F: Chacco Blue
M: EL-CORAZON
O: Kaźmierczak
B: x
K022483
13.

58

CHRICHNA OUISTREHAM Selle Francais Section A POL 2012 Klacz gniada F: FLAMENCO DE SEMILLY
M: GEROSA
O: KRASUCKA ŻANETA
B: DAVID AISSA
K022547
14.

61

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
15.

62

CORTINA OLD POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Ashford
M: Cosima
O: łukasz skowroński
B: łukasz skowroński
K022355 DE433333024808
16.

16

COUNTRY LADY SP POL 1998 Klacz ciemnogniada F: Kłobuk
M: Cebra
O: Grzegorz Linda
B: Grzegorz Linda
brak
17.

29

CYCERA OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Cador
M: Laviva/Quality
O: KJ Barłomino
B: brak
K023449
18.

21

CZUCARLOS Wielkopolska POL 2013 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Czukota
O: .
B: .
.
19.

35

DAFNE SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Dal
M: NN
O: Izabella Littwin
B: Jan Wysocki
Brak
20.

17

DANJAZZ Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Jazzman
M: Dangai
O: Katarzyna Loose-Kulinkowska
B: Marianna i Stanisław Wiśniewscy
K020105
21.

39

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada/171 F: Aravel II
M: Durette Z
O: Janusz Pellowski
B: Gospodarstwo Rolne Dąbki Roman Barlik
K019601 POL009610190107
22.

13

DOMENICK SP DNK 2008 Klacz gniada F: -
M: -
O: Angelika Tessmer
B: -
K017289
23.

90

Elita F:
M:
O:
B:
24.

19

EMPAT RATOES RIBOE KWPN POL 2009 Wałach siwa F: Corald
M: Versace
O: Tomasz Szostak
B: .
K024095
25.

77

Enzo małopolska Polska 2010 wałach ciemnogniady F: Atrybut
M: Elita
O: Katarzyna Jabłońska-Becker
B:
26.

2

EPOSZ SP HUN 2008 Klacz siwa F: 2972just boy
M: smaragd
O: wiktoria konkol
B: xxx
K022534
27.

68

EUVILLE UNIQUE Oldenburg POL 2011 Wałach siwa F: H-Ekwador
M: Liberta
O: Agata Mazur
B: Ewa Prus
brak
28.

91

Fala F:
M:
O:
B:
29.

76

Farah Diba FM westfalska Niemcy 2000 klacz gniada/167 F: Florestan I
M: Windspiel
O: Karolina Michalska
B: Friedrich Meyer
30.

22

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump /
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
K021969 DE421000092912
31.

82

FORTUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: New World
M: Fantazja
O: Estera Banasiak
B: Eugeniusz Pawłyna
brak
32.

26

FUNNY KG SP POL 2011 Wałach gniada F: Bolshoi /
M: Finezja KG / Kastet
O: Weronika Czarnecka
B:
K020664 616009610148011
33.

64

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
34.

5

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
k021041
35.

59

GODECJA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Quamiro
M: Gardenia
O: Zbigniew Chełchowski
B: Racot
K012004
36.

84

Gordon F:
M:
O:
B:
37.

12

GOTHA SP POL 2010 Klacz gniada/160 F: Caliro
M: Guernica
O: Zenon Damps
B: Leszek Szymański
K017245 616009530080010
38.

41

GRABIEC Kuc Felinski POL 2007 Wałach bułana F: Efekt
M: Grafologia
O: Katarzyna Bownik
B: Gospodarstwo doswiadczalne felin Lublin
Brak
39.

42

HELIOS 155 OLD GER 2002 Wałach ciemnogniada F: HERALDIK xx
M: RENI II
O: MAŁGORZATA GOETEL
B: RIEKE LEMBERG
K010619 DE 433 330431302
40.

20

HERMUS PP KWPN POL 2012 Wałach gniada F: EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF
M: WADERMIE
O: MARCIN PIENIASZEK
B: Netherlands
K022396
41.

24

HIGH QUALITY SP POL 2011 Wałach gniada F: Cascall
M: Homily
O: Monika Jackiewicz
B: Monika Jackiewicz
K020708 616009530226911
42.

6

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
43.

11

HUGO Szlachetna Półkrew POL 28.08.2011 Wałach ciemnogniada F: Hingis
M: Helwetka-A
O: Sylwia Sokołowska
B: Adrianowska Agata
Brak
44.

93

Indiana Joens F:
M:
O:
B:
45.

49

INDIANA JOHNS L SP POL 2002 Ogier kasztanowata F: Player
M: Iranda L
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Błotniak
K007047
46.

37

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
47.

60

JAGA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/165 F: Halogen
M: Jodla
O: Łukasz Skowroński
B: Jan Jurkiewicz
K019517 POL009640087606
48.

34

JASPER Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Grand Presidium
M: Jaspissa
O: Wiktoria Domaszk
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak
49.

81

JOY SP POL 2012 Wałach gniada F: LORD STAR
M: GESMINA
O: Karolina Gohra
B: Piotr Okoń
brak
50.

23

JUPITER SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Beata Stachurska
B: .
Brak
51.

71

KALA Kuc Feliński POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Nowator
M: Kolizja
O: Zbigniew Pająk
B: Brzeziński Leszek
brak
52.

75

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
53.

57

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
54.

46

KSIĘŻNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Madison KWPN
M: Karelia sp
O: Krzysztof Czopek
B: Tomasz Lepper
K022783
55.

89

Laguna F:
M:
O:
B:
56.

69

LEGAT SP POL 2007 Wałach inna/170 F: LOTNIK
M: LIVIA
O: ANNA ROTT
B: ANNA ROTT
K017368 POL 009 53 02148 07
57.

32

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: brak
K014433 DE421000261506
58.

15

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
59.

65

LORD PHOENIX K OLD GER 2011 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Phoenix Airline / Phoenix
O: Andrzej Boczek
B: Kuhlmann
K018527 DE418180175011
60.

55

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
61.

70

MOONCANTA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis
M: Moonlight
O: Nicoll Ustjak
B: Stasiuk Robert
brak
62.

14

NATALA SP POL 2010 Klacz gniada F: calato kama
M: neretwa
O: Tykarska Aleksandra
B: Nowielice
616009640025510
63.

92

Natala F:
M:
O:
B:
64.

63

PAOLA OLD POL 2002 Klacz gniada/170 F: Pro Savage /
M: Weintraum / Castro
O: Łukasz Skowroński
B: Łukasz Skowroński
K019516 DE433330122302
65.

1

PASTORAŁKA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa F: Helanis
M: Pika
O: Lazarewicz Edmund
B: Stadnina Koni Plękiety
K012233 616007600150706 104QU84
66.

31

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Kwidzyn
K023978 616009510254413
67.

8

PORTOS SP POL 2008 Wałach siwa F: Guidam
M: Petra
O: Agata Ciszek
B: ...
K018508 POL009610219308
68.

78

RED LYNN kuc walijski Holandia 2010 klacz gniada F: Orchard Red Prince
M: Noa
O: Magdalena Krempeć
B:
69.

66

ROMEO Irlandzki Koń Sportowy POL 2005 Wałach gniada F: Courage II
M: Park Vista
O: Ilona Kurz
B: Flan Coughlan
brak
70.

88

Rosi hanowerska 2012 klacz kara F:
M:
O:
B:
71.

43

RUTEN Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Patryk
M: Roszada
O: Anna Stankiewicz
B: Stępień Jan
K022265
72.

38

SCADA Oldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Cadensky
M: Silvios Linda
O: Martyna Sochacka
B: -
K018556 DE418181125211
73.

67

SEGRINA SP POL 2007 Klacz kara/166 F: Grikos
M: Sepia
O: Jarosław Niemiera
B: Marek Lesner
K014147
74.

27

SPEED OF SOUND SP POL 2008 Wałach gniada F: Regon
M: Santeria
O: Weronika czarnecka
B: Mieczyslaw chomiak
Brak
75.

50

SUSA Koń Hanowerski GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Signum
M: NN
O: Marcin Olszewski
B: Luise Benjes
brak
76.

83

TIMBA Haflinger POL 2011 Klacz bułana/mk: F: nn
M: nn
O: karolina wozniak
B: nn
brak
77.

80

VALESKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: New World
M: Victoria
O: Urszula Kunysz
B: Brak
K018230
78.

79

WALOR Małopolska POL 2013 Ogier kasztanowata F: Rashim
M: Wena
O: Stanisław Iskierko
B: Leonard Konkol
brak
79.

3

WEST SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: winston
M: wenecja
O: leonard konkol
B: leonard konkol
brak
80.

44

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
81.

85

Wiki SP 2012 F:
M:
O:
B:
82.

86

Wiktor SP 2013 ogier F:
M:
O:
B:
83.

87

Zora oldenburg 2013 klacz siwa F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniuk Julia
Werago
2017-07-29
19
2017-07-29
7
2017-07-30
1
2017-07-30
2
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (64)
2017-07-29
1
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
4
Banasiak Estera
BPK
FORTUNA (82)
2017-07-29
12
2017-07-29
Banaszek Natalia
JKS Barłomino
2017-07-29
2017-07-29
18
2017-07-30
17
2017-07-30
2017-07-29
8
2017-07-29
2017-07-29
17
2017-07-30
2017-07-30
3
2017-07-30
14
Barczyk Maja
JKS Senny
Laguna (89)
2017-07-30
9
2017-07-30
15
Becker Zuzanna
JKS Barłomino
Enzo (77)
2017-07-29
2017-07-29
2
2017-07-30
6
2017-07-30
Bieniek Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
2017-07-29
17
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
5
Bońkowska Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
RUTEN (43)
2017-07-29
24
2017-07-29
2017-07-30
13
2017-07-30
26
Bownik Zosia
Hks lotna redzikowo
GRABIEC (41)
2017-07-29
2017-07-29
27
2017-07-29
16
Chełchowska Helena
Pomorska Liga Jeździecka
GODECJA (59)
2017-07-29
17
2017-07-29
2017-07-30
17
2017-07-30
17
Czarnecka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
2017-07-29
6
2017-07-29
6
2017-07-30
9
2017-07-30
6
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (44)
2017-07-29
29
2017-07-29
24
2017-07-30
3
2017-07-30
Czerniewicz Paweł
brak
CHANEL (54)
2017-07-29
20
2017-07-29
2017-07-30
5
2017-07-30
13
Damps Agnieszka
Pegaz Reda
GOTHA (12)
2017-07-29
1
2017-07-29
13
Domaszk Wiktoria
Brak
JASPER (34)
2017-07-29
3
2017-07-29
2017-07-29
Figas Dariusz
JKS Barłomino
Zora (87)
2017-07-29
5
2017-07-29
12
2017-07-30
4
2017-07-30
16
Rosi (88)
2017-07-29
2017-07-30
9
2017-07-30
23
Frydel Katarzyna
JKS Senny
Elita (90)
2017-07-30
8
2017-07-30
12
Fryska Weronika
Otomiński KJ TABUN
Wiki (85)
2017-07-29
2017-07-29
Goetel Małgorzata
GTH GDYNIA
2017-07-29
24
2017-07-29
2017-07-30
5
Gohra Karolina
PLJ
JOY (81)
2017-07-29
16
2017-07-29
17
2017-07-30
15
2017-07-30
10
Iskierko Iwona
Sopocki Klub Jeździecki
WALOR (79)
2017-07-29
26
2017-07-29
30
2017-07-30
22
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
JUPITER (23)
2017-07-30
23
2017-07-30
2017-07-30
2
2017-07-30
1
Jackiewicz Monika
Klub Jeździecki Jackiewiczów
2017-07-29
18
2017-07-29
3
2017-07-30
8
2017-07-30
1
2017-07-29
5
2017-07-29
4
2017-07-30
4
2017-07-30
2
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
PORTOS (8)
2017-07-29
4
2017-07-29
5
2017-07-29
9
2017-07-29
6
BORA (10)
2017-07-29
Wiktor (86)
2017-07-29
6
2017-07-29
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
KARIKA (75)
2017-07-29
2
2017-07-29
14
2017-07-30
11
2017-07-30
2
Konkol Wiktoria
Klub Jeździecki La Scalla
EPOSZ (2)
2017-07-30
3
2017-07-30
WEST (3)
2017-07-30
10
2017-07-30
Kozłowski Henryk
JKS Senny Nowęcin
Gordon (84)
2017-07-29
9
2017-07-29
8
2017-07-30
21
2017-07-30
Krasucka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-07-29
3
2017-07-29
22
2017-07-30
1
2017-07-30
14
Kunysz Oliwia
HKS Lotna Słupsk
VALESKA (80)
2017-07-29
17
Labuda Marcin
Fundacja Sportu i Oświaty Sopot
2017-07-29
2017-07-29
11
Laskowska Emilia
SKJ Sopot
CYCERA (29)
2017-07-29
2
2017-07-29
17
2017-07-30
8
2017-07-30
2017-07-29
21
2017-07-29
17
2017-07-30
20
2017-07-30
6
2017-07-29
16
2017-07-29
8
2017-07-30
16
2017-07-30
7
Littwin Izabella
Brak
DAFNE (35)
2017-07-29
1
2017-07-29
10
2017-07-29
Loose-Kulinkowska Katarzyna
Stado Ogierów Starogard Gdański
DANJAZZ (17)
2017-07-29
5
2017-07-29
10
2017-07-30
14
2017-07-30
13
Mazur Agata
SKJ Sopot
2017-07-29
7
2017-07-29
2017-07-30
21
2017-07-30
Niemiera Sonia
Gdyńskie Towarzystwo Hipiczne
ROMEO (66)
2017-07-29
1
2017-07-29
2017-07-30
12
2017-07-30
SEGRINA (67)
2017-07-29
10
2017-07-29
15
2017-07-30
12
2017-07-30
5
Nurkowska Agata
KTN Łowcy Przygód
2017-07-29
4
2017-07-29
13
2017-07-30
4
2017-07-30
19
2017-07-30
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2017-07-29
15
2017-07-29
2017-07-30
6
Pająk Przemysław
Szkółka Jeździecka Pasja
KALA (71)
2017-07-29
10
2017-07-29
2017-07-29
Pałucka Marta
Sopocki KJ
2017-07-29
9
2017-07-29
1
2017-07-30
6
Piastowska Agata
PLJ
2017-07-29
12
2017-07-29
7
2017-07-30
4
2017-07-30
7
CARMEN (56)
2017-07-29
12
2017-07-29
27
2017-07-30
25
2017-07-30
Pieniaszek Diego
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
LINTON (15)
2017-07-29
11
2017-07-29
2017-07-30
1
Pieniaszek Dominik
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-07-29
27
2017-07-29
2017-07-30
19
2017-07-29
13
2017-07-29
7
2017-07-30
7
2017-07-30
7
2017-07-29
2017-07-30
7
2017-07-30
24
2017-07-29
4
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
6
Piesik Katarzyna
Sopocki Klub Jeździecki
2017-07-29
24
2017-07-29
Pobłocka Aleksandra
Kj Stado ogierów Starogard Gdański
BAKALIA (18)
2017-07-29
25
2017-07-29
2017-07-30
11
2017-07-30
Polanek Zofia
HKS LOTNA
Fala (91)
2017-07-30
18
Reszuta Dominika
la scalla
GAMBLE (5)
2017-07-29
17
2017-07-29
2
2017-07-29
8
2017-07-29
3
Rogala Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
ARMANI (73)
2017-07-29
4
2017-07-29
15
2017-07-29
Rogalewska Oliwia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-07-29
2
2017-07-29
2017-07-30
5
Rott Anna
Pomorska Liga Jeździecka
LEGAT (69)
2017-07-29
24
2017-07-29
Rykowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
2017-07-29
17
2017-07-29
20
Skierkowski Piotr
Sopocki Klub Jeździecki
BASTION (74)
2017-07-29
14
2017-07-29
21
Skowronska Dominika
JKS Senny - Nowęcin
JAGA (60)
2017-07-29
7
2017-07-29
2017-07-30
5
2017-07-30
2017-07-30
COLADO (61)
2017-07-29
23
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2
2017-07-30
16
2017-07-30
20
Skowronski Lukasz
JKS Senny - Nowęcin
PAOLA (63)
2017-07-29
19
2017-07-29
2017-07-30
3
2017-07-30
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
CORTINA (62)
2017-07-29
6
2017-07-29
9
2017-07-29
2017-07-30
1
2017-07-30
18
2017-07-30
Sochacka Martyna
Sopocki Klub Jeździecki
SCADA (38)
2017-07-29
5
2017-07-29
14
2017-07-30
2
2017-07-30
Sokołowska Julka
Pegaz Reda
HUGO (11)
2017-07-29
11
2017-07-29
22
Szymankiewicz Maja
la scalla
2017-07-30
15
2017-07-30
Tessmer Angelika
BPK
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
22
2017-07-30
SUSA (50)
2017-07-29
8
2017-07-30
2017-07-30
Tykarska Aleksandra
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Słupsk
NATALA (14)
2017-07-29
11
2017-07-29
23
Natala (92)
2017-07-30
4
2017-07-30
10
Ustjak Nicoll
brak
2017-07-29
2017-07-29
3
Wójcik Agata
Werago
TIMBA (83)
2017-07-29
9
2017-07-29
2017-07-29
2017-07-30
2017-07-30
Zielonka Piotr
Jeździecki Klub Sportowy Senny
2017-07-29
10
2017-07-29
2017-07-30
11
2017-07-30
3
AVANKA (40)
2017-07-29
1
2017-07-29
2
2017-07-30
3

Number of Riders: 62

Number of Horses: 83

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-2, Jeździecki Klub Sportowy Barłomino sp. z o.o.)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl