Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
72 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 19:44:41
2018-04-28 18:47:52
Dominika Ostrowska FATIMA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
71 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-28 19:44:13
2018-04-28 18:37:42
Kornelia Trzybinska AMARANT
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/L/egzaminacyjny
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
70 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 15:33:37
2018-04-28 15:22:49
Magdalena Tabiś DANTE M.
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 15:33:12
2018-04-28 15:22:17
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 07:49:08
2018-04-27 23:31:51
Gabriela Rawicz-Kujawska AJRA
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:24:47
2018-04-27 20:19:05
Sławomir Bramowicz JUST DO IT
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:24:31
2018-04-27 20:18:41
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:24:08
2018-04-27 17:12:37
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:22:56
2018-04-27 15:44:42
Tadeusz Kozakiewicz KSELION
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:20:50
2018-04-27 15:42:52
Natalia Kowalska BERETKA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:20:26
2018-04-27 15:01:52
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:19:54
2018-04-27 14:56:05
Jagoda Kierznowska BELLA DONNA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:19:30
2018-04-27 13:50:47
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
59 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-27 20:19:01
2018-04-27 13:50:31
Dominika Patalan BLUE BOY
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:16:49
2018-04-27 09:14:09
Amelia Kucharska BRENDI
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
57 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-27 20:16:27
2018-04-27 09:13:41
Oliwia Markowska WILBURG
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:14:36
2018-04-27 09:12:53
Sara Sozzo CHARLOTTE DU ROUET
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 20:11:21
2018-04-27 09:12:29
Olga Zalewa NAWAHO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
54 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 23:06:11
2018-04-26 23:01:29
Tomasz Jasiński CASTELLO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
53 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 23:04:49
2018-04-26 23:00:23
Tomasz Jasiński CENT I G
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
52 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 23:03:41
2018-04-26 22:56:58
Tomasz Jasiński GERONIMO
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:02:25
2018-04-26 22:55:36
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 22:59:19
2018-04-26 22:55:11
Martyna Sowińska MYSZKA
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
49 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 22:58:34
2018-04-26 21:56:57
Julia Nejman KOKAINA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 22:55:07
2018-04-26 21:53:08
Emilia Karska LIZA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 23:18:51
2018-04-26 17:50:53
Natasza Jurkiew LADY
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 20:10:27
2018-04-26 17:50:34
Natalia Borawska IKAS
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 20:09:58
2018-04-26 17:50:08
Maja Drozdowska IKAS
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 20:09:33
2018-04-26 17:48:53
Wiktoria Janów IKAS
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 15:32:48
2018-04-26 17:43:49
Julia Pasternak PYSIO
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 20:08:21
2018-04-26 17:41:57
Oliwia Walczak ŁATKA
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 20:07:41
2018-04-26 17:41:09
Natasza Jurkiew ŁATKA
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
39 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 09:28:43
2018-04-26 07:17:28
Marta Telak MIRANDA
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 03:32:41
2018-04-25 22:04:32
Klaudia Śmigórska NADIA
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 03:32:19
2018-04-25 22:04:17
Klaudia Śmigórska BELATON
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 03:27:41
2018-04-25 21:44:45
Aleksandra Nawodzińska ENGRIN
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 03:27:12
2018-04-25 20:21:11
Emilia Kostrzewska HOLLYWOOD
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 03:26:49
2018-04-25 18:24:59
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-25 16:19:24
2018-04-25 12:23:15
Andrej Akulich MAVERICK-K
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 16:16:59
2018-04-25 12:22:50
Andrej Akulich HAWANA-K
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 10:29:55
2018-04-25 10:06:16
Andrzej Pasek DENZEL SON
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 10:29:37
2018-04-25 10:05:55
Aleksandra Fabisiak GRACJA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
28 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-24 18:14:25
2018-04-24 12:31:48
Maciej Gużkowski QUINTERA
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 18:11:08
2018-04-24 12:30:54
Maciej Gużkowski ATENA G
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
26 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-24 18:09:18
2018-04-24 10:09:12
Maciej Żołądkiewicz GANDICA VEN HET SCHAARBROEK
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-24 18:08:09
2018-04-24 10:08:12
Maciej Żołądkiewicz CARRICA IV G
  • 2x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 18:02:49
2018-04-24 10:00:44
Maciej Żołądkiewicz LUCKY
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 21:00:43
2018-04-23 22:29:01
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:04:44
2018-04-23 21:09:01
Nikola Paszkiewicz ENYA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:04:01
2018-04-23 20:34:38
Paweł Stasiak GOLDEN GIRL
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:02:26
2018-04-23 20:29:13
Paweł Stasiak LUIGI KG
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:57:38
2018-04-23 20:11:28
Weronika Maślany DUMA
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:57:14
2018-04-23 19:55:41
Zofia Suwała KAMIS
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 20:59:31
2018-04-23 12:54:32
Weronika Kaczor NEBASCO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:55:38
2018-04-23 11:30:23
Marta Waszek EROTICA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:55:15
2018-04-23 11:29:56
Klaudia Hodowaniec BUTTERFLY
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:54:54
2018-04-23 11:13:36
Kornelia Polańska HARFA
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:54:31
2018-04-23 11:10:43
Maja Miętek SORBONA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:54:00
2018-04-23 11:04:19
Hanna Głuśniewska BELTONA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:53:45
2018-04-23 11:03:50
Gabriela Ślifińska BELLISSIMA
  • 1x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:53:22
2018-04-23 11:02:31
Natalia Kwiatkowska OCZERET Z BRZEZIA
  • 2x 1/mLL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 20:07:18
2018-04-22 18:12:00
Zuzanna Borkowska IZYDA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 21:37:26
2018-04-22 18:08:34
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 21:36:28
2018-04-22 10:36:49
Kamila Więckowska BAJKA
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 11:32:51
2018-04-16 17:25:19
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 4/L/dwufazowy art.274.5.2
  • 1x 5/P/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 21:24:44
2018-04-13 13:11:49
Patrycja Brzykcy MIRANDA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/L/egzaminacyjny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Akulich Andrej JKS Karolewko
S
O049003
2. Borawska Natalia Bpk
2000 (J.)
Brak
3. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O037996
4. Bramowicz Sławomir brak
S
brak
5. Brzykcy Patrycja bpk
2004 (JM.)
brak
6. Dowgiałło Anita KJ Bonin
1998 (MJ.)
O030972
7. Drozdowska Maja Petrico Pony Karlino
Brak
8. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
9. Głuśniewska Hanna UKJ Bukowiec Świdwin
2006 (JM.)
brak
10. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
10145766
11. Gużkowski Maciej KJ Bonin
S
O004178
12. Gużkowski Maciej KJ Bonin
13. Hodowaniec Klaudia Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
14. Janów Wiktoria Petrico Pony Karlino
2002 (J.)
Brak
15. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
16. Jurkiew Natasza Petrico Pony Karlino
2008 (Mł.)
brak
17. Kaczor Weronika Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2002 (J.)
brak
18. Karska Emilia Ukj Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
brak
19. Kierznowska Jagoda KJ Kietlów
2007 (Mł.)
brak
20. Kostrzewska Emilia UKJ Bukowiec Świdwin
S
O008017
21. Kowalska Natalia Ukj Karmen Nieklonice
2005 (JM.)
Brak
22. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
23. Kucharska Amelia JKS Tornado Szczecin
2003 (JM.)
brak
24. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
25. Laskowska Maria BPK
2005 (JM.)
O037282
26. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
brak
27. Maślany Weronika SKJ Korona Wałcz
2002 (J.)
O027074
28. Miętek Maja Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
29. Nawodzińska Aleksandra Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
2005 (JM.)
Brak
30. Nejman Julia UKJ Neksico Kędzierzyn
2000 (J.)
Brak
31. Ostrowska Dominika Stajnia Zarańsko
2000 (J.)
Brak
32. Paprocka Aleksandra UKJ BUKOWIEC ŚWIDWIN
2000 (J.)
O031407
33. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
34. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (Mł.)
Brak
35. Paszkiewicz Nikola Niezrzeszony
2001 (J.)
O034724
36. Patalan Dominika Bpk
S
O033904
37. Polańska Kornelia Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2003 (JM.)
brak
38. Rawicz-Kujawska Gabriela Bpk
2003 (JM.)
O030974
39. Ślifińska Gabriela Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
40. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
41. Sowińska Martyna .
.
42. Sozzo Sara JKS Tornado Szczecin
2001 (J.)
brak
43. Stasiak Paweł KJ Bonin
S
O002070
44. Suwała Zofia JKS NEKSICO KARLINO
2008 (Mł.)
brak
45. Tabiś Magdalena Derby Budzistowo
S
O006639
46. Trzybinska Kornelia Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
2004 (JM.)
O046885
47. Walczak Oliwia Petrico Pony Karlino
2003 (JM.)
Brak
48. Waszek Marta UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
brak
49. Więckowska Kamila bpk
S
O042381
50. Zalewa Olga JKS Tornado Szczecin
2003 (JM.)
brak
51. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

64

AJRA NN POL 25.06.2004 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Krzysztof Rawicz Kujawski
B: Cierczyński Wojciech
K013488
2.

67

AMARANT Ukraińska Wierzchowa UKR 2004 Wałach gniada F: Makler /
M: Astra /
O: Monika Trzybińska
B: Monika Trzybińska
brak 616014640133104
3.

30

ATENA G SP POL 2013 Klacz gniada F: Ekwador /
M: nn / nn
O: Paulina Koprowska
B:
K024064
4.

10

BAJKA Typ Pogrubiony POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Hajduk
M: Burza
O: Kamila Więckowska
B: Ewa Polonis
K024334 POL 999 64 00888 08
5.

38

BELATON Koń Mały POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Orion / Genius
M: Belissima / Logan
O: Ewelina Śmigórska
B: Edward Zamoić
K023076 013640049007
6.

56

BELLA DONNA DRP POL 2002 Klacz siwa/kuc: F: Alibaba / Sylvestre
M: Bajka /
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
brak
7.

13

BELLISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis
M: Babia
O: Iwona Ślifińska
B: Borowski Janusz
brak
8.

14

BELTONA SP POL 1997 Klacz ciemnogniada F: Czandor
M: Balia
O: Emilia Kostrzewska
B: Danilewicz Bolesław
brak
9.

58

BERETKA KUC POL 2003 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Mirosław Nowak
B: Mirosław Nowak
brak
10.

54

BLUE BOY SP POL 2010 Wałach siwa F: Corofino
M: Blue Lady
O: Dominika Patalan
B: Gilewicz Robert
Brak
11.

53

BRENDI Typ Szlachetny POL 2009 Klacz kasztanowata F: NN
M: Bierka
O: Anna Kucharska
B: Robert Gilewicz
brak
12.

17

BUTTERFLY SP POL 2008 Wałach gniada F: Czad
M: Brawura
O: Emilia Kostrzewska
B: Gilewicz Robert
brak
13.

26

C-CHANELLE Oldenburska POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino
M: C-Alabama-Kopacz
O: Anita Dowgiałło
B: Piotr Kopacz
KO24015
14.

57

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
15.

46

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic
M: Kryza
O: Tomasz Jasiński
B: Stadnina Koni „Bielin
K025517 DE 456570206313
16.

49

CASTELLO . POL 2013 Wałach siwa F: .
M: .
O: .
B: .
.
17.

48

CENT . POL 2013 Ogier siwa F: .
M: .
O: .
B: .
.
18.

51

CHARLOTTE DU ROUET SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet /
M: Czumka /
O: Aleksandra Sozzo
B: SK Racot
brak
19.

66

DANTE M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/165 F: CHACCO-FLY
M: DALIA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K023143 616 009 64 00241 13
20.

33

DENZEL SON SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Devion
O: Mariusz Sawinda
B: Mariusz Sawinda
Brak
21.

61

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
22.

65

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K024949 616 009 64 0433 14
23.

22

DUMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Banita / Arcus
M: Dilajla / Donzini
O: Łucja Maślany
B: Tomasz Tura
K017491 616009540007509
24.

5

ENGRIN SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Czandor
M: Eruta
O: Marta Telak
B: Bieniek Mirosław
K018627 616009640062510
25.

25

ENYA OS POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Palegro
M: Evita
O: Julia Bieganowska
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K010144
26.

18

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Ewelina Kostrzewska
B: Troyberg Helena
K023747
27.

68

FATIMA Typ Koń Mały POL 2000 Klacz bułana F: NN
M: Fanfara
O: Malwina Kinga Sawicz
B: Jolanta Zielińska
Brak
28.

24

GOLDEN GIRL SP POL 2005 Klacz gniada F: CORRERO
M: GALLA
O: Waldemar Stasiak
B: Paweł Stasiak
K009821
29.

32

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco fly
M: Goldmarie
O: Jerzy Michałowski
B: Jerzy Michałowski
K024801
30.

16

HARFA SP POL 1999 Klacz ciemnogniada F: Cabrol
M: Hrabianka
O: Emilia Kostrzewska
B: Chłodnicki Janusz
brak
31.

34

HAWANA-K WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Windsor
M: Hippika
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024254
32.

37

HOLLYWOOD Wielkopolska POL 2006 Wałach siwa F: Powój
M: Happy Girl
O: Danuta Tarnowska
B: Danuta Tarnowska
K023338
33.

42

IKAS KUC POL 2012 Klacz srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Natalia Borawska
B: Natalia Borawska
brak
34.

1

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
O: Katarzyna Kokowska
B: xxx
ZZJ
35.

62

JUST DO IT Deutsches Sportpferd DEU 2005 Klacz gniada F: Collini
M: Jil Sun
O: Sławomir Bramowicz
B: Marion und Han jo Menck
brak
36.

21

KAMIS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:114 F: NN
M: NN
O: ZOFIA SUWAŁA
B: NN
BRAK
37.

44

KOKAINA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/158 F: nn
M: nn
O: Natalia Kaczorowska
B: nn
brak
38.

59

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
K021735
39.

63

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Daniel Reimann
01234
40.

43

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
41.

27

LUCKY Welsh Pony DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
O: Waldemar Karbowski
B: Norbert Mittelstaedt
DE427270342210
42.

23

LUIGI KG SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: CORLENSKI G
M: LAWA BAJA KG
O: Waldemar Stasiak
B: brak
K022494 616 009 61 01478 11
43.

41

ŁATKA KUC POL 2007 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: nn
01234
44.

35

MAVERICK-K SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170 F: Powój
M: Melody
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
K024324
45.

8

MIRANDA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Bobinski/
M: Masira/
O: Marta Romanowska
B: Józef Napierała
brak 6160076100685
46.

11

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
47.

45

MYSZKA KUC POL 2013 Klacz inna/kuc: F: Mr Mercutio
M: Miłka
O: Majewski Grzegorz
B: .
.
48.

39

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
49.

50

NAWAHO SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower
M: Nevada
O: Marta Cwajda
B: Antoni Cwajda
brak
50.

2

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatraz
M: Nowaljka
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414
51.

12

OCZERET Z BRZEZIA Huculska POL 2005 Wałach kara/kuc: F: Baca
M: Olszynka
O: Kostrzewska Ewelina
B: Instyt.zootech.Brzezie
brak
52.

6

PYSIO KUC POL 2008 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Izabela Chodorowska
01234
53.

31

QUINTERA HOL POL ------ Klacz kara F: ------
M: ------
O: -------
B: ------
------
54.

9

QUITE DIFFERENT Hanowerska GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Horst Roode
K021161
55.

36

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
56.

15

SORBONA SP POL 2011 Klacz gniada F: Windsor
M: Salamanka
O: Marta Mirska-Miętek
B: Danuta Tarnowska
K025064
57.

55

SUNSHINE Westfalska POL 2010 Klacz kara F: Saganek
M: Scarola
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716
58.

60

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
59.

52

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
O: Ewa Łęczkiewicz-Markowska
B: Franchi Massimo
brak
Rider Club
Competition
Prize
Akulich Andrej JKS Karolewko
200
SUM:
200.00
Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
400
400
SUM:
800.00
Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
500
SUM:
500.00
Paprocka Aleksandra UKJ BUKOWIEC ŚWIDWIN
100
SUM:
100.00
Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
100
SUM:
100.00
Patalan Dominika Bpk
50
SUM:
50.00
Stasiak Paweł KJ Bonin
300
SUM:
300.00
Tabiś Magdalena Derby Budzistowo
200
600
SUM:
800.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akulich Andrej
JKS Karolewko
2018-04-29
4
200
2018-04-29
16
2018-04-29
11
Borawska Natalia
Bpk
IKAS (42)
2018-04-29
19
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
IZYDA (1)
2018-04-29
6
2018-04-29
MROCZEK (11)
2018-04-29
2018-04-29
Bramowicz Sławomir
brak
DROPS (61)
2018-04-29
3
2018-04-29
1
2018-04-29
2018-04-29
4
Brzykcy Patrycja
bpk
2018-04-29
11
2018-04-29
2018-04-29
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2018-04-29
23
2018-04-29
30
Drozdowska Maja
Petrico Pony Karlino
IKAS (42)
2018-04-29
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
GRACJA (32)
2018-04-29
25
2018-04-29
7
Głuśniewska Hanna
UKJ Bukowiec Świdwin
BELTONA (14)
2018-04-29
6
2018-04-29
14
Gołek Karolina
UKJ Neksico Karlino
ROKSANA (36)
2018-04-29
1
400
2018-04-29
3
400
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
ATENA G (30)
2018-04-29
14
2018-04-29
2018-04-29
15
2018-04-29
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2018-04-29
8
Hodowaniec Klaudia
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2018-04-29
4
2018-04-29
2018-04-29
8
Janów Wiktoria
Petrico Pony Karlino
IKAS (42)
2018-04-29
1
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2018-04-29
8
2018-04-29
10
CENT (48)
2018-04-29
18
2018-04-29
9
2018-04-29
3
2018-04-29
16
Jurkiew Natasza
Petrico Pony Karlino
ŁATKA (41)
2018-04-29
2
LADY (63)
2018-04-29
2018-04-29
Kaczor Weronika
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2018-04-29
10
2018-04-29
12
Karska Emilia
Ukj Neksico Kędzierzyn
LIZA (43)
2018-04-29
7
2018-04-29
2018-04-29
Kierznowska Jagoda
KJ Kietlów
2018-04-29
11
2018-04-29
CAJERO (57)
2018-04-29
2018-04-29
Kostrzewska Emilia
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-04-29
16
2018-04-29
14
Kowalska Natalia
Ukj Karmen Nieklonice
BERETKA (58)
2018-04-29
9
2018-04-29
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
KSELION (59)
2018-04-29
11
2018-04-29
2
500
Kucharska Amelia
JKS Tornado Szczecin
BRENDI (53)
2018-04-29
2018-04-29
20
2018-04-29
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-04-29
2018-04-29
Laskowska Maria
BPK
2018-04-29
2
2018-04-29
6
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (52)
2018-04-29
7
2018-04-29
16
2018-04-29
Maślany Weronika
SKJ Korona Wałcz
DUMA (22)
2018-04-29
29
2018-04-29
Miętek Maja
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
SORBONA (15)
2018-04-29
22
2018-04-29
16
Nawodzińska Aleksandra
Uczniowski Klub Jeździecki ENGRIN
ENGRIN (5)
2018-04-29
2018-04-29
21
Nejman Julia
UKJ Neksico Kędzierzyn
KOKAINA (44)
2018-04-29
2018-04-29
16
Ostrowska Dominika
Stajnia Zarańsko
FATIMA (68)
2018-04-29
2018-04-29
Paprocka Aleksandra
UKJ BUKOWIEC ŚWIDWIN
2018-04-29
27
2018-04-29
5
100
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
2018-04-29
4
100
2018-04-29
7
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (6)
2018-04-29
12
2018-04-29
Paszkiewicz Nikola
Niezrzeszony
ENYA (25)
2018-04-29
13
2018-04-29
13
Patalan Dominika
Bpk
2018-04-29
9
2018-04-29
16
2018-04-29
5
50
Polańska Kornelia
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
HARFA (16)
2018-04-29
2018-04-29
12
Rawicz-Kujawska Gabriela
Bpk
AJRA (64)
2018-04-29
16
2018-04-29
Ślifińska Gabriela
Uczniowski Klub Jeździecki Bukowiec Świdwin
2018-04-29
2018-04-29
26
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
BELATON (38)
2018-04-29
27
2018-04-29
6
NADIA (39)
2018-04-29
16
2018-04-29
12
Sowińska Martyna
.
MYSZKA (45)
2018-04-29
2018-04-29
2018-04-29
Sozzo Sara
JKS Tornado Szczecin
2018-04-29
26
2018-04-29
Stasiak Paweł
KJ Bonin
2018-04-29
27
2018-04-29
10
2018-04-29
2
300
2018-04-29
9
Suwała Zofia
JKS NEKSICO KARLINO
KAMIS (21)
2018-04-29
10
2018-04-29
Tabiś Magdalena
Derby Budzistowo
2018-04-29
5
2018-04-29
16
2018-04-29
3
200
2018-04-29
1
600
Trzybinska Kornelia
Ludowy Klub Sportowy Dragon Nowielice
AMARANT (67)
2018-04-29
24
2018-04-29
2018-04-29
Walczak Oliwia
Petrico Pony Karlino
ŁATKA (41)
2018-04-29
5
Waszek Marta
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (18)
2018-04-29
8
2018-04-29
Więckowska Kamila
bpk
BAJKA (10)
2018-04-29
16
2018-04-29
13
Zalewa Olga
JKS Tornado Szczecin
NAWAHO (50)
2018-04-29
15
2018-04-29
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
LUCKY (27)
2018-04-29
2018-04-29
17

Number of Riders: 51

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 2 850.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl