Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
61 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 07:08:46
2018-02-15 23:44:20
Bianca Pasek BĄBEL
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 07:08:31
2018-02-15 23:43:52
Julia Deskiewicz BĄBEL
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 21:17:45
2018-02-15 21:08:06
Wiesław Boruch MIKADO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/L/z trafieniem w normę czasu
58 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 21:07:56
2018-02-15 20:07:47
Adam Prajwocki TROCOLORE Z
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/egzaminacyjny
57 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 21:06:42
2018-02-15 20:07:06
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/egzaminacyjny
56 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 19:05:57
2018-02-15 18:59:00
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły (art. 238.2.1)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 19:05:43
2018-02-15 18:58:09
Magdalena Tabiś MADAGASKAR
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 19:05:17
2018-02-15 18:53:39
Tamara Wincel LOLITA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 19:04:57
2018-02-15 18:53:00
Dominika Mazuruk ARABELLA MAJA
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 19:04:18
2018-02-15 18:48:53
Wiktoria Paszkowska CARNOT
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 19:03:57
2018-02-15 18:48:35
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 19:03:04
2018-02-15 18:48:10
Katarzyna Gałan ŚNIEŻKA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 19:00:57
2018-02-15 18:32:06
Nikola Liszka URWIS
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/egzaminacyjny
45 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:57:35
2018-02-15 18:31:03
Dominika Mazuruk PROTON
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:55:34
2018-02-15 18:29:03
Katarzyna Stankiewicz MAGIA
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:53:08
2018-02-15 18:22:43
Elżbieta Zielińska ELOISE
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:52:42
2018-02-15 18:17:11
Magdalena Tabiś ELOISE
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:48:05
2018-02-15 18:14:13
Magdalena Tabiś SARDYNIA
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły (art. 238.2.1)
39 ENTRY PRE-APPROVED 2018-02-15 18:47:12
2018-02-15 18:07:12
Magdalena Tabiś CHACCA
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły (art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:43:44
2018-02-15 17:55:25
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:42:47
2018-02-15 17:54:44
Małgorzata Tomczuk - Michalska JAWA
  • 1x 5/P/Zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:42:17
2018-02-15 17:34:16
Julia Łozicka LEXUS
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:41:01
2018-02-15 16:26:53
Lidia Kielbratowska AKCENT
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:40:34
2018-02-15 16:24:14
Oliwia Osojca MOLIN
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:40:05
2018-02-15 16:22:12
Tadeusz Kozakiewicz ARABELLA
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:39:34
2018-02-15 16:14:05
Ada Wybraniec KSELION
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:39:02
2018-02-15 16:08:37
Oliwia Walczak ŁATKA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:38:22
2018-02-15 16:08:15
Kornelia Maciejewska LOGAN
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:37:52
2018-02-15 16:07:53
Wiktoria Kujawa IKAS
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:36:47
2018-02-15 16:07:33
Wiktoria Kujawa LADY
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:36:25
2018-02-15 16:07:01
Julia Pasternak IKAS
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:36:02
2018-02-15 15:24:32
Anna Maciejak KASZMIR
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:34:56
2018-02-15 15:19:20
Natasza Jurkiew PYSIO
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:34:13
2018-02-15 14:53:24
Anna Maciejak DARK SAWARYA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:33:26
2018-02-15 11:37:32
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły (art. 238.2.1)
22 ENTRY PRE-APPROVED 2018-02-15 18:32:18
2018-02-15 09:54:08
Monika Kurtys WARTA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:27:23
2018-02-15 09:51:55
Katarzyna Niedźwiedzka ERAGON
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:26:42
2018-02-15 09:51:32
Natalia Sakson KUMPEL
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:26:15
2018-02-15 09:48:30
Weronika Malinowska CAMEO CROSS
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 18:23:54
2018-02-15 09:48:11
Aleksankra Górka KALINECZKA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 07:10:57
2018-02-15 06:14:54
Kamila Więckowska B-CASINO
  • 1x 5/P/Zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 07:09:55
2018-02-15 06:14:40
Kamila Więckowska BAJKA
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły (art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 07:09:16
2018-02-14 22:57:27
Iwona Sputo HAPPY SPRING-K
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 07:08:44
2018-02-14 22:56:57
Andrej Akulich KLEOPATRA-K
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły (art. 238.2.1)
13 ENTRY PRE-APPROVED 2018-02-15 07:07:37
2018-02-14 21:05:05
Natalia Potrzebowska WHITE QUEEN
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/P/Zwykły (art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 07:06:24
2018-02-14 21:04:25
Sara Kubiak IZYDA
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 07:05:57
2018-02-14 21:04:00
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 19:10:52
2018-02-13 14:16:24
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 19:10:35
2018-02-13 14:15:27
Natalia Kwiatkowska OCZERET Z BRZEZIA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 19:10:17
2018-02-13 14:04:54
Paula Mączewska CYMES
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 19:09:56
2018-02-13 14:04:22
Hanna Głuśniewska BIBA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 01:21:33
2018-02-12 21:54:35
Oliwia Wiewiórowska KIEPSY
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
5 ENTRY PRE-APPROVED 2018-02-13 01:20:43
2018-02-12 21:45:52
Katarzyna Kubacka KASJA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/L/z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 15:47:20
2018-02-12 12:49:38
Ewa Hardziejewicz RATAFIA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 15:42:29
2018-02-12 12:17:00
Klaudia Nowak JAWOR
  • 2x 4/L/egzaminacyjny
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-11 11:05:37
2018-02-11 10:58:37
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 5/P/Zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6/N/dwufazowy (art. 274.5.3)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-15 21:17:23
2018-02-09 21:02:54
Weronika Jakubowska RÓŻA
  • 2x 3/L/z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Akulich Andrej JKS Karolewko
S
O049003
2. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
ZZJ
3. Boruch Wiesław BPK
S
O040911
4. Deskiewicz Julia LKS Dragon Nowielice
2007 (Mł.)
Brak
5. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
brak
6. Gałan Katarzyna JKS Amico Mołdawin
S
O013130
7. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
8. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
10145766
9. Górka Aleksankra UKJ Leonardo
2006 (JM.)
Brak
10. Hardziejewicz Ewa bpk
S
brak
11. Hodowaniec Klaudia Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
brak
12. Jakubowska Weronika KAIR WRZOSOWO
2002 (J.)
BRAK
13. Jurkiew Natasza Petrico Pony Karlino
2008 (Mł.)
01234
14. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
15. Kielbratowska Lidia Ukj Karmen Nieklonice
2003 (JM.)
Brak
16. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
Brak
17. Kubacka Katarzyna bpk
S
brak
18. Kubiak Sara Kj Koko Brzeźniki
2003 (JM.)
ZZJ
19. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
Brak
20. Kurtys Monika UKJ Leonardo
S
Brak
21. Kwiatkowska Natalia Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
brak
22. Liszka Nikola Derby Budzistowo
2004 (JM.)
O037264
23. Łozicka Julia KJ DERBY
2001 (J.)
5476/17
24. Maciejak Anna bpk
S
O014106
25. Maciejewska Kornelia Petrico Pony Karlino
1998 (MJ.)
Brak
26. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
27. Malinowska Weronika UKJ Leonado
2003 (JM.)
brak
28. Mazuruk Dominika Derby Budzistowo
2002 (J.)
O048635
29. Niedźwiedzka Katarzyna UKJ Leonardo
S
Btak
30. Nowak Klaudia UKJ Neksico Karlino
2001 (J.)
Brak
31. Osojca Oliwia Ukj Karmen Nieklonice
2003 (JM.)
Brak
32. Paprocka Aleksandra UKJ Bukowiec
2000 (J.)
O031407
33. Pasek Bianca LKS Dragon Nowielice
2009 (Mł.)
Brak
34. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (Mł.)
Brak
35. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
brak
36. Paszkowska Wiktoria KJ Kaja Grzybowo
2004 (JM.)
brak
37. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
Zzj
38. Prajwocki Adam Bpk
S
0040432
39. Sakson Natalia UKJ Leonardo
1999 (MJ.)
Brak
40. Stankiewicz Katarzyna „Derby” Budzistowo
2004 (JM.)
Brak
41. Tabiś Magdalena Derby Budzistowo
S
O006639
42. Tomczuk - Michalska Małgorzata Derby Budzistowo
S
O013659
43. Walczak Oliwia Petrico Pony Karlino
2003 (JM.)
Brak
44. Więckowska Kamila bpk
S
O042381
45. Wiewiórowska Oliwia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2006 (JM.)
brak
46. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
Brak
47. Wybraniec Ada Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2004 (JM.)
brak
48. Zielińska Elżbieta „Derby” Budzistowo
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
O: Nowak Miroslaw
B: Knitter ewa
616009530158105
2.

23

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Carey son
M: Alexis
O: Malec Mirosław
B: Berdowski Zdzisław
616009640064214
3.

9

ARABELLA MAJA Typ Pogrubiony POL 2007 Klacz siwa/kuc:144 F: Alabaster
M: Milka
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Pakuła
Brak POL 999 59 00316 07
4.

38

B-CASINO SP POL 2005 Wałach inna/171 F: Carry Son
M: Wiśnia
O: Kamila Włodarczyk
B: Kazimierz Bartkowiak
brak POL 009 61 00599 05
5.

1

BĄBEL SP POL 26.04.2003 Wałach siwa F: Nikiel
M: Brema
O: Michał Czerniecki
B: Jerzy Michałowski
Brak
6.

39

BAJKA Typ Pogrubiony POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Hajduk
M: Burza
O: Kamila Więckowska
B: Ewa Polonis
brak POL 999 64 00888 08
7.

48

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: NN
K019920
8.

36

CAMEO CROSS Typ Szlachetny POL 2013 Klacz gniada/160 F: Cape Benedict
M: Cameo Brooch
O: Marzena Malinowska
B: Przedsiębiorstwo wielobranżowe Petro-Kędzierzyn SP. Z O. O
Brak 616999610203613
9.

10

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Daniel Miechowicz
B: Łukasz Brzóska
brak
10.

5

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: LESOTHO
M: CZANDORA
O: Prajwocki Adam
B: Nowielice Sp.zo.o
?018611 POL 009 64 00750 07
11.

17

CHACCA Hannoveraner POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
O: Andrzej Michalski
B: Paul Benitt
Brak DE 431310581010
12.

47

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
O: Ewelina Kostrzewska
B: Fabiszak Czesława
brak
13.

31

DARK SAWARYA Hanowerska POL 2007 Klacz kara F: Likoto
M: Dixieland
O: Agata Diakowska
B: Rainer Liebenow
brak
14.

18

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak 616 009 64 0433 14
15.

15

ELOISE Oldenburger DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
O: Andrzej Michalski
B: Ingeborg Galow
brak DE 433330951307
16.

34

ERAGON Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Elza
O: Katarzyna Niedźwiedzka
B: Marlena Janik-Olszewska
Brak 616006590148709
17.

54

Gracja F:
M:
O:
B:
18.

40

HAPPY SPRING-K WLKP POL 2007 Klacz siwa/168 F: Windsor /
M: Happy Girl / Louis
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024643 007640082607
19.

27

IKAS KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Borawska
B: Natalia Borawska
brak
20.

43

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
O: Katarzyna Kokowska
B: xxx
ZZJ
21.

19

JAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz siwa/168 F: CANCOON
M: JAGODA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616 009 64 00736 09
22.

52

JAWOR Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
O: Dariusz Eryk Nowak
B: Grzegorz Maliszewski
Brak
23.

37

KALINECZKA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc: F: Dante
M: Karmalita Funny Filtration
O: Sebastian Francuzik
B: Teresa Puzio
Btak 013520096705
24.

50

KASJA WLKP. POL 2005 Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: Karolina Koperska
B: -
brak
25.

29

KASZMIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Kair
M: Happy
O: Małgorzata Runowska
B: Zenobia Morawska
BRAK POL 009 64 00533 05
26.

49

KIEPSY KUC POL 2009 Klacz tarantowata/kuc: F: Santara Danny's Boy/Markoak Adante
M: Kaskada
O: Ewelina Śmigórska
B: Norbert Łyczykowski
brak
27.

41

KLEOPATRA-K SP POL 2008 Klacz kara/169 F: Powój / Windsor
M: Kafra / Farnik
O: Jarosław Pojasek
B: Jarosław Pojasek
K024318 009640044408
28.

24

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
ZZJ
29.

35

KUMPEL SP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Rabatem Turbo Z
M: Klara
O: Andrzej Sakson
B: Koźlik Dariusz
Brak 009610183807
30.

28

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Daniel Reimann
01234
31.

6

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
32.

20

LEXUS SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Lama
O: Anna Pawłowicz-Jednaszewska
B: Bogdan Siwak
4787/17
33.

26

LOGAN SP POL 2007 Wałach inna F: Liguster
M: Aaa
O: Monika Reimann
B: Monika Reimann
Brak
34.

8

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Lena
O: Andrzej Michalski
B: Anna Balazs-Zeuschner
Brak 616 009 64 00923 09
35.

25

ŁATKA KUC POL 2007 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: nn
01234
36.

7

MADAGASKAR Fiordzka POL 2010 Wałach bułana/kuc:143 F: Modrak
M: Malina
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
Brak 616 013 64 00091 10
37.

14

MAGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz kasztanowata/164 F: Odmęt
M: Maja
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak POL 009 64 00108 99
38.

3

MIKADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kara/168 F: Parys
M: Mila
O: Wiesław Boruch
B: Mierzejewski Tomasz
O040911 009660457006
39.

22

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: Monarcha
M: Amnezja
O: Nowak Miroslaw
B: Tomasz Dąbek
616 013 61 01119 13
40.

44

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
41.

45

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatraz
M: Nowaljka
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414
42.

46

OCZERET Z BRZEZIA Huculska POL 2005 Wałach kara/kuc: F: Baca
M: Olszynka
O: Kostrzewska Ewelina
B: Instyt.zootech.Brzezie
brak
43.

13

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
44.

30

PYSIO KUC POL 2008 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Izabela Chodorowska
01234
45.

32

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K021161 DE431310110608
46.

51

RATAFIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Rubinstain
M: xx
O: Patrycja Biedulewicz
B: xx
brak
47.

53

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
48.

2

RÓŻA Wielkopolska POL 2009 Klacz siwa/166 F: ADIUTANT
M: RANGA
O: IZABELA JAKUBIWSKA
B: STOCHAJ DARIUSZ
BRAK 616007610101209
49.

16

SARDYNIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: CHACCO-FLY
M: SANTINA
O: Andrzej Michalski
B: SK Nowielice
brak 616 009 64 00047 13
50.

11

ŚNIEŻKA SP POL 2005 Klacz siwa F: Raper
M: Śmieszka
O: Katarzyna Gałan
B: Marek Cieślak
brak
51.

4

TROCOLORE Z Zangersheide BEL 2006 Wałach gniada F: Triomphe de muze
M: Cacharel Z
O: Iwona Majchrzak
B: Peeters Charlotte
K1234
52.

12

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
O: Andrzej Michalski
B: SK Jaroszówka sp. z o.o.
brak POL070000005408
53.

33

WARTA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/170 F: Kingsten
M: Warka
O: Monika Kurtys
B: Zdzisław Goździor
Brak 616007610124011
54.

42

WHITE QUEEN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: Iwona Berg Potrzebowska
B: Xxx
Zzj
Rider Club
Competition
Prize
Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
100
SUM:
100.00
Tomczuk - Michalska Małgorzata Derby Budzistowo
300
SUM:
300.00
Więckowska Kamila bpk
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrej
JKS Karolewko
2018-02-17
8
2018-02-17
10
2018-02-17
6
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (44)
2018-02-17
11
2018-02-17
7
Boruch Wiesław
BPK
MIKADO (3)
2018-02-17
2018-02-17
2018-02-17
18
Deskiewicz Julia
LKS Dragon Nowielice
BĄBEL (1)
2018-02-17
23
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
Gracja (54)
2018-02-17
3
2018-02-17
4
Gałan Katarzyna
JKS Amico Mołdawin
2018-02-17
4
2018-02-17
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (48)
2018-02-17
5
2018-02-17
Gołek Karolina
UKJ Neksico Karlino
ROKSANA (53)
2018-02-17
2018-02-17
3
100
Górka Aleksankra
UKJ Leonardo
2018-02-17
2018-02-17
Hardziejewicz Ewa
bpk
RATAFIA (51)
2018-02-17
1
2018-02-17
19
2018-02-17
Hodowaniec Klaudia
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
NEBASCO (45)
2018-02-17
10
2018-02-17
Jakubowska Weronika
KAIR WRZOSOWO
RÓŻA (2)
2018-02-17
3
2018-02-17
Jurkiew Natasza
Petrico Pony Karlino
PYSIO (30)
2018-02-17
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (6)
2018-02-17
9
2018-02-17
Kielbratowska Lidia
Ukj Karmen Nieklonice
AKCENT (21)
2018-02-17
2018-02-17
20
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
2018-02-17
14
2018-02-17
9
Kubacka Katarzyna
bpk
KASJA (50)
2018-02-17
6
2018-02-17
15
Kubiak Sara
Kj Koko Brzeźniki
IZYDA (43)
2018-02-17
17
2018-02-17
2
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
ŁATKA (25)
2018-02-17
4
IKAS (27)
2018-02-17
18
LADY (28)
2018-02-17
2018-02-17
2
PYSIO (30)
2018-02-17
9
Kurtys Monika
UKJ Leonardo
WARTA (33)
2018-02-17
7
2018-02-17
14
Kwiatkowska Natalia
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2018-02-17
15
2018-02-17
Liszka Nikola
Derby Budzistowo
URWIS (12)
2018-02-17
13
2018-02-17
3
2018-02-17
3
Łozicka Julia
KJ DERBY
LEXUS (20)
2018-02-17
8
2018-02-17
17
Maciejak Anna
bpk
KASZMIR (29)
2018-02-17
3
2018-02-17
17
2018-02-17
14
2018-02-17
16
Maciejewska Kornelia
Petrico Pony Karlino
LOGAN (26)
2018-02-17
2018-02-17
21
2018-02-17
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
CYMES (47)
2018-02-17
10
2018-02-17
Malinowska Weronika
UKJ Leonado
2018-02-17
6
2018-02-17
21
2018-02-17
Mazuruk Dominika
Derby Budzistowo
2018-02-17
12
2018-02-17
22
2018-02-17
PROTON (13)
2018-02-17
11
2018-02-17
Niedźwiedzka Katarzyna
UKJ Leonardo
ERAGON (34)
2018-02-17
19
2018-02-17
Nowak Klaudia
UKJ Neksico Karlino
JAWOR (52)
2018-02-17
1
2018-02-17
3
Osojca Oliwia
Ukj Karmen Nieklonice
MOLIN (22)
2018-02-17
18
2018-02-17
Paprocka Aleksandra
UKJ Bukowiec
2018-02-17
11
2018-02-17
Pasek Bianca
LKS Dragon Nowielice
BĄBEL (1)
2018-02-17
25
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
IKAS (27)
2018-02-17
24
2018-02-17
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (10)
2018-02-17
15
Paszkowska Wiktoria
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (10)
2018-02-17
5
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
2018-02-17
13
2018-02-17
7
Prajwocki Adam
Bpk
2018-02-17
5
2018-02-17
2
2018-02-17
6
2018-02-17
Sakson Natalia
UKJ Leonardo
KUMPEL (35)
2018-02-17
22
2018-02-17
2018-02-17
Stankiewicz Katarzyna
„Derby” Budzistowo
MAGIA (14)
2018-02-17
7
Tabiś Magdalena
Derby Budzistowo
2018-02-17
8
2018-02-17
ELOISE (15)
2018-02-17
12
2018-02-17
1
2018-02-17
4
CHACCA (17)
2018-02-17
2
2018-02-17
5
2018-02-17
16
2018-02-17
Tomczuk - Michalska Małgorzata
Derby Budzistowo
JAWA (19)
2018-02-17
2
2018-02-17
1
300
Walczak Oliwia
Petrico Pony Karlino
ŁATKA (25)
2018-02-17
2018-02-17
Więckowska Kamila
bpk
2018-02-17
1
2018-02-17
2
200
BAJKA (39)
2018-02-17
12
2018-02-17
8
Wiewiórowska Oliwia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
KIEPSY (49)
2018-02-17
25
2018-02-17
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
LOLITA (8)
2018-02-17
20
2018-02-17
Wybraniec Ada
Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
KSELION (24)
2018-02-17
13
2018-02-17
1
Zielińska Elżbieta
„Derby” Budzistowo
ELOISE (15)
2018-02-17
16
2018-02-17

Number of Riders: 48

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl