Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne i towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
BUDZISTOWO k. Kołobrzegu, 13.10.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 16:37:36
2018-10-12 15:27:23
Maciej Żołądkiewicz LA GRETA
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:19:43
2018-10-12 10:16:30
Maria Rybska TENERYFA
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:19:30
2018-10-12 10:15:00
Izabella Stawarz KATON
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:19:20
2018-10-12 10:12:14
Marzena Chociej SCOBY DOO
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 10:19:10
2018-10-12 09:15:58
Martyna Sowińska LUCKY
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:06:43
2018-10-11 22:07:55
Julia Tołłoczko FIONA
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:06:53
2018-10-11 22:07:10
Tadeusz Kozakiewicz FIONA
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:07:02
2018-10-11 22:06:14
Zuzanna Kaszubowska AKCENT
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:07:12
2018-10-11 20:54:37
Magdalena Tabiś SARDYNIA
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//N - dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:07:20
2018-10-11 20:11:14
Wiesław Boruch MIKADO
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:07:28
2018-10-11 20:08:21
Oliwia Roganowska BENJA LUNA
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:07:37
2018-10-11 20:03:20
Jakub Kreft LEXUS
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:07:46
2018-10-11 20:03:00
Jakub Kreft HARALD-H
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:07:57
2018-10-11 20:02:35
Jakub Kreft CESOTHO
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:08:06
2018-10-11 18:50:47
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:08:25
2018-10-11 17:54:13
Marek Tomicki PEPPINA 25
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 4/L egz/ L - egzaminacyjny
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:08:37
2018-10-11 17:53:58
Małgorzata Tomicka CAMILLO 197
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:08:46
2018-10-11 17:43:26
Wiktoria Chartenowicz BALLASHAN DIAMOND
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:09:12
2018-10-11 17:42:38
Wiktoria Królikowska JORDAN
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:09:03
2018-10-11 15:40:32
Natalia Kwiatkowska EROTICA
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:08:54
2018-10-11 14:18:01
Kornelia Kozlik CASKADA
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:08:15
2018-10-11 14:17:27
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 13:42:32
2018-10-11 13:01:59
Dominika Pawlicka GWIAZDOR
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 13:42:11
2018-10-11 09:49:52
Marek Łatosz RIVERA
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 13:42:02
2018-10-11 09:49:20
Hanna Kuczkowiak KORAL
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:43:50
2018-10-10 22:35:06
Julia Kulawińska CHIARA 289 EX IRIS
  • 2x 4/L egz/ L - egzaminacyjny
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:44:03
2018-10-10 18:57:18
Daria Winiarska CELEBRA
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:44:13
2018-10-10 18:56:12
Nina Hutek GRECJA
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:44:21
2018-10-10 18:55:47
Dominika Wrzochal WICHER
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:44:30
2018-10-10 17:05:55
Karolina Miś MAGIC
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:44:40
2018-10-10 17:05:03
Oliwia Mycio REIKEN
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:44:54
2018-10-10 17:03:50
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:45:06
2018-10-10 17:03:33
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:45:19
2018-10-10 17:02:58
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:45:31
2018-10-10 17:02:37
Katarzyna Kokowska ARAGONIT
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:45:40
2018-10-10 17:02:18
Świec Konstancja MOHITO
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:45:49
2018-10-10 17:01:49
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:46:07
2018-10-10 08:08:58
Zuzanna Zielony- Sokalska MON CHERIE PP
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:45:58
2018-10-10 08:08:16
Ela Kret MON CHERIE PP
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:46:17
2018-10-10 08:07:51
Ela Kret BAMBINO
  • 1x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-10 22:46:29
2018-10-10 08:07:29
Karolina Grajper BAMBINO
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 21:25:30
2018-10-09 17:20:37
Paulina Koprowska ATENA G
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-12 01:06:34
2018-10-09 15:36:48
Dominika Patalan SUNSHINE
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//N - dwufazowy art.274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-09 10:24:28
2018-10-09 00:08:30
Julia Łozicka LEXUS
  • 2x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 19:26:08
2018-10-08 17:10:53
Justyna Żagiel LA CROUSE
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 19:26:18
2018-10-08 17:10:35
Justyna Żagiel CANNES
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 19:26:27
2018-10-08 17:10:09
Aleksandra Paprocka CATTICK
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 19:26:38
2018-10-08 17:09:38
Aleksandra Paprocka QUITE DIFFERENT
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-11 20:38:58
2018-10-08 15:30:28
Karolina Świgoń MADAGASKAR
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 19:27:46
2018-10-08 15:29:46
Patrycja Janicka PROTON
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 19:27:55
2018-10-08 15:29:06
Julia Litewka CALINECZKA
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 19:28:05
2018-10-08 15:28:33
Dominika Klawinowska ARABELLA MAJA
  • 2x 1/Mini LL/mini LL - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 19:28:15
2018-10-08 15:27:46
Magdalena Tabiś DUBAJ M.
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 19:28:24
2018-10-08 15:26:24
Magdalena Tabiś DANTE M
  • 1x 5/P/P - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6//N - dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 19:28:34
2018-10-08 15:25:38
Maciej Michalski JAWA
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-08 19:28:43
2018-10-08 15:24:42
Tamara Wincel CHACCA
  • 2x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 18:30:23
2018-10-06 17:28:04
Waldemar Golisz LUCKY LOOK
  • 1x 2/LL/ LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 - towarzyski
  • 1x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 18:30:14
2018-10-04 12:38:58
Andrzej Pasek LIVERPOOL
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-06 18:30:04
2018-10-01 06:54:44
Andrzej Pasek CALINKA
  • 2x 3/L/ L - dwufazowy art. 274.5.3 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Boruch Wiesław BPK
S
O040911
2. Bramowicz Sławomir Stary Młyn Strzeszyn
S
brak
3. Chartenowicz Wiktoria Bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
4. Chociej Marzena JKS Tornado Szczecin
S
O003948
5. Golisz Waldemar JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O026650
6. Grajper Karolina bpk
2002 (J.)
brak
7. Gużkowski Maciej KJ Bonin
8. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
9. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
10. Janicka Patrycja Derby Budzistowo
2006 (JM.)
brak
11. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
12. Kaszubowska Zuzanna Ukj Karmen Nieklonice
2003 (JM.)
Brak
13. Klawinowska Dominika Derby Budzistowo
2008 (Mł.)
brak
14. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
15. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O001603
16. Konstancja Świec Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
17. Koprowska Paulina kj Bonin
S
Brak
18. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
19. Kozlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (Mł.)
Brak
20. Kozłowski Henryk JKS Senny
21. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
1997 (MJ.)
O014143
22. Kret Ela Bpk
2006 (JM.)
Brak
23. Królikowska Wiktoria Brak przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
24. Kuczkowiak Hanna JKS FARMA MODRZEWIE
2007 (Mł.)
O046461
25. Kulawińska Julia brak
2003 (JM.)
O039339
26. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
27. Litewka Julia Derby Budzistowo
2005 (JM.)
brak
28. Łatosz Marek JKS FARMA MODRZEWIE
S
O046979
29. Łozicka Julia KJ DERBY
2001 (J.)
O040897
30. Michalski Maciej Derby Budzistowo
2001 (J.)
O026431
31. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O042379
32. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
33. Paprocka Aleksandra UKJ Bukowiec
2000 (J.)
O031407
34. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
35. Patalan Dominika bpk
S
O033904
36. Pawlicka Dominika Bpk
2003 (JM.)
Brak
37. Roganowska Oliwia KJ Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O031657
38. Rybska Maria Bpk
2006 (JM.)
O050210
39. Sowińska Martyna .
.
40. Stawarz Izabella Bpk
2009 (Mł.)
Brak
41. Świgoń Karolina Derby Budzistowo
2005 (JM.)
Brak
42. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
43. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
44. Tołłoczko Julia UKJ Karmen Niekłonice
2003 (JM.)
brak
45. Tomicka Małgorzata bpk
2001 (J.)
O026895
46. Tomicki Marek bpk
S
O033872
47. Wincel Tamara „Derby” Budzistowo
S
O008284
48. Winiarska Daria brak
2001 (J.)
O037267
49. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
50. Żagiel Justyna BPK ZPO
S
brak
51. Zielony- Sokalska Zuzanna bpk
2009 (Mł.)
brak
52. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

AKCENT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Lotos
M: Azja1
O: Nowak Miroslaw
B: Knitter ewa
616009530158105
2.

10

ARABELLA MAJA Typ Pogrubiony POL 2007 Klacz siwa/kuc:144 F: Alabaster
M: Milka
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Pakuła
Brak POL 999 59 00316 07
3.

23

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
4.

18

ATENA G SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Ekwador
M: Argenta
O: Paulina Koprowska
B: Aleksandra Lusina
K024064
5.

40

BALLASHAN DIAMOND Irladndzi Koń Sportowy IRL 2007 Klacz gniada/170 F: Tadmus
M: Ballashan Belle
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Katarzyna Wiśniewska
Brak 372414004556438
6.

19

BAMBINO KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Anita Zielony- Sokalska
B:
brak
7.

47

BENJA LUNA DRP GER 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N /
M: Bella Luna /
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
K022352 DE422220086308
8.

21

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
9.

11

CALINECZKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Car
M: CHA-CHA
O: Andrzej Michalski
B: Iwona Wawrzyniak
brak
10.

3

CALINKA Węg. Półkrew HUN 2014 Klacz siwa F: Calido I / Cantus
M: Agropoint Amor / Alcatraz
O: Jan Zybała
B:
K025528 HUNKMF144500320
11.

41

CAMILLO 197 HOL GER 2010 Wałach gniada/174 F: Cash H /
M: Leni I /
O: Marek Tomicki
B: Birgit Becker
K019874 DE421000524210
12.

15

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
13.

37

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
14.

14

CATTICK OS DEU 2011 Wałach ciemnogniada F: CATOKI'S CANNON
M: LADY LEWITZ
O: JANUSZ PAPROCKI
B: DE
K020270 DE418180107011
15.

31

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
O: Weronika Guzewska
B: Bucholc Tomasz
brak
16.

44

CESOTHO SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho
M: Czandora
O: Adam Prajwocki
B: SK Nowielice
K018611
17.

6

CHACCA Hannoveraner POL 2010 Klacz gniada/164 F: Chacco-Blue
M: Wonder Mickey
O: Andrzej Michalski
B: Paul Benitt
K023142 DE 431310581010
18.

32

CHIARA 289 EX IRIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Klacz kasztanowata F: Maramano
M: Ironia
O: Ewa Kulawińska
B: Jan Gołąbek
K017008 12262
19.

8

DANTE M SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Dalia / Cancoon
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K023143 61600964024113
20.

25

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
21.

43

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
22.

9

DUBAJ M. SP POL 2014 Wałach kara/175 F: Farmer /
M: Dalia / Cancoon
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K024949 616009640043314
23.

38

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
24.

51

FIONA Typ Szlachetny POL 2003 Klacz siwa F: Nn
M: Nn
O: Nowak Miroslaw
B: Nieznany
616999640089403
25.

58

Gordon F:
M:
O:
B:
26.

30

GRECJA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: Janusz Bobik
Brak
27.

35

GWIAZDOR Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata F: Krater
M: Gloriosa
O: Jacek Pawlicki
B: Henryk Boroń
K025678
28.

45

HARALD-H KWPN POL 2012 Wałach kasztanowata F: Up to date
M: Beau Carla-H
O: Jakub Kreft
B: -
K026286
29.

7

JAWA SP POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cancoon / Colman
M: Jagoda / Corde
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K017587 616009640073609
30.

39

JORDAN KUC POL 2012 Wałach srokata/113cm F: NN
M: NN
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Tadeusz Chartenowicz
Brak
31.

54

KATON Konik Polski POL 2001 Wałach inna/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K026466
32.

33

KORAL KUC POL 2008 Wałach srokata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: AGNIESZKA KUCZKOWIAK
B: BRAK
BRAK 616999611597804
33.

16

LA CROUSE SP POL 2011 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Marabella / Castor
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020223 616009640036211
34.

56

LA GRETA Oldenburska GER 2004 Klacz gniada F: Celano/Capitol
M: Lantana/Lancer II
O: Maciej Żołądkiewicz
B: .
.
35.

17

LEXUS SP POL 2010 Wałach siwa F: Carry Son
M: Lama
O: Anna Pawłowicz-Jednaszewska
B: Bogdan Siwak
K024546
36.

46

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad
M: Leika
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535
37.

4

LIVERPOOL Niem. Sport. POL 2014 Ogier siwa F: Lyjanero / Landos
M: Championes M / Champion Du Lys
O: Jan Zybała
B:
K024880 DE481810052414
38.

52

LUCKY Welsh Pony DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
O: Waldemar Karbowski
B: Norbert Mittelstaedt
DE427270342210
39.

5

LUCKY LOOK HAN GER 2004 Wałach gniada F: Laptop / Loredo
M: Laptop / Loredo
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K010069 DE431314604604
40.

1

MADAGASKAR Fiordzka POL 2010 Wałach bułana/kuc:143 F: Modrak
M: Malina
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
Brak 616 013 64 00091 10
41.

28

MAGIC KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
42.

48

MIKADO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kara/168 F: Parys
M: Mila
O: Wiesław Boruch
B: Mierzejewski Tomasz
K018466 009660457006
43.

22

MOHITO MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sex
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx
44.

20

MON CHERIE PP DRP POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Prinz
M: WILLOWAY MISS MINX
O: Zuzanna Zielony- Sokalska
B:
brak
45.

36

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
616013520072312
46.

42

PEPPINA 25 OLD GER 2004 Klacz gniada/167 F: Paroli /
M: Frency /
O: Marek Tomicki
B: Jens Brehmer
K019946 DE418180118104
47.

12

PROTON Czysta Krew Arabska POL 2013 Ogier siwa/146 F: Kahil Al Shaqab
M: Pradera
O: Andrzej Michalski
B: Sk Janów Podlaski
brak 616POL13009943A
48.

13

QUITE DIFFERENT Hanowerska POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Rubina
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K021161 DE431310110608
49.

27

REIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
Xx
50.

34

RIVERA SP POL 2004 Klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
O: MAREK ŁATOSZ
B: JERZY JEZIOR
K022858
51.

24

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B:
K012275 DE433331649308
52.

49

SARDYNIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chacco-Fly
M: Santina
O: Andrzej Michalski
B: SK Nowielice
K024115
53.

53

SCOBY DOO KUC POL 2003 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo kuc wal
M: Szampanka drp/ Dorado drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
54.

26

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
K023084
55.

2

SUNSHINE WESTF POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Saganek /
M: O-Carola / Carlino
O: Dominika Patalan
B: Marek Romanowski
K020716 DE441411623310
56.

55

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
57.

29

WICHER Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: Ważna
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
K026097 616098200089602
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Boruch Wiesław
BPK
MIKADO (48)
2018-10-13
27
Bramowicz Sławomir
Stary Młyn Strzeszyn
DROPS (43)
2018-10-13
1
2018-10-13
7
Chartenowicz Wiktoria
Bez przynależności klubowej
2018-10-13
6
2018-10-13
8
Chociej Marzena
JKS Tornado Szczecin
2018-10-13
23
2018-10-13
17
Golisz Waldemar
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2018-10-13
13
2018-10-13
17
Grajper Karolina
bpk
BAMBINO (19)
2018-10-13
2018-10-13
Gużkowski Maciej
KJ Bonin
2018-10-13
3
200
Hudziak Hanna
Kj Koko Brzeźniki
2018-10-13
17
2018-10-13
Hutek Nina
BPK
GRECJA (30)
2018-10-13
11
2018-10-13
2018-10-13
9
Janicka Patrycja
Derby Budzistowo
PROTON (12)
2018-10-13
1
2018-10-13
18
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2018-10-13
1
2018-10-13
23
Kaszubowska Zuzanna
Ukj Karmen Nieklonice
AKCENT (50)
2018-10-13
1
2018-10-13
12
Klawinowska Dominika
Derby Budzistowo
2018-10-13
25
2018-10-13
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (24)
2018-10-13
14
2018-10-13
16
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
2018-10-13
2018-10-13
1
2018-10-13
19
Konstancja Świec
Kj Koko Brzeźniki
MOHITO (22)
2018-10-13
24
2018-10-13
Koprowska Paulina
kj Bonin
ATENA G (18)
2018-10-13
13
2018-10-13
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
FIONA (51)
2018-10-13
18
Kozlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (37)
2018-10-13
1
2018-10-13
1
Kozłowski Henryk
JKS Senny
Gordon (58)
2018-10-13
2
200
2018-10-13
9
Kreft Jakub
LKS Dragon Nowielice
CESOTHO (44)
2018-10-13
18
2018-10-13
8
2018-10-13
20
2018-10-13
2
300
LEXUS (46)
2018-10-13
22
2018-10-13
6
Kret Ela
Bpk
BAMBINO (19)
2018-10-13
18
2018-10-13
Królikowska Wiktoria
Brak przynależności klubowej
JORDAN (39)
2018-10-13
1
Kuczkowiak Hanna
JKS FARMA MODRZEWIE
KORAL (33)
2018-10-13
23
2018-10-13
Kulawińska Julia
brak
2018-10-13
2018-10-13
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (38)
2018-10-13
1
2018-10-13
3
Litewka Julia
Derby Budzistowo
2018-10-13
1
2018-10-13
1
Łatosz Marek
JKS FARMA MODRZEWIE
RIVERA (34)
2018-10-13
6
2018-10-13
Łozicka Julia
KJ DERBY
LEXUS (17)
2018-10-13
Michalski Maciej
Derby Budzistowo
JAWA (7)
2018-10-13
15
2018-10-13
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
2018-10-13
22
2018-10-13
21
MAGIC (28)
2018-10-13
1
2018-10-13
26
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (25)
2018-10-13
5
2018-10-13
25
REIKEN (27)
2018-10-13
1
2018-10-13
25
Paprocka Aleksandra
UKJ Bukowiec
2018-10-13
14
2018-10-13
4
CATTICK (14)
2018-10-13
7
2018-10-13
7
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
2018-10-13
12
2018-10-13
2018-10-13
23
2018-10-13
Patalan Dominika
bpk
2018-10-13
26
Pawlicka Dominika
Bpk
2018-10-13
8
2018-10-13
Roganowska Oliwia
KJ Amico Mołdawin
2018-10-13
4
2018-10-13
Rybska Maria
Bpk
2018-10-13
2018-10-13
20
Sowińska Martyna
.
LUCKY (52)
2018-10-13
1
2018-10-13
2018-10-13
9
Stawarz Izabella
Bpk
KATON (54)
2018-10-13
1
2018-10-13
18
Świgoń Karolina
Derby Budzistowo
2018-10-13
22
2018-10-13
1
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
2018-10-13
5
2018-10-13
5
2018-10-13
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
2018-10-13
1
400
2018-10-13
3
100
Tołłoczko Julia
UKJ Karmen Niekłonice
FIONA (51)
2018-10-13
10
2018-10-13
Tomicka Małgorzata
bpk
2018-10-13
1
300
2018-10-13
Tomicki Marek
bpk
2018-10-13
2018-10-13
Wincel Tamara
„Derby” Budzistowo
CHACCA (6)
2018-10-13
2
2018-10-13
Winiarska Daria
brak
CELEBRA (31)
2018-10-13
1
2018-10-13
21
2018-10-13
Wrzochal Dominika
BPK
WICHER (29)
2018-10-13
11
2018-10-13
Żagiel Justyna
BPK ZPO
CANNES (15)
2018-10-13
4
2018-10-13
10
2018-10-13
16
2018-10-13
24
Zielony- Sokalska Zuzanna
bpk
2018-10-13
15
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2018-10-13
18
2018-10-13
19

Number of Riders: 52

Number of Horses: 57

The sum of prizes: 1 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl