Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
113 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-09 14:17:11
2018-05-09 13:36:42
Łukasz Sikorski MEKINTOSZ J
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
112 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-08 15:37:57
2018-05-08 14:16:06
Ksenia Sobierajska SHANTI
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
111 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-08 15:38:40
2018-05-08 13:24:34
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x /L/
110 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-08 15:39:18
2018-05-08 13:24:03
Laura Pertkiewicz DEMON DEL
  • 1x /L/
109 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-08 15:39:57
2018-05-08 13:19:53
Gabriela Czarnomska CARRY LADY
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
108 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-05 19:30:06
2018-05-04 21:56:20
Aleksander Kadłubowski WELUR
  • 1x /L/
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:22:28
2018-05-04 21:08:30
Olga Kowalska HEKTOR
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
106 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-05 19:30:55
2018-05-04 21:05:22
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x /L/
105 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-05 19:31:17
2018-05-04 20:58:46
Zdzisław Izmajłowicz GLORIA
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
104 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-05 19:31:44
2018-05-04 20:40:04
Natalia Wieczorek BARON
  • 1x /L/
103 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-04 00:14:06
2018-05-03 21:25:53
Izabela Sadoch LARISA
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
102 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-04 00:21:04
2018-05-03 21:06:31
Zofia Pogodzińska NAOMI
  • 1x nr 5/1*/
101 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-04 00:20:32
2018-05-03 21:06:03
Hanna Pogodzińska AGITANIA
  • 1x nr 4/P/
100 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-03 09:19:26
2018-05-02 23:46:28
Sandra Miszta NONA D
  • 1x /L/
99 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-03 09:17:08
2018-05-02 23:05:44
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x /L/
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 17:45:02
2018-05-02 21:34:33
Marta Pietrkiewicz MARINA
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
97 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-02 21:09:06
2018-05-02 19:37:08
Marta Liszkiewicz DIAGRAM
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
96 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-08 15:40:27
2018-05-02 17:56:47
Włodzimierz Gieryszewski ARMADA
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:36:12
2018-05-02 17:56:26
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x nr 4/P/
94 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-08 15:40:53
2018-05-02 17:56:06
Weronika Porębska BONESTA
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:38:55
2018-05-02 17:55:34
Włodzimierz Gieryszewski DINA
  • 1x nr 4/P/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:39:30
2018-05-02 17:54:58
Karina Dzięgielewska JOS
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
91 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-08 15:41:27
2018-05-02 17:54:27
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:13:38
2018-05-02 11:32:11
Hanna Pawłowska FIDŻI
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
89 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-02 09:23:59
2018-05-02 00:16:13
Maja Wodzicka HARLEY
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
88 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-02 09:24:17
2018-05-02 00:07:43
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 1x /L/
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:05:29
2018-05-01 23:02:25
Marta Jarzębowska PROXY'DOR
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
86 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-02 09:25:07
2018-05-01 21:49:05
Klaudia Zajkowska MISTER HANEK
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
85 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-02 09:25:21
2018-05-01 21:48:19
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
84 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-02 09:09:45
2018-05-01 21:43:47
Marta Jaroszewska ROSITAS
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 09:03:12
2018-05-01 19:31:49
Małgorzata Świderek-Baran EPIKUR
  • 1x nr 5/1*/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:06:49
2018-05-01 18:56:45
Marta Krzemińska DRUID
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 09:59:09
2018-05-01 14:44:52
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
79 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-07 14:04:53
2018-05-01 09:37:18
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x /L/
78 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-01 13:06:56
2018-05-01 09:36:40
Agnieszka Kopka BAZYLIA
  • 1x nr 5/1*/
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 09:04:55
2018-05-01 08:14:24
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
  • 1x /L/
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 09:07:17
2018-05-01 08:13:56
Antoni Baran VERSUS
  • 1x /L/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 09:27:22
2018-04-30 23:03:01
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x nr 4/P/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:02:46
2018-04-30 12:13:00
Artur Gierlicz MR.MAGIC
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:03:25
2018-04-30 12:09:44
Artur Gierlicz EMILIUSZ
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
71 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-30 13:05:42
2018-04-30 11:41:13
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x /L/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:07:05
2018-04-30 00:27:38
Halszka Witkowska CZAMIR ARON
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
69 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-29 13:54:16
2018-04-28 21:21:33
Jakub Żuchowicki ARON
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 09:58:27
2018-04-28 21:20:28
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
67 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-29 13:53:44
2018-04-28 21:19:55
Paulina Kaczmarz - Chojnacka CHEEROKE
  • 1x /L/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:22:42
2018-04-28 19:49:17
Zofia Steczowicz CHARLIE REGENT
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:51:18
2018-04-28 15:58:58
Wojciech Kowalik PAKIET
  • 1x /L/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 17:39:54
2018-04-28 11:39:12
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x nr 4/P/
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 17:41:36
2018-04-28 11:38:33
Wiktoria Grzejdziak SONGO BAIO
  • 1x /L/
62 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-28 13:04:18
2018-04-28 11:28:55
Joanna Mazurek NADIA
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 17:38:30
2018-04-28 08:50:43
Aleksandra Radomska DEBIUT
  • 1x nr 4/P/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 17:36:56
2018-04-27 13:02:49
Lena Kurzyńska LIVELLO
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 06:17:22
2018-04-27 11:42:59
Hanna Choińska NESSINO
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 10:57:30
2018-04-27 08:22:53
Katarzyna Kostarczyk FIONA
  • 1x /L/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 17:46:26
2018-04-26 21:42:37
Pola Gajzler JASPER
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 17:43:15
2018-04-26 21:42:11
Monika Binerowska CHIRON
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
55 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-28 13:06:09
2018-04-26 12:24:48
Wiesław Bako WIDAM
  • 1x nr 4/P/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:21:48
2018-04-26 12:23:33
Ewa Schweitzer Wojcieszek ATALANTA
  • 1x nr 5/1*/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:13:18
2018-04-26 12:20:34
Julia Praga POLAŃCZYK
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:14:14
2018-04-26 12:19:48
Julia Praga BEN-HUR
  • 1x /L/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:24:36
2018-04-26 12:02:55
Marta Ciechowicz AKR
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:09:52
2018-04-26 10:44:56
Oliwia Rapa EX LADY
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:18:47
2018-04-26 10:39:19
Julianna Fabijaniak BACARDI MK
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 17:41:50
2018-04-26 10:18:43
Zuzanna Zwolak CABALLO H
  • 1x /L/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:26:11
2018-04-25 20:59:14
Martyna Szwarc NATAN
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
46 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 11:52:51
2018-04-25 18:49:46
Daria Dąbrowska KAMPARI
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 06:28:50
2018-04-25 17:22:47
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x /L/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 06:29:55
2018-04-25 17:22:19
Rafał Okupny DIELEILA
  • 1x nr 4/P/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:28:02
2018-04-25 05:59:21
Klaudia Gawdzik NIKE
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 06:42:56
2018-04-24 22:10:34
Patrycja Świetlik MAŁA MI PONYSPORT
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:21:10
2018-04-24 21:58:52
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x /L/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 06:40:29
2018-04-24 21:52:54
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x /L/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:19:10
2018-04-24 21:51:49
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x nr 4/P/
37 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-09 14:21:38
2018-04-24 20:38:13
Aleksandra Gierz ŁARENNE
  • 1x /L/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:17:00
2018-04-23 21:57:29
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x /L/
35 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 11:45:27
2018-04-23 16:20:47
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
34 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 11:45:00
2018-04-23 16:20:01
Dariusz Sulowski JUNO
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
33 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 11:44:31
2018-04-23 16:19:18
Dariusz Sulowski BON JOVI
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
32 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 11:44:05
2018-04-23 16:18:33
Artur Karczmarek DRAKA
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
31 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 11:43:31
2018-04-23 16:17:51
Artur Karczmarek KALABRIA
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
30 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 11:43:05
2018-04-23 16:16:55
Dariusz Sulowski BRAVE HEART S
  • 1x nr 4/P/
29 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 11:42:39
2018-04-23 11:19:08
Agnieszka Burzyńska NAVARRA
  • 1x nr 4/P/
28 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-26 11:42:15
2018-04-23 10:30:11
Konstancja Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:20:35
2018-04-23 06:39:52
Dariusz Sopiński ORIESKA
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
26 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-22 17:20:55
2018-04-21 19:39:12
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x /L/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:15:14
2018-04-21 14:50:09
Agnieszka Kowalska HAGANA
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:10:14
2018-04-20 21:47:35
Natalia Dragan JASPIS
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:45:55
2018-04-20 11:26:46
Marek Wajda GWIAZDA BOGUSŁAWIC
  • 1x nr 4/P/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 09:26:09
2018-04-19 21:04:18
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 19:42:13
2018-04-18 20:50:34
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x nr 4/P/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:42:08
2018-04-18 20:50:10
Weronika Król KEMARA
  • 1x nr 4/P/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 06:23:07
2018-04-18 09:40:45
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x nr 4/P/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 06:20:37
2018-04-18 09:40:07
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
8 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-02 21:03:27
2018-04-16 07:19:38
Justyna Kociankowska ARGUS
  • 1x /L/
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:23:43
2018-04-15 19:33:16
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 1x nr 2B/LL/85 cm (kuce)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:23:15
2018-04-15 19:31:26
Marek Wajda LARKIN
  • 1x nr 4/P/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 18:22:45
2018-04-15 19:30:40
Marek Wajda MEQINI
  • 1x nr 5/1*/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 06:31:58
2018-04-14 22:54:03
Natalia Rodź SARACEN
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
2 ENTRY PRE-APPROVED 2018-04-22 17:31:44
2018-04-14 14:59:45
Julia Woźniak BAWARIA
  • 1x nr 1B/LL70/Mini (kuce)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:53:56
2018-04-09 20:18:52
Justyna Kociankowska GÓRALKA
  • 1x /L/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bako Wiesław UKS Military Kąck
S
O003377
2. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O025129
3. Binerowska Monika AKJ Trójmiasto Sopot
2004 (JM.)
O047538
4. Bohdanowicz Konstancja BPK - MAZ
2004 (JM.)
O033953
5. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
6. Choińska Hanna KJ Dworek Okuniew
S
O031299
7. Ciechowicz Marta Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
2000 (J.)
O032686
8. Czarnomska Gabriela JKS Olsza
2004 (JM.)
O047938
9. Dąbrowska Daria KJ Dworek Okuniew
2002 (J.)
O035588
10. Dragan Natalia BPK - MAZ
2003 (JM.)
O048865
11. Durka Joanna St. SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O027147
12. Dzięgielewska Karina St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
13. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
14. Falkowska Ewelina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O041596
15. Gajzler Pola AKJ Trójmiasto Sopot
2005 (JM.)
O043458
16. Gawdzik Klaudia KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O044546
17. Gierlicz Artur SKJ Grobice
S
O002615
18. Gieryszewski Włodzimierz St. KSK Stare Babice
S
O005021
19. Gierz Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O028780
20. Grzejdziak Wiktoria TKJ Garbówek
2004 (JM.)
O041393
21. Izmajłowicz Zdzisław BPK - MAZ
S
O004079
22. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
23. Jaroszewska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O003611
24. Jarzębowska Marta KJ Bingo Człekówka
S
O005104
25. Kaczmarz - Chojnacka Paulina KJ Aldragho Piaseczno
2001 (J.)
O035648
26. Kadłubowski Aleksander Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
S
O003700
27. Karczmarek Artur LKS Białka
S
O002482
28. Kociankowska Justyna Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
2003 (JM.)
O038517
29. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
30. Kostarczyk Katarzyna KJ Facimiech
2001 (J.)
O024479
31. Kotyra Natalia St. SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
32. Kowalik Wojciech SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O038819
33. Kowalska Agnieszka WKJ Lublin
S
O018466
34. Kowalska Olga brak
1998 (MJ.)
brak
35. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
36. Kozon Martyna BPK - MAZ
2002 (J.)
O036555
37. Król Weronika St. KSK Stare Babice
2004 (JM.)
O033577
38. Królikowska Anna SKJ Beckersport Raszyn
S
O003192
39. Krzemińska Marta KJ Aromer
1997 (MJ.)
O027474
40. Krzyśpiak Weronika KJ Dziecinów
1997 (MJ.)
O025285
41. Kurzyńska Lena KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O043680
42. Liszkiewicz Marta KJ Walor Mała Nowa Wieś
1999 (MJ.)
O024337
43. Michalak Zofia St. KSK Stare Babice
2017 (Mł.)
O045772
44. Miszta Sandra SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O023611
45. Okupny Rafał St. SKJ Grobice
2002 (J.)
O037546
46. Okupny Wiktoria St. SKJ Grobice
2004 (JM.)
O037547
47. Pawłowska Hanna LKJ Gabon Walewice
2002 (J.)
O037401
48. Pertkiewicz Laura JKS Olsza
2004 (JM.)
O040145
49. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
50. Pietrkiewicz Marta KJ Dworek Okuniew
S
O009887
51. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (J.)
O013515
52. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
53. Porębska Weronika St. KSK Stare Babice
2000 (J.)
O033580
54. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (J.)
O035142
55. Pruszkowska Kaja KJ Aromer Józefin
2001 (J.)
O032895
56. Radomska Aleksandra UKS Military Kąck
S
O021629
57. Rapa Oliwia KJ Aromer Józefin
2003 (JM.)
O043881
58. Rodź Natalia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O047927
59. Schweitzer Wojcieszek Ewa UKS Military Kąck
S
O003034
60. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
61. Sobiepańska Julia JKS Salio Besiekierz Rudny
2000 (J.)
O028768
10164031
62. Sopiński Dariusz KJ Dziecinów
S
O014340
63. Steczowicz Zofia St. SKJ Grobice
2002 (J.)
O037425
64. Sulowski Dariusz LKS Białka
S
O000605
65. Sulowski Jarosław LKS Białka
S
O003802
66. Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
S
O003195
67. Świetlik Patrycja St. SKJ Grobice
2003 (JM.)
O039864
68. Szwarc Martyna BPK - MAZ
S
O005618
69. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
70. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
71. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
72. Wieczorek Natalia UKS Military Kąck
2000 (J.)
O032395
73. Witkowska Halszka KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O002295
74. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
75. Wodzicka Amelia LKJ Moszna
2003 (JM.)
O041350
76. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
O047155
77. Woźniak Julia BPK - MAZ
2001 (J.)
O033929
78. Wyżykowski Maurycy St. SKJ Grobice
2003 (JM.)
O028338
79. Żabowska-Żychowicz Nelly SKJ Hawajka Majdan
2006 (JM.)
O042910
80. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
81. Żuchowicka Katarzyna St. Legia Kozielska Warszawa
2007 (Mł.)
O039387
82. Żuchowicka Katarzyna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2007 (Mł.)
O039387
83. Żuchowicki Jakub St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O039878
84. Zwolak Zuzanna AKJ Trójmiasto
2001 (J.)
O043531
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Analog / Lando
M: Astma / Empik
O: Jarosław Pogodziński
B: Bogusław Sobczyński
K019821 616009570129811
2.

2

AKR Wlkp/poch.trk. POL 2012 Wałach gniada F: Czarczaf / Ogar
M: Agitacja / Hamlet Go
O: Marta Ciechowicz
B: SK Liski
K020777 616007600221212
3.

3

ARGUS M. POL 2009 Ogier kasztanowata F: Katon / Wiedeń
M: Arabia / Decoration
O: Sławomir Dziubiński
B: Katarzyna Podkańska-Dziubińska
K017768 616006580574209
4.

4

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Natalia Perquy
B: Wechta sp. z o.o.
K021137 616009610171911
5.

5

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequl / Luron
M: Aronia / Dixieland
O: Jakub Żuchowicki
B: SK Widzów- Krzysztof Tyszko
K011039 POL009540044005 104KI28
6.

6

ATALANTA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme / Chefs Crown
M: Arba / Arion
O: Ewa Schweitzer Wojcieszek
B: SK Racot
K011862 616007610169807
7.

7

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nabucho du Serein / Ryon d'Anzex
M: Bonita V (ex Bonita) / Dantes
O: Łukasz Sikorski
B: Marek Kucharski
K023668 616009600378809
8.

8

BARON M. POL 2009 Wałach gniada F: Atut / Vis Versa
M: Barbie / Pilado
O: Natalia Wieczorek
B: Henryk Wójtowicz
K017430 616006580409509
9.

9

BAWARIA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz gniada F: Bohun
M: Brukselka
O: Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
B: Piotr Kurzaj
brak
10.

10

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: INDOCTRO
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka
B: BRAK
K020076
11.

11

BEN-HUR XX POL 1999 Wałach gniada F: Freedom`s Choice
M: Belisama
O: Paulina Tonczak
B: SK Rzeczna
K007195 POL999660005099
12.

12

BON JOVI SP POL 2014 Ogier gniada F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
O: Dariusz Sulowski
B: Dariusz Sulowski
K024775 616 009 580 068 314
13.

13

BONESTA HAN. GER 2007 Klacz gniada F: Banesto
M: Palina
O: Dorota Brzozowska-Rucka
B:
brak
14.

14

BRAVE HEART S SP POL 2012 Wałach gniada F: Sword xx / Glimmerman
M: Bonaqua sp / West han.
O: Dariusz Sulowski
B: Dariusz Sulowski
K020975 616 009 580 356 012
15.

15

CABALLO H Wlkp/poch.trk. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Likwor
M: Centuria / Sedan
O: Iwona Zwolak
B: Agnieszka Rąbca
K019000 616007530219911
16.

16

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Claudia / Campbell
O: Mariusz Czarnomski
B: Justyna Kopko
K023003 616009640004111
17.

17

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
O: Sylwester Januszewski
B: SK Krasne
K023636 616POL13007994T
18.

18

CHARLIE REGENT XX POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dżahar
M: Czakra / Five Star Camp
O: Klaudia Fabicka
B: Anna Milewska
K021925 616POL11007152T
19.

19

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis xx / Gerodot
M: Charyzma / Ignam
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
K016938 POL732010030508
20.

20

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
O: Eliza Witkowska
B:
K015343 DE441410851900
21.

21

CHIRON TRK. POL 2008 Wałach gniada F: Malmo / Pigmalion
M: Cypia / Pigmalion
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K012816 POL732010035408
22.

22

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
K024469 DE 335 350353898
23.

23

CZAMIR ARON SP POL 2012 Wałach siwa F: Lotos / Levantos II
M: Czamira / Rulon
O: Halszka Witkowska
B: Krzysztof Szczepaniak
K024847 616009610094212
24.

24

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Dekada / Grey
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698 616009660588710
25.

25

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund / Juriste
M: Dializa / Germanic
O: Adam Malita
B: Tadeusz Piórkowski
K010672 11231
26.

26

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Nowicka
B:
K019469 616999661961007
27.

27

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: x
B: GBR
K015725 8260GB45116184T
28.

28

DIAGRAM M. POL 2009 Wałach siwa F: Talon / Veritas 6
M: Drujka / Szał
O: Joanna Pakoca Machula
B: Joanna Pakoca Machula
K015939 616006661396809
29.

29

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado's Boy / Diarado
M: Loreana / Lamoureux I
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
K024519 DE441410969013
30.

30

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Staniek Diter
K018104 616009540099610
31.

31

DINA WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Bumerang / Loxley
M: Doni Consor / Consor
O: Włodzimierz Gieryszewski
B:
K018987 DE441411193509
32.

32

DRAKA XO/M. POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Huzar / Jalienny
M: Diversa / Vis Versa
O: SK Białka
B: SK Walewice
K024728 616 006 590 035 214
33.

33

DRUID SP POL 2004 Wałach siwa F: Armani / Caletto's Son
M: Diana V / Czaromir
O: Agnieszka Kopka, Łukasz Sikorski
B: Bronisław Vogt
K013457 POL009611054904
34.

34

EMILIUSZ XO POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chesnut Park Allthat Jazz
M: Emina
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: Sk Janow Podlaski
K023696 616006580249712
35.

35

EMMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
36.

36

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Epona / Weltstein
O: Henryk MIanowski
B: Henryk MIanowski
K020771 616009661085412
37.

37

EPIKUR SP POL 2004 Wałach gniada F: Revel / Animo
M: Epoka / Ogar
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Henryk MIanowski
K009469 POL009660027504 103GT79
38.

38

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
O: Małgorzata Świderek- Baran
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K024727 616009510135814
39.

39

ESKADA XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Baryt / Decoration
M: Esencja / Jalienny
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025248 616 006 580 271 814
40.

40

EVER FOR EVER SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ererbus / Conteder
M: Diatermia / Wagram
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
41.

41

EX LADY SP POL 2003 Klacz kara F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Beata Rapa
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
42.

42

FALLEN M. POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
43.

43

FIDŻI SP POL 2008 Klacz gniada F: Cisoń
M: Figa / Ozarro
O: Hanna Pawłowska
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o.
K013398 009590155908
44.

44

FIONA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Floret / Kulbak
M: Missouri / Paszkwil
O: Aleksandra Strońska
B: Zdzisław Banaszczak
K015680 POL006660560405 104WI98
45.

45

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa/mk:153 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Garda / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K023035 616009690071812
46.

46

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748 006590153808
47.

47

GLORIA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Borysław oo / Probat
M: Gwara sp / Wellington
O: Zdzisław Izmajłowicz
B: Helena Wilczyńska
K015140 POL0096002115106
48.

50

HAGANA M. POL 2003 Klacz gniada F: Matador / Manhattan
M: Hellada / Mat
O: Beata Kowalska
B: Leszek Brzeziński
K012038 POL006580019703
49.

51

HARLEY Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:123 F: Hormons Davy
M: Hawana / Bernstein
O: Stadnina Koni Moszna
B: Danuta Berezowska
K014732 POL013530131607
50.

52

HEKTOR KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:129 F: Ramona's Tequila Boy / Forlan Tomboy
M: Hebra / Enzo
O: Natalia Wójcik
B: Andrzej Samulik
K025213 POL013660866008
51.

53

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
K025368 74383933737
52.

54

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
53.

55

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
K012350 11845
54.

56

JASPER XX POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Grand Presidium
M: Jaspissa / Jape
O: Wiktoria Domaszk
B: Bogdan Marek Tomaszewski
K025331 616POL14008236T
55.

57

JASPIS M. POL 2006 Wałach siwa F: Palmer / Batyskaf
M: Jurna / Special Power
O: Anna Dragan
B: Jankowska Anna
K025402 POL006660449406
56.

58

JOS KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc:137 F: Kanclerz / Demon Club
M: Marjons Jannine / Abberthomes Hello- B
O: Anna Izabela Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
K007091 616013670037502
57.

59

JUNO XO/M. POL 2014 Klacz kara F: Huzar / Jalienny
M: Julita / Divisor xx
O: SK Białka
B: SK Walewice
K025249 616 006 590 035 414
58.

60

KALABRIA XO/M. POL 2014 Klacz gniada F: Efekt / Veritas 6
M: Karoca / Divisov xx
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025250 616 006 580 272 014
59.

61

KAMPARI SP POL 2006 Klacz gniada F: Rhytmus S / Rheingold
M: Kutia / Basten
O: Piotr Dąbrowski
B: Mirosław Marczak
K022763 POL009660501006
60.

62

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Bohun
M: Kasandra
O: .
B: Ewa Trąbczyńska
K017251 POL999670169606
61.

63

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
K013761 POL009530070103
62.

65

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
63.

66

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Ojciec: Lord Liberator / Littorio
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: Latorość / Mangan
K019317 616007610238709
64.

67

LISMAKEEGAN CHESTER Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
K023670 372414004955830
65.

68

LIVELLO Haflinger POL 2003 Wałach izabelowata/mk:150 F: Stony S.V. / Star
M: Lora / Narvis
O: Aleksandra Gierz
B: Jan Bittala
K019025 203001830257803
66.

69

LOGOS SP POL 2002 Wałach inna/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
K007817 616009661015202
67.

70

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
O: Katarzyna Gierz
B: Marta Mirowska
K023040 616006630023113
68.

71

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
69.

72

MAŁA MI PONYSPORT KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Barbara Guniewicz
B: NN
K022959 6169996102193
70.

73

MARINA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Harnaś / First Des Termes
M: Montana / Czaprak
O: Jadwiga Wolniewicz
B: Zbigniew Janas
K009470 POL009660731203
71.

74

MEKINTOSZ J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Miss Sally
O: W Cuglach s.c.
B: Big Consulting Bertrand le Guern
Brak
72.

75

MEQINI SP POL 2011 Wałach siwa F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Modelka / Cavallo
O: Stanisław Choiński
B: Artur Dąbrowski
K019213 616009680010011
73.

76

MISSISSIPI Kuc Connemara POL 2012 Klacz siwa/kuc:146 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
O: Katarzyna Bohdanowicz
B: Katarzyna Bohdanowicz
K021250 616013661246212
74.

77

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
K023513 616999640069913
75.

78

MISTER HANEK DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:143 F: Durello Top / Durello
M: Maskotka / Domingo
O: Alina Zagrodzka-Kulczyk
B: Tomasz Kowala
K014016 POL013680046207
76.

79

MR.MAGIC Oldbg. POL 2013 Wałach gniada F: Mighty Magic
M: Menada/ Nuriev
O: Marta Dziak-Gierlicz
B: Jacek Kowerski
brak DE433331702313
77.

81

NAOMI WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Baldini II / Bachus
M: Niniwa / Izan
O: Jarosław Pogodziński
B: Michał Sanecki
K014717 616007600458208
78.

82

NATAN Typ Szlachetny POL 1999 Ogier ciemnogniada F: Denis
M: Neska
O: Martyna Szwarc
B: nn
K023855 POL999660739400
79.

83

NAVARRA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Nevada / Quamiro
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K022400 DE455870168007
80.

84

NESSINO XX POL 2006 Ogier gniada F: Dzielżan
M: Nieglinka
O: Stanisław Choiński
B: Ryszard Szpar
K016580 12197
81.

85

NIKE SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Sprint / Trawant
M: Nel / Hipovit
O: Adam Gawdzik
B: Leszek Pilarski
K017149 Pół 009540098606
82.

86

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Notebook / Double Alleged
O: Sandra Miszta
B: Roman Drabiński
K022134 616009670026812
83.

87

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: König Sobieski / Riske Me
M: Oriola / Cabrol
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowelice
K010942 POL0096400333807
84.

88

PAKIET Małopolska POL 2003 Wałach kara F: Emetyt / Kwartet
M: Pandora / Palant
O: Piotr Dąbrowski
B: Maciej Krawczyk
K008560 POL006660123503
85.

89

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
O: Joanna Perzyna
B: Roman Miedziak
K022045 616006580084112
86.

90

POLAŃCZYK SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Praga / Dolus
O: Barbara Praga
B: Barbara Praga
K022368 616009661639209
87.

91

PROXY'DOR Ang.norm. POL 2011 Wałach kasztanowata F: Polydor's Erbe
M: Marsylia
O: Marta Jarzębowska
B: Monika Zagrobelne Męcina
K025080
88.

92

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
K023397 616009590190809
89.

93

ROSITAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Sword xx / Glimmerman
M: Rosita / Top Gun
O: Marta Jaroszewska
B: SK Prudnik
K017271 616009690137109
90.

94

SARACEN KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/mk: F: NN
M: NN
O: W Cuglach s.c Agnieszka Kopka, Łukasz Sikorski
B: Brak
K025008 999600077304
91.

96

SONGO BAIO S.I. ITA 2011 Wałach gniada F: Concoral
M: Golden Ladu / Cyrus-B
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: CARBONI GAVINO
K021727 144537
92.

97

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
93.

98

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bajou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K023408 616007661576409
94.

99

WELUR SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Markies V
M: Wolica / Life And Liberty
O: Marcin Kamiński
B: SK Rzeczna
K023761 616009600164413
95.

100

WIDAM KWPN NED 2003 Wałach ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Ilottie / Creool
O: Wiesław Bako
B: Grobbink G.
K008565 5280030303948
Rider Club
Competition
Prize
Gieryszewski Włodzimierz St. KSK Stare Babice
100
SUM:
100.00
Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
350
SUM:
350.00
Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
200
SUM:
200.00
Król Weronika St. KSK Stare Babice
300
SUM:
300.00
Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
400
SUM:
400.00
Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
750
SUM:
750.00
Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
450
SUM:
450.00
Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
650
SUM:
650.00
Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
550
SUM:
550.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bako Wiesław
UKS Military Kąck
WIDAM (100)
2018-05-13
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
VERSUS (98)
2018-05-13
8
Binerowska Monika
AKJ Trójmiasto Sopot
CHIRON (21)
2018-05-13
22
Bohdanowicz Konstancja
BPK - MAZ
2018-05-13
2
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NAVARRA (83)
2018-05-13
Choińska Hanna
KJ Dworek Okuniew
NESSINO (84)
2018-05-13
Ciechowicz Marta
Szwadron Jazdy RP Stara Miłosna
AKR (2)
2018-05-13
18
Czarnomska Gabriela
JKS Olsza
2018-05-13
5
Dąbrowska Daria
KJ Dworek Okuniew
KAMPARI (61)
2018-05-13
2
Dragan Natalia
BPK - MAZ
JASPIS (57)
2018-05-13
4
Durka Joanna
St. SKJ Grobice
2018-05-13
10
Dzięgielewska Karina
St. KSK Stare Babice
JOS (58)
2018-05-13
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
2018-05-13
6
Falkowska Ewelina
KJ Aromer Józefin
KASZMIR (62)
2018-05-13
Gajzler Pola
AKJ Trójmiasto Sopot
JASPER (56)
2018-05-13
9
Gawdzik Klaudia
KJ Aromer Józefin
NIKE (85)
2018-05-13
23
Gierlicz Artur
SKJ Grobice
2018-05-13
17
2018-05-13
1
Gieryszewski Włodzimierz
St. KSK Stare Babice
ARMADA (4)
2018-05-13
10
DINA (31)
2018-05-13
5
100
Gierz Aleksandra
KJ Aromer Józefin
2018-05-13
7
Grzejdziak Wiktoria
TKJ Garbówek
2018-05-13
14
Izmajłowicz Zdzisław
BPK - MAZ
GLORIA (47)
2018-05-13
3
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
CHARIOT (17)
2018-05-13
Jaroszewska Marta
KJ Bingo Człekówka
ROSITAS (93)
2018-05-13
14
Jarzębowska Marta
KJ Bingo Człekówka
2018-05-13
Kadłubowski Aleksander
Klub Jeździecki Strzała Krubiczew
WELUR (99)
2018-05-13
4
Karczmarek Artur
LKS Białka
2018-05-13
16
DRAKA (32)
2018-05-13
Kociankowska Justyna
Milanowska Fundacja na Rzecz Edukacji i Sportu
ARGUS (3)
2018-05-13
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
EMMA (35)
2018-05-13
12
BAZYLIA (10)
2018-05-13
4
350
Kostarczyk Katarzyna
KJ Facimiech
FIONA (44)
2018-05-13
1
Kotyra Natalia
St. SKJ Grobice
MADRYT (71)
2018-05-13
Kowalik Wojciech
SKJ Bobrowy Staw
PAKIET (88)
2018-05-13
9
Kowalska Agnieszka
WKJ Lublin
HAGANA (50)
2018-05-13
13
Kowalska Olga
brak
HEKTOR (52)
2018-05-13
1
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (42)
2018-05-13
4
200
Kozon Martyna
BPK - MAZ
TOLEDO (97)
2018-05-13
Król Weronika
St. KSK Stare Babice
KEMARA (63)
2018-05-13
3
300
2018-05-13
6
Królikowska Anna
SKJ Beckersport Raszyn
ROMINA (92)
2018-05-13
25
Krzemińska Marta
KJ Aromer
DRUID (33)
2018-05-13
24
Krzyśpiak Weronika
KJ Dziecinów
ENIGMA (36)
2018-05-13
11
Kurzyńska Lena
KJ Aromer Józefin
LIVELLO (68)
2018-05-13
3
Liszkiewicz Marta
KJ Walor Mała Nowa Wieś
DIAGRAM (28)
2018-05-13
4
Michalak Zofia
St. KSK Stare Babice
2018-05-13
27
Miszta Sandra
SKJ Grobice
NONA D (86)
2018-05-13
10
Okupny Rafał
St. SKJ Grobice
2018-05-13
Okupny Wiktoria
St. SKJ Grobice
LOGOS (69)
2018-05-13
Pawłowska Hanna
LKJ Gabon Walewice
FIDŻI (43)
2018-05-13
8
Pertkiewicz Laura
JKS Olsza
2018-05-13
3
2018-05-13
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
PEREZ (89)
2018-05-13
2
400
Pietrkiewicz Marta
KJ Dworek Okuniew
MARINA (73)
2018-05-13
21
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2018-05-13
9
Pogodzińska Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
NAOMI (81)
2018-05-13
1
750
Porębska Weronika
St. KSK Stare Babice
BONESTA (13)
2018-05-13
20
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
BEN-HUR (11)
2018-05-13
3
2018-05-13
19
Pruszkowska Kaja
KJ Aromer Józefin
JAREMA (55)
2018-05-13
Radomska Aleksandra
UKS Military Kąck
DEBIUT (25)
2018-05-13
Rapa Oliwia
KJ Aromer Józefin
EX LADY (41)
2018-05-13
3
Rodź Natalia
KJ Aromer Józefin
SARACEN (94)
2018-05-13
2
Schweitzer Wojcieszek Ewa
UKS Military Kąck
2018-05-13
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2018-05-13
Sobiepańska Julia
JKS Salio Besiekierz Rudny
2018-05-13
2
Sopiński Dariusz
KJ Dziecinów
ORIESKA (87)
2018-05-13
12
Steczowicz Zofia
St. SKJ Grobice
2018-05-13
15
Sulowski Dariusz
LKS Białka
2018-05-13
8
2018-05-13
11
JUNO (59)
2018-05-13
5
Sulowski Jarosław
LKS Białka
ESKADA (39)
2018-05-13
7
Świderek-Baran Małgorzata
KJ Aromer Józefin
EPIKUR (37)
2018-05-13
3
450
2018-05-13
13
Świetlik Patrycja
St. SKJ Grobice
2018-05-13
Szwarc Martyna
BPK - MAZ
NATAN (82)
2018-05-13
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
MEQINI (75)
2018-05-13
2
650
LARKIN (65)
2018-05-13
7
2018-05-13
1
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
2018-05-13
1
550
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
2018-05-13
Wieczorek Natalia
UKS Military Kąck
BARON (8)
2018-05-13
5
Witkowska Halszka
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2018-05-13
2
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
CHESTER (20)
2018-05-13
1
Wodzicka Amelia
LKJ Moszna
2018-05-13
2
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
HARLEY (51)
2018-05-13
Woźniak Julia
BPK - MAZ
2018-05-13
Wyżykowski Maurycy
St. SKJ Grobice
2018-05-13
6
Żabowska-Żychowicz Nelly
SKJ Hawajka Majdan
MISTER (77)
2018-05-13
4
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
2018-05-13
3
Żuchowicka Katarzyna
St. Legia Kozielska Warszawa
2018-05-13
Żuchowicka Katarzyna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CHOPIN (22)
2018-05-13
1
Żuchowicki Jakub
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
ARON (5)
2018-05-13
26
Zwolak Zuzanna
AKJ Trójmiasto
2018-05-13
15

Number of Riders: 84

Number of Horses: 95

The sum of prizes: 3 750.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl