Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
44 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 16:19:35
2017-10-10 23:46:58
Marta Murek JAŚMIN
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
  • 1x 9//Towarzyski program P-2
43 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 16:19:48
2017-10-10 20:37:49
Oliwia Karczewska DON CARLOS I
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
42 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 16:19:22
2017-10-10 20:33:45
Agata Jozel IMPET
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-11 16:19:05
2017-10-10 20:31:30
Natasza Chwieduk LIZZY
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:38:16
2017-10-09 22:34:26
Patrycja Rowińska MARLON
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:38:31
2017-10-09 22:33:40
Matylda Wiśniewska MONTANA
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
38 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:38:46
2017-10-09 22:32:16
Zuzanna Jachimowicz GRETA
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
37 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:39:04
2017-10-09 22:31:03
Agnieszka Arciszewska DON CARLOS
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
36 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:39:24
2017-10-09 22:29:39
Magdalena Zamkiewicz MARLON
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
35 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:29:14
2017-10-09 22:27:34
Patrycja Jakubowska MOLLY
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
34 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:29:33
2017-10-09 22:26:25
Tomasz Lewicki LORA
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
33 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:38:00
2017-10-09 22:25:07
Julia Strzelec CORA LADY
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
32 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:39:40
2017-10-09 22:22:26
Vanessa Kuleszo TENT
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:39:57
2017-10-09 22:19:10
Anna Krawczak MALWA
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:28:34
2017-10-09 22:18:00
Agata Piwowarczyk LIZZY
  • 1x 9//Towarzyski program P-2
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:40:13
2017-10-09 22:15:58
Julia Jaworska PARYS
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:40:28
2017-10-09 22:14:10
Karolina Kolny PREZENCJA
  • 1x 2//Junior Młodszy KUCE - półfinał program L-2
  • 1x 11//Junior Młodszy KUCE - finał program L-5 dowolny z muzyką
27 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:40:43
2017-10-09 22:12:04
Joanna Kalita GWIAZDKA
  • 1x 4//Junior - półfinał program P-1
  • 1x 13//Junior - finał program P-2
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:26:46
2017-10-09 22:09:45
Justyna Eidorowicz RYTMIKA
  • 1x 5//Młody Jeździeć/Senior - półfinał program N-4
  • 1x 14//Młody Jeździeć/Senior - finał program N-6
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 22:26:28
2017-10-09 22:09:26
Justyna Eidorowicz ROZMARYN
  • 1x 5//Młody Jeździeć/Senior - półfinał program N-4
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-09 08:47:34
2017-10-08 23:28:07
Maria Chachuła STORCZYK
  • 1x 7//Regionalny program C-2
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 18:31:32
2017-10-08 15:55:42
Martyna Olszyńska MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI
  • 2x 1//Młodziki - półfinał program L-1
  • 2x 10//Młodziki - finał program L-2
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-07 12:57:43
2017-10-07 12:03:33
Marcella Lenart SZEJK
  • 2x 8//Towarzyski program L-2
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-07 12:57:20
2017-10-07 10:04:54
Piotr Bogdanowicz GERRY
  • 1x 2//Junior Młodszy KUCE - półfinał program L-2
  • 1x 11//Junior Młodszy KUCE - finał program L-5 dowolny z muzyką
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-08 09:32:12
2017-10-07 09:51:31
Ann Van Den Broeck LANGTOFTEGARD LEANDRO
  • 1x 2//Junior Młodszy KUCE - półfinał program L-2
  • 1x 11//Junior Młodszy KUCE - finał program L-5 dowolny z muzyką
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 21:52:14
2017-10-06 20:43:08
Julia Sendel CONTADORRE
  • 1x 3//Junior Młodszy KONIE - półfinał program D-1
  • 1x 12//Junior Młodszy KONIE - finał program D-2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 21:54:31
2017-10-06 16:56:26
Anna Kojder SALVADOR
  • 1x 5//Młody Jeździeć/Senior - półfinał program N-4
  • 1x 14//Młody Jeździeć/Senior - finał program N-6
17 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 23:34:37
2017-10-06 16:02:02
Maja Polikowska SYCYLIA
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 23:35:13
2017-10-06 15:58:21
Dominika Krzyżaniak MAVERICK
  • 1x 4//Junior - półfinał program P-1
  • 1x 13//Junior - finał program P-2
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 23:35:28
2017-10-06 15:55:25
Julia Urbańska FACETIME
  • 1x 4//Junior - półfinał program P-1
  • 1x 13//Junior - finał program P-2
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 23:35:43
2017-10-06 15:51:56
Fransesca Blumel BOHUN
  • 1x 3//Junior Młodszy KONIE - półfinał program D-1
  • 1x 12//Junior Młodszy KONIE - finał program D-2
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 23:36:02
2017-10-06 15:47:58
Bianca Blumel NELANO
  • 1x 5//Młody Jeździeć/Senior - półfinał program N-4
  • 1x 14//Młody Jeździeć/Senior - finał program N-6
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 21:51:49
2017-10-06 14:21:54
Dionizy Polikowski TENERYFA
  • 1x 1//Młodziki - półfinał program L-1
  • 1x 10//Młodziki - finał program L-2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-05 17:39:47
2017-10-05 17:14:53
Małgorzata Naruć LORD PIROS
  • 1x 7//Regionalny program C-2
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-06 12:17:14
2017-10-05 12:13:28
Natalie Palacz CELKA
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 09:31:43
2017-10-01 22:23:56
Veronika Ostasz MAŁA MI
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-10-02 09:31:22
2017-10-01 19:55:06
Jagoda Kowalska EFOROS
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
  • 1x 9//Towarzyski program P-2
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 07:42:34
2017-09-30 21:53:16
Monika Rogaczewska OLIMPIA
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 07:42:17
2017-09-30 21:46:11
Monika Rogaczewska BRYZA
  • 1x 9//Towarzyski program P-2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-01 07:42:02
2017-09-30 20:23:53
Maria Domańska PLATON
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 09:29:14
2017-09-28 21:40:36
Julia Kuryłowicz ARCUS
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-18 18:51:27
2017-09-16 14:00:39
Hanna Biliniewicz CHANELL
  • 1x 8//Towarzyski program L-2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 18:10:46
2017-09-15 11:52:12
Oliwia Żulczyk URVAL D'ORMOY
  • 2x 8//Towarzyski program L-2
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:08:44
2017-09-13 13:35:33
Hanna Hudziak URBANUS 8
  • 1x 3//Junior Młodszy KONIE - półfinał program D-1
  • 1x 12//Junior Młodszy KONIE - finał program D-2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arciszewska Agnieszka xxx
01234
2. Biliniewicz Hanna BPK
2004 (JM.)
none
3. Blumel Bianca Koński Gaj Tanowo
1998 (MJ.)
brak
4. Blumel Fransesca BPK
2004 (JM.)
brak
5. Bogdanowicz Piotr UKJ Pony Klub Plochocin
2004 (JM.)
04311503616
6. Chachuła Maria KJ Koński Gaj Tanowo
2002 (JM.)
O025346
7. Chwieduk Natasza brak
2006 (Mł.)
brak
8. Domańska Maria -
2002 (JM.)
brak
9. Eidorowicz Justyna UKJ Płochocin
S
01234
10. Hudziak Hanna UKJ Karmen Niekłonice
2002 (JM.)
brak
11. Jachimowicz Zuzanna xxx
01234
12. Jakubowska Patrycja xxx
01234
13. Jankowski Hubert
14. Jaworska Julia xxx
01234
15. Jozel Agata brak
2003 (JM.)
brak
16. Kalita Joanna UKJ Płochocin
2000 (J.)
01234
17. Karczewska Oliwia brak
2002 (JM.)
brak
18. Kojder Anna bpk / ZPO
S
O012201
19. Kolny Karolina UKJ Płochocin
01234
20. Kowalska Jagoda KJ Sokół Świniary
S
brak
21. Krawczak Anna xxx
01234
22. Krzyżaniak Dominika BPK
2001 (J.)
brak
23. Kuleszo Vanessa xxx
01234
24. Kuryłowicz Julia bpk
2002 (JM.)
brak
25. Lenart Marcella Płochocin
2004 (JM.)
brak
26. Lewicki Tomasz xxx
01234
27. Naruć Małgorzata Stajnia Sportowa Kościno
2000 (J.)
O041309
28. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (Mł.)
O041312
29. Ostasz Veronika -
2000 (J.)
brak
30. Palacz Natalie PONY CLUB PŁOCHOCIN
S
BRAK
31. Piwowarczyk Agata xxx
01234
32. Polikowski Dionizy BPK
2006 (Mł.)
brak
33. Rowińska Patrycja xxx
01234
34. Sendel Julia STAJNIA KOŚCINO
2003 (JM.)
O045745
35. Siewierska Weronika
36. Strzelec Julia xxx
01234
37. Urbańska Julia BPK
1999 (J.)
brak
38. Van Den Broeck Ann UKJ Pony Klub Plochocin
2006 (Mł.)
O037288
39. Wiśniewska Matylda xxx
01234
40. Żulczyk Oliwia BPK
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

48

Aille Highfield Star F:
M:
O:
B:
2.

37

ARCUS Deutsches Sportpferd DEU 2008 Wałach kara/170 F: Arctic
M: Rafiness
O: Marta Kuryłowicz
B: Stephan Mehlhorn
brak DE 456-5702499-08
3.

27

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
brak
4.

30

CELKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Solaris
M: Ceria
O: Katarzyna Milczarek
B: Działek Zenon
BRAK
5.

38

CHANELL SP POL 2010 Klacz gniada F: Larron
M: Cyrkonia
O: Justyna Builek
B: Justyna Builek
none
6.

22

CONTADORRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada F: CORRERO
M: VERONA
O: ANNA BAJKO
B: ANNA BAJKO
K021124 POL009640106007
7.

8

CORA LADY Oldenburg POL 0000 Klacz kasztanowata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
8.

5

DON CARLOS XXX POL 0000 Wałach ciemnogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
9.

43

DON CARLOS I 0000 POL 0000 Wałach gniada F: 0000
M: 0000
O: 0000
B: 0000
0000
10.

33

EFOROS Koń Czystej Krwii Arabskiej POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Balon
M: Efuzja
O: Jagoda Kowalska
B: SK Janów Podlaski
brak POL060000004265
11.

21

GERRY NN BEL 2007 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Anna van den Broeck
B: nn
5280232201320257
12.

4

GRETA Mały Koń POL 0000 Klacz kara F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
13.

41

Hormon F:
M:
O:
B:
14.

47

Ignitus F:
M:
O:
B:
15.

44

IMPET 0000 POL 0000 Wałach gniada F: 0000
M: 0000
O: 0000
B: 0000
0000
16.

19

LANGTOFTEGARD LEANDRO Connemara DNK 2010 Wałach siwa/kuc:147 F: Sternbergs Larry junior
M: Barholts Rosaleen
O: Anna van den Broeck
B: Annette Villebaek
K021759 208333CO1002675 DK CON
17.

45

LIZZY 0000 POL 0000 Klacz kara/kuc: F: 0000
M: 0000
O: 0000
B: 0000
0000
18.

7

LORA Śląska POL 0000 Klacz ciemnogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
19.

31

LORD PIROS Oldenburska GER 2002 Wałach gniada F: Lord Laptop
M: Hauptstutbuch Wortina
O: Wojciech Naruć
B: Wojciech Naruć
K008511 DE 433330165402
20.

10

MALWA KUC POL 0000 Klacz srokata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
21.

32

MAŁA MI Typ Koń Mały POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: .
B: .
brak
22.

2

MARLON XXX POL 0000 Wałach inna F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
23.

18

MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI Kuc Walijski NED 2011 Wałach inna/kuc: F: Orhard Boginov
M: Maurik's Uptown Girl
O: Marta Pleszko
B: LEUNS VELD'S ELEGANT
K024058
24.

25

MAVERICK SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
brak
25.

6

MOLLY Connemara POL 0000 Klacz siwa F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
26.

3

MONTANA Duńska Gorąca Krew POL 0000 Klacz izabelowata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
27.

28

NELANO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Liban
M: Niezapominajka
O: Maja Polikowska
B: SK Nowielice
brak
28.

12

PARYS KUC POL 0000 Wałach bułana F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx
29.

36

PLATON Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach inna/172 F: Placido
M: Modystka
O: Leszek Domański
B: Leszek Domański
brak
30.

13

PREZENCJA KUC POL 0000 Klacz srokata F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
31.

16

ROZMARYN SP POL 2006 Wałach gniada F: Patiarch
M: Ratina
O: Justyna Eidorowicz
B: Władysław Łopuszyński
01234
32.

15

RYTMIKA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Patriarch
M: Rusałka
O: Justyna Eidorowicz
B: Władysław Łopuszyński
01234
33.

23

SALVADOR OLD. DEU 2007 Wałach F: Samba Hit III
M: Demie Moore
O: Mariola Kojder
B: Remmer Luerken
K020012
34.

46

San Fiori F:
M:
O:
B:
35.

17

STORCZYK SP POL 2006 Wałach gniada/166 F: Owad
M: Senna Julka
O: Katarzyna Chachuła
B: Anna Karczmarczuk
K019945 616009640063506
36.

20

SZEJK BRAK POL 2003 Wałach kasztanowata/165 F: admiral
M: nalepa
O: Katarzyna Misiuna Okomska
B: Katarzyna Okomska Misiuna
brak
37.

29

TENERYFA KUC POL 2007 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: Marzena Chciej
B: nn
brak
38.

9

TENT Mały Koń POL 2011 Wałach siwa F: Nando
M: Tajga
O: Kuleszo
B: Gronet
01234
39.

40

URBANUS 8 KWPN POL 2001 Wałach kasztanowata F: CALVADOS
M: PIMPERNEL
O: MARIKA PEPLIŃSKA
B: BRAK
brak
40.

39

URVAL D'ORMOY Kłusak Francuski POL 2008 Wałach gniada/162cm F: Hulk des Champs
M: Jande du Pane
O: Oliwia Żulczyk
B: xxx
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arciszewska Agnieszka
xxx
2017-10-14
14
Biliniewicz Hanna
BPK
CHANELL (38)
2017-10-14
15
Blumel Bianca
Koński Gaj Tanowo
NELANO (28)
2017-10-14
2
2017-10-15
2
2017-10-15
Blumel Fransesca
BPK
BOHUN (27)
2017-10-14
3
2017-10-14
1
2017-10-15
2
2017-10-15
Bogdanowicz Piotr
UKJ Pony Klub Plochocin
GERRY (21)
2017-10-14
2
2017-10-15
1
2017-10-15
Chachuła Maria
KJ Koński Gaj Tanowo
2017-10-15
2
Chwieduk Natasza
brak
LIZZY (45)
2017-10-14
19
Domańska Maria
-
PLATON (36)
2017-10-14
2
Eidorowicz Justyna
UKJ Płochocin
RYTMIKA (15)
2017-10-14
3
2017-10-15
3
2017-10-15
2017-10-14
4
Hudziak Hanna
UKJ Karmen Niekłonice
2017-10-14
2
2017-10-15
3
2017-10-15
Jachimowicz Zuzanna
xxx
GRETA (4)
2017-10-14
11
Jakubowska Patrycja
xxx
MOLLY (6)
2017-10-14
18
Jankowski Hubert
2017-10-14
1
2017-10-15
1
Jaworska Julia
xxx
PARYS (12)
2017-10-14
20
Jozel Agata
brak
IMPET (44)
2017-10-14
25
Kalita Joanna
UKJ Płochocin
2017-10-14
3
2017-10-15
3
2017-10-15
Karczewska Oliwia
brak
2017-10-14
17
Kojder Anna
bpk / ZPO
2017-10-14
1
2017-10-15
1
2017-10-15
Kolny Karolina
UKJ Płochocin
2017-10-14
1
2017-10-15
2
2017-10-15
Kowalska Jagoda
KJ Sokół Świniary
EFOROS (33)
2017-10-14
8
2017-10-14
4
Krawczak Anna
xxx
MALWA (10)
2017-10-14
10
Krzyżaniak Dominika
BPK
2017-10-14
1
2017-10-14
2
2017-10-15
1
2017-10-15
Kuleszo Vanessa
xxx
TENT (9)
2017-10-14
6
Kuryłowicz Julia
bpk
ARCUS (37)
2017-10-14
24
Lenart Marcella
Płochocin
SZEJK (20)
2017-10-14
22
2017-10-14
16
Lewicki Tomasz
xxx
LORA (7)
2017-10-14
23
Naruć Małgorzata
Stajnia Sportowa Kościno
2017-10-15
3
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2017-10-14
3
2017-10-15
2
2017-10-15
Ostasz Veronika
-
2017-10-14
4
Palacz Natalie
PONY CLUB PŁOCHOCIN
CELKA (30)
2017-10-14
1
Piwowarczyk Agata
xxx
LIZZY (45)
2017-10-14
3
Polikowski Dionizy
BPK
2017-10-14
2
2017-10-15
3
2017-10-15
Rowińska Patrycja
xxx
MARLON (2)
2017-10-14
12
Sendel Julia
STAJNIA KOŚCINO
2017-10-14
1
2017-10-15
1
2017-10-15
Siewierska Weronika
Hormon (41)
2017-10-14
8
Strzelec Julia
xxx
2017-10-14
13
Urbańska Julia
BPK
Ignitus (47)
2017-10-14
2
2017-10-14
3
2017-10-15
2
2017-10-15
Van Den Broeck Ann
UKJ Pony Klub Plochocin
2017-10-14
1
2017-10-15
1
2017-10-15
Wiśniewska Matylda
xxx
2017-10-14
20
Żulczyk Oliwia
BPK
2017-10-14
4
2017-10-14
7

Number of Riders: 40

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl