Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
128 PRE-APPROVED 2021-06-09 21:07:42
2021-06-09 21:04:59
Agata Piskadło HILDEBRAND
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
127 PRE-APPROVED 2021-06-09 12:16:52
2021-06-09 12:16:45
Łukasz Sikorski WOULD LOVE
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
126 PRE-APPROVED 2021-06-09 11:22:26
2021-06-08 13:40:27
Agata Piskadło BRODWAY
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
125 PRE-APPROVED 2021-06-07 09:20:20
2021-06-06 10:44:56
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
124 PRE-APPROVED 2021-06-02 18:21:24
2021-06-02 17:10:56
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
123 PRE-APPROVED 2021-06-02 18:21:15
2021-06-02 17:07:35
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
122 ACCEPTED 2021-06-09 14:05:40
2021-06-02 10:25:39
Filip Strzyżewski KUADLINO
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
121 ACCEPTED 2021-06-09 14:03:29
2021-06-01 23:19:51
Karina Dzięgielewska PLOTER
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
120 PRE-APPROVED 2021-06-02 08:00:34
2021-06-01 22:36:07
Amelia Kupczyk ORIESKA
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
119 ACCEPTED 2021-06-09 13:57:36
2021-06-01 22:35:38
Zofia Złotnicka BARONESS 374
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
118 PRE-APPROVED 2021-06-02 08:00:18
2021-06-01 22:23:13
Julianna Fabijaniak GOUDELOUP
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
117 ACCEPTED 2021-06-09 13:58:50
2021-06-01 14:50:18
Grażyna Niezgoda EL MORITZ
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
116 ACCEPTED 2021-06-02 13:46:06
2021-06-01 13:30:02
Paulina Sobolewska DESTINO
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
115 ACCEPTED 2021-06-09 14:06:23
2021-06-01 12:55:18
Zuzanna Fiks DINA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
114 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:50:37
2021-06-01 08:35:33
Marcin Kaminski PETER'S COURT
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
113 ACCEPTED 2021-06-09 14:06:03
2021-06-01 07:35:28
Michał Niczyporuk WINDHAYES
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
112 PRE-APPROVED 2021-06-09 12:20:01
2021-06-01 07:24:23
Zofia Klimaszewska DON ARAGORN
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
111 ACCEPTED 2021-06-02 13:44:43
2021-06-01 07:24:00
Zofia Klimaszewska BLACK BEAUTY
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
110 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:51:17
2021-05-31 22:39:18
Joanna Pawlak ANDINE
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
109 ACCEPTED 2021-06-09 13:59:00
2021-05-31 21:58:25
Krzysztof Zaręba CZINGIS
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
108 ACCEPTED 2021-06-02 13:44:58
2021-05-31 18:49:23
Natalia Sysiak DIAMANT BOY
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
107 ACCEPTED 2021-06-02 13:41:06
2021-05-31 17:30:46
Tola Armańska LARKIN
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
106 ACCEPTED 2021-06-02 13:40:52
2021-05-31 17:25:32
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
105 ACCEPTED 2021-06-02 13:40:54
2021-05-31 17:24:58
Katarzyna Steczowicz INDI DU MESNIL
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
104 ACCEPTED 2021-06-02 13:42:12
2021-05-31 17:23:55
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
103 ACCEPTED 2021-06-09 14:02:37
2021-05-31 13:16:33
Ewa Schweitzer Wojcieszek WATERLOO
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
102 ACCEPTED 2021-06-09 14:04:51
2021-05-31 12:41:00
Szymon Bula CALOONA S
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
101 ACCEPTED 2021-06-02 13:45:43
2021-05-30 22:52:06
Zofia Dendek TANKRED
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
100 ACCEPTED 2021-06-02 13:47:29
2021-05-30 22:17:29
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
99 ACCEPTED 2021-06-02 13:42:44
2021-05-30 21:39:24
Aleksandra Śledziewska TWIGGY EWITA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
98 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:53:20
2021-05-30 19:55:18
Mateusz Kiempa ALL NIGHT
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
97 ACCEPTED 2021-06-02 13:44:16
2021-05-30 19:44:26
Weronika Król PEREZ
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
96 ACCEPTED 2021-06-09 13:56:01
2021-05-30 17:25:12
Wiktoria Szynkiewicz HATTRICK
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
95 ACCEPTED 2021-06-02 13:47:08
2021-05-30 15:24:21
Przemysław Sobczyk D'OCYNK
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
94 ACCEPTED 2021-06-02 13:45:11
2021-05-29 16:46:57
Zuzanna Wiewióra PIRELLA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
93 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:53:57
2021-05-29 15:05:01
Michał Odzioba EL SOVSKI
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
92 PRE-APPROVED 2021-06-01 12:01:20
2021-05-29 14:21:12
Agnieszka Kopka-Sikorska EMMA
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
91 ACCEPTED 2021-06-02 13:36:02
2021-05-29 09:49:53
Ada Wołąs LOCO
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
90 ACCEPTED 2021-06-09 14:05:12
2021-05-28 18:16:24
Marek Kowalski ELIZABETH
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
89 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:54:22
2021-05-28 17:39:22
Adrian Seliga NADIR
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
88 ACCEPTED 2021-06-02 13:47:47
2021-05-28 17:25:46
Monika Bekiesz WERA GOLD
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
87 ACCEPTED 2021-06-09 13:57:14
2021-05-28 11:56:12
Irmina Szybka PANDA
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
86 ACCEPTED 2021-06-09 13:56:32
2021-05-28 08:39:52
Marianna Grabowska RIPLEY
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
85 ACCEPTED 2021-06-02 13:38:51
2021-05-27 23:00:47
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
84 ACCEPTED 2021-06-09 13:57:01
2021-05-27 22:11:24
Agnieszka Zemla-Golonek SULIWAN M
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
83 ACCEPTED 2021-06-09 13:57:03
2021-05-27 22:10:04
Julia Golonek PERRIN
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
82 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:55:02
2021-05-27 21:59:26
Lena Kurzyńska SOPLICA
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
81 ACCEPTED 2021-06-02 13:46:47
2021-05-27 20:44:14
Dariusz Sulowski TAMARELL
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
80 ACCEPTED 2021-06-02 13:46:50
2021-05-27 20:43:10
Dariusz Sulowski JANTAR - W
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
79 ACCEPTED 2021-06-02 13:46:44
2021-05-27 20:42:12
Dariusz Sulowski BON JOVI
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
78 ACCEPTED 2021-06-02 13:48:46
2021-05-27 11:11:00
Hanna Bzowska SENTIDO
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
77 ACCEPTED 2021-06-09 13:59:17
2021-05-27 09:43:39
Klara Krasnodębska BETTY BARCLAY
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
76 ACCEPTED 2021-06-09 13:59:25
2021-05-27 09:43:06
Klara Krasnodębska CONTINA
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
75 PRE-APPROVED 2021-06-08 15:01:38
2021-05-27 09:41:01
Adrian Seliga MONTEGO
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
74 ACCEPTED 2021-06-08 15:01:45
2021-05-27 09:40:44
Adrian Seliga JUPITER
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
73 ACCEPTED 2021-06-08 15:01:53
2021-05-27 09:40:21
Adrian Seliga MADRYT
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
72 ACCEPTED 2021-06-08 15:02:03
2021-05-27 09:39:43
Jan Kamiński JARD
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
71 PRE-APPROVED 2021-06-01 12:00:58
2021-05-27 09:39:28
Jan Kamiński UNKNOWN FLYING OBJECT
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
70 ACCEPTED 2021-06-02 13:39:42
2021-05-27 08:55:26
Oliwia Soczewska DEBRA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
69 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:56:45
2021-05-27 08:15:33
Seweryna Afanasjew PAKIET
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
68 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:56:51
2021-05-27 08:15:09
Andrzej Gadaś CZERTO
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
67 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:57:13
2021-05-27 08:14:37
Piotr Piasecki MISTER BOND
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
66 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:57:20
2021-05-27 08:14:05
Seweryna Afanasjew AMARANT
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
65 ACCEPTED 2021-06-09 13:57:49
2021-05-26 19:24:07
Laura Stępień WENA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
64 ACCEPTED 2021-06-09 13:56:20
2021-05-26 19:10:24
Nina Dubowska BURZAN
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
63 ACCEPTED 2021-06-02 13:38:07
2021-05-26 16:59:07
Hanna Kucharczyk WELUR
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
62 ACCEPTED 2021-06-02 13:38:09
2021-05-26 16:58:45
Hanna Kucharczyk BALCORMO HECTOR GR. D
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
61 ACCEPTED 2021-06-02 13:45:27
2021-05-26 16:57:48
Marta Pieńkowska SELFIE J
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
60 ACCEPTED 2021-06-02 13:45:53
2021-05-26 13:24:53
Wiktoria Redek ABSTYNENCJA M
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
59 ACCEPTED 2021-06-02 13:37:37
2021-05-26 12:45:29
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
58 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:58:28
2021-05-26 09:50:25
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
57 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:58:35
2021-05-26 09:50:04
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
56 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:58:41
2021-05-26 09:28:07
Sylwester Januszewski NIGARIOT
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
55 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:58:47
2021-05-26 09:27:25
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
54 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:58:52
2021-05-26 09:26:52
Sylwester Januszewski BOSS
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
53 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:58:58
2021-05-26 07:14:18
Klaudia Gawdzik SWEET COLAGE
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
52 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:59:04
2021-05-26 07:13:55
Klaudia Gawdzik BALTIC CUP
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
51 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:59:11
2021-05-26 06:59:22
Zofia Palczewska JJ AVICII
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
50 ACCEPTED 2021-06-02 13:46:23
2021-05-26 06:55:52
Artur Gierlicz DONNA ESGAROTH HW
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
49 ACCEPTED 2021-06-09 14:03:48
2021-05-25 21:00:07
Oliwia Górczyńska KIRGIZ
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
48 ACCEPTED 2021-06-02 13:42:28
2021-05-25 20:59:15
Maurycy Wyżykowski SERGIO M
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
47 ACCEPTED 2021-06-09 13:59:48
2021-05-25 20:01:44
Oliwia Rapa KSELION
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
46 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:59:48
2021-05-25 19:25:24
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
45 ACCEPTED 2021-06-02 13:37:51
2021-05-25 19:24:16
Magdalena Kopczyńska SYMEON M
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
44 ACCEPTED 2021-06-02 13:41:19
2021-05-25 17:26:05
Weronika Kierska BACARDI MK
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
43 ACCEPTED 2021-06-09 14:02:52
2021-05-25 17:01:53
Weronika Krzecka JUNIOR
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
42 ACCEPTED 2021-06-02 13:38:25
2021-05-25 16:54:07
Katarzyna Brandys KIWI
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
41 PRE-APPROVED 2021-06-01 12:02:06
2021-05-25 16:16:57
Jerzy Krukowski ISLEEN M
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
40 PRE-APPROVED 2021-06-01 12:02:13
2021-05-25 16:14:40
Jerzy Krukowski DILONG M
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
39 ACCEPTED 2021-06-02 13:41:47
2021-05-25 16:05:24
Wisława Wanat CEZAR EWITA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
38 PRE-APPROVED 2021-06-01 12:02:26
2021-05-25 14:51:48
Marta Krzemińska SCHARLOTTE
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
37 PRE-APPROVED 2021-06-01 12:02:33
2021-05-25 13:59:52
Antonina Odzioba LIVELLO
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
36 ACCEPTED 2021-06-09 13:59:58
2021-05-25 13:50:34
Hanna Krzyżanowska DEWOCJA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
35 ACCEPTED 2021-06-09 13:58:37
2021-05-25 13:40:09
Ewelina Falkowska JUSIS
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
34 ACCEPTED 2021-06-02 13:39:03
2021-05-25 12:08:20
Natalia Jamróz NOT NOW
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
33 ACCEPTED 2021-06-02 13:35:32
2021-05-25 00:33:33
Magdalena Dobkowska QUEST ROYAL
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
32 ACCEPTED 2021-06-02 13:48:33
2021-05-25 00:17:21
Mateusz Pabijanek KALMA
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
31 ACCEPTED 2021-06-02 13:48:34
2021-05-25 00:14:22
Mateusz Pabijanek IMIRO VDH
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
30 ACCEPTED 2021-06-09 14:04:38
2021-05-25 00:03:43
Halszka Witkowska APOLLO
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
29 ACCEPTED 2021-06-09 14:04:08
2021-05-24 22:59:52
Konstancja Szymacha ATAK
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
28 ACCEPTED 2021-06-02 13:48:09
2021-05-24 22:52:26
Iga Szostak GREGORY S
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
27 ACCEPTED 2021-06-02 13:48:13
2021-05-24 22:52:04
Iga Szostak MILANO
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
26 ACCEPTED 2021-06-02 13:38:37
2021-05-24 21:47:02
Ewa Kesler ALFI ZAGORKA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
25 ACCEPTED 2021-06-09 14:06:14
2021-05-24 19:56:40
Nikola Kruczek BELLEROFONT
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
24 ACCEPTED 2021-06-02 13:42:00
2021-05-24 19:56:05
Aleksandra Krok HULA HOP
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
23 ACCEPTED 2021-06-09 14:04:20
2021-05-24 19:55:37
Justyna Krasoń BOUWERSHOF RIFALCO
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
22 ACCEPTED 2021-06-09 14:02:23
2021-05-24 19:55:11
Patrycja Knap SAKE ALANDI
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
21 ACCEPTED 2021-06-02 13:47:16
2021-05-24 19:54:43
Wioleta Hajnos DWORNA DAMA
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
20 ACCEPTED 2021-06-09 14:01:33
2021-05-24 19:54:20
Oliwia Dobrosielska OONAGH
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
19 ACCEPTED 2021-06-02 13:49:59
2021-05-24 19:53:01
Jagna Bryniarska SENCHA
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
18 ACCEPTED 2021-06-09 14:03:16
2021-05-24 16:26:56
Marta Dziak-Gierlicz ELLENORA M
  • 1x 1/CNC80/CNC 80 ujeżdżenie
17 ACCEPTED 2021-06-09 14:03:17
2021-05-24 16:14:30
Marta Dziak-Gierlicz SALWATION TIME M
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
16 ACCEPTED 2021-06-02 13:39:17
2021-05-24 14:48:51
Julia Biedrzycka NOREK
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
15 ACCEPTED 2021-06-09 14:05:26
2021-05-24 14:09:42
Małgorzata Kuś CORIDA O
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
14 ACCEPTED 2021-06-09 14:01:52
2021-05-24 14:08:58
Małgorzata Kuś ORANIA
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
13 ACCEPTED 2021-06-09 13:59:36
2021-05-24 14:08:18
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
12 PRE-APPROVED 2021-06-01 12:07:09
2021-05-24 14:03:38
Maja Roszczyk HARRISTOWN
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
11 PRE-APPROVED 2021-06-01 12:07:15
2021-05-24 13:57:09
Anna Krukowska CRAFTY BUSINESS
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
10 ACCEPTED 2021-06-09 14:01:13
2021-05-24 12:11:07
Hanna Sergiel INEZA W
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
9 ACCEPTED 2021-06-09 14:00:19
2021-05-24 12:09:05
Jacek Kowerski EVENTING DREAM
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
8 ACCEPTED 2021-06-09 13:58:10
2021-05-24 11:31:51
Marek Wajda ZIMMAN MESNIL
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
7 ACCEPTED 2021-06-09 13:58:16
2021-05-24 11:31:26
Marek Wajda WERGO
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
6 PRE-APPROVED 2021-06-02 21:58:53
2021-05-24 11:31:06
Marek Wajda MEQINI
  • 1x 5/CNC 2*/CNC 2* ujeżdżenie
5 ACCEPTED 2021-06-02 13:35:46
2021-05-24 11:03:28
Gabija Siwak VANCOUVER
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
4 PRE-APPROVED 2021-06-01 12:08:18
2021-05-24 11:02:15
Anna Królikowska FUDŻI BM
  • 1x 4/CNC 1*/CNC 1*ujeżdżenie
3 PRE-APPROVED 2021-06-01 12:08:25
2021-05-24 11:01:42
Piotr Piasecki ABS VINTELL
  • 1x 2/CNC 90/CNC 90 ujeżdżenie
2 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:49:47
2021-05-24 11:01:17
Piotr Piasecki BACHUS BH II
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
1 PRE-APPROVED 2021-06-01 11:49:42
2021-05-24 11:00:47
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x 3/CNC 100/CNC 100 ujeżdżenie
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Afanasjew Seweryna St.SKJ Bobrowy Staw Augustówek
S
O014482
2. Armańska Tola St. SKJ Grobice
S
O019849
3. Bekiesz Monika Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O020600
4. Biedrzycka Julia St. SKJ Grobice
2005 (J.)
O048340
5. Brandys Katarzyna UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O046446
6. Bryniarska Jagna KJ Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O062734
7. Bula Szymon KJ Profit Orzesze
S
O031734
8. Bzowska Hanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O046009
9. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (J.)
O043216
10. Dąbrowska Zofia St.SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2008 (JM.)
O048304
11. Dendek Zofia KJ Stajnia Anielin
2006 (JM.)
O055257
12. Dobkowska Magdalena Polski Polo Klub Warszawa
S
O004959
13. Dobrosielska Oliwia KJ Czarny Dunajec
2005 (J.)
O062441
14. Dubowska Nina UKS Vacat Eventing Sulbiny
2005 (J.)
O045589
15. Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002140
16. Dzięgielewska Karina St.SzSK Koczargi Nowe
2004 (J.)
O036256
17. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (MJ.)
O032393
18. Falkowska Ewelina Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2005 (J.)
O041596
19. Fiks Zuzanna St.SzSK Koczargi Nowe
2002 (MJ.)
O037565
20. Gadaś Andrzej St.SKJ Bobrowy Staw Augustówek
S
O005003
21. Gawdzik Klaudia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2006 (JM.)
O044546
22. Gierlicz Artur UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002615
23. Golonek Julia KJ Perrin Rudawa
2008 (JM.)
O052651
24. Górczyńska Oliwia St. SKJ Grobice
2006 (JM.)
O058988
25. Grabowska Marianna KJ Perrin Rudawa
2002 (MJ.)
O037368
26. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
27. Jamróz Natalia KJ Perrin Rudawa
2002 (MJ.)
O041903
28. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
29. Kamiński Jan Equikam Sp.z o.o. Zaręby
S
O003136
30. Kaminski Marcin KJ Welt Opypy
S
O013245
31. Kesler Ewa KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O051161
32. Kiempa Mateusz St.CSJ Coval Pogórze
S
O007043
33. Kierska Weronika KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O054707
34. Klimaszewska Zofia St.SzSK Koczargi Nowe
S
O013052
35. Knap Patrycja KJ Czarny Dunajec
2006 (JM.)
O058755
36. Kopczyńska Magdalena KJ Perrin Rudawa
S
O012085
37. Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
38. Kowalski Marek BPK - MAZ
S
O000282
39. Kowerski Jacek JKS Dako Galant Skibno
S
O000288
40. Krasnodębska Klara Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2002 (MJ.)
O029039
41. Krasoń Justyna KJ Czarny Dunajec
O041301
42. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (J.)
O043321
43. Król Weronika St.SzSK Koczargi Nowe
2004 (J.)
O033577
10189131
44. Królikowska Anna St. SKJ Grobice
S
O003192
45. Kruczek Nikola KJ Czarny Dunajec
2004 (J.)
O062363
46. Krukowska Anna KJ Rakowiec-Kwidzyn
2002 (MJ.)
O040284
47. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec-Kwidzyn
S
O000895
48. Krzecka Weronika JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O045684
49. Krzemińska Marta KJ Aromer Józefin
S
O027474
50. Krzyżanowska Hanna KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O047939
51. Kucharczyk Hanna St. SKJ Grobice
2006 (JM.)
O055027
52. Kupczyk Amelia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Malszewo
2004 (J.)
O036435
53. Kurzyńska Lena Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2005 (J.)
O043680
54. Kuś Małgorzata SJ Baborówko
2003 (J.)
O033769
55. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
56. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
S
O035408
57. Niczyporuk Michał KJ Polonez Damnica
S
O003254
58. Niezgoda Grażyna LKJ Gabon Walewice
S
O006208
59. Odzioba Antonina KJ Aromer Józefin
2007 (JM.)
O052186
Brak
60. Odzioba Michał KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O045078
Brak
61. Okupny Wiktoria Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2004 (J.)
O037547
62. Pabijanek Mateusz St.SKJ Bobrowy Staw Augustówek
S
O006023
10218000
63. Palczewska Zofia Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2003 (J.)
O037690
64. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
65. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
66. Piasecki Piotr St. SKJ Grobice
S
O000491
67. Piasecki Piotr St. SKJ Grobice
S
O000491
68. Pieńkowska Marta Equikam Sp.z o.o. Zaręby
S
O039367
69. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
2004 (J.)
O042155
70. Polanek Zofia St.CSJ Coval Pogórze
2004 (J.)
O037296
71. Rapa Oliwia UKS Vacat Eventing Sulbiny
2003 (J.)
O043881
72. Redek Wiktoria UKS Vacat Eventing Sulbiny
2004 (J.)
O031764
73. Roszczyk Maja BPK - MAZ
2007 (JM.)
O047408
74. Schweitzer Wojcieszek Ewa St.CSJ Coval Pogórze
S
O003034
75. Seliga Adrian Equikam Sp.z o.o. Zaręby
S
O057500
76. Sergiel Hanna KS Centaurus Stary Kisielin
2006 (JM.)
O047012
77. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
78. Siwak Gabija Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2008 (JM.)
O053630
79. Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O057801
80. Sobczyk Przemysław KJ Czarny Dunajec
S
O062751
81. Sobolewska Paulina BPK - LOD
S
O006758
82. Soczewska Oliwia KJ Aromer Józefin
2005 (J.)
O042937
83. Steczowicz Katarzyna St. SKJ Grobice
2004 (J.)
O050679
84. Steczowicz Zofia St. SKJ Grobice
2002 (MJ.)
O037425
85. Stępień Laura KJ Pawlak Equestrian Wrocław
O052070
86. Strzyżewski Filip SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2007 (JM.)
O063790
87. Sulowski Dariusz WKJ Lublin SJ Sulowski Team
S
O000605
88. Sysiak Natalia St. SKJ Grobice
2004 (J.)
O038607
89. Szostak Iga KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O029098
90. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (MJ.)
O044404
91. Szymacha Konstancja KJ J.J. Darboven Rumia
S
O011448
92. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
S
O026417
10230625
93. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
94. Wanat Wisława KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2006 (JM.)
O050873
95. Waśniewska Pola Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2005 (J.)
O043918
96. Wiewióra Zuzanna Kj Pawlak Equestrian Wrocław
2006 (JM.)
O039767
97. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
98. Witkowska Julia Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2005 (J.)
O032986
10193390
99. Wołąs Ada BPK - MAZ
S
O007542
100. Wyżykowski Maurycy St. SKJ Grobice
2003 (J.)
O028338
101. Zaręba Krzysztof Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
S
O003917
102. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (J.)
O042652
103. Zemla-Golonek Agnieszka KJ Perrin Rudawa
S
O041906
104. Złotnicka Zofia SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2005 (J.)
O035457
105. Żuchowicka Katarzyna St. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

137

ABS VINTELL ISH IRL 2014 wałach gniada/170 F: Killnalahin Pride / Coevers Diamond Boy
M: Killnalahin Pride / Coevers Diamond Boy
K031478 372414010053637
2.

49

ABSTYNENCJA M XX POL 2011 klacz gniada/167 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Adoracja / In Camera
K024004 616POL11007380T
3.

75

ALFI ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2014 wałach siwa/kuc:147 F: Zachodni Wiatr
M: My Lady
K027865 6160130056914
4.

113

ALL NIGHT TRK. POL 2017 ogier gniada/168 F: Asago
M: Alana / Agar
K031770 616003010085917
5.

120

AMARANT SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Amarita / Grand Presidum
K026775 616009510237215
6.

112

ANDINE WLKP POL 2015 klacz gniada/167 F: Moravia westf.
M: Armila wlkp./Biskwit sp
K028866 616009670074115
7.

71

APOLLO SP POL 2016 wałach skarogniada/169 F: Maaik / Equador
M: Aluzja / Arad
K029433 A0008241S
8.

72

ATAK WLKP POL 2017 wałach siwa/165 F: Argentyna / Corrado Son
M: Argentyna / Corrado Son
K031681 A0006078S
9.

57

BACARDI MK SP POL 2009 klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein / Ryon d'Anzex
M: Bonita V (ex.Bonita)/ / Dantes
K023668 616009600378809
10.

110

BACHUS BH II SP POL 2011 wałach ciemnogniada/162 F: Elf / Fanimo
M: Bila BH / Dietmar
K021963 616009661444211
11.

47

BALCORMO HECTOR GR. D NN IRL 2012 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K027742 372414005677664
12.

127

BALTIC CUP SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Bandola / Statut
K031049 A0011855S
13.

100

BARONESS 374 OLD. POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/170 F: Duke of Hearts / Halling
M: Balisa / Freiherr
K030240 DE433330009209
14.

78

BELLEROFONT XX FRA 2014 wałach gniada/165 F: Cima De Triomphe / Galileo
M: Belle D'Argent / Silver Hawk
K031205 2500FR14450022D
15.

36

BETTY BARCLAY DSPF GER 2014 klacz kasztanowata/165 F: Bangkok GN / Elite
M: Fiona / Filigran
K032090 DE 410100780614
16.

4

BLACK BEAUTY XX POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Ecosse
M: Becky Gold / Java Gold
K030812 616POL14008362T
17.

32

BON JOVI SP POL 2014 wałach gniada/- F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
K024775 616009580068314
18.

125

BOSS WLKP POL 2013 wałach gniada/- F: San Luis
M: Bogota / Elmero
K025343 616007610106413
19.

80

BOUWERSHOF RIFALCO WELSH NED 2009 Wałach bułana/kuc:147 F: Heitrak's Marvin
M: Bouwershof Diamant
K025258
20.

105

BRODWAY SP POL 2013 wałach kasztanowata F: Lenon L / Dream On
M: Babilonia / Jape
K022651 616009670029813
21.

45

BURZAN XX POL 2006 gelding bay/159 cm F: All Hands On Deck
M: Błyskawica / Diatmar
K010700 POL060000004331
22.

12

CALOONA S HAN. POL 2014 klacz siwa/168 F: Calido / Cantus
M: Doreen / Duntroon
K031264 DE431310755514
23.

60

CEZAR EWITA KUC POL 2015 wałach kasztanowata/mk:mk:? F: Tupet
M: Ciepła / Ludger
K028957 616013670068315
24.

124

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
K023636 616POL13007994T
25.

8

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
K021925 616POL11007152T
26.

122

CHESTER DRP GER 2000 wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
K015343 DE441410851900
27.

37

CONTINA OLD. POL 2010 klacz gniada/167cm F: Cecotto's As / Cecotto
M: Ally / Al Cantino
K020729 DE418180111210
28.

88

CORIDA O SP POL 2014 Klacz gniada/156 F: Cary / Landor
M: Cela / Faust
K028497 616009610080814
29.

135

CRAFTY BUSINESS XX IRL 2011 wałach gniada F: Bushranger
M: Champion Tipster / Persuit of Love
K023873
30.

10

CYNA TRK. POL 2007 klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia / Pigmalion
K014733 POL732010030707
31.

118

CZERTO SP POL 2014 wałach gniada/169 F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
K025146 616009640019514
32.

5

CZINGIS WLKP POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler / Limborat
M: Czacza / Eltor
K010923 11342
33.

19

D'OCYNK TRK. POL 2015 wałach siwa/166 F: Cedrus / Ogar
M: D-Kore / Komfortas
K029062 732010072615
34.

43

DEBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Marino / Zeoliet
M: Dorada / Revel
K024440 616009600115412
35.

109

DESERT GENERAL XX GBR 2008 wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
K015725 8260GB45116184T
36.

98

DESTINO M. POL 2013 ogier siwa/- F: Dionizos
M: Druzja / Baryt
K027629 616 006 63 01243 13
37.

61

DEWOCJA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Landor / Lacatraz
M: Dedykacja / Sorbie Power
K027929 616009610111915
38.

6

DIAMANT BOY WESTF. POL 2013 wałach skarogniada/180 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Loreana / Lamoureux I
K024519 DE 441410969013
39.

131

DILONG XX POL 2015 wałach kara/165 F: Golden Tirol
M: Dawtony / Greinton
K032051 POL 616POL15008704T
40.

97

DINA WESTF POL 2009 klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
K018987 DE441411193509
41.

3

DON ARAGORN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/170 F: Le Duc
M: Damara I
K030878 616009570039216
42.

51

DONNA ESGAROTH HW SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Hippica Koh-I-Noor / Kannan
M: Damara I / Diabełek
K032001 616009570042217
43.

82

DWORNA DAMA SP POL 2017 klacz siwa/167 F: Arctic / Acordelli
M: Dworna Pani / Bibigar
K030742 616009570041817
44.

99

EL MORITZ M. POL 2016 ogier kara/161 F: San Moritz
M: Eureka / Plaster
K028857 616 006 55 00884 16
45.

114

EL SOVSKI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski / Sandro Hit
M: El Dżaha / Dżahil
K022730 616009690057813
46.

23

ELIZABETH M. POL 2015 klacz siwa/160 F: Dąbek / Emetyt
M: Elita / Banknot
K028146 616 006 51 01605 15
47.

85

ELLENORA M SP POL 2017 klacz kasztanowata/170 F: Rhodeesian Winner
M: Elegancja M
brak 616009690056617
48.

21

EMMA SP POL 2010 klacz skarogniada/172 F: Etos / Santiego
M: Etolia / Burgund
K023844 616007600308510
49.

129

EMPEROR'S HILL XX POL 2012 wałach gniada/169 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
K025845 372IRE45198525T
50.

92

EVENTING DREAM SP POL 2010 Wałach gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Ratina A / Riccione
K017754 616009640098510
51.

136

FUDŻI BM SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Vulkan L / Vulkano`
M: Fiona L / Pavory
K028037 616009610150915
52.

138

GOUDELOUP KWPN POL 2011 wałach skarogniada/175 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
K021281 528003201101721
53.

73

GREGORY S TYP SZLACHETNY POL 2015 Wałach gniada/163 F: Likwor
M: Gipsa
K028233 616999530225515
54.

134

HARRISTOWN XX GBR 2010 wałach kasztanowata F: Bering / Arctic Tern
M: New Abbey / Sadler's Wells
K023872 8260GB45123824T
55.

18

HATTRICK SP POL 2012 wałach siwa F: Carlos DZ / Cantus
M: Hellana / Liban
K021746 616009640083312
56.

147

HILDEBRAND WLKP POL 2017 wałach gniada/162 F: Lenon L
M: Hesja / Elektor
K030435 616007670099917
57.

79

HULA HOP SP POL 2013 wałach kasztanowata/170 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Halka / Loxley
K030748 616009660857213
58.

70

IMIRO VDH KWPN POL 2013 wałach gniada/171 F: G.Ramiro Z / B.Raimond
M: Paccalonie K / Voltaire
K022646 528003201303065
59.

9

INDI DU MESNIL OLD. POL 2016 ogier skarogniada/164 F: It's Me du Mesnil / Narcos II
M: Casablanca / Casander
K024399 DE 418188080116
60.

91

INEZA W SP POL 2005 klacz gniada/170 F: Largo/Lascadell
M: Ikona/Inkinatus
K011064 616009680018605
61.

130

ISLEEN XX POL 2016 klacz kara/166 F: Exciting Life / Titus Livius
M: Implikacja / Royal Court
K032052 162/16
62.

31

JANTAR - W XO POL 2016 ogier gniada/168 F: Jurand/Arcus xx
M: Jugla/Przedświt XIII-4
K029738 616006580360016
63.

146

JARD SP POL 2010 wałach ciemnogniada F: Czuwaj / Windwurf
M: Jucznia / Chef Supreme
K016950 616009600109710
64.

142

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
K011179 POL009670151207
65.

128

JJ AVICII Irish Sport Horse POL 2010 wałach gniada/165 F: Oberon van Fyandra D'09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
K020420 372414005621354
66.

58

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:148 F: Red Rock / Top Ewita
M: Jawa / Strayer's Samson
K021265 616 013 67 01219 09
67.

144

JUPITER SP POL 2017 wałach kasztanowata/0 F: Rascin
M: Jeżyna
brak 616009600078017
68.

62

JUSIS SP POL 2006 klacz siwa/167cm F: Spartakus / Spartan
M: Juta / Stelvio
K012573 Pol00966050006
69.

69

KALMA SP POL 2012 klacz siwa/174 F: Con Calma / Calato
M: Kodzia / Wolf's Panter
K022173 616009680000512
70.

52

KIRGIZ SP POL 2006 wałach ciemnogniada/. F: Dan / Nirkan
M: Kama / Kasjan
K019470 POL009680045706
71.

59

KIWI LATWB POL 2017 klacz ciemnosiwa/163 F: Kolibri
M: Arsija / Aromats
K031543 0000028881
72.

50

KOBI WLKP POL 2006 klacz skarogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
K026214 POL007610114606
73.

54

KSELION SP POL 2012 wałach siwa/- F: Cativo / Contact Me
M: Kasandra / Romb
K021735 61600964052112
74.

121

KSENA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/167 F: Fred / Colorado
M: Karotka / Qumball
K020974 616009520045612
75.

103

KUADLINO M. POL 2013 wałach gniada/177 F: Huzar
M: Kalina / First des Termes
K022672 616 006 59 20513 14
76.

7

LARKIN HOL. POL 2011 ogier gniada/170 F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin I
K020989 DE421000691411
77.

133

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 wałach izabelowata/kuc:145 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
K019025 203001830257803 NN
78.

22

LOCO LUSITANO ESP 2009 wałach izabelowata/kuc:149 F: NN
M: NN
K025819 UELN72491000001
79.

90

LOGOS SP POL 2002 wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
K007817 616009661015202
80.

145

MADRYT SP POL 2017 wałach gniada/0 F: Rascin
M: Miriam
brak 616009600078217
81.

95

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
K019213 616009680010011
82.

74

MILANO M. POL 2011 wałach gniada/164 F: Noel / Acatenango
M: Malia / Omen
K023117 616006530000711
83.

119

MISTER BOND KWPN POL 2010 wałach gniada/163 F: Vagabond de la Pomme / Vigo D'Arsouilles
M: Uptricia van Beek / Up and Down Celle Brodersbos
K030937 528003201012199
84.

143

MONTEGO SP POL 2017 ogier gniada/0 F: Rascin / Ramiro Z
M: Miscantus / Markies V
brak 616009600077817
85.

115

NADIR SP POL 2016 wałach gniada/173 F: Lanvester L hol.(ex Lansvester L)
M: Notebook xx/Double Alleged
K029763 K029763
86.

141

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
87.

140

NESTOR S SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Nistria S / Grand de la Cour
K025580 616009520042114
88.

123

NIGARIOT XX POL 2017 ogier gniada/165 F: Chariot
M: Nigata / Delator
K031306 616POL17010021T
89.

87

NOREK WLKP POL 2009 wałach siwa/173 F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
K014846 616 007 61 01163 09
90.

64

NOT NOW XX IRL 2008 wałach siwa/155 F: Clodovil
M: Nashville Skyline / Nashwan
K021301 372IRE45107521T
91.

83

OONAGH TINKER POL 2016 klacz kara/kuc:134 F: NN
M: NN
K031152 826073001853498
92.

89

ORANIA KM POL 2011 klacz gniada/kuc:148 F: Kolorado / Domingo
M: Olimpia / Juror
K021561 616013640063911
93.

139

ORIESKA SP POL 2007 klacz gniada/166 F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
K010942 POL009640033807
94.

14

ORION WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava / Oder
K019713 616007530031411
95.

117

PAKIET M. POL 2003 wałach kara F: Emetyt / Kwartet
M: Pandora / Palant
K008560 POL006660123503
96.

25

PANDA SP POL 2004 klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
97.

17

PEREZ M. POL 2012 wałach kasztanowata/- F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
K022045 616006580084112 106HG01
98.

29

PERRIN OO POL 2008 wałach siwa/156 F: Eurykles / Emigrant
M: Pereira / Eldon
K027906 POL08000005931
99.

111

PETER'S COURT XX POL 2004 ogier gniada/- F: Royal Court
M: Peter's Princess
K011702 POL040000002978
100.

20

PIRELLA SP POL 2007 klacz siwa/178 F: Bajou Du Rouet
M: Polinegri / Novum
K015352 POL009670087107
101.

101

PLOTER SP POL 2012 wałach kara/- F: Negro / Don Corleone
M: Pokusa / Lord Aleksander
K023801 616009670043112
102.

68

QUEST ROYAL XX SRB 2011 wałach gniada/165 F: Glavalcour
M: Queen of Heart / Acatenango
K031948 SRB000832
103.

26

RIPLEY WLKP POL 2014 klacz siwa/168 F: Ulco / Voltaire
M: Rivera / Fred
K027328 616009670040214
104.

81

SAKE ALANDI XX POL 2016 klacz kara/166 F: Alandi / Galileo
M: Stromboli / Enjoy Plan
K030866 203CZE000089160
105.

86

SALWATION TIME M SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Salwa / Leandro
K029884 616009690057315
106.

132

SCHARLOTTE SP POL 2015 klacz gniada/167 F: Lanvester L Ex Lansvester L / Lansing
M: Sepia / Stalypso
K029476 616009670021115
107.

48

SELFIE J SP POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Karbon / Landor S
M: Serwantka / Leone
K030074 616009600255614
108.

84

SENCHA TRK POL 2010 klacz gniada/166 F: Komfortas / Fordas
M: Szabla / Pergamon
K023842 POL732010081110
109.

34

SENTIDO M. POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Huzar / Jalienny
M: Sorbona / Emir
K020171 616006580294711
110.

53

SERGIO M SP POL 2014 wałach gniada/169 F: Rhodesian Winner
M: Sylwia
K027930 616009690068014
111.

116

SOPLICA SP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Skadena / Denard
K025161 616009540081811
112.

28

SULIWAN M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Sylwia / Fanimo
K029858 616009690054316
113.

126

SWEET COLAGE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Cola / Contender
M: Sweet Joy / Landjonker S
K027866 A0000331S
114.

56

SYMEON M SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Symona M / Faust Z
K029915 616009690054216
115.

30

TAMARELL M./XO POL 2017 ogier kara/165 F: Efekt/Veritas
M: Tamaria/Decoration
K031453 616006580203117
116.

13

TANKRED WLKP POL 2015 wałach siwa/183 F: Czumen- K
M: Tejmor Kin / Dalipan
K030904 616007610061015
117.

15

TWIGGY EWITA KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:135 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
K027048 POL013670165307
118.

42

UNKNOWN FLYING OBJECT HAN. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Uccello / Now or Never M
M: Zita K / Zacharias
K027668 DE 431313308113
119.

27

VALENTINO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039
120.

96

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
K020534 616009540098810
121.

11

WATERLOO SP POL 2011 wałach kasztanowata/170 F: Corofino A / Corofino I
M: Wisła / Izjum
K019447 616009640043711
122.

46

WELUR SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V / Guidam
M: Wolica / Life and Liberty
K023761 616009600164413
123.

44

WENA SP POL 2008 klacz siwa/165 F: Parys / Le Voltaire
M: Wizja / Atylla
K015067 POL009670128408
124.

24

WERA GOLD PKSP POL 2014 klacz siwa/165 F: Golden Avator
M: Wenus / Lotos
K032141 616009610059914
125.

94

WERGO SP POL 2016 ogier gniada/167 F: Durano W / Vincenzo
M: Wega / Roland
K028737 616 009 66 05380 16
126.

2

WINDHAYES SP POL 2010 wałach siwa/173 F: Cantanis
M: Wasdfee / Wolkenstein
K018128 616009580256510
127.

106

WOULD LOVE SP POL 2012 wałach siwa/174 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Wendy / Ever For Pleasure
K022445 616009520095412
128.

93

ZIMMAN MESNIL WLKP POL 2016 ogier ciemnogniada/170 F: It's Me Du Mesnil / Narcos II
M: Zeklara / Klakier
K028738 616 007 68 00413 16
Rider Club
Competition
Prize
Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
300
SUM:
300.00
Kamiński Jan Equikam Sp.z o.o. Zaręby
890
750
SUM:
1640.00
Kuś Małgorzata SJ Baborówko
500
SUM:
500.00
Schweitzer Wojcieszek Ewa St.CSJ Coval Pogórze
260
SUM:
260.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Afanasjew Seweryna
St.SKJ Bobrowy Staw Augustówek
PAKIET (117)
2021-06-11
13
2021-06-12
7
2021-06-13
15
AMARANT (120)
2021-06-11
19
2021-06-12
2021-06-13
Armańska Tola
St. SKJ Grobice
LARKIN (7)
2021-06-11
21
2021-06-12
9
2021-06-13
6
Bekiesz Monika
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2021-06-11
14
2021-06-11
8
2021-06-12
14
Biedrzycka Julia
St. SKJ Grobice
NOREK (87)
2021-06-11
34
2021-06-12
21
2021-06-13
21
Brandys Katarzyna
UKS Vacat Eventing Sulbiny
KIWI (59)
2021-06-11
23
2021-06-11
15
2021-06-12
9
Bryniarska Jagna
KJ Czarny Dunajec
SENCHA (84)
2021-06-11
28
2021-06-12
2021-06-13
Bula Szymon
KJ Profit Orzesze
2021-06-11
10
2021-06-11
4
2021-06-12
20
Bzowska Hanna
KJ Aromer Józefin
SENTIDO (34)
2021-06-11
27
2021-06-12
19
2021-06-13
18
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2021-06-11
12
2021-06-12
16
2021-06-13
17
Dąbrowska Zofia
St.SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2021-06-11
8
2021-06-11
4
2021-06-12
2021-06-12
Dendek Zofia
KJ Stajnia Anielin
TANKRED (13)
2021-06-11
21
2021-06-12
8
2021-06-13
5
Dobkowska Magdalena
Polski Polo Klub Warszawa
2021-06-11
14
2021-06-11
2021-06-12
Dobrosielska Oliwia
KJ Czarny Dunajec
OONAGH (83)
2021-06-11
8
2021-06-11
10
2021-06-12
9
2021-06-12
1
Dubowska Nina
UKS Vacat Eventing Sulbiny
BURZAN (45)
2021-06-11
10
2021-06-12
21
2021-06-13
21
Dziak-Gierlicz Marta
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-06-11
3
2021-06-11
2021-06-12
2021-06-11
5
2021-06-12
3
2021-06-13
1
Dzięgielewska Karina
St.SzSK Koczargi Nowe
PLOTER (101)
2021-06-11
23
2021-06-12
15
2021-06-13
10
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
GOUDELOUP (138)
2021-06-11
22
2021-06-12
2021-06-13
Falkowska Ewelina
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
JUSIS (62)
2021-06-11
11
2021-06-12
6
2021-06-13
12
Fiks Zuzanna
St.SzSK Koczargi Nowe
DINA (97)
2021-06-11
33
2021-06-12
28
2021-06-13
27
Gadaś Andrzej
St.SKJ Bobrowy Staw Augustówek
CZERTO (118)
2021-06-11
20
2021-06-12
17
2021-06-13
11
Gawdzik Klaudia
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-06-11
6
2021-06-12
25
2021-06-13
26
2021-06-11
4
2021-06-11
21
2021-06-12
Gierlicz Artur
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-06-11
29
2021-06-11
2021-06-12
Golonek Julia
KJ Perrin Rudawa
PERRIN (29)
2021-06-11
6
2021-06-11
2
2021-06-12
2
Górczyńska Oliwia
St. SKJ Grobice
KIRGIZ (52)
2021-06-11
11
2021-06-11
2021-06-12
Grabowska Marianna
KJ Perrin Rudawa
RIPLEY (26)
2021-06-11
13
2021-06-12
18
2021-06-13
17
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2021-06-11
27
2021-06-11
28
2021-06-12
21
Jamróz Natalia
KJ Perrin Rudawa
NOT NOW (64)
2021-06-11
21
2021-06-11
13
2021-06-12
8
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
NIGARIOT (123)
2021-06-11
11
2021-06-11
6
2021-06-12
5
CHARIOT (124)
2021-06-11
15
2021-06-12
8
2021-06-13
4
300
BOSS (125)
2021-06-11
24
2021-06-12
19
2021-06-13
19
Kamiński Jan
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2021-06-11
9
2021-06-12
4
2021-06-13
1
890
JARD (146)
2021-06-11
1
2021-06-12
1
2021-06-13
2
750
Kaminski Marcin
KJ Welt Opypy
2021-06-11
18
2021-06-11
2021-06-12
Kesler Ewa
KJ Aromer Józefin
2021-06-11
20
2021-06-11
25
2021-06-12
19
2021-06-12
4
Kiempa Mateusz
St.CSJ Coval Pogórze
ALL NIGHT (113)
2021-06-11
3
2021-06-12
2
2021-06-13
4
Kierska Weronika
KJ Aromer Józefin
2021-06-11
6
2021-06-11
19
2021-06-12
11
Klimaszewska Zofia
St.SzSK Koczargi Nowe
2021-06-11
13
2021-06-11
7
2021-06-12
8
2021-06-11
27
2021-06-11
27
2021-06-12
Knap Patrycja
KJ Czarny Dunajec
2021-06-11
26
2021-06-12
24
2021-06-13
24
Kopczyńska Magdalena
KJ Perrin Rudawa
2021-06-11
10
2021-06-11
5
2021-06-12
6
Kopka-Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
EMMA (21)
2021-06-11
14
2021-06-12
10
2021-06-13
5
Kowalski Marek
BPK - MAZ
2021-06-11
1
2021-06-11
1
2021-06-12
1
Kowerski Jacek
JKS Dako Galant Skibno
2021-06-11
6
2021-06-12
2021-06-13
Krasnodębska Klara
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2021-06-11
10
2021-06-12
13
2021-06-13
8
CONTINA (37)
2021-06-11
8
2021-06-12
14
2021-06-13
11
Krasoń Justyna
KJ Czarny Dunajec
2021-06-11
11
2021-06-12
4
2021-06-13
9
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
2021-06-11
7
2021-06-12
29
2021-06-13
28
Król Weronika
St.SzSK Koczargi Nowe
PEREZ (17)
2021-06-11
10
2021-06-12
5
2021-06-13
8
Królikowska Anna
St. SKJ Grobice
FUDŻI BM (136)
2021-06-11
9
2021-06-12
20
2021-06-13
20
Kruczek Nikola
KJ Czarny Dunajec
2021-06-11
30
2021-06-12
27
2021-06-13
Krukowska Anna
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2021-06-11
25
2021-06-12
2021-06-13
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec-Kwidzyn
ISLEEN (130)
2021-06-11
16
2021-06-11
9
2021-06-12
6
DILONG (131)
2021-06-11
22
2021-06-11
26
2021-06-12
26
Krzecka Weronika
JKS Jaroszówka
JUNIOR (58)
2021-06-11
3
2021-06-11
18
2021-06-12
10
2021-06-12
2
Krzemińska Marta
KJ Aromer Józefin
2021-06-11
14
2021-06-12
17
2021-06-13
16
Krzyżanowska Hanna
KJ Aromer Józefin
DEWOCJA (61)
2021-06-11
25
2021-06-11
17
2021-06-12
Kucharczyk Hanna
St. SKJ Grobice
WELUR (46)
2021-06-11
1
2021-06-11
1
2021-06-12
4
2021-06-11
7
2021-06-11
3
2021-06-12
3
2021-06-12
1
Kupczyk Amelia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Malszewo
ORIESKA (139)
2021-06-11
2021-06-12
Kurzyńska Lena
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
SOPLICA (116)
2021-06-11
19
2021-06-12
13
2021-06-13
14
Kuś Małgorzata
SJ Baborówko
2021-06-11
3
2021-06-12
2
2021-06-13
10
ORANIA (89)
2021-06-11
13
2021-06-12
7
2021-06-13
3
500
2021-06-13
1
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (14)
2021-06-11
16
2021-06-12
6
2021-06-13
3
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
KOBI (50)
2021-06-11
12
2021-06-12
9
2021-06-13
3
Niczyporuk Michał
KJ Polonez Damnica
2021-06-11
23
2021-06-12
18
2021-06-13
17
Niezgoda Grażyna
LKJ Gabon Walewice
2021-06-11
11
2021-06-12
5
2021-06-13
2
Odzioba Antonina
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (133)
2021-06-11
24
2021-06-11
23
2021-06-12
25
2021-06-12
5
Odzioba Michał
KJ Aromer Józefin
EL SOVSKI (114)
2021-06-11
20
2021-06-12
12
2021-06-13
8
Okupny Wiktoria
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
LOGOS (90)
2021-06-11
20
2021-06-12
2021-06-13
Pabijanek Mateusz
St.SKJ Bobrowy Staw Augustówek
KALMA (69)
2021-06-11
18
2021-06-12
8
2021-06-13
13
2021-06-11
6
2021-06-12
4
2021-06-13
10
Palczewska Zofia
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
JJ AVICII (128)
2021-06-11
7
2021-06-12
15
2021-06-13
9
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
2021-06-11
9
2021-06-12
10
2021-06-13
12
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
ANDINE (112)
2021-06-11
3
2021-06-12
2
2021-06-13
1
Piasecki Piotr
St. SKJ Grobice
2021-06-11
1
2021-06-12
23
2021-06-13
23
Piasecki Piotr
St. SKJ Grobice
2021-06-11
1
2021-06-12
2021-06-13
Piasecki Piotr
St. SKJ Grobice
2021-06-11
2
2021-06-11
2
2021-06-12
1
Pieńkowska Marta
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2021-06-11
3
2021-06-11
9
2021-06-12
7
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
BRODWAY (105)
2021-06-11
7
2021-06-12
3
2021-06-13
6
2021-06-11
11
2021-06-11
22
2021-06-12
15
Polanek Zofia
St.CSJ Coval Pogórze
NESTOR S (140)
2021-06-11
15
2021-06-12
9
2021-06-13
13
Redek Wiktoria
UKS Vacat Eventing Sulbiny
2021-06-11
12
2021-06-12
6
2021-06-13
15
Roszczyk Maja
BPK - MAZ
2021-06-11
1
2021-06-11
6
2021-06-12
4
Schweitzer Wojcieszek Ewa
St.CSJ Coval Pogórze
2021-06-11
5
2021-06-12
10
2021-06-13
5
260
Seliga Adrian
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
NADIR (115)
2021-06-11
21
2021-06-12
13
2021-06-13
12
MONTEGO (143)
2021-06-11
24
2021-06-12
2021-06-13
JUPITER (144)
2021-06-11
30
2021-06-11
20
2021-06-12
17
MADRYT (145)
2021-06-11
18
2021-06-11
10
2021-06-12
16
Sergiel Hanna
KS Centaurus Stary Kisielin
INEZA W (91)
2021-06-11
4
2021-06-12
26
2021-06-13
25
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2021-06-11
14
2021-06-12
10
2021-06-13
4
Siwak Gabija
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2021-06-11
17
2021-06-12
14
2021-06-13
16
Śledziewska Aleksandra
SKJ Beckersport Laszczki
2021-06-11
31
2021-06-11
29
2021-06-12
18
2021-06-12
3
Sobczyk Przemysław
KJ Czarny Dunajec
D'OCYNK (19)
2021-06-11
29
2021-06-12
2021-06-13
Sobolewska Paulina
BPK - LOD
DESTINO (98)
2021-06-11
7
2021-06-11
3
2021-06-12
3
Soczewska Oliwia
KJ Aromer Józefin
DEBRA (43)
2021-06-11
25
2021-06-11
24
2021-06-12
24
Steczowicz Katarzyna
St. SKJ Grobice
2021-06-11
17
2021-06-12
11
2021-06-13
13
Steczowicz Zofia
St. SKJ Grobice
2021-06-11
18
2021-06-12
17
2021-06-13
16
Stępień Laura
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
WENA (44)
2021-06-11
32
2021-06-12
22
2021-06-13
20
Strzyżewski Filip
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
KUADLINO (103)
2021-06-11
11
2021-06-11
14
2021-06-12
12
Sulowski Dariusz
WKJ Lublin SJ Sulowski Team
2021-06-11
16
2021-06-11
16
2021-06-12
22
2021-06-11
12
2021-06-12
16
2021-06-13
19
2021-06-11
5
2021-06-12
3
2021-06-13
14
Sysiak Natalia
St. SKJ Grobice
2021-06-11
25
2021-06-12
2021-06-13
Szostak Iga
KJ Polonez Damnica
2021-06-11
19
2021-06-12
7
2021-06-13
7
MILANO (74)
2021-06-11
14
2021-06-12
12
2021-06-13
7
Szybka Irmina
KJ Janowice
PANDA (25)
2021-06-11
5
2021-06-11
2021-06-12
2021-06-12
Szymacha Konstancja
KJ J.J. Darboven Rumia
ATAK (72)
2021-06-11
14
2021-06-11
7
2021-06-12
23
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
2021-06-11
2
2021-06-12
1
2021-06-13
11
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2021-06-11
5
2021-06-11
11
2021-06-12
13
WERGO (94)
2021-06-11
7
2021-06-11
5
2021-06-12
2
MEQINI (95)
2021-06-11
4
2021-06-12
15
2021-06-13
15
Wanat Wisława
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2021-06-11
35
2021-06-12
2021-06-13
Waśniewska Pola
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2021-06-11
31
2021-06-12
20
2021-06-13
22
Wiewióra Zuzanna
Kj Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (20)
2021-06-11
8
2021-06-12
12
2021-06-13
7
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
APOLLO (71)
2021-06-11
7
2021-06-11
12
2021-06-12
7
Witkowska Julia
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
KSENA (121)
2021-06-11
2
2021-06-12
2021-06-13
CHESTER (122)
2021-06-11
4
2021-06-12
14
2021-06-13
6
2021-06-13
1
Wołąs Ada
BPK - MAZ
LOCO (22)
2021-06-11
13
2021-06-12
5
2021-06-13
2
Wyżykowski Maurycy
St. SKJ Grobice
2021-06-11
8
2021-06-12
16
2021-06-13
18
Zaręba Krzysztof
Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
2021-06-11
17
2021-06-12
2021-06-13
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (10)
2021-06-11
Zemla-Golonek Agnieszka
KJ Perrin Rudawa
2021-06-11
12
2021-06-11
8
2021-06-12
5
Złotnicka Zofia
SKJ WJ Piaseccy Equestrian Małszewo
2021-06-11
17
2021-06-12
11
2021-06-13
9
Żuchowicka Katarzyna
St. SKJ Grobice
2021-06-11
2
2021-06-12
1
2021-06-13
14

Number of Riders: 105

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl