Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 22:02:44
2017-09-08 21:29:40
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy Art.274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 19:07:59
2017-09-08 18:22:16
Paweł Kiełbasa ODESSA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 19:07:31
2017-09-08 17:49:37
Magdalena Kwiatkowska ATLANTA
  • 1x 3/L/dwufazowy Art.274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 19:07:15
2017-09-08 17:41:13
Aleksandra Dudziec AVENA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 19:07:03
2017-09-08 15:18:24
Sara Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 2x 3/L/dwufazowy Art.274.5.3 (towarzyski)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 19:06:52
2017-09-08 15:17:45
Oliwia Markowska WILBURG
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 2x 3/L/dwufazowy Art.274.5.3 (towarzyski)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 19:06:38
2017-09-08 15:16:55
Michał Cwajda GENTILA
  • 1x 3/L/dwufazowy Art.274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 19:06:23
2017-09-08 10:44:21
Agnieszka Kusman ODYS
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 15:11:01
2017-09-08 10:43:56
Agnieszka Kusman LADY TDE
  • 1x 3/L/dwufazowy Art.274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 18:34:35
2017-09-07 09:07:42
Aleksandra Dudziec NORA
  • 1x 1/70-80 cm/dla kucy - zwykły Art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:46:45
2017-09-06 21:04:44
Martyna Włodarczyk B-CASINO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy Art.274.5.3 (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:46:17
2017-09-06 20:58:01
Kamila Więckowska BAJKA
  • 1x 3/L/dwufazowy Art.274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 23:04:18
2017-09-06 20:38:04
Jagoda Łopuszyńska FENIX
  • 2x 1/70-80 cm/dla kucy - zwykły Art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 21:44:29
2017-09-06 20:37:07
Jagoda Łopuszyńska ANAPON PROXIMO
  • 2x 1/70-80 cm/dla kucy - zwykły Art.238.2.1 (towarzyski)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 17:14:47
2017-09-05 12:52:48
Zuzia Figiel DRAGO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 22:12:39
2017-09-04 20:39:32
Adrianna Trytek DEBRA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 10:24:42
2017-09-04 18:54:31
Klaudia Śmigórska NADIA
  • 1x 1/70-80 cm/dla kucy - zwykły Art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy Art.274.5.3 (towarzyski)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 10:19:00
2017-09-04 08:33:06
Weronika Jakubowska RÓŻA
  • 1x 3/L/dwufazowy Art.274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 10:18:40
2017-09-02 22:01:27
Maja Stasik FUKS
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 10:18:26
2017-09-02 22:00:42
Seweryn Skrzyniarz ATLAS BAVARIA SON
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
  • 1x 5/N/zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 10:18:10
2017-09-02 22:00:22
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 3/L/dwufazowy Art.274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 4/P/zwykły Art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 06:58:53
2017-09-01 20:57:28
Zosia Stosik FIFA
  • 2x 1/70-80 cm/dla kucy - zwykły Art.238.2.1 (towarzyski)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-02 06:58:34
2017-09-01 20:55:45
Polina Kharytonova AZJA
  • 1x 1/70-80 cm/dla kucy - zwykły Art.238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (towarzyski)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Chociej Marzena JKS Tornado Szczecin
1997 (MJ.)
O003948
2. Chociej Marzena JKS Tornado Szczecin
O003948
3. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
4. Dobrowolska Martyna bpk
2003 (JM.)
O028065
5. Dobrzykowska Karina Stajnia Bio Tine Gościnowo
6. Dudziec Aleksandra bpk
2005 (JM.)
brak
7. Figiel Zuzia BPK
2005 (JM.)
Brak
8. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
9. Kharytonova Polina bpk
2002 (JM.)
O038636
10. Kiełbasa Paweł SK Warnice
S
Brak
11. Kowalczyk Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo
S
O036424
12. Kusman Agnieszka KJ Caris Kamień Pomorski
S
brak
13. Kwiatkowska Magdalena bpk
S
O024364
14. Łopuszyńska Jagoda JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
brak
15. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
brak
16. Polikowski Dionizy
17. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
18. Skrzyniarz Seweryn Niezrzeszony
1996 (MJ.)
O036084
19. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (JM.)
O039431
20. Sozzo Sara JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
brak
21. Stasik Maja bpk
2001 (J.)
O033319
22. Stosik Zosia bpk
2002 (JM.)
brak
23. Strzałkowska Beata KJ Cavallo
S
O006100
24. Trytek Adrianna bpk
2002 (JM.)
brak
25. Więckowska Kamila bpk
S
O042381
26. Włodarczyk Martyna BPK
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

30

Ajax F:
M:
O:
B:
2.

14

ANAPON PROXIMO KUC POL 2000 Ogier siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
brak
3.

3

ATLANTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Cabrol /
M: Ankara /
O: Magdalena Kwiatkowska
B: SK Nowielice
K021678 009640016099
4.

20

ATLAS BAVARIA SON WESTF GER 2005 Wałach siwa/165 F: Atlas Bavaria
M: Vandalin
O: Seweryn Skrzyniarz
B: Peter Nagel-Tornau
K016277 DE441411951405
5.

4

AVENA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Agata Borowicka
B: NN
brak POL 999 64 00446 00
6.

23

AZJA KUC POL 2010 Klacz inna/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zoltan Mariusz Polonis
B: Krzysztof Głodowski
K021959 616999640038210
7.

12

B-CASINO SP POL 2005 Wałach inna/171 F: Carry Son
M: Wiśnia
O: Kamila Włodarczyk
B: Kazimierz Bartkowiak
brak POL 009 61 00599 05
8.

13

BAJKA Typ Pogrubiony POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Hajduk
M: Burza
O: Kamila Więckowska
B: Ewa Polonis
brak POL 999 64 00888 08
9.

25

Bio-Tine F:
M:
O:
B:
10.

29

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Lesotho /
M: Czandora /
O: Prajwocki Adam
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K018611 009640075007
11.

5

CHARLOTTE DU ROUET SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet /
M: Czumka /
O: Aleksandra Sozzo
B: SK Racot
brak
12.

16

DEBRA MŁP POL 2006 Klacz siwa F: Berberys /
M: Diana /
O: Paulina Bilska
B:
brak
13.

15

DRAGO WLKP POL 2008 Wałach siwa/182 F: -
M: -
O: Damian Karaśkiewicz
B: -
-
14.

11

FENIX KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
brak
15.

22

FIFA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Zoltan Polonis
B: NN
Brak
16.

27

Formosa F:
M:
O:
B:
K014997
17.

19

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/176 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Fulda /
O: Nikodem Stasik
B:
K014666 616009640093809
18.

7

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Alvarez 17 /
M: Gracja /
O: Andrzej Bomba
B: Michal Duszyński
K019545 616009610238111
19.

31

Kronos F:
M:
O:
B:
20.

21

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
21.

9

LADY TDE SP POL 2009 Klacz siwa F: Goder
M: Limba
O: Marcin Janusz Ejma
B: Jerzy Ejma
brak
22.

24

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
23.

1

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
24.

17

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
25.

10

NORA Typ Prymitywny POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Przemysław Borowicki
B:
brak
26.

2

ODESSA SP POL 18.02.2014 Klacz gniada F: Larron
M: Opuncja
O: Jerzy Judka
B: Jerzy Judka
Brak
27.

8

ODYS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Goder
M: Omega
O: Marcin Janusz Ejma
B: Jerzy Ejma
brak
28.

28

Teneryfa F:
M:
O:
B:
29.

6

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
O: Ewa Łęczkiewicz-Markowska
B: Franchi Massimo
brak
30.

26

Wrangler Forest F:
M:
O:
B:
K014996
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Chociej Marzena
JKS Tornado Szczecin
2017-09-10
5
2017-09-10
4
Chociej Marzena
JKS Tornado Szczecin
Formosa (27)
2017-09-10
9
2017-09-10
7
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
2017-09-10
1
2017-09-10
1
Dobrowolska Martyna
bpk
2017-09-10
10
2017-09-10
8
Dobrzykowska Karina
Stajnia Bio Tine Gościnowo
2017-09-10
6
2017-09-10
4
Dudziec Aleksandra
bpk
AVENA (4)
2017-09-10
3
2017-09-10
NORA (10)
2017-09-10
4
2017-09-10
Figiel Zuzia
BPK
DRAGO (15)
2017-09-10
2017-09-10
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (24)
2017-09-10
6
2017-09-10
5
Kharytonova Polina
bpk
AZJA (23)
2017-09-10
5
2017-09-10
7
Kiełbasa Paweł
SK Warnice
ODESSA (2)
2017-09-10
10
2017-09-10
12
Kowalczyk Ewelina
Stajnia Zagroda Janczewo
2017-09-10
9
2017-09-10
5
Kusman Agnieszka
KJ Caris Kamień Pomorski
ODYS (8)
2017-09-10
10
2017-09-10
3
2017-09-10
2
2017-09-10
2
Kwiatkowska Magdalena
bpk
2017-09-10
3
2017-09-10
3
Łopuszyńska Jagoda
JKS Amico Mołdawin
FENIX (11)
2017-09-10
2017-09-10
1
2017-09-10
3
2017-09-10
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
2017-09-10
2
2017-09-10
9
2017-09-10
Polikowski Dionizy
2017-09-10
2017-09-10
7
2017-09-10
11
Prajwocki Adam
bpk
CESOTHO (29)
2017-09-10
4
2017-09-10
7
2017-09-10
Skrzyniarz Seweryn
Niezrzeszony
2017-09-10
12
2017-09-10
6
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (17)
2017-09-10
2
2017-09-10
13
2017-09-10
Sozzo Sara
JKS Tornado Szczecin
2017-09-10
5
2017-09-10
8
2017-09-10
Stasik Maja
bpk
FUKS (19)
2017-09-10
11
2017-09-10
1
Stosik Zosia
bpk
FIFA (22)
2017-09-10
6
2017-09-10
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo
Ajax (30)
2017-09-10
7
2017-09-10
2
Kronos (31)
2017-09-10
4
2017-09-10
Trytek Adrianna
bpk
DEBRA (16)
2017-09-10
8
2017-09-10
Więckowska Kamila
bpk
BAJKA (13)
2017-09-10
6
2017-09-10
Włodarczyk Martyna
BPK
2017-09-10
1
2017-09-10
11

Number of Riders: 26

Number of Horses: 30

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl