Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
246 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:05:08
2017-11-15 08:58:36
Julia Superson JUMBO
  • 1x 8R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
245 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:07:24
2017-11-15 08:58:00
Lena Boksa PEPOL
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
244 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:07:36
2017-11-15 08:56:21
Wiktoria Boduch JUMBO
  • 1x 8R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
243 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:07:47
2017-11-15 08:55:41
Zuzanna Iwulska PEPOL
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
242 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 09:07:59
2017-11-15 08:54:44
Natalia Niziołek JUMBO
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
241 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:45:42
2017-11-14 15:45:31
Nadia Kancelista KIARA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
240 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:42:40
2017-11-14 15:40:27
Izabela Stachurska BELLADINA
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
239 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:42:50
2017-11-14 15:38:53
Klaudia Kownacka DINAR
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
238 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:43:00
2017-11-14 15:36:49
Emilia Bożańska LIROY
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
237 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:48:56
2017-11-13 20:19:20
Jagoda Hamerlik PLEASE FITTA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
236 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:02:31
2017-11-13 20:01:36
Kornelia Kurleto CLINTERO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
235 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:02:44
2017-11-13 20:01:07
Kornelia Kurleto BOND BEJ
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
234 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:02:55
2017-11-13 20:00:35
Karolina Gołąb HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
233 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:02:17
2017-11-13 20:00:09
Maria Brańka-Borja REFLECTION
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
232 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:00:12
2017-11-13 19:58:57
Tomasz Zelek WIENA
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
231 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:49:13
2017-11-13 19:58:34
Tomasz Zelek GUZZI-V
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:00:41
2017-11-13 19:58:04
Sławomir Uchwat Q 7
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:00:53
2017-11-13 19:57:42
Katarzyna Uchwat HEROS
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
228 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:01:04
2017-11-13 19:57:14
Kamil Musiał LINDY HOP
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
227 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:01:24
2017-11-13 19:56:50
Agnieszka Futera VALMONT FEIVEL
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:49:30
2017-11-13 19:34:14
Anna Szary-Ziębicka LIBERO BOY
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:49:42
2017-11-13 19:33:30
Anna Szary-Ziębicka LUCIANO
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
224 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:49:59
2017-11-13 19:33:05
Anna Szary-Ziębicka GUIDAM
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:51:26
2017-11-13 19:32:29
Anna Szary-Ziębicka LUISSOME D'ESPOIRE
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
222 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:51:37
2017-11-13 19:32:00
Anna Szary-Ziębicka DURANO G
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
221 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:51:49
2017-11-13 19:31:32
Michał Ziębicki SHUTTER'S DIAMOND
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:52:03
2017-11-13 19:31:00
Michał Ziębicki Z RIARALDA Z
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:54:19
2017-11-13 19:30:38
Michał Ziębicki GUESS
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:54:43
2017-11-13 19:30:12
Michał Ziębicki FIRST LADY
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
217 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:55:03
2017-11-13 19:28:19
Michał Ziębicki HEARTBREAKER 5
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:55:18
2017-11-13 19:27:57
Michał Ziębicki HELIOS VAN DE NOORDHEVEL
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:02:24
2017-11-13 19:02:02
Michał Kaźmierczak GERD KG
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:02:35
2017-11-13 18:59:35
Michał Kaźmierczak HELIA VAN DE HEIHOEK
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:02:46
2017-11-13 18:56:33
Michał Kaźmierczak CISALL FS
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
212 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:03:00
2017-11-13 18:54:50
Michał Kaźmierczak BENGRAF
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
211 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:03:12
2017-11-13 18:52:13
Michał Kaźmierczak CASTINERA NF
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:03:24
2017-11-13 18:49:12
Michał Kaźmierczak CONAYERO NF
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:03:55
2017-11-13 18:47:33
Kaja Gwoździewicz CYRUS
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:08:41
2017-11-13 18:06:40
Hanna Matusiak LA COSTA
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:08:53
2017-11-13 18:06:05
Rafał Walaszek NIL
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:03:47
2017-11-13 18:02:41
Adrianna Ostrowska SECRETTO
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:04:04
2017-11-13 18:02:03
Adrianna Ostrowska RUDBEKIA
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
204 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:04:19
2017-11-13 18:01:25
Adrianna Ostrowska ENDLESS LOVE
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
202 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:04:48
2017-11-13 17:59:57
Adrianna Ostrowska ANDORA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
201 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:43:36
2017-11-10 22:24:12
Nadia Kancelista HANKEE DOODLE
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:43:47
2017-11-10 22:17:30
Kamil Puliński GRAN TORINO
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 18R/L/Zwykły 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:43:58
2017-11-10 22:16:38
Kamil Puliński SENNY PAN
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 18R/L/Zwykły 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 23:05:42
2017-11-10 22:08:25
Maciej Mączka CAMARO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 23:06:00
2017-11-10 22:07:54
Katarzyna Kieljan-Mączka CASSIANO
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:20:27
2017-11-10 22:03:49
Krzysztof Okła ELLYETTE
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:20:45
2017-11-10 22:02:55
Krzysztof Okła WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z)
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:21:04
2017-11-10 22:01:01
Krzysztof Okła FABRICE GALDINI D
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
193 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:21:28
2017-11-10 22:00:21
Krzysztof Okła DAINA
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
192 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:19:12
2017-11-10 21:25:25
Wiktoria Nowak APRIL DAY V
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
191 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:22:41
2017-11-10 21:15:37
Ewa Aleksandra Dyżewska NUMBER ONE
  • 1x 9R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:22:58
2017-11-10 21:14:05
Ewa Aleksandra Dyżewska CALIDOS I
  • 1x 9R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
189 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:35:55
2017-11-10 21:12:36
Beata Luczykova CATAA-N
  • 2x 8R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
188 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:23:44
2017-11-10 21:08:40
Ewa Aleksandra Dyżewska EAZY BOY
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
187 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:24:04
2017-11-10 21:07:26
Ewa Aleksandra Dyżewska EDESSO
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
186 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:25:08
2017-11-10 21:04:24
Bernard Grzywna MEFISTO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:28:00
2017-11-10 21:03:33
Iwona Feliksiewicz QUANTICO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:28:16
2017-11-10 21:02:44
Iwona Feliksiewicz CUBA LIBRE
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
183 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:38:32
2017-11-10 20:38:49
Olga Skrobacz LILI MARLENE
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:30:45
2017-11-10 19:46:27
Anna Kustosz KARAMIS
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
181 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:30:58
2017-11-10 19:32:38
Julia Hnat ZENO S
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:31:11
2017-11-10 19:32:19
Julia Hnat OBORA'S RAGAZZA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:31:24
2017-11-10 18:57:32
Dominik Słodczyk ATLANTO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
178 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:31:37
2017-11-10 18:53:22
Dagmara Piętka CADEAU DU DESTIN
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
177 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:31:50
2017-11-10 18:53:02
Dominik Słodczyk SEAQUEST
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:32:13
2017-11-10 18:52:10
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:11:29
2017-11-10 18:51:38
Jakub Jędruch ROWITTO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:37:09
2017-11-10 17:42:51
Jadwiga Rogalska MARATON
  • 1x 9R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 17R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:37:38
2017-11-10 16:50:33
Gabriela Bado TOULOUSE SAINT AMOUR
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:37:54
2017-11-10 16:50:12
Gabriela Bado GUCCI
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:38:09
2017-11-10 16:48:59
Gabriela Bado ELWICA DN
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
169 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 22:26:19
2017-11-10 14:47:50
Krzysztof Leśniak DON PEDRO ZW
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:39:40
2017-11-10 13:47:03
Katarzyna Ordys LIVERPOOL LA-BOHÈME
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 9R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
167 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:40:08
2017-11-10 09:56:02
Natalia Walankiewicz OSTATNI MOHIKANIN W
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
166 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:24:24
2017-11-10 08:29:13
Alicja Stopa RAMONA
  • 1x 8R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
165 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:24:09
2017-11-10 08:26:50
Zuzanna Sławecka RAMONA
  • 1x 8R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
164 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:23:52
2017-11-10 08:26:00
Angelika Zapała ATUT
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:09:50
2017-11-09 22:49:04
Barbara Pierz JAGODA
  • 1x 8R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 9R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 17R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
160 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:17:24
2017-11-09 22:14:42
Urszula Milewska ŁANIA
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:39:51
2017-11-09 22:09:02
Natalia Zarębska CAFE AU LAIT
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:44:47
2017-11-09 21:27:36
John Gunvar Knutsen HERO
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
157 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:44:59
2017-11-09 21:17:08
John Gunvar Knutsen KARISSA R
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:45:12
2017-11-09 21:16:25
John Gunvar Knutsen FERRARI
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
155 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:45:25
2017-11-09 21:15:17
John Gunvar Knutsen BE QUIET
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/140 cm - Duża Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/CC1/145 cm - GRAND PRIX - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
154 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:41:11
2017-11-09 20:34:29
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 9R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:51:32
2017-11-09 16:18:48
Julia Reinfuss DOLLAR D'LA ROUSSERIE
  • 1x 8R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 9R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 16R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 17R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
151 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:51:52
2017-11-09 15:45:15
Maria Przepióra AMARANT
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:52:19
2017-11-09 14:14:05
Joanna Bzdok OBORA'S INVITTE
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
149 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:48:31
2017-11-09 13:57:46
Wiktoria Matusiak SARAGOSSA ZK
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:48:58
2017-11-09 13:57:30
Wiktoria Matusiak ALCES
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:53:20
2017-11-09 13:57:14
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:53:45
2017-11-09 13:56:54
Olga Sorokina SAN REMO ZK
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:53:56
2017-11-09 13:56:27
Andrei Shalohin GRAND QUIDAM
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:54:14
2017-11-09 13:56:02
Andrei Shalohin BELLA DONA ZK
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
143 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:54:27
2017-11-09 13:55:36
Andrei Shalohin ISCO
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
142 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:54:51
2017-11-09 13:54:39
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
141 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:55:03
2017-11-09 13:54:15
Andrei Shalohin CORINA
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:57:35
2017-11-09 12:59:39
Nikola Nowicka AMETYS
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
139 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:55:27
2017-11-09 12:36:06
Gabriel Głusek URIAS
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
138 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:57:51
2017-11-09 11:22:00
Raman Kastsetski SONATA W
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:58:02
2017-11-09 11:16:30
Michał Wróbel COWBOY
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:55:53
2017-11-09 11:10:32
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:58:16
2017-11-09 11:02:59
Sonia Olejarska NICEA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:56:13
2017-11-09 09:56:41
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:56:28
2017-11-09 09:56:23
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:56:53
2017-11-09 09:56:03
Ewa Kut AMARETTO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:56:40
2017-11-09 09:55:44
Bartosz Kut DARCO J
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:58:33
2017-11-09 09:55:24
Bartosz Kut CONLOU
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:42:04
2017-11-09 08:30:31
Sylwia Gilowska JASTRUN
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:00:03
2017-11-08 21:40:50
Julia Berbeś PRIAM
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
124 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:46:03
2017-11-08 20:07:40
Łukasz Sordyl CONTENTO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:00:37
2017-11-08 14:57:04
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:00:54
2017-11-08 13:23:51
Sławomir Szlachta CONNERY
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:39:19
2017-11-08 13:23:25
Ida Gajewska GARDENIA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:01:27
2017-11-08 13:23:17
Sławomir Szlachta COMET 240
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:01:41
2017-11-07 22:12:51
Jagna Świtoń KORAL
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:02:06
2017-11-07 22:06:42
Adam Kaźmierczak I-ROCK FLOWER
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
115 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:03:39
2017-11-07 22:02:33
Adam Kaźmierczak CLINTESSA PRO
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:03:53
2017-11-07 20:10:51
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:04:07
2017-11-07 20:10:18
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:04:20
2017-11-07 20:09:55
Maja Najdzionek PIERWIOSNEK
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 9R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 17R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
111 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:15:57
2017-11-07 20:06:21
Anna Krawczyk SIMI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:05:11
2017-11-07 20:05:48
Rafał Walaszek FREDERIK
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:05:24
2017-11-07 20:05:26
Rafał Walaszek EASY RIDER R
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:07:48
2017-11-07 20:05:01
Wiktoria Koza LORD OF THE DANCE III
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:07:20
2017-11-07 20:04:39
Agata Drewiczewska LUCILLA
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:05:39
2017-11-07 20:03:58
Justyna Bielecka TAMIZA - K
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:05:55
2017-11-07 20:02:09
Agnieszka Cebulak LULANA VAN HET KEIZERSHOF
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:06:06
2017-11-07 20:01:41
Agnieszka Cebulak GINA ROYALTY
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:06:24
2017-11-07 19:03:37
Malwina Urbańska LOCARLO
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
102 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:06:35
2017-11-07 19:01:55
Malwina Urbańska HAMILTON
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:06:49
2017-11-07 19:01:00
Malwina Urbańska L'COLANTOS
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:07:03
2017-11-07 18:58:25
Malwina Urbańska FINNA W
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:08:09
2017-11-07 13:57:18
Mateusz Chojnowski MISISIPI
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:07:36
2017-11-07 13:54:45
Aneta Chmielewska CARDAMON
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:08:27
2017-11-07 13:53:23
Piotr Piskorski RAHEL
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:04:50
2017-11-07 12:24:22
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:05:05
2017-11-07 12:22:48
Maja Bromboszcz MADAM W
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:05:20
2017-11-07 12:22:28
Magdalena Pinocy LORD II W
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 16:29:08
2017-11-06 10:17:56
Albert Ornat CON CHIRA
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 16:29:17
2017-11-06 10:17:40
Małgorzata Krzeczowska WONTENDRA
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/140 cm - Duża Runda - Dwufazowy 274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:39:01
2017-11-05 15:06:24
Zuzanna Zejer LEVISIONN CONTANGA E.W.P.
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:10:00
2017-11-05 15:05:48
Julia Wieczorek LADY-S
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:10:41
2017-11-05 15:03:38
Julia Dąbrowska DESAND
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:10:56
2017-11-05 15:02:26
Julia Cieślar BINGO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:11:10
2017-11-05 15:01:49
Julia Cieślar POETIN
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:11:25
2017-11-04 20:44:12
Malwina Zdrzalik HILTON MK
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:11:37
2017-11-04 20:43:38
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:44:05
2017-11-04 15:40:54
Katarzyna Kawa KEC CLAUDIA JEAN
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:12:12
2017-11-03 19:58:40
Marcin Gronkowski FAROUGE
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:12:25
2017-11-03 19:57:59
Grzegorz Faber KOKAINA
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:12:40
2017-11-03 19:57:26
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:12:54
2017-11-03 19:56:54
Grzegorz Faber CORTADO
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:13:09
2017-11-03 19:56:12
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:50:41
2017-11-03 18:39:23
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:49:59
2017-11-03 18:38:47
Wiesław Nowak DILONA
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 20:50:14
2017-11-03 18:38:13
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 21:03:37
2017-11-03 15:06:10
Marcin Michałek SUNSHINE M
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:46:05
2017-11-02 21:46:21
Dawid Górski FEMPIRE G
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:13:57
2017-11-02 15:57:03
Julita Gąska BRISTO-DE MUR
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 9R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 17R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:41:19
2017-11-02 13:14:12
Natalia Janota CISCO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:41:32
2017-11-02 13:13:41
Dawid Janota QUINDA- QUANDO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:24:51
2017-11-02 11:32:30
Paweł Piątkowski DARK CHERRY
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:25:05
2017-11-02 10:14:33
Aleksandra Jędras BLOODY MARY
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:14:29
2017-11-02 08:15:25
Aleksandra Kawa LEAP STAR
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:14:53
2017-11-02 08:14:39
Adrianna Krzanowska RUSH R
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 21:00:05
2017-11-02 08:14:02
Anna Kruczek NAITIRY
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:12:22
2017-11-02 08:13:07
Julia Fejdych SEUL M
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:15:33
2017-11-01 23:35:03
Karolina Chimkowska VAL DE FRANCE
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:44:41
2017-11-01 18:52:19
Oliwia Kołodziejczyk PLATINUS
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:47:29
2017-11-01 17:07:29
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:45:17
2017-11-01 14:58:03
Marcin Michałek IGA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:56:27
2017-11-01 10:48:31
Marcin Michałek RIO BRAVA S
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 19:59:21
2017-10-31 21:28:47
Alicja Trojanowska FINEZJA
  • 1x 8R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 9R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 16R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 17R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:28:20
2017-10-31 21:15:19
Julia Kapcia FORGET ME NOT 3
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:28:31
2017-10-31 21:14:55
Julia Kapcia COSTELLO
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:09:54
2017-10-31 19:18:25
Elżbieta Jodłowska NASHVILLE
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 8R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 9R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 16R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 17R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 07:10:44
2017-10-30 20:00:32
Krzysztof Widzyk HIPIS
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:40:29
2017-10-30 14:04:41
Józef Zięba CANTANERO-P
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:40:47
2017-10-30 14:04:02
Barbara Zięba ONCE AGAIN
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:28:46
2017-10-29 08:52:30
Vivian Brattli ELOMAH
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:09:29
2017-10-28 17:49:08
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 07:11:00
2017-10-27 23:20:05
Krzysztof Widzyk KENZO
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:03:25
2017-10-26 23:21:09
Daria Barwińska KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:19:16
2017-10-26 16:04:52
Jarosław Koziarowski CHENET
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/140 cm - Duża Runda - Dwufazowy 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:19:33
2017-10-26 16:04:18
Jarosław Koziarowski FRED - FLINSTONE
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:19:52
2017-10-26 16:03:53
Jarosław Koziarowski CARINTENDER
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 21:04:37
2017-10-25 23:23:04
Tomasz Kuczerawy OLIMPIC STAR
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 21:04:55
2017-10-25 23:22:29
Tomasz Kuczerawy CHACCOS BOY
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/140 cm - Duża Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/CC1/145 cm - GRAND PRIX - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 21:04:21
2017-10-25 23:08:51
Tomasz Kuczerawy CAMPARI
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 10:33:23
2017-10-24 22:37:27
Natalia Kościelniak VIVALDI
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 10:33:34
2017-10-24 22:36:57
Natalia Kościelniak CANTORA
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 10:33:47
2017-10-24 20:01:27
Izabela Grochowina BELLONA
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 18:00:48
2017-10-24 16:40:02
Izabella Drabczyk SALONIKI
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:59:55
2017-10-24 16:39:38
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:20:31
2017-10-23 22:24:55
Alexandra Grahl-Madsen CZATA
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 18R/L/Zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:20:52
2017-10-23 22:20:16
Alexandra Grahl-Madsen VANCOUVER
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 17R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:21:08
2017-10-23 16:09:14
Krzysztof Leśniak CHACCO BOY 7
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:21:24
2017-10-23 16:08:37
Krzysztof Leśniak CAPITAL BEJ
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 16:28:55
2017-10-23 07:57:45
Natalia Koziarowska REMEMBER KG
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:21:38
2017-10-23 07:57:12
Natalia Koziarowska LAUSSANNE 65
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 15:42:22
2017-10-21 22:55:26
Izabela Strojny SILVIA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 07:00:23
2017-10-15 21:25:05
Karolina Kułaga CANCELLARA DVD Z
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 07:01:01
2017-10-15 21:24:06
Karolina Kułaga SOLY JEAS
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 07:01:24
2017-10-15 21:23:22
Aleksandra Kułaga NIRWANA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:22:31
2017-10-15 20:02:55
Klara Kostrzewa ALEXA ARISTA B
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:22:48
2017-10-15 19:52:17
Małgorzata - Kinga Wandzel DABLIN W
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:23:38
2017-10-15 15:43:16
Justyna Bisaga H-CARETANO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 22:24:03
2017-10-15 14:28:37
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 20:23:09
2017-10-14 10:26:21
Kinga Śliż CICHY
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:46:33
2017-10-14 09:18:07
Marcelina Lech EQUANDANI
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:46:48
2017-10-14 09:17:37
Marcelina Lech BROWNIE (EX ODRINA)
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 17:46:15
2017-10-13 18:25:54
Kamila Rokita FEMKE
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
1998 (MJ.)
O026809
10121010
2. Bado Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O032526
3. Barwińska Daria WKJ Lublin
2000 (J.)
O033555
4. Berbeś Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O028636
5. Bielecka Justyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O021243
6. Bisaga Justyna KJ Facimiech
1999 (J.)
O027121
7. Boduch Wiktoria St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O038864
8. Boksa Lena St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
brak
9. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
10. Brańka-Borja Maria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2005 (JM.)
O041924
11. Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
2002 (JM.)
O027333
10112215
12. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (JM.)
O037390
13. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
brak
14. Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O021799
15. Chimkowska Karolina KS Chojnów
S
O018718
16. Chmielewska Aneta WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
S
O041501
17. Chojnowski Mateusz WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
S
O023447
18. Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
19. Dąbrowska Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O038829
20. Derlatka Kamila SKF KS Master Film Wilcza Góra
1997 (MJ.)
O023040
21. Drabczyk Izabella RC Riding Center Sosnowice
1997 (MJ.)
O023203
22. Drewiczewska Agata WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O037597
23. Dyżewska Ewa Stajnia Sportowa EquiRex (CZE)
S
O003288
24. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
25. Fejdych Julia KJK Romico Żywiec
1999 (J.)
O034821
26. Feliksiewicz Iwona KJ Szwadron Niepołomice
S
O001698
27. Futera Agnieszka JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1997 (MJ.)
O026869
28. Gajewska Ida BPK - SLA
2000 (J.)
O031691
29. Gąska Julita Niepołomickie Stowarzyszenie Sport Art.
1999 (J.)
O018855
30. Gilowska Sylwia BPK - PKA (OJ Tango)
2000 (J.)
O042557
31. Głusek Gabriel SJ Poster Piaseczno
S
O003919
32. Gołąb Karolina WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2005 (JM.)
O044152
33. Górski Dawid WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O022650
34. Grahl-Madsen Alexandra KJ Facimiech
2000 (J.)
O026912
35. Grochowina Izabela UKS KJK Stary Młyn
1997 (MJ.)
brak
36. Gronkowski Marcin KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O039458
37. Grzywna Bernard KJ Szwadron Niepołomice
S
O020247
38. Gwoździewicz Kaja WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2000 (J.)
O023636
39. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031692
40. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O033426
41. Iwulska Zuzanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
brak
42. Janota Dawid KJK Romico Żywiec
2002 (JM.)
O039563
43. Janota Natalia KJK Romico Żywiec
2000 (J.)
O040364
44. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O027190
45. Jędruch Jakub KjJ Zbrosławice
S
O026599
46. Jodłowska Elżbieta WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2004 (JM.)
Brak
47. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka Żywiec
48. Kancelista Nadia LKJ Ochaby
2003 (JM.)
O037083
49. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O020094
50. Kastsetski Raman -
S
brak
51. Kawa Aleksandra KJK Romico Żywiec
2003 (JM.)
O039694
52. Kawa Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O008013
53. Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola
S
O002544
54. Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
S
O001402
55. Kaźmierczak Michał KJ Lesna Wola
S
O001402
56. Kieljan-Mączka Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O026874
57. Kilian Aniela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O042158
58. Klieshehevnikova Veronika
59. Knutsen John Gunvar KJ Królmet Zawiercie
S
O006241
60. Kołodziejczyk Oliwia KJK Romico Żywiec
2001 (J.)
O037387
61. Komsta Alicja
62. Kościelniak Natalia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
1996 (MJ.)
O022514
10120766
63. Kostrzewa Klara KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
S
O003774
64. Kownacka Klaudia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2005 (JM.)
O038083
65. Koza Wiktoria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034818
66. Koziarowska Natalia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O003126
67. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
68. Krawczyk Anna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
1996 (MJ.)
O030781
69. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
70. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
71. Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003431
72. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
73. Kułaga Aleksandra KJ Profit Orzesze
2005 (JM.)
O037080
74. Kułaga Karolina KJ Profit Orzesze
2000 (J.)
O031855
75. Kurleto Kornelia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2004 (JM.)
O044772
76. Kustosz Anna St. KS KJK Szary Michałowice
2000 (J.)
O039463
77. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
78. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
79. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
80. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O036264
10153280
81. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O000877
82. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O000877
83. Luczykova Beata Stajnia Sportowa EquiRex (CZE)
2008 (Mł.)
brak
84. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
85. Matusiak Hanna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
brak
86. Matusiak Wiktoria FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2000 (J.)
O034069
87. Michałek Marcin KJ Facimiech
S
O001132
88. Michałek Marcin Klub Jeździecki Facimiech
S
O001132
89. Michałek Marcin KJ Facimiech
S
O001132
90. Michałowska Natalia WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2004 (JM.)
O042649
91. Milewska Urszula KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O018830
92. Musiał Kamil JKS Pogórze Glinik Zaborowski
1999 (J.)
O026039
93. Najdzionek Maja BPK - MAL
2006 (Mł.)
O046343
94. Najdzionek Szymon WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2000 (J.)
O028637
95. Niziołek Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O012716
96. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
97. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
98. Nowak Wiktoria BPK - MAL
2001 (J.)
O037786
99. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031567
100. Okła Krzysztof Kielecki Klub Jeździecki
S
O003548
101. Olejarska Sonia UKJ Lalin
2000 (J.)
O036518
102. Ordys Katarzyna Śląska Akademia Jeździecka Katowice
S
O003706
103. Ornat Albert St. KS KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O012478
104. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
1996 (MJ.)
O009229
105. Piątkowski Paweł KJ Equus Węgrzce
S
0000941
106. Pierz Barbara BPK - PKA
2001 (J.)
brak
107. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (JM.)
O031245
108. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
109. Piskorski Piotr WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2001 (J.)
O031785
110. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
111. Przepióra Maria KKJK Kraków
2002 (JM.)
O027342
112. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
113. Puliński Kamil LKJ Ochaby
S
O003896
114. Puliński Kamil LKJ Ochaby
S
O003896
115. Reinfuss Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O013772
116. Rogalska Jadwiga KS Bór Toporzysko
2000 (J.)
O038734
117. Rokita Kamila WLKS Krakus Kr. Swoszowice
1998 (MJ.)
O013049
118. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
119. Skrobacz Olga WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034702
120. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (J.)
O035799
121. Sławecka Zuzanna KJ Apacz Mszana Dolna
2004 (JM.)
O040345
122. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
123. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
124. Sordyl Łukasz WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O023004
125. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
126. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
127. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
128. Stachurska Izabela Kielecki Klub Jeździecki
S
O034541
129. Stopa Alicja KJ Apacz Mszana Dolna
2007 (Mł.)
Brak
130. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
131. Superson Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2002 (JM.)
brak
132. Świtoń Jagna KJK Solka Międzyrzecze
1999 (J.)
10158437
133. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
134. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
135. Trojanowska Alicja SJ Oxer Lublin
2007 (Mł.)
O048068
136. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O003889
137. Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001137
138. Urbańska Malwina WKJ Warszawa
S
O003252
139. Walankiewicz Natalia KJ Stubno
2001 (J.)
O042591
140. Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O007732
141. Wandzel Małgorzata - Kinga St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007609
142. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
S
O002461
143. Wieczorek Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O036778
144. Wojtyczka Waldemar JKS Desant Mikołów
S
O003120
145. Wróbel Michał KJ Stubno
S
O046166
146. Zapała Angelika KJ Apacz Mszana Dolna
S
O022515
147. Zarębska Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O029241
148. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
149. Zejer Zuzanna BPK - SLA
S
O044091
150. Zelek Tomasz JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O004072
151. Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
S
O007531
152. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
1998 (MJ.)
O019611
153. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
154. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
155. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

188

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
2.

95

ALCES M. POL 2002 Wałach gniada F: Bolivar / Rahman
M: Awia / Fedrus
O: Zbigniew Kruk
B: Bogusław Dąbrowski
K013414 POL006550033602
3.

211

ALEXA ARISTA B CZEWB CZE 2009 Klacz kasztanowata F: Aristo Z / Artos Z
M: Alexis B / Ballast
O: Dorota Kostrzewa
B: Z. Babor
K022554 203009225346509 105HD29
4.

213

AMANITA Svk Wb CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
5.

92

AMARANT M. POL 2006 Wałach gniada F: Aspan
M: Ambrozja / Decoration
O: Robert Przepiora
B: SK Janów Podlaski
K020315 POL006580467706
6.

111

AMARETTO SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Las Vegas / Lord Alexander
M: Aleksandra / Bolivar
O: Ewa Kut
B: Polska
K009141 POL009670007504
7.

72

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
8.

103

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Paweł Kondziołka
K013181 203010237360105
9.

45

ANDORA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Qulester / Quinar
M: Ambrozja / Gilette
O: Aneta Ostrowska
B: K. Kluzowski
K021855 616009590011412
10.

55

APRIL DAY V NN POL 0303 Klacz gniada F: Fair Play
M: nn
O: Michał Nowak
B: .
Brak
11.

178

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry / Contendro
M: Aqa / Quaterback
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
12.

221

ASKARIA DSPF GER 2012 klacz siwa F: Askari
M: Kandice / Kolibri
O:
B:
13.

69

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
O: Dominik Słodczyk
B: Herbert Meyer
K021916 DE431316584509
14.

81

ATUT M. POL 2009 Wałach gniada F: Bonaparte / Pick Wick
M: Aura Dahomanka / Blank Schagya
O: Robert Sławecki
B: Andrzej Tyka
K016412 POL006570002009
15.

163

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
O: Nikolaas Nouwen
B: Cot Chat
K020710 25000111532839E
16.

110

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
O: Łukasz Kut
B:
K019326 DE418184002810
17.

89

BE QUIET KWPN NED 2006 Klacz siwa F: Quite Easy 958 / Quidam De Revel
M: Nonchalant / Amaretto I
O: John Knutsen
B: R G M. Cornelissen
K010904 5280030603339 103OR70
18.

5

BELLADINA WESTF POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Baldini II / Bachus
M: Livia / Helanis
O: Izabela Stachurska
B: Marek Romanowski
K015333 DE441411900308 104OS20
19.

199

BELLONA M. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Egon / Emir
M: Britanika / Aparizzo
O: Marek Kaźmierczak
B: Roman Drabiński
K018308 POL006670019405 105AA40
20.

33

BENGRAF WLKP POL 2010 Ogier siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B: SK Racot
K017910
21.

151

BINGO SP POL 2008 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Bartosz Bugla
B: Marek Szweda
K015801 616999540191508
22.

170

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
O: Robert Jędras
B: Zemsky Hrebcinec Tlumacov
K018848 203009225472210
23.

11

BOND BEJ M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Katarzyna Kurleto
B: Bogdan Polkowski
KO12108 POL006580307206
24.

228

BOURBON F:
M:
O:
B:
25.

166

BRISTO-DE MUR M. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Devin Du Maury / Quatare De Plape
M: Barihara / Mar Be
O: Danuta Gąska
B: Chotkowski Kazimierz
K023207 616006580445710
26.

216

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B:
K022229 616007640012404
27.

37

CAFE AU LAIT KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Ol Metta / Flipper D Elle
M: Daphne / Voltaire
O: Katarzyna Zarębska
B: E. J. Bakhuis
K010785 528003000711123
28.

57

CALIDOS I Deutsches Sportpferd POL 2013 Ogier siwa F: Calido I
M: Caliria
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
brak
29.

49

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Marta Roszkiewicz Heizer
K021568 DE431316686312
30.

196

CAMPARI BAVAR GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
31.

208

CANCELLARA DVD Z ZANG NED 2010 Wałach siwa F: Clovis 111 / Cassini II
M: Rummy Cup / Calvados
O: Marek Szweda
B: Dyck Van-Defrainie Gert
K021400 056015Z55620810
32.

185

CANTANERO-P SP POL 2007 Wałach siwa F: Cantanis
M: Calippa
O: Eugeniusz Zięba
B: Witold Polowczyk
K018268 12621
33.

198

CANTORA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Canto / Canturo
M: Soraja II / Coronado
O: Dariusz Kościelniak
B: Pries Karl-Heinrich
K019886 DE421000083810 105HH18
34.

205

CAPITAL BEJ DSPF POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
35.

160

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
O: Marcin Gronkowski
B: Niemcy
brak
36.

143

CARDAMON SP POL 2012 Wałach siwa F: Correro / Ciaudio
M: Inac / Lascadell
O: Aneta Chmielewska
B: Borzyn Jan
K022863 616009580200212
37.

193

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
38.

50

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Saragossa / Leonardo
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Michał Ziębicki
K018831 DE418181684910
39.

34

CASTINERA NF HOL POL 2011 Klacz siwa F: Castelan I / Casiro I
M: Lira II / Julio Mariner
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B:
K021453 DE421000011411
40.

58

CATAA-N Deutsches Sportpferd GER 2012 Klacz gniada F: Catoo
M: Himba
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
brak
41.

204

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
42.

195

CHACCOS BOY BAVAR GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K017717 DE481810070609
43.

220

CHAPLAIN HOLST Ger 2012 Wałach siwa F: Clearway
M: Kaluga
O: Rafał Janota
B: Berger sportoferde
K022916
44.

191

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
45.

101

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
46.

127

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensy
M: Championesse BS / Contendro I
O: MMS Progress
B: Bernhold Specht
K024220 DE 441410733913
47.

214

CICHY SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Savage / Adam
M: Cicha Toń / Dinard
O: Bartosz Śliż
B: Marek Szweda
K012645 POL009540040106
48.

32

CISALL FS DSPF GER 2009 Wałach gniada F: Ciacomo / Cor de la Bryere
M: Salanda FS / Landsiger
O: Michał Kaźmierczak
B: Matthias Schulze
K018423 DE456570343309 104QY27
49.

167

CISCO DSPF GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Granny / Goldex
O: Rafał Janota
B: Peter Dietert
K024128 DE456370323409
50.

10

CLINTERO HOL POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus I
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K015244 DE421000583209 104FP13
51.

125

CLINTESSA PRO OS POL 2013 Wałach gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Siergiej Hojda
B:
K024059 DE418180196413
52.

226

COME ON DONE Z Z 2007 wałach gn F: Crown Z / Carthago Z
M: Baluga / Ziwago
O:
B:
K024515 Z575707 104NM78
53.

122

COMET 240 DSPF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Gipsy / Graf Anhalt E
O: Rafał Janota
B: Claudia Heddicke
K022415 DE456370304709
54.

146

CON CHIRA DSPF POL 2009 Klacz gniada F: Convoi / Contender
M: Saphira / Saccor
O: Małgorzata Krzeczowska
B: Reinhard Jaworski
K016118 DE456570094109 104JU00
55.

35

CONAYERO NF HOL GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Toi Toi Sow / Cassini II
O: Natalia Włodarczak-Kubiak
B:
K019921 DE421000095510
56.

113

CONLOU OLD GER 2011 Ogier dereszowata F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
O: Bartosz Kut
B:
K019324 DE418184047611 105LQ44
57.

120

CONNERY HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clearway / Capitol I
M: Verona XII / Contender
O: Beata Szlachta
B: Andreas Kosicki
K022225 DE421000404309
58.

107

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Bożena Srokosz
B: Johann & Peter Lass
K022288 DE421000213411
59.

119

CONNORCA HOL POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
O: Jarus Transport Bożena Srokosz
B:
K022288 DE421000213411
60.

117

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
61.

102

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
62.

159

CORTADO DSPF GER 2012 Wałach kara F: Calme
M: Wikatelle
O: Grzegor Faber
B: Niemcy
brak
63.

182

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
O: Urszula Kapcia
B: Windstra Wekema
K012156 528003000705888 104CL20
64.

106

COWBOY Holsztyńska POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Cormint
M: Haselbluete
O: Michał Wróbel
B: Thamling Soenke Wilhelm
brak
65.

230

CREDO F:
M:
O:
B:
66.

63

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Maciej Nazarewicz
B: Maciej Nazarewicz
brak
67.

36

CYRUS SP POL 2008 Wałach siwa F: Ogar / Aspirant
M: Ceta / Consor
O: Bogna Gwoździewicz
B: Krzysztof Borys
K020432 616009600459608
68.

203

CZATA Typ Kuc POL 1998 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Magdalena Grahl-Madsen
B: Małopolski Związek Hodowców Koni
K015882 12328
69.

212

DABLIN W SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Quaterman / Quando-Quando
M: Doxa / Cedros
O: Aleksandra Rączka
B: Jacek Wilczyński
K015619 616009610132108
70.

54

DAINA KWPN NED 2008 Klacz ciemnogniada F: Cantos / Contender
M: Nathalie / Hemmingway
O: Andrzej Okła
B:
K018441 528003000800570 104WU53
71.

112

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
72.

169

DARK CHERRY SP POL 2009 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Dalia Z / Dutch Capitol
O: Paweł Piątkowski
B: Barlik Roman
K017336 616009610216209 105GS23
73.

150

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
O: Julia Dąbrowska
B: Jacek Soska
K017300 616009570101609
74.

162

DILONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/166 F: Cicero Z Van Paemel / Carthago
M: Wallona / T Hors La Loi II
O: Hendrix Nouwen
B:
K021228 528003000803446 105IB18
75.

6

DINAR SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino
M: Dębogóra / Nible
O: Andrzej Wojewoda
B: SK Iwno
K014334 12586
76.

91

DOLLAR D'LA ROUSSERIE SF FRA 2013 Wałach ciemnogniada F: Sunday de Riverland
M: Irisse
O: Julia Reinfuss
B: M. Michel Roger
brak
77.

77

DON PEDRO ZW SP POL 2012 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco
M: Drobnostka / Szron
O: Robert Profic
B: Wojciech Zdebel
K024153 616009540017612
78.

23

DURANO G KWPN NED 2008 Wałach siwa F: Canturano / Canturo
M: Zienna G / Indorado
O: Kazimiera Siewior
B: Stoeterij Gaesbeek
K012657 528003000813564 103XW95
79.

130

EASY RIDER R SP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Fair Play Coudreau / Abdullach
M: Entropia M / In Camera xx
O: Fryderyk Walaszek
B: Romico Romuald Hałabuda
K019960 616009540099111
80.

59

EAZY BOY KWPN NLD 2009 Ogier siwa F: Eurocommerce Zurich /
M: Veroniek /
O: Stajnia Sportowa EquiRex
B: D. Veldhoen-Plas
brak
81.

60

EDESSO KWPN NLD 2009 Wałach gniada F: Zahros R /
M: Adesi /
O: Ewa Aleksandra Dyżewska
B: A. De Gorter
brak
82.

44

ELBERO H KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Odermus R / Calido
M: Niporto / Libero H
O: SO Bogusławice
B:
K020078 528003200908142 104SQ56
83.

51

ELLYETTE KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Dollar D.L.Pi / Quidamderevel
M: Uhura HH / Corofino II
O: Andrzej Okła
B: .
K022955 DE421000530612
84.

187

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
O: Norpol Inge Brattli
B: Norpol Inge Brattli
K022418 528003200905507 104WF62
85.

76

ELWICA DN KWPN NED 2009 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Wica Van De Hermitage / Ahorn
O: Paweł Bado
B: D. Noordhuis, Wijster
K018442 528003200906544 104WJ69
86.

43

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
O: Adrianna Ostrowska
B:
K018683 528003200905392 104TO53
87.

215

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B:
K022388 528003200900496 105AX77
88.

161

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
89.

53

FABRICE GALDINI D KWPN NED 2010 Wałach ciemnogniada F: Namelus R / Concorde
M: Pimone B / Lennard
O: Andrzej Okła
B: W.H. Doornbos
K017204 528003201007038 104PY35
90.

126

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: H. Poppelars
K020756 528003201008676 105DA94
91.

222

FARLEY kwpn GER 2010 WAŁACH KASZTAN F: hARLEY
M: Tilena / Nassau
O:
B:
92.

156

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
O: Marcin Gronkowski
B:
K012159 DE427270693508 104WN54
93.

83

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
O: Kamila Rokita
B: Chr. M. Snepvangers
K022885 528003201003967 105OK03
94.

165

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270 528003201001259
95.

88

FERRARI KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Up to Date / Camerino
M: Zenit / Lancelot
O: John Knutsen
B:
K021022 528003201000913 105RY82
96.

180

FINEZJA KUC POL 2009 Klacz bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Krzysztof Trojanowski
B: Małgorzata Bobrownicka
brak 616999610327509
97.

116

FINNA W KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Cantos / Contender
M: Cally Z / Caretano Z
O: Włodzimierz Urbański
B:
K024231 528003201011191 104QX59
98.

27

FIRST LADY KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Clinton / Corrado I
M: Woytilla / Quidam De Revel
O: Michał Ziębicki
B:
K022454 528003201005939 105BK42
99.

192

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
100.

129

FREDERIK KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Carolus II / Capitol I
M: Katarina / Glendale
O: Fryderyk Walaszek
B:
K019381 528003201008597
101.

121

GARDENIA WLKP. POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Abke / Acorado
M: Gala / Agar
O: Ida Gajewska
B: SK Dębno
K021197 616007610018710
102.

30

GERD KG SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Casiro / Cassini I
M: Graefin
O: Michał Kaźmierczak
B: Grzegorz Komin
KO15331 616009610176309 105CX03
103.

135

GINA ROYALTY KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
O: Janusz Cebulak
B: J. Venner
K021170 528003201103587
104.

118

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
105.

47

GRAN TORINO SP POL 2010 Wałach gniada F: Paulliac De Meia Lua / Jalisco B
M: Geologia / Grey
O: SK Ochaby
B: SK Ochaby
K022327 616009540080710
106.

98

GRAND QUIDAM OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin / Quidam De Revel
M: Goldica / Golden Grannus
O: Kruk Zbigniew
B: Gerd Wesseln
K014648 DE433331568908 105EZ48
107.

75

GUCCI KWPN NED 2011 Klacz gniada F: Flamenco Desemilly / Le Tot de Semilly
M: Boderna B / Colandro
O: Paweł Bado
B: Paardenhouderij Boeve V.O.F
K018947 528003201111006
108.

26

GUESS KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: My Blue Heaven / Haarlem
O: KJK Szary
B: Bevelsborg Horses B. V.
K020452 528003201104945 105KR91
109.

21

GUIDAM KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Ciretto / Quidam De Revel
O: Anna Szary-Ziębicka
B:
K022874 528003201104098
110.

8

GUZZI-V KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Bekarla V / Indorado
O: Robert Kędzior
B:
K021378 528003201104228
111.

85

H-CARETANO WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Hańcza / Rabiato Turbud Z
O: Barbara Bisaga
B: Kazimierz Bartkowiak
K009790 10761
112.

137

HAMILTON KWPN NED 2012 Wałach siwa F: Whitaker / Clinton
M: Wolinda / Ahorn
O: Jantex Sp. z o. o.
B: 717803 W. Luttikhuis
K022414 528003201202486
113.

46

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 Wałach gniada/166 F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: K-Allegra I / Ahorn Z
O: Sebastian Kancelista
B: J. Beute
K021799 528003201200069
114.

12

HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM SP POL 2009 Klacz siwa/mk:157 F: Cento Sohn / Cento
M: Hossa / Pokrant
O: Karolina Gołąb
B: NN
K019583 616009530350709
115.

96

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma /
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
116.

28

HEARTBREAKER 5 KWPN NED 2001 Wałach gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Nafanory / G. Ramiro Z
O: Michał Ziębicki
B: J./A./G. Sturkenboom -Vernooy
K008350 0110926 POL40411
117.

29

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Ogier gniada F: Heartbreaker / Nimmerdor
M: Laruna / Larome
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Corneel Franken
K016755 BELW262478BWP 103TE66
118.

86

HERO KWPN NED 2012 Wałach gniada F: narmelus
M: h
O: john knutsen
B: h
none
119.

16

HEROS KWPN NLD 2012 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Sikinesta / Silvio II
O: Jarosław Owsiak
B: W.J. Ten Den
K023415 528003201200314
120.

153

HILTON MK SP POL 2012 Ogier siwa F: Landos II / Lord
M: Huanita / Good Luck
O:
B: MK SK Filice
K021723 616007600195112
121.

184

HIPIS M. POL 2005 Wałach gniada F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
O: Paweł Kamiński
B: Piotr Iskrzycki
K012474 POL006540056605
122.

217

HOEWIES F:
M:
O:
B:
123.

124

I-ROCK FLOWER KWPN NED 2013 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Rockella-S / Little Rock
O: WK CONSULT
B: -
K023627 528003201308543
124.

179

IGA SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Izolda / Mangan
O: Tomasz Tarczyński
B: Piotr Ryszka
K016542 616999540181109
125.

218

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP Bel 2009 wałach gn F: Ferro / Ulft
M: Misse Lucernaise / Qredo de Pa
O:
B:
126.

82

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa F: Corde / Cor de la Bryere
M: Jastarnia / Lais
O: Radosław Pierz
B: Waszczur Mirosław
K017588 009 53 00469 05
127.

114

JASTRUN M. POL 2007 Wałach kasztanowata F: Libretto / Milione
M: Julta / Przedświt XIII - 4
O: Sylwia Gilowska
B: SK Kalników
K022260 POL006630258607
128.

1

JUMBO M. POL 2010 Wałach siwa F: .
M: .
O: .
B: .
brak
129.

66

KARAMIS WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Kari / Pancho
O: Anna Kustosz
B: Baryła Jam
K020821 POL007540144608
130.

87

KARISSA R BWP BEL 2010 Klacz kasztanowata F: Andiamo / Animo
M: Estheralberta / Constant
O: John Knutsen
B:
K021023 056002W00296298
131.

155

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
O: Katarzyna Kawa
B: William Kennedy
K017499 372414004804471 105IC22
132.

189

KENZO SP POL 2006 Wałach gniada F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
O: Krzysztof Widzyk
B: Barczyk Henryk
K013050 616009540045006
133.

3

KIARA CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Drosselklang II / Don Carlos
M: Cabana / Calvero
O: Dorota Okopień
B: Pawel Holeszowski
K022232 203 009 226662991
134.

157

KOKAINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Goofi F / Campari M
M: Kenia / Montevideo
O: Grzegorz Faber
B: Katowicki klub Jezdziecki
K020848 616009540096011
135.

224

KOLIBRA DSPF GER 2011 klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera / Lesohto
O:
B:
K020907 DE456370249411
136.

123

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
O: Jan Gaj
B: Urszula & Adam Zawislok
07254 POL009540005400
137.

190

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina.C / Darco
O: Piotr Barwiński
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
138.

138

L'COLANTOS SP POL 2011 Ogier gniada F: Cola / Contender
M: Lotte / Levantos I
O: Włodzimierz Urbański
B: Adam Sosnowski
K019781 616009661580811 105HD33
139.

39

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
O: Martyna Żmuda
B: Orkan Sp. z o.o.
K017021 POL009670111604
140.

149

LADY-S Svk Wb SVK 2005 Klacz gniada F: Lady's Lower / Lord
M: Sisi / Aldamit
O: Bernadeta Wieczorek
B:
K016143 703001702142005
141.

229

LARIHORN F:
M:
O:
B:
142.

207

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
143.

171

LEAP STAR SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Long Star / Longchamp
M: Zofia / Zaandam
O: Julia Fejdych
B: PSK Hanowerskich Czarna
K012642 POL009630132303
144.

148

LEVISIONN CONTANGA E.W.P. OLD GER 2011 Klacz siwa F: Levisonn / Levisto
M: Gitanga / Contango
O: Zuzanna Zejer
B: B. Janetzko
K020860 DE433330209411
145.

19

LIBERO BOY SP POL 2009 Wałach siwa F: Liberado
M: Arabella / Grosso Z
O: Anna Szary-Ziębicka
B:
K019133 616009540125709
146.

64

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Tomasz Skrobacz
B: SK Prudnik
K013182 POL009690088908 104LJ60
147.

17

LINDY HOP HOL GER 2010 Ogier gniada F: Lasino / Landgraf I
M: Mira XI / Corrado I
O: Mariusz Musiał
B:
K021872 DE421000254310
148.

7

LIROY SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Carry Son
M: Ligraffia
O: Mariusz Giergiel
B: Jerzy Judka
K023244 616009640081111
149.

78

LIVERPOOL LA-BOH?ME Holsztyńska CZE 2013 Ogier gniada F: Lyjanero
M: Z-Constantine
O: Katarzyna Ordys
B: Ladislav Krulich
brak
150.

136

LOCARLO SP POL 2013 Ogier siwa F: Carlos DZ
M: -
O: -
B: Adam Sosnowski
brak
151.

145

LORD II W SP POL 2008 Wałach gniada F: Desant / Lando
M: Lukarna / Kwartet
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016730 POL009540138508
152.

131

LORD OF THE DANCE III HAN GER 2006 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Lady Sunshine / Landsieger I
O:
B:
K018179 DE431310521706
153.

20

LUCIANO OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Laith / Lord Z
M: Angela / Aloube Z
O: St. KS KJK Szary Michałowice
B: Marek Duszkiewicz
K020248 DE418182535811
154.

132

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024 POL007520003706
155.

22

LUISSOME D'ESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
O: Aleksandra Szary
B: Mirosław Szary
K015943 616009570342508 104HA04
156.

134

LULANA VAN HET KEIZERSHOF BWP BEL 2011 Klacz gniada F: Fidjy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Fulana Van Het Keizershof / Nonstop
O: Janusz Cebulak
B: Leon Otten
K021171 056002W00299561
157.

84

ŁANIA M. POL 2001 Klacz gniada/mk: F: Banita / Arcus
M: Łosza / Grog
O: Piotr Milewski
B: Gospodarstwo Rolne Hławiczka
K011711 11640
158.

140

MADAM W SP POL 2002 Klacz siwa F: Desant / Lando
M: Mesalinka / Monsun
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K007801 POL009540020802
159.

141

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Cancoon / Colman
M: Miss Neel / Sir Nee
O: Izabela Michałowska
B: Zbigniew Kruk
K019917 616009590205311
160.

65

MARATON M. POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Cytrus / Estados
M: Morwa / Odena
O: Mariusz Rogalski
B: Ćwiertniak Henryk
K017000 POL006570145206
161.

201

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
162.

61

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Wawer / Corde
M: Markiza / Lew II
O: Bernard Grzywna
B: Waldemar Kubiak
K013631 POL009660231606
163.

225

MILLION DREAMS OLD POL 2011 Klacz kasztanowata F: Kannan / Voltaire
M: Saragossa / Leandro
O: Michał Ziębicki
B: Michał Ziębicki
K020453 DE418182536511 105NE05
164.

142

MISISIPI WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Bakalar
M: Montana / Eskudo
O: Izabela Michałowska
B: Izabela Michałowska
K017311 616007610218610
165.

173

NAITIRY KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc:149 F: Jakobin
M: Daj Money / Jantar
O: Łukasz Kruczek
B: Joanna Zubrycka
K023790 616999520138511
166.

183

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885 DE441411634210
167.

108

NICEA SP POL 2006 Klacz gniada F: Cantanis / Cantus
M: Neroma / Cottonclub
O: Sylwia Olejarska
B: Edward Korzeniowski
K010606 POL009640041806
168.

223

NIGHT DANCE Z NED 2013 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Chantilly Z
O: Anna Szary-Ziębicka
B: .
brak
169.

40

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Niwa
O: Rafał Walaszek
B:
brak
170.

210

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara F: Oliver / Voltaire
M: Nigeria / Marafon
O: Mariusz Kułaga
B: Andrzej Bieniek
K012282 616009540157706
171.

227

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
O: Stanisław Łabudzik
B: Remigiusz Makowski
K011971 POL009660370207 103OK61
172.

56

NUMBER ONE Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach gniada F: Numero Uno
M: Sandra Diamond S
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
brak
173.

93

OBORA'S INVITTE Aut Wb CZE 2008 Klacz gniada F: Cent Timpex / Cento
M: Ikita Monday / Nimmerdor
O: Anna Szary
B: Johann Frischeis
K016754 121068308 104HB21
174.

68

OBORA'S RAGAZZA Niem. Sport. GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Apoleon Timpex / Quidam De Revel
M: Rush On / Nekoma
O: Grażyna Pawłowska
B: Johann Frischeis
K015628 121078209 104LW59
175.

194

OLIMPIC STAR DSPF GER 2011 Ogier siwa/172 F: Olympic Fire / Odermus R
M: Landra / Levisto
O: Ludwig Gillmaier
B: Hans-Adolf Lembke
K020040 DE456370140711
176.

186

ONCE AGAIN SP POL 2008 Wałach gniada F: Oder / Espadron
M: Karin/ Burggraaf
O: Eugeniusz Zięba
B: Andrzej Woźniak
K014058 616009550249108 104LK05
177.

139

OPIUM W SP POL 2013 Klacz gniada F: Bijou Be
M: Osada
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
Brak
178.

79

OSTATNI MOHIKANIN W SP POL 2011 Wałach gniada F: Leandro
M: Osnowa
O: Stanisław Weresiński
B: Stanisław Weresiński
brak
179.

2

PEPOL SP POL 2005 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
brak
180.

128

PIERWIOSNEK SP POL 2001 Wałach gniada/148 F: Rumor / Wabigon
M: Primavera / Bolivar
O: Agnieszka Najdzionek
B:
K008284 POL013540076801
181.

177

PLATINUS SP POL 2007 Wałach gniada/178 F: Leandro / Lenz
M: Plantacja / Burgund
O: Anita Kołodziejczyk
B: Alicja Mielcarek
K020924 12713
182.

9

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
183.

152

POETIN WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Piano II / Pilot
M: Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
O: Jan Cieślar
B:
K014177 DE441410972208
184.

115

PRIAM M. POL 2008 Wałach gniada/164 F: Mindanao / Demon Club
M: Prima Aprilis / Raban
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Klaudia Rajtar
K014361 POL006540098708
185.

15

Q 7 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada F: Quarz / Quintero
M: Mona X / Contender
O: Sławomir Uchwat i Agrosad Sp. j.
B:
K019363 DE421000509510 105HL16
186.

62

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
187.

144

RAHEL M. POL 2009 Klacz gniada F: Flaming / Kulbak
M: Rewia / Lirnik
O: Ewa Kazimierczuk
B: Ewa Kazimierczuk
K018673 616006510379009
188.

80

RAMONA KUC POL 2001 Klacz gniada/kuc:138cm F: El Amor / Wermut
M: Rakieta / Wampir
O: Robert Sławecki
B: Klub jeździecki Kapriola-Choiny
K010911 POL 013 58 00572 01
189.

13

REFLECTION Slo Wb SVN 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
190.

206

REMEMBER KG SP POL 2008 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Rosocha / Dularus
O: Lech Millan
B: Grzegorz Komin
K014035 POL009610223308
191.

176

RIO BRAVA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Swarovski / Sandro Hit
M: Rowa / Rotspon
O: Mateusz Kaczmarczyk
B: .
K021227 616009610139211
192.

73

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
O: Jakub Jędruch
B: SK Prudnik
K016387 616009690072010
193.

42

RUDBEKIA SP POL 2010 Klacz gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Raolia / Campari M
O: Aneta Ostrowska
B: Małgorzata Staszczak
K019783 616009610183310
194.

200

SALONIKI HOL GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Santana / Alasca
O: Jolanta Drabczyk
B: Hans Friedrich Hansen
K011812 DE421000054907
195.

97

SAN REMO ZK SP POL 2012 Wałach gniada F: Nice Boy / Lancer II
M: Sayonara / Donald
O: Kruk Zbigniew
B: Kruk Zbigniew
K021585 616009590071112
196.

94

SARAGOSSA ZK SP POL 2011 Klacz siwa F: Dakar Z / Dutch Capitol
M: Sarasota / Enfield
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K020397 616009590205811
197.

71

SEAQUEST SP POL 2008 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Seniora Carnute / Carnute
O: Iwona Robotycka-Leńczuk
B: SK Ochaby Sp. z o. o.
K018663 616009540123208 104SV55
198.

41

SECRETTO SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Serbia / Empik
O: Aneta Ostrowska
B: Aneta Ostrowska
K021438 616009590117611
199.

48

SENNY PAN SP POL 2010 Wałach gniada F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Seniora Carnute / Carnute
O: SK Ochaby
B: SK Ochaby
K020544 616009540018210
200.

174

SEUL M SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
O: Julia Fejdych
B: SK Moszna
K021914 616009690078411
201.

4

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
O: Izabela Strojny
B: Gestuet Lewitz
K023012 DE 418184091310
202.

38

SIMI M. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Sisley
O: Anna Krawczyk
B: Sławomir Frosik
K019347 616006570191111
203.

209

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada F: Stolzenberg / Stakkato
M: Lanette / Le Primeur
O: Mariusz Kułaga
B: Ulrike Widdel
K024443 DE431317406909
204.

105

SONATA W SP POL 2010 Klacz gniada F: Con Capital / Con Capitol
M: Surprise / Sao Paulo
O: Stanisław Weresiński
B: Stanisław Weresiński
K021065 616009630203510
205.

158

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
O: Faber Grzegorz
B: Niemcy
Brak
206.

90

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Stella / El Bundy
O: Łukasz Sordyl
B: SK Racot
K023945 616009610116311
207.

164

SUNSHINE M SP POL 2011 Klacz gniada F: Landino
M: Soleil M
O: Dorota Polak
B: SK Moszna
K020911 616009690079211
208.

133

TAMIZA - K SP POL 2006 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Traviata / Louis
O:
B: Marek Kubacki
K009998 POL009610143106
209.

154

TIP TOP Q SP POL 2006 Wałach gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Tina / Tin Rocco
O: Adrianna Kaczmarek
B: Eco-A.B.I. Białystok
K010736 POL009510102206
210.

74

TOULOUSE SAINT AMOUR SF FRA 2007 Ogier gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Iretha / Damiro B
O: Paweł Bado
B: Sylvie Mourier
K020585 25000107395345F 105AY69
211.

104

URIAS KWPN NLD 2001 Wałach gniada F: Indoctro / Capitol I
M: Ebilithya / Ramiro Z
O: Gabriel Głusek
B: Albert Zoer
K008182 0105809 POL40639
212.

175

VAL DE FRANCE SF FRA 2009 Ogier kasztanowata/177 F: Newton De Kreisker / Diamant De Semilly
M: Princesse De France / Qredo De Paulstra
O: Karolina Chimkowska
B:
K020274 25000109223906P
213.

18

VALMONT FEIVEL Svk Wb SVK 2005 Wałach siwa F: .
M: .
O: Agnieszka Futera
B: Jan Novotny
brak
214.

202

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel / Lagrain
M: Venita / Etos
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Diter Staniek
K020534 616009540098810
215.

197

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Vientiana / Dixieland
O: Dariusz Kościelniak
B: Krzysztof Koziarowski
K009832 POL009570256802 102TG16
216.

14

WIENA HOL GER 2011 Klacz siwa F: Clarimo / Clearway
M: Wachtel / Canto
O: Józef Buczyński
B:
K021948 DE421000045611
217.

219

WINNIE THE POOH R SP POL 2007 Ogier siwa/174 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: White Lady / Limelight
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K012228 POL009540007907 104MS58
218.

147

WONTENDRA HAN POL 2004 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Acora / Acord II
O: Zdzisław Krzeczowski
B:
K010721 DE431314208704 102VX99
219.

25

Z RIARALDA Z ZANG NLD 2012 Klacz siwa F: Zilverstar T /
M: Riaralda / Lancer II
O: Michał Ziębicki
B:
brak
220.

67

ZENO S OLD GER 1997 Wałach kasztanowata F: Zeus / Arlequin
M: Burschikose / Grannus
O: Mirosław Szary
B:
K008390 DE333330143397
Rider Club
Competition
Prize
Bado Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
100
200
1500
300
500
1200
SUM:
3800.00
Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
100
30
SUM:
130.00
Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
100
SUM:
100.00
Cebulak Agnieszka KS Stangret Kielce
15
500
SUM:
515.00
Chimkowska Karolina KS Chojnów
200
SUM:
200.00
Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
100
400
300
100
4000
SUM:
4900.00
Dąbrowska Julia St. KS KJK Szary Michałowice
30
SUM:
30.00
Drabczyk Izabella RC Riding Center Sosnowice
50
SUM:
50.00
Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
200
SUM:
200.00
Kawa Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
500
SUM:
500.00
Kaźmierczak Michał KJ Lesna Wola
200
SUM:
200.00
Kaźmierczak Michał KJ Leśna Wola
100
SUM:
100.00
Knutsen John Gunvar KJ Królmet Zawiercie
1200
1000
SUM:
2200.00
Kościelniak Natalia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
400
100
SUM:
500.00
Kostrzewa Klara KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
25
400
SUM:
425.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
15
100
25
SUM:
140.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
25
500
750
25
SUM:
1300.00
Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
15
SUM:
15.00
Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
1200
SUM:
1200.00
Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
100
400
SUM:
500.00
Kut Bartosz UKJ Lalin
15
15
15
SUM:
45.00
Kut Łukasz UKJ Lalin
15
SUM:
15.00
Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
15
100
SUM:
115.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Kr. Swoszowice
50
SUM:
50.00
Musiał Kamil JKS Pogórze Glinik Zaborowski
30
SUM:
30.00
Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
15
15
SUM:
30.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
100
300
500
100
SUM:
1000.00
Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Okła Krzysztof Kielecki Klub Jeździecki
750
1500
15
15
SUM:
2280.00
Ornat Albert St. KS KJK Szary Michałowice
15
15
SUM:
30.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
15
200
200
100
500
200
SUM:
1215.00
Piątkowski Paweł KJ Equus Węgrzce
15
30
SUM:
45.00
Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
100
SUM:
100.00
Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
30
SUM:
30.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
100
750
100
200
6000
SUM:
7150.00
Skrobacz Olga WLKS Krakus Kr. Swoszowice
300
1000
SUM:
1300.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
400
500
200
750
SUM:
1850.00
Sordyl Łukasz WLKS Krakus Kr. Swoszowice
15
SUM:
15.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
15
SUM:
15.00
Świtoń Jagna KJK Solka Międzyrzecze
15
SUM:
15.00
Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
25
30
150
SUM:
205.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
500
SUM:
500.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze Glinik Zaborowski
25
300
1000
SUM:
1325.00
Urbańska Malwina WKJ Warszawa
200
15
50
25
30
SUM:
320.00
Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
25
SUM:
25.00
Zięba Barbara KS Team Rancho Pcim
50
SUM:
50.00
Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
50
50
100
SUM:
200.00
Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
15
300
300
2800
1000
500
SUM:
4915.00
Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
15
SUM:
15.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
KIARA (3)
2017-11-17
14
2017-11-17
69
2017-11-18
5
2017-11-18
43
2017-11-19
31
Bado Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2017-11-17
5
100
2017-11-18
7
200
2017-11-19
4
1500
GUCCI (75)
2017-11-17
9
2017-11-17
2017-11-18
2
300
2017-11-19
8
2017-11-17
17
2017-11-18
3
500
2017-11-19
2
1200
Barwińska Daria
WKJ Lublin
2017-11-17
42
2017-11-17
20
2017-11-18
35
2017-11-18
11
2017-11-19
34
Berbeś Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
PRIAM (115)
2017-11-17
2017-11-18
59
2017-11-18
69
2017-11-19
6
Bielecka Justyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
39
2017-11-17
13
2017-11-18
15
2017-11-18
9
2017-11-19
3
Bisaga Justyna
KJ Facimiech
2017-11-17
2017-11-18
59
2017-11-19
12
Boduch Wiktoria
St. KS KJK Szary Michałowice
PEPOL (2)
2017-11-18
3
2017-11-18
Boksa Lena
St. KS KJK Szary Michałowice
PEPOL (2)
2017-11-19
4
2017-11-19
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
LIROY (7)
2017-11-17
4
2017-11-17
18
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
10
2017-11-19
6
Brańka-Borja Maria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
19
2017-11-17
37
2017-11-18
39
2017-11-18
14
2017-11-19
15
Brattli Vivian
St. KS KJK Szary Michałowice
ELOMAH (187)
2017-11-17
59
2017-11-17
24
2017-11-18
7
100
2017-11-19
10
30
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
MADAM W (140)
2017-11-17
66
2017-11-17
4
100
2017-11-18
2017-11-18
63
2017-11-19
58
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-17
2017-11-17
12
2017-11-18
11
2017-11-18
2017-11-19
2017-11-19
9
Cebulak Agnieszka
KS Stangret Kielce
2017-11-17
2017-11-17
12
15
2017-11-18
27
2017-11-18
23
2017-11-19
3
500
2017-11-17
31
2017-11-17
31
2017-11-18
2017-11-18
55
2017-11-18
33
2017-11-19
20
Chimkowska Karolina
KS Chojnów
2017-11-17
38
2017-11-18
26
2017-11-18
18
2017-11-19
5
200
Chmielewska Aneta
WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
CARDAMON (143)
2017-11-17
27
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
37
2017-11-19
26
Chojnowski Mateusz
WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
MISISIPI (142)
2017-11-17
47
2017-11-17
54
2017-11-18
60
2017-11-18
65
2017-11-19
56
Cieślar Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
DESAND (150)
2017-11-17
39
2017-11-17
8
100
BINGO (151)
2017-11-17
1
400
2017-11-17
33
2017-11-18
44
2017-11-18
2017-11-19
43
POETIN (152)
2017-11-17
26
2017-11-17
11
2017-11-18
3
300
2017-11-18
8
100
2017-11-19
2
4000
Dąbrowska Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
DESAND (150)
2017-11-18
20
2017-11-18
51
2017-11-19
11
30
Derlatka Kamila
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2017-11-18
14
2017-11-18
42
Drabczyk Izabella
RC Riding Center Sosnowice
SALONIKI (200)
2017-11-17
44
2017-11-18
6
50
2017-11-19
48
Drewiczewska Agata
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
LUCILLA (132)
2017-11-17
4
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
5
2017-11-18
2017-11-19
2
2017-11-19
Dyżewska Ewa
Stajnia Sportowa EquiRex (CZE)
2017-11-18
25
2017-11-18
31
2017-11-19
15
2017-11-19
11
2017-11-17
29
2017-11-18
16
2017-11-19
21
EDESSO (60)
2017-11-17
16
2017-11-18
10
2017-11-19
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
KOKAINA (157)
2017-11-17
59
2017-11-17
2017-11-18
32
2017-11-18
64
2017-11-19
23
2017-11-17
19
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
19
2017-11-19
2017-11-19
7
CORTADO (159)
2017-11-17
2017-11-17
10
2017-11-18
12
2017-11-18
2017-11-19
11
2017-11-19
CARAMELLA (160)
2017-11-17
17
2017-11-17
2017-11-18
17
2017-11-18
53
2017-11-19
23
Fejdych Julia
KJK Romico Żywiec
SEUL M (174)
2017-11-17
1
2017-11-17
46
2017-11-18
12
2017-11-18
44
2017-11-19
46
Feliksiewicz Iwona
KJ Szwadron Niepołomice
2017-11-17
50
2017-11-17
60
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
63
2017-11-19
43
2017-11-17
6
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
16
2017-11-18
2017-11-19
10
2017-11-19
Futera Agnieszka
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-11-17
55
2017-11-18
54
2017-11-18
2017-11-19
28
Gajewska Ida
BPK - SLA
GARDENIA (121)
2017-11-17
51
2017-11-17
29
2017-11-18
28
2017-11-18
16
2017-11-19
14
Gąska Julita
Niepołomickie Stowarzyszenie Sport Art.
2017-11-17
2
2017-11-17
2017-11-18
2
2017-11-18
2017-11-19
1
Gilowska Sylwia
BPK - PKA (OJ Tango)
JASTRUN (114)
2017-11-17
2017-11-17
25
2017-11-18
50
2017-11-18
26
2017-11-19
49
Głusek Gabriel
SJ Poster Piaseczno
URIAS (104)
2017-11-17
33
2017-11-18
40
2017-11-19
47
Gołąb Karolina
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
14
2017-11-17
52
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
19
Górski Dawid
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
FEMPIRE G (165)
2017-11-17
19
2017-11-17
57
2017-11-18
24
2017-11-19
31
Grahl-Madsen Alexandra
KJ Facimiech
VANCOUVER (202)
2017-11-17
23
2017-11-17
49
2017-11-19
2017-11-19
2017-11-19
14
CZATA (203)
2017-11-17
2017-11-17
63
2017-11-19
27
Grochowina Izabela
UKS KJK Stary Młyn
BELLONA (199)
2017-11-17
55
2017-11-18
28
2017-11-18
57
2017-11-19
Gronkowski Marcin
KJK Fabrex Stanisław Dolny
FAROUGE (156)
2017-11-17
24
2017-11-17
6
2017-11-18
19
2017-11-18
56
2017-11-19
16
Grzywna Bernard
KJ Szwadron Niepołomice
MEFISTO (61)
2017-11-17
7
2017-11-17
12
2017-11-17
2017-11-18
14
2017-11-18
62
2017-11-19
48
Gwoździewicz Kaja
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CYRUS (36)
2017-11-17
61
2017-11-17
67
2017-11-18
40
2017-11-18
61
2017-11-19
51
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
5
2017-11-18
22
2017-11-19
10
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
ZENO S (67)
2017-11-17
23
2017-11-17
45
2017-11-18
3
200
2017-11-19
55
2017-11-17
17
2017-11-17
42
2017-11-18
49
2017-11-18
48
2017-11-19
57
Iwulska Zuzanna
St. KS KJK Szary Michałowice
PEPOL (2)
2017-11-17
3
2017-11-17
Janota Dawid
KJK Romico Żywiec
CHAPLAIN (220)
2017-11-17
29
2017-11-17
63
2017-11-18
18
2017-11-19
38
Janota Natalia
KJK Romico Żywiec
CISCO (167)
2017-11-17
43
2017-11-18
52
2017-11-19
49
Jędras Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-17
14
2017-11-18
23
2017-11-19
37
Jędruch Jakub
KjJ Zbrosławice
ROWITTO (73)
2017-11-17
44
2017-11-17
51
2017-11-18
46
2017-11-18
65
2017-11-19
53
Jodłowska Elżbieta
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
NASHVILLE (183)
2017-11-17
3
2017-11-17
2017-11-18
13
2017-11-18
2017-11-18
13
2017-11-19
25
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka Żywiec
HIPIS (184)
2017-11-17
2017-11-18
4
2017-11-18
6
2017-11-19
3
Kancelista Nadia
LKJ Ochaby
2017-11-18
11
2017-11-18
39
2017-11-19
Kapcia Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
COSTELLO (182)
2017-11-17
2017-11-18
30
2017-11-19
Kastsetski Raman
-
SONATA W (105)
2017-11-17
34
2017-11-17
38
2017-11-18
35
2017-11-18
36
2017-11-19
16
Kawa Aleksandra
KJK Romico Żywiec
LEAP STAR (171)
2017-11-17
2017-11-17
15
2017-11-17
2017-11-18
27
2017-11-18
2017-11-19
2017-11-19
8
Kawa Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
41
2017-11-18
2
500
2017-11-19
23
Kaźmierczak Adam
KJ Leśna Wola
2017-11-17
5
2017-11-17
22
2017-11-18
2017-11-18
20
2017-11-19
13
2017-11-17
30
2017-11-17
2017-11-18
27
2017-11-18
2017-11-19
18
Kaźmierczak Michał
KJ Leśna Wola
GERD KG (30)
2017-11-17
50
2017-11-18
41
2017-11-19
21
Kaźmierczak Michał
KJ Lesna Wola
2017-11-17
42
2017-11-17
6
200
2017-11-18
42
2017-11-18
17
2017-11-19
12
Kaźmierczak Michał
KJ Leśna Wola
BENGRAF (33)
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-17
35
2017-11-17
49
2017-11-18
4
100
2017-11-19
20
2017-11-17
13
2017-11-18
14
2017-11-18
19
2017-11-19
19
Kaźmierczak Michał
KJ Lesna Wola
2017-11-17
31
2017-11-17
43
2017-11-18
26
2017-11-19
53
Kieljan-Mączka Katarzyna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-11-17
2017-11-17
51
2017-11-18
54
2017-11-19
Kilian Aniela
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
2017-11-17
10
2017-11-18
2017-11-18
9
2017-11-19
1
Klieshehevnikova Veronika
CREDO (230)
2017-11-19
27
Knutsen John Gunvar
KJ Królmet Zawiercie
HERO (86)
2017-11-17
24
2017-11-17
2017-11-18
21
2017-11-18
2017-11-19
14
2017-11-19
2017-11-17
40
2017-11-17
56
2017-11-18
27
2017-11-18
49
2017-11-19
40
FERRARI (88)
2017-11-17
27
2017-11-17
39
2017-11-18
28
2017-11-19
22
2017-11-17
13
2017-11-18
1
1200
2017-11-19
5
1000
Kołodziejczyk Oliwia
KJK Romico Żywiec
PLATINUS (177)
2017-11-17
71
2017-11-18
67
2017-11-18
30
2017-11-19
34
Komsta Alicja
LARIHORN (229)
2017-11-18
15
2017-11-18
22
Kościelniak Natalia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
VIVALDI (197)
2017-11-18
1
400
2017-11-18
2017-11-19
6
100
CANTORA (198)
2017-11-18
41
2017-11-19
17
Kostrzewa Klara
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2017-11-17
68
2017-11-17
10
25
2017-11-18
2017-11-18
4
400
2017-11-19
Kownacka Klaudia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
DINAR (6)
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
Koza Wiktoria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
20
2017-11-17
71
2017-11-18
16
2017-11-18
21
2017-11-19
7
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
15
15
2017-11-17
31
2017-11-18
5
100
2017-11-19
15
2017-11-17
22
2017-11-18
12
25
2017-11-19
24
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2017-11-17
22
CHENET (191)
2017-11-17
12
25
2017-11-17
16
2017-11-18
9
2017-11-19
2017-11-17
25
2017-11-17
2
500
2017-11-18
13
2017-11-19
3
750
2017-11-17
30
2017-11-17
9
25
2017-11-18
24
2017-11-19
9
Krawczyk Anna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SIMI (38)
2017-11-17
2
2017-11-17
45
2017-11-18
33
2017-11-18
6
2017-11-19
2
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
NAITIRY (173)
2017-11-17
27
2017-11-17
56
2017-11-17
2017-11-18
19
2017-11-18
2017-11-19
5
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
2017-11-17
14
15
2017-11-17
21
2017-11-18
50
2017-11-18
37
2017-11-19
17
Krzeczowska Małgorzata
St. KS KJK Szary Michałowice
WONTENDRA (147)
2017-11-17
1
1200
2017-11-18
2017-11-19
Kuczerawy Tomasz
Konie Sportowe Gillmaier
2017-11-17
19
2017-11-18
8
100
2017-11-19
5
400
2017-11-17
10
2017-11-18
15
2017-11-19
14
CAMPARI (196)
2017-11-17
53
2017-11-18
47
2017-11-19
5
Kułaga Aleksandra
KJ Profit Orzesze
NIRWANA (210)
2017-11-17
9
2017-11-17
1
2017-11-18
3
2017-11-18
36
2017-11-19
33
Kułaga Karolina
KJ Profit Orzesze
2017-11-17
70
2017-11-17
64
2017-11-18
5
2017-11-18
46
2017-11-19
42
SOLY JEAS (209)
2017-11-17
2017-11-17
7
2017-11-17
61
2017-11-18
1
2017-11-18
43
2017-11-19
27
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
55
2017-11-17
60
2017-11-18
10
2017-11-19
7
2017-11-17
17
2017-11-18
52
2017-11-18
32
2017-11-19
18
Kustosz Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
KARAMIS (66)
2017-11-17
2
2017-11-17
5
2017-11-18
8
2017-11-18
2017-11-19
2017-11-19
4
Kut Bartosz
UKJ Lalin
DARCO J (112)
2017-11-17
29
2017-11-17
36
2017-11-18
15
15
2017-11-18
31
2017-11-19
19
CONLOU (113)
2017-11-17
10
15
2017-11-17
37
2017-11-18
13
15
2017-11-18
33
2017-11-19
36
Kut Ewa
UKJ Lalin
AMARETTO (111)
2017-11-17
52
2017-11-17
35
2017-11-18
37
2017-11-18
2017-11-19
37
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2017-11-17
26
2017-11-17
2017-11-18
25
2017-11-18
29
2017-11-19
26
KOLIBRA (224)
2017-11-17
28
2017-11-17
58
2017-11-18
13
2017-11-18
9
15
2017-11-19
40
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
EQUANDANI (215)
2017-11-17
18
15
2017-11-18
28
2017-11-19
8
100
2017-11-17
5
2017-11-17
65
2017-11-18
8
2017-11-19
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
43
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
10
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
11
2017-11-17
2017-11-18
41
2017-11-18
2017-11-19
22
2017-11-17
37
2017-11-17
2017-11-18
17
2017-11-19
11
2017-11-17
6
50
2017-11-18
19
2017-11-19
50
Luczykova Beata
Stajnia Sportowa EquiRex (CZE)
CATAA-N (58)
2017-11-18
7
2017-11-18
2017-11-19
1
2017-11-19
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
CAMARO (49)
2017-11-17
43
2017-11-17
24
2017-11-18
51
2017-11-19
41
Matusiak Hanna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
1
2017-11-17
3
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
2
2017-11-19
4
Matusiak Wiktoria
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-11-17
21
2017-11-17
47
2017-11-18
46
2017-11-18
53
2017-11-19
46
ALCES (95)
2017-11-17
4
2017-11-17
70
2017-11-18
54
2017-11-19
3
Michałek Marcin
KJ Facimiech
2017-11-17
57
2017-11-17
62
2017-11-18
55
2017-11-19
52
Michałek Marcin
Klub Jeździecki Facimiech
2017-11-17
26
2017-11-17
2017-11-18
26
2017-11-18
57
2017-11-19
26
Michałek Marcin
KJ Facimiech
IGA (179)
2017-11-17
36
2017-11-17
62
2017-11-18
2017-11-18
32
2017-11-19
25
Michałowska Natalia
WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-17
54
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
52
2017-11-18
2017-11-19
2017-11-19
2017-11-19
6
Milewska Urszula
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ŁANIA (84)
2017-11-18
7
2017-11-18
35
Musiał Kamil
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-11-17
41
2017-11-17
58
2017-11-18
31
2017-11-18
32
2017-11-19
9
30
Najdzionek Maja
BPK - MAL
2017-11-17
1
2017-11-17
9
2017-11-18
2
2017-11-18
9
2017-11-19
Najdzionek Szymon
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
FADINA PP (126)
2017-11-17
28
2017-11-17
18
2017-11-18
20
2017-11-19
17
Niziołek Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
JUMBO (1)
2017-11-18
2017-11-18
5
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-17
50
2017-11-17
11
15
2017-11-18
17
15
2017-11-19
38
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
DILONA (162)
2017-11-17
8
100
2017-11-18
5
300
2017-11-19
7
500
2017-11-17
21
2017-11-17
7
100
2017-11-18
22
2017-11-19
18
Nowak Wiktoria
BPK - MAL
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
4
2017-11-18
2017-11-19
24
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
AMETYS (103)
2017-11-17
36
2017-11-18
5
100
2017-11-19
41
Okła Krzysztof
Kielecki Klub Jeździecki
2017-11-17
35
2017-11-17
59
2017-11-18
29
2017-11-18
58
2017-11-19
28
2017-11-17
24
2017-11-18
27
2017-11-19
18
DAINA (54)
2017-11-17
1
750
2017-11-18
11
2017-11-19
1
1500
HOEWIES (217)
2017-11-17
17
15
2017-11-18
14
15
2017-11-19
51
Olejarska Sonia
UKJ Lalin
NICEA (108)
2017-11-17
48
2017-11-17
66
2017-11-18
38
2017-11-18
45
2017-11-19
28
Ordys Katarzyna
Śląska Akademia Jeździecka Katowice
2017-11-17
2017-11-17
25
2017-11-18
26
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
16
2017-11-19
Ornat Albert
St. KS KJK Szary Michałowice
CON CHIRA (146)
2017-11-17
16
15
2017-11-18
34
2017-11-19
45
CANTORA (198)
2017-11-17
49
2017-11-17
48
2017-11-19
13
NORTON (227)
2017-11-17
29
2017-11-18
2017-11-18
17
BOURBON (228)
2017-11-17
39
2017-11-18
18
15
2017-11-19
30
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
2017-11-17
25
2017-11-17
46
2017-11-18
2017-11-19
33
2017-11-17
13
15
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-19
4
200
2017-11-17
7
200
2017-11-18
6
100
2017-11-19
4
500
2017-11-17
4
200
2017-11-18
13
2017-11-19
20
ANDORA (45)
2017-11-17
28
2017-11-17
2017-11-18
61
2017-11-19
22
Piątkowski Paweł
KJ Equus Węgrzce
2017-11-17
15
2017-11-17
9
15
2017-11-18
29
2017-11-19
12
30
Pierz Barbara
BPK - PKA
JAGODA (82)
2017-11-18
1
2017-11-18
2017-11-18
1
2017-11-19
2017-11-19
Pietryszyn Aleksandra
KJ Profit Orzesze
AMANITA (213)
2017-11-17
43
2017-11-17
5
100
2017-11-18
3
2017-11-18
23
2017-11-19
1
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
LORD II W (145)
2017-11-17
3
2017-11-17
67
2017-11-18
4
2017-11-18
67
2017-11-19
26
Piskorski Piotr
WKJ Lublin / SJ Oxer Lublin
RAHEL (144)
2017-11-17
53
2017-11-17
72
2017-11-18
6
2017-11-18
48
2017-11-19
54
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
TIP TOP Q (154)
2017-11-17
46
2017-11-17
68
2017-11-18
30
2017-11-18
66
2017-11-19
15
30
Przepióra Maria
KKJK Kraków
AMARANT (92)
2017-11-17
2017-11-17
41
2017-11-17
2017-11-18
1
2017-11-18
2
2017-11-19
2
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2017-11-18
24
2017-11-18
15
Puliński Kamil
LKJ Ochaby
2017-11-17
11
2017-11-17
44
2017-11-18
Puliński Kamil
LKJ Ochaby
2017-11-17
6
2017-11-17
2017-11-17
18
2017-11-18
16
2017-11-18
47
2017-11-19
35
2017-11-17
37
2017-11-17
2017-11-18
8
2017-11-18
45
2017-11-19
52
Reinfuss Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-18
8
2017-11-18
2017-11-18
2017-11-19
15
Rogalska Jadwiga
KS Bór Toporzysko
MARATON (65)
2017-11-18
24
2017-11-18
30
2017-11-19
2017-11-19
12
Rokita Kamila
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
FEMKE (83)
2017-11-17
28
2017-11-18
21
2017-11-19
16
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
2017-11-17
6
100
2017-11-18
1
750
2017-11-19
8
100
CORINA (102)
2017-11-17
14
2017-11-17
9
2017-11-18
6
200
2017-11-19
1
6000
ASKARIA (221)
2017-11-17
2017-11-17
16
2017-11-18
2017-11-18
22
2017-11-19
5
FARLEY (222)
2017-11-17
13
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
44
2017-11-19
9
Skrobacz Olga
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
2
300
2017-11-17
24
2017-11-18
34
2017-11-19
1
1000
Śliż Kinga
KJ Profit Orzesze
CICHY (214)
2017-11-17
18
2017-11-17
8
2017-11-18
18
2017-11-18
66
2017-11-19
44
Sławecka Zuzanna
KJ Apacz Mszana Dolna
RAMONA (80)
2017-11-18
9
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
ATLANTO (69)
2017-11-17
69
2017-11-17
2017-11-18
22
2017-11-18
38
2017-11-19
29
2017-11-17
22
2017-11-17
4
400
2017-11-18
39
2017-11-18
2017-11-19
8
500
2017-11-17
3
200
2017-11-17
27
2017-11-18
20
2017-11-18
41
2017-11-19
2
750
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2017-11-17
2017-11-17
16
2017-11-18
10
2017-11-18
2017-11-19
3
Sordyl Łukasz
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-17
20
2017-11-17
2017-11-18
18
2017-11-18
45
2017-11-18
2017-11-19
17
CONTENTO (117)
2017-11-17
34
2017-11-17
53
2017-11-18
53
2017-11-18
16
15
2017-11-19
42
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-11-17
22
2017-11-17
32
2017-11-18
25
2017-11-18
40
2017-11-19
11
2017-11-17
57
2017-11-17
27
2017-11-18
21
2017-11-18
50
2017-11-19
39
2017-11-17
56
2017-11-17
60
2017-11-18
56
2017-11-18
36
2017-11-19
32
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (107)
2017-11-17
10
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (119)
2017-11-17
19
15
2017-11-18
38
2017-11-19
13
Stachurska Izabela
Kielecki Klub Jeździecki
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
51
2017-11-18
2017-11-19
16
Stopa Alicja
KJ Apacz Mszana Dolna
RAMONA (80)
2017-11-18
6
Strojny Izabela
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SILVIA (4)
2017-11-17
8
2017-11-17
15
2017-11-18
24
2017-11-19
9
Superson Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
JUMBO (1)
2017-11-19
2017-11-19
2
Świtoń Jagna
KJK Solka Międzyrzecze
KORAL (123)
2017-11-17
36
2017-11-17
23
2017-11-18
11
15
2017-11-19
35
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-17
33
2017-11-17
38
2017-11-18
29
2017-11-18
68
2017-11-19
27
LUCIANO (20)
2017-11-17
30
2017-11-18
10
25
2017-11-19
54
GUIDAM (21)
2017-11-17
48
2017-11-18
15
2017-11-19
14
30
2017-11-17
20
2017-11-18
25
2017-11-19
7
150
2017-11-17
61
2017-11-18
33
2017-11-19
29
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
CONNERY (120)
2017-11-17
41
2017-11-17
3
500
2017-11-18
19
2017-11-18
14
2017-11-19
10
COMET 240 (122)
2017-11-17
34
2017-11-17
63
2017-11-18
25
2017-11-18
2017-11-19
21
Trojanowska Alicja
SJ Oxer Lublin
FINEZJA (180)
2017-11-18
10
2017-11-18
28
2017-11-19
3
2017-11-19
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
HEROS (16)
2017-11-17
45
2017-11-17
52
2017-11-18
42
2017-11-18
64
2017-11-19
50
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
Q 7 (15)
2017-11-17
11
25
2017-11-17
5
300
2017-11-18
2
1000
2017-11-19
9
Urbańska Malwina
WKJ Warszawa
FINNA W (116)
2017-11-17
2017-11-17
15
2017-11-18
4
200
2017-11-19
24
LOCARLO (136)
2017-11-17
2017-11-17
2017-11-18
23
2017-11-18
2017-11-19
12
2017-11-19
HAMILTON (137)
2017-11-17
54
2017-11-18
10
15
2017-11-19
24
2017-11-17
7
50
2017-11-18
11
25
2017-11-19
13
30
Walankiewicz Natalia
KJ Stubno
2017-11-17
26
2017-11-17
64
2017-11-18
7
2017-11-18
48
2017-11-19
2017-11-19
29
Walaszek Rafał
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
NIL (40)
2017-11-17
6
2017-11-17
4
2017-11-18
34
2017-11-18
2017-11-19
8
FREDERIK (129)
2017-11-17
64
2017-11-17
2017-11-18
7
2017-11-18
39
2017-11-19
44
2017-11-17
13
2017-11-17
26
2017-11-18
2017-11-18
60
2017-11-19
19
Wandzel Małgorzata - Kinga
St. KS KJK Szary Michałowice
DABLIN W (212)
2017-11-17
2017-11-17
34
2017-11-17
14
2017-11-18
35
2017-11-18
18
2017-11-19
25
Widzyk Krzysztof
JKS Kasztanka Żywiec
HIPIS (184)
2017-11-17
38
KENZO (189)
2017-11-17
40
2017-11-18
9
25
2017-11-19
13
Wieczorek Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
LADY-S (149)
2017-11-17
2
2017-11-17
35
2017-11-18
37
2017-11-18
62
2017-11-19
32
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant Mikołów
OPIUM W (139)
2017-11-17
2017-11-17
58
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
47
2017-11-18
2017-11-19
47
Wróbel Michał
KJ Stubno
COWBOY (106)
2017-11-17
21
2017-11-17
21
2017-11-18
3
2017-11-18
38
2017-11-19
2017-11-19
2017-11-19
Zapała Angelika
KJ Apacz Mszana Dolna
ATUT (81)
2017-11-17
15
2017-11-17
2017-11-18
2017-11-18
36
2017-11-19
20
Zarębska Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-17
12
2017-11-17
11
2017-11-18
20
2017-11-18
12
2017-11-19
36
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
HILTON MK (153)
2017-11-17
8
2017-11-17
40
2017-11-18
23
2017-11-18
2017-11-19
17
2017-11-19
Zejer Zuzanna
BPK - SLA
2017-11-17
7
2017-11-17
2017-11-17
23
2017-11-18
4
2017-11-18
49
2017-11-19
21
Zelek Tomasz
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-11-17
32
2017-11-17
42
2017-11-18
34
2017-11-18
40
2017-11-19
23
WIENA (14)
2017-11-17
32
2017-11-17
23
2017-11-18
21
2017-11-18
2017-11-19
25
2017-11-17
47
Zięba Barbara
KS Team Rancho Pcim
2017-11-17
33
2017-11-17
40
2017-11-18
2017-11-18
7
50
2017-11-19
30
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
2017-11-17
8
50
2017-11-18
8
50
2017-11-19
7
100
Ziębicki Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-17
62
2017-11-17
2017-11-18
31
2017-11-19
45
GUESS (26)
2017-11-17
65
2017-11-18
12
15
2017-11-19
22
2017-11-17
2017-11-17
3
300
2017-11-18
2017-11-18
16
2017-11-19
6
300
2017-11-17
12
2017-11-19
3
2800
2017-11-17
2
1000
2017-11-18
2017-11-19
6
500
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (201)
2017-11-17
32
2017-11-17
15
2017-11-18
12
2017-11-19
Żurowski Jan
LKS Stragona Strzegom
ETOILE (161)
2017-11-17
20
15
2017-11-18
58
2017-11-19
39

Number of Riders: 155

Number of Horses: 220

The sum of prizes: 39 990.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl