Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:49:43
2018-09-28 19:05:30
Wiktoria Żaczek CORRADO BOY
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:49:13
2018-09-28 18:48:38
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
  • 1x 6/N/Zwykły Art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:48:30
2018-09-28 18:48:15
Beata Strzałkowska EMOTKA
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
  • 1x 6/N/Zwykły Art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:48:04
2018-09-28 18:47:57
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
  • 1x 6/N/Zwykły Art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:47:31
2018-09-28 18:47:38
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
  • 1x 6/N/Zwykły Art.238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 20:47:04
2018-09-28 18:46:54
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
  • 1x 6/N/Zwykły Art.238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 18:45:49
2018-09-28 17:58:12
Martyna Włodarczyk B-CASINO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 18:45:15
2018-09-28 17:57:57
Kamila Więckowska DENZEL SON
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 17:33:53
2018-09-28 16:16:31
Maria Rybska TENERYFA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 17:33:13
2018-09-28 16:16:00
Aleksandra Kołodzińska FOCUS
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 17:32:47
2018-09-28 16:15:32
Izabella Stawrarz KATON
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 17:32:05
2018-09-28 15:39:12
Antonina Czaplińska KASJOPEA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 17:31:25
2018-09-28 15:38:48
Karolina Cesarczyk CHACCO
  • 2x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 17:30:51
2018-09-28 15:12:44
Wiktoria Płuciennik PIORUN
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 14:29:40
2018-09-28 14:20:32
Marek Markiewicz PRINCESSA I G
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
70 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-28 14:29:13
2018-09-28 13:12:29
Elżbieta Wachuda CHICAGO
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 4/L/Egzaminacyjny (tab. 3 Reg. B)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:48:13
2018-09-28 12:43:19
Sandra Nawojska NUGAT
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:37:58
2018-09-28 12:13:26
Aleksandra Wojciechowska SOFIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 12:37:06
2018-09-28 12:01:14
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 2x 4/L/Egzaminacyjny (tab. 3 Reg. B)
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:54:04
2018-09-28 10:03:39
Aleksandra Kowala CALVIN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:53:43
2018-09-28 10:02:02
Izabela Berbachowska MARTINI
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:53:17
2018-09-28 10:00:15
Wiktoria Janów MARTINI
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:53:00
2018-09-28 09:56:51
Marta Kozieł CALVIN
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:52:38
2018-09-28 09:50:32
Wiktoria Doering SOFIA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:52:03
2018-09-28 09:44:13
Milena Kuś EGO
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:51:30
2018-09-28 09:00:30
Agnieszka Kusman LUIS
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:50:43
2018-09-27 20:59:01
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:50:04
2018-09-27 20:12:17
Oliwia Dyjak DUKATO
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:49:11
2018-09-27 19:32:41
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:48:36
2018-09-27 19:07:07
Anna Czerewaty LORINO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:44:10
2018-09-27 18:57:27
Wiktoria Chartenowicz BALLASHAN DIAMOND
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:43:45
2018-09-27 18:55:32
Wiktoria Królikowska JORDAN
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 16:15:05
2018-09-27 15:28:23
Oliwia Rajnerowicz INKA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 16:14:39
2018-09-27 15:24:18
Hanna Głuśniewska BELTONA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 16:14:16
2018-09-27 14:55:54
Klaudia Śmigórska NADIA
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:18:45
2018-09-27 10:23:31
Paula Mączewska EROTICA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:18:23
2018-09-27 10:22:19
Marta Waszek NEBASCO
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:18:06
2018-09-27 10:21:53
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:17:45
2018-09-27 09:24:20
Weronika Pawlak WARKA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:17:25
2018-09-27 09:22:10
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 12:17:07
2018-09-27 09:09:32
Weronika Lewandowska FRIDA
  • 2x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 00:08:29
2018-09-26 20:27:45
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
  • 1x 6/N/Zwykły Art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 00:08:02
2018-09-26 20:27:17
Maciej Sobótka ROMA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 00:07:27
2018-09-26 18:38:11
Michał Cwajda REALLY IMPORTANT
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:09:31
2018-09-26 14:19:28
Martyna Dąbkowska TOSKANINA
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:08:59
2018-09-26 14:07:56
Barbara Soroka LUKIER
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:08:33
2018-09-26 14:05:24
Weronika Winiarska LUKIER
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 16:13:48
2018-09-26 13:59:06
Aneta Łuczkowska SATURN
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 16:13:23
2018-09-26 13:57:22
Maria Kazimierska TOSKANINA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 16:13:05
2018-09-26 13:51:57
Kamila Fidos KALDERIUSZ
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 10:43:17
2018-09-26 13:48:25
Małgorzata Łapińska KALDERIUSZ
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 16:06:48
2018-09-26 13:32:17
Bartosz Trzęsiel FRANCOIS LULU
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
32 ENTRY PRE-APPROVED 2018-09-26 10:57:55
2018-09-26 10:03:27
Michał Cwajda UNO BAMBINO
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:55:21
2018-09-26 10:02:40
Julia Świszcz GIBSON
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 10:54:58
2018-09-26 10:02:16
Oliwia Markowska WILBURG
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 00:07:04
2018-09-26 07:40:40
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 08:54:32
2018-09-25 20:59:01
Weronika Banasiak RASPUTIN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 16:10:04
2018-09-25 13:04:10
Sandra Zdrozis PAMINA SS
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 16:09:46
2018-09-25 12:56:14
Jarosław Kossowski GORDAKOSS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 16:09:34
2018-09-25 12:55:52
Jarosław Kossowski CORANDOSS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 16:09:21
2018-09-25 12:48:12
Karolina Wiśniewska KORFINI
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 16:09:02
2018-09-25 12:46:51
Amelia Konopczyńska WIERZBINA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 16:08:49
2018-09-25 12:43:03
Patrycja Pyclik LOTNIK THE HELL S
  • 2x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 16:08:32
2018-09-25 09:23:17
Filip Lewicki DAREDEVIL JD
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
  • 1x 6/N/Zwykły Art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 16:07:43
2018-09-25 09:22:42
Małgorzata Ciszek-Lewicka NIKO
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
  • 1x 6/N/Zwykły Art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 21:57:57
2018-09-24 22:29:01
Patrycja Jarząbek KORFINI
  • 1x 4/L/Egzaminacyjny (tab. 3 Reg. B)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 08:34:57
2018-09-24 22:25:38
Patrycja Jarząbek WIERZBINA
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-28 17:37:47
2018-09-24 22:24:22
Joanna Ulaczyk-Surowiec ORLANDO
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
  • 2x 4/L/Egzaminacyjny (tab. 3 Reg. B)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 14:36:52
2018-09-24 09:52:14
Dagmara Brzozowska CLARISSIMA S
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:42:44
2018-09-23 20:23:58
Dominika Wrzochal WICHER
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:42:28
2018-09-23 20:23:37
Nina Hutek GRECJA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:42:06
2018-09-23 20:23:21
Dominika Wrzochal GRECJA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 20:27:26
2018-09-23 16:21:13
Weronika Jakubowska RÓŻA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 06:29:44
2018-09-20 22:28:29
Weronika Zielińska CARETINA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:09:17
2018-09-19 20:12:20
Wiktoria Szczęsna SERUM THE HELL'S
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 08:21:59
2018-09-15 19:32:01
Waldemar Golisz LUCKY LOOK
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:09:29
2018-09-13 20:19:34
Anna Wejda SERUM THE HELL'S
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:09:07
2018-09-13 20:19:14
Anna Wejda KIEPSY
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:08:47
2018-09-13 20:18:14
Paulina Świerzbin SERUM THE HELL'S
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:08:23
2018-09-13 20:16:48
Klaudia Śmigórska CASH FLOW LA
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:07:29
2018-09-13 20:15:56
Klaudia Śmigórska CARIS
  • 1x 1/mini LL/Dokładności bez rozgrywki Art, 238,1,1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:07:06
2018-09-13 20:11:27
Anna Żurek NADIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy Art. 274.5.3 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:07:54
2018-09-13 20:11:03
Klaudia Śmigórska BELATON
  • 1x 5/P/O wzrastającym stopniu trudności z Jokerem Art.269.5
  • 1x 6/N/Zwykły Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banasiak Weronika Stajnia Gąskowo
2000 (J.)
Brak
2. Berbachowska Izabela SKJ Hippica Benice
2002 (J.)
brak
3. Brzozowska Dagmara bpk
S
brak
4. Cesarczyk Karolina JKS Elcon Szczecin
S
O010137
5. Chartenowicz Wiktoria Bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
6. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
7. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
8. Ćwiek Monika bpk
S
O020614
9. Czaplińska Antonina Bpk
2002 (J.)
Brak
10. Czerewaty Anna Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
11. Dąbkowska Martyna KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
2006 (JM.)
brak
12. Doering Wiktoria SKJ Hippica Benice
1999 (MJ.)
brak
13. Dyjak Oliwia BPK
2007 (Mł.)
Brak
14. Fidos Kamila KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Jeździecki
2001 (J.)
brak
15. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
16. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
17. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
18. Jakubowska Weronika KAIR WRZOSOWO
2002 (J.)
O043472
19. Janów Wiktoria SKJ Hippica Benice
2002 (J.)
brak
20. Jarząbek Patrycja brak
S
brak
21. Kazimierska Maria KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
2004 (JM.)
brak
22. Kołodzińska Aleksandra Bpk
2008 (Mł.)
Brak
23. Konopczyńska Amelia BRAK
2005 (JM.)
BRAK
24. Kowala Aleksandra SKJ Hippica Benice
1999 (MJ.)
brak
25. Kozieł Marta SKJ Hippica Benice
2002 (J.)
brak
26. Królikowska Wiktoria Brak przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
27. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (Mł.)
O046461
28. Kuś Milena SKJ Hippica Benice
1999 (MJ.)
brak
29. Kusman Agnieszka KJ Caris Kamień Pomorski
S
brak
30. Laskowska Maria BPK
2005 (JM.)
O037282
31. Lewandowska Weronika JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
32. Łapińska Małgorzata KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
2003 (JM.)
brak
33. Łatosz Marek JKS FARMA MODRZEWIE
S
O046979
34. Łuczkowska Aneta KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
S
brak
35. Mączewska Paula Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
36. Markiewicz Marek Bez przynależności
S
Brak
37. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
O046886
38. Nawojska Sandra bpk
2001 (J.)
brak
39. Pawlak Weronika JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
40. Płuciennik Wiktoria BKP
2008 (Mł.)
O050557
41. Pyclik Patrycja BRAK
2006 (JM.)
BRAK
42. Rajnerowicz Oliwia bez przynależności
2006 (JM.)
brak
43. Rybska Maria Bpk
2006 (JM.)
O050210
44. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
45. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
46. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
47. Soroka Barbara KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
2002 (J.)
brak
48. Stawrarz Izabella Bpk
2009 (Mł.)
Brak
49. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
50. Świerzbin Paulina KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2005 (JM.)
brak
51. Świszcz Julia JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
brak
52. Szczęsna Wiktoria KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2011 (Mł.)
brak
53. Trzęsiel Bartosz KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
brak
54. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (JM.)
O046885
55. Ulaczyk-Surowiec Joanna BRAK
S
O043479
56. Wachuda Elżbieta JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
57. Waszek Marta UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O050107
58. Wejda Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2006 (JM.)
brak
59. Więckowska Kamila bpk
S
O042381
60. Winiarska Weronika KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
2003 (JM.)
brak
61. Wiśniewska Karolina BRAK
2004 (JM.)
BRAK
62. Włodarczyk Martyna BPK
2003 (JM.)
O044026
63. Wojciechowska Aleksandra SKJ Hippica Benice
2000 (J.)
Brak
64. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
65. Żaczek Wiktoria LKS DRAGON Nowielice
S
O021764
66. Zdrozis Sandra UKJ JAKOSS
S
brak
67. Zielińska Weronika Bpk
1999 (MJ.)
Brak
68. Żurek Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2007 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
O: Monika Trzybińska
B: Monika Trzybińska
K026218 616014640133104
2.

67

B-CASINO SP POL 2005 Wałach inna/171 F: Carry Son
M: Wiśnia
O: Kamila Włodarczyk
B: Kazimierz Bartkowiak
brak POL 009 61 00599 05
3.

46

BALLASHAN DIAMOND Irladndzi Koń Sportowy IRL 2007 Klacz gniada/170 F: Tadmus
M: Ballashan Belle
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Katarzyna Wiśniewska
Brak 372414004556438
4.

7

BELATON Koń Mały POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Orion / Genius
M: Belissima / Logan
O: Ewelina Śmigórska
B: Edward Zamoić
K023076 013640049007
5.

40

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
6.

43

BELTONA SP POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Czandor /
M: Balia /
O: Emilia Kostrzewska
B: Bolesław Danilewicz
K007833
7.

54

CALVIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Landos II
M: Cyganka
O: ZSP Benice
B: Bartkowiak Kazimierz
brak
8.

14

CARETINA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Carentan
M: Stella XVI
O: Anna Zielińska
B: .
Brak
9.

9

CARIS Typ Szlachetny POL 2013 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Ewelina Śmigórska
B: Iwona Wawrzyniak
K023074 616999640081113
10.

10

CASH FLOW LA Trotteur Francais FRA 2012 Wałach ciemnogniada F: Scipion du Goutier
M: Rama Bourbon
O: Artur Śmigórski
B: M. Gunter Herz
brak
11.

61

CHACCO - GER 2012 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: .
B: .
.
12.

58

CHICAGO Hanower GER 2009 Wałach gniada/165 F: CHALET
M: PIPI LOTTA
O: JOANNA WACHUDA
B: NIEMCY
BRAK DE431313314709
13.

17

CLARISSIMA S HOL POL 2010 Klacz gniada/175 F: Cancoon /
M: Fabel /
O: Dagmara Brzozowska
B: Anna Stachowiak
K019351 456570234710
14.

73

CORRADO BOY Oldenburska POL 2004 Ogier siwa/165 F: Corrado I
M: Hanessa
O: Jerzy Michałowski
B: Gestut Lewitz
K008092 DE 418 181126603
15.

66

DENZEL SON SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Devion / Cantanis
O: Mariusz Sawinda
B: Mariusz Sawinda
K020075 616009640067811
16.

49

DUKATO Typ Szlachetny POL 2000 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Magdalena Gołąb
B: NN
Brak 999 64 00523 00
17.

52

EGO WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Bit
M: Elena
O: ZSP Benice
B: Krzysztof Szumiński
brak
18.

71

EMOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill / Luron
M: Ema / Fanimo
O: Wiesław G?recki
B: SK Prudnik
K021080 616009690135909
19.

42

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
20.

64

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
21.

31

FRANCOIS LULU Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: Wolf`s Panter
M: Frezja
O: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: Janusz Skorupa
brak
22.

39

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/170 F: ESAUL
M: frejka
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: SŁAWOMIR KACZMARCZYK
K024387 007600220708
23.

29

GIBSON SP POL 2013 Wałach siwa F: Statut
M: Gilette
O: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Hors-Pro Sp.z o.o.
B: Genactiv Sp.z o.o.
brak
24.

15

GRECJA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: Janusz Bobik
Brak
25.

44

INKA Niewiem POL 2006 Klacz kasztanowata F: Iman
M: Bajka
O: Hanna Szymańska
B: Ryszard Pilipionek
brak
26.

45

JORDAN KUC POL 2012 Wałach srokata/113cm F: NN
M: NN
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Tadeusz Chartenowicz
Brak
27.

4

KALDERIUSZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach kasztanowata F: CAR
M: KALDERA
O: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: Wawrzyniak Iwona
brak POL 009640088504
28.

62

KASJOPEA SP POL 2008 Klacz gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
29.

63

KATON Konik Polski POL 2001 Wałach inna/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K026466
30.

12

KIEPSY KUC POL 2009 Klacz tarantowata/kuc: F: Santara Danny's Boy/Markoak Adante
M: Kaskada
O: Artur Śmigórski
B: Norbert Łyczykowski
brak
31.

48

KORAL KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
BRAK 616999611597804
32.

72

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010587 POL007610135505
33.

69

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron /
M: Gaja /
O: Joanna Chruściewicz
B: Monika Tadych
K025843 616009640037712
34.

47

LORINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cotton club
M: Loretta P
O: Anna Czerewaty
B: Tomasz Misiowiec
Brak
35.

23

LOTNIK THE HELL S Typ Kuc POL 2013 Wałach srokata/kuc:110 F: NN
M: NN
O: Joanna Ulaczyk Surowiec
B: Joanna Ulaczyk Surowiec
brak 616999640080913
36.

13

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K010069 DE431314604604
37.

51

LUIS Typ Szlachetny POL 2013 Wałach ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Emilia Jończyk
B: Iwona Wawrzyniak
brak
38.

32

LUKIER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach kara F: CAR
M: LACRIMA
O: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: Wawrzyniak Iwona
brak POL 009640027903
39.

55

MARTINI WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Lombard
M: Masaja
O: ZSP Benice
B: Kazimierz Perek
brak
40.

36

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Con Calma /
M: Marihuana P /
O: Maciej Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
41.

8

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
42.

41

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
43.

57

NUGAT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara F: CARLOS DZ
M: NOCKA
O: WIELOWSKI SP.J.
B: WIELOWSKI SP.J.
brak
44.

18

ORLANDO SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: CANDY CUP
M: OWACJA
O: JOANNA ULACZYK-SUROWIEC
B: JOANNA ULACZYK-SUROWIEC
K019190
45.

26

PAMINA SS SP POL 2007 Klacz gniada F: CORDAKOSS
M: PALOMA
O: UKJ JAKOSS
B: JAROSŁAW KOSSOWSKI
brak
46.

60

PIORUN KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Mariusz Płuciennik
B: Mariusz Płuciennik
brak
47.

59

PRINCESSA I G SP POL 2013 Klacz siwa/172 F: Canoso
M: Princessa
O: Julia Bieganowska
B: Andrzej Gołaś
Brak 616 009 64 00480 13
48.

27

RASPUTIN NN POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Adam Miarka
B: Brak
K023167
49.

34

REALLY IMPORTANT Rheinisches Reitpferd GER 2014 Wałach gniada F: Ribiano
M: Felina T
O: Marta Cwajda
B: Jascha Weis
brak
50.

70

RIKI-MITA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Replika / Lascadell
O: Joanna Chruściewicz
B:
K025502 616007640061911
51.

37

RIVERA SP POL 2004 Klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
O: MAREK ŁATOSZ
B: JERZY JEZIOR
K022858
52.

35

ROMA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/165 F: Rytm
M: Radża
O: Maciej Sobótka
B: Milena Andrzejewska
K025063 616009520083313
53.

1

RÓŻA Wielkopolska POL 2009 Klacz siwa/166 F: ADIUTANT
M: RANGA
O: IZABELA JAKUBIWSKA
B: STOCHAJ DARIUSZ
K023145 616007610101209
54.

5

SATURN Koń Mały POL 2007 Wałach bułana/mk: F: DERWISZ
M: SUSSI
O: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: Kupper Tadeusz
brak POL 013530105007
55.

11

SERUM THE HELL'S Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apostrof
M: Sekwana
O: Aleksandra Żurek
B: Edyta Brejtfus-Piekło
brak
56.

53

SOFIA Typ Szlachetny POL 2010 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Jan Jach
B: nieznany
brak
57.

68

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010635 POL009610101206
58.

65

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
59.

33

TOSKANINA Haflinger AUT 2002 Klacz inna/mk: F: NIZAS
M: TISKA
O: Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
B: Bader Konrad
brak
60.

30

UNO BAMBINO HAN POL 2011 Wałach gniada F: Uccello /
M: Grafin Spoeneck /
O: Marta Cwajda
B:
K021416 431314312911
61.

50

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
62.

38

WARKA NN POL 2008 Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: NN
brak
63.

16

WICHER Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
K026097 616098200089602
64.

74

WIERZBINA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Banita
M: Wiflora
O: Joanna Ulaczyk Surowiec
B: Joanna Ulaczyk Surowiec
Brak
65.

19

WIERZBINA Małopolska POL 2005 Klacz kasztanowata F: Banita
M: Wiflora
O: Joanna Ulaczyk Surowiec
B: Joanna Ulaczyk Surowiec
brak
66.

28

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
O: Ewa Łęczkiewicz-Markowska
B: Franchi Massimo
K020663
67.

2

WISAŁKA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
O: Monika Ćwiek
B: Marek Grabowski
K021191 009640063908
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banasiak Weronika
Stajnia Gąskowo
2018-09-29
13
Berbachowska Izabela
SKJ Hippica Benice
MARTINI (55)
2018-09-29
25
Brzozowska Dagmara
bpk
2018-09-29
32
2018-09-29
14
Cesarczyk Karolina
JKS Elcon Szczecin
CHACCO (61)
2018-09-29
7
2018-09-29
Chartenowicz Wiktoria
Bez przynależności klubowej
2018-09-29
15
2018-09-29
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (68)
2018-09-29
4
2018-09-29
1
450
2018-09-29
5
2018-09-29
5
2018-09-29
3
200
2018-09-29
7
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
2018-09-29
15
2018-09-29
10
2018-09-29
1
2018-09-29
25
Ćwiek Monika
bpk
2018-09-29
4
2018-09-29
9
Czaplińska Antonina
Bpk
2018-09-29
3
2018-09-29
2018-09-29
Czerewaty Anna
Bez przynależności klubowej
LORINO (47)
2018-09-29
34
2018-09-29
11
Dąbkowska Martyna
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
2018-09-29
1
Doering Wiktoria
SKJ Hippica Benice
SOFIA (53)
2018-09-29
Dyjak Oliwia
BPK
DUKATO (49)
2018-09-29
35
2018-09-29
Fidos Kamila
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Jeździecki
2018-09-29
1
2018-09-29
29
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
BELTONA (43)
2018-09-29
1
2018-09-29
2
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2018-09-29
12
2018-09-29
6
Hutek Nina
BPK
GRECJA (15)
2018-09-29
18
Jakubowska Weronika
KAIR WRZOSOWO
RÓŻA (1)
2018-09-29
21
2018-09-29
17
Janów Wiktoria
SKJ Hippica Benice
MARTINI (55)
2018-09-29
34
Jarząbek Patrycja
brak
ORLANDO (18)
2018-09-29
Kazimierska Maria
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
2018-09-29
1
2018-09-29
8
Kołodzińska Aleksandra
Bpk
FOCUS (64)
2018-09-29
31
2018-09-29
1
Konopczyńska Amelia
BRAK
2018-09-29
1
2018-09-29
28
Kowala Aleksandra
SKJ Hippica Benice
CALVIN (54)
2018-09-29
2018-09-29
Kozieł Marta
SKJ Hippica Benice
CALVIN (54)
2018-09-29
25
Królikowska Wiktoria
Brak przynależności klubowej
JORDAN (45)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (48)
2018-09-29
30
2018-09-29
Kuś Milena
SKJ Hippica Benice
EGO (52)
2018-09-29
25
2018-09-29
32
2018-09-29
Kusman Agnieszka
KJ Caris Kamień Pomorski
LUIS (51)
2018-09-29
2018-09-29
23
Laskowska Maria
BPK
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Lewandowska Weronika
JKS FARMA MODRZEWIE
FRIDA (39)
2018-09-29
2018-09-29
10
Łapińska Małgorzata
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
2018-09-29
31
Łatosz Marek
JKS FARMA MODRZEWIE
RIVERA (37)
2018-09-29
5
2018-09-29
2
Łuczkowska Aneta
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
SATURN (5)
2018-09-29
33
2018-09-29
35
Mączewska Paula
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
EROTICA (42)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Markiewicz Marek
Bez przynależności
2018-09-29
7
2018-09-29
9
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (28)
2018-09-29
13
2018-09-29
11
Nawojska Sandra
bpk
NUGAT (57)
2018-09-29
1
2018-09-29
25
2018-09-29
22
Pawlak Weronika
JKS FARMA MODRZEWIE
WARKA (38)
2018-09-29
2018-09-29
Płuciennik Wiktoria
BKP
PIORUN (60)
2018-09-29
1
Pyclik Patrycja
BRAK
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Rajnerowicz Oliwia
bez przynależności
INKA (44)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Rybska Maria
Bpk
2018-09-29
1
2018-09-29
20
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-09-29
16
2018-09-29
16
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2018-09-29
6
2018-09-29
4
NADIA (8)
2018-09-29
12
CARIS (9)
2018-09-29
1
2018-09-29
25
2018-09-29
25
2018-09-29
10
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
ROMA (35)
2018-09-29
2018-09-29
33
2018-09-29
20
2018-09-29
8
2018-09-29
6
Soroka Barbara
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
LUKIER (32)
2018-09-29
14
2018-09-29
Stawrarz Izabella
Bpk
KATON (63)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
EMOTKA (71)
2018-09-29
2
250
2018-09-29
3
250
KRONOS (72)
2018-09-29
1
300
2018-09-29
2
350
Świerzbin Paulina
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2018-09-29
Świszcz Julia
JKS Tornado Szczecin
GIBSON (29)
2018-09-29
24
2018-09-29
Szczęsna Wiktoria
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2018-09-29
Trzęsiel Bartosz
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-29
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
AMARANT (56)
2018-09-29
1
2018-09-29
Ulaczyk-Surowiec Joanna
BRAK
ORLANDO (18)
2018-09-29
Wachuda Elżbieta
JKS FARMA MODRZEWIE
CHICAGO (58)
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Waszek Marta
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (41)
2018-09-29
1
2018-09-29
6
Wejda Anna
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2018-09-29
KIEPSY (12)
2018-09-29
1
Więckowska Kamila
bpk
2018-09-29
5
2018-09-29
7
Winiarska Weronika
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
LUKIER (32)
2018-09-29
1
Wiśniewska Karolina
BRAK
ORLANDO (18)
2018-09-29
1
2018-09-29
17
Włodarczyk Martyna
BPK
2018-09-29
27
2018-09-29
8
Wojciechowska Aleksandra
SKJ Hippica Benice
SOFIA (53)
2018-09-29
2018-09-29
Wrzochal Dominika
BPK
GRECJA (15)
2018-09-29
19
WICHER (16)
2018-09-29
4
2018-09-29
19
Żaczek Wiktoria
LKS DRAGON Nowielice
2018-09-29
2018-09-29
21
Zdrozis Sandra
UKJ JAKOSS
2018-09-29
Zielińska Weronika
Bpk
2018-09-29
11
2018-09-29
3
2018-09-29
Żurek Anna
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (8)
2018-09-29
26
2018-09-29
18

Number of Riders: 68

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 1 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl