Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
162 ACCEPTED 2022-06-24 20:47:57
2022-06-24 20:45:45
Natalia Brzozowska FINISH
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
161 ACCEPTED 2022-06-23 18:52:13
2022-06-23 18:52:00
Wiktoria Płuciennik ARONIA
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
160 ACCEPTED 2022-06-23 12:57:45
2022-06-23 12:55:12
Karolina Lisowska DIL CASSO
  • 1x 7R/L/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa L
  • 1x 8R/P/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa P
159 ACCEPTED 2022-06-23 12:57:48
2022-06-23 12:54:51
Hanna Kosińska KSIĄŻE BALOU M
  • 1x 7R/L/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa L
  • 1x 8R/P/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa P
158 ACCEPTED 2022-06-23 12:57:51
2022-06-23 12:54:22
Hanna Kosińska POMELO
  • 2x 7R/L/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa L
157 ACCEPTED 2022-06-23 12:57:53
2022-06-23 12:53:47
Julia Fabisiak HENRIETTE
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa LL - 80 cm
156 ACCEPTED 2022-06-23 12:57:57
2022-06-23 12:53:00
Robert Bernagiewicz CHACCALL
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa P
  • 1x 14R/N/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa N
155 ACCEPTED 2022-06-23 10:05:30
2022-06-23 10:01:28
Jagoda Wetmańska BARNABA
  • 2x 15/LL - 90 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
154 ACCEPTED 2022-06-23 10:05:24
2022-06-23 10:00:44
Agata Obraniak TORPEDO
  • 2x 15/LL - 90 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
153 ACCEPTED 2022-06-23 09:01:09
2022-06-23 09:00:57
Ewa Machniewicz BEAUTIFULL LADY Z
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa L
  • 2x 7R/L/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa L
152 ACCEPTED 2022-06-22 18:08:29
2022-06-22 18:07:33
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa P
  • 1x 4R/N/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa N
  • 1x 8R/P/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa P
  • 1x 9R/N/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa N
  • 1x 14R/N/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa N
151 ACCEPTED 2022-06-22 07:56:45
2022-06-21 22:35:21
Helena Michalak STAR LIGHT
  • 2x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 30/gr. A-1/Finał Grupy A-1, 70 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
150 ACCEPTED 2022-06-22 07:56:40
2022-06-21 22:32:48
Helena Michalak WINCENTY
  • 2x 20/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/gr. A-0/Finał Grupy A-0, 50 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
149 ACCEPTED 2022-06-21 22:05:28
2022-06-21 21:45:35
Jan Kanty Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
148 ACCEPTED 2022-06-22 12:30:34
2022-06-21 17:35:51
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 2x 7R/L/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa L
147 ACCEPTED 2022-06-21 17:10:53
2022-06-21 16:52:18
Magdalena Lasota MANIEK
  • 2x Z2/50 cm/Zabawowy - Reg. DiM
146 ACCEPTED 2022-06-21 17:11:11
2022-06-21 16:51:22
Jacek Lasota SILVER
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa P
  • 1x 4R/N/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa N
  • 1x 8R/P/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa P
  • 1x 9R/N/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa N
145 ACCEPTED 2022-06-21 14:11:44
2022-06-21 14:11:10
Mateusz Kroc ORTEGA 10
  • 2x 1R/LL-80/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa LL - 80 cm
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa LL - 80 cm
  • 1x 11R/80 cm/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa LL - 80 cm
144 ACCEPTED 2022-06-21 12:22:19
2022-06-21 11:59:59
Magdalena Marciniak SIBILLA
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
143 ACCEPTED 2022-06-21 12:22:22
2022-06-21 11:57:53
Magdalena Marciniak CASSIMERO
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
142 ACCEPTED 2022-06-21 12:22:14
2022-06-21 11:57:12
Hanna Marciniak LEON
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 39/100-120/Konkurs pocieszenia Duże Konie 100/110/120 cm - zwykły Art.238.2.1
141 ACCEPTED 2022-06-22 14:25:57
2022-06-21 09:38:30
Ewa Kwiatkowska WIEDŹMIRA
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
140 ACCEPTED 2022-06-22 14:26:25
2022-06-21 09:31:49
Ewa Kwiatkowska KODEINA
  • 1x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 39/100-120/Konkurs pocieszenia Duże Konie 100/110/120 cm - zwykły Art.238.2.1
139 ACCEPTED 2022-06-22 14:26:56
2022-06-21 09:29:45
Ewa Kwiatkowska BERNIKLA
  • 1x 1R/LL-80/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa LL - 80 cm
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
138 ACCEPTED 2022-06-21 08:51:30
2022-06-21 08:39:50
Oliwia Stanisławczyk RAPHAELLA P
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
137 ACCEPTED 2022-06-21 09:09:15
2022-06-21 08:39:02
Wiktoria Stanisławczyk BERGS-AUG 09-61
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
136 ACCEPTED 2022-06-21 07:05:22
2022-06-21 05:29:29
Zofia Hankus HARRY
  • 2x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
135 ACCEPTED 2022-06-21 07:04:16
2022-06-20 23:14:04
Andrzej Głoskowski HERCULES
  • 1x 4R/N/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa N
134 ACCEPTED 2022-06-21 07:04:21
2022-06-20 23:13:08
Andrzej Głoskowski ARAMIDA
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa L
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa P
133 ACCEPTED 2022-06-21 07:04:24
2022-06-20 23:12:45
Andrzej Głoskowski MOUS
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa L
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa P
132 ACCEPTED 2022-06-21 07:04:31
2022-06-20 23:07:41
Michalina Czyżewicz CURRY
  • 2x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
131 ACCEPTED 2022-06-20 21:36:34
2022-06-20 19:48:43
Sylwester Majdziński JANE VON ROCHERATH
  • 1x 7R/L/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa L
  • 1x 8R/P/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa P
130 ACCEPTED 2022-06-21 09:21:09
2022-06-20 19:47:04
Sylwester Majdziński LITSE PANGAARDENHOF
  • 1x 7R/L/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa L
  • 1x 8R/P/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa P
129 ACCEPTED 2022-06-20 17:47:02
2022-06-20 17:18:44
Julia Ucińska DOBROSTAN
  • 1x 7R/L/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa L
  • 1x 8R/P/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa P
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa L
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa P
128 ACCEPTED 2022-06-20 17:47:10
2022-06-20 17:07:49
Michał Tyszko BIG MAL EH Z
  • 2x 1R/LL-80/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa LL - 80 cm
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa LL - 80 cm
  • 2x 29/gr. A-0/Finał Grupy A-0, 50 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
127 ACCEPTED 2022-06-20 17:47:15
2022-06-20 17:07:06
Michał Tyszko KENZO Z
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa P
  • 1x 4R/N/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa N
  • 1x 8R/P/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa P
  • 1x 9R/N/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa N
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa P
  • 1x 14R/N/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa N
126 ACCEPTED 2022-06-20 17:47:20
2022-06-20 17:06:39
Michał Tyszko VIA CALIDA
  • 1x 2R/L/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa L
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa P
  • 1x 7R/L/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa L
  • 1x 8R/P/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa P
  • 1x 12R/L/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa L
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa P
125 ACCEPTED 2022-06-20 21:36:43
2022-06-20 17:04:52
Maria Kozina LUCKY MIKE
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa P
  • 1x 4R/N/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa N
  • 1x 8R/P/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa P
  • 1x 9R/N/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa N
  • 1x 13R/P/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa P
  • 1x 14R/N/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa N
124 ACCEPTED 2022-06-20 17:47:42
2022-06-20 17:00:31
Adrianna Ostrowska OMARA VD WELLINGTON
  • 1x 10R/C/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa C
123 ACCEPTED 2022-06-20 17:47:48
2022-06-20 17:00:10
Adrianna Ostrowska KAROLA BS
  • 1x 5R/C/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa C
122 ACCEPTED 2022-06-20 17:47:52
2022-06-20 16:59:47
Adrianna Ostrowska PLEASURE BLUE
  • 1x 4R/N/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa N
121 ACCEPTED 2022-06-20 17:47:57
2022-06-20 16:57:48
Adrianna Ostrowska LANDMEISTER VDL
  • 1x 4R/N/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa N
120 ACCEPTED 2022-06-20 17:48:02
2022-06-20 16:57:28
Adrianna Ostrowska FERRY
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa P
119 ACCEPTED 2022-06-20 17:48:07
2022-06-20 16:57:25
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka LORIN
  • 2x 1R/LL-80/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa LL - 80 cm
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa LL - 80 cm
118 ACCEPTED 2022-06-20 17:48:11
2022-06-20 16:57:07
Adrianna Ostrowska NADALL VDL
  • 2x 2R/L/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa L
117 ACCEPTED 2022-06-20 17:48:15
2022-06-20 16:55:59
Adrianna Ostrowska NAGANO
  • 2x 1R/LL-80/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa LL - 80 cm
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa LL - 80 cm
116 ACCEPTED 2022-06-20 17:48:20
2022-06-20 16:55:58
Aleksandra Słuszniak-Marchwicka CHESTER
  • 2x 1R/LL-80/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa LL - 80 cm
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa LL - 80 cm
115 ACCEPTED 2022-06-20 17:48:23
2022-06-20 16:55:27
Adrianna Ostrowska STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 2x 1R/LL-80/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa LL - 80 cm
  • 2x 6R/LL-80/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa LL - 80 cm
114 ACCEPTED 2022-06-20 10:42:17
2022-06-20 10:00:08
Zofia Hart Dyke MISSISSIPI
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
113 ACCEPTED 2022-06-20 10:42:20
2022-06-20 09:59:25
Zofia Hart Dyke HAPPY DAY
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
112 ACCEPTED 2022-06-20 10:13:43
2022-06-20 09:52:49
Inga Kosmowska CHAPMAN
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
111 ACCEPTED 2022-06-17 23:57:45
2022-06-17 23:39:34
Julia Niedzielska CASHMIR BIJOU
  • 2x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 15/LL - 90 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
110 ACCEPTED 2022-06-17 21:30:32
2022-06-17 20:51:52
Amelia Grum NIRMAN
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
109 ACCEPTED 2022-06-17 20:35:19
2022-06-17 20:15:17
Wiktoria Płuciennik MICHIGAN VAN DE MIZERIK
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
108 ACCEPTED 2022-06-17 20:35:28
2022-06-17 20:13:50
Wiktoria Płuciennik MOREPARK AD ALTA
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 7/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
107 ACCEPTED 2022-06-21 08:09:05
2022-06-17 17:43:47
Carla Moczkowska DONDER H
  • 2x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
106 ACCEPTED 2022-06-21 08:08:27
2022-06-17 17:42:23
Carla Moczkowska MILAGROSS
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
105 ACCEPTED 2022-06-21 08:10:27
2022-06-17 17:40:32
Mia Moczkowska ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
104 ACCEPTED 2022-06-21 08:09:51
2022-06-17 17:39:45
Mia Moczkowska MENTOS
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
103 ACCEPTED 2022-06-17 17:09:03
2022-06-17 17:00:00
Paulina Salamon FOR EXAMPLE
  • 1x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 15/LL - 90 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 39/100-120/Konkurs pocieszenia Duże Konie 100/110/120 cm - zwykły Art.238.2.1
102 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:03
2022-06-16 13:13:11
Amelia Kwiecień JAY JAY M.
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 26/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 2x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
101 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:08
2022-06-16 09:41:22
Mateusz Gordzielik TOFIX
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
100 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:13
2022-06-16 09:01:50
Gabriela Lewandowska BEŁT
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 30/gr. A-1/Finał Grupy A-1, 70 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
99 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:17
2022-06-16 09:01:24
Gabriela Lewandowska JUNIOR
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 30/gr. A-1/Finał Grupy A-1, 70 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
98 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:21
2022-06-16 09:00:41
Michalina Lewandowska EMMA
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
97 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:26
2022-06-16 09:00:13
Michalina Lewandowska JAGIENKA
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
96 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:30
2022-06-16 08:23:16
Hubert Kowalczyk TACYT
  • 1x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 14/C - 130 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
95 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:34
2022-06-16 08:16:01
Maria Sacha MAGNAT
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
94 ACCEPTED 2022-06-22 10:01:29
2022-06-16 08:13:45
Apolonia Popkowska CUDUŚ
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
93 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:42
2022-06-16 08:12:10
Oliwia Szczepuła FIESTA EWITA
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
92 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:46
2022-06-16 08:12:04
Lena Parzych CHAGAL
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
91 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:51
2022-06-16 08:09:36
Oliwia Kopania AMIGO
  • 2x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
90 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:55
2022-06-16 08:08:07
Zofia Hankus ORKAN
  • 2x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
89 ACCEPTED 2022-06-16 14:18:59
2022-06-16 08:06:01
Marcelina Ciborowska TORERO
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
88 ACCEPTED 2022-06-16 06:29:54
2022-06-16 00:33:25
Alicja Poniatowska FERRALINE
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
87 ACCEPTED 2022-06-16 06:29:59
2022-06-16 00:31:10
Alicja Poniatowska ORIANA
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
86 ACCEPTED 2022-06-16 06:30:02
2022-06-16 00:25:47
Pola Hajder STORMING AHEAD
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
85 ACCEPTED 2022-06-16 06:30:07
2022-06-16 00:22:51
Klaudia Bernaś SESILA G
  • 1x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 15/LL - 90 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
84 ACCEPTED 2022-06-22 09:57:46
2022-06-15 20:58:46
Martyna Grobelny FREZIE
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/gr. C/Finał Grupy C, 95 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
83 ACCEPTED 2022-06-22 09:58:55
2022-06-15 20:57:58
Martyna Grobelny MAKS
  • 2x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/gr. C/Finał Grupy C, 95 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
82 ACCEPTED 2022-06-15 15:55:25
2022-06-15 15:28:04
Zofia Ciszek DŻARNA
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
81 ACCEPTED 2022-06-21 19:01:56
2022-06-15 12:24:19
Zuzanna Olawa Vel Olawińska FRENCH BROWNIE
  • 1x 3R/P/ZR - zwykły- Art. 238.2.1 - Klasa P
80 ACCEPTED 2022-06-16 06:30:11
2022-06-15 11:38:26
Marek Rozumecki BENETON
  • 1x Z2/50 cm/Zabawowy - Reg. DiM
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - zwykły Art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-06-16 02:10:05
2022-06-15 11:37:46
Anna Rozumecka BENETON
  • 1x 20/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - zwykły Art.238.2.1
78 ACCEPTED 2022-06-15 11:13:27
2022-06-15 10:50:25
Olaf Pięta FRED FLINSTONE
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
77 ACCEPTED 2022-06-22 10:00:23
2022-06-15 08:36:05
Julia Kwiatkowska MIRANDA GLORIA
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - zwykły Art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-06-15 08:37:40
2022-06-15 08:35:01
Amelia Burdelas TONY’S BOY
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
75 ACCEPTED 2022-06-22 10:01:54
2022-06-15 01:06:50
Antonina Słodkiewicz DON NATHANIEL PP
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
74 ACCEPTED 2022-06-22 10:02:20
2022-06-14 23:46:17
Alex Stępień ISABELLA
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 2x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
73 ACCEPTED 2022-06-21 19:02:26
2022-06-14 18:42:58
Lena Furmańczyk KLARA
  • 2x Z1/50 cm/Zabawowy - Reg. DiM
  • 1x 1/50 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x Z2/50 cm/Zabawowy - Reg. DiM
  • 1x 20/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
72 ACCEPTED 2022-06-20 21:40:10
2022-06-14 09:43:20
Alicja Malesa CHELSEA LONDON 2
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 7/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
71 ACCEPTED 2022-06-13 22:39:30
2022-06-13 21:54:57
Zofia Krzeszewska VALES BLUERAY
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
70 ACCEPTED 2022-06-20 13:33:34
2022-06-13 17:32:22
Michalina Książek NO LIMED
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
69 ACCEPTED 2022-06-22 11:58:06
2022-06-13 17:31:19
Antonina Książek LUCILLA
  • 2x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
68 ACCEPTED 2022-06-13 15:28:50
2022-06-13 15:28:09
Martyna Skrobich GOLIAS
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
67 ACCEPTED 2022-06-13 15:27:58
2022-06-13 15:27:38
Katarzyna Kurda CHANTI
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
66 ACCEPTED 2022-06-13 16:36:43
2022-06-13 15:03:35
Klara Kiliańska COLIN
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
65 ACCEPTED 2022-06-20 13:15:24
2022-06-13 14:27:53
Klara Grzęda MACLAREN
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
64 ACCEPTED 2022-06-13 15:26:23
2022-06-13 14:27:26
Zofia Ferenc ANTYLYA
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 7/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
63 ACCEPTED 2022-06-13 15:26:31
2022-06-13 13:26:54
Nadia Brzyska JOHNY BRAVO
  • 2x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
62 ACCEPTED 2022-06-23 17:58:13
2022-06-13 08:38:08
Julian Laskowski PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION
  • 2x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/gr. C/Finał Grupy C, 95 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
61 ACCEPTED 2022-06-22 09:48:21
2022-06-13 08:36:38
Róża Laskowska BIDDYS SPOT THE STAR
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 30/gr. A-1/Finał Grupy A-1, 70 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
60 ACCEPTED 2022-06-13 15:27:03
2022-06-12 16:40:01
Hanna Stein DIAMENT
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
59 ACCEPTED 2022-06-24 21:23:07
2022-06-11 16:08:41
Iga Chojowska GI-GI STAR
  • 2x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
58 ACCEPTED 2022-06-11 21:42:15
2022-06-11 16:05:34
Iga Chojowska BRAVOUR PP
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
57 ACCEPTED 2022-06-11 07:44:46
2022-06-10 23:59:13
Julia Niedzielska EPOPEJA
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
56 ACCEPTED 2022-06-11 07:44:51
2022-06-10 21:43:14
Iga Grodska REXERA
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
55 ACCEPTED 2022-06-11 07:44:55
2022-06-10 21:41:39
Iga Grodska EL NINO M
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
54 ACCEPTED 2022-06-11 07:45:00
2022-06-10 19:22:22
Martyna Obrocka DON VITO
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 36/GP Dzieci/GRAND PRIX Dzieci - 125 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
53 ACCEPTED 2022-06-20 21:40:16
2022-06-10 19:20:58
Martyna Obrocka CARLINE DE KERVALENOU
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
52 ACCEPTED 2022-06-22 09:05:37
2022-06-10 15:24:21
Liliana Kostkowska BRICKELL HETTY
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
51 ACCEPTED 2022-06-10 15:40:37
2022-06-10 12:53:01
Helena Pałosz FIGA
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
50 ACCEPTED 2022-06-20 22:37:06
2022-06-09 18:12:37
Pola Babiarz BANDA
  • 1x 6R/LL-80/ZR - dwufazowy specjalny - Art. 274,2.5 - Klasa LL - 80 cm
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 11R/80 cm/ZR - zwykły Art. 238.2.1 - Klasa LL - 80 cm
49 ACCEPTED 2022-06-23 09:03:27
2022-06-09 18:12:37
Julia Zujkiewicz TURYSTKA
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 2x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
48 ACCEPTED 2022-06-09 16:15:14
2022-06-09 16:06:45
Karolina Danak ARMIA
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/gr. C/Finał Grupy C, 95 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
47 ACCEPTED 2022-06-08 15:03:04
2022-06-08 14:53:06
Roksana Frączkowska VENEZIA
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
46 ACCEPTED 2022-06-08 15:03:06
2022-06-08 14:52:12
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
45 ACCEPTED 2022-06-13 15:27:18
2022-06-08 14:32:56
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
44 ACCEPTED 2022-06-08 15:03:11
2022-06-08 14:32:08
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
43 ACCEPTED 2022-06-21 07:05:14
2022-06-08 14:31:11
Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 30/gr. A-1/Finał Grupy A-1, 70 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
42 ACCEPTED 2022-06-08 15:03:15
2022-06-08 14:30:31
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 1x 20/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/gr. A-0/Finał Grupy A-0, 50 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
41 ACCEPTED 2022-06-08 12:43:14
2022-06-08 12:40:06
Natalia Urbańska JUDSON
  • 2x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
40 ACCEPTED 2022-06-08 12:43:17
2022-06-08 12:39:32
Natalia Urbańska CALISIA
  • 2x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
39 ACCEPTED 2022-06-08 12:43:19
2022-06-08 12:39:02
Maria Glonek GAIRE
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
38 ACCEPTED 2022-06-08 12:38:39
2022-06-08 12:38:20
Hanna Ciepłucha SATISFACTION
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
37 ACCEPTED 2022-06-08 12:37:04
2022-06-08 12:36:51
Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 14/C - 130 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
36 ACCEPTED 2022-06-08 12:37:52
2022-06-08 12:36:20
Oliwia Ostrowska LENTOLINA- S
  • 1x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 14/C - 130 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
35 ACCEPTED 2022-06-08 12:34:59
2022-06-08 12:15:36
Magdalena Karwatka PTYŚ
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 32/gr. C/Finał Grupy C, 95 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
34 ACCEPTED 2022-06-22 12:02:23
2022-06-08 12:14:15
Karolina Kwiatkowska SOFIA
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/gr. C/Finał Grupy C, 95 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
33 ACCEPTED 2022-06-07 21:20:22
2022-06-07 21:05:04
Zofia Wierucka LUNA
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
32 ACCEPTED 2022-06-07 21:20:30
2022-06-07 21:04:24
Maria Wierucka KARINA
  • 1x 1/50 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 20/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/gr. A-0/Finał Grupy A-0, 50 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
31 ACCEPTED 2022-06-07 21:20:37
2022-06-07 21:03:51
Maria Wierucka CYKOR
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 30/gr. A-1/Finał Grupy A-1, 70 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
30 ACCEPTED 2022-06-22 17:38:38
2022-06-07 18:51:23
Zuzanna Sowińska ZOLKA
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
29 ACCEPTED 2022-06-07 17:01:13
2022-06-07 12:50:07
Lena Stawecka KUBA
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 30/gr. A-1/Finał Grupy A-1, 70 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
28 ACCEPTED 2022-06-17 10:27:55
2022-06-07 12:49:36
Matylda Szrajer RAMONA VDH
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
27 ACCEPTED 2022-06-07 17:01:19
2022-06-07 12:49:00
Matylda Szrajer BONA
  • 1x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 15/LL - 90 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 39/100-120/Konkurs pocieszenia Duże Konie 100/110/120 cm - zwykły Art.238.2.1
26 ACCEPTED 2022-06-07 17:01:21
2022-06-07 12:10:31
Kornelia Jurasz CONTINA ELIZAR
  • 2x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
25 ACCEPTED 2022-06-07 17:01:24
2022-06-07 12:04:17
Maria Ciszek URANA MELODY
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 7/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
24 ACCEPTED 2022-06-11 07:45:09
2022-06-07 09:49:35
Iga Cytowska CLINT PLEASURE
  • 1x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 39/100-120/Konkurs pocieszenia Duże Konie 100/110/120 cm - zwykły Art.238.2.1
23 ACCEPTED 2022-06-07 10:15:53
2022-06-07 09:17:08
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 26/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
22 ACCEPTED 2022-06-07 10:15:52
2022-06-07 07:51:14
Piotr Woźniak OSTEN
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
21 ACCEPTED 2022-06-07 10:15:48
2022-06-07 07:50:44
Stanisław Woźniak BIRMA
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 31/gr. A-2/Finał Grupy A-2, 85 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
20 ACCEPTED 2022-06-07 10:15:46
2022-06-07 07:50:10
Stanisław Woźniak ZALOTKA
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 30/gr. A-1/Finał Grupy A-1, 70 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
19 ACCEPTED 2022-06-06 23:26:27
2022-06-06 22:28:35
Małgorzata Steckiewicz ASTERKA
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - zwykły Art.238.2.1
18 ACCEPTED 2022-06-06 23:26:14
2022-06-06 20:11:25
Karolina Szaniawska JEFFERSON AIRPLANE
  • 1x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
17 ACCEPTED 2022-06-06 23:26:07
2022-06-06 20:10:54
Karolina Szaniawska ILLUMINATI
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
16 ACCEPTED 2022-06-06 19:24:59
2022-06-06 16:44:01
Alicja Gabrysiak MERLIN
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
15 ACCEPTED 2022-06-06 19:24:52
2022-06-06 16:09:27
Zofia Janusz LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY)
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 7/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 26/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
14 ACCEPTED 2022-06-06 15:47:16
2022-06-06 10:35:54
Jagoda Krauze SZAFIR
  • 2x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 15/LL - 90 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 39/100-120/Konkurs pocieszenia Duże Konie 100/110/120 cm - zwykły Art.238.2.1
13 ACCEPTED 2022-06-06 15:47:13
2022-06-06 08:45:27
Amelia Lewkowicz FORSTER
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 36/GP Dzieci/GRAND PRIX Dzieci - 125 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
12 ACCEPTED 2022-06-06 15:47:10
2022-06-06 08:43:21
Amelia Lewkowicz UNIC DE L'AUBONNIERE
  • 2x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
11 ACCEPTED 2022-06-06 15:47:05
2022-06-06 08:41:51
Zuzanna Sławińska WILDZANG'S ROSE SHAUNDI
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 30/gr. A-1/Finał Grupy A-1, 70 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
10 ACCEPTED 2022-06-06 15:47:03
2022-06-06 08:41:20
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce
  • 1x 30/gr. A-1/Finał Grupy A-1, 70 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
9 ACCEPTED 2022-06-06 15:46:58
2022-06-05 19:31:43
Maria Kabzińska HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
8 ACCEPTED 2022-06-06 15:46:54
2022-06-05 18:32:11
Lena Róża Rybak-Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/Mł/JM/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
7 ACCEPTED 2022-06-06 15:46:45
2022-06-05 12:12:43
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D bis/Finał Grupy D bis, 105 cm - dwufazowy specjalny Art. 274.2
6 ACCEPTED 2022-06-06 15:46:38
2022-06-05 12:07:02
Oliwia Reaud USTINA
  • 2x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 37/Jun./Mł.J./Finał Grupy Juniorskiej i Młodieżowej 130/135 cm - zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2
5 ACCEPTED 2022-06-06 15:46:36
2022-06-05 12:05:46
Oliwia Reaud LUIGI
  • 2x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 37/Jun./Mł.J./Finał Grupy Juniorskiej i Młodieżowej 130/135 cm - zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2
4 ACCEPTED 2022-06-06 15:46:33
2022-06-05 12:05:06
Alicja Malesa COMIENZO
  • 2x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 18/N - 120 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 36/GP Dzieci/GRAND PRIX Dzieci - 125 cm - zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2
3 ACCEPTED 2022-06-06 15:46:30
2022-06-05 12:04:36
Alicja Malesa ARANCIA
  • 2x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 37/Jun./Mł.J./Finał Grupy Juniorskiej i Młodieżowej 130/135 cm - zwykły z rozgrywką, Art. 238.2.2
2 ACCEPTED 2022-06-06 15:46:28
2022-06-05 07:34:23
Jagoda Krauze HIMENA
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 39/100-120/Konkurs pocieszenia Duże Konie 100/110/120 cm - zwykły Art.238.2.1
1 ACCEPTED 2022-06-15 06:52:38
2022-06-04 10:44:26
Zuzanna Linke INCALA
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 39/100-120/Konkurs pocieszenia Duże Konie 100/110/120 cm - zwykły Art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1.
2. Babiarz Pola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O062146
3. Bernagiewicz Robert St. R&S Stables Kębliny
S
O025481
4. Bernaś Klaudia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2009 (JM.)
O065814
5. Boodie Samiloby KkJ Wiktoria Chrzanów
2008 (JM.)
6. Brzozowska Natalia TKJ Garbówek
2010 (JM.)
O059429
7. Brzyska Nadia LZJ Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O055281
8. Burdelas Amelia BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O055549
9. Chojowska Iga BPK (SLA)
2010 (JM.)
O054009
10. Ciborowska Marcelina KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O063911
11. Ciepłucha Hanna Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (J.)
O051409
12. Ciszek Maria BPK (SLA)
2011 (Mł.)
O059973
13. Ciszek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O051053
14. Cytowska Iga SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2008 (JM.)
O058227
15. Czyżewicz Michalina Equikam Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O063151
16. Dąbrowski Jan Kanty KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo
2010 (JM.)
O068052
17. Danak Karolina Stow. KJ Profit Orzesze
2008 (JM.)
O060041
18. Fabisiak Julia St. R&S Stables
2007 (JM.)
brak
19. Ferenc Zofia BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O054702
20. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
2009 (JM.)
O059412
21. Furmańczyk Lena Skj Ponylandia Wojciechowice
2014 (Mł.)
O069955
22. Gabrysiak Alicja ŁKJ Łódź
2004 (J.)
O036581
23. Glonek Ewa Stow.J. Napoleońska Zagroda
24. Glonek Maria Stow.J. Napoleońska Zagroda
2009 (JM.)
O062986
25. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
26. Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
S
O001125
27. Gordzielik Mateusz KJ Borycz
2011 (Mł.)
O072705
28. Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2010 (JM.)
O050095
29. Grodska Iga JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2010 (JM.)
O057054
30. Grum Amelia KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (JM.)
O067204
31. Grzęda Klara Stow. Warszawski Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O057825
32. Hajder Pola Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2010 (JM.)
O059937
33. Hankus Zofia KJ Chrobry Warszawa
2007 (JM.)
O049703
34. Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O059845
35. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
36. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
37. Kabzińska Maria KS Small Cherry Trzebnica
2006 (J.)
O058680
38. Karwatka Magdalena KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (J.)
O047576
39. Kiliańska Klara Stow. KS Chojnów
2007 (JM.)
O040214
40. Kopania Oliwia KJ Chrobry Warszawa
2006 (J.)
O060764
41. Kosińska Hanna Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2009 (JM.)
O063245
42. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team
2009 (JM.)
O057445
43. Kosmowska Inga Stow. KS Jumping Events
2005 (J.)
O037758
44. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
45. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O048645
46. Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek
S
O028675
47. Krauze Jagoda KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055575
48. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
49. Krzeszewska Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O064947
50. Książek Antonina KJ Łąck przy SO w Łącku
2008 (JM.)
O057534
51. Książek Michalina KJ Łąck przy SO w Łącku
2008 (JM.)
O057082
52. Kurda Katarzyna KJ Metpol Grodziec
2010 (JM.)
O068870
53. Kwiatkowska Ewa JKS Salio Besiekierz Rudny
2008 (JM.)
O059631
54. Kwiatkowska Julia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O055544
55. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
56. Kwiecień Amelia Konecki KJ Fullmet
2007 (JM.)
O052618
57. Laskowska Róża KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2013 (Mł.)
O067046
58. Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O067045
59. Lasota Jacek Stow.J. Napoleońska Zagroda
S
O009929
60. Lasota Magdalena SJ Napoleońska Zagroda
2010 (JM.)
brak
61. Lewandowska Gabriela KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O058314
62. Lewandowska Michalina KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O057242
63. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
64. Linke Zuzanna KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055015
65. Lisowska Karolina Stow. R&S Stables Kębliny
2005 (J.)
O055829
66. Machniewicz Ewa JKS Salio
2004 (J.)
O049391
67. Majdziński Sylwester Tuszyński KJ Garbówek
S
O022995
68. Malesa Alicja BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O057571
69. Marciniak Hanna ŁKJ Łódź
2005 (J.)
O052952
70. Marciniak Magdalena ŁKJ Łódź
2007 (JM.)
O047585
71. Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
2014 (Mł.)
O068497
72. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O062693
73. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
74. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
75. Niedzielska Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2004 (J.)
O041582
76. Obraniak Agata Stajnia Grotniki
2006 (J.)
brak
77. Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
2009 (JM.)
O055493
78. Olaszek Alicja KJ Janowice
2009 (JM.)
O055650
79. Olawa Vel Olawińska Zuzanna KJ przy SO Łąck
2005 (J.)
O052913
80. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
S
O009229
81. Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (J.)
O052862
82. Pałosz Helena SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O062531
83. Parzych Lena KJ Chrobry Warszawa
2006 (J.)
O057506
84. Pięta Olaf WLKS Krakus Kraków Swosz.
2008 (JM.)
O056722
85. Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
2009 (JM.)
O055695
86. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
87. Popkowska Apolonia KJ Chrobry Warszawa
2006 (J.)
O064723
88. Reaud Oliwia BPK (MAZ)
2007 (JM.)
O055548
89. Rozumecka Anna BPK (SLA)
2011 (Mł.)
O068532
90. Rozumecki Marek BPK (SLA)
2013 (Mł.)
O072724
91. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
92. Sacha Maria KJ Chrobry Warszawa
2010 (JM.)
O063909
93. Salamon Paulina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (J.)
O053467
94. Skrobich Martyna KJ Metpol Grodziec
2011 (Mł.)
O063352
95. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
96. Słodkiewicz Antonina KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O065067
97. Słuszniak-Marchwicka Aleksandra KJ Salio Besiekirz Rudny
S
O000889
98. Sobolewska Paulina BPK (LOD)
S
O006758
99. Sowińska Zuzanna BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O063053
100. Stanisławczyk Oliwia Tuszyński KJ Garbówek
2011 (Mł.)
O064918
101. Stanisławczyk Wiktoria Tuszyński KJ Garbówek
2012 (Mł.)
O064919
102. Stawecka Lena Kielecki Klub Jeździecki
2011 (Mł.)
O058804
103. Steckiewicz Małgorzata SKJ Bilcza
2011 (Mł.)
O059109
104. Stein Hanna Rio Grande Krosinko
2008 (JM.)
O047876
105. Stępień Alex LZJ Drama Zbroslawice
2011 (Mł.)
O062243
106. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (J.)
O045596
107. Szczepuła Oliwia KS Small Cherry Trzebnica
2008 (JM.)
O064278
108. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
109. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O059242
110. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
111. Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
S
O003576
112. Ucińska Julia Tuszyński KJ Garbówek
2003 (MJ.)
O055315
113. Urbańska Natalia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
114. Wetmańska Jagoda Sportowy Klub Jeździecki Mordaka
2005 (J.)
O055653
115. Wierucka Maria Rio Grande Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
116. Wierucka Zofia Rio Grande Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
117. Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
2010 (JM.)
O062371
118. Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
2011 (Mł.)
O058369
119. Zujkiewicz Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O062054
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

F:
M:
2.

119

AMIGO SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Grand Slam VDL / Cardento
M: Amarita / Grand Presidium
K030440 616009510152816
3.

31

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/kuc:140 F: Sydenham George / Llanarth Lloyd George
M: Coednewwydd Madonna / Coednewydd Expres
K028854 826046020174914
4.

87

ANTYLYA MŁP POL 2013 klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
5.

151

ARAMIDA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Midas
M: Arabika
K028104 A0001679S
6.

39

ARANCIA Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz siwa/170 F: Belantis / Benelton Dream
M: Arnika / Corbano
K034471 DE456560366316
7.

79

ARMIA KOŃ MAŁY POL 2011 klacz siwa/kuc:135 F: Trank / Flop
M: Aliszka / Granit
K030212 616013510305511
8.

180

ARONIA Oldenburski Koń Skokowy POL 2007 klacz siwa/167 F: ARGENTINUS
M: FANTAZJA
K012502 1040Z68
9.

55

ASTERKA KUC POL 2009 klacz izabelowata/kuc:136 F: Nn
M: Nn
K030298 616999640098809
10.

16

BANDA KUC POL 2007 klacz skarogniada/kuc:148 F: Nando / Nightstar
M: Bajkowa Gwiazdka / Alibaba
K03064 616013670143207
11.

173

BARNABA MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach ciemnogniada/mk:160 F: Wareg
M: Bohema
K029485 616006580409014
12.

171

BEAUTIFULL LADY Z ZANDERSHEIDE BEL 2015 klacz kasztanowata/172 F: By cera d'ick
M: Waikiki (Corland)
---- -------
13.

110

BEŁT KUC POL 2006 ogier gniada/kuc:119 F: Wulkan / Grey
M: Beauty 455 /
K018400 POL013610022506
14.

27

BENETON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach gniada/kuc:129 F: Tobi /
M: Bella / Szaman
K023005 616013610071112
15.

155

BERGS-AUG 09-61 KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
K022041 528009091164518
16.

159

BERNIKLA WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/162 F: Czardasz / Chellano's Boy D Z
M: Berenika / Cap De B'Neville
K029125 616007610089215
17.

91

BIDDYS SPOT THE STAR KUC POL 2013 wałach tarantowata/kuc:123 F: nn /
M: nn /
K033968 372003005509683
18.

133

BIG MAL EH Z Z BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Bisquet Balou VD Mispelaere / Balou Du Rouet
M: Kantara Di Magico / Emerald Van't Ruytershof
K024576 056015Z55768413
19.

57

BIRMA HAFLINGER POL 2013 klacz kasztanowata/140 F: Dunaj / Nordpfeil
M: Bajka / Admirał
K030208 616013610074513
20.

62

BONA MŁP POL 2017 klacz ciemnogniada/162 F: Tabex / Cynik
M: Brigitte Bardot / Wolant
K033364 616006550085417
21.

85

BRAVOUR PP DRP POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Baccarat / Bergarac
M: Niiina / Machno Carwyn
K022593 DE434340709312
22.

17

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:149 F: Glanvyrnwy Guto Goch / Nantymynydd Mab
M: Brickell Golden Lady / Lanvyrnwy Equus
K032568 826046020160147
23.

78

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:- F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally / Castellau VTP
K032417 616013520029212
24.

73

CALISIA SP POL 2015 klacz siwa/170 F: F-One USA ex Faro / Toulon
M: Caldera / Calico
K029687 616009510293415
25.

18

CARLINE DE KERVALENOU FR.KUC WIERZCH. FRA 2012 klacz kara/kuc:146 F: Mac Geyver / Magnum
M: Noblesse Du Coteaux / Kalem
K031450 12217031S
26.

127

CASHMIR BIJOU PKSP POL 2015 wałach ciemnogniada/166 F: Bijou Be
M: Cloey-GI
K031625 616009550079115
27.

162

CASSIMERO HOL. GER 2014 wałach skarogniada/165 F: Centurion / Cormint
M: Nora VII / Briscar
K030630 DE 421000138214
28.

179

CHACCALL OLD GER 2015 wałach gniada/168 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco-Blue
K027789 DE418185006015
29.

118

CHAGAL KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:148 F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
K011834 POL013640015705
30.

92

CHANTI KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
K028644 616999540102713
31.

128

CHAPMAN NIEM. SPOR. GER 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Claudio's Son / Claudio
M: Baronesse / Barnaul
K024637 DE456570178911
32.

25

CHELSEA LONDON 2 DRP POL 2008 wałach siwa/kuc:149 F: Calico 8 /
M: Naomi / Nikado
K030811 DE4353500003108
33.

146

CHESTER WLKP POL 2018 wałach gniada/169 F: Zinedine
M: Czogoria
K033375 616007610069718
34.

9

CLINT PLEASURE HOL GER 2008 klacz siwa/158 F: ClintonClinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
K020754 DE421000134709
35.

20

COLIN HAN POL 2014 wałach gniada/168 F: Cassador / Chacco-Blue
M: Ciara / Carbid
K031997 DE 431316200414
36.

40

COMIENZO HOL GER 2009 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini I
K017010 DE421000513409
37.

63

CONTINA ELIZAR HOL POL 2009 klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
K021729 DE421000541909
38.

116

CUDUŚ KUC POL 2011 wałach gniada/kuc:148 F: Nando / Nightstar
M: Chanel / Cyma
K022425 616013640076211
39.

153

CURRY HOL POL 2014 wałach skarogniada/169 F: Connor
M: Cenna-To
K027333 DE421000546914
40.

67

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
K020057 POL013600071409
41.

167

DESTINO M. POL 2013 ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja / Baryt
K027629 616 006 63 01243 13
42.

86

DIAMENT TRAK POL 2012 wałach kara/165 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
K023234 POL732010074212
43.

175

DIL CASSO SP POL 2015 wałach siwa/- F: Castle Rock
M: Dilejt / Sofix
K029488 616009520065116
44.

132

DOBROSTAN SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Qulester
M: Demeter
K029029 616009590024315
45.

95

DON NATHANIEL PP DRP POL 2010 wałach izabelowata/mk:152 F: Der Harlekin B
M: Novella PP / Cocky Dundee
K018290 DE434340606110
46.

84

DON VITO SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Vitalis / Imequyl
M: Dalia Z / Duch Capitol
K023883 616009530092613
47.

29

DONDER H KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:149 F: Dexter Leam Pondi
M: Carmen M
K033974 528008090037109
48.

101

DŻARNA TS POL 2002 klacz gniada/kuc:149 F: nn /
M: nn /
K018849 POL999540127802
49.

83

EL NINO M PKSP POL 2015 wałach gniada/168 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Elegancja M / Faust Z
K031114 616009690057915
50.

112

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
51.

70

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
52.

81

EPOPEJA SP POL 2013 klacz kasztanowata/170 F: Quasimodo Van De Molendreef/Heartbreaker
M: Erynia/Palegro
K022588 616009510253113
53.

104

FERRALINE HOL GER 2013 klacz gniada/168 F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
K023904 DE421000131613
54.

142

FERRY NIEM. SPORT. GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Grande /
M: Fiona /
K033249 DE456560524417
55.

117

FIESTA EWITA DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
K014779 POL013670148408
56.

80

FIGA KUC WALIJSKI POL 2015 klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Zefir /
M: Fiona / Turnina's Gismore
K030054 616013610142615
57.

183

FINISH SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Imequyl/Luron
M: Falanga/Fanimo
K024999 616009591022814
58.

122

FOR EXAMPLE HAN GER 2007 ogier skarogniada/172 F: For Edition / Forsyth
M: Dolores / Don Juan
K034386 DE431314423907
59.

48

FORSTER KWPN POL 2010 wałach siwa/171 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
K018747 528003201008789
60.

99

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
61.

100

FRENCH BROWNIE HOL GER 2013 wałach ciemnogniada/180 F: Frenchfashion / For Fashion
M: Mokka / Caletto I
K027876 DE421000546813
62.

102

FREZIE KUC POL 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Pietrek
M: Frotka / Jantar
K028581 013660581606
63.

74

GAIRE TARKEN LTU 2014 klacz gniada/156 F: Ice Age /
M: Galuota / Luitas
K031461 LTU002520277614
64.

19

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: E-Star / Big Star
M: Gejsza L / Quidamo
K030765 616009540072615
65.

93

GOLIAS KUC POL 2004 wałach kasztanowata/kuc:139 F: nn /
M: nn /
K029233 000044989
66.

130

HAPPY DAY NEW FOREST POL 2012 klacz bułana/kuc:146 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
K030336 528018020122241
67.

154

HARRY WLKP POL 2003 ogier ciemnogniada/170 F: Noel
M: Hańcza
K008253 POL007510020703
68.

43

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
K027454 BEL-W-261184-BWP
69.

44

HAZELHORST'S DIAMO KUC NEW FOREST POL 2005 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: Kantje's Ronaldo/Watershof Pretendent
M: Die Langewiek Monique/Sulaatik's Fireball
K023254 528018020051289
70.

178

HENRIETTE HOL. GER 2015 klacz gniada/167 F: New Quidam
M: Unique Fleur / Doamant
K030478 DE421000087715
71.

150

HERCULES SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Clavius / Caretino
M: Heraja / Castilio
K022156 616009640047612
72.

38

HIMENA WLKP POL 2009 klacz kara/161 F: Himen / Oder
M: Hida / Golem
K028746 616007520110709
73.

53

ILLUMINATI KWPN NED 2013 wałach gniada/170 F: Toulon
M: Chica 35
- 528003201308067
74.

76

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:148 F: Nando Super /
M: Imka /
K026535 POL013520034909
75.

1

INCALA HAN GER 2009 klacz kasztanowata/169 F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
K022474 DE433332154009
76.

96

ISABELLA NEW FOREST PONY POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Brummerhoeve's Levi H / Poppings Macho
M: Burghoeve'S Ellise / Kantje's Ronaldo
K026378 528018020132081
77.

113

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K023715 POL013670006908
78.

149

JANE VON ROCHERATH BWP BEL 2009 Klacz gniada F: Cicero / Carthago
M: Gina Von Rocherath / Nonstop
K018829 056002W00292665
79.

108

JAY JAY M. SP POL 2015 wałach siwa/167 F: Farmer / Rovetto
M: Jawa / Cancoon
K027136 616009640021115
80.

54

JEFFERSON AIRPLANE KWPN NED 2014 wałach gniada/168 F: Triomphe de Muze / Chin Chin
M: Holga / Iago C
K028908 528003201408158
81.

88

JOHNY BRAVO SP POL 2014 wałach kasztanowata/160 F: Caretino K / Caretino
M: Juna / Ulco
K028867 616009670050514
82.

72

JUDSON M. POL 2005 wałach ciemnogniada F: Saganek / Sajan
M: Judyta / Judex
K010745 POL006590181905 103PF73
83.

111

JUNIOR KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn /
M: nn /
K016458 616999590267306
84.

66

KARINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/kuc:121 F: nn /
M: nn /
K034424 616999610199214
85.

182

KARISSA Klacz F:
M:
86.

139

KAROLA BS WESTF. GER 2014 klacz kasztanowata/166 F: Kannan KWPN / Voltaire
M: Daylight westf. / Dinard L westf.
K028342 DE441410362314
87.

123

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
88.

59

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:146 F: Lissduff Rebel / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
K031177 M3-372004000032545
89.

134

KENZO Z Z POL 2016 wałach ciemnogniada/184 F: Kannan / Voltaire
M: Castanea Z / Caretano Z
K032537 056015Z55690616
90.

77

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:141 F: Killaspic Braveheart /
M: Shanacnucc Lady / nn
K032857 372414005423067
91.

26

KLARA NN POL NN klacz siwa/kuc:121 F: Nn
M: Nn
K024243 616999540099912
92.

158

KODEINA WLKP POL 2015 klacz siwa/163 F: Olympic Star /
M: Kadin /
K029683 616007670067915
93.

176

KSIĄŻE BALOU M SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Balou
M: Kastelka
K030728 616009590163516
94.

60

KUBA KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
K021564 616013610232409
95.

141

LANDMEISTER VDL KWPN NED 2016 ogier gniada/170 F: Herald / Heraldik
M: Ealba VDL / Zavall VDL
K029349 528003201601359
96.

181

LAUDATOR F:
M:
97.

11

LENTOLINA- S KWPN NED 2016 klacz gniada/170 F: Great Blue / Plot-Blue
M: Centolina / Cento
K030831 528003201600159
98.

160

LEON PKSP POL 2012 wałach gniada/168 F: Bischof L / Bachus
M: Lolanca / Lord Calidos
K020655 616009590170412
99.

170

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady / Cannavaro
K028687 DE418181087113
100.

36

LITSE PANGAARDENHOF BWP BEL 2011 wałach gniada F: For Passion D'ive Z / For Pleasure
M: Quandretta Pangaardenhof / Andretti
K024603 056002W00298853
101.

143

LORIN HOLSZTYN GER 2018 klacz siwa/170 F: Casall
M: V-Kiss and Fly
K034335 DE421000162218
102.

50

LOUGH DERG MAY FLY(GATEAU HELLO DOLLY) KUC CONNEMARA POL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Capparoe Lad / Coosheen Callowfeenish Ca
M: Lough Owel Carrowmore Las / High Peak
K029249 M326088
103.

23

LUCILLA WLKP POL 2006 klacz siwa/165 F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
K016024 POL 007 52 00037 06
104.

35

LUCKY MIKE PKSP POL 2015 wałach gniada/175 F: Vandamme
M: Lorelei ex La Bomba
K033079 ..
105.

41

LUIGI HOL GER 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero / Landos
M: High Light 3 / Sir Shostakov
K027840 DE421000546313
106.

65

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K026657 528009101178093
107.

21

MACLAREN PKSP POL 2014 gelding bay/163 F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Matrica 34 / Antares
K026229 616009660461614
108.

115

MAGNAT KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:138 F: Trzy po Trzy / Bolero
M: Montana / Nando
K031919 A0021840S
109.

103

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
K018799 POL013610202007
110.

164

MANIEK KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:119 F: nn
M: nn
brak 616999590164815
111.

45

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
K020303 POL 013 52 01433 08
112.

34

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
K021624 616013660745308
113.

51

MERLIN WLKP POL 2016 wałach gniada/165 F: Santos / Guidam
M: Malta / Cajero
K029359 616007610056216
114.

124

MICHIGAN VAN DE MIZERIK BWP POL 2012 wałach ciemnogniada/176 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cindy S / Tenerife VDL
K027828 863442
115.

30

MILAGROSS TYP.SZL. POL 2011 klacz gniada/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K023004 616999600286011
116.

97

MIRANDA GLORIA WELSH COB POL 2017 klacz kara/kuc:148 F: Sydenham George /
M: Coednewydd Madonna /
brak 616013610037017
117.

129

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
118.

125

MOREPARK AD ALTA KUC IRLANDZKI POL 2010 wałach gniada/kuc:148 F: Marakesz
M: Equine
K027105 372414005745341
119.

152

MOUS KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/173 F: Harley VDL
M: Haitske
K032050 528003201703677
120.

144

NADALL VDL KWPN POL 2018 ogier gniada/172 F: Carrera VDl
M: MR Blue
Brak .
121.

145

NAGANO KWPN POL 2018 ogier kasztanowata/167 F: Inaico VDL
M: Chin Chin
Brak .
122.

126

NIRMAN KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:143 F: Goldenbey
M: Nila / Hawer
K033674 616013610132715
123.

22

NO LIMED WLKP POL 2011 wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Niagara / Lambado
K028212 616007640040611
124.

138

OMARA VD WELLINGTON BWP BEL 2014 klacz gniada/170 F: Jenson van't Meulenhof / Vagabond De La Pomme
M: Karen van D'Abdijhoeve / Diabeau
K027435 056002W00308022
125.

105

ORIANA TRAK POL 2010 klacz gniada/170 F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life and Liberty
K016456 POL732010050910
126.

120

ORKAN SP POL 2017 wałach gniada/160 F: Cicave du Talus / Untouchable M
M: Orchidea / Regiel
K030439 B0122279S
127.

163

ORTEGA 10 HOLSTEINER POL 2018 ogier gniada/169 F: Ogano Sitte
M: S-Valona/Casco
brak DE421000515518
128.

58

OSTEN KUC SWE 2011 wałach dereszowata/kuc:148 F: NN
M: NN
K031544 752001000118303
129.

174

PEGAZ KUC FELIŃSKI POL 2004 wałach myszata/kuc:135 F: Kentacky
M: Persi I
brak POL013540082704
130.

90

PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:141 F: nn /
M: nn /
K033770 372414005113044
131.

140

PLEASURE BLUE HAN GER 2016 klacz gniada/166 F: For Pleasure / Furioso II
M: Claire Belle / Chacco-Blue
K030860 De 431310791416
132.

177

POMELO TRK. POL 2017 wałach kara/160 F: Eloquent
M: Pochwała / Etos
K031057 616003010086117
133.

4

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:149 F: Rolex / Martell
M: Pola / nn
K027493 616013540074515
134.

68

PTYŚ SP POL 2006 wałach kasztanowata/170 F: Song / Elmero
M: Plamka /
K020845 POL009530160006
135.

61

RAMONA VDH BWP BEL 2017 klacz gniada/167 F: Hampshire VDL / Arezzo VDL
M: Loretta van het Bevrydthof / Cardento
K033133 056002W00315755
136.

156

RAPHAELLA P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz siwa/164 F: Correro / Claudio
M: Rebella / Landos
K018637 POL009610010308
137.

82

REXERA PKSP POL 2014 klacz ciemnogniada/167 F: Turbud Cicero / Orlando
M: Rexonea -P / Contendor
K025448 616009590132014
138.

71

SATISFACTION SP POL 2014 ogier gniada/168 F: Cacao Courcelle
M: Serbina / Lando
K026361 616009592005714
139.

107

SESILA G SP POL 2009 klacz gniada/169 F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
K023778 616009610123809
140.

161

SIBILLA PKSP POL 2013 klacz gniada/168 F: BISCAYO / CONTENDRO
M: S EASY FLY EX EASY FLY / SIR SHUTTERFLY
K022579 616009510252913
141.

165

SILVER SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Łyskacz
M: Silen / Hokus Pokus
K025510 616009592044913
142.

69

SOFIA KUC POL 2008 klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
K014194 POL013640083408
143.

169

STAR LIGHT KUC POL 2013 klacz gniada/kuc:127 F: AlGazal
M: Sunshine Lady
K034400 616013610123413
144.

147

STORMER VAN HET BEVRIJDTHOF BWP POL 2018 ogier gniada/167 F: Inaico VDL
M: /Cardento
Brak .
145.

106

STORMING AHEAD ISH IRL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
K024941 826073001322208
146.

12

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
147.

49

SZAFIR SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Faust Z / Furioso II
M: Sedonia / Darco
K032678 616009610057616
148.

114

TACYT SP POL 2015 wałach gniada/165 F: Canabis
M: T Fleur / Tangelo van de Zuuthoeve
K029304 616009510293915
149.

109

TOFIX KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:148 F: Martell / Maritim
M: Tosca / Ardahan
K015289 POL013660440705
150.

98

TONY’S BOY KUC WAL IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: nn /
M: nn /
K029112 372003006844540
151.

121

TORERO KUC POL 2008 ogier kasztanowata/kuc:149 F: Bolero / Life and Liberty
M: Totu / Domingo
K018393 POL013640060608
152.

172

TORPEDO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2004 wałach kasztanowata/160 F: Lover Boy
M: Talia
Brak POL 009590034804
153.

15

TURYSTKA TYP KUC POL 20-0 klacz siwa/142 F: NN
M: Turia
K032017 616999590041114
154.

47

UNIC DE L'AUBONNIERE SF FRA 2008 wałach gniada/168 F: L'amour Du Bois / Rosire
M: Bella D'angoute / Krac Du Beziat
K032658 08065404F
155.

64

URANA MELODY KUC CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: Mors / Kumys
M: Urania Melody / Ares
K030943 616013670100711
156.

42

USTINA WESTF GER 2010 klacz ciemnogniada/172 F: Ustinov / Achill-Libero H
M: Contenance / Cornet Obolensky
K028320 DE441411420210
157.

94

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA IRL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
K024184 826082-001201313
158.

75

VENEZIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: V Emy / Verdi
K022602 616 009 51 02545 13
159.

135

VIA CALIDA AES POL 2016 klacz siwa/172 F: La Calidad / Lancer II
M: Volumia / Andiamo Z
K033468 826002160881588
160.

13

WEDOG PRIDE N JOY WELSH PONY POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker / Lodor Llewelyn AP Meredith
M: Holly / Bengad Whitebeam
K025821 ULEN82604602068
161.

157

WIEDŹMIRA M. POL 2013 klacz siwa/165 F: Ramadan / Lirnik
M: Wiedźma / Diabełek
K023441 616006690058213
162.

46

WILDZANG'S ROSE SHAUNDI KUC WALIJSKI NED 2010 klacz siwa/kuc:127 F: Shamrock Mr. Olivier / Arkelshof's Sunstar
M: Wildzang's Rosebird / Cusop Steward
K029122 528017201000296
163.

168

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: nn
M: nn
K030644 616999662046608
164.

56

ZALOTKA KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
Brak 616999520044112
165.

10

ZOLKA TS POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Samir / Nur
M: Zefirynka / Eksponat
K030954 POL999661421206
Rider Club
Competition
Prize
Bernaś Klaudia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
rzecz. 25
Burdelas Amelia BPK (MAZ)
rzecz. 100
Chojowska Iga BPK (SLA)
rzecz. 50
Ciepłucha Hanna Stow.J. Napoleońska Zagroda
rzecz. 25
Ciszek Maria BPK (SLA)
rzecz. 100
rzecz. 150
Cytowska Iga SKJ Bobrowy Staw Augustówek
rzecz. 25
Danak Karolina Stow. KJ Profit Orzesze
rzecz. 150
rzecz. 150
rzecz. 300
Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
rzecz. 25
rzecz. 150
Furmańczyk Lena Skj Ponylandia Wojciechowice
rzecz. 100
Glonek Maria Stow.J. Napoleońska Zagroda
rzecz. 25
Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
rzecz. 50
rzecz. 200
Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
300
150
250
SUM:
700.00
Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
rzecz. 100
rzecz. 200
Grodska Iga JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
rzecz. 25
Grzęda Klara Stow. Warszawski Klub Jeździecki
rzecz.150
Hankus Zofia KJ Chrobry Warszawa
rzecz. 25
Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 200
Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 100
Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
rzecz. 100
rzecz. 100
Kosińska Hanna Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
100
SUM:
100.00
Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team
rzecz. 100
Kosmowska Inga Stow. KS Jumping Events
rzecz. 25
Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
rzecz. 300
rzecz. 200
Kozina Maria Tuszyński KJ Garbówek
150
100
150
SUM:
400.00
Krauze Jagoda KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 25
Krzeszewska Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 200
Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
rzecz. 150
Lasota Jacek Stow.J. Napoleońska Zagroda
250
250
300
SUM:
800.00
Lewandowska Gabriela KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 100
rzecz. 200
Lewandowska Michalina KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 50
rzecz. 150
Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
rzecz.100
rzecz. 250
rzecz. 350
Lisowska Karolina Stow. R&S Stables Kębliny
150
SUM:
150.00
Malesa Alicja BPK (MAZ)
rzecz. 300
Marciniak Hanna ŁKJ Łódź
rzecz. 25
Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
rzecz. 150
Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
rzecz. 300
Niedzielska Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 25
Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
rzecz. 50
rzecz. 150
Olaszek Alicja KJ Janowice
rzecz. 50
Olawa Vel Olawińska Zuzanna KJ przy SO Łąck
200
SUM:
200.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
200
300
150
SUM:
650.00
Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
rzecz. 150
rzecz. 150
rzecz. 350
Płuciennik Wiktoria KS Small Cherry Trzebnica
rzecz. 50
rzecz. 150
rzecz. 200
rzecz. 300
Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
rzecz. 200
Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
rzecz. 50
Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
rzecz. 50
rzecz.150
Stanisławczyk Oliwia Tuszyński KJ Garbówek
rzecz. 150
Stawecka Lena Kielecki Klub Jeździecki
rzecz. 100
rzecz. 50
Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 25
Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
rzecz. 25
Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
rzecz. 50
Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek
200
150
100
SUM:
450.00
Wierucka Maria Rio Grande Krosinko
rzecz. 100
rzecz. 100
Wierucka Zofia Rio Grande Krosinko
rzecz. 100
Woźniak Piotr ŁKJ Łódź
rzecz. 50
rzecz. 50
rzecz. 100
Woźniak Stanisław ŁKJ Łódź
rzecz. 50
Zujkiewicz Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Pola
KJ Akademia Kucania Dawidy
BANDA (16)
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
Bernagiewicz Robert
St. R&S Stables Kębliny
CHACCALL (179)
2022-06-26
2022-06-26
4
Bernaś Klaudia
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
SESILA G (107)
2022-06-24
2
2022-06-25
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-24
2
2022-06-25
14
Boodie Samiloby
KkJ Wiktoria Chrzanów
SESILA G (107)
2022-06-26
10
Brzozowska Natalia
TKJ Garbówek
FINISH (183)
2022-06-26
12
Brzyska Nadia
LZJ Drama Zbrosławice
2022-06-24
14
2022-06-24
14
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
27
Burdelas Amelia
BPK (MAZ)
2022-06-24
5
2022-06-24
2
rzecz. 100
2022-06-25
15
2022-06-25
12
2022-06-26
15
Chojowska Iga
BPK (SLA)
2022-06-24
8
2022-06-24
29
2022-06-25
20
2022-06-26
29
2022-06-24
9
2022-06-25
18
2022-06-25
13
2022-06-26
5
rzecz. 50
Ciborowska Marcelina
KJ Chrobry Warszawa
TORERO (121)
2022-06-24
10
2022-06-24
8
2022-06-25
16
2022-06-25
2022-06-26
9
Ciepłucha Hanna
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2022-06-24
31
2022-06-24
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-25
33
2022-06-26
10
Ciszek Maria
BPK (SLA)
2022-06-24
2
rzecz. 100
2022-06-24
1
rzecz. 150
2022-06-25
2022-06-26
6
Ciszek Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
DŻARNA (101)
2022-06-24
2022-06-24
2022-06-25
4
2022-06-26
7
2022-06-25
Cytowska Iga
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2022-06-24
1
2022-06-24
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-26
7
Czyżewicz Michalina
Equikam Sp. z o.o.
CURRY (153)
2022-06-25
14
2022-06-25
14
Dąbrowski Jan Kanty
KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo
KARRYS L (123)
2022-06-24
2
2022-06-24
12
Danak Karolina
Stow. KJ Profit Orzesze
ARMIA (79)
2022-06-24
1
rzecz. 150
2022-06-24
1
rzecz. 150
2022-06-25
16
2022-06-25
3
2022-06-26
1
rzecz. 300
Fabisiak Julia
St. R&S Stables
HENRIETTE (178)
2022-06-25
5
2022-06-25
2022-06-26
1
Ferenc Zofia
BPK (MAZ)
ANTYLYA (87)
2022-06-24
16
2022-06-24
22
2022-06-25
25
2022-06-26
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team Golesze
VENEZIA (75)
2022-06-24
7
2022-06-24
3
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-25
13
2022-06-24
4
2022-06-24
1
rzecz. 150
2022-06-25
16
2022-06-25
4
Furmańczyk Lena
Skj Ponylandia Wojciechowice
KLARA (26)
2022-06-24
1
2022-06-25
4
2022-06-24
1
2022-06-25
6
2022-06-26
4
rzecz. 100
Gabrysiak Alicja
ŁKJ Łódź
MERLIN (51)
2022-06-24
27
2022-06-24
2022-06-24
8
2022-06-25
2022-06-25
23
2022-06-25
14
2022-06-26
2
Glonek Ewa
Stow.J. Napoleońska Zagroda
PEGAZ (174)
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
1
2022-06-25
1
Glonek Maria
Stow.J. Napoleońska Zagroda
GAIRE (74)
2022-06-24
11
2022-06-24
27
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-25
14
2022-06-26
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
6
rzecz. 50
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
1
rzecz. 200
Głoskowski Andrzej
KJ Infernal Team Golesze
HERCULES (150)
2022-06-24
6
2022-06-26
1
300
ARAMIDA (151)
2022-06-24
3
2022-06-24
11
2022-06-26
3
150
MOUS (152)
2022-06-24
5
2022-06-24
9
2022-06-26
1
250
Gordzielik Mateusz
KJ Borycz
TOFIX (109)
2022-06-26
Grobelny Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
FREZIE (102)
2022-06-25
11
2022-06-25
23
2022-06-26
4
rzecz. 100
MAKS (103)
2022-06-26
2
rzecz. 200
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-25
Grodska Iga
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
REXERA (82)
2022-06-24
7
2022-06-24
21
2022-06-25
14
2022-06-25
2022-06-24
21
2022-06-24
16
2022-06-25
2022-06-25
1
rzecz. 25
Grum Amelia
KJ Folwark Wenus Suszki
NIRMAN (126)
2022-06-24
1
2022-06-24
7
2022-06-25
2
2022-06-25
2022-06-26
17
Grzęda Klara
Stow. Warszawski Klub Jeździecki
2022-06-24
21
2022-06-24
15
2022-06-25
2
rzecz.150
2022-06-26
9
Hajder Pola
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2022-06-24
1
2022-06-24
11
2022-06-25
2
2022-06-25
2022-06-26
19
Hankus Zofia
KJ Chrobry Warszawa
ORKAN (120)
2022-06-24
7
2022-06-24
8
2022-06-25
1
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-26
4
HARRY (154)
2022-06-24
3
2022-06-24
3
2022-06-25
30
2022-06-26
7
Hart Dyke Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
2
rzecz. 200
HAPPY DAY (130)
2022-06-25
2022-06-25
13
2022-06-26
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-06-24
6
2022-06-24
2
rzecz. 100
2022-06-25
6
2022-06-25
1
2022-06-26
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-06-24
2022-06-24
2022-06-24
2022-06-25
19
2022-06-25
3
rzecz. 100
2022-06-26
4
rzecz. 100
Kabzińska Maria
KS Small Cherry Trzebnica
2022-06-24
9
2022-06-24
10
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
Karwatka Magdalena
KJ Podkowa Gruszczyn
PTYŚ (68)
2022-06-24
35
2022-06-24
2022-06-25
27
2022-06-25
26
Kiliańska Klara
Stow. KS Chojnów
COLIN (20)
2022-06-24
24
2022-06-24
7
2022-06-25
32
2022-06-26
20
Kopania Oliwia
KJ Chrobry Warszawa
AMIGO (119)
2022-06-24
6
2022-06-24
8
2022-06-25
7
2022-06-25
5
2022-06-26
11
Kosińska Hanna
Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2022-06-25
9
2022-06-25
12
2022-06-26
3
100
POMELO (177)
2022-06-25
10
2022-06-25
2022-06-26
2
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team
2022-06-25
20
2022-06-25
2022-06-26
4
rzecz. 100
2022-06-25
Kosmowska Inga
Stow. KS Jumping Events
CHAPMAN (128)
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-25
14
2022-06-24
11
2022-06-24
8
Kostkowska Liliana
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2022-06-24
11
2022-06-25
19
2022-06-26
18
2022-06-24
13
2022-06-25
22
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
TACYT (114)
2022-06-24
14
2022-06-24
3
2022-06-25
1
rzecz. 300
2022-06-26
3
rzecz. 200
Kozina Maria
Tuszyński KJ Garbówek
2022-06-24
7
2022-06-24
3
150
2022-06-25
3
100
2022-06-25
3
150
Krauze Jagoda
KJ Akademia Kucania Dawidy
HIMENA (38)
2022-06-24
32
2022-06-24
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-25
2022-06-24
34
2022-06-26
4
SZAFIR (49)
2022-06-24
4
2022-06-24
3
2022-06-25
6
2022-06-25
8
2022-06-26
1
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
ORTEGA 10 (163)
2022-06-24
2022-06-24
2
2022-06-25
3
2022-06-25
2022-06-26
LINKWOOD (170)
2022-06-24
5
2022-06-24
4
2022-06-25
9
2022-06-25
6
2022-06-26
Krzeszewska Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-06-25
3
2022-06-26
1
rzecz. 200
2022-06-25
7
Książek Antonina
KJ Łąck przy SO w Łącku
LUCILLA (23)
2022-06-24
32
2022-06-24
15
2022-06-26
21
2022-06-25
16
Książek Michalina
KJ Łąck przy SO w Łącku
2022-06-25
29
2022-06-25
10
2022-06-26
23
Kurda Katarzyna
KJ Metpol Grodziec
CHANTI (92)
2022-06-25
20
2022-06-25
19
2022-06-26
10
Kwiatkowska Ewa
JKS Salio Besiekierz Rudny
2022-06-26
24
2022-06-24
15
2022-06-25
15
2022-06-25
15
BERNIKLA (159)
2022-06-24
2022-06-24
27
2022-06-24
29
2022-06-25
34
2022-06-26
28
KARISSA (182)
2022-06-24
10
2022-06-24
2022-06-24
33
2022-06-25
14
2022-06-25
14
2022-06-26
6
Kwiatkowska Julia
BPK (MAZ)
2022-06-24
5
2022-06-25
2
2022-06-25
16
2022-06-26
1
2022-06-24
10
Kwiecień Amelia
Konecki KJ Fullmet
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-26
17
2022-06-25
5
2022-06-25
12
Laskowska Róża
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-06-25
12
2022-06-25
12
2022-06-26
9
Laskowski Julian
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-06-25
7
2022-06-25
7
2022-06-26
3
rzecz. 150
Lasota Jacek
Stow.J. Napoleońska Zagroda
SILVER (165)
2022-06-24
1
250
2022-06-24
5
2022-06-25
1
250
2022-06-25
1
300
Lasota Magdalena
SJ Napoleońska Zagroda
MANIEK (164)
2022-06-25
2022-06-25
Lewandowska Gabriela
KJ Akademia Kucania Dawidy
BEŁT (110)
2022-06-24
2022-06-25
6
2022-06-25
1
2022-06-26
3
rzecz. 100
JUNIOR (111)
2022-06-24
2022-06-25
1
2022-06-25
2022-06-26
1
rzecz. 200
Lewandowska Michalina
KJ Akademia Kucania Dawidy
EMMA (112)
2022-06-24
2022-06-25
20
2022-06-25
20
2022-06-26
5
rzecz. 50
JAGIENKA (113)
2022-06-24
2022-06-25
7
2022-06-25
11
2022-06-26
2
rzecz. 150
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-06-24
27
2022-06-24
1
2022-06-25
3
rzecz.100
2022-06-26
15
2022-06-25
5
FORSTER (48)
2022-06-24
3
2022-06-24
1
2022-06-25
12
2022-06-25
1
rzecz. 250
2022-06-26
1
rzecz. 350
Linke Zuzanna
KJ Akademia Kucania Dawidy
INCALA (1)
2022-06-24
21
2022-06-24
2022-06-25
24
2022-06-25
2022-06-26
3
Lisowska Karolina
Stow. R&S Stables Kębliny
DIL CASSO (175)
2022-06-25
5
2022-06-25
8
2022-06-26
2
150
Machniewicz Ewa
JKS Salio
2022-06-24
2022-06-24
6
2022-06-25
7
2022-06-25
Majdziński Sylwester
Tuszyński KJ Garbówek
2022-06-25
8
2022-06-25
10
2022-06-25
12
2022-06-25
4
Malesa Alicja
BPK (MAZ)
2022-06-24
4
2022-06-24
4
2022-06-25
22
2022-06-25
9
2022-06-26
ARANCIA (39)
2022-06-24
15
2022-06-24
24
2022-06-25
27
2022-06-26
26
2022-06-24
12
2022-06-24
5
2022-06-25
4
2022-06-26
2
rzecz. 300
Marciniak Hanna
ŁKJ Łódź
LEON (160)
2022-06-24
16
2022-06-24
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-25
4
2022-06-26
12
Marciniak Magdalena
ŁKJ Łódź
SIBILLA (161)
2022-06-24
27
2022-06-24
15
2022-06-25
23
2022-06-25
6
2022-06-26
25
CASSIMERO (162)
2022-06-24
11
2022-06-24
2022-06-25
21
2022-06-25
18
2022-06-26
13
Michalak Helena
Klub Jeździecki Jolly Jumper
WINCENTY (168)
2022-06-25
5
2022-06-25
3
2022-06-26
2
rzecz. 150
2022-06-25
5
2022-06-25
4
2022-06-26
Mirek Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-06-25
2
2022-06-25
1
2022-06-26
13
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-06-25
2022-06-25
19
2022-06-25
13
2022-06-26
8
2022-06-25
6
2022-06-25
6
2022-06-26
1
rzecz. 300
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-06-25
12
2022-06-25
11
2022-06-26
14
MENTOS (34)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
20
Niedzielska Julia
KJ Akademia Kucania Dawidy
EPOPEJA (81)
2022-06-24
2
2022-06-24
15
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-25
28
2022-06-26
4
2022-06-24
2022-06-24
2022-06-25
1
2022-06-25
3
2022-06-26
5
Obraniak Agata
Stajnia Grotniki
TORPEDO (172)
2022-06-25
2022-06-25
Obrocka Martyna
KJK Solka Międzyrzecze
2022-06-24
3
rzecz. 50
2022-06-25
9
2022-06-25
9
2022-06-24
3
2022-06-24
5
2022-06-25
16
2022-06-26
4
rzecz. 150
Olaszek Alicja
KJ Janowice
2022-06-24
14
2022-06-24
3
rzecz. 50
2022-06-25
9
2022-06-25
2022-06-26
Olawa Vel Olawińska Zuzanna
KJ przy SO Łąck
2022-06-24
6
2022-06-25
7
2022-06-25
5
2022-06-26
2
200
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
2022-06-25
2
200
2022-06-24
1
300
2022-06-25
7
FERRY (142)
2022-06-24
2
150
2022-06-25
5
2022-06-24
6
2022-06-24
2022-06-25
4
2022-06-25
NAGANO (145)
2022-06-24
2022-06-24
4
2022-06-25
11
2022-06-25
2022-06-24
1
2022-06-24
2022-06-25
4
2022-06-25
Ostrowska Oliwia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2022-06-24
12
2022-06-24
2
2022-06-25
2
rzecz. 150
2022-06-24
5
2022-06-24
1
2022-06-25
2
rzecz. 150
2022-06-26
1
rzecz. 350
Pałosz Helena
SKJ Beckersport Laszczki
FIGA (80)
2022-06-24
2022-06-24
2022-06-25
2022-06-25
2022-06-26
Parzych Lena
KJ Chrobry Warszawa
CHAGAL (118)
2022-06-24
12
2022-06-24
7
2022-06-25
24
2022-06-25
12
2022-06-26
Pięta Olaf
WLKS Krakus Kraków Swosz.
2022-06-26
8
2022-06-24
22
2022-06-24
17
2022-06-25
8
Płuciennik Wiktoria
KS Small Cherry Trzebnica
2022-06-24
12
2022-06-25
22
2022-06-26
22
2022-06-24
5
2022-06-24
3
rzecz. 50
2022-06-26
3
rzecz. 150
2022-06-25
2
ARONIA (180)
2022-06-24
12
2022-06-25
1
rzecz. 200
2022-06-26
1
rzecz. 300
Poniatowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
FERRALINE (104)
2022-06-24
24
2022-06-24
20
2022-06-26
2
rzecz. 200
2022-06-25
21
ORIANA (105)
2022-06-24
8
2022-06-24
5
2022-06-25
2022-06-26
14
2022-06-25
11
Popkowska Apolonia
KJ Chrobry Warszawa
CUDUŚ (116)
2022-06-24
14
2022-06-24
16
2022-06-25
7
2022-06-25
11
2022-06-26
Reaud Oliwia
BPK (MAZ)
LUIGI (41)
2022-06-24
1
2022-06-24
18
2022-06-25
17
2022-06-25
11
2022-06-26
18
USTINA (42)
2022-06-24
5
2022-06-24
19
2022-06-25
13
2022-06-26
16
Rozumecka Anna
BPK (SLA)
BENETON (27)
2022-06-25
1
2022-06-25
1
2022-06-26
2
Rozumecki Marek
BPK (SLA)
BENETON (27)
2022-06-25
1
Rybak-Massalska Lena Róża
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2022-06-24
15
2022-06-24
1
2022-06-25
24
2022-06-25
9
2022-06-26
5
rzecz. 50
Sacha Maria
KJ Chrobry Warszawa
MAGNAT (115)
2022-06-24
6
2022-06-24
15
2022-06-25
25
2022-06-25
2022-06-26
16
Salamon Paulina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2022-06-24
5
2022-06-24
21
2022-06-25
3
2022-06-25
21
2022-06-26
9
Skrobich Martyna
KJ Metpol Grodziec
GOLIAS (93)
2022-06-25
11
2022-06-25
11
2022-06-26
11
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MELODIA (45)
2022-06-25
6
2022-06-25
2022-06-26
8
rzecz. 50
2022-06-25
1
2022-06-25
6
2022-06-26
2
rzecz.150
Słodkiewicz Antonina
KJ Infernal Team Golesze
2022-06-24
8
2022-06-25
11
2022-06-25
12
Słuszniak-Marchwicka Aleksandra
KJ Salio Besiekirz Rudny
LORIN (143)
2022-06-24
5
2022-06-24
2022-06-25
1
2022-06-25
CHESTER (146)
2022-06-24
2022-06-24
3
2022-06-25
2
2022-06-25
Sobolewska Paulina
BPK (LOD)
DESTINO (167)
2022-06-25
6
2022-06-25
Sowińska Zuzanna
BPK (MAZ)
ZOLKA (10)
2022-06-25
19
2022-06-25
2022-06-26
Stanisławczyk Oliwia
Tuszyński KJ Garbówek
2022-06-24
21
2022-06-24
31
2022-06-25
8
2022-06-26
3
rzecz. 150
Stanisławczyk Wiktoria
Tuszyński KJ Garbówek
2022-06-24
15
2022-06-24
13
2022-06-25
24
2022-06-25
2022-06-26
9
Stawecka Lena
Kielecki Klub Jeździecki
KUBA (60)
2022-06-24
1
2022-06-24
2
rzecz. 100
2022-06-25
6
2022-06-25
7
2022-06-26
7
rzecz. 50
Steckiewicz Małgorzata
SKJ Bilcza
ASTERKA (55)
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
6
2022-06-25
16
2022-06-26
3
Stein Hanna
Rio Grande Krosinko
DIAMENT (86)
2022-06-24
33
2022-06-25
26
2022-06-26
6
Stępień Alex
LZJ Drama Zbroslawice
2022-06-24
8
2022-06-25
11
2022-06-25
2
2022-06-26
12
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-06-24
16
2022-06-24
11
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-25
10
2022-06-26
3
2022-06-24
2
2022-06-24
2
2022-06-25
7
2022-06-25
25
2022-06-26
8
Szczepuła Oliwia
KS Small Cherry Trzebnica
2022-06-24
6
2022-06-24
7
2022-06-25
21
2022-06-25
17
2022-06-26
2022-06-26
1
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2022-06-24
11
2022-06-24
27
2022-06-25
9
2022-06-26
11
BONA (62)
2022-06-25
1
rzecz. 25
2022-06-24
7
2022-06-24
16
2022-06-25
31
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team Golesze
2022-06-25
7
2022-06-25
3
2022-06-26
6
rzecz. 50
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
2022-06-26
Tyszko Michał
Tuszyński KJ Garbówek
KENZO Z (134)
2022-06-24
8
2022-06-24
2
200
2022-06-25
6
2022-06-25
4
2022-06-24
1
2022-06-24
4
2022-06-25
2
2022-06-25
2
150
LAUDATOR (181)
2022-06-24
2022-06-24
2022-06-25
1
2022-06-25
11
2022-06-24
4
2022-06-24
3
100
Ucińska Julia
Tuszyński KJ Garbówek
DOBROSTAN (132)
2022-06-25
3
2022-06-25
13
2022-06-24
2
2022-06-24
10
Urbańska Natalia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
JUDSON (72)
2022-06-24
1
2022-06-24
2022-06-25
6
CALISIA (73)
2022-06-24
5
2022-06-24
5
2022-06-25
7
2022-06-26
19
Wetmańska Jagoda
Sportowy Klub Jeździecki Mordaka
BARNABA (173)
2022-06-25
2022-06-25
Wierucka Maria
Rio Grande Krosinko
KARINA (66)
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
7
2022-06-26
3
rzecz. 100
CYKOR (67)
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
6
2022-06-26
4
rzecz. 100
Wierucka Zofia
Rio Grande Krosinko
LUNA (65)
2022-06-24
4
2022-06-24
2022-06-25
19
2022-06-26
3
rzecz. 100
2022-06-25
3
Woźniak Piotr
ŁKJ Łódź
BIRMA (57)
2022-06-26
7
rzecz. 50
OSTEN (58)
2022-06-24
3
rzecz. 50
2022-06-24
12
2022-06-25
7
2022-06-25
2022-06-26
4
rzecz. 100
Woźniak Stanisław
ŁKJ Łódź
ZALOTKA (56)
2022-06-24
1
2022-06-24
1
2022-06-25
6
2022-06-25
2022-06-26
5
rzecz. 50
BIRMA (57)
2022-06-24
1
2022-06-24
9
2022-06-25
20
2022-06-25
11
2022-06-26
Zujkiewicz Julia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-06-25
12
2022-06-25
26
2022-06-26
8
rzecz. 50

Number of Riders: 119

Number of Horses: 165

The sum of prizes: 3 450.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl