Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B V Memoriał Tomka Mitury
Mołdawin, 17.06.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 22:16:26
2018-06-15 19:26:34
Paulina Koprowska ATENA G
  • 2x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:18:14
2018-06-15 16:40:24
Nikola Kupczyk KADENCJA
  • 2x 1/mLL/kuce open 70-80cm - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:17:48
2018-06-15 14:03:47
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:17:15
2018-06-15 13:54:13
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:16:56
2018-06-15 13:48:20
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:16:26
2018-06-15 13:46:44
Beata Strzałkowska TELCO
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:16:03
2018-06-15 13:46:15
Beata Strzałkowska KRONOS
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:15:33
2018-06-15 13:44:05
Ewelina Wasiak CORRERO
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:15:05
2018-06-15 13:43:06
Wiktoria Antoniewska LARRON 0015
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:14:32
2018-06-15 13:11:19
Anna Maciejak DARK SAWARYA
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 4/L/Egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-15 18:07:31
2018-06-15 08:14:31
Martyna Bindas NELITA
  • 2x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:26:49
2018-06-14 20:19:02
Daria Winiarska TOŚKA
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:26:17
2018-06-14 20:18:31
Nina Hutek TOŚKA
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 22:25:52
2018-06-14 20:17:58
Dominika Wrzochal WICHER
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 17:52:06
2018-06-14 15:36:51
Wiktoria Żaczek CORRADO BOY
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:11:27
2018-06-14 14:51:40
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:10:59
2018-06-14 14:51:23
Marek Tomicki CAMILLO 197
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:10:43
2018-06-14 14:51:05
Małgorzata Tomicka PEPPINA 25
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:10:25
2018-06-14 14:50:45
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:10:03
2018-06-14 09:30:54
Martyna Sowińska LUCKY
  • 1x 1/mLL/kuce open 70-80cm - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:09:34
2018-06-14 00:29:59
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 2x 4/L/Egzaminacyjny na styl jeźdźca
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:09:04
2018-06-14 00:28:46
Wiktoria Pluciennik KAJZER
  • 1x 1/mLL/kuce open 70-80cm - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:08:41
2018-06-14 00:25:21
Amelia Kieczka AGENT
  • 1x 1/mLL/kuce open 70-80cm - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:08:20
2018-06-14 00:22:59
Aleksandra Wilk DIMA
  • 1x 1/mLL/kuce open 70-80cm - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:07:52
2018-06-13 21:38:56
Oliwia Dyjak DUKATO
  • 2x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:07:22
2018-06-13 18:09:04
Aleksandra Fabisiak GRACJA
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:07:04
2018-06-13 18:08:22
Aleksandra Fabisiak DENZEL SON
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:06:45
2018-06-13 11:54:54
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:06:22
2018-06-13 11:54:23
Wiktoria Paszkowska CARNOT
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:25:03
2018-06-12 21:03:12
Anna Czerewaty LORINO
  • 2x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:24:39
2018-06-12 21:03:03
Sofia Sudnikowicz BELAMI
  • 2x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:24:11
2018-06-12 20:29:51
Magdalena Wojciechowska POLYDETTO
  • 2x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
37 ENTRY PRE-APPROVED 2018-06-12 21:23:31
2018-06-12 20:29:16
Natalia Szeronos DUKAT
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:22:32
2018-06-12 20:28:44
Adrianna Łopucka CON SUERTE
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:22:13
2018-06-12 20:28:09
Adrianna Łopucka HARRON
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:21:47
2018-06-12 20:27:31
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:21:27
2018-06-12 20:27:08
Maja Baca KARISHA
  • 2x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 21:20:56
2018-06-12 20:26:40
Julia Adamczewska KIDNEY
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 18:13:22
2018-06-12 13:53:36
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 18:13:04
2018-06-12 13:53:26
Maciej Sobótka ELDAR
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 18:12:47
2018-06-12 07:22:32
Marek Ziomek GROM
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 18:12:27
2018-06-12 07:22:05
Marek Ziomek COULTHARD K
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 18:05:54
2018-06-10 09:35:06
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-10 11:43:40
2018-06-10 01:41:37
Weronika Morawska EXTAZA
  • 2x 1/mLL/kuce open 70-80cm - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 22:54:57
2018-06-08 22:37:48
Agata Kruszyniewicz LIBERIO
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 22:54:35
2018-06-08 22:37:17
Anna Kołek YUPI
  • 1x 1/mLL/kuce open 70-80cm - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 22:54:07
2018-06-08 22:36:45
Sandra Kamińska - Śliwak YUPI
  • 1x 1/mLL/kuce open 70-80cm - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 22:53:39
2018-06-08 22:35:13
Natalia Adamczyk LOTKA
  • 2x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 22:28:17
2018-06-07 22:19:06
Gabriela Ślifińska BELLISSIMA
  • 2x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 22:27:51
2018-06-07 22:18:37
Emilia Kostrzewska HOLLYWOOD
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
19 ENTRY PRE-APPROVED 2018-06-07 22:27:22
2018-06-07 22:18:20
Maja Miętek SORBONA
  • 2x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 22:26:28
2018-06-07 22:17:40
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 22:26:08
2018-06-07 22:17:21
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 2x 4/L/Egzaminacyjny na styl jeźdźca
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 22:25:41
2018-06-07 22:16:49
Kornelia Polańska HARFA
  • 2x 4/L/Egzaminacyjny na styl jeźdźca
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 22:25:21
2018-06-07 22:16:28
Natalia Kwiatkowska EROTICA
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 22:24:58
2018-06-07 22:14:16
Hanna Głuśniewska BELTONA
  • 2x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 17:47:50
2018-06-07 08:47:46
Andrzej Pasek CALINKA
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 17:47:23
2018-06-07 08:47:05
Aleksandra Nowak LIVERPOOL
  • 2x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-07 22:14:41
2018-06-07 08:46:31
Aleksandra Nowak CERTO
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 17:46:17
2018-06-07 08:46:05
Aleksandra Zybała CHACORRADO
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 21:32:44
2018-06-05 20:29:56
Martyna Paluch DAVI-R
  • 2x 1/mLL/kuce open 70-80cm - dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 21:31:52
2018-06-05 20:21:57
Lea Frey BARAKUDA
  • 2x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 16:37:05
2018-06-05 15:00:33
Klaudia Śmigórska BELATON
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
  • 1x 7/N/zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 16:36:52
2018-06-05 15:00:19
Klaudia Śmigórska NADIA
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 16:36:26
2018-06-05 15:00:04
Anna Żurek NADIA
  • 1x 2/LL/kuce open 80-90cm - zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 3/LL/80-90 cm - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 16:35:41
2018-06-05 10:11:25
Milena Sawicka VIWA
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 13:47:54
2018-06-01 12:23:26
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 5/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudnośći z Jokerem art.269.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2006 (JM.)
O039433
2. Adamczyk Natalia niezrzeszona
2005 (JM.)
brak
3. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
O043658
4. Baca Maja Amico Mołdawin
2005 (JM.)
0000
5. Bindas Martyna Brak
2003 (JM.)
O043767
6. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
7. Czerewaty Anna Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
8. Dyjak Oliwia BPK
2007 (Mł.)
Brak
9. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
10. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O033321
11. Frey Lea Bpk
2002 (J.)
O038627
12. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
O048633
13. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
14. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
15. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
16. Kamińska - Śliwak Sandra niezrzeszona
S
brak
17. Kieczka Amelia JKS AMICO Mołdawin
2005 (JM.)
0000
18. Kołek Anna niezrzeszona
2005 (JM.)
brak
19. Koprowska Paulina kj Bonin
S
Brak
20. Kostrzewska Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
21. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
22. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
23. Kupczyk Nikola Bpk
2004 (JM.)
Brak
24. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
25. Łopucka Adrianna JKS Amico Mołdawin
2002 (J.)
O033931
26. Maciejak Anna bpk
S
O014106
27. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
28. Morawska Weronika KJ PAMOS DRAWSKO POMORSKIE
1999 (MJ.)
brak
29. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
30. Paluch Martyna KJ Contendros Barlinek
2005 (JM.)
O044962
31. Paprocka Aleksandra UKJ Bukowiec Świdwin
2000 (J.)
O031407
32. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
33. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
O048631
34. Paszkowska Wiktoria KJ Kaja Grzybowo
2004 (JM.)
O048630
35. Patalan Dominika bpk
S
O033904
36. Pluciennik Wiktoria BPK
2009 (Mł.)
0000
37. Polańska Kornelia UKJ Bukowiec Świdwin
2003 (JM.)
O040906
38. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
39. Sawicka Milena bpk
2002 (J.)
O037277
40. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
41. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
42. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
43. Sowińska Martyna .
.
44. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
45. Sudnikowicz Sofia bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
46. Szeronos Natalia JKS Amico Mołdawin
2003 (JM.)
O033320
47. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
48. Tomicki Marek bpk
S
O033872
49. Wasiak Ewelina KJ Cavallo Szczecin
S
O028554
50. Wilk Aleksandra JKS AMICO Mołdawin
2004 (JM.)
0000
51. Winiarska Daria brak
2001 (J.)
O037267
52. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
53. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
54. Ziomek Marek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002529
10039749
55. Żurek Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2007 (Mł.)
brak
56. Zybała Aleksandra LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O037266
10138421
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

AGENT Hucuł POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Sobczak
B: Nn
0000
2.

63

ATENA G SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Ekwador
M: Argenta
O: Paulina Koprowska
B: Aleksandra Lusina
Brak
3.

9

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
4.

37

BELAMI Typ Szlachetny POL 2000 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Piotr Szczepański
B: nieznany
brak
5.

8

BELATON Koń Mały POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Orion / Genius
M: Belissima / Logan
O: Ewelina Śmigórska
B: Edward Zamoić
K023076 013640049007
6.

21

BELLISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
brak
7.

14

BELTONA SP POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Czandor /
M: Balia /
O: Emilia Kostrzewska
B: Bolesław Danilewicz
K007833
8.

61

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
9.

13

CALINKA Węg. Półkrew HUN 2014 Klacz siwa F: Calido I / Cantus
M: Agropoint Amor / Alcatraz
O: Jan Zybała
B:
K025528 HUNKMF144500320
10.

48

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
11.

39

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Małgorzata Paszkowska
B: Łukasz Brzóska
K020323
12.

11

CERTO SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Celietta / Olivetto
O: Jan Zybała
B: Sk Nowielice
K022825 616009640057713 105WP26
13.

3

CHACORRADO OLD GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Corrisa / Corrado I
O: Jan Zybała
B: Paul Schockemöhle
K025926 DE418185067712 106CL82
14.

34

CON SUERTE HAN GER 2007 Wałach kara F: Converter / Contender
M: Faghira / Fly High
O: Iwona Łopucka
B:
K011804 DE431310532507 104WP21
15.

56

CORRERO HOL POL 1996 Ogier siwa F: Claudio / Carthago
M: Finja X I I I / Contender
O: Urszula Farysej
B: Uwe Meyer
K003715 POL009640010896
16.

26

COULTHARD K OLD GER 2008 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Marek Ziomek/Friedrich Kuhlmann
B: Friedrich Kuhlmann
K014342 DE433330850508 104QW14
17.

54

DARK SAWARYA HA POL 2007 Klacz kara F: Likoto /
M: Dixieland /
O: Agata Diakowska
B: Rainer Liebenow
K024984
18.

10

DAVI-R KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dafra / Dameto
O: Monika Paluch
B: Wiesław Apanasewicz
K014769 POL013670132006
19.

40

DENZEL SON SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Devion
O: Mariusz Sawinda
B: Mariusz Sawinda
K020075
20.

43

DIMA KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Fikus /
M: Dusia /
O: Sobczak
B:
K020773 013610208706
21.

35

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
22.

42

DUKATO Typ Szlachetny POL 2000 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Magdalena Gołąb
B: NN
Brak 999 64 00523 00
23.

28

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
O: Maciej Sobótka
B: Majątek Malechowo
K020772 6169996400939
24.

15

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
25.

25

EXTAZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Bolero de Ravel
M: Entoria
O: Robert Gilewicz
B: Robert Gilewicz
brak
26.

41

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco fly
M: Goldmarie
O: Jerzy Michałowski
B: Jerzy Michałowski
K024801
27.

27

GROM SP POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Grota / Niferak
O: Jakub Dorynek i Marek Ziomek
B: SK Racot
K011992 POL009610215608
28.

16

HARFA SP POL 1999 Klacz ciemnogniada F: Cabrol /
M: Hrabianka /
O: Emilia Kostrzewska
B: Janusz Chłodnicki
K015415 POL999640014199
29.

33

HARRON OO POL 2005 Wałach siwa F: Włodarz /
M: Harara / Touwayssan
O: Iwona Łopucka
B:
K018905 050000003837
30.

20

HOLLYWOOD WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Powój / Agar
M: Happy Girl / Louis
O: Danuta Tarnowska
B: Danuta Tarnowska
K023338 POL007640034306
31.

18

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
32.

62

KADENCJA SP POL 2001 Klacz tarantowata F: Nurjev
M: Karta
O: Piotr Kupczyk
B: -
Brak
33.

45

KAJZER Walijski Kuc POL 2008 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Gryciak
B: Nn
00000
34.

31

KARISHA SP POL 2003 Klacz F: Cabrol
M: Karina
O: Elżbieta Sobczak
B: Nn
Brak
35.

30

KIDNEY KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Elżbieta Sobczak
B:
K020783 999640119504
36.

57

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010587 POL007610135505
37.

55

LARRON 0015 HOL GER 2001 Ogier gniada F: Lancer II / Landgraf I
M: My Lady VI / Linaro
O: Urszula Farysej
B:
K007551 DE421000116201
38.

59

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron /
M: Gaja /
O: Joanna Chruściewicz
B: Monika Tadych
K025843 616009640037712
39.

24

LIBERIO SP POL 2012 Wałach gniada F: Chaltaire Z /
M: La Guarda / La Paz
O: Agata Kruszyniewicz
B: Szymon John
K024144 616009610168212
40.

12

LIVERPOOL Niem. Sport. POL 2014 Ogier siwa F: Lyjanero / Landos
M: Championes M / Champion Du Lys
O: Jan Zybała
B:
K024880 DE481810052414
41.

38

LORINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cotton club
M: Loretta P
O: Anna Czerewaty
B: Tomasz Misiowiec
Brak
42.

22

LOTKA SP POL 2014 Klacz kara/mk: F: NN
M: NN
O: Agata Kruszyniewicz
B: Gołgowski Bogusław
brak
43.

47

LUCKY Welsh Pony DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
O: Waldemar Karbowski
B: Norbert Mittelstaedt
DE427270342210
44.

46

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
45.

29

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Con Calma /
M: Marihuana P /
O: Maciej Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
46.

7

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
47.

17

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
48.

53

NELITA SP POL 1998 Klacz kasztanowata/mk: F: Le Bon
M: Nafta
O: Maciejak
B: Jacek Bobik
Brak
49.

49

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
O: Marek Tomicki
B: Jens Brehmer
K019946 DE418180118104
50.

5

QUITE DIFFERENT HAN GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol / Quidam De Revel
M: Rubina / Rabino
O: Janusz Paprocki
B: Horst Roode
K021161 DE431310110608
51.

60

RIKI-MITA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Replika / Lascadell
O: Joanna Chruściewicz
B:
K025502 616007640061911
52.

19

SORBONA SP POL 2011 Klacz gniada F: Windsor /
M: Salamanka / Windwurf
O: Marta Mirska-Miętek
B: Danuta Tarnowska
K025064 616009640069611
53.

32

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
O: Fedenczak
B: Nn
K023754
54.

4

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz kara F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
55.

58

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010635 POL009610101206
56.

52

TOŚKA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2008 Klacz gniada/154 F: NN
M: NN
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
brak
57.

6

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Love Affair /
M: Valencia / Compliment
O: Monika Sawicka
B: Henryk Cieśla
K024019 616009664000381
58.

51

WICHER Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: NN
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
Brak
59.

23

YUPI SP POL 2004 Klacz tarantowata/mk: F: NN
M: NN
O: Agata Kruszyniewicz
B: NN
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Julia
JKS Amico Mołdawin
KIDNEY (30)
2018-06-17
3
2018-06-17
14
Adamczyk Natalia
niezrzeszona
LOTKA (22)
2018-06-17
8
2018-06-17
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
2018-06-17
6
2018-06-17
6
Baca Maja
Amico Mołdawin
KARISHA (31)
2018-06-17
9
2018-06-17
Bindas Martyna
Brak
NELITA (53)
2018-06-17
2
2018-06-17
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2018-06-17
4
100
2018-06-17
2
450
2018-06-17
1
400
2018-06-17
7
Czerewaty Anna
Bez przynależności klubowej
LORINO (38)
2018-06-17
16
2018-06-17
Dyjak Oliwia
BPK
DUKATO (42)
2018-06-17
12
2018-06-17
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
2018-06-17
17
2018-06-17
GRACJA (41)
2018-06-17
9
2018-06-17
19
Fedeńczak Martyna
JKS Amico Mołdawin
SUNFLY (32)
2018-06-17
5
50
2018-06-17
4
200
Frey Lea
Bpk
2018-06-17
13
2018-06-17
14
2018-06-17
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
BELTONA (14)
2018-06-17
20
2018-06-17
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2018-06-17
8
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (17)
2018-06-17
4
2018-06-17
2
Hutek Nina
BPK
TOŚKA (52)
2018-06-17
Kamińska - Śliwak Sandra
niezrzeszona
YUPI (23)
2018-06-17
2018-06-17
7
Kieczka Amelia
JKS AMICO Mołdawin
AGENT (44)
2018-06-17
1
2018-06-17
Kołek Anna
niezrzeszona
YUPI (23)
2018-06-17
2018-06-17
Koprowska Paulina
kj Bonin
ATENA G (63)
2018-06-17
10
2018-06-17
Kostrzewska Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-06-17
14
2018-06-17
9
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-06-17
2018-06-17
10
2018-06-17
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
LIBERIO (24)
2018-06-17
Kupczyk Nikola
Bpk
2018-06-17
6
2018-06-17
6
2018-06-17
11
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (15)
2018-06-17
2
2018-06-17
7
Łopucka Adrianna
JKS Amico Mołdawin
HARRON (33)
2018-06-17
13
2018-06-17
12
2018-06-17
18
2018-06-17
1
600
Maciejak Anna
bpk
2018-06-17
1
2018-06-17
2018-06-17
5
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
SORBONA (19)
2018-06-17
20
2018-06-17
Morawska Weronika
KJ PAMOS DRAWSKO POMORSKIE
EXTAZA (25)
2018-06-17
1
2018-06-17
10
2018-06-17
21
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CERTO (11)
2018-06-17
9
2018-06-17
11
2018-06-17
15
2018-06-17
Paluch Martyna
KJ Contendros Barlinek
DAVI-R (10)
2018-06-17
8
2018-06-17
1
2018-06-17
4
Paprocka Aleksandra
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-06-17
3
100
2018-06-17
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
CALINKA (13)
2018-06-17
12
2018-06-17
18
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (39)
2018-06-17
10
2018-06-17
Paszkowska Wiktoria
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (39)
2018-06-17
17
Patalan Dominika
bpk
2018-06-17
7
Pluciennik Wiktoria
BPK
KAJZER (45)
2018-06-17
2018-06-17
1
2018-06-17
9
Polańska Kornelia
UKJ Bukowiec Świdwin
HARFA (16)
2018-06-17
1
2018-06-17
6
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2018-06-17
2018-06-17
1
300
2018-06-17
17
Sawicka Milena
bpk
VIWA (6)
2018-06-17
8
2018-06-17
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-06-17
15
2018-06-17
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (7)
2018-06-17
18
2018-06-17
8
2018-06-17
5
100
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
ELDAR (28)
2018-06-17
22
2018-06-17
16
2018-06-17
19
2018-06-17
Sowińska Martyna
.
LUCKY (47)
2018-06-17
2018-06-17
6
2018-06-17
5
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
KRONOS (57)
2018-06-17
12
2018-06-17
3
300
TELCO (58)
2018-06-17
2
300
2018-06-17
10
Sudnikowicz Sofia
bez przynależności klubowej
BELAMI (37)
2018-06-17
3
2018-06-17
Szeronos Natalia
JKS Amico Mołdawin
DUKAT (35)
2018-06-17
4
50
2018-06-17
4
Tomicka Małgorzata
bpk
2018-06-17
11
2018-06-17
15
Tomicki Marek
bpk
2018-06-17
21
2018-06-17
5
50
Wasiak Ewelina
KJ Cavallo Szczecin
CORRERO (56)
2018-06-17
11
Wilk Aleksandra
JKS AMICO Mołdawin
DIMA (43)
2018-06-17
1
2018-06-17
5
Winiarska Daria
brak
TOŚKA (52)
2018-06-17
Wojtas Julia
JKS Amico Mołdawin
MARKUS (46)
2018-06-17
2
200
2018-06-17
8
2018-06-17
2018-06-17
3
Wrzochal Dominika
BPK
WICHER (51)
2018-06-17
6
Ziomek Marek
KJ Agro-Handel Śrem
2018-06-17
3
200
2018-06-17
13
GROM (27)
2018-06-17
7
2018-06-17
6
Żurek Anna
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (7)
2018-06-17
1
2018-06-17
19
Zybała Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
2018-06-17
16
2018-06-17
13

Number of Riders: 56

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 3 400.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl