Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
107 ACCEPTED 2022-05-06 18:39:52
2022-05-06 18:39:02
Sandra Leśkiewicz THEODORESCU
  • 1x R2-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
106 ACCEPTED 2022-05-05 07:43:22
2022-05-04 23:04:54
Patrycja Akszak-Okińczyc AWERS
  • 2x R2-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 2x R3-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
105 ACCEPTED 2022-05-05 07:43:10
2022-05-04 22:04:05
Milena Szeliga LA COSTA
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 2x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności Art.238.1.1
104 ACCEPTED 2022-05-04 21:26:28
2022-05-04 15:02:14
Ruxandra Natalia Nicolescu CARPACIO
  • 2x R1-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 2x R2-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
103 ACCEPTED 2022-05-04 12:50:04
2022-05-04 10:56:32
Anastazja Burzyńska-Ellis HAPPY HONY
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/gr. C/Finał Grupy C - 95 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
102 ACCEPTED 2022-05-04 12:51:26
2022-05-04 10:47:43
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 2x R1-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R1-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
101 ACCEPTED 2022-05-04 12:52:17
2022-05-04 10:22:41
Maja Nagła BELLA CORIANO
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/P/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepów DRYF i PEGAZ
100 ACCEPTED 2022-05-03 21:09:01
2022-05-03 18:10:53
Szymon Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 2x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 15/LL - 90 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 39/90-120/Konkurs pocieszenia Duże Konie 90/100/110/120 cm - dokładności Art.238.1.1
99 ACCEPTED 2022-05-03 21:08:56
2022-05-03 17:54:32
Szymon Cieślak MOLI
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
98 ACCEPTED 2022-05-02 22:53:38
2022-05-02 20:25:59
Zuzanna Kłos CRAZY CLASSIC
  • 2x R1-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 2x R2-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 2x R3-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
97 ACCEPTED 2022-05-03 21:08:40
2022-05-02 13:19:21
Julia Dukat PALMERRO P
  • 2x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 15/LL - 90 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
96 ACCEPTED 2022-05-01 22:37:15
2022-05-01 22:14:39
Anna Sobala MAGIC BOY
  • 2x R1-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 2x R2-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 2x R3-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
95 ACCEPTED 2022-05-03 21:08:43
2022-05-01 16:04:36
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 7/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D-bis/Finał Grupy D-bis - L1-105 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
94 ACCEPTED 2022-05-01 18:02:27
2022-05-01 16:00:17
Marcel Wiśniewski MAROKO
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/gr. C/Finał Grupy C - 95 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
93 ACCEPTED 2022-04-30 22:30:48
2022-04-30 22:18:05
Oliwia Melich KANTJE`S ELTON
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D-bis/Finał Grupy D-bis - L1-105 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
92 ACCEPTED 2022-04-30 14:32:59
2022-04-30 13:40:19
Natalia Czyżyk- Zahiu MELA
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/A-1/Finał Grupy A-1 - 70 cm zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 o nagrodę PEGAZSHOP
91 ACCEPTED 2022-04-30 14:33:03
2022-04-30 13:39:33
Alicja Bigaj LOTOS
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
90 ACCEPTED 2022-05-04 12:18:04
2022-04-30 13:38:54
Hanna Dobrzycka TANGO PONY SPORT
  • 1x 1/50 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności Art.238.1.1
89 ACCEPTED 2022-04-30 14:33:11
2022-04-30 13:15:47
Vincent Fedorczak WIQUIRRA
  • 2x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 15/LL - 90 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x R3-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
88 ACCEPTED 2022-04-30 14:33:14
2022-04-30 13:14:02
Vincent Fedorczak CASIMIR
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/P/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepów DRYF i PEGAZ
87 ACCEPTED 2022-04-30 14:33:17
2022-04-30 10:06:40
Lena Laskowska SMYK
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
86 ACCEPTED 2022-04-29 20:59:15
2022-04-29 20:56:35
Elżbieta Witkowska-Marel PRESTIGE
  • 1x R1-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R1-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 1x R3-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 1x R3-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
85 ACCEPTED 2022-04-29 20:59:20
2022-04-29 20:55:53
Maja Witkowska ZIBI LAZAR
  • 2x R1-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 2x R2-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 2x R3-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
84 ACCEPTED 2022-04-29 20:59:25
2022-04-29 20:07:12
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 37/C/C1/Finał Grupy Juniorskiej i Młodieżowej 130/135 cm zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 o nagrodę Sklepów DRYF i PEGAZ
83 ACCEPTED 2022-04-29 16:44:53
2022-04-29 15:50:33
Karolina Szaniawska ILLUMINATI
  • 1x R1-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R1-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
82 ACCEPTED 2022-04-29 22:48:37
2022-04-29 10:27:58
Olga Drozd KASTELLO
  • 2x R1-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 2x R2-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 2x R3-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
81 ACCEPTED 2022-04-29 11:37:32
2022-04-29 10:27:20
Ada Wołąs ROGER THAT
  • 1x R1-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R1-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 1x R3-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
80 ACCEPTED 2022-05-01 12:16:49
2022-04-28 18:50:14
Konstancja Cecylia Bohdanowicz GRETA VON CRUISING
  • 1x R1-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R1-N/N/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-N/N/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
79 ACCEPTED 2022-04-28 14:39:16
2022-04-28 13:00:16
Konstancja Cecylia Bohdanowicz TULLAHYLAND MARY JANE
  • 1x R2-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
78 ACCEPTED 2022-04-27 21:59:57
2022-04-27 21:34:35
Hanna Ciaś REDPARK JACK
  • 2x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności Art.238.1.1
77 ACCEPTED 2022-04-27 21:11:47
2022-04-27 17:03:44
Hanna Miedziocha IBIZA AK
  • 1x R1-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
76 ACCEPTED 2022-04-27 21:11:50
2022-04-27 16:50:12
Olimpia Chwesewicz CHEKKER "W"
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
75 ACCEPTED 2022-04-27 16:42:08
2022-04-27 15:49:31
Krzysztof Prasek CONTENDER H
  • 2x R1-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
74 ACCEPTED 2022-04-27 16:42:12
2022-04-27 15:43:37
Magdalena Prasek LOLLIPOP
  • 2x R1-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
73 ACCEPTED 2022-04-27 16:42:13
2022-04-27 15:33:38
Krzysztof Prasek DIWA
  • 1x R1-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R1-N/N/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-N/N/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
72 ACCEPTED 2022-04-27 16:42:15
2022-04-27 15:31:43
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x R1-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R1-N/N/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
71 ACCEPTED 2022-04-27 16:42:17
2022-04-27 15:31:18
Hubert Prasek ISGAAR
  • 2x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
70 ACCEPTED 2022-04-27 09:10:00
2022-04-27 08:24:16
Ewa Kolasińska PAGANINI
  • 2x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 18/N/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 39/90-120/Konkurs pocieszenia Duże Konie 90/100/110/120 cm - dokładności Art.238.1.1
69 ACCEPTED 2022-04-28 08:21:54
2022-04-27 07:17:17
Iga Sekuła BONNY EL
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
68 ACCEPTED 2022-04-27 09:10:08
2022-04-26 22:56:10
Zofia Krzeszewska ZUCCHERO A VELO
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
67 ACCEPTED 2022-04-27 09:10:15
2022-04-26 21:14:46
Aleksandra Czarnecka MILLCROFT VIVA
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
66 ACCEPTED 2022-04-26 20:58:53
2022-04-26 20:31:44
Roksana Naumiuk STARLIGHT
  • 1x R1-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R1-N/N/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
65 ACCEPTED 2022-04-26 20:58:58
2022-04-26 20:29:39
Kornelia Naumiuk EMIEL S
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/P/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepów DRYF i PEGAZ
64 ACCEPTED 2022-04-26 20:59:02
2022-04-26 19:56:47
Natasza Miłoszewska ISKRA
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
63 ACCEPTED 2022-04-26 14:06:48
2022-04-26 13:55:24
Julia Łepkowska GALOP
  • 2x R1-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 2x R2-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
62 ACCEPTED 2022-04-26 14:06:54
2022-04-26 13:53:33
Aleksandra Mejsner ALTIVO Z
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 17/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
61 ACCEPTED 2022-04-25 21:26:54
2022-04-25 20:31:27
Kinga Ferenc DIACENT
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/P/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepów DRYF i PEGAZ
60 ACCEPTED 2022-04-27 14:17:13
2022-04-25 19:25:44
Mia Pietkiewicz KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
59 ACCEPTED 2022-04-27 14:15:31
2022-04-25 19:25:39
Zofia Krzeszewska VALES BLUERAY
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
58 ACCEPTED 2022-04-25 21:27:17
2022-04-25 19:24:51
Emma Haskins TAJFUN
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności Art.238.1.1
57 ACCEPTED 2022-04-25 15:24:43
2022-04-25 11:49:55
Magdalena Missala FERRERO
  • 1x R2-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 2x R3-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
56 ACCEPTED 2022-04-25 15:24:36
2022-04-25 11:48:49
Lea Sobolewska RED HERSHEY
  • 2x R3-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
55 ACCEPTED 2022-05-04 18:03:52
2022-04-25 11:48:01
Gaja Sobolewska RED HERSHEY
  • 2x R2-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
54 ACCEPTED 2022-04-25 15:24:23
2022-04-25 11:46:03
Katarzyna Beczak MISTER
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D-bis/Finał Grupy D-bis - L1-105 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
53 ACCEPTED 2022-04-25 08:02:58
2022-04-25 06:40:43
Alicja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 2x 1/50 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 20/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
52 ACCEPTED 2022-04-25 08:03:05
2022-04-25 06:36:49
Maja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
51 ACCEPTED 2022-04-25 08:03:13
2022-04-25 06:35:59
Maja Potyra HOVE’S CARLO
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
50 ACCEPTED 2022-04-27 14:01:32
2022-04-24 13:11:09
Zofia Paterek BANDA
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
49 ACCEPTED 2022-05-03 08:49:40
2022-04-24 13:05:51
Maria Czerepińska CORBETT ZAGORKA
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności Art.238.1.1
48 ACCEPTED 2022-04-25 08:04:11
2022-04-24 11:17:00
Julia Banasik JUNIOR
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
47 ACCEPTED 2022-04-25 08:04:20
2022-04-24 09:26:43
Inga Olejarz ZOSIMA
  • 2x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
46 ACCEPTED 2022-04-23 23:00:25
2022-04-23 15:08:40
Martyna Kamińska SARA
  • 2x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
45 ACCEPTED 2022-04-23 23:00:18
2022-04-23 15:07:58
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D-bis/Finał Grupy D-bis - L1-105 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
44 ACCEPTED 2022-04-23 23:00:11
2022-04-23 15:06:58
Lena Janaszczyk AJSZA
  • 2x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/A-1/Finał Grupy A-1 - 70 cm zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 o nagrodę PEGAZSHOP
43 ACCEPTED 2022-04-23 23:00:06
2022-04-23 15:06:15
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
42 ACCEPTED 2022-04-29 21:44:23
2022-04-22 09:35:14
Michalina Drozd LOCO
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
41 ACCEPTED 2022-04-27 13:37:38
2022-04-22 09:33:28
Michalina Drozd GREY RONNIE
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
40 ACCEPTED 2022-04-22 09:08:59
2022-04-22 07:07:29
Tatiana Dworacka RASHMI
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/gr. C/Finał Grupy C - 95 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
39 ACCEPTED 2022-05-03 21:08:47
2022-04-21 15:36:40
Julia Skłodowska FARAON
  • 2x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
38 ACCEPTED 2022-04-21 18:23:38
2022-04-21 12:11:03
Mia Moczkowska MENTOS
  • 2x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
37 ACCEPTED 2022-04-21 18:23:35
2022-04-21 12:09:55
Carla Moczkowska MILAGROSS
  • 2x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D-bis/Finał Grupy D-bis - L1-105 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
36 ACCEPTED 2022-04-21 18:23:32
2022-04-21 11:33:42
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 14/C - 130 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 18/N/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 19/C/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 37/C/C1/Finał Grupy Juniorskiej i Młodieżowej 130/135 cm zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 o nagrodę Sklepów DRYF i PEGAZ
35 ACCEPTED 2022-04-21 18:23:26
2022-04-21 11:32:36
Julia Parda CACHASSIMO
  • 1x 12/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 13/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 18/N/Zwykły - Art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/P/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepów DRYF i PEGAZ
34 ACCEPTED 2022-04-21 18:23:22
2022-04-21 08:20:54
Róża Laskowska BIDDYS SPOT THE STAR
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/A-1/Finał Grupy A-1 - 70 cm zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 o nagrodę PEGAZSHOP
33 ACCEPTED 2022-04-21 18:23:19
2022-04-21 08:20:14
Julian Laskowski ROYAL MAGIC 18
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności Art.238.1.1
32 ACCEPTED 2022-04-21 18:23:16
2022-04-21 08:18:54
Julian Laskowski PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/gr. C/Finał Grupy C - 95 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
31 ACCEPTED 2022-04-20 18:27:47
2022-04-20 17:04:35
Iga Cytowska CLINT PLEASURE
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 39/90-120/Konkurs pocieszenia Duże Konie 90/100/110/120 cm - dokładności Art.238.1.1
30 ACCEPTED 2022-05-02 22:14:15
2022-04-20 12:25:30
Zofia Janusz LOUGH DERG MAY FLY
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D-bis/Finał Grupy D-bis - L1-105 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
29 ACCEPTED 2022-04-20 18:28:27
2022-04-19 16:45:51
Wiktoria Pinocy ANAPON MOONLIGHT STAR
  • 1x 1/50 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 20/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 29/A-0/Finał Grupy A-0 - 50 cm zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 o nagrodę PEGAZSHOP
28 ACCEPTED 2022-04-20 18:28:34
2022-04-19 12:38:10
Michał Siejek HAMILTON
  • 1x R1-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R1-N/N/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-N/N/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
27 ACCEPTED 2022-04-19 15:52:00
2022-04-19 12:36:41
Michał Siejek CLARIMO ZEDER
  • 1x R1-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R1-N/N/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-P/P/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-N/N/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
26 ACCEPTED 2022-05-01 22:37:20
2022-04-17 23:14:33
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
25 ACCEPTED 2022-05-01 22:37:35
2022-04-17 23:13:48
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
24 ACCEPTED 2022-05-04 14:53:09
2022-04-17 23:10:10
Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
23 ACCEPTED 2022-05-02 13:17:32
2022-04-17 23:09:34
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 20/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
22 ACCEPTED 2022-05-02 22:53:48
2022-04-17 23:07:58
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D-bis/Finał Grupy D-bis - L1-105 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
21 ACCEPTED 2022-05-03 23:26:32
2022-04-16 10:00:49
Zofia Hart Dyke HAPPY DAY
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D-bis/Finał Grupy D-bis - L1-105 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
20 ACCEPTED 2022-05-03 23:26:38
2022-04-16 09:58:47
Zofia Hart Dyke MISSISSIPI
  • 2x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D-bis/Finał Grupy D-bis - L1-105 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
19 ACCEPTED 2022-04-20 18:30:07
2022-04-16 00:51:01
Wiktoria Rembielińska ASESOR
  • 2x 7/P - 110 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 26/P - 110 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 27/N - 120 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 34/P/Finał Rundy Młodzik i Junior Młodszy na DK 110/115 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepów DRYF i PEGAZ
18 ACCEPTED 2022-04-20 18:30:12
2022-04-15 23:38:21
Adrianna Leonowicz HERMES ZAGORKA
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
17 ACCEPTED 2022-05-02 22:53:59
2022-04-15 18:05:41
Michał Siejek SZAFIR
  • 1x R1-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R1-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-LL/LL - 90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
  • 1x R2-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 - (Zawody Regionalne)
16 ACCEPTED 2022-05-02 22:54:06
2022-04-15 18:05:02
Jagoda Krauze HIMENA
  • 1x 10/LL - 90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 15/LL - 90 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 16/L - 100 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Duże Konie
15 ACCEPTED 2022-04-29 16:44:45
2022-04-15 15:02:27
Michał Siejek NEVIL
  • 2x R1-L/L/Zwykły - Art. 238.2.1 (Zawody Regionalne)
14 ACCEPTED 2022-04-27 14:42:36
2022-04-15 01:44:56
Apolonia Myler PRINCESSA
  • 2x 20/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności Art.238.1.1
13 ACCEPTED 2022-04-20 18:31:22
2022-04-14 21:45:23
Zofia Kałaska JORK
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
12 ACCEPTED 2022-04-27 11:23:50
2022-04-14 19:13:06
Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ
  • 2x 1/50 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 20/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 29/A-0/Finał Grupy A-0 - 50 cm zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 o nagrodę PEGAZSHOP
11 ACCEPTED 2022-04-20 18:31:56
2022-04-14 18:47:00
Karolina Szostawicka MISSOURI
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności Art.238.1.1
10 ACCEPTED 2022-04-20 18:32:01
2022-04-14 18:39:04
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
9 ACCEPTED 2022-04-14 21:42:57
2022-04-14 18:36:54
Klara Kajdrys MAIDI
  • 2x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/A-1/Finał Grupy A-1 - 70 cm zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 o nagrodę PEGAZSHOP
8 ACCEPTED 2022-04-25 08:04:33
2022-04-14 17:09:46
Maria Koperska - Pacyńska WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 1/50 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 20/50 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności Art.238.1.1
7 ACCEPTED 2022-04-20 18:32:14
2022-04-14 17:07:45
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/A-1/Finał Grupy A-1 - 70 cm zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 o nagrodę PEGAZSHOP
6 ACCEPTED 2022-04-20 18:32:26
2022-04-14 14:02:45
Lena Kacprzak PASJONATA POKER
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
5 ACCEPTED 2022-04-20 18:32:40
2022-04-14 13:18:25
Maja Starostka FIDŻI
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/A-1/Finał Grupy A-1 - 70 cm zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 o nagrodę PEGAZSHOP
4 ACCEPTED 2022-04-20 18:32:45
2022-04-14 12:42:19
Aleksandra Kłodawska HEJ TAKA MALUTKA
  • 2x 4/80 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/80 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/A-2/Finał Grupy A-2 - 85 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę PEGAZSHOP
3 ACCEPTED 2022-05-05 07:42:18
2022-04-14 12:32:50
Maria Szmyt ROMEO
  • 1x 1/50 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/A-1/Finał Grupy A-1 - 70 cm zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 o nagrodę PEGAZSHOP
2 ACCEPTED 2022-04-26 14:07:00
2022-04-14 11:01:08
Jakub Mroczek VULCANO
  • 1x 5/90 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/L - 100 cm/Zwykły - Art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/90 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L - 100 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/gr. D-bis/Finał Grupy D-bis - L1-105 cm dwufazowy specjalny Art. 274.2 o nagrodę Sklepu DRYF
1 ACCEPTED 2022-04-14 17:36:45
2022-04-14 11:00:14
Jakub Mroczek OCEAN BABY SZUMAWA
  • 1x 2/60 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 3/70 cm/Dokładności - Art. 238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 21/60 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/70 cm/Z oceną stylu jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 38/50-100/Konkurs pocieszenia Kuce i Małe Konie 50/60/70/80/90/100 cm - dokładności Art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Akszak-Okińczyc Patrycja BPK - MAZ
S
O009702
2. Banasik Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O057374
3. Beczak Katarzyna SSSK Koczargi Nowe
2009 (JM.)
O050799
4. Bigaj Alicja KS Faruk
2012 (Mł.)
O059676
5. Bohdanowicz Konstancja Cecylia INTERHR - JKS Poczernin
2004 (J.)
O033953
6. Burzyńska-Ellis Anastazja JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O058973
7. Chwesewicz Olimpia Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2008 (JM.)
O063767
8. Ciaś Hanna Stow. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O052604
9. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O058683
10. Cytowska Iga SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2008 (JM.)
O058227
11. Czarnecka Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O064949
12. Czerepińska Maria Stow. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O063817
13. Czyżyk- Zahiu Natalia KS Faruk
2014 (Mł.)
O068414
14. Dobrzycka Hanna KS Faruk
2013 (Mł.)
O068898
15. Drozd Michalina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O064713
16. Drozd Olga BPK - MAZ
2008 (JM.)
O064514
17. Dukat Julia INTERHR JKS Poczernin
2002 (MJ.)
O050465
18. Dworacka Tatiana SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2009 (JM.)
O058594
A(w)B(w)LPZJ/1089
19. Fedorczak Vincent BPK - MAL
2010 (JM.)
O061150
20. Ferenc Kinga KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2007 (JM.)
O042487
21. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
2009 (JM.)
O059412
22. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037012
23. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
24. Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O059845
25. Haskins Emma KJ Aldragho Piaseczno
2007 (JM.)
O057371
26. Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
2012 (Mł.)
O067826
27. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
28. Kacprzak Lena Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O067580
29. Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061567
30. Kałaska Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2011 (Mł.)
O067041
31. Kamińska Martyna KJ Ranczo Kołata
2010 (JM.)
O053657
32. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
33. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
34. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O058055
35. Kłos Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
2006 (J.)
O051057
36. Kolasińska Ewa BPK - MAZ
2004 (J.)
O033578
37. Kondzioła Elżbieta BPK - MAZ
S
O002129
38. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
39. Krauze Jagoda KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O055575
40. Krzeszewska Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O064947
41. Laskowska Lena BPK - MAZ
2010 (JM.)
O057203
42. Laskowska Róża KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2013 (Mł.)
O067046
43. Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O067045
44. Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
2010 (JM.)
O059202
45. Leśkiewicz Sandra KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O034673
46. Łepkowska Julia BPK - MAZ
2009 (JM.)
O064722
47. Mejsner Aleksandra INTERHR - JKS Poczernin
2009 (JM.)
O057757
48. Melich Oliwia SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O051059
49. Miedziocha Hanna BPK - MAZ
2005 (J.)
O042682
50. Miłoszewska Natasza KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061999
51. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O062693
52. Missala Magdalena SSSK Koczargi Nowe
2005 (J.)
O040709
53. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
54. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
55. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O052047
56. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (JM.)
O052047
57. Myler Apolonia KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O068472
58. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (JM.)
O054784
59. Naumiuk Kornelia KJ Kucykowa Zagroda
2009 (JM.)
O047930
60. Naumiuk Roksana BPK - MAZ
2006 (J.)
O032062
61. Nicolescu Ruxandra Natalia Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
none
62. Olejarz Inga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
63. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
64. Paterek Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O062312
65. Pietkiewicz Mia KJ Aldragho Piaseczno
2010 (JM.)
O064335
66. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
67. Potyra Alicja SKJ Bobrowy Staw Augustuwek
2012 (Mł.)
brak
68. Potyra Maja SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2010 (JM.)
O061206
69. Prasek Hubert Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
70. Prasek Krzysztof Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
71. Prasek Magdalena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
72. Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
2009 (JM.)
O049094
73. Sekuła Iga KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O062153
616098100048382
74. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
75. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
76. Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
S
O008830
77. Skłodowska Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O065332
LZRWZJ/484/22
78. Sobala Anna INTERHR JKS Poczernin
S
O003357
79. Sobolewska Gaja SSSK Koczargi Nowe
2007 (JM.)
O053366
80. Sobolewska Lea SSSK Koczargi Nowe
2007 (JM.)
O053365
81. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
82. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (J.)
O045596
83. Szeliga Milena KU AZS Politechniki Warszawskiej
2009 (JM.)
brak
84. Szmyt Maria Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067626
85. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
86. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O059242
87. Walczyk Natasza Polish Pony Club Tomaszkowo
2013 (Mł.)
O067624
88. Wiśniewski Marcel KJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
89. Witkowska Maja KS Marel Team
2009 (JM.)
O058026
90. Witkowska-Marel Elżbieta KS Marel Team
S
O003328
91. Wołąs Ada Equikam Milanówek
S
O007542
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

97

AJSZA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:118 F: nn /
M: nn /
A0 K033280 K033280
2.

110

ALTIVO Z ZANG POL 2005 wałach ciemnogniada/178 F: Accardi / Darco
M: Bipsy-M / Candidat
K027559 Z627105
3.

12

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/kuc:144 F: Acado
M: Donna Felina
A2 K032821 DE456370366209
4.

49

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:121 F: Karlos II /
M: Anapon Moonlight /
A0 K034119 616013610076416
5.

31

ASESOR Wlkp Poch. Trakeńskiego POL 2016 ogier skarogniada/160 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Asta / Hamlet Go
K029215 616007600138916
6.

149

AWERS SP POL 2015 wałach siwa/165 F: Tjungske / Carthago Z
M: Alada / Vandamme
K030911 POL 616009610053415
7.

64

BANDA KUC POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Nando/ Nightstar
M: Bajkowa Gwiazdka/ Alibaba
D/A2 K030645 B013961S
8.

146

BELLA CORIANO SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Carpediem / Coriano Z
M: Bandukka / Palegro
K025269 616009530264011
9.

91

BIDDYS SPOT THE STAR KUC POL 2013 wałach tarantowata/kuc:123 F: nn /
M: nn /
A1 K033968 372003005509683
10.

98

BIOTOP BOJTORIAN HUNWB POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: Baleno / Bastello
M: Buzavirag / Stukhuster Ricardo go for Gold
D K032778 HUN M PO110180000
11.

72

BONNY EL DRP POL 2010 klacz gniada/kuc:138 F: Braun
M: Bessy
C/A2 K034206 DE410100727020
12.

41

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:- F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally / Castellau VTP
A0 K032417 616013520029212
13.

92

CACHASSIMO HOL. POL 2015 wałach gniada/168 F: Cachas / Caretino
M: P-Calvana Pro / Calvados II
K030436 DE421000753015
14.

83

CARPACIO Holsteiner Warmblut GER 2010 gelding bay/185 F: Canturo
M: Raffiness
none DE421000275310
15.

153

CASHMIR SP Pol 2015 wał c.gn. F: Bijou Be / Balou du Rouet
M: Cloey-Gi / Carbid II
brak 6160090079115
16.

137

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Whisper BW / Rash R
K033051 DE 418181051415
17.

124

CHEKKER W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 24.02.2005 wałach gniada/165 F: Grandie
M: Chałtura
K010381 616009680027505
18.

86

CLARIMO ZEDER HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/175 F: n
M: n
brak brak
19.

88

CLINT PLEASURE HOLST GER 2008 klacz siwa/158 F: ClintonClinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
K020754 DE421000134709
20.

118

CONTENDER H SP POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Contender Son / Contender
M: Cinderella / Empire
K034166 616009600183516
21.

65

CORBETT ZAGORKA DWB POL 2013 wałach gniada/kuc:148 F: Come Back II / Cor de la Bryere
M: Vestergaardens Regina / Ratio
D K028542 208333201302933
22.

141

CRAZY CLASSIC OS POL 2007 wałach gniada/177 F: Con Air / Contender
M: Ristona / Balou du Rouet
K017579 DE 418181419007
23.

106

DIACENT WLKP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Hiacynt / Aravel Waro
M: Diana / Asyż
K024704 616007530018014
24.

120

DIWA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Elvaro / Calvaro Z
M: D E.FEU D’ Hiver/ Diamant de Semilly
K031994 616009510152916
25.

151

DONDER H KUC 2009 wał siwa F: Dexter Leam Pondi
M: Carmen M
K03974
26.

112

EMIEL S KWPN GER 2009 wałach siwa/175 F: Victory HBC / Manno
M: Odinette / Jonker
K018697 528003200905003
27.

52

FARAON KUC POL 2015 klacz srokata/137 F: NN
M: NN
C/A2 K026749 616999510352415
28.

105

FERRERO WLKP POL 2008 wałach gniada/- F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
K016048 POL007610179508
29.

6

FIDŻI KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
A1 K023156 616013610193213
30.

109

GALOP PKSP POL 2009 wałach kasztanowata/- F: Libretto
M: Gama
K025104 616009630200109
31.

75

GRETA VON CRUISING ISH IRL 2016 klacz kasztanowata/167 F: Cruising Arish / Sea Crest
M: Goldicova / Touchdown
K029976 372414006047490
32.

53

GREY RONNIE KUC POL 2012 gelding grey/kuc:149 F: nn /
M: nn /
D/A2 K030625 372003005614174
33.

47

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa/- F: Cartano / Carthago
M: C'est Sym Bien / Contact V
K021796 528003201208360
34.

33

HAPPY DAY NEW FOREST POL 2012 klacz bułana/kuc:147 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
D K030336 528018020122241
35.

144

HAPPY HONY DRP POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:131 F: Honeymoon Star / Henry
M: Naomi / Next Star
C K027020 DE427270061108
36.

5

HEJ TAKA MALUTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Carmana’s Neptun/Beeton Dai
M: Hortęsja/ Klean
A2 K030793 616013600217915
37.

30

HERMES ZAGORKA KUC FELIŃSKI POL 2017 wałach inna/kuc:145 F: Riko/Lester
M: Hawana/Wiedźmin Ponysport
D/A2 K031044 6160135802686017
38.

25

HIMENA WLKP POL 2009 klacz kara/161 F: Himen / Oder
M: Hida / Golem
K028746 616007520110709
39.

101

HOVE’S CARLO NEW FOREST POL 2016 wałach skarogniada/kuc:145 F: Bovenheigraaf’s Camillo
M: Hove’s Ronja
D/A2 K034144 DE 434340150516
40.

123

IBIZA AK KWPN POL 2013 klacz gniada/166 F: Glasgow-W vh Merelsnest / Nabab de Reve
M: Vera / Heartbreaker
K033033 528003201301955
41.

128

ILLUMINATI KWPN NED 2013 wałach gniada/170 F: Toulon
M: Chica 35
- 528003201308067
42.

39

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:148 F: Nando Super
M: Imka
D K026535 POL 013 52 00349 09
43.

122

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/kuc:148 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
44.

113

ISKRA PKSP POL 2007 klacz ciemnogniada/143 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
D/A2 K021838 POL 009680059507
45.

93

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
46.

19

JORK KUC POL 2008 wałach siwa/kuc:128 F: H-S Jason / Revel Japhet
M: Tęcza / NN
C/A1 K033497 POL013510289408
47.

102

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:148 F: Red Rock / Top Ewita
M: Jawa / Strayer's Samson
D/A2 K021265 616013670121909
48.

138

KANTJE`S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Orchid's Romario II / Brandy XIII
M: Kantje's Rowena / Kantje's Ronaldo
D K026540 528018020091420
49.

76

KASTELLO WLKP POL 2009 wałach kasztanowata/160 F: Garon / Rubin
M: Kleonka / Janczar
K032220 616007610298509
50.

43

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:141 F: Killaspic Braveheart
M: Shanacnuck Lady
C/A2 K032857 372414005423067
51.

107

KOCCO BOLERO E NATO PER VINCERE KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:147 F: Bolero
M: Kimberley
D/A2 K019199
52.

148

LA COSTA KUC POL 2014 klacz skarogniada/kuc:137 F: Lordek
M: Lila
Pony C K028330 616 013 52 00984 14
53.

54

LOCO LUSITANO POL 2009 wałach izabelowata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
D/A2 K025819 UELN72491000001
54.

119

LOLLIPOP HOLSZTYN POL 2018 klacz gniada/165 F: L’esprit
M: U- Dolce Vita/ Limbus
K034255 DE 421000709518
55.

134

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
C/A2 K012890 POL999540168503
56.

87

LOUGH DERG MAY FLY KUC CONNEMARA POL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Capparoe Lad / Coosheen Callowfeenish Ca
M: Lough Owel Carrowmore Las / High Peak
D K029249 M326088
57.

140

MAGIC BOY MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/165 F: Sex
M: Madera
Brak 616006550048315
58.

85

MAIDI KUC POL 2012 klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / Paw Z IZB
A1 K025715 616013570174212
59.

139

MAROKO KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:140 F: Tijd Vlit’s Santiago
M: Maja
C K023967 6160136101077
60.

150

MATADOR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/114 F: Grey
M: Magia / Groszek
A0 K027548 616013610164711
61.

133

MELA SP POL 2014 klacz bułana/kuc:126 F: Rolex/ Martell
M: Miła
A1 K029979 616013540074315
62.

95

MENTOS KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Nowator / Pepton
M: Modena II / Wersal
A2 K021624 616013660745308
63.

94

MILAGROSS TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
D K023004 616999600286011
64.

116

MILLCROFT VIVA KUC WALIJSKI GBR 2009 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Cwrtycadno Caradog
M: Millcroft Dahlia
C/A2 K020200 12568
65.

32

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
D K021250 616013661246212
66.

13

MISSOURI TYP MAŁY KOŃ POL 2017 klacz siwa/kuc:146 cm F: NN
M: NN
D K033343 616999630166517
67.

104

MISTER TS POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
D K023513 616999640069913
68.

142

MOLI MAŁY KOŃ POL 2012 wałach kasztanowata/mk:140 F: Martini / Lusito
M: Czili
C K033554 1
69.

100

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: nn /
M: nn /
A2 K027210 B0103010S
70.

24

NEVIL NIEM. SPORT. GER 2013 wałach gniada/170 F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Georgina Plus-S / Louis
K023439 DE455879003313
71.

145

NOMINACJA SP POL 2004 klacz siwa/162 F: Hartland / Czad
M: Naomi / Eremita
K014127 616009661641004
72.

84

OCEAN BABY SZUMAWA KUC POL 2018 klacz siwa/kuc:143 F: Marinello / Magic Main
M: Ordrina / Orcus II
D K033339 616999661260418
73.

114

PAGANINI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Piagetta / Empire
K027273 616009660670413
74.

82

PALMERRO P SP POL 2012 wałach siwa/166 F: Con Calma
M: Palegrina-P
K022431 616009610012312
75.

55

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
76.

8

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K025043 616013610121713
77.

89

PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:141 F: nn /
M: nn /
C K033770 372414005113044
78.

117

PRESTIGE Wlkp/poch.traken POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Eloquent / Saint Cloud
M: Pilotka / Silver
K031615 616007600138917
79.

20

PRINCESSA KUC FELIŃSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:120 F: Harbin
M: Muzka / Harbin
C/A1 K033539 616013670094412
80.

18

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn/Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn Vechtzicht`s Cymro Bach
A0 K029007 616013600465907
81.

96

RASHMI DRP GER 2006 klacz gniada/kuc:140 F: Messino / Makuba
M: Romi / Rustan el Afas
C K028301 DE467-0001642-06
82.

67

RED HERSHEY HAN GER 2013 wałach gniada/165 F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
K023135 DE431319730813
83.

125

REDPARK JACK CONNEMARA POL 2016 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
brak brak
84.

143

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
85.

127

ROGER THAT LUSITANO POR 2012 wałach bułana/165 F: Casanova / Valsassina
M: Zita / R-Kazan Coussoul
K025558 620001002879255
86.

4

ROMEO KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:123 F: Nanczo / Barako
M: Rosa / Duinveldt'S Lewa
A1 K029224 616013690058415
87.

90

ROYAL MAGIC 18 DRP POL 2007 wałach ciemnogniada/kuc:143 F: Rashing Boy /
M: Marie / Magic Man
D K032880 DE455870197907
88.

99

SARA TYP KUC POL 2010 klacz kara/kuc:137 F: NN
M: NN
C K028883 616999610278510
89.

132

SKŁADNIA SP POL 2007 klacz siwa/- F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
90.

34

SMYK KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:136 F: Szaman /
M: Sonia /
C/A2 K023357 013610105408
91.

111

STARLIGHT OLD GER 2009 klacz kasztanowata F: Singulord Joter / Singular Joter II
M: Grenzpilotin / Pilox
K021904 DE418180155209
92.

44

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
D/A2 K030398 528018020141035
93.

26

SZAFIR SP POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: Faust Z / Furioso II
M: Sedonia / Darco
K032678 616009610057616
94.

108

TAJFUN SP POL 2013 wałach gniada/mk:153 F: Nn
M: Nn
E K029213 616999610205213
95.

135

TANGO PONY SPORT SP POL 2015 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K030282 616999570181915
96.

152

THEODORESCU SP POL 2017 wałach gniada/172 F: Rococo L / Cashman
M: Thaisa / Talent Charboniere
K030957 616009690083717
97.

10

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix
M: Gaskonia
A0 K014651 POL013640024405
98.

81

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
D K010253 POL013640007704
99.

126

TULLAHYLAND MARY JANE ISH IRL 2017 klacz siwa/162 F: Cruisings Ambassador / Cruising
M: Tullahyland Princess / Olympic Lux
K030738 372414020223905
100.

121

USHER Z ZANG POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
101.

69

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA IRL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
D/A2 K024184 826082-001201313
102.

3

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/mk:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
D K030285 616 013 53 00266 16
103.

147

WEDOG PRIDE N JOY WELSH PONY POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker
M: Holly
K025821 UELN 826046020168210
104.

11

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jasnokasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore
M: Windhoek's Jozefin / Boreas Ubbo
A1 K030563 616013640081011
105.

136

WIQUIRRA SP POL 2013 klacz kasztanowata/161 F: Irches / Chef Supreme
M: Wiquerra / Quercus du Maury
K024857 616006690058513
106.

131

ZIBI LAZAR OLD. POL 2017 klacz gniada/162 F: For Pleasure / Furioso II
M: Granada / Graf Grannus
K034131 DE433330554317
107.

103

ZOSIMA NN UKR 2012 klacz gniada/166 F: Monako / Matula
M: Zerkalnaja / Robinson Goldoni
K033890 015573
108.

115

ZUCCHERO A VELO PONY POL 2011 ogier gniada/kuc:140 F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
C/A2 K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Akszak-Okińczyc Patrycja BPK - MAZ
100
SUM:
100.00
Banasik Julia Stow. J. Stajnia Podolszyn
50
rzecz. 300
SUM:
50.00
Bigaj Alicja KS Faruk
100
rzecz. 100
SUM:
100.00
Burzyńska-Ellis Anastazja JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
50
50
rzecz. 250
SUM:
100.00
Czyżyk- Zahiu Natalia KS Faruk
rzecz. 80
Dobrzycka Hanna KS Faruk
rzecz. 50
Drozd Michalina BPK - MAZ
rzecz. 80
Dworacka Tatiana SKJ Bobrowy Staw Augustówek
rzecz. 150
Fedorczak Vincent BPK - MAL
rzecz. 100
Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
rzecz. 250
Gintowt-Juchniewicz Zofia Stow. J. Stajnia Podolszyn
rzecz. 300
Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
rzecz. 250
Hart Dyke Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 100
rzecz. 100
Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
rzecz.200
Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 50
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
50
rrzecz. 200
SUM:
50.00
Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
100
50
rzecz. 200
SUM:
150.00
Kłos Zuzanna KJ Aldragho Piaseczno
75
SUM:
75.00
Kondzioła Elżbieta BPK - MAZ
50
50
100
SUM:
200.00
Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
rzecz. 100
rzecz. 50
Krzeszewska Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 50
rzecz. 120
Laskowska Róża KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
rzecz. 120
Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
rzecz. 300
Leonowicz Adrianna KJ Wiktorowo
rzecz. 50
Łepkowska Julia BPK - MAZ
100
SUM:
100.00
Miedziocha Hanna BPK - MAZ
75
SUM:
75.00
Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
rzecz. 50
Missala Magdalena SSSK Koczargi Nowe
50
100
100
SUM:
250.00
Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
50
100
SUM:
150.00
Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
50
rzecz. 150
SUM:
50.00
Naumiuk Kornelia KJ Kucykowa Zagroda
100
rzecz. 250
SUM:
100.00
Naumiuk Roksana BPK - MAZ
50
100
SUM:
150.00
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
50
100
rzecz. 350
150
200
rzecz. 250
SUM:
500.00
Prasek Krzysztof Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
50
SUM:
50.00
Prasek Magdalena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
50
100
150
100
150
SUM:
550.00
Rembielińska Wiktoria KJ Wiktorowo
rzecz. 100
150
SUM:
150.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
50
SUM:
50.00
Siejek Michał KJ Akademia Kucania Dawidy
100
50
SUM:
150.00
Sobolewska Gaja SSSK Koczargi Nowe
50
SUM:
50.00
Sobolewska Lea SSSK Koczargi Nowe
50
SUM:
50.00
Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
rzecz. 300
Wiśniewski Marcel KJ Golden Dream Łódź
rzecz. 350
150
SUM:
150.00
Wołąs Ada Equikam Milanówek
100
100
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Akszak-Okińczyc Patrycja
BPK - MAZ
AWERS (149)
2022-05-07
1
100
2022-05-07
2022-05-08
2022-05-08
4
Banasik Julia
Stow. J. Stajnia Podolszyn
JUNIOR (102)
2022-05-06
7
2022-05-06
2
50
2022-05-07
16
2022-05-07
18
2022-05-08
1
rzecz. 300
Beczak Katarzyna
SSSK Koczargi Nowe
MISTER (104)
2022-05-07
2022-05-07
1
2022-05-08
Bigaj Alicja
KS Faruk
LOTOS (134)
2022-05-06
1
2022-05-06
1
100
2022-05-07
16
2022-05-07
4
2022-05-08
4
rzecz. 100
Bohdanowicz Konstancja Cecylia
INTERHR - JKS Poczernin
2022-05-06
4
2022-05-06
3
2022-05-07
6
2022-05-07
5
2022-05-07
6
Burzyńska-Ellis Anastazja
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-05-06
3
50
2022-05-06
3
50
2022-05-07
1
2022-05-07
6
2022-05-08
2
rzecz. 250
Chwesewicz Olimpia
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
CHEKKER W (124)
2022-05-06
9
2022-05-06
5
2022-05-07
8
2022-05-07
8
Ciaś Hanna
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-05-06
9
2022-05-06
9
2022-05-07
4
2022-05-07
17
2022-05-08
1
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
MOLI (142)
2022-05-06
1
2022-05-06
1
2022-05-07
9
2022-05-07
19
2022-05-08
15
2022-05-06
4
2022-05-06
2
2022-05-07
3
2022-05-07
1
2022-05-08
1
Cytowska Iga
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2022-05-06
2
2022-05-07
1
2022-05-08
4
Czarnecka Aleksandra
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-05-07
9
2022-05-07
31
2022-05-08
1
Czerepińska Maria
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-05-06
10
2022-05-06
8
2022-05-07
29
2022-05-07
22
2022-05-08
9
Czyżyk- Zahiu Natalia
KS Faruk
MELA (133)
2022-05-06
1
2022-05-06
9
2022-05-07
1
2022-05-08
5
rzecz. 80
2022-05-07
4
Dobrzycka Hanna
KS Faruk
2022-05-06
1
2022-05-07
10
2022-05-06
1
2022-05-07
18
2022-05-08
7
rzecz. 50
Drozd Michalina
BPK - MAZ
2022-05-06
11
2022-05-06
2022-05-07
12
2022-05-07
1
2022-05-08
13
LOCO (54)
2022-05-06
12
2022-05-06
10
2022-05-07
4
2022-05-07
1
2022-05-08
5
rzecz. 80
Drozd Olga
BPK - MAZ
2022-05-06
7
2022-05-06
2022-05-07
6
2022-05-07
2022-05-08
4
2022-05-08
Dukat Julia
INTERHR JKS Poczernin
2022-05-06
7
2022-05-06
3
2022-05-07
1
2022-05-07
3
Dworacka Tatiana
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
RASHMI (96)
2022-05-06
7
2022-05-06
9
2022-05-07
24
2022-05-07
13
2022-05-08
3
rzecz. 150
Fedorczak Vincent
BPK - MAL
WIQUIRRA (136)
2022-05-06
6
2022-05-06
5
2022-05-07
3
2022-05-07
3
2022-05-08
CASIMIR (137)
2022-05-06
11
2022-05-06
6
2022-05-07
1
2022-05-07
5
2022-05-08
4
rzecz. 100
Ferenc Kinga
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
DIACENT (106)
2022-05-06
12
2022-05-06
7
2022-05-07
7
2022-05-08
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team Golesze
2022-05-07
10
2022-05-07
5
2022-05-08
2
rzecz. 250
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stow. J. Stajnia Podolszyn
SKŁADNIA (132)
2022-05-08
1
rzecz. 300
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-05-07
2
2022-05-07
3
2022-05-08
1
rzecz. 250
2022-05-07
4
2022-05-07
1
2022-05-08
9
Hart Dyke Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-05-06
6
2022-05-06
2022-05-07
9
2022-05-07
5
2022-05-08
4
rzecz. 100
2022-05-06
4
2022-05-06
5
2022-05-07
2022-05-07
12
2022-05-08
5
rzecz. 100
Haskins Emma
KJ Aldragho Piaseczno
TAJFUN (108)
2022-05-06
16
2022-05-06
12
2022-05-07
4
2022-05-07
2022-05-08
11
Janaszczyk Lena
KJ Ranczo Kołata
AJSZA (97)
2022-05-06
2022-05-06
1
2022-05-07
21
2022-05-07
9
2022-05-08
2
rzecz.200
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-07
2022-05-08
7
2022-05-07
11
2022-05-07
Kacprzak Lena
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-08
5
Kajdrys Klara
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-07
30
2022-05-07
22
2022-05-08
MAIDI (85)
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-07
14
2022-05-07
4
2022-05-08
6
rzecz. 50
Kałaska Zofia
Polish Pony Club Tomaszkowo
JORK (19)
2022-05-06
1
2022-05-06
1
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-08
Kamińska Martyna
KJ Ranczo Kołata
SARA (99)
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-07
10
2022-05-07
1
2022-05-07
2022-05-08
11
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2022-05-06
2
50
2022-05-06
4
2022-05-07
19
2022-05-07
17
2022-05-08
2
rrzecz. 200
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2022-05-06
1
100
2022-05-06
3
50
2022-05-07
5
2022-05-07
2022-05-08
3
rzecz. 200
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-05-06
15
2022-05-07
24
2022-05-08
12
2022-05-06
1
2022-05-07
16
Kłos Zuzanna
KJ Aldragho Piaseczno
2022-05-07
2
75
2022-05-08
1
Kolasińska Ewa
BPK - MAZ
PAGANINI (114)
2022-05-06
4
2022-05-06
9
2022-05-07
8
2022-05-08
6
Kondzioła Elżbieta
BPK - MAZ
NOMINACJA (145)
2022-05-06
2022-05-06
2
50
2022-05-06
8
2022-05-08
2
50
2022-05-08
1
100
2022-05-08
Koperska - Pacyńska Maria
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-05-06
1
2022-05-06
2022-05-07
18
2022-05-07
4
2022-05-08
4
rzecz. 100
2022-05-06
1
2022-05-06
9
2022-05-07
13
2022-05-07
21
2022-05-08
8
rzecz. 50
Krauze Jagoda
KJ Akademia Kucania Dawidy
HIMENA (25)
2022-05-06
1
2022-05-06
6
2022-05-07
5
2022-05-07
5
2022-05-08
1
Krzeszewska Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-05-07
12
2022-05-07
4
2022-05-08
8
rzecz. 50
2022-05-07
24
2022-05-07
4
2022-05-08
3
rzecz. 120
Laskowska Lena
BPK - MAZ
SMYK (34)
2022-05-07
2022-05-07
12
2022-05-08
11
2022-05-07
14
Laskowska Róża
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-05-07
7
2022-05-08
3
rzecz. 120
2022-05-07
6
Laskowski Julian
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-05-07
15
2022-05-08
1
rzecz. 300
2022-05-07
6
2022-05-07
20
2022-05-08
1
2022-05-07
3
Leonowicz Adrianna
KJ Wiktorowo
2022-05-06
9
2022-05-06
14
2022-05-07
12
2022-05-08
6
rzecz. 50
2022-05-07
11
Leśkiewicz Sandra
KJ Łąck przy SO w Łącku
2022-05-07
7
2022-05-07
7
Łepkowska Julia
BPK - MAZ
GALOP (109)
2022-05-06
2022-05-06
1
100
2022-05-07
5
2022-05-07
2022-05-08
5
2022-05-08
Mejsner Aleksandra
INTERHR - JKS Poczernin
ALTIVO Z (110)
2022-05-06
9
2022-05-06
5
2022-05-07
5
2022-05-07
9
2022-05-08
4
Melich Oliwia
SKJ Beckersport Laszczki
2022-05-07
5
2022-05-07
1
2022-05-08
8
Miedziocha Hanna
BPK - MAZ
IBIZA AK (123)
2022-05-06
2
75
2022-05-07
3
2022-05-07
5
Miłoszewska Anna
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-05-06
2022-05-06
Miłoszewska Natasza
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (113)
2022-05-07
23
2022-05-07
4
2022-05-08
Mirek Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-05-07
24
2022-05-07
6
2022-05-08
7
rzecz. 50
Missala Magdalena
SSSK Koczargi Nowe
FERRERO (105)
2022-05-07
3
50
2022-05-07
1
100
2022-05-08
5
2022-05-08
1
100
Moczkowska Carla
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-06
2022-05-07
2022-05-07
9
2022-05-07
3
2022-05-08
6
DONDER H (151)
2022-05-07
1
2022-05-07
3
2022-05-08
5
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
MENTOS (95)
2022-05-06
2022-05-06
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-05-06
2
50
2022-05-06
1
100
2022-05-07
9
2022-05-07
3
2022-05-08
2022-05-07
8
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-05-07
14
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-05-06
10
2022-05-06
9
2022-05-07
12
2022-05-07
20
2022-05-08
Myler Apolonia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-05-07
3
2022-05-07
1
2022-05-08
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2022-05-06
2
2022-05-06
6
2022-05-07
1
2022-05-07
3
50
2022-05-08
3
rzecz. 150
Naumiuk Kornelia
KJ Kucykowa Zagroda
EMIEL S (112)
2022-05-06
1
2022-05-06
1
2022-05-07
2022-05-07
2
100
2022-05-08
2
rzecz. 250
Naumiuk Roksana
BPK - MAZ
STARLIGHT (111)
2022-05-06
3
50
2022-05-06
2
100
Nicolescu Ruxandra Natalia
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-05-06
2022-05-06
4
2022-05-07
7
2022-05-07
Olejarz Inga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
ZOSIMA (103)
2022-05-06
6
2022-05-06
4
2022-05-07
6
2022-05-07
1
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-05-07
4
50
2022-05-07
2
100
2022-05-08
1
rzecz. 350
2022-05-06
7
2022-05-06
2
2022-05-06
2
2022-05-06
1
2022-05-07
1
150
2022-05-07
1
200
2022-05-08
2
rzecz. 250
Paterek Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
BANDA (64)
2022-05-07
1
2022-05-07
2022-05-08
14
Pietkiewicz Mia
KJ Aldragho Piaseczno
2022-05-06
1
2022-05-06
6
2022-05-07
4
2022-05-07
12
2022-05-08
10
Potyra Alicja
SKJ Bobrowy Staw Augustuwek
2022-05-06
1
2022-05-06
1
2022-05-07
3
2022-05-07
4
Potyra Maja
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2022-05-08
2022-05-06
1
2022-05-06
5
2022-05-07
19
2022-05-07
4
2022-05-08
9
Prasek Hubert
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
ISGAAR (122)
2022-05-06
9
2022-05-06
2022-05-07
1
2022-05-07
4
2022-05-06
16
Prasek Krzysztof
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2022-05-06
2
50
2022-05-06
2022-05-07
4
2022-05-07
DIWA (120)
2022-05-06
5
2022-05-06
2022-05-07
4
2022-05-07
4
Prasek Magdalena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
LOLLIPOP (119)
2022-05-06
2022-05-06
8
2022-05-07
2
50
2022-05-07
USHER Z (121)
2022-05-06
1
100
2022-05-06
1
150
2022-05-07
1
100
2022-05-07
1
150
Rembielińska Wiktoria
KJ Wiktorowo
ASESOR (31)
2022-05-08
5
rzecz. 100
2022-05-07
1
150
2022-05-06
2
2022-05-06
1
Sekuła Iga
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-05-06
2022-05-07
24
2022-05-07
12
2022-05-08
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
NEVIL (24)
2022-05-06
6
2022-05-06
2022-05-07
6
2022-05-07
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
SZAFIR (26)
2022-05-06
3
50
2022-05-06
5
2022-05-07
9
2022-05-07
2022-05-07
Siejek Michał
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-05-06
2022-05-06
4
2022-05-07
2022-05-07
2
100
2022-05-06
6
2022-05-06
5
2022-05-07
2022-05-07
3
CASHMIR (153)
2022-05-07
2022-05-07
8
2022-05-08
3
50
2022-05-08
Skłodowska Julia
Stow. J. Stajnia Podolszyn
FARAON (52)
2022-05-06
9
2022-05-06
1
2022-05-07
14
2022-05-07
1
2022-05-08
5
Skoczylas Michalina
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-05-06
1
2022-05-06
9
2022-05-07
1
2022-05-08
5
2022-05-07
4
Sobolewska Gaja
SSSK Koczargi Nowe
2022-05-07
2
50
2022-05-07
Sobolewska Lea
SSSK Koczargi Nowe
2022-05-08
2
50
2022-05-08
Starostka Maja
Polish Pony Club Tomaszkowo
FIDŻI (6)
2022-05-06
1
2022-05-06
13
2022-05-07
22
2022-05-08
1
rzecz. 300
2022-05-07
24
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-05-06
5
2022-05-06
4
2022-05-06
2022-05-07
2022-05-07
Szeliga Milena
KU AZS Politechniki Warszawskiej
LA COSTA (148)
2022-05-07
12
2022-05-07
16
2022-05-08
1
Szmyt Maria
Polish Pony Club Tomaszkowo
ROMEO (4)
2022-05-06
1
2022-05-06
1
2022-05-07
9
2022-05-07
25
2022-05-08
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club Tomaszkowo
2022-05-06
8
2022-05-06
13
2022-05-07
19
2022-05-08
9
2022-05-07
21
Sztajnert Zofia
KJ Infernal Team Golesze
2022-05-07
3
2022-05-07
11
2022-05-08
Walczyk Natasza
Polish Pony Club Tomaszkowo
MATADOR (150)
2022-05-06
1
2022-05-06
7
2022-05-07
2022-05-08
2022-05-07
15
Wiśniewski Marcel
KJ Golden Dream Łódź
TOUAREG (81)
2022-05-06
4
2022-05-08
1
rzecz. 350
2022-05-06
1
150
MAROKO (139)
2022-05-06
2022-05-06
11
2022-05-08
Witkowska Maja
KS Marel Team
2022-05-06
6
2022-05-06
2022-05-07
2022-05-07
2022-05-08
2022-05-08
Witkowska-Marel Elżbieta
KS Marel Team
PRESTIGE (117)
2022-05-06
3
2022-05-06
9
2022-05-07
3
2022-05-07
5
2022-05-08
3
2022-05-08
2
Wołąs Ada
Equikam Milanówek
2022-05-06
1
100
2022-05-06
7
2022-05-07
4
2022-05-07
8
2022-05-08
1
100

Number of Riders: 91

Number of Horses: 108

The sum of prizes: 3 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl