Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
133 ACCEPTED 2021-05-05 23:10:30
2021-05-03 23:06:08
Gabrysia Arndt MONA
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x R2a/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
132 PRE-APPROVED 2021-05-05 23:07:12
2021-05-03 21:57:09
Hubert Aniołek TROFARTH JIM
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
131 PRE-APPROVED 2021-05-03 21:56:19
2021-05-03 21:55:19
Antonina Garbala TITAN
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
130 ACCEPTED 2021-05-03 21:49:50
2021-05-03 21:43:01
Marta Mamys NANDA DEVI
  • 1x R1b/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x R2a/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
129 ACCEPTED 2021-05-03 21:49:56
2021-05-03 21:42:50
Maria Kulik CETYNIAN
  • 1x R2a/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
128 ACCEPTED 2021-05-03 21:49:34
2021-05-03 21:42:06
Eliza Leonhard FIONA
  • 1x R1a/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R1b/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
127 ACCEPTED 2021-05-03 21:49:44
2021-05-03 21:03:28
Alicja Poprawa MAKS
  • 1x R1a/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R1b/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
126 PRE-APPROVED 2021-05-05 23:56:34
2021-05-03 16:09:40
Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH
  • 1x 7/110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 8/120 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
125 PRE-APPROVED 2021-05-05 23:07:09
2021-05-03 16:08:50
Hubert Aniołek OLIVER
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
124 ACCEPTED 2021-05-03 17:34:50
2021-05-03 14:12:24
Marcel Soforek ANNOUSCHKA 10
  • 1x R1a/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R1b/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
123 ACCEPTED 2021-05-05 23:12:11
2021-05-03 10:54:56
Sofi Przybylska JACOB
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
122 PRE-APPROVED 2021-05-05 23:10:00
2021-05-02 22:02:42
Nina Cieślińska ZAMIRA
  • 2x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 2x R3/L/ZR - Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 37/100-120/Konkurs Pocieszenia - Duże Konie - dokładności - art. 238.1.1 - 100/110/120 cm
121 ACCEPTED 2021-05-04 13:50:36
2021-05-02 22:02:13
Martyna Kruś ILUZJA
  • 2x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 2x 36/50-100 cm/Konkurs Pocieszenia - Kuce i Małe Konie - dokładności - art. 238.1.1 - 50/60/70/80/90/100 cm
120 PRE-APPROVED 2021-05-02 22:19:29
2021-05-02 22:01:56
Nina Cieślińska ARES PONYSPORT
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x R2a/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 36/50-100 cm/Konkurs Pocieszenia - Kuce i Małe Konie - dokładności - art. 238.1.1 - 50/60/70/80/90/100 cm
119 ACCEPTED 2021-05-05 23:12:19
2021-05-02 21:09:39
Zuzanna Przybylska SHOKOLAITIQUE ROYAL Z
  • 2x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 2x R3/L/ZR - Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x 37/100-120/Konkurs Pocieszenia - Duże Konie - dokładności - art. 238.1.1 - 100/110/120 cm
118 ACCEPTED 2021-05-02 22:39:42
2021-05-02 12:14:49
Weronika Mucha DEMON DEL
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/95 cm/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
117 ACCEPTED 2021-05-02 17:42:08
2021-05-02 09:58:10
Marta Kunaj COELENHAGE'S CRISTHA
  • 1x R2a/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
116 ACCEPTED 2021-05-02 17:42:16
2021-05-01 21:50:50
Zofia Wawrzyniak PIPI
  • 1x R1a/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R1b/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
115 ACCEPTED 2021-05-03 10:14:11
2021-05-01 20:26:40
Zuzanna Michalska MY LUCKY PENNY
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x R1a/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R1b/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 36/50-100 cm/Konkurs Pocieszenia - Kuce i Małe Konie - dokładności - art. 238.1.1 - 50/60/70/80/90/100 cm
114 ACCEPTED 2021-05-02 17:42:33
2021-05-01 20:20:23
Maria Walorczyk WICHEREK
  • 2x R2a/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
113 ACCEPTED 2021-05-02 17:43:09
2021-05-01 20:02:35
Marta Wilczyńska BRAVO
  • 1x R1a/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R1b/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
112 ACCEPTED 2021-05-03 17:34:20
2021-05-01 19:25:17
Aleksandra Trojanowicz CARELL ZR
  • 2x R3/L/ZR - Dokładności - art. 238.1.1
111 PRE-APPROVED 2021-05-03 17:34:02
2021-05-01 19:24:49
Borys Trojanowicz CAPRICCIO
  • 1x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/N - 120 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x R4/P/ZR - Talent Wielkopolski z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N - 120 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
110 ACCEPTED 2021-05-05 06:49:22
2021-05-01 18:00:19
Sonia Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x R1b/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
109 ACCEPTED 2021-05-05 06:49:17
2021-05-01 17:58:04
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/95 cm/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
108 ACCEPTED 2021-05-02 17:44:22
2021-05-01 17:04:45
Maria Michalska GINO BOY N
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
107 PRE-APPROVED 2021-04-30 22:13:00
2021-04-30 22:09:56
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 1x R2a/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
106 ACCEPTED 2021-05-03 22:49:50
2021-04-30 22:09:02
Zofia Mrotek MAGIA
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x R1a/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R1b/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
105 PRE-APPROVED 2021-04-30 22:12:16
2021-04-30 20:02:44
Zofia Orczyk R-FOOD JOHN AZ
  • 2x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x R2a/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
104 PRE-APPROVED 2021-04-30 22:11:41
2021-04-30 19:57:21
Hanna Orczyk MACIEJKA
  • 2x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 18/50 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 27/50 cm/Finał Grupy A-0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
103 ACCEPTED 2021-05-02 17:44:32
2021-04-30 11:19:47
Antonina Kucharska LA STRADA L
  • 1x 14/L - 100 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 15/P - 110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Rundy Młodzików i Juniorów Młodszych - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
102 ACCEPTED 2021-05-02 17:37:02
2021-04-30 11:18:59
Antonina Kucharska BLAZING DESERT MIRAGE
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/95 cm/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
101 ACCEPTED 2021-05-04 10:23:41
2021-04-30 09:24:07
Adriana Czarnecka WINCENTY
  • 1x 18/50 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 19/60 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 27/50 cm/Finał Grupy A-0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
100 PRE-APPROVED 2021-04-29 11:24:36
2021-04-29 08:40:21
Martyna Kamińska SARA
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
99 ACCEPTED 2021-04-29 06:21:49
2021-04-28 23:32:14
Kornelia Smura BIG BOY Z
  • 2x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 2x R4/P/ZR - Talent Wielkopolski z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 37/100-120/Konkurs Pocieszenia - Duże Konie - dokładności - art. 238.1.1 - 100/110/120 cm
98 ACCEPTED 2021-04-29 06:21:40
2021-04-28 23:06:17
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 12/N - 120 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x R4/P/ZR - Talent Wielkopolski z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 16/N - 120 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
97 ACCEPTED 2021-05-04 10:26:16
2021-04-28 16:04:54
Michał Tomikowski V-ADAM Z
  • 2x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
96 PRE-APPROVED 2021-04-27 21:21:14
2021-04-27 18:58:41
Antonina Mleczak WASYL
  • 1x R2a/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
95 ACCEPTED 2021-05-04 10:28:04
2021-04-27 17:37:53
Szymon Cieślak WOLLING'S LION KING
  • 1x R1a/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R1b/60 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
94 PRE-APPROVED 2021-04-27 18:52:53
2021-04-27 16:54:54
Natasza Rosin LILLY ROSE V.D. STEINE
  • 1x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
93 PRE-APPROVED 2021-04-27 18:52:49
2021-04-27 16:53:58
Nicole Pluskota SKY LIGHT AMIGO
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
92 PRE-APPROVED 2021-04-27 18:52:44
2021-04-27 16:53:25
Luna Kowalonek SPARKLING ROSE K
  • 1x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
91 PRE-APPROVED 2021-04-27 18:52:39
2021-04-27 16:52:50
Luna Kowalonek BORSALINO
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
90 PRE-APPROVED 2021-04-27 18:52:34
2021-04-27 16:52:28
Oliwia Budzyńska INIS SLE SORCERER
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
89 ACCEPTED 2021-05-04 10:24:15
2021-04-27 08:05:41
Nel Skotarczak ORCHID`S THARINA
  • 1x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 14/L - 100 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 15/P - 110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Rundy Młodzików i Juniorów Młodszych - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
88 ACCEPTED 2021-05-04 10:24:18
2021-04-27 08:02:28
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 2x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
87 ACCEPTED 2021-05-04 10:24:23
2021-04-27 08:01:25
Nel Skotarczak KARIKA
  • 2x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 24/110 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Rundy Młodzików i Juniorów Młodszych - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
86 ACCEPTED 2021-05-02 17:37:40
2021-04-26 17:14:45
Nikola Panarowicz ANAPON BLACK BEAUTY
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/95 cm/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
85 ACCEPTED 2021-05-02 17:37:44
2021-04-26 17:14:04
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/95 cm/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
84 ACCEPTED 2021-04-27 14:22:40
2021-04-26 10:27:49
Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ
  • 1x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 18/50 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 19/60 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 27/50 cm/Finał Grupy A-0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
83 ACCEPTED 2021-05-03 17:43:35
2021-04-26 08:10:29
Maja Nagła WALNUT SAMSON
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
82 ACCEPTED 2021-05-03 17:43:41
2021-04-26 08:09:48
Maja Nagła PASJONATA PARYS
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
81 ACCEPTED 2021-04-26 15:23:33
2021-04-26 06:35:52
Oliwia Markowska CALINKA
  • 1x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
80 ACCEPTED 2021-04-27 11:34:17
2021-04-26 06:35:06
Laura Łożewska KAWIOR
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
79 ACCEPTED 2021-04-30 13:46:30
2021-04-26 06:34:00
Amelia Koralewska CASERES
  • 2x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
78 ACCEPTED 2021-04-26 22:52:04
2021-04-26 06:33:24
Ewa Hamerska TAMIZA
  • 2x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
77 ACCEPTED 2021-04-27 11:30:40
2021-04-26 06:32:31
Amelia Bąba ROSANNA
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 7/110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
76 ACCEPTED 2021-04-27 11:30:44
2021-04-26 06:31:55
Amelia Bąba FOR PASSION
  • 2x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
75 ACCEPTED 2021-05-03 16:38:17
2021-04-25 23:47:47
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
74 ACCEPTED 2021-04-27 13:03:37
2021-04-25 19:07:59
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/N - 120 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Rundy Młodzików i Juniorów Młodszych - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
73 ACCEPTED 2021-05-04 10:28:09
2021-04-25 18:50:06
Weronika Cieślak ORCHID’S TINKERBELL
  • 2x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
72 ACCEPTED 2021-05-04 10:28:15
2021-04-25 18:48:30
Weronika Cieślak RODRIGO CASSIN
  • 1x R3/L/ZR - Dokładności - art. 238.1.1
  • 1x R4/P/ZR - Talent Wielkopolski z oceną stylu jeźdźca
71 ACCEPTED 2021-04-28 20:50:04
2021-04-25 15:34:12
Lena Ruszczyńska JASMINA PPC
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 19/60 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
70 ACCEPTED 2021-05-05 23:11:44
2021-04-25 13:35:29
Lena Laskowska C.SIOUX
  • 2x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
69 ACCEPTED 2021-04-27 11:32:55
2021-04-25 10:35:52
Natalia Gudan MATADOR
  • 2x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 18/50 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 27/50 cm/Finał Grupy A-0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
68 ACCEPTED 2021-05-05 23:10:39
2021-04-25 09:15:37
Julia Banasik N'LUSI
  • 2x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
67 ACCEPTED 2021-04-26 21:18:42
2021-04-24 20:09:37
Lena Wilk TAJGA
  • 2x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
66 ACCEPTED 2021-05-05 23:01:33
2021-04-24 20:09:02
Liliana Voigt HANDSOME KID B
  • 2x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
65 ACCEPTED 2021-05-05 23:10:49
2021-04-24 20:08:20
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
64 ACCEPTED 2021-05-05 23:08:42
2021-04-24 18:12:01
Natalia Brzozowska TABACZEK
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
63 ACCEPTED 2021-04-27 11:32:59
2021-04-24 10:41:46
Natalia Gudan MACIEJKA
  • 1x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 18/50 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 19/60 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 27/50 cm/Finał Grupy A-0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
62 ACCEPTED 2021-04-26 18:48:40
2021-04-23 12:52:47
Julia Karbowiak SANTINO
  • 2x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 18/50 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 27/50 cm/Finał Grupy A-0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
61 ACCEPTED 2021-05-04 10:24:54
2021-04-23 11:42:08
Michalina Kosmalewicz KATH’S LASS
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
60 ACCEPTED 2021-04-24 07:25:54
2021-04-23 09:03:37
Sonia Dźwigalska AILLE CLOONEY
  • 2x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 2x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 2x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
59 ACCEPTED 2021-05-05 23:11:11
2021-04-23 09:02:29
Sonia Dźwigalska FARAON
  • 2x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 2x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 2x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
58 ACCEPTED 2021-05-02 17:37:16
2021-04-22 20:32:42
Marta Frukacz MELODIA
  • 1x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 19/60 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
57 ACCEPTED 2021-04-27 11:31:17
2021-04-22 20:30:23
Iga Cytowska L-BRENDA
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/95 cm/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
56 ACCEPTED 2021-04-27 07:18:14
2021-04-22 16:37:42
Aleksandra Kłodawska FIONA
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
55 ACCEPTED 2021-04-27 07:18:17
2021-04-22 16:33:59
Aleksandra Kłodawska MALIBU STAR
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 19/60 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
54 ACCEPTED 2021-04-26 18:48:53
2021-04-22 16:29:57
Karolina Szostawicka R-FOOD CARMELA A-Z
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/95 cm/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
53 ACCEPTED 2021-05-08 18:46:49
2021-04-22 10:17:40
Zuzanna Antkowiak EL DŻAMA
  • 1x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 14/L - 100 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 15/P - 110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 37/100-120/Konkurs Pocieszenia - Duże Konie - dokładności - art. 238.1.1 - 100/110/120 cm
52 ACCEPTED 2021-04-27 13:03:02
2021-04-21 22:36:26
Karolina Wernerowicz MISSISSIPI
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
51 ACCEPTED 2021-04-27 13:03:05
2021-04-21 22:36:02
Karolina Wernerowicz VALES BLUERAY
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
50 ACCEPTED 2021-04-27 13:03:10
2021-04-21 22:34:24
Aleksandra Wernerowicz GENIUS
  • 1x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 15/P - 110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Rundy Młodzików i Juniorów Młodszych - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
49 ACCEPTED 2021-04-29 11:25:06
2021-04-21 21:23:51
Natasza Miłoszewska PRAGA
  • 1x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 18/50 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 19/60 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 27/50 cm/Finał Grupy A-0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
48 ACCEPTED 2021-05-03 17:45:30
2021-04-21 12:04:03
Wiktoria Wąsowicz WOTAN
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 7/110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 15/P - 110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 16/N - 120 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
47 ACCEPTED 2021-05-01 14:26:30
2021-04-21 11:23:33
Radosław Kierznowski NANDO SUPER
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x R2a/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z trafieniem w normę czasu
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
46 ACCEPTED 2021-05-01 14:26:21
2021-04-21 11:23:13
Jagoda Kierznowska CORBINIAN
  • 1x 7/110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 8/120 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x R4/P/ZR - Talent Wielkopolski z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/110 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
45 ACCEPTED 2021-05-01 14:26:17
2021-04-21 11:22:40
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 7/110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 8/120 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x R4/P/ZR - Talent Wielkopolski z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/110 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix Grupy D i E - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
44 ACCEPTED 2021-05-02 17:40:39
2021-04-21 08:31:43
Iga Sekuła MAIDI
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 19/60 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 2x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
43 ACCEPTED 2021-04-21 17:35:46
2021-04-20 21:58:58
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 12/N - 120 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 15/P - 110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 16/N - 120 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 32/110/115 cm/Finał Rundy Młodzików i Juniorów Młodszych - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
42 ACCEPTED 2021-04-27 13:03:50
2021-04-20 21:05:16
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 12/N - 120 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 17/C - 130 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 34/125 cm/Grand Prix Dzieci - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
41 ACCEPTED 2021-04-27 13:05:45
2021-04-20 19:54:03
Martyna Obrocka PIKARD
  • 2x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
40 ACCEPTED 2021-04-27 13:05:49
2021-04-20 19:52:53
Martyna Obrocka CARLINE DE KERVALENOU
  • 2x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
39 ACCEPTED 2021-04-21 15:59:37
2021-04-20 17:01:38
Agnieszka Niedziela WERTUS
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
38 ACCEPTED 2021-04-21 17:38:46
2021-04-19 22:34:25
Maja Szukalska G'MEDYK
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/95 cm/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
37 PRE-APPROVED 2021-05-02 20:02:11
2021-04-19 15:53:24
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
36 PRE-APPROVED 2021-05-02 20:06:30
2021-04-19 15:52:40
Adam Goszczyński CHARLTON
  • 1x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
35 PRE-APPROVED 2021-05-02 20:07:04
2021-04-19 15:52:11
Adam Goszczyński CHACCO BLUE AS L
  • 1x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 11/P - 110 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
34 ACCEPTED 2021-05-05 23:11:48
2021-04-19 15:13:37
Nikola Miłoszewska ISKRA
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
33 ACCEPTED 2021-04-21 17:36:41
2021-04-19 07:38:00
Lila Kulesza JOWISZ
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
32 ACCEPTED 2021-04-21 17:36:44
2021-04-19 07:37:34
Lila Kulesza BESSEL
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
31 PRE-APPROVED 2021-04-19 07:18:19
2021-04-18 21:41:25
Wiktoria Von Mauberg KOEKOEKSHOF MARISKA
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/95 cm/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
30 PRE-APPROVED 2021-04-26 14:39:25
2021-04-18 19:39:55
Martyna Murawa PASJONATA RAMZES
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 19/60 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 36/50-100 cm/Konkurs Pocieszenia - Kuce i Małe Konie - dokładności - art. 238.1.1 - 50/60/70/80/90/100 cm
29 PRE-APPROVED 2021-04-19 07:18:33
2021-04-18 19:38:39
Aleksandra Lara URWIS
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 19/60 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
28 PRE-APPROVED 2021-04-27 17:34:19
2021-04-18 19:38:08
Aleksandra Lara APIS
  • 2x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 2x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
27 ACCEPTED 2021-05-04 13:48:43
2021-04-18 19:12:35
Zofia Kamińska FOREST
  • 2x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 18/50 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 27/50 cm/Finał Grupy A-0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
26 ACCEPTED 2021-05-04 13:49:29
2021-04-18 19:11:22
Natalia Knopkiewicz PORTOS
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 7/110 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 24/110 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
  • 1x 33/120 cm/Grand Prix Grupy D i E - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
25 ACCEPTED 2021-05-04 13:48:55
2021-04-18 19:09:27
Maja Szczepańska ZRYWNA
  • 2x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 14/L - 100 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 37/100-120/Konkurs Pocieszenia - Duże Konie - dokładności - art. 238.1.1 - 100/110/120 cm
24 ACCEPTED 2021-05-03 17:36:25
2021-04-18 19:07:03
Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
23 ACCEPTED 2021-05-04 13:49:06
2021-04-18 19:05:50
Agata Kamińska CASANDRA
  • 2x 12/N - 120 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 13/C - 130 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 1x 16/N - 120 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 17/C - 130 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 35/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
22 ACCEPTED 2021-05-04 13:49:24
2021-04-18 19:04:50
Aleksandra Kępka FINISZ
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
21 ACCEPTED 2021-05-04 13:49:12
2021-04-18 19:03:46
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 2x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
20 ACCEPTED 2021-05-03 17:29:00
2021-04-18 17:40:37
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 2x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
19 ACCEPTED 2021-05-05 23:11:37
2021-04-18 16:53:23
Zofia Janusz TURIA
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
18 ACCEPTED 2021-05-05 23:05:05
2021-04-18 11:01:29
Mika Wnuk BANDA
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
17 PRE-APPROVED 2021-04-18 11:15:16
2021-04-18 09:38:40
Zofia Niesiołowska D-KROPKA
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
16 ACCEPTED 2021-05-05 18:29:24
2021-04-17 19:47:33
Zuzanna Sławińska WILDZANG'S ROSE SHAUNDI
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
15 ACCEPTED 2021-05-05 18:30:05
2021-04-17 19:47:08
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
14 ACCEPTED 2021-05-05 23:10:10
2021-04-17 19:46:25
Liliana Brzykcy LEON
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
13 ACCEPTED 2021-05-05 23:11:58
2021-04-17 10:53:29
Jakub Mroczek ANDER
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
12 ACCEPTED 2021-04-27 13:04:54
2021-04-17 10:52:59
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
11 ACCEPTED 2021-05-08 18:09:07
2021-04-17 10:49:11
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
10 ACCEPTED 2021-05-05 23:11:04
2021-04-17 10:47:00
Wiktoria Cwalina RAMIRO
  • 2x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
9 ACCEPTED 2021-05-05 23:10:57
2021-04-17 10:46:21
Wiktoria Cwalina S-PIORUN
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 28/70 cm/Finał Grupy A-1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
8 ACCEPTED 2021-05-05 23:12:06
2021-04-16 18:16:38
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
7 ACCEPTED 2021-04-27 07:17:57
2021-04-15 19:40:09
Zofia Michalska MACIERZANKA
  • 1x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
6 ACCEPTED 2021-04-28 13:28:57
2021-04-15 15:02:14
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 2x 22/90 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 30/95 cm/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
5 ACCEPTED 2021-04-27 13:04:10
2021-04-15 11:42:18
Nina Sućko TASIEMKA
  • 2x 6/100 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
4 ACCEPTED 2021-04-27 13:04:13
2021-04-15 11:41:47
Nina Sućko RIVER LILLY
  • 2x 5/90 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/100 cm/Na styl jeźdźca - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/105 cm/Finał Grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
3 PRE-APPROVED 2021-04-15 23:26:10
2021-04-14 22:44:52
Cécille Stobińska RASZKA
  • 2x 10/L - 100 cm/Na styl jeźdźca - Duże Konie
  • 2x 14/L - 100 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 37/100-120/Konkurs Pocieszenia - Duże Konie - dokładności - art. 238.1.1 - 100/110/120 cm
2 PRE-APPROVED 2021-04-15 23:26:30
2021-04-14 22:43:12
Cécille Stobińska EUFORIA
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 1x 20/70 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
1 ACCEPTED 2021-04-27 22:58:16
2021-04-14 16:16:26
Laura Kalak FILEMON
  • 2x 4/80 cm/Zwykły art. 238.2.1 - Kuce
  • 2x 21/80 cm/Na styl jeźdźca - Kuce
  • 1x R2b/80 cm/ZR - Wielkopolska Liga Kuców - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 29/85 cm/Finał Grupy A-2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Aniołek Hubert SKJ Pony Power Janków Nowy
2007 (JM.)
O045368
2. Antkowiak Zuzanna KJ Raduszyn
2007 (JM.)
O052710
3. Arndt Gabrysia St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2008 (JM.)
O052288
4. Bąba Amelia JKS Tornado Szczecin
2007 (JM.)
O057559
5. Banasik Julia St. J. Stajnia Podolszyn
2010 (Mł.)
O057374
6. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
7. Brodzińska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2010 (Mł.)
O061896
8. Brzozowska Natalia Sp KJ Horseprofi Łódź
2010 (Mł.)
O059429
9. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
10. Budzyńska Oliwia JUKS Abakus Kaczyna
2008 (JM.)
O055561
11. Cieślak Szymon St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (Mł.)
O058683
12. Cieślak Weronika St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2005 (J.)
O055365
13. Cieślińska Nina JKS Fer Więckowice
2008 (JM.)
O057414
14. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
15. Cytowska Iga KJ Golden Dream Łódź
2008 (JM.)
O058227
16. Czarnecka Adriana KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2012 (Mł.)
O060102
17. Dźwigalska Sonia St. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O057372
18. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódx
2012 (Mł.)
O061242
19. Garbala Antonina SKJ Pony Power Janków Nowy
2009 (JM.)
O063333
20. Goszczyński Adam KS Jumping Events Poznań
2010 (Mł.)
O055144
21. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
22. Gosztyła Weronika KJ Ślęża
2005 (J.)
O045736
23. Grygier Zuzanna KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
24. Gudan Natalia Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O061736
25. Hamerska Ewa JKS Tornado Szczecin
2010 (Mł.)
O063714
26. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
27. Kalak Laura KJ J.J. Darboven Rumia
2009 (JM.)
O059300
28. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
29. Kamińska Martyna KJ Ranczo Kołata
2010 (Mł.)
db
30. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
31. Karbowiak Julia BPK-MAZ
2011 (Mł.)
O058263
32. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
33. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
34. Kierznowski Radosław KJ Sokół Damasławek
2009 (JM.)
O055818
35. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O058055
36. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
37. Koralewska Amelia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O058304
38. Kosmalewicz Michalina St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O057445
39. Kowalonek Luna JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O046625
40. Kruś Martyna JKS Fer Więckowice
2007 (JM.)
O051389
41. Kucharska Antonina BPK - WIE
2008 (JM.)
O054887
42. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
43. Kulik Maria KJ Atrium Swarzędz
2005 (J.)
O046687
44. Kunaj Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
O055708
45. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O058545
46. Laskowska Lena BPK - MAZ
2010 (Mł.)
O057203
47. Leonhard Eliza KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2010 (Mł.)
O063987
48. Łożewska Laura JKS Tornado Szczecin
2010 (Mł.)
O060321
49. Mamys Marta St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2009 (JM.)
O060747
50. Markowska Oliwia JKS Tornado Szczecin
2004 (J.)
O046886
51. Michalska Maria LKJ Abaria Iwno
2007 (JM.)
O047667
52. Michalska Zofia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2007 (JM.)
O055704
53. Michalska Zuzanna KJ Sport Zamysłowo
2009 (JM.)
O053142
54. Miłoszewska Natasza KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061999
55. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
56. Mleczak Antonina KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O059646
57. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O052047
58. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (Mł.)
O057495
59. Mucha Weronika JKS Hanna
2008 (JM.)
O055781
60. Murawa Martyna JUKS Abakus Kaczyna
2010 (Mł.)
O062944
61. Nagła Maja St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2010 (Mł.)
O054784
62. Niedziela Agnieszka KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O051234
63. Niesiołowska Zofia BPK - WIE
2007 (JM.)
O047776
64. Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
2009 (JM.)
O055493
65. Olaszek Alicja Sp KJ Horseprofi Łódź
2009 (JM.)
O055650
66. Orczyk Hanna SKJ Gronówka
2011 (Mł.)
O063613
67. Orczyk Zofia SKJ Gronówka
2007 (JM.)
O055701
68. Panarowicz Nikola KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042901
69. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
70. Patecka Olga KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052854
71. Pliem-Perka Martyna KS Jumping Events Poznań
2009 (JM.)
O048671
72. Pliem-Perka Sonia KS Jumping Events Poznań
2012 (Mł.)
O062736
73. Pluskota Nicole JUKS Abakus Kaczyns
2008 (JM.)
O061350
74. Poprawa Alicja KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2009 (JM.)
O049334
75. Poprawa Maja KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
2005 (J.)
O040106
76. Przybylska Sofi KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049868
77. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (JM.)
O054566
78. Ruszczyńska Lena Polish Pony Club Tomaszkowo
2011 (Mł.)
O062211
79. Sekuła Iga KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O062153
80. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (JM.)
O049131
81. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
82. Smura Kornelia KS Jumping Events Poznań
2005 (J.)
O040169
83. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (Mł.)
O060239
84. Starostka Maja Polish Pony Club Tomaszkowo
2012 (Mł.)
O057968
85. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (Mł.)
O062563
86. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
87. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
88. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (J.)
O033144
89. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
90. Szostawicka Karolina Polish Pony Club Tomaszkowo
2008 (JM.)
O045627
91. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O040972
92. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
93. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
94. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
95. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
96. Von Mauberg Wiktoria St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O040063
97. Walorczyk Maria KJ Morena Sieraków-Gałowo
2006 (JM.)
O058618
98. Wąsowicz Wiktoria Polish Pony Club Tomaszkowo
2006 (JM.)
O048484
99. Wawrzyniak Zofia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O060801
100. Wernerowicz Aleksandra KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O055839
101. Wernerowicz Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2008 (JM.)
O053405
102. Wilczyńska Marta Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
O060356
brak
103. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
104. Wnuk Mika KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O058421
105. Zawadzka Zofia St. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O045569
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

89

AILLE CLOONEY KUC IRL 2015 wałach siwa/kuc:144 F: NN
M: NN
A2 K030735 372003006844433
2.

113

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Nicpoń PP / Halifax
M: Amore / Atlantico
D K029277 616013540064013
3.

117

ANAPON BLACK BEAUTY WELSH COB POL 2015 klacz kara/kuc:140 F: Sydenham George / Llanarth Lloyd George
M: Coednewwydd Madonna / Coednewydd Expres
C K028854 826046020174914
4.

10

ANDER KUC WALIJSKI POL 2013 wałach inna/kuc:135 F: Tijd Vlijts Victor
M: AnaponAnapon Rashka / Turnins Gismore
C/A2 K024821 616013600054113
5.

181

ANNOUSCHKA 10 DRP POL 2000 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
A2/D K019869 NPA20011000
6.

158

APIS M. POL 2006 wałach siwa/kuc:146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
D K023102 POL 013 67 00223 06
7.

180

ARES PONYSPORT KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
C K029498 616999570218513
8.

37

BANDA KUC POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Nando / Nightstar
M: Bajkowa Gwiazdka / Alibaba
D K030645 B013961S
9.

70

BENJA LUNA DRP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N / Mac Geyver N
M: Bella Luna / San Marino N
D K022352 DE422220086308
10.

59

BESSEL KUC BEL 2007 wałach gniada/kuc:129 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K029825 528027070012382
11.

169

BIG BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Big Star JR Z / Big Star / Quick Star
M: Despina / Nimmerdor / Farn
brak 056015Z55791115
12.

8

BLAZING DESERT MIRAGE British Spotted Pony POL 2007 klacz tarantowata/kuc:141 F: Broomells Desert Monarch / Broomells Malia
M: Haw Jamoose / Haw the First Sea Lord
C K029107 82601508032F
13.

43

BOCO AN MHUILEANN KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: The Gold Eagle / Robe Earl
M: Riverstown Rose / William's Boy
D K030624 S3-372004100012219
14.

163

BORSALINO KUC BEL 2000 wałach siwa/kuc:149 F: nn / nn
M: nn / nn
D K028362 05602200025142
15.

177

BRAVO KM POL brak wałach myszata/kuc:146 F: nn
M: nn
brak 616999640101810
16.

102

C.SIOUX KUC POL 2009 wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
A1 K019726 616013520142809
17.

51

CAJERO PONY POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K009557 616999611504104
18.

107

CALINKA Deutsches Sportpferd POL 2013 klacz gniada/163 F: Limasol
M: Cyntia
K026684 456570206713
19.

140

CAPRICCIO HOL POL 2011 wałach siwa/167 F: Carre / Cassini II
M: Chudna / Charmed Z
K029301 100004000029568
20.

139

CARELL ZR SP POL 2016 wałach gniada/170 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Corry 32 / Carell
K030927 616009680041416
21.

62

CARLINE DE KERVALENOU FR.KUC WIERZCH. FRA 2012 klacz kara/kuc:146 F: Mac Geyver / Magnum
M: Noblesse Du Coteaux / Kalem
D K031450 12217031S
22.

44

CASANDRA SP POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Caletta / Cordobes I
K025393 61609640055913
23.

109

CASERES WLKP POL 2015 wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
K028872 61600753000835
24.

151

CETYNIAN Czysta Krew Arabska POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Kara Shar / Millenium
M: Letina / Eurol
D K031519 616POL13009616A
25.

53

CHACCO BLUE AS L OLD GER 2011 wałach gniada/167 F: Chacco's Son / Chacco-Blue
M: Patrizia / Ludwigs As
K020858 DE418182120211
26.

143

CHARLTON KWPN NED 2007 wałach gniada/- F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Zionne / Guidan
K031161 528003000710971
27.

64

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
28.

174

COELENHAGE'S CRISTHA NWPCS NED 2015 klacz kasztanowata/kuc:148 F: King William / Kaiserjaeger
M: Coelenhage's Campari / Wengelo's Ricardo
D K028377 528017201500590
29.

71

CORBINIAN DRP GER 2009 wałach skarogniada/kuc:149 F: Carry Gold / Carry
M: Luette Deern / Henry
D K024681 DE435350116609
30.

155

D-KROPKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Wykusz / Palas
M: Didel / nn
D K028780 616013680114509
31.

97

D'APRIL KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
C K015474 POL013570208906
32.

134

DEMON DEL KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/mk:140 F: nn / nn
M: nn / nn
C K019469 616999661961007
33.

60

DIANDRO RED WINE OS. POL 2013 wałach gniada/168 F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Zarah-DKG / Chepetto
K025675 DE418182545513
34.

130

DRUHNA EWITA Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P
M: Dalli
C K017093 POL013670148308
35.

78

EL DŻAMA SP POL 2009 klacz kasztanowata/162 F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
K015164 616009690137209
36.

154

EUFORIA Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:147 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Eliza / Eurol
D K030786 POL009611136104
37.

88

FARAON KUC POL 2015 wałach srokata/kuc:137 F: NN
M: NN
C K026749 616999510352415
38.

2

FILEMON KUC POL 2005 wałach bułana/kuc:146 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
D K017561 POL 013610073406
39.

45

FINISZ KUC POL 2010 ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
D K018746 616013520054110 105TO19
40.

185

FIONA NN POL 2010 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: NN
A2 brak 616999610263910
41.

81

FIONA KUC POL 2004 klacz kara/kuc:148 F: Pietrek
M: Fela / Elpar
D K023954 POL 013600182904
42.

112

FOR PASSION HOL. POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
K022696 DE421000525213
43.

129

FOREST DK WELSH POL 2005 wałach gniada/kuc:115 F: Tanggards Freja
M: Gaeshoj Chablis
bd 2088333WE0506431
44.

50

G'MEDYK KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:139 F: Apel
M: Gwiazdka / Eufrat
C K020548 616013661480610
45.

75

GENIUS KWPN NED 2011 gelding grey/173 F: Zandor Z / Zeus
M: Bonita / Bal Pare
K030142 528003201109782
46.

178

GINO BOY N DRP POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Gino Brown N / Nebo General Pride
M: Alicia N / Highway N
D K030760 DE422220060813
47.

168

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
48.

98

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
A1 K024438 1
49.

144

ILUZJA M. POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/mk:156 F: Fenomen / Judex
M: Iwa / Impas
E K029583 616006580807509
50.

162

INIS SLE SORCERER CONEMARA IRL 2013 wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
D K024967 S3-3720041000170440
51.

47

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 wałach siwa/kuc:143 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
D K025137 616013520046814
52.

65

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
K027177 528003201306684 106DT66
53.

54

ISKRA PKSP POL 2007 klacz ciemnogniada/kuc:130 F: Lord / Zefir
M: Iza / Bibosz
A1 K021838 POL 009680059507
54.

149

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1/B K018737 616999610318008
55.

106

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
56.

103

JASMINA PPC KUC NED 2015 klacz siwa/kuc:130 F: nn
M: nn
A1 K029021 616999600258915
57.

58

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K011731 POL013670007906
58.

141

JUNIOR KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K016458 616999590267306
59.

11

JUULTJE KUC POL 2012 klacz kara/kuc:133 F: NN
M: NN
C K023955 528015120120189
60.

121

KARIKA KOŃ MAŁY POL 2005 klacz gniada/mk:153 F: Dobry / Bruk
M: Karina / Admirał
E K016321 POL013520005405
61.

90

KATH’S LASS CONNEMARA IRL 2015 klacz siwa/kuc:145 F: Lissduff Rebe / Ferdia
M: Earls Lady / Earl of Newbridge
D K031177 M3-372004000032545
62.

108

KAWIOR KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:139 F: Dasti Man
M: Karina
C K030167 616013640078212
63.

156

KOEKOEKSHOF MARISKA WELSH PONY NED 2003 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Casperhofs Freddy / Woldbergs Bart
M: Koekoekshof Rolette / Eyarth Harlequin
C K011976 KWPN0301032
64.

84

L-BRENDA KUC POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:138 F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora
C K017140
65.

7

LA STRADA L SP POL 2005 klacz ciemnogniada/173 F: Bischof L / Bachus hol
M: La Paloma L
K015422 POL 009580227505
66.

159

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:149 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
D K028860 528008080117808
67.

16

LEON KUC POL 2005 wałach kara/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K019289 616999610260905
68.

166

LILLY ROSE V.D. STEINE KON BELGIJSKI BEL 2011 klacz kasztanowata/170 F: Thunder Van DE Z /
M: Calluna Rose Z /
brak 056-002-W00298837
69.

171

MACIEJKA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K028083 -
70.

96

MACIEJKA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:111 F: Folkert
M: Meggie
A0 K026510 POL013540037105
71.

18

MACIERZANKA MŁP POL 2008 klacz gniada/kuc:149 F: Nonet / Alegro
M: Mafia / Emetyt
D K021381 616006610281708
72.

182

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada/160 F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
K022061 POL009610247207
73.

133

MAGIA KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:124 F: NN
M: NN
A1 K028578 616999520119913
74.

69

MAIDI KUC POL 2012 klacz ciemnokasztanowata/kuc:kuc:12 F: Max
M: Mika / Paw Z IZB
K025715 616013570174212
75.

187

MAKS TYP KUC POL 2012 wałach kara/kuc:115 F: NN
M: NN
A1 Brak 616999610239712
76.

80

MALIBU STAR KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:129 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Milka Star
A1 K026544 616013600200713
77.

118

MAROKO KUC POL 2013 wałach srokata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
C K023967 616013610107713
78.

101

MATADOR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:114 F: Grey
M: Magia/ Groszek
A0 K027548 616013610164711
79.

17

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
A1 K020303 POL 013 52 01433 08
80.

85

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
A1 K020505 616013530059811
81.

173

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
D K029090 616999530347510
82.

77

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/kuc:147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
D K021250 616013661246212
83.

132

MOKRA TYP KUC POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
K030916 616 999 61 02069 14
84.

152

MONA KUC WALIJSKI POL NN klacz gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
C brak -
85.

135

MY LUCKY PENNY KUC IRL 2005 klacz siwa/kuc:133 F: NN
M: NN
C K030359 372414005312031
86.

100

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: Tija Vlijt's Victor
M: Nelly
A1 K026694 616013600252912
87.

142

NANCY PONYSPORT KUC FELIŃSKI POL 2005 klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
C K019967 POL013570009205
88.

150

NANDA DEVI HAFLINGER POL - klacz izabelowata/kuc:kuc:- F: -
M: -
?? - -
89.

72

NANDO SUPER KM POL 2005 ogier ciemnogniada/kuc:141 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
C K014382 POL013520094805
90.

186

NASTIA WLKP POL 2012 klacz siwa/165 F: Boliwar
M: Nobia
K027242 616007520112612
91.

184

OISIN BIOR DUBH CONNEMARA IRL 2011 wałach siwa/kuc:149 F: Westside Mirah / Ballydonagh Cassanova
M: Oisin Corrib Princess / Mac Owen
D K029991 S3-372004000010747
92.

183

OLIVER Appaloosa X Connemara GBR 2012 wałach siwa/kuc:141 F: Tiptoe Royal Blue
M: Appa
C K028023 826073001214649
93.

119

ORCHID`S THARINA KUC NEW FOREST BEL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: Kantje's Carlando / Kantje's Ronaldo
M: Orchid's Casita / Brandy XIII
D K030255 528008140014814
94.

12

ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KUC NED 2008 ogier gniada/kuc:149 F: Poppings Macho / Meonbury Peter Rabbit
M: Jasmijn Elma / Priory Prickle
D K030257 528018020081485
95.

105

ORCHID’S TINKERBELL KUC BEL 2013 klacz gniada/kuc:146 F: nn
M: nn
D brak .
96.

46

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
97.

114

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:131 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K017075 POL013610145207
98.

39

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jelenia/kuc:kuc:ku F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien /
C K027021 616013610016311
99.

6

PENELOPA KUC FELIŃSKI POL 2005 klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
C K015956 POL013670072705
100.

145

PIESZCZOTA-O HUCULSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:135 F: Ważniak
M: Platynka
brak (w trakcie realizacji) 956000000824163
101.

63

PIKARD KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:135 F: NN
M: Another Star
C K029053 203011996747810
102.

175

PIPI TYP KUC POL 2005 klacz tarantowata/kuc:134 F: NN
M: NN
A2 K021739 616999610261305
103.

160

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula / Suseł
C K018231 013530067806
104.

41

PORTOS KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
D K024435 616013610029110
105.

74

PRAGA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:119 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K024380 616999590205205
106.

25

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:149 F: Rolex / Martell
M: Pola
D K027493 616013540074515
107.

116

R-FOOD ADONIS AZ KUC WALIJSKI POL 2007 wałach siwa/kuc:112 F: Springbourne Caerwyn/Breachwood Marwyn
M: Rotgers Annelyn Vechtzicht`s Cymro Bach
A0 K029007 6160136004659007
108.

79

R-FOOD CARMELA A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt’s Victor
M: R-Carmelita
C K030776 616013600253116
109.

172

R-FOOD JOHN AZ KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Tijd Vlijt's Victor` / Tijd Vlijt's Santiago
M: Joda / Enjoy Plan
D K029833 616013600253015
110.

14

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K013543 POL999580294301
111.

153

RASZKA Ukraińska Wierzchowa POL 2001 klacz siwa/167 F: Rubin/Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
112.

23

RIVER LILLY ISH IRL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Shadowsh Dun /
M: Rossie Clover /
D K026539 372414005354830
113.

104

RODRIGO CASSIN WLKP POL 2010 wałach gniada/165 F: Quaide Cassin / Cassini I
M: Rewia / Majdan
K018536 6160070081610
114.

111

ROSANNA Deutsches Reitpony POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Tizian
M: Rosenna K
D K020033 de 435350022308 DE435350022308
115.

15

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
116.

91

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:137 F: Capo 14
M: Szanta / Elliot
A0 K025155 616999662050808
117.

170

SARA TYP KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:137 F: NN
M: NN
brak 616999610278510
118.

146

SHOKOLAITIQUE ROYAL Z ZANG BEL 2014 klacz skarogniada/162 F: Hunters Scendro / Scendix
M: Diamantique Royale Z / Davinci V Erpekom Z
K030548 056015Z55506014
119.

165

SKY LIGHT AMIGO ISH IRL 2014 wałach gniada/kuc:149 F: Amigo B / Heartbreaker
M: Parkroe Lucky Lass / Tynagh Miller
D K030349 372414006023115
120.

164

SPARKLING ROSE K TS POL 2010 klacz ciemnogniada/- F: nn / nn
M: nn / nn
K030623 616098200352225
121.

190

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: ANGELO
M: SZAMPANKA
K016587
122.

161

TABACZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach gniada/kuc:147 F: Nando / Nightstar
M: Tabakierka / Durello Top
D/A2 K030350 616 013 64 00777 14
123.

99

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:kuc: F: -
M: -
brak 616999570159216
124.

110

TAMIZA KUC POL 2005 klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
C K014263 POL013630041605
125.

22

TASIEMKA KUC POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:145 F: Durello Top / Durello
M: Torina / Nando
D K030364 POL013640076706
126.

188

TITAN DARTMOOR CROSS POL 2005 wałach gniada/kuc:137 F: nn
M: nn
C K028024 826073DH5090039
127.

189

TROFARTH JIM WELSH COB GBR 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Powysvalley Monteray
M: Trofarth Betsan
D K030242 826046010092123
128.

48

TURIA KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:141 F: Platon / Gasparone
M: Tanzania / Wersal
C K023137 616013580385409
129.

157

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
A0 K028506 616013610096412
130.

191

USTINA WESTF GER klacz c.gn. F: Ustinov
M: Constance
Ko28320 DE441411420210
131.

128

V-ADAM Z ZANG BEL 2017 wałach gniada/170 F: Vangelis S /
M: Poly R /
K029072 056015Z55709714
132.

76

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA POL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
A2 K024184 826082001201313
133.

115

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
A1 K028195 616013590136511
134.

167

WASYL HUCULSKA POL 2012 wałach srokata/kuc:kuc: F: Halif / Szwed
M: Wolta / Burzan
D K031292 616012610204312
135.

61

WERTUS KM POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Praetor / Poprad
M: Warta / Hufiec
D K027978 616013610186515
136.

176

WICHEREK KN POL 2012 wałach myszata/kuc:137 F: Parwus / Mikrus
M: Wichura / Horst
C K026363 616011610085912
137.

120

WIKING PP KUC POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
C K010983 POL013670112006
138.

33

WILDZANG'S ROSE SHAUNDI KUC WALIJSKI NED 2010 klacz siwa/kuc:127 F: Shamrock Mr. Olivier / Arkelshof's Sunstar
M: Wildzang's Rosebird / Cusop Steward
A1 K029122 528017201000296
139.

5

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/kuc:120 F: NN
M: NN
A0 K030644 616999662046608
140.

122

WOLLING'S LION KING KUC WALIJSKI POL 2004 wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
A1 K012216 5280170401229
141.

73

WOTAN MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks / Laryks
M: Wiedza / Dzielżan
K015896 POL006630149705
142.

179

ZAMIRA SP POL 2005 klacz siwa/171 F: Kwazar / Karbano
M: Zorza / Wellington
K013261 POL009610044505
143.

42

ZRYWNA WLKP POL 2014 klacz gniada/163 F: Midas / Furore
M: Zeta P / Domel
K027518 616007520042414
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aniołek Hubert
SKJ Pony Power Janków Nowy
OLIVER (183)
2021-05-07
23
2021-05-08
10
2021-05-08
12
2021-05-09
11
2021-05-07
2021-05-08
14
2021-05-08
5
2021-05-09
2
2021-05-07
10
2021-05-07
2021-05-08
20
2021-05-08
17
2021-05-09
6
Antkowiak Zuzanna
KJ Raduszyn
2021-05-08
1
2021-05-08
5
2021-05-07
2021-05-07
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
1
Arndt Gabrysia
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
MONA (152)
2021-05-08
2021-05-08
Bąba Amelia
JKS Tornado Szczecin
ROSANNA (111)
2021-05-07
2021-05-07
1
2021-05-08
2021-05-08
6
2021-05-09
9
2021-05-07
3
2021-05-07
2
2021-05-08
1
2021-05-08
2
2021-05-09
1
Banasik Julia
St. J. Stajnia Podolszyn
N'LUSI (100)
2021-05-07
1
2021-05-08
16
2021-05-08
4
2021-05-09
17
Biel Zofia
KJ Leńcze
D'APRIL (97)
2021-05-07
10
2021-05-07
20
2021-05-08
21
2021-05-08
7
2021-05-09
6
Brodzińska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
MOKRA (132)
2021-05-08
2021-05-08
Brzozowska Natalia
Sp KJ Horseprofi Łódź
TABACZEK (161)
2021-05-08
15
2021-05-09
11
2021-05-07
21
2021-05-07
9
2021-05-08
10
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (16)
2021-05-07
1
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
10
Budzyńska Oliwia
JUKS Abakus Kaczyna
2021-05-07
11
Cieślak Szymon
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-05-08
2
2021-05-08
1
Cieślak Weronika
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-05-08
1
2021-05-08
5
2021-05-08
2021-05-08
Cieślińska Nina
JKS Fer Więckowice
ZAMIRA (179)
2021-05-07
6
2021-05-07
6
2021-05-08
1
2021-05-08
5
2021-05-09
2021-05-07
21
2021-05-07
1
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
11
Cwalina Wiktoria
KJ Podkowa Gruszczyn
RAMIRO (14)
2021-05-08
2021-05-08
33
2021-05-09
4
2021-05-08
22
2021-05-08
4
2021-05-09
1
SZOGUN (190)
2021-05-09
2
Cytowska Iga
KJ Golden Dream Łódź
2021-05-07
3
2021-05-07
2
2021-05-08
7
2021-05-09
10
Czarnecka Adriana
KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2021-05-08
1
2021-05-08
2
2021-05-09
2
Dźwigalska Sonia
St. J. Stajnia Podolszyn
FARAON (88)
2021-05-07
17
2021-05-08
20
2021-05-08
2
2021-05-09
5
2021-05-07
7
2021-05-08
10
2021-05-08
22
2021-05-09
4
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódx
MELODIA (85)
2021-05-07
2021-05-08
4
2021-05-08
1
2021-05-09
1
Garbala Antonina
SKJ Pony Power Janków Nowy
TITAN (188)
2021-05-07
1
2021-05-07
2021-05-08
2021-05-08
Goszczyński Adam
KS Jumping Events Poznań
CAJERO (51)
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-08
9
2021-05-08
2021-05-08
CHARLTON (143)
2021-05-09
3
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
CAJERO (51)
2021-05-08
34
2021-05-09
12
Gosztyła Weronika
KJ Ślęża
2021-05-08
12
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
12
Grygier Zuzanna
KS Jumping Events Poznań
2021-05-08
2021-05-08
9
2021-05-09
2021-05-08
7
Gudan Natalia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-05-07
1
2021-05-07
10
2021-05-08
6
2021-05-08
4
2021-05-09
9
MATADOR (101)
2021-05-07
2021-05-07
10
2021-05-08
9
2021-05-08
1
2021-05-09
8
Hamerska Ewa
JKS Tornado Szczecin
TAMIZA (110)
2021-05-07
1
2021-05-07
10
2021-05-08
4
2021-05-08
2
2021-05-09
10
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
TURIA (48)
2021-05-07
8
2021-05-08
2021-05-08
22
2021-05-09
9
2021-05-08
15
Kalak Laura
KJ J.J. Darboven Rumia
2021-05-07
22
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
8
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2021-05-07
2021-05-07
2021-05-08
4
2021-05-08
2021-05-09
2
2021-05-08
2
2021-05-08
Kamińska Martyna
KJ Ranczo Kołata
SARA (170)
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
7
2021-05-08
8
2021-05-09
6
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
2021-05-07
1
2021-05-07
6
2021-05-08
25
2021-05-09
2
2021-05-08
7
FOREST (129)
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-09
6
2021-05-08
3
2021-05-08
1
Karbowiak Julia
BPK-MAZ
SANTINO (91)
2021-05-07
10
2021-05-07
1
2021-05-08
8
2021-05-08
10
2021-05-09
3
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (45)
2021-05-09
6
2021-05-07
2021-05-07
4
2021-05-08
4
2021-05-08
8
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2021-05-07
2021-05-08
2021-05-08
2
2021-05-08
2021-05-09
1
2021-05-07
2021-05-08
2021-05-08
6
2021-05-08
3
2021-05-09
Kierznowski Radosław
KJ Sokół Damasławek
2021-05-08
2
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-08
2
2021-05-09
9
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
4
2021-05-08
22
2021-05-09
16
FIONA (81)
2021-05-07
21
2021-05-07
20
2021-05-08
22
2021-05-08
22
2021-05-09
10
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (41)
2021-05-07
1
2021-05-07
2
2021-05-08
1
2021-05-08
3
2021-05-09
2021-05-09
3
Koralewska Amelia
JKS Tornado Szczecin
CASERES (109)
2021-05-07
9
2021-05-07
13
2021-05-08
1
2021-05-08
12
2021-05-09
8
Kosmalewicz Michalina
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2021-05-07
1
2021-05-07
14
2021-05-08
19
2021-05-08
1
2021-05-09
16
Kowalonek Luna
JUKS Abakus Kaczyna
BORSALINO (163)
2021-05-07
15
Kruś Martyna
JKS Fer Więckowice
ILUZJA (144)
2021-05-07
2021-05-08
17
2021-05-08
14
2021-05-09
9
Kucharska Antonina
BPK - WIE
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
2
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
Kulesza Lila
KJ Podkowa Gruszczyn
JOWISZ (58)
2021-05-08
22
2021-05-08
15
2021-05-09
13
BESSEL (59)
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
18
Kulik Maria
KJ Atrium Swarzędz
CETYNIAN (151)
2021-05-08
9
2021-05-08
1
Kunaj Marta
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2021-05-08
5
2021-05-08
4
Lara Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
URWIS (157)
2021-05-07
15
2021-05-07
27
2021-05-08
9
2021-05-09
19
2021-05-08
11
APIS (158)
2021-05-07
16
2021-05-08
21
2021-05-08
24
2021-05-09
14
Laskowska Lena
BPK - MAZ
C.SIOUX (102)
2021-05-07
1
2021-05-08
9
2021-05-08
16
2021-05-09
11
Leonhard Eliza
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
FIONA (185)
2021-05-08
10
2021-05-08
3
Łożewska Laura
JKS Tornado Szczecin
KAWIOR (108)
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
22
2021-05-08
22
2021-05-09
6
Mamys Marta
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-08
6
2021-05-08
Markowska Oliwia
JKS Tornado Szczecin
CALINKA (107)
2021-05-07
16
2021-05-07
3
2021-05-08
1
2021-05-08
4
2021-05-09
1
Michalska Maria
LKJ Abaria Iwno
2021-05-07
17
2021-05-07
2021-05-08
9
2021-05-08
6
2021-05-09
7
Michalska Zofia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2021-05-07
7
2021-05-07
3
2021-05-08
9
2021-05-08
4
2021-05-09
2
Michalska Zuzanna
KJ Sport Zamysłowo
2021-05-07
28
2021-05-07
1
2021-05-08
1
2021-05-08
12
2021-05-09
1
Miłoszewska Natasza
KJ Akademia Kucania Dawidy
PRAGA (74)
2021-05-07
1
2021-05-07
14
2021-05-08
2021-05-08
4
2021-05-09
5
2021-05-08
Miłoszewska Nikola
KJ Akademia Kucania Dawidy
ISKRA (54)
2021-05-07
4
2021-05-08
2021-05-08
19
2021-05-09
2021-05-08
20
Mleczak Antonina
KJ Ranczo Kołata
WASYL (167)
2021-05-08
2
2021-05-08
5
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
ANDER (10)
2021-05-07
1
2021-05-07
11
2021-05-08
4
2021-05-08
10
2021-05-09
3
JUULTJE (11)
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
9
2021-05-08
10
2021-05-09
1
Mrotek Zofia
OKJ Oxer Wtórek
MAGIA (133)
2021-05-07
10
2021-05-07
1
2021-05-08
8
2021-05-08
7
2021-05-09
7
Mucha Weronika
JKS Hanna
DEMON DEL (134)
2021-05-08
2
2021-05-08
12
2021-05-09
1
Murawa Martyna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
16
2021-05-09
1
2021-05-08
9
Nagła Maja
St. KJ Stajnia Adamus Rogusko
2021-05-07
1
2021-05-08
9
2021-05-08
2021-05-09
6
2021-05-07
1
2021-05-08
22
2021-05-07
1
2021-05-08
22
2021-05-08
2021-05-09
3
2021-05-07
1
2021-05-08
9
Niedziela Agnieszka
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WERTUS (61)
2021-05-07
13
2021-05-07
12
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
Niesiołowska Zofia
BPK - WIE
D-KROPKA (155)
2021-05-07
2021-05-08
26
2021-05-08
2021-05-09
Obrocka Martyna
KJK Solka Międzyrzecze
2021-05-08
17
2021-05-08
7
2021-05-09
8
PIKARD (63)
2021-05-08
15
2021-05-08
7
2021-05-09
12
Olaszek Alicja
Sp KJ Horseprofi Łódź
2021-05-07
2
2021-05-08
2
2021-05-09
7
2021-05-08
6
Orczyk Hanna
SKJ Gronówka
MACIEJKA (171)
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
2021-05-09
4
2021-05-08
Orczyk Zofia
SKJ Gronówka
2021-05-07
5
2021-05-08
1
2021-05-08
5
2021-05-07
19
Panarowicz Nikola
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-05-07
15
2021-05-07
13
2021-05-08
1
2021-05-08
7
2021-05-09
8
MAROKO (118)
2021-05-07
14
2021-05-08
15
2021-05-08
1
2021-05-09
3
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-05-07
1
2021-05-08
1
2021-05-09
1
2021-05-08
1
2021-05-07
6
2021-05-08
5
2021-05-09
5
Patecka Olga
KJ Ranczo Kołata
2021-05-07
18
2021-05-07
2
2021-05-08
2
2021-05-08
1
2021-05-09
1
Pliem-Perka Martyna
KS Jumping Events Poznań
2021-05-07
12
2021-05-07
8
2021-05-08
1
2021-05-08
5
2021-05-09
4
Pliem-Perka Sonia
KS Jumping Events Poznań
JUNIOR (141)
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
5
2021-05-08
9
2021-05-09
9
Pluskota Nicole
JUKS Abakus Kaczyns
2021-05-07
Poprawa Alicja
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
MAKS (187)
2021-05-08
9
2021-05-08
5
2021-05-09
5
Poprawa Maja
KJ Hufnal Ostrów Wlkp.
NASTIA (186)
2021-05-08
2021-05-08
Przybylska Sofi
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (149)
2021-05-08
4
2021-05-08
1
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
2021-05-07
15
2021-05-07
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
7
Ruszczyńska Lena
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-05-07
1
2021-05-07
26
2021-05-08
4
2021-05-08
32
2021-05-09
13
Sekuła Iga
KJ Akademia Kucania Dawidy
MAIDI (69)
2021-05-07
10
2021-05-07
21
2021-05-08
2021-05-08
22
2021-05-08
16
2021-05-09
14
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2021-05-07
19
2021-05-07
21
2021-05-09
17
2021-05-08
15
2021-05-08
10
WIKING PP (120)
2021-05-08
7
2021-05-08
3
KARIKA (121)
2021-05-07
3
2021-05-07
5
2021-05-08
6
2021-05-08
1
2021-05-09
1
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MELODIA (17)
2021-05-08
22
2021-05-08
4
2021-05-09
8
2021-05-08
16
2021-05-08
16
2021-05-09
15
Smura Kornelia
KS Jumping Events Poznań
2021-05-07
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
BIG BOY Z (169)
2021-05-07
1
2021-05-07
4
2021-05-08
3
2021-05-08
1
2021-05-09
6
Soforek Marcel
KJ Sokół Damasławek
2021-05-08
4
2021-05-08
9
Starostka Maja
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
6
2021-05-08
1
2021-05-09
1
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
RASZKA (153)
2021-05-07
9
2021-05-07
5
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
1
EUFORIA (154)
2021-05-07
21
2021-05-07
21
2021-05-09
15
2021-05-08
8
2021-05-08
9
Strzelec Antonina
OKJ Oxer Wtórek
2021-05-08
3
2021-05-08
5
Sućko Nina
KS Jumping Events Poznań
2021-05-08
2021-05-08
16
2021-05-09
8
2021-05-08
7
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
1
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
USTINA (191)
2021-05-09
1
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
ZRYWNA (42)
2021-05-07
14
2021-05-07
9
2021-05-08
1
2021-05-08
12
2021-05-09
Szostawicka Karolina
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-05-07
1
2021-05-07
18
2021-05-08
7
2021-05-08
18
2021-05-09
2
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
ANAKONDA (113)
2021-05-07
6
2021-05-07
4
2021-05-08
9
2021-05-08
2021-05-09
4
Szukalska Maja
Sopocki Klub Jeździecki
G'MEDYK (50)
2021-05-07
22
2021-05-09
5
2021-05-08
5
2021-05-08
18
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
CARELL ZR (139)
2021-05-08
1
2021-05-08
1
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
CAPRICCIO (140)
2021-05-07
2
2021-05-07
3
2021-05-08
3
2021-05-08
2
Voigt Liliana
KJ Leńcze
2021-05-07
12
2021-05-07
6
2021-05-08
1
2021-05-08
1
2021-05-09
8
Von Mauberg Wiktoria
St. Warszawski KJ
2021-05-07
16
2021-05-08
3
2021-05-08
1
2021-05-09
7
Walorczyk Maria
KJ Morena Sieraków-Gałowo
WICHEREK (176)
2021-05-08
2021-05-08
Wąsowicz Wiktoria
Polish Pony Club Tomaszkowo
WOTAN (73)
2021-05-09
2021-05-07
9
2021-05-08
1
2021-05-08
2021-05-09
1
Wawrzyniak Zofia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
PIPI (175)
2021-05-08
11
2021-05-08
Wernerowicz Aleksandra
KJ Akademia Kucania Dawidy
GENIUS (75)
2021-05-08
3
2021-05-09
2021-05-08
12
Wernerowicz Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-05-07
1
2021-05-08
2021-05-08
4
2021-05-09
5
2021-05-07
3
2021-05-08
2021-05-08
9
2021-05-09
3
Wilczyńska Marta
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
BRAVO (177)
2021-05-08
5
2021-05-08
3
Wilk Lena
KJ Leńcze
TAJGA (99)
2021-05-07
9
2021-05-07
12
2021-05-08
11
2021-05-08
4
2021-05-09
7
Wnuk Mika
KJ Akademia Kucania Dawidy
BANDA (37)
2021-05-07
5
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
1
Zawadzka Zofia
St. Warszawski KJ
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
2021-05-08
3
2021-05-09
4

Number of Riders: 105

Number of Horses: 143

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl