Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Barlinek-Płonno, 20-22.04.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
136 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 22:23:54
2018-04-18 22:01:22
Marzena Chociej PURE ONE
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:21:34
2018-04-18 22:00:51
Dionizy Polikowski TENERYFA
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
134 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 22:25:06
2018-04-18 21:59:45
Marzena Chociej WRANGLER FOREST
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
133 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 22:25:43
2018-04-18 21:58:57
Marzena Chociej NAWIS
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:44:16
2018-04-18 21:39:38
Katarzyna Gałan ŚNIEŻKA
  • 2x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
130 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 21:26:46
2018-04-18 20:14:35
Marcin Pakuła ARGENTO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
129 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 21:24:31
2018-04-18 20:08:45
Agata Kruszyniewicz LIBERIO
  • 2x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
128 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 21:22:54
2018-04-18 20:02:27
Maciej Sobótka ELDAR
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:21:42
2018-04-18 17:52:15
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
126 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 21:19:52
2018-04-18 17:00:09
Aleksandra Fabisiak DENZEL SON
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:18:33
2018-04-18 16:59:33
Aleksandra Fabisiak GRACJA
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:18:05
2018-04-18 14:51:11
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:17:33
2018-04-18 14:25:48
Jagienka Łukomska CIRCYA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
122 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:15:53
2018-04-18 13:51:44
Katarzyna Kulpińska RAMIRO
  • 2x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
121 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 21:14:33
2018-04-18 13:48:54
Katarzyna Kulpińska CHIARA
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
120 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 21:03:56
2018-04-18 13:06:11
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
119 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:01:34
2018-04-18 11:37:09
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:01:02
2018-04-18 11:35:57
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 21:00:14
2018-04-18 11:35:14
Jacek Bobik CAREWICZ
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:59:38
2018-04-18 11:34:15
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
115 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:59:14
2018-04-18 10:45:54
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:58:44
2018-04-18 10:42:05
Paulina Miziewicz ZEUS
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:57:03
2018-04-18 10:40:41
Michał Pol TREASURE QUEEN Z
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:56:25
2018-04-18 10:40:15
Michał Pol ANNALOTTA N
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:55:58
2018-04-18 10:39:33
Michał Pol CHACCO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:55:25
2018-04-18 09:59:58
Wiktoria Opas CHACCOLINA
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
109 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 20:54:42
2018-04-18 09:59:35
Wiktoria Opas REMBRANDT
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:51:26
2018-04-18 09:59:05
Sara Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:50:54
2018-04-18 09:58:47
Oliwia Markowska WILBURG
  • 2x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:50:17
2018-04-18 09:58:28
Olga Zalewa NAWAHO
  • 1x 13/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:49:40
2018-04-18 09:58:02
Natalia Łożewska SANCHO Z. JASKÓŁKA
  • 2x 13/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:49:03
2018-04-18 09:57:37
Julia Świszcz GIBSON
  • 2x 13/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:48:29
2018-04-18 09:57:12
Amelia Kucharska BRENDI
  • 2x 13/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
102 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 20:47:50
2018-04-18 08:34:27
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
101 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-18 20:45:09
2018-04-18 08:33:57
Maciej Sobótka OCEANIA W
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
100 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:35:12
2018-04-18 07:47:28
Jagienka Łukomska SHARAN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:38:47
2018-04-17 23:33:32
Julia Więcek MAGIA
  • 2x 13/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:38:22
2018-04-17 23:31:36
Maja Pawłowska PCHEŁKA
  • 1x 7/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 13/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:38:03
2018-04-17 23:29:40
Martyna Krawiec PCHEŁKA
  • 1x 7/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:37:35
2018-04-17 23:27:23
Agata Górecka CRUELLA DE MON
  • 1x 7/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:36:58
2018-04-17 23:25:11
Nikola Skobel FRANCESCO
  • 1x 7/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 13/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:36:18
2018-04-17 23:22:05
Karolina Gąsiorowska POKAZ J
  • 1x 7/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 13/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:35:46
2018-04-17 23:20:49
Zuzanna Gier FRANCESCO
  • 1x 7/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 07:34:56
2018-04-17 23:19:43
Katarzyna Tarnowska POKAZ J
  • 1x 7/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
91 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-17 22:20:35
2018-04-17 21:56:29
Wiktoria Budczenkow BURGHLEY POKI SON
  • 2x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 20:59:23
2018-04-17 20:35:27
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 20:15:34
2018-04-17 19:45:06
Paweł Kiełbasa ODEON
  • 1x 13/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
88 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-17 18:36:15
2018-04-17 15:34:10
Antonina Czaplińska KASJOPEA
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 9A/L/Egzaminacyjny
87 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-17 18:35:08
2018-04-17 15:32:17
Karina Łyżwińska IDALIS
  • 2x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 2x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
86 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-17 18:33:55
2018-04-17 15:31:10
Karolina Cesarczyk NIKO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 2x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 2x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 18:32:02
2018-04-17 13:23:39
Kinga Wielowska NUTELLA FLY
  • 1x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 18:31:28
2018-04-17 13:23:06
Emilia Suszczyńska NEMESIS
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 18:31:04
2018-04-17 13:22:43
Zuzanna Trepka DAFNE
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 18:30:45
2018-04-17 13:22:11
Sandra Nawojska NORKA
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 18:30:19
2018-04-17 13:21:38
Maria Laskowska VENDETTA
  • 2x 8/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 18:29:49
2018-04-17 13:02:33
Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 18:29:21
2018-04-17 12:54:56
Marcin Pakuła CICERO Z
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 18:28:21
2018-04-17 12:49:11
Marcin Pakuła FAMIEBUR B
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:29:22
2018-04-16 20:01:29
Adam Prajwocki TRICOLORE Z
  • 2x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 2x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:28:42
2018-04-16 19:59:37
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 2x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 2x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:30:06
2018-04-16 17:59:04
Zofia Joanna Reroń BOROMIR
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:24:57
2018-04-16 17:06:23
Filip Kapała CHILI
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 16:24:53
2018-04-16 15:04:13
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
72 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-19 07:52:06
2018-04-16 10:32:19
Julia Chanaj CASTOR
  • 2x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 2x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
71 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-15 21:48:05
2018-04-15 21:37:56
Jakub Podgórny UBI MAJOR XXX Z
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
70 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-15 21:47:43
2018-04-15 21:37:12
Jakub Podgórny NESSAJA
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-15 21:47:21
2018-04-15 21:34:38
Jakub Podgórny KINGSTON
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
68 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-15 21:47:02
2018-04-15 21:34:05
Jakub Podgórny GRUPO PROM COOLMAN
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
67 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-15 21:46:37
2018-04-15 21:33:32
Jakub Podgórny COLLIN M
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
66 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-15 21:46:13
2018-04-15 21:32:43
Angeliki Podgórna WENECJA
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
65 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-15 21:45:45
2018-04-15 21:32:03
Angeliki Podgórna ALANIA
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
64 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-15 21:45:08
2018-04-15 21:31:20
Angeliki Podgórna CLOUD
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-15 21:43:45
2018-04-15 21:30:19
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-15 21:42:58
2018-04-15 21:29:44
Jacek Flisiak CANTELLA
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:41:42
2018-04-15 21:26:56
Zofia Joanna Reroń ODYSEUSZ
  • 2x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 2x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:41:01
2018-04-15 16:13:50
Karolina Pieda NEDA
  • 2x 7/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 13/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:40:28
2018-04-15 16:12:41
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:39:52
2018-04-15 16:12:07
Anna Kopeć CALA MILLOR
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:39:30
2018-04-15 16:11:41
Anna Kopeć BARKO-FLY
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:39:02
2018-04-15 16:09:15
Anna Kopeć AMORADO
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:38:25
2018-04-15 15:06:03
Jakub Szechowicz ASCOT
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:35:59
2018-04-15 15:02:44
Jakub Szechowicz EUFORIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:35:41
2018-04-15 14:56:16
Jakub Szechowicz LIBERATOR
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:35:27
2018-04-15 14:55:29
Jakub Szechowicz LEONARDO
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:35:11
2018-04-15 14:54:45
Jakub Szechowicz IMPERATOR
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:34:50
2018-04-15 14:54:06
Jakub Szechowicz CONTINIA
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:34:31
2018-04-15 14:53:26
Jakub Szechowicz CONTENDROS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:34:10
2018-04-15 14:52:59
Jakub Szechowicz CASTELLO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 21:33:46
2018-04-15 14:52:06
Jakub Szechowicz BARCELONA G
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-15 21:32:10
2018-04-15 14:18:57
Gabriela Mankiewicz E' GENTELMEN
  • 2x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
44 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-19 07:42:44
2018-04-15 11:51:55
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:51:59
2018-04-14 19:38:54
Meral Meijer CAR PILOT
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:51:44
2018-04-14 19:35:03
Janine Richter LEVITA
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:51:25
2018-04-14 19:33:20
Ralf Eisert SANZA CRUZ
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:51:00
2018-04-14 19:32:49
Ralf Eisert LITTLE PEZI
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:50:37
2018-04-14 19:32:21
Ralf Eisert LASSIA
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:50:24
2018-04-14 19:31:54
Ralf Eisert COLEANA
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:50:06
2018-04-14 19:31:09
Ralf Eisert ANGELO S
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:49:52
2018-04-14 19:18:05
Janine Richter CENTERO S
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:49:08
2018-04-14 13:44:00
Martin Rozynek LORGAN S
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:48:43
2018-04-14 13:43:15
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:48:17
2018-04-14 13:42:45
Martin Rozynek CANNES
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:47:56
2018-04-14 13:42:18
Malwina Łapacz LEGOLAS
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:47:17
2018-04-14 11:38:20
Tomasz Gogołek WAWEL
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:46:54
2018-04-14 11:36:55
Tomasz Gogołek ZORKA
  • 2x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:46:22
2018-04-14 11:35:42
Tomasz Gogołek CELLO
  • 2x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:45:57
2018-04-14 11:31:46
Tomasz Gogołek CORONITA 4
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:45:40
2018-04-14 11:31:16
Tomasz Gogołek ALCARINA II
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:45:25
2018-04-14 11:30:50
Tomasz Gogołek LUNA MELLONI
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:44:59
2018-04-14 11:30:17
Tomasz Gogołek QUO VADIS
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:44:33
2018-04-14 11:29:51
Tomasz Gogołek CARTOSI MELLONI
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:44:14
2018-04-14 11:29:26
Tomasz Gogołek IRONMAN MELLONI
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-14 20:43:45
2018-04-14 11:28:57
Tomasz Gogołek CORNET'S CESAR
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 21:23:33
2018-04-13 20:28:13
Jorn Bollmann SALOMON
  • 1x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 21:23:09
2018-04-13 20:21:39
Zofia Fragstein-Niemsdorff OSUMI
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 21:22:43
2018-04-13 20:20:51
Jorn Bollmann CINZANO
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 13/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
18 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-19 07:41:03
2018-04-13 20:19:48
Piotr Fragstein-Niemsdorff GLORIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 21:18:52
2018-04-13 20:13:50
Alicja Maślana LADY TDE
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 21:18:34
2018-04-13 20:11:10
Alicja Maślana REBUS
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 21:18:22
2018-04-13 20:10:43
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 21:17:35
2018-04-13 19:57:02
Malwina Łapacz DENIS
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-13 07:02:13
2018-04-12 22:58:40
Katarzyna Laskowska LITTLE CARTIER
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:36:01
2018-04-12 22:57:39
Katarzyna Laskowska LUCAS
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:35:35
2018-04-12 22:56:17
Katarzyna Laskowska LANCOME
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 20:46:24
2018-04-12 12:05:31
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 07:34:15
2018-04-12 08:35:39
Marcelina Maryńczak CANDY
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:07:21
2018-04-10 20:49:13
Alan Miechowicz TARA
  • 2x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 2x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 2x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:01:03
2018-04-10 18:44:42
Katarzyna Nogalska RAKSA
  • 2x 3B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 2x 9B/L/Styl jeźdźca - Reg.B Tabela III
  • 2x 15/L/Dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:14:10
2018-04-06 21:22:01
Dana Hummel CENTOMENTO
  • 1x 4/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Szybkości art.239 tab.C
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 23:13:57
2018-04-06 21:19:21
Dana Hummel ALVARO 119
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
2 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-05 09:11:59
2018-04-04 23:09:10
Maciej Żołądkiewicz GANDICA VEN HET SCHAARBROEK
  • 1x 16/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 p.5
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-05 09:11:06
2018-04-04 23:08:45
Maciej Żołądkiewicz BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 17/N/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 18/C/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Berdowska Aleksandra LKS Dragon Nowielice
2001 (J.)
O029291
2. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
3. Bollmann Jorn Schapow
S
brak
4. Budczenkow Wiktoria Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2017 (Mł.)
O011304
5. Cesarczyk Karolina JKS Elcon Szczecin
S
O010137
6. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
7. Chociej Marzena JKS Tornado Szczecin
S
O003948
8. Ćwiek Monika bpk
S
O020614
9. Czaplińska Antonina Bpk
2002 (J.)
Brak
10. Eisert Ralf Reit und Fahrverein Altglietzen
S
None
11. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
12. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
13. Fragstein-Niemsdorff Piotr UKS Podkowa Moryń
S
O002202
14. Fragstein-Niemsdorff Zofia UKS Podkowa Moryń
2006 (JM.)
Brak
15. Gałan Katarzyna JKS Amico Mołdawin
S
O013130
16. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
17. Gąsiorowska Karolina KS Verso La Natura
2003 (JM.)
brak
18. Gier Zuzanna KS Verso La Natura
2001 (J.)
brak
19. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
S
O013202
20. Górecka Agata KS Verso La Natura
2013 (Mł.)
Brak
21. Hummel Dana RFV Ravensberge e.V. (Club ID: 180051026)
2003 (JM.)
1419607
10154385
22. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
23. Jasiński Tomasz KJ Zagozd
24. Kapała Filip KJ Michałówka
S
O027683
25. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
26. Kiełbasa Paweł S.K. Warnice
S
brak
27. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
28. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (J.)
brak
29. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
brak
30. Kucharska Amelia JKS Tornado Szczecin
2003 (JM.)
brak
31. Kulpińska Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O027455
32. Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz
S
O003188
33. Laskowska Maria bpk
2005 (JM.)
O037282
34. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
35. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (J.)
O039901
36. Łożewska Natalia JKS Tornado
S
brak
37. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
38. Łyżwińska Karina bpk
2000 (J.)
brak
39. Maciejkiewicz Laura JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1997 (MJ.)
O036622
40. Mankiewicz Gabriela JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2000 (J.)
O034768
41. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
brak
42. Maryńczak Marcelina JKS Elcon Szczecin
S
O013289
43. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
44. Meijer Meral Reit und Fahrverein Altglietzen
2000 (J.)
None
45. Miechowicz Alan K J.Contendros Barlinek
2004 (JM.)
O036466
46. Mikicin Alicja bkp
2003 (JM.)
O038632
47. Miziewicz Paulina bpk
S
brak
48. Nawojska Sandra bpk
2001 (J.)
brak
49. Nogalska Katarzyna JKS Robir
2001 (J.)
O036083
50. Opas Wiktoria JKS Elcon Szczecin
S
O011261
51. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
52. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
53. Patalan Dominika Bpk
S
O033904
54. Pawłowska Maja KS Verso La Natura
2005 (JM.)
Brak
55. Pieda Karolina Bpk
2000 (J.)
brak
56. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
57. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
58. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
59. Polikowski Dionizy Bpk
2006 (JM.)
5122/17 AB
60. Polonis Paulina JKS Melloni Horses
S
O028553
61. Prajwocki Adam Bpk
S
O040432
62. Reroń Zofia Joanna bpk
2002 (J.)
O037864
63. Richter Janine Reit und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
None
10032300
64. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
65. Skobel Nikola KS Verso La Natura
2005 (JM.)
Brak
66. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
67. Sozzo Sara JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
brak
68. Suszczyńska Emilia bpk
S
brak
69. Świszcz Julia JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
brak
70. Szechowicz Jakub KJ Contendros Barlinek
S
brak
71. Tarnowska Katarzyna KS Verso La Natura
2000 (J.)
brak
72. Trepka Zuzanna bpk
2002 (J.)
brak
73. Więcek Julia KS Verso La Natura
2005 (JM.)
Brak
74. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
75. Wielowska Kinga bpk
S
O025066
76. Zalewa Olga JKS Tornado Szczecin
2003 (JM.)
brak
77. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

66

ALANIA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Cabrol Amicor
O: Angeliki Podgórna
B: Małgorzata Siergiej
K014827 DE418180155909
2.

29

ALCARINA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Carry son
M: Alora
O: Grzegorz Mieleńczuk
B: 0
K019665
3.

8

ALVARO 119 Deutsches Sportpferd GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Asklepios
M: Richenda
O: Angela Hummel
B: Marco Werner
DE 456570255907
4.

57

AMORADO SP POL 2010 Wałach kara/168 F: Chardonnay L / Contender
M: Asturia / Seigon
O: Kopeć Anna
B: Anna Stachowiak
K017683 616009610033210
5.

38

ANGELO S Deutsches Sportpferd GER 2009 Wałach kara F: Amorado
M: Hydria
O: Bernd Schumacher
B: Bernd Schumacher
DE 456-5702076-09
6.

107

ANNALOTTA N HOL GER 2008 Klacz kara/165 F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
O: Paweł Jarosz
B: A. M.
K022922 DE421000272108
7.

126

ARGENTO PONY POL 2012 Wałach dereszowata/mk: F: NN
M: NN
O: Anna Pakuła
B: Irlandia
K123456
8.

48

ASCOT SP POL 2012 Ogier gniada/174 F: Chacco-Fly
M: Ashanti
O: Joachim Ralf Barth, Roman Siwek
B: Kazimierz Dmiterczuk
K024955 616009640072812
9.

6

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763 DE418180010103 103US72
10.

49

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Ekwador / Elvis
M: Balanda G / Bajou Du Rouet
O: Roman Siwek
B: Artur Gołaś
K021684 616009640026911
11.

58

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
O: Jan Kopeć
B: Zdzisław Beredowski
K021193 616009640039912
12.

75

BOROMIR SP POL 2007 Wałach inna/mk: F: REKRUT
M: BASIA
O: LESZEK SPYTEK
B: LESZEK SPYTEK
BRAK
13.

98

BRENDI Typ Szlachetny POL 2009 Klacz kasztanowata F: NN
M: Bierka
O: Anna Kucharska
B: Robert Gilewicz
brak
14.

91

BURGHLEY POKI SON Holsztyn POL 2009 Wałach gniada F: Larron
M: Bali
O: Wiktoria Budczenkow
B: Budczenkow Wiktoria
K023678
15.

59

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
O: Anna Kopeć
B: Hof Keller
K012665 DE421000018307
16.

114

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
O: -
B: -
K024277
17.

12

CANDY HOL GER 2004 Klacz siwa/167cm F: Carambo /
M: Melena /
O: Sylwia Gładosz
B: Urlich Stargardt
K012697 DE421000017004
18.

35

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
19.

136

Captain Krym F:
M:
O:
B:
20.

45

CAR PILOT Deutsches Sportpferd GER 2007 Wałach biała F: Carat
M: Prisca
O: Martin Giese
B: Edda Borchert
DE 456-5703149-07
21.

112

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
O:
B:
K021019 616009640003311 105IZ85
22.

26

CARTOSI MELLONI HOL GER 2010 Ogier gniada F: Catoki / Cambridge
M: Tilba-Tilba / Cassini I
O: Pro Fur Farm Equipment
B:
K018187 DE421000072210 104UJ41
23.

50

CASTELLO MECKL GER 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Elisa /
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K022836 427270301713
24.

73

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concreto /
M: Keley / Leonid
O: Leszek Pawlak
B: Frank Bensemer
K011970 DE421000273906
25.

4

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada F: Cejlon /
M: Zuza /
O: Zoltan Polonis
B: Stanisław Alksnin
K013006 POL009640001707
26.

31

CELLO 0 POL 0000 Wałach ciemnogniada F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
brak
27.

43

CENTERO S Deutsches Sportpferd DEU 2010 Wałach kasztanowata F: Centissimo
M: Hydria
O: Bernd Schumacher
B: Bernd Schumacher
DE 456-5702195-10
28.

9

CENTOMENTO Deutsches Sportpferd GER 2007 Wałach biała F: Centolys
M: Cevinja
O: Thomas Hummel
B: Rita Peters
DE 456570263007
29.

76

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: LESOTHO
M: CZANDORA
O: Prajwocki Adam
B: Nowielice Sp.zo.o
?018611 POL 009 64 00750 07
30.

106

CHACCO HOL GER 2013 Ogier gniada/170 F: Cormint /
M: Toscania IV /
O: Rafał Kiernikowski
B: Lewitz
brak
31.

105

CHACCOLINA OLD. POL 2011 Klacz gniada F: Chacco Blue
M: Starka
O: Ewa Opas
B: Jerzy Opas
brak
32.

103

CHARLOTTE DU ROUET SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet /
M: Czumka /
O: Aleksandra Sozzo
B: SK Racot
brak
33.

119

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 Wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
O: Hieronim Łangowski
B: A. Waldman
K014798 Z617407
34.

116

CHIARA SF POL 2012 Klacz gniada F: X
M: X
O: Katarzyna Kulpinska
B: Katarzyna Kulpinska
Brak
35.

74

CHILI WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lombardo / Quidam De Revel
M: Charyzma / Czerski I
O: Magdalena Płowens
B: Henryk Tabaczyński
brak
36.

79

CICERO Z Zangersheide BEL 2010 Wałach siwa F: n
M: nn
O: n
B: n
K023250
37.

21

CINZANO Mecklenburger GER 2012 Wałach siwa F: Con Sherry (Holst)
M: Ginsterhexe (Meckl.)
O: Joern Bollmann
B: Enrico Hass
brak
38.

118

CIRCYA Deutsches Sportpferd GER 2011 Klacz gniada F: Sir Hayfield /
M: Celina /
O: Santos Development Sp. z o. o.
B: Antje Weiss
K023389
39.

64

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach gniada F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
O: Jacek Flisiak
B:
K014826 DE421000191408
40.

65

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Angeliki Podgórna
B:
K023407 DE421000027212
41.

39

COLEANA Deutsches Sportpferd GER 2012 Klacz kasztanowata F: Colestus
M: Evita
O: Uwe Plank
B: Uwe Plank
DE 456570151312
42.

68

COLLIN M HOL GER 2011 Wałach siwa F: Casall / Caretino
M: Valerie II / Cassini II
O: Olga Martniczak
B:
K022509 DE421000256011
43.

51

CONTENDROS HOL POL 2008 Ogier gniada/170 F: Contender / Calypso II
M: N-Libertina / Libertino I
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K014325 DE421000377508
44.

52

CONTINIA MECKL GER 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
O: Roman Siwek
B: Berkholzer Putenmast GmbH
K012128 DE427270058108 104UJ40
45.

24

CORNET'S CESAR WESTF GER 2013 Ogier siwa F: Coronas /
M: Clarissa /
O: Robert Mieleńczuk
B: Johannes Ruter
K024389
46.

134

CORONITA 4 HOL. POL 2009 Klacz siwa F: -
M: -
O: -
B: -
K022519
47.

36

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall
M: Turandot
O: Przemysław Rozynek
B: Raimer Hennings
K024846
48.

96

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
O: Natalia Czernik
B: Brodersen Hans Asmus
brak
49.

111

CYRANKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bahus
M: Cyklamena / Landos
O:
B:
K022933 616009640102108
50.

83

DAFNE SP POL 2009 Klacz gniada F: Nikiel /
M: Diuna /
O: Wielowski Sp. J.
B: Jerzy Michałowski
brak
51.

16

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Krzysztof Łapacz
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K017356 POL007600111504
52.

121

DENZEL SON SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Devion
O: Mariusz Sawinda
B: Mariusz Sawinda
Brak
53.

47

E' GENTELMEN WLKP POL 2010 Wałach gniada/160 F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Rumka / Malibu
O: Marcin Mankiewicz
B: Sonia Barańska
K022929 616007610133310
54.

123

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
O: Maciej Sobótka
B: Majątek Malechowo
K020772 6169996400939
55.

56

EUFORIA MCKL. POL 2013 Klacz siwa/173 F: Calido
M: Elegance
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
brak DE427270301613
56.

46

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
57.

78

FAMIEBUR B KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Quasimodo VD Molendreef / Heartbreaker
M: Ajanibur B / Creool
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Craool
K020256 528003201006709
58.

93

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
O: Natalia Czernik
B: Ireneusz Ćwik
brak
59.

7

GANDICA VEN HET SCHAARBROEK BWP BEL 2006 Klacz siwa F: Andiamo / Animo
M: Coranica Schaarbroek Z / Coronado
O: Maciej Żołądkiewicz
B: Henri Van Craen
K022207 BELW255310BWP
60.

99

GIBSON SP POL 2013 Wałach siwa F: Statut
M: Gilette
O: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Hors-Pro Sp.z o.o.
B: Genactiv Sp.z o.o.
brak
61.

20

GLORIA HOL POL 2014 Klacz gniada/167 F: Casskeni 2
M: Veltin
O: Piotr Fragstein
B: S.K bielin
brak
62.

120

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco fly
M: Goldmarie
O: Jerzy Michałowski
B: Jerzy Michałowski
K024801
63.

69

GRUPO PROM COOLMAN KWPN NED 2007 Wałach siwa F: CARTANO
M: HEUREKA V
O: MARTINA ROMAGNOLI
B: HOLANDIA
K025130
64.

87

IDALIS SP POL 2003 Ogier kara F: Qumball / Kimball
M: Iberia / Ilion
O: Karolina Cesarczyk
B:
K008853 POL009640017403
65.

53

IMPERATOR Meclenburska POL 2013 Ogier ciemnogniada/170 F: Numero Uno
M: InalV
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K022838 427270301313
66.

25

IRONMAN MELLONI KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Babalu VDL /
M: Alberdine V. Vlsdeinkel /
O: Robert Mieleńczuk
B:
brak
67.

88

KASJOPEA SP POL 2008 Klacz gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
68.

70

KINGSTON BWP BEL 2010 Ogier gniada F: ROYAL VINCKENBURGH
M: ROLETTA
O: MARTINA ROMAGNOLI
B: JOSE ALFREDO HERNANDEZ
K024712
69.

19

LADY TDE WLKP POL 2007 Klacz biała F: Goder
M: Limba
O: Jerzy Ejma
B: Jerzy Ejma
Brak
70.

13

LANCOME SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
O: Katarzyna Laskowska
B: Katarzyna Laskowska
K010014 POL009640013406 103JL47
71.

40

LASSIA Deutsches Sportpferd DEU 2011 Klacz kasztanowata F: Lesotho
M: Sin
O: Bernd Schumacher
B: Bernd Schumacher
DE 456-5702257-11
72.

133

LAVANTUS FLY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Chacco Fly
M: Legia
O: Janusz Fabisiak
B: Janusz Fabisiak
616009640058413
73.

34

LEGOLAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Rasch(Rekrut) / Ramirado
M: Landfee I / Landcolt B
O: Grzegorz Spytek
B: Leszek Spytek
K016784 616009610223207
74.

44

LEVITA Deutsches Sportpferd DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Levisto´s Big Boy
M: Evita
O: Uwe Plank
B: Uwe Plank
DE 456-5701722-09
75.

1

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
76.

55

LIBERATOR MECKL POL 2013 Ogier ciemnogniada/170 F: Calido / Cantus
M: Libertina /
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K022839 DE427270301413
77.

125

LIBERIO SP POL 2012 Wałach gniada F: Chaltaire Z
M: La Guarda
O: Agata Kruszyniewicz
B: John Szymon
brak
78.

15

LITTLE CARTIER SP POL 2008 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
O: Katarzyna Laskowska
B: Katarzyna Laskowska
K016799 POL009640013408
79.

41

LITTLE PEZI Oldenburger DEU 2011 Wałach kasztanowata F: Lord Pezi
M: Gigi
O: Jochen Scherer
B: Ralf Richter
DE 433330022511
80.

37

LORGAN S SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
O: Przemysław Rozynek
B: Leszek Spytek
K022155 616009640116509
81.

14

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Lantana / Come On
O: Katarzyna Laskowska
B: Katarzyna Laskowska
K019442 616009640069910
82.

28

LUNA MELLONI HOL POL 2012 Klacz F: LASINO
M: GRANDIOSA III
O: 00
B: 00
K021015
83.

95

MAGIA SP POL 2009 Klacz dereszowata F: Hiacynt /
M: Mewa /
O: Natalia Czernik
B:
brak
84.

97

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Con Calma /
M: Marihuana P /
O: Krzysztof Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
85.

101

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
O: Marta Cwajda
B: Antoni Cwajda
brak
86.

128

NAWIS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Viscount / Pythagoras
M: Neretwa / Nurjev
O: Marzena Chociej
B: SK Nowielice
K015180 POL009640017408
87.

61

NEDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Nordyk
M: Nisza
O: Kopeć Jan
B: Głyżewska Danuta
brak
88.

85

NEMESIS SP POL 2012 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Nadzieja/
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K023506 616009640052312
89.

71

NESSAJA SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidad / Lancer II
M: Noble Nature / Landjonker S
O: Jakub Podgórny
B: Mariusz Grabowski
K022264 616009640047212
90.

86

NIKO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Nadia /
O: Karolina Cesarczyk
B: SK Nowielice
brak
91.

82

NORKA SP POL 2008 Klacz siwa F: Krater /
M: Nastazja /
O: Wielowski Sp. J.
B: Roman Mazurek
brak
92.

84

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly
M: Nocka
O: Wielowski spółka jawna
B: Wielowski spółka jawna
brak
93.

124

OCEANIA W WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Carlos DZ/
M: Osaka/
O: Maciej Sobótka
B: Stajnia Jastrzębniki
K025062
94.

89

ODEON SP POL 2014 Wałach kasztanowata/173 F: Telco
M: Opoka
O: Paweł Kiełbasa
B: Piotr Kotas
brak 616 009 64 00228 14
95.

62

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach kara F: Campari M / Caprilli
M: Oklahoma / Weland
O: Zofia Reroń
B: Magdalena Jeżewska
K008985 POL009611046004
96.

113

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
O:
B:
K020812 616009640052711
97.

22

OSUMI KUC POL 1999 Klacz kasztanowata/kuc:137,5 F: Dethmer
M: Oosterduinen jorike
O: Piotr Fragstein
B: Bedlińska Urszula
Brak
98.

94

PCHEŁKA SP POL 2005 Klacz bułana F: NN
M: NN
O: Natalia Czernik
B: NN
Brak
99.

92

POKAZ J SP POL 2010 Wałach kara F: Karbon /
M: Pegi /
O: Natalia Czernik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
brak
100.

17

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
O: Natalia Świda
B: Roman Siwek
K021289 61600764012208
101.

115

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: bajou du rouet
M: pretty woman
O: Anna Choynowska
B: szpak jan
BRAK 616009640101009 105MP24
102.

131

PURE ONE DRP GBR 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
brak
103.

27

QUO VADIS OLD GER 2005 Ogier F: Quidams Rubin
M: Hawana
O: 0
B: 0
K010438
104.

10

RAKSA Wielkopolska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Mariensztat
M: Rosa
O: Maria Obidowska
B: Maria Obidowska
K016982
105.

117

RAMIRO SP POL 2012 Wałach gniada F: Larron
M: Rebelia
O: Katarzyna Kulpinska
B: Katarzyna Kulpinska
K021097
106.

18

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
O: Anita Maślana
B: Jan Binkiewicz
K016308 616007610271809
107.

104

REMBRANDT OLD. POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Palegro
M: Russula
O: Jerzy Opas
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
brak
108.

23

SALOMON Deutsches Sportpferd GER 2010 Klacz gniada F: Stationar (Bayer)
M: Korea (Brandenburger)
O: Joern Bollmann
B: Joern Bollmann
brak
109.

100

SANCHO Z. JASKÓŁKA Tinker NLD 2007 Wałach srokata/mk: F: nn
M: nn
O: Natalia Łożewska
B: R.B. den Burger
brak
110.

42

SANZA CRUZ Deutsches Sportpferd DEU 2003 Wałach kasztanowata F: San Juan
M: Georgia
O: Henry Schön
B: Henry Schön
DE 457-0003415.03
111.

5

SHARAN SP POL 2014 Wałach gniada F: Barner /
M: Shisha /
O: Jagienka Łukomska
B: Jagienka Łukomska
brak
112.

127

ŚNIEŻKA SP POL 2005 Klacz siwa F: Raper
M: Śmieszka
O: Katarzyna Gałan
B: Marek Cieślak
K025185
113.

60

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space girl / Calando V
O: Jan Kopeć
B: Andrzej Żejmo
K021192 616009610140812
114.

122

SUNSHINE Westfalska POL 2010 Klacz kara F: Saganek
M: Scarola
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716
115.

80

TALOUSIMONICA K Z ZANG NED 2006 Klacz kasztanowata F: Taloubet K / Galoubet A
M: Vanilla Sky / Hors La Loi II
O: Marcin Pakuła
B:
K018024 Z651706 104ZL40
116.

11

TARA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz tarantowata F: NIRKAN po Fetysz
M: TERAWITA po Landos I
O: Daniel Miechowicz
B: Jan Paduch
K017443
117.

130

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
Brak
118.

110

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso
M: Timbaly
O: Laura Maciejkiewicz
B: Felusiak Ryszard
Brak
119.

108

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B: Jan Kopeć
K018495 056015Z55847809
120.

77

TRICOLORE Z Zangersheide BEL 2006 Wałach gniada F: Triomphe de muze
M: Cacharel Z
O: Iwona Majchrzak
B: Peeters Charlotte
K010634
121.

72

UBI MAJOR XXX Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada F: UPPERCUT DS
M: ETOPIA VAN HET RUITERHOF
O: MARTINA ROMAGNOLI
B: BELGIA
K024711
122.

81

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
brak
123.

33

WAWEL 0 POL 0000 Wałach kasztanowata F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
0
124.

67

WENECJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: CLAVIUS
M: WITARA
O: KACZMAREK AGNIESZKA
B: GRABOWSKI MARIUSZ
K024844
125.

102

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
O: Ewa Łęczkiewicz-Markowska
B: Franchi Massimo
brak
126.

90

WISAŁKA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis /
M: Wisła /
O: Monika Ćwiek
B: Marek Grabowski
K021191 009640063908
127.

129

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K014996 POL013640061207
128.

109

ZEUS SP POL 2004 Wałach gniada/180 F: Lagrain /
M: Zeta Z /
O: Paulina Miziewicz
B: GR Dąbki Roman Barlik
brak POL009611485804
129.

32

ZORKA 0 POL 0000 Klacz ciemnogniada F: 0
M: 0
O: 0
B: 0
0
Rider Club
Competition
Prize
Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
150
100
SUM:
250.00
Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
200
60
200
700
SUM:
1160.00
Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
100
400
SUM:
500.00
Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
200
SUM:
200.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
40
300
50
500
100
SUM:
990.00
Szechowicz Jakub KJ Contendros Barlinek
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Berdowska Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CYRANKA (111)
2018-04-21
2018-04-21
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CAREWICZ (112)
2018-04-21
2018-04-21
OLIMP FLY (113)
2018-04-21
2018-04-21
Bollmann Jorn
Schapow
CINZANO (21)
2018-04-20
3
2018-04-20
9
2018-04-22
2018-04-22
SALOMON (23)
2018-04-20
14
2018-04-20
10
2018-04-22
2018-04-22
Budczenkow Wiktoria
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
Cesarczyk Karolina
JKS Elcon Szczecin
NIKO (86)
2018-04-20
1
2018-04-20
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (73)
2018-04-20
11
2018-04-20
4
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
Chociej Marzena
JKS Tornado Szczecin
NAWIS (128)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
PURE ONE (131)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Ćwiek Monika
bpk
2018-04-22
2018-04-22
Czaplińska Antonina
Bpk
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
Eisert Ralf
Reit und Fahrverein Altglietzen
2018-04-22
2018-04-22
COLEANA (39)
2018-04-22
2018-04-22
LASSIA (40)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
GRACJA (120)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
Flisiak Jacek
JKS Tornado Szczecin
2018-04-21
Fragstein-Niemsdorff Piotr
UKS Podkowa Moryń
GLORIA (20)
2018-04-20
2018-04-20
2
Fragstein-Niemsdorff Zofia
UKS Podkowa Moryń
OSUMI (22)
2018-04-20
1
2018-04-20
10
2018-04-21
2018-04-21
Gałan Katarzyna
JKS Amico Mołdawin
ŚNIEŻKA (127)
2018-04-21
2018-04-21
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (46)
2018-04-20
2
150
2018-04-20
4
100
Gąsiorowska Karolina
KS Verso La Natura
POKAZ J (92)
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Gier Zuzanna
KS Verso La Natura
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses
2018-04-20
1
200
2018-04-20
8
2018-04-21
2018-04-20
4
60
2018-04-20
10
2018-04-21
2018-04-20
11
2018-04-21
2018-04-20
3
200
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-20
7
2018-04-21
CELLO (31)
2018-04-20
9
2018-04-20
3
2018-04-21
ZORKA (32)
2018-04-20
7
2018-04-20
12
2018-04-21
WAWEL (33)
2018-04-20
8
2018-04-21
2018-04-20
1
700
2018-04-21
Górecka Agata
KS Verso La Natura
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
Hummel Dana
RFV Ravensberge e.V. (Club ID: 180051026)
2018-04-20
14
2018-04-20
6
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
2018-04-20
3
100
2018-04-20
1
400
2018-04-21
2018-04-21
Jasiński Tomasz
KJ Zagozd
2018-04-21
2018-04-21
Kapała Filip
KJ Michałówka
CHILI (74)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (1)
2018-04-22
2018-04-22
Kiełbasa Paweł
S.K. Warnice
ODEON (89)
2018-04-22
2018-04-22
Kopeć Anna
KJ Bonin
AMORADO (57)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
SPARTAN (60)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Krawiec Martyna
KS Verso La Natura
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
LIBERIO (125)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Kucharska Amelia
JKS Tornado Szczecin
BRENDI (98)
2018-04-22
2018-04-22
Kulpińska Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
CHIARA (116)
2018-04-21
2018-04-21
RAMIRO (117)
2018-04-21
2018-04-21
Laskowska Katarzyna
KJ Korona Wałcz
LANCOME (13)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
LUCAS (14)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Laskowska Maria
bpk
2018-04-21
2018-04-21
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2018-04-21
Łapacz Malwina
KJ Profil Piła
DENIS (16)
2018-04-21
2018-04-21
LEGOLAS (34)
2018-04-21
2018-04-21
Łożewska Natalia
JKS Tornado
2018-04-22
2018-04-22
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
SHARAN (5)
2018-04-20
3
2018-04-20
CIRCYA (118)
2018-04-20
11
2018-04-20
Łyżwińska Karina
bpk
IDALIS (87)
2018-04-20
15
2018-04-20
1
2018-04-21
2018-04-21
Maciejkiewicz Laura
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
TICANOS (110)
2018-04-20
7
2018-04-20
Mankiewicz Gabriela
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2018-04-21
2018-04-21
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (102)
2018-04-22
2018-04-22
Maryńczak Marcelina
JKS Elcon Szczecin
CANDY (12)
2018-04-22
2018-04-22
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
2018-04-21
2018-04-21
REBUS (18)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
Meijer Meral
Reit und Fahrverein Altglietzen
2018-04-22
2018-04-22
Miechowicz Alan
K J.Contendros Barlinek
TARA (11)
2018-04-20
2
2018-04-20
6
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Mikicin Alicja
bkp
PRESTIGE (115)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Miziewicz Paulina
bpk
ZEUS (109)
2018-04-22
2018-04-22
Nawojska Sandra
bpk
NORKA (82)
2018-04-21
2018-04-21
Nogalska Katarzyna
JKS Robir
RAKSA (10)
2018-04-20
10
2018-04-20
6
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Opas Wiktoria
JKS Elcon Szczecin
REMBRANDT (104)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
2018-04-20
9
2018-04-20
4
200
2018-04-21
2018-04-20
8
2018-04-20
15
2018-04-21
2018-04-21
ARGENTO (126)
2018-04-20
1
2018-04-20
12
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
2018-04-22
2018-04-22
Patalan Dominika
Bpk
SUNSHINE (122)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Pawłowska Maja
KS Verso La Natura
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Pieda Karolina
Bpk
NEDA (61)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
CLOUD (65)
2018-04-21
2018-04-21
ALANIA (66)
2018-04-21
WENECJA (67)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
WENECJA (67)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-20
8
2018-04-21
2018-04-21
NESSAJA (71)
2018-04-20
6
2018-04-21
2018-04-20
5
2018-04-20
7
2018-04-21
2018-04-21
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
CHACCO (106)
2018-04-20
8
2018-04-20
4
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Polikowski Dionizy
Bpk
TENERYFA (130)
2018-04-22
2018-04-22
Polonis Paulina
JKS Melloni Horses
2018-04-22
2018-04-22
Prajwocki Adam
Bpk
CESOTHO (76)
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
Reroń Zofia Joanna
bpk
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-21
BOROMIR (75)
2018-04-21
2018-04-21
Richter Janine
Reit und Fahrverein Alt Zeschdorf
2018-04-22
2018-04-22
LEVITA (44)
2018-04-22
2018-04-22
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
CANNES (35)
2018-04-20
5
40
2018-04-20
2
300
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-20
5
50
2018-04-20
2
500
2018-04-21
2018-04-20
13
2018-04-20
5
100
2018-04-21
Skobel Nikola
KS Verso La Natura
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2018-04-22
2018-04-22
ELDAR (123)
2018-04-21
2018-04-21
OCEANIA W (124)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
2018-04-22
Sozzo Sara
JKS Tornado Szczecin
2018-04-22
2018-04-22
Suszczyńska Emilia
bpk
NEMESIS (85)
2018-04-21
2018-04-21
Świszcz Julia
JKS Tornado Szczecin
GIBSON (99)
2018-04-22
2018-04-22
Szechowicz Jakub
KJ Contendros Barlinek
ASCOT (48)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-20
9
2018-04-20
7
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-20
6
2018-04-20
16
2018-04-20
3
300
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-20
12
2018-04-20
9
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-20
5
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-20
2018-04-20
13
EUFORIA (56)
2018-04-21
2018-04-21
Tarnowska Katarzyna
KS Verso La Natura
POKAZ J (92)
2018-04-21
2018-04-21
2018-04-22
Trepka Zuzanna
bpk
DAFNE (83)
2018-04-21
2018-04-21
Więcek Julia
KS Verso La Natura
MAGIA (95)
2018-04-22
2018-04-22
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (114)
2018-04-21
2018-04-21
Wielowska Kinga
bpk
2018-04-21
2018-04-21
Zalewa Olga
JKS Tornado Szczecin
NAWAHO (101)
2018-04-22
2018-04-22
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22
2018-04-22

Number of Riders: 77

Number of Horses: 129

The sum of prizes: 3 400.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl