Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

II Towarzyskie Zawody Jeździeckie
Strzeszyn, 06.10.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 16:17:06
2018-10-05 15:16:16
Paula Wiśniewska MIRAŻ
  • 2x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 16:16:46
2018-10-05 15:15:35
Agnieszka Kiedrowska TIM
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 16:16:26
2018-10-05 15:15:24
Joanna Wiśniewska SAVERIO SZ
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 16:16:10
2018-10-05 15:14:58
Paula Wiśniewska MAJK
  • 2x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 16:15:41
2018-10-05 15:14:01
Agnieszka Kiedrowska SAWANNA-K
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:58:50
2018-10-04 23:11:22
Zuzanna Ziętara I.DŻIGIT
  • 2x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:58:20
2018-10-04 20:10:48
Zuzanna Strzelecka SPARTA
  • 2x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:57:58
2018-10-04 20:03:58
Nicole Sochacka AMEBA
  • 2x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:53:29
2018-10-04 19:38:14
Zuzanna Krotkiewicz GANJA
  • 2x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 18:10:38
2018-10-04 16:55:48
Wiktoria Królikowska JORDAN
  • 1x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 17:44:53
2018-10-04 16:55:23
Wiktoria Chartenowicz BALLASHAN DIAMOND
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 13:38:18
2018-10-04 12:37:42
Jagoda Zasławska ZEFIR
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 13:38:05
2018-10-04 09:18:04
Jowita Wawrzeńczyk I.DŻIGIT
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 13:37:51
2018-10-04 09:17:35
Jowita Wawrzeńczyk GRACJA
  • 2x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 07:53:10
2018-10-02 21:18:29
Aleksandra Hoppe DEJLI
  • 1x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:32:23
2018-10-01 22:29:29
Marika Lisowska TROPICAL FLY
  • 2x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:32:12
2018-10-01 22:27:20
Monika Kasprzyk TROPICAL FLY
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 08:31:41
2018-10-01 22:26:29
Monika Kasprzyk CAIRA
  • 1x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 16:20:14
2018-10-01 11:53:23
Julia Kulawińska MAKO
  • 2x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 16:19:57
2018-10-01 11:52:52
Julia Kulawińska OTILL
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 16:19:34
2018-10-01 11:52:24
Julia Kulawińska CHIARA 289 EX IRIS
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 16:19:24
2018-10-01 11:51:42
Julia Kulawińska CASCH
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 18:05:12
2018-09-30 17:19:25
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/L/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 12:42:22
2018-09-30 10:14:43
Zuzanna Nowacka HERMES
  • 2x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 12:41:50
2018-09-30 10:11:59
Nina Pawłowicz SORAJA
  • 1x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
5 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-30 12:41:09
2018-09-30 10:07:06
Maja Mazur SORAJA
  • 2x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:42:26
2018-09-27 20:56:23
Klaudia Rogozińska REWIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 4/L/Dwufazowy art.274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:52:05
2018-09-26 07:52:24
Leon Guzdek JODŁA
  • 2x 1/mLL do 40 cm/Pony Games - Debiuty - dokładności art.238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:29:15
2018-09-24 14:45:56
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 2/mLL do 60 cm/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:29:03
2018-09-24 14:45:18
Nina Bramowicz BEAUTY
  • 2x 1/mLL do 40 cm/Pony Games - Debiuty - dokładności art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bramowicz Nina Stary Młyn Strzeszyn
2009 (Mł.)
BRAK
2. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
brak
3. Chartenowicz Wiktoria Bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
4. Guzdek Leon Bpk
2012 (Mł.)
Brak
5. Hoppe Aleksandra JKS Karolewko
2002 (J.)
Brak
6. Kasprzyk Monika Coval
S
Brak
7. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (JM.)
O041402
8. Królikowska Wiktoria Brak przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
9. Krotkiewicz Zuzanna BPK
2000 (J.)
0123456
10. Kulawińska Julia Stary Młyn Strzeszyn
2003 (JM.)
O039339
11. Lisowska Marika Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
12. Mazur Maja BPK
2005 (JM.)
BRAK
13. Nowacka Zuzanna BPK
2004 (JM.)
BRAK
14. Pawłowicz Nina BPK
2004 (JM.)
BRAK
15. Rogozińska Klaudia KJ Szary Michałowice
1998 (MJ.)
-
-
16. Sochacka Nicole K.J. RUNOWO
2006 (JM.)
brak
17. Strzelecka Zuzanna K.J. RUNOWO
2001 (J.)
brak
18. Szypryt Aleksandra KJ Leśna Podkowa Rychlik
1999 (MJ.)
O051362
19. Wawrzeńczyk Jowita Stajnia Anielin
2004 (JM.)
O036991
20. Wiśniewska Joanna KJ Michałówka
S
O013301
21. Wiśniewska Paula Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2006 (JM.)
brak
22. Zasławska Jagoda Stary Młyn Strzeszyn
2001 (J.)
Brak
23. Ziętara Zuzanna Stajnia Anielin
2005 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

AMEBA KUC POL 2013 Klacz bułana/kuc:135 F: Ami
M: Burza
O: Magdalena Wroczyńska
B: Marczak Jan
brak 616013680046313
2.

19

BALLASHAN DIAMOND Irladndzi Koń Sportowy IRL 2007 Klacz gniada/170 F: Tadmus
M: Ballashan Belle
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Katarzyna Wiśniewska
Brak 372414004556438
3.

4

BEAUTY Typ Kuc POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Bass
M: Brandy
O: Sławomir Bramowicz
B: Marian Andrzejewski
brak POL 999530042495
4.

15

CAIRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/167 F: For Leo
M: Cenna
O: Monika Kasprzyk
B: Sławomir Leśniewski
Brak 616009520057310
5.

11

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
O: Ewa Kulawińska
B: Jerzy Cerba
K007762 09474
6.

12

CHIARA 289 EX IRIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Klacz kasztanowata F: Maramano
M: Ironia
O: Ewa Kulawińska
B: Jan Gołąbek
K017008 12262
7.

1

DEJLI KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Hoppe Andrzej
B: Hoppe Andrzej
brak 616999640074612 616999640074612
8.

5

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
9.

20

GANJA SP POL 2006 Klacz siwa/155 F: Grand Amour
M: Dziunia
O: Klaudia Rogozińska
B:
K123456 POL 009 52 00770 06
10.

17

GRACJA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:125 cm F: NN
M: NN
O: Cegiełka Natalia
B: Cegiełka Natalia
Brak 616999610187213
11.

9

HERMES SP POL 2003 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Mazur Rafał
B: Pauliński Wojciech
BRAK
12.

2

I.DŻIGIT TS POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen /
M: Islandia / nn
O: Natalia Cegiełka
B: Roman Kaczmarek
K023279 616999530228609
13.

6

JODŁA Hucuł POL 2007 Klacz srokata/mk: F: Largo
M: Limba
O: Agata Patalan
B: ....
Brak
14.

3

JORDAN KUC POL 2012 Wałach srokata/113cm F: NN
M: NN
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Tadeusz Chartenowicz
Brak
15.

24

MAJK KUC POL 1997 Ogier siwa/kuc:134 F: Angelo
M: NN
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Wojciech Fragstein-Niemsdorff
11693
16.

14

MAKO Mały Koń POL 2011 Wałach gniada F: Faust
M: Miranda
O: Marek Gul
B: Marek Gul
brak 616013640081711
17.

27

MIRAŻ KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:144 F: Fikus /
M: Malarka /
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Katarzyna Mażulis
616013640112907
18.

10

OMAR Małopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Figlarz
M: Orda Dahomanka
O: Aleksandra Szypryt
B: Nowak Ireneusz
brak
19.

13

OTILL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Ogier kasztanowata F: Luron
M: Olita
O: Stado Ogierów Starogard Gdański
B: Stadnina Koni Prudnik
brak
20.

7

REWIA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino
M: Reakcja
O: Klaudia Rogozińska
B:
616 007 61 02048 14
21.

25

SAVERIO SZ SP POL 2007 Wałach gniada F: Tramal / Cabrol
M: Sabrina / Orlov
O:
B:
K025296 POL009610080407
22.

23

SAWANNA-K SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Windsor
M: Salamanka
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024316
23.

8

SORAJA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: NN
M: Tordis Viola
O: Mazur Rafał
B: Mróz Marzena
BRAK
24.

22

SPARTA KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc:148 F: Zaaki
M: Sojka
O: Zuzanna Strzelecka
B: Magdalena Wroczyńska
M123456
25.

26

TIM KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:144cm F: Durello Top
M: Tina
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Dominik Gronet
12027 013640015905
26.

16

TROPICAL FLY Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach skarogniada/164 F: Fly to the Stars
M: Tiarella
O: Monika Kasprzyk
B: Andrzej Pietrzak
Brak POL 090000006393
27.

18

ZEFIR SP POL 2009 Wałach gniada/174 F: Czandor
M: Zorza
O: Aleksander Zasławski
B: Adam Wodara
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bramowicz Nina
Stary Młyn Strzeszyn
BEAUTY (4)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (5)
2018-10-06
2
2018-10-06
7
Chartenowicz Wiktoria
Bez przynależności klubowej
2018-10-06
2
2018-10-06
5
2018-10-06
3
Guzdek Leon
Bpk
JODŁA (6)
2018-10-06
3
Hoppe Aleksandra
JKS Karolewko
DEJLI (1)
2018-10-06
Kasprzyk Monika
Coval
CAIRA (15)
2018-10-06
4
2018-10-06
6
2018-10-06
2018-10-06
1
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2018-10-06
8
2018-10-06
4
TIM (26)
2018-10-06
Królikowska Wiktoria
Brak przynależności klubowej
JORDAN (3)
2018-10-06
6
2018-10-06
10
Krotkiewicz Zuzanna
BPK
GANJA (20)
2018-10-06
3
2018-10-06
Kulawińska Julia
Stary Młyn Strzeszyn
CASCH (11)
2018-10-06
2
2018-10-06
2
2018-10-06
4
2018-10-06
3
OTILL (13)
2018-10-06
1
2018-10-06
1
MAKO (14)
2018-10-06
8
2018-10-06
Lisowska Marika
Bez przynależności klubowej
2018-10-06
13
2018-10-06
Mazur Maja
BPK
SORAJA (8)
2018-10-06
9
Nowacka Zuzanna
BPK
HERMES (9)
2018-10-06
7
2018-10-06
Pawłowicz Nina
BPK
SORAJA (8)
2018-10-06
12
Rogozińska Klaudia
KJ Szary Michałowice
REWIA (7)
2018-10-06
8
2018-10-06
7
Sochacka Nicole
K.J. RUNOWO
AMEBA (21)
2018-10-06
10
2018-10-06
Strzelecka Zuzanna
K.J. RUNOWO
SPARTA (22)
2018-10-06
5
2018-10-06
Szypryt Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Rychlik
OMAR (10)
2018-10-06
3
2018-10-06
2018-10-06
Wawrzeńczyk Jowita
Stajnia Anielin
2018-10-06
5
GRACJA (17)
2018-10-06
14
2018-10-06
Wiśniewska Joanna
KJ Michałówka
2018-10-06
4
2018-10-06
Wiśniewska Paula
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
MAJK (24)
2018-10-06
15
2018-10-06
9
MIRAŻ (27)
2018-10-06
1
2018-10-06
11
Zasławska Jagoda
Stary Młyn Strzeszyn
ZEFIR (18)
2018-10-06
2018-10-06
5
2018-10-06
6
Ziętara Zuzanna
Stajnia Anielin
2018-10-06
11
2018-10-06

Number of Riders: 23

Number of Horses: 27

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl