Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Biały Las Stajnia Przybylscy
Biały Las, 01.07.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:23:27
2017-06-29 23:08:26
Natalia Piechurska ROSA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80-90 cm)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:21:32
2017-06-29 23:08:05
Monika Wilk JOHNY
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80-90 cm)
60 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-30 07:20:05
2017-06-29 22:18:47
Julia Kozakiewicz ULLI Z
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80-90 cm)
  • 1x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:17:59
2017-06-29 22:18:12
Paulina Kozakiewicz ODESSA PROFI
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:17:15
2017-06-29 22:17:48
Paulina Kozakiewicz COCO CHANEL
  • 1x 9R/N1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 10R/C/Konkurs dwufazowy o puchar firmy Equisystem - podłoża jeździeckie art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:16:50
2017-06-29 22:17:28
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 9R/N1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 10R/C/Konkurs dwufazowy o puchar firmy Equisystem - podłoża jeździeckie art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
56 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-30 07:16:17
2017-06-29 21:35:23
Jan Chrzanowski GOETHE
  • 1x 6R/P/P1/Grand Prix Juniorów o Puchar firmy Mustang Oława konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 110 /115 cm)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:14:08
2017-06-29 21:06:09
Jan Chrzanowski ENDURO M
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
  • 1x 10R/C/Konkurs dwufazowy o puchar firmy Equisystem - podłoża jeździeckie art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:12:45
2017-06-29 21:05:28
Jan Chrzanowski QUENTIN TARANTINO AB
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:10:58
2017-06-29 21:04:40
Hubert Chrzanowski ROYAL
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:09:57
2017-06-29 21:03:29
Jan Chrzanowski KDW NOW OR NEVER Z
  • 1x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:42:10
2017-06-29 19:29:18
Martyna Sinica GOLDI LOCKS
  • 1x 4R/KUCE/Grand Prix Kucy o Puchar Okregowego Zwiazku Hodowli Koni konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 80-90 cm)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:39:41
2017-06-29 19:28:18
Bruno Haniszewski GWIAZDECZKA
  • 1x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:40:17
2017-06-29 19:27:49
Weronika Krzecka GWIAZDECZKA
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 12:23:00
2017-06-29 09:33:00
Elżbieta Markocka E-SCHONE BLUME
  • 1x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 12:23:17
2017-06-29 09:32:25
Małgorzata Hoffman EMALIA
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
46 ENTRY CANCELED 2017-06-29 09:41:27
2017-06-29 09:31:55
Emilia Konieczna ARIZONA
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 12:23:34
2017-06-29 07:51:44
Mariusz Kąkol SAVOY 51
  • 1x 9R/N1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
  • 1x 10R/C/Konkurs dwufazowy o puchar firmy Equisystem - podłoża jeździeckie art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:07:48
2017-06-28 21:43:29
Karol Chrzanowski BRANKA
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80-90 cm)
  • 1x 4R/KUCE/Grand Prix Kucy o Puchar Okregowego Zwiazku Hodowli Koni konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 80-90 cm)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:05:50
2017-06-28 21:30:04
Joanna Jankowska KOKAINA
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:05:32
2017-06-28 21:29:54
Joanna Jankowska EKWADOR
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:05:07
2017-06-28 17:47:22
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
  • 1x 9R/N1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:57:22
2017-06-28 12:24:44
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 5R/L/L1/Grand Prix Juniorów Młodszych o Puchar firmy NTB Tomasz Ochab konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 100 i 105 cm)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:57:35
2017-06-28 12:24:06
Matylda Dubiniak KOLIA EWITA
  • 1x 5R/L/L1/Grand Prix Juniorów Młodszych o Puchar firmy NTB Tomasz Ochab konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 100 i 105 cm)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:57:46
2017-06-28 12:23:28
Matylda Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 4R/KUCE/Grand Prix Kucy o Puchar Okregowego Zwiazku Hodowli Koni konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 80-90 cm)
37 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-30 07:27:02
2017-06-28 12:22:51
Anna Cependa KONTIKI EWITA
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80-90 cm)
  • 1x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:04:05
2017-06-28 08:20:35
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:59:53
2017-06-28 08:19:53
Jarosław Poręba CLARA
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
  • 1x 9R/N1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:58:55
2017-06-27 19:58:26
Daria Sowa TOUAREG
  • 1x 4R/KUCE/Grand Prix Kucy o Puchar Okregowego Zwiazku Hodowli Koni konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 80-90 cm)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:05:26
2017-06-27 19:55:53
Jacek Gurbiel GARTON
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:59:25
2017-06-27 14:51:55
Daniel Wieliczko GOLD CARETINO
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
  • 1x 9R/N1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:59:36
2017-06-27 14:51:30
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 11:16:35
2017-06-27 10:07:27
Nina Jarosz SANSIERRA
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
  • 1x 9R/N1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
29 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-29 06:57:21
2017-06-26 22:20:14
Matylda Kasner PERŁA R
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 11:17:12
2017-06-26 22:19:22
Matylda Kasner BONGO
  • 1x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 11:45:52
2017-06-26 18:04:11
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80-90 cm)
  • 1x 4R/KUCE/Grand Prix Kucy o Puchar Okregowego Zwiazku Hodowli Koni konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 80-90 cm)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 16:59:44
2017-06-26 15:48:41
Wiktoria Woźniak LEGION
  • 1x 6R/P/P1/Grand Prix Juniorów o Puchar firmy Mustang Oława konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 110 /115 cm)
25 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2017-06-26 10:03:46
2017-06-26 09:45:07
Claudia Pulst GROM
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80-90 cm)
  • 1x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
  • 1x 5R/L/L1/Grand Prix Juniorów Młodszych o Puchar firmy NTB Tomasz Ochab konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 100 i 105 cm)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 10:04:14
2017-06-26 08:58:42
Aleksandra Skąpska UPTOWN GIRL
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
  • 1x 9R/N1/Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 125 cm)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 10:04:30
2017-06-26 08:58:18
Aleksandra Skąpska CELADINE
  • 1x 6R/P/P1/Grand Prix Juniorów o Puchar firmy Mustang Oława konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 110 /115 cm)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 17:00:00
2017-06-26 08:44:55
Kalina Domkowicz GOTYK
  • 2x 6R/P/P1/Grand Prix Juniorów o Puchar firmy Mustang Oława konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 110 /115 cm)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 10:05:33
2017-06-22 18:08:11
Weronika Koroblowska COBERLINA
  • 1x 5R/L/L1/Grand Prix Juniorów Młodszych o Puchar firmy NTB Tomasz Ochab konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 100 i 105 cm)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 10:05:50
2017-06-22 18:07:45
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 6R/P/P1/Grand Prix Juniorów o Puchar firmy Mustang Oława konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 110 /115 cm)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 10:06:08
2017-06-22 18:07:23
Zuzanna Antoniak ALGIDA
  • 1x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 10:06:22
2017-06-22 18:07:04
Sarah Gamperl OBORA'S EVENING TEA
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80-90 cm)
  • 1x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 10:07:48
2017-06-22 18:06:36
Aleksandra Kosiorowska TALENT
  • 2x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
16 ENTRY CANCELED 2017-06-29 23:11:04
2017-06-22 18:06:00
Aleksandra Srednicka JOHNY
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 10:08:19
2017-06-22 17:17:41
Wiktoria Boś METEOR
  • 2x 1T/mini LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 60-70 cm)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 19:57:53
2017-06-22 12:17:27
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
  • 1x 5R/L/L1/Grand Prix Juniorów Młodszych o Puchar firmy NTB Tomasz Ochab konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 100 i 105 cm)
13 ENTRY CANCELED 2017-06-29 18:42:16
2017-06-22 12:16:57
Joanna Zawadka BOSS
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:47:13
2017-06-22 09:30:53
Kamila Błaszczyk LANOS
  • 1x 5R/L/L1/Grand Prix Juniorów Młodszych o Puchar firmy NTB Tomasz Ochab konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 100 i 105 cm)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:45:25
2017-06-21 22:26:32
Fazja Adrar GLORIN F
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80-90 cm)
  • 1x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
  • 1x 5R/L/L1/Grand Prix Juniorów Młodszych o Puchar firmy NTB Tomasz Ochab konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 100 i 105 cm)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:44:59
2017-06-21 17:22:57
Marek Wojnowski DAR - L
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
  • 1x 8R/N/Konkurs dwufazowy o nagrodę firmy UNIGASTRO art. 274.5.3 (wys.120)
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:44:27
2017-06-21 17:21:48
Hubert Wojnowski CONTENDROS LIVE
  • 1x 6R/P/P1/Grand Prix Juniorów o Puchar firmy Mustang Oława konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 110 /115 cm)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:41:56
2017-06-21 09:28:02
Tomasz Kuczerawy CHACCOS BOY
  • 1x 10R/C/Konkurs dwufazowy o puchar firmy Equisystem - podłoża jeździeckie art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 10:09:48
2017-06-21 09:27:39
Tomasz Kuczerawy URACA II
  • 1x 10R/C/Konkurs dwufazowy o puchar firmy Equisystem - podłoża jeździeckie art. 274.5.3 (wys. 130 cm)
6 ENTRY CANCELED 2017-06-26 08:31:28
2017-06-21 09:27:12
Tomasz Kuczerawy OLIMPIC STAR
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:39:25
2017-06-21 09:26:34
Tomasz Kuczerawy CONSUELA 10
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:37:44
2017-06-21 09:25:58
Tomasz Kuczerawy CAMPARI
  • 1x 7R/P/Konkurs z jokerem art. 269.5 (wys. 110)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:37:16
2017-06-21 09:21:49
Tomasz Kuczerawy DING DONG
  • 2x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:36:32
2017-06-21 09:20:26
Tomasz Kuczerawy CAVANI G
  • 2x 3R/L/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys.100 cm)
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 09:36:02
2017-06-20 17:32:56
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 2T/LL/Konkurs dokładności art. 238.1.1 (wys. 80-90 cm)
  • 2x 5R/L/L1/Grand Prix Juniorów Młodszych o Puchar firmy NTB Tomasz Ochab konkurs dwunawrotowy art. 273.3.3.2 (wys. 100 i 105 cm)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adrar Fazja LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O042017
2. Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
3. Błaszczyk Kamila KJ Arkadia Wielka Lipa
2005 (JM.)
O035937
4. Boś Wiktoria Stajnia Namlikowo
2005 (JM.)
brak
5. Cependa Anna JKS Jaroszówka
S
O002563
6. Charadnik Vitalii bpk
1996 (MJ.)
O043396
7. Chrzanowski Hubert KJ Ślęża Wrocław
2005 (JM.)
O040157
8. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
9. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (JM.)
O040158
10. Domkowicz Kalina bpk
2003 (JM.)
O034285
11. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
12. Gamperl Sarah KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O033173
13. Gurbiel Jacek KJ Picador
S
O007395
14. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
15. Hoffman Małgorzata KJ Podkówka Team
S
O025147
16. Jankowska Joanna KJ Jeziorki-Osieczna
1997 (MJ.)
O023553
17. Jarosz Nina LKJ Platan Wrocław
1997 (MJ.)
O027017
18. Kąkol Mariusz KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
S
O015007
19. Kasner Matylda bpk
2001 (J.)
O023415
10147432
20. Kaźmierczak Katarzyna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O003715
21. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
O036714
22. Kosiorowska Aleksandra KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
S
O013673
23. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
24. Krzecka Weronika KJ Folwark Wenus Suszki
2007 (Mł.)
O045684
25. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
26. Kuwik Karolina LKJ Platan Wrocław
2003 (JM.)
O039250
27. Markocka Elżbieta KJ Podkówka Team
S
O032713
28. Piechurska Natalia KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
brak
29. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
30. Sinica Martyna KJ Folwark Wenus Suszki
2004 (JM.)
O046200
31. Skąpska Aleksandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O036344
32. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
33. Sowa Daria KJ Picador
2001 (J.)
O026287
34. Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet Kurowice
S
O033679
35. Stryjkowska Agata KU AZS Politechnika Warszawska
S
Z004066
10084777
36. Wieliczko Daniel KJ Pobet
S
O004020
37. Wilk Monika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
1998 (MJ.)
brak
38. Wojnowski Hubert bpk
2001 (J.)
O025673
39. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
40. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (JM.)
O023612
41. Zawadka Joanna KJ Picador Wrocław
2004 (JM.)
O034429
42. Żuk Kaja KJ Picador
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

44

ALGIDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Samba Hit I /
M: Alaska /
O: Mateusz Świszcz
B:
K015303 616007610053509
2.

35

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
3.

18

BRANKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:149 F: Bard / Pluto
M: Bajka / Sylvester
O: Krystyna Popkowska
B:
K016842 POL013670070405
4.

14

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
5.

51

CAMPARI Bawarska GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
6.

43

CANDY LADY OLD POL 2012 Klacz siwa F: Cantoblanco /
M: Luisa / Lucky Lionel
O: Zuzanna Antoniak
B: Christiane Hoffman
K022138 DE418181661512
7.

56

CAVANI G Niem. Sport. GER 2013 Ogier gniada F: Chacco Me Biolley
M: Cara / Cascari
O: Ludwig Gillmaier
B: S & H Heinrich
K022846 DE456370260313
8.

40

CELADINE WEST GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II /
M: Callas / Castillo
O: Sylwia Skąpska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
9.

53

CHACCOS BOY BAW GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K017717 DE481810070609
10.

27

CLARA HOL POL 2007 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Mandra / Contender
O: Jarosław Poręba
B:
K012569 DE421000198807 103VZ27
11.

42

COBERLINA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Verlina / Coriander
O: Grzegorz Przybylski
B:
K014953 528003000709991
12.

6

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
13.

52

CONSUELA 10 WESTF POL 2006 Klacz kara F: Conceicao / Contender
M: Lafayette / Landino
O: Ludwig Gillmaier
B: Wolfgang Brinkmann
K017191 DE441410183806 103MG25
14.

55

CONTENDROS LIVE HAN GER 2002 Wałach ciemnogniada/162 F: Contendro / Contender
M: Dynamo Queen / Dynamo
O: Marek Wojnowski
B: Dr. Dieter Burfeindt
K010127 DE431314413902 103CC47
15.

54

DAR - L SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Corleone Z /
M: Drezyna / Saracen
O: Marek Wojnowski
B: Jan Łukaszczyk
K015075 616009670048409
16.

50

DING DONG BAW POL 2013 Wałach gniada F: Diarado /
M: Roxy / Stalypso
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022843 DE481810293613
17.

15

E-SCHONE BLUME Niem. Sport. GER 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Findus /
M: Equisa / Eskadron
O: Henryk Podkówka
B: Sven Maab
K017333 DE455870355408
18.

20

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
O: Joanna Jankowska
B: Maciej Grygier
K016485 POL009610114707
19.

16

EMALIA Śląska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Purist /
M: Elza / Literat
O: Henryk Podkówka
B: Henryk Podkówka
K014979 POL008670120408
20.

8

ENDURO M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Entropia M / In Camera
O: Anna Białek
B: SK Moszna
K016857 POL009690067009
21.

31

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/152 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
22.

23

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
23.

25

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
24.

29

GARTON SP POL 2010 Ogier siwa/172 F: Voltaire /
M: Golanda / Able Albert
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
K018276 616009670088610
25.

49

GLORIN F SP POL 2004 Klacz gniada F: Lorenso /
M: Grand Lady / Lambada
O: Anna Popierawska
B: Bolesław Kuczerawy
K020094 POL009610034205
26.

30

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada/176 F: Caretino K / Caretino
M: Galacja / Garantie
O: Daniel Wieliczko
B: Łukasz Wasilewski
K009961 POL009611057504 105AA52
27.

12

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K021182 616999670165109
28.

37

GOTYK SP POL 2009 Wałach siwa/167 F: Libretto /
M: Gloria / Leandro
O: Patrycja Domkowicz
B: SK Kalników Sp. z o. o.
K019030 616009630148709
29.

65

GREAT PLEASURE KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Dynamite Vt Hazelarenhoekje / Heartbreaker
M: Pearl Jam / Hay Guy
O: Katarzyna Kaźmierczak
B: Katarzyna Kaźmierczak
K023134 528003201111016
30.

13

GWIAZDECZKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K023657 61699967016509
31.

21

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Iskar /
M: Jarla / Luron
O: Kinga Stańczak
B: Jarosław Gawlik
K018823 POL009690014809
32.

2

JOHNY KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc: F: Sanwan /
M: Jenny /
O: Paulina Przybylska
B:
K014909 POL013570341503
33.

19

KOKAINA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Lider / Le Grand III
M: Korrida / Krater
O: Joanna Jankowska
B: Zbigniew Głuszek
K018652 POL007610233507
34.

24

KOLIA EWITA SP POL 2002 Klacz gniada F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K015248 POL009670073102
35.

26

KONTIKI EWITA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Talent /
M: Konopielka /
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K014773
36.

60

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
O: Małgorzata i Tomasz Siergiej
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K020919 DE418180224811
37.

48

LANOS SP POL 2000 Wałach gniada F: Harwest /
M: Laska / Antokol
O: Paulina Grocka
B:
K019982 POL009611001500
38.

36

LEGION HAN GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Landsieger I / Landfriese I
M: Lantina / Lanthan
O: Anna Woźniak
B: Hans Eugen Heimanns
K009737 DE431316863604
39.

63

LUCKY STAR HOL POL 2012 Wałach gniada F: Larcon / Larimar
M: Rania II / Capo
O: Izabela Dyrek
B: Uwe Bruhn
K022917 DE421000109212
40.

57

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
41.

47

METEOR KUC POL 2006 Wałach gniada/mk:144 F: Nowator /
M: Mojra /
O: Zofia Namlik
B: Zygmunt Jamka
brak POL013660468 06
42.

45

OBORA'S EVENING TEA Est. Sport. POL 2010 Klacz gniada F: Epsom Gesmeray /
M: Tea Pot / Landlord
O: Gestüt Obora
B: Gestüt Obora
K023725 23300111A170333
43.

4

ODESSA PROFI SP POL 2011 Klacz gniada F: Vandamme /
M: Orgia Profi / Ramstein
O: Lidia Bieniek
B: Leszek Szczykała
K020874 616009540003311
44.

33

PERŁA R SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/175 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Persefona R / Landino
O: Karolina Kasner
B: Romico Romuald Halabuda
K012227 616009540007807 104BD21
45.

64

QUAMAR HAN GER 2011 Klacz gniada F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Luzy / Landor S
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K019698 DE431314313611
46.

9

QUENTIN TARANTINO AB HOL GER 2011 Ogier gniada F: Canoso / Catoki
M: Mia I / Carthago
O: Andrzej Błażejewski
B: Sprehe
K018714 DE421000548411
47.

1

ROSA Śląska POL 2005 Klacz siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Anna Wiśniewska
B:
brak
48.

10

ROYAL KUC POL 1998 Wałach inna/130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Anna Chrzanowska
B:
K009244 POL999690102898
49.

32

SANSIERRA WESTF POL 2005 Klacz gniada F: San Siro /
M: Pia / Paradermarsch II
O: Joanna Jarosz
B: Heinrich Beckmeier
K019153 DE441411339105
50.

17

SAVOY 51 HAN GER 2005 Wałach gniada F: Stolzenberg / Stakkato
M: Loni / Lordanos
O: Mariusz Kąkol
B: Eitel Wehrs Ot Steinwedel
K021068 DE431311306205 103KJ80
51.

61

STACCOLUE OLD POL 2008 Wałach gniada F: Stakkatol / Stakkato
M: Quasandra / Chacco-Blue
O: Krzysztof Dyrek & Gestut Lewitz
B: Gestut Lewitz
K019146 DE418181368508 104RI71
52.

46

TALENT SP POL 2013 Wałach gniada F: Corleone Z /
M: Tośka / Exaltation
O: Aleksandra Kosiorowska
B: SK Jaroszówka
K023284 616009670098813
53.

28

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier ciemnogniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
O: Andrzej Sowa
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
54.

39

UPTOWN GIRL SP POL 2006 Klacz gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Ucayali / Qumball
O: Sylwia Skąpska
B: Bolesław Kuczerawy
K015367 POL009670120106
55.

41

URACA II SP POL 2010 Klacz siwa F: Baloussini / Baloubet Du Rouet
M: Uptown Girl / Quamiro
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
K018503 DE418181719610
56.

62

WILD HUNTER OLD POL 2012 Wałach gniada F: Warrant / Numero Uno
M: Havana / Nurjev
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K020741 DE418180184512
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adrar Fazja
LKJ Platan Wrocław
2017-07-01
1
2017-07-01
Antoniak Zuzanna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-07-01
3
ALGIDA (44)
2017-07-01
6
2017-07-01
16
Błaszczyk Kamila
KJ Arkadia Wielka Lipa
LANOS (48)
2017-07-01
Boś Wiktoria
Stajnia Namlikowo
METEOR (47)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Cependa Anna
JKS Jaroszówka
2017-07-01
1
2017-07-01
10
Charadnik Vitalii
bpk
2017-07-01
7
2017-07-01
2
2017-07-01
2
2017-07-01
1
Chrzanowski Hubert
KJ Ślęża Wrocław
ROYAL (10)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
2017-07-01
4
2017-07-01
6
2017-07-01
6
2017-07-01
14
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
BRANKA (18)
2017-07-01
4
Domkowicz Kalina
bpk
GOTYK (37)
2017-07-01
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
FENIKS (23)
2017-07-01
4
2017-07-01
3
2017-07-01
1
Gamperl Sarah
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-07-01
7
2017-07-01
11
Gurbiel Jacek
KJ Picador
GARTON (29)
2017-07-01
15
2017-07-01
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
2017-07-01
Hoffman Małgorzata
KJ Podkówka Team
EMALIA (16)
2017-07-01
13
2017-07-01
Jankowska Joanna
KJ Jeziorki-Osieczna
KOKAINA (19)
2017-07-01
14
EKWADOR (20)
2017-07-01
2017-07-01
16
Jarosz Nina
LKJ Platan Wrocław
2017-07-01
4
2017-07-01
8
Kąkol Mariusz
KJ Olmet Ost-Sped Ostrów Wlkp.
2017-07-01
5
2017-07-01
3
100
Kasner Matylda
bpk
2017-07-01
3
2017-07-01
11
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-07-01
5
2017-07-01
13
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-07-01
2
Kosiorowska Aleksandra
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
TALENT (46)
2017-07-01
9
2017-07-01
11
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2017-07-01
8
2017-07-01
3
100
2017-07-01
5
Krzecka Weronika
KJ Folwark Wenus Suszki
2017-07-01
7
Kuczerawy Tomasz
Konie Sportowe Gillmaier
2017-07-01
4
2017-07-01
6
2017-07-01
1
CAMPARI (51)
2017-07-01
8
2017-07-01
10
2017-07-01
10
2017-07-01
1
200
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Kuwik Karolina
LKJ Platan Wrocław
MASIMO (57)
2017-07-01
1
2017-07-01
Markocka Elżbieta
KJ Podkówka Team
2017-07-01
8
2017-07-01
12
Piechurska Natalia
KJ Bialy Las Stajnia Przybylscy
ROSA (1)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Poręba Jarosław
Karkonoski KJ
CLARA (27)
2017-07-01
12
2017-07-01
6
Sinica Martyna
KJ Folwark Wenus Suszki
2017-07-01
Skąpska Aleksandra
JKS Elcon Szczecin
2017-07-01
9
2017-07-01
1
200
2017-07-01
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-01
3
2017-07-01
4
2017-07-01
2
150
2017-07-01
2
150
Sowa Daria
KJ Picador
TOUAREG (28)
2017-07-01
3
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Pobet Kurowice
JANTAR (21)
2017-07-01
7
2017-07-01
7
Stryjkowska Agata
KU AZS Politechnika Warszawska
QUAMAR (64)
2017-07-01
1
2017-07-01
11
Wieliczko Daniel
KJ Pobet
2017-07-01
15
FAVERA (31)
2017-07-01
1
2017-07-01
5
Wilk Monika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
JOHNY (2)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Wojnowski Hubert
bpk
2017-07-01
2
Wojnowski Marek
bpk
DAR - L (54)
2017-07-01
9
2017-07-01
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
LEGION (36)
2017-07-01
1
Zawadka Joanna
KJ Picador Wrocław
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Żuk Kaja
KJ Picador
BLUSTAR (35)
2017-07-01
1
2017-07-01
2

Number of Riders: 42

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062017-1, TARANT EVENTS Szymon Tarant)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl