Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Regionalne i MO-B
Budzistowo, 01-02.09.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
129 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 18:15:32
2018-08-30 17:36:33
Dominika Wiecka LEXUS
  • 2x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
128 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 18:14:46
2018-08-30 17:33:00
Beata Strzałkowska CASSALL BOY
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 18:12:36
2018-08-30 17:32:38
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4A/C/Zwykły - art. 238.2.1 - Senior - półfinał
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 10A/C/Zwykły - 238.2.1 - Senior - Finał
126 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 17:50:52
2018-08-30 17:30:21
Beata Strzałkowska EMOTKA
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 17:50:09
2018-08-30 17:29:24
Adam Miarka RASPUTIN
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 17:49:35
2018-08-30 17:28:41
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 17:49:09
2018-08-30 17:27:43
Adam Miarka ARAVEL WARO
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 17:48:10
2018-08-30 17:27:43
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 17:41:29
2018-08-30 17:24:39
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 17:40:43
2018-08-30 17:23:20
Wiktoria Antoniewska CORRERO
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
119 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 17:21:35
2018-08-30 17:03:06
Natalia Sakson KUMPEL
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 17:20:26
2018-08-30 17:02:25
Weronika Malinowska WARTA
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:32:58
2018-08-30 16:06:55
Marta Telak GIMBALL
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:32:25
2018-08-30 16:05:00
Marta Telak MIRANDA
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
115 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:31:55
2018-08-30 16:03:30
Oliwia Pleban WERA-K
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:29:24
2018-08-30 16:00:24
Ewa Szydłowska MADERA
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 16:28:47
2018-08-30 15:59:40
Aleksandra Nawodzińska ENGRIN
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 14:25:58
2018-08-30 11:51:29
Martyna Bindas NELITA
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
111 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 14:25:32
2018-08-30 10:10:22
Kornelia Drążkiewicz DENZEL SON
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 21:49:00
2018-08-29 21:35:58
Wiesław Boruch MIKADO
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 19:38:46
2018-08-29 18:22:58
Anna Czerewaty LORINO
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
108 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 18:13:14
2018-08-29 16:26:33
Katarzyna Gałan GRENADINA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:12:26
2018-08-29 16:25:52
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 2x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
106 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 16:20:01
2018-08-29 15:54:33
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:19:24
2018-08-29 15:32:28
Julia Litewka CALINECZKA
  • 2x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
104 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:18:58
2018-08-29 15:26:32
Marcelina Bakalarczyk PRINCESSA
  • 2x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:18:19
2018-08-29 15:20:53
Magdalena Tabiś DANTE M
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:18:01
2018-08-29 15:20:10
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:17:34
2018-08-29 15:19:30
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4A/C/Zwykły - art. 238.2.1 - Senior - półfinał
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 10/C/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 10A/C/Zwykły - 238.2.1 - Senior - Finał
100 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:16:58
2018-08-29 15:18:32
Maciej Michalski SARDYNIA
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:16:22
2018-08-29 15:14:20
Tamara Wincel URWIS
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
98 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:15:59
2018-08-29 15:13:28
Patrycja Janicka PROTON
  • 2x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:15:27
2018-08-29 15:09:19
Wiktoria Żaczek GRACJA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 16:15:05
2018-08-29 15:00:21
Dominika Klawinowska ARABELLA MAJA
  • 2x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 06:33:53
2018-08-28 22:54:24
Lesław Gerlaczyński GAZA
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 22:18:53
2018-08-28 22:01:56
Karolina Miś SOKRATES
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
92 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 22:18:08
2018-08-28 22:01:11
Wiktoria Klimczak ARAGONIT
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
91 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 22:17:30
2018-08-28 22:00:36
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
90 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 22:16:21
2018-08-28 21:59:59
Karolina Miś ROCK
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
89 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 22:15:26
2018-08-28 21:59:22
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 12A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - finał
88 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 22:14:40
2018-08-28 21:58:14
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 12A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - finał
87 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 22:13:38
2018-08-28 21:57:20
Agata Żur ROSALIE
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2A/P/Zwykły - art. 238.2.1 - Junior - półfinał
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 8A/P/Zwykły - 238.2.1 - Junior - finał
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 22:12:24
2018-08-28 21:56:20
Julia Mycio IZYDA
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
85 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 22:08:04
2018-08-28 21:50:29
Emilia Karska ARNIKA
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
84 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 21:38:30
2018-08-28 21:33:38
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
83 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 21:37:19
2018-08-28 21:32:06
Nikola Liszka RINA
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 2x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
82 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 20:10:57
2018-08-28 19:20:39
Izabela Alot NAGANO
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8A/P/Zwykły - 238.2.1 - Junior - finał
81 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 17:45:44
2018-08-28 17:38:37
Zofia Fragstein-Niemsdorff OSUMI
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
80 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 17:25:59
2018-08-28 17:18:35
Piotr Fragstein-Niemsdorff KOSTARYKA
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4A/C/Zwykły - art. 238.2.1 - Senior - półfinał
79 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 07:08:49
2018-08-28 15:57:33
Milena Sawicka VIWA
  • 1x 2A/P/Zwykły - art. 238.2.1 - Junior - półfinał
  • 1x 8A/P/Zwykły - 238.2.1 - Junior - finał
78 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 20:49:54
2018-08-28 14:39:30
Julia Skwierawska INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 12A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - finał
77 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 14:56:00
2018-08-28 13:28:26
Klaudia Rogozińska REWIA
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
76 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 12:45:01
2018-08-28 12:26:02
Aleksandra Nowak LIVERPOOL
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
75 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 12:44:11
2018-08-28 12:25:24
Aleksandra Nowak CERTO
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:02:12
2018-08-28 11:56:58
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Zwykły - art. 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 12:01:47
2018-08-28 11:34:04
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
72 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 11:17:14
2018-08-28 09:37:02
Michał Cwajda UNO BAMBINO
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 11:16:26
2018-08-28 09:28:52
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
70 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 11:16:06
2018-08-28 09:05:42
Sara Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2A/P/Zwykły - art. 238.2.1 - Junior - półfinał
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 8A/P/Zwykły - 238.2.1 - Junior - finał
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 11:15:16
2018-08-28 09:04:33
Oliwia Markowska WILBURG
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
68 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-28 11:13:45
2018-08-27 19:53:18
Martyna Sowińska LUCKY
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 12A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - finał
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:34:47
2018-08-27 19:43:28
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 10:34:29
2018-08-27 19:42:43
Wiktoria Bernadska IGRASZKA
  • 2x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 2x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
65 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 19:30:56
2018-08-27 19:17:43
Gabriela Ślifińska OCZERET Z BRZEZIA
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
64 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 19:28:29
2018-08-27 18:45:06
Dominika Pawlicka GWIAZDOR
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 14:41:39
2018-08-27 18:29:36
Julia Starecka NAMBO
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
  • 1x 12A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - finał
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:28:15
2018-08-27 15:34:37
Tomasz Jasiński CORAZON 58
  • 1x 4A/C/Zwykły - art. 238.2.1 - Senior - półfinał
  • 1x 10A/C/Zwykły - 238.2.1 - Senior - Finał
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:26:54
2018-08-27 15:33:18
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
60 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-27 17:26:35
2018-08-27 14:36:20
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
59 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-27 17:26:03
2018-08-27 14:35:12
Anna Kopeć BARKO-FLY
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:25:32
2018-08-27 14:22:29
Maciej Żołądkiewicz BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4A/C/Zwykły - art. 238.2.1 - Senior - półfinał
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 10A/C/Zwykły - 238.2.1 - Senior - Finał
57 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 19:17:19
2018-08-27 13:30:44
Weronika Pawlak FARMA
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 17:23:05
2018-08-27 13:20:06
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:57:24
2018-08-27 13:17:50
Weronika Lewandowska FRIDA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
54 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-30 14:18:30
2018-08-27 13:15:16
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 16:22:09
2018-08-27 09:04:40
Michał Zakrzewski NESTOR
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
52 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-27 08:26:30
2018-08-26 23:34:31
Emilia Tousty TROCZEK
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 08:25:25
2018-08-26 22:12:58
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 08:24:50
2018-08-26 22:11:57
Maciej Sobótka ELDAR
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-27 08:24:34
2018-08-26 21:59:20
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-26 21:24:15
2018-08-26 21:12:46
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
47 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-26 21:23:51
2018-08-26 21:10:54
Alicja Maślana REBUS
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
46 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-26 21:23:30
2018-08-26 21:09:39
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
45 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-26 21:22:57
2018-08-26 20:49:58
Wiktoria Spisak STRONA II
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 2A/P/Zwykły - art. 238.2.1 - Junior - półfinał
  • 1x 8A/P/Zwykły - 238.2.1 - Junior - finał
44 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-29 16:14:13
2018-08-26 20:12:55
Natalia Lisowska TAMARYSZEK
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
43 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-27 16:21:06
2018-08-26 12:16:28
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 22:43:30
2018-08-25 19:45:19
Julia Składanowska DOLAR
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
41 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-27 16:20:43
2018-08-25 16:11:11
Katarzyna Buiłek SHADOW
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3A/N/Zwykły - art. 238.2.1 - MJ - półfinał
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9A/N/Zwykły - 238.2.1 - MJ - finał
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:42:47
2018-08-25 16:10:23
Hanna Biliniewicz ROWOL’S DAAN
  • 2x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
39 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-30 18:14:04
2018-08-25 12:29:54
Zofia Łękowska ISLANDKA
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 12A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - finał
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 15:36:45
2018-08-25 11:21:15
Hanna Głuśniewska BELTONA
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 15:35:37
2018-08-25 10:57:37
Maja Baca DUKAT
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 08:03:01
2018-08-24 22:51:20
Jakub Kreft KADENCJA
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3A/N/Zwykły - art. 238.2.1 - MJ - półfinał
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9A/N/Zwykły - 238.2.1 - MJ - finał
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-25 08:02:30
2018-08-24 22:50:42
Jakub Kreft HARALD-H
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3A/N/Zwykły - art. 238.2.1 - MJ - półfinał
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9A/N/Zwykły - 238.2.1 - MJ - finał
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 22:19:36
2018-08-24 18:52:30
Natalia Kwiatkowska EROTICA
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
  • 1x 12A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - finał
33 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-24 22:19:09
2018-08-24 18:51:16
Klaudia Hodowaniec BUTTERFLY
  • 2x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 22:17:49
2018-08-24 18:49:40
Kornelia Polańska HARFA
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
31 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-24 22:17:17
2018-08-24 18:48:32
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:39:48
2018-08-24 15:03:02
Klaudia Krata WROTYCZ
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
28 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-24 22:11:44
2018-08-24 12:51:51
Maria Rylska WRANGLER FOREST
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
27 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-24 22:07:27
2018-08-24 12:44:03
Maria Rylska TENERYFA
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
26 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-24 22:06:18
2018-08-24 11:53:55
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 2A/P/Zwykły - art. 238.2.1 - Junior - półfinał
  • 1x 8A/P/Zwykły - 238.2.1 - Junior - finał
25 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-24 22:05:20
2018-08-24 11:33:42
Izabella Stawrarz FOCUS
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 22:01:56
2018-08-24 11:11:06
Maja Liszczak DOMINO
  • 1x 2A/P/Zwykły - art. 238.2.1 - Junior - półfinał
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:33:12
2018-08-24 00:42:12
Jagoda Łopuszyńska KIDNEY
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 12A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - finał
22 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-24 22:00:38
2018-08-24 00:41:04
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:30:29
2018-08-24 00:39:07
Aleksandra Wilk DIMA
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 12A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - finał
20 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-24 21:50:04
2018-08-24 00:37:53
Adrianna Łopucka HARRON
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2A/P/Zwykły - art. 238.2.1 - Junior - półfinał
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 8A/P/Zwykły - 238.2.1 - Junior - finał
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
19 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-24 21:49:04
2018-08-24 00:36:27
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2A/P/Zwykły - art. 238.2.1 - Junior - półfinał
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 8A/P/Zwykły - 238.2.1 - Junior - finał
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
18 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-24 21:48:12
2018-08-24 00:35:13
Julia Adamczewska SAVINA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
17 ENTRY PRE-APPROVED 2018-08-24 21:46:04
2018-08-23 20:07:30
Zuzanna Lewandowska LILIENTHAL
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 15:52:38
2018-08-22 18:27:11
Jakub Słabuszewski ATHENA FLY
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6B/LL/Dokładności art.238.1.1 - Amator - półfinał
  • 1x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7B/L/Zwykły - 238.2.1- Amator - Finał
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 17:45:35
2018-08-22 18:09:53
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 9/N/Zwykły - 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 14:42:58
2018-08-22 12:12:05
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 1A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - półfinał
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 2x 7/L/Zwykły - 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 7A/L/Z oceną stylu jeźdźca - JM na koniach - finał
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 18:16:32
2018-08-22 10:55:27
Martyna Paluch DAVI-R
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 6A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - półfinał
  • 1x 12A/LL/Z oceną stylu jeźdźca - JM na kucach - finał
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-24 21:42:13
2018-08-22 10:53:00
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 22:27:55
2018-08-20 14:24:06
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4A/C/Zwykły - art. 238.2.1 - Senior - półfinał
  • 1x 10A/C/Zwykły - 238.2.1 - Senior - Finał
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-22 18:15:31
2018-08-20 13:37:40
Alan Miechowicz TARA
  • 1x 2A/P/Zwykły - art. 238.2.1 - Junior - półfinał
  • 1x 8A/P/Zwykły - 238.2.1 - Junior - finał
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:10:00
2018-08-20 13:17:53
Wiktoria Kujawa LADY
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:09:45
2018-08-20 13:16:39
Wiktoria Kujawa IKAS
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 6/LL/Z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu - Dod. S1 - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 14:32:22
2018-08-20 13:06:16
Oliwia Walczak ŁATKA
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 14:29:02
2018-08-20 12:58:50
Natasza Jurkiew PYSIO
  • 1x 5/mLL/Dokłądności art.238.1.1 - towarzyski
  • 1x 5A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - półfinał
  • 1x 11/mLL/Dokładności art. 238.1.2 - towarzyski
  • 1x 11A/mLL/Z oceną stylu jeźdźca - Młodzicy - finał
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:19:55
2018-08-19 17:21:52
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4/C/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 4A/C/Zwykły - art. 238.2.1 - Senior - półfinał
  • 1x 10/C/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 10A/C/Zwykły - 238.2.1 - Senior - Finał
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 18:19:32
2018-08-18 10:17:51
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 1x 2/P/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 2A/P/Zwykły - art. 238.2.1 - Junior - półfinał
  • 1x 3/N/Zwykły - art. 238.2.1
  • 1x 8/P/Zwykły - 238.2.1
  • 1x 8A/P/Zwykły - 238.2.1 - Junior - finał
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2006 (JM.)
O039433
2. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
0000
3. Bakalarczyk Marcelina Derby Budzistowo
2003 (JM.)
O031115
4. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (JM.)
O041951
5. Berdowska Aleksandra LKS DRAGON NOWIELICE
2001 (J.)
O029291
6. Bernadska Wiktoria brak
2005 (JM.)
brak
7. Bielak Oliwia bpk
2000 (J.)
brak
8. Biliniewicz Hanna bpk
2004 (JM.)
O049950
9. Bindas Martyna Brak
2003 (JM.)
O043767
10. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
11. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O037996
12. Boruch Wiesław BPK
S
O040911
13. Buiłek Katarzyna JKS Elcon Szczecin
1997 (MJ.)
O018603
14. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
15. Czerewaty Anna Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
16. Dowgiałło Anita KJ Bonin
1998 (MJ.)
O030972
17. Drążkiewicz Kornelia Kj Abaria Iwno
1998 (MJ.)
O009296
18. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O033321
19. Ferjan Victoria KJ Contendros Barlinek
2008 (Mł.)
O050021
20. Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
S
O002202
21. Fragstein-Niemsdorff Zofia Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2006 (JM.)
O047870
22. Frey Lea Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O038627
23. Gałan Katarzyna JKS Amico Mołdawin
S
O013130
24. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
25. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
26. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
27. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
28. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
29. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
30. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
brak
31. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
32. Jurkiew Natasza Petrico Pony Karlino
2008 (Mł.)
brak
33. Karska Emilia Ukj Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
brak
34. Klawinowska Dominika Derby Budzistowo
2008 (Mł.)
brak
35. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
36. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
37. Kotlowska Weronika BPK
38. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
39. Krata Klaudia Bpk
2008 (Mł.)
O050558
40. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
1997 (MJ.)
O014143
41. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
42. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (Mł.)
O046461
43. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
Brak
44. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
45. Laskowska Maria BPK
2005 (JM.)
O037282
46. Lewandowska Weronika JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
47. Lewandowska Zuzanna JKS Dako-Galant Skibno
2003 (JM.)
O030658
48. Lisowska Natalia JKS Dako-Galant Skibno
2006 (JM.)
O047457
49. Liszczak Maja Bpk
2001 (J.)
O025335
50. Liszka Nikola KJ Derby Budzistowo
2004 (JM.)
O037264
51. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
52. Łatosz Marek JKS FARMA MODRZEWIE
S
O046979
53. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
O045784
54. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (J.)
O033931
55. Łopuszyńska Jagoda JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
brak
56. Malinowska Weronika UKJ Leonado
2003 (JM.)
brak
57. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
O046886
58. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
59. Miarka Adam brak
S
O003754
60. Michalski Maciej Derby Budzistowo
2001 (J.)
O026431
61. Miechowicz Alan KJ Contendros Barlinek
2004 (JM.)
O036466
62. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O042379
63. Mycio Julia KJ KOKO BRZEŹNIKI
2004 (JM.)
O044859
64. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
65. Nawodzińska Aleksandra Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
66. Niewińska Agata KJ Koko
67. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
68. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (J.)
O028061
69. Paluch Martyna KJ Contendros Barlinek
2005 (JM.)
O044962
70. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
O048631
71. Pawlak Weronika JKS FARMA MODRZEWIE
BRAK
72. Pawlicka Dominika Bpk
2003 (JM.)
Brak
73. Pleban Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
1997 (MJ.)
O035050
74. Polańska Kornelia UKJ Bukowiec Świdwin
2003 (JM.)
O040906
75. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
76. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
77. Rogozińska Klaudia KJ Korona Wałcz
1998 (MJ.)
-
-
78. Rybska Maria Bpk
2006 (JM.)
Brakf
79. Sakson Natalia UKJ Leonardo
2000 (J.)
Brak
80. Sawicka Milena bpk
2002 (J.)
O037277
81. Składanowska Julia JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
brak
82. Skwierawska Julia JKS Skibno
2004 (JM.)
O035017
83. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
84. Słabuszewski Jakub JKS Farma Modrzewie
2002 (J.)
O043768
85. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
86. Sowińska Martyna .
.
87. Sozzo Sara JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
O037272
88. Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
O042322
89. Starecka Julia KJ Kaja Grzybowo
2004 (JM.)
Brak
90. Stawarz Izabella Bpk
2009 (Mł.)
Brak
91. Szydłowska Ewa Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
92. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
93. Telak Marta Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
S
O025536
94. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
95. Tousty Emilia JKS Dako Galant Skibno
2006 (JM.)
O047456
96. Walczak Oliwia Petrico Pony Karlino
2006 (JM.)
Brak
97. Wiecka Dominika BPK
2004 (JM.)
Brak
98. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
99. Wilk Aleksandra Bez przynależności
2004 (JM.)
O051823
100. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
101. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
102. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
103. Żaczek Wiktoria LKS DRAGON Nowielice
S
O021764
104. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
105. Zapała Paulina KJ Bachmat
S
O014145
106. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
107. Żur Agata Kj Koko Brzeźniki
2001 (J.)
ZZJ
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

97

ARABELLA MAJA Typ Pogrubiony POL 2007 Klacz siwa/kuc:144 F: Alabaster
M: Milka
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Pakuła
Brak POL 999 59 00316 07
2.

94

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
3.

87

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Artur szczerba
K016803
4.

27

ATHENA FLY SP POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Chacco-Fly
M: Andreadoria
O: Małgorzata Kużownik
B: SK Pałac Trzęsacz
K025065
5.

136

Balou Boy F:
M:
O:
B:
6.

63

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763 DE418180010103 103US72
7.

13

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
8.

64

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
O: Jan Kopeć
B: Zdzisław Beredowski
K021193 616009640039912
9.

17

BELISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
K012460
10.

48

BELTONA SP POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Czandor /
M: Balia /
O: Emilia Kostrzewska
B: Bolesław Danilewicz
K007833
11.

7

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
12.

8

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
13.

130

Bratka F:
M:
O:
B:
14.

93

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
15.

42

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad /
M: Brawura /
O: Emilia Kostrzewska
B: Gilewicz Robert
brak
16.

71

C-CHANELLE Oldenburska POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
O: Anita Dowgiałło
B: Piotr Kopacz
K024015
17.

54

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
18.

106

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Wawrzyniak
brak
19.

133

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
O: -
B: -
K024277
20.

66

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
21.

132

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
O:
B:
K021019 616009640003311 105IZ85
22.

108

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Małgorzata Paszkowska
B: Łukasz Brzóska
K020323
23.

79

CERTO SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Celietta / Olivetto
O: Aleksandra Nowak
B: Sk Nowielice
K022825 616009640057713 105WP26
24.

86

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho /
M: Czandora /
O: Adam Prajwocki
B: Nowielice Sp. z o. o.
?018611 POL009640075007
25.

74

CHARLOTTE DU ROUET SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet /
M: Czumka /
O: Aleksandra Sozzo
B: SK Racot
K012710
26.

67

CORAZON 58 HOL GER 2010 Klacz gniada F: Catoki /
M:
O: Tomasz Jasiński
B:
K023077
27.

22

CYRANKA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Bolero de Ravel
M: Cyklamena
O: Maria Berdowska
B: Grzybowski Mariusz
K022933 616009640102108
28.

104

DANTE M SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Dalia / Cancoon
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K023143 61600964024113
29.

26

DAVI-R KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dafra / Dameto
O: Monika Paluch
B: Wiesław Apanasewicz
K014769 POL013670132006
30.

112

DENZEL SON SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Devion / Cantanis
O: Mariusz Sawinda
B: Mariusz Sawinda
K020075 616009640067811
31.

33

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
O: Sobczak
B:
K020773 013610208706
32.

90

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
33.

50

DOLAR SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido KWPN
M: Dębogóra xx
O: Paweł Spisak i Marek Tłuszczak
B: brak
brak
34.

34

DOMINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Cantanis hol/Cantus hol
M: Dekada sp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K015387
35.

103

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K024949 616009640043314
36.

47

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
37.

131

Dym F:
M:
O:
B:
38.

56

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
O: Maciej Sobótka
B: Majątek Malechowo
K020772 6169996400939
39.

113

ENGRIN SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Czandor
M: Eruta
O: Marta Telak
B: Bieniek Mirosław
K018627 616009640062510
40.

43

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
41.

78

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
42.

62

FARMA Małopolska POL 1995 Klacz gniada F: ARDAHAN
M: FANTAZJA
O: JUMPING TEAM SP ZOO
B: GRONET TEODOR
BRAK 006640020395
43.

35

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
44.

60

FRIDA Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/170 F: ESAUL
M: frejka
O: MAŁGORZATA BARBARSKA
B: SŁAWOMIR KACZMARCZYK
K024387 007600220708
45.

96

GAZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Krater
M: Gardenia
O: Henryk Boroń
B: Henryk Boroń
brak 616 009 64 00948 09
46.

117

GIMBALL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball
M: Gitane de Furnes
O: Marta Telak
B: Władysław Łopuszyński
K015288
47.

98

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco-fly
M: Goldmarie
O: Jerzy michalowski
B: Jerzy Michałowski
K024801
48.

109

GRENADINA SP POL 2009 Klacz siwa/172 F: Capo Casione
M: Gwiazdka
O: Agnieszka Roganowska
B: Izabela Chodorowska
K017832 616009640046009
49.

69

GWIAZDOR Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata F: Krater
M: Gloriosa
O: Jacek Pawlicki
B: Henryk Boroń
K025678
50.

45

HARALD-H KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata F: Up to date
M: Beau Carla-H
O: Jakub Kreft
B: -
K026286
51.

41

HARFA SP POL 1999 Klacz ciemnogniada F: Cabrol /
M: Hrabianka /
O: Emilia Kostrzewska
B: Janusz Chłodnicki
K015415 POL999640014199
52.

135

Haris F:
M:
O:
B:
53.

30

HARRON OO POL 2005 Wałach siwa F: Włodarz /
M: Harara / Touwayssan
O: Iwona Łopucka
B:
K018905 050000003837
54.

70

IGRASZKA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada/168 F: Bolivar
M: Iskra
O: Renata Bernadska
B: Kulpa Czesław
brak POL 009 67 00935 07
55.

2

IKAS KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Borawska
B: Natalia Borawska
brak
56.

124

INDISSIMO SP POL 2012 Wałach siwa F: Ekwador
M: Imberly
O: Agnieszka Krupczak
B: Łopuszyński Władysław
K023166 616009640079112
57.

18

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:kuc F: Very Top
M: Idylla
O: Anna Wyszkowska
B: Lilianna Gajdzińska
K020962 013640016707
58.

11

ISLANDKA Kuc Walijski POL 2010 Klacz siwa/kuc:145 F: IMPULS
M: IRLANDKA
O: Anetta Łękowska
B: Lilianna Zięba
K025988
59.

88

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
O: Katarzyna Kokowska
B: xxx
K017981
60.

102

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
61.

36

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
O: Dariusz Nowak
B: Grzegorz Maliszewski
K020958
62.

46

KADENCJA SP POL 2001 Klacz tarantowata F: Nurjev
M: Karta
O: Piotr Kupczyk
B: -
K023463
63.

31

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
64.

6

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
65.

138

Konstantin F:
M:
O:
B:
66.

15

KORAL KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
BRAK 616999611597804
67.

82

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/171 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K018911 616009640013911
68.

119

KUMPEL SP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Rabatem Turbo Z
M: Klara
O: Andrzej Sakson
B: Koźlik Dariusz
Brak 009610183807
69.

1

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Daniel Reimann
01234
70.

129

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
71.

28

LILIENTHAL Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada F: Limasol
M: Kolchida
O: kamilla lewandowska
B: STADNINA KONI BIELIN
K023288 DE 456570196912
72.

80

LIVERPOOL Niem. Sport. POL 2014 Ogier siwa F: Lyjanero / Landos
M: Championes M / Champion Du Lys
O: Jan Zybała
B:
K024880 DE481810052414
73.

110

LORINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cotton club
M: Loretta P
O: Anna Czerewaty
B: Tomasz Misiowiec
Brak
74.

72

LUCKY Welsh Pony DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
O: Waldemar Karbowski
B: Norbert Mittelstaedt
DE427270342210
75.

24

ŁATKA KUC POL 2007 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: nn
01234
76.

114

MADERA Małopolska POL 2000 Klacz gniada F: Malibu
M: Nn
O: Marta Telak
B: Marta Telak
Brak
77.

32

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
78.

111

MIKADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kara/168 F: Parys
M: Mila
O: Wiesław Boruch
B: Mierzejewski Tomasz
K018466 009660457006
79.

116

MIRANDA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Qumball
M: Korys Markiza
O: Marta Telak
B: Marta Telak
K023024
80.

91

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
81.

57

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Con Calma /
M: Marihuana P /
O: Maciej Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
82.

68

NAMBO KUC POL 2007 Wałach bułana/kuc:147 F: Nando
M: Taria
O: Marta Murek
B: SK Nowielice
K017723
83.

40

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
84.

16

NELITA SP POL 1998 Klacz kasztanowata/mk: F: Le Bon
M: Nafta
O: Piotr Maciejak
B: Jacek Bobik
K004443 06536
85.

59

NESTOR SP POL Brak Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Daniel Podraza
B: Brak
Brak
86.

77

OCZERET Z BRZEZIA HUC POL 2005 Wałach kara/kuc: F: Baca /
M: Olszynka /
O: Ewelina Kostrzewska Ewelina
B: Instytut Zootechniczny Brzezie
K026437
87.

25

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563
88.

83

OSUMI KUC POL 1999 Klacz kasztanowata/kuc:137,5 F: Dethmer
M: Oosterduinen jorike
O: Piotr Fragstein
B: Bedlińska Urszula
K020341
89.

52

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
O: Natalia Świda
B: Roman Siwek
K021289 61600764012208
90.

105

PRINCESSA KUC POL 2003 Klacz siwa/mk: F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
91.

99

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
92.

23

PYSIO KUC POL 2008 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Izabela Chodorowska
01234
93.

125

RASPUTIN SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Quite Rubin
M: Rascina
O: Agnieszka Krupczak
B: Michał Mordzeleski
K023167 6160982000043059
94.

53

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
O: Anita Maślana
B: Jan Binkiewicz
K016308 616007610271809
95.

81

REWIA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino
M: Reakcja
O: Klaudia Rogozińska
B:
616 007 61 02048 14
96.

85

RINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Kadryl
M: Rata
O: Henryk Boroń
B: -
Brak
97.

61

RIVERA SP POL 2004 Klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
O: MAREK ŁATOSZ
B: JERZY JEZIOR
K022858
98.

92

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc: F: Pietrek
M: Raichel V.D Landen
O: Anna Dogadalska
B: Anna Dogadalska
K022446
99.

21

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
100.

89

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B:
K012275 DE433331649308
101.

49

ROWOL’S DAAN Kuc Westfalski POL 2010 Wałach biała/kuc:126 F: Kulltrops Juventus /
M: Rowol's Divine
O: Justyna Builek /
B: FAM. VAN ERP /
brak
102.

101

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/164 F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Santina /
O: Andrzej Michalski
B: SK Nowielice
K024115 616009640004713
103.

29

SAVINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Savona
O: Adamczewska Magdalena
B: Nn
K017232
104.

12

SHADOW SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Shirra / Rabiates Turbud Z
O: Justyna Buiłek
B: Stajnia Komarowo
K017678 POL616007610053212
105.

95

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
K023084
106.

75

SON OF LIGHT Pełna Krew Angielska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray of Light
M: Sonerila
O: Paulina Zapała
B: SK Jaroszówka
K009146 POL040000003110
107.

65

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space Girl / Calando V
O: Jan Kopeć
B: Andrzej Żejmo
K021192 616009610140812
108.

51

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Cajero /
M: Strzała /
O: Paweł Spisak
B: SK Iwno
K011747
109.

44

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
O: Fedenczak
B: Nn
K023754
110.

14

TAMARYSZEK BRAK POL 2008 Wałach gniada F: Golden Dancing DRP
M: Torina po Nando DRP
O: brak
B: brak
K023949
111.

4

TARA SP POL 2006 Klacz tarantowata F: Nirkan / Fetysz
M: Terawita / Landos I
O: Daniel Miechowicz
B: Jan Paduch
K017443 POL009640073106
112.

37

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
Brak
113.

58

TROCZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach gniada/kuc:148cm F: Nando
M: Tabakierka
O: Gronet-Przybylska Anna
B: Gronet Dominik
Brak
114.

76

UNO BAMBINO HAN POL 2011 Wałach gniada F: Uccello /
M: Grafin Spoeneck /
O: Marta Cwajda
B:
K021416 431314312911
115.

100

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
O: Andrzej Michalski
B: SK Jaroszówka sp. z o.o.
K024260 POL070000005408
116.

55

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
117.

19

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Love Affair /
M: Valencia / Compliment
O: Monika Sawicka
B: Henryk Cieśla
K024019 616009664000381
118.

118

WARTA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/170 F: Kingsten
M: Warka
O: Monika Kurtys
B: Zdzisław Goździor
Brak 616007610124011
119.

115

WERA-K SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Granilli S
M: Wega
O: Oliwia pleban
B: Kubacki marek
K022133
120.

73

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
O: Ewa Łęczkiewicz-Markowska
B: Franchi Massimo
K020663
121.

39

WROTYCZ Mały Koń POL 2008 Wałach ciemnogniada/mk: F: Majk
M: nn / nn
O: Monika Gątkiewicz
B: Kaczmarczuk Anna
K026436 616 013 64 01078 08
122.

107

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Berdowska Aleksandra LKS DRAGON NOWIELICE
50
1500
SUM:
1550.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
300
150
1600
SUM:
2050.00
Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
500
SUM:
500.00
Fragstein-Niemsdorff Piotr Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
150
2200
SUM:
2350.00
Gałan Katarzyna JKS Amico Mołdawin
200
SUM:
200.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
1200
200
SUM:
1400.00
Liszczak Maja Bpk
500
SUM:
500.00
Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
100
SUM:
100.00
Miarka Adam brak
100
150
SUM:
250.00
Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
1500
SUM:
1500.00
Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
200
SUM:
200.00
Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
500
SUM:
500.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
100
SUM:
100.00
Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
50
SUM:
50.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
250
300
SUM:
550.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Julia
JKS Amico Mołdawin
SAVINA (29)
2018-09-02
4
2018-09-01
2018-09-01
20
Baca Maja
Amico Mołdawin
DUKAT (47)
2018-09-01
27
2018-09-01
2018-09-02
7
2018-09-02
Bakalarczyk Marcelina
Derby Budzistowo
PRINCESSA (105)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
2018-09-02
23
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
2018-09-01
15
2018-09-02
15
2018-09-02
8
2018-09-01
23
Berdowska Aleksandra
LKS DRAGON NOWIELICE
CYRANKA (22)
2018-09-01
9
2018-09-01
1
2018-09-02
3
50
2018-09-02
1
1500
2018-09-01
Bernadska Wiktoria
brak
2018-09-01
34
2018-09-01
33
2018-09-02
31
2018-09-02
30
Bielak Oliwia
bpk
Bratka (130)
2018-09-02
23
2018-09-02
15
2018-09-02
Biliniewicz Hanna
bpk
2018-09-01
34
2018-09-01
24
2018-09-01
2018-09-02
1
2018-09-02
1
Bindas Martyna
Brak
NELITA (16)
2018-09-01
24
2018-09-01
2018-09-02
6
2018-09-02
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CAREWICZ (132)
2018-09-01
1
300
2018-09-01
1
2018-09-02
3
150
2018-09-02
2
1600
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (91)
2018-09-01
17
2018-09-02
14
Boruch Wiesław
BPK
MIKADO (111)
2018-09-01
26
2018-09-01
10
2018-09-02
10
Buiłek Katarzyna
JKS Elcon Szczecin
SHADOW (12)
2018-09-01
2018-09-01
3
2018-09-01
2018-09-02
19
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
2018-09-01
5
2018-09-01
29
2018-09-02
21
2018-09-02
19
Czerewaty Anna
Bez przynależności klubowej
LORINO (110)
2018-09-01
27
2018-09-01
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2018-09-01
14
2018-09-01
1
2018-09-02
5
2018-09-01
6
Drążkiewicz Kornelia
Kj Abaria Iwno
2018-09-01
29
2018-09-01
28
2018-09-02
1
2018-09-02
11
Fedeńczak Martyna
JKS Amico Mołdawin
SUNFLY (44)
2018-09-01
14
2018-09-01
3
2018-09-02
12
2018-09-02
3
500
2018-09-01
16
Ferjan Victoria
KJ Contendros Barlinek
KLIWIA (6)
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Fragstein-Niemsdorff Piotr
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
2018-09-01
3
2018-09-01
6
2018-09-01
3
150
2018-09-02
4
2018-09-02
1
2200
Fragstein-Niemsdorff Zofia
Stowarzyszenie Podkowa w Moryniu
OSUMI (83)
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Frey Lea
Bez przynależności klubowej
2018-09-01
28
2018-09-01
2018-09-01
12
2018-09-02
8
Gałan Katarzyna
JKS Amico Mołdawin
GRENADINA (109)
2018-09-01
4
2018-09-01
7
2018-09-02
1
200
2018-09-02
14
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (78)
2018-09-01
2018-09-01
14
2018-09-02
9
2018-09-02
6
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GAZA (96)
2018-09-01
30
2018-09-01
2018-09-02
9
2018-09-02
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
BELTONA (48)
2018-09-01
1
2018-09-02
7
2018-09-01
12
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (21)
2018-09-01
2018-09-01
2018-09-01
10
2018-09-02
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (40)
2018-09-02
12
2018-09-01
28
2018-09-01
25
2018-09-02
18
2018-09-02
Hudziak Hanna
Kj Koko Brzeźniki
2018-09-01
18
2018-09-01
1
2018-09-02
9
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (99)
2018-09-01
24
2018-09-01
1
2018-09-02
27
2018-09-02
1
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2018-09-01
27
2018-09-02
7
2018-09-01
12
2018-09-01
2
2018-09-02
3
1200
2018-09-01
2
200
2018-09-02
5
Jurkiew Natasza
Petrico Pony Karlino
PYSIO (23)
2018-09-01
24
2018-09-02
23
Karska Emilia
Ukj Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (87)
2018-09-02
2018-09-02
2018-09-02
1
2018-09-02
1
Klawinowska Dominika
Derby Budzistowo
2018-09-01
24
2018-09-01
1
2018-09-02
2018-09-02
1
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2018-09-01
2018-09-02
2018-09-01
37
2018-09-01
Kopeć Anna
KJ Bonin
2018-09-01
12
2018-09-02
8
2018-09-01
7
SPARTAN (65)
2018-09-01
6
2018-09-02
14
2018-09-02
6
2018-09-01
11
Kotlowska Weronika
BPK
Dym (131)
2018-09-02
1
2018-09-02
10
2018-09-02
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (107)
2018-09-01
20
2018-09-01
17
Krata Klaudia
Bpk
WROTYCZ (39)
2018-09-01
29
2018-09-02
32
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Kreft Jakub
LKS Dragon Nowielice
2018-09-01
16
2018-09-01
2
2018-09-02
3
2018-09-02
2
2018-09-01
15
2018-09-01
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (54)
2018-09-02
9
2018-09-02
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (15)
2018-09-01
1
2018-09-02
1
2018-09-01
1
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
LADY (1)
2018-09-01
1
2018-09-02
1
IKAS (2)
2018-09-01
32
2018-09-02
12
2018-09-01
1
2018-09-02
1
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (43)
2018-09-01
19
2018-09-02
4
Laskowska Maria
BPK
2018-09-01
8
2018-09-02
8
Lewandowska Weronika
JKS FARMA MODRZEWIE
FRIDA (60)
2018-09-01
22
2018-09-02
5
2018-09-01
4
Lewandowska Zuzanna
JKS Dako-Galant Skibno
2018-09-01
21
2018-09-02
3
2018-09-01
Lisowska Natalia
JKS Dako-Galant Skibno
2018-09-01
14
2018-09-01
24
2018-09-02
1
Liszczak Maja
Bpk
DOMINO (34)
2018-09-01
7
2018-09-01
23
2018-09-02
7
2018-09-02
3
500
Liszka Nikola
KJ Derby Budzistowo
RINA (85)
2018-09-01
2018-09-01
19
2018-09-02
2018-09-02
20
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2018-09-01
2018-09-01
37
2018-09-02
2018-09-02
Łatosz Marek
JKS FARMA MODRZEWIE
RIVERA (61)
2018-09-01
10
2018-09-01
1
2018-09-02
4
2018-09-01
3
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
2018-09-01
31
2018-09-02
2018-09-02
16
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
HARRON (30)
2018-09-01
2018-09-01
10
Łopuszyńska Jagoda
JKS Amico Mołdawin
KIDNEY (31)
2018-09-01
1
2018-09-01
23
2018-09-02
11
Malinowska Weronika
UKJ Leonado
WARTA (118)
2018-09-01
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (73)
2018-09-01
31
2018-09-02
17
2018-09-01
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
2018-09-01
6
2018-09-01
11
2018-09-02
2018-09-02
REBUS (53)
2018-09-01
13
2018-09-01
4
2018-09-02
2
100
2018-09-02
4
Miarka Adam
brak
INDISSIMO (124)
2018-09-01
25
2018-09-01
8
RASPUTIN (125)
2018-09-01
13
2018-09-01
Haris (135)
2018-09-01
21
2018-09-01
13
Balou Boy (136)
2018-09-01
2
100
2018-09-01
2
150
Michalski Maciej
Derby Budzistowo
SARDYNIA (101)
2018-09-01
17
2018-09-01
2018-09-02
16
2018-09-02
Miechowicz Alan
KJ Contendros Barlinek
TARA (4)
2018-09-01
6
2018-09-02
6
2018-09-01
22
2018-09-02
13
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
ROCK (92)
2018-09-01
1
2018-09-02
1
2018-09-01
2018-09-02
18
2018-09-02
Mycio Julia
KJ KOKO BRZEŹNIKI
IZYDA (88)
2018-09-01
16
2018-09-01
1
2018-09-02
6
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (90)
2018-09-01
22
2018-09-02
3
Nawodzińska Aleksandra
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
ENGRIN (113)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
2018-09-02
13
Niewińska Agata
KJ Koko
2018-09-02
2018-09-02
19
2018-09-02
1
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CERTO (79)
2018-09-01
24
2018-09-01
9
2018-09-01
3
2018-09-01
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (36)
2018-09-01
2
2018-09-02
1
1500
2018-09-01
10
2018-09-02
6
Paluch Martyna
KJ Contendros Barlinek
DAVI-R (26)
2018-09-01
29
2018-09-02
20
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (108)
2018-09-02
2018-09-02
2018-09-01
2018-09-01
24
Pawlak Weronika
JKS FARMA MODRZEWIE
FARMA (62)
2018-09-01
1
2018-09-02
1
2018-09-01
1
Pawlicka Dominika
Bpk
2018-09-01
38
2018-09-01
13
2018-09-02
12
Pleban Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
WERA-K (115)
2018-09-01
33
2018-09-01
10
2018-09-02
11
Polańska Kornelia
UKJ Bukowiec Świdwin
HARFA (41)
2018-09-01
7
2018-09-02
13
Prajwocki Adam
bpk
CESOTHO (86)
2018-09-01
26
2018-09-01
1
2018-09-02
2
2018-09-01
9
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2018-09-01
15
2018-09-02
2018-09-02
7
Rogozińska Klaudia
KJ Korona Wałcz
REWIA (81)
2018-09-02
2018-09-02
Rybska Maria
Bpk
2018-09-01
1
2018-09-01
1
2018-09-02
1
2018-09-02
1
Sakson Natalia
UKJ Leonardo
KUMPEL (119)
2018-09-01
Sawicka Milena
bpk
VIWA (19)
2018-09-01
9
2018-09-02
9
2018-09-01
30
2018-09-02
4
Składanowska Julia
JKS Dako-Galant Skibno
DOLAR (50)
2018-09-01
10
2018-09-01
Skwierawska Julia
JKS Skibno
2018-09-01
11
2018-09-01
7
2018-09-02
17
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-09-01
20
2018-09-02
1
2018-09-02
2018-09-01
2018-09-02
2018-09-01
Słabuszewski Jakub
JKS Farma Modrzewie
2018-09-01
21
2018-09-01
1
2018-09-02
3
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
ELDAR (56)
2018-09-01
1
200
2018-09-02
2018-09-01
2018-09-01
12
2018-09-01
17
2018-09-02
10
2018-09-02
10
Sowińska Martyna
.
LUCKY (72)
2018-09-01
1
2018-09-01
11
2018-09-02
2
Sozzo Sara
JKS Tornado Szczecin
2018-09-01
19
2018-09-01
5
2018-09-02
16
2018-09-02
7
Spisak Wiktoria
JKS Dako-Galant Skibno
2018-09-01
9
2018-09-01
4
2018-09-02
3
500
2018-09-01
17
2018-09-02
5
Starecka Julia
KJ Kaja Grzybowo
NAMBO (68)
2018-09-01
36
2018-09-02
8
2018-09-01
31
Stawarz Izabella
Bpk
FOCUS (35)
2018-09-01
38
2018-09-01
31
2018-09-02
2018-09-02
1
Szydłowska Ewa
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
MADERA (114)
2018-09-01
1
2018-09-02
23
2018-09-02
5
2018-09-01
35
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
DUBAJ M. (103)
2018-09-01
2
2018-09-01
2018-09-02
11
DANTE M (104)
2018-09-01
4
2018-09-01
4
2018-09-02
1
Telak Marta
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
MIRANDA (116)
2018-09-01
2
2018-09-01
1
2018-09-02
1
GIMBALL (117)
2018-09-01
8
2018-09-01
1
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
JAWA (102)
2018-09-01
6
2018-09-01
6
2018-09-02
6
2018-09-01
3
100
2018-09-02
7
Tousty Emilia
JKS Dako Galant Skibno
TROCZEK (58)
2018-09-01
30
2018-09-01
34
2018-09-02
29
Walczak Oliwia
Petrico Pony Karlino
ŁATKA (24)
2018-09-01
29
2018-09-02
27
Wiecka Dominika
BPK
LEXUS (129)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CAMPINO (133)
2018-09-01
26
2018-09-01
8
2018-09-01
1
2018-09-02
2
2018-09-02
1
Wilk Aleksandra
Bez przynależności
DIMA (33)
2018-09-01
1
2018-09-01
15
2018-09-02
9
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
URWIS (100)
2018-09-01
5
2018-09-01
2018-09-02
2018-09-02
Wojtas Julia
JKS Amico Mołdawin
MARKUS (32)
2018-09-01
3
50
2018-09-01
16
2018-09-02
6
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (25)
2018-09-01
5
2018-09-02
4
2018-09-01
1
250
2018-09-01
5
2018-09-02
1
300
Żaczek Wiktoria
LKS DRAGON Nowielice
GRACJA (98)
2018-09-01
2018-09-01
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
NESTOR (59)
2018-09-01
13
2018-09-01
2018-09-02
15
2018-09-02
2018-09-01
34
Zapała Paulina
KJ Bachmat
2018-09-01
18
2018-09-01
2018-09-02
18
2018-09-02
2
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2018-09-01
4
2018-09-02
5
2018-09-01
5
2018-09-01
4
2018-09-02
2
200
Żur Agata
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (89)
2018-09-01
25
2018-09-01
8
2018-09-02
17
2018-09-02
8
2018-09-01
1

Number of Riders: 107

Number of Horses: 122

The sum of prizes: 12 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl