Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 18:08:15
2019-05-03 17:55:53
Sławomir Bramowicz NOE D'ISLE
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 18:08:11
2019-05-03 17:54:15
Sławomir Bramowicz JUST DO IT
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 18:08:10
2019-05-03 17:53:24
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 17:51:23
2019-05-03 17:25:17
Alicja Kaczmarczyk ZAMBIA
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:23:36
2019-05-03 10:49:53
Wanesa Szymkowiak THOR
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:23:32
2019-05-03 10:49:23
Wanesa Szymkowiak BOND
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:23:30
2019-05-03 10:48:44
Zofia Dendek THOR
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:23:27
2019-05-03 10:46:50
Jowita Wawrzeńczyk TANKRED
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 13:23:26
2019-05-03 10:44:53
Zofia Dendek BOND
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 17:51:10
2019-05-02 22:02:17
Marika Lisowska ISKRA
  • 1x 1/mLL/Pony Games - Debiuty - dokładności art.238.1.1 - do 40 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 19:32:05
2019-05-02 19:23:46
Michalina Jaskólska COLUMBUS
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 19:32:04
2019-05-02 19:22:46
Michalina Traczyk LONGLIFE
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 19:32:03
2019-05-02 19:18:42
Daria Konitzer KODAK MOMENTS A.K.
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:11:10
2019-05-02 17:37:05
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 18:11:07
2019-05-02 17:26:56
Jowita Wawrzeńczyk PRIMA WALERINA
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 17:05:46
2019-05-02 16:39:47
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 16:16:51
2019-05-02 15:11:07
Robert Adamczak DROP
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 16:16:49
2019-05-02 14:42:36
Maciej Ceglarski CHARYZMA
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 08:39:10
2019-05-02 08:34:10
Monika Kasprzyk GENERAŁ
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 08:11:21
2019-05-02 05:53:37
Agnieszka Kiedrowska KLEOPATRA-K
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-02 08:11:14
2019-05-02 00:03:35
Malwina Lutyńska ISKRA
  • 1x 1/mLL/Pony Games - Debiuty - dokładności art.238.1.1 - do 40 cm
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:24:19
2019-05-01 19:56:29
Paula Wiśniewska MIRAŻ
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:24:16
2019-05-01 19:54:54
Natalie Krauze AGENT
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:24:14
2019-05-01 19:51:14
Maja Piniawska MAJK
  • 1x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:24:12
2019-05-01 19:44:24
Samanta Zander HAPPY SPRING-K
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 20:24:09
2019-05-01 19:41:46
Agnieszka Kiedrowska HAWANA-K
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 10:51:26
2019-05-01 10:20:20
Dariusz Zannier HAMIRON N
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:26:35
2019-04-30 21:47:47
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 22:26:33
2019-04-30 21:45:39
Paweł Skrentny WIZARD
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 2x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:42:13
2019-04-30 20:35:50
Maciej Ceglarski DR.DOOLITTLE 32
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:31:18
2019-04-29 12:13:56
Zuzanna Ziętara SONATA-N
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 80 cm
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 19:02:16
2019-04-27 18:41:18
Julia Kulawińska CHIARA 289 EX IRIS
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 19:02:13
2019-04-27 18:40:30
Julia Kulawińska CASCH
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:51:12
2019-04-25 06:57:46
Michalina Książek GANJA
  • 2x 2/mLL/Z trafieniem w normę czasu - Dod.S1 - 60 cm
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:51:06
2019-04-25 06:40:07
Klaudia Rogozińska REWIA
  • 1x 4/L/Dwufazowy - art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - art.269.5
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:51:00
2019-04-24 21:21:08
Nina Bramowicz BEAUTY
  • 2x 1/mLL/Pony Games - Debiuty - dokładności art.238.1.1 - do 40 cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczak Robert .
S
brak
2. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
2009 (Mł.)
BRAK
3. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
BRAK
4. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
5. Dendek Zofia Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
6. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
7. Hoppe Aleksandra JKS Karolewko
2002 (J.)
Brak
8. Jaskólska Michalina KJ Profil Piła
2004 (JM.)
O046205
9. Kaczmarczyk Alicja bpk
2003 (J.)
O038353
10. Kasprzyk Monika Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
11. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (JM.)
O041402
12. Konitzer Daria Oxer Paruszka
S
Brak
13. Krauze Natalie JKS KAROLEWKO
2006 (JM.)
Brak
14. Książek Michalina K&M stajnia sportowa
Brak
15. Kulawińska Julia brak
2003 (J.)
O039339
16. Lisowska Marika Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
17. Lutyńska Malwina BPK
2008 (Mł.)
brak
18. Patalan Dominika bpk
S
O033904
19. Piniawska Maja JKS KAROLEWKO
2004 (JM.)
Brak
20. Rogozińska Klaudia St. KS KJK Szary Michałowice
1998 (MJ.)
O026203
21. Skrentny Paweł Stajnia Osowiec
S
brak
22. Szymkowiak Wanesa Stajnia Anielin
2006 (JM.)
brak
23. Traczyk Michalina Oxer Paruszka
2003 (J.)
Brak
24. Wawrzeńczyk Jowita KJ Jeziorki-Osieczna
2004 (JM.)
O036991
25. Wiśniewska Paula Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2006 (JM.)
brak
26. Zannier Dariusz Brak
S
Brak
27. Ziętara Zuzanna KJ Jeziorki-Osieczna
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

17

AGENT SP POL 2004 Wałach siwa/mk: F: Majk
M: Asystentka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
2.

4

BEAUTY Typ Kuc POL 1995 Klacz srokata/kuc: F: Bass
M: Brandy
O: Sławomir Bramowicz
B: Marian Andrzejewski
brak POL 999530042495
3.

28

BOND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach kasztanowata/175 F: Tramal
M: Baza
O: Natalia Cegiełka
B: Ryszard Jasionas
brak POL009640092208
4.

7

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
O: Ewa Kulawińska
B: Jerzy Cerba
K007762 09474
5.

20

CHARYZMA SP. POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik xx/Freedom's Choice
M: Chloe/Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: Stadnina Koni Racot
Brak
6.

8

CHIARA 289 EX IRIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Klacz kasztanowata F: Maramano
M: Ironia
O: Ewa Kulawińska
B: Jan Gołąbek
K017008 12262
7.

27

COLUMBUS HOL POL 2010 Wałach gniada F: Carrico/ Catoki
M: U-Columbia / Cassini
O: Anna Piwonska
B: A.Gołas
brak
8.

12

DEJLI Typ Kuc POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Andrzej Hoppe
B: Andrzej Hoppe
Brak 616999640074612
9.

10

DR.DOOLITTLE 32 HAN. GER 0000 Wałach gniada/173 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: C.Baronesse / Cordial Medoc
O: Maciej Ceglarski
B: Wilhelm Ovelhey
K013870 DE431317011902
10.

21

DROP Małopolska POL 2009 Wałach skarogniada/168 F: Jurand
M: Drachma
O: Robert Adamczak
B: Janusz Stempel
brak Pol 006580053209
11.

32

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
12.

24

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
13.

6

GANJA SP POL 2006 Klacz siwa/155 F: Grand Amour
M: Dziunia
O: Klaudia Rogozińska
B:
K123456 POL 009 52 00770 06
14.

2

GENERAŁ Wielkopolska POL 2015 Wałach kara/160 F: Celebes
M: Gaja
O: Monika Kasprzyk
B: Agnieszka Podgórska
Brak 616007520041615
15.

13

HAMIRON N SP POL 10 Wałach gniada/172 F: Contendel l
M: Hajka
O: Dariusz Zannier
B: Nobik marcin
Brak 616007610208710
16.

14

HAWANA-K WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Windsor
M: Hippika
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024254
17.

3

ISKRA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Monika Kasprzyk
B: Andrzej Mrówczyński
brak 616999520101913
18.

33

JUST DO IT Deutsches Sportpferd GER 2005 Klacz gniada/156 F: Collini
M: Jil Sun
O: Sławomir Bramowicz
B: Marion und Han jo Menck
brak DE457570017805
19.

19

KLEOPATRA-K SP POL 2008 Klacz kara/169 F: Powój / Windsor
M: Kafra / Farnik
O: Jarosław Pojasek
B: Jarosław Pojasek
K024318 009640044408
20.

25

KODAK MOMENTS A.K. KWPN NED 2015 Wałach ciemnogniada/172 F: Arezzo VDL
M: Fairy Molga J.N.
O: Anna Piwonska
B: J. Kuipers
Brak
21.

26

LONGLIFE Nederlande Welsh Pony NED 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Leandros Sirik
M: Blakt’s Ashly
O: Anna Piwonska
B: L. Pasteels
brak 528017201201099
22.

16

MAJK KUC POL 1997 Ogier siwa/kuc:134 F: Angelo
M: NN
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Wojciech Fragstein-Niemsdorff
11693
23.

18

MIRAŻ KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Fikus /
M: Malarka /
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Katarzyna Mażulis
616013640112907
24.

34

NOE D'ISLE Selle Francais FRA 2001 Ogier kasztanowata/168 F: Ryon d'Anzex
M: Camberley
O: SO Starogard Gdański
B: Foucher M. Xavier
Brak 01318815E
25.

23

PRIMA WALERINA KUC POL 2013 Klacz kara/kuc:135 F: Monarcha
M: Parada
O: Natalia Cegiełka
B: Jacek Jach
brak 616013610000513
26.

5

REWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino /
M: Reakcja /
O: Klaudia Rogozińska
B:
K026626 616007610204814
27.

9

SONATA-N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Sanmarina
O: Monika Ziętara
B: Nowak Wojciech
Brak 616 009 52 01411 06
28.

22

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
29.

29

TANKRED Wielkopolska POL 2015 Wałach kasztanowata/173 F: Czumen- K
M: Teimor Kin
O: Natalia Cegiełka
B: Natalia Cegiełka
brak 616007610061015
30.

30

THOR Wielkopolska POL 2008 Wałach skarogniada/162 F: Bard
M: Teimor Kin
O: Natalia Cegiełka
B: Natalia Cegiełka
BRAK POL007610012408
31.

11

WIZARD SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: KEVIN
M: WARKA-H
O: Pawel Skrentny
B: Paweł Skrentny
brak 616 009 61 00220 11
32.

31

ZAMBIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata/155 F: AZART
M: ZYTA
O: KAROL ŁUKOMSKI
B: KAROL ŁUKOMSKI
brak 616009640031111
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczak Robert
.
DROP (21)
2019-05-04
12
2019-05-04
10
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
BEAUTY (4)
2019-05-04
1
2019-05-04
1
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (32)
2019-05-04
4
2019-05-04
1
250
2019-05-04
1
2019-05-04
2
200
2019-05-04
4
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
2019-05-04
6
2019-05-04
8
2019-05-04
12
2019-05-04
11
Dendek Zofia
Stajnia Anielin
BOND (28)
2019-05-04
7
2019-05-04
9
THOR (30)
2019-05-04
14
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (24)
2019-05-04
2
250
2019-05-04
2
250
Hoppe Aleksandra
JKS Karolewko
DEJLI (12)
2019-05-04
3
2019-05-04
5
2019-05-04
Jaskólska Michalina
KJ Profil Piła
2019-05-04
2019-05-04
12
Kaczmarczyk Alicja
bpk
ZAMBIA (31)
2019-05-04
7
2019-05-04
10
Kasprzyk Monika
Bez Przynależności Klubowej
2019-05-04
2019-05-04
2019-05-04
19
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2019-05-04
11
2019-05-04
6
2019-05-04
5
2019-05-04
8
Konitzer Daria
Oxer Paruszka
2019-05-04
8
2019-05-04
13
Krauze Natalie
JKS KAROLEWKO
AGENT (17)
2019-05-04
6
2019-05-04
15
Książek Michalina
K&M stajnia sportowa
GANJA (6)
2019-05-04
2019-05-04
Kulawińska Julia
brak
CASCH (7)
2019-05-04
4
2019-05-04
1
350
2019-05-04
5
2019-05-04
7
Lisowska Marika
Bez przynależności klubowej
ISKRA (3)
2019-05-04
1
2019-05-04
Lutyńska Malwina
BPK
ISKRA (3)
2019-05-04
1
Patalan Dominika
bpk
2019-05-04
1
350
2019-05-04
4
Piniawska Maja
JKS KAROLEWKO
MAJK (16)
2019-05-04
2
2019-05-04
Rogozińska Klaudia
St. KS KJK Szary Michałowice
REWIA (5)
2019-05-04
3
150
2019-05-04
5
Skrentny Paweł
Stajnia Osowiec
WIZARD (11)
2019-05-04
9
2019-05-04
3
150
2019-05-04
Szymkowiak Wanesa
Stajnia Anielin
BOND (28)
2019-05-04
11
THOR (30)
2019-05-04
10
2019-05-04
13
Traczyk Michalina
Oxer Paruszka
2019-05-04
17
2019-05-04
12
Wawrzeńczyk Jowita
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-05-04
9
2019-05-04
15
2019-05-04
7
TANKRED (29)
2019-05-04
16
2019-05-04
11
Wiśniewska Paula
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
MIRAŻ (18)
2019-05-04
18
2019-05-04
8
Zannier Dariusz
Brak
2019-05-04
14
2019-05-04
10
Ziętara Zuzanna
KJ Jeziorki-Osieczna
2019-05-04
3
150
2019-05-04
6
2019-05-04
9

Number of Riders: 27

Number of Horses: 32

The sum of prizes: 2 100.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl