Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
247 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:47:30
2017-07-06 23:00:37
Borys Kramer BE HAPPY 2
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
246 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:55:34
2017-07-06 22:59:27
Borys Kramer FREZJA
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7B/6-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 125 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
245 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:55:47
2017-07-06 22:56:29
Katarzyna Szuń TOMIRA
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
244 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:56:01
2017-07-06 22:55:55
Katarzyna Szuń NARISCHA
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
243 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 22:06:17
2017-07-06 18:20:02
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
242 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:56:13
2017-07-06 18:10:08
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
241 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:56:27
2017-07-06 16:47:48
Monika Reimann GOLD SHINE
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
240 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:56:39
2017-07-06 15:13:22
Michèle Van Den Kroonenberg URIELLE
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
239 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:56:52
2017-07-06 13:52:03
Agata Wyppich SOLA
  • 2x 4T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
238 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:57:05
2017-07-06 13:51:25
Zuzanna Michalczak SOLA
  • 2x 5T/KUCE 80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
237 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:57:18
2017-07-06 13:50:49
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
236 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:57:31
2017-07-06 13:49:40
Zofia Kaźmierczak INDI
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
235 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:57:44
2017-07-06 11:19:25
Zenon Najderek AMON
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
234 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:57:57
2017-07-06 11:16:32
Zenon Najderek BAGDAD
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
233 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:58:09
2017-07-06 11:06:56
Zbigniew Wrzyszcz HALNY
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
232 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:14:33
2017-07-05 23:43:21
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
231 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:14:55
2017-07-05 23:42:31
Aleksandra Kossakowska CUIDAMME
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
230 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:15:07
2017-07-05 23:26:28
Wioleta Adamska DILERKA
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
229 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:15:20
2017-07-05 23:18:22
Jagoda Szejner DOLINA
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
228 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:15:32
2017-07-05 23:02:24
Dominika Kozłowska DRAGON
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
227 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:15:44
2017-07-05 23:02:19
Marzena Chociej FORMOSA
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
226 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:15:56
2017-07-05 23:01:12
Natalia Kossowska KLARA
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
225 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:16:09
2017-07-05 22:54:27
Daria Szymańska TEQUILA
  • 2x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
224 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:16:22
2017-07-05 22:53:20
Klaudiusz Jach DUKAT
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
223 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:16:33
2017-07-05 22:43:29
Zuzanna Skoczylas JASKRA
  • 2x 5T/KUCE 80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
222 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:16:44
2017-07-05 22:41:51
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
221 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:17:06
2017-07-05 22:41:03
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
220 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:17:19
2017-07-05 22:40:19
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
219 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:17:31
2017-07-05 22:39:54
Klaudiusz Jach EURYDYKA
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
218 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:17:49
2017-07-05 22:39:04
Dominika Kozłowska LOTUS
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
217 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:18:01
2017-07-05 22:37:49
Daria Szymańska MONTANA P
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
216 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:18:14
2017-07-05 22:37:44
Jakub Rogacki FOREST
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
215 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:18:27
2017-07-05 22:36:47
Sonata Raczkowska OLIVER
  • 2x 4T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
214 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:18:40
2017-07-05 22:36:02
Kinga Jaruzal GAWA
  • 1x 4T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/KUCE 80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
213 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:18:54
2017-07-05 22:34:32
Natalia Zielińska MULANI
  • 2x 4T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
212 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:19:06
2017-07-05 22:32:39
Zuzanna Skoczylas INKA
  • 1x 4T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/KUCE 80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
211 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:19:17
2017-07-05 22:31:10
Zuzanna Skoczylas ANTEK
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
210 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:19:29
2017-07-05 22:30:07
Oliwia Jach PERSPEKTYWA
  • 1x 5T/KUCE 80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/KUCE 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
209 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:20:01
2017-07-05 22:29:46
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 5T/KUCE 80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/KUCE 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
208 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:20:13
2017-07-05 22:28:42
Oliwia Jach LACOSTA
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
207 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:20:26
2017-07-05 22:27:18
Dominika Fik SILVION
  • 2x 4T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
206 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:20:38
2017-07-05 22:11:52
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
205 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:20:50
2017-07-05 22:11:25
Magdalena Świtalska DOLAR
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
204 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:21:03
2017-07-05 21:43:50
Lena Kołacka A'PASJONATA CON AMORE
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
203 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:21:16
2017-07-05 21:41:24
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 6T/KUCE 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
202 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:21:30
2017-07-05 21:39:05
Marianna Kołacka BOBI
  • 1x 4T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/KUCE 80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
201 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:21:41
2017-07-05 21:35:39
Marianna Kołacka PASO DOBLE
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
200 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:21:53
2017-07-05 21:34:11
Olga Tuliszkiewicz PASJONATA AMIGO
  • 2x 5T/KUCE 80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
199 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:22:06
2017-07-05 21:31:00
Klaudia Kwiatkowska PASO DOBLE
  • 1x 4T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
198 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:22:18
2017-07-05 21:27:47
Łukasz Polimirski ZORDON
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
197 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:22:30
2017-07-05 21:03:15
Joanna Żak CUPIDO
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
196 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:22:43
2017-07-05 21:00:20
Joanna Żak BANICJA
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
195 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:22:55
2017-07-05 20:20:58
Piotr Bąk FABIAN
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
194 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:23:06
2017-07-05 20:19:49
Julia Szymańska FACELIA
  • 2x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
193 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:23:21
2017-07-05 20:18:32
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
192 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:23:33
2017-07-05 20:06:48
Maciej Czajka CAPRIS
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
191 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:23:45
2017-07-05 18:36:25
Joanna Słomka DIVA
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
190 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:30:47
2017-07-05 17:51:44
Paweł Jachymek SZAMAN
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
189 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:31:02
2017-07-05 17:34:06
Michał Pol MARIOT
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
188 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:31:18
2017-07-05 17:16:53
Paulina Głowacz ORLIT
  • 2x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
187 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:31:31
2017-07-05 17:16:10
Julia Biskup ARAGONIT
  • 2x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
186 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:31:47
2017-07-05 16:58:38
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
185 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:32:02
2017-07-05 16:14:47
Tomasz Olszewski CERRANA S
  • 1x 1A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (115 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 7A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 115 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
184 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:32:20
2017-07-05 15:42:56
Aleksandra Chojnacka RUNA
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
183 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:58:23
2017-07-05 15:17:39
Piotr Matławski HELVETIA MK
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
182 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:32:57
2017-07-05 14:57:32
Malwina Łapacz BEAGLE W/V
  • 2x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
181 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:33:09
2017-07-05 14:40:08
Joanna Słabowska SOLO
  • 2x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
180 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:33:22
2017-07-05 14:31:21
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
179 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:33:34
2017-07-05 14:29:54
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
178 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:33:45
2017-07-05 14:29:23
Marcin Łączny INTRYGA
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
177 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 13:12:50
2017-07-05 13:11:22
Nelly Tarnowska-Juneborg MIRAŻ
  • 2x 10T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 11T/KUCE80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
176 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 13:13:02
2017-07-05 13:08:19
Agnieszka Kiedrowska ARMAR
  • 2x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
175 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:33:58
2017-07-05 11:56:20
Marta Zielińska ALEXIS N
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
174 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:34:10
2017-07-05 11:44:16
Sandra Nowaczyk TULLAMORE DEW I
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
173 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:34:23
2017-07-05 09:22:35
Mikołaj Bajan COLLINO
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
172 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:34:35
2017-07-05 09:20:15
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
171 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:34:48
2017-07-05 09:19:49
Agata Dahlke ULILEN
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
170 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:34:59
2017-07-05 09:19:34
Agata Dahlke CORBIERE
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
169 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:35:12
2017-07-05 09:19:15
Agata Dahlke SOFIA
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
168 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:35:24
2017-07-05 09:18:38
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
167 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:48:06
2017-07-05 05:29:53
Kamil Niestrawski CHARYZMA
  • 1x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
166 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:48:19
2017-07-05 05:29:27
Kamil Niestrawski CERES
  • 1x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
165 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:48:33
2017-07-05 00:18:18
Pauline Wieczorek CZARNINA
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
164 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:48:49
2017-07-05 00:17:04
Jacek Bobik CAMPINO
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
163 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:49:00
2017-07-05 00:15:46
Jacek Bobik CAREWICZ
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
162 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:49:10
2017-07-05 00:14:49
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 1B/6-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (125 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
161 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:49:23
2017-07-04 22:57:48
Weronika Skwarczyńska FANTAZJA
  • 2x 5T/KUCE 80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 11T/KUCE80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 13T/KUCE 60 cm/Sztafeta, szybkości (trzyosobowa, przebierańców)
159 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:50:07
2017-07-04 22:29:28
Bartosz Gauza HUNTER
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 2x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
158 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:51:01
2017-07-04 22:25:25
Bartosz Gauza NORWICH
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
157 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:51:13
2017-07-04 22:25:07
Bartosz Gauza FERRARI
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
156 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 11:25:00
2017-07-04 22:24:39
Magdalena Ćwik KALMIA
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
155 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:51:36
2017-07-04 22:24:17
Magdalena Ćwik NAOMI II C
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
154 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:51:46
2017-07-04 22:23:48
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 1B/6-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (125 cm)
  • 1x 7B/6-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 125 cm)
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:51:58
2017-07-04 22:06:04
Jan Szymczak KOPE
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:52:09
2017-07-04 21:40:18
Wiktoria Brendel ALASKA
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:52:20
2017-07-04 21:28:51
Olga Nowak DE LUNA
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:52:32
2017-07-04 21:24:36
Aleksandra Pacała STAYERHOF'S RUFINA
  • 2x 4T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 11T/KUCE80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 13T/KUCE 60 cm/Sztafeta, szybkości (trzyosobowa, przebierańców)
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:52:46
2017-07-04 21:23:52
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 4T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 5T/KUCE 80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 11T/KUCE80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 13T/KUCE 60 cm/Sztafeta, szybkości (trzyosobowa, przebierańców)
148 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 07:19:48
2017-07-04 21:22:42
Kamila Bodetko GORDON
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:53:07
2017-07-04 21:09:58
Luiza Romanowska BONIEK
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:53:17
2017-07-04 21:02:49
Marta Romanowska GOOD DAY
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
145 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:53:28
2017-07-04 20:14:51
Oliwia Szymczyk GRZEŚ
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 7T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:53:39
2017-07-04 19:52:17
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:53:50
2017-07-04 19:40:12
Marta Orlikowska NORINO
  • 1x 5T/KUCE 80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 6T/KUCE 100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:54:20
2017-07-04 18:59:44
Patrycja Senger BESSA
  • 1x 7T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 10T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:54:31
2017-07-04 18:57:26
Aleksandra Nowak VOSSIE
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 4T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 2x 10T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:54:42
2017-07-04 18:28:59
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:54:58
2017-07-04 17:45:21
Malwina Łapacz DENIS
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:55:09
2017-07-04 17:37:02
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:55:20
2017-07-04 17:11:08
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:55:31
2017-07-04 16:17:21
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 1A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (115 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:55:44
2017-07-04 16:14:51
Sławomir Klóska INDEPENDENT
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:56:04
2017-07-04 16:13:41
Sławomir Klóska QUELLO
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:56:16
2017-07-04 16:10:48
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
132 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:56:27
2017-07-04 14:14:29
Krystian Starkowski ROTELLA STAR
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:56:38
2017-07-04 14:12:41
Wiktoria Kąkol WADERA
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:56:49
2017-07-04 13:23:19
Rafał Choynowski CASHIVO HAB
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:56:59
2017-07-04 13:20:04
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:57:10
2017-07-04 13:19:09
Karol Cichocki NINA ZAREWITSCH
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:57:21
2017-07-04 13:18:21
Katarzyna Witkowska LEXUS
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:57:32
2017-07-04 13:17:10
Klaudia Rolewska DANSA VITTORIA
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:57:42
2017-07-04 13:15:41
Katarzyna Witkowska GIRARD
  • 1x 1A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (115 cm)
  • 1x 7A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 115 cm)
124 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:57:52
2017-07-04 13:14:34
Rafał Choynowski CASITO VON DER WUHR
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
123 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:58:03
2017-07-04 12:58:00
Andrzej Pasek BOSTON
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:58:16
2017-07-04 12:55:46
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 1x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:58:26
2017-07-04 12:52:16
Andrzej Pasek ORKA
  • 1x 1A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (115 cm)
  • 1x 7A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 115 cm)
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:58:36
2017-07-04 11:20:39
Małgorzata Zubrycka CASTIGO DE AMOR
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:58:47
2017-07-04 11:19:45
Małgorzata Zubrycka CARMEN
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:58:59
2017-07-04 10:52:27
Martin Rozynek CANNES
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:59:09
2017-07-04 09:52:22
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:59:24
2017-07-04 09:24:38
Karolina Heydel NOBELSTAR 0005
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 07:05:24
2017-07-04 00:30:08
Martin Rozynek LEGOLAS
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
114 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 07:05:05
2017-07-04 00:29:23
Martin Rozynek CATOKI
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
113 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 07:04:42
2017-07-04 00:29:22
Gabriela Maciaszek CHEKKER "W"
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
112 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-07-04 07:02:14
2017-07-03 22:30:42
Jakub Adamski GIGS KG
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
111 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-07-04 07:02:31
2017-07-03 22:29:59
Karolina Derc GRAND
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:25:20
2017-07-03 18:02:00
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 1B/6-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (125 cm)
  • 1x 7B/6-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 125 cm)
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:23:43
2017-07-03 18:01:31
Marta Gapska CADILLAC
  • 1x 1A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (115 cm)
  • 1x 7A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 115 cm)
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:21:19
2017-07-03 16:17:15
Hubert Ludwiczak HEYODINUS PP
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:19:41
2017-07-03 16:00:24
Hubert Ludwiczak CORRADINO
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:17:49
2017-07-03 15:56:13
Hubert Ludwiczak HAYADINA PP
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:16:02
2017-07-03 14:08:07
Oliwia Kajtanowska TOBI
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:14:48
2017-07-03 13:11:37
Marek Lewicki BLUE BALOU
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:12:16
2017-07-03 12:44:01
Marek Lewicki ISLANDER
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:11:50
2017-07-03 09:42:40
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:59:35
2017-07-03 09:22:23
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 10T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 11T/KUCE80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 18:03:14
2017-07-03 09:18:39
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 2x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:35:00
2017-07-02 23:07:27
Zuzanna Meyer CYTRA
  • 1x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:35:18
2017-07-02 19:43:47
Roksana Jędraszak JASPER
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:35:28
2017-07-02 18:15:13
Weronika Wiśniewska WARKA
  • 1x 7T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:35:39
2017-07-02 18:14:36
Dariusz Górski WARKA
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:35:50
2017-07-02 18:13:43
Dariusz Górski LIPTON
  • 2x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 2x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:36:01
2017-07-02 18:13:06
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:36:11
2017-07-02 16:59:56
Radoslaw Czarny-Kropiwnicki CARDENIUS III
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:36:20
2017-07-02 16:59:25
Marcin Wesoły CARDENIUS III
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 06:58:35
2017-07-02 13:41:49
Artem Abaimov CAMAROS
  • 1x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:36:41
2017-07-02 12:32:43
Marcin Wesoły GIOVVANI II KG
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:36:50
2017-07-02 09:17:07
Patrycja Obst ASTRID
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:37:02
2017-07-01 20:20:44
Anna Stasiak HUBERTUS
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:37:11
2017-07-01 20:19:57
Szymon Stasiak NILUS
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:37:21
2017-07-01 20:19:23
Szymon Stasiak DENTON
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:37:30
2017-07-01 20:18:01
Szymon Stasiak DIAVISTO
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:37:40
2017-07-01 17:59:37
Daniel Zieliński TWISTER
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:37:50
2017-07-01 17:01:31
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 2x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:37:59
2017-07-01 17:01:04
Agata Kamińska FINISZ
  • 2x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:38:10
2017-07-01 14:23:25
Marcin Wesoły C-LIMITED EDITION
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:38:20
2017-07-01 14:22:44
Marcin Wesoły BUGATTI KG
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:38:30
2017-07-01 12:30:21
Barbara Gronowska NORMAN
  • 1x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:38:40
2017-07-01 11:20:53
Zuzanna Nowakowska FIGARO
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 2x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:38:50
2017-07-01 11:19:26
Aleksander Libera TAMINA XV
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:39:00
2017-07-01 08:33:38
Dominika Henzel KWD RAUDHETTA WE
  • 1x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:39:10
2017-07-01 08:33:10
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:39:20
2017-06-30 22:00:38
Julia Janku BOLERO DUE
  • 2x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:59:59
2017-06-30 20:45:47
Aleksandra Grzybkowska SANDRA DE FINIBUS TERRAE
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:39:49
2017-06-30 20:18:27
Alicja Frankiewicz FALSTAFF L
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
  • 2x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:39:59
2017-06-30 20:01:34
Mieszko Dąbrowski EFRON
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:40:09
2017-06-30 12:38:37
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:34:19
2017-06-30 12:34:06
Wojciech Kiersztan DONAU
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:33:17
2017-06-30 12:33:06
Wojciech Kiersztan COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 2x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:32:06
2017-06-30 12:31:52
Wojciech Kiersztan CONSTANTIA
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:23:00
2017-06-30 12:12:39
Zuzanna Szeszuła LEON
  • 2x 10T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:24:09
2017-06-30 11:48:41
Laura Wietrzykowska SPENCER
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 11T/KUCE80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:24:23
2017-06-30 11:47:44
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 2x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:25:04
2017-06-30 11:46:57
Bartosz Gendera ALISTER
  • 2x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 08:00:13
2017-06-29 20:11:30
Anna Bondziul DORIS DAY
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:25:30
2017-06-29 18:14:51
Julia Wolny UMBRO
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:25:54
2017-06-29 18:11:02
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:26:04
2017-06-29 17:00:08
Daria Krawczykowska GRANADA
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:40:18
2017-06-29 12:59:06
Wiktoria Hoffmann IZAURA
  • 2x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:26:44
2017-06-29 12:10:01
Patrycja Ueberhan SOLALI
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:27:07
2017-06-29 12:08:02
Patrycja Ueberhan CZUDYNO DE REM Z
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 2x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:27:22
2017-06-29 10:26:14
Paweł Chudziak GRANIT
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 3T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:28:13
2017-06-29 08:28:25
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:28:39
2017-06-29 08:08:12
Amelia Stawińska WIWARO
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:29:15
2017-06-28 18:09:54
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:29:25
2017-06-28 13:07:07
Joanna Krzyżostaniak LACRIN
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:29:34
2017-06-28 13:06:48
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:29:44
2017-06-28 12:21:09
Aleksandra Lusina-Gołaś CASTELLO
  • 1x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:29:52
2017-06-28 12:20:26
Aleksandra Lusina-Gołaś CAMBEL I G (EX CANDEL I G)
  • 1x 1B/6-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (125 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:30:00
2017-06-28 12:19:24
Maciej Gużkowski CONI I G.
  • 1x 1B/6-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (125 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:30:08
2017-06-28 12:18:42
Aleksandra Lusina-Gołaś GERONIMO
  • 1x 1B/6-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (125 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:30:16
2017-06-28 12:17:09
Aleksandra Lusina-Gołaś CORSA
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:30:27
2017-06-27 23:12:15
Aleksandra Trojanowicz GRACENTO S
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:30:35
2017-06-27 23:11:21
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 2x 2/L/Konkurs licencyjny, na styl zawodnika (wys. 100 cm)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:30:44
2017-06-27 18:48:21
Patrycja Czaplewska MONARIO
  • 1x 1A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (115 cm)
  • 1x 7A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 115 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:30:54
2017-06-27 18:18:34
Filip Lewicki JAMAICA VAN'T VALKENHOF
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 07:07:42
2017-06-27 18:17:42
Marek Lewicki DON BIJOU ZW
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:31:11
2017-06-27 18:16:33
Marek Lewicki CORNET`S SUNSHINE
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:31:20
2017-06-27 18:15:57
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 1x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:31:33
2017-06-27 18:11:01
Marek Lewicki PHILADELPHIA
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:31:41
2017-06-27 17:57:25
Marcin Wesoły FAUNA KG
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:31:52
2017-06-27 17:52:47
Marcin Wesoły E'LAYLAT HUZIRAN
  • 1x 1A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (115 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 7A/5-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 115 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:32:20
2017-06-27 11:30:05
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:32:30
2017-06-27 11:10:21
Nina Rosenau DOTY
  • 2x 7T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:32:40
2017-06-27 11:07:01
Sara Kolasińska DOTY
  • 1x 7T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:32:50
2017-06-26 22:14:16
Łukasz Brzóska RED HERSHEY
  • 1x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:33:34
2017-06-26 13:32:19
Aleksandra Osuch ROXANA Z
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:33:42
2017-06-26 13:31:30
Aleksandra Osuch ROSA
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:35:43
2017-06-26 13:30:56
Aleksandra Osuch GRAN CHACO
  • 1x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 13T/KUCE 60 cm/Sztafeta, szybkości (trzyosobowa, przebierańców)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:35:58
2017-06-26 13:30:19
Maria Karnabal ANTONY HOPKINS
  • 1x 11T/KUCE80 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 80 cm)
  • 1x 12T/KUCE100 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
  • 1x 13T/KUCE 60 cm/Sztafeta, szybkości (trzyosobowa, przebierańców)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 18:36:13
2017-06-26 13:29:58
Martyna Łukaszewska FERARI
  • 2x 10T/KUCE 60 cm/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 13T/KUCE 60 cm/Sztafeta, szybkości (trzyosobowa, przebierańców)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 08:00:24
2017-06-26 13:29:32
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 07:54:10
2017-06-26 13:29:10
Marika Jankowiak FERRERO
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:34:49
2017-06-26 04:15:36
Maciej Żołądkiewicz GANDICA VEN HET SCHAARBROEK
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:34:58
2017-06-26 04:14:27
Maciej Żołądkiewicz BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:35:07
2017-06-25 22:24:10
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
  • 1x 9T/L/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 100 cm)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:40:29
2017-06-22 22:45:32
Agnieszka Głowska KASJER
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 2x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:36:15
2017-06-22 22:17:39
Sandra Skwarczyńska BANGI
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. o 90 cm)
  • 2x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:48:20
2017-06-21 21:27:59
Julia Brand BASKIL
  • 2x 3/L/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 100 cm)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:45:12
2017-06-19 22:48:02
Łukasz Brzóska FLEUR
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:44:28
2017-06-19 18:16:50
Anita Huminiłowicz ANACONDA CC
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:44:02
2017-06-18 23:12:45
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:43:37
2017-06-18 22:59:39
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 11/C1/XV Memoriał Angeliki Jach, konkurs zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2 (wys. 135 cm)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 17:20:09
2017-06-17 20:09:53
Małgorzata Sokołowicz LINDAR
  • 2x 7T/mini LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. 60 cm)
  • 1x 8T/LL/Konkurs dokładności, art. 238.1.1 (wys. do 90 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:57:38
2017-06-13 13:18:01
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 2x 8/P-N/Talent Wielkopolski, konkurs na styl zawodnika
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:35:19
2017-06-08 06:57:41
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
  • 1x 9/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 10/N/Konkurs szybkości, art. 239 (wys. 120 cm)
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:34:50
2017-06-08 06:55:58
Maciej Kasperek ROGANO
  • 2x 1/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (100 cm)
  • 2x 7/4-latki/Kwalifikacja MPMK, konkurs na styl konia (wys. 100 cm)
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:51:44
2017-06-07 10:55:22
Adam Grzegorzewski HAPPY LINA
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:51:27
2017-06-07 10:54:55
Adam Grzegorzewski HANKY PANKY ST GHYVAN
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:34:51
2017-06-07 10:54:32
Adam Grzegorzewski IRYDION L
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 16:35:09
2017-06-07 10:53:37
Adam Grzegorzewski GOLDEN DE LA VAULX
  • 1x 4/P/Konkurs zwykły, art. 238.2.1 (wys. 110 cm)
  • 1x 5/N/Konkurs dwufazowy, art. 274.5.3 (wys. 120 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 14:50:26
2017-06-07 10:50:23
Adam Grzegorzewski ARABESQUE DE RAVEL
  • 1x 6/C/Konkurs z dwoma jokerami, art. 269.5 (wys. 130 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem bpk
S
O041142
2. Adamska Wioleta Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
3. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (J.)
brak
4. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
5. Bajan Mikołaj KJ Michałówka
S
O043637
6. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
7. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
8. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
9. Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020641
10. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
11. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
12. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (J.)
O023478
13. Choynowski Rafał KJ Gołębin Stary
S
O000069
14. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
15. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1996 (MJ.)
O011243
16. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
17. Czajka Maciej bpk
S
O032763
18. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
19. Czarny-Kropiwnicki Radoslaw bpk
2016 (Mł.)
brak
20. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
21. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
22. Derc Karolina Delta Biedrusko
1996 (MJ.)
brak
23. Derda Agata Pony Jumping Team Poznań
2005 (JM.)
O037759
24. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (JM.)
O038656
25. Fik Dominika Stajnia wapno
2004 (JM.)
Brak
26. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
27. Frandzelska Wiktoria KJW
2000 (J.)
O033150
28. Frankiewicz Alicja LKJ przy SK Mieczownica
2002 (JM.)
O034687
29. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
1996 (MJ.)
O025871
30. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
31. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (JM.)
O033003
32. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (JM.)
brak
33. Głowacz Paulina KJ Liljówka Stęszewko
2002 (JM.)
O029157
34. Głowska Agnieszka brak
1998 (MJ.)
brak
35. Górski Dariusz KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
36. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
37. Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
1998 (MJ.)
O011420
38. Grzybkowska Aleksandra Agro-Handel Śrem
1996 (MJ.)
brak
39. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ
O009842
40. Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032572
41. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
42. Hoffmann Wiktoria St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O024032
43. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O037943
44. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
45. Jachymek Paweł WKJ Lublin
S
O002463
46. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (JM.)
O039417
47. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (J.)
O034517
48. Jarka Sandra KJ Sokół Damasławek
S
O013869
49. Jaruzal Kinga Stajnia wapno
2004 (JM.)
Brak
50. Jaworska Marta KJ Leśna Podkowa
S
brak
51. Jędraszak Roksana WTK Hermanów
2002 (JM.)
brak
52. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033282
53. Kajtanowska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
Brak
54. Kąkol Wiktoria MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
55. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
56. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
57. Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
1998 (MJ.)
O009716
58. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (Mł.)
O038556
59. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
60. Kiedrowska Agnieszka JKS Karolewko
2004 (JM.)
brak
61. Kiersztan Wojciech KJ Jan Kosicki
S
O045667
62. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
63. Kolasińska Sara Stajnia Występ
brak
64. Kołacka Lena KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
x
65. Kołacka Marianna KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
1
66. Kossowska Natalia KJ Sokół Damasławek
2000 (J.)
Brak
67. Kozłowska Dominika Stajnia wapno
S
Brak
68. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O031067
69. Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O000334
70. Kwaśniewski Patryk bpk
71. Kwiatkowska Klaudia KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
1
72. Lewicki Filip KJ Czahary Pogorzelica
2001 (J.)
O021958
73. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
74. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
75. Ludwiczak Hubert Budzyński KS Kłos
S
O001944
76. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
77. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
78. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (JM.)
O039901
79. Łukaszewska Martyna KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
brak
80. Maciaszek Gabriela bpk
2002 (JM.)
O023727
81. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
82. Matławski Piotr bpk
S
brak
83. Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O024034
84. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (JM.)
O1111111
85. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (JM.)
O031585
86. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
87. Najderek Zenon LKJ Abaria Iwno
S
Brak
88. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
1996 (MJ.)
O021429
89. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
1996 (MJ.)
O021429
90. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
91. Nowak Aleksandra Rancho Tomasz Goc
2002 (JM.)
brak
92. Nowak Olga JUKS Czekan
S
O042329
93. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (JM.)
O035093
94. Obst Patrycja KJ Sokół Damasławek
S
brak
95. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
96. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032571
97. Pacała Aleksandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
98. Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
S
O000478
99. Polimirski Łukasz KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
1
100. Połczyńska Zofia KJ Sokół Damasławek
S
O001780
101. Raczkowska Sonata Stajnia wapno
2003 (JM.)
Brak
102. Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
S
O000934
103. Reimann Monika UKJ NEKSICO KARLINO
S
brak
104. Rolewska Klaudia KJ Gołębin Stary
1997 (MJ.)
O020881
105. Romanowska Luiza St. KJ Korona Wałcz
2001 (J.)
O026301
106. Romanowska Marta bpk
S
O012863
107. Rosenau Nina Stajnia Występ
brak
108. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
109. Senger Patrycja Rancho Tomasz Goc
2005 (JM.)
brak
110. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (JM.)
brak
111. Skwarczyńska Sandra Pałucki Klub Jeździecki
S
brak
112. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
113. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
114. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
115. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
116. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038260
117. Świtalska Magdalena KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
brak
118. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
119. Szejner Jagoda KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
120. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (Mł.)
O045198
121. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
1997 (MJ.)
brak
122. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
123. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
124. Szymczyk Oliwia Stajnia Wiatrowo Las
2007 (Mł.)
brak
125. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
126. Trojanowicz Borys KJ Mustang Kochowo
2006 (Mł.)
O041562
127. Tuliszkiewicz Olga KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
1
128. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (J.)
O034863
129. Van Den Kroonenberg Mich?le KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2000 (J.)
Brak
130. Wesoły Marcin Posadowskie TJ
S
O007322
131. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek, Stajnia Wiatrowo Las
1996 (MJ.)
O022779
132. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (JM.)
O025065
133. Wietrzykowska Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033274
134. Wiśniewska Weronika Bpk
2001 (J.)
brak
135. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
136. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
137. Wolny Julia KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O027711
138. Wrzyszcz Zbigniew sokół Pniewy
S
brak
139. Wyppich Agata Stajnia Złota Podkowa
2005 (JM.)
-
140. Zbierska Agnieszka
141. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
142. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
143. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
144. Zielińska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
145. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki
1999 (J.)
O045559
146. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
147. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

45

A'PASJONATA CON AMORE KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: x
M: x
O: x
B: x
x
2.

247

AISZA WLKP POL 2006 Klacz jelena F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
3.

153

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara/170 F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B:
K017207 POL007610120406
4.

75

ALEXIS N KWPN NED 2005 Klacz ciemnogniada F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
O: Krzysztof Zajdel
B:
K013040 5280030503317
5.

185

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis/
M: Aprila/
O: Izabella Sikorska
B:
brak
6.

14

AMON Folblut POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Nn
M: Akacja
O: Zenon Najderek
B: Zenon Najderek
Brak
7.

38

ANTEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: ..
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
8.

59

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Jan Behr
B:
K006417 DE435350274200
9.

236

ARABESQUE DE RAVEL SF POL 2010 Klacz siwa F: Crusador / Cassini I
M: Salome De Ravel / Predo De Paulstra
O: Damien Manitta
B:
K017617 25000110369175G 105DM06
10.

86

ARGENTINA SP 2011 Klacz F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara/Alfaro
O:
B:
K022637
11.

74

ARMAR WLKP POL 1999 Wałach kasztanowata/165cm F: Gobin /
M: Asystentka /
O: Danuta Tarnowska-Juneborg
B: Danuta Tarnowska-Juneborg
brak
12.

161

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan
M: Karina
O: Karolina Ewa Obst
B: Marian Deminiak
brak
13.

15

BAGDAD SP POL 2011 Wałach kasztanowata/159 F: Baxer
M: Kaja
O: Zenon Najderek
B: Zenon Najderek
Brak
14.

221

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763 DE418180010103 103US72
15.

223

BANGI SP POL 2012 Wałach siwa F: Fred
M: Bursa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Pawłowska Małgorzata
brak 616009520103712
16.

68

BEAGLE W/V KWPN NED 2006 Klacz kasztanowata F: Indorado / Corrado UI
M: Belfly / Carvallo
O: Przemysław Rozynek
B:
K012592 5280030611143 104EE04
17.

109

BESSA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: Astan /
M: Biest /
O: Sylwia Goc
B: Paweł Fimmel
brak
18.

29

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
19.

150

BLUE BALOU OLD GER 2013 Klacz kasztanowata F: Billy King /
M: Pacific / Chacco Blue
O: Carla Bianchi Michiel
B:
K023912 418180007613
20.

47

BOBI KUC POL 2010 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
x
21.

113

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Janusz Grzewiński
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
22.

103

BONIEK SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Bony / Koderit
O: Grzegorz Romanowski
B: Łukasz Grzywniak
K020614 616009670145708
23.

197

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
24.

119

BOSTON SP POL 2013 Ogier gniada F: Larron / Lancer II
M: Baby Balou / Balou Du Rouet
O: Jerzy Michałowski
B: Jerzy Michałowski
K023656 616009640011413
25.

171

BUGATTI KG SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio /
M: Bu Baja KG /
O: Marta Banaśkiewicz
B: Grzegorz Komin
brak
26.

195

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB/ Boy De La Barre II
M: Bonita/ Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
27.

170

C-LIMITED EDITION SP POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Banaśkiewicz
B:
brak
28.

145

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Joanna Mielniczek
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
29.

13

CAMAROS WLKP POL 2008 Ogier siwa F: Landos II / Lord
M: Całka / Calineczka
O: Dominik Tomczyk
B: Monika Tadych
K020529 POL009610199908
30.

201

CAMBEL I G (EX CANDEL I G) SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911 105DZ28
31.

134

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
32.

56

CAPRIS Hanowerska GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid
M: Surprise
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
brak
33.

159

CARDENIUS III HOL GER 2011 Wałach gniada F: Cardenio / Coriano
M: Namur III / Candillo
O: Radoslaw Czarny Kropiwnicki
B:
K022653 DE421000255911
34.

87

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
O:
B:
K021019 616009640003311 105IZ85
35.

133

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O:
B:
K010604 POL009670002004
36.

152

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
37.

125

CASARO OLD GER 2009 Wałach gniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
38.

123

CASHIVO HAB Bayern GER 2012 Wałach siwa F: Casino / Capitol I
M: Chiva / Coriolan
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K023551 DE481810026812
39.

130

CASITO VON DER WUHR Aust. Gorąc. AUT 2013 Wałach gniada F: Cash and Carry / Cash
M: Ascara / Veneur Du Luc
O: Alfred Reiter
B: Alfred Reiter
K023550 040008610061713
40.

200

CASTELLO SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus /
M: nn / nn
O:
B:
brak
41.

139

CATOKI WESTF POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Coca Cola / Caretello B
O: Przemysław Rozynek
B:
K016735 DE441413011609
42.

84

CERES SP POL 2011 Klacz gniada/168 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K018650 616009610042611
43.

66

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
O:
B:
K022487 433332179312
44.

199

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
45.

83

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K016494 616009610036210
46.

140

CHEKKER W SP POL 2005 Wałach gniada F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
O: Gabriela Maciaszek
B: Rinaldo Kiecoń
K010381 616009680027505
47.

118

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
48.

77

COLLINO OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Collina / Collin L
O:
B:
K016524 DE418180190207
49.

202

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O:
B:
K021094 616009640028911 105DW63
50.

183

CONSTANTIA HOL POL 2010 Klacz gniada F: Casini I / Capitol I
M: Pilotin / Esteban
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637 DE421000151810
51.

182

COR DE LA SAINT VALENTIN HOL POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cor De La Bryere / Rantzau
M: Shacira / Carolus I
O: Wioletta Kosicka
B: Anderas Kosicki
K023639 DE421000581912
52.

80

CORBIERE KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Celano / Capitol I
M: Tezwiggy / Guidam
O: Antoni Dahlke
B: Jan Greve
K017227 528003000708053 103XC07
53.

210

CORNET`S SUNSHINE WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cornet Obolensky /
M: Puppi Wilma /
O: Monika Chrzanowski
B: Fabian Scholz
K022732 441411086513
54.

147

CORRADINO HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Corrado I / Cordelabryere
M: Nikita VII / Libertino I
O:
B:
K022657 DE421000013712
55.

204

CORSA HOL POL 2010 Klacz kara F: -----
M: ------
O: -------
B: ------
------
56.

154

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Ludger / Laptop
M: Czacza / Tango
O: Norbert Meyer
B: Sylwester Kosiński
K015026 POL009680054604
57.

240

CZAKO SP POL 2010 Wałach gniada F: Landor
M: Cytryna
O: Jan Kałabun
B: Kazimierz Szyling
K016433 616009520059810
58.

85

CZARNINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Madison / Guidam
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K018850 616009640024110
59.

168

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B:
K017841 POL007610239307 105GH68
60.

193

CZUDYNO DE REM Z ZANG BEL 2008 Wałach siwa F: Cap Kennedy / Cassini II
M: Dyne / Dianthus
O: Zbigniew Ueberhan
B:
K018191 25000108116511E
61.

128

DANSA VITTORIA HAN GER 2007 Klacz gniada F: Donnersmarck / Davignon I
M: Gwen / Guenzel
O: Klaudia Rolewska
B: Petra Brakenhoff
K016239 DE431319805707
62.

100

DE LUNA HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: St. Moritz / Sandro Hit
M: Giovanna / Golfclub
O: Olga Nowak
B: Egon Borwieck
K014265 DE431316582507
63.

112

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Krzysztof Łapacz
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K017356 POL007600111504
64.

165

DENTON SP POL 2011 Wałach gniada F: Cento Son/
M: Delimara/
O: Szymon Stasiak
B: SK Nowielice
brak
65.

222

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
66.

166

DIAVISTO HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Diarado / Diamant D. SE.
M: Urte / Levisto
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019084 DE421000402411
67.

18

DILERKA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cameron
M: Delia sp po Baby Bid xx
O: Janusz Adamski
B: Lewandowski Kazimierz
brak
68.

44

DOLAR SP POL 2004 Wałach siwa F: Rasputin
M: Dolina
O: Roman Świtalski
B: Hubert Kierznowski
brak
69.

19

DOLINA SP POL 2012 Klacz gniada F: Romeo Des Vaux/
M: Droga/
O: Bartosz Szejner
B: Bartosz Szejner
brak
70.

143

DON BIJOU ZW SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Drobnostka / Szron
O:
B:
K023510 616009540020313
71.

181

DONAU HOL POL 2011 Klacz siwa F: Cassini I / Capitol I
M: U-Nora A / Quite Capitol
O: Wioletta Kosicka
B: Anderas Kosicki
K020063 DE421000407011
72.

124

DORIS DAY WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/164 F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
O: Anna Bondziul
B: Renata Wójcik
K019041 POL007520079208
73.

216

DOTY KUC POL 2011 Wałach gniada/148 F: Toyota
M: Domieszka
O: Sebastian Rosenau
B: Barbara Drewniak
brak
74.

20

DRAGON SP POL 2008 Wałach gniada F: ...
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ....
Brak
75.

189

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 433332138511
76.

25

DUKAT SP POL 2009 Wałach gniada F: Harvest
M: // Bujak
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ....
Brak
77.

214

E'LAYLAT HUZIRAN WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Epona / Porfir
O: Bianka Napierała
B:
K021972 616007610098812
78.

179

EFRON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Krzysztof Fiks
B: SK Racot
K011964 POL009611116304
79.

55

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
80.

82

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
81.

30

EURYDYKA SP POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Jan Jach
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
82.

43

EX LIBRIS GOLD Z Zangersheide POL 2013 Ogier gniada/167 F: Eldorado vd Zeshoek
M: Centuria po Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
Brak
83.

53

FABIAN KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Opan / Peter Pan
M: Karinka / Visioen
O: Andrzej Szymański
B:
K022501 528003201000286
84.

54

FACELIA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Szymański
B:
brak
85.

136

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
86.

178

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chardonnay L
M: Fiona L
O: BM Kobylin
B: Kj Alexander
K011108
87.

89

FANTAZJA Mały Koń POL 2001 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Sandra Skwarczyńska
B:
brak
88.

213

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
89.

58

FERARI KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
O: Stefan Stołowski
B: brak
brak
90.

92

FERRARI WLKP POL 2013 Ogier siwa/168 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Francesca / Landor
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K022853 616007520028513
91.

96

FERRERO SP POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K016048 POL007610179508
92.

173

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
O: Katarzyna Nowakowska
B: SK Walewice
K013733 POL009590242606
93.

169

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
94.

97

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
95.

70

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
96.

108

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B:
K023854 6160136610354
97.

220

GANDICA VEN HET SCHAARBROEK BWP BEL 2006 Klacz siwa F: Andiamo / Animo
M: Coranica Schaarbroek Z / Coronado
O: Maciej Żołądkiewicz
B: Henri Van Craen
K022207 BELW255310BWP
98.

35

GAWA KUC POL 2013 Klacz kara/kuc: F: Santara Danny's Boy
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
99.

203

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Contica / Con Air
O: Andrzej Gołaś
B:
K020233 528003201110280 105MJ02
100.

141

GIGS KG SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Baryshnikov / Bolero
M: Glueckchen K / Metternich
O: Iza Bajerlein
B:
K022374 POL009610223208
101.

160

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Landor S / Landadel
M: Genewa KG / Campari M
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K021971 616009610116010
102.

129

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziębkowski
B: Genactiv
K021983 616009640058712
103.

8

GOLD SHINE SP POL 2010 Wałach gniada F: STAR TURN
M: GWATEMALA
O: DANIEL REIMANN
B: KATARZYNA MILCZAREK
BRAK
104.

231

GOLDEN DE LA VAULX BWP BEL 2012 Klacz gniada F: Canabis / Contender
M: Tackel Chavannaise / Orlando
O: Sylwia Grzegorzewska i Damien Manitta
B:
K020977 056007000G53043
105.

104

GOOD DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
106.

205

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Aleksander Trojanowicz
B: Stanisław Szurik
K016388 POL009520050408
107.

60

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc: F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
O: Waldemar Osuch
B: Jerzy Łukomski
K019950 POL013610240908
108.

190

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O: Radosław Krawczykowski
B:
K016467 616007600284110
109.

142

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
110.

194

GRANIT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K023319 616009610104713
111.

105

GRZEŚ KUC POL 2008 Wałach kara F: nn / nn
M: nn / nn
O: Narcyz Kosiński
B:
brak
112.

16

HALNY SP POL 2013 Ogier siwa/164 F: Grand Master
M: Hiuna
O: Tumikowski mirosław
B: Tomikowski Mirosław
Brak
113.

235

HANKY PANKY ST GHYVAN KWPN POL 2012 Klacz kasztanowata F: Quidam De Revel /
M: W-Chili-Pepper / Cassini I
O: Sylwia Grzegorzewska
B:
K021053 528003201207341
114.

234

HAPPY LINA KWPN POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Lexicon / Voltaire
M: Roberlina / Hemmingway
O:
B:
K023155 528003201205792
115.

237

HARRY ANGEL SP POL 2004 Wałach gniada F: Sir Neel / Darco
M: Hrabina C / Calettos Son
O: Stanisław Figlerowicz
B:
K009058 616009660037604
116.

238

HATOKI PZHK POL 2009 Gelding Bay F: CATOKI (HOLST)
M: HISZPANKA (SP)/CONTENDUS (HOLST)
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
616009610072909 105AY61
117.

148

HAYADINA PP KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Udina / Gran Corrado
O: Stal Poppelaars
B: Stal Poppelaars
K022872 528003201205087
118.

5

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch ex. Rekrut
M: Huanita
O:
B:
brak
119.

206

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
120.

146

HEYODINUS PP KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Mylord Carthago / Carthago
M: Wadina / Corrado I
O: Stal Poppelaars & Jos Lansink
B: Stal Poppelaars
K022873 528003201205097
121.

163

HUBERTUS SP POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Louis/
M: Hydra/
O: Ewa Janiak
B: Ewa Janiak
brak
122.

90

HUNTER SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco Blu
M:
O: Krzysztof Połczyński
B: SK Nowielice
brak
123.

116

INDEPENDENT HOL GER 2010 Wałach gniada F: Ibisco / Royal Solo
M: Emmely / Calypso I
O: Jurg Muller
B: Anna Tyszko
K017898 DE421000022210
124.

37

INKA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: ...
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stajnia wapno Jach
Brak
125.

208

IRYDION L SP POL 2003 Wałach gniada F: Castigione L / Contender
M: Ida L / Lux Z
O: Jacek Orkisz
B: KJ Alexander - Elizówka
K007335 POL009580085303 102YT08
126.

151

ISLANDER KWPN POL 2013 Ogier siwa F: Durango /
M: Di-Rosa /
O: Marek Lewicki
B:
K022841 528003201302713
127.

211

ITOULON B KWPN POL 2013 Ogier kasztanowata F: Etoulon VDL /
M: Omanta /
O: Józef Walat
B: A. TH. De Boer
K022735 52800320130013
128.

162

IZAURA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Izoklina / Mazzel
O: Wiktoria Hoffmann
B:
K016871 POL007610190505
129.

209

JAMAICA VAN'T VALKENHOF BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Nonstop / Darco
M: Euforie / Lambada Van Berkenbroec
O: Monika Chrzanowski
B:
K018465 056002W00290534 104QW46
130.

26

JASKRA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc: F: ..
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
131.

155

JASPER BWP POL 2009 Wałach gniada F: Cesano II
M: A Prodigy Angel Phine
O: Przemysław Jędraszak
B: Zbigniew Los
brak
132.

93

KALMIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z /
M: Kalina /
O: Marcin Ćwik
B:
brak
133.

191

KASJER Małopolska POL 2007 Wałach siwa/164 F: Paszkwil
M: Kasa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Laskowski Przemysław
brak POL 006 58 02472 07
134.

23

KLARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: ...
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
135.

28

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
136.

98

KOPE Weg. Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: Szymczak Dariusz
B:
K019906 348199BK1006200
137.

249

KOSTA BRAWA SP POL 2008 wałach kasztanowata F: Lord B/
M: Kostaryka/
O: Piotr Sokołowski
B: Marek Brzechwa
138.

40

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
139.

175

KWD RAUDHETTA WE DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian /
M: Rosenna K / Losander
O: Monika Kłapińska
B:
K020033 DE435350022308
140.

41

LACOSTA SP POL 2006 Klacz siwa F: /
M: /
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: //
Brak
141.

198

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
O: Rafał Kiernikowski
B: Dariusz Juszczak
K022567 616009610084313
142.

6

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
143.

111

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
O: Julia Brand
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
144.

180

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
145.

138

LEGOLAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Rasch (Rekrut) / Ramirado
M: Landfee I / Landcolt B
O: Grzegorz Spytek
B: Leszek Spytek
K016784 616009610223207
146.

184

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
147.

127

LEXUS SP POL 2012 Wałach gniada F: Orient / nn
M: Laurieta / nn
O: KJ Gołębin Stary
B: Wiesław Pluskota
K023936 616009610037012
148.

157

LIPTON WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/174 F: Heleris/
M: Legumina/
O: Dariusz Górski
B: SK LIski
brak
149.

230

LOPIK'S APPIE New Forest Pony POL 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
150.

31

LOTUS Traken POL 2013 Wałach siwa F: Olivier
M: Po Heleris
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stadnina koni liski
Brak
151.

11

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
152.

248

MEKLAR SP POL 2013 wałach kasztanowata F: Klakier/
M: Meduza/
O: Agnieszka Zbierska
B: Jan Gawron
153.

27

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
154.

187

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
K020141 616009610201410
155.

207

MONARIO SP POL 2012 Wałach srokata F: Romario / Caletto's Son
M: Mona Jenilou / Tabac Blond
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K021617 616009680020612
156.

32

MONTANA SP POL 2012 Klacz kara F: Romeo Des Vaux/
M: Miss Monroe
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
157.

36

MULANI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: ...
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
158.

94

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: Marcin Ćwik
B: Marcin Ćwik
K022852 616009520028213
159.

164

NILUS HOL POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Numero Uno / Libero
M: Zypresse / Contender
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
K019292 DE421000406811
160.

137

NOBELSTAR 0005 DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Jerzy Łukomski
B:
K007893 DE441410094000
161.

172

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
162.

88

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
O:
B:
K020812 616009640052711
163.

34

OLIVER KUC POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: ...
M: ....
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stajnia wapno Jach
Brak
164.

131

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Małgorzata Zalewska
K014580 616009611209700
165.

106

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada F: Marino /
M: Odetta /
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
brak
166.

120

ORKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Orsona / Konig Sobieski
O: Patryk Gołąbek
B: SK Nowielice
K022630 616009640009012
167.

49

PASJONATA AMIGO KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: x
M: x
O: x
B: x
x
168.

48

PASO DOBLE KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc: F: x
M: x
O: Adam Kwiatkowski
B: x
x
169.

39

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Penny / Henry
O: Jan Jach
B: Andrzej Dorszewski
brak 616013520130810
170.

212

PHILADELPHIA HAN GER 2011 Klacz kasztanowata F: Perigueux / Perpignon
M: Charen / Chasseur I
O: Carla Bianchi
B: G. Gerken
K020412 DE431314201511
171.

7

POKER Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: NN
M: NN
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
172.

232

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
173.

114

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
174.

117

QUELLO OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Hana / Cantanis
O: Angelika Ojczenasz
B:
K019328 DE418180224511
175.

217

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
176.

233

ROGANO WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
177.

219

ROSA OLD POL 2011 Klacz kara/kuc:149 F: Calico / Cassini I
M: Roxana - Z / Rammstein
O: Jan Walczak
B: Zenon Lewandowski
K022865 DE433332148811
178.

218

ROXANA Z SP POL 2007 Klacz kara/mk: F: Rammstein / Rheinsberg
M: Marchen D / Nurjev
O: Jan Walczak
B:
K015021 POL009610104007
179.

243

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
O: Michał Zgrabka
B: Romuald Turowski
K021985 616009610010112
180.

239

SANCZO DSP GER 2005 Gelding Chestnut F: CHELLO I HOLST
M: SUNNY SANHA/SAN JUAN HANN
O: Jerzy Cerba
B: Friedrich Fundis
DE473730829405 103UU58
181.

135

SANDRA DE FINIBUS TERRAE Selle Italiano ITA 2011 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Beaumont D'Alme
M: Sandra Song Z
O: Anna Dunst
B: Torsello Rocco Giovanni
brak
182.

241

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
183.

42

SILVION Welsh Pony POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: ...
M: ....
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stajnia wapno Jach
Brak
184.

10

SOLA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:131 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Małgorzata Zbytniewsa
B: Jan Wierzbowski
brak 616999520135511
185.

192

SOLALI SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lasko
M: Sterczyna / Alagos
O: Zbigniew Ueberhan
B: Stefan Kierznowski
K015465 POL009670142707
186.

69

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo
M: Samba
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015
187.

186

SPENCER KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K009173 DE498570025703
188.

115

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
189.

101

STAYERHOF'S RUFINA Kuc Walijski NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
O: Marcin Ćwik
B: Martens J. P.J. A.
brak
190.

61

SZAMAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Caprioland
M: Sorbona
O: Wojciech Jachymek
B: Przybylski Krzysztof
K014132
191.

46

TAMBURYNEK KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: x
M: x
O: x
B: x
x
192.

174

TAMINA XV HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Andrzej Kramer
B:
K013340 DE421000403503
193.

102

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante /
M: Tritti /
O: Marcin Ćwik
B: Tomaszewska Anna
brak
194.

176

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B: Helmut Hunke
K022375 DE441410714004 105LZ26
195.

149

TOBI SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Fuhrmann
B:
brak
196.

76

TULLAMORE DEW I SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/170 F: Carpediem / Coriano Z
M: Thomasa / Casado
O: Jacek Nowaczyk
B: Zbigniew Wilski
K011288 616009530301507
197.

79

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
198.

188

UMBRO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Armitage / Argentinus
M: Urielle / Silvio I
O: Żaneta Wolny
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K014687 616009610171309
199.

9

URIELLE SP POL 2005 Klacz gniada F: Silvio I
M: Ullysa H
O: Stanisław Jóźwiakowski
B: Stanisław Jóźwiakowski
Brak
200.

244

VAGANT KWPN NED 2002 Wałach gniada/169 F: Cantos / Contender
M: Pavanta / Iroko
O: Ireneusz Głowacz
B: C M P A Van Veldhoven
K008823 0211971 POL40542
201.

242

VALES BLUERAY KUC ISL 2008 Wałach siwa/mk: F: Vales Blue Rebel/
M: Vales Molly/
O: Sebastian Jach
B: Patrica Dalton
brak
202.

78

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
203.

110

VOSSIE Deutsch Reit Pony POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Włodzimierz Goc
B: Bouwman MTS.
brak
204.

122

WADERA SP POL 2009 Klacz gniada F: Player /
M: World Lady /
O: Przemysław Kąkol
B: Zbigniew Rzepecki
brak
205.

158

WANILIA Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lew
M: Wygrana
O: Dariusz Górski
B: Lidia Woźniczka
brak
206.

156

WARKA SP POL 2012 Klacz siwa/158 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Zuzanna Pawlak
B: Jerzy Gwiżdż
brak
207.

71

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa/164 F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
208.

144

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
209.

196

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Bobiński
M: Werona
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
210.

50

ZORDON SP POL 2010 Wałach gniada F: z
M: z
O: Łukasz Polimirski
B: z
1
Rider Club
Competition
Prize
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
100
300
400
150
SUM:
950.00
Bondziul Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
300
100
SUM:
400.00
Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
100
SUM:
100.00
Chudziak Paweł WTK Hermanów
200
SUM:
200.00
Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
350
SUM:
350.00
Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
1600
1200
SUM:
2800.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
400
SUM:
400.00
Grzegorzewski Adam St. Agro-Aves Gajewniki
5000
200
100
700
SUM:
6000.00
Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
300
SUM:
300.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
300
200
SUM:
500.00
Jachymek Paweł WKJ Lublin
700
SUM:
700.00
Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
150
100
SUM:
250.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
500
SUM:
500.00
Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
100
100
400
200
SUM:
800.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
600
200
100
200
SUM:
1100.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
400
SUM:
400.00
Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
150
250
SUM:
400.00
Pasek Andrzej LKS Dragon Nowielice
150
SUM:
150.00
Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
3500
SUM:
3500.00
Romanowska Marta bpk
200
SUM:
200.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
1200
SUM:
1200.00
Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
500
SUM:
500.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
500
100
SUM:
600.00
Wesoły Marcin Posadowskie TJ
300
200
150
SUM:
650.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
300
2500
SUM:
2800.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
500
750
SUM:
1250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
bpk
CAMAROS (13)
2017-07-08
1
2017-07-08
Adamska Wioleta
Sokół Damasławek
DILERKA (18)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
2017-07-09
3
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
GIGS KG (141)
2017-07-08
5
2017-07-08
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
BORN FREE (197)
2017-07-08
7
Bajan Mikołaj
KJ Michałówka
COLLINO (77)
2017-07-08
2017-07-08
1
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (55)
2017-07-09
1
2017-07-09
13
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
FABIAN (53)
2017-07-09
28
2017-07-09
26
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2017-07-08
15
2017-07-09
12
2017-07-08
5
2017-07-08
11
2017-07-09
4
100
2017-07-09
7
300
2017-07-08
2017-07-08
2
400
2017-07-09
15
2017-07-09
5
150
Bondziul Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
DORIS DAY (124)
2017-07-08
3
300
2017-07-08
8
2017-07-09
5
100
2017-07-09
6
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LAJERO KG (111)
2017-07-08
1
2017-07-08
11
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
2017-07-08
14
2017-07-09
14
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
PRINCESSA (114)
2017-07-08
34
2017-07-08
5
100
2017-07-09
27
Choynowski Rafał
KJ Gołębin Stary
2017-07-08
34
2017-07-08
19
2017-07-09
31
2017-07-08
12
2017-07-08
1
2017-07-09
7
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
GRANIT (194)
2017-07-08
3
2017-07-09
2
200
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KALMIA (93)
2017-07-08
1
2017-07-08
4
2017-07-09
11
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (102)
2017-07-08
5
2017-07-08
7
2017-07-09
4
2017-07-09
3
Czajka Maciej
bpk
CAPRIS (56)
2017-07-08
4
2017-07-08
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
MONARIO (207)
2017-07-08
7
2017-07-09
7
Czarny-Kropiwnicki Radoslaw
bpk
2017-07-08
1
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
2017-07-09
21
EFRON (179)
2017-07-08
8
2017-07-08
12
2017-07-09
3
350
2017-07-09
14
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
2017-07-09
4
1600
ULILEN (79)
2017-07-09
2017-07-09
5
1200
EULVE (82)
2017-07-08
15
2017-07-08
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (142)
2017-07-08
9
2017-07-08
7
Derda Agata
Pony Jumping Team Poznań
2017-07-09
4
2017-07-09
23
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (106)
2017-07-08
1
2017-07-08
Fik Dominika
Stajnia wapno
SILVION (42)
2017-07-08
2017-07-08
7
2017-07-09
10
2017-07-09
2017-07-09
5
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
ORAWA (131)
2017-07-08
2017-07-08
Frandzelska Wiktoria
KJW
POKER (7)
2017-07-08
15
2017-07-08
6
2017-07-08
4
2017-07-09
9
Frankiewicz Alicja
LKJ przy SK Mieczownica
2017-07-08
2017-07-08
2
2017-07-09
2
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
WINDY BOY (144)
2017-07-08
1
2017-07-08
25
2017-07-09
1
400
CADILLAC (145)
2017-07-08
8
2017-07-08
13
2017-07-09
8
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
HUNTER (90)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
FERRARI (92)
2017-07-08
2017-07-09
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (113)
2017-07-08
1
2017-07-08
29
2017-07-09
2017-07-09
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (185)
2017-07-09
15
2017-07-09
1
Głowacz Paulina
KJ Liljówka Stęszewko
VAGANT (244)
2017-07-09
6
2017-07-09
5
Głowska Agnieszka
brak
KASJER (191)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
15
2017-07-09
1
Górski Dariusz
KJ Leśna Podkowa Rychlik
WARKA (156)
2017-07-08
30
2017-07-08
LIPTON (157)
2017-07-08
2017-07-08
12
2017-07-09
7
2017-07-09
WANILIA (158)
2017-07-08
1
2017-07-08
5
2017-07-09
1
2017-07-09
18
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (172)
2017-07-09
27
2017-07-09
22
Grzegorzewski Adam
St. Agro-Aves Gajewniki
IRYDION L (208)
2017-07-08
13
2017-07-09
1
5000
2017-07-08
30
2017-07-08
30
2017-07-09
14
2017-07-09
30
2017-07-08
3
2017-07-08
13
2017-07-09
2
200
2017-07-09
27
2017-07-08
6
2017-07-08
9
2017-07-09
5
100
2017-07-09
13
2017-07-08
9
2017-07-09
6
700
Grzybkowska Aleksandra
Agro-Handel Śrem
2017-07-08
1
2017-07-08
10
Hadrysiak Anna
Kujawsko-Pomorski KJ
2017-07-08
19
2017-07-08
15
Henzel Dominika
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-09
10
TIFFANY (176)
2017-07-09
2
2017-07-09
2
300
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2017-07-08
2017-07-08
3
Hoffmann Wiktoria
St. KJ Gronówka
IZAURA (162)
2017-07-09
18
2017-07-09
21
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
DUKAT (25)
2017-07-08
1
2017-07-08
13
MISTRAL (27)
2017-07-08
1
2017-07-08
25
2017-07-09
29
2017-07-09
1
2017-07-08
23
2017-07-09
19
2017-07-08
2
300
2017-07-08
24
2017-07-09
3
200
2017-07-09
11
2017-07-08
10
2017-07-08
29
2017-07-09
18
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2017-07-08
9
2017-07-08
5
2017-07-09
11
2017-07-09
1
2017-07-09
2
KRESKA (40)
2017-07-08
2
2017-07-08
2
2017-07-09
8
2017-07-09
3
LACOSTA (41)
2017-07-08
2017-07-08
2
2017-07-09
3
2017-07-09
Jachymek Paweł
WKJ Lublin
SZAMAN (61)
2017-07-08
2
700
2017-07-09
17
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-09
16
2017-07-09
18
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRERO (96)
2017-07-09
24
2017-07-09
7
Jarka Sandra
KJ Sokół Damasławek
AISZA (247)
2017-07-09
14
2017-07-09
1
Jaruzal Kinga
Stajnia wapno
GAWA (35)
2017-07-08
2017-07-08
2
2017-07-09
2017-07-09
6
2017-07-09
2
Jaworska Marta
KJ Leśna Podkowa
DIABLO (222)
2017-07-09
1
2017-07-09
17
Jędraszak Roksana
WTK Hermanów
JASPER (155)
2017-07-08
1
2017-07-08
14
2017-07-09
29
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-09
2017-07-09
10
Kajtanowska Oliwia
KJ Sokół Damasławek
TOBI (149)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
28
Kąkol Wiktoria
MUKS Bielice
WADERA (122)
2017-07-08
1
2017-07-08
30
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CZAKO (240)
2017-07-08
19
2017-07-08
33
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2017-07-09
3
2017-07-09
25
FINISZ (169)
2017-07-09
1
Kaniewska Maja
KJ Gołębin Stary
CASARO (125)
2017-07-08
4
150
2017-07-08
4
100
2017-07-09
17
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-09
5
2017-07-09
4
2017-07-09
4
Kasperek Maciej
Racocki KJ
PRADO (232)
2017-07-08
1
500
2017-07-08
27
2017-07-09
16
2017-07-09
13
ROGANO (233)
2017-07-08
10
2017-07-09
10
Kiedrowska Agnieszka
JKS Karolewko
ARMAR (74)
2017-07-09
15
2017-07-09
15
2017-07-09
14
Kiersztan Wojciech
KJ Jan Kosicki
DONAU (181)
2017-07-08
1
2017-07-08
8
2017-07-09
8
2017-07-09
15
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
15
2017-07-09
15
2017-07-08
30
2017-07-08
30
2017-07-09
16
2017-07-09
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
STALUE (115)
2017-07-08
1
2017-07-09
10
2017-07-08
28
QUELLO (117)
2017-07-08
21
COCO GOLD (118)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
Kolasińska Sara
Stajnia Występ
DOTY (216)
2017-07-09
5
Kołacka Lena
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2017-07-08
1
2017-07-08
8
2017-07-09
7
2017-07-09
7
2017-07-09
1
Kołacka Marianna
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2017-07-08
2017-07-08
1
2017-07-08
6
2017-07-09
19
2017-07-09
1
BOBI (47)
2017-07-08
10
2017-07-08
10
2017-07-09
4
2017-07-09
9
2017-07-08
8
Kossowska Natalia
KJ Sokół Damasławek
KLARA (23)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
Kozłowska Dominika
Stajnia wapno
DRAGON (20)
2017-07-08
33
2017-07-08
1
LOTUS (31)
2017-07-08
1
2017-07-08
33
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
GRANADA (190)
2017-07-08
40
2017-07-08
44
Krzyżostaniak Joanna
KJ Leśna Podkowa Rychlik
LACRIN (198)
2017-07-08
6
2017-07-09
13
CHANTEL (199)
2017-07-08
8
2017-07-09
12
Kwaśniewski Patryk
bpk
2017-07-09
24
2017-07-09
22
Kwiatkowska Klaudia
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2017-07-08
2017-07-09
2017-07-09
Lewicki Filip
KJ Czahary Pogorzelica
2017-07-08
11
2017-07-08
10
2017-07-09
16
2017-07-09
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2017-07-08
2
2017-07-09
4
100
2017-07-08
40
2017-07-08
19
ISLANDER (151)
2017-07-08
5
2017-07-09
5
100
2017-07-08
1
2017-07-09
1
400
ITOULON B (211)
2017-07-08
7
2017-07-09
3
200
2017-07-08
17
2017-07-08
14
2017-07-09
15
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
TAMINA XV (174)
2017-07-08
12
2017-07-09
21
Ludwiczak Hubert
Budzyński KS Kłos
2017-07-08
19
2017-07-08
19
CORRADINO (147)
2017-07-08
1
2017-07-08
17
2017-07-09
2017-07-08
19
2017-07-08
32
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
CASTELLO (200)
2017-07-08
9
2017-07-09
9
2017-07-08
7
2017-07-08
1
600
2017-07-09
7
CONI I G. (202)
2017-07-08
3
2017-07-09
2
200
GERONIMO (203)
2017-07-08
4
2017-07-08
5
100
2017-07-09
3
200
CORSA (204)
2017-07-08
10
2017-07-08
6
2017-07-09
9
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
2017-07-09
1
2017-07-09
21
WIENA (71)
2017-07-08
1
2017-07-08
20
Łapacz Malwina
KJ Profil Piła
2017-07-09
9
2017-07-09
11
DENIS (112)
2017-07-08
6
2017-07-08
16
2017-07-09
26
2017-07-09
14
Łukaszewska Martyna
KJ Podkowa Gruszczyn
FERARI (58)
2017-07-09
2017-07-09
Maciaszek Gabriela
bpk
2017-07-08
34
2017-07-08
22
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
GALILEO (108)
2017-07-09
12
2017-07-09
12
Matławski Piotr
bpk
2017-07-08
1
2017-07-08
1
Meyer Zuzanna
St. KJ Gronówka
CYTRA (154)
2017-07-09
14
2017-07-09
15
Michalczak Zuzanna
Stajnia Złota Podkowa
SOLA (10)
2017-07-08
6
LUCY (11)
2017-07-08
30
Moszczyńska Julia
KJ Ranczo Kołata
AKADEMIA (153)
2017-07-09
7
2017-07-09
8
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
FALLA (136)
2017-07-09
6
2017-07-09
9
Najderek Zenon
LKJ Abaria Iwno
AMON (14)
2017-07-09
27
BAGDAD (15)
2017-07-09
1
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-07-09
13
2017-07-09
7
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
CERES (84)
2017-07-09
17
2017-07-09
8
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2017-07-08
24
2017-07-08
32
2017-07-09
25
2017-07-09
25
Nowak Aleksandra
Rancho Tomasz Goc
VOSSIE (110)
2017-07-08
9
2017-07-08
9
2017-07-09
2017-07-09
9
2017-07-09
Nowak Olga
JUKS Czekan
DE LUNA (100)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-08
11
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
FIGARO (173)
2017-07-08
14
2017-07-08
2017-07-09
19
2017-07-09
12
Obst Patrycja
KJ Sokół Damasławek
ASTRID (161)
2017-07-08
1
2017-07-08
9
2017-07-09
24
2017-07-09
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-07-08
2
2017-07-09
1
400
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-07-09
20
2017-07-09
4
150
2017-07-09
4
ROXANA Z (218)
2017-07-09
24
2017-07-09
ROSA (219)
2017-07-09
17
2017-07-09
4
250
Pacała Aleksandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2017-07-08
6
2017-07-08
2017-07-09
10
2017-07-09
3
Pasek Andrzej
LKS Dragon Nowielice
BOSTON (119)
2017-07-08
11
2017-07-09
6
ORKA (120)
2017-07-08
4
2017-07-09
3
150
Polimirski Łukasz
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
ZORDON (50)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
1
2017-07-09
Połczyńska Zofia
KJ Sokół Damasławek
DUCIANO (189)
2017-07-08
1
Raczkowska Sonata
Stajnia wapno
OLIVER (34)
2017-07-08
2017-07-08
3
2017-07-09
1
2017-07-09
2017-07-09
5
Rakoczy Dawid
KJ Profil Piła
HATOKI (238)
2017-07-09
11
SANCZO (239)
2017-07-09
2
3500
Reimann Monika
UKJ NEKSICO KARLINO
2017-07-08
40
2017-07-08
32
2017-07-09
25
2017-07-09
12
Rolewska Klaudia
KJ Gołębin Stary
2017-07-08
34
2017-07-08
31
2017-07-09
22
Romanowska Luiza
St. KJ Korona Wałcz
BONIEK (103)
2017-07-08
19
2017-07-08
19
Romanowska Marta
bpk
GOOD DAY (104)
2017-07-08
3
200
2017-07-08
14
Rosenau Nina
Stajnia Występ
DOTY (216)
2017-07-09
2017-07-09
13
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
CANNES (134)
2017-07-08
21
2017-07-08
19
2017-07-09
11
2017-07-09
24
LEGOLAS (138)
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-09
10
2017-07-09
28
CATOKI (139)
2017-07-08
1
1200
2017-07-09
10
Senger Patrycja
Rancho Tomasz Goc
BESSA (109)
2017-07-09
2
2017-07-09
11
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
JASKRA (26)
2017-07-08
5
2017-07-08
4
INKA (37)
2017-07-09
8
2017-07-09
6
ANTEK (38)
2017-07-08
1
2017-07-08
3
2017-07-09
2017-07-09
20
2017-07-08
1
2017-07-08
3
2017-07-09
2
2017-07-09
2
2017-07-09
2
Skwarczyńska Sandra
Pałucki Klub Jeździecki
BANGI (223)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
15
2017-07-09
1
Skwarczyńska Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2017-07-08
2017-07-08
4
2017-07-09
13
2017-07-09
3
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (69)
2017-07-09
1
2017-07-09
1
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
HUBERTUS (163)
2017-07-08
16
2017-07-09
2
500
2017-07-09
18
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
NILUS (164)
2017-07-08
6
2017-07-08
7
2017-07-09
6
2017-07-09
10
DENTON (165)
2017-07-08
3
500
2017-07-09
13
DIAVISTO (166)
2017-07-08
2
2017-07-08
18
2017-07-09
5
100
2017-07-09
23
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
BULWAR (195)
2017-07-08
39
2017-07-08
19
2017-07-09
8
2017-07-09
WIWARO (196)
2017-07-08
43
2017-07-08
2017-07-09
5
2017-07-09
Świtalska Magdalena
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
DOLAR (44)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-08
7
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2017-07-08
2017-07-08
8
Szejner Jagoda
KJ Sokół Damasławek
DOLINA (19)
2017-07-08
2017-07-08
13
2017-07-09
15
2017-07-09
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (184)
2017-07-09
2017-07-09
2
2017-07-09
4
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
MONTANA (32)
2017-07-08
11
2017-07-08
12
2017-07-09
2017-07-09
11
Szymańska Julia
bpk
FACELIA (54)
2017-07-09
22
2017-07-09
19
Szymczak Jan
WTK Hermanów
KOPE (98)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
32
Szymczyk Oliwia
Stajnia Wiatrowo Las
GRZEŚ (105)
2017-07-08
12
2017-07-09
2017-07-09
14
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2017-07-08
6
Trojanowicz Borys
KJ Mustang Kochowo
HERA TS (206)
2017-07-08
14
2017-07-08
10
Tuliszkiewicz Olga
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2017-07-08
3
2017-07-08
1
2017-07-09
2017-07-09
1
2017-07-09
1
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
SOLALI (192)
2017-07-08
1
2017-07-08
6
2017-07-08
2017-07-08
26
Van Den Kroonenberg Mich?le
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2017-07-08
8
2017-07-08
2017-07-08
1
Wesoły Marcin
Posadowskie TJ
2017-07-08
1
2017-07-09
30
2017-07-08
1
2017-07-08
23
2017-07-09
23
2017-07-09
20
2017-07-08
15
2017-07-09
15
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
24
2017-07-09
1
FAUNA KG (213)
2017-07-08
9
2017-07-08
4
300
2017-07-09
8
200
2017-07-08
5
2017-07-08
20
2017-07-09
3
150
2017-07-09
29
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek, Stajnia Wiatrowo Las
CARY (152)
2017-07-08
28
2017-07-08
31
2017-07-09
12
2017-07-09
22
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
2017-07-08
19
2017-07-08
34
2017-07-09
6
Wietrzykowska Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
SPENCER (186)
2017-07-09
1
2017-07-09
3
Wiśniewska Weronika
Bpk
WARKA (156)
2017-07-09
2017-07-09
Witkowska Katarzyna
KJ Gołębin Stary
LEXUS (127)
2017-07-08
19
2017-07-08
12
2017-07-09
GIRARD (129)
2017-07-08
9
2017-07-09
6
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2017-07-09
9
2017-07-09
31
Wolny Julia
KJ Sokół Damasławek
UMBRO (188)
2017-07-08
32
2017-07-08
27
2017-07-09
20
Wrzyszcz Zbigniew
sokół Pniewy
HALNY (16)
2017-07-08
13
2017-07-09
8
Wyppich Agata
Stajnia Złota Podkowa
SOLA (10)
2017-07-08
2017-07-08
11
Zbierska Agnieszka
MEKLAR (248)
2017-07-09
2017-07-09
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
SALIDAD (243)
2017-07-09
Zielińska Marta
KJ Zagórów
2017-07-08
26
2017-07-08
7
Zielińska Marta
KJ Zagórów
2017-07-08
18
2017-07-08
Zielińska Natalia
KJ Sokół Damasławek
MULANI (36)
2017-07-08
2017-07-08
4
2017-07-09
3
2017-07-09
2017-07-09
5
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki
LARIFARI (180)
2017-07-08
1
2017-07-08
1
2017-07-09
2017-07-09
4
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2017-07-08
16
2017-07-08
22
2017-07-09
12
2017-07-09
16
2017-07-08
5
300
2017-07-09
3
2500
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
CARMEN (133)
2017-07-09
1
500
2017-07-09
1
750

Number of Riders: 147

Number of Horses: 210

The sum of prizes: 27 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl