Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Modrzewie k/Goleniowa, 25.05.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
122 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:27:05
2019-05-23 19:57:36
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:26:05
2019-05-23 19:52:06
Sara Kędzierska-Bielowiec ZAJA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
120 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 20:26:00
2019-05-23 17:56:35
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:21:29
2019-05-23 17:46:38
Barbara Piekło DUKAT
  • 1x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:20:41
2019-05-23 17:16:29
Roksana Szajkowska MAGIA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:20:35
2019-05-23 17:12:43
Laura Bawankiewicz DUQUE
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:20:32
2019-05-23 17:10:55
Nina Czerniawska BLANKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:20:19
2019-05-23 17:10:25
Nina Czerniawska POKAZ J
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:20:13
2019-05-23 17:09:33
Karolina Gąsiorowska POKAZ J
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:20:05
2019-05-23 17:08:58
Karolina Gąsiorowska BLANKA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:19:59
2019-05-23 17:07:24
Karolina Chreptowicz MAGIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:19:43
2019-05-23 17:06:34
Karolina Chreptowicz CRUELLA DE MON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:19:31
2019-05-23 17:05:50
Martyna Krawiec DUQUE
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:19:28
2019-05-23 17:03:57
Agata Górecka POKAZ J
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
108 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:19:23
2019-05-23 17:02:53
Anna Kwiatkowska CRUELLA DE MON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
107 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 20:18:48
2019-05-23 17:02:49
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:18:03
2019-05-23 15:26:29
Izabella Stawarz LIZI
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:18:00
2019-05-23 15:19:33
Maria Rybska TENERYFA
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:17:52
2019-05-23 15:04:32
Maria Rybska FOCUS
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
103 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 20:17:28
2019-05-23 15:03:37
Marzena Chociej NAWIS
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:16:49
2019-05-23 15:02:19
Marzena Chociej WRANGLER FOREST
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:14:30
2019-05-23 14:57:15
Natalia Minko TROCZEK
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
100 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 20:14:17
2019-05-23 14:09:01
Natalia Łangowska CELLESTINA
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:11:33
2019-05-23 13:45:08
Aleksandra Fabisiak SILVIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:09:59
2019-05-23 13:20:26
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:09:56
2019-05-23 13:18:41
Aleksandra Paprocka CATTICK
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:09:53
2019-05-23 13:18:01
Justyna Żagiel LA CROUSE
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 20:09:48
2019-05-23 13:17:36
Martyna Paprocka CANNES
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
94 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 20:09:43
2019-05-23 10:51:17
Maja Gniazdowska CRUMBLE MG
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
93 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 20:08:52
2019-05-23 10:44:37
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:55:24
2019-05-23 10:37:55
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
91 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 20:03:30
2019-05-23 09:24:51
Andrzej Pasek 5
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
90 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 20:03:26
2019-05-23 09:22:51
Andrzej Pasek 4
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
89 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 20:03:22
2019-05-23 09:20:02
Andrzej Pasek 3
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
88 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 20:03:16
2019-05-23 09:18:49
Andrzej Pasek 2
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:55:44
2019-05-23 08:50:04
Karolina Cesarczyk KASJOPEA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:55:49
2019-05-23 08:49:15
Maja Wojcianiec RUBIN
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:55:56
2019-05-23 08:46:04
Oliwia Musiałowska NEDA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 11:56:10
2019-05-23 08:39:18
Oliwia Kosicka RUBIN
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
83 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-23 20:02:35
2019-05-23 08:36:57
Karolina Cesarczyk CHACCO
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 07:00:28
2019-05-22 23:07:41
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:25:58
2019-05-22 19:44:57
Maja Łoś KASJA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:24:36
2019-05-22 18:51:19
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:15:02
2019-05-22 18:50:16
Aleksandra Dudziec CADELLO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 19:57:31
2019-05-22 18:36:34
Sara Kędzierska-Bielowiec NISZA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 19:57:21
2019-05-22 18:34:29
Milena Kaczyńska ISKIERKA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 16:55:31
2019-05-22 13:36:00
Natalia Sowińska PRIMAWERA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:36:47
2019-05-22 09:09:34
Zuzanna Biały FORIS
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:36:42
2019-05-22 09:07:29
Oliwia Chrościcka ISKIERKA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:36:36
2019-05-22 09:04:21
Sandra Jasikowska EUFORIA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:36:31
2019-05-22 09:02:23
Zuzanna Wrońska FARMA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:45:29
2019-05-21 22:12:48
Ariana Budyta BELCANTO Z
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:44:49
2019-05-21 22:12:39
Oliwia Markowska WILBURG
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:44:40
2019-05-21 22:11:41
Oliwia Markowska CALINKA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:44:30
2019-05-21 22:11:37
Anna Machlańska BAYANTE Z
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:44:23
2019-05-21 22:11:17
Olga Zalewa NAWAHO
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:44:18
2019-05-21 22:10:21
Michał Cwajda ODESSA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:44:14
2019-05-21 22:09:51
Oliwia Czajkowska RANCHO
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:44:10
2019-05-21 22:09:13
Amelia Koralewska GRANAT
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:44:04
2019-05-21 22:06:32
Barbara Naves NEMESIS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:43:57
2019-05-21 22:05:37
Sandra Nawojska NUTELLA FLY
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:40:36
2019-05-21 18:59:08
Karolina Dobrowolska KAWIOR
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 18:47:21
2019-05-21 17:36:13
Marika Szablewska CYMES
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 18:47:14
2019-05-21 17:35:15
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 18:47:10
2019-05-21 17:33:51
Maja Miętek HESTRI
  • 1x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 18:47:03
2019-05-21 17:32:37
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 16:05:12
2019-05-21 07:28:27
Anna Czerewaty LORINO
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 12:56:37
2019-05-20 09:52:12
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:35:04
2019-05-19 20:23:01
Malwina Szczukiewicz KIRMINA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:34:58
2019-05-19 18:34:14
Nikola Kupczyk FRIDA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:36:29
2019-05-19 17:38:50
Maciej Sobótka ELDAR
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 21:36:28
2019-05-19 17:37:55
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 20:09:14
2019-05-17 19:23:07
Anna Maciejak LAWENDA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 20:09:12
2019-05-17 19:22:02
Anna Maciejak GINGER GIRL
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
44 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-17 17:59:31
2019-05-17 09:39:13
Klaudia Śmigórska BELATON
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:58:59
2019-05-17 09:26:29
Klaudia Śmigórska CARIS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
42 ENTRY PRE-APPROVED 2019-05-17 17:58:51
2019-05-16 21:21:48
Małgorzata Barbarska ILIA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:54:23
2019-05-16 19:46:34
Weronika Lewandowska LOLLYPOP DEL LAGHETTO
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:54:10
2019-05-16 18:23:11
Agata Łaniewska NISZA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:36:24
2019-05-16 18:19:26
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:36:16
2019-05-16 18:18:30
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:57
2019-05-16 17:47:22
Zuzanna Biały MALWA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:54
2019-05-16 17:40:00
Julia Szambelan FARMA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:51
2019-05-16 17:38:45
Maja Klupś BOGINI
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:47
2019-05-16 17:29:18
Emilja Wójcik FARMA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:41
2019-05-16 17:27:30
Amelia Kamińska LADY SONIA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:36
2019-05-16 16:41:02
Lila Jasińska ISKIERKA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:33
2019-05-16 16:38:27
Alicja Żebiałowicz FUNNY AFFAIR
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:31
2019-05-16 16:36:06
Weronika Pawlak WARKA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:27
2019-05-16 16:33:38
Magdalena Majewska IGMA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:25
2019-05-16 16:32:02
Anna Bieniek EUFORIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:19
2019-05-16 15:39:03
Oliwia Wichucka TUNDRA
  • 2x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:13
2019-05-16 10:22:24
Maja Zasada KURAŚ
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:53:03
2019-05-16 10:15:09
Lena Zarzeka SOLINKA THE HELL'S
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:52:50
2019-05-16 10:07:03
Patrycja Pyclik LOTNIK THE HELL S
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 17:52:27
2019-05-16 10:06:02
Amelia Konopczyńska WIERZBINA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:19:29
2019-05-15 18:33:28
Aleksandra Lewszyk NEGRA
  • 2x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 16:55:49
2019-05-15 13:20:34
Rafał Borecki KORSARZ
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 2x 5/L/Konkurs egzaminacyjny
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 22:12:44
2019-05-12 21:17:34
Wiktoria Antoniewska CORRERO
  • 2x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:13:54
2019-05-12 21:12:02
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:13:42
2019-05-12 17:34:34
Joanna Chruściewicz URICELLO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:13:37
2019-05-12 17:33:49
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:13:21
2019-05-12 17:30:46
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:13:01
2019-05-12 17:28:54
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:12:14
2019-05-12 17:27:05
Beata Strzałkowska CASSAL'S BOY
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 21:03:06
2019-05-12 17:09:18
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 7/N/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/C/Zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 18:34:52
2019-05-08 10:35:08
Klara Górajska ŚNIEŻKA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-11 18:34:54
2019-05-08 10:32:02
Martyna Chełstowska AMAROK
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 22:28:01
2019-05-07 22:10:13
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 1/open/ Stylowy Jeździec ZZJ wys. 60cm, 70cm, 80cm, 90cm, 100 cm - towarzyski
  • 1x 6/P/ Speed and Music - szybkości art.239 tab. C
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 22:07:42
2019-05-07 21:00:41
Weronika Jackowiak CYGANKA
  • 1x 2/mLL/Dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 15:43:19
2019-05-06 15:43:19
Jakub Słabuszewski ORIENT
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod.S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/Zwykły art.238.2.1 - towarzyski O Puchar Burmistrza Goleniowa
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
O043658
2. Barbarska Małgorzata JKS Farma Modrzewie
1998 (MJ.)
O019420
3. Bawankiewicz Laura KS Verso La Natura
2006 (JM.)
Brak
4. Berdowska Aleksandra LKS DRAGON NOWIELICE
2001 (J.)
O029291
5. Biały Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2002 (J.)
brak
6. Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
S
O004011
7. Bieniek Anna JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
8. Bindas Martyna Brak
2003 (J.)
O043767
9. Borecki Rafał AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
S
brak
10. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
0037996
11. Cesarczyk Karolina JKS Elcon Szczecin
S
O010137
12. Chełstowska Martyna Bpk
2002 (J.)
Brak
13. Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
S
O003948
14. Chreptowicz Karolina KS Verso La Natura
2005 (JM.)
brak
15. Chrościcka Oliwia JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
BRAK
16. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
17. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
18. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
19. Czajkowska Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2004 (JM.)
Brak
20. Czerewaty Anna Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O046887
21. Czerniawska Nina Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
O052108
22. Dobrowolska Karolina Brak
2002 (J.)
Brak
23. Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2003 (J.)
O028065
24. Dudziec Aleksandra KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2005 (JM.)
Brak
25. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
26. Gąsiorowska Karolina KS Verso La Natura
2003 (J.)
O042052
27. Górajska Klara Bpk
2005 (JM.)
Brak
28. Górecka Agata KS Verso La Natura
2013 (Mł.)
O043660
29. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
30. Jackowiak Weronika Brak
2003 (J.)
Brak
31. Jansen Amelia BPK
32. Jasikowska Sandra JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
BRAK
33. Jasińska Lila JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
34. Kaczyńska Milena bpk
2001 (J.)
BRAK
35. Kamińska Amelia JKS FARMA MODRZEWIE
2005 (JM.)
BRAK
36. Kędzierska-Bielowiec Sara BPK
2005 (JM.)
BRAK
37. Klupś Maja JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
38. Komorowska Marcelina BPK
2005 (JM.)
Brak
39. Konopczyńska Amelia BRAK
2005 (JM.)
BRAK
40. Koralewska Amelia Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2004 (JM.)
Brak
41. Kosicka Oliwia Brak
2013 (Mł.)
Brak
42. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (J.)
O041317
43. Krawiec Martyna Verso La Natura
2002 (J.)
BRAK
44. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O046461
45. Kupczyk Nikola BPK
2004 (JM.)
O046415
46. Kwiatkowska Anna KS Verso La Natura
2001 (J.)
brak
47. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA
2005 (JM.)
O037282
48. Lewandowska Weronika JKS FARMA MODRZEWIE
2004 (JM.)
BRAK
49. Lewszyk Aleksandra KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
S
O033323
50. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
51. Łaniewska Agata JKS FARMA MODRZEWIE
S
BRAK
52. Łoś Maja BPK
2006 (JM.)
Brak
53. Machlańska Anna JKS Equus Szczecin
2000 (MJ.)
brak
54. Maciejak Anna bpk
S
O014106
55. Majewska Magdalena JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
...
56. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
O046886
57. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
58. Minko Natalia bpk
2000 (MJ.)
Brak
59. Musiałowska Oliwia Brak
S
Brak
60. Naves Barbara JKS Folwark Podkowa
S
O050949
61. Nawojska Sandra JKS Folwark Podkowa
2001 (J.)
O042752
62. Pasek Andrzej Dragon nowielice
S
O000478
63. Pawlak Weronika JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
64. Piekło Barbara BPK
1999 (MJ.)
brak
65. Polonis Paulina JKS Melloni Horses
S
O028553
66. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
67. Pyclik Patrycja BRAK
2006 (JM.)
BRAK
68. Rybska Maria KS Forrest Pony Club
2006 (JM.)
O050210
69. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
70. Słabuszewski Jakub JKS Farma Modrzewie
2002 (J.)
O043768
71. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
72. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
73. Sowińska Natalia Brak
1999 (MJ.)
brak
74. Stawarz Izabella KS Forrest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
75. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
76. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (Mł.)
brak
77. Szajkowska Roksana KS Verso La Natura
2005 (JM.)
Brak
78. Szambelan Julia JKS FARMA MODRZEWIE
2009 (Mł.)
BRAK
79. Wichucka Oliwia JKS FARMA MODRZEWIE
2006 (JM.)
BRAK
80. Wojcianiec Maja Brak
2010 (Mł.)
Brak
81. Wrońska Zuzanna bpk
2007 (JM.)
brak
82. Zalewa Olga JKS Tornado Szczecin
2003 (J.)
brak
83. Zarzeka Lena BRAK
2006 (JM.)
BRAK
84. Zasada Maja BRAK
2006 (JM.)
BRAK
85. Żebiałowicz Alicja JKS FARMA MODRZEWIE
2003 (J.)
BRAK
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

AMAROK Typ Szlachetny POL 2015 Wałach siwa/165 F: Nuggets
M: Aurora
O: Katarzyna Chełstowska
B: Pęski Marcin
Brak 616999530230115
2.

106

Aron F:
M:
O:
B:
3.

64

BAYANTE Z Zangersheide POL 2012 Klacz gniada F: Bayard Z
M: Malaga
O: Barbara Jankowska
B: Barbara Jankowska
K025991
4.

47

BELATON Koń Mały POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Orion / Genius
M: Belissima / Logan
O: Ewelina Śmigórska
B: Edward Zamoić
K023076 013640049007
5.

12

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
6.

100

BLANKA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landor
M: NN
O: Natalia Czernik
B: NN
K019761
7.

42

BOGINI Małopolska POL 2008 Klacz siwa/163 F: OSTRAGON
M: BOGOTA
O: J&J NIERUCHOMOŚCI SP ZOO
B: SK WALEWICE
BRAK POL006590155708
8.

69

CADELLO Holsztyn GER 2015 Wałach gniada/166 F: Cascadello II
M: Inka I / Quebec
O: Izabela Dudziec
B: Niemcy
Brak DE 421000177315
9.

65

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
O: Ewa Lęczkiewicz-Markowska
B: SK Bielin
brak brak
10.

46

CARIS Typ Szlachetny POL 2013 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Ewelina Śmigórska
B: Iwona Wawrzyniak
K023074 616999640081113
11.

25

CASSAL'S BOY HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Cassall /
M: Anna-To / Cassini I
O: Anna Farysej
B:
K025500 421000183812
12.

95

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada/159 F: Cejlon / Genius
M: Zuza / nn
O: Paulina Polonis
B: Stanisław Alksnin
K013006 POL009640001707
13.

89

CELLESTINA HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Cellestial / Cantus
M: Annabel III / Singulord Jot
O:
B:
K026648 DE421000231612
14.

31

CORRERO HOL POL 1996 Ogier siwa F: Claudio / Carthago
M: Finja X I I I / Contender
O: Urszula Farysej
B: Uwe Meyer
K003715 POL009640010896
15.

96

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
O: Natalia Czernik
B: Brodersen Hans Asmus
K011151
16.

19

CYGANKA Typ Pogrubiony POL 07.05.2015 Klacz bułana/mk:149 F: NN
M: NN
O: Roman Jackowiak
B: Roman Jackowiak
Brak 616 999 64 00789 15
17.

11

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
O: Ewelina Kostrzewska
B: Fabiszak Czesława
brak
18.

54

CYRANKA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Bolero de Ravel
M: Cyklamena
O: Maria Berdowska
B: Grzybowski Mariusz
K022933 616009640102108
19.

101

DUKAT SP POL 2005 Wałach siwa/168 F: Izyr
M: Domena
O: Edyta Brejtfus Piekło
B: Wiktor Nowak
brak brak
20.

98

DUQUE HISZP ESP 2009 Wałach siwa/145 F: Brak
M: Brak
O: Natalia Czernik
B: Hiszpania
Brak Brak
21.

53

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
O: Maciej Sobótka
B: Majątek Malechowo
K020772 6169996400939
22.

38

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
O: J&J Nieruchomości
B: Hossa Maciej
brak 009520097705
23.

41

FARMA Małopolska POL 1995 Klacz gniada F: ARDAHAN
M: FANTAZJA
O: JUMPING TEAM SP ZOO
B: GRONET TEODOR
BRAK 006640020395
24.

93

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
25.

2

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
O: J&J Nieruchomości
B: Przybyło Adam
brak 009520074207
26.

50

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/165 F: Esaul
M: Frejka
O: Małgorzata Barbarska
B: -
K024387 007600220708
27.

3

FUNNY AFFAIR SP POL 2007 Klacz siwa/165 F: LOVE AFFAIR
M: FATMA
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: DUSZKIEWICZ GABRIELA
BRAK POL009630231907
28.

48

GINGER GIRL Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz gniada/160 F: Cascadello II
M: Oksana II
O: Bartosiewicz Katarzyna
B: Mortensen Thies
brak DE421000046614
29.

102

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
30.

60

GRANAT HAFL POL 2006 Wałach inna/kuc: F: Nepomuk /
M: Gracja /
O: Marta Cwajda
B: Jan Paduch
brak
31.

10

HESTRI KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada/166 F: Cantos
M: Vestri
O: Marta Mirska-Miętek
B: P.Pool
K021911 528003201204689
32.

39

IGMA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: BAKALAR
M: IRMA
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: ZAKRZEWSKI MAREK
BRAK 616007610063011
33.

8

ILIA SP POL 2012 Klacz siwa/mk: F: Idol /
M: Etna /
O: Małgorzata Barbarska
B: Bogumiła Prais
K022497 616999610066912
34.

6

ISKIERKA Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/165 F: SAPIECHA
M: ILWA
O: JUMPING TEAM SP ZOO
B: KATARZYNA KAZIMIERCZAK
BRAK 007640017104
35.

72

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
O: Marcelina Komorowska
B: Ryszard Hopek
Brak POL00964000906
36.

71

KASJA WLKP. POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: -
M: -
O: Karolina Koperska
B: -
K025184
37.

74

KASJOPEA SP POL 2008 Klacz gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
38.

57

KAWIOR KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:140 cm F: DASTI MAN
M: KARINA
O: Trajdecka Klaudia
B: Tyburczy Krzysztof
Brak 616 013 64 00782 12
39.

4

KORAL KUC POL 2004 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
K013124 616999611597804
40.

32

KORSARZ Niemiecki Koń Sportowy POL 2010 Wałach ciemnogniada/brak F: Con Sherry
M: Kolchida
O: Rafał Borecki
B: SK Bielin
brak 456570235910
41.

23

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010587 POL007610135505
42.

37

KURAŚ Konik Polski POL 2005 Wałach inna/kuc:155 F: JEHOL
M: KLAKA
O: JOANNA ULACZYK - SUROWIEC
B: JOANNA ULACZYK - SUROWIEC
BRAK POL 011640008605
43.

70

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
44.

40

LADY SONIA Mały Koń POL 2004 Klacz kara/mk:140 F: LORD PIT
M: SHINA
O: J&J NIERUCHOMOŚCI
B: GÓRSKA HANNA
BRAK POL013520102204
45.

27

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
O: Joanna Chruściewicz
B: Monika Tadych
K025843 616009640037712
46.

49

LAWENDA WLKP POL 2011 Klacz izabelowata/160 F: Widam
M: Leliwa
O: Bartosiewicz Katarzyna
B: Bartosiewicz Katarzyna
brak 616007681020702
47.

77

LIZI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:125 F: Nn
M: Nn
O: M. Chociej
B: Nn
Brak
48.

45

LOLLYPOP DEL LAGHETTO S.L POL 2013 Klacz gniada/163 F: UTOPI CON
M: TINKA’S BOY
O: Przemysław Lewandowski
B: NADIA MICAELA
BRAK UELN380007000149765
49.

55

LORINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada/171 F: Cotton club
M: Loretta P
O: Anna Czerewaty
B: Tomasz Misiowiec
K027562 982000167788981
50.

35

LOTNIK THE HELL S Typ Kuc POL 2013 Wałach srokata/kuc:110 F: NN
M: NN
O: Joanna Ulaczyk Surowiec
B: Joanna Ulaczyk Surowiec
brak 616999640080913
51.

99

MAGIA SP POL 2009 Klacz dereszowata F: Hiacynt /
M: Mewa /
O: Natalia Czernik
B:
K014736
52.

43

MALWA SP POL 2008 Klacz gniada/161 F: DYBICZ
M: MEWA
O: J&J NIERUCHOMOŚCI SP ZOO
B: GAWEŁ JÓZEF
BRAK POL009550118708
53.

73

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena, Jacek Borkowscy
B: Zawadzka Ewa
K016405 616013680076009
54.

52

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/170 F: Con Calma / Calato Z
M: Marihuana P / Louis
O: Maciej Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
55.

105

Narcos F:
M:
O:
B:
56.

63

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
O: Marta Cwajda
B: Antoni Cwajda
brak
57.

92

NAWIS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Viscount / Pythagoras
M: Neretwa / Nurjev
O: Marzena Chociej
B: SK Nowielice
K015180 POL009640017408
58.

9

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
59.

76

NEDA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: X
M: X
O: Karolina Cesarczyk
B: X
Brak Brak
60.

33

NEGRA Typ Pogrubiony POL 20.09.2009 Klacz siwa/165 F: Eldorado
M: Nastazja
O: Aleksandra Lewszyk
B: Roman Mazurek
brak 616999640095809
61.

108

Nelita F:
M:
O:
B:
62.

59

NEMESIS SP POL 2012 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Nadzieja/
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K023506 616009640052312
63.

107

Nisza F:
M:
O:
B:
64.

14

NISZA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/167 F: Nordyk
M: Netela
O: JUMPING TEAM SP ZOO
B: Danuta Głyżewska
BRAK 009610076405
65.

58

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly
M: Nocka
O: Wielowski spółka jawna
B: Wielowski spółka jawna
K025472
66.

62

ODESSA SP POL 2014 Klacz gniada/173 F: Salamon
M: Oriona
O: Marta cwajda
B: Antoni cwajda
Brak 616009640051514
67.

18

ORIENT SP POL 2010 Wałach kara F: Calato Kama
M: Obrona
O: Małgorzata Kużownik
B: SK Nowielice
K024155
68.

97

POKAZ J SP POL 2010 Wałach dereszowata F: Karbon /
M: Pegi /
O: Natalia Czernik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
brak
69.

68

PRIMAWERA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2015 Klacz gniada/160 F: Czarczaf
M: Pasja
O: Beata Sowińska
B: Beata Sowińska
brak 616009520007915
70.

61

RANCHO SP POL 2013 Wałach siwa F: Statut
M: Randka
O: Antoni Cwajda
B: Genactiv Sp.z o.o.
brak
71.

75

RUBIN HAFL POL 2005 Wałach izabelowata/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Karolina Cesarczyk
B:
brak
72.

88

SILVIA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz gniada/- F: Larron
M: Skarbnica
O: -
B: -
Brak 616009640068415
73.

22

ŚNIEŻKA SP POL 2005 Klacz siwa/165 F: Raper
M: Śmieszka
O: Kamila Górajska
B: Cieślak Marek
Brak 009670149304
74.

36

SOLINKA THE HELL'S KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:155 F: NN
M: NN
O: JOANNA ULACZYK- SUROWIEC
B: JOANNA ULACZYK- SUROWIEC
BRAK 6169996400808
75.

5

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954
76.

26

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010635 POL009610101206
77.

94

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
78.

90

TROCZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
O: Natalia Minko
B: Dominik Gronet
Brak POL616013640076711
79.

13

TUNDRA KUC POL 2013 Klacz inna/kuc:140 F: HAWRAŃ
M: TSUNAMI
O: J&J NIERUCHOMOŚCI
B: BUCKI JERZY
BRAK 616013670109413
80.

29

URICELLO HOL GER 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko
M: Carpaccio
O: Anna Farysej
B: Henningsen Carsten
K027390 Brak
81.

20

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
82.

7

WARKA NN POL 2008 Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: NN
brak
83.

104

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
84.

34

WIERZBINA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Banita
M: Wiflora
O: Joanna Ulaczyk Surowiec
B: Joanna Ulaczyk Surowiec
brak
85.

66

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
O: Ewa Łęczkiewicz-Markowska
B: Franchi Massimo
K020663
86.

30

WISAŁKA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
O: Monika Ćwiek
B: Marek Grabowski
K021191 009640063908
87.

91

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K014996 POL013640061207
88.

103

ZAJA SP POL 2008 Klacz siwa/155 F: ELABORAT
M: ZELMA
O: JUMPING TEAM Sp zo.o.
B: TARCZOŃ MACIEJ
brak POL999530228508
Rider Club
Competition
Prize
Barbarska Małgorzata JKS Farma Modrzewie
200
SUM:
200.00
Berdowska Aleksandra LKS DRAGON NOWIELICE
300
SUM:
300.00
Bieganowska Julia KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
200
500
SUM:
700.00
Chociej Marzena KS Forrest Pony Club
150
SUM:
150.00
Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
500
650
SUM:
1150.00
Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
300
SUM:
300.00
Dobrowolska Martyna KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
100
400
SUM:
500.00
Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
300
SUM:
300.00
Naves Barbara JKS Folwark Podkowa
50
SUM:
50.00
Prajwocki Adam bpk
200
SUM:
200.00
Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
500
400
SUM:
900.00
Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
600
550
100
SUM:
1250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
CORRERO (31)
2019-05-25
7
2019-05-25
3
Barbarska Małgorzata
JKS Farma Modrzewie
ILIA (8)
2019-05-25
2
200
2019-05-25
11
Bawankiewicz Laura
KS Verso La Natura
DUQUE (98)
2019-05-25
1
2019-05-25
53
Berdowska Aleksandra
LKS DRAGON NOWIELICE
CYRANKA (54)
2019-05-25
1
300
2019-05-25
14
Biały Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
FORIS (2)
2019-05-25
1
2019-05-25
23
MALWA (43)
2019-05-25
1
2019-05-25
19
Bieganowska Julia
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
WIARUS (104)
2019-05-25
5
200
2019-05-25
3
500
Bieniek Anna
JKS FARMA MODRZEWIE
EUFORIA (38)
2019-05-25
2019-05-25
23
Bindas Martyna
Brak
Nelita (108)
2019-05-25
32
2019-05-25
49
Borecki Rafał
AKADEMICKI OŚRODEK JEŹDZIECKI
KORSARZ (32)
2019-05-25
8
2019-05-25
2019-05-25
1
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (73)
2019-05-25
11
2019-05-25
18
Cesarczyk Karolina
JKS Elcon Szczecin
2019-05-25
21
2019-05-25
11
Chełstowska Martyna
Bpk
AMAROK (21)
2019-05-25
30
2019-05-25
55
Chociej Marzena
KS Forrest Pony Club
2019-05-25
3
150
2019-05-25
13
NAWIS (92)
2019-05-25
16
2019-05-25
15
Chreptowicz Karolina
KS Verso La Natura
2019-05-25
57
MAGIA (99)
2019-05-25
9
Chrościcka Oliwia
JKS FARMA MODRZEWIE
2019-05-25
1
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (26)
2019-05-25
9
2019-05-25
6
2019-05-25
2
500
2019-05-25
1
650
2019-05-25
3
2019-05-25
7
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
ODESSA (62)
2019-05-25
35
2019-05-25
31
Ćwiek Monika
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
2019-05-25
9
2019-05-25
3
300
Czajkowska Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
RANCHO (61)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
Czerewaty Anna
Bez przynależności klubowej
LORINO (55)
2019-05-25
2019-05-25
39
Czerniawska Nina
Klub Sportowy Verso La Natura
POKAZ J (97)
2019-05-25
54
BLANKA (100)
2019-05-25
Dobrowolska Karolina
Brak
KAWIOR (57)
2019-05-25
30
2019-05-25
37
Dobrowolska Martyna
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
2019-05-25
4
100
2019-05-25
2
400
Dudziec Aleksandra
KLUB JEŹDZIECKI KOŚCIUSZKI TEAM
CADELLO (69)
2019-05-25
38
2019-05-25
4
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
SILVIA (88)
2019-05-25
44
2019-05-25
21
Gąsiorowska Karolina
KS Verso La Natura
POKAZ J (97)
2019-05-25
42
Górajska Klara
Bpk
2019-05-25
30
2019-05-25
58
Górecka Agata
KS Verso La Natura
POKAZ J (97)
2019-05-25
2019-05-25
24
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-05-25
3
2019-05-25
9
Jackowiak Weronika
Brak
CYGANKA (19)
2019-05-25
1
2019-05-25
30
Jansen Amelia
BPK
Nisza (107)
2019-05-25
1
Jasikowska Sandra
JKS FARMA MODRZEWIE
EUFORIA (38)
2019-05-25
1
Jasińska Lila
JKS FARMA MODRZEWIE
2019-05-25
14
Kaczyńska Milena
bpk
2019-05-25
1
Kamińska Amelia
JKS FARMA MODRZEWIE
2019-05-25
2019-05-25
30
Kędzierska-Bielowiec Sara
BPK
NISZA (14)
2019-05-25
51
ZAJA (103)
2019-05-25
38
2019-05-25
1
Klupś Maja
JKS FARMA MODRZEWIE
BOGINI (42)
2019-05-25
30
2019-05-25
1
Komorowska Marcelina
BPK
KARMONA (72)
2019-05-25
1
2019-05-25
59
2019-05-25
48
Konopczyńska Amelia
BRAK
2019-05-25
1
2019-05-25
33
2019-05-25
29
Koralewska Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
GRANAT (60)
2019-05-25
1
2019-05-25
30
Kosicka Oliwia
Brak
RUBIN (75)
2019-05-25
1
Krawiec Martyna
KS Verso La Natura
DUQUE (98)
2019-05-25
12
Krawiec Martyna
Verso La Natura
BLANKA (100)
2019-05-25
8
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (4)
2019-05-25
3
2019-05-25
9
2019-05-25
2
2019-05-25
15
2019-05-25
9
2019-05-25
28
Kupczyk Nikola
BPK
FRIDA (50)
2019-05-25
43
2019-05-25
27
Kwiatkowska Anna
KS Verso La Natura
2019-05-25
3
2019-05-25
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA
2019-05-25
9
2019-05-25
1
Lewandowska Weronika
JKS FARMA MODRZEWIE
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
37
Lewszyk Aleksandra
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
NEGRA (33)
2019-05-25
17
2019-05-25
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2019-05-25
8
2019-05-25
4
300
Łaniewska Agata
JKS FARMA MODRZEWIE
NISZA (14)
2019-05-25
34
Łoś Maja
BPK
KASJA (71)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
46
Machlańska Anna
JKS Equus Szczecin
2019-05-25
20
2019-05-25
12
Maciejak Anna
bpk
2019-05-25
1
2019-05-25
41
LAWENDA (49)
2019-05-25
17
Majewska Magdalena
JKS FARMA MODRZEWIE
IGMA (39)
2019-05-25
5
2019-05-25
20
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (65)
2019-05-25
10
2019-05-25
6
WILBURG (66)
2019-05-25
36
2019-05-25
16
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HESTRI (10)
2019-05-25
1
2019-05-25
6
Minko Natalia
bpk
TROCZEK (90)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
47
Musiałowska Oliwia
Brak
NEDA (76)
2019-05-25
50
2019-05-25
56
2019-05-25
19
Naves Barbara
JKS Folwark Podkowa
NEMESIS (59)
2019-05-25
13
2019-05-25
5
50
Nawojska Sandra
JKS Folwark Podkowa
2019-05-25
13
2019-05-25
7
Pasek Andrzej
Dragon nowielice
Narcos (105)
2019-05-25
22
2019-05-25
7
Aron (106)
2019-05-25
52
2019-05-25
22
Pawlak Weronika
JKS FARMA MODRZEWIE
WARKA (7)
2019-05-25
2019-05-25
30
Piekło Barbara
BPK
DUKAT (101)
2019-05-25
7
2019-05-25
40
Polonis Paulina
JKS Melloni Horses
CELESTA (95)
2019-05-25
10
2019-05-25
8
Prajwocki Adam
bpk
GLADIATOR (102)
2019-05-25
18
2019-05-25
4
200
Pyclik Patrycja
BRAK
2019-05-25
22
2019-05-25
17
2019-05-25
1
Rybska Maria
KS Forrest Pony Club
FOCUS (93)
2019-05-25
21
2019-05-25
18
2019-05-25
14
2019-05-25
16
2019-05-25
2
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-05-25
2019-05-25
Słabuszewski Jakub
JKS Farma Modrzewie
ORIENT (18)
2019-05-25
15
2019-05-25
24
2019-05-25
15
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
CARIS (46)
2019-05-25
1
2019-05-25
6
BELATON (47)
2019-05-25
2019-05-25
9
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2019-05-25
12
2019-05-25
7
ELDAR (53)
2019-05-25
1
500
2019-05-25
3
400
Sowińska Natalia
Brak
2019-05-25
45
2019-05-25
26
2019-05-25
Stawarz Izabella
KS Forrest Pony Club
LIZI (77)
2019-05-25
3
2019-05-25
9
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (23)
2019-05-25
1
600
2019-05-25
2
550
2019-05-25
10
2019-05-25
5
100
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (11)
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-25
Szajkowska Roksana
KS Verso La Natura
MAGIA (99)
2019-05-25
1
2019-05-25
25
Szambelan Julia
JKS FARMA MODRZEWIE
FARMA (41)
2019-05-25
1
Wichucka Oliwia
JKS FARMA MODRZEWIE
TUNDRA (13)
2019-05-25
2019-05-25
39
Wojcianiec Maja
Brak
RUBIN (75)
2019-05-25
1
Wrońska Zuzanna
bpk
FARMA (41)
2019-05-25
Zalewa Olga
JKS Tornado Szczecin
NAWAHO (63)
2019-05-25
2019-05-25
14
Zarzeka Lena
BRAK
2019-05-25
2019-05-25
Zasada Maja
BRAK
KURAŚ (37)
2019-05-25
18
2019-05-25
20
2019-05-25
1
Żebiałowicz Alicja
JKS FARMA MODRZEWIE
2019-05-25
1
2019-05-25

Number of Riders: 85

Number of Horses: 88

The sum of prizes: 6 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl