Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 20:10:11
2018-02-01 22:24:51
Izabela A Alot NAGANO
  • 2x 3A/L/Konkurs egzaminacyjny
48 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 22:31:15
2018-02-01 22:23:32
Michał Pol ANNALOTTA N
  • 1x 4/P/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 22:19:29
2018-02-01 22:11:10
Michał Pol TREASURE QUEEN Z
  • 1x 4/P/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:36:55
2018-02-01 20:33:00
Zofia Łękowska ISLANDKA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:16:05
2018-02-01 19:26:04
Anna Karpińska SOLANDRIA
  • 1x 4/P/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 3A/L/Konkurs egzaminacyjny
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:15:34
2018-02-01 19:18:09
Natalia Lisowska TAMARYSZEK
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:15:00
2018-02-01 18:58:57
Julia Łozicka LEXUS
  • 2x 3/L/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 17:45:52
2018-02-01 17:20:09
Monika Kurtys WARTA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 17:45:11
2018-02-01 17:17:51
Natalia Sakson KUMPEL
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 17:44:50
2018-02-01 17:16:25
Weronika Malinowska CAMEO CROSS
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 17:44:05
2018-02-01 16:32:52
Olga Karasinska RODAN
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 17:43:49
2018-02-01 16:28:53
Zuzanna Kaszubowska AKCENT
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 17:43:02
2018-02-01 16:23:47
Jula Mycio KSELION
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 17:42:35
2018-02-01 16:20:09
Julia Tołłoczko MOLIN
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 17:21:04
2018-02-01 15:56:40
Wiesław Boruch MIKADO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3A/L/Konkurs egzaminacyjny
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:42:53
2018-01-31 23:24:30
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:42:39
2018-01-31 23:24:16
Wiktoria Paszkowska CARNOT
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:42:24
2018-01-31 23:23:58
Roksana Konieczna WEKTOR-K
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:41:48
2018-01-31 23:23:29
Katarzyna Gałan ŚNIEŻKA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:41:32
2018-01-31 21:23:35
Maria Gil BEN GUN
  • 2x 3A/L/Konkurs egzaminacyjny
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:40:51
2018-01-31 21:09:51
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:40:39
2018-01-31 21:09:24
Karolina Miś ROCK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:40:25
2018-01-31 21:09:02
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:40:00
2018-01-31 21:08:35
Sara Kubiak IZYDA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:39:41
2018-01-31 21:08:16
Świec Konstancja MOHITO
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:39:18
2018-01-31 21:07:52
Wiktoria Klimczak ARAGONIT
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 08:39:05
2018-01-31 21:07:35
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 15:52:22
2018-01-31 15:05:21
Jakub Kreft SARDYNIA
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/P/Zwykły art 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 15:51:54
2018-01-31 15:04:39
Jakub Kreft ELOISE
  • 2x 3/L/Z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 15:51:43
2018-01-31 15:04:02
Dominika Mazuruk MAGIA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 15:51:17
2018-01-31 15:01:59
Kornelia Juszczak URWIS
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 15:50:56
2018-01-31 14:59:34
Nikola Liszka PROTON
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 15:50:24
2018-01-31 14:58:28
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 15:49:57
2018-01-31 14:57:19
Magdalena Tabiś DANTE M
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/P/Zwykły art 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 15:49:42
2018-01-31 14:56:27
Magdalena Tabiś DALIA
  • 1x 4/P/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 15:49:18
2018-01-31 14:55:55
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 4/P/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 12:23:32
2018-01-31 11:13:11
Aleksandra Fabisiak NAZIR
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY PRE-APPROVED 2018-01-31 12:22:15
2018-01-31 10:59:47
Aleksandra Fabisiak GRACJA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 11:58:28
2018-01-31 10:54:58
Andrzej Pasek LAVANTUS FLY
  • 2x 3/L/Z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 11:58:02
2018-01-31 10:39:53
Andrzej Pasek ORKA
  • 1x 4/P/Zwykły art 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 11:57:02
2018-01-30 17:20:58
Weronika Jakubowska HARFA
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 12:23:06
2018-01-30 17:20:38
Weronika Jakubowska HATLA
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/P/Zwykły art 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 12:22:51
2018-01-30 17:19:53
Alicja Szubartowska HARFA
  • 2x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY PRE-APPROVED 2018-01-30 10:43:34
2018-01-29 18:07:24
Katarzyna Kubacka KASJA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2018-01-07 19:12:44
2018-01-07 15:45:14
Wiktoria Chartenowicz BALLASHAN DIAMOND
  • 1x 1/mLL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2018-01-06 16:16:57
2018-01-06 14:56:07
Julia Szymańska IMAR
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2018-01-06 16:19:03
2018-01-06 14:53:04
Piotr Bąk CALDERON K
  • 1x 3/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/P/Zwykły art 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Alot Izabela A Amico Mołdawin
S
brak
2. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
ZZJ
3. Boruch Wiesław BPK
S
O040911
4. Chartenowicz Wiktoria Bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
5. Deskiewicz Julia LKS Dragon
6. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
brak
7. Gałan Katarzyna JKS Amico Mołdawin
S
O013130
8. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (J.)
O039066
9. Jakubowska Weronika KJ Kair Wrzosowo
2002 (J.)
O043472
10. Juszczak Kornelia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
O046416
11. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
12. Karpińska Anna JKS Dako-Galant Skibno
2000 (J.)
O024365
13. Kaszubowska Zuzanna Ukj Karmen Nieklonice
2003 (JM.)
Brak
14. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
ZZJ
15. Konieczna Roksana KJ Kaja Grzybowo
S
brak
16. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
17. Kreft Jakub Dragon Nowelice
1998 (MJ.)
O014143
18. Kubacka Katarzyna bpk
S
brak
19. Kubiak Sara Kj Koko Brzeźniki
2003 (JM.)
ZZJ
20. Kurtys Monika UKJ Leonardo
S
Brak
21. Lisowska Natalia JKS Dako-Galant Skibno
2006 (JM.)
31069/17
22. Liszka Nikola Derby Budzistowo
2004 (JM.)
O037264
23. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
0045784
24. Łozicka Julia KJ DERBY
2001 (J.)
5476/17
25. Malinowska Weronika UKJ Leonado
2003 (JM.)
brak
26. Mazuruk Dominika Derby Budzistowo
2002 (J.)
O048635
27. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
Zzj
28. Mycio Jula Ukj Karmen Nieklonice
2002 (J.)
Brak
29. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
ZZJ
30. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
31. Pasek Bianca LKS Dragon
32. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
brak
33. Paszkowska Wiktoria KJ Kaja Grzybowo
2004 (JM.)
brak
34. Pol Michał St. KJ Korona Wałcz
S
O025816
35. Sakson Natalia UKJ Leonardo
1999 (MJ.)
Brak
36. Szubartowska Alicja Kj Kair Wrzosowo
2006 (JM.)
Pol
37. Tabiś Magdalena Derby Budzistowo
S
O006639
38. Tołłoczko Julia UKJ Karmen Niekłonice
2003 (JM.)
brak
39. Tomczuk - Michalska Małgorzata Derby Budzistowo
S
O013659
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
O: Nowak Miroslaw
B: Knitter ewa
616009530158105
2.

2

ANNALOTTA N Holsztyńska DEU 2008 Klacz kara/165 F: Landgraf
M: Anette
O: Paweł Jarosz
B: A. M.
brak
3.

25

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
4.

46

Bąbel F:
M:
O:
B:
5.

43

BALLASHAN DIAMOND Irladndzi Koń Sportowy IRL 2007 Klacz gniada/170 F: Tadmus
M: Ballashan Belle
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Katarzyna Wiśniewska
Brak 372414004556438
6.

19

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durello Top
M: Bunia
O: Gil Katarzyna
B: Gronet Dominik
K021760 616013640053309
7.

10

CAMEO CROSS Typ Szlachetny POL 2013 Klacz gniada/160 F: Cape Benedict
M: Cameo Brooch
O: Marzena Malinowska
B: Przedsiębiorstwo wielobranżowe Petro-Kędzierzyn SP. Z O. O
Brak 616999610203613
8.

16

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Daniel Miechowicz
B: Łukasz Brzóska
brak
9.

34

DALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K020949 616 009 64 00737 09
10.

33

DANTE M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/165 F: CHACCO-FLY
M: DALIA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak 616 009 64 00241 13
11.

20

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
12.

32

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak 616 009 64 0433 14
13.

28

ELOISE Oldenburger DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
O: Andrzej Michalski
B: Ingeborg Galow
brak DE 433330951307
14.

39

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/164 F: Chacco-Fly
M: Goldmarie
O: Jerzy Michałowski
B: Jerzy Michałowski
616009640050312 616009640050312
15.

36

HARFA SP POL 2004 Klacz bułana F: Kair
M: Hunta
O: Ryszard Hopek
B: Ryszard Hopek
12345789
16.

37

HATLA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus /
M: Hostella /
O: Ryszard Hopek
B: SK Nowielice
K023200 009640016704
17.

4

ISLANDKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NW
M: NW
O: Anetta Łękowska
B: Lilianna Zięba
brak
18.

23

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
O: Katarzyna Kokowska
B: xxx
ZZJ
19.

35

JAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz siwa/168 F: CANCOON
M: JAGODA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616 009 64 00736 09
20.

42

KASJA WLKP. POL 2005 Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: Karolina Koperska
B: -
brak
21.

13

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
ZZJ
22.

9

KUMPEL SP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Rabatem Turbo Z
M: Klara
O: Andrzej Sakson
B: Koźlik Dariusz
Brak 009610183807
23.

40

LAVANTUS FLY SP POL 2013 Wałach kasztanowata/166 F: Chacco-Fly
M: Legia
O: Janusz Fabisiak
B: Janusz Fabisiak
616009640058413 616009640058413
24.

7

LEXUS SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Lama
O: Anna Pawłowicz-Jednaszewska
B: Bogdan Siwak
4787/17
25.

29

MAGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz kasztanowata/164 F: Odmęt
M: Maja
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak POL 009 64 00108 99
26.

15

MIKADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kara/168 F: Parys
M: Mila
O: Wiesław Boruch
B: Mierzejewski Tomasz
O040911 009660457006
27.

24

MOHITO MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sex
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx
28.

14

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: Monarcha
M: Amnezja
O: Nowak Miroslaw
B: Tomasz Dąbek
616 013 61 01119 13
29.

26

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
30.

1

NAGANO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/167 F: Cisoń
M: Nestatyna
O: izabela alot
B: Sumiński Adam
brak 616870000003900
31.

41

ORKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Orsona / Konig Sobieski
O: Patryk Gołąbek
B: SK Nowielice
K022630 616009640009012
32.

31

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
33.

21

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc: F: Pietrek
M: Raichel V.D Landen
O: Anna Dogadalska
B: Anna Dogadalska
Zzj
34.

11

RODAN KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:120 F: Demantur Vom Drammetal /
M: Robin /
O: Mirosław Nowak
B: Franciszek Litawa
K022169 POL013530035508
35.

27

SARDYNIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: CHACCO-FLY
M: SANTINA
O: Andrzej Michalski
B: SK Nowielice
brak 616 009 64 00047 13
36.

18

ŚNIEŻKA SP POL 2005 Klacz siwa F: Raper
M: Śmieszka
O: Katarzyna Gałan
B: Marek Cieślak
brak
37.

22

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
ZZJ
38.

5

SOLANDRIA SP POL 2004 Klacz siwa F: Insider / Inschallah
M: Paloma / Eskudo
O: Violetta Karpińska
B: Paweł Mazurek
K012818 POL009670024704
39.

6

TAMARYSZEK BRAK POL 2008 Wałach gniada F: Golden Dancing DRP
M: Torina po Nando DRP
O: brak
B: brak
brak
40.

3

TREASURE QUEEN Z Zangersheide POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z
M: Warior Queen
O: Paweł Jarosz
B: Jan Kopeć
Brak
41.

30

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
O: Andrzej Michalski
B: SK Jaroszówka sp. z o.o.
brak POL070000005408
42.

8

WARTA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/170 F: Kingsten
M: Warka
O: Monika Kurtys
B: Zdzisław Goździor
Brak 616007610124011
43.

17

WEKTOR-K SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Landino
M: Wega
O: Henryk Krzyżanowski
B: Marek Kubacki
brak
Rider Club
Competition
Prize
Pol Michał St. KJ Korona Wałcz
200
300
SUM:
500.00
Tabiś Magdalena Derby Budzistowo
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alot Izabela A
Amico Mołdawin
NAGANO (1)
2018-02-03
1
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (26)
2018-02-03
2018-02-03
2
Boruch Wiesław
BPK
MIKADO (15)
2018-02-03
5
2018-02-03
Chartenowicz Wiktoria
Bez przynależności klubowej
2018-02-03
1
2018-02-03
16
Deskiewicz Julia
LKS Dragon
Bąbel (46)
2018-02-03
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
GRACJA (39)
2018-02-03
12
2018-02-03
6
Gałan Katarzyna
JKS Amico Mołdawin
2018-02-03
19
2018-02-03
2018-02-03
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BEN GUN (19)
2018-02-03
2
2018-02-03
Jakubowska Weronika
KJ Kair Wrzosowo
HARFA (36)
2018-02-03
4
HATLA (37)
2018-02-03
4
2018-02-03
3
Juszczak Kornelia
Derby Budzistowo
URWIS (30)
2018-02-03
12
2018-02-03
2018-02-03
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
RODAN (11)
2018-02-03
2018-02-03
Karpińska Anna
JKS Dako-Galant Skibno
2018-02-03
3
2018-02-03
1
Kaszubowska Zuzanna
Ukj Karmen Nieklonice
AKCENT (12)
2018-02-03
8
2018-02-03
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2018-02-03
5
2018-02-03
9
Konieczna Roksana
KJ Kaja Grzybowo
2018-02-03
3
2018-02-03
Konstancja Świec
Kj Koko Brzeźniki
MOHITO (24)
2018-02-03
2
2018-02-03
14
Kreft Jakub
Dragon Nowelice
2018-02-03
2018-02-03
5
ELOISE (28)
2018-02-03
10
2018-02-03
Kubacka Katarzyna
bpk
KASJA (42)
2018-02-03
2018-02-03
Kubiak Sara
Kj Koko Brzeźniki
IZYDA (23)
2018-02-03
10
2018-02-03
7
Kurtys Monika
UKJ Leonardo
WARTA (8)
2018-02-03
7
2018-02-03
17
2018-02-03
Lisowska Natalia
JKS Dako-Galant Skibno
2018-02-03
2018-02-03
Liszka Nikola
Derby Budzistowo
PROTON (31)
2018-02-03
11
2018-02-03
2018-02-03
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
2018-02-03
13
2018-02-03
Łozicka Julia
KJ DERBY
LEXUS (7)
2018-02-03
7
2018-02-03
Malinowska Weronika
UKJ Leonado
2018-02-03
13
2018-02-03
Mazuruk Dominika
Derby Budzistowo
MAGIA (29)
2018-02-03
2018-02-03
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
ROCK (21)
2018-02-03
2018-02-03
2018-02-03
9
2018-02-03
6
Mycio Jula
Ukj Karmen Nieklonice
KSELION (13)
2018-02-03
3
2018-02-03
18
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (20)
2018-02-03
8
2018-02-03
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
2018-02-03
1
2018-02-03
6
ORKA (41)
2018-02-03
5
2018-02-03
4
Pasek Bianca
LKS Dragon
Bąbel (46)
2018-02-03
15
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (16)
2018-02-03
1
Paszkowska Wiktoria
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (16)
2018-02-03
2018-02-03
4
Pol Michał
St. KJ Korona Wałcz
2018-02-03
9
2018-02-03
2
200
2018-02-03
7
2018-02-03
1
300
Sakson Natalia
UKJ Leonardo
KUMPEL (9)
2018-02-03
14
2018-02-03
Szubartowska Alicja
Kj Kair Wrzosowo
HARFA (36)
2018-02-03
2018-02-03
11
Tabiś Magdalena
Derby Budzistowo
2018-02-03
20
2018-02-03
2018-02-03
2
2018-02-03
2
DALIA (34)
2018-02-03
4
2018-02-03
3
100
Tołłoczko Julia
UKJ Karmen Niekłonice
MOLIN (14)
2018-02-03
6
2018-02-03
15
Tomczuk - Michalska Małgorzata
Derby Budzistowo
JAWA (35)
2018-02-03
8
2018-02-03
5

Number of Riders: 39

Number of Horses: 43

The sum of prizes: 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl