Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 10:28:32
2018-05-01 12:52:39
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 28/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 10:29:03
2018-05-01 12:50:28
Jagoda Kierznowska BELLA DONNA
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 12:05:47
2018-04-28 21:34:37
Oliwia Pleśnierowicz SNOOPY
  • 2x 3/70/na styl jeźdźca
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 06:42:22
2018-04-27 00:07:33
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 2x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 16:35:25
2018-04-26 16:02:46
Hanna Kowalewska JULA MUSICAL MYSTERY
  • 2x 3/70/na styl jeźdźca
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 21:43:49
2018-04-25 21:32:24
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/Finał gr. C/95 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 20:57:12
2018-04-25 20:46:25
Oliwia Palacz FALCON
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 20:56:44
2018-04-25 20:44:11
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 2x 3/70/na styl jeźdźca
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 05:50:39
2018-04-24 23:26:45
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 22:24:19
2018-04-24 20:57:37
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 22:24:08
2018-04-24 20:56:47
Natalia Sydow RASZKA
  • 2x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 22:23:55
2018-04-24 20:55:52
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 22:23:43
2018-04-24 20:52:47
Marcelina Jackowiak BARKAROLA
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 22:23:27
2018-04-24 15:05:50
Karolina Heydel MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 2x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:00:50
2018-04-24 13:52:01
Pola Rynowiecka DORA
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 14:00:35
2018-04-24 13:51:08
Olaf Rynowiecki GARGAMEL GB
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/Finał gr. C/95 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:34:26
2018-04-23 21:48:26
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/Finał gr. C/95 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:34:11
2018-04-23 21:38:10
Nel Skotarczak DENIS
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:33:55
2018-04-23 21:34:11
Nel Skotarczak BATOR
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:33:34
2018-04-23 21:32:56
Agata Maćkowska LEON
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:33:14
2018-04-23 21:30:30
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/L - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 14/P - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 31/Finał Dzieci II/110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 22:32:57
2018-04-23 21:28:42
Dominika Henzel TIFFANY
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120/na styl jeźdźca
  • 1x 25/130 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 32/Grand Prix D/E/120cm dwunawrotowy
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:12:58
2018-04-23 21:00:56
Amelia Gramza WAGABUNDA PONYSPORT
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:12:43
2018-04-23 21:00:28
Zuzanna Kucharska BIG LORD
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:12:28
2018-04-23 20:59:53
Zuzanna Kucharska BAILANDO
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:01:42
2018-04-23 19:29:28
Olga Tuliszkiewicz TYPIER
  • 1x 31/Finał Dzieci II/110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 17:10:34
2018-04-23 18:25:25
Helena Piontek GABON
  • 2x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 37/80cm/Pocieszenia dokładności art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 17:10:22
2018-04-23 18:24:03
Barbara Piontek ROLEX 2
  • 2x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:03:23
2018-04-23 17:43:39
Małgorzata Zubrycka DIABLO GRAN
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 32/Grand Prix D/E/120cm dwunawrotowy
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:03:39
2018-04-23 17:41:42
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 34/Finał Rundy Jun. i Młodz./130cm/135 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:03:56
2018-04-23 17:39:54
Małgorzata Zubrycka ALEXA
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 16/C - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 34/Finał Rundy Jun. i Młodz./130cm/135 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:04:10
2018-04-23 17:27:13
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:04:25
2018-04-23 17:26:42
Julia Pięta OSCAR
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:02:25
2018-04-23 17:11:44
Julia Pięta MARCOS
  • 2x 4/80/na styl jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:40:00
2018-04-23 12:09:16
Natalia Knopkiewicz PASJONATA POKER
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:40:24
2018-04-23 09:06:00
Dominika Siudzińska APIS
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:40:35
2018-04-23 09:05:17
Aleksandra Krawczyńska BRANDON
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:40:46
2018-04-23 07:27:18
Amelia Zubczyńska D'ACORD
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:40:57
2018-04-22 20:26:46
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 5/90/na styl jeźdźca
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:41:07
2018-04-22 20:25:26
Michalina Chudy PORTOS
  • 2x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:41:18
2018-04-22 20:24:12
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:41:30
2018-04-22 20:23:20
Maria Michalska PASJONATA AMIGO
  • 2x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:41:39
2018-04-22 20:22:20
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 2x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:41:50
2018-04-22 20:20:43
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 2x 8/120/na styl jeźdźca
  • 1x 24/120 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 32/Grand Prix D/E/120cm dwunawrotowy
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:41:59
2018-04-22 20:19:05
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120/na styl jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 24/120 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 32/Grand Prix D/E/120cm dwunawrotowy
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 19:11:10
2018-04-19 19:18:23
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 8/120/na styl jeźdźca
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-18 22:17:23
2018-04-18 10:33:19
Natalia Łazowska NESKA
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:42:12
2018-04-18 07:40:12
Zuzanna Liszkowska GRAN CHACO
  • 2x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:42:22
2018-04-18 07:39:29
Julia Walorek FALCO
  • 2x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:42:32
2018-04-18 07:38:33
Antoni Śliwiński APLA
  • 2x 2/60/na styl jeźdźca
  • 2x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:42:41
2018-04-18 07:37:47
Antoni Śliwiński DOLMET MILKA
  • 2x 2/60/na styl jeźdźca
  • 2x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:42:53
2018-04-18 07:37:05
Nell Sówka S-PIORUN
  • 2x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:39:50
2018-04-18 07:36:02
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 2x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 14:39:21
2018-04-18 07:35:18
Marta Konarska JACOB
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. B/85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 08:49:54
2018-04-16 13:56:08
Martyna Ufnal MACBETH
  • 2x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 08:49:35
2018-04-16 13:54:59
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 2x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 26/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 08:48:58
2018-04-13 19:43:57
Wiktoria Jannasz PORTOS
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/P - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 31/Finał Dzieci II/110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 08:48:39
2018-04-13 19:42:55
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/P - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 33/Grand Prix Dzieci I/125 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
2. Chudy Michalina KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O049507
3. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
4. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
5. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (Mł.)
O041435
6. Gramza Amelia St. Rodan Club Skrzynki
2006 (JM.)
O036337
7. Henzel Dominika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O032572
8. Heydel Karolina Pony Jumping Team Poznań
2003 (JM.)
O039348
9. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
10. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (Mł.)
O039011
11. Jannasz Wiktoria SKJ Poczernin
2005 (JM.)
O038818
12. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
13. Kierznowska Jagoda KJ Kietlów
2007 (Mł.)
O045671
14. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
15. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
16. Kowalewska Hanna LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O044620
17. Krawczyńska Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2004 (JM.)
O044698
18. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
19. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
20. Łazowska Natalia KJ Dworek Okuniew
2007 (Mł.)
O043384
21. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (J.)
O045909
22. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
23. Michalska Maria KJ Ranczo Kołata
2007 (Mł.)
O047667
24. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (J.)
O031585
25. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
26. Osuch Aleksandra KJ Podkowa Gruszczyn
27. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2004 (JM.)
O038379
28. Palacz Oliwia KJ Liljówka Stęszewko
2004 (JM.)
O043165
29. Pięta Julia Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2007 (Mł.)
O039010
30. Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kultyrą na TY
2006 (JM.)
O046626
31. Piontek Barbara Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
32. Piontek Helena Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2006 (JM.)
O044520
33. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
34. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (Mł.)
O044812
35. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
36. Skotarczak Nel St. KJ Stajnia Adamus Nowe Miasto n/Wartą
2009 (Mł.)
O049131
37. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
38. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
39. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
40. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
41. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
42. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (Mł.)
O036152
43. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
44. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
45. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
46. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
47. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B: Marian Zmyślony
K017207 POL007610120406
2.

34

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: Kresin Eckhard/ Ger
K021382 DE421000033208 106AH85
3.

105

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Arabeska / Czynel
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
K025236 616007610128112
4.

38

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
O:
B: Krzysztof Lik
K013436 POL007590152908 104OZ10
5.

49

BARKAROLA KUC POL 1997 Klacz gniada/kuc:131 F: Nandy Man / Navajo
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Marcelina Jackowiak
B:
B/A K003643 616013670007397
6.

44

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Łukasz Skotarczak
B:
B K022347 POL013611585004
7.

61

BELLA DONNA KUC POL 2002 Klacz siwa/kuc:129 F: Alibaba / Sylvestre
M: Barbi / Szarak Coney
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
B/A1 K025602 013670000802
8.

39

BIG LORD KWPN POL 2006 Wałach gniada F: Lord Z / Lord
M: Dirmatine / Uniek
O:
B: Stajnia Zielman
K018392 5280030611662
9.

102

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
10.

27

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
B K020442 616999610311206
11.

46

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Herzog i Tomasz Szeszuła
B:
C K020456 DE422220042208
12.

62

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
B/A1 K009557 616999611504104
13.

52

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
14.

4

CLICQUOT Niem. Sport. GER 2010 Wałach siwa F: Candiavolo / Cantus
M: Abraxis / Carpalo
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE455870127810
15.

20

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
D K017841 POL007610239307 105GH68
16.

26

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo / Durello
M: Rose / Apslau
O: Dariusz Zubczyński
B: Horst Schilling
D K024145 DE467000740601
17.

45

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Skotarczak
B: Strużyński Leszek
A1 K018170 POL013660381205
18.

36

DIABLO GRAN OLD POL 2013 Wałach kara/mk: F: Diardo / Diamant De Semilly
M: Jeddah P. / Verdi
O: Paweł Kruszyk
B: Klub Jeździecki Złoty Rubin
E K023372 DE433334047413
19.

13

DOLMET MILKA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:118 F: Anero / Yedam's Claus
M: Marzanka / nn
O: Michał Rynowiecki
B:
B/A1 K021547 POL013540122707
20.

48

DORA KUC POL 2001 Klacz kasztanowata/kuc:117 F: NN
M: NN
O: Michal Rynowiecki
B: .
A1 K022170 616999640062001
21.

50

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
22.

18

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/mk:157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
O: Zofia Budzyńska
B: Christiane Kappenberg
E K022536 DE427270656109
23.

15

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B: Bożena i Krzysztof Jędrzejewscy
D K014704 POL013520019602
24.

56

FALCON SP POL 2005 Wałach gniada F: Concorde / Cor De La Bryere
M: Bella - Canta R / Darco
O: Tomasz Palacz
B: Andrzej Kubik
K009852 POL009590013105
25.

35

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O:
B:
K020803 528003201010624
26.

14

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Michał Stanisławiak
B:
B/A1 K007293 528009041111799
27.

19

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
O: Agata Kamińska
B: Piotr Ciecholewski
D K018746 616013520054110
28.

2

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Piontek
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
29.

25

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc:149 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
O: Sylwia Kamińska
B: Beata Cichoń
D K023854 6160136610354
30.

47

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
O: Michal Rynowiecki
B: .Wojciech Jachymek
K005725 POL013580098098
31.

16

GRAN CHACO KUC POL 2008 Ogier bułana/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Grecja / Split
O: Joanna Liszkowska
B: Jerzy Łukomski
D K019950 POL013610240908
32.

10

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
B K018737 616999610318008
33.

58

JULA MUSICAL MYSTERY Kuc Walijski GBR 2006 Klacz gniada/kuc:122 F: Kalevan Mystic Pride / Cottrell Artiste
M: Jula Sweet Music / Ciel Amadeus
O: Julita Dusza
B:
B K022484 826046020142766
34.

57

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
35.

59

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
D K022256 372003006828190
36.

53

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
37.

33

LARA KUC CZE 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: nn / nn
M: Sarka /
O: Piotr Pietrzak
B: Miroslav Kotouc
C K023103 203011993083511
38.

43

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
B K019289 616999610260905
39.

7

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
C/A2 K014100 616013610168707
40.

31

MARCOS Holenderski Kuc Sportowy NED 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Machno Carwxn / Carregloch Bleddyn
M: Leonie Van Stal Arco / Casper
O: Małgorzata Pieta
B: W. Van Elteren
D K024965 528008080119808
41.

3

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Karolina Heydel
B: Hans-Jurgen Lehmann
D K024683 DE455870168007
42.

42

NEKTON PLUS REN POL 2005 Wałach gniada F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
O: Rafał Wojtaszek
B:
K015169 DE443438505005
43.

17

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba / Sylvestre
M: Niwka / Split
O: Agnieszka Łazowska
B: Leon Gawroński
E K021849 POL013520044804
44.

32

OSCAR Belgijski Kuc Sportowy BEL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:141 F: Cadet / Bertus
M: Fleur / Vancouver d'Aurar
O: Małgorzata Pięta
B: Gunther Vingerhoets
C K024966 056-002-P00710373
45.

22

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
B K018348 POL013610020809
46.

21

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
B K017075 POL013610145207
47.

30

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:127 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
B K025043 616013610121713
48.

104

PIRAT WLKP POL 2009 Ogier siwa/mk: F: Delgor / Dancing
M: Pora / Delgor
O: Leszek Gramza
B: Zdzisław Laskowski
K023491 616007670137309
49.

24

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Parilla / Kaper
O: Ewa Jannasz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411 105UA36
50.

5

PORTOS KUC POL 2010 Wałach tarantowata/kuc:149 F: Pathos / Topaz
M: Kaśka /
O: Sylwia Kamińska
B: Beata Cichoń
D K024435 616013610029110
51.

6

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emilia Ufnal
B:
B K013543 POL999580294301
52.

51

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
53.

54

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
C K017920 POL013540072804
54.

103

Rosa F:
M:
O:
B:
55.

12

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:123 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Iveco Truck Partner
B: Jorg Berning
B/A1 K019042 616013670129009
56.

11

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
D K025216 52800300029066
57.

60

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
O: Robert Pleśnierowicz
B: Salix Sp. z o. o.
C K020877 616013610299008
58.

106

SULIMA F:
M:
O:
B:
59.

55

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
O:
B:
B/A1 K009671 POL999610247005
60.

41

TIFFANY DRP GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:146 F: Top Nonstop / Nantano
M: Namarie / Nalet
O: Iwona Henzel
B: Helmut Hunke
D K022375 DE441410714004 105LZ26
61.

37

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Agata Dahlke
K011627 POL013610177607
62.

40

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:149 F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B: Barbara Guniewicz
D K012790 616013570344607 105FF36
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (18)
2018-05-04
1
2018-05-06
3
Chudy Michalina
KJ Ranczo Kołata
PORTOS (5)
2018-05-04
12
2018-05-04
12
2018-05-04
2018-05-05
10
2018-05-05
7
2018-05-06
6
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-05-04
15
2018-05-04
18
2018-05-04
2018-05-06
1
2018-05-05
16
2018-05-05
1
2018-05-05
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (102)
2018-05-04
7
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (55)
2018-05-04
8
2018-05-04
11
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-06
4
Gramza Amelia
St. Rodan Club Skrzynki
2018-05-04
1
2018-05-04
6
2018-05-05
2018-05-05
5
2018-05-06
4
PIRAT (104)
2018-05-05
16
2018-05-05
16
2018-05-06
3
Henzel Dominika
KJ Podkowa Gruszczyn
TIFFANY (41)
2018-05-04
1
2018-05-04
2018-05-05
2
2018-05-06
2
2018-05-05
2
Heydel Karolina
Pony Jumping Team Poznań
2018-05-04
2
2018-05-04
2
2018-05-05
3
2018-05-06
1
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
KRESKA (57)
2018-05-04
2
2018-05-05
4
2018-05-06
2
2018-05-05
1
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
2018-05-04
5
2018-05-04
4
2018-05-05
6
2018-05-06
2
EROZJA (50)
2018-05-04
7
2018-05-04
12
2018-05-05
2018-05-05
8
2018-05-06
1
Jannasz Wiktoria
SKJ Poczernin
2018-05-04
3
2018-05-04
2
2018-05-05
1
2018-05-06
2
2018-05-05
3
PORTOS (24)
2018-05-04
1
2018-05-04
1
2018-05-05
1
2018-05-05
2
2018-05-06
1
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (19)
2018-05-04
4
2018-05-04
3
2018-05-05
1
2018-05-06
1
2018-05-04
1
2018-05-04
2018-05-05
3
2018-05-06
2018-05-05
1
Kierznowska Jagoda
KJ Kietlów
2018-05-04
5
2018-05-04
20
2018-05-05
CAJERO (62)
2018-05-04
22
2018-05-04
12
2018-05-05
16
2018-05-05
13
2018-05-06
6
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
2018-05-04
2018-05-04
16
2018-05-05
2018-05-05
1
2018-05-05
2018-05-06
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (10)
2018-05-04
3
2018-05-04
12
2018-05-05
1
2018-05-05
3
2018-05-06
1
2018-05-04
3
2018-05-04
4
2018-05-05
3
2018-05-05
4
2018-05-06
2
SULIMA (106)
2018-05-06
1
Kowalewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-05
8
2018-05-05
2018-05-06
3
Krawczyńska Aleksandra
JUKS Abakus Kaczyna
BRANDON (27)
2018-05-04
21
2018-05-04
12
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-06
2
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-05-04
1
2018-05-04
7
2018-05-05
2
2018-05-05
3
2018-05-06
1
2018-05-04
6
2018-05-04
6
2018-05-05
3
2018-05-05
3
2018-05-06
3
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-05-04
2018-05-04
6
2018-05-04
2
2018-05-05
6
2018-05-05
2
2018-05-06
5
Łazowska Natalia
KJ Dworek Okuniew
NESKA (17)
2018-05-04
13
2018-05-04
9
2018-05-05
1
2018-05-05
5
2018-05-06
3
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
GALILEO (25)
2018-05-04
2
2018-05-04
2
2018-05-05
2018-05-05
6
2018-05-06
8
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (43)
2018-05-04
7
2018-05-04
19
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-06
8
Michalska Maria
KJ Ranczo Kołata
2018-05-04
9
2018-05-04
17
2018-05-06
7
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Moszczyńska Julia
KJ Ranczo Kołata
2018-05-04
6
2018-05-05
3
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2018-05-04
1
2018-05-04
2
Osuch Aleksandra
KJ Podkowa Gruszczyn
Rosa (103)
2018-05-05
1
2018-05-05
4
2018-05-06
4
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2018-05-04
4
2018-05-04
6
2018-05-05
2018-05-06
Palacz Oliwia
KJ Liljówka Stęszewko
FALCON (56)
2018-05-04
1
2018-05-04
5
2018-05-06
2
Pięta Julia
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
MARCOS (31)
2018-05-04
1
2018-05-04
2
2018-05-05
12
2018-05-05
9
2018-05-06
1
OSCAR (32)
2018-05-04
2
2018-05-04
2
2018-05-05
1
2018-05-05
2
2018-05-06
5
Pietrzak Piotr
Fundacja Kaczyna - z kultyrą na TY
LARA (33)
2018-05-04
2018-05-04
Piontek Barbara
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
ROLEX 2 (54)
2018-05-04
4
2018-05-04
12
2018-05-05
1
2018-05-05
11
2018-05-06
4
Piontek Helena
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
GABON (2)
2018-05-04
9
2018-05-04
6
2018-05-05
2018-05-05
15
2018-05-05
10
2018-05-06
3
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (60)
2018-05-04
2018-05-04
14
2018-05-05
2018-05-05
14
2018-05-06
1
Rynowiecka Pola
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
DORA (48)
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-05
7
2018-05-06
12
2018-05-05
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2018-05-04
2018-05-04
2018-05-05
4
2018-05-05
1
2018-05-06
3
Skotarczak Nel
St. KJ Stajnia Adamus Nowe Miasto n/Wartą
BATOR (44)
2018-05-04
6
2018-05-04
10
2018-05-05
1
2018-05-05
16
2018-05-06
4
DENIS (45)
2018-05-04
1
2018-05-04
2
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-06
10
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-05-04
1
2018-05-04
3
2018-05-06
11
2018-05-05
1
2018-05-05
16
FERRARI (14)
2018-05-04
4
2018-05-04
9
2018-05-05
1
2018-05-06
3
2018-05-05
1
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-05-04
10
2018-05-04
8
2018-05-05
1
2018-05-05
16
2018-05-06
9
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
RASZKA (51)
2018-05-04
7
2018-05-04
1
2018-05-05
1
2018-05-05
4
2018-05-06
6
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-05-04
6
2018-05-04
9
2018-05-05
7
2018-05-05
8
2018-05-06
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
TYPIER (37)
2018-05-06
4
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
RAMIRO (6)
2018-05-05
1
2018-05-05
16
2018-05-06
2
2018-05-04
1
2018-05-04
12
2018-05-04
6
2018-05-04
2018-05-05
9
2018-05-06
5
2018-05-04
4
2018-05-05
1
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FALCO (15)
2018-05-04
2
2018-05-04
1
2018-05-05
2
2018-05-05
1
2018-05-06
3
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2018-05-04
5
2018-05-05
3
2018-05-05
4
ARTERIA (105)
2018-05-05
5
2018-05-05
1
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2018-05-04
1
2018-05-04
4
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-06
5
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
D'ACORD (26)
2018-05-04
12
2018-05-04
2
2018-05-05
5
2018-05-05
2018-05-06
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
ALEXA (34)
2018-05-04
4
2018-05-04
2
2018-05-05
3
2018-05-05
1
2018-05-04
3
2018-05-04
1
2018-05-05
2
2018-05-04
2018-05-04
4
2018-05-05
3
2018-05-05
2
2018-05-06

Number of Riders: 47

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl