Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 22:36:22
2019-06-14 22:25:48
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 20:46:05
2019-06-14 20:40:53
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L1/Dwufazowy art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 20:30:33
2019-06-14 20:17:50
Klaudia Rogozińska GODER
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L1/Dwufazowy art.274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 18:02:26
2019-06-14 17:45:59
Aleksandra Pawlik NARVIK
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 16:44:30
2019-06-14 16:39:36
Agnieszka Urbanowicz VISCONTI
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 5/L1/Dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 16:44:20
2019-06-14 14:55:26
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 16:44:02
2019-06-14 10:48:49
Paula Wiśniewska MIRAŻ
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 10:29:21
2019-06-14 09:13:29
Weronika Malinowska CAMEO CROSS
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 10:29:08
2019-06-14 08:53:38
Sebastian Kryniewiecki QUIRANTO
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 10:29:02
2019-06-14 08:52:36
Agnieszka Walentyn FADO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 01:36:11
2019-06-13 22:55:18
Aleksandra Górka DENIRO
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 01:35:57
2019-06-13 22:53:58
Iwo Kowalski PARYS
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 16:43:54
2019-06-13 22:53:24
Kalina Gigoło LENA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - Pierwszy Krok - dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 01:35:25
2019-06-13 22:52:49
Iwo Kowalski LENA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 01:33:34
2019-06-13 22:52:00
Nadia Babij PARYS
  • 1x 1/mLL/Debiuty - Pierwszy Krok - dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 01:33:04
2019-06-13 22:51:02
Anna Kowalska KALINECZKA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - Pierwszy Krok - dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 01:32:59
2019-06-13 22:49:56
Helena Korzeniowska KALINECZKA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - Pierwszy Krok - dokładności art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:28:25
2019-06-13 22:04:47
Marta Telak MIRANDA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L1/Dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:28:22
2019-06-13 22:04:23
Marta Telak GIMBALL
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L1/Dwufazowy art.274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:10:10
2019-06-13 17:20:56
Monika Kasprzyk CAIRA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 16:52:11
2019-06-13 15:12:19
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L1/Dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 13:25:42
2019-06-13 13:03:30
Paweł Szycko DES DELOS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 13:25:03
2019-06-13 12:23:04
Marcin Miazek MESSI
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:57:16
2019-06-12 22:30:33
Justyna Żywicka MAXYMA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:57:03
2019-06-12 22:30:03
Paulina Rutkowska MAXYMA
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 22:28:15
2019-06-12 21:55:00
Maria Golon GRACJA
  • 2x 1/mLL/Debiuty - Pierwszy Krok - dokładności art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 17:07:22
2019-06-12 16:55:42
Jagoda Ciebiada GREVIOUS
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L1/Dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 14:02:28
2019-06-12 10:32:29
Rozalia Ciołek HERKULES
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:25:04
2019-06-11 15:32:50
Seren Krzysztof FLORIDOS S
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 18:12:06
2019-06-10 17:14:10
Zuzanna Ziętara SONATA-N
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 18:11:59
2019-06-10 16:40:07
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L1/Dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 19:58:11
2019-06-09 19:47:55
Jacek Rajnert CZAR
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-06-09 10:25:03
2019-06-09 08:34:02
Julia Kulawińska CHIARA 289 EX IRIS
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L1/Dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 17:27:04
2019-06-06 17:23:12
Natalia Sowińska PRIMAWERA
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 14:31:02
2019-06-06 09:14:08
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 5/L1/Dwufazowy art.274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 18:59:07
2019-06-03 17:32:41
Anna Górecka EMOTKA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:23:00
2019-05-29 17:51:02
Wiktoria Martyn OLA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 21:22:57
2019-05-29 17:50:26
Julia Drabjewska JAŚMIN
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-28 18:28:53
2019-05-28 00:19:04
Monika Kasprzyk TROPICAL FLY
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 18:10:00
2019-05-28 00:18:31
Marika Lisowska ISKRA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:33:28
2019-05-22 18:46:36
Natalia Grela GANJA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - Pierwszy Krok - dokładności art.238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:33:25
2019-05-22 18:42:40
Antonina Książek GANJA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - Pierwszy Krok - dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:33:20
2019-05-22 18:38:05
Michalina Książek REWIA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - Pierwszy Krok - dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:33:16
2019-05-22 17:31:48
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babij Nadia UKJ Leonardo
2008 (Mł.)
brak
2. Berdowska Aleksandra LKS DRAGON NOWIELICE
2001 (J.)
O029291
3. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
4. Ciebiada Jagoda St. KJ Korona Wałcz
2000 (MJ.)
O050897
5. Ciołek Rozalia KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2001 (J.)
O042737
6. Drabjewska Julia Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (JM.)
Brak
7. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
8. Gigoło Kalino UKJ Leonardo
2005 (JM.)
brak
9. Golon Maria Stajnia Anielin
2010 (Mł.)
Brak
10. Górecka Anna K&M stajnia sportowa
Brak
11. Górka Aleksandra UKJ Leonardo
2006 (JM.)
brak
12. Grela Natalia K&M stajnia sportowa
2005 (JM.)
Brak
13. Hoppe Aleksandra JKS Karolewko
2002 (J.)
Brak
14. Kasprzyk Monika Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
15. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
16. Korzeniowska Helena UKJ Leonardo
2010 (Mł.)
brak
17. Kowalska Anna UKJ Leonardo
2008 (Mł.)
Brak
18. Kowalski Iwo UKJ Leonardo
2005 (JM.)
Brak
19. Krotkiewicz Zuzanna BPK
2000 (MJ.)
0123456
20. Kryniewiecki Sebastian Brak
S
Brak
21. Kryniewiecki Sebastian
22. Krzysztof Seren Michałówka
S
brak
23. Książek Antonina K&M stajnia sportowa
2008 (Mł.)
Brak
24. Książek Michalina K&M stajnia sportowa
Brak
25. Kulawińska Julia brak
2003 (J.)
O039339
26. Lisowska Marika Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
27. Malinowska Weronika UKJ Leonardo
2003 (J.)
Brak
28. Martyn Wiktoria Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (JM.)
Brak
29. Miazek Marcin KJ Jeziorki Osieczna
S
O026449
30. Pawlik Aleksandra Stajnia Rusinowo
1998 (MJ.)
brak
31. Radowski Jonasz bpk
2001 (J.)
O040781
32. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2005 (JM.)
Brak
33. Rogozińska Klaudia St. KS KJK Szary Michałowice
1998 (MJ.)
O026203
34. Rusinek Katarzyna Stajnia Tarant
35. Sowińska Natalia BPK
1999 (MJ.)
brak
36. Szycko Paweł KJ. GRODNO DWÓR
S
BRAK
37. Szypryt Aleksandra KJ Leśna Podkowa Rychlik
1999 (MJ.)
O051362
38. Telak Marta Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
S
O025536
39. Urbanowicz Agnieszka Brak przynależności
S
O011406
40. Walentyn Agnieszka Brak
S
Brak
41. Wiśniewska Paula Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2006 (JM.)
Brak
42. Ziętara Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2005 (JM.)
Brak
43. Żywicka Justyna Stajnia jeździec
2006 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

4

CAMEO CROSS Typ Szlachetny POL 2013 Klacz gniada/160 F: Cape Benedict
M: Cameo Brooch
O: Marzena Malinowska
B: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Perto-Kędzierzyn Sp. Z.O.O
Brak
2.

14

CHIARA 289 EX IRIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Klacz kasztanowata F: Maramano
M: Ironia
O: Ewa Kulawińska
B: Jan Gołąbek
K017008 12262
3.

39

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
4.

16

CYRANKA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Bolero de Ravel
M: Cyklamena
O: Maria Berdowska
B: Grzybowski Mariusz
K022933 616009640102108
5.

15

CZAR XXX POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Xx
M: Xx
O: Zaręba Krzysztof
B: Xxx
Brak
6.

5

DEJLI Typ Kuc POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Andrzej Hoppe
B: Andrzej Hoppe
Brak 616999640074612
7.

31

DENIRO KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
O: Sebastian Francuzik
B: Nieznany
brak
8.

23

DES DELOS Oldenburg POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: DESPERADOS (HANN)
M: WERRA LADY(XX)
O: PAWEŁ SZYCKO
B: WITOLD PIETRZYK
BRAK DE 433330561708
9.

40

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
10.

11

EMOTKA Koń Polski Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/165 F: Otil
M: Ema
O: Wiesław Górecki
B: SK Prudnik
Brak
11.

24

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
12.

32

FADO SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: BAJU DU ROUET
M: FAIRY TWING
O: Agnieszka Walentyn, Sebastian Kryniewiecki
B: Grzelczyk Sławomir
K015891 616009590125609
13.

18

FLORIDIOS S SP POL 2015 Ogier gniada/170 F: MJT NEVADOS S
M: Fonica S
O: Seren Krzysztof
B: Stanisław Szurik
Brak
14.

7

GANJA SP POL 2006 Klacz siwa/155 F: Grand Amour
M: Dziunia
O: Klaudia Rogozińska
B:
K123456 POL 009 52 00770 06
15.

27

GIMBALL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball
M: Gitane de Furnes
O: Marta Telak
B: Władysław Łopuszyński
K015288
16.

38

GODER Wielkopolska POL 1998 Ogier kara/162 F: Oder
M: Gietka
O: Jeży Ejma
B: Jeży Ejma
06188 06188
17.

26

GRACJA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Cegiełka
B: Natalia Cegiełka
brak 616999610187213
18.

20

GREVIOUS SP POL 2006 Wałach gniada F: Harnaś /
M: Godiwa / Model
O: Agnieszka Ciebiada
B: Elżbieta Olszewka
K026370 009640045706
19.

19

HERKULES MŁP POL 2008 Wałach siwa/168 F: Eufrat / Lubań
M: Harta / Veritas 6 ( Quidam D Or)
O: Rozalia Ciołek
B: Jacek Kozik
K012047 POL006580094708
20.

1

ISKRA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Monika Kasprzyk
B: Andrzej Mrówczyński
brak 616999520101913
21.

9

JAŚMIN WLKP POL 2015 Wałach siwa/162 F: Celebes
M: Jaga
O: Joanna Martyn
B: Joanna Martyn
Brak 616007530033815
22.

41

Kalev F:
M:
O:
B:
23.

29

KALINECZKA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dante
M: Karmalita Funny Filtration
O: Sebastian Francuzik
B: Teresa Puzio
Brak
24.

3

LENA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Armani
M: Lira II
O: Agnieszka Francuzik
B: Iwona Wawrzyniak
brak
25.

12

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
26.

21

MAXYMA Wielkopolska POL 2004 Klacz kara/170 F: Lord Pit
M: Mara
O: Paulina Rutkowska
B: Paulina Rutkowska
Brak 007520003204
27.

22

MESSI WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Contendus
M: Miss
O: Marcin Miazek
B: Krystian Ograbek
K021082 POL007610177007
28.

28

MIRANDA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Qumball
M: Korys Markiza
O: Marta Telak
B: Marta Telak
K023024
29.

34

MIRAŻ KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Fikus
M: Malarka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: -
616013640112907 -
30.

37

NARVIK KUC POL 1998 Ogier kara/kuc:140 F: Split
M: Nawara
O: Jerzy Łukomski
B: Jerzy Łukomski
POL013611026698 POL013611026698
31.

10

OLA Typ Pogrubiony POL 2004 Klacz siwa/160 F: NN
M: NN
O: Joanna Martyn
B: NN
Brak 999611504204
32.

35

OMAR Małopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Figlarz
M: Orda Dahomanka
O: Aleksandra Szypryt
B: Nowak Ireneusz
brak
33.

30

PARYS KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:130 F: Santara Danny's Boy
M: Pipi
O: Sebastian Francuzik
B: Robert Jabłoński
Brak
34.

13

PRIMAWERA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 Klacz gniada/160 F: Czarczaf
M: Pasja
O: Beata Sowińska
B: Jan Sternicki
brak 616009520007915
35.

33

QUIRANTO DSP POL 2012 Wałach gniada/174 F: Quidams Acord
M: Po Alcatel
O: Sebastian Kryniewiecki i Agnieszka Walentyn
B: Ernst Otto Pillatzke
Brak DE 456370320712
36.

6

REWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino /
M: Reakcja /
O: Klaudia Rogozińska
B:
K026626 616007610204814
37.

17

SONATA-N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
O: Monika Ziętara
B: Nowak Wojciech
Brak 616 009 52 01411 06
38.

42

Tara F:
M:
O:
B:
39.

8

TROPICAL FLY Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach skarogniada/164 F: Fly to the Stars
M: Tiarella
O: Monika Kasprzyk
B: Andrzej Pietrzak
Brak POL 090000006393
40.

36

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
O: Agnieszka Urbanowicz
B: SK Moszna
K005969 POL009690008200
Rider Club
Competition
Prize
Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
250
SUM:
250.00
Kulawińska Julia brak
200
SUM:
200.00
Rogozińska Klaudia St. KS KJK Szary Michałowice
100
150
SUM:
250.00
Telak Marta Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
150
350
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babij Nadia
UKJ Leonardo
PARYS (30)
2019-06-16
2019-06-16
16
Berdowska Aleksandra
LKS DRAGON NOWIELICE
CYRANKA (16)
2019-06-16
15
2019-06-16
11
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (40)
2019-06-16
3
2019-06-16
2
2019-06-16
6
Ciebiada Jagoda
St. KJ Korona Wałcz
2019-06-16
9
2019-06-16
6
Ciołek Rozalia
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2019-06-16
2019-06-16
16
Drabjewska Julia
Stajnia z Pasją Czyżkowo
2019-06-16
2019-06-16
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (24)
2019-06-16
4
2019-06-16
2
250
Gigoło Kalino
UKJ Leonardo
LENA (3)
2019-06-16
1
2019-06-16
13
Golon Maria
Stajnia Anielin
GRACJA (26)
2019-06-16
2019-06-16
Górecka Anna
K&M stajnia sportowa
EMOTKA (11)
2019-06-16
1
2019-06-16
5
Górka Aleksandra
UKJ Leonardo
DENIRO (31)
2019-06-16
9
2019-06-16
18
2019-06-16
Grela Natalia
K&M stajnia sportowa
GANJA (7)
2019-06-16
Hoppe Aleksandra
JKS Karolewko
DEJLI (5)
2019-06-16
12
2019-06-16
17
2019-06-16
19
Kasprzyk Monika
Bez Przynależności Klubowej
2019-06-16
18
2019-06-16
12
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (12)
2019-06-16
5
2019-06-16
5
2019-06-16
Korzeniowska Helena
UKJ Leonardo
2019-06-16
1
Kowalska Anna
UKJ Leonardo
2019-06-16
1
2019-06-16
8
Kowalski Iwo
UKJ Leonardo
LENA (3)
2019-06-16
11
PARYS (30)
2019-06-16
20
Krotkiewicz Zuzanna
BPK
GANJA (7)
2019-06-16
Kryniewiecki Sebastian
Brak
2019-06-16
14
2019-06-16
Kryniewiecki Sebastian
Kalev (41)
2019-06-16
7
2019-06-16
14
Krzysztof Seren
Michałówka
2019-06-16
16
2019-06-16
13
Książek Antonina
K&M stajnia sportowa
GANJA (7)
2019-06-16
1
Książek Michalina
K&M stajnia sportowa
REWIA (6)
2019-06-16
1
2019-06-16
10
Kulawińska Julia
brak
2019-06-16
1
200
2019-06-16
7
Lisowska Marika
Bez przynależności klubowej
ISKRA (1)
2019-06-16
17
2019-06-16
18
2019-06-16
1
Malinowska Weronika
UKJ Leonardo
2019-06-16
9
2019-06-16
15
2019-06-16
Martyn Wiktoria
Stajnia z Pasją Czyżkowo
OLA (10)
2019-06-16
15
2019-06-16
4
Miazek Marcin
KJ Jeziorki Osieczna
MESSI (22)
2019-06-16
2
2019-06-16
5
2019-06-16
3
Pawlik Aleksandra
Stajnia Rusinowo
NARVIK (37)
2019-06-16
6
2019-06-16
Radowski Jonasz
bpk
2019-06-16
12
2019-06-16
8
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZAR (15)
2019-06-16
7
2019-06-16
11
Rogozińska Klaudia
St. KS KJK Szary Michałowice
GODER (38)
2019-06-16
3
100
2019-06-16
3
150
Rusinek Katarzyna
Stajnia Tarant
Tara (42)
2019-06-16
11
2019-06-16
7
2019-06-16
9
Sowińska Natalia
BPK
2019-06-16
2019-06-16
Szycko Paweł
KJ. GRODNO DWÓR
2019-06-16
1
2019-06-16
13
Szypryt Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Rychlik
OMAR (35)
2019-06-16
Telak Marta
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
GIMBALL (27)
2019-06-16
2
150
2019-06-16
10
MIRANDA (28)
2019-06-16
6
2019-06-16
1
350
Urbanowicz Agnieszka
Brak przynależności
2019-06-16
8
2019-06-16
4
2019-06-16
Walentyn Agnieszka
Brak
FADO (32)
2019-06-16
10
2019-06-16
4
Wiśniewska Paula
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
MIRAŻ (34)
2019-06-16
8
2019-06-16
Ziętara Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-06-16
14
2019-06-16
2019-06-16
10
Żywicka Justyna
Stajnia jeździec
MAXYMA (21)
2019-06-16
2019-06-16

Number of Riders: 43

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl