Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
111 ACCEPTED 2021-11-16 23:14:19
2021-11-16 22:47:12
Marcin Paw PERFECT-PRO
  • 1x R1L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R1P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
110 ACCEPTED 2021-11-16 23:14:16
2021-11-16 22:46:48
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 2x R1L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2021-11-16 23:14:04
2021-11-16 22:20:57
Zofia Janusz JAGIENKA
  • 2x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
108 ACCEPTED 2021-11-16 23:13:56
2021-11-16 21:40:58
Olimpia Chwesewicz FOREST GUMP
  • 2x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
107 ACCEPTED 2021-11-16 20:54:27
2021-11-16 20:09:21
Mateusz Kroc LINKWOOD
  • 1x R1P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R1N/N/HZR - Zwykły art. 238.2.1
106 ACCEPTED 2021-11-16 19:21:03
2021-11-16 19:06:38
Liliana Kostkowska BRICKELL HETTY
  • 2x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
105 ACCEPTED 2021-11-16 10:17:43
2021-11-16 00:57:45
Anna Romanowska ERO
  • 1x 20/60 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 30/70 cm/Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
104 ACCEPTED 2021-11-16 10:22:09
2021-11-15 23:17:39
Paulina Malinowska BE CLEAR SR
  • 1x R1P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R1N/N/HZR - Zwykły art. 238.2.1
103 ACCEPTED 2021-11-16 10:17:18
2021-11-15 23:11:38
Paulina Malinowska CORVALL
  • 1x R1P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R1N/N/HZR - Zwykły art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2021-11-16 08:07:36
2021-11-15 23:09:01
Paulina Malinowska CHIRIVELL
  • 2x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 2x 12/N/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
101 ACCEPTED 2021-11-16 10:11:21
2021-11-15 19:29:12
Pola Nalewajek PEGAZUS
  • 1x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2021-11-16 00:55:41
2021-11-15 19:12:41
Bohdan Dzydzan STAKKATO'S BOY BK
  • 1x R1P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2N/N/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3N/N/HZR - Zwykły art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2021-11-15 08:19:55
2021-11-15 05:22:22
Michalina Drozd GREY RONNIE
  • 1x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
98 ACCEPTED 2021-11-15 20:01:22
2021-11-15 05:21:55
Michalina Drozd LOCO
  • 2x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
97 ACCEPTED 2021-11-14 22:35:43
2021-11-14 22:20:15
Maria Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 2x R1L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2021-11-15 19:57:37
2021-11-14 21:19:18
Kamila Falkowska BENEFIS
  • 1x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 19/50 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 20/60 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 38/50-90/Konkurs pocieszenia - handicapowy - zwykły art.238.2.1 - Kuce i Małe Konie
95 ACCEPTED 2021-11-14 22:37:19
2021-11-14 20:03:29
Antonina Jaworska FAJNA
  • 1x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
94 ACCEPTED 2021-11-14 22:34:25
2021-11-14 20:02:59
Antonina Jaworska CHERA R
  • 2x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2021-11-14 22:43:44
2021-11-14 19:06:58
Jakub Mroczek R-FOOD CARMELA A-Z
  • 1x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
92 ACCEPTED 2021-11-14 22:42:57
2021-11-14 19:06:00
Jakub Mroczek JUULTJE
  • 1x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/95 cm/Finał grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
91 ACCEPTED 2021-11-14 19:33:28
2021-11-14 19:03:50
Julia Parda GRANIT
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 38/50-90/Konkurs pocieszenia - handicapowy - zwykły art.238.2.1 - Kuce i Małe Konie
90 ACCEPTED 2021-11-14 16:39:14
2021-11-14 15:24:26
Natalia Górecka N-CONNIE OF HERITAGE
  • 2x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 14/L/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x R3L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2021-11-15 10:43:23
2021-11-14 15:18:34
Zuzanna Topa PASTEL
  • 2x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 19/50 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 29/50 cm/Finał grupy A0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
88 ACCEPTED 2021-11-16 14:25:26
2021-11-13 17:25:04
Ewa Kolasińska PAGANINI
  • 2x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 16/N/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
87 ACCEPTED 2021-11-13 18:57:12
2021-11-13 16:52:39
Magdalena Janiszewska SPEED
  • 2x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 2x 14/L/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x R3L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2021-11-13 17:58:30
2021-11-13 14:15:29
Hanna Załęska ARTINUS
  • 1x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
85 ACCEPTED 2021-11-13 17:58:25
2021-11-13 14:07:09
Zuzanna Byczkowska ZYGZAK
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 30/70 cm/Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
84 ACCEPTED 2021-11-13 17:58:21
2021-11-13 14:06:41
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
83 ACCEPTED 2021-11-13 17:58:16
2021-11-13 12:22:24
Natalia Kasza LIBELL
  • 2x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2021-11-13 17:58:13
2021-11-13 12:21:46
Natalia Kasza FLY HIGH FORTUNA HBC
  • 1x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
81 ACCEPTED 2021-11-13 11:12:32
2021-11-13 11:08:04
Kinga Glińska CHACCO PERFECT S
  • 1x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
80 ACCEPTED 2021-11-13 07:57:49
2021-11-12 23:05:08
Milena Kołodziejczyk LANCOME
  • 1x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
79 ACCEPTED 2021-11-13 12:15:47
2021-11-12 22:14:46
Kamil Dzięgielewski JOS
  • 2x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/95 cm/Finał grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
78 ACCEPTED 2021-11-13 12:13:33
2021-11-12 21:46:25
Anna Korzeniewska AMARULA 9
  • 2x 4/80 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 38/50-90/Konkurs pocieszenia - handicapowy - zwykły art.238.2.1 - Kuce i Małe Konie
77 ACCEPTED 2021-11-12 22:47:08
2021-11-12 18:07:18
Patrycja Przybysz CORSKEAGH BOY
  • 1x 5/90 cm/Dokładności art.238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Dokładności art.238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/100 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
76 ACCEPTED 2021-11-13 12:11:01
2021-11-12 15:40:49
Krzysztof Prasek PIPPA VD HEFFINCK
  • 1x R1L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R1P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
75 ACCEPTED 2021-11-12 22:46:59
2021-11-12 15:40:26
Krzysztof Prasek LITTLE CARTIER
  • 1x R1P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2021-11-13 12:09:53
2021-11-12 15:40:02
Magdalena Prasek KEES
  • 1x R1L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R1P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2021-11-12 22:46:48
2021-11-12 15:39:31
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x R1P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R1N/N/HZR - Zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2021-11-12 22:46:44
2021-11-12 15:38:53
Hubert Prasek CHAMPION FOREST
  • 2x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
71 ACCEPTED 2021-11-13 20:59:32
2021-11-11 21:37:26
Emilia Dąbrowska TURYSTKA
  • 1x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
70 ACCEPTED 2021-11-11 21:30:31
2021-11-11 21:20:57
Natalia Czarnak FIESTA
  • 1x 4/80 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Dokładności art.238.1.1 - Kuce i Małe Konie
69 ACCEPTED 2021-11-13 12:05:56
2021-11-11 15:55:25
Katarzyna Beczak MISTER
  • 2x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
68 ACCEPTED 2021-11-11 11:06:13
2021-11-11 10:50:17
Julia Trześniewska KARDO VAN’T STEENPUTJE
  • 1x R1N/N/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2N/N/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3N/N/HZR - Zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2021-11-14 16:39:26
2021-11-11 10:49:56
Julia Trześniewska CHEKKER ’’W’’
  • 1x 12/N/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 16/N/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x R3P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2021-11-13 12:01:57
2021-11-11 09:32:41
Amelia Wawszczak FARROKH
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 20/60 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
65 ACCEPTED 2021-11-11 11:05:51
2021-11-11 09:08:30
Julia Wołczyńska PLAMKA
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
64 ACCEPTED 2021-11-11 00:41:12
2021-11-10 22:52:48
Zofia Tymieniecka LAYRO STW
  • 2x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
63 ACCEPTED 2021-11-14 22:34:18
2021-11-10 14:13:22
Aleksandra Kłodawska HEJ TAKA MALUTKA
  • 1x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
62 ACCEPTED 2021-11-10 16:34:51
2021-11-10 10:11:04
Aleksandra Mejsner ALTIVO Z
  • 2x R1L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 2x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2021-11-13 11:53:07
2021-11-10 08:42:34
Maja Gromadowska GALOP
  • 1x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 14/L/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
60 ACCEPTED 2021-11-09 21:56:45
2021-11-09 20:01:25
Zofia Kaczmarczyk WOTAN
  • 1x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał grupy Młodzik DK/Jr.Mł. - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
59 ACCEPTED 2021-11-09 21:56:59
2021-11-09 18:17:19
Karolina Zielińska NESKA
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 38/50-90/Konkurs pocieszenia - handicapowy - zwykły art.238.2.1 - Kuce i Małe Konie
58 ACCEPTED 2021-11-09 21:56:54
2021-11-09 18:16:42
Oliwia Janiszewska BE PERFECT
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 38/50-90/Konkurs pocieszenia - handicapowy - zwykły art.238.2.1 - Kuce i Małe Konie
57 ACCEPTED 2021-11-13 11:43:29
2021-11-09 06:23:44
Anna Błaszczak CANDY
  • 2x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 2x R3L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-11-08 23:24:20
2021-11-08 21:49:49
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 30/70 cm/Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
55 ACCEPTED 2021-11-08 23:24:11
2021-11-08 21:45:18
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 12/N/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 16/N/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 35/110/115 cm/Finał grupy Młodzik DK/Jr.Mł. - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
54 ACCEPTED 2021-11-08 23:23:58
2021-11-08 21:42:38
Maja Wałach ENKLAWA W
  • 1x R1P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R1N/N/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 16/N/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 35/110/115 cm/Finał grupy Młodzik DK/Jr.Mł. - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
53 ACCEPTED 2021-11-09 09:49:15
2021-11-08 14:21:09
Luiza Górska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 32/95 cm/Finał grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
52 ACCEPTED 2021-11-08 12:19:34
2021-11-08 11:19:04
Kamila Fabicka LUPIDELLA EBONY LADY
  • 1x 4/80 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
51 ACCEPTED 2021-11-08 12:19:29
2021-11-08 11:07:21
Lena Sawicka LONGLIFE
  • 1x 6/100 cm/Dokładności art.238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 7/110 cm/Zwykły art.238.2.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/100 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/110 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
50 ACCEPTED 2021-11-08 09:32:08
2021-11-07 23:13:39
Aleksandra Śledziewska TROFARTH JIM
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
49 ACCEPTED 2021-11-13 11:30:39
2021-11-07 21:09:19
Alicja Wiśniewska FELLOW 137
  • 2x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 2x 14/L/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x R3L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2021-11-07 20:43:40
2021-11-07 18:29:55
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 1x 20/60 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 30/70 cm/Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
47 ACCEPTED 2021-11-07 20:43:35
2021-11-07 18:27:32
Hanna Szustorowska RICO KG
  • 1x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2021-11-07 08:45:30
2021-11-07 07:22:10
Zuzanna Topa ERIKA
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 20/60 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 30/70 cm/Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
45 ACCEPTED 2021-11-14 19:33:14
2021-11-06 20:29:14
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 12/N/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 17/C/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
44 ACCEPTED 2021-11-05 21:00:31
2021-11-05 19:34:57
Alicja Malesa TONY’S BOY
  • 2x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
43 ACCEPTED 2021-11-05 21:00:27
2021-11-05 19:08:21
Maja Potyra MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 4/80 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
42 ACCEPTED 2021-11-05 16:39:42
2021-11-05 15:25:47
Zuzanna Sowińska ZOLKA
  • 2x 5/90 cm/Dokładności art.238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 38/50-90/Konkurs pocieszenia - handicapowy - zwykły art.238.2.1 - Kuce i Małe Konie
41 ACCEPTED 2021-11-04 23:03:57
2021-11-04 22:16:10
Liliana Brzykcy LEON
  • 2x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 30/70 cm/Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
40 ACCEPTED 2021-11-04 23:03:51
2021-11-04 20:25:33
Maria Wierucka IKONA
  • 2x 19/50 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 29/50 cm/Finał grupy A0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
39 ACCEPTED 2021-11-13 11:08:05
2021-11-04 20:24:57
Zofia Wierucka GABON
  • 1x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
38 ACCEPTED 2021-11-04 18:30:38
2021-11-04 14:52:01
Julia Karbowiak SANTINO
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 20/60 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 30/70 cm/Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
37 ACCEPTED 2021-11-04 14:14:42
2021-11-04 09:28:51
Krzysztof Sieńko ELVIS
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 30/70 cm/Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
36 ACCEPTED 2021-11-12 22:46:35
2021-11-03 22:00:11
Marika Kubera ASARI
  • 2x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 35/110/115 cm/Finał grupy Młodzik DK/Jr.Mł. - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
35 ACCEPTED 2021-11-14 20:49:56
2021-11-03 20:26:30
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
34 ACCEPTED 2021-11-15 15:09:20
2021-11-03 20:19:41
Gabriela Romanowska HAPPY DAY
  • 2x 24/100 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
33 ACCEPTED 2021-11-03 22:20:33
2021-11-03 16:47:41
Inga Olejarz INWOOD
  • 1x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 14/L/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
32 ACCEPTED 2021-11-03 16:19:40
2021-11-03 15:46:50
Zofia Krzeszewska VALES BLUERAY
  • 1x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
31 ACCEPTED 2021-11-15 15:09:00
2021-11-03 11:37:47
Marcel Wiśniewski TOUAREG
  • 1x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/100 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
30 ACCEPTED 2021-11-03 08:28:56
2021-11-03 06:49:41
Weronika Paździerz JACK DANIELS
  • 2x 18/50 cm/Zabawowy reg. DiM - Kuce do 148cm
29 ACCEPTED 2021-11-11 23:33:14
2021-11-02 22:15:22
Karolina Szaniawska HIMENA
  • 1x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R2P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R3P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2021-11-14 22:51:26
2021-11-02 19:44:03
Monika Kulesza WOLF'S MORITZ "V
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 30/70 cm/Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
27 ACCEPTED 2021-11-02 21:17:40
2021-11-02 19:15:04
Alicja Marszałek Filipek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 2x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
26 ACCEPTED 2021-11-02 17:16:06
2021-11-02 15:19:35
Irena Pawłowska MESKALINA
  • 1x 12/N/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 16/N/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
25 ACCEPTED 2021-11-13 10:22:06
2021-11-02 09:18:34
Konstancja Bohdanowicz MARY JANE
  • 2x R2L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
24 ACCEPTED 2021-11-16 19:20:51
2021-11-01 18:18:45
Kalina Sierakowska HELABA D'INSEGOTTE
  • 2x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 31/85 cm/Finał grupy A2 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
23 ACCEPTED 2021-11-13 00:10:45
2021-10-31 22:22:17
Zuzanna Werelich CRICOVA L
  • 1x 12/N/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 17/C/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
22 ACCEPTED 2021-10-31 23:02:07
2021-10-31 14:46:09
Konstancja Lehmann UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x R1L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x R1P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2021-10-31 23:02:02
2021-10-31 14:40:52
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 1x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 2/60 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 19/50 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 20/60 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 29/50 cm/Finał grupy A0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
20 ACCEPTED 2021-10-31 23:01:57
2021-10-31 09:26:02
Amelia Zubczyńska SHAKKATO PB Z
  • 2x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
19 ACCEPTED 2021-11-13 10:01:00
2021-10-29 21:04:08
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 13/C/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 17/C/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 37/130/135 cm/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
18 ACCEPTED 2021-10-28 22:23:51
2021-10-28 17:44:53
Michalina Chodakowska MARKIZA
  • 1x 4/80 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 1x 5/90 cm/Dokładności art.238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x R3L/L/HZR - Zwykły art. 238.2.1
17 ACCEPTED 2021-10-28 15:00:57
2021-10-28 14:27:32
Gabriela Ratajska LYJANOS V/D HEES Z
  • 2x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 2x 14/L/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
16 ACCEPTED 2021-11-09 10:49:23
2021-10-28 14:26:43
Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE
  • 2x 5/90 cm/Dokładności art.238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 1x 6/100 cm/Dokładności art.238.1.1 - Kuce i Małe Konie
15 ACCEPTED 2021-10-28 15:00:31
2021-10-28 14:26:17
Lena Janiszewska CONWAY H
  • 1x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
14 ACCEPTED 2021-11-01 14:46:09
2021-10-27 15:54:30
Lena Kwiatkowska BELLE FLEUR
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 35/110/115 cm/Finał grupy Młodzik DK/Jr.Mł. - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
13 ACCEPTED 2021-11-14 19:33:04
2021-10-26 20:39:51
Julia Parda JARICO A-Z
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 12/N/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 16/N/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
12 ACCEPTED 2021-10-26 22:23:07
2021-10-26 20:38:58
Julia Parda CACHASSIMO
  • 1x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 14/L/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 35/110/115 cm/Finał grupy Młodzik DK/Jr.Mł. - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
11 ACCEPTED 2021-11-20 13:48:59
2021-10-25 17:07:21
Julia Wrzesień ROMEO Z SADYBY
  • 2x 1/50 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 19/50 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 30/70 cm/Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
10 ACCEPTED 2021-10-25 18:47:33
2021-10-25 14:29:40
Melania Komornicka CORBETT ZAGORKA
  • 2x 6/100 cm/Dokładności art.238.1.1 - Kuce i Małe Konie
  • 2x 24/100 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
9 ACCEPTED 2021-10-25 18:47:27
2021-10-25 14:28:48
Melania Komornicka SANDMAN
  • 1x 10/L/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 14/L/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 35/110/115 cm/Finał grupy Młodzik DK/Jr.Mł. - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
8 ACCEPTED 2021-10-25 18:47:23
2021-10-25 13:08:30
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 11/P/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 12/N/Na styl jeźdźca - tab.10 reg. - Duże Konie
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 16/N/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
7 ACCEPTED 2021-11-14 14:08:45
2021-10-24 22:36:34
Alicja Malesa COMIENZO
  • 1x 14/L/Dokładności art. 238.1.1 - Duże Konie
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 35/110/115 cm/Finał grupy Młodzik DK/Jr.Mł. - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
6 ACCEPTED 2021-11-14 19:32:41
2021-10-24 22:35:24
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 15/P/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 16/N/Zwykły art. 238.2.1 - Duże Konie
  • 1x 36/125 cm/Grand Prix Dzieci - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
5 ACCEPTED 2021-11-14 19:32:31
2021-10-24 22:34:53
Alicja Malesa CHELSEA LONDON 2
  • 1x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 24/100 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/105 cm/Finał grupy D-bis - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
4 ACCEPTED 2021-11-14 19:32:15
2021-10-24 22:34:12
Julia Kwiatkowska REYLEM CORNELIA
  • 1x 22/80 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 23/90 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/95 cm/Finał grupy C - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
3 ACCEPTED 2021-10-24 22:55:00
2021-10-24 22:33:36
Małgorzata Moryto MALINKA
  • 1x 19/50 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 20/60 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 29/50 cm/Finał grupy A0 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
2 ACCEPTED 2021-10-24 17:56:03
2021-10-24 15:00:47
Lena Róża Rybak-Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 2x R2P/P/HZR - Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 35/110/115 cm/Finał grupy Młodzik DK/Jr.Mł. - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
1 ACCEPTED 2021-11-13 09:41:17
2021-10-24 11:18:52
Liliana Kostkowska KLARA
  • 2x 3/70 cm/Dokładności art. 238.1.1 - Kuce
  • 2x 21/70 cm/Na styl jeźdźca tab.10 reg. - Kuce
  • 1x 30/70 cm/Finał grupy A1 - zwykły z rozgrywką - art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Beczak Katarzyna Stow. KSK Stare Babice
2009 (JM.)
O050799
2. Błaszczak Anna BPK - MAZ
S
O014500
3. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (J.)
O033953
4. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
5. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (Mł.)
O057366
6. Chodakowska Michalina SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2007 (JM.)
O050807
7. Chojniak Anna Fundacja KJ Pałasz Golub-Dobrzyń
S
O009162
8. Chwesewicz Olimpia KJ Wiktorowo
2008 (JM.)
O063767
9. Czarnak Natalia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (JM.)
O037685
10. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
11. Dąbrowska Emilia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O055838
12. Drozd Michalina BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O064713
13. Dzięgielewski Kamil Stow. KSK Stare Babice
2007 (JM.)
O056801
14. Dzydzan Bohdan UKR
S
brak
10075940
15. Fabicka Kamila BPK - MAZ
2009 (JM.)
O063783
16. Falkowska Kamila SKJ Hawajka
2007 (JM.)
Brak
17. Glińska Kinga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2003 (J.)
O053558
18. Górecka Natalia INTERHR - JKS Poczernin
2003 (J.)
O040147
19. Górska Luiza Ciechociński KJ Bonanza
2008 (JM.)
O062649
20. Gromadowska Maja INTERHR - JKS Poczernin
2005 (J.)
O035878
21. Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (JM.)
O049333
22. Janiszewska Magdalena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O047690
23. Janiszewska Oliwia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2008 (JM.)
O045168
24. Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2009 (JM.)
O057823
25. Jaworska Antonina KS Pieńki
2007 (JM.)
O038162
26. Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O054519
27. Karbowiak Julia BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O058263
28. Kasza Natalia BPK - WMA
2004 (J.)
O046711
29. Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O058055
30. Kolasińska Ewa BPK - MAZ
2004 (J.)
O033578
31. Kołodziejczyk Milena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O050091
32. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
33. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
34. Korzeniewska Anna Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O040031
35. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
36. Kroc Mateusz CSJ Equestro Łódź
S
O005223
37. Krzeszewska Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (Mł.)
O064947
38. Kubera Marika RIO GRANDE Krosinko
2008 (JM.)
O058585
39. Kulesza Monika KJ Humorek Krawcowizna
2012 (Mł.)
O063686
40. Kwiatkowska Julia BPK - MAZ
2008 (JM.)
O055544
41. Kwiatkowska Lena Stow. KJ Legia Kozielska
2007 (JM.)
O045757
42. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses Nowa Wieś
S
O037822
10213417
43. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
44. Malesa Alicja BPK - MAZ
2010 (Mł.)
O057571
45. Malinowska Paulina KJ Szumawa Bobrowiec
S
brak
46. Marszałek Filipek Alicja KJ Dziecinów Sp z o.o.
2010 (Mł.)
O060463
47. Mejsner Aleksandra BPK - MAZ
2009 (JM.)
O057757
48. Moryto Małgorzata BPK - MAZ
2011 (Mł.)
O061905
49. Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
2010 (Mł.)
O052047
50. Nalewajek Pola BPK - MAZ
2010 (Mł.)
O064838
51. Olejarz Inga Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2004 (J.)
O048619
52. Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
2007 (JM.)
O038604
53. Paw Marcin Fundacja KJ Pałasz Golub-Dobrzyń
S
O054481
54. Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
2007 (JM.)
O039852
55. Paździerz Weronika Stow. UKS Kucyk Serock
2011 (Mł.)
O067553
56. Perz Wiktoria Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2000 (MJ.)
O044315
57. Potyra Maja SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2010 (Mł.)
O061206
58. Prasek Hubert Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
59. Prasek Krzysztof Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O001059
60. Prasek Magdalena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
61. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (JM.)
O060507
62. Ratajska Gabriela JKS Salio Besiekierz Rudny
2005 (J.)
O036019
63. Reaud Oliwia BPK - MAZ
2007 (JM.)
O055548
64. Romanowska Anna UKS Primo Kozery
2012 (Mł.)
O058685
65. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (JM.)
O052504
66. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
67. Sawicka Lena KJ Humorek Krawcowizna
2008 (JM.)
O046346
68. Sieńko Krzysztof Stow. SKJ Grobice
2010 (Mł.)
O057839
69. Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O060237
70. Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O057801
71. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
72. Sowińska Zuzanna BPK - MAZ
2008 (JM.)
O063053
73. Steczowicz Maria Stow. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O045595
74. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
75. Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
S
O003649
76. Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2012 (Mł.)
O057967
77. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
78. Tymieniecka Zofia INTERHR - JKS Poczernin
2004 (J.)
O047759
79. Wałach Maja SKJ Bajardo Augustówek
2007 (JM.)
O046357
80. Wawszczak Amelia BPK - MAZ
2009 (JM.)
O065725
81. Werelich Zuzanna KJ Strzała Krubiczew
2005 (J.)
O046544
10185946
82. Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
83. Wierucka Zofia RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
84. Wiśniewska Alicja BPK - MAZ
2008 (JM.)
O064172
85. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
86. Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
2009 (JM.)
O059701
87. Wołczyńska Julia Kj Humorek Krawcowizna
2009 (JM.)
O062981
88. Wrzesień Julia KJ Humorek Krawcowizna
2011 (Mł.)
O065440
89. Załęska Hanna MKJ Nenia Pasłęk
2005 (J.)
O043967
90. Zielińska Karolina KU AZS Politechniki Warszawskiej
2011 (Mł.)
O059207
91. Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
2006 (JM.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

98

ALTIVO Z ZANG BEL 2005 wałach ciemnogniada/178 F: Accardi / Darco
M: Bipsy-M / Candidat
K027559 Z627105
2.

48

AMARULA 9 DRP GER 2009 wałach gniada/kuc:144 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
D K032821 DE456370366209
3.

118

ARTINUS SP POL 2005 ogier ciemnogniada/168 F: Landjonker S / Landjonker
M: Arabeska / Arcus
K009707 POL009550029505
4.

32

ASARI SP POL 2012 klacz gniada/166 F: Cassini Cama /
M: Alfara / Alfaro
K025068 616009530684712
5.

54

BE CLEAR SR HAN NED 2009 klacz gniada/165 F: Clearway / Capitol I
M: L-Cassina I / Cassini
K018741 DE421000536409
6.

43

BE PERFECT KUC POL 2015 klacz gniada/kuc:139 F: Pampero / Ar-Rahman
M: Brawada / Mandaryn
C K032636 616098200151649
7.

15

BELLE FLEUR SP POL 2015 klacz siwa/168 F: Ekwador
M: Bella Donna / Zirocco Blue VDL
K030694 616009640081515
8.

126

BENEFIS OO POL 2007 wałach siwa/kuc:147 F: Grafik
M: Bila
D Brak POL 070000005596
9.

2

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:149wp F: Glanvyrnwy Guto Goch / Nantymynydd Mab
M: Brickell Golden Lady / Lanvyrnwy Equus
D/A2 K032568 826046020160147
10.

62

CACHASSIMO HOL. POL 2015 wałach gniada/168 F: Cachas / Caretino
M: P-Calvana Pro / Calvados II
K030436 DE421000753015
11.

95

CANDY SP POL 2009 wałach kara/166 F: Ever for Pleasure / Espri
M: Cena / Robin Hood
K030529 PL 616 009 66 14028 09
12.

113

CHACCO PERFECT S Deutsches Sportpferd POL 2009 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Georgina Plus-S / Louis
K019273 DE455879011009
13.

105

CHAMPION FOREST KUC POL 2002 wałach gniada/kuc:149 F: Nur / Wermut
M: Chanel/ Cyma
A2 K014638 POL013640057802
14.

127

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
K021925 616POL11007152T
15.

46

CHEKKER ’’W’’ SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
K010381 616009680027505
16.

4

CHELSEA LONDON 2 DRP POL 2008 wałach siwa/kuc:149 F: Calico 8
M: Naomi / Nikado
D/A2 K030811 DE4353500003108
17.

124

CHERA R KWPN NED 2007 klacz ciemnokasztanowata/167 F: Ultimo /
M: Nandra R / Harcos
K032072 528003000706983
18.

39

CHEYENNE SP. POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Etos / Santiego
M: Cegura / Gosler
K025055 616009600047411
19.

132

CHIRIVELL HOL GER 2007 Ogier siwa/166 F: calato
M: chilana
K016192 brak
20.

6

COMIENZO HOL NED 2009 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Verona XI / Cassini I
K017010 DE421000513409
21.

63

CONWAY H WESTF GER 2012 wałach kasztanowata/178 F: Catoki / Cambridge
M: Any Way / Arpeggio
K031075 DE4414107577312
22.

61

CORBETT ZAGORKA Danish Warmblood DEN 2013 wałach gniada/kuc:148 F: Come Back /
M: Vestergaardens Regina /
D K028542 208333201302933
23.

110

CORSKEAGH BOY CONNEMARA POL 2014 wałach skarogniada/kuc:147 F: Rosscon Castle King
M: Wild Thing / Pride Oithe West
D K030646 3720041000159003
24.

53

CORVALL HOL. GER 2010 wałach gniada/168 F: Clamiro / Clearway`
M: Highlight II / Langraf I
K024734 DE421000078110
25.

69

CRICOVA L HOL GER 2013 klacz kasztanowata/173 F: Clarimo / Clearway
M: Ola Primavera / Lordanos
K025023 DE421000048113 106Q014
26.

19

DIARETTO MECKL GER 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro / Diarado
M: Carry Vom Liedhof / Casaretto
K029079 DE427270065314
27.

79

ELVIS KUC POL 1999 wałach izabelowata/kuc:129 F: NN
M: NN
A1 K016840 616999660449899
28.

92

ENKLAWA W SP POL 2008 klacz ciemnogniada/167 F: Eskudo / Dido
M: Enigma W / Harper
K016579 009 68 00164 08
29.

87

ERIKA NN POL 2012 klacz skarogniada/kuc:kuc:12 F: nn /
M: nn /
A1 K029748 276080000181828
30.

55

ERO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop / Jantar
M: Elwira / Amor
A0 K027538 616013590107609
31.

125

FAJNA KWPN NED 2010 klacz kasztanowata/162 F: Zippo / Murano
M: Ines / Arizona
K019691 528003201012133
32.

101

FARROKH TYP: KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
A2 brak 826069000203717
33.

40

FELLOW 137 OLD GER 2003 wałach gniada/164 F: For Keeps / For Pleasure
M: Gaya / Voltaire
K016364 DE 418180160203
34.

104

FIESTA DRP POL 2013 klacz kara/kuc:148 F: Tupet / Twister
M: Felina / Kaiserstolz
D K026894 616013670035613
35.

114

FLY HIGH FORTUNA HBC KWPN NED 2010 wałach siwa/170 F: Alicante HBC / Casall
M: Bellebantha Fortuna / Memphis
K029074 528003201004519
36.

134

FOREST GUMP KUC POL 2017 wałach izabelowata/kuc:143 F: Zefir / Wolling's Dante
M: Fiona / Turnina's Gismore
D K032112 A0019957S
37.

81

GABON KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
C/A2 K020485 POL013610197007
38.

97

GALOP PKSP POL 2009 wałach kasztanowata/164 F: Libretto / Milione
M: Gama / Leandro
K025104 616009630200109
39.

93

GOTHA MK OLD. GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE 418185003412
40.

59

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Gawra / Dżentelmen
K010158 POL009600186203
41.

121

GRANIT TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
D/A2 K033185 616 999 60 01946 15
42.

129

GREY RONNIE KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:149 F: nn /
M: nn /
D/A2 K030625 372003005614174
43.

31

HAPPY DAY NEW FOREST NED 2012 klacz bułana/kuc:147 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
D/A2 K030336 528018020122241
44.

57

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
K027454 BEL-W-261184-BWP
45.

45

HEJ TAKA MALUTKA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/kuc:140 F: Carmana’s Neptun/Beeton Dai
M: Hortęsja/ Klean
A2 K030793 616013600217915
46.

22

HELABA D'INSEGOTTE KUC BELGIJSKI BEL 2003 klacz skarogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii / Rusty 195
M: Zorka
C/A2 K030254 BELP218254BWP
47.

74

HIMENA WLKP POL 2009 klacz kara/161 F: Himen / Oder
M: Hida / Golem
K028746 616007520110709
48.

82

IKONA KUC POL 2000 klacz skarogniada/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
A0 K007301 POL999611032300
49.

77

INWOOD XX POL 2010 gelding dark bay/165 F: Royal Court
M: Italia / Who Knows
K019061 616POL10006854T
50.

75

JACK DANIELS KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:112 F: NN
M: NN
A K030522 616999661259017
51.

73

JACODI'S ANJA'S ALENA NL POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barcalay He. Stb
M: Anja Stb / Merrie Moscan
C/A2 K026248 52801802009251
52.

135

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:141 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C/A2 K023715 POL013670006908
53.

14

JARICO A-Z SP. POL 2012 wałach gniada/172 F: Carrico / Catoki
M: Joda / Enjoy Plan
K026742 616009600248412
54.

111

JOS KUC POL 2002 wałach kara/kuc:137 F: Kanclerz / Demon Club
M: Marjons Jannine / Abberthomes Hello- B
C K007091 616013670037502
55.

122

JUULTJE KUC AFG 2012 klacz kara/kuc:132cm F: NN
M: NN
C/A2 K023955 528015120120189
56.

102

KARDO VAN’T STEENPUTJE BWP BEL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: Darco / Lugano van la Roche
M: Pehatra Van't Steenputje / Feinschnitt I V D Richter
K023507 056002W00295062
57.

107

KEES KWPN POL 2015 wałach gniada/163 F: Rodrigo VDL
M: Ines / Arizona
K028414 616093900244419
58.

1

KLARA KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:120 F: NN
M: NN
A0 K024243 616999540099912
59.

112

LANCOME SP POL 2006 ogier ciemnogniada/170 F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
K010014 POL009640013406
60.

99

LAYRO STW BWP BEL 2011 wałach siwa/167 F: Cassander Van Het Bremhof / Concreto
M: Athena / Ahorn Z
K021391 981100002680724
61.

83

LEON KUC POL 2005 wałach kara/kuc:127 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K019289 616999610260905
62.

115

LIBELL NIEM. SPORT. GER 2005 klacz gniada/165 F: Lancado / Landadel
M: Landmadel / Landstreicher
K013333 DE457000154105
63.

133

LINKWOOD Oldenburger Springpferd GER 2013 wałach kasztanowata/176 F: Lord Pezi Junior
M: Ginger Lady / Cannavaro
K028687 DE418181087113
64.

108

LITTLE CARTIER SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Cartier ll/ Cheenook
M: Losita 2
K016799 POL009640013408
65.

128

LOCO LUSITANO POL 2009 wałach izabelowata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
D/A2 K025819 UELN72491000001
66.

90

LONGLIFE HOL. KUC WAL. POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik / Flora's Hof Magic
M: Blakt's Ashly / Oakley Bubbling Bobbety
D K028152 528017201101099
67.

5

LUIGI HOL. POL 2013 wałach gniada/178 F: Lyjanero / Landos
M: High Light 3 / Sir Shostakov
K027840 DE421000546313
68.

91

LUPIDELLA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turinina's Gismore
M: Firwood's Ella
C/A2 K027160 616013590109311
69.

65

LYJANOS V/D HEES Z Z POL 2017 wałach gniada/175 F: Lyjanero / Landos
M: Sissi III / Colman
K032851 056015Z55681417
70.

136

ŁOBUZ M. POL 2015 wałach skarogniada/155 F: Lansjer / Emir
M: Łęczyca / Ben
K031512 616006570130515
71.

58

MALINKA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:100 F: NN
M: NN
A0 K024370 616999661978009
72.

66

MARKIZA KOŃ MAŁY POL 2014 klacz siwa/kuc:145 F: Faktor / Lord Star
M: Marjac's Rianne / Steehorst Freelance
D K031356 616013510283114
73.

71

MARY JANE ISH IRL 2017 klacz siwa/162 F: Cruisings Ambassador
M: Tullahyland Princess
K030738 372414020223905
74.

37

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
A1 K020303 POL 013 52 01433 08
75.

72

MESKALINA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Ulco / Voltaire
M: Missy Quin / / Mariensztat
K014928 616009670128709
76.

78

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
C/A2 K017501 POL0135570315207
77.

103

MISTER KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:149 F: NN
M: NN
D/A2 K023513 616999640069913
78.

85

MOONLIGHT MAGIC KUC CONNEMARA POL 2013 wałach siwa/kuc:139 F: nn
M: nn
A2 K027210 B0103010S
79.

119

N-CONNIE OF HERITAGE BWP BEL 2013 klacz siwa/. F: Caspar 232 (Catriccio) / Berlin (ex Caspar)
M: Azalea / Acorado
K025202 056002W00306165
80.

88

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: Tija Vlijt's Victor
M: Nelly
A1 K026694 616013600252912
81.

44

NESKA Deutsche Ride Pony POL 2004 klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
C/A2 K021849 013520044804
82.

50

PAGANINI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Piagetta / Empire
K027273 616009660670413
83.

116

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
C/A2 K023409 616999600472608
84.

120

PASTEL TYP KUC POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:119 F: nn
M: nn
A0 K032129 616999670109915
85.

131

PEGAZUS KUC POL 2013 wałach bułana/mk:152 F: Pasquinel / Pablo V. Berkenbroeck
M: Pela
E K024703 616999610072413
86.

137

PERFECT-PRO WLKP POL 2013 wałach kara/175 F: Pro Savage / Pilox
M: Pogonia / Dłużnik
K031514 616007592056513
87.

109

PIPPA VD HEFFINCK BWP BEL 2015 klacz kasztanowata/167 F: For Pleasure
M: Casilla vd Heffinck
K028165 056002W00310620
88.

100

PLAMKA TYP.KUC POL 2003 klacz jasnokasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
A2 K031347 999640029403
89.

64

PRIDE OF BALLYMORE ISH POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: nn /
M: nn /
D/A2 K028298 372414020041055
90.

123

R-FOOD CARMELA A-Z KUC WALIJSKI POL 2015 klacz izabelowata/kuc:133 F: Tijd Vlijt's Victor
M: R-Carmelita
C/A2 K030776 616 013 60 02531 16
91.

42

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY POL 2011 klacz skarogniada/kuc:134 F: Noble Rebel / Noble Boy
M: Hesselers Kimberly Star Girl / Easter Boy M
C K030932 -
92.

3

REYLEM CORNELIA WELSH PONY GBR 2006 klacz jelenia/kuc:138 F: Cottrell Archimedes
M: Reylem Carmen
C K027046 826046020143418
93.

21

RICO KG SP POL 2008 wałach siwa/165 F: Chellano's Boy DZ
M: Roksana KG / Lumpi
K019653 POL 009 61 02229 08
94.

9

ROMEO Z SADYBY KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Bator / Maashoeven's Egor
M: Trawel Riva / Dollom Double Surprisse
A1 K030889 616013610254209
95.

60

SANDMAN OLD GER 2013 wałach gniada/172 F: Sandro Boy / Sandro
M: Chelsea / Cento
K023594 DE418180071513
96.

80

SANTINO KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:117 F: Capo 14 /
M: Szanta / Elliot
A0 K025155 616999662050808
97.

67

SHAKKATO PB Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Charity / Nonstop
K031754 056015Z55592616
98.

49

SPEED KOŃ MAŁY POL 2009 wałach srokata/mk:155 F: ST Spanish Springer
M: Jolka
E K020818 616013610222909
99.

130

STAKKATO'S BOY BK HAN GER 2013 wałach gniada/168 F: Stakkato / Spartan
M: Argenta BK / Argentinus
K032439 DE431312006213
100.

86

TONY’S BOY KUC WAL. IRL 2012 wałach siwa/kuc:147 F: NN
M: NN
D/A2 K029112 372003006844540
101.

7

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix
M: Gaskonia
A0 K014651 POL013640024405
102.

28

TOUAREG Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2004 ogier skarogniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
D K010253 POL013640007704
103.

89

TROFARTH JIM WELSH COB POL 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Powysvalley Monteray
M: Trofarth Betsan
D K030242 826046010092123
104.

47

TURYSTKA TYP KUC POL 2014 klacz siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
C/A2 K032017 616098100101036
105.

68

UPSILON VAN LIMERICK WESTF GER 2007 Wałach gniada/175 F: Upgrade / Heartbreaker
M: Jacobalia / Voltaire
K023556 DE441411579407 103VC36
106.

106

USHER Z ZANG POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
107.

76

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA IRL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
D/A2 K024184 826082-001201313
108.

25

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
C/A2 K018713 DE 434340050807
109.

96

WOTAN M POL 2005 wałach skarogniada/165 F: Sir Laryks/Laryks
M: Wiedza/Dzielżan
K015896 POL006630149705
110.

84

ZOLKA TYP. SZLACH. POL 2008 klacz siwa/kuc:148 F: Samir / Nur
M: Zefirynka / Eksponat
D K030954 POL999661421206
111.

117

ZYGZAK KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:123 F: Filip / Epos
M: Zuzia
A1 K026245 POL013590162705
Rider Club
Competition
Prize
Beczak Katarzyna Stow. KSK Stare Babice
rzecz. 50
Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
rzecz. 100
Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
rzecz. 200
Fabicka Kamila BPK - MAZ
rzecz. 50
Górecka Natalia INTERHR - JKS Poczernin
100
SUM:
100.00
Janiszewska Lena JKS Salio Besiekierz Rudny
rzecz. 300
rzecz. 200
Janiszewska Oliwia KU AZS Politechniki Warszawskiej
rzecz. 50
Janusz Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 200
Kaczmarczyk Zofia Polish Pony Club Tomaszkowo
rzecz. 150
rzecz. 150
Karbowiak Julia BPK - MAZ
rzecz. 50
Kasza Natalia BPK - WMA
20
SUM:
20.00
Kłodawska Aleksandra Polish Pony Club Tomaszkowo
rzecz. 50
Kolasińska Ewa BPK - MAZ
rzecz . 25
75
SUM:
75.00
Kołodziejczyk Milena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
rzecz. 100
Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
rzecz. 25
rzecz. 100
rzecz. 150
Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
rzecz. 200
Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
rzecz. 50
Krzeszewska Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 100
Kwiatkowska Julia BPK - MAZ
rzecz. 150
Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
rzecz. 100
rzecz. 50
rzecz. 300
Malesa Alicja BPK - MAZ
rzecz. 100
Marszałek Filipek Alicja KJ Dziecinów Sp z o.o.
rzecz. 150
Moryto Małgorzata BPK - MAZ
rzecz. 100
Mroczek Jakub Polish Pony Club Tomaszkowo
rzecz. 300
rzecz. 200
Parda Julia Polish Pony Club Tomaszkowo
rzecz. 350
rzecz. 100
rzecz. 100
rzecz. 100
rzecz. 200
Pawłowska Irena KJ Wiktorowo
rzecz. 50
rzecz. 100
rzecz. 400
Perz Wiktoria Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
rzecz. 150
Prasek Krzysztof Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
50
50
50
SUM:
150.00
Prasek Magdalena Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
100
100
150
150
100
75
100
50
SUM:
825.00
Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
rzecz. 100
Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
rzecz. 200
Sawicka Lena KJ Humorek Krawcowizna
rzecz. 150
rzecz. 50
Sieńko Krzysztof Stow. SKJ Grobice
rzecz. 100
Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania Dawidy
rzecz. 50
Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
rzecz. 50
Sowińska Zuzanna BPK - MAZ
rzecz. 150
Steczowicz Maria Stow. SKJ Grobice
50
SUM:
50.00
Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
50
75
100
50
SUM:
275.00
Szustorowska Hanna KJ Sielanka Warka
20
SUM:
20.00
Topa Zuzanna JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
rzecz. 50
Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
rzecz. 50
Wałach Maja SKJ Bajardo Augustówek
150
SUM:
150.00
Werelich Zuzanna KJ Strzała Krubiczew
rzecz. 150
rzecz. 150
rzecz. 150
rzecz. 150
Wierucka Maria RIO GRANDE Krosinko
rzecz. 150
Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
rzecz. 150
Wiśniewski Marcel SKJ Golden Dream Łódź
rzecz. 300
Wołczyńska Julia Kj Humorek Krawcowizna
rzecz. 100
Zubczyńska Amelia KJ Humorek Krawcowizna
rzecz. 150
rzecz. 50
rzecz. 50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Beczak Katarzyna
Stow. KSK Stare Babice
MISTER (103)
2021-11-20
2
2021-11-20
2
2021-11-21
7
rzecz. 50
Błaszczak Anna
BPK - MAZ
CANDY (95)
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
2021-11-21
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
2021-11-20
2021-11-20
7
Brzykcy Liliana
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (83)
2021-11-20
5
2021-11-20
1
2021-11-21
4
rzecz. 100
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
PASJA (116)
2021-11-19
1
2021-11-20
7
2021-11-20
24
2021-11-21
10
2021-11-19
1
ZYGZAK (117)
2021-11-19
1
2021-11-19
1
2021-11-20
10
2021-11-20
2
2021-11-21
1
rzecz. 200
Chodakowska Michalina
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
MARKIZA (66)
2021-11-19
2021-11-19
2021-11-20
9
2021-11-20
14
2021-11-21
8
Chojniak Anna
Fundacja KJ Pałasz Golub-Dobrzyń
ŁOBUZ (136)
2021-11-19
5
2021-11-19
Chwesewicz Olimpia
KJ Wiktorowo
2021-11-19
2021-11-19
Czarnak Natalia
KJ Humorek Krawcowizna
FIESTA (104)
2021-11-19
7
2021-11-19
4
2021-11-20
20
2021-11-20
2021-11-21
8
Czeszejko-Sochacki Filip
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2021-11-19
6
2021-11-19
1
2021-11-20
5
2021-11-20
4
2021-11-21
Dąbrowska Emilia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-11-20
18
2021-11-20
7
2021-11-21
9
Drozd Michalina
BPK - MAZ
LOCO (128)
2021-11-20
7
2021-11-20
7
2021-11-21
14
2021-11-20
25
2021-11-20
2021-11-21
13
2021-11-20
19
Dworacka Tatiana
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
RASHMI (27)
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
Dzięgielewski Kamil
Stow. KSK Stare Babice
JOS (111)
2021-11-20
18
2021-11-20
2021-11-21
Dzydzan Bohdan
UKR
2021-11-19
3
2021-11-20
2
2021-11-21
2
Fabicka Kamila
BPK - MAZ
2021-11-19
6
2021-11-20
22
2021-11-21
6
rzecz. 50
Falkowska Kamila
SKJ Hawajka
BENEFIS (126)
2021-11-20
2021-11-20
13
2021-11-21
4
2021-11-19
2021-11-20
11
Glińska Kinga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-11-19
2
2021-11-19
8
2021-11-20
1
2021-11-20
5
2021-11-21
9
Górecka Natalia
INTERHR - JKS Poczernin
2021-11-19
5
2021-11-19
2021-11-20
10
2021-11-21
1
100
2021-11-20
1
Górska Luiza
Ciechociński KJ Bonanza
2021-11-21
Gromadowska Maja
INTERHR - JKS Poczernin
GALOP (97)
2021-11-19
13
2021-11-19
2021-11-20
1
2021-11-20
11
2021-11-19
8
2021-11-19
2021-11-21
7
Janiszewska Lena
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-11-19
5
2021-11-19
5
2021-11-20
1
2021-11-20
4
2021-11-21
1
rzecz. 300
2021-11-19
2021-11-19
1
2021-11-19
3
2021-11-20
3
2021-11-20
2
2021-11-21
2
rzecz. 200
Janiszewska Magdalena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
SPEED (49)
2021-11-19
2
2021-11-19
2
2021-11-20
1
2021-11-20
1
2021-11-21
4
Janiszewska Oliwia
KU AZS Politechniki Warszawskiej
2021-11-19
15
2021-11-19
12
2021-11-20
14
2021-11-20
2021-11-21
3
rzecz. 50
Janusz Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
JAGIENKA (135)
2021-11-20
16
2021-11-20
5
2021-11-21
1
rzecz. 200
Jaworska Antonina
KS Pieńki
CHERA R (124)
2021-11-20
10
2021-11-20
FAJNA (125)
2021-11-20
8
2021-11-20
11
Kaczmarczyk Zofia
Polish Pony Club Tomaszkowo
WOTAN (96)
2021-11-19
2021-11-19
2021-11-21
3
rzecz. 150
2021-11-20
10
2021-11-20
1
rzecz. 150
GRANIT (121)
2021-11-20
19
Karbowiak Julia
BPK - MAZ
SANTINO (80)
2021-11-19
1
2021-11-19
12
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
6
rzecz. 50
Kasza Natalia
BPK - WMA
2021-11-20
5
20
2021-11-20
4
LIBELL (115)
2021-11-20
2021-11-20
Kłodawska Aleksandra
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-11-20
7
2021-11-20
14
GRANIT (121)
2021-11-21
8
rzecz. 50
Kolasińska Ewa
BPK - MAZ
2021-11-19
2021-11-19
3
rzecz . 25
2021-11-20
12
2021-11-20
2021-11-21
2
75
Kołodziejczyk Milena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
KEES (107)
2021-11-21
7
LANCOME (112)
2021-11-19
5
2021-11-19
2
rzecz. 100
2021-11-20
1
2021-11-20
6
2021-11-21
6
Komornicka Melania
Largo Sp. z o.o. Warszawa
SANDMAN (60)
2021-11-19
1
2021-11-19
3
rzecz. 25
2021-11-20
1
2021-11-20
2021-11-21
4
rzecz. 100
2021-11-19
1
2021-11-19
2021-11-19
2021-11-20
5
2021-11-20
5
2021-11-21
3
rzecz. 150
Koperska - Pacyńska Maria
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2021-11-19
1
2021-11-19
1
2021-11-20
2
2021-11-20
1
2021-11-21
1
rzecz. 200
Korzeniewska Anna
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-11-19
1
2021-11-19
1
2021-11-20
1
2021-11-21
5
2021-11-20
1
2021-11-20
10
2021-11-20
11
Kostkowska Liliana
SKJ Ponylandia Wojciechowice
KLARA (1)
2021-11-19
1
2021-11-19
1
2021-11-20
5
2021-11-20
4
2021-11-21
6
rzecz. 50
2021-11-19
6
2021-11-19
1
2021-11-20
2021-11-20
6
2021-11-20
10
2021-11-21
6
Kroc Mateusz
CSJ Equestro Łódź
LINKWOOD (133)
2021-11-19
4
2021-11-19
2
Krzeszewska Zofia
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-11-20
2
2021-11-21
4
rzecz. 100
2021-11-20
Kubera Marika
RIO GRANDE Krosinko
ASARI (32)
2021-11-21
2021-11-19
2021-11-20
13
2021-11-20
Kulesza Monika
KJ Humorek Krawcowizna
2021-11-19
1
2021-11-19
1
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
Kwiatkowska Julia
BPK - MAZ
2021-11-20
2
2021-11-20
12
2021-11-21
3
rzecz. 150
Kwiatkowska Lena
Stow. KJ Legia Kozielska
2021-11-19
2021-11-20
Lehmann Konstancja
SKJ Lehmann Horses Nowa Wieś
2021-11-19
6
2021-11-19
6
2021-11-20
11
2021-11-20
8
2021-11-21
4
Leszek-Karwańska Wiktoria
SKJ Hawajka Majdan
2021-11-19
2
rzecz. 100
2021-11-20
3
rzecz. 50
2021-11-21
1
rzecz. 300
Malesa Alicja
BPK - MAZ
2021-11-20
5
2021-11-20
1
2021-11-21
2021-11-21
3
rzecz. 100
2021-11-20
1
2021-11-20
9
2021-11-21
7
2021-11-20
12
2021-11-20
10
2021-11-21
11
Malinowska Paulina
KJ Szumawa Bobrowiec
2021-11-19
2021-11-19
Marszałek Filipek Alicja
KJ Dziecinów Sp z o.o.
2021-11-20
7
2021-11-20
7
2021-11-21
2
rzecz. 150
Mejsner Aleksandra
BPK - MAZ
2021-11-19
3
2021-11-19
2021-11-20
9
2021-11-20
2021-11-21
6
Moryto Małgorzata
BPK - MAZ
MALINKA (58)
2021-11-20
5
2021-11-20
8
2021-11-21
3
rzecz. 100
Mroczek Jakub
Polish Pony Club Tomaszkowo
JUULTJE (122)
2021-11-20
17
2021-11-21
1
rzecz. 300
2021-11-20
4
2021-11-20
18
2021-11-21
2
rzecz. 200
Nalewajek Pola
BPK - MAZ
PEGAZUS (131)
2021-11-20
2021-11-20
Olejarz Inga
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
INWOOD (77)
2021-11-19
11
2021-11-19
12
2021-11-20
15
2021-11-20
15
2021-11-21
5
Parda Julia
Polish Pony Club Tomaszkowo
2021-11-19
7
2021-11-19
5
2021-11-20
4
2021-11-21
2
rzecz. 350
2021-11-20
2
rzecz. 100
2021-11-19
2
rzecz. 100
2021-11-20
2
rzecz. 100
2021-11-21
2
rzecz. 200
2021-11-19
14
2021-11-19
6
2021-11-20
10
2021-11-20
7
2021-11-21
6
GRANIT (121)
2021-11-19
2021-11-20
14
2021-11-21
2021-11-19
Paw Marcin
Fundacja KJ Pałasz Golub-Dobrzyń
2021-11-19
4
2021-11-19
7
Pawłowska Irena
KJ Wiktorowo
2021-11-19
3
rzecz. 50
2021-11-20
2
rzecz. 100
2021-11-21
1
rzecz. 400
Paździerz Weronika
Stow. UKS Kucyk Serock
2021-11-20
1
2021-11-20
1
Perz Wiktoria
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
GRAL (59)
2021-11-19
10
2021-11-19
2021-11-20
17
2021-11-20
1
rzecz. 150
2021-11-21
3
Potyra Maja
SKJ Bobrowy Staw Augustówek
2021-11-19
1
2021-11-19
1
2021-11-20
21
2021-11-20
17
2021-11-21
12
Prasek Hubert
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-11-19
9
2021-11-19
5
2021-11-20
14
2021-11-20
2
2021-11-21
7
Prasek Krzysztof
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2021-11-19
2021-11-20
6
2021-11-21
8
2021-11-19
2021-11-19
2021-11-20
2
50
2021-11-20
9
2021-11-21
2
50
2021-11-21
3
50
Prasek Magdalena
Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
USHER Z (106)
2021-11-19
1
100
2021-11-19
3
2021-11-20
1
100
2021-11-20
1
150
2021-11-21
1
150
KEES (107)
2021-11-19
1
100
2021-11-19
2
75
2021-11-20
1
100
2021-11-20
3
50
Przybysz Patrycja
SKJ Beckersport Laszczki
2021-11-19
3
2021-11-19
1
2021-11-20
10
2021-11-20
5
2021-11-21
6
Ratajska Gabriela
JKS Salio Besiekierz Rudny
2021-11-19
12
2021-11-19
9
2021-11-20
10
2021-11-20
10
2021-11-21
5
Reaud Oliwia
BPK - MAZ
LUIGI (5)
2021-11-20
16
2021-11-20
6
2021-11-21
Romanowska Anna
UKS Primo Kozery
ERO (55)
2021-11-20
2
2021-11-20
13
2021-11-21
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
2021-11-20
4
2021-11-20
5
2021-11-21
4
rzecz. 100
Rybak-Massalska Lena Róża
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2021-11-21
2
rzecz. 200
2021-11-20
7
2021-11-20
3
Sawicka Lena
KJ Humorek Krawcowizna
2021-11-19
2021-11-20
7
2021-11-20
1
rzecz. 150
2021-11-19
3
2021-11-21
5
rzecz. 50
Sieńko Krzysztof
Stow. SKJ Grobice
ELVIS (79)
2021-11-19
1
2021-11-19
1
2021-11-20
14
2021-11-20
4
2021-11-21
3
rzecz. 100
Sierakowska Kalina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2021-11-20
7
2021-11-20
7
2021-11-21
5
rzecz. 50
Śledziewska Aleksandra
SKJ Beckersport Laszczki
2021-11-21
2021-11-20
7
2021-11-20
4
Sławińska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
MELODIA (37)
2021-11-20
10
2021-11-20
2
2021-11-21
5
rzecz. 50
Sowińska Zuzanna
BPK - MAZ
ZOLKA (84)
2021-11-19
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-21
1
rzecz. 150
2021-11-20
23
2021-11-20
17
Steczowicz Maria
Stow. SKJ Grobice
2021-11-19
2
50
2021-11-19
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
HIMENA (74)
2021-11-20
3
50
2021-11-20
2
75
2021-11-21
1
100
2021-11-21
3
50
Szustorowska Hanna
KJ Sielanka Warka
RICO KG (21)
2021-11-20
4
20
2021-11-20
10
Topa Zuzanna
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
ERIKA (87)
2021-11-19
6
2021-11-19
12
2021-11-20
6
2021-11-20
5
2021-11-21
8
rzecz. 50
PASTEL (120)
2021-11-19
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
Trześniewska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2021-11-19
6
2021-11-20
3
rzecz. 50
2021-11-20
14
2021-11-19
4
2021-11-20
2021-11-20
5
Tymieniecka Zofia
INTERHR - JKS Poczernin
2021-11-19
2021-11-19
9
2021-11-20
2021-11-20
Wałach Maja
SKJ Bajardo Augustówek
2021-11-19
5
2021-11-19
1
150
2021-11-20
8
2021-11-20
8
2021-11-21
2021-11-19
9
2021-11-19
4
2021-11-20
10
2021-11-20
7
2021-11-21
Wawszczak Amelia
BPK - MAZ
FARROKH (101)
2021-11-19
2021-11-19
16
2021-11-20
8
2021-11-20
19
Werelich Zuzanna
KJ Strzała Krubiczew
2021-11-19
1
rzecz. 150
2021-11-20
1
rzecz. 150
2021-11-21
3
rzecz. 150
2021-11-19
1
rzecz. 150
Wierucka Maria
RIO GRANDE Krosinko
IKONA (82)
2021-11-20
2
2021-11-20
1
2021-11-21
2
rzecz. 150
Wierucka Zofia
RIO GRANDE Krosinko
GABON (81)
2021-11-20
14
2021-11-20
2021-11-21
Wiśniewska Alicja
BPK - MAZ
2021-11-19
2021-11-19
Wiśniewska Zofia
KU AZS Politechniki Warszawskiej
N'LUSI (88)
2021-11-20
2
2021-11-21
2
rzecz. 150
Wiśniewski Marcel
SKJ Golden Dream Łódź
TOUAREG (28)
2021-11-21
1
rzecz. 300
2021-11-19
1
2021-11-19
3
Wołczyńska Julia
Kj Humorek Krawcowizna
PLAMKA (100)
2021-11-19
1
2021-11-19
2021-11-20
5
2021-11-20
5
2021-11-21
2
rzecz. 100
Wrzesień Julia
KJ Humorek Krawcowizna
2021-11-19
2021-11-19
1
2021-11-20
4
2021-11-20
6
2021-11-21
Załęska Hanna
MKJ Nenia Pasłęk
ARTINUS (118)
2021-11-20
6
2021-11-20
5
Zielińska Karolina
KU AZS Politechniki Warszawskiej
NESKA (44)
2021-11-19
1
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
2021-11-21
Zubczyńska Amelia
KJ Humorek Krawcowizna
2021-11-19
11
2021-11-19
1
rzecz. 150
2021-11-20
3
rzecz. 50
2021-11-21
5
rzecz. 50

Number of Riders: 91

Number of Horses: 111

The sum of prizes: 1 665.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl