Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:57:15
2018-04-12 23:21:07
Oliwia Paszkowska CARNOT
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 06:56:50
2018-04-12 23:20:30
Katarzyna Gałan ŚNIEŻKA
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:05:46
2018-04-12 21:03:53
Wiesław Boruch MIKADO
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/L/Egzaminacyjny
45 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-12 21:04:36
2018-04-12 20:48:46
Andrzej Pasek LAVANTUS FLY
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:02:01
2018-04-12 19:47:58
Nikola Liszka URWIS
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:01:37
2018-04-12 19:47:11
Dominika Mazuruk ARABELLA MAJA
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:01:15
2018-04-12 19:46:17
Wiktoria Przykucka MAGIA
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:00:59
2018-04-12 19:46:12
Aleksandra Fabisiak MY LOVE
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:00:44
2018-04-12 19:45:33
Aleksandra Fabisiak GRACJA
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:00:24
2018-04-12 19:45:21
Dominika Klawinowska ELOISE
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:00:07
2018-04-12 19:44:59
Bianca Pasek BĄBEL
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:59:46
2018-04-12 19:44:42
Dominika Klawinowska MAGIA
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:59:17
2018-04-12 19:44:33
Julia Deskiewicz BĄBEL
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:58:58
2018-04-12 19:44:04
Patrycja Janicka PROTON
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:58:45
2018-04-12 19:42:59
Karolina Świgoń MADAGASKAR
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:58:30
2018-04-12 19:42:33
Karolina Świgoń ARABELLA MAJA
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:58:05
2018-04-12 19:40:03
Magdalena Tabiś MADAGASKAR
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:57:49
2018-04-12 19:39:31
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:57:30
2018-04-12 19:39:01
Magdalena Tabiś CHACCA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:57:10
2018-04-12 19:38:26
Magdalena Tabiś DANTE M.
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:56:44
2018-04-12 19:37:39
Magdalena Tabiś DALIA
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:56:14
2018-04-12 19:37:11
Tamara Wincel LOLITA
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:55:50
2018-04-12 19:36:10
Tamara Wincel ELOISE
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 20:55:23
2018-04-12 19:35:03
Małgorzata Tomczuk - Michalska JAWA
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-12 20:54:57
2018-04-12 19:34:11
Maciej Michalski SARDYNIA
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 19:05:07
2018-04-12 18:49:16
Adam Prajwocki TRICOLORE Z
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 19:03:06
2018-04-12 18:48:47
Adam Prajwocki CESOTHO
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 19:02:41
2018-04-12 18:01:33
Julia Brzozowska SANTIAGO
  • 1x 5/50 cm/Debiuty - dokładności art. 238.1.1 - konkurs towarzyski
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 19:02:17
2018-04-12 17:57:58
Lidia Kielbratowska AKCENT
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 19:01:27
2018-04-12 16:50:12
Natalia Potrzebowska ROSALIE
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 18:59:58
2018-04-12 16:49:17
Karolina Miś SOKRATES
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 18:59:34
2018-04-12 16:48:53
Sara Kubiak IZYDA
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 18:59:16
2018-04-12 16:48:30
Katarzyna Kokowska WHITE QUEEN
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 18:58:57
2018-04-12 16:48:05
Katarzyna Kokowska QUADRO M
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 18:58:30
2018-04-12 16:47:38
Wiktoria Klimczak ARAGONIT
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 18:58:03
2018-04-12 15:28:43
Natalia Rudol ZODIAK
  • 2x 2/L/Egzaminacyjny
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 18:48:33
2018-04-12 10:50:16
Weronika Malinowska CAMEO CROSS
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 18:47:57
2018-04-12 10:49:50
Natalia Sakson KUMPEL
  • 1x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 18:47:32
2018-04-12 10:16:51
Aleksankra Górka SAN DIEGO
  • 2x 6/mLL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu - konkurs towarzyski
8 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-11 21:07:27
2018-04-11 20:05:10
Paulina Zapała SON OF LIGHT
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 22:06:59
2018-04-11 10:48:02
Martyna Włodarczyk B-CASINO
  • 2x 2/L/Egzaminacyjny
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 07:04:25
2018-04-10 22:11:00
Klaudia Śmigórska NADIA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
5 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-10 18:01:51
2018-04-10 11:04:52
Adam Miarka RASPUTIN
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
4 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-10 09:50:30
2018-04-09 21:42:23
Katarzyna Kubacka KASJA
  • 2x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-10 09:49:11
2018-04-09 15:19:54
Adam Miarka INDISSIMO
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 09:47:17
2018-04-09 14:55:51
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności (art.269.5)
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 22:10:11
2018-04-06 19:44:17
Weronika Jakubowska HATLA
  • 1x 1/L/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Boruch Wiesław BPK
S
O040911
2. Brzozowska Julia UKJ Karmen Niekłonice
2008 (Mł.)
brak
3. Chartenowicz Wiktoria Bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
4. Deskiewicz Julia LKS Dragon Nowielice
2007 (Mł.)
Brak
5. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
6. Gałan Katarzyna JKS Amico Mołdawin
S
O013130
7. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
10145766
8. Górka Aleksankra UKJ Leonardo
2006 (JM.)
Brak
9. Jakubowska Weronika KJ Kair Wrzosowo
2002 (J.)
O043472
10. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
brak
11. Kielbratowska Lidia Ukj Karmen Nieklonice
2003 (JM.)
Brak
12. Klawinowska Dominika Derby Budzistowo
2008 (Mł.)
brak
13. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
ZZJ
14. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O001603
15. Kubacka Katarzyna bpk
S
O035393
16. Kubiak Sara Kj Koko Brzeźniki
2003 (JM.)
ZZJ
17. Kujawa Wiktoria Petrico Pony Karlino
2005 (JM.)
Brak
18. Liszka Nikola Derby Budzistowo
2004 (JM.)
O037264
19. Łozicka Julia Bpk
2001 (J.)
Brat
20. Malinowska Weronika UKJ Leonado
2003 (JM.)
brak
21. Mazuruk Dominika Derby Budzistowo
2002 (J.)
O048635
22. Michalski Maciej Derby Budzistowo
2001 (J.)
O026431
23. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
Zzj
24. Paszkowska Oliwia KJ Kaja Grzybowo
2006 (JM.)
brak
25. Potrzebowska Natalia Kj Koko Brzeźniki
2004 (JM.)
O042948
26. Prajwocki Adam Bpk
S
O040432
27. Przykucka Wiktoria Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
28. Rudol Natalia bpk
1997 (MJ.)
O026893
29. Sakson Natalia UKJ Leonardo
1999 (MJ.)
Brak
30. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
31. Świgoń Karolina Derby Budzistowo
2007 (Mł.)
Brak
32. Tabiś Magdalena Derby Budzistowo
S
O006639
33. Tomczuk - Michalska Małgorzata Derby Budzistowo
S
O013659
34. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
35. Włodarczyk Martyna BPK
2003 (JM.)
O044026
36. Zawialow Nikola
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
O: Nowak Miroslaw
B: Knitter ewa
616009530158105
2.

47

Aniko F:
M:
O:
B:
3.

32

ARABELLA MAJA Typ Pogrubiony POL 2007 Klacz siwa/kuc:144 F: Alabaster
M: Milka
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Pakuła
Brak POL 999 59 00316 07
4.

13

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
5.

7

B-CASINO SP POL 2005 Wałach inna/171 F: Carry Son
M: Wiśnia
O: Kamila Włodarczyk
B: Kazimierz Bartkowiak
brak POL 009 61 00599 05
6.

34

BĄBEL SP POL 26.04.2003 Wałach siwa F: Nikiel
M: Brema
O: Michał Czerniecki
B: Jerzy Michałowski
Brak
7.

45

BALLASHAN DIAMOND Irladndzi Koń Sportowy IRL 2007 Klacz gniada/170 F: Tadmus
M: Ballashan Belle
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Katarzyna Wiśniewska
Brak 372414004556438
8.

11

CAMEO CROSS Typ Szlachetny POL 2013 Klacz gniada/160 F: Cape Benedict
M: Cameo Brooch
O: Marzena Malinowska
B: Przedsiębiorstwo wielobranżowe Petro-Kędzierzyn SP. Z O. O
Brak 616999610203613
9.

42

CARNOT Mały Koń POL 2003 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Małgorzata Paszkowska
B: Łukasz Brzóska
K020323
10.

29

CHACCA Hannoveraner POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
O: Andrzej Michalski
B: Paul Benitt
K023142 DE 431310581010
11.

27

DALIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada/167 F: CANCOON
M: DIANA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K020949 616 009 64 00737 09
12.

28

DANTE M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/165 F: CHACCO-FLY
M: DALIA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K023143 616 009 64 00241 13
13.

30

DUBAJ M. Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer
M: DALIA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K024949 616 009 64 0433 14
14.

25

ELOISE Oldenburger DEU 2007 Klacz kasztanowata/163 F: Samarant
M: Eternity
O: Andrzej Michalski
B: Ingeborg Galow
brak DE 433330951307
15.

36

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco fly
M: Goldmarie
O: Jerzy Michałowski
B: Jerzy Michałowski
K024801
16.

1

HATLA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus /
M: Hostella /
O: Ryszard Hopek
B: SK Nowielice
K023200 009640016704
17.

16

IZYDA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Ilicara
O: Katarzyna Kokowska
B: xxx
ZZJ
18.

24

JAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz siwa/168 F: CANCOON
M: JAGODA
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616 009 64 00736 09
19.

4

KASJA WLKP. POL 2005 Klacz kasztanowata F: -
M: -
O: Karolina Koperska
B: -
K025184
20.

10

KUMPEL SP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Rabatem Turbo Z
M: Klara
O: Andrzej Sakson
B: Koźlik Dariusz
Brak 009610183807
21.

43

LADY KUC POL 2012 Klacz kasztanowata F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Daniel Reimann
01234
22.

44

LEXUS SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry son
M: Lama
O: Julia Lozicka
B: -
Brak
23.

31

MADAGASKAR Fiordzka POL 2010 Wałach bułana/kuc:143 F: Modrak
M: Malina
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
Brak 616 013 64 00091 10
24.

35

MAGIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz kasztanowata/164 F: Odmęt
M: Maja
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
brak POL 009 64 00108 99
25.

40

MIKADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kara/168 F: Parys
M: Mila
O: Wiesław Boruch
B: Mierzejewski Tomasz
O040911 009660457006
26.

6

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
27.

46

Pascal F:
M:
O:
B:
28.

33

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
29.

14

QUADRO M Hanowerska GER 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: K
O: Katarzyna Kokowska
B: H. Meyer
K023797
30.

2

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
31.

18

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B:
K012275 DE433331649308
32.

9

SAN DIEGO HAFL POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc: F: Stahlemann /
M: Sabina 1658 .
O: Sebastian Francuzik
B: Verband Thuringer
brak
33.

20

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
O: Nowak Miroslaw
B: Danuta tarnowska
6160136401160
34.

23

SARDYNIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/164 F: CHACCO-FLY
M: SANTINA
O: Andrzej Michalski
B: SK Nowielice
K024115 616 009 64 00047 13
35.

41

ŚNIEŻKA SP POL 2005 Klacz siwa F: Raper
M: Śmieszka
O: Katarzyna Gałan
B: Marek Cieślak
K025185
36.

17

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
ZZJ
37.

22

TROCOLORE Z Zangersheide BEL 2006 Wałach gniada F: Triomphe de muze
M: Cacharel Z
O: Iwona Majchrzak
B: Peeters Charlotte
K010634
38.

38

URWIS Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach kara/162 F: Da Xian
M: Urania
O: Andrzej Michalski
B: SK Jaroszówka sp. z o.o.
K024260 POL070000005408
39.

15

WHITE QUEEN SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: Iwona Berg Potrzebowska
B: Xxx
Zzj
40.

12

ZODIAK SP POL 11.06.1998 Ogier ciemnogniada/170 F: Polonus
M: Zorza
O: Piotr Rudol
B: Konkol Albin
K005117 616009530114798
Rider Club
Competition
Prize
Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
100
SUM:
100.00
Tabiś Magdalena Derby Budzistowo
300
SUM:
300.00
Tomczuk - Michalska Małgorzata Derby Budzistowo
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Boruch Wiesław
BPK
MIKADO (40)
2018-04-14
2018-04-14
4
2018-04-14
4
Brzozowska Julia
UKJ Karmen Niekłonice
2018-04-14
1
2018-04-14
11
Chartenowicz Wiktoria
Bez przynależności klubowej
2018-04-14
3
2018-04-14
1
2018-04-14
Deskiewicz Julia
LKS Dragon Nowielice
BĄBEL (34)
2018-04-14
9
2018-04-14
1
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
GRACJA (36)
2018-04-14
6
2018-04-14
Gałan Katarzyna
JKS Amico Mołdawin
2018-04-14
5
2018-04-14
Gołek Karolina
UKJ Neksico Karlino
2018-04-14
5
2018-04-14
3
100
Górka Aleksankra
UKJ Leonardo
2018-04-14
15
2018-04-14
2018-04-14
6
Jakubowska Weronika
KJ Kair Wrzosowo
HATLA (1)
2018-04-14
9
2018-04-14
2
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (33)
2018-04-14
1
2018-04-14
2
Kielbratowska Lidia
Ukj Karmen Nieklonice
AKCENT (19)
2018-04-14
14
2018-04-14
9
Klawinowska Dominika
Derby Budzistowo
ELOISE (25)
2018-04-14
13
MAGIA (35)
2018-04-14
8
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2018-04-14
5
2018-04-14
2018-04-14
3
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
2018-04-14
2018-04-14
4
2018-04-14
10
2018-04-14
6
Kubacka Katarzyna
bpk
KASJA (4)
2018-04-14
12
2018-04-14
Kubiak Sara
Kj Koko Brzeźniki
IZYDA (16)
2018-04-14
1
2018-04-14
2
2018-04-14
1
Kujawa Wiktoria
Petrico Pony Karlino
LADY (43)
2018-04-14
16
2018-04-14
2
Liszka Nikola
Derby Budzistowo
URWIS (38)
2018-04-14
10
2018-04-14
4
Łozicka Julia
Bpk
LEXUS (44)
2018-04-14
11
2018-04-14
Malinowska Weronika
UKJ Leonado
2018-04-14
5
2018-04-14
7
2018-04-14
Mazuruk Dominika
Derby Budzistowo
2018-04-14
6
2018-04-14
1
Michalski Maciej
Derby Budzistowo
2018-04-14
7
2018-04-14
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
2018-04-14
11
2018-04-14
Paszkowska Oliwia
KJ Kaja Grzybowo
CARNOT (42)
2018-04-14
3
2018-04-14
2018-04-14
2
Potrzebowska Natalia
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (18)
2018-04-14
2
2018-04-14
7
Prajwocki Adam
Bpk
2018-04-14
2018-04-14
8
Przykucka Wiktoria
Derby Budzistowo
MAGIA (35)
2018-04-14
1
2018-04-14
9
Rudol Natalia
bpk
ZODIAK (12)
2018-04-14
4
2018-04-14
1
Sakson Natalia
UKJ Leonardo
KUMPEL (10)
2018-04-14
8
2018-04-14
2018-04-14
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (6)
2018-04-14
13
2018-04-14
4
Świgoń Karolina
Derby Budzistowo
2018-04-14
10
2018-04-14
1
Tabiś Magdalena
Derby Budzistowo
DALIA (27)
2018-04-14
1
2018-04-14
4
2018-04-14
2
2018-04-14
1
300
CHACCA (29)
2018-04-14
1
2018-04-14
1
2018-04-14
3
2018-04-14
2018-04-14
7
2018-04-14
8
2018-04-14
5
Tomczuk - Michalska Małgorzata
Derby Budzistowo
JAWA (24)
2018-04-14
3
2018-04-14
2
200
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
ELOISE (25)
2018-04-14
4
2018-04-14
Włodarczyk Martyna
BPK
2018-04-14
3
2018-04-14
2
Zawialow Nikola
Pascal (46)
2018-04-14
1
2018-04-14
4
Aniko (47)
2018-04-14
1
2018-04-14
12

Number of Riders: 36

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-072017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl