Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe regionalne i towarzyskie zawody w ujeżdżeniu
PŁOCHOCIN k. Szczecina, 29.09.2018r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:45:58
2018-09-25 21:03:31
Karolina Kolny AILLE HIGHFIELD STAR
  • 1x 9//N-4 Kuce / Zawody Regionalne
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:46:09
2018-09-25 21:02:46
Patrycja Jakubowska CREIG AN ÓIR MOLLY
  • 1x 4//P-1 Kuce / Zawody Regionalne
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:46:19
2018-09-25 21:01:50
Justyna Eidorowicz ROZMARYN
  • 1x 8//N-2 Konie / Zawody Regionalne
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:46:30
2018-09-25 21:01:16
Justyna Eidorowicz RYTMIKA
  • 1x 8//N-2 Konie / Zawody Regionalne
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:46:39
2018-09-25 20:59:12
Agnieszka Arciszewska DON CARLOS
  • 1x 1//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:46:50
2018-09-25 20:21:40
Julia Sendel STORCZYK
  • 1x 11//C-1 Zawody Regionalne
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:47:01
2018-09-25 20:19:56
Martyna Olszyńska MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI
  • 1x 9//N-4 Kuce / Zawody Regionalne
  • 1x 4//P-1 Kuce / Zawody Regionalne
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:47:12
2018-09-25 20:18:59
Martyna Olszyńska LORD PIROS
  • 1x 11//C-1 Zawody Regionalne
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:47:22
2018-09-25 19:14:42
Martyna Butryn BOHUN
  • 1x 3//P-1 / Kuce / Duże Konie Towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:47:36
2018-09-25 19:10:05
Dionizy Polikowski NELANO
  • 1x 6//D-2 Konie / Zawody Regionalne
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:47:46
2018-09-25 19:09:44
Dionizy Polikowski CELKA
  • 1x 6//D-2 Konie / Zawody Regionalne
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:47:55
2018-09-25 19:09:25
Zarah Solecka MAVERICK
  • 1x 6//D-2 Konie / Zawody Regionalne
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:48:11
2018-09-25 19:09:01
Emma Miśkiewicz MAVERICK
  • 1x 3//P-1 / Kuce / Duże Konie Towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:48:26
2018-09-25 19:06:33
Marta Greber BOHUN
  • 1x 2//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x60
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:48:39
2018-09-25 19:05:03
Dominika Krzyżaniak FALSTERBEAU
  • 1x 11//C-1 Zawody Regionalne
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:48:48
2018-09-25 19:04:41
Matylda Wiśniewska CHESTER
  • 1x 6//D-2 Konie / Zawody Regionalne
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:48:56
2018-09-25 19:04:06
Fransesca Blumel CHESTER
  • 1x 2//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x60
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:49:05
2018-09-25 19:03:24
Bianca Blumel Q10
  • 1x 2//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x60
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:49:14
2018-09-25 19:03:04
Bianca Blumel INDISSIMO
  • 1x 3//P-1 / Kuce / Duże Konie Towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 16:05:07
2018-09-25 07:56:19
Piotr Bogdanowicz GERRY
  • 1x 4//P-1 Kuce / Zawody Regionalne
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 22:49:25
2018-09-24 22:38:33
Vanessa Kuleszo TENT
  • 2x 1//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
  • 2x 2//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x60
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 10:50:10
2018-09-24 21:55:22
Magda Marcinkowska-Trela CHOCOLATE CAKE
  • 1x 1//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
  • 1x 2//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x60
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:55:09
2018-09-24 21:54:55
Elżbieta Janik KRES
  • 1x 1//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
  • 1x 2//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x60
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:22:41
2018-09-24 21:17:09
Anna Błońska MALWA
  • 1x 1//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:22:30
2018-09-24 21:16:48
Anna Błońska DIARADA
  • 1x 1//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x40
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:22:15
2018-09-24 19:35:15
Wojciech Andrzejewski MAYESTRO-P
  • 1x 11//C-1 Zawody Regionalne
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 21:21:35
2018-09-24 17:16:57
Maja Cieloszyk WENECJA
  • 1x 2//L-3 / Kuce / Duże Konie Towarzyski 20x60
  • 1x 3//P-1 / Kuce / Duże Konie Towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 08:40:52
2018-09-23 16:30:13
Domańska Maria PLATON
  • 1x 5//P-1 Konie / Zawody Regionalne
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-24 15:59:44
2018-09-22 17:09:06
Paulina Miziewicz ZEUS
  • 1x 5//P-1 Konie / Zawody Regionalne
  • 1x 6//D-2 Konie / Zawody Regionalne
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 13:51:21
2018-09-18 12:37:14
Barbara Ćwiek BOLERO CCCXVI
  • 1x 10//N-4 Konie / Zawody Regionalne
  • 1x 5//P-1 Konie / Zawody Regionalne
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 01:50:09
2018-09-15 15:23:33
Oliwia Żulczyk URVAL D'ORMOY
  • 2x 3//P-1 / Kuce / Duże Konie Towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewski Wojciech Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O022006
2. Arciszewska Agnieszka xxx
01234
3. Blumel Bianca Koński Gaj Tanowo
1998 (MJ.)
brak
4. Blumel Fransesca BPK
2004 (JM.)
brak
5. Błońska Anna Pony Club Płochocin
Brak
6. Bogdanowicz Piotr UKJ Pony Club Płochocin
2004 (JM.)
Brak
7. Butryn Martyna -
2003 (JM.)
-
8. Cieloszyk Maja brak
2001 (J.)
brak
9. Ćwiek Barbara Pomorska Liga Jeździecka
S
O013298
10. Czapska Alicja KSJ Zagozd
S
O002228
11. Eidorowicz Justyna UKJ Płochocin
S
1908/18 A III
12. Greber Marta -
2005 (JM.)
-
13. Jakubowska Patrycja Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2003 (JM.)
1911/18 A
14. Jankowski Hubert KSJ Zagozd
S
O013624
15. Kolny Karolina Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2003 (JM.)
1831/18 ABC
16. Krzyżaniak Dominika BPK
2001 (J.)
brak
17. Kuleszo Vanessa Pony Club Płochocin
2004 (JM.)
brak
18. Maria Domańska UKS PONY CLUB PłOCHOCIN
2002 (J.)
Brak
19. Miśkiewicz Emma -
2002 (J.)
-
20. Miziewicz Paulina bpk
S
brak
21. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
22. Polikowski Dionizy BPK
2006 (JM.)
brak
23. Sendel Julia STAJNIA KOŚCINO
2003 (JM.)
O045745
24. Solecka Zarah brak
2006 (JM.)
brak
25. Van Den Broeck Ann UKJ Pony Klub Plochocin
2006 (JM.)
O037288
26. Wiśniewska Matylda BPK
S
brak
27. Żulczyk Oliwia BPK
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

27

AILLE HIGHFIELD STAR Connemara BEL 2009 Klacz siwa/kuc: F: xxx
M: xxx
O: Anna van den Broeck
B: xxx
1709/18
2.

17

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
brak
3.

1

BOLERO CCCXVI Pura Rasa Espanola POL 2012 Ogier kasztanowata/163 F: Duque CXXXV
M: Moreneta V
O: Barbara Ćwiek, Łukasz Król
B: Luis Miquel Borja Borja
K025960 UELN724908000115229
4.

19

CELKA SP POL 2012 Klacz gniada/168 F: Stalypso
M: Ceria
O: Maja Polikowska
B: Zenon Dzialek
0000 616009590070912
5.

15

CHESTER SP POL 2003 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
6.

28

CREIG AN ÓIR MOLLY Connemara BEL 2009 Klacz siwa/kuc: F: xxx
M: xxx
O: Anna van den Broeck
B: xxx
2062/18
7.

8

DIARADA Meklemburska POL 2013 Klacz gniada/159 F: Diarado
M: Barakuda
O: Agnieszka Drabczyk-Błońska
B: Roman Siwek
brak De 427270301513
8.

24

DON CARLOS XXX POL 0000 Wałach ciemnogniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
01234
9.

16

FALSTERBEAU Westfalska GER 2000 Wałach ciemnogniada F: Ferragamo
M: Nancy
O: Maja Polikowska
B: Josef Klockenkempfer
0000
10.

30

FIRST CLASS Oldenburg DEU 2012 Klacz gniada F: Foundation/ Fidertanz
M: Stutbuch 1/ Sandro Hit
O: Paulina Kinder- Czajkowska
B: Niemcy
brak
11.

12

GERRY Connemara POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: ??
M: ??
O: ANN VAN DEN BROECK
B: ??
1707/18 5280232201320257
12.

13

INDISSIMO - POL 2012 Klacz siwa F: Ekwador
M: --
O: -
B: -
-
13.

29

LANGTOFTEGARD LEANDRO Connemara DEN 2010 Wałach siwa/kuc: F: Sternbergs Larry Junior
M: Barholts Rosaleen
O: Anna van den Broeck
B: Annette Villebaek
brak
14.

21

LORD PIROS Oldenburger GER 2002 Wałach gniada F: Lord Laptop
M: Wortina
O: Wojciech Naruć
B: Biermann Martina
K008511
15.

9

MALWA NN POL 2008 Klacz srokata/kuc:kuc F: nn
M: nn
O: Anna van den Broeck
B: Anna van den Broeck
brak
16.

22

MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI Kuc Walijski NED 2011 Wałach inna/kuc: F: Orhard Boginov
M: Maurik's Uptown Girl
O: Marta Pleszko
B: LEUNS VELD'S ELEGANT
K024058
17.

18

MAVERICK SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
brak
18.

7

MAYESTRO-P Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada/174 F: Corleone Z
M: Mojra
O: Wojciech Andrzejewski
B: Bogdan Parkitny
K012786 POL11857
19.

20

NELANO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Liban
M: Niezapominajka
O: Maja Polikowska
B: SK Nowielice
brak
20.

5

PLATON Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach inna/172 F: Placido
M: Modystka
O: Leszek Domański
B: Leszek Domański
brak
21.

14

Q10 HAN POL 2014 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: -
O: Maja Polikowska
B: -
-
22.

26

ROZMARYN SP POL 2006 Wałach gniada F: Patiarch
M: Ratina
O: Justyna Eidorowicz
B: Władysław Łopuszyński
01234
23.

25

RYTMIKA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Patriarch
M: Rusałka
O: Justyna Eidorowicz
B: Władysław Łopuszyński
01234
24.

23

STORCZYK SP POL 2006 Wałach gniada F: ONAD
M: SENNA JULKA
O: CHACHUŁA MARYSIA
B: /
K019945 616009640063506
25.

2

TENT Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Wałach inna/mk:150 F: Nando
M: Tajga
O: Albert Kuleszo
B: Poleszczuk Dariusz
brak
26.

31

TURMALIN HAN. GER 2012 Wałach kara F: Totilas
M: Satessa
O: Alicja Czapska
B: Gestut Lewitz
K025044
27.

3

URVAL D'ORMOY Kłusak Francuski POL 2008 Wałach gniada/162cm F: Hulk des Champs
M: Jande du Pane
O: Oliwia Żulczyk
B: xxx
brak
28.

6

WENECJA SP POL 2006 Klacz gniada F: Aviano
M: Warmia
O: Michał Cieloszyk
B: Jerzy Tokarek
brak
29.

4

ZEUS SP POL 2004 Wałach gniada/180 F: Lagrain /
M: Zeta Z /
O: Paulina Miziewicz
B: GR Dąbki Roman Barlik
brak POL009611485804
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewski Wojciech
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2018-09-29
Arciszewska Agnieszka
xxx
2018-09-29
Blumel Bianca
Koński Gaj Tanowo
2018-09-29
Q10 (14)
2018-09-29
Blumel Fransesca
BPK
CHESTER (15)
2018-09-29
Błońska Anna
Pony Club Płochocin
2018-09-29
MALWA (9)
2018-09-29
Bogdanowicz Piotr
UKJ Pony Club Płochocin
GERRY (12)
2018-09-29
Butryn Martyna
-
BOHUN (17)
2018-09-29
Cieloszyk Maja
brak
2018-09-29
2018-09-29
Ćwiek Barbara
Pomorska Liga Jeździecka
2018-09-29
2018-09-29
Czapska Alicja
KSJ Zagozd
2018-09-29
Eidorowicz Justyna
UKJ Płochocin
RYTMIKA (25)
2018-09-29
2018-09-29
Greber Marta
-
BOHUN (17)
2018-09-29
Jakubowska Patrycja
Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2018-09-29
Jankowski Hubert
KSJ Zagozd
2018-09-29
Kolny Karolina
Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2018-09-29
Krzyżaniak Dominika
BPK
2018-09-29
Kuleszo Vanessa
Pony Club Płochocin
TENT (2)
2018-09-29
Maria Domańska
UKS PONY CLUB PłOCHOCIN
PLATON (5)
2018-09-29
Miśkiewicz Emma
-
2018-09-29
Miziewicz Paulina
bpk
ZEUS (4)
2018-09-29
2018-09-29
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-29
Polikowski Dionizy
BPK
CELKA (19)
2018-09-29
NELANO (20)
2018-09-29
Sendel Julia
STAJNIA KOŚCINO
2018-09-29
Solecka Zarah
brak
2018-09-29
Van Den Broeck Ann
UKJ Pony Klub Plochocin
2018-09-29
Wiśniewska Matylda
BPK
CHESTER (15)
2018-09-29
Żulczyk Oliwia
BPK
2018-09-29
2018-09-29

Number of Riders: 27

Number of Horses: 29

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl