Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
121 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:39:02
2018-07-18 23:12:44
Wiktoria Opas ESTILLO
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 2x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
120 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:38:26
2018-07-18 23:06:34
Paulina Wierzbicka O'QUINAR
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
119 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:37:58
2018-07-18 22:04:16
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 6/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 14/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
118 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:37:25
2018-07-18 21:48:19
Łukasz Brzóska CHARLIE 254
  • 1x 14A/N1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 6-letnie
  • 1x 15/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:37:02
2018-07-18 21:47:52
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 15/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
116 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-19 01:36:39
2018-07-18 21:17:59
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:35:22
2018-07-18 20:20:48
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 12/L/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 4-letnie
114 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:34:54
2018-07-18 20:17:52
Małgorzata Tomczuk-Michalska JAWA
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:34:32
2018-07-18 20:16:32
Małgorzata Tomczuk-Michalska SARDYNIA
  • 1x 14/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
  • 1x 15/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:34:14
2018-07-18 20:12:38
Zuzanna Grygiel OHARA
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:31:48
2018-07-18 20:12:05
Maja Gniazdowska FAMA
  • 2x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:31:28
2018-07-18 20:02:34
Karolina Łagocka KALIF
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 2x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
109 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:30:59
2018-07-18 19:20:31
Dominika Gardas SCAPA FLOW 8
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
  • 1x 22/N/Zwykły (Art. 238.2.1)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 01:30:28
2018-07-18 19:18:23
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 17:11:00
2018-07-18 16:28:14
Aleksandra Sury JAŚMIN
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 17:10:12
2018-07-18 16:18:05
Elżbieta Wachuda CHICAGO
  • 2x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 2x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 17:09:22
2018-07-18 16:17:32
Kornelia Trzybinska DAJSY
  • 2x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 2x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
104 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-18 17:08:56
2018-07-18 16:16:47
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 2x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 2x 20/L/Na styl jeźdźca - egzaminacyjny
103 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 14:10:46
2018-07-18 13:48:45
Martyna Krawiec CRUELLA DE MON
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 2x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
102 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 14:10:20
2018-07-18 13:48:18
Zuzanna Gier FRANCESCO
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 2x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
101 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 08:21:51
2018-07-17 23:34:01
Zofia Fragstein-Niemsdorff OSUMI
  • 1x 1/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 08:18:14
2018-07-17 23:31:45
Piotr Fragstein-Niemsdorff LIAM
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 6/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
99 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 08:17:50
2018-07-17 23:30:01
Piotr Fragstein-Niemsdorff KOSTARYKA
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 8/C/Zwykły (Art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 08:17:26
2018-07-17 23:28:17
Piotr Fragstein-Niemsdorff CARAVELL
  • 2x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 08:17:01
2018-07-17 23:26:27
Karolina Fragstein-Niemsdorff BROOKLIN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 23:14:20
2018-07-17 23:13:12
Natalia Piwowarska ABET
  • 1x 17/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 21:09:19
2018-07-17 19:21:53
Paweł Stasiak LUIGI KG
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 21:09:57
2018-07-17 18:45:50
Aleksandra Zdrowska KALSHOI
  • 1x 17/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 17:20:55
2018-07-17 12:23:27
Paweł Brzezicki TIN-ROKO
  • 2x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 17:20:10
2018-07-17 10:44:28
Marta Telak GIMBALL
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 17:19:47
2018-07-17 10:43:48
Oliwia Pleban WERA-K
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 17:19:13
2018-07-17 10:40:42
Katarzyna Ambroziak POLON
  • 1x 17/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 17:18:37
2018-07-17 10:16:47
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 17:18:14
2018-07-17 10:16:27
Maciej Sobótka ELDAR
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 17:17:47
2018-07-17 08:45:10
Joanna Wiśniewska SAVERIO SZ
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 17:17:25
2018-07-17 07:36:57
Krzysztof Przybyszewski GASPAR
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 22:58:04
2018-07-16 20:51:09
Marcelina Maryńczak CANDY
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
84 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-16 22:57:41
2018-07-16 20:40:27
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 22:56:15
2018-07-16 20:27:56
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 6/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 22:55:25
2018-07-16 20:27:13
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 8/C/Zwykły (Art. 238.2.1)
81 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-16 22:53:52
2018-07-16 20:21:11
Marcin Pakuła CONTINIA
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 8/C/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 15/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 17/C/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 22/N/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 23/C/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
80 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-16 22:53:21
2018-07-16 20:20:41
Marcin Pakuła CONTENDROS
  • 1x 8/C/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 23/C/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 22:50:55
2018-07-16 20:20:10
Marcin Pakuła CICERO Z
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 22/N/Zwykły (Art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 22:48:40
2018-07-16 20:19:36
Hania Leśkiewicz DJINGIS TAR
  • 2x 1/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 2x 9/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 2x 17/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 22:48:12
2018-07-16 17:37:59
Przemysław Olejnik DEJLOU
  • 2x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 22:47:44
2018-07-16 17:36:58
Przemysław Olejnik BERANG
  • 2x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
75 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-16 22:47:12
2018-07-16 17:35:44
Przemysław Olejnik HALNY
  • 1x 6/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
  • 1x 14/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 23:13:37
2018-07-16 15:03:25
Jakub Kreft HARALD-H
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 2x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 2x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:16:27
2018-07-16 10:30:35
Tomasz Gogołek CORONITA 4
  • 1x 8/C/Zwykły (Art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:16:03
2018-07-16 10:30:03
Tomasz Gogołek IRONMAN MELLONI
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:15:38
2018-07-16 09:11:24
Filip Kapała LIBERATOR
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:14:16
2018-07-16 09:10:39
Filip Kapała LEONARDO
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:12:32
2018-07-16 09:10:11
Filip Kapała IMPERATOR
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:11:01
2018-07-16 09:09:38
Filip Kapała EUFORIA
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:08:24
2018-07-16 09:09:11
Filip Kapała CASTELLO
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:05:37
2018-07-16 09:08:44
Filip Kapała BARCELONA G
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:59:44
2018-07-16 07:22:39
Katarzyna Rutkowska JINGLE BOY
  • 2x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:59:13
2018-07-16 07:19:59
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 14/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:58:32
2018-07-15 21:24:22
Sara Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 2x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:55:06
2018-07-15 21:23:22
Aleksandra Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 2x 17/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:52:49
2018-07-15 21:22:11
Kamila Sieradzan RANCHO
  • 1x 17/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 2x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:52:17
2018-07-15 21:21:15
Oliwia Markowska WILBURG
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 2x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:50:08
2018-07-15 21:20:07
Natalia Łożewska SANCHO Z. JASKÓŁKA
  • 1x 17/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 2x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:49:38
2018-07-15 21:18:51
Michał Cwajda UNO BAMBINO
  • 2x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:49:07
2018-07-15 21:15:37
Sandra Irmer ALL MY HEART
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:48:47
2018-07-15 21:15:03
Magdalena Majewska MUSTANG
  • 2x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:48:11
2018-07-15 21:12:29
Michalina Wyrostek MUSTANG
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:47:44
2018-07-15 21:11:55
Julia Chanaj GALAHAD
  • 2x 1/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 07:47:18
2018-07-15 21:11:32
Julia Chanaj CASTOR
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
52 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-15 19:59:29
2018-07-15 10:38:08
Adrian Jaworski OLE
  • 1x 4/L/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 4-letnie
51 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-15 19:58:28
2018-07-15 10:37:23
Adrian Jaworski CZART
  • 1x 6/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
50 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-15 19:57:26
2018-07-15 10:36:53
Jan Bobik QUEEN-FLY
  • 1x 6A/N1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 6-letnie
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
49 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-15 19:56:58
2018-07-15 10:35:50
Jan Bobik ICOON JN
  • 1x 6/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
48 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-15 19:56:23
2018-07-15 10:35:20
Jan Bobik HAWR
  • 1x 6/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
47 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-15 19:55:43
2018-07-15 10:34:45
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x 6/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 07:08:17
2018-07-14 23:20:16
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-15 07:07:28
2018-07-14 23:19:10
Oliwia Roganowska GRENADINA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 22:46:38
2018-07-14 22:39:45
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 2x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 2x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 20:05:44
2018-07-14 18:18:19
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
42 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-14 16:12:21
2018-07-14 12:21:50
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 16:11:07
2018-07-14 12:21:09
Matylda Olga Wrzosek ALPHA NOBLE
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 16:10:16
2018-07-14 12:20:30
Michał Nowacki ALPHA NOBLE
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 16:09:43
2018-07-14 12:11:48
Aleksandra Malicka-Nowacka GOLDINA OF CHIN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 14:08:07
2018-07-14 12:11:04
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 6/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 16:07:58
2018-07-14 12:10:05
Michał Nowacki JUGATTI
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 14:02:36
2018-07-14 11:03:15
Lea Hummel ALVARO 119
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 20/L/Na styl jeźdźca - egzaminacyjny
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 16:06:55
2018-07-14 10:59:40
Lea Hummel CENTOMENTO
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 20/L/Na styl jeźdźca - egzaminacyjny
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 16:06:38
2018-07-14 10:45:28
Dana Hummel ALVARO 119
  • 1x 8/C/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 17/C/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 23/C/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 22:30:38
2018-07-13 20:43:24
Małgorzata Tomicka PEPPINA 25
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 22:30:19
2018-07-13 20:42:12
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 22:29:49
2018-07-13 20:36:55
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 22:29:22
2018-07-13 20:35:06
Marek Tomicki CAMILLO 197
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 16:12:09
2018-07-13 13:43:32
Artem Abaimov URMEL 104
  • 1x 22/N/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 23/C/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 16:11:35
2018-07-13 13:43:08
Artem Abaimov LADY TDE
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
  • 1x 22/N/Zwykły (Art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 16:11:21
2018-07-13 13:42:41
Artem Abaimov HASTOR
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
  • 1x 22/N/Zwykły (Art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 16:10:57
2018-07-13 13:42:15
Artem Abaimov CARABINIER S
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
  • 1x 22/N/Zwykły (Art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 16:10:27
2018-07-13 11:16:31
Tomasz Gogołek WAWEL
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 09:22:48
2018-07-13 11:16:04
Tomasz Gogołek GOSSIP MELLONI
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 4/L/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 4-letnie
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-19 09:21:13
2018-07-13 11:15:39
Tomasz Gogołek JASON VDL
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 4/L/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 4-letnie
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 16:07:27
2018-07-13 11:15:03
Tomasz Gogołek CELLO MELLONI
  • 1x 4/L/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 4-letnie
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 17:16:51
2018-07-13 10:52:16
Adrianna Budzyńska GALLIANO
  • 2x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 2x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 16:05:20
2018-07-13 09:22:10
Anna Elbl BLOMMY BLUE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:11:56
2018-07-12 21:47:06
Julia Chmiel CARSA KAMA
  • 1x 9/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 20:28:34
2018-07-11 20:00:15
Daria Klimecka WALOR
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
14 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-11 20:27:25
2018-07-11 19:57:16
Daria Klimecka GEORGIA
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:29:08
2018-07-11 16:31:01
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 2x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 2x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 21:02:59
2018-07-11 11:45:10
Kamil Rajnert POESIA DEL CASTEGNO
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:21:22
2018-07-11 11:44:31
Kamil Rajnert PITAGORAS
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:20:37
2018-07-11 11:42:50
Kamil Rajnert DIARADO'S DREAM
  • 1x 6/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
  • 1x 14/P1/Z oceną stylu konia - kw. MPMK konie 5-letnie
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:18:59
2018-07-11 09:01:10
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:18:14
2018-07-11 09:00:34
Iga Tokarska URODA
  • 1x 7/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 8/C/Zwykły (Art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 08:29:11
2018-07-10 17:17:35
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 11/L/Zwykły (Art. 238.2.1) - towarzyski
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 19/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:33:06
2018-07-09 15:13:03
Martyna Paluch DAVI-R
  • 1x 1/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 1x 9/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 10/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
  • 1x 17/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 18/LL/Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1) - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 18:32:33
2018-07-09 15:12:27
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 2x 1/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 2x 9/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
  • 2x 17/mLL/Dokładności (Art. 238.1.1) - towarzyski
4 ENTRY PRE-APPROVED 2018-07-09 18:31:59
2018-07-09 10:48:47
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 14:07:24
2018-07-06 20:58:20
Zuzanna Kusy MALIBU
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 15/N/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 22:00:28
2018-07-06 20:45:50
Alan Miechowicz TARA
  • 1x 3/L/Dwufazowy (Art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 5/P/Zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x 13/P/Dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 21/P/O wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem (Art. 269.5)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Ambroziak Katarzyna Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2003 (JM.)
Brak
3. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
4. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
5. Budzyńska Adrianna Sekcja Jeździecka Oxer Lublin
S
O012223
6. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
7. Chmiel Julia Stadnina Koni Warnice
2002 (J.)
brak
8. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
9. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
10. Elbl Anna bkp
1998 (MJ.)
O025336
11. Ferjan Victoria KJ Contendros Barlinek
2008 (Mł.)
O050021
12. Fragstein Piotr UKS Podkowa Moryń
S
O002202
13. Fragstein-Niemsdorff Karolina UKS Podkowa Moryń
S
O001399
14. Fragstein-Niemsdorff Piotr UKS Podkowa Moryń
S
O002202
15. Fragstein-Niemsdorff Zofia UKS Podkowa Moryń
2006 (JM.)
Brak
16. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
17. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
18. Gier Zuzanna VERSo La Natura
2000 (J.)
brak
19. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
20. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
S
O013202
21. Grygiel Zuzanna JKS Tornado Szczecin
2000 (J.)
O031086
22. Hummel Dana RFV Ravensberge e.V.
2003 (JM.)
1419607
10154385
23. Hummel Lea RFV Ravensberge e.V.
2006 (JM.)
1722676
24. Irmer Sandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O028063
25. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
26. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
27. Kapała Filip KJ Contendros Barlinek
S
O027683
28. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
29. Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
S
O009242
30. Krawiec Martyna Verso La Natura
2002 (J.)
BRAK
31. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
1997 (MJ.)
O014143
32. Kusy Zuzanna JKS Melloni Horses
2000 (J.)
O025048
33. Laskowska Maria BPK
2005 (JM.)
O037282
34. Leśkiewicz Hania PakułaHorses
2002 (J.)
brak
35. Łagocka Karolina Bpk
2003 (JM.)
2002/18B
36. Łożewska Natalia JKS Tornado
S
brak
37. Maciejkiewicz Laura JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1997 (MJ.)
O036622
38. Majewska Magdalena JKS Elcon Szczecin
2003 (JM.)
brak
39. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ
S
O008624
40. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
O046886
41. Maryńczak Marcelina JKS Elcon Szczecin
S
O013289
42. Miechowicz Alan KJ Contendros Barlinek
2004 (JM.)
O036466
43. Morawska Weronika KJ PAMOS DRAWSKO POMORSKIE
1999 (MJ.)
brak
44. Nowacki Michał Racocki KJ
S
O006357
45. Nowacki Michał Racocki KJ
O006357
46. Olejnik Przemysław Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
brak
47. Opas Wiktoria JKS Elcon Szczecin
S
O011261
10108423
48. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
49. Paluch Martyna KJ Contendros Barlinek
2005 (JM.)
O044962
50. Patalan Dominika bpk
S
O033904
51. Piwowarska Natalia UKS PODKOWA MORYŃ
2001 (J.)
Brak
52. Pleban Oliwia Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
1997 (MJ.)
brak
53. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
54. Przybyszewski Krzysztof JKS Rafi
S
Brak
55. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
56. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
57. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
58. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
59. Sowińska Martyna .
.
60. Sozzo Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
brak
61. Sozzo Sara JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
O037272
62. Sury Aleksandra brak
2000 (J.)
brak
63. Telak Marta Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
S
O025536
64. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
65. Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
S
O013659
66. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
67. Tomicki Marek bpk
S
O033872
68. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (JM.)
O046885
69. Wachuda Elżbieta Brak
2003 (JM.)
Brak
70. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
71. Wierzbicka Paulina JKS RAFI
S
Brak
72. Wiśniewska Joanna KJ Michałówka
S
O013301
73. Wrzosek Matylda Olga KJ Abrasives Group
2003 (JM.)
O028074
10154391
74. Wyrostek Michalina JKS Elcon Szczecin
2007 (Mł.)
brak
75. Zdrowska Aleksandra bez przynależności klubowej
1999 (MJ.)
brak
76. Żydowicz Marzena KJ Picador Wrocław
S
O040337
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

90

ABET SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: Anna
O: Wojciech Fragstein-Niemsdorf
B: Brak
Brak
2.

53

ALL MY HEART SP POL 2012 Wałach gniada F: Ekwador /
M: Argenta / Lambado
O: Leszek Pawlak
B: Aleksandra Lusina
K024450 616009640065212
3.

38

ALPHA NOBLE OLD AUT 2005 Klacz ciemnogniada F: Argentinus / Argentan
M: Escada / Espri
O: Magda Pabin-Majchrzak/Karolina Polasik-Wrzosek
B: Anne Haase
K025351 DE433331523005
4.

8

ALVARO 119 Deutsches Sportpferd GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Asklepios
M: Richenda
O: Angela Hummel
B: Marco Werner
DE 456570255907
5.

98

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
O: Monika Trzybińska
B: Monika Trzybińska
brak 616014640133104
6.

61

BARCELONA G - POL 2011 Klacz biała F: -
M: -
O: -
B: -
K021684
7.

43

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
8.

71

BERANG AC POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Przemysław Olejnik
B: Przemysław Olejnik
brak
9.

24

BLOMMY BLUE OLD GER 2013 Wałach gniada F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chaccerta / Chacco Blue
O: Bogumiła Elbl
B: Gestut Lewitz
K026060 418185028813
10.

91

BROOKLIN Niem. Sport. POL 2014 Wałach siwa/166 F: Calidrio /
M: Baby Balou / Balou Du Rouet
O: Karolina Fragstein
B: Stanisław Fabianczyk
K025427 DE456560543614
11.

33

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
12.

79

CANDY HOL GER 2004 Klacz siwa/167cm F: Carambo /
M: Melena /
O: Sylwia Gładosz
B: Urlich Stargardt
K012697 DE421000017004
13.

113

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
14.

29

CARABINIER S SP POL 2011 Ogier siwa/165 F: Calvadow Z / Chellani Z
M: C. Ravenna Z / Chicago I Z
O: Miriam Łazarczyk
B: Stanisław Szurik
K024908 616009520030611 106BW68
15.

23

CARSA KAMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Caretino Kama
M: Nonita
O: Magdalena Chmiel
B: Magdalena Chmiel
616009640084113
16.

110

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
17.

62

CASTELLO - POL 2013 Klacz biała F: -
M: -
O: -
B: -
K022835
18.

50

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
O: Leszek Pawlak
B: Frank Bensemer
K011970 DE421000273906
19.

25

CELLO MELLONI HOL POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Cascadello I /
M: Made In Dream / Coriande R
O:
B:
K025468 421000546814
20.

35

CENTOMENTO Deutsches Sportpferd GER 2007 Wałach biała F: Centolys
M: Cevinja
O: Thomas Hummel
B: Rita Peters
DE 456570263007
21.

20

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada/170 F: Lesotho /
M: Czandora /
O: Adam Prajwocki
B: Nowielice Sp. z o. o.
?018611 POL009640075007
22.

111

CHARLIE 254 HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K024472 DE421000102512
23.

58

CHARLOTTE DU ROUET SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet /
M: Czumka /
O: Aleksandra Sozzo
B: SK Racot
K012710
24.

100

CHICAGO Hanower DEU 2009 Wałach gniada/165 F: Chalet
M: Pipi Lotta
O: Brigitte Meibohm
B: Joanna Wachuda
Brak DE 431313314709
25.

73

CICERO Z Z BEL 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K023250
26.

78

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
27.

74

CONTENDROS Holsztyńska POL 2008 Ogier gniada F: contender
M: libertina
O: Roman Siwek
B: roman siwek
K014325
28.

75

CONTINIA MEKL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
O: Roman Siwek
B:
K012128 DE427270058108 104UJ40
29.

67

CORONITA 4 HOL GER 2009 Klacz siwa F: Colbert GTI / Cantus
M: Tinkabell / Baloubet Du Rouet
O:
B:
K022519 DE421000609109 105FU70
30.

97

CRUELLA DE MON Holsteiner Warmblut POL 2005 Klacz gniada F: CRISTO
M: ROMINA II
O: NATALIA CZERNIK
B: BRODERSEN HANS ASMUS
BRAK
31.

48

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022723 616009640004413
32.

99

DAJSY Meklenburger GER 2007 Klacz gniada/163 F: Elite
M: Rosanne
O: P.Erdmann Stajnia Benz
B: Erdmman
Brak DE 427270084007
33.

17

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
34.

15

DAVI-R KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dafra / Dameto
O: Monika Paluch
B: Wiesław Apanasewicz
K014769 POL013670132006
35.

70

DEJLOU SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kwinto/ Sebastian/ Arcus
M: Dąbrówka/ Flader/ Caletto's Son
O: Przemyslaw Olejnik
B: Przemyslaw Olejnik
Brak
36.

18

DIARADO'S DREAM Oldenburger Spring-Pferde DEU 2013 Ogier gniada/172 F: Diarado's Boy
M: Stakkara old(OS)/Stakkatol(OS)
O: Marzena Falarz
B: Gestut Lewitz
K024644 DE418185040313
37.

72

DJINGIS TAR KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: veron
M: flemmingh
O: Hanna Leśkiewicz
B: Holandia
zyx
38.

82

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
O: Maciej Sobótka
B: Majątek Malechowo
K020772 6169996400939
39.

115

ESTILLO SP POL 2014 Ogier gniada F: Candor
M: Egida
O: Ewa Opas
B: Tadeusz Mroczka
none
40.

63

EUFORIA - POL 2013 Klacz biała F: -
M: -
O: -
B: -
K024957
41.

118

EXTAZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Bolero de Ravel
M: Entoria
O: Robert Gilewicz
B: Robert Gilewicz
brak
42.

105

FAMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Aviano / Avero
M: Fantazja / Linaro
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Danilewicz
K020411 POL009640074107
43.

76

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
44.

44

FLANDRIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Farina / Czad
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022729 616009640005113
45.

96

FRANCESCO Oldenburska POL 2008 Wałach siwa F: LANDOR
M: FINEZJA
O: NATALIA CZERNIK
B: ĆWIK IRENEUSZ
brak
46.

51

GALAHAD KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Trzy po trzy
M: Gracja
O: Leszek Pawlak
B: Krzysztof Tyburczy
brak
47.

7

GALLIANO Mecklenburg GER 2012 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Cecotto's As
M: Gitana
O: Wojciech Budzyński
B: Witold Jakubiec
K023599
48.

80

GASPAR Holsteiner Warmblut GER 2007 Wałach siwa/167 F: Gasari I
M: Tara XVI
O: Krzysztof Przybyszewski
B: Kruse Daniela
Brak
49.

21

GEORGIA Niem. Sport POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Cascade / Cascavelle
O: Roman Klimecki
B:
K007242 DE457000253603
50.

86

GIMBALL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball
M: Gitane de Furnes
O: Marta Telak
B: Władysław Łopuszyński
K015288
51.

37

GOLDINA OF CHIN HOL POL 2014 Klacz kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
52.

27

GOSSIP MELLONI HOL POL 2014 Klacz kasztanowata F: Mylord Carthago /
M: Panama VII /
O: Robert Grzegorz Mieleńczuk
B: Robert Grzegorz Mieleńczuk
K026092
53.

42

GRENADINA SP POL 2009 Klacz siwa/172 F: Capo Casione /
M: Gwiazdka /
O: Agnieszka Roganowska
B: Izabela Chodorowska
K017832 616009640046009
54.

77

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K /
M: Hajla / Chippendale 2
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023645 616009670015713
55.

69

HALNY WLKP POL 2013 Ogier siwa F: Grand Master/ Graff Grannus
M: Czumen K
O: Tomikowski Mirosław
B: Tomikowski Mirosław
brak
56.

10

HARALD-H KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata F: Up to date
M: Beau Carla-H
O: Jakub Kreft
B: -
Brak
57.

45

HAWR SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Farmer / Rovetto
M: Hanoi / Turbud Quirinus
O: Janusz Zybała
B: SK Nowielice
K022828 616009640012413
58.

46

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
O: Janusz Zybała
B:
K023081 528003201303231
59.

64

IMPERATOR - POL 2013 Klacz biała F: -
M: -
O: -
B: -
K022838
60.

68

IRONMAN MELLONI KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Robert Mieleńczuk
B:
K024388 528003201304644
61.

101

JAŚMIN Trakeńska POL 2008 Wałach siwa F: Cedrus
M: Jodła
O: Hanna Sury
B: Łukasz Skowroński
brak
62.

26

JASON VDL KWPN NLD 2014 Klacz siwa F: Dakar VDL /
M: Zafaranta VDL /
O:
B:
K026203
63.

108

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
64.

60

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Izaurus
M: Jingle
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
Brak
65.

36

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatii VDL /
M: nn / nn
O: Michał Nowacki
B:
brak
66.

104

KALIF SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/164 F: KAIR
M: NN
O: Stanisław Kwiatkowski
B: Ryszard Grygorcewicz
brak
67.

88

KALSHOI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Bolshoi
M: Kamża
O: Aleksandra Zdrowska
B: Michał Borowiński
brak
68.

14

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
69.

93

KOSTARYKA SP POL 2011 Klacz siwa/171 F: Lesotho / Landgraf I
M: Kryza / Colman
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K018911 616009640013911
70.

116

KREMONA Niem. Sport. POL 2012 Klacz siwa/170 F: Laspari /
M: Krymka /
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023410 DE3456570196512
71.

31

LADY TDE SP POL 2009 Klacz siwa F: Goder / Oder
M: Limba / Castilio
O: Jerzy Ejma
B: Jerzy Ejma
K016253 POL009640011509
72.

65

LEONARDO - POL 2011 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
K021754
73.

2

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
74.

94

LIAM Niem. Sportowa POL 2013 Ogier kasztanowata/168 F: Limasol / Limes
M: Cyganka / Elliot
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023749 DE456570206913
75.

66

LIBERATOR - POL 2013 Klacz biała F: -
M: -
O: -
B: -
K022839
76.

59

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
77.

119

Lucky F:
M:
O:
B:
78.

1

MALIBU WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor
M: Milena
O: Karolina Mądry
B: brak
K015630
79.

52

MUSTANG SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Jogurt
M: Morena
O: Leszek Pawlak
B: Jan Krzyżoszczak
K011382
80.

83

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Con Calma /
M: Marihuana P /
O: Maciej Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
81.

114

O'QUINAR WLKP POL 20.03.2010 Wałach siwa F: Izander
M: Orka
O: Paulina Wierzbicka
B: Daria Wachnowska
Brak
82.

106

OHARA SP POL 2000 Klacz gniada F: nn/nn
M: nn/nn
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Olga Szyroki-Lichota
K014740
83.

49

OLE SP POL 2014 Ogier gniada F: Vandamme / Guidam
M: Olanda / Lavendel
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K025145 616009640018514
84.

95

OSUMI KUC POL 1999 Klacz kasztanowata/kuc:137,5 F: Dethmer
M: Oosterduinen jorike
O: Piotr Fragstein
B: Bedlińska Urszula
Brak
85.

34

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
O: Marek Tomicki
B: Jens Brehmer
K019946 DE418180118104
86.

84

POLON Wielkopolska POL 1995 Wałach gniada F: Island
M: Procesja
O: Marta Telak
B: Marta Telak
Brak
87.

9

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
88.

55

SANCHO Z. JASKÓŁKA Tinker NLD 2007 Wałach srokata/mk: F: nn
M: nn
O: Natalia Łożewska
B: R.B. den Burger
brak
89.

107

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada/164 F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Santina /
O: Andrzej Michalski
B: SK Nowielice
K024115 616009640004713
90.

81

SAVERIO SZ SP POL 2007 Wałach gniada F: Tramal / Cabrol
M: Sabrina / Orlov
O:
B:
K025296 POL009610080407
91.

103

SCAPA FLOW 8 HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Silvio I / Sandro
M: Wolodja / Werther
O:
B:
K024680 DE431315125807
92.

112

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
93.

41

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz kara F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
94.

12

TARA SP POL 2006 Klacz tarantowata F: Nirkan / Fetysz
M: Terawita / Landos I
O: Daniel Miechowicz
B: Jan Paduch
K017443 POL009640073106
95.

13

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
O: Laura Maciejkiewicz
B: Ryszard Felusiak
K024577 616009640005713
96.

54

UNO BAMBINO HAN POL 2011 Wałach gniada F: Uccello /
M: Grafin Spoeneck /
O: Marta Cwajda
B:
K021416 431314312911
97.

32

URMEL 104 HOL GER 2005 Klacz gniada F: Capitol 3 / Capitano
M: Wega I / Landgraf I
O: Alisa Shtrevenskaya
B: Ingardia Serafino
K020488 DE421009000105
98.

16

URODA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
99.

40

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
100.

22

WALOR OO POL 2004 Wałach siwa/158 F: Aslan / Eukaliptus
M: Wyprawa / Etogram
O: Roman Klimecki
B: Leszek Sikora
K009178 POL040000002566
101.

28

WAWEL SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Quainde Cassini / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O:
B:
K022741 616009640020110
102.

85

WERA-K SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Granilli S
M: Wega
O: Oliwia pleban
B: Kubacki marek
Brak
103.

56

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
O: Ewa Łęczkiewicz-Markowska
B: Franchi Massimo
K020663
104.

39

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Wizja / Cedrus
O: Karolina Polasik-Wrzosek
B: Agnieszka Janus
K018887 616007520000310 105RR76
Rider Club
Competition
Prize
Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
200
40
300
SUM:
540.00
Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
500
600
SUM:
1100.00
Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
40
SUM:
40.00
Fragstein Piotr UKS Podkowa Moryń
60
SUM:
60.00
Fragstein-Niemsdorff Piotr UKS Podkowa Moryń
100
300
300
SUM:
700.00
Gardas Dominika JKS FER Więckowice
100
SUM:
100.00
Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
200
SUM:
200.00
Hummel Dana RFV Ravensberge e.V.
500
300
SUM:
800.00
Hummel Lea RFV Ravensberge e.V.
100
100
150
SUM:
350.00
Kapała Filip KJ Contendros Barlinek
40
60
200
SUM:
300.00
Klimecka Daria KJ Agro-Handel Śrem
60
SUM:
60.00
Miechowicz Alan KJ Contendros Barlinek
200
SUM:
200.00
Nowacki Michał Racocki KJ
600
SUM:
600.00
Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
50
600
500
500
500
300
500
SUM:
2950.00
Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
150
SUM:
150.00
Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
300
100
100
SUM:
500.00
Tomczuk-Michalska Małgorzata KJ Derby Budzistowo
50
200
200
SUM:
450.00
Tomicka Małgorzata bpk
150
SUM:
150.00
Wrzosek Matylda Olga KJ Abrasives Group
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
2018-07-22
14
2018-07-22
3
200
2018-07-22
5
40
2018-07-22
2
300
2018-07-22
7
2018-07-22
6
Ambroziak Katarzyna
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
POLON (84)
2018-07-22
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
2018-07-20
2
HAWR (45)
2018-07-20
1
2018-07-20
4
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-07-21
1
500
2018-07-21
1
600
Budzyńska Adrianna
Sekcja Jeździecka Oxer Lublin
2018-07-20
8
2018-07-20
19
2018-07-22
7
2018-07-21
4
2018-07-22
16
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (50)
2018-07-20
12
2018-07-22
GALAHAD (51)
2018-07-20
1
2018-07-20
2018-07-21
5
2018-07-21
Chmiel Julia
Stadnina Koni Warnice
2018-07-21
1
2018-07-21
2
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
2018-07-20
10
2018-07-20
2018-07-21
22
2018-07-21
2018-07-22
28
2018-07-22
15
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (112)
2018-07-21
5
40
2018-07-21
11
Elbl Anna
bkp
2018-07-20
8
2018-07-20
16
2018-07-21
6
2018-07-21
28
2018-07-21
2018-07-22
27
2018-07-22
Ferjan Victoria
KJ Contendros Barlinek
KLIWIA (14)
2018-07-20
1
2018-07-21
1
2018-07-22
1
2018-07-22
1
Fragstein Piotr
UKS Podkowa Moryń
HALNY (69)
2018-07-20
8
KREMONA (116)
2018-07-20
4
60
2018-07-21
14
2018-07-22
7
Fragstein-Niemsdorff Karolina
UKS Podkowa Moryń
2018-07-20
6
2018-07-21
16
Fragstein-Niemsdorff Piotr
UKS Podkowa Moryń
2018-07-20
4
100
2018-07-20
3
300
2018-07-21
4
2018-07-22
3
300
LIAM (94)
2018-07-20
13
2018-07-20
6
2018-07-21
2
Fragstein-Niemsdorff Zofia
UKS Podkowa Moryń
OSUMI (95)
2018-07-20
1
2018-07-20
3
2018-07-21
5
2018-07-22
1
Gaertner Agnieszka
bpk
2018-07-20
12
2018-07-20
18
2018-07-21
8
2018-07-22
19
2018-07-21
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2018-07-22
3
100
2018-07-22
10
Gier Zuzanna
VERSo La Natura
2018-07-22
1
2018-07-22
22
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
FAMA (105)
2018-07-22
5
2018-07-22
6
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses
2018-07-20
3
2018-07-21
2
2018-07-20
15
2018-07-20
1
2018-07-21
3
2018-07-20
21
2018-07-20
4
2018-07-21
1
WAWEL (28)
2018-07-20
17
2018-07-20
5
2018-07-21
5
2018-07-20
3
200
2018-07-21
8
Grygiel Zuzanna
JKS Tornado Szczecin
OHARA (106)
2018-07-22
Hummel Dana
RFV Ravensberge e.V.
2018-07-20
2
500
2018-07-21
3
300
Hummel Lea
RFV Ravensberge e.V.
2018-07-20
3
100
2018-07-21
3
100
2018-07-22
2
2018-07-20
3
2018-07-20
2
150
2018-07-21
17
2018-07-21
18
2018-07-22
3
Irmer Sandra
JKS Elcon Szczecin
2018-07-20
9
2018-07-22
17
2018-07-22
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2018-07-20
11
2018-07-20
3
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
CZART (48)
2018-07-20
5
OLE (49)
2018-07-20
2
Kapała Filip
KJ Contendros Barlinek
2018-07-20
5
40
2018-07-21
4
60
2018-07-22
1
200
2018-07-20
23
2018-07-20
2018-07-21
30
2018-07-21
2018-07-22
16
EUFORIA (63)
2018-07-20
5
2018-07-21
19
2018-07-22
24
2018-07-20
13
2018-07-21
29
2018-07-22
20
2018-07-20
21
2018-07-21
20
2018-07-22
13
2018-07-20
22
2018-07-21
18
2018-07-22
18
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (2)
2018-07-20
2
2018-07-20
8
2018-07-21
8
2018-07-21
19
2018-07-22
9
2018-07-22
18
Klimecka Daria
KJ Agro-Handel Śrem
GEORGIA (21)
2018-07-21
7
2018-07-22
4
60
WALOR (22)
2018-07-21
7
2018-07-22
1
Krawiec Martyna
Verso La Natura
2018-07-22
9
2018-07-22
12
Kreft Jakub
LKS Dragon Nowielice
2018-07-20
9
2018-07-20
9
2018-07-20
2018-07-21
10
2018-07-21
9
Kusy Zuzanna
JKS Melloni Horses
MALIBU (1)
2018-07-21
11
2018-07-21
9
2018-07-22
11
Laskowska Maria
BPK
2018-07-22
4
2018-07-22
14
Leśkiewicz Hania
PakułaHorses
2018-07-20
6
2018-07-20
5
2018-07-21
1
2018-07-21
1
2018-07-22
1
2018-07-22
1
Łagocka Karolina
Bpk
KALIF (104)
2018-07-20
2018-07-20
2018-07-20
6
Łożewska Natalia
JKS Tornado
2018-07-22
1
2018-07-22
8
Maciejkiewicz Laura
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
TICANOS (13)
2018-07-20
11
2018-07-20
20
2018-07-21
6
2018-07-22
17
Majewska Magdalena
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (52)
2018-07-20
11
2018-07-20
Malicka-Nowacka Aleksandra
Racocki KJ
2018-07-20
7
2018-07-20
2018-07-21
2
2018-07-21
26
2018-07-22
23
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (56)
2018-07-20
1
2018-07-20
20
2018-07-20
2018-07-21
20
2018-07-21
2018-07-22
19
Maryńczak Marcelina
JKS Elcon Szczecin
CANDY (79)
2018-07-20
14
2018-07-20
6
2018-07-21
7
Miechowicz Alan
KJ Contendros Barlinek
TARA (12)
2018-07-20
1
200
2018-07-21
12
2018-07-22
8
2018-07-20
8
2018-07-22
8
Morawska Weronika
KJ PAMOS DRAWSKO POMORSKIE
EXTAZA (118)
2018-07-21
2018-07-21
21
2018-07-21
Nowacki Michał
Racocki KJ
2018-07-20
10
2018-07-20
9
JUGATTI (36)
2018-07-20
5
2018-07-20
2018-07-21
10
2018-07-21
25
2018-07-22
26
Nowacki Michał
Racocki KJ
2018-07-20
7
2018-07-22
7
Nowacki Michał
Racocki KJ
WILIANA (39)
2018-07-22
1
600
Olejnik Przemysław
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
DEJLOU (70)
2018-07-22
12
2018-07-22
BERANG (71)
2018-07-22
6
2018-07-22
Opas Wiktoria
JKS Elcon Szczecin
ESTILLO (115)
2018-07-21
8
2018-07-21
2018-07-22
7
2018-07-22
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
WAWEL (28)
2018-07-21
13
2018-07-20
7
2018-07-22
5
50
2018-07-20
6
2018-07-21
7
2018-07-20
1
600
2018-07-22
2
500
2018-07-21
2
500
2018-07-20
1
500
2018-07-20
8
2018-07-21
2
300
2018-07-21
6
2018-07-22
1
500
2018-07-22
4
Paluch Martyna
KJ Contendros Barlinek
DAVI-R (15)
2018-07-20
1
2018-07-20
4
2018-07-21
1
2018-07-22
2
2018-07-22
Patalan Dominika
bpk
2018-07-21
12
2018-07-21
2018-07-22
15
2018-07-22
12
Piwowarska Natalia
UKS PODKOWA MORYŃ
ABET (90)
2018-07-22
7
2018-07-22
10
Pleban Oliwia
Uczniowski Klub Jeździecki Engrin
WERA-K (85)
2018-07-22
11
2018-07-22
13
Prajwocki Adam
bpk
CESOTHO (20)
2018-07-20
2
2018-07-20
19
2018-07-20
2018-07-21
23
2018-07-21
2018-07-22
25
Przybyszewski Krzysztof
JKS Rafi
GASPAR (80)
2018-07-21
2018-07-22
6
2018-07-21
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2018-07-21
21
2018-07-21
4
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2018-07-20
10
2018-07-20
2018-07-21
7
2018-07-21
2018-07-20
18
2018-07-20
2018-07-21
2
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
LOCARNO (59)
2018-07-21
1
2018-07-21
10
2018-07-21
3
2018-07-21
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
ELDAR (82)
2018-07-21
9
2018-07-21
16
2018-07-22
4
2018-07-22
10
2018-07-21
5
2018-07-21
13
2018-07-22
11
2018-07-22
2
150
Sowińska Martyna
.
Lucky (119)
2018-07-21
2018-07-21
2018-07-21
15
Sozzo Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2018-07-22
5
2018-07-22
1
Sozzo Sara
JKS Tornado Szczecin
2018-07-20
4
2018-07-20
2018-07-21
12
Sury Aleksandra
brak
JAŚMIN (101)
2018-07-21
4
2018-07-21
14
Telak Marta
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
GIMBALL (86)
2018-07-22
8
2018-07-22
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
URODA (16)
2018-07-20
2
300
2018-07-20
7
2018-07-21
4
100
2018-07-21
9
2018-07-22
6
2018-07-22
5
DAMAR (17)
2018-07-20
16
2018-07-20
10
2018-07-21
6
2018-07-21
12
2018-07-22
11
2018-07-22
4
100
Tomczuk-Michalska Małgorzata
KJ Derby Budzistowo
SARDYNIA (107)
2018-07-21
3
2018-07-21
5
50
JAWA (108)
2018-07-21
1
200
2018-07-21
3
200
Tomicka Małgorzata
bpk
2018-07-20
15
2018-07-22
9
2018-07-21
1
2018-07-21
2
150
Tomicki Marek
bpk
2018-07-20
14
2018-07-21
27
2018-07-22
21
2018-07-22
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
AMARANT (98)
2018-07-22
2018-07-22
2
DAJSY (99)
2018-07-22
2018-07-22
Wachuda Elżbieta
Brak
CHICAGO (100)
2018-07-22
3
2018-07-22
10
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
FAVERA (76)
2018-07-20
9
2018-07-20
4
2018-07-21
14
2018-07-21
8
2018-07-20
7
2018-07-20
7
2018-07-21
2018-07-21
10
Wierzbicka Paulina
JKS RAFI
O'QUINAR (114)
2018-07-21
2018-07-21
11
2018-07-21
24
Wiśniewska Joanna
KJ Michałówka
2018-07-22
Wrzosek Matylda Olga
KJ Abrasives Group
2018-07-20
17
2018-07-21
11
2018-07-21
WILIANA (39)
2018-07-20
6
2018-07-20
5
50
2018-07-21
17
2018-07-21
6
Wyrostek Michalina
JKS Elcon Szczecin
MUSTANG (52)
2018-07-21
9
2018-07-21
Zdrowska Aleksandra
bez przynależności klubowej
KALSHOI (88)
2018-07-22
2018-07-22
Żydowicz Marzena
KJ Picador Wrocław
2018-07-20
1
2018-07-21
15
2018-07-22
9

Number of Riders: 76

Number of Horses: 104

The sum of prizes: 9 300.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl