Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
84 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 21:24:14
2019-03-14 21:19:40
Nikola Kupczyk FRIDA
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 21:23:52
2019-03-14 21:19:22
Dominika Pawlicka GWIAZDOR
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 21:23:22
2019-03-14 21:18:47
Maja Łoś KASJA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 21:22:58
2019-03-14 21:17:51
Marcelina Komorowska KARMONA
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 21:22:45
2019-03-14 21:16:03
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:39:51
2019-03-14 20:21:49
Tadeusz Kozakiewicz PEPPER N
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:39:49
2019-03-14 20:21:09
Tadeusz Kozakiewicz QUANDO N
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
77 ENTRY PRE-APPROVED 2019-03-14 20:20:59
2019-03-14 20:06:44
Andrzej Pasek 2
  • 1x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy - art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:18:15
2019-03-14 20:06:29
Wiktoria Przykucka CENTIA
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:18:10
2019-03-14 20:05:45
Magdalena Tabiś CENTIA
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:18:07
2019-03-14 20:05:04
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 1x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:18:04
2019-03-14 20:04:09
Magdalena Tabiś BOSMANKA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:18:00
2019-03-14 20:03:26
Magdalena Tabiś HOKS PK
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:17:56
2019-03-14 20:02:42
Tamara Wincel URWIS
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:17:54
2019-03-14 20:02:04
Tamara Wincel ELOISE
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:17:51
2019-03-14 20:01:13
Patrycja Janicka PROTON
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:17:48
2019-03-14 20:00:12
Alicja Kołodziejczyk ARABELLA MAJA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:17:45
2019-03-14 19:59:25
Karolina Świgoń ARABELLA MAJA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:17:43
2019-03-14 19:58:12
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy - art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 20:16:23
2019-03-14 19:57:16
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAY JAY M.
  • 2x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
64 ENTRY PRE-APPROVED 2019-03-14 20:23:07
2019-03-14 19:38:09
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 2x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 19:24:30
2019-03-14 18:58:38
Aleksandra Paprocka CATTICK
  • 2x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 18:25:36
2019-03-14 17:55:38
Nikola Jagodzińska FOLLOW ME
  • 1x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 18:25:34
2019-03-14 17:49:07
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 2x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 18:25:32
2019-03-14 17:48:26
Justyna Żagiel CANNES
  • 2x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:36:19
2019-03-14 17:21:24
Marcelina Patan BAMBINO
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:36:13
2019-03-14 17:20:42
Lena Czerwińska BAMBINO
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:36:10
2019-03-14 17:20:04
Aleksandra Kunert ROKFOR
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:36:07
2019-03-14 17:19:15
Ela Kret RICARDA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:36:04
2019-03-14 17:18:25
Zuzanna Zielony- Sokalska RICARDA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:36:01
2019-03-14 17:17:40
Ela Kret MON CHERIE PP
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:58
2019-03-14 17:16:20
Zuzanna Zielony- Sokalska MON CHERIE PP
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:53
2019-03-14 15:35:27
Aleksandra Górka DENIRO
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:51
2019-03-14 15:34:58
Monika Kurtys DENIRO
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:48
2019-03-14 15:33:20
Weronika Malinowska CAMEO CROSS
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:42
2019-03-14 15:30:43
Iwo Kowalski LENA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:39
2019-03-14 15:29:32
Dorota Kurtys KALINECZKA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:37
2019-03-14 15:29:05
Anna Kowalska KALINECZKA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:29
2019-03-14 15:28:37
Aleksandra Górka KALINECZKA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:26
2019-03-14 15:28:02
Kalino Gigoło LENA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:22
2019-03-14 15:27:25
Nadia Babij PARYS
  • 2x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:19
2019-03-14 14:49:59
Marta Telak GIMBALL
  • 1x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:16
2019-03-14 13:41:04
Maja Miętek HARFA
  • 1x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:13
2019-03-14 13:13:43
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:10
2019-03-14 13:06:46
Hanna Głuśniewska NELL
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:07
2019-03-14 13:03:48
Paula Mączewska EROTICA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:35:03
2019-03-14 11:52:49
Zofia Kajtaniak BEAUTY
  • 2x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 17:34:56
2019-03-14 08:55:15
Marta Sawlewicz NIKITA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 08:10:08
2019-03-13 21:52:39
Nina Hutek GLADIATOR
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 08:09:55
2019-03-13 21:51:19
Wiktoria Płuciennik GREY RONNIE
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 08:09:46
2019-03-13 21:50:27
Weronika Hałgas GLADIATOR
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 08:09:42
2019-03-13 21:36:37
Nina Hutek HARDIA
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-03-14 08:09:36
2019-03-13 21:35:41
Dominika Wrzochal WICHER
  • 1x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:48
2019-03-13 19:10:19
Karolina Dubnicka GAMA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:44
2019-03-13 19:08:54
Zuzia Hana ARAGONIT
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:39
2019-03-13 19:08:35
Świec Konstancja MOHITO
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
  • 2x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:36
2019-03-13 19:08:05
Julia Gabrysiak BANAN
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:34
2019-03-13 19:06:59
Kaja Socha IZYDA
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:30
2019-03-13 19:02:20
Zofia Kosinska IZYDA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:27
2019-03-13 19:01:49
Katarzyna Kokowska NAGATO
  • 1x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:24
2019-03-13 19:01:17
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:21
2019-03-13 19:01:00
Julia Mycio NORKAN
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:18
2019-03-13 19:00:27
Natalia Rudol NADIR
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:11
2019-03-13 18:59:55
Natalia Potrzebowska OLMAR
  • 1x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:09
2019-03-13 18:59:20
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 2x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:07
2019-03-13 18:58:59
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 2x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:04
2019-03-13 18:58:34
Emilia Tousty LUBAR
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:16:00
2019-03-13 18:31:02
Ewa Szydłowska MADERA
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:15:57
2019-03-13 18:30:14
Oliwia Pleban WERA-K
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:15:54
2019-03-13 18:28:43
Aleksandra Nawodzińska ENGRIN
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:15:46
2019-03-13 16:32:35
Hanna Kuczkowiak SZLACHCIC
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:15:43
2019-03-13 16:31:24
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:15:39
2019-03-13 16:28:26
Anna Bieniek EUFORIA
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:15:17
2019-03-13 16:26:31
Zuzanna Biały FORIS
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:14:26
2019-03-13 10:12:19
Katarzyna Buiłek SHADOW
  • 1x 3/P/Runda Extra - zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/N/Dwufazowy - art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:14:23
2019-03-12 22:23:41
Anna Kopeć HIOYALINE
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:14:16
2019-03-12 19:45:04
Julia Łozicka LEXUS
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:14:01
2019-03-12 16:18:20
Martyna Paluch EURUTEC TOSIA
  • 1x 1/mLL/Debiuty - konkurs dokładnośći (30-40 cm) - art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-12 10:18:49
2019-03-11 21:36:17
Agnieszka Kiedrowska KLEOPATRA-K
  • 1x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
  • 1x 7/L/Konkurs egzaminacyjny
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-13 20:13:33
2019-03-11 21:35:00
Agnieszka Kiedrowska HAWANA-K
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
  • 1x 7/L/Konkurs egzaminacyjny
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:09:04
2019-03-07 16:05:17
Martyna Paluch DAVI-R
  • 2x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 21:08:52
2019-03-07 16:04:09
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 2x 2/mLL/Runda Mini - z trafieniem w normę czasu (60 cm) - towarzyski
  • 1x 5/LL/Runda Midi - z trafieniem w normę czasu (80 cm) - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-07 15:38:23
2019-03-06 17:13:27
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x 6/L/Runda Maxi - z trafieniem w normę czasu (100 cm) - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babij Nadia UKJ Leonardo
2008 (Mł.)
brak
2. Biały Zuzanna JKS Farma Modrzewie
2002 (J.)
brak
3. Bieniek Anna JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
4. Buiłek Katarzyna JKS Elcon Szczecin
S
O018603
5. Czerwińska Lena Bpk
2006 (JM.)
Brak
6. Dubnicka Karolina KJ KOKO BRZEŹNIKI
2005 (JM.)
xx
7. Ferjan Victoria KJ Contendros Barlinek
2008 (Mł.)
O050021
8. Frey Lea Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O038627
9. Gigoło Kalino UKJ Leonardo
2005 (JM.)
brak
10. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
11. Górka Aleksandra UKJ Leonardo
2006 (JM.)
brak
12. Hałgas Weronika BPK
2005 (JM.)
brak
13. Hana Zuzia KJ KOKO BRZEŹNIKi
2007 (JM.)
Brak
14. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
15. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
16. Jagodzińska Nikola KJ In-Tech Świdwin
2003 (J.)
Brak
17. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
brak
18. Kajtaniak Zofia Zarańsko
2007 (JM.)
brak
19. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (JM.)
O041402
20. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
21. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
22. Kołodziejczyk Alicja Klub Jeździecki Derby
2009 (Mł.)
brak
23. Kołodzińska Aleksandra KJ Forest Pony Club
24. Komorowska Marcelina KJ Kaja Grzybowo
2005 (JM.)
brak
25. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
26. Koprowska Paulina BPK
S
Brak
27. Kosinska Zofia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
xx
28. Kowalska Anna UKJ Leonardo
2008 (Mł.)
Brak
29. Kowalski Iwo UKJ Leonardo
2005 (JM.)
Brak
30. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
31. Kret Ela Bpk
2006 (JM.)
Brak
32. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (JM.)
O046461
33. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
Brak
34. Kunert Aleksandra Bpk
2005 (JM.)
Brak
35. Kurtys Dorota UKJ Leonardo
2009 (Mł.)
Brak
36. Kurtys Monika UKJ Leonardo
S
Brak
37. Łoś Maja Bpk
2006 (JM.)
Brak
38. Łozicka Julia KJ DERBY
2001 (J.)
O040897
39. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
40. Malinowska Weronika UKJ Leonardo
2003 (J.)
Brak
41. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
42. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
43. Nawodzińska Aleksandra Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
44. Paluch Martyna KJ Contendros Barlinek
2005 (JM.)
O044962
45. Paprocka Aleksandra KJ In-Tech Świdwin
2000 (MJ.)
O031407
46. Pasek Andrzej Dragon nowielice
S
1
47. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
Brak
48. Patan Marcelina Bpk
2006 (JM.)
Brak
49. Pleban Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
S
O035050
50. Płuciennik Wiktoria BKP
2008 (Mł.)
O050557
51. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
52. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
53. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
54. Rudol Natalia BPK
S
xx
55. Rybska Maria KJ Forest Pony Club
2006 (JM.)
Brakf
56. Sawlewicz Marta UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI ENGRIN
S
Brak
57. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
58. Socha Kaja KJ KOKO BRZEŹNIKI
2003 (J.)
xx
59. Stawarz Izabella KJ Forest Pony Club
2009 (Mł.)
Brak
60. Świgoń Karolina Derby Budzistowo
2005 (JM.)
Brak
61. Szydłowska Ewa Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
62. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
63. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
64. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
brak
65. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
66. Wrzesińska Monika KJ Derby Budzistowo
S
brak
67. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
68. Żagiel Justyna KJ In-Tech Świdwin
S
brak
69. Zielony- Sokalska Zuzanna bpk
2009 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

84

Afrodyta F:
M:
O:
B:
2.

59

ARABELLA MAJA Typ Pogrubiony POL 2007 Klacz siwa/kuc:144 F: Alabaster
M: Milka
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Pakuła
Brak POL 999 59 00316 07
3.

31

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
4.

85

ATENA G SP POL 2013 Klacz gniada F: Ekwador /
M: nn / nn
O: Paulina Koprowska
B:
K024064
5.

52

BAMBINO KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Anita Zielony- Sokalska
B:
brak
6.

29

BANAN SP POL 2010 Wałach kara/170 F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
7.

2

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
8.

38

BEAUTY KUC POL 2005 Klacz skarogniada/kuc:125 F: Twix
M: Batida
O: Krzysztof Sawicz
B: Stefan Mazur
brak
9.

41

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
10.

64

BOSMANKA Arabska POL 2014 Klacz gniada/150 F: brak
M: brak
O: Andrzej Michalski
B: brak
brak brak
11.

21

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
12.

47

CAMEO CROSS Typ Szlachetny POL 2013 Klacz gniada/160 F: Cape Benedict
M: Cameo Brooch
O: Marzena Malinowska
B: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Perto-Kędzierzyn Sp. Z.O.O
Brak
13.

53

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
14.

56

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
O: JANUSZ PAPROCKI
B: DE
K020270 DE418180107011
15.

66

CENTIA SP POL 2008 Klacz gniada/165 F: Qulester
M: Centka
O: Małgorzata Przykucka
B: brak
Brak POL009590108108
16.

4

DAVI-R KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dafra / Dameto
O: Monika Paluch
B: Wiesław Apanasewicz
K014769 POL013670132006
17.

48

DENIRO KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
O: Sebastian Francuzik
B: Nieznany
brak
18.

65

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K024949 616009640043314
19.

61

ELOISE Oldenburger DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
O: Andrzej Michalski
B: Ingeborg Galow
brak DE 433330951307
20.

17

ENGRIN SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Czandor
M: Eruta
O: Marta Telak
B: Bieniek Mirosław
K018627 616009640062510
21.

39

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
22.

14

EUFORIA SP POL 2005 Klacz gniada/165 F: Czumak
M: Eos
O: J&J Nieruchomości
B: Hossa Maciej
brak 009520097705
23.

8

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz gniada/kuc:143 F: FIGARO
M: TOLA
O: MUGLA SP. Z O.O.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
24.

77

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
25.

55

FOLLOW ME Austriacka Gorącokrwisty POL 1997 Wałach gniada/164 F: NN
M: Nn
O: NN
B: NN
Brak -
26.

13

FORIS SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Folio
M: Doris
O: J&J Nieruchomości
B: Przybyło Adam
brak 009520074207
27.

32

GAMA SP POL 2010 Klacz izabelowata/kuc:140 F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
28.

70

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
29.

35

GLADIATOR Kuc Polski POL 2015 Wałach inna/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak 616999610034715
30.

34

GRECJA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: SK Nowielice
Brak
31.

36

GREY RONNIE KUC IRL 2012 Wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Mariusz Płuciennik
B: IRL
brak 372003005614174
32.

26

GROM XX POL xx Wałach gniada/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
33.

42

HARFA SP POL 1999 Klacz ciemnogniada F: Cabrol /
M: Hrabianka /
O: Emilia Kostrzewska
B: Janusz Chłodnicki
K015415 POL999640014199
34.

7

HAWANA-K WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Windsor
M: Hippika
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024254
35.

63

HOKS PK KUC POL 2015 Ogier siwa/kuc:131 F: ED
M: HISZPANKA
O: Andrzej Michalski
B: Piotr Kamiński
brak 6160136400319
36.

82

IKAS KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Borawska
B: Natalia Borawska
brak
37.

28

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
O: Katarzyna Kokowska
B: xxx
K017981
38.

58

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
39.

57

JAY JAY M. SP POL 2015 Ogier siwa/174 F: FARMER
M: JAWA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak 6160096400211
40.

46

KALINECZKA KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Dante
M: Karmalita Funny Filtration
O: Sebastian Francuzik
B: Teresa Puzio
Brak
41.

71

KARMONA SP POL 2006 Klacz skarogniada/158 F: Kair
M: Mona
O: Marcelina Komorowska
B: Ryszard Hopek
brak POL00964000906
42.

72

KASJA XX POL 2005 Klacz kasztanowata/165 F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak ------------
43.

76

Katon F:
M:
O:
B:
44.

5

KLEOPATRA-K SP POL 2008 Klacz kara/169 F: Powój / Windsor
M: Kafra / Farnik
O: Jarosław Pojasek
B: Jarosław Pojasek
K024318 009640044408
45.

3

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
46.

15

KORAL KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
BRAK 616999611597804
47.

83

Lektor F:
M:
O:
B:
48.

45

LENA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Armani
M: Lira II
O: Agnieszka Francuzik
B: Iwona Wawrzyniak
brak
49.

9

LEXUS SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Lama
O: Anna Pawłowicz-Jednaszewska
B: Bogdan Siwak
K024546
50.

75

Lizi F:
M:
O:
B:
51.

81

LOGAN SP POL 2007 Wałach inna F: Liguster
M: Aaa
O: Monika Reimann
B: Monika Reimann
Brak
52.

20

LUBAR XX POL xx Wałach inna/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
53.

19

MADERA Małopolska POL 2000 Klacz gniada F: Malibu
M: Nn
O: Marta Telak
B: Marta Telak
Brak
54.

79

MAGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz kasztanowata/164 F: Odmęt
M: Maja
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak POL 009 64 00108 99
55.

30

MOHITO MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sex
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx
56.

49

MON CHERIE PP DRP POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Prinz
M: WILLOWAY MISS MINX
O: Zuzanna Zielony- Sokalska
B:
brak
57.

24

NADIR SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Arcygraf
M: Nowina
O: Natalia Rudol
B: Janiak Marcin
xx xx
58.

27

NAGATO XX POL xx Wałach kara/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xxx
xx xx
59.

40

NELL SP POL 2002 Klacz kasztanowata/mk: F: Druh
M: Nowina
O: Kostrzewska Emilia
B: Kostrzewska Ewelina
brak
60.

37

NIKITA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada/170 F: Kompan
M: Niwa
O: Marta Sawlewicz
B: Bronisław frontczak
Brak 616009680103107
61.

25

NORKAN XX POL Xx Wałach gniada/Xx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx Xx
62.

23

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata/Xx F: Maram
M: Olivia
O: Iwona Berg-Potrzebowska
B: Xx
K018220 Xx
63.

44

PARYS KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:130 F: Santara Danny's Boy
M: Pipi
O: Sebastian Francuzik
B: Robert Jabłoński
Brak
64.

69

PEPPER N Deutsches Pferd GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak DE 410100502915
65.

60

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
66.

80

PYSIO KUC POL 2008 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Izabela Chodorowska
01234
67.

68

QUANDO N Deutsches Pferd POL 2015 Wałach gniada/166 F: Xxx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
Brak DE 410100398215
68.

54

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K021161 DE431310110608
69.

50

RICARDA Welsh Pony POL 2001 Klacz inna F:
M:
O: Zuzanna Zielony- Sokalska
B:
Brak
70.

51

ROKFOR SP POL 2002 Wałach inna F: Emetyt
M: Rawa
O: Anita Zielony - Sokalska
B:
brak
71.

22

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Klimczak
B: Xx
K012275 DE433331649308
72.

78

SCOBY DOO KUC POL 2003 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo kuc wal
M: Szampanka drp/ Dorado drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
73.

11

SHADOW SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Shirra / Rabiates Turbud Z
O: Justyna Buiłek
B: Stajnia Komarowo
K017678 POL616007610053212
74.

16

SZLACHCIC KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: VERDI PONYSPORT
M: Stokrotka
O: Aldona Łącka
B: Helena Rudnicka
K024954
75.

62

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
O: Andrzej Michalski
B: SK Jaroszówka sp. z o.o.
K024260 POL070000005408
76.

18

WERA-K SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Granilli S
M: Wega
O: Oliwia pleban
B: Kubacki marek
K022133
77.

33

WICHER Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
K026097 616098200089602
Rider Club
Competition
Prize
Buiłek Katarzyna JKS Elcon Szczecin
50
SUM:
50.00
Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
87,50
SUM:
87.50
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
112,50
SUM:
112.50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babij Nadia
UKJ Leonardo
PARYS (44)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Biały Zuzanna
JKS Farma Modrzewie
FORIS (13)
2019-03-16
23
2019-03-16
31
Bieniek Anna
JKS FARMA MODRZEWIE
EUFORIA (14)
2019-03-16
28
2019-03-16
22
Buiłek Katarzyna
JKS Elcon Szczecin
SHADOW (11)
2019-03-16
9
2019-03-16
3
50
Czerwińska Lena
Bpk
BAMBINO (52)
2019-03-16
34
Dubnicka Karolina
KJ KOKO BRZEŹNIKI
GAMA (32)
2019-03-16
13
2019-03-16
18
2019-03-16
Ferjan Victoria
KJ Contendros Barlinek
KLIWIA (3)
2019-03-16
15
2019-03-16
25
2019-03-16
Frey Lea
Bez przynależności klubowej
2019-03-16
9
2019-03-16
Gigoło Kalino
UKJ Leonardo
LENA (45)
2019-03-16
30
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
NELL (40)
2019-03-16
27
2019-03-16
27
Górka Aleksandra
UKJ Leonardo
2019-03-16
19
Hałgas Weronika
BPK
2019-03-16
12
Hana Zuzia
KJ KOKO BRZEŹNIKi
2019-03-16
16
2019-03-16
2019-03-16
14
Hudziak Hanna
Kj Koko Brzeźniki
2019-03-16
14
2019-03-16
Hutek Nina
BPK
GRECJA (34)
2019-03-16
5
2019-03-16
16
2019-03-16
10
Jagodzińska Nikola
KJ In-Tech Świdwin
2019-03-16
1
2019-03-16
12
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (60)
2019-03-16
11
2019-03-16
4
2019-03-16
Kajtaniak Zofia
Zarańsko
BEAUTY (38)
2019-03-16
2019-03-16
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2019-03-16
1
2019-03-16
2
2019-03-16
11
2019-03-16
5
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (22)
2019-03-16
8
2019-03-16
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GROM (26)
2019-03-16
10
2019-03-16
5
NAGATO (27)
2019-03-16
3
2019-03-16
11
Kołodziejczyk Alicja
Klub Jeździecki Derby
2019-03-16
1
2019-03-16
1
Kołodzińska Aleksandra
KJ Forest Pony Club
2019-03-16
24
2019-03-16
2019-03-16
28
Komorowska Marcelina
KJ Kaja Grzybowo
KARMONA (71)
2019-03-16
37
2019-03-16
Konstancja Świec
Kj Koko Brzeźniki
MOHITO (30)
2019-03-16
9
2019-03-16
18
2019-03-16
Koprowska Paulina
BPK
ATENA G (85)
2019-03-16
4
2019-03-16
Kosinska Zofia
KJ KOKO Brzeźniki
IZYDA (28)
2019-03-16
1
2019-03-16
8
Kowalska Anna
UKJ Leonardo
2019-03-16
1
Kowalski Iwo
UKJ Leonardo
LENA (45)
2019-03-16
20
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
2019-03-16
21
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-16
8
2019-03-16
13
Kret Ela
Bpk
2019-03-16
21
RICARDA (50)
2019-03-16
33
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (15)
2019-03-16
16
2019-03-16
7
2019-03-16
9
2019-03-16
18
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
LOGAN (81)
2019-03-16
1
2019-03-16
IKAS (82)
2019-03-16
23
2019-03-16
Kunert Aleksandra
Bpk
ROKFOR (51)
2019-03-16
22
2019-03-16
Kurtys Dorota
UKJ Leonardo
2019-03-16
2019-03-16
13
Kurtys Monika
UKJ Leonardo
DENIRO (48)
2019-03-16
41
2019-03-16
Łoś Maja
Bpk
KASJA (72)
2019-03-16
13
2019-03-16
36
2019-03-16
1
Łozicka Julia
KJ DERBY
LEXUS (9)
2019-03-16
17
2019-03-16
12
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (39)
2019-03-16
1
2019-03-16
7
Malinowska Weronika
UKJ Leonardo
2019-03-16
17
2019-03-16
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
HARFA (42)
2019-03-16
4
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
NORKAN (25)
2019-03-16
2019-03-16
6
2019-03-16
2
Nawodzińska Aleksandra
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
ENGRIN (17)
2019-03-16
25
2019-03-16
24
Paluch Martyna
KJ Contendros Barlinek
DAVI-R (4)
2019-03-16
29
2019-03-16
2019-03-16
1
2019-03-16
3
Paprocka Aleksandra
KJ In-Tech Świdwin
2019-03-16
10
CATTICK (56)
2019-03-16
6
2019-03-16
Pasek Andrzej
Dragon nowielice
Lektor (83)
2019-03-16
7
2019-03-16
4
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (80)
2019-03-16
1
2019-03-16
Patan Marcelina
Bpk
BAMBINO (52)
2019-03-16
14
Pleban Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
WERA-K (18)
2019-03-16
30
2019-03-16
15
Płuciennik Wiktoria
BKP
2019-03-16
26
2019-03-16
19
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
OLMAR (23)
2019-03-16
8
2019-03-16
2
87,50
BANAN (29)
2019-03-16
29
2019-03-16
Prajwocki Adam
bpk
2019-03-16
6
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
CENTIA (66)
2019-03-16
35
2019-03-16
2019-03-16
32
Rudol Natalia
BPK
NADIR (24)
2019-03-16
2019-03-16
3
2019-03-16
1
Rybska Maria
KJ Forest Pony Club
FOCUS (77)
2019-03-16
31
2019-03-16
26
2019-03-16
Sawlewicz Marta
UCZNIOWSKI KLUB JEŹDZIECKI ENGRIN
NIKITA (37)
2019-03-16
2019-03-16
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2019-03-16
39
2019-03-16
20
2019-03-16
Socha Kaja
KJ KOKO BRZEŹNIKI
IZYDA (28)
2019-03-16
13
2019-03-16
7
Stawarz Izabella
KJ Forest Pony Club
Lizi (75)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
2019-03-16
38
2019-03-16
Katon (76)
2019-03-16
2019-03-16
2019-03-16
13
Świgoń Karolina
Derby Budzistowo
2019-03-16
10
2019-03-16
2019-03-16
Szydłowska Ewa
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
MADERA (19)
2019-03-16
6
2019-03-16
2
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
HOKS PK (63)
2019-03-16
32
2019-03-16
2019-03-16
2
2019-03-16
15
2019-03-16
2019-03-16
2
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
2019-03-16
19
2019-03-16
JAWA (58)
2019-03-16
1
2019-03-16
1
112,50
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (20)
2019-03-16
2019-03-16
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
ELOISE (61)
2019-03-16
2019-03-16
URWIS (62)
2019-03-16
2019-03-16
Wrzesińska Monika
KJ Derby Budzistowo
MAGIA (79)
2019-03-16
40
2019-03-16
Wrzochal Dominika
BPK
WICHER (33)
2019-03-16
5
2019-03-16
17
Żagiel Justyna
KJ In-Tech Świdwin
CANNES (53)
2019-03-16
3
2019-03-16
Zielony- Sokalska Zuzanna
bpk
2019-03-16
5
RICARDA (50)
2019-03-16
4

Number of Riders: 69

Number of Horses: 77

The sum of prizes: 250.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl