Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Barlinek - Płonno, 01-03.09.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
134 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 23:27:55
2017-08-30 23:24:02
Zuzanna Semenowicz APIANO
  • 1x 3/LL/zwykły art. 238.2.1 kuce - wys. przeszkód 60-70-80-90 cm
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
133 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 23:26:50
2017-08-30 23:17:59
Pauline Wieczorek CZARNINA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
132 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 23:26:19
2017-08-30 23:17:17
Jacek Bobik 2
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 23:16:53
2017-08-30 23:15:11
Jacek Bobik CAMPINO
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 23:16:32
2017-08-30 23:14:25
Jacek Bobik ARGENTINA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.1.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 23:16:13
2017-08-30 23:13:49
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 22:06:45
2017-08-30 21:57:38
Eduard Slobodeniuk BARCELONA G
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.1.1
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:53:13
2017-08-30 21:52:34
Eduard Slobodeniuk CONTENDROS
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.1.1
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/C/zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:51:06
2017-08-30 21:43:41
Damian Brzózka QUOSEGO
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:51:29
2017-08-30 21:43:07
Damian Brzózka KACPER
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:51:55
2017-08-30 21:42:18
Damian Brzózka BALOUBET K
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 21:04:12
2017-08-30 20:57:58
Maja Wolny CONTIFAX
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
122 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:49:24
2017-08-30 20:28:55
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
121 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:49:05
2017-08-30 20:27:54
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:16:34
2017-08-30 20:08:40
Zuzanna Strzelecka FIESTA
  • 2x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
119 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:16:59
2017-08-30 19:56:57
Jagienka Łukomska NAVIA
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
118 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:17:24
2017-08-30 19:54:29
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
117 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:17:54
2017-08-30 19:53:35
Seweryn Skrzyniarz ATLAS BAVARIA SON
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
116 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:18:26
2017-08-30 19:50:53
Jagienka Łukomska SAMIRA
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:16:07
2017-08-30 19:47:03
Jagienka Łukomska ADORATOR
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:33:33
2017-08-30 19:25:51
Eduard Slobodeniuk LIBERATOR
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:33:08
2017-08-30 19:20:54
Eduard Slobodeniuk IMPERATOR
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:32:49
2017-08-30 19:04:58
Eduard Slobodeniuk CONTINIA
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.1.1
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/C/zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 17:29:26
2017-08-30 17:20:28
Elżbieta Wachuda CHICAGO
  • 1x 1/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
110 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 14:46:25
2017-08-30 14:42:21
Michał Pol MARIOT
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 13:38:28
2017-08-30 13:37:51
Kinga Wielowska FRESCO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 13:37:31
2017-08-30 13:36:46
Kinga Wielowska NEMESIS
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 13:37:17
2017-08-30 13:35:49
Maja Żarów NAJKA
  • 2x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 13:37:07
2017-08-30 13:34:26
Emilia Suszczyńska NUTELLA FLY
  • 1x 16/mLL/dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
105 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 13:36:55
2017-08-30 13:34:03
Aleksandra Zdrowska NORKA
  • 1x 16/mLL/dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
104 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 13:36:42
2017-08-30 13:33:16
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 8/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
103 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 13:36:33
2017-08-30 13:32:56
Sandra Nawojska V-MANDOLA
  • 1x 8/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 13:36:23
2017-08-30 13:32:27
Zuzanna Trepka DAFNE
  • 1x 8/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:54:13
2017-08-30 11:51:36
Paulina Jaśkiewicz PAVAROTTI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:54:03
2017-08-30 11:51:01
Kornelia Polańska NELL
  • 1x 8/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:50:51
2017-08-30 11:50:06
Weronika Kaczor NEBASCO
  • 1x 8/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:24:34
2017-08-30 11:23:49
Oliwia Maciejewska CEDRYN
  • 2x 8/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:24:15
2017-08-30 11:22:06
Tomasz Gogołek ASCADOR MELLONI
  • 1x 7/C/zwykły art.238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:24:08
2017-08-30 11:21:52
Tomasz Gogołek QUENTINO 27
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:23:59
2017-08-30 11:21:10
Tomasz Gogołek CORONITA 4
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:23:49
2017-08-30 11:20:55
Tomasz Gogołek COUGAR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:23:28
2017-08-30 11:16:32
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:23:18
2017-08-30 11:14:48
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 1/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 11:23:08
2017-08-30 11:13:59
Małgorzata Barbarska FRIDA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 01:02:57
2017-08-29 23:49:26
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 22:07:04
2017-08-29 21:53:55
Artem Inshakov ODYS
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:50:17
2017-08-29 21:37:47
Artem Inshakov DENZEL SON
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:49:57
2017-08-29 21:04:44
Aleksandra Sury JAŚMIN
  • 1x 8/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 21:49:40
2017-08-29 20:58:49
Hania Mycka FIOŁEK
  • 2x 1/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 13:30:23
2017-08-29 19:22:06
Martyna Kołodziejczak GOLDIKA
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 19:29:01
2017-08-29 19:21:37
Martyna Kołodziejczak CONTEST
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 22:24:27
2017-08-29 18:48:19
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 22:10:00
2017-08-29 18:47:43
Anna Kopeć BARKO-FLY
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 19:20:00
2017-08-29 18:46:15
Paweł Stasiak EXICON
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 19:20:18
2017-08-29 18:34:27
Paweł Stasiak HUNOR
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 19:18:56
2017-08-29 17:50:34
Weronika Maślany DUMA
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:40:35
2017-08-29 13:39:06
Izabela Alot NAGANO
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:33:38
2017-08-29 13:33:13
Magdalena Wojciechowska POLYDETTO
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/C/zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:33:47
2017-08-29 13:32:33
Natalia Szeronos DUKAT
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:33:57
2017-08-29 13:31:31
Ewa Podhajna CAREWNA
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:34:08
2017-08-29 13:30:49
Adrianna Łopucka HARRON
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:33:28
2017-08-29 13:30:20
Karolina Kosmala CHAMPION FOREST
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 13:30:19
2017-08-29 13:29:53
Paulina Gryciak CZARNULA
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/C/zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 10:40:34
2017-08-29 10:33:22
Adrianna Trytek DEBRA
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 10:40:23
2017-08-29 09:55:08
Zuzanna Wowk KRÓLEWNA
  • 2x 1/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 16/mLL/dokładności art.238.1.1 - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 09:49:50
2017-08-29 09:13:22
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 07:38:05
2017-08-28 22:56:08
Jacek Poczwardowski FRANCOIS LULU
  • 2x 12/L/ licencyjny
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-29 07:37:47
2017-08-28 22:55:42
Justyna Chruślińska REYNA
  • 2x 12/L/ licencyjny
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:31:57
2017-08-28 20:17:13
Włodzimierz Bortlisz ROSYNANT
  • 2x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:31:45
2017-08-28 20:16:43
Włodzimierz Bortlisz LATISSIMUS
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:31:27
2017-08-28 20:16:27
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/C/zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:31:04
2017-08-28 20:16:02
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 21/C/zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:30:31
2017-08-28 19:26:56
Piotr Fragstein KREMONA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:29:53
2017-08-28 19:26:38
Piotr Fragstein KOSTARYKA
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:29:39
2017-08-28 19:26:09
Piotr Fragstein CARAVELL
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:29:12
2017-08-28 19:25:04
Zofia Fragstein PSOTKA
  • 2x 8/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 16/mLL/dokładności art.238.1.1 - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 17:19:29
2017-08-28 16:47:15
Sandra Irmer MAC DONNEL
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:28:56
2017-08-28 16:44:00
Sandra Irmer KASINIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 17:18:55
2017-08-28 16:43:00
Sandra Irmer ALL MY HEART
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:48:49
2017-08-28 14:24:13
Przemysław Olejnik TABAKA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:48:57
2017-08-28 14:23:15
Przemysław Olejnik EVISTA TRAENHILL
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:13:34
2017-08-28 13:10:43
Anna Piwońska CORELIA BLUE
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:14:16
2017-08-28 13:08:30
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/zwykły art.238.1.1
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 21/C/zwykły z rozgrywką art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 13:14:26
2017-08-28 13:07:50
Michalina Jaskólska COLUMBUS
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 11:34:08
2017-08-28 11:28:56
Sara Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 11:34:23
2017-08-28 11:28:01
Oliwia Markowska WILBURG
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 12/L/ licencyjny
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 07:12:08
2017-08-28 02:03:05
Katarzyna Gałan HAZEL
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 07:11:48
2017-08-27 23:34:52
Nikola Kachnowicx NETIA
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 07:11:23
2017-08-27 23:34:50
Martyna Florczak MATRIX
  • 2x 12/L/ licencyjny
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 07:11:08
2017-08-27 21:25:59
Eduard Slobodeniuk LEONARDO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 07:10:49
2017-08-27 21:25:23
Eduard Slobodeniuk ELEGANCE
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 07:10:36
2017-08-27 21:24:47
Eduard Slobodeniuk CASTELLO
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 07:10:23
2017-08-27 21:24:06
Eduard Slobodeniuk ASCOT
  • 2x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 2x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 21:03:12
2017-08-27 20:34:04
Sara Filipowska INCYDENT
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 21:03:39
2017-08-27 20:32:04
Milena Drossel INCYDENT
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 21:03:57
2017-08-27 20:31:32
Milena Drossel E' GENTELMEN
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-27 15:48:44
2017-08-27 15:16:00
Amelia Krych DODA
  • 2x 8/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 16/mLL/dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 22:17:33
2017-08-26 22:12:14
Alicja Ziombra DONA QUITANA
  • 2x 1/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 22:32:35
2017-08-25 21:20:01
Patryk Kozajda SAJGON
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 15:17:24
2017-08-25 13:15:54
Aleksandra Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 1x 16/mLL/dokładności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 15:17:42
2017-08-25 13:15:06
Michał Cwajda GENTILA
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 15:17:59
2017-08-25 13:07:03
Olga Zalewa NAWAHO
  • 2x 16/mLL/dokładności art.238.1.1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 15:18:15
2017-08-25 13:04:32
Amelia Kucharska BRENDI
  • 2x 1/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 15:18:30
2017-08-25 13:04:06
Marta Cwajda ORINOKO
  • 2x 1/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 20:28:31
2017-08-25 09:20:04
Natalia Pacewicz LINDOR B
  • 2x 12/L/ licencyjny
  • 2x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 23:00:40
2017-08-24 22:46:36
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 22:59:24
2017-08-24 21:38:45
Hanna Romankiewicz U-COFFI
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 15:17:05
2017-08-24 20:51:09
Victoria Ferjan GAMA
  • 2x 1/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/mLL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 16/mLL/dokładności art.238.1.1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 22:56:04
2017-08-24 20:46:42
Katarzyna Nogalska RAKSA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:22:56
2017-08-23 21:06:53
Oliwia Burda MIRANDA
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:22:39
2017-08-23 18:56:15
Katarzyna Wrońska-Zielińska BARNIMA
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 10:57:12
2017-08-23 18:48:18
Adrianna Budzyńska GALLIANO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:22:02
2017-08-23 12:58:48
Aleksandra Lewandowska LEVISTA
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 21:21:45
2017-08-23 12:58:14
Aleksandra Lewandowska FORTUNA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:03:30
2017-08-22 20:14:48
Alan Miechowicz TARA
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 20:12:35
2017-08-22 15:00:13
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 20:12:08
2017-08-22 12:09:55
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 20:11:47
2017-08-22 12:09:27
Karolina Kuflińska COCO
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 08:05:21
2017-08-21 22:14:25
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 08:05:04
2017-08-21 22:00:35
Sylwia Sieinska RAMIREZ
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:10:06
2017-08-21 12:34:34
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn TISSOT
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:09:47
2017-08-21 12:34:12
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:09:05
2017-08-21 11:48:41
Weronika Jakubowska RÓŻA
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:08:32
2017-08-20 22:38:01
Klaudia Śmigórska NADIA
  • 1x 3/LL/zwykły art. 238.2.1 kuce - wys. przeszkód 60-70-80-90 cm
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 07:05:57
2017-08-18 18:56:57
Waldemar Golisz LUCKY LOOK
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 07:05:26
2017-08-18 18:55:56
Waldemar Golisz IRON
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 17/LL/z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 07:05:12
2017-08-18 16:02:44
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 12:23:32
2017-08-14 09:22:29
Marta Romanowska GOOD DAY
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6/N/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 14/N/dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
  • 1x 20/N/dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 12:23:47
2017-08-14 09:20:29
Luiza Romanowska BONIEK
  • 1x 4/L/dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/L/zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 13/P/szybkości art.239 tab. C
  • 1x 18/L/dwufazowy art.274.5.3 - towarzyski
  • 1x 19/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Alot Izabela JKS Amico Mołdawin
S
3271/17 B
2. Bamber Aleksandra BPK
3. Barbarska Małgorzata JKS Senny Nowęcin
1998 (MJ.)
O019420
4. Berdowska Aleksandra UKJ Lida w Lulewiczkach
2001 (J.)
O029291
5. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
6. Bollman Jorn Niemcy
7. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus Zielona Góra
S
O009147
8. Budzyńska Adrianna Jeździecki Klub Sportowy Tornado Szczecin
1996 (MJ.)
O012223
9. Cesarczyk Karolina BPK
10. Chociej Marzena JKS Tornado Szczecin
11. Chruślińska Justyna Akademicki Ośrodek Jeździecki Szczecin
1997 (MJ.)
O041311
12. Cwajda Marta JKS Tornado Szczecin
S
brak
13. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
14. Dobrowolska Martyna bpk
2003 (JM.)
O028065
15. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1999 (J.)
O025187
16. Ferjan Victoria JKS Robir Chwalęcice
2008 (Mł.)
brak
17. Filipowska Sara JKS Rafi Gorzów
2001 (J.)
Brak
18. Florczak Martyna JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O024297
19. Fragstein Karolina UKS Podkowa Moryń
20. Fragstein Piotr UKS Podkowa Moryń
S
O002202
21. Fragstein Zofia UKS Podkowa Moryń
2006 (Mł.)
brak
22. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
23. Gałan Katarzyna JKS Amico Mołdawin
S
O013130
24. Garbacz Natalia St. KJ Korona Wałcz
S
O018394
25. Głuszek Martyna Stajnia Modrzewie
2000 (J.)
brak
26. Gniadek Oliwia Bpk
2002 (JM.)
O037779
27. Gogołek Tomasz Harmony Club
S
O013202
28. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
29. Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
S
O001671
30. Gużkowski Maciej KJ Bonin
31. Inshakov Artem bpk
2003 (JM.)
O046505
32. Inshakov Artem Bpk
2004 (JM.)
Brak
33. Inshakov Artem Rosja
34. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O028063
35. Jakubowska Weronika KAIR WRZOSOWO
2002 (JM.)
BRAK
36. Jaskólska Michalina Oxer Paruszka
2004 (JM.)
brak
37. Kachnowicx Nikola JKS Rafii Gorzów
2002 (JM.)
Brak
38. Kaczor Weronika Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2002 (JM.)
brak
39. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
40. Kołodziejczak Martyna Cavallo Szczecin
S
O003457
41. Kopeć Anna KJ Bonin
1996 (MJ.)
O019589
42. Kozajda Patryk bpk
S
brak
43. Krych Amelia brak
2001 (J.)
brak
44. Kucharska Amelia JKS Tornado Szczecin
2003 (JM.)
brak
45. Kuczkowiak Hanna Stajnia Modrzewie
2007 (Mł.)
brak
46. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
47. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (J.)
O027955
48. Laskowska Maria bpk
2005 (JM.)
O037282
49. Lewandowska Aleksandra Cavallo Szczecin
S
Brak
50. Liszczak Maja JKS Tornado Szczecin
51. Lusina Gołaś Aleksandra KJ Bonin
52. Lusina Gołaś Aleksandra KJ Bonin
53. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (JM.)
O033931
54. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
55. Maciejewska Oliwia bez przynależności klubowej
1999 (J.)
brak
56. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
brak
57. Maryczak Marcelina KJ Elcon Szczecin
58. Maślany Weronika SKJ Korona Wałcz
2002 (JM.)
O027074
59. Miechowicz Alan K J.Contendros Barlinek
2004 (JM.)
0036466
60. Mikicin Alicja BPK
61. Mróz Zuzanna 1
S
1
62. Mycka Hania jks robir
2002 (JM.)
brak
63. Nawojska Sandra bpk
2001 (J.)
brak
64. Nogalska Katarzyna JKS Robir Chwalęcice
2001 (J.)
O036083
65. Pacewicz Natalia UKS Podkowa Moryń
1997 (MJ.)
O025341
66. Patalan Dominika BPK
67. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
68. Poczwardowski Jacek Akademicki Ośrodek Jeździecki Szczecin
2000 (J.)
O042759
69. Podhajna Ewa JKS Amico Mołdawin
S
O007444
70. Pol Michał St. KJ Korona Wałcz
S
O025816
71. Polańska Kornelia Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2003 (JM.)
brak
72. Polonis Paulina JKS Melloni Horses
1996 (MJ.)
O028553
73. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
74. Raducha Barbara JKS Tornado Szczecin
75. Romanowska Luiza St. KJ Korona Wałcz
2001 (J.)
O026301
76. Romanowska Marta bpk
S
O012863
77. Sieinska Sylwia bpk
S
O018550
78. Skrzyniarz Seweryn Niezrzeszony
1996 (MJ.)
O036084
79. Slobodeniuk Eduard Contendros Barlinek
S
O045874
80. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (JM.)
O039431
81. Sozzo Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
brak
82. Sozzo Sara JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
brak
83. Stasiak Paweł KJ Korona wałcz
S
brak
84. Stasiak Paweł SKJ Korona Wałcz
S
O002070
85. Stasik Maja BPK
O033319
86. Strzelecka Zuzanna KJ Leśna Podkowa
2001 (J.)
brak
87. Sury Aleksandra brak
2000 (J.)
brak
88. Suszczyńska Emilia bpk
1996 (MJ.)
brak
89. Szeronos Natalia JKS Amico Mołdawin
2003 (JM.)
O033320
90. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
91. Tomicki Marek bpk
S
O033872
92. Trytek Adrianna bpk
2002 (JM.)
brak
93. Wachuda Elżbieta Stajnia Modrzewie
2003 (JM.)
brak
94. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (JM.)
O025065
95. Wielowska Kinga bpk
S
O025066
96. Wojciechowska Magdalena JKS Amico Mołdawin
2003 (JM.)
O025063
97. Wowk Zuzanna brak
2002 (JM.)
brak
98. Wrońska-Zielińska Katarzyna Caris Kamień Pomorski
S
0009764
99. Zalewa Olga JKS Tornado Szczecin
2003 (JM.)
brak
100. Ziombra Alicja JKS ROBIR Chwalęcice
2005 (JM.)
brak
101. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

130

Adonis PK F:
M:
O:
B:
2.

20

ADORATOR WESTF GER 2009 Ogier kasztanowata F: Arpeggio / Acord II
M: Carina / Casparino
O: Jerzy Łukomski
B: August-Wilhelm Tirre
K015581 DE441410446709
3.

1

APIANO 1 POL 0000 Wałach ciemnogniada F: 1
M: 1
O: 1
B: 1
1
4.

5

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Janusz Fabisiak
B: Janusz Fabisiak
K022637 616009530197811
5.

80

ARSENAL SP POL 2012 Wałach gniada F: Ekwador /
M: Argenta /
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
brak
6.

39

ASCADOR MELLONI Niem. Sport. POL 2007 Wałach gniada F: Askari
M: Francis
O: -
B: -
K020267
7.

94

ASCOT SP POL 2012 Ogier gniada/174 F: Chacco-Fly
M: Ashanti
O: Joachim Ralf Barth, Roman Siwek
B: Kazimierz Dmiterczuk
brak 616009640072812
8.

18

ATLAS BAVARIA SON WESTF GER 2005 Wałach siwa/165 F: Atlas Bavaria
M: Vandalin
O: Seweryn Skrzyniarz
B: Peter Nagel-Tornau
K016277 DE441411951405
9.

7

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Ekwador
M: Balanda G
O: Roman Siwek
B: Artur Gołaś
K021684
10.

47

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
O: Jan Kopeć
B: Zdzisław Beredowski
K021193 616009640039912
11.

109

BARNIMA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Cotton Club
M: Blanca
O: Katarzyna Wrońska-Zielińska
B: Piechocki
K023608
12.

72

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
13.

127

BONIEK SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Bony / Koderit
O: Grzegorz Romanowski
B: Łukasz Grzywniak
K020614 616009670145708
14.

102

BRENDI Typ Szlachetny POL 2009 Klacz kasztanowata F: NN
M: Bierka
O: Anna Kucharska
B: Robert Gilewicz
brak
15.

120

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
16.

115

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Karolina Kuflińska
B: Jacek Janiszewski
K021297 DE418180154809
17.

14

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
18.

148

Candy F:
M:
O:
B:
19.

75

CARAVELL SP POL 2013 Wałach inna F: -
M: -
O: sk bielin
B: sk bielin
brak
20.

60

CAREWNA WLKP POL 2007 Klacz biała F: Carry Son /
M: Czacza /
O: Ewa Podhajna
B: SK Dobrzyniewo
K015000 POL007610187707
21.

129

Cassidy F:
M:
O:
B:
22.

46

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
23.

93

CASTELLO Mecklenburger GER 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Cassini Kama
M: Elisa
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
KO22836 427270301713
24.

38

CEDRYN Hucuł POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: Opałek-O
M: Cyganka
O: Martyna Kołodziejczak
B: Beata Skotnicka
brak
25.

66

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada F: Cejlon /
M: Zuza /
O: Zoltan Polonis
B: Stanisław Alksnin
K013006 POL009640001707
26.

114

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Lesotho /
M: Czandora /
O: Prajwocki Adam
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K018611 009640075007
27.

136

Cezar F:
M:
O:
B:
28.

86

CHARLOTTE DU ROUET SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet /
M: Czumka /
O: Aleksandra Sozzo
B: SK Racot
brak
29.

24

CHICAGO Hanowerska POL 2009 Wałach gniada F: Chalet
M: Pipi Lotta
O: Brigitte Meibohm
B: Brigitte Meibohm
brak
30.

116

COCO HOL GER 2011 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: R-Corinna / Caretino
O: Karolina Kuflińska
B:
K019398 DE421000408811
31.

85

COLUMBUS HOL POL 2010 Wałach gniada F: Carrico/ Catoki
M: U-Columbia / Cassini
O: Anna Piwonska
B: A.Gołas
brak
32.

105

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
33.

8

CONTENDROS Holsztyn POL 2008 Ogier gniada/170 F: Contender
M: N-Libertina
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K014325 DE421000377508
34.

53

CONTEST HUN HUN 2011 Wałach ciemnogniada F: Condor
M: Hochenstein II IIi
O: Martyna Kołodziejczak
B: Węgry
brak
35.

12

CONTIFAX SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Rotmistrz
M: Paloma
O: Konrad Jessa
B: Konrad Jessa
87896666
36.

23

CONTINIA Meclenburska GER 2008 Klacz ciemnogniada/168 F: Continue
M: Diana
O: Roman Siwek
B: Berkholzer Putenmast GmbH
brak 427270058108 104UJ40
37.

83

CORELIA BLUE HAN POL 2013 Klacz gniada F: Chacco Blue
M: Grantina Gatta
O: Anna Piwonska
B: Anna Piwonska
brak
38.

41

CORONITA 4 HOL. POL 2009 Klacz siwa F: -
M: -
O: -
B: -
K022519
39.

152

Corsa F:
M:
O:
B:
40.

131

Cosma F:
M:
O:
B:
41.

42

COUGAR HOL POL 2008 Ogier siwa F: -
M: -
O: -
B: -
K016442
42.

144

Cyranka F:
M:
O:
B:
43.

2

CZARNINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Madison / Guidam
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K018850 616009640024110
44.

63

CZARNULA SP POL 2005 Klacz siwa F: Escuderol L /
M: Clasica L /
O: Elżbieta Sobczak
B: Tomasz Lepper
K015407 POL009640031705 105GV18
45.

64

DEBRA MŁP POL 2006 Klacz siwa F: Berberys /
M: Diana /
O: Paulina Bilska
B:
brak
46.

146

Demona F:
M:
O:
B:
47.

50

DENZEL SON SP POL 2011 Wałach siwa F: Cary Son
M: Devion
O: Mariusz Sawinda
B: Mariusz Sawinda
Brak
48.

97

DODA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: Nowak Antoni
B: Nowak Antoni
brak PL999681096804
49.

141

Domino F:
M:
O:
B:
50.

98

DONA QUITANA Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izander
M: Debrza
O: Patrycja Ziombra
B: Daria Wachnowska, Adam Hoffmann
brak POL 009 68 00072 08
51.

59

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
52.

56

DUMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Banita / Arcus
M: Dilajla / Donzini
O: Łucja Maślany
B: Tomasz Tura
K017491 616009540007509
53.

96

E' GENTELMEN WLKP POL 2010 Wałach gniada/160 F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Rumka / Malibu
O: Marcin Mankiewicz
B: Sonia Barańska
K022929 616007610133310
54.

92

ELEGANCE KWPN NED 2009 Klacz kara/172 F: AREZZO VDL
M: ALEXIS
O: Roman Siwek
B: J. Crapels
KO19459 528003200906825
55.

54

EXICON KWPN NED 2009 Wałach siwa F: Lexicon /
M: Teredie /
O: Małgorzata Kaczmarczyk
B: W. H. Wolswinkel
K017389 528003200906049
56.

117

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
57.

84

FAREZZO B KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
O: Anna Piwońska
B: J. Berendsen
K017676 528003201005822 104VC86
58.

15

FIESTA SP POL 2008 Klacz srokata F: Monsieur Toledo /
M: Forsa /
O: Zuzanna Strzelecka
B: Tomasik Krystyna
brak
59.

52

FIOŁEK Koń Mały POL 08.03.2008 Wałach siwa/kuc: F: Kabaret
M: Finka
O: Maria Obidowska
B: Katarzyna Mazulis
brak
60.

112

FORTUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme
M: Fiona
O: Aleksandra Lewandowska
B:
Brak
61.

67

FRANCOIS LULU WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Wolf's Panter /
M: Frezja /
O: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: Janusz Skorupa
K021451 616007640080809
62.

26

FRESCO SP POL 2012 Wałach siwa F: Carry Son /
M: Frezja /
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski So. J.
brak
63.

45

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa F: Esaul
M: Frejka
O: Kaczmarczyk Sławomir
B: Kaczmarczyk Sławomir
brak 007600220708
64.

145

Fuks F:
M:
O:
B:
K014666
65.

110

GALLIANO Mecklenburg GER 2012 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Cecotto's As
M: Gitana
O: Wojciech Budzyński
B: Witold Jakubiec
K023599
66.

104

GAMA SP POL 2006 Klacz siwa F: Grad /
M: Gerda /
O: Katarzyna Sadowska
B:
brak
67.

147

Gandica van Het Schaarbroek F:
M:
O:
B:
68.

100

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Alvarez 17 /
M: Gracja /
O: Andrzej Bomba
B: Michal Duszyński
K019545 616009610238111
69.

128

Geromino F:
M:
O:
B:
70.

34

GOLDIKA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Larron
M: Grand Rivage
O: Martyna Kołodziejczak
B: Szpak Jan
brak
71.

126

GOOD DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
72.

61

HARRON OO POL 2005 Wałach siwa F: Włodarz /
M: Harara / Touwayssan
O: Iwona Łopucka
B:
K018905 050000003837
73.

88

HAZEL SP POL 2008 Klacz gniada F: Quamiro
M: Hestia
O: Maja Baron
B: Michał Szadkowski
brak
74.

55

HUNOR Węgierski Koń Sportowy HUN 2011 Ogier siwa/168 F: Agropoint Cassiloc
M: Unka
O: Waldemar Stasiak
B: brak
brak 348001110520110
75.

22

IMPERATOR Meclenburska POL 2013 Ogier ciemnogniada/170 F: Numero Uno
M: InalV
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K022838 427270301313
76.

95

INCYDENT Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/162 F: Wolf's Panter
M: Indonezja
O: Patrycja Filipowska
B: Miś Walenty
Brak 616 007 61 00389 12
77.

124

IRON SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball / Kimball
M: Ironia / Caletto-Son
O: Waldemar Golisz
B: Waldemar Golisz
K016760 616009670000493
78.

51

JAŚMIN Trakeńska POL 2008 Wałach siwa F: Cedrus
M: Jodła
O: Hanna Sury
B: Łukasz Skowroński
brak
79.

43

KALAHARI Małopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Drop
M: Kalipso
O: Maja Polikowska-Gajewska
B: Karol Zychowicz
brak 616006550033408
80.

78

KASINIA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cassini Kama /
M: Kanasta /
O: Krzysztof Walicki
B: Krzysztof Walicki
brak
81.

44

KORAL KUC POL 2003 Klacz srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Agnieszka Kuczkowiak
B: nn
brak 616999611597804
82.

74

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa F: lesotho
M: kryza
O: sk bielin
B: sk bielin
K018911
83.

73

KREMONA SP POL 2012 Klacz siwa F: Laspari
M: Krymka
O: sk bielin
B: sk bielin
K023410
84.

65

KRÓLEWNA Mały Koń POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Orion
M: Księżniczka
O: Katarzyna Wowk
B: Antoni Cwajda
brak
85.

17

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
86.

133

Lady Gaga F:
M:
O:
B:
87.

132

Lady TDE SP F:
M:
O:
B:
88.

70

LATISSIMUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach dereszowata F: CHALTAIRE Z
M: LIWIA
O: MACIEJ BŁAŻEJEWSKI
B: BANAŚKIEWICZ MARTA
BRAK
89.

91

LEONARDO Mecklenburger GER 2011 Wałach siwa/170 F: Levisonn
M: Tempic
O: Roman Siwek
B: Berkholzer Putenmast GmbH
KO21754 427270301411
90.

111

LEVISTA OLD GER 2011 Klacz siwa/168 F: Levisonn/Levisto
M: Rocca Gracia/Raphael
O: Aleksandra Lewandowska
B:
Brak
91.

125

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
92.

21

LIBERATOR Meclenburska POL 2013 Ogier ciemnogniada/170 F: Calido
M: Libertina
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K022839 DE427270301413
93.

77

LINDOR B SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Rapsod /
M: Laurine Du Libaire / Diaman De L'Abbaye
O: Natalia Pacewicz
B: Łukasz Brzóska
K022834 616009610302507
94.

135

Lucjan F:
M:
O:
B:
95.

123

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K010069 DE431314604604
96.

79

MAC DONNEL WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Graf Majus Polonus
M: Macedonia
O: Maciej Kujawski
B: Jacek Borowski
Brak
97.

25

MARIOT HOL POL 2010 Wałach gniada/165 F: Rotmistrz /
M: Milla Mar /
O: Konrad Jessa
B: Sławomir Polikowski
K021558 616009640060710
98.

90

MATRIX HOL POL 2007 Wałach gniada/175 F: Castor / Contender
M: Mara / Lasino
O: Martyna Florczak
B: Roman Siwek
K022928 009640085307
99.

139

Moulin Rouge F:
M:
O:
B:
100.

122

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
101.

57

NAGANO SP POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Izabela Alot
B: Nn
1724/17
102.

101

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
O: Marta Cwajda
B: Antoni Cwajda
brak
103.

37

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatraz
M: Nowaljka
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414
104.

36

NELL SP POL 2002 Klacz kasztanowata/mk: F: Druh
M: Nowina
O: Kostrzewska Emilia
B: Kostrzewska Ewelina
brak
105.

27

NEMESIS SP POL 2012 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Nadzieja/
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K023506 616009640052312
106.

89

NETIA Czysta Krew Angielska POL 1998 Klacz kara F: Dietmar
M: Natka
O: Klaudia Karnabol
B: Janusz Wiglusz
Brak
107.

137

Niko F:
M:
O:
B:
108.

29

NUTELLA FLY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly
M: Nocka
O: Wielowski spółka jawna
B: Wielowski spółka jawna
brak
109.

49

ODYS SP POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Oder /
M: Omega /
O: Janusz Marcin Ejma
B: Jerzy Ejma
K019779 616999640079811
110.

103

ORINOKO Koń Mały POL 2013 Wałach gniada F: Orion
M: Oriona
O: Marta Cwajda
B: Antoni Cwajda
brak
111.

134

Osumi F:
M:
O:
B:
112.

13

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
O: Marek Tomicki
B: Jens Brehmer
K019946 DE418180118104
113.

58

POLYDETTO WESTF POL 2006 Wałach gniada F: Polytraum / Polydor
M: Cavallo-Cora / Carvallo
O: Małgorzata Wojciechowska
B:
K023300 DE441411812006
114.

40

QUENTINO 27 HOL. POL 2011 Ogier gniada F: -
M: -
O: -
B: -
K022439
115.

107

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Mariensztat / Etentys Beauty
M: Rosa / Czart
O: M. Obidowska
B: M. Obidowska
K016982 POL007680046408
116.

118

RAMIREZ SP POL 2008 Ogier srokata/171 F: Liberatto P / Corofini
M: Rawa / Romario
O: Artur Dąbrowski
B: Leszek Garstka
K013491 POL009610143408
117.

71

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K016891 616009610060310
118.

68

REYNA WLKP POL 2002 Klacz siwa F: Winner / Fetysz
M: Rewia / Majdan
O: Arkadiusz Zgorzelski
B: Janusz Skorupa
K011333 POL007640068002
119.

69

ROSYNANT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/173 F: Bolshoi
M: Rosita
O: Maciej Błażejewski
B: Stadnina Koni Racot Sp. Z o.o.
Brak 616009610116312
120.

121

RÓŻA Wielkopolska POL 2009 Klacz siwa/166 F: ADIUTANT
M: RANGA
O: IZABELA JAKUBIWSKA
B: STOCHAJ DARIUSZ
BRAK 616007610101209
121.

99

SAJGON SP POL 2006 Wałach gniada F: Salut
M: Sportina
O: Karolina Wolniewicz
B: Patryk Kozajda
brak POL 009 52 01144 06
122.

150

Salomon F:
M:
O:
B:
123.

19

SAMIRA SP POL 2009 Klacz gniada F: Banita
M: Skarbnica
O: Jerzy Łukomski
B: Polska
brak
124.

48

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space girl / Calando V
O: Jan Kopeć
B: Andrzej Żejmo
K021192 616009610140812
125.

149

Sunshine F:
M:
O:
B:
126.

113

TARA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz tarantowata F: NIRKAN po Fetysz
M: TERAWITA po Landos I
O: Daniel Miechowicz
B: Jan Paduch
KO 17443
127.

142

Teneryfa F:
M:
O:
B:
128.

140

Terrorystka F:
M:
O:
B:
129.

119

TISSOT Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/166 F: Cassilio / Cassini I
M: Talia / Landjonker S
O: Maciej Błażejewski
B: Joanna Łuczaj
K024167 616007670063713
130.

32

V-MANDOLA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Carinjo /
M: Roma IV /
O: Wielowski Sp. J.
B: Peters Karl Heinz
brak
131.

31

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado /
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
brak
132.

87

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
O: Ewa Łęczkiewicz-Markowska
B: Franchi Massimo
brak
133.

143

Wrangler Forest F:
M:
O:
B:
K014996
Rider Club
Competition
Prize
Berdowska Aleksandra UKJ Lida w Lulewiczkach
150
SUM:
150.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
100
SUM:
100.00
Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus Zielona Góra
200
100
50
300
SUM:
650.00
Chociej Marzena JKS Tornado Szczecin
40
40
SUM:
80.00
Gogołek Tomasz Harmony Club
500
700
500
200
100
40,-
SUM:
2000.00
Gryciak Paulina JKS Amico Mołdawin
400
300
300
SUM:
1000.00
Inshakov Artem bpk
150
100
SUM:
250.00
Inshakov Artem Bpk
60,-
Kopeć Anna KJ Bonin
100
SUM:
100.00
Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
150,-
Liszczak Maja JKS Tornado Szczecin
200
60
SUM:
260.00
Lusina Gołaś Aleksandra KJ Bonin
500
SUM:
500.00
Lusina Gołaś Aleksandra KJ Bonin
700
SUM:
700.00
Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
60
SUM:
60.00
Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
100
200
SUM:
300.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
300
700
200
200
SUM:
1400.00
Romanowska Luiza St. KJ Korona Wałcz
200,-
Romanowska Marta bpk
100,-
400
50
100
400
SUM:
950.00
Slobodeniuk Eduard Contendros Barlinek
50
200
100
300
300
200
SUM:
1150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alot Izabela
JKS Amico Mołdawin
NAGANO (57)
2017-09-02
9
2017-09-02
2017-09-03
15
2017-09-03
Bamber Aleksandra
BPK
Lucjan (135)
2017-09-03
2017-09-03
11
Cezar (136)
2017-09-03
6
2017-09-03
39
Barbarska Małgorzata
JKS Senny Nowęcin
FRIDA (45)
2017-09-01
4
2017-09-01
Berdowska Aleksandra
UKJ Lida w Lulewiczkach
Cyranka (144)
2017-09-02
12
2017-09-02
2
150
2017-09-03
27
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2017-09-02
4
100
2017-09-03
8
Cassidy (129)
2017-09-02
25
Adonis PK (130)
2017-09-02
26
Bollman Jorn
Niemcy
Salomon (150)
2017-09-03
17
2017-09-03
22
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus Zielona Góra
2017-09-03
31
2017-09-03
2017-09-03
2
2017-09-03
1
200
REWERS (71)
2017-09-03
21
2017-09-03
5
100
BENEFIS (72)
2017-09-03
5
50
2017-09-03
3
300
Budzyńska Adrianna
Jeździecki Klub Sportowy Tornado Szczecin
GALLIANO (110)
2017-09-01
3
2017-09-01
14
2017-09-02
22
2017-09-02
27
2017-09-03
14
2017-09-03
41
Cesarczyk Karolina
BPK
Niko (137)
2017-09-03
2
2017-09-03
38
Chociej Marzena
JKS Tornado Szczecin
2017-09-02
5
40
2017-09-02
18
2017-09-03
5
40
2017-09-03
20
Chruślińska Justyna
Akademicki Ośrodek Jeździecki Szczecin
REYNA (68)
2017-09-02
5
2017-09-02
5
Cwajda Marta
JKS Tornado Szczecin
ORINOKO (103)
2017-09-01
13
2017-09-01
1
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
GENTILA (100)
2017-09-03
9
2017-09-03
9
Dobrowolska Martyna
bpk
2017-09-03
11
2017-09-03
16
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2017-09-02
4
2017-09-02
24
2017-09-02
12
Ferjan Victoria
JKS Robir Chwalęcice
GAMA (104)
2017-09-01
2017-09-01
1
2017-09-02
2017-09-02
1
2017-09-03
1
2017-09-03
1
Filipowska Sara
JKS Rafi Gorzów
2017-09-02
6
Florczak Martyna
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
MATRIX (90)
2017-09-02
3
2017-09-02
5
Fragstein Karolina
UKS Podkowa Moryń
Lady Gaga (133)
2017-09-02
10
2017-09-02
2017-09-03
9
2017-09-03
Fragstein Piotr
UKS Podkowa Moryń
KREMONA (73)
2017-09-02
17
2017-09-02
9
2017-09-03
12
2017-09-02
7
2017-09-02
7
2017-09-03
11
2017-09-03
10
2017-09-02
18
2017-09-02
2017-09-03
26
2017-09-03
Fragstein Zofia
UKS Podkowa Moryń
Osumi (134)
2017-09-02
1
2017-09-02
1
2017-09-03
1
Gaertner Agnieszka
bpk
COMPANERO (105)
2017-09-02
25
2017-09-02
24
2017-09-03
25
2017-09-03
31
Gałan Katarzyna
JKS Amico Mołdawin
HAZEL (88)
2017-09-02
29
2017-09-02
2017-09-03
36
2017-09-03
Garbacz Natalia
St. KJ Korona Wałcz
EXPERT (117)
2017-09-02
10
2017-09-02
15
2017-09-03
10
2017-09-03
18
Głuszek Martyna
Stajnia Modrzewie
2017-09-01
2017-09-01
Gniadek Oliwia
Bpk
2017-09-03
6
2017-09-03
26
Gogołek Tomasz
Harmony Club
2017-09-01
2
500
2017-09-02
1
700
2017-09-03
2
500
2017-09-01
11
2017-09-02
14
2017-09-03
15
2017-09-01
3
200
2017-09-02
5
100
2017-09-03
7
COUGAR (42)
2017-09-01
5
40,-
2017-09-02
12
2017-09-03
14
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2017-09-02
3
2017-09-02
26
2017-09-03
3
2017-09-03
30
IRON (124)
2017-09-02
15
2017-09-02
10
2017-09-03
11
2017-09-03
12
Gryciak Paulina
JKS Amico Mołdawin
2017-09-02
1
400
2017-09-02
3
300
2017-09-03
2
300
2017-09-03
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
Geromino (128)
2017-09-01
9
2017-09-01
7
2017-09-03
13
2017-09-03
6
Inshakov Artem
bpk
ODYS (49)
2017-09-01
11
2017-09-01
8
2017-09-03
2
150
2017-09-03
4
100
Inshakov Artem
Bpk
2017-09-01
4
60,-
2017-09-01
10
Inshakov Artem
Rosja
Lady TDE (132)
2017-09-03
23
2017-09-03
7
Irmer Sandra
JKS Elcon Szczecin
KASINIA (78)
2017-09-01
16
2017-09-01
8
2017-09-02
19
2017-09-02
27
2017-09-02
25
2017-09-03
25
2017-09-03
26
ARSENAL (80)
2017-09-01
13
2017-09-01
15
2017-09-03
16
2017-09-03
Jakubowska Weronika
KAIR WRZOSOWO
RÓŻA (121)
2017-09-02
4
2017-09-02
2017-09-03
17
2017-09-03
19
Jaskólska Michalina
Oxer Paruszka
2017-09-01
5
2017-09-01
2017-09-02
12
2017-09-02
2017-09-03
5
2017-09-03
Kachnowicx Nikola
JKS Rafii Gorzów
NETIA (89)
2017-09-02
9
2017-09-02
28
Kaczor Weronika
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
NEBASCO (37)
2017-09-02
1
2017-09-02
1
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (125)
2017-09-01
8
2017-09-01
12
2017-09-02
7
2017-09-02
11
2017-09-03
29
2017-09-03
17
Kołodziejczak Martyna
Cavallo Szczecin
GOLDIKA (34)
2017-09-03
8
2017-09-03
8
CONTEST (53)
2017-09-03
5
2017-09-03
30
Kopeć Anna
KJ Bonin
2017-09-02
16
2017-09-02
22
2017-09-03
10
2017-09-03
15
SPARTAN (48)
2017-09-02
6
2017-09-02
3
100
2017-09-03
28
2017-09-03
25
Kozajda Patryk
bpk
SAJGON (99)
2017-09-03
19
2017-09-03
8
Krych Amelia
brak
DODA (97)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
11
2017-09-03
10
Kucharska Amelia
JKS Tornado Szczecin
BRENDI (102)
2017-09-01
1
2017-09-01
1
Kuczkowiak Hanna
Stajnia Modrzewie
KORAL (44)
2017-09-01
1
2017-09-01
1
Kuflińska Karolina
KJ Lansada Milsko
CALGARY (115)
2017-09-01
1
2017-09-01
10
2017-09-02
14
2017-09-02
17
2017-09-03
23
2017-09-03
6
COCO (116)
2017-09-01
2
2017-09-01
2
150,-
2017-09-02
10
2017-09-03
22
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
TISSOT (119)
2017-09-01
7
2017-09-01
22
2017-09-02
11
2017-09-01
7
2017-09-01
13
2017-09-02
15
2017-09-02
22
Laskowska Maria
bpk
2017-09-02
1
2017-09-02
17
Lewandowska Aleksandra
Cavallo Szczecin
LEVISTA (111)
2017-09-02
23
2017-09-02
2017-09-03
18
2017-09-03
FORTUNA (112)
2017-09-01
10
2017-09-01
2017-09-03
3
2017-09-03
22
Liszczak Maja
JKS Tornado Szczecin
2017-09-02
21
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-03
22
2017-09-03
Domino (141)
2017-09-02
1
200
2017-09-02
16
2017-09-03
4
60
2017-09-03
19
Lusina Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
2017-09-02
21
2017-09-02
2
500
Lusina Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
Corsa (152)
2017-09-03
7
2017-09-03
1
700
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
HARRON (61)
2017-09-02
4
60
2017-09-02
9
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
SAMIRA (19)
2017-09-02
7
2017-09-02
13
2017-09-01
4
100
2017-09-01
4
200
Maciejewska Oliwia
bez przynależności klubowej
CEDRYN (38)
2017-09-02
16
2017-09-02
1
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (87)
2017-09-01
1
2017-09-01
21
2017-09-01
2017-09-02
13
2017-09-02
5
2017-09-02
4
2017-09-03
1
2017-09-03
7
Maryczak Marcelina
KJ Elcon Szczecin
Candy (148)
2017-09-03
29
2017-09-03
Maślany Weronika
SKJ Korona Wałcz
DUMA (56)
2017-09-02
8
2017-09-02
2017-09-03
34
2017-09-03
Miechowicz Alan
K J.Contendros Barlinek
TARA (113)
2017-09-01
6
2017-09-01
16
2017-09-02
3
2017-09-02
21
2017-09-03
40
2017-09-03
33
Mikicin Alicja
BPK
Demona (146)
2017-09-03
18
Mróz Zuzanna
1
APIANO (1)
2017-09-02
11
2017-09-02
1
2017-09-03
27
2017-09-03
Mycka Hania
jks robir
FIOŁEK (52)
2017-09-01
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-02
15
2017-09-02
16
2017-09-03
1
2017-09-03
21
Nawojska Sandra
bpk
2017-09-02
14
2017-09-02
25
Nogalska Katarzyna
JKS Robir Chwalęcice
RAKSA (107)
2017-09-01
15
2017-09-01
13
2017-09-02
21
2017-09-02
28
2017-09-03
21
2017-09-03
17
Pacewicz Natalia
UKS Podkowa Moryń
2017-09-02
2
2017-09-03
19
2017-09-03
Patalan Dominika
BPK
Sunshine (149)
2017-09-03
8
2017-09-03
13
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2017-09-01
8
2017-09-01
2017-09-02
14
2017-09-02
2017-09-03
14
2017-09-01
2
300
2017-09-01
1
700
2017-09-02
6
2017-09-02
4
200
2017-09-03
4
200
Poczwardowski Jacek
Akademicki Ośrodek Jeździecki Szczecin
2017-09-02
2017-09-02
Podhajna Ewa
JKS Amico Mołdawin
CAREWNA (60)
2017-09-02
6
2017-09-02
19
2017-09-03
11
2017-09-03
12
Pol Michał
St. KJ Korona Wałcz
2017-09-02
29
MARIOT (25)
2017-09-02
24
2017-09-02
9
Polańska Kornelia
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
NELL (36)
2017-09-02
1
2017-09-02
2017-09-02
Polonis Paulina
JKS Melloni Horses
CELESTA (66)
2017-09-02
17
2017-09-02
11
2017-09-03
2017-09-03
23
Prajwocki Adam
bpk
CESOTHO (114)
2017-09-02
20
2017-09-02
31
2017-09-03
7
2017-09-03
28
Raducha Barbara
JKS Tornado Szczecin
Teneryfa (142)
2017-09-02
2
2017-09-02
2017-09-03
12
Romanowska Luiza
St. KJ Korona Wałcz
BONIEK (127)
2017-09-01
5
2017-09-01
1
200,-
2017-09-02
1
2017-09-03
1
2017-09-03
20
Romanowska Marta
bpk
GOOD DAY (126)
2017-09-01
3
100,-
2017-09-01
1
400
2017-09-02
2017-09-02
5
50
2017-09-03
3
100
2017-09-03
1
400
Sieinska Sylwia
bpk
RAMIREZ (118)
2017-09-01
9
2017-09-01
6
2017-09-02
23
2017-09-02
13
2017-09-03
24
2017-09-03
30
Skrzyniarz Seweryn
Niezrzeszony
2017-09-03
34
2017-09-03
27
Slobodeniuk Eduard
Contendros Barlinek
2017-09-01
5
50
2017-09-01
6
2017-09-02
3
200
2017-09-03
16
2017-09-01
6
2017-09-01
5
100
2017-09-02
8
2017-09-02
8
2017-09-03
11
2017-09-01
17
2017-09-02
30
2017-09-02
2017-09-03
8
2017-09-03
2017-09-01
2017-09-01
20
2017-09-02
20
2017-09-03
37
2017-09-03
2017-09-01
9
2017-09-01
3
300
2017-09-02
2
300
2017-09-02
6
2017-09-03
3
200
2017-09-03
12
2017-09-01
4
2017-09-01
2017-09-02
13
2017-09-03
21
2017-09-01
14
2017-09-01
12
2017-09-02
20
2017-09-02
23
2017-09-03
18
2017-09-03
28
2017-09-01
11
2017-09-01
2017-09-03
24
2017-09-03
ASCOT (94)
2017-09-01
12
2017-09-02
15
2017-09-03
35
2017-09-03
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (122)
2017-09-01
2
2017-09-01
19
Sozzo Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2017-09-03
1
2017-09-03
10
Sozzo Sara
JKS Tornado Szczecin
2017-09-01
6
2017-09-01
3
2017-09-02
8
2017-09-02
23
2017-09-02
Stasiak Paweł
KJ Korona wałcz
EXICON (54)
2017-09-01
18
2017-09-02
22
2017-09-02
16
2017-09-03
6
Stasiak Paweł
SKJ Korona Wałcz
HUNOR (55)
2017-09-01
10
2017-09-01
2017-09-03
20
2017-09-03
Stasik Maja
BPK
Fuks (145)
2017-09-03
14
2017-09-03
24
Strzelecka Zuzanna
KJ Leśna Podkowa
FIESTA (15)
2017-09-03
Sury Aleksandra
brak
JAŚMIN (51)
2017-09-02
1
2017-09-02
18
Suszczyńska Emilia
bpk
2017-09-02
1
2017-09-02
24
Szeronos Natalia
JKS Amico Mołdawin
DUKAT (59)
2017-09-02
2
2017-09-02
2017-09-03
29
2017-09-03
Tomicka Małgorzata
bpk
2017-09-01
2017-09-01
Tomicki Marek
bpk
2017-09-01
7
Trytek Adrianna
bpk
DEBRA (64)
2017-09-03
13
2017-09-03
Wachuda Elżbieta
Stajnia Modrzewie
CHICAGO (24)
2017-09-01
1
2017-09-01
9
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
2017-09-02
19
2017-09-02
18
2017-09-03
32
Cosma (131)
2017-09-02
2017-09-02
5
2017-09-03
20
2017-09-03
Wielowska Kinga
bpk
FRESCO (26)
2017-09-02
14
2017-09-02
2017-09-03
16
2017-09-03
32
NEMESIS (27)
2017-09-02
5
2017-09-02
8
2017-09-03
4
2017-09-03
13
Wojciechowska Magdalena
JKS Amico Mołdawin
2017-09-02
20
2017-09-02
7
2017-09-03
10
2017-09-03
13
Wowk Zuzanna
brak
2017-09-01
1
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-02
13
2017-09-03
1
2017-09-03
1
Wrońska-Zielińska Katarzyna
Caris Kamień Pomorski
BARNIMA (109)
2017-09-02
2017-09-02
2017-09-02
32
2017-09-03
4
2017-09-03
33
Zalewa Olga
JKS Tornado Szczecin
NAWAHO (101)
2017-09-03
1
2017-09-03
9
Ziombra Alicja
JKS ROBIR Chwalęcice
2017-09-01
1
2017-09-01
1
2017-09-02
1
2017-09-02
19
2017-09-03
15
2017-09-03
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2017-09-03
9

Number of Riders: 101

Number of Horses: 133

The sum of prizes: 9 650.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl