Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
245 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 19:08:09
2017-11-08 19:07:37
Albert Ornat NIGHT DANCE
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
244 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:49:27
2017-11-03 21:52:11
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
243 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:49:42
2017-11-03 21:51:45
Grzegorz Faber KOKAINA
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
242 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:49:53
2017-11-03 21:51:10
Grzegorz Faber CORTADO
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
241 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:25:34
2017-11-03 21:23:05
Dagmara Piętka CADEAU DU DESTIN
  • 1x 13R/C/Zwykły 238.2.1
  • 1x 21R/C/Dwufazowy 274.5.3
240 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:50:30
2017-11-03 19:24:54
Karolina Miś ROCK
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
238 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 19:49:45
2017-11-03 16:03:54
Monika Krupa KARUSIA
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
237 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:50:45
2017-11-03 14:13:27
Katarzyna Kuchejda LIMIT 57
  • 2x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
236 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:50:58
2017-11-03 14:12:51
Katarzyna Kuchejda ATLANTA
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
235 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:56:23
2017-11-03 13:40:48
Dorota Korek GENEZA M
  • 2x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
234 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:56:35
2017-11-03 13:39:05
Dorota Korek NERON
  • 1x 14/P - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
233 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:51:27
2017-11-03 12:39:51
Marcelina Jackowiak BARKAROLA
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
232 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:38:36
2017-11-03 10:12:25
Filip Kotarba BASCADO
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
231 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:38:07
2017-11-03 10:11:39
Iwona Feliksiewicz CUBA LIBRE
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
230 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 19:51:56
2017-11-03 09:28:36
Natalia Zarębska CAFE AU LAIT
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
229 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:43:25
2017-11-03 07:22:11
Filip Pyrek OLA ROSA NEGRA
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
228 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:43:45
2017-11-03 07:20:12
Filip Pyrek ANABELLA (ALPAGA)
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/Finał Dzieci II/110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
227 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:44:08
2017-11-02 21:26:30
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 2x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
226 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:44:35
2017-11-02 21:11:31
Kevin Pszowski BONI
  • 2x 2/60/na styl jeźdźca
224 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:46:20
2017-11-02 21:10:52
Tomasz Gordzielik ELIF
  • 2x 01/zabawowy/
222 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:45:42
2017-11-02 21:10:24
Olivia Dziemba TOP MAN
  • 2x 01/zabawowy/
220 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 15:19:19
2017-11-02 21:09:53
Antonina Benska LUBASZKA
  • 2x 01/zabawowy/
218 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:38:58
2017-11-02 21:09:17
Maria Adamietz BAGIER III
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
217 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:40:17
2017-11-02 21:08:37
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
216 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:39:23
2017-11-02 21:07:34
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
215 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:53:55
2017-11-02 20:17:05
Amelia Hofman FILEMON
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
213 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:48:37
2017-11-02 17:48:22
Rafał Drezno CLEMENS WS
  • 2x 9R/L/Zwykły 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:48:54
2017-11-02 17:45:20
Magdalena Drezno CHELLO A
  • 2x 9R/L/Zwykły 238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:51:47
2017-11-02 13:51:09
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
210 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:53:05
2017-11-02 13:45:04
Maja Najdzionek PIERWIOSNEK
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
209 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:28:03
2017-11-02 12:59:45
Izabela Stachurska BELLADINA
  • 2x 9R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:53:19
2017-11-02 11:31:05
Paweł Piątkowski DARK CHERRY
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
207 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 15:51:38
2017-11-02 09:13:29
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 7R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 16R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
206 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:43:02
2017-11-02 09:11:27
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 17/50 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
205 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:34:30
2017-11-02 09:10:06
Gabriela Ratajska SULAATIK'S PITTSBURGH
  • 2x 3/70/na styl jeźdźca
  • 2x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 36/70cm/Pocieszenia dokładności art.238.1.1
204 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:34:47
2017-11-02 09:09:12
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/Finał gr. B/85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
203 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:35:07
2017-11-02 09:08:12
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/Finał gr. C/95 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
202 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:52:15
2017-11-01 22:11:56
Iga Głośniak FIODOR
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 9R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 10R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
201 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 15:14:41
2017-11-01 21:41:54
Jennifer Lewandowska FOUR ROSES
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 15:14:55
2017-11-01 21:41:08
Zuzanna Pawłowska STENTOR D
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
199 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 15:15:13
2017-11-01 21:39:36
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
198 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 15:15:43
2017-11-01 21:38:09
Stanisława Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
197 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 15:15:57
2017-11-01 21:37:30
Julia Gawałek FREE STAR
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
196 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 15:16:09
2017-11-01 21:36:58
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 20:15:10
2017-11-01 20:53:19
Nelly Żabowska-Żychowicz MISTER
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
189 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:59:03
2017-11-01 16:15:17
Agnieszka Kiewrel CENTOO
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 16/C - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 33/Finał Rundy Jun. i Młodz./130cm/135 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
187 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:03:45
2017-11-01 11:35:51
Karolina Gołąb HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
186 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:03:59
2017-11-01 11:35:12
Maria Brańka-Borja REFLECTION
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
185 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:03:15
2017-11-01 10:57:05
Kornelia Kurleto CLINTERO
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:03:31
2017-11-01 10:56:29
Kornelia Kurleto BOND BEJ
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
183 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:57:48
2017-11-01 10:17:52
Aleksandra Nowak GOLDEN BOY - BUBKA
  • 1x 12R/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 20R/N/Dwufazowy 274.5.3
180 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:27:27
2017-10-31 21:18:20
Krzysztof Okła FABRICE GALDINI D
  • 1x 20R/N/Dwufazowy 274.5.3
179 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:27:45
2017-10-31 21:17:08
Krzysztof Okła WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z)
  • 1x 20R/N/Dwufazowy 274.5.3
178 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:28:11
2017-10-31 21:16:28
Krzysztof Okła ELLYETTE HH
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:28:29
2017-10-31 21:16:00
Krzysztof Okła HILLARY C (EX HOEWIES)
  • 1x 20R/N/Dwufazowy 274.5.3
176 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:27:00
2017-10-31 21:13:14
Julia Kapcia COSTELLO
  • 1x 6R/C/Dwufazowy 274.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 11:51:44
2017-10-31 21:12:14
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 01/zabawowy/
174 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 11:52:14
2017-10-31 21:11:12
Aleksandra Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
173 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 11:51:22
2017-10-31 21:10:08
Aleksandra Pliem-Perka TANGO
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
172 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 11:51:04
2017-10-31 21:09:00
Aleksandra Pliem-Perka ERINA
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
171 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:16:11
2017-10-31 20:42:49
Karolina Szaniawska KUBA
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
170 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 16:24:15
2017-10-31 17:26:46
Julia Michalska ATLANTA I
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 30/Finał Dzieci II/110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
169 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:46:20
2017-10-31 14:39:40
Katarzyna Kieljan-Mączka CASSIANO
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:46:32
2017-10-31 14:39:14
Maciej Mączka CAMARO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
166 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:46:47
2017-10-31 10:07:21
Julia Kapcia FORGET ME NOT 3
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:47:55
2017-10-31 08:57:43
Daria Pietrzak MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
164 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:47:04
2017-10-30 23:11:57
Aleksandra Jędras BLOODY MARY
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:26:53
2017-10-30 22:24:54
Dominika Klimek BAST
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
162 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:16:36
2017-10-30 22:12:39
Rafał Walaszek FREDERIK
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:48:23
2017-10-30 22:12:07
Rafał Walaszek LUCILLA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
160 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:16:49
2017-10-30 22:11:24
Rafał Walaszek NIL
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:17:04
2017-10-30 22:10:56
Rafał Walaszek EASY RIDER R
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:48:57
2017-10-30 22:10:09
Hanna Matusiak LA COSTA
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:49:14
2017-10-30 22:09:42
Anna Krawczyk SIMI
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:49:57
2017-10-30 22:08:53
Wiktoria Koza LORD OF THE DANCE III
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
155 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:17:15
2017-10-30 22:08:21
Justyna Bielecka TAMIZA - K
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
154 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:51:43
2017-10-30 21:52:10
Jagoda Hamerlik PLEASE FITTA
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:54:50
2017-10-30 17:50:41
Aleksandra Mateja EMILLI ROSE
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:55:40
2017-10-30 17:46:53
Wiktoria Hojda ELDORADO W
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 8/120/na styl jeźdźca
148 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:56:58
2017-10-30 17:42:47
Aleksandra Sobocka VIVE LE ROI
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:58:10
2017-10-30 17:40:38
Aleksandra Sobocka CHRISTIANO I L
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
146 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:59:08
2017-10-30 17:38:18
Małgorzata Jemioło CERA
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 19:00:10
2017-10-30 17:36:35
Tomasz Plewa COLLY
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6R/C/Dwufazowy 274.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:26:45
2017-10-30 17:07:20
Wiktoria Król P-QUATRO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 13:27:03
2017-10-30 17:00:14
Mateusz Owczarz ZUCCHERO A VELO
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
142 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:30:20
2017-10-30 15:36:16
Natalia Dobosz COSTA BRAVA
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
141 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:46:44
2017-10-30 15:27:32
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
140 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:02:39
2017-10-30 12:22:18
Jagoda Kuszka SAMIRO "KA"
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
139 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:46:19
2017-10-30 12:21:23
Oliwia Jakubowska ENRICO PONY SPORT
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
137 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:22:15
2017-10-30 09:53:38
Zuzanna Prymek TREVOR H
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
136 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:22:34
2017-10-30 09:52:00
Zuzanna Prymek ARAGANO
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
135 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:35:41
2017-10-30 08:26:03
Julia Kapel CYKOR
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
134 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:16:03
2017-10-29 21:35:40
Olga Łabudzik NORTON
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:16:17
2017-10-29 21:34:37
Olga Łabudzik BURBON
  • 2x 11R/P/Zwykły 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:59:38
2017-10-29 19:47:56
Amelia Zubczyńska D'ACORD
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
129 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:27:20
2017-10-29 18:50:30
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
128 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:26:31
2017-10-29 14:01:36
Roksana Naumiuk DOMINO
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
127 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 18:24:16
2017-10-29 13:16:43
Julia Małek BEŁT
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 25/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
125 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 21:29:07
2017-10-29 13:15:20
Julia Małek DENIS
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
124 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:59:37
2017-10-29 13:12:38
Alicja Markiewicz L-BRENDA
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
123 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:23:03
2017-10-29 12:59:58
Natalia Czarnak CZANDRA
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
122 ENTRY ACCEPTED 2017-11-07 20:18:03
2017-10-29 08:47:23
Vivian Brattli ELOMAH
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 16/C - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 12R/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 13R/C/Zwykły 238.2.1
  • 1x 33/Finał Rundy Jun. i Młodz./130cm/135 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
121 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:22:39
2017-10-28 20:28:13
Julita Biszewska LAQUINA W
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 20R/N/Dwufazowy 274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:26:15
2017-10-27 22:45:45
Julia Hnat ZENO S
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
119 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:26:34
2017-10-27 22:45:15
Julia Hnat OBORA'S RAGAZZA
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 12R/N/Zwykły 238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:26:53
2017-10-27 22:33:26
Julia Berbeś PRIAM
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 16/C - DK/na styl jeźdźca
117 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:27:10
2017-10-27 20:45:39
Kamila Rokita FEMKE
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/C - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 33/Finał Rundy Jun. i Młodz./130cm/135 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
116 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:27:28
2017-10-27 14:00:25
Agnieszka Nurkowska IVANO
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
115 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:27:45
2017-10-27 14:00:06
Agnieszka Nurkowska CORNVILLE
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:28:06
2017-10-27 10:11:31
Małgorzata Krzeczowska WONTENDRA
  • 1x 13R/C/Zwykły 238.2.1
  • 1x 14R/CC/Zwykły 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:47:43
2017-10-27 08:52:40
Zuzanna Kuc ESTERA
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:40:07
2017-10-26 23:27:51
Maja Wodzicka HARLEY
  • 1x 1/50/na styl jeźdźca
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
111 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:07:30
2017-10-26 21:42:19
Maria Padalak MELODIA
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
110 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:07:48
2017-10-26 21:40:42
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
109 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:18:17
2017-10-26 21:04:16
Julia Rozlachowska ROSA O PORANKU L
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/Finał gr. C/95 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
108 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:29:15
2017-10-26 19:50:55
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:29:32
2017-10-26 14:06:04
Anna Niemiec SEKRET
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:29:51
2017-10-26 07:51:33
Ines Borth QUITCHELLA
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6R/C/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12R/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 13R/C/Zwykły 238.2.1
  • 1x 20R/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 21R/C/Dwufazowy 274.5.3
105 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:30:04
2017-10-26 07:50:12
Sarah Omari SHERIBAN
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 13/L - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 9R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 18R/L/Zwykły 238.2.1
104 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:30:36
2017-10-25 22:35:27
Małgorzata Falewicz FAJNA SUNSHINE Z
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:37:38
2017-10-25 21:51:49
Sonia Janus SCIARA HS
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 30/Finał Dzieci II/110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
102 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:31:18
2017-10-25 21:50:31
Magdalena Piksa CHARLOTTE
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
101 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:37:01
2017-10-25 21:49:14
Sonia Janus BINGO
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/P - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 30/Finał Dzieci II/110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:32:16
2017-10-25 21:35:16
Zofia Zawadzka VOLUTA PONYSPORT
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
99 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:32:34
2017-10-25 21:34:09
Wiktoria Von Mauberg MANGO
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
98 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:32:53
2017-10-25 21:32:30
Nadia Sochocka TUTTI FRUTTI
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
97 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:33:19
2017-10-25 21:31:16
Olga Roicka DE MARCO
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:33:49
2017-10-25 21:30:21
Magdalena Piskorska NANDO SUPER
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
94 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:34:31
2017-10-25 21:27:13
Julia Chojecka GREEN TEA
  • 2x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:15:18
2017-10-25 20:50:03
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 16/C - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 32/Grand Prix Dzieci I/125 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:15:34
2017-10-25 20:45:38
Oliwia Płatek MAKUBA 21
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 8/120/na styl jeźdźca
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 24/120 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 31/Grand Prix D/E/120cm dwunawrotowy
91 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:21:48
2017-10-25 20:42:27
Zuzanna Jarocka CONNER
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:55:29
2017-10-25 11:07:10
Katarzyna Gola RITUS
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:55:44
2017-10-25 11:06:26
Katarzyna Gola CONIKA Z
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:58:43
2017-10-25 11:02:00
Anna Dziuba QUABREL RJT DE L'ETAPE
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:58:27
2017-10-25 11:01:02
Anna Dziuba BROWNBOY TH RJT
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
83 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:18:38
2017-10-24 22:39:37
Natalia Kościelniak VIVALDI
  • 1x 12R/N/Zwykły 238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:36:34
2017-10-24 22:39:14
Natalia Kościelniak CANTORA
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 10:31:57
2017-10-24 20:24:33
Roksana Naumiuk P-DALILA
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
79 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:36:58
2017-10-24 20:00:32
Izabela Grochowina BELLONA
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 16:05:20
2017-10-24 19:20:27
Olga Skrobacz LILI MARLENE
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:32:14
2017-10-24 16:36:38
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 6R/C/Dwufazowy 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:31:55
2017-10-24 16:35:49
Izabella Drabczyk HOKY J
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:31:25
2017-10-24 16:35:25
Izabella Drabczyk SALONIKI
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:14:32
2017-10-24 13:40:42
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/P - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 20R/N/Dwufazowy 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:57:40
2017-10-23 19:59:05
Maggie Misztal POKER
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:57:56
2017-10-23 19:57:48
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:27:02
2017-10-23 11:34:05
Justyna Siębor HELIOS
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 10:31:25
2017-10-23 09:24:55
Elżbieta Jodłowska NASHVILLE
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
68 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:02:33
2017-10-23 09:23:54
Klaudia Kownacka DINAR
  • 2x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:25:14
2017-10-22 20:20:37
Maria Gonciarek KARMEN
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 16/C - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 33/Finał Rundy Jun. i Młodz./130cm/135 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 18:44:31
2017-10-22 16:48:31
Laura Tralewicz Pielak CONAN MC MURPHY
  • 2x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:34:17
2017-10-22 16:46:14
Nina Oleszkiewicz CLYDAGH JUSTICE
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:35:05
2017-10-22 16:44:54
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:32:53
2017-10-22 16:42:47
Franciszek Jurzak PANONIA
  • 2x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 21:33:18
2017-10-22 16:41:02
Franciszek Jurzak CHARLIE'S BOOMERANG
  • 2x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-08 18:47:07
2017-10-22 16:38:48
Iga Bors SHADOW
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 16:23:41
2017-10-22 16:37:40
Maria Badowska LA CUMPARSITA
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 24/120 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 31/Grand Prix D/E/120cm dwunawrotowy
59 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 08:45:15
2017-10-22 16:15:49
Bernard Grzywna MEFISTO
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 08:45:33
2017-10-22 16:14:39
Iwona Feliksiewicz QUANTICO
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:56:08
2017-10-21 16:14:31
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 08:48:37
2017-10-20 15:29:50
Anna Podolecka KORAN
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 19R/P/Zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 08:49:14
2017-10-20 15:28:39
Marcelina Wrona GREAT PLEASURE III
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12R/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 20R/N/Dwufazowy 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:04:06
2017-10-19 14:44:57
Liwia Gawrońska PABLO PRO
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/L - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 14/P - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 30/Finał Dzieci II/110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:04:50
2017-10-17 21:00:54
Magdalena Łyś DOC BOY
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 10:05:10
2017-10-17 20:55:32
Karolina Łyś MEGI
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/C - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 33/Finał Rundy Jun. i Młodz./130cm/135 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
47 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:58:36
2017-10-17 10:30:49
Johanna Biber LENNY KRAVITZ 16
  • 1x 6R/C/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 16/C - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 21R/C/Dwufazowy 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-04 07:48:34
2017-10-16 20:33:30
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 10R/L/Na styl jeźdźca - konkurs licencyjny
  • 2x 18R/L/Zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:21:13
2017-10-16 17:40:33
Gabriela Grzymała MAKS
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 2x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/Finał gr. C/95 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:21:33
2017-10-16 17:37:01
Kalina Lipiec DAGLEZJA
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 2x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:18:45
2017-10-16 13:12:48
Marta Wypiór GLORY
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
40 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:41:35
2017-10-16 08:21:29
Martyna Ufnal RAMIRO
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 2x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:41:56
2017-10-16 08:21:00
Martyna Ufnal MACBETH
  • 2x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 27/Finał gr. A-2/85cm dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:54:16
2017-10-16 08:11:01
Julia Mieszczak HERA OMIA N
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:55:37
2017-10-16 08:10:11
Julia Mieszczak CALIPSO DU MESNIL
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 6R/C/Dwufazowy 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:31:35
2017-10-15 21:10:17
Eliza Zawadzka EGZORCYSTA
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:32:40
2017-10-15 21:09:08
Eliza Zawadzka BRAVE HEART 8
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
31 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:24:00
2017-10-15 14:53:51
Małgorzata Sajda UCCELLA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 10:30:07
2017-10-15 14:52:38
Emilia Pękal AMANDA
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 23:22:56
2017-10-15 14:52:15
Matylda Szrajer WOLLINGS LION KING
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
28 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 21:21:30
2017-10-14 20:21:44
Kaja Hipsz DANZA II
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/P - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 30/Finał Dzieci II/110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 22:26:09
2017-10-14 19:54:35
Julia Smolich WATERKANT'S ODIN
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:59:07
2017-10-14 13:03:11
Katharina Biber BABILON D
  • 1x 6R/C/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13R/C/Zwykły 238.2.1
  • 1x 14R/CC/Zwykły 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:57:38
2017-10-14 13:02:39
Johanna Biber WATCH ME IV
  • 1x 6R/C/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12/C-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14R/CC/Zwykły 238.2.1
  • 1x 21R/C/Dwufazowy 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:56:44
2017-10-14 11:34:50
Nikola Nowicka AMETYS
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/P - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 20R/N/Dwufazowy 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:56:23
2017-10-14 11:32:27
Oliwia Nowicka KAJA
  • 1x 2/60/na styl jeźdźca
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 18/60 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/70 cm/dokładności art.238.1.1
  • 1x 25/finał gr A-1/65 cm - dokładności z rozgrywką Art.:238.1.2 (ELIMINACJE CAVALIADA FUTURE)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 21:04:21
2017-10-13 14:49:53
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:50:40
2017-10-13 09:34:40
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/Finał gr. C/95 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 18:50:55
2017-10-13 09:32:57
Zofia Banaszek SOFIA
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 28/Finał gr. C/95 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 09:53:14
2017-10-12 19:24:27
Sophia Motyl NIHET
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-24 08:43:39
2017-10-11 23:36:36
Katarzyna Piela CZIKO
  • 1x 4R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 21:01:00
2017-10-11 23:00:28
Marcelina Lech BROWNIE (EX ODRINA)
  • 1x 9/L-DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/P-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 11R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 30/Finał Dzieci II/110 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-06 21:01:23
2017-10-11 22:57:51
Marcelina Lech EQUANDANI
  • 1x 5R/N/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 11/N-DK/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/N - DK/na styl jeźdźca
  • 1x 12R/N/Zwykły 238.2.1
  • 1x 32/Grand Prix Dzieci I/125 cm zwykły z rozgrywką Art.238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 11:15:00
2017-10-11 22:34:22
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 6/100/na styl jeźdźca
  • 1x 7/110/na styl jeźdźca
  • 1x 22/100 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 23/110 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 29/Finał gr. D bis/105 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 11:15:31
2017-10-11 22:33:44
Agata Derda BE MY
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
  • 1x 5/90/na styl jeźdźca
  • 1x 20/80 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 21/90 cm/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 26/Finał gr. B/85cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:18:24
2017-10-11 11:05:59
Irena Pawłowska NINETTE L
  • 2x 4/80/na styl jeźdźca
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-30 10:17:52
2017-10-11 11:01:32
Irena Pawłowska MISS BLONDI
  • 1x 3/70/na styl jeźdźca
  • 1x 4/80/na styl jeźdźca
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (JM.)
O036795
3. Badowska Maria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2000 (J.)
O028337
4. Banaszek Zofia WKJ Lublin
2002 (J.)
O026467
5. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (JM.)
O029070
6. Benska Antonina KJ Metpol Grodziec
2009 (Mł.)
-------
7. Berbeś Julia St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O028636
8. Biber Johanna Gut Reuhof (AUT)
1999 (MJ.)
10076222
10076222
9. Biber Katharina Gut Reuhof (AUT)
2000 (J.)
10076223
10076223
10. Biel Zofia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2008 (Mł.)
O040729
11. Bielecka Justyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O021243
12. Biszewska Julita Kielecki Klub Jeździecki
S
O025702
13. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
14. Borth Ines Gut Reuhof (AUT)
1999 (MJ.)
R2S3
10116611
15. Brańka-Boria Maria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2005 (JM.)
O041924
16. Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
2002 (J.)
O027333
10112215
17. Bzdok Joanna KJK Szary Michałowice
S
O039462
18. Chojecka Julia KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O038011
19. Czarnak Natalia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O037685
20. Dańczak Michalina BPK
2007 (Mł.)
brak
21. Derda Agata Pony Jumping Team Poznań
2005 (JM.)
O037759
22. Dobosz Natalia SKJ Ponylandia Wojciechowice
1997 (MJ.)
O019268
23. Drabczyk Izabella RC Riding Center Sosnowice
1997 (MJ.)
O023203
24. Drezno Magdalena Kielecki Klub Jeździecki
S
O019325
25. Drezno Rafał Kielecki Klub Jeździecki
S
brak
26. Dziemba Olivia KJMetpol Grodziec
2009 (Mł.)
nn
27. Dziuba Anna SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
28. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
29. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Międzyrzecze
S
O012829
30. Feliksiewicz Iwona KJ Szwadron Niepołomice
S
O001698
31. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
32. Gawałek Stanisława KJK Elizar Jejkowice
S
O025999
33. Gawrońska Liwia BPK - MAL
2004 (JM.)
O035645
34. Głośniak Iga UKS Primo Kozery
2003 (JM.)
brak
35. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O036777
36. Gołąb Karolina WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2005 (JM.)
O044152
37. Gonciarek Maria St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2002 (J.)
O031807
10143460
38. Gordzielik Tomasz KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
brak
39. Grochowina Izabela UKS KJK Stary Młyn
1997 (MJ.)
brak
40. Grzymała Gabriela SKJ Potęga Piekary
2003 (JM.)
O035305
41. Grzywna Bernard St. Szwadron Niepołomice
S
O020247
42. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031692
43. Hipsz Kaja JKS Equita Świętochów
2005 (JM.)
O039853
44. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O033426
45. Hofman Amelia KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O038443
46. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
47. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (Mł.)
O039011
48. Jakubowska Oliwia Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2004 (JM.)
O039121
49. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
50. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (JM.)
O036061
51. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O027190
52. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (J.)
O034025
53. Jodłowska Elżbieta WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2002 (J.)
O038072
54. Jurzak Franciszek SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O028335
55. Kapcia Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O020094
56. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
57. Kieljan-Mączka Katarzyna JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O026874
58. Kiewrel Agnieszka WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2002 (J.)
O029172
10121214
59. Kilian Aniela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O042158
60. Klimek Dominika BPK
2006 (JM.)
O043783
61. Kołacka Lena KJ Sokół Damasłwek
2008 (Mł.)
O040167
62. Korek Dorota KJ Zbrosławice
2004 (JM.)
O037355
63. Kościelniak Natalia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O022514
10120766
64. Kotarba Filip KJ Szwadron Niepołomice
2006 (JM.)
O044289
65. Kownacka Klaudia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2005 (JM.)
O038083
66. Koza Wiktoria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034818
67. Krawczyk Anna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O030781
68. Król Wiktoria UKS Primo Kozery
2001 (J.)
O025141
69. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
70. Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003431
71. Kuc Zuzanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O047616
72. Kuchejda Katarzyna KJ Equus Węgrzce
S
O009104
73. Kurleto Kornelia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2004 (JM.)
O044772
74. Kuszka Jagoda Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2001 (J.)
O027311
75. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O036264
10153280
76. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
77. Lipiec Kalina SKJ Potęga Piekary
2006 (JM.)
O040983
78. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O035885
79. Łyś Karolina KJ Facimiech
2002 (J.)
O025831
80. Łyś Magdalena KJ Facimiech
2001 (J.)
O025830
81. Machniewicz Ewa BPK
2004 (JM.)
brak
82. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
83. Małek Aleksandra UKS Primo Kozery
84. Małek Julia UKS Primo Kozery
2006 (JM.)
4761/17
85. Markiewicz Alicja UKS Primo Kozery
2005 (JM.)
O031292
86. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
2001 (J.)
brak
87. Matusiak Hanna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
brak
88. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
89. Mieszczak Julia BPK - DOS
S
O014303
90. Miś Karolina UKJ Karmen Niekłonice
2006 (JM.)
O042379
91. Misztal Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
92. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
93. Najdzionek Maja BPK - MAL
2006 (JM.)
O046343
94. Najdzionek Szymon WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2000 (J.)
O028637
95. Naumiuk Roksana BPK - MAZ
2006 (JM.)
O032062
96. Niemiec Anna St. KS KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O015248
97. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
10158572
98. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (J.)
O031567
99. Nowicka Oliwia BPK - MAL
2007 (Mł.)
O040029
100. Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole
S
O003155
101. Okła Krzysztof Kielecki Klub Jeździecki
S
O003548
102. Oleszkiewicz Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O039679
103. Oleszkiewicz Nina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O039837
104. Omari Sarah Gut Reuhof (AUT)
2003 (JM.)
O042512
31845027528
105. Ornat Albert St. KS KJK Szary Michałowice
S
O012478
106. Owczarz Mateusz UKS Primo Kozery
2004 (JM.)
O043514
107. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
108. Pawłowska Irena BPK - MAZ
2007 (Mł.)
O039852
109. Pawłowska Zuzanna KJK Elizar Jejkowice
2002 (J.)
O039442
110. Pękal Emilia Kielecki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O041691
111. Piątkowski Paweł KJ Equus Węgrzce
S
0000941
112. Piela Katarzyna JKS Czanki Międzyrzecze
2000 (J.)
O039461
113. Piętka Dagmara Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
O003424
114. Pietrzak Daria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O044725
115. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
116. Piksa Magdalena JKS Czanki Międzyrzecze
2001 (J.)
brak
117. Piskorska Magdalena KJ Wiktorowo
2003 (JM.)
O032979
118. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
brak
119. Pliem-Perka Aleksandra JKS Salio Besiekierz Rudny
2006 (JM.)
O035554
120. Pliem-Perka Martyna JKS Salio Besiekierz Rudny
2009 (Mł.)
BRAK
121. Płatek Oliwia Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
2004 (JM.)
O034540
122. Podolecka Anna KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O040702
123. Prymek Zuzanna KJ Aromer Józefin
2006 (JM.)
O040489
124. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
125. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
brak
126. Pyrek Filip BPK - MAL
2004 (JM.)
O033434
127. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
128. Ratajska Gabriela BPK - LOD
2005 (JM.)
O036019
129. Roicka Olga KJ Wiktorowo
2000 (J.)
O033609
130. Rokita Kamila WLKS Krakus Kr. Swoszowice
1998 (MJ.)
O013049
131. Rozlachowska Julia BPK - MAL
2006 (JM.)
O044768
132. Sadzik Gabriela KJ Szwadron Niepołomice
133. Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
S
O004661
134. Sito Justyna KKJK Kraków
S
O036427
135. Skrobacz Olga WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (JM.)
O034702
136. Smolich Julia KKJ Kielce SJ Bilcza
2006 (JM.)
O041975
137. Sobocka Aleksandra KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O040954
138. Sochocka Nadia KJ Wiktorowo
2005 (JM.)
O040141
139. Stachurska Izabela Kielecki Klub Jeździecki
S
O034541
140. Szaniawska Karolina KJ Akademia Kucania Dawidy
2006 (JM.)
O045596
141. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
142. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (J.)
O028301
143. Szrajer Matylda Kielecki Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O040972
144. Tralewicz Pielak Laura SKJ Ponylandia Wojciechowice
2003 (JM.)
O037910
145. Ufnal Martyna KJ Hippica Polonia Słupno
2007 (Mł.)
O036152
146. Voigt Liliana KJK Szary Michałowice
2009 (Mł.)
brak
147. Von Mauberg Wiktoria KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O040063
148. Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O007732
149. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
0047155
150. Wrona Marcelina KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
S
O020217
151. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
152. Żabowska-Żychowicz Nelly BPK
2006 (JM.)
brak
153. Zarębska Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O029241
154. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream Łódź
2006 (JM.)
O032673
155. Zawadzka Zofia KJ Wiktorowo
2007 (Mł.)
O045569
156. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
157. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
158. Żuchowicka Katarzyna St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2007 (Mł.)
O039387
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

39

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: CARRWOOD SUNBIRD 75372
M: 147272 MILLCROFT LYRA
O: Machniewicz Marek
B: Ms. S. MOSIEZNY
C Brak
2.

169

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810 616009600380309
3.

178

AMANDA Halfinger POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Silver / Silberpfeil
M: Arleta / Achele
O: Wojciech Ciepliński
B: Miejski Ogród Zoologiczny Wrocław
D K023720 POL013670073507
4.

183

AMETYS CZEWB CZE 2005 Klacz kasztanowata F: Arras / Aloube Z
M: Amereta / Ameretto D II
O: Katarzyna Nowicka
B: Paweł Kondziołka
K013181 203010237360105
5.

24

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
O: Anna Schoen-Pyrek
B: E. Libich
E K019052 POL009590211908
6.

151

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
C/A2 K022823 616013640032412
7.

103

APASJONATA CON AMORE Kuc Wal POR 2008 Wałach gniada/kuc: F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B: Alina Kujawa Kroll
A1 K020178 POL013610111106
8.

98

ARAGANO DRP POL 2003 Wałach gniada/kuc:148 F: Aragon N / Aron N
M: Laura / Bouquet
O: Miracle Sp. z o. o.
B:
D/A2 K008228 DE457000318603
9.

16

ATLANTA KWPN POL 2005 Wałach gniada F: Calvados / Uriel
M: Sarina B / Heartbreaker
O: Katarzyna Kuchejda
B: Jacek Wargalla
K009234 5280030509162 105DD15
10.

73

ATLANTA I HOL GER 2008 Klacz gniada F: Caretino / Caletto ll
M: Shacira / Carolus l
O: Agnieszka Łeska-Badowska
B: Knickrehm Leon
K016160 DE421000092408
11.

181

BABILON D KWPN NED 2006 Wałach gniada F: Kojak
M: Sophia D
O: Brigitte Biber
B: D Korb Heelweg
103KG23 103KG23
12.

30

BAGIER III SP POL 2002 Wałach siwa F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Baja / Jarabub
O: Rajmund Adamietz
B:
K008568 POL009540039802
13.

20

BARKAROLA KUC POL 1997 Klacz gniada/kuc:131 F: Nandy Man / Navajo
M: Balerina / Farah- Kajus
O: Marcelina Jackowiak
B:
B/A K003643 616013670007397
14.

21

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
O: Wojciech Staniszewski
B: Robert Wróbel
brak
15.

80

BAST Mały Koń POL 1998 Wałach gniada/mk:140 F: nn
M: nn
O: Joanna Bilińska-Klimek
B: Joanna Bilińska-Klimek
C/A2 K024000 POL999660432098
16.

193

BE MY KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Bolero / Life And Liberty
M: Banitka / Eros
O: Krzysztof Derda
B: Tomasz Kowala
B K016483 616013680092509
17.

37

BELLADINA Westfalska POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Baldini II / Bachus
M: Livia / Helanis
O: Izabela Stachurska
B: Marek Romanowski
K015333 DE441411900308 104OS20
18.

144

BELLONA M. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Egon / Emir
M: Britanika / Aparizzo
O: Marek Kaźmierczak
B: Roman Drabiński
K018308 POL006670019405 105AA40
19.

105

BEŁT KUC POL 2006 Ogier gniada/kuc: F: Wulkan / Grey
M: Beauty 455 /
O: Arkadiusz Krupiński
B: Maria Król
A1 K018400 POL013610022506
20.

128

BINGO TRK POL 2000 Wałach kara F: Horalas /
M: Brazilija / Elektronas
O: Iwona Strzałkoska-Jarocka
B: Zirgynas Nemuno
K006807 POL732010068200
21.

79

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
O: Robert Jędras
B: Zemsky Hrebcinec Tlumacov
K018848 203009225472210
22.

55

BOND BEJ M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
O: Katarzyna Kurleto
B: Bogdan Polkowski
KO12108 POL006580307206
23.

26

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc: F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B:
C K020735 POL013640011904
24.

176

BRAVE HEART 8 DRP GER 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 cm F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Aneta Zawadzka
B: Baacke Romy
C/A2 K020456 DE422.220042208 105ML81
25.

141

BROWNBOY TH RJT New Forest Pony BEL 2006 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo He / Watershoft Pretendent
M: Kantje's Why Not / Lamento III
O: Elzbieta Dziuba
B: Dhr H.H.L.M. ter Huurne
D/A2 K023017 528018020061374
26.

190

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B:
K022229 616007640012404
27.

101

BURBON OLD POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Bernini (ex Vigourous Z) / Vigo D'Arsouilles
M: Politesse d'Ete / Italic des Salines
O: Agnieszka Labudzik
B: Malgorzata Siergiej
K020914 DE418182531712 105RJ52
28.

10

CADEAU DU DESTIN HOL POL 2008 Ogier gniada F: Calato
M: Odessa IX
O: Leszek Piętka
B: Juergens Joachim
K015528 DE421000406308
29.

23

CAFE AU LAIT KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Ol Metta / Flipper D Elle
M: Daphne / Voltaire
O: Katarzyna Zarębska
B: E. J. Bakhuis
K010785 528003000711123
30.

174

CALIPSO DU MESNIL SP POL 2004 Wałach gniada F: Galisco Du Mesnil / Jalisco B
M: Caranba / Carbid
O: Małgorzata Machnio-Mieszczak
B:
K009666 POL009670094704 104EE37
31.

75

CAMARO HANN POL 2012 Wałach siwa F: Clinton II / Carous
M: Loree / Laurion
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Marta Roszkiewicz Heizer
K021568 DE431316686312
32.

142

CANTORA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Canto / Canturo
M: Soraja II / Coronado
O: Dariusz Kościelniak
B: Pries Karl-Heinrich
K019886 DE421000083810 105HH18
33.

74

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Saragossa / Leonardo
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Michał Ziębicki
K018831 DE418181684910
34.

50

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: Cardento / Capitol I
M: Aqua / Aram
O: Ryszard Kiewrel
B: Ann-Catrin Lafwars
K022594 752004540501001 103EO35
35.

67

CERA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: --
M: --
O: SK Leśna Wola
B: --
brak
36.

160

CHARLIE'S BOOMERANG Kuc Wal GER 2008 Wałach inna/kuc:148 F: Thers Billy Budd / Talon Toreth
M: Lamona / Stemel Ceidrych
O: Marzena Jurzak
B:
D K017378 DE422220079008 105FE01
37.

127

CHARLOTTE SP POL 2010 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Fontana
O: Marcin Piksa
B: Andrzej Skibiński
brak
38.

34

CHELLO A WURT. GER 2005 Wałach gniada F: Chello I / Contender
M: Arlena / Caretello
O: Magdalena Drezno
B: Friedrich Fundis
K013320 DE473730829905
39.

6

CHELSEA-BLUE OLD. POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B: -
K010510 DE418180138905 103DG69
40.

56

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: Spreckelmeyer Andr.
D/A2 K024469 DE 335 350353898
41.

68

CHRISTIANO I L WESTF GER 2008 Wałach gniada F: Christiano / Coriano
M: Phoenix ST / Phönix
O: Władysław Sobocki
B: *
K013840 DE441410105308
42.

33

CLEMENS WS Niem.sport. GER 2005 Wałach gniada F: Chello II / Contender
M: Raphsodie / Rancher I
O: Magdalena Drezno
B: Wolfgang Schniebel
K018836 DE437000231505
43.

157

CLYDAGH JUSTICE Kuc Connemara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:147 F: Bawn Dusty / Shannon Prince
M: Fair Clydagh Blossom / Owens Blossom
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Irlandia
D K024191 372004000010695
44.

66

COLLY Westfalska GER 2009 Klacz siwa/168 F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Polly / Peking
O: Władysław Sobocki
B: Martina Schmidt
K016091 DE 441411273709
45.

202

COME ONE DONE F:
M:
O:
B:
C
46.

3

CONAN MC MURPHY DRP GER 2012 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Creston Dundee / Cocky Duundee
M: Lonetta / Hagelkruis Monarch
O: Jarosław Pielak
B: Hans Peter Saile
D K024336 De 473730240712
47.

139

CONIKA Z Z BEL 2007 Klacz siwa F: Contefino/ Contender
M: Nolka Rouge/ Papillon Rouge
O: Ireneusz Popiół
B: Paul Schockemohle
K012170 Z694107104EW36 Z694107
48.

76

CONNER HOL NPL 2005 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Perfectlady / Candillo
O: Mirosław Jankowski
B:
K009678 DE421000027605 103DA99
49.

49

CONTINA ELIZAR HOL BEL 10.03.2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
O: Julia Gawałek
B: Gerken Kai
K021729 DE421000541909
50.

114

CORNVILLE HOL GER 2006 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: S-Landdiva / Landjunge
O: Tomasz Mikołajczyk
B:
K010418 DE421000402006
51.

9

CORTADO DSPF GER 2012 Wałach kara F: Calme
M: Wikatelle
O: Grzegor Faber
B: Niemcy
brak
52.

95

COSTA BRAVA SP POL 2002 Klacz siwa/mk: F: Le Grand III / Lord
M: Candela / Cascavele
O: Marzena Jurzak
B: Natalia Wójcik
E K007673 09408
53.

61

COSTELLO KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Luidam / Guidam
M: Roxette / Corland
O: Urszula Kapcia
B: Windstra Wekema
K012156 528003000705888 104CL20
54.

22

CUBA LIBRE SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Trefl
M: Czata
O: Maciej Nazarewicz
B: Maciej Nazarewicz
brak
55.

99

CYKOR Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun / Breeton Da
M: Plamka / Borysław
O: Jacek Kapel
B: Robert Stypik
B/A1 K020057 POL013600071409
56.

107

CZANDRA Typ Szlach. POL 2007 Klacz siwa/kuc:148 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sylwia Szczęsna
B: Sylwia Szczęsna
D/A2 K018722 616999690192507
57.

189

CZIKO SP POL 2004 Wałach gniada/168 cm F: Ludger / Laptop
M: Czejenka / Lombardo
O: ELAY Sławomir Piela
B: Sylwester Kosiński
K012550 616009680092104
58.

102

D'ACORD DRP GER 2001 Wałach gniada/kuc:146 F: Da Capo
M: Rose
O: Dariusz Zubczyński
B: Horst Schilling
D/A2 K024145 DE 467-0007406-01
59.

185

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: Tomasz Skrobacz
B: K. Koziarowski
C/A2 K015474 POL013570208906
60.

93

DAGLEZJA KUC POL 2004 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Dafne / Kolczyk
O: Tomasz Lipiec
B: Przedpełski Mieczysław Rafał
C/A2 K009185 10401
61.

179

DANZA II SP POL 2009 Klacz siwa F: Empire
M: Diamantina
O: Hipsz Anna
B: Remigiusz Makowski
K020906 616 009 66 11320 09
62.

38

DARK CHERRY SP POL 2009 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Dalia Z / Dutch Capitol
O: Paweł Piątkowski
B: Barlik Roman
K017336 616009610216209 105GS23
63.

132

DE MARCO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Daisy PG / Calderon
O: Olga Roicka
B: Jan Ratajczak
K014910 12431
64.

198

DENIS Kuc Walijski POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Rafał Markiewicz
B: Rafał Markiewicz
A1 K018170 POL013660381205
65.

154

DINAR SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino
M: Dębogóra / Nible
O: Andrzej Wojewoda
B: SK Iwno
K014334 12586
66.

166

DOC BOY BWP BEL 2008 Wałach kara F: Nando / Fortissimo
M: Sigurante / Lorton
O: PPUH Chyżbet Jan Łyś
B: Jozef Geeraerts
K022344 056002T00268306
67.

104

DOMINO MK POL 2004 Wałach srokata/kuc: F: Arkan
M: Dora
O: Agnieszka Kopacz
B: Jerzy Wysoczański
C/A2 K018242 POL013530410304
68.

84

EASY RIDER R SP POL 2011 Ogier kasztanowata F: Fair Play Coudreau / Abdullach
M: Entropia M / In Camera xx
O: Fryderyk Walaszek
B: Romico Romuald Hałabuda
K019960 616009540099111
69.

175

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim / Eukaliptus
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Barbara Gunniewicz
C/A2 K0123364 11793
70.

70

ELDORADO W KWPN NED 2009 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Silohuit-W / Julio Mariner
O: Siergiej Hojda
B: --
K020528 528003200912929
71.

27

ELIF KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: ---
M: -----
O: Henryk Gordzielik
B: ----
C brak
72.

59

ELLYETTE KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Dollar D.L.Pi / Quidamderevel
M: Uhura HH / Corofino II
O: Andrzej Okła
B: .
K022955 DE421000530612
73.

5

ELOMAH KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
O: Norpol Inge Brattli
B: Norpol Inge Brattli
K022418 528003200905507 104WF62
74.

71

EMILLI ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Etola / Ganges
O: Piotr Gajek
B: -
K022222 POL009630092808
75.

46

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon / Biskwit
M: Estera / Effendi
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 POL 616 999 54 00049 09
76.

97

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/135 F: Waron / Waluś
M: Eza-Eris / Drinck
O: Wioletta Jakubowska
B: Guniewicz Barbara
C K019883 POL013570056505
77.

191

EQUANDANI KWPN NED 2009 Klacz gniada/168 F: Warrant / Numero Uno
M: Andani / Oklund
O: Marcelina Lech
B:
K022388 528003200900496 105AX77
78.

64

ERINA KWPN NED 2009 Klacz gniada F: Van Gogh / Numero Uno
M: Sarina / Furore
O: Janusz Pliem-Perka
B: R.A. Wassenaar
K018060 528003200903752
79.

116

ESTERA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Grey / Cynik
M: Elmoda / Montevideo
O: Urszula Kuc
B: Babiś Józef
K009486 POL009630159003
80.

197

FADINA PP F:
M:
O:
B:
81.

125

FAJNA SUNSHINE Z Z POL 2013 Klacz siwa F: Falbrus
M: Sagiwara
O: Femis Sp. z o.o.
B: Femis Sp. z o.o.
brak
82.

112

FEMKE KWPN NED 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL / Indoctro
M: Reality / Landeur
O: Kamila Rokita
B: Chr. M. Snepvangers
K022885 528003201003967 105OK03
83.

32

FILEMON KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:140 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
O: Maciej Hofman
B: Andrzej Kuświk
C/A2 K017561 POL013610073405
84.

43

FIODOR M. POL 2007 Wałach siwa/172 F: Planet / Zoon
M: Furia / Łyk
O: Aleksandra Głośniak 96-300 Żyrardów ul. Spółdzielcza 40b/23
B: Jarosław Pawlik
K017455 POL 006550002107
85.

31

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashnir Van Schuttershof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311 BELW239690BWP 103OG61
86.

77

FORGET ME NOT 3 KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Querly Elvis / Querlybet Hero
M: Wantos / Cantos
O: Urszula Kapcia
B:
K023977 528003201002166 104ZV26
87.

44

FOUR ROSES CT CZE 2003 Klacz gniada/167 F: Silvio II / Sandro Z
M: Runa / Lumen I
O: Stanisława Gawałek
B: Czechy
K018948 203 009 224852703
88.

81

FREDERIK KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Carolus II / Capitol I
M: Katarina / Glendale
O: Fryderyk Walaszek
B:
K019381 528003201008597
89.

48

FREE STAR SP POL 09.05.2010 Klacz ciemnogniada/163 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
O: Julia Gawałek
B: Diter Staniek
K024481 POL 616 009 54 00983 10
90.

17

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So In Love / Calvados
M: Generacja / Le Voltaire
O: Sk Moszna
B: Sk Moszna
K018816 POL009690066209
91.

158

GLENLO FIONNUALA Kuc Connermara IRL 2011 Wałach siwa/kuc:144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
O: Luiza Oleszkiewicz
B: Irlandia
D K024190 372004000025626
92.

170

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:136 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Joanna Wypiór
B: Agnieszka Majewska
C K011908 POL01361016910611671
93.

11

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
94.

121

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
O: Piotr Rachwał
B: J.Gloudemans
K021281 528003201101721
95.

164

GREAT PLEASURE III SP POL 2007 Klacz kara/173 F: Ever For Pleasure / Espri
M: Grace / Graf Grannus
O: Manor House
B: Remigiusz Makowski
K015783 POL009660451207
96.

134

GREEN TEA XX POL 2012 Klacz gniada F: October / Kingmambo
M: Green Kiss / Green Desert
O: Barbara Chojecka
B: Robert Gorczyca
K022430 616POL12007837A
97.

52

HANNAH’S HOLLYWOOD DREAM SP POL 2009 Klacz siwa/157 F: Cento Sohn / Cento
M: Hossa / Pokrant
O: Karolina Gołąb
B: NN
E K019583 616009530350709
98.

117

HARLEY Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:125 F: Hornmoor's Davey
M: Hawana / Bernstein
O: Magdalena Donimirska Wodzicka
B: Polska
A1 K014732
99.

40

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
A1 K020775 999590180102
100.

152

HELIOS SP POL 2007 Wałach gniada/185 F: Leandro / Lenz
M: Hekatomba / Nippon
O: Krakowski Klub Jazdy Konnej
B: Krakowski Klub Jazdy Konnej
K018019 616 009 57 03392 07
101.

173

HERA OMIA N KWPN NED 2012 Klacz kasztanowata F: I'm Special De Muze
M: Omia Fortuna / Investment
O: Hubert Kierznowski
B: H. Reinders
K024150 528003201206512
102.

60

HILLARY C (EX HOEWIES) KWPN NED 2012 Klacz siwa F: Harley VDL / Heartbreaker
M: T-Jourwies / Indorado
O: Andrzej Okła
B:
K021815 528003201201433 105MU32
103.

146

HOKY J SP POL 2010 Wałach kara F: Karbon / Landor S
M: Herbata / Revel
O: Jolanta Drabczyk
B: BLG Consulting
K020254 616009600306610
104.

113

IVANO KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Grandino CSG / Graf Grannus
M: Charlotte / / Cornetto
O: Zbigniew Nurkowski
B: Holandia
K022995 528003201302866
105.

13

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayers Samson
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
C K023715 013670006908
106.

62

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B:
B/A1 K016458 616999590267306
107.

184

KAJA NN POL 2001 Klacz siwa/kuc:126 F: nn
M: nn
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
A1 K024274
108.

155

KARMEN SP POL 2007 Klacz gniada F: Bolero de ravel
M: Kanasta
O: Maria Gonciarek
B: Krzysztof Walicki
K016777
109.

14

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
110.

8

KOKAINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Goofi F / Campari M
M: Kenia / Montevideo
O: Grzegorz Faber
B: Katowicki klub Jezdziecki
K020848 616009540096011
111.

163

KORAN SP POL 2008 Wałach gniada/168 F: Jagielończyk / Humor
M: Kama / Kryl
O: Anna Podolecka
B: Jan Czerniawski
K021251 POL009570098008
112.

65

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Morelos
M: Karina
O: Katarzyna Metelska-Szaniawska
B: Marian Sygnacki
A1 K021564 616013610232409
113.

106

L-BRENDA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:140 F: Jasmont / Top Ewita
M: Leksora
O: Piotr Zaborowski
B: Ireneusz Wojtkowiak
C K017140 616013680078609
114.

85

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa F: Cassino
M: Lukrecja
O: Martyna Żmuda
B: Orkan Sp. z o.o.
K017021 POL009670111604
115.

156

LA CUMPARSITA SP POL 2008 Klacz siwa/157 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Buena Piotr Badowski
B: KS Nad Wigrami
E K012080 POL009510208108
116.

108

LAQUINA W HOL GER 2010 Klacz gniada/167 F: Larius W / Landgraf I
M: P-Quinara / Quinar
O: Biszewska Julita
B: Wahl&co
K020690 DE421000544910
117.

203

LATIFA F:
M:
O:
B:
118.

168

LENNY KRAVITZ 16 WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Lord Lancer
M: Quick Dixi
O: Brigitte Biber
B: Dieter Kellermann
105GE92
119.

204

LIBERO BOY SP POL 2009 Wałach siwa F: Liberado /
M: Arabella / Grosso Z
O: Anna Szary-Ziębicka
B:
K019133 616009540125709
120.

4

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Tomasz Skrobacz
B:
K013182 POL009690088908 104LJ60
121.

15

LIMIT 57 WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Lissabon / Lordanos
M: Picola / Phantom
O: Paweł Piątkowski
B: Bocken Hoff Michaela
K008351 DE441410019503 POL40416
122.

192

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
D K022574 528018020051492
123.

87

LORD OF THE DANCE III HAN GER 2006 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Lady Sunshine / Landsieger I
O:
B:
K018179 DE431310521706
124.

29

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
O: Adam Benski
B: Anna Zalewska
C nn
125.

82

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek / Agar
M: Lakonia / Furato
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024 POL007520003706
126.

172

MACBETH KUC POL 2007 Ogier siwa/kuc:139 F: Nowogródek / Who Knows
M: Muffin / Spinway Comet
O: Emilia Ufnal
B: Patrycja Dziewolska
C/A2 K014100 616013610168707
127.

94

MAKS KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138cm F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
O: Joanna Majkowska
B: Ryszard Grams
C K018799 POL013610202007
128.

137

MAKUBA 21 DRP GER 2009 Wałach gniada/kuc:147 F: Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn
M: Schone Maid / Losander
O: Rafał Płatek
B: Hans Huster-Klatte
D K020711 DE435350017509 105GR98
129.

130

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: Grey / Lubczyk
M: Marina / Hertz
O: Jan Ratajczak
B: Wojciech Grześkowiak
A1 K021034 616013610152710
130.

145

MEDAL M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Jacek Sawicki
K011796 POL006660449206 104ZP50
131.

161

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Wawer / Corde
M: Markiza / Lew II
O: Bernard Grzywna
B: Waldemar Kubiak
K013631 POL009660231606
132.

167

MEGI SP POL 2004 Klacz kara/162 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Łyś
B: Kubiak
K015130 POL999611201504
133.

118

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:129 F: Hornmoor's Davey /
M: Mżawka /
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
B/A2 K020505 616013530059811
134.

206

MIDNIGHT MAGIC kuc 2009 ogier F:
M:
O:
B:
D
135.

78

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:139 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Katarzyna Śierkosz
B: Barbara Guniewicz
C/A2 K017501 POL013570315207
136.

194

MISS BLONDI KUC POL 1997 Klacz kasztanowata/kuc:141 w F: NN
M: NN
O: Agata Pawłowska
B: Markus Klein
C/A2 K003667 616999610048097
137.

195

MISTER KUC POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: NN
M: NN
O: Piotr Żabowski-Żychowicz
B: Władysław Leonowicz
D/A2 K023513 616999640069913
138.

133

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Mariusz Piskorski
B: Tomasz Gronet
C K014382 POL013520094805
139.

153

NASHVILLE WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Glousnis / Gerodot
M: Nawarona / Rabiatos Z
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885 DE441411634210
140.

18

NERON WLKP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Cottonclub / Cantus
M: Nawa IV / Gorset
O: Zbigniew Korek
B: Robert Zieliński
K023347 POL00764004420512803
141.

1

NIGHT DANCE Z NED 2013 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Chantilly Z
O: Anna Szary-Ziębicka
B: .
brak
142.

188

NIHET KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:143cm F: Nico-K / Nandy Man
M: Daga II / Graf Quidam
O: Helena Jakubowska
B: Magdalena Lipińska
D K017602 616 013 57 01752 05
143.

83

NIL M. POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Niwa
O: Rafał Walaszek
B:
brak
144.

135

NINETTE L KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Nancy L / Czyżyk
O: Agata Pawłowska
B: K.J. Alexander
C/A2 K021917 POL013580217605
145.

100

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
O: Stanisław Łabudzik
B: Remigiusz Makowski
K011971 POL009660370207 103OK61
146.

196

OBORA'S INVITTE Austriacka Gorącokrwista CZE 2008 Klacz gniada F: Cent Timpex / Cento
M: Ikita Monday / Nimmerdor
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Johann Frischeis
K016754 121068308 104HB21
147.

110

OBORA'S RAGAZZA Niem. Sport. GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Apoleon Timpex / Quidam De Revel
M: Rush On / Nekoma
O: Grażyna Pawłowska
B: Johann Frischeis
K015628 121078209 104LW59
148.

19

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Lascatraz L (hol)
M: Osara xx / Winds Of Light
O: Anna Schoen-Pyrek
B: M. Bach
K017696 POL 009 53 01706 05
149.

143

P-DALILA KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:136 F: Di Caprio PP / Da Capo
M: Pabi /
O: Emilia Naumiuk
B: Agnieszka Pawłowska
C/A2 K020920 POL013661155006
150.

90

P-QUATRO KOŃ POL 2010 Wałach gniada/167 F: Qulester
M: Putyfara
O: Anna Łuczak
B: Anna Łuczak
brak 616009661404011
151.

165

PABLO PRO WLKP POL 2012 Wałach gniada/176 F: Pro Savage / Pilox
M: Pogonia / Dłużnik
O: Dominika Bom-Gawrońska
B: Mirosław Janik
K021817 616 007 59 00389 12
152.

159

PANONIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jakub Jurzak
B:
D K019725 616999600344309
153.

42

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt s Santiago
M: Tijd Vlijt s Lavendel / Steehorst Pavarotti
O: Karolina Ratajska
B: -
B K020776 POL616013610206709
154.

36

PIERWIOSNEK SP POL 2001 Wałach gniada/148 F: Rumor / Wabigon
M: Primavera / Bolivar
O: Agnieszka Najdzionek
B:
D/A2 K008284 POL013540076801
155.

89

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
O: Artur Hamerlik
B: MTRE Jean-Louis Beth
K011671 03128313J
156.

150

POKER Kuc Walijski POL 1998 Ogier siwa/kuc:120 F: Folkert / Boreas Ubbo
M: Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
O: Anna Misztal
B: Anna Misztal
A1 K003686 POL013540019798
157.

111

PRIAM M. POL 2008 Wałach gniada/164 F: Mindanao / Demon Club
M: Prima Aprilis / Raban
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Klaudia Rajtar
K014361 POL006540098708
158.

140

QUABREL RJT DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc:149 F: Don Juan V / Abbeyleix Apollo
M: Nina De L'Etape / Rachide
O: Elżbieta Dziuba
B: M. Jeane Pierre Seiller
D/A2 K023301 04315168Z
159.

162

QUANTICO HOL GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado / Quidamderevel
M: Laconda II / Landgraf I
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 DE421000103112
160.

123

QUITCHELLA Oldenburger Springpferd GER 2008 Klacz kasztanowata F: Kannan
M: Thatilly
O: Borth Christina
B: Gestuet Obora
104ZI43
161.

171

RAMIRO KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc:128 F: NN
M: NN
O: Emilia Ufnal
B: nn
A1 K013543 POL999580294301
162.

53

REFLECTION Slo Wb SVN 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
O: Piotr Brańka
B: Mada Bulik
K024474 703001752123104 103FH19
163.

138

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual / Ramiro
M: Granessa / Grannus
O: Beata Broniatowska
B:
K005384 DE316965097
164.

12

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc:124 F: Pietrek
M: Rachel v.d. Langenhorst
O: Anna Dogadalska
B: I
A1 K022446 616013670073409
165.

120

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Alibaba
M: Rebeka
O: Agnieszka Rozlachowska
B: Grzegorz Jachimowicz
C/A2 brak POL 013 61 00397 07
166.

147

SALONIKI HOL GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Santana / Alasca
O: Jolanta Drabczyk
B: Hans Friedrich Hansen
K011812 DE421000054907
167.

96

SAMIRO KA WLKP POL 2008 Wałach kasztanowata/155 F: Ramstein / Radiator
M: Samanta / Rubin
O: Zdzisław Kamola
B: Piotr Liberda
K015950 616007540191308
168.

126

SCIARA HS HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Salito / Stakkato
M: Elektra / Escudo I
O: Sonia Janus
B: Hans-Heinrich Schmidt
K024185 DE431311331307 104EH29
169.

122

SEKRET M. POL 2001 Wałach siwa F: Baby Bid / Spectacular Bid
M: Selma / Irak
O: Renata Musiał-Niemiec
B: Roman Drabiński
K014329 616009670031201
170.

148

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
171.

2

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Klaudia Bors
B:
D K018247 616999670162409
172.

47

SHELBY EVRARD Z Zangersheide BEL 15.05.2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
173.

124

SHERIBAN OS GER 2007 Klacz gniada/168 F: Check In / Cordalme
M: Tanemarie / Vasal
O: Omari Fahim
B: Agrofarm Hammer
K024460 DE4181181502107 105UL07
174.

86

SIMI M. POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Sisley
O: Anna Krawczyk
B: Sławomir Frosik
K019347 616006570191111
175.

187

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
O: Leszek Banaszek
B: Ilona Lubińska
C K014194 POL013640083408
176.

25

SONNY BOY M OLD POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
177.

7

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada F: Spartacus
M: Rainbow II
O: Faber Grzegorz
B: Niemcy
Brak
178.

45

STENTOR D KWPN NED 1999 Wałach gniada/167 F: Great Pleasure / Grannus
M: Helleminka / Bruin
O: Julia Gawałek
B: Somen
K016179 99.01713
179.

41

SULAATIK'S PITTSBURGH New Forest Pony NED 2012 Wałach siwa/kuc:143 F: Sulaatik's Peter Pan /
M: Sulaatik's Moody Blue /
O: Karolina Ratajska
B:
D brak
180.

186

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
O: Ewa Bednarczyk
B: Jan Szpunar
C K014263 POL013630041605
181.

88

TAMIZA - K SP POL 2006 Klacz siwa F: Lumpi / Limelight
M: Traviata / Louis
O:
B: Marek Kubacki
K009998 POL009610143106
182.

63

TANGO KUC POL 2005 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Tangana / Angelo
O: Janusz Pliem-Perka
B: SK Nowielice
D/A2 K014650 POL013640028005
183.

201

THREE BE TWEET F:
M:
O:
B:
C/A2
184.

119

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
C/A2 K022969 POL 013640054608
185.

136

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
O: Rafał Płatek
B: Rudiger Wassibauer
K018090 616009690190508
186.

28

TOP MAN KUC POL 2000 Wałach inna/kuc: F: Nando
M: Tosca
O: Zygmunt Dziemba
B: nn
brak
187.

51

TREVOR H DRP GER 2011 Wałach siwa/kuc:148 F: Timesquare / Tizian /Titus
M: Corrida / Corrado II / Cor De La Bryere
O: Zuzanna Prymek
B:
D/A2 K023204 DE435350066511
188.

199

TURIA F:
M:
O:
B:
C
189.

131

TUTTI FRUTTI KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: Linde Woeve S Optimist
M: Tara / Alibaba
O: Nadia Sochocka
B: Patrycja Dziewolska
C K014112 POL3610168607
190.

177

UCCELLA HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Małgorzata Sajda
B: Hannelore Weygand
K022365 DE431314611812
191.

92

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Vientiana / Dixieland
O: Dariusz Kościelniak
B: Krzysztof Koziarowski
K009832 POL009570256802 102TG16
192.

69

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Władysław Sobocki
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
193.

129

VOLUTA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:138 F: Nico-K / Nandy Man
M: Viva / Grawer
O: Barbara Guniewicz
B: Barbara Guniewicz
C/A2 K024198 POL013570028206
194.

58

WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) ZANG NED 2012 Wałach kasztanowata F: Warrior / Tangelo vd Zuuthoeve
M: Zembla / Mermus R
O: Andrzej Okła
B:
K021084 056015Z55754112 105MU34
195.

182

WATCH ME IV KWPN NED 2003 Wałach tarantowata F: Kojak
M: Pupina
O: Katharina Biber
B: G.J. van de Vegt
brak 102LY92
196.

180

WATERKANT'S ODIN Kuc Wal. GER 2003 Wałach kara/kuc:129 F: Paddock Orion / Downland Chevalier
M: Nordisch Girl / Moorkieker Gawain
O: Julia Smolich
B: -
A1 K022957 DE427270358503
197.

149

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/170 F: Walim sp / Palant
M: Werka sp / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B: Józef Polnik
K009989 POL009540023003 105EJ76
198.

72

WOLLINGS LION KING Kuc Walijski NLD 2004 Wałach siwa/kuc:123 F: Steehorst Celeration / Eyarth Harlequin
M: Horsegata Linett / Pendock Peregrine
O: Herbert Szrajer
B: H. Bleker
A1 K012216 5280170401229
199.

115

WONTENDRA HAN POL 2004 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Acora / Acord II
O: Zdzisław Krzeczowski
B:
K010721 DE431314208704 102VX99
200.

200

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:131 F: Nico K / Nandy Man
M: Werwa / Waron
O: Robert Voigt
B: Barbara Guniewicz
B K018269 POL013570055706 12440
201.

109

ZENO S OLD GER 1997 Wałach kasztanowata F: Zeus / Arlequin
M: Burschikose / Grannus
O: Mirosław Szary
B:
K008390 DE333330143397
202.

91

ZUCCHERO A VELO KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc: F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
O: Krupiński
B: Barbara Niemczewska
C K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Biber Katharina Gut Reuhof (AUT)
150
SUM:
150.00
Borth Ines Gut Reuhof (AUT)
100
150
SUM:
250.00
Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
150
SUM:
150.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
100
SUM:
100.00
Gawałek Stanisława KJK Elizar Jejkowice
100
SUM:
100.00
Kościelniak Natalia WLKS Krakus Kr. Swoszowice
50
SUM:
50.00
Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
50
SUM:
50.00
Mieszczak Julia BPK - DOS
150
150
100
100
150
SUM:
650.00
Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
150
SUM:
150.00
Sajda Małgorzata Kielecki Klub Jeździecki
50
50
SUM:
100.00
Walaszek Rafał WLKS Krakus Kr. Swoszowice
100
SUM:
100.00
Wrona Marcelina KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
50
SUM:
50.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
50
100
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2017-11-10
11
2017-11-10
6
2017-11-11
6
2017-11-11
5
2017-11-12
1
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2017-11-10
2
2017-11-10
1
2017-11-11
13
2017-11-11
3
2017-11-12
1
2017-11-10
17
2017-11-10
18
2017-11-11
1
2017-11-11
2017-11-12
8
Badowska Maria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2017-11-10
2017-11-10
9
2017-11-10
2017-11-11
3
2017-11-11
Banaszek Zofia
WKJ Lublin
SOFIA (187)
2017-11-10
14
2017-11-10
5
2017-11-11
5
2017-11-11
7
2017-11-12
1
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (186)
2017-11-10
16
2017-11-10
10
2017-11-11
17
2017-11-12
2
2017-11-11
4
Benska Antonina
KJ Metpol Grodziec
2017-11-10
1
2017-11-10
1
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
Berbeś Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
PRIAM (111)
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-11
Biber Johanna
Gut Reuhof (AUT)
SHERIBAN (124)
2017-11-11
4
2017-11-10
9
2017-11-10
12
2017-11-11
10
2017-11-11
8
2017-11-12
3
2017-11-10
24
2017-11-10
Biber Katharina
Gut Reuhof (AUT)
BABILON D (181)
2017-11-10
4
2017-11-11
1
150
2017-11-11
7
2017-11-12
2
Biel Zofia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
D'APRIL (185)
2017-11-10
2017-11-10
Bielecka Justyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-10
11
2017-11-10
2
2017-11-11
2017-11-11
26
2017-11-11
4
2017-11-12
19
Biszewska Julita
Kielecki Klub Jeździecki
LAQUINA W (108)
2017-11-10
5
2017-11-10
11
2017-11-11
14
2017-11-11
20
2017-11-12
14
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (2)
2017-11-10
4
2017-11-10
6
2017-11-11
2
2017-11-11
4
2017-11-12
3
Borth Ines
Gut Reuhof (AUT)
2017-11-10
4
2017-11-10
2
100
2017-11-11
1
150
2017-11-11
2017-11-12
5
Brańka-Boria Maria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-10
1
2017-11-10
15
2017-11-11
14
2017-11-11
13
2017-11-12
9
Brattli Vivian
St. KS KJK Szary Michałowice
ELOMAH (5)
2017-11-10
15
2017-11-10
10
2017-11-11
7
2017-11-11
1
150
2017-11-12
6
Bzdok Joanna
KJK Szary Michałowice
2017-11-10
17
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-11
12
2017-11-12
9
2017-11-12
Chojecka Julia
KJ Wiktorowo
GREEN TEA (134)
2017-11-10
18
2017-11-10
20
2017-11-11
8
2017-11-11
13
2017-11-12
12
Czarnak Natalia
KJ Dworek Okuniew
CZANDRA (107)
2017-11-11
10
2017-11-11
5
2017-11-12
14
2017-11-11
1
Dańczak Michalina
BPK
HELGA (40)
2017-11-10
1
2017-11-10
4
2017-11-11
2017-11-11
1
2017-11-12
8
Derda Agata
Pony Jumping Team Poznań
2017-11-10
1
2017-11-10
1
2017-11-11
5
2017-11-12
1
BE MY (193)
2017-11-10
10
2017-11-10
20
2017-11-11
1
2017-11-11
2
2017-11-12
2
Dobosz Natalia
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2017-11-10
6
2017-11-10
3
2017-11-11
4
2017-11-11
2
2017-11-10
2017-11-10
Drabczyk Izabella
RC Riding Center Sosnowice
HOKY J (146)
2017-11-10
23
2017-11-11
22
2017-11-11
2017-11-12
27
SALONIKI (147)
2017-11-10
7
2017-11-11
5
2017-11-12
4
Drezno Magdalena
Kielecki Klub Jeździecki
2017-11-11
2017-11-11
Drezno Rafał
Kielecki Klub Jeździecki
2017-11-11
2017-11-11
Dziemba Olivia
KJMetpol Grodziec
TOP MAN (28)
2017-11-10
1
2017-11-10
1
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
1
2017-11-11
8
2017-11-12
1
Dziuba Anna
SKJ Bobrowy Staw
2017-11-10
19
2017-11-10
7
2017-11-11
22
2017-11-12
4
2017-11-11
2017-11-10
17
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-12
2017-11-11
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2017-11-10
6
2017-11-10
16
2017-11-10
2017-11-11
7
2017-11-11
2017-11-11
11
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
2017-11-12
8
2017-11-10
18
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-11
11
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
11
2017-11-10
8
2017-11-10
2017-11-10
15
2017-11-11
5
2017-11-11
2017-11-11
10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
7
2017-11-12
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Międzyrzecze
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-11
9
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
1
2017-11-12
Feliksiewicz Iwona
KJ Szwadron Niepołomice
2017-11-10
5
2017-11-10
2017-11-10
8
2017-11-11
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
9
2017-11-11
8
2017-11-11
2017-11-12
5
QUANTICO (162)
2017-11-10
28
2017-11-10
2017-11-11
13
2017-11-11
12
2017-11-12
14
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2017-11-10
11
2017-11-10
10
2017-11-11
3
2017-11-11
2
100
2017-11-12
16
2017-11-10
4
2017-11-10
5
2017-11-11
8
2017-11-11
1
2017-11-12
Gawałek Stanisława
KJK Elizar Jejkowice
2017-11-10
12
2017-11-10
15
2017-11-11
2
2017-11-11
6
2017-11-12
2
100
Gawrońska Liwia
BPK - MAL
PABLO PRO (165)
2017-11-10
1
2017-11-10
19
2017-11-11
12
2017-11-12
3
2017-11-11
13
Głośniak Iga
UKS Primo Kozery
FIODOR (43)
2017-11-10
12
2017-11-10
17
2017-11-11
10
2017-11-11
9
2017-11-12
3
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
RITUS (138)
2017-11-10
12
2017-11-10
5
2017-11-11
13
2017-11-12
CONIKA Z (139)
2017-11-10
2
2017-11-10
2017-11-11
1
2017-11-11
6
2017-11-12
2
Gołąb Karolina
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-10
2017-11-10
22
2017-11-11
8
2017-11-11
13
2017-11-12
15
Gonciarek Maria
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
KARMEN (155)
2017-11-10
19
2017-11-10
7
2017-11-12
7
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
12
2017-11-11
4
Gordzielik Tomasz
KJ Metpol Grodziec
ELIF (27)
2017-11-10
8
2017-11-10
1
2017-11-11
2017-11-11
7
2017-11-12
1
Grochowina Izabela
UKS KJK Stary Młyn
BELLONA (144)
2017-11-10
10
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-12
4
Grzymała Gabriela
SKJ Potęga Piekary
MAKS (94)
2017-11-10
3
2017-11-10
9
2017-11-10
8
2017-11-11
2017-11-11
1
2017-11-12
3
Grzywna Bernard
St. Szwadron Niepołomice
MEFISTO (161)
2017-11-10
29
2017-11-10
2017-11-11
6
2017-11-11
2017-11-12
7
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-10
13
2017-11-10
6
2017-11-11
10
2017-11-11
22
2017-11-12
2
Hipsz Kaja
JKS Equita Świętochów
DANZA II (179)
2017-11-10
14
2017-11-10
1
2017-11-11
20
2017-11-11
15
2017-11-12
1
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
ZENO S (109)
2017-11-11
10
2017-11-11
15
2017-11-12
9
2017-11-11
29
2017-11-11
18
2017-11-12
17
Hofman Amelia
KJ Olmet Ostsped Ostrów Wlkp.
FILEMON (32)
2017-11-11
2017-11-11
16
2017-11-12
14
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2017-11-10
8
2017-11-10
2017-11-10
20
2017-11-11
16
2017-11-11
9
2017-11-12
15
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
Jakubowska Oliwia
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2017-11-10
9
2017-11-10
15
2017-11-11
16
2017-11-11
23
2017-11-12
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
SCIARA HS (126)
2017-11-10
13
2017-11-10
22
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
11
2017-11-11
11
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
14
BINGO (128)
2017-11-10
7
2017-11-10
2017-11-11
19
2017-11-12
7
2017-11-11
17
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
CONNER (76)
2017-11-10
12
2017-11-10
2
2017-11-11
3
2017-11-11
6
2017-11-12
5
Jędras Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-10
30
2017-11-11
7
2017-11-11
18
2017-11-12
7
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
CERA (67)
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-12
10
Jodłowska Elżbieta
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
NASHVILLE (153)
2017-11-10
2
2017-11-10
4
2017-11-10
2017-11-11
2
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
1
Jurzak Franciszek
SKJ Ponylandia Wojciechowice
PANONIA (159)
2017-11-10
7
2017-11-10
5
2017-11-11
10
2017-11-11
8
2017-11-12
9
2017-11-10
3
2017-11-11
5
2017-11-11
2
2017-11-12
7
2017-11-10
8
Kapcia Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-11
4
2017-11-12
7
2017-11-11
4
2017-11-12
6
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
CYKOR (99)
2017-11-10
2
2017-11-10
1
2017-11-11
6
2017-11-11
10
2017-11-12
1
Kieljan-Mączka Katarzyna
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2017-11-10
6
2017-11-10
9
2017-11-11
8
2017-11-11
22
2017-11-12
10
Kiewrel Agnieszka
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CENTOO (50)
2017-11-10
3
2017-11-10
4
2017-11-11
2017-11-11
8
2017-11-12
9
Kilian Aniela
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-10
1
2017-11-10
3
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-12
1
2017-11-11
7
2017-11-11
16
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
Klimek Dominika
BPK
BAST (80)
2017-11-10
12
2017-11-10
26
2017-11-11
21
2017-11-11
10
2017-11-12
2
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasłwek
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
16
2017-11-12
10
Korek Dorota
KJ Zbrosławice
2017-11-10
1
2017-11-10
10
2017-11-11
6
2017-11-11
9
2017-11-12
11
NERON (18)
2017-11-11
14
2017-11-11
2017-11-10
9
2017-11-10
10
Kościelniak Natalia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
VIVALDI (92)
2017-11-11
19
2017-11-12
3
50
CANTORA (142)
2017-11-11
35
Kotarba Filip
KJ Szwadron Niepołomice
BASCADO (21)
2017-11-10
2017-11-10
3
2017-11-10
3
2017-11-12
2
Kownacka Klaudia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
DINAR (154)
2017-11-10
19
2017-11-10
1
2017-11-11
19
2017-11-11
9
2017-11-12
9
Koza Wiktoria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-10
15
2017-11-10
16
2017-11-11
3
2017-11-11
33
2017-11-12
9
Krawczyk Anna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SIMI (86)
2017-11-10
22
2017-11-10
2017-11-11
1
2017-11-11
24
2017-11-12
15
Król Wiktoria
UKS Primo Kozery
2017-11-11
18
2017-11-11
2017-11-11
28
2017-11-12
18
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (14)
2017-11-10
10
2017-11-10
16
2017-11-11
16
2017-11-11
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
6
Krzeczowska Małgorzata
St. KS KJK Szary Michałowice
WONTENDRA (115)
2017-11-11
3
50
Kuc Zuzanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ESTERA (116)
2017-11-10
9
2017-11-10
19
2017-11-11
14
2017-11-11
3
2017-11-12
10
Kuchejda Katarzyna
KJ Equus Węgrzce
2017-11-10
2017-11-11
21
2017-11-11
17
ATLANTA (16)
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-11
9
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-10
1
2017-11-10
20
2017-11-11
15
2017-11-11
2017-11-12
15
2017-11-10
1
2017-11-10
9
2017-11-11
8
2017-11-11
9
2017-11-12
12
Kuszka Jagoda
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2017-11-10
7
2017-11-10
14
2017-11-11
6
2017-11-11
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
2017-11-12
4
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-10
1
2017-11-10
4
2017-11-11
13
2017-11-12
4
EQUANDANI (191)
2017-11-10
2017-11-10
8
2017-11-11
14
2017-11-12
4
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
2017-11-10
21
2017-11-10
2017-11-11
2017-11-11
20
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
14
Lipiec Kalina
SKJ Potęga Piekary
2017-11-10
2017-11-10
12
2017-11-10
8
2017-11-11
9
2017-11-11
12
2017-11-12
6
Łabudzik Olga
St. KS KJK Szary Michałowice
NORTON (100)
2017-11-10
Łyś Karolina
KJ Facimiech
MEGI (167)
2017-11-10
3
2017-11-11
3
2017-11-12
8
Łyś Magdalena
KJ Facimiech
DOC BOY (166)
2017-11-10
18
2017-11-10
14
2017-11-11
13
2017-11-11
10
Machniewicz Ewa
BPK
2017-11-10
1
2017-11-10
2017-11-11
6
2017-11-11
2017-11-12
2
2017-11-10
2017-11-10
Mączka Maciej
St. KS KJK Szary Michałowice
CAMARO (75)
2017-11-10
13
2017-11-10
27
2017-11-11
7
2017-11-11
31
2017-11-12
22
Małek Aleksandra
UKS Primo Kozery
TURIA (199)
2017-11-10
22
2017-11-10
9
2017-11-11
5
2017-11-11
15
2017-11-12
5
Małek Julia
UKS Primo Kozery
DENIS (198)
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
6
Markiewicz Alicja
UKS Primo Kozery
L-BRENDA (106)
2017-11-10
25
2017-11-10
20
2017-11-11
8
2017-11-11
6
2017-11-12
DENIS (198)
2017-11-10
25
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2017-11-10
23
2017-11-10
26
2017-11-11
2
2017-11-11
16
2017-11-12
26
Matusiak Hanna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-10
5
2017-11-10
2
2017-11-11
3
2017-11-11
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
2
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
10
2017-11-10
1
2017-11-10
13
2017-11-11
3
2017-11-11
3
Mieszczak Julia
BPK - DOS
2017-11-10
2017-11-10
14
2017-11-11
11
2017-11-12
10
2017-11-10
1
150
2017-11-10
1
150
2017-11-11
2
100
2017-11-11
2
100
2017-11-12
1
150
Miś Karolina
UKJ Karmen Niekłonice
ROCK (12)
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
Misztal Maggie
KJ Pegaz Reda
POKER (150)
2017-11-10
3
2017-11-10
21
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
9
2017-11-10
20
2017-11-10
27
2017-11-11
22
2017-11-12
7
2017-11-11
1
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
NIHET (188)
2017-11-10
8
2017-11-10
2017-11-12
6
2017-11-10
2
2017-11-11
6
2017-11-11
7
Najdzionek Maja
BPK - MAL
2017-11-10
3
2017-11-10
16
2017-11-11
1
2017-11-11
18
2017-11-12
14
Najdzionek Szymon
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
FADINA PP (197)
2017-11-10
14
2017-11-10
5
Naumiuk Roksana
BPK - MAZ
DOMINO (104)
2017-11-11
3
2017-11-12
12
P-DALILA (143)
2017-11-11
24
2017-11-12
2
Niemiec Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
SEKRET (122)
2017-11-10
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-11
24
2017-11-12
6
Nowicka Nikola
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
AMETYS (183)
2017-11-10
8
2017-11-10
6
2017-11-11
6
2017-11-11
2
2017-11-12
1
150
Nowicka Oliwia
BPK - MAL
KAJA (184)
2017-11-10
7
2017-11-10
24
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
7
Nurkowska Agnieszka
KJ Avanti Opole
IVANO (113)
2017-11-10
13
2017-11-10
24
2017-11-11
17
2017-11-11
2017-11-10
2017-11-10
CORNVILLE (114)
2017-11-11
Okła Krzysztof
Kielecki Klub Jeździecki
2017-11-11
20
2017-11-11
12
2017-11-12
13
2017-11-11
30
2017-11-10
2017-11-11
1
2017-11-12
23
2017-11-12
5
2017-11-11
8
2017-11-11
LATIFA (203)
2017-11-11
5
2017-11-11
19
2017-11-12
12
Oleszkiewicz Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2017-11-10
10
2017-11-10
6
2017-11-11
7
2017-11-11
7
2017-11-12
5
Oleszkiewicz Nina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2017-11-10
19
2017-11-10
7
2017-11-11
16
2017-11-11
3
2017-11-12
4
Omari Sarah
Gut Reuhof (AUT)
SHERIBAN (124)
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
5
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
13
Ornat Albert
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-10
11
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
4
NORTON (100)
2017-11-11
9
BURBON (101)
2017-11-11
21
2017-11-12
24
CANTORA (142)
2017-11-12
8
Owczarz Mateusz
UKS Primo Kozery
2017-11-10
2017-11-10
BEŁT (105)
2017-11-10
14
2017-11-10
24
2017-11-11
1
2017-11-11
20
2017-11-12
4
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
MELODIA (118)
2017-11-10
23
2017-11-10
5
2017-11-11
19
2017-11-12
9
TIGRA (119)
2017-11-10
18
2017-11-10
3
2017-11-11
13
2017-11-11
23
2017-11-12
3
Pawłowska Irena
BPK - MAZ
NINETTE L (135)
2017-11-10
22
2017-11-10
31
2017-11-11
25
2017-11-11
18
2017-11-12
20
2017-11-10
4
2017-11-10
29
2017-11-11
27
2017-11-12
11
Pawłowska Zuzanna
KJK Elizar Jejkowice
2017-11-10
4
2017-11-10
15
2017-11-11
8
2017-11-11
6
2017-11-12
20
ENIGMA (46)
2017-11-10
6
2017-11-10
14
2017-11-11
2
2017-11-11
23
2017-11-12
3
Pękal Emilia
Kielecki Klub Jeździecki
AMANDA (178)
2017-11-10
2
2017-11-10
2
2017-11-11
8
2017-11-11
10
2017-11-12
10
Piątkowski Paweł
KJ Equus Węgrzce
2017-11-10
7
2017-11-10
13
2017-11-11
7
2017-11-12
8
Piela Katarzyna
JKS Czanki Międzyrzecze
CZIKO (189)
2017-11-10
25
2017-11-10
6
2017-11-11
1
2017-11-11
2017-11-12
25
Piętka Dagmara
Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2017-11-11
6
2017-11-12
5
Pietrzak Daria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2017-11-10
8
2017-11-10
11
2017-11-11
1
2017-11-11
12
2017-11-12
20
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2017-11-10
1
2017-11-10
16
2017-11-11
13
2017-11-11
11
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
6
Piksa Magdalena
JKS Czanki Międzyrzecze
CHARLOTTE (127)
2017-11-10
2017-11-10
4
2017-11-10
7
2017-11-11
2
2017-11-11
2017-11-11
7
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
3
2017-11-12
Piskorska Magdalena
KJ Wiktorowo
2017-11-10
18
2017-11-10
9
2017-11-11
11
2017-11-11
9
2017-11-12
8
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
COLLY (66)
2017-11-10
5
2017-11-10
2017-11-10
4
2017-11-11
11
2017-11-11
9
2017-11-12
4
Pliem-Perka Aleksandra
JKS Salio Besiekierz Rudny
JUNIOR (62)
2017-11-10
11
2017-11-11
3
2017-11-12
2
TANGO (63)
2017-11-10
6
2017-11-10
11
2017-11-11
4
2017-11-12
1
ERINA (64)
2017-11-10
16
2017-11-11
5
2017-11-11
13
2017-11-12
Pliem-Perka Martyna
JKS Salio Besiekierz Rudny
JUNIOR (62)
2017-11-10
1
2017-11-11
1
Płatek Oliwia
Kielecki Klub Jeździecki sekcja Bilcza
TIK TAK (136)
2017-11-10
7
2017-11-10
8
2017-11-11
5
2017-11-11
1
2017-11-12
2
MAKUBA 21 (137)
2017-11-10
4
2017-11-10
1
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
Podolecka Anna
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
KORAN (163)
2017-11-10
7
2017-11-10
18
2017-11-11
36
2017-11-12
16
Prymek Zuzanna
KJ Aromer Józefin
2017-11-12
8
ARAGANO (98)
2017-11-11
20
2017-11-12
14
2017-11-11
1
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2017-11-10
17
2017-11-10
1
2017-11-11
2017-11-11
4
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
8
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (26)
2017-11-10
5
2017-11-10
9
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
Pyrek Filip
BPK - MAL
2017-11-10
13
2017-11-10
3
2017-11-11
3
2017-11-11
17
2017-11-12
6
2017-11-10
1
2017-11-10
5
2017-11-11
4
2017-11-11
6
2017-11-12
2
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
GOUDELOUP (121)
2017-11-10
20
2017-11-10
2017-11-11
18
2017-11-11
34
2017-11-12
21
2017-11-10
Ratajska Gabriela
BPK - LOD
2017-11-10
15
2017-11-10
23
2017-11-11
1
2017-11-11
21
2017-11-12
7
2017-11-10
19
2017-11-10
12
2017-11-11
16
2017-11-11
16
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
1
2017-11-10
26
2017-11-10
21
2017-11-11
7
2017-11-11
21
2017-11-12
5
Roicka Olga
KJ Wiktorowo
DE MARCO (132)
2017-11-10
1
2017-11-10
21
2017-11-11
3
2017-11-11
21
2017-11-12
5
Rokita Kamila
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
FEMKE (112)
2017-11-10
11
2017-11-11
7
2017-11-12
4
Rozlachowska Julia
BPK - MAL
2017-11-10
5
2017-11-10
14
2017-11-11
26
2017-11-11
16
2017-11-12
10
Sadzik Gabriela
KJ Szwadron Niepołomice
BASCADO (21)
2017-11-11
3
2017-11-11
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
8
2017-11-12
6
Sajda Małgorzata
Kielecki Klub Jeździecki
UCCELLA (177)
2017-11-10
8
2017-11-10
1
2017-11-11
25
2017-11-11
3
50
2017-11-12
3
50
Sito Justyna
KKJK Kraków
HELIOS (152)
2017-11-10
9
2017-11-10
13
2017-11-11
32
2017-11-12
5
Skrobacz Olga
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-10
1
2017-11-10
2017-11-11
13
2017-11-11
11
2017-11-12
6
Smolich Julia
KKJ Kielce SJ Bilcza
2017-11-10
10
2017-11-10
17
2017-11-11
22
2017-11-11
15
2017-11-12
3
Sobocka Aleksandra
KJ Leśna Wola
2017-11-10
20
2017-11-10
16
2017-11-11
4
2017-11-12
7
2017-11-10
21
2017-11-10
13
2017-11-11
2
2017-11-11
16
2017-11-12
3
Sochocka Nadia
KJ Wiktorowo
2017-11-10
10
2017-11-10
28
2017-11-11
2017-11-11
Stachurska Izabela
Kielecki Klub Jeździecki
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-12
13
Szaniawska Karolina
KJ Akademia Kucania Dawidy
KUBA (65)
2017-11-10
8
2017-11-10
7
2017-11-11
8
2017-11-11
1
2017-11-12
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-11
2017-11-11
12
2017-11-12
13
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
WERBEL (149)
2017-11-10
11
2017-11-10
17
2017-11-11
6
2017-11-11
1
2017-11-12
Szrajer Matylda
Kielecki Klub Jeździecki
2017-11-10
6
2017-11-10
13
2017-11-11
1
2017-11-12
3
Tralewicz Pielak Laura
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2017-11-10
4
2017-11-10
15
2017-11-11
11
2017-11-11
9
2017-11-12
2
Ufnal Martyna
KJ Hippica Polonia Słupno
RAMIRO (171)
2017-11-10
2
2017-11-10
2
2017-11-11
1
2017-11-11
2017-11-12
4
MACBETH (172)
2017-11-10
4
2017-11-10
1
2017-11-11
11
2017-11-11
14
2017-11-12
12
Voigt Liliana
KJK Szary Michałowice
2017-11-10
1
2017-11-10
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
1
Von Mauberg Wiktoria
KJ Wiktorowo
MANGO (130)
2017-11-10
1
2017-11-10
16
2017-11-11
1
2017-11-11
1
2017-11-12
5
Walaszek Rafał
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2017-11-10
8
2017-11-10
2
100
2017-11-11
5
2017-11-11
17
2017-11-12
12
LUCILLA (82)
2017-11-10
1
2017-11-10
3
2017-11-11
19
2017-11-11
15
2017-11-12
1
NIL (83)
2017-11-10
6
2017-11-10
5
2017-11-11
2017-11-11
5
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
4
2017-11-10
12
2017-11-10
22
2017-11-11
9
2017-11-11
23
2017-11-12
11
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
HARLEY (117)
2017-11-10
2
2017-11-10
11
2017-11-11
8
2017-11-12
11
2017-11-11
1
Wrona Marcelina
KJ Stowarzyszenia Manor House Dziedzictwo
2017-11-10
19
2017-11-10
3
50
2017-11-11
25
2017-11-12
11
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
GLORY (170)
2017-11-10
7
2017-11-10
23
2017-11-11
2
2017-11-11
13
2017-11-12
6
Żabowska-Żychowicz Nelly
BPK
MISTER (195)
2017-11-10
18
2017-11-10
30
2017-11-11
28
2017-11-11
19
2017-11-12
5
Zarębska Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-11-10
10
2017-11-10
17
2017-11-11
15
2017-11-11
27
2017-11-12
17
Zawadzka Eliza
KJ Golden Dream Łódź
2017-11-10
13
2017-11-10
2
2017-11-11
9
2017-11-11
12
2017-11-12
4
2017-11-10
12
2017-11-10
5
2017-11-11
2017-11-11
2017-11-12
Zawadzka Zofia
KJ Wiktorowo
2017-11-10
6
2017-11-10
21
2017-11-11
1
2017-11-11
17
2017-11-12
14
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
MEDAL (145)
2017-11-10
3
50
2017-11-11
5
2017-11-12
2
100
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
D'ACORD (102)
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-12
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-10
2017-11-11
Żuchowicka Katarzyna
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CHOPIN (56)
2017-11-10
13
2017-11-11
14
2017-11-11
2017-11-12
14
2017-11-10
17

Number of Riders: 158

Number of Horses: 202

The sum of prizes: 2 050.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl