Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
89 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 22:08:11
2017-11-16 22:01:02
Aleksandra Rożek GIBUS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 21:23:15
2017-11-16 21:19:47
Polina Kharytonova AZJA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 21:22:33
2017-11-16 20:58:34
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 21:35:30
2017-11-16 20:56:56
Julia Łozicka LEXUS
  • 2x 3A/L/Egzaminacyjny
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:54:08
2017-11-16 20:51:15
Adam Miarka BALOU BOY
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy Art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:48:25
2017-11-16 20:47:38
Katarzyna Stankiewicz ELOISE
  • 1x 3A/L/Egzaminacyjny
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:47:26
2017-11-16 20:47:11
Magdalena Tabiś DALIA
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy Art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:47:10
2017-11-16 20:46:43
Magdalena Tabiś DANTE M
  • 2x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
81 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:46:41
2017-11-16 20:46:20
Magdalena Tabiś CHACCA
  • 2x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:46:21
2017-11-16 20:45:56
Małgorzata Michalska JAWA
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy Art. 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:46:06
2017-11-16 20:45:28
Nikola Liszka PATRON
  • 2x 3A/L/Egzaminacyjny
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:45:37
2017-11-16 20:45:00
Jakub Kreft LOLITA
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:45:25
2017-11-16 20:44:20
Jakub Kreft SARDYNIA
  • 2x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:45:06
2017-11-16 20:43:46
Jakub Kreft CORRNERO
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy Art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:38:50
2017-11-16 20:38:11
Wiktoria Budczenkow K-CAMEL TROPHY
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
74 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:37:06
2017-11-16 20:36:26
Wiktoria Budczenkow BURGHLEY POKI SON
  • 2x 3A/L/Egzaminacyjny
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:03:26
2017-11-16 19:56:42
Aurelia Drywa IVAN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 19:32:29
2017-11-16 19:24:25
Karolina Pieda NEDA
  • 2x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 19:23:05
2017-11-16 19:20:34
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:53:23
2017-11-16 18:51:39
Anna Bieniek NISZA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:50:54
2017-11-16 18:49:30
Sylwia Barbarska PERSIS
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:50:28
2017-11-16 18:49:05
Sylwia Barbarska GO SILVER
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:49:19
2017-11-16 18:44:50
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:48:54
2017-11-16 18:29:06
Elżbieta Wachuda CHICAGO
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:48:39
2017-11-16 18:28:23
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:48:10
2017-11-16 18:27:52
Małgorzata Barbarska FRIDA
  • 2x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:37:46
2017-11-16 18:08:08
Kaja Wyszyńska SERAFIN
  • 2x 3A/L/Egzaminacyjny
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:38:51
2017-11-16 17:47:54
Martyna Bindas NELITA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:47:47
2017-11-16 17:42:56
Karolina Dobrowolska LUCKY
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:47:16
2017-11-16 17:40:31
Wiesław Boruch MIKADO
  • 1x 3A/L/Egzaminacyjny
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:46:32
2017-11-16 17:40:13
Katarzyna Ostapiuk BON JOVI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:42:37
2017-11-16 17:29:35
Wiktoria Spisak DOLAR
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:41:48
2017-11-16 17:28:46
Michał Zakrzewski WERNISAŻ
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
56 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:40:56
2017-11-16 17:12:13
Michał Pol CORRERO'S SON
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:23:52
2017-11-16 17:04:46
Karolina Dobrowolska BUDRYS
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:23:32
2017-11-16 16:33:17
Ada Wybraniec KSELION
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:22:53
2017-11-16 16:32:45
Marta Wnęk NIKON
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:22:36
2017-11-16 16:32:39
Monika Trzybińska PARADA
  • 2x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:22:02
2017-11-16 16:32:00
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 2x 3A/L/Egzaminacyjny
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:21:26
2017-11-16 16:31:13
Julia Tołłoczko MOLIN
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:21:02
2017-11-16 16:30:08
Natalia Ignaczak IKWA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:13:02
2017-11-16 15:52:05
Klaudia Machnikowska WIRAŻ
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:08:30
2017-11-16 15:29:30
Maja Miętek SORBONA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
46 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:08:01
2017-11-16 15:17:10
Natalia Minko NAMBO
  • 2x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:07:31
2017-11-16 15:13:18
Paula Mączewska CYMES
  • 2x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:06:57
2017-11-16 15:12:13
Daria Żukowska BELTONA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:06:34
2017-11-16 15:04:46
Emilia Kostrzewska HOLLYWOOD
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:06:15
2017-11-16 15:04:26
Gabriela Ślifińska EROTICA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:05:51
2017-11-16 15:04:01
Hanna Głuśniewska BIBA
  • 2x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:05:26
2017-11-16 14:22:40
Wiktoria Paszkowska CARNOT
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 18:04:07
2017-11-16 14:22:23
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 17:29:34
2017-11-16 14:04:47
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 1x 3A/L/Egzaminacyjny
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 17:28:41
2017-11-16 13:05:15
Aleksandra Dudziec SEPIA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 17:28:13
2017-11-16 13:04:32
Agata Borowicka DUKLA
  • 2x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 17:27:41
2017-11-16 06:25:51
Aleksandra Rybakowicz GAJA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 17:27:11
2017-11-15 21:17:27
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:30:16
2017-11-15 20:25:45
Natalia Lisowska TAMARYSZEK
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:09:30
2017-11-15 20:07:54
Andrzej Pasek ORKA
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy Art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:09:10
2017-11-15 20:03:08
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:08:58
2017-11-15 19:58:53
Jacek Bobik ARGENTINA
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy Art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:08:16
2017-11-15 19:37:47
Zofia Łękowska ISLANDKA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:07:40
2017-11-15 19:17:37
Wiktoria Chartenowicz JORDAN
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:07:13
2017-11-15 19:05:47
Wiktoria Chartenowicz BALLASHAN DIAMOND
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:06:46
2017-11-15 18:33:51
Nadja Hough OPUNCJA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:06:31
2017-11-15 18:22:52
Agnieszka Bemowicz GOBIN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:06:09
2017-11-15 18:18:07
Katarzyna Czekało VERWA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:05:49
2017-11-15 18:03:31
Martyna Gajek RICARDA
  • 2x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 19:59:34
2017-11-15 18:01:54
Julia Urzendowska ZOJA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 19:58:56
2017-11-15 18:00:44
Kaja Kasprzak ZOJA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 19:58:30
2017-11-15 18:00:39
Ela Kret MON CHERIE PP
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 19:58:02
2017-11-15 17:50:13
Laura Czapla WIERZBINA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 15:06:58
2017-11-15 12:34:29
Mateusz Mrugała BUSHIDO
  • 2x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 15:06:35
2017-11-15 10:21:33
Zuzanna Zielony- Sokalska MON CHERIE PP
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 15:06:02
2017-11-15 10:21:08
Karolina Grajper WIRAŻ
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 17:25:32
2017-11-15 10:20:44
Paula Czerwonobroda WIRAŻ
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 15:05:15
2017-11-15 10:20:12
Dominika Bałasz KWARTAŁ
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 10:07:37
2017-11-14 22:24:14
Roksana Dąbrowska WIERZBINA
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 22:21:49
2017-11-14 22:01:54
Joanna Ulaczyk-Surowiec ORLANDO
  • 1x 3A/L/Egzaminacyjny
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 10:03:52
2017-11-14 21:59:32
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 16:29:52
2017-11-13 16:04:28
Aleksandra Lewandowska LEVISTA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 16:27:09
2017-11-13 16:03:10
Aleksandra Lewandowska FORTUNA
  • 2x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 16:26:53
2017-11-13 12:52:11
Kinga Częścik GORDON
  • 2x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 16:26:27
2017-11-13 12:02:47
Agnieszka Kusman LADY TDE
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/N/Dwufazowy Art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 19:27:14
2017-11-12 15:18:16
Kamila Więckowska BAJKA
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-12 19:26:30
2017-11-12 13:55:26
Maja Stępień LUNA
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:50:09
2017-10-30 21:49:19
Marzena Żydowicz ATHENA FLY
  • 1x 1/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 21:49:55
2017-10-30 20:37:28
Jakub Słabuszewski ORIENT
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 20:33:18
2017-10-28 18:33:42
Klaudia Śmigórska NADIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 20:34:14
2017-10-28 10:28:00
Weronika Jakubowska RÓŻA
  • 1x 3/L/Z oceną stylu jeźdżca
  • 1x 4/P/Zwykły Art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bałasz Dominika bpk
2002 (JM.)
O040894
2. Barbarska Małgorzata JKS Senny Nowęcin
1998 (MJ.)
O019420
3. Barbarska Sylwia Stajnia Modrzewie
S
brak
4. Bemowicz Agnieszka Park Rozrywki Zieleniewo
2003 (JM.)
Brak
5. Bieniek Anna Stajnia Modrzewie
2003 (JM.)
brak
6. Bindas Martyna Brak
2003 (JM.)
Brak
7. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
8. Borowicka Agata bpk
S
O001175
9. Boruch Wiesław BPK
S
O040911
10. Budczenkow Wiktoria Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
O011304
11. Chartenowicz Wiktoria Bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
12. Czapla Laura Brak
2004 (JM.)
Brak
Brak
13. Czekało Katarzyna Bez przynależności klubowej
S
Brak
14. Częścik Kinga brak przynależności
S
R003859
15. Dąbrowska Roksana brak
2005 (JM.)
brak
16. Dobrowolska Karolina Brak
2002 (JM.)
Brak
17. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand
2000 (J.)
brak
18. Dudziec Aleksandra bpk
2005 (JM.)
brak
19. Gajek Martyna Bpk
2006 (Mł.)
Brak
20. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (Mł.)
brak
21. Grajper Karolina bpk
2002 (JM.)
brak
22. Hough Nadja BPK
2003 (JM.)
Brak
23. Ignaczak Natalia Ukj Karmen Nieklonice
2004 (JM.)
Brak
24. Jasiński Tomasz KJ Zagozd
25. Kasprzak Kaja Park Rozrywki Zieleniewo
2001 (J.)
Brak
26. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
27. Kharytonova Polina bpk
2002 (JM.)
O038636
28. Kostrzewska Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
29. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
1997 (MJ.)
O014143
30. Kret Ela Bpk
2006 (Mł.)
Brak
31. Kusman Agnieszka KJ Caris Kamień Pomorski
S
brak
32. Lewandowska Aleksandra Cavallo Szczecin
S
Brak
33. Lisowska Natalia JKS Dako-Galant Skibno
2006 (Mł.)
O047457
34. Liszka Nikola KJ Derby Budzistowo
2004 (JM.)
Brak
35. Łatosz Marek Stajnia Modrzewie
S
brak
36. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
0045784
37. Łozicka Julia Bpk
2001 (J.)
Brat
38. Machnikowska Klaudia Bpk
1997 (MJ.)
Brak
39. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (Mł.)
brak
40. Miarka Adam brak
S
3576/17AB3C
41. Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
42. Miętek Maja Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
43. Minko Natalia bez przynależności klubowej
2000 (J.)
brak
44. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
S001949
45. Paprocka Aleksandra UKJ Bukowiec
2000 (J.)
O031407
46. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
47. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (Mł.)
brak
48. Paszkowska Wiktoria KJ Kaja Grzybowo
2004 (JM.)
brak
49. Pieda Karolina Bpk
2000 (J.)
brak
50. Pol Michał St. KJ Korona Wałcz
S
O025816
51. Polonis Paulina JKS Melloni Horses
1996 (MJ.)
O028553
52. Prajwocki Adam Bpk
S
0040432
53. Rawicz-Kujawska Gabriela
54. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
55. Rożek Aleksandra Brak
2005 (JM.)
Brak
56. Rybakowicz Aleksandra BPK
1996 (MJ.)
Brak
57. Ślifińska Gabriela Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
brak
58. Słabuszewski Jakub BPK
2002 (JM.)
O043768
59. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (JM.)
O039431
60. Spisak Wiktoria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2001 (J.)
1223
61. Stankiewicz Katarzyna KJ Derby Budzistowo
2004 (JM.)
Brak
62. Stępień Maja KJ Caris Kamień Pomorski
2002 (JM.)
O043062
63. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
64. Tołłoczko Julia UKJ Karmen Niekłonice
2003 (JM.)
brak
65. Tomicki Marek bpk
S
O033872
66. Trzybinska Kornelia brak
2004 (JM.)
brak
67. Trzybińska Monika LKJ Hubal Łobez
S
O028069
68. Ulaczyk-Surowiec Joanna BRAK
S
BRAK
69. Urzendowska Julia Park Rozrywki Zieleniewo
2004 (JM.)
Brak
70. Wachuda Elżbieta Stajnia Modrzewie
2003 (JM.)
brak
71. Walczak Oliwia Petrico Pony Karlino
72. Więckowska Kamila bpk
S
O042381
73. Wnęk Marta Ukj Karmen Nieklonice
2001 (J.)
Brak
74. Wybraniec Ada Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
2004 (JM.)
brak
75. Wyszyńska Kaja JKS Dako-Galant Skibno
2000 (J.)
O034907
76. Zakrzewski Michał dako galant skibno
S
brak
77. Zapała Paulina KJ Bachmat
S
O014145
78. Zielony- Sokalska Zuzanna bpk
2009 (Mł.)
brak
79. Żukowska Daria Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2001 (J.)
brak
80. Żydowicz Marzena BPK
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

87

Ajra F:
M:
O:
B:
2.

39

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
O: Monika Trzybińska
B: Monika Trzybińska
brak 616014640133104
3.

89

Aravel Waro F:
M:
O:
B:
4.

59

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn (Cento)
M: Alfara ( Alfaro / Argentinus)
O: Janusz Fabisiak
B: Janusz Fabisiak
LKPZJ/2517/17
5.

81

ATHENA FLY SP POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Chacco-Fly
M: Andreadoria
O: Małgorzata Kużownik
B: SK Pałac Trzęsacz
brak
6.

2

AZJA KUC POL 2010 Klacz inna/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zoltan Mariusz Polonis
B: Krzysztof Głodowski
K021959 616999640038210
7.

79

BAJKA Typ Pogrubiony POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Hajduk
M: Burza
O: Kamila Więckowska
B: Ewa Polonis
brak POL 999 64 00888 08
8.

62

BALLASHAN DIAMOND Irladndzi Koń Sportowy IRL 2007 Klacz gniada/170 F: Tadmus
M: Ballashan Belle
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Katarzyna Wiśniewska
Brak 372414004556438
9.

5

BALOU BOY BAYER GER 2006 Wałach kasztanowata F: Balou du Rouet
M: Zadora
O: Agnieszka Krupczak
B: Schmid Johann
brak DE481810037106
10.

46

BELTONA SP POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Czandor
M: Balia
O: Emilia Kostrzewska
B: Danilewicz Bolesław
brak
11.

74

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana berg
K022352 DE422220086308
12.

49

BIBA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: NN
K019920
13.

35

BUDRYS Typ Pogrubiony POL 2008 Wałach bułana/mk: F: Nn
M: Nn
O: Tokarska Sylwia
B: Tokarska Sylwia
Brak 616999640117308
14.

16

BURGHLEY POKI SON Holsztyn POL 2009 Wałach gniada F: Larron
M: Bali
O: Wiktoria Budczenkow
B: Budczenkow Wiktoria
K023678
15.

70

BUSHIDO HAN GER 2013 Wałach gniada F: BALOU DU ROUET
M: CONTESSA
O: RAFAŁ JANOTA
B: GERD JANSS$EN
brak
16.

88

Captain Krym F:
M:
O:
B:
17.

50

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Daniel Miechowicz
B: Łukasz Brzóska
brak
18.

55

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada F: Cejlon /
M: Zuza /
O: Zoltan Polonis
B: Stanisław Alksnin
K013006 POL009640001707
19.

51

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: LESOTHO
M: CZANDORA
O: Prajwocki Adam
B: Nowielice Sp.zo.o
?018611 POL 009 64 00750 07
20.

9

CHACCA Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-blue
M: Wonder mickey
O: Andrzej michalski
B: Paul benitt
LKRWZJ/2071/17 De 431310581010
21.

24

CHICAGO Hanowerska POL 2009 Wałach gniada F: Chalet
M: Pipi Lotta
O: Brigitte Meibohm
B: Brigitte Meibohm
brak
22.

34

CORRERO'S SON SP POL 2007 Wałach siwa/167 F: Correro / Claudio
M: Itaka / Life And Liberty
O: Elżbieta Rogozińska
B: Sławomir Kalkowski
K013754 616009640109207
23.

45

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
O: Ewelina Kostrzewska
B: Fabiszak Czesława
brak
24.

7

DALIA SP POL 2009 Klacz gniada F: Cancoon / Colman
M: Diana / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K020949 616009640073709
25.

8

DANTE M SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly /
M: Dalia /
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K023143 61600964024113
26.

32

DOLAR SP POL 2009 Wałach gniada F: PLACIDO
M: DĘBOGÓRA
O: PAWEŁ SPISAK
B: SK IWNO
K014768
27.

53

DUKLA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Kaczan
M: Dulka
O: Przemysław Borowicki
B: Kazimierz Bąk
brak
28.

6

ELOISE Oldenburgerg POL 2007 Klacz kasztanowata F: Samarant
M: Eternity
O: Andrzej Michalski
B: Ingeborg Galow
brak
29.

48

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: Troyberg Helena
K023747
30.

76

FORTUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme
M: Fiona
O: Aleksandra Lewandowska
B:
Brak
31.

26

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa F: Esaul
M: Frejka
O: Kaczmarczyk Sławomir
B: Kaczmarczyk Sławomir
brak 007600220708
32.

54

GAJA SP POL 2011 Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Aleksandra Rybakowicz
B: NN
Brak
33.

1

GIBUS Szlachetna Pół Krew POL 1999 Wałach gniada F: Piorun
M: Greta
O: Henryk Boroń
B: Henryk Boroń
Brak POL 009640039199 Brak
34.

22

GO SILVER SP POL 2010 Wałach gniada F: Silver Dream
M: Gosta
O: Marta Wiśniewska
B: Dorota Włodarczyk
brak
35.

64

GOBIN KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc: F: Black Jack LV
M: Gracja
O: Paweł Czechowicz
B: Jan Paduch
Brak
36.

77

GORDON SP POL 2008 Wałach gniada/165 cm F: Czandor
M: Gwiazda
O: Edyta Częścik
B: Robert Gilewicz
brak
37.

47

HOLLYWOOD Wielkopolska POL 2006 Wałach siwa F: Powój
M: Happy Girl
O: Danuta Tarnowska
B: Danuta Tarnowska
K023338
38.

41

IKWA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada F: Porfir
M: Italia
O: Marta Kondraciuk
B: Tomikowski Miroslaw
POL 007 61 02141 05
39.

3

INDISSIMO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ekwador
M: Imberly
O: Agnieszka Krupczak
B: Łopuszyński Władysław
brak 616009640079112
40.

60

ISLANDKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NW
M: NW
O: Anetta Łękowska
B: Lilianna Zięba
brak
41.

17

IVAN M POL 2013 Wałach gniada F: Limeryk
M: Iliana
O: Stadnina koni Ochaby
B: Stadnina Koni Ochaby
???
42.

10

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
43.

61

JORDAN KUC POL 2012 Wałach srokata/113cm F: NN
M: NN
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Tadeusz Chartenowicz
Brak
44.

15

K-CAMEL TROPHY SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Elf
M: Kama
O: Wiktoria Budczenkow
B: Zdunek Malgorzata
K021701
45.

36

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
ZZJ
46.

71

KWARTAŁ SP POL 1999 Wałach gniada F: Lombardo
M: Kwarta
O: Maja Szokalska
B: SK Posadowo
K006237
47.

78

LADY TDE SP POL 2009 Klacz siwa F: Goder
M: Limba
O: Marcin Janusz Ejma
B: Jerzy Ejma
brak
48.

75

LEVISTA OLD GER 2011 Klacz siwa/168 F: Levisonn/Levisto
M: Rocca Gracia/Raphael
O: Aleksandra Lewandowska
B:
Brak
49.

4

LEXUS SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry son
M: Lama
O: Julia Lozicka
B: -
Brak
50.

19

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
51.

12

LOLITA SP POL 2009 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Lena
O: Andrzej Michalski
B: Balazs Zeuchner Anna
brak
52.

29

LUCKY Typ Pogrubiony POL 2003 Wałach siwa/mk: F: Nn
M: Nn
O: Tokarska Sylwia
B: Tokarska Sylwia
Brak
53.

80

LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Goder
M: Limba
O: Ejma Jerzy Zbyszek
B: Ejma Jerzy Zbyszek
Brak
54.

30

MIKADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kara/168 F: Parys
M: Mila
O: Wiesław Boruch
B: Mierzejewski Tomasz
O040911 009660457006
55.

40

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: Monarcha
M: Amnezja
O: Nowak Miroslaw
B: Tomasz Dąbek
616 013 61 01119 13
56.

68

MON CHERIE PP DRP POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Prinz
M: WILLOWAY MISS MINX
O: Zuzanna Zielony- Sokalska
B:
brak
57.

83

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
58.

44

NAMBO KUC POL 2007 Wałach bułana/kuc:147 F: Nando
M: Taria
O: Marta Murek
B: SK Nowielice
brak
59.

18

NEDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Nordyk
M: Nisza
O: Kopeć Jan
B: Głyżewska Danuta
brak
60.

28

NELITA SP POL 1998 Klacz kasztanowata/mk: F: Le Bon
M: Nafta
O: Maciejak
B: Jacek Bobik
Brak
61.

37

NIKON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Liban
M: Niracea
O: Nowak Miroslaw
B: Stadnina koni Nowielice
POL 009 64 00522 04
62.

20

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Nordyk
M: Netela
O: Katarzyna Kaźmierczak
B: Danuta Głyżewska
brak
63.

63

OPUNCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Sarmata
M: Oklamina
O: Waldemar Zeuschner
B: Sk Nowielice
Brak
64.

82

ORIENT SP POL 2010 Wałach kara F: Calato Kama
M: Obrona
O: Małgorzata Kużownik
B: SK Nowielice
K024155
65.

57

ORKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco-Fly
M: Orsona
O: Patryk Gołąbek
B: SK Nowielice
K022630
66.

73

ORLANDO SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: CANDY CUP
M: OWACJA
O: JOANNA ULACZYK-SUROWIEC
B: JOANNA ULACZYK-SUROWIEC
BRAK
67.

38

PARADA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/166 F: PERGAMON
M: LAGUNA
O: MONIKA TRZYBINSKA
B: MONIKA TRZYBINSKA
BRAK 616007520032410
68.

11

PATRON SP POL 2006 Klacz gniada F: Patriarch
M: Presja
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak
69.

85

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
O: Marek Tomicki
B: Jens Brehmer
K019946 DE418180118104
70.

21

PERSIS Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Jurdan
M: Polana
O: Maciej Biegaj
B: Marek Kołcon
brak
71.

86

Pysio F:
M:
O:
B:
72.

23

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K021161 DE431310110608
73.

66

RICARDA Welsh Pony POL 2001 Klacz inna F:
M:
O: Zuzanna Zielony- Sokalska
B:
Brak
74.

25

RIVERA SP POL 2004 Klacz siwa F: Fred / Colorado
M: Roma / Meteor
O: Marek Łatosz
B: Jerzy Jezior
K022858 009670037104
75.

13

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chacco Fly /
M: Santina /
O: Andrzej Michalski
B: SK Nowielice
brak
76.

52

SEPIA Typ Koń Mały POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Hroby XXI-50
M: Santa
O: Przemysław Borowicki
B: Agata Borowicka
brak
77.

27

SERAFIN Małopolska POL 1998 Wałach gniada F: First des Termes
M: Sewilla
O: Adam Staszak
B: Stadnina Koni Ochaby
006 54 00232 98
78.

58

SON OF LIGHT Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray of Light
M: Sonerila
O: Paulina Zapała
B: SK Jaroszówka
K009146 POL040000003110
79.

43

SORBONA SP POL 2011 Klacz gniada F: Windsor
M: Salamanka
O: Marta Mirska-Miętek
B: Danuta Tarnowska
brak
80.

56

TAMARYSZEK KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc: F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
81.

65

VERWA NN POL 2007 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Ewa Szyszka
B: Jarosław Wojtkowski
Brak
82.

33

WERNISAŻ SP POL 2013 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
83.

69

WIERZBINA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Banita
M: Wiflora
O: Joanna Ulaczyk Surowiec
B: Joanna Ulaczyk Surowiec
Brak
84.

72

WIERZBINA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Banita
M: Wiflora
O: Joanna Ulaczyk Surowiec
B: Joanna Ulaczyk Surowiec
brak
85.

42

WIRAŻ WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
86.

67

ZOJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2003 Klacz siwa F: Mustafa
M: Zorza
O: Paweł Czechowicz
B: Czarnecki Edmund
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
300
SUM:
300.00
Kusman Agnieszka KJ Caris Kamień Pomorski
50
500
SUM:
550.00
Miarka Adam brak
300
400
SUM:
700.00
Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
100
SUM:
100.00
Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
150
100
SUM:
250.00
Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
400
200
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bałasz Dominika
bpk
2017-11-18
13
2017-11-18
33
Barbarska Małgorzata
JKS Senny Nowęcin
FRIDA (26)
2017-11-18
3
2017-11-18
9
Barbarska Sylwia
Stajnia Modrzewie
PERSIS (21)
2017-11-18
1
2017-11-18
22
2017-11-18
6
2017-11-18
23
Bemowicz Agnieszka
Park Rozrywki Zieleniewo
GOBIN (64)
2017-11-18
8
2017-11-18
Bieniek Anna
Stajnia Modrzewie
NISZA (20)
2017-11-18
30
2017-11-18
1
Bindas Martyna
Brak
NELITA (28)
2017-11-18
33
2017-11-18
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2017-11-18
7
2017-11-18
3
300
Borowicka Agata
bpk
DUKLA (53)
2017-11-18
30
2017-11-18
7
Boruch Wiesław
BPK
MIKADO (30)
2017-11-18
17
2017-11-18
2017-11-18
Budczenkow Wiktoria
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-18
1
2017-11-18
1
Chartenowicz Wiktoria
Bez przynależności klubowej
JORDAN (61)
2017-11-18
2017-11-18
37
Czapla Laura
Brak
2017-11-18
1
Czekało Katarzyna
Bez przynależności klubowej
VERWA (65)
2017-11-18
2017-11-18
Częścik Kinga
brak przynależności
GORDON (77)
2017-11-18
1
2017-11-18
26
2017-11-18
1
Dąbrowska Roksana
brak
2017-11-18
27
Dobrowolska Karolina
Brak
LUCKY (29)
2017-11-18
1
2017-11-18
26
BUDRYS (35)
2017-11-18
33
2017-11-18
Drywa Aurelia
JKS Dako-Galand
IVAN (17)
2017-11-18
2
2017-11-18
37
Dudziec Aleksandra
bpk
SEPIA (52)
2017-11-18
1
2017-11-18
27
Gajek Martyna
Bpk
RICARDA (66)
2017-11-18
2017-11-18
1
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
BIBA (49)
2017-11-18
1
2017-11-18
28
Grajper Karolina
bpk
WIRAŻ (42)
2017-11-18
21
Hough Nadja
BPK
OPUNCJA (63)
2017-11-18
34
2017-11-18
Ignaczak Natalia
Ukj Karmen Nieklonice
IKWA (41)
2017-11-18
1
2017-11-18
23
Jasiński Tomasz
KJ Zagozd
2017-11-18
2017-11-18
18
Kasprzak Kaja
Park Rozrywki Zieleniewo
ZOJA (67)
2017-11-18
36
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (19)
2017-11-18
34
2017-11-18
Kharytonova Polina
bpk
AZJA (2)
2017-11-18
5
2017-11-18
12
Kostrzewska Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
2017-11-18
18
2017-11-18
Kreft Jakub
LKS Dragon Nowielice
LOLITA (12)
2017-11-18
11
2017-11-18
31
2017-11-18
12
2017-11-18
27
Kret Ela
Bpk
2017-11-18
1
Kusman Agnieszka
KJ Caris Kamień Pomorski
2017-11-18
5
50
2017-11-18
1
500
Lewandowska Aleksandra
Cavallo Szczecin
LEVISTA (75)
2017-11-18
2017-11-18
4
FORTUNA (76)
2017-11-18
24
2017-11-18
24
Lisowska Natalia
JKS Dako-Galant Skibno
2017-11-18
2017-11-18
1
Liszka Nikola
KJ Derby Budzistowo
PATRON (11)
2017-11-18
6
2017-11-18
6
Łatosz Marek
Stajnia Modrzewie
RIVERA (25)
2017-11-18
3
2017-11-18
27
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
2017-11-18
1
2017-11-18
10
Łozicka Julia
Bpk
LEXUS (4)
2017-11-18
4
2017-11-18
Machnikowska Klaudia
Bpk
WIRAŻ (42)
2017-11-18
24
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
CYMES (45)
2017-11-18
31
2017-11-18
29
Miarka Adam
brak
2017-11-18
36
2017-11-18
8
2017-11-18
2
300
2017-11-18
7
2017-11-18
2017-11-18
2
400
Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (10)
2017-11-18
4
100
2017-11-18
6
Miętek Maja
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
SORBONA (43)
2017-11-18
2017-11-18
7
Minko Natalia
bez przynależności klubowej
NAMBO (44)
2017-11-18
2017-11-18
1
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
BUSHIDO (70)
2017-11-18
2017-11-18
Paprocka Aleksandra
UKJ Bukowiec
2017-11-18
29
2017-11-18
3
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
ORKA (57)
2017-11-18
3
150
2017-11-18
5
100
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (50)
2017-11-18
1
2017-11-18
11
Paszkowska Wiktoria
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (50)
2017-11-18
30
Pieda Karolina
Bpk
NEDA (18)
2017-11-18
31
2017-11-18
Pol Michał
St. KJ Korona Wałcz
2017-11-18
38
2017-11-18
Polonis Paulina
JKS Melloni Horses
CELESTA (55)
2017-11-18
41
2017-11-18
12
Prajwocki Adam
Bpk
CESOTHO (51)
2017-11-18
40
2017-11-18
6
2017-11-18
5
Rawicz-Kujawska Gabriela
Ajra (87)
2017-11-18
7
2017-11-18
3
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2017-11-18
9
2017-11-18
3
Rożek Aleksandra
Brak
GIBUS (1)
2017-11-18
15
2017-11-18
Rybakowicz Aleksandra
BPK
GAJA (54)
2017-11-18
2017-11-18
Ślifińska Gabriela
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (48)
2017-11-18
2017-11-18
12
Słabuszewski Jakub
BPK
ORIENT (82)
2017-11-18
25
2017-11-18
12
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (83)
2017-11-18
32
2017-11-18
32
Spisak Wiktoria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
DOLAR (32)
2017-11-18
21
2017-11-18
1
Stankiewicz Katarzyna
KJ Derby Budzistowo
ELOISE (6)
2017-11-18
35
2017-11-18
Stępień Maja
KJ Caris Kamień Pomorski
LUNA (80)
2017-11-18
24
2017-11-18
10
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
DALIA (7)
2017-11-18
1
400
2017-11-18
4
200
2017-11-18
1
CHACCA (9)
2017-11-18
12
2017-11-18
9
Tołłoczko Julia
UKJ Karmen Niekłonice
MOLIN (40)
2017-11-18
1
2017-11-18
28
Tomicki Marek
bpk
2017-11-18
20
Trzybinska Kornelia
brak
AMARANT (39)
2017-11-18
2017-11-18
29
2017-11-18
35
Trzybińska Monika
LKJ Hubal Łobez
PARADA (38)
2017-11-18
34
2017-11-18
1
Ulaczyk-Surowiec Joanna
BRAK
ORLANDO (73)
2017-11-18
19
2017-11-18
39
Urzendowska Julia
Park Rozrywki Zieleniewo
ZOJA (67)
2017-11-18
1
Wachuda Elżbieta
Stajnia Modrzewie
CHICAGO (24)
2017-11-18
1
2017-11-18
9
Walczak Oliwia
Petrico Pony Karlino
Pysio (86)
2017-11-18
1
2017-11-18
1
Więckowska Kamila
bpk
BAJKA (79)
2017-11-18
21
2017-11-18
6
Wnęk Marta
Ukj Karmen Nieklonice
NIKON (37)
2017-11-18
1
2017-11-18
Wybraniec Ada
Uczniowski Klub Jeździecki Karmen
KSELION (36)
2017-11-18
1
2017-11-18
14
Wyszyńska Kaja
JKS Dako-Galant Skibno
SERAFIN (27)
2017-11-18
2017-11-18
1
Zakrzewski Michał
dako galant skibno
2017-11-18
20
2017-11-18
19
Zapała Paulina
KJ Bachmat
2017-11-18
12
2017-11-18
Zielony- Sokalska Zuzanna
bpk
2017-11-18
1
Żukowska Daria
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
BELTONA (46)
2017-11-18
1
2017-11-18
31
Żydowicz Marzena
BPK
2017-11-18
1
2017-11-18
16

Number of Riders: 80

Number of Horses: 86

The sum of prizes: 2 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl