Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
51 ENTRY PRE-APPROVED 2018-03-15 21:55:38
2018-03-15 20:41:11
Wiesław Boruch MIKADO
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 20:23:15
2018-03-15 20:22:08
Weronika Lewandowska FRIDA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 20:27:16
2018-03-15 20:09:27
Adam Prajwocki TRICOLORE Z
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 20:13:24
2018-03-15 20:09:07
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 20:11:34
2018-03-15 20:08:21
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 19:19:09
2018-03-15 19:09:02
Aleksandra Fabisiak MY LOVE
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 19:18:31
2018-03-15 18:59:49
Bianca Pasek BĄBEL
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:59:41
2018-03-15 18:51:05
Aleksandra Fabisiak GRACJA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:57:00
2018-03-15 18:34:51
Patrycja Janicka ARABELLA MAJA
  • 2x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:56:39
2018-03-15 18:32:38
Wiktoria Przykucka ELOISE
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:56:16
2018-03-15 18:32:09
Wiktoria Przykucka ARABELLA MAJA
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:55:50
2018-03-15 18:29:17
Dominika Mazuruk PROTON
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:55:29
2018-03-15 18:28:32
Katarzyna Stankiewicz MAGIA
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:54:59
2018-03-15 18:26:51
Magdalena Tabiś MADAGASKAR
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:26:29
2018-03-15 18:25:36
Elżbieta Zielińska ELOISE
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:26:18
2018-03-15 18:23:59
Dominika Klawinowska MAGIA
  • 2x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:18:32
2018-03-15 18:12:48
Małgorzata Tomczuk - Michalska JAWA
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:18:13
2018-03-15 18:09:44
Magdalena Tabiś DALIA
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:17:48
2018-03-15 18:09:04
Magdalena Tabiś DANTE M.
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:16:49
2018-03-15 18:08:01
Nikola Liszka URWIS
  • 2x 2/L/Egzaminacyjny
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
30 ENTRY PRE-APPROVED 2018-03-15 18:14:14
2018-03-15 18:07:08
Tamara Wincel LOLITA
  • 2x 2/L/Egzaminacyjny
29 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:09:03
2018-03-15 18:05:07
Małgorzata Tomczuk - Michalska SARDYNIA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:07:15
2018-03-15 17:59:12
Wiktoria Kujawa PYSIO
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:06:55
2018-03-15 17:58:13
Natalia Borawska IKAS
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:06:38
2018-03-15 17:56:28
Oliwia Walczak ŁATKA
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:06:12
2018-03-15 17:55:58
Wiktoria Kujawa ŁATKA
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:05:33
2018-03-15 17:55:53
Magdalena Tabiś CHACCA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:03:49
2018-03-15 17:55:21
Julia Pasternak IKAS
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:03:16
2018-03-15 17:54:38
Wiktoria Kujawa LADY
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:02:47
2018-03-15 17:54:02
Natasza Jurkiew PYSIO
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 18:01:18
2018-03-15 17:53:48
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 17:11:15
2018-03-15 13:09:11
Katarzyna Gałan ŚNIEŻKA
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 17:09:45
2018-03-15 13:08:41
Wiktoria Paszkowska CARNOT
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 17:07:36
2018-03-15 13:08:10
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 16:59:34
2018-03-15 12:36:51
Zuzanna Kaszubowska AKCENT
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 16:59:01
2018-03-15 12:36:27
Julia Tołłoczko MOLIN
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
14 ENTRY PRE-APPROVED 2018-03-15 17:06:36
2018-03-15 12:35:42
Tadeusz Kozakiewicz KSELION
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY PRE-APPROVED 2018-03-15 17:05:46
2018-03-15 12:35:03
Tadeusz Kozakiewicz ARABELLA
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY PRE-APPROVED 2018-03-15 16:55:43
2018-03-15 11:51:30
Andrzej Pasek LADY TDE
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 16:50:06
2018-03-15 11:32:02
Julia Łozicka LEXUS
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 22:15:55
2018-03-14 22:12:20
Klaudia Śmigórska NADIA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 22:15:25
2018-03-14 22:11:42
Aleksandra Radyńska NADIA
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 22:15:02
2018-03-14 21:41:12
Dominika Bałasz KWARTAŁ
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 22:14:26
2018-03-14 21:15:55
Aurelia Drywa IWAN
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 18:01:46
2018-03-14 17:51:07
Wiktoria Chartenowicz BALLASHAN DIAMOND
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 22:28:41
2018-03-13 12:50:31
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 2x 2/L/Egzaminacyjny
3 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 19:53:40
2018-03-12 18:37:39
Kaja Wyszyńska SERAFIN
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 16:01:44
2018-03-12 09:03:57
Michał Pol TREASURE QUEEN Z
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 16:00:59
2018-03-12 09:03:28
Michał Pol ANNALOTTA N
  • 1x 3/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bałasz Dominika bpk
2002 (J.)
O040894
2. Bindas Martyna Brak
2003 (JM.)
Brak
3. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
ZZJ
4. Boruch Wiesław BPK
S
O040911
5. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand
2000 (J.)
O022289
6. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
7. Gałan Katarzyna JKS Amico Mołdawin
S
O013130
8. Hudziak Hanna KJ Koko
9. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
brak
10. Kaszubowska Zuzanna Ukj Karmen Nieklonice
2003 (JM.)
Brak
11. Klawinowska Dominika Derby Budzistowo
2008 (Mł.)
brak
12. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
ZZJ
13. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
Brak
14. Kubiak Sara Kj Koko Brzeźniki
2003 (JM.)
ZZJ
15. Kuczkowiak Hanna Sttajnia Modrzewie
brak
16. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
Brak
17. Lewandowska Weronika Stajnia Modrzewie
brak
18. Liszka Nikola Derby Budzistowo
2004 (JM.)
O037264
19. Łozicka Julia KJ DERBY
2001 (J.)
O040897
20. Mazuruk Dominika Derby Budzistowo
2002 (J.)
O048635
21. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
ZZJ
22. Niedzielska Aleksandra Petryco Pony
23. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
24. Pasek Bianca LKS Dragon Nowielice
2009 (Mł.)
Brak
25. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (Mł.)
Brak
26. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
brak
27. Patalan Dominika Bpk
S
Brak
28. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
29. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
Zzj
30. Prajwocki Adam Bpk
S
O040432
31. Przykucka Antonina Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
32. Radyńska Aleksandra KJ Caris Kamień Pomorski
2004 (JM.)
brak
33. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
34. Stankiewicz Katarzyna „Derby” Budzistowo
2004 (JM.)
O046413
35. Stankiewicz Katarzyna KJ Derby Budzistowo
2004 (JM.)
Brak
36. Świec Konstancja KJ Koko
37. Świgoń Karolina KJ Derby
38. Tabiś Magdalena Derby Budzistowo
S
O006639
39. Tołłoczko Julia UKJ Karmen Niekłonice
2003 (JM.)
brak
40. Tomczuk - Michalska Małgorzata Derby Budzistowo
S
O013659
41. Walczak Oliwia Petrico Pony Karlino
42. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
43. Wyszyńska Kaja JKS Dako-Galant Skibno
2000 (J.)
O034907
44. Zielińska Elżbieta „Derby” Budzistowo
S
O046414
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

16

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
O: Nowak Miroslaw
B: Knitter ewa
616009530158105
2.

3

ANNALOTTA N HOL GER 2008 Klacz kara/165 F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
O: Paweł Jarosz
B: A. M.
K022922 DE421000272108
3.

13

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Carey son
M: Alexis
O: Malec Mirosław
B: Berdowski Zdzisław
616009640064214
4.

35

ARABELLA MAJA Typ Pogrubiony POL 2007 Klacz siwa/kuc:144 F: Alabaster
M: Milka
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Pakuła
Brak POL 999 59 00316 07
5.

49

Aragonit F:
M:
O:
B:
6.

37

BĄBEL SP POL 26.04.2003 Wałach siwa F: Nikiel
M: Brema
O: Michał Czerniecki
B: Jerzy Michałowski
Brak
7.

17

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Daniel Miechowicz
B: Łukasz Brzóska
K020323
8.

39

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: LESOTHO
M: CZANDORA
O: Prajwocki Adam
B: Nowielice Sp.zo.o
?018611 POL 009 64 00750 07
9.

23

CHACCA Hannoveraner POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
O: Andrzej Michalski
B: Paul Benitt
K023142 DE 431310581010
10.

29

DALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K020949 616 009 64 00737 09
11.

28

DANTE M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/165 F: CHACCO-FLY
M: DALIA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K023143 616 009 64 00241 13
12.

51

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
13.

19

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K024949 616 009 64 0433 14
14.

32

ELOISE Oldenburger DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
O: Andrzej Michalski
B: Ingeborg Galow
brak DE 433330951307
15.

41

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/168 F: ESAUL
M: FREJKA
O: Małgorzata Barbarska
B: Kaczmarczyk Sławomir
brak POL007600220708
16.

36

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco fly
M: Goldmarie
O: Jerzy Michałowski
B: Jerzy Michałowski
K024801
17.

44

Iwan F:
M:
O:
B:
18.

8

IWAN KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Pacific
M: Probe
O: Sławomir Drywa
B: Królewskie Stowarzyszenie Koni Ciepłej Krwi
K025171
19.

48

Izyda F:
M:
O:
B:
20.

30

JAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz siwa/168 F: CANCOON
M: JAGODA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616 009 64 00736 09
21.

46

Konstantin F:
M:
O:
B:
22.

40

KORAL KUC POL 2004 Wałach srokata/kuc:nn F: NN
M: NN
O: Agnieszka KUCZKOWIAK
B: Fimel Paweł
brak 6169996115978
23.

14

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
ZZJ
24.

9

KWARTAŁ SP POL 1999 Wałach gniada F: Lombardo
M: Kwarta
O: Maja Szokalska
B: SK Posadowo
K006237
25.

21

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Daniel Reimann
01234
26.

12

LADY TDE SP POL 2009 Klacz siwa F: Goder
M: Limba
O: Janusz Marcin Ejma
B: Jerzy Zbyszek Ejma
Brak POL 009 64 00115 09
27.

11

LEXUS SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Lama
O: Anna Pawłowicz-Jednaszewska
B: Bogdan Siwak
K024546
28.

26

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
O: Andrzej Michalski
B: Anna Balazs-Zeuschner
K020953 616 009 64 00923 09
29.

24

ŁATKA KUC POL 2007 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: nn
01234
30.

33

MADAGASKAR Fiordzka POL 2010 Wałach bułana/kuc:143 F: Modrak
M: Malina
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
Brak 616 013 64 00091 10
31.

31

MAGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz kasztanowata/164 F: Odmęt
M: Maja
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak POL 009 64 00108 99
32.

43

MIKADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kara/168 F: Parys
M: Mila
O: Wiesław Boruch
B: Mierzejewski Tomasz
O040911 009660457006
33.

47

Mohito F:
M:
O:
B:
34.

15

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: Monarcha
M: Amnezja
O: Nowak Miroslaw
B: Tomasz Dąbek
616 013 61 01119 13
35.

50

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
36.

38

MY LOVE SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Larron
M: My Lady
O: Jerzy Michałowski
B: Jerzy Michałowski
Brak
37.

10

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
38.

52

NELITA SP POL 1998 Klacz kasztanowata/mk: F: Le Bon
M: Nafta
O: Maciejak
B: Jacek Bobik
Brak
39.

34

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
40.

20

PYSIO KUC POL 2008 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Izabela Chodorowska
01234
41.

25

SARDYNIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: CHACCO-FLY
M: SANTINA
O: Andrzej Michalski
B: SK Nowielice
K024115 616 009 64 00047 13
42.

5

SERAFIN Małopolska POL 1998 Wałach gniada F: First des Termes
M: Sewilla
O: Adam Staszak
B: Stadnina Koni Ochaby
006 54 00232 98
43.

18

ŚNIEŻKA SP POL 2005 Klacz siwa F: Raper
M: Śmieszka
O: Katarzyna Gałan
B: Marek Cieślak
K025185
44.

6

SUNSHINE Westfalska POL 2010 Klacz kara F: Saganek
M: Scarola
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
Brak
45.

4

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B: Jan Kopeć
K018495 056015Z55847809
46.

42

TROCOLORE Z Zangersheide BEL 2006 Wałach gniada F: Triomphe de muze
M: Cacharel Z
O: Iwona Majchrzak
B: Peeters Charlotte
LKRWZJ/2030/18
47.

27

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
O: Andrzej Michalski
B: SK Jaroszówka sp. z o.o.
K024260 POL070000005408
48.

45

WHITE QUEEN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: Iwona Berg Potrzebowska
B: Xxx
Zzj
Rider Club
Competition
Prize
Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
200
100
SUM:
300.00
Tabiś Magdalena Derby Budzistowo
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bałasz Dominika
bpk
2018-03-17
5
2018-03-17
Bindas Martyna
Brak
NELITA (52)
2018-03-17
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (50)
2018-03-17
5
2018-03-17
Boruch Wiesław
BPK
MIKADO (43)
2018-03-17
6
2018-03-17
2018-03-17
Drywa Aurelia
JKS Dako-Galand
IWAN (8)
2018-03-17
3
2018-03-17
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
GRACJA (36)
2018-03-17
12
2018-03-17
MY LOVE (38)
2018-03-17
13
2018-03-17
Gałan Katarzyna
JKS Amico Mołdawin
2018-03-17
2018-03-17
8
Hudziak Hanna
KJ Koko
2018-03-17
13
2018-03-17
14
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
2018-03-17
1
2018-03-17
15
Kaszubowska Zuzanna
Ukj Karmen Nieklonice
AKCENT (16)
2018-03-17
14
2018-03-17
10
Klawinowska Dominika
Derby Budzistowo
MAGIA (31)
2018-03-17
1
2018-03-17
1
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2018-03-17
3
2018-03-17
1
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
2018-03-17
8
2018-03-17
KSELION (14)
2018-03-17
11
2018-03-17
6
Kubiak Sara
Kj Koko Brzeźniki
Izyda (48)
2018-03-17
1
2018-03-17
7
Kuczkowiak Hanna
Sttajnia Modrzewie
KORAL (40)
2018-03-17
15
2018-03-17
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
LADY (21)
2018-03-17
2018-03-17
2
Lewandowska Weronika
Stajnia Modrzewie
FRIDA (41)
2018-03-17
12
2018-03-17
Liszka Nikola
Derby Budzistowo
URWIS (27)
2018-03-17
2018-03-17
2
2018-03-17
4
Łozicka Julia
KJ DERBY
LEXUS (11)
2018-03-17
11
2018-03-17
Mazuruk Dominika
Derby Budzistowo
PROTON (34)
2018-03-17
8
2018-03-17
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (51)
2018-03-17
6
2018-03-17
Niedzielska Aleksandra
Petryco Pony
ŁATKA (24)
2018-03-17
4
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
2018-03-17
4
2018-03-17
7
Pasek Bianca
LKS Dragon Nowielice
BĄBEL (37)
2018-03-17
11
2018-03-17
1
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (20)
2018-03-17
1
2018-03-17
10
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (17)
2018-03-17
3
2018-03-17
Patalan Dominika
Bpk
2018-03-17
1
2018-03-17
2
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
2018-03-17
7
2018-03-17
2
200
2018-03-17
3
2018-03-17
3
100
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
2018-03-17
10
2018-03-17
6
Prajwocki Adam
Bpk
CESOTHO (39)
2018-03-17
7
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
Przykucka Antonina
Derby Budzistowo
ELOISE (32)
2018-03-17
1
2018-03-17
1
Radyńska Aleksandra
KJ Caris Kamień Pomorski
NADIA (10)
2018-03-17
9
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (10)
2018-03-17
2
Stankiewicz Katarzyna
„Derby” Budzistowo
MAGIA (31)
2018-03-17
11
Stankiewicz Katarzyna
KJ Derby Budzistowo
Iwan (44)
2018-03-17
6
Świec Konstancja
KJ Koko
Mohito (47)
2018-03-17
5
2018-03-17
16
Świgoń Karolina
KJ Derby
Iwan (44)
2018-03-17
1
2018-03-17
1
Tabiś Magdalena
Derby Budzistowo
2018-03-17
1
2018-03-17
CHACCA (23)
2018-03-17
2
2018-03-17
5
2018-03-17
2
2018-03-17
1
300
DALIA (29)
2018-03-17
1
2018-03-17
5
2018-03-17
12
2018-03-17
2018-03-17
11
Tołłoczko Julia
UKJ Karmen Niekłonice
MOLIN (15)
2018-03-17
7
2018-03-17
9
Tomczuk - Michalska Małgorzata
Derby Budzistowo
2018-03-17
9
2018-03-17
10
JAWA (30)
2018-03-17
8
2018-03-17
4
Walczak Oliwia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (20)
2018-03-17
1
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
LOLITA (26)
2018-03-17
2018-03-17
Wyszyńska Kaja
JKS Dako-Galant Skibno
2018-03-17
4
2018-03-17
9
Zielińska Elżbieta
„Derby” Budzistowo
ELOISE (32)
2018-03-17
2018-03-17

Number of Riders: 44

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl