Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 22:04:40
2018-09-07 21:28:41
Sławomir Bramowicz DROPS
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 22:04:30
2018-09-07 21:28:32
Julia Kulawińska CASCH
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:48:06
2018-09-07 18:08:09
Martyna Włodarczyk B-CASINO
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:48:16
2018-09-07 18:07:48
Kamila Więckowska BAJKA
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:48:27
2018-09-07 17:55:28
Julia Wojtas MARKUS
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:48:37
2018-09-07 17:55:03
Natalia Szeronos DUKAT
  • 2x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:48:49
2018-09-07 17:54:37
Martyna Fedeńczak SUNFLY
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5//klasa N - zwykły z rozgrywka Art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:48:59
2018-09-07 17:54:14
Julia Adamczewska SAVINA
  • 2x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:49:12
2018-09-07 17:26:31
Aleksandra Wojciechowska TERRORYSTKA
  • 1x 1//dla kucy 70-80cm, zwykły Art. 238.2.1, towarzyski
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:49:22
2018-09-07 17:21:28
Maja Liszczak NAWIS
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:49:31
2018-09-07 17:20:45
Aleksandra Kołodzińska FOCUS
  • 2x 1//dla kucy 70-80cm, zwykły Art. 238.2.1, towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:49:42
2018-09-07 17:18:47
Izabella Stawrarz KATON
  • 2x 1//dla kucy 70-80cm, zwykły Art. 238.2.1, towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:50:30
2018-09-07 17:15:18
Maria Rylska TENERYFA
  • 1x 1//dla kucy 70-80cm, zwykły Art. 238.2.1, towarzyski
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:50:42
2018-09-07 17:14:40
Maja Liszczak DOMINO
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5//klasa N - zwykły z rozgrywka Art. 238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:50:52
2018-09-07 17:14:14
Marzena Chociej WRANGLER FOREST
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5//klasa N - zwykły z rozgrywka Art. 238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:51:02
2018-09-07 17:13:26
Marzena Chociej DIAMANTINA
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:51:12
2018-09-07 17:12:52
Marzena Chociej SCOBY DOO
  • 2x 1//dla kucy 70-80cm, zwykły Art. 238.2.1, towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:51:21
2018-09-07 16:00:58
Wiktoria Płuciennik GRECJA
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:51:32
2018-09-07 15:57:24
Wiktoria Płuciennik PIORUN
  • 1x 1//dla kucy 70-80cm, zwykły Art. 238.2.1, towarzyski
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:50:18
2018-09-07 15:52:20
Daria Winiarska CELEBRA
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:50:05
2018-09-07 15:51:59
Nina Hutek GRECJA
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 18:49:54
2018-09-07 15:51:19
Dominika Wrzochal WICHER
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 14:39:06
2018-09-07 14:28:11
Zuzanna Figiel CELINA
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 14:38:55
2018-09-07 14:26:29
Julia Szymańska IMAR
  • 2x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:32:08
2018-09-07 11:08:38
Jarosław Kossowski CORANDOSS
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:31:54
2018-09-07 11:08:12
Jarosław Kossowski GORDAKOSS
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:31:40
2018-09-07 11:07:43
Jarosław Kossowski PIKMEN
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-07 11:31:24
2018-09-07 11:03:27
Martyna Paluch DAVI-R
  • 1x 1//dla kucy 70-80cm, zwykły Art. 238.2.1, towarzyski
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 23:29:10
2018-09-06 23:27:58
Marcelina Dybińska FANITA
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 22:53:35
2018-09-06 22:04:32
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 22:53:23
2018-09-06 22:04:01
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 22:52:54
2018-09-06 22:03:38
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 22:52:42
2018-09-06 20:37:54
Martyna Sowińska LUCKY
  • 1x 1//dla kucy 70-80cm, zwykły Art. 238.2.1, towarzyski
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 22:52:30
2018-09-06 18:09:17
Anna Czerewaty LORINO
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 22:52:17
2018-09-06 18:08:55
Wiktoria Żaczek GRACJA
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:55:50
2018-09-05 17:22:44
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 2x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:56:00
2018-09-05 15:48:24
Oliwia Maciejewska ROMULUS
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:56:09
2018-09-05 15:47:19
Oliwia Maciejewska HUMOREK
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-05 19:55:40
2018-09-05 15:46:30
Paula Sobacka HUMOREK
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 21:58:59
2018-09-03 21:13:25
Dagmara Brzozowska CLARISSIMA S
  • 2x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 14:39:09
2018-09-03 12:34:58
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 2x 1//dla kucy 70-80cm, zwykły Art. 238.2.1, towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-03 14:38:58
2018-09-03 11:59:33
Milena Sawicka VIWA
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5//klasa N - zwykły z rozgrywka Art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 23:52:31
2018-09-02 20:57:41
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5//klasa N - zwykły z rozgrywka Art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 23:52:17
2018-09-02 20:02:29
Maciej Sobótka MY POWER OF LIFE GT
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5//klasa N - zwykły z rozgrywka Art. 238.2.2
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 23:52:06
2018-09-02 20:02:15
Maciej Sobótka ELDAR
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 23:51:54
2018-09-02 15:22:49
Wiktoria Chartenowicz BALLASHAN DIAMOND
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-02 23:51:44
2018-09-02 15:16:53
Wiktoria Królikowska JORDAN
  • 1x 1//dla kucy 70-80cm, zwykły Art. 238.2.1, towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 22:23:39
2018-09-01 19:23:05
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5//klasa N - zwykły z rozgrywka Art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 22:23:26
2018-09-01 19:22:06
Marta Romanowska MIRANDA
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 22:23:13
2018-09-01 10:19:38
Aleksandra Zdrowska KALSHOI
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 22:14:48
2018-08-31 21:22:32
Weronika Morawska RUSTIKA
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 22:14:38
2018-08-31 21:22:01
Weronika Morawska EXTAZA
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 22:14:27
2018-08-31 21:21:33
Weronika Morawska BLUE CHACCO
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
  • 2x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 22:14:17
2018-08-31 21:20:02
Sandra Kordus ONTARIO
  • 2x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 22:14:08
2018-08-31 20:18:37
Alina Celmerowska GENTILA
  • 1x 3//klasa L - dwufazowy Art. 274.5.3 (konkurs towarzyski)
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 23:17:08
2018-08-30 21:47:33
Alan Miechowicz TARA
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5//klasa N - zwykły z rozgrywka Art. 238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 23:47:56
2018-08-23 14:04:22
Anna Żurek NADIA
  • 1x 1//dla kucy 70-80cm, zwykły Art. 238.2.1, towarzyski
  • 1x 2//klasa LL - z trafieniem w normę czasu Dod. S1 (konkurs towarzyski)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-23 23:47:43
2018-08-23 14:03:54
Klaudia Śmigórska BELATON
  • 1x 4//klasa P - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5//klasa N - zwykły z rozgrywka Art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Julia JKS Amico Mołdawin
2006 (JM.)
O039433
2. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
O043658
3. Bramowicz Sławomir brak
S
brak
4. Brzozowska Dagmara bpk
S
brak
5. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
6. Chartenowicz Wiktoria Bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
7. Chociej Marzena JKS Tornado Szczecin
S
O003948
8. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
9. Czerewaty Anna Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
10. Dybińska Marcelina Brak
O050458
11. Fedeńczak Martyna JKS Amico Mołdawin
2005 (JM.)
O033321
12. Ferjan Victoria KJ Contendros Barlinek
2008 (Mł.)
O050021
13. Figiel Zuzanna BPK
2005 (JM.)
Brak
14. Frey Lea Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O038627
15. Hutek Nina BPK
2006 (JM.)
O046406
16. Kołodzińska Aleksandra Bpk
2008 (Mł.)
Brak
17. Kordus Sandra bpk
S
O007922
18. Kossowski Jarosław UKJ Jakoss
S
R0021/70
19. Kowalczyk Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo
S
O036424
20. Królikowska Wiktoria Brak przynależności klubowej
2003 (JM.)
Brak
21. Kulawińska Julia BPK
2003 (JM.)
O039339
22. Laskowska Maria BPK
2005 (JM.)
O037282
23. Liszczak Maja Bpk
2001 (J.)
O025335
24. Maciejewska Oliwia KJ Herbowa
1999 (MJ.)
brak
25. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (JM.)
brak
26. Miechowicz Alan KJ Contendros Barlinek
2004 (JM.)
O036466
27. Morawska Weronika KJ PAMOS DRAWSKO POMORSKIE
1999 (MJ.)
brak
28. Naves Barbara brak
S
brak
29. Nawojska Sandra bpk
2001 (J.)
brak
30. Paluch Martyna KJ Contendros Barlinek
2005 (JM.)
O044962
31. Płuciennik Wiktoria BKP
2008 (Mł.)
O050557
32. Polonis Paulina JKS Melloni Horses
S
O028553
33. Romanowska Marta St. KJ Korona Wałcz
S
O012863
34. Rylska Maria Bpk
2006 (JM.)
Brakf
35. Sawicka Milena bpk
2002 (J.)
O037277
36. Śmigórska Klaudia KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2002 (J.)
O039431
37. Sobacka Paula KJ Herbowa
2005 (JM.)
brak
38. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
39. Sowińska Martyna .
.
40. Stasik Maja BPK
41. Stawrarz Izabella Bpk
2009 (Mł.)
Brak
42. Strzałkowska Beata KJ Cavallo Szczecin
S
O006100
43. Szeronos Natalia JKS Amico Mołdawin
2003 (JM.)
O033320
44. Więckowska Kamila bpk
S
O042381
45. Winiarska Daria brak
2001 (J.)
O037267
46. Włodarczyk Martyna BPK
2003 (JM.)
O044026
47. Wojciechowska Aleksandra Bpk
2000 (J.)
Brak
48. Wojtas Julia JKS Amico Mołdawin
2004 (JM.)
O039240
49. Wrzochal Dominika BPK
2002 (J.)
O040892
50. Żaczek Wiktoria LKS DRAGON Nowielice
S
O021764
51. Zdrowska Aleksandra bez przynależności klubowej
1999 (MJ.)
brak
52. Żurek Anna KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2007 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

B-CASINO SP POL 2005 Wałach inna/171 F: Carry Son
M: Wiśnia
O: Kamila Włodarczyk
B: Kazimierz Bartkowiak
brak POL 009 61 00599 05
2.

55

BAJKA Typ Pogrubiony POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Hajduk
M: Burza
O: Kamila Więckowska
B: Ewa Polonis
K024334 POL 999 64 00888 08
3.

15

BALLASHAN DIAMOND Irladndzi Koń Sportowy IRL 2007 Klacz gniada/170 F: Tadmus
M: Ballashan Belle
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Katarzyna Wiśniewska
Brak 372414004556438
4.

24

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
5.

3

BELATON Koń Mały POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Orion / Genius
M: Belissima / Logan
O: Ewelina Śmigórska
B: Edward Zamoić
K023076 013640049007
6.

8

BLUE CHACCO SP POL 2009 Wałach siwa F: Corofino A
M: Blue Lady
O: Robert Gilewicz
B: Robert Gilewicz
brak
7.

57

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
O: Ewa Kulawińska
B: Jerzy Cerba
K007762 09474
8.

39

CELEBRA SP POL 2009 Klacz siwa/164 F: Egzamin
M: Celebra
O: Weronika Guzewska
B: Bucholc Tomasz
brak
9.

18

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada F: Cejlon / Genius
M: Zuza / nn
O: Zoltan Polonis
B: Stanisław Alksnin
K013006 POL009640001707
10.

37

CELINA Meklemburg GER 13.04.2011 Klacz kara F: Count Up
M: Woukle D
O: Anna Figiel
B: Brak
Brak De 427270197311
11.

21

CLARISSIMA S HOL POL 2010 Klacz gniada/175 F: Cancoon /
M: Fabel /
O: Dagmara Brzozowska
B: Anna Stachowiak
K019351 456570234710
12.

35

CORANDOSS SP POL 2007 Ogier siwa F: KORDAKOSS
M: WANILIA
O: UKJ Jakoss
B: Jarosław Kossowski
brak
13.

67

Correro F:
M:
O:
B:
14.

32

DAVI-R KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dafra / Dameto
O: Monika Paluch
B: Wiesław Apanasewicz
K014769 POL013670132006
15.

43

DIAMANTINA HOL POL 2005 Klacz siwa/157 F: Aviano / Avero II / Athlet Z
M: Dalia / El-Zo
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K022471 POL009640058705
16.

45

DOMINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Cantanis hol/Cantus hol
M: Dekada sp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K015387
17.

58

DROPS SP POL 2005 Wałach gniada F: Domingo
M: Draska
O: Sławomir Bramowicz
B: Aleksandra Gul
brak
18.

53

DUKAT WLKP POL 2001 Wałach inna F: Hornoch / Hipokras
M: Dalia / Savoire Vivre
O: Beata Niewiadomska
B:
K019286 POL007611066301
19.

16

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
O: Maciej Sobótka
B: Majątek Malechowo
K020772 6169996400939
20.

65

EMOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill / Luron
M: Ema / Fanimo
O: Wiesław G?recki
B: SK Prudnik
K021080 616009690135909
21.

9

EXTAZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Bolero de Ravel
M: Entoria
O: Robert Gilewicz
B: Robert Gilewicz
brak
22.

31

FANITA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Turbud Quirinus
M: Farina
O: Jan Dybiński
B: Stadnina koni w Nowielicach
Brak
23.

48

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
24.

60

FRESCO SP POL 2012 Wałach siwa F: Carry Son /
M: Frezja /
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski So. J.
brak
25.

2

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/176 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Fulda /
O: Nikodem Stasik
B:
K014666 616009640093809
26.

6

GENTILA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/166 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Gracja / Da Lisco
O: Andrzej Bomba
B:
K019545 61600961238111
27.

13

GOOD-DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
28.

34

GORDAKOSS SP POL 2007 Ogier gniada F: KORDAKOSS
M: GWIAZDA
O: UKJ Jakoss
B: UKJ Jakoss
brak
29.

25

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco-fly
M: Goldmarie
O: Jerzy michalowski
B: Jerzy Michałowski
K024801
30.

38

GRECJA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Liguster
M: Harbia
O: Weronika Guzewska
B: Janusz Bobik
Brak
31.

22

HUMOREK Szlachetna Pókrew POL 2001 Wałach gniada F: -
M: -
O: Wiesław Mikołajczk
B: Wiesław Mikołajczyk
brak
32.

14

JORDAN KUC POL 2012 Wałach srokata/113cm F: NN
M: NN
O: Tadeusz Chartenowicz
B: Tadeusz Chartenowicz
Brak
33.

11

KALSHOI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Bolshoi
M: Kamża
O: Aleksandra Zdrowska
B: Michał Borowiński
brak
34.

47

KATON Konik Polski POL 2001 Wałach inna/kuc:137 F: Nn
M: Nn
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
35.

20

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
36.

66

KRONOS WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Avero / Athlet Z
M: Klaudia / Mangan
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010587 POL007610135505
37.

63

Larron's son F:
M:
O:
B:
38.

26

LORINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cotton club
M: Loretta P
O: Anna Czerewaty
B: Tomasz Misiowiec
Brak
39.

27

LUCKY Welsh Pony DEU 2010 Klacz siwa/135 F: Sophianora Largo
M: Sophianora Latoja
O: Waldemar Karbowski
B: Norbert Mittelstaedt
DE427270342210
40.

28

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
41.

54

MARKUS SP POL 2007 Wałach gniada F: Castor /
M: Mitropa /
O: Paulina Rzeplińska
B:
K017675 POL007610237807
42.

12

MIRANDA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Bobinski /
M: Masira /
O: Marta Romanowska
B: Józef Napierała
K017463 6160076100685
43.

17

MY POWER OF LIFE GT SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Con Calma /
M: Marihuana P /
O: Maciej Sobótka
B: Małgorzata Czajkowska
K024017
44.

4

NADIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Owad / Windwurf
M: Nell / Druh
O: Ewelina Śmigórska
B: Krzysztof Balicki
K023075
45.

49

NAWIS SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Viscount / Pythagoras
M: Neretwa / Nurjev
O: Marzena Chociej
B: SK Nowielice
K015180 POL009640017408
46.

29

NEFRYT Wielkopolska POL 2003 Wałach kara F: Corofini
M: Nostalgia
O: Marcin Turtoń
B: Marcin Turtoń
007 64 00263 03
47.

59

NEMESIS SP POL 2012 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Nadzieja/
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K023506 616009640052312
48.

7

ONTARIO TRK POL 2012 Wałach kara/160 F: Connery /
M: Oliwia Life /
O: Sandra Kordus
B: Wojciech Suś
K023114 POL732010069412
49.

33

PIKMEN SP POL 2007 Ogier gniada F: Kordakoss
M: PALOMA
O: Jarosław Kossowski
B: UKJ Jakoss
brak
50.

40

PIORUN KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Mariusz Płuciennik
B: Mariusz Płuciennik
brak
51.

64

RIKI-MITA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Replika / Lascadell
O: Joanna Chruściewicz
B:
K025502 616007640061911
52.

23

ROMULUS Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada F: Armani
M: Rigi
O: Wiesław Mikołajczyk
B: Wiesław Mikołajczyk
brak
53.

10

RUSTIKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Turkus
M: Rutyna
O: Robert Gilewicz
B: Robert Gilewicz
brak
54.

51

SAVINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Hetman
M: Savona
O: Adamczewska Magdalena
B: Nn
K017232
55.

42

SCOBY DOO KUC POL 2003 Ogier gniada/kuc:140 F: Indygo kuc wal
M: Szampanka drp/ Dorado drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
56.

52

SUNFLY SP POL 2004 Klacz gniada F: Looping
M: Ronda
O: Fedenczak
B: Nn
K023754
57.

5

TARA SP POL 2006 Klacz tarantowata F: Nirkan / Fetysz
M: Terawita / Landos I
O: Daniel Miechowicz
B: Jan Paduch
K017443 POL009640073106
58.

62

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010635 POL009610101206
59.

46

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
Brak
60.

50

TERRORYSTKA KUC POL 2008 Klacz ciemnogniada/mk: F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Titania
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
61.

30

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
62.

19

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Love Affair /
M: Valencia / Compliment
O: Monika Sawicka
B: Henryk Cieśla
K024019 616009664000381
63.

41

WICHER Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk:155 F: Wróżbita II
M: NN
O: Weronika Guzewska
B: Weronika Guzewska
K026097 616098200089602
64.

61

WILBURG Cavallo Sella Italiano ITA 2009 Wałach siwa F: Athletico I
M: Eridania
O: Ewa Łęczkiewicz-Markowska
B: Franchi Massimo
brak
65.

44

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K014996 POL013640061207
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Julia
JKS Amico Mołdawin
SAVINA (51)
2018-09-09
1
2018-09-09
3
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
Correro (67)
2018-09-09
2018-09-09
12
Bramowicz Sławomir
brak
DROPS (58)
2018-09-09
3
2018-09-09
Brzozowska Dagmara
bpk
2018-09-09
13
2018-09-09
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
2018-09-09
7
2018-09-09
Chartenowicz Wiktoria
Bez przynależności klubowej
2018-09-09
6
2018-09-09
Chociej Marzena
JKS Tornado Szczecin
2018-09-09
7
2018-09-09
2018-09-09
8
2018-09-09
2018-09-09
4
2018-09-09
9
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
TELCO (62)
2018-09-09
7
2018-09-09
11
2018-09-09
6
2018-09-09
4
2018-09-09
2018-09-09
8
Czerewaty Anna
Bez przynależności klubowej
LORINO (26)
2018-09-09
2018-09-09
Dybińska Marcelina
Brak
FANITA (31)
2018-09-09
16
2018-09-09
Fedeńczak Martyna
JKS Amico Mołdawin
SUNFLY (52)
2018-09-09
11
2018-09-09
12
Ferjan Victoria
KJ Contendros Barlinek
KLIWIA (20)
2018-09-09
5
2018-09-09
9
2018-09-09
Figiel Zuzanna
BPK
CELINA (37)
2018-09-09
2018-09-09
Frey Lea
Bez przynależności klubowej
2018-09-09
5
2018-09-09
19
2018-09-09
Hutek Nina
BPK
GRECJA (38)
2018-09-09
Kołodzińska Aleksandra
Bpk
FOCUS (48)
2018-09-09
8
2018-09-09
Kordus Sandra
bpk
2018-09-09
19
2018-09-09
Kossowski Jarosław
UKJ Jakoss
PIKMEN (33)
2018-09-09
2018-09-09
2018-09-09
2018-09-09
2018-09-09
2018-09-09
Kowalczyk Ewelina
Stajnia Zagroda Janczewo
2018-09-09
10
2018-09-09
9
NEFRYT (29)
2018-09-09
17
2018-09-09
18
Królikowska Wiktoria
Brak przynależności klubowej
JORDAN (14)
2018-09-09
9
Kulawińska Julia
BPK
CASCH (57)
2018-09-09
1
2018-09-09
15
Laskowska Maria
BPK
2018-09-09
8
2018-09-09
2
Liszczak Maja
Bpk
DOMINO (45)
2018-09-09
15
2018-09-09
3
NAWIS (49)
2018-09-09
2018-09-09
2018-09-09
Maciejewska Oliwia
KJ Herbowa
ROMULUS (23)
2018-09-09
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
WILBURG (61)
2018-09-09
14
2018-09-09
17
Miechowicz Alan
KJ Contendros Barlinek
TARA (5)
2018-09-09
21
Morawska Weronika
KJ PAMOS DRAWSKO POMORSKIE
2018-09-09
12
2018-09-09
EXTAZA (9)
2018-09-09
15
2018-09-09
RUSTIKA (10)
2018-09-09
2018-09-09
Naves Barbara
brak
NEMESIS (59)
2018-09-09
10
2018-09-09
3
Nawojska Sandra
bpk
FRESCO (60)
2018-09-09
16
2018-09-09
Paluch Martyna
KJ Contendros Barlinek
DAVI-R (32)
2018-09-09
2
2018-09-09
11
Płuciennik Wiktoria
BKP
GRECJA (38)
2018-09-09
PIORUN (40)
2018-09-09
Polonis Paulina
JKS Melloni Horses
CELESTA (18)
2018-09-09
5
2018-09-09
4
Romanowska Marta
St. KJ Korona Wałcz
MIRANDA (12)
2018-09-09
2018-09-09
2018-09-09
1
2018-09-09
1
Rylska Maria
Bpk
2018-09-09
3
2018-09-09
13
Sawicka Milena
bpk
VIWA (19)
2018-09-09
16
Śmigórska Klaudia
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
2018-09-09
14
2018-09-09
7
Sobacka Paula
KJ Herbowa
HUMOREK (22)
2018-09-09
2018-09-09
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
ELDAR (16)
2018-09-09
21
2018-09-09
2018-09-09
13
2018-09-09
10
Sowińska Martyna
.
LUCKY (27)
2018-09-09
4
2018-09-09
4
2018-09-09
Stasik Maja
BPK
FUKS (2)
2018-09-09
12
2018-09-09
5
Stawrarz Izabella
Bpk
KATON (47)
2018-09-09
10
2018-09-09
Strzałkowska Beata
KJ Cavallo Szczecin
EMOTKA (65)
2018-09-09
10
2018-09-09
6
KRONOS (66)
2018-09-09
2
2018-09-09
2
Szeronos Natalia
JKS Amico Mołdawin
DUKAT (53)
2018-09-09
5
2018-09-09
19
Więckowska Kamila
bpk
BAJKA (55)
2018-09-09
6
2018-09-09
20
Winiarska Daria
brak
CELEBRA (39)
2018-09-09
14
2018-09-09
Włodarczyk Martyna
BPK
2018-09-09
2
2018-09-09
20
Wojciechowska Aleksandra
Bpk
2018-09-09
6
2018-09-09
17
Wojtas Julia
JKS Amico Mołdawin
MARKUS (54)
2018-09-09
9
2018-09-09
8
Wrzochal Dominika
BPK
WICHER (41)
2018-09-09
18
2018-09-09
11
Żaczek Wiktoria
LKS DRAGON Nowielice
GRACJA (25)
2018-09-09
18
2018-09-09
Zdrowska Aleksandra
bez przynależności klubowej
KALSHOI (11)
2018-09-09
2018-09-09
Żurek Anna
KJ CARIS KAMIEŃ POMORSKI
NADIA (4)
2018-09-09
1
2018-09-09
7

Number of Riders: 52

Number of Horses: 65

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062017-1, Zachodniopomorski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl