Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 22:18:08
2018-05-02 21:46:44
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 16R/N/Zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 18:24:30
2018-05-02 14:39:34
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 10R/L1/Zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:28:03
2018-05-02 14:00:03
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x 6R/N/Zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:27:50
2018-05-02 13:57:45
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x 12R/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 05:16:00
2018-05-01 23:23:21
Milena Frąckowiak NOTA
  • 2x 1R/LL/90 cm - Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 05:15:44
2018-05-01 23:15:58
Dominika Włodarczak HURAGAN
  • 2x 3R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
  • 2x 9R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:03:59
2018-05-01 21:11:17
Renata Trynka NINA ZAREWITSCH
  • 1x 8R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 9R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:04:15
2018-05-01 21:07:22
Renata Trynka LOANA HAB
  • 1x 8R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 9R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:04:37
2018-05-01 21:06:52
Renata Trynka CARANOS' EYE
  • 1x 8R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 9R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:05:12
2018-05-01 21:06:08
Katarzyna Witkowska GIRARD
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:05:28
2018-05-01 21:04:55
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:05:44
2018-05-01 21:04:22
Maja Kaniewska CASHIVO HAB
  • 1x 10R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:05:58
2018-05-01 21:03:35
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 13R/C/Dwufazowu 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:06:11
2018-05-01 20:14:56
Mateusz Kowalczyk EMO
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 15R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 16R/N/Zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 23:04:57
2018-05-01 20:14:25
Mateusz Kowalczyk CON CHELLA
  • 1x 10R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 14R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 15R/P/Zwykły 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 14:45:48
2018-05-01 14:24:49
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 2R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 4R/L1/Zwykły 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 14:21:05
2018-05-01 11:41:44
Leszek Warzecha DUGANO
  • 1x 15R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 16R/N/Zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 14:21:18
2018-05-01 11:41:20
Leszek Warzecha CALIPSO
  • 1x 15R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 16R/N/Zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 14:21:31
2018-05-01 11:40:53
Leszek Warzecha DEEP PURPLE
  • 1x 4R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5R/P/Zwykły 238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 14:20:54
2018-05-01 11:40:18
Leszek Warzecha ESTRAGON
  • 2x 1R/LL/90 cm - Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 11:14:53
2018-05-01 08:58:41
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 2x 1R/LL/90 cm - Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 11:14:38
2018-05-01 07:27:04
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 10R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 14R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 15R/P/Zwykły 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 23:30:24
2018-04-30 22:47:35
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 12R/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
68 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:22:33
2018-04-30 22:03:53
Daria Szymańska MONTANA P
  • 2x 3R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
  • 2x 9R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
67 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:22:56
2018-04-30 21:16:29
Daria Otto LINDA
  • 2x 3R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
  • 1x 10R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 14R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:23:15
2018-04-30 20:57:34
Filip Laskowski PLEJADA
  • 1x 5R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6R/N/Zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:23:32
2018-04-30 20:56:21
Filip Laskowski ELENZA
  • 1x 6R/N/Zwykły 238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:23:51
2018-04-30 20:55:56
Filip Laskowski KRES
  • 1x 4R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5R/P/Zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:24:11
2018-04-30 20:53:58
Maciej Charliński ORLANDO W
  • 1x 2R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 4R/L1/Zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:25:07
2018-04-30 20:52:09
Barbara Gronowska NORMAN
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:24:47
2018-04-30 20:51:30
Amelia Stawińska FIGARO
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 22:22:17
2018-04-30 20:50:50
Zuzanna Nowakowska FIGARO
  • 1x 5R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6R/N/Zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:45:04
2018-04-30 20:31:05
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 2x 3R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 19:04:39
2018-04-30 18:46:16
Wiktoria Walkiewicz SESILA G
  • 1x 2R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 3R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 19:04:56
2018-04-30 18:06:51
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 8R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 19:04:26
2018-04-30 17:18:18
Joanna Słabowska SOLO
  • 2x 9R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 15:35:15
2018-04-30 14:44:18
Izabela Matysiak DURGA
  • 2x 1R/LL/90 cm - Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 2x 7R/LL/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 14:42:30
2018-04-30 14:21:34
Kacper Stefaniak CAVALDOS
  • 2x 1R/LL/90 cm - Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 13:43:17
2018-04-30 13:12:34
Marcin Łączny INTRYGA
  • 1x 15R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 16R/N/Zwykły 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 13:43:27
2018-04-30 13:12:13
Marcin Łączny WIENA
  • 1x 15R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 16R/N/Zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 13:43:38
2018-04-30 13:11:15
Marcin Łączny GALAKIDO
  • 1x 7R/LL/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 13:43:06
2018-04-30 13:10:44
Monika Boruch KAMRAT
  • 2x 9R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 09:40:18
2018-04-30 09:35:02
Kornelia Drążkiewicz LIZBONA
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 22:06:18
2018-04-29 21:57:26
Borys Trojanowicz EURUTEC TOSIA
  • 2x 1R/LL/90 cm - Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 22:06:31
2018-04-29 21:56:44
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 2x 2R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 22:06:04
2018-04-29 21:56:15
Aleksandra Trojanowicz GRACENTO S
  • 1x 5R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6R/N/Zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 22:05:45
2018-04-29 21:12:23
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 2x 8R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 20:46:38
2018-04-29 20:43:29
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 18:24:49
2018-04-29 17:04:24
Zuzanna Meyer CYTRA
  • 1x 14R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 15R/P/Zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 18:24:29
2018-04-29 14:48:05
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 6R/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
  • 1x 12R/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 16R/N/Zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 07:19:09
2018-04-28 22:09:27
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 21:59:25
2018-04-28 21:12:36
Katarzyna Kowalska SAKE
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 07:19:57
2018-04-28 20:21:35
Julia Matuszczak MARS
  • 1x 7R/LL/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 20:16:14
2018-04-28 20:14:00
Marek Juszczak RICO
  • 1x 8R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 10R/L1/Zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 07:20:49
2018-04-28 20:04:31
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x 7R/LL/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 07:21:05
2018-04-28 20:03:51
Ramsha Khan MARLON BRANDO LP
  • 2x 7R/LL/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 07:21:20
2018-04-28 20:01:58
Julia Janiak SAWANA
  • 1x 7R/LL/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 8R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 20:15:32
2018-04-28 13:42:01
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 2x 3R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 20:59:53
2018-04-28 09:53:48
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 4R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5R/P/Zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 09:53:31
2018-04-28 09:37:33
Hanna Jachimowicz MOSSA
  • 1x 12R/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 13R/C/Dwufazowu 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 09:53:48
2018-04-28 09:37:06
Ida Pozarzycka LORGO
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 09:54:36
2018-04-28 09:36:44
Oliwia Palacz FALCON
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 09:54:51
2018-04-28 09:36:12
Julia Biskup TEKILA-K
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 09:55:05
2018-04-28 09:35:53
Julia Biskup HINDUSKA DAMA L
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 09:55:24
2018-04-28 09:35:29
Aleksandra Boczkowska TUNIS
  • 1x 1R/LL/90 cm - Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 2R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 09:55:39
2018-04-28 09:33:39
Malwina Łapacz LEGOLAS
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 09:55:57
2018-04-28 09:33:20
Malwina Łapacz DENIS
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 14:08:25
2018-04-27 10:37:31
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 14:08:14
2018-04-27 10:00:34
Gabriela Starzyńska KWIRYN
  • 2x 3R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
  • 2x 9R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 14:08:03
2018-04-27 10:00:09
Patrycja Obst GEPARD
  • 2x 3R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
  • 2x 9R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:43:07
2018-04-26 23:09:34
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/N/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 22:28:50
2018-04-26 21:47:50
Iga Wesołowska CASSINI BOMB
  • 1x 4R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5R/P/Zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 13:50:32
2018-04-26 16:14:38
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 2x 4R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 07:20:35
2018-04-26 15:57:47
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 1x 4R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5R/P/Zwykły 238.2.1
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:11:47
2018-04-23 21:01:52
Amelia Gramza PIRAT
  • 1x 1R/LL/90 cm - Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 2R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:11:32
2018-04-23 20:49:59
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:06:32
2018-04-23 17:28:22
Alicja Łączkowska BLANKA K
  • 2x 1R/LL/90 cm - Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:06:08
2018-04-23 16:20:26
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:43:32
2018-04-23 10:42:03
Marika Jankowiak FERRERO
  • 1x 4R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5R/P/Zwykły 238.2.1
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
  • 1x 15R/P/Zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:43:41
2018-04-23 09:07:35
Celina Urbanowicz WENA
  • 1x 10R/L1/Zwykły 238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:43:51
2018-04-23 09:07:06
Celina Urbanowicz LOTOS
  • 1x 1R/LL/90 cm - Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
  • 1x 2R/L/Dokładności bez rozgrywki 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 08:51:31
2018-04-23 08:49:51
Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
  • 1x 17R/C/GRAND PRIX_46 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_10 Memoriał HENRYKA HELAKA
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 08:51:16
2018-04-23 08:49:34
Wojciech Dahlke A QUITE
  • 1x 17R/C/GRAND PRIX_46 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_10 Memoriał HENRYKA HELAKA
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 08:50:53
2018-04-23 08:49:22
Agata Dahlke ULILEN
  • 1x 17R/C/GRAND PRIX_46 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_10 Memoriał HENRYKA HELAKA
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 08:50:36
2018-04-23 08:49:02
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 17R/C/GRAND PRIX_46 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_10 Memoriał HENRYKA HELAKA
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 09:53:08
2018-04-22 20:29:24
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x 6R/N/Zwykły 238.2.1
  • 2x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-21 07:36:26
2018-04-20 16:17:29
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 5R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 6R/N/Zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 18:21:55
2018-04-18 20:58:14
Ziemowit Nowicki OLANDI
  • 1x 9aR/P i N/Talent Wielkopolski
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 2x 15R/P/Zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:42:32
2018-04-07 21:11:38
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 17R/C/GRAND PRIX_46 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_10 Memoriał HENRYKA HELAKA
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-16 18:42:49
2018-04-07 21:11:22
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 17R/C/GRAND PRIX_46 BŁĘKITNA WSTĘGA WIELKOPOLSKI_10 Memoriał HENRYKA HELAKA
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (J.)
O026534
2. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
3. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
4. Boczkowska Aleksandra KJ Liljówka Stęszewko
S
O031460
5. Boruch Monika KJ Wiecanowo
2003 (JM.)
O033057
6. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
7. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
8. Charliński Maciej LKJ Abaria Iwno
S
O008601
9. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
10. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
11. Drążkiewicz Kornelia LKJ Abaria Iwno
1998 (MJ.)
O009296
12. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
13. Frandzelska Wiktoria KJ Wiecanowo
2000 (J.)
O033150
14. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
15. Gniadek Oliwia BPK - WIE
2002 (J.)
O037779
16. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
17. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
18. Hybiak Adam KJ St. Adamus
19. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
20. Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
1997 (MJ.)
O003957
10060453
21. Janiak Julia UKS Trójka
2003 (JM.)
O044611
22. Jankowiak Marika KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (J.)
O034517
23. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
24. Juszczak Marek UKS Trójka
S
O014526
25. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
26. Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
1998 (MJ.)
O009716
27. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
O044670
28. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
29. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2006 (JM.)
O044626
30. Kowalczyk Mateusz BPK - WIE
S
O024213
31. Kowalska Katarzyna UKS Trójka
2003 (JM.)
O034752
32. Krajewski Damian St. Kraju Jumoing Team
33. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
34. Łączkowska Alicja Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2001 (J.)
O037313
35. Łączny Marcin KJ Wiecanowo
S
O023027
36. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (J.)
O039901
37. Matuszczak Julia UKS Trójka
2005 (JM.)
O044671
38. Matysiak Izabela KJ Jeziorki-Osieczna
S
O009313
39. Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O024034
40. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (J.)
O031585
41. Nagła Kornelia KJ St. Adamus
42. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (JM.)
O035386
43. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
44. Nowicki Ziemowit St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O034027
45. Obst Patrycja Budzyński KS Kłos
S
O020432
46. Otto Daria LKS Cwał Poznań
2001 (J.)
O026588
47. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
O021552
48. Palacz Oliwia KJ Liljówka Stęszewko
2004 (JM.)
O043165
49. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
50. Pełeszczak Paulina St. KJ Gronówka
S
O047112
51. Pozarzycka Ida KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030569
52. Radowski Jonasz BPK - WIE
2001 (J.)
O040781
53. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
54. Starzyńska Gabriela Budzyński KS Kłos
2003 (JM.)
O045420
55. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
56. Stefaniak Kacper KJ Ostrowo Młyn
2001 (J.)
O043302
57. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
58. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
1997 (MJ.)
O037937
59. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
60. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
61. Trynka Renata KJ Gołębin Stary
2003 (JM.)
O045645
62. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
63. Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
S
O032997
64. Walkiewicz Wiktoria Racocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
00262006082
65. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
66. Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
1997 (MJ.)
O030575
67. Wiącek Anna St. Grupy Nickel
2001 (J.)
O046968
68. Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
S
O022779
69. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
70. Włodarczak Dominika BPK - WIE
S
O025987
71. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
72. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
73. Wyrwa Bartosz KJ Liljówka Stęszewko
O009173
74. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
75. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

117

A QUITE HUNWB HUN 2004 Wałach gniada F: Quidams Rubin / Quidam De Revel
M: Libelle / Landor S
O: Antoni Dahlke
B:
K009261 HUNMIM042782004 102YO65
2.

23

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B: Marian Zmyślony
K017207 POL007610120406
3.

34

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: Kresin Eckhard/ Ger
K021382 DE421000033208 106AH85
4.

193

Antiqua F:
M:
O:
B:
5.

124

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
K018604 616009600202711
6.

169

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
K025236 616007610128112
7.

186

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
8.

189

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
9.

123

BLANKA K WLKP POL 2004 Klacz gniada F: Sir Nill /
M: Boliwia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak
10.

102

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
11.

172

CALIPSO SP POL 2007 Wałach gniada F: Aviano /
M: Carola /
O: Urszula Farysej
B: Bolesław Danilewicz
K023413 009640073807
12.

181

CARANOS' EYE HOL GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Carano / Capitol I
M: Prinzess II / Carpaccio
O: Hans Peter Petersen
B: Hans Peter Petersen
K017241 DE421000123608
13.

191

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
14.

114

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
15.

177

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
16.

178

CASHIVO HAB BAVAR GER 2012 Wałach siwa F: Casino / Capitol I
M: Chiva / Coriolan
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
K023551 DE481810026812
17.

126

CASSINI BOMB MECKL GER 2008 Wałach gniada F: Cassgo / Cassini II
M: Ariella / Araconit
O: Iga Wesołowska
B: Mathias Martens
K014479 DE427270508908
18.

143

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
19.

153

CAVALDOS HOL POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Canto / Canturo
M: Noblesse XVII / Coriander
O:
B: Wojciech Kasperski
K016690 DE421000082010
20.

198

CHARLIE 254 hol 2008 wał c.gn. F: Clarimo / Clearway
M: Arosa / Corrado I
O:
B:
21.

187

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
22.

158

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
23.

175

CON CHELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Con Chello / Chello I
M: Enigma L / Escudo I
O: Mateusz Kowalczyk
B: Sylke Kussner
K024916 DE431316589212
24.

127

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
25.

142

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Ludger / Laptop
M: Czacza / Tango
O: Norbert Meyer
B: Sylwester Kosiński
K015026 POL009680054604
26.

171

DEEP PURPLE KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Drossan / Drosselklang II
M: Zusette DJ / Quasimodo Z
O: Marcin Grobelny
B:
K022457 528008080264808
27.

45

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Krzysztof Łapacz
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K017356 POL007600111504
28.

173

DUGANO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Namelus R / Concorde
M: Godette / Renville
O: Monika Chojnacka
B:
K014392 528003000813284
29.

154

DURGA SP POL 2014 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Izabelka Matysiak
B:
brak
30.

163

ELENZA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Vleut / Quick Star
M: Selenza / No Ski
O: ---
B: ---
528003200903598 528003200903598
31.

176

EMO SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi / Favoritas
M: Emocja / Le Voltaire
O: Julita Janusz
B: SK Dobrzyniewo
K024914 616009610063312
32.

170

ESTRAGON SP POL 2014 Wałach gniada F: Lord Star / Lord
M: Erotessa / Atlas Bavaria
O: Bogdan Jarych
B: Bogdan Jarych
K025585 616009610158514
33.

115

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
34.

147

EURUTEC TOSIA Kuc Fel POL 2011 Klacz tarantowata/kuc: F: Figaro / Topaz
M: Tola /
O: Eurutec Sp. z o. o.
B: Leszek Pawlak
K021828 616013610166511
35.

144

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
K023983 056015Z55508213
36.

190

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
K022536 DE427270656109
37.

35

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O:
B:
K020803 528003201010624
38.

121

FERRERO SP POL 2008 Wałach gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K016048 POL007610179508
39.

179

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
O: Jana Beck
B: Georg Gerken jun.
K025543 DE431314204810
40.

159

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
O: Katarzyna Nowakowska
B: SK Walewice
K013733 POL009590242606
41.

168

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
K021141 616007600249610
42.

19

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
K018746 616013520054110
43.

150

GALAKIDO SP POL 2010 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Gaja / Austin
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023168 616009610160310
44.

128

GEPARD SP POL 2012 Wałach gniada/176 F: Pauillac De Meia Lua /
M: Gligenia II /
O: Obst Patrycja
B: SK Ochaby
K025434 616009540109112
45.

180

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziebkowski
B: Genactiv Sp.z .o .o
K021983 616009640058712
46.

110

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Czumen K / Ariados
M: Gabi / Pionier
O: Katarzyna Paradowska
B: Józef Morawiec
K017567 POL007610064908
47.

145

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Olek Trojanowicz
B: Stanisław Szurik
K016388 POL009520050408
48.

174

HERA TS . POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
49.

134

HINDUSKA DAMA L WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Drako / Drakdream
M: Higa / Arkan
O: Liliana Błochowiak-Jachimowicz
B: Grzegorz Jachimowicz
K010900 616007610012606
50.

184

HURAGAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Oskariusz/
M: Hana/
O: Dominika Włodarczak
B: Dominika Sztanka
brak 009610063605
51.

152

INTRYGA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Pigmalion / Arak
M: Hema / Burnus
O: Rajmund Łączny
B: Rajmund Łączny
K021142 007520086009
52.

104

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Lagrain / Landgraf I
M: Jacquelien / Zuidhorn
O: Paweł Augustyniak
B: Małgorzata Balcerzak
K010048 POL009590050004
53.

130

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Elżbieta Jendryke
B: Katarzyna Kinstler- Korban
K010873 POL009670056106
54.

149

KAMRAT WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Colox Cup / Con Capitol
M: Kamina / Nippon
O: Leszek Boruch
B: SK Rzeczna Sp. z o. o.
K017822 616007600107410
55.

106

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
56.

195

KASKADA F:
M:
O:
B:
57.

162

KRES WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Romario / Caletto's Son
M: Karina / Poplon
O: Wiesław Laskowski
B: Anna Balukiewicz
K025147 616007610137013
58.

129

KWIRYN SP POL 2011 Wałach gniada F: Argus / Sir Nell
M: Kliwia / Kamerton
O: Marek Gałowski
B: Marek Gałowski
K025499 616999610211309
59.

53

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
60.

132

LEGOLAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Rasch(Rekrut) / Ramirado
M: Landfee I / Landcolt B
O: Grzegorz Spytek
B: Leszek Spytek
K016784 616009610223207
61.

165

LINDA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rodos / Lais
M: Loska / Lew II
O: Dariusz Otto
B: Paweł Sass
K025587 POL999590250506
62.

192

Linus 217 F:
M:
O:
B:
63.

148

LIZBONA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Almetto P / Rabiatos Z
M: Lama / West
O: Jacek Drążkiewicz
B: Bogdan Siwak
K014072 POL009640088706
64.

182

LOANA HAB BAVAR GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Olympic Fire / Odermus R
M: Lilli Marlen II /
O: Anne Tilp
B: Anne Tilp
brak
65.

137

LORGO SP POL 1995 Wałach ciemnogniada F: Louis / Landgraf I
M: Barba / Cynik
O: Dorota Stabiszewska
B: x
K003087 POL009670002995
66.

119

LOTOS WLKP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Ilok /
M: Brazylia /
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
K024976 POL999611168301
67.

118

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
O: Antoni Dahlke
B:
K023127 056002W00302472
68.

108

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada F: Dragon- B / Power Prince
M: Milly La Foret / Turbud Alino
O: Zofia Duchniewska
B: Paweł Drobnik
K011691 POL009610287106
69.

111

MARS Typ Szlach. POL 2007 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Marek Juszczak
B: NN
K019521 616999610310407
70.

166

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
71.

138

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
O: Hanna Jachimowicz
B: Artur Dąbrowski
K020996 616009680045012
72.

42

NEKTON PLUS REN POL 2005 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169 DE443438505005
73.

183

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ostara / Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: Feldhaus Henrike
K020496 DE421000114511
74.

167

NOREK WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
O: Eryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846 616007610116309
75.

160

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
76.

185

NOTA XX POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Indy Champ
M: Nemi
O: SK Iwno
B: SK Golejewko
brak
77.

194

ODRECKA F:
M:
O:
B:
78.

100

OLANDI WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Landos / Lord
M: Opozycja / Hacel
O: Ziemek Nowicki
B: Urszula Farysej
K008816
79.

161

ORLANDO W WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Chap / Cellestial
M: Osaka / Czynel
O: Krystyna Charlińska
B: Jacek Wilczyński
K021599 616007610016911
80.

125

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O: Leszek Gramza
B: Zdzisław Laskowski
K023491 616007670137309
81.

164

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
82.

157

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
83.

112

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
O: Anna Słodkiewicz
B: Wolfgang Brinkmann
K018681 DE441410603511
84.

188

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido / Animo
M: Reonetty / Belmondo
O: Marian Nickel
B:
K007731 009611193002
85.

139

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
O: Marek Juszczak
B: Grzegorz Stranz
K023226 616007610079310
86.

140

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
O: Błażej Kowalski
B: SK Racot
K012510 POL009611193703
87.

107

SAWANA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: NN
M: Kinga
O: Marek Juszczak
B: NN
K025089 POL999610263206
88.

156

SESILA G SP POL 2009 Klacz bułana F: World Star 4 / World Cup I
M: Sekstyna / Saphir
O: Jerzy Gościniak
B: Jerzy Gościniak
K023778 616009610123809
89.

109

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Corde
M: Sexicola / Wolver Heights
O: Szymon Kocioruba
B: Jacek Gaczkowski
K013520 POL009590093105
90.

155

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
91.

133

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Rafał Rostowski
K015133 POL009520038907
92.

116

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
93.

103

UNKA HOL. GER 2004 Klacz gniada F: Loran
M: Wonne XII / Landgraf I
O: Paulina Pełeszczak
B: Paulina Pełeszczak
K025374 DE421000011904
94.

196

VANDAMME F:
M:
O:
B:
95.

120

WENA SP POL 2002 Klacz gniada F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
O: Katarzyna Siudzińska
B: S.P.R. Agrofirma
K020797 POL009611205402
96.

151

WIENA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajon De Rouet / Baloubet De Rouet
M: Wenus / Witbooi
O: Marcin Łączny
B: Gospodarstwo Rolne WIENC-ROL Sp. z o. o.
K023170 009610176407
97.

105

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Michael Angelo F
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jacek Maria
K022618 616009610014513
98.

146

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
O: Aleksander Trojanowicz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K022604 616009510252813
Rider Club
Competition
Prize
Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
50
SUM:
50.00
Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
1000
100
SUM:
1100.00
Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
2500
SUM:
2500.00
Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
100
250
SUM:
350.00
Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
100
SUM:
100.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
350
SUM:
350.00
Jachimowicz Hanna KJ Liljówka Stęszewko
300
600
SUM:
900.00
Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
50
400
50
SUM:
500.00
Kowalczyk Mateusz BPK - WIE
50
SUM:
50.00
Kowalska Katarzyna UKS Trójka
100
SUM:
100.00
Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
300
150
200
200
SUM:
850.00
Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
150
SUM:
150.00
Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
100
150
SUM:
250.00
Paradowska Katarzyna UKS Trójka
200
200
SUM:
400.00
Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
50
500
SUM:
550.00
Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
50
100
SUM:
150.00
Warzecha Leszek KJ Zagórów
250
50
SUM:
300.00
Widzińska Wiktoria KJ Sokół Damasławek
50
SUM:
50.00
Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
200
300
SUM:
500.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
1500
SUM:
1500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
ARAM - AS (124)
2018-05-05
12
2018-05-05
26
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
JASYR (104)
2018-05-04
5
2018-05-04
3
50
2018-05-04
2018-05-05
17
2018-05-05
4
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
2018-05-05
21
2018-05-05
24
Boczkowska Aleksandra
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (133)
2018-05-04
2018-05-04
1
Boruch Monika
KJ Wiecanowo
KAMRAT (149)
2018-05-05
2018-05-05
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-05-06
11
2018-05-06
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (190)
2018-05-05
3
2018-05-05
12
Charliński Maciej
LKJ Abaria Iwno
ORLANDO W (161)
2018-05-04
1
2018-05-04
8
2018-05-06
1
2018-05-06
15
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
EULVE (115)
2018-05-06
3
1000
ULILEN (116)
2018-05-06
13
VANDAMME (196)
2018-05-06
6
100
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
A QUITE (117)
2018-05-06
1
2500
2018-05-06
Drążkiewicz Kornelia
LKJ Abaria Iwno
LIZBONA (148)
2018-05-05
2018-05-05
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (106)
2018-05-04
10
2018-05-04
6
Frandzelska Wiktoria
KJ Wiecanowo
POKER (157)
2018-05-05
2018-05-05
5
2018-05-05
8
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (102)
2018-05-04
6
2018-05-05
2018-05-05
3
100
2018-05-06
2
250
Gniadek Oliwia
BPK - WIE
2018-05-05
2018-05-05
31
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
PIRAT (125)
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-04
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (160)
2018-05-05
7
2018-05-05
21
2018-05-06
3
100
Hybiak Adam
KJ St. Adamus
KASKADA (195)
2018-05-06
1
2018-05-06
10
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-05-06
1
350
Jachimowicz Hanna
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (138)
2018-05-05
1
300
2018-05-05
1
600
Janiak Julia
UKS Trójka
SAWANA (107)
2018-05-05
4
2018-05-05
9
Jankowiak Marika
KJ Podkowa Gruszczyn
FERRERO (121)
2018-05-04
2
2018-05-04
5
2018-05-05
17
2018-05-05
1
2018-05-06
5
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-05-05
17
2018-05-05
12
Juszczak Marek
UKS Trójka
RICO (139)
2018-05-05
4
2018-05-05
10
2018-05-05
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (19)
2018-05-05
2
Kaniewska Maja
KJ Gołębin Stary
CASARO (177)
2018-05-05
4
50
2018-05-05
2
400
2018-05-06
12
2018-05-05
7
2018-05-05
8
2018-05-06
7
FIDELIO (179)
2018-05-05
12
2018-05-05
4
50
2018-05-06
7
Khan Ramsha
UKS Trójka
2018-05-05
2018-05-05
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
BADOLAN (186)
2018-05-05
COCO GOLD (187)
2018-05-04
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
SEXMISJA (109)
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-05
Kowalczyk Mateusz
BPK - WIE
2018-05-05
8
2018-05-05
14
2018-05-06
1
2018-05-06
14
EMO (176)
2018-05-05
9
2018-05-06
13
2018-05-06
4
50
Kowalska Katarzyna
UKS Trójka
SAKE (140)
2018-05-05
2
100
2018-05-05
6
Krajewski Damian
St. Kraju Jumoing Team
Linus 217 (192)
2018-05-05
2018-05-05
1
Antiqua (193)
2018-05-05
2018-05-05
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
KRES (162)
2018-05-04
7
2018-05-04
7
2018-05-05
2
2018-05-05
15
2018-05-06
8
ELENZA (163)
2018-05-04
1
300
2018-05-05
4
150
2018-05-06
9
PLEJADA (164)
2018-05-04
1
200
2018-05-04
2
200
2018-05-05
5
2018-05-05
5
2018-05-06
10
Łączkowska Alicja
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
BLANKA K (123)
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-05
1
2018-05-05
7
Łączny Marcin
KJ Wiecanowo
GALAKIDO (150)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-06
WIENA (151)
2018-05-06
INTRYGA (152)
2018-05-06
Łapacz Malwina
KJ Profil Piła
DENIS (45)
2018-05-05
6
2018-05-05
4
LEGOLAS (132)
2018-05-05
12
2018-05-05
27
Matuszczak Julia
UKS Trójka
MARS (111)
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-05
Matysiak Izabela
KJ Jeziorki-Osieczna
DURGA (154)
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-05
1
2018-05-05
4
Meyer Zuzanna
St. KJ Gronówka
CYTRA (142)
2018-05-06
1
2018-05-06
2
150
Moszczyńska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-05-04
3
100
2018-05-05
10
2018-05-06
3
150
Nagła Kornelia
KJ St. Adamus
ODRECKA (194)
2018-05-06
1
2018-05-06
6
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2018-05-04
9
2018-05-04
2018-05-05
2018-05-05
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
FIGARO (159)
2018-05-06
6
2018-05-04
10
2018-05-04
5
2018-05-05
9
2018-05-05
28
2018-05-06
5
Nowicki Ziemowit
St. KJ Gronówka
OLANDI (100)
2018-05-05
24
2018-05-05
7
2018-05-06
2018-05-06
12
Obst Patrycja
Budzyński KS Kłos
GEPARD (128)
2018-05-04
4
2018-05-04
1
2018-05-05
2018-05-05
Otto Daria
LKS Cwał Poznań
LINDA (165)
2018-05-04
1
2018-05-04
2018-05-06
2018-05-04
1
2018-05-05
2018-05-06
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (168)
2018-05-05
6
2018-05-05
6
2018-05-06
2018-05-06
2018-05-05
Palacz Oliwia
KJ Liljówka Stęszewko
FALCON (19)
2018-05-05
2018-05-05
17
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
GOLIAT (110)
2018-05-05
1
200
2018-05-05
2
200
Pełeszczak Paulina
St. KJ Gronówka
UNKA (103)
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-04
Pozarzycka Ida
KJ Liljówka Stęszewko
LORGO (137)
2018-05-05
29
2018-05-05
21
Radowski Jonasz
BPK - WIE
2018-05-04
4
2018-05-04
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (155)
2018-05-05
4
2018-05-05
2
Starzyńska Gabriela
Budzyński KS Kłos
KWIRYN (129)
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-05
2018-05-05
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
FIGARO (159)
2018-05-05
10
2018-05-05
8
Stefaniak Kacper
KJ Ostrowo Młyn
CAVALDOS (153)
2018-05-04
2018-05-04
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2018-05-05
5
2018-05-05
6
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
MONTANA P (166)
2018-05-04
3
2018-05-04
2018-05-05
2018-05-05
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2018-05-04
4
50
2018-05-04
7
2018-05-06
4
500
ZAWRAT (146)
2018-05-04
5
2018-05-04
3
2018-05-06
1
2018-05-06
1
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
2018-05-04
2018-05-04
HERA TS (174)
2018-05-04
2018-05-04
3
2018-05-06
10
2018-05-06
11
Trynka Renata
KJ Gołębin Stary
2018-05-05
8
2018-05-05
2018-05-05
1
2018-05-05
9
LOANA HAB (182)
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-05
4
2018-05-06
14
2018-05-05
1
2018-05-05
3
2018-05-06
10
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
NOREK (167)
2018-05-05
7
Urbanowicz Celina
JUKS Abakus Kaczyna
LOTOS (119)
2018-05-04
2018-05-04
3
2018-05-05
4
2018-05-05
6
2018-05-06
13
WENA (120)
2018-05-05
1
2018-05-05
3
50
2018-05-04
4
2018-05-04
2
100
2018-05-06
9
Walkiewicz Wiktoria
Racocki Klub Jeździecki
SESILA G (156)
2018-05-04
2018-05-04
4
2018-05-04
4
2018-05-05
2018-05-05
5
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
ESTRAGON (170)
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-04
6
2018-05-04
9
CALIPSO (172)
2018-05-06
1
250
2018-05-06
8
DUGANO (173)
2018-05-06
4
50
2018-05-06
2018-05-06
1
Wesołowska Iga
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-06
2018-05-04
2018-05-05
10
2018-05-05
2018-05-05
5
2018-05-06
16
Wiącek Anna
St. Grupy Nickel
RAVEN (188)
2018-05-05
2018-05-05
3
2018-05-05
Widzińska Wiktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (114)
2018-05-04
8
2018-05-04
4
50
Witkowska Katarzyna
KJ Gołębin Stary
GIRARD (180)
2018-05-05
11
2018-05-05
2018-05-05
3
200
2018-05-06
5
300
Włodarczak Dominika
BPK - WIE
HURAGAN (184)
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-05
2018-05-05
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
ARTERIA (169)
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-06
1
2018-05-06
10
2018-05-06
8
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-05-05
12
2018-05-05
29
Wyrwa Bartosz
KJ Liljówka Stęszewko
NOTA (185)
2018-05-04
2018-05-04
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2018-05-05
13
2018-05-05
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
ALEXA (34)
2018-05-06
2
1500
2018-05-06
7

Number of Riders: 75

Number of Horses: 98

The sum of prizes: 10 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl