Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 16:08:53
2017-08-07 10:14:43
Aleksandra Lusina-Gołaś CAMBEL I G (EX CANDEL I G)
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 16:09:26
2017-08-06 11:48:07
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 16:08:22
2017-08-06 11:47:29
Sławomir Szlachta GRANNUS LAZAR
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 16:08:12
2017-08-06 11:46:35
Sławomir Szlachta ANKA LAZAR
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:08:33
2017-08-04 23:19:11
Tomasz Miśkiewicz HERA DE LUX
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
98 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:08:49
2017-08-04 23:18:50
Tomasz Miśkiewicz HAJDA
  • 1x 3/Konie 7-letnie/I półfinał koni 7-letnich - Zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:09:39
2017-08-04 23:18:31
Tomasz Miśkiewicz DON VITO
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:10:29
2017-08-04 23:18:04
Tomasz Miśkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 3/Konie 7-letnie/I półfinał koni 7-letnich - Zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:10:01
2017-08-04 23:17:20
Tomasz Miśkiewicz DIARADO'S DREAM RJT
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:10:12
2017-08-04 23:16:20
Tomasz Miśkiewicz COLINERO
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:11:40
2017-08-04 13:13:59
Andrzej Pasek ORKA
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 12/POL 5-letnie/Finał koni 5-letnich polskiej hodowli - styl konia
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:11:53
2017-08-04 13:07:50
Andrzej Pasek BOSTON
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:12:08
2017-08-03 23:10:35
Małgorzata Zubrycka CASTIGO DE AMOR
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:12:27
2017-08-03 12:45:27
Dawid Rakoczy LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:12:44
2017-08-03 12:44:06
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:13:12
2017-08-03 07:29:06
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:12:57
2017-08-03 07:26:37
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:13:33
2017-08-02 21:34:27
Marcin Pakuła COCO CHANEL
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:13:50
2017-08-02 17:31:31
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 14/POL 6-letnie/Finał koni 6-letnich polskiej hodowli - Zwykły 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:14:09
2017-08-02 17:29:19
Jacek Bobik CAREWICZ
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 14/POL 6-letnie/Finał koni 6-letnich polskiej hodowli - Zwykły 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:14:27
2017-08-02 15:04:10
Olga Sorokina ILLOUCHIN NH
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:14:44
2017-08-02 15:03:45
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:15:01
2017-08-02 15:03:17
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:15:25
2017-08-02 15:02:45
Andrei Shalohin BOLGHERI ZK
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:15:39
2017-08-02 12:54:35
Lisa Chrzanowski NEWTON JP Z
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 15/ZAGR 6-letnie/Finał koni 6-letnich hodowli zagranicznej - Zwykły 238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:15:51
2017-08-02 12:53:37
Lisa Chrzanowski F. ARMANI Z
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 15/ZAGR 6-letnie/Finał koni 6-letnich hodowli zagranicznej - Zwykły 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:16:05
2017-08-02 09:43:03
Magdalena Tabiś DANTE M
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:16:20
2017-08-02 08:30:26
Franciszek Kowalczyk HOPPER
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:18:40
2017-08-01 20:35:26
Lukasz Koza DAREK
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:18:19
2017-08-01 20:31:12
Lukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:17:21
2017-08-01 20:18:57
Marek Lewicki CHACCO NANN
  • 1x 3/Konie 7-letnie/I półfinał koni 7-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/Konie 7-letnie/II półfinał koni 7-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 17/ZAGR 7-letnie/Finał koni 7-letnich hodowli zagranicznej - Zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:19:31
2017-08-01 20:18:33
Marek Lewicki PHILADELPHIA
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 15/ZAGR 6-letnie/Finał koni 6-letnich hodowli zagranicznej - Zwykły 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:19:45
2017-08-01 20:18:03
Marek Lewicki ITOULON B
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:20:11
2017-08-01 20:17:34
Marek Lewicki ISLANDER
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:20:49
2017-08-01 08:58:55
Wojciech Pażucha SOLARIS VENTUS
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:21:02
2017-08-01 00:12:55
Adrian Jaworski CZART
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:22:57
2017-08-01 00:12:29
Jan Bobik ONASIS
  • 1x 3/Konie 7-letnie/I półfinał koni 7-letnich - Zwykły 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:22:13
2017-08-01 00:11:09
Jan Bobik HAWR
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:23:13
2017-08-01 00:10:45
Jan Bobik FLANDRIA
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:21:23
2017-08-01 00:10:11
Jan Bobik CEDYNIA
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:22:29
2017-08-01 00:09:37
Jan Bobik ICOON JN
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:23:24
2017-07-31 23:31:46
Piotr Fragstein-Niemsdoeff LIAM
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:23:45
2017-07-31 21:22:10
Zuzanna Bajan SALAMINA
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 12/POL 5-letnie/Finał koni 5-letnich polskiej hodowli - styl konia
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:24:00
2017-07-31 19:53:59
Filip Falkiewicz PORTOS
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 14/POL 6-letnie/Finał koni 6-letnich polskiej hodowli - Zwykły 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:24:17
2017-07-31 12:33:49
Marcin Wesoły E'LAYLAT HUZIRAN
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 12/POL 5-letnie/Finał koni 5-letnich polskiej hodowli - styl konia
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:24:35
2017-07-31 12:03:57
Joanna Krzyżostaniak LACRIN
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:24:51
2017-07-31 12:03:31
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:25:05
2017-07-31 11:54:57
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 14/POL 6-letnie/Finał koni 6-letnich polskiej hodowli - Zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:27:31
2017-07-31 11:34:21
Siarhei Kazlou ANGUILLA L
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:27:56
2017-07-31 11:33:59
Leszek Gramza GAUDI L
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:28:57
2017-07-31 11:33:33
Leszek Gramza CASABLANCA L
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:28:41
2017-07-31 11:33:01
Dawid Skiba AMARU L
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:29:19
2017-07-31 11:32:36
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:29:35
2017-07-31 11:32:07
Dawid Skiba IN GOMERA L
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:29:53
2017-07-31 11:31:39
Dawid Skiba PRETTY GIRL L
  • 1x 3/Konie 7-letnie/I półfinał koni 7-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/Konie 7-letnie/II półfinał koni 7-letnich - Zwykły 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:30:10
2017-07-31 11:31:13
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:30:56
2017-07-31 11:30:42
Dawid Skiba ASTIL L
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:31:11
2017-07-31 11:15:33
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 14/POL 6-letnie/Finał koni 6-letnich polskiej hodowli - Zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:32:20
2017-07-31 11:15:00
Grzegorz Psiuk ARAFAT
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 14/POL 6-letnie/Finał koni 6-letnich polskiej hodowli - Zwykły 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:32:39
2017-07-31 10:42:13
Adam Nicpoń SHANGRI-LA
  • 1x 4/GP Ogierów/I kwalifikacja GP Ogierów pod patronatem PZHK - zwykły Art.238.2.1. 140 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:34:59
2017-07-31 10:38:00
Adam Nicpoń SAHILOU
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 13/ZAGR 5-letnie/Finał koni 5-letnich hodowli zagranicznej - styl konia
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:04:47
2017-07-31 10:37:01
Adam Nicpoń IVORY COAST
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 11:32:55
2017-07-31 10:36:16
Adam Nicpoń DIAMANT Z
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:06:40
2017-07-31 06:52:22
Monika Pasik FOR CAROLINE
  • 1x 3/Konie 7-letnie/I półfinał koni 7-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/Konie 7-letnie/II półfinał koni 7-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 16/POL 7-letnie/Finał koni 7-letnich polskiej hodowli - Zwykły 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:05:39
2017-07-31 06:51:22
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:07:03
2017-07-31 06:50:12
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 13/ZAGR 5-letnie/Finał koni 5-letnich hodowli zagranicznej - styl konia
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:06:16
2017-07-30 20:16:27
Przemysław Olejnik GUSTIQUE
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 15/ZAGR 6-letnie/Finał koni 6-letnich hodowli zagranicznej - Zwykły 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:07:24
2017-07-30 18:07:29
Łukasz Appel QUALITY STAR
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:07:48
2017-07-30 18:06:40
Łukasz Appel IROCCO BLUE S
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:08:12
2017-07-30 18:05:59
Łukasz Appel ICE AGE H
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:08:36
2017-07-30 18:04:41
Łukasz Appel ANDIGO AL Z
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 12/POL 5-letnie/Finał koni 5-letnich polskiej hodowli - styl konia
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:08:58
2017-07-30 13:44:15
Tomasz Olszewski CERRANA S
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:09:24
2017-07-29 10:12:24
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:10:34
2017-07-27 23:22:09
Żaneta Powolna TEKILA-K
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 12/POL 5-letnie/Finał koni 5-letnich polskiej hodowli - styl konia
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 17:01:51
2017-07-27 22:20:27
Bartosz Gauza NORWICH
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:11:27
2017-07-27 22:19:50
Bartosz Gauza FERRARI
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:11:52
2017-07-27 22:19:09
Magdalena Ćwik NAOMI II C
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:12:20
2017-07-27 22:18:33
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 14/POL 6-letnie/Finał koni 6-letnich polskiej hodowli - Zwykły 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:12:54
2017-07-27 21:15:22
Hubert Polowczyk LUNA MELLONI
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:13:18
2017-07-27 21:14:58
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:13:43
2017-07-27 21:12:54
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:14:11
2017-07-27 20:51:11
Magda Kamińska INTURIDO
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 10/4-letnie ZAGR/Finał koni 4-letnich hodowli zagranicznej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:14:36
2017-07-27 19:38:27
Krzysztof Okła NEYMAR DE REVE
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:14:57
2017-07-27 09:57:15
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:15:20
2017-07-25 21:22:04
Beniamin Drozd ZIRROCO AIR
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 15/ZAGR 6-letnie/Finał koni 6-letnich hodowli zagranicznej - Zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:15:45
2017-07-25 08:19:03
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 17:01:41
2017-07-24 06:26:35
Paweł Chudziak GRANIT
  • 1x 01/Konie 4-letnie/I półfinał koni 4-letnich - ocena koni na trójkącie
  • 1x 5/Konie 4-letnie/II półfinał koni 4-letnich - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
  • 1x 9/4-letnie POL/Finał koni 4-letnich hodowli polskiej - Memoriał Michała Wierusz-Kowalskiego
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:16:34
2017-07-22 21:29:23
Tomasz Kuczerawy OLIMPIC STAR
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 15/ZAGR 6-letnie/Finał koni 6-letnich hodowli zagranicznej - Zwykły 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:16:57
2017-07-19 17:49:40
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:17:22
2017-07-19 17:48:43
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 2/Konie 6-letnie/I półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/Konie 6-letnie/II półfinał koni 6-letnich - Zwykły 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:18:05
2017-07-17 23:01:24
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 13/ZAGR 5-letnie/Finał koni 5-letnich hodowli zagranicznej - styl konia
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 12:18:28
2017-07-17 13:10:13
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 1/Konie 5-letnie/I półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 6/Konie 5-letnie/II półfinał koni 5-letnich - styl konia
  • 1x 13/ZAGR 5-letnie/Finał koni 5-letnich hodowli zagranicznej - styl konia
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. . . .
2. Appel Łukasz Dom Koni Lazar
S
O001440
3. Bajan Zuzanna Klub Jeździecki Michałówka
S
O019287
4. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
5. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
6. Chrzanowski Lisa JKS DIM Sp. z o. o.
1996 (MJ.)
O020597
10068778
7. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
8. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1996 (MJ.)
O011243
9. Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
1998 (MJ.)
0024934
10. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
11. Fragstein-Niemsdoeff Piotr UKS Podkowa Moryń
S
O002202
12. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
1996 (MJ.)
O025871
13. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
14. Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002865
10021324
15. Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
S
O019056
16. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
17. Kamińska Magda Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
S
O002662
18. Kazlou Siarhei KJ Agro-Handel Śrem
S
O041330
19. Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
2000 (J.)
O013112
20. Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice
S
O001772
21. Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O000334
22. Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier
S
O001835
23. Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica
S
O000351
24. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
25. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
26. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
27. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
28. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
29. Okła Krzysztof Kielecki KJ
S
O003548
30. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
31. Pasek Andrzej Dragon nowielice
S
1
32. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
33. Pażucha Wojciech KJ Metpol Grodziec
S
O008158
10120384
34. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
35. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
36. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
37. Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
S
O000934
38. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O021942
10055652
39. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
40. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
41. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
42. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
43. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
44. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
45. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
46. Wesoły Marcin Posadowskie TJ
S
O007322
47. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

0

. . F:
M:
O:
B:
2.

501

Alo- Varo P sp Pol 2012 O gn./168 F: Con Calma hol.
M: Aloverien P sp / Avero hol.
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
3.

551

Amaru L hol. Ger 2012 O c.gn. F: Larimar hol.
M: Calgary hol.
O: Jan Ludwiczak
B: Niemcy
K021006 DE421000193312
4.

552

Andigo Al Z Z BEL 2012 K gn. F: Andiamo Z KWPN
M: Zalza hol. / Con Air hol.
O: Klaudia Siarkiewicz
B: Holandia
K021147 056015Z55682412 105PH53
5.

451

Anguilla L westf. Ger 2013 K gn. F: Legendario Listo westf.
M: Duffy westf. / Dinard L westf.
O: Jan Ludwiczak
B: Niemcy
K022790 DE441411005913
6.

651

Anka Lazar hol. GER 2011 O gn. F: Cachas hol.
M: Why Not II hol. / Quinar hol.
O: Edmund Lazarewicz
B: Niemcy
K020205 DE421000227711
7.

401

Aqa Sherry- LA wlkp Pol 2013 K c.gn. F: Con Sherry hol.
M: Aqa wlkp/Quaterback niem.sport
O: SK Dębno
B: SK Dębno
K023917 616007610036813
8.

601

Arafat wlkp Pol 2011 W kaszt. F: Turbud Quirinus BWP
M: Arabeska wlkp / Czynel xx
O: Jolanta Szydłowska
B: SK Racot
K022376 616007610116011
9.

602

Argentina Z sp Pol 2011 K gn. F: Day Dream II S sp
M: Aura sp / Cordial sp
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
10.

452

Astil L hol. Ger 2013 O kaszt. F: Baracuda hol.
M: Alida I hol. / Casall hol.
O: Jan Ludwiczak
B: Niemcy
K022791 DE421000046813
11.

652

Baika Cot Chat s.f. Fra 2011 K gn./175 F: Diamant De Semilly s.f.
M: NacreDePresle sf/Damiro B KWPN
O: Nikolaas Nouwen
B: Francja
K020710 25000111532839E
12.

402

Ballantina sp Pol 2013 K kaszt. F: Bijou Be old. (OS)
M: Aky II old.(OS)/Clinton II hol
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
K023902 616009540065813
13.

403

Bolgheri ZK sp Pol 2013 W siwa F: Nice Boy hol.
M: Bryza sp / Palant m
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
14.

404

Bologna sp Pol 2013 K siwa F: Corrado Boy old.
M: Bogini sp / Landor old.
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
brak 616009520028313
15.

405

Boston sp Pol 2013 O gn. F: Larron hol.
M: Baby Balou old./Balou du Rouet
O: Jerzy Michałowski
B: Sławomir Kalkowski
616009640011413
16.

603

Cambel I G (ex Candel I G) sp Pol 2011 K siwa F: Canoso hol.
M: Calienta hol/Bajou duRouet hol
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911 105DZ28
17.

604

Carewicz sp Pol 2011 W gn. F: Vandamme KWPN
M: Cyranka sp/Cavalliero aust.gor
O: Jan Zybała
B: SK Nowielice
K021019 616009640003311 105IZ85
18.

605

Casablanca L sp Pol 2011 K gn. F: Che Guevara L hol.
M: Colina L westf. / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018968 616009610105411
19.

453

Castigo De Amor hol. Ger 2013 O siwa F: Cascadello I hol.
M: S-Con Laine hol./ Con Air hol.
O: Karolina Dulęba
B: Niemcy
K023882 DE421000071313
20.

653

Casvelle hol. Ger 2011 K gn. F: Casall hol.
M: Karett I hol. / Cascavelle hol
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K019774 DE421000213711
21.

406

Cedynia sp Pol 2013 K kaszt. F: Chacco-Fly old. (OS)
M: Cecora sp / König Sobieski xx
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
K020770 616009640012113
22.

553

Cerrana-S old. Ger 2012 K kara (m.siwa) F: Coupe d'Or old. (OS)
M: Fanama han. / Freedom han.
O: Eliza Chylińska-Karpus
B: Niemcy
K022487 DE433332179312
23.

606

Certina wlkp Pol 2011 K gn./166 F: Carry Son hol.
M: Cersania wlkp / Aviano hol.
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
24.

751

Chacco Nann old. (OS) Ger 2010 O gn./175 F: Chacco-Blue mekl.
M: Gold Anna old.(OS)/Kannan KWPN
O: Marek Lewicki
B: Niemcy
K018578 DE418184076910 104SC39
25.

407

Chantel wlkp Pol 2013 K kaszt./170 F: Arktos sp
M: Cystyna wlkp / Robin wlkp
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
26.

752

Chocolate Blue old. (OS) Ger 2010 K gn./168 F: Chacco-Blue mekl.
M: Carousa old.(OS)/ Carinue old.
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Niemcy
K020110 DE418184073010
27.

554

Colinero old. Pol 2012 O gn. F: Cola hol.
M: Elvita han. / Escudo I han.
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Witold Pietrzyk
K021311 DE433330855812
28.

555

Corsimo SWB Swe 2012 O sk.gn. F: Corlensky G westf.
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti va
O: Monika Pasik
B: Szwecja
K021595 752004041201160
29.

607

Cristiano sp Pol 2011 W siwa F: Falbrus sp
M: Cecile hol. / Carlos DZ hol.
O: Jolanta Szydłowska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
30.

408

Czart sp Pol 2013 O gn. F: Farmer sp
M: Czurina sp/Turbud Quirinus BWP
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022723 616009640004413
31.

409

Daab Step sp Pol 2013 W gn./167 F: Kilian 38 KWPN
M: Dosia sp / Marino KWPN
O: Monika Pasik
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
32.

410

Dante M. sp Pol 2013 W gn. F: Chacco-Fly old. (OS)
M: Dalia sp / Cancoon hol.
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K023143 616009640024113
33.

454

Darek niem.sport. Pol 2013 O sk.gn. F: Diarado hol.
M: Sardynia sp / Wantoz sp
O: Adam Safinowski
B: Adam Safinowski
LKRWZJ/533/17 DE456570175613
34.

455

Diamant Z Z Bel 2013 K gn. F: Diamant De Semilly s.f.
M: Rivanna I hol./ Cascavelle hol
O: Horizontal sp. z o.o.
B: Belgia
K022716 056015Z55703913
35.

456

Diarado's Dream RJT old. (OS) Ger 2013 O gn. F: Diarado's Boy old.
M: Stakkara old(OS)/Stakkatol(OS)
O: Aleksandra Szeszycka
B: Niemcy
K023500 DE418185040313
36.

411

Don Vito sp Pol 2013 W gn. F: Vitalis sp
M: Dalia Z Z / Dutch Capitol hol.
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Dariusz Miśkiewicz
Brak 616009530092613
37.

503

E'Laylat Huziran wlkp Pol 2012 K gn. F: Corrado Boy old.
M: Epona wlkp / Porfir wlkp
O: Bianka Napierała
B: Wiesław Napierała
K021972 616007610098812
38.

654

F. Armani Z Z Bel 2011 O gn./172 F: Fierro Hof Ter Zeedijke BWP
M: Unda V/H Goolder / Quidam De Revel
O: Monika Chrzanowska
B: Belgia
K020995 056015Z55829511 105DZ43
39.

412

Ferrari wlkp Pol 2013 O siwa/168 F: Corrado Boy old.
M: Francesca wlkp / Landor old.
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K022853 616007520028513
40.

413

Flandria sp Pol 2013 K kaszt. F: Chacco-Fly old. (OS)
M: Farina sp / Czad sp
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
616009640005113
41.

556

Focus (ex Furman) old. (OS) Pol 2012 O kara (m.siwa)/170 F: Fidjy of Colors BWP
M: Nanette hol. / Calido I hol.
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995 DE418182536212
42.

701

For Caroline (ex Fontbrune Car sp Pol 2010 K siwa/174 F: Norton D'Eole s.f.
M: FontbruneDuDefey/Digne Espoire
O: Maciej Pietras
B: Barbara Smajek-Małyszko
K018497 616009600269110
43.

457

Gaudi L hol. Ger 2013 O siwa F: Cayado hol.
M: Zita VIII hol. / Canto hol.
O: Jan Ludwiczak
B: Niemcy
K022796 DE421000047413
44.

655

Google This KWPN Ned 2011 O kaszt. F: Spartacus han.
M: Waranta KWPN / Concorde KWPN
O: Dawid Rakoczy
B: Holandia
K021947 528003201107074
45.

414

Granit sp Pol 2013 W c.gn./167 F: Casino-L hol.
M: Grenlandia sp / Landos hol.
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K023319 616009610104713
46.

557

Grannus Lazar old. Pol 2012 K c.gn. F: Levisonn hol.
M: Granada han. / Graf Grannus ha
O: Edmund Lazarewicz
B: Jarosław Sekula
K021213 DE433331709712
47.

702

Hajda sp Pol 2010 K siwa F: Cantanis hol.
M: Harda Dusza sp / Czuwaj sp
O: Sławomir Orbaczewski
B: Sławomir Orbaczewski
K017180 616009520002710
48.

415

Hawr sp Pol 2013 W kaszt. F: Farmer sp
M: Hanoi wlkp/Turbud Quirinus BWP
O: Jan Zybała
B: SK Nowielice
K022828 616009640012413
49.

458

Hera de Lux westf. Ger 2013 K siwa F: Hermes de Lux hol.
M: La Belle reń./ Lancer III hol.
O: Milena Błaszkiewicz
B: Niemcy
K023884 DE441411018013
50.

559

Hopper KWPN Ned 2012 O gn. F: Carrera KWPN
M: Assivona KWPN/ Numero Uno KWPN
O: Milena Kowalczyk
B: Holandia
K021845 528003201206972
51.

459

Ice-Age H KWPN Ned 2013 O c.gn. F: Kannan KWPN
M: Maya X KWPN / Contender hol.
O: Wanda Szmyt
B: Holandia
K023230 528003201307315
52.

460

Icoon JN KWPN Ned 2013 O gn. F: Arezzo VDL KWPN
M: Imolga KWPN / Nimmerdor KWPN
O: Janusz Zybała
B: Holandia
K023081 528003201303231
53.

461

Illouchin NH KWPN Ned 2013 K c.gn. F: Zapatero VDL KWPN
M: TereedomVDL KWPN/BaloubetduRou
O: Zbigniew Kruk
B: Holandia
K023832 528003201309487
54.

416

In Gomera L (ex Inwokacja) wlkp Pol 2013 K kaszt. F: Vulkan L westf.
M: Inwencja wlkp / Empik xx
O: Jan Ludwiczak
B: Helena Beym
K022798 616007610072813
55.

462

Inturido KWPN Ned 2013 O gn. F: Zambesi KWPN
M: Bailey KWPN / Verdi KWPN
O: Piotr Spendel
B: Holandia
K024010 528003201305489
56.

463

Iowa KWPN Ned 2013 O kaszt. F: Zavall VDL KWPN
M: Dersina / Indoctro hol.
O: Zbigniew Kruk
B: Holandia
K023264 528003201303545
57.

464

Irocco Blue S KWPN Ned 2013 O kaszt. F: Zirocco Blue VDL s.f.
M: Cararine S / Numero Uno KWPN
O: Wanda Szmyt
B: Holandia
K023231 528003201307243
58.

465

Isco KWPN NED 2013 O gn. F: Quasimodo VanDe Molendreef BWP
M: Nalve / Burggraaf hol.
O: Zbigniew Kruk
B: Holandia
K023263 528003201307642
59.

466

Islander (ex Ici) KWPN Ned 2013 O siwa F: Durango VDL KWPN
M: Di-Rosa KWPN/ Harley VDL KWPN
O: Marek Lewicki
B: Holandia
K022841 616009610104813
60.

467

Itoulon B KWPN Ned 2013 O kaszt. F: Etoulon VDL KWPN
M: Omanta KWPN / Indoctro hol.
O: Józef Walat
B: Holandia
K022735 616009610104813
61.

468

Ivory Coast KWPN POL 2013 K gn. F: Numero Uno KWPN
M: Capitale 5 old/ Carthago hol
O: Horizontal sp. z o.o.
B: Horizontal sp. z o.o.
K022715 528003201308729
62.

656

Just Riding California BS old. (OS) Pol 2011 K siwa F: Calido I hol.
M: Converterka old. (OS) / Conver
O: Beata Szlachta
B: Beata Szlachta
K022168 DE418181120911
63.

417

La Noblesse Vulkan L sp Pol 2013 O siwa F: Vulkan L westf.
M: La Dame Blanche L/Cassiano hol
O: Jerzy Cerba
B: Jan Ludwiczak
K023757 616009610024713
64.

504

La Vulkano L sp Pol 2012 W gn. F: Vulkan L westf.
M: La Marina L sp / Marino KWPN
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
65.

418

Lacrin sp Pol 2013 K gn./170 F: Comandor hol.
M: Loreen 73 hol. / Caretino hol.
O: Rafał Kiernikowski
B: Dariusz Juszczak
K022567 616009610084313
66.

469

Liam niem.sport. Pol 2013 O kaszt./168 F: Limasol niem.sport.
M: Cyganka sp / Elliot old.
O: SK Bielin
B: SK Bielin
K023749 DE456570206913
67.

561

Luna Melloni hol. Ger 2012 K gn. F: Lasino hol.
M: Grandiosa III hol. / Calando V
O: Pro-Fur Farm Equipment
B: Niemcy
K021015 DE421000048812
68.

562

M.Blue's Boy Z Z Bel 2012 O siwa/167 F: Mr. Blue
M: Henna / Contact vd Heffinck
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Belgia
K021044 056015Z55719112
69.

421

Naomi C II sp Pol 2013 K gn. F: Corrado Boy old.
M: Nancy sp / Concert old.
O: Izabela i Marcin Ćwik
B: Marcin Ćwik
K022852 616009520028213
70.

657

Newton JP Z Z Bel 2011 O siwa/170 F: Nabab de Reve BWP
M: Piminisou westf. / Popcorn reń
O: Monika Chrzanowska
B: Belgia
K018580 056015Z55612011
71.

563

Neymar de Reve (ex Nabab Levis hol. Ger 2012 O gn. F: Nabab de Reve BWP
M: Urte hol. / Levisto hol.
O: Krzysztof Okła
B: Niemcy
K021083 DE421000581812 105MU29
72.

422

Norwich wlkp Pol 2013 O siwa F: Corrado Boy old.
M: Niagara wlkp / Gaidar thür.
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K023436 616007520028413
73.

608

Olimp Fly sp Pol 2011 W gn. F: Chacco-Fly old.(OS)
M: Oquirina sp/TurbudQuirinus BWP
O: Anna Trzeciak
B: Anna Trzeciak
K020812 616009640052711
74.

658

Olimpic Star niem.sport. Ger 2011 O siwa/172 F: Olympic Fire
M: Landra DSP / Levisto hol.
O: Edyta Kryczka-Gillmaier
B: Niemcy
K020040 DE456370140711
75.

505

Orka sp Pol 2012 K gn. F: Chacco-Fly old. (OS)
M: Orsona sp / König Sobieski xx
O: Patryk Gołąbek
B: SK Nowielice
616009640009012
76.

659

Philadelphia han. GER 2011 K kaszt. F: Perigueux han.
M: Charen han. / Chasseur I han.
O: Carla Michel Bianchi
B: Niemcy
K020412 DE431314201511
77.

609

Portos sp pOL 2011 w siwa F: Carry Son hol.
M: Parilla sp / Kaper wlkp
O: Filip Falkiewicz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411
78.

753

Pretty Girl L wurt. Ger 2010 K gn. F: Casscavelle NT hol.
M: Fal-hof's Lancer Chanel/Lancer
O: Jan Ludwiczak
B: Niemcy
K020694 DE473731938310
79.

471

Quality Star hol. Ger 2013 O gn. F: Quick Star s.f.
M: Silber Light hol./Concept hol.
O: Wanda Szmyt
B: Niemcy
K023232 DE 421000551513
80.

506

Salamina sp Pol 2012 K kaszt. F: Socrates KWPN
M: Santini sp / Santos KWPN
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jan Sołtysiak
K021526 161009610161312
81.

423

Solaris Ventus (ex Marco) sp Pol 2013 W c.gn./167 F: Solaris han.
M: Meisi V sp / Welt Gang han.
O: FH Wojciech Pażucha
B: Marek Adamuszewski
K023629 616009661000213
82.

507

Tekila-K sp Pol 2012 K c.gn./161 F: Con Calma hol.
M: Traviata sp / Louis hol.
O: Żaneta Powolna
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
83.

424

Tigrina sp Pol 2013 K siwa/174 F: Cascadello hol.
M: Tinta hol. / Calido II hol.
O: Emili Kasprowicz
B: Marek Romanowski
K024063 616009600155113
84.

472

Tsingtao L westf. Ger 2013 O c.gn. F: Spiderman westf.
M: Galina westf. / Grandilot han.
O: Jan Ludwiczak
B: Niemcy
K022800 DE441410365213
85.

610

Windy Boy wlkp Pol 2011 W gn. F: Castiglione L old.
M: Wizja wlkp / Cedrus wlkp/p.trk
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
86.

660

Zirocco Air hol. Ned 2011 O gn. F: Zirocco Blue VDL s.f.
M: Zalza hol. / Con Air hol.
O: Zbigniew Drozd
B: Holandia
K018528 DE421000564711
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
. .
.
. (0)
2017-08-11
Appel Łukasz
Dom Koni Lazar
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Ice-Age H (459)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Bajan Zuzanna
Klub Jeździecki Michałówka
Salamina (506)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
Olimp Fly (608)
2017-08-11
17
2017-08-12
17
2017-08-13
7
Carewicz (604)
2017-08-11
11
2017-08-12
1
2017-08-13
3
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
Hawr (415)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Flandria (413)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Cedynia (406)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Icoon JN (460)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Chrzanowski Lisa
JKS DIM Sp. z o. o.
2017-08-11
16
2017-08-12
2017-08-13
10
2017-08-11
10
2017-08-12
2017-08-13
9
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
Granit (414)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Certina (606)
2017-08-11
8
2017-08-12
16
2017-08-13
4
Drozd Beniamin
KJ Leśna Wola
2017-08-11
6
2017-08-12
3
2017-08-13
1
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
Portos (609)
2017-08-11
7
2017-08-12
6
2017-08-13
1
Fragstein-Niemsdoeff Piotr
UKS Podkowa Moryń
Liam (469)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
Windy Boy (610)
2017-08-11
20
2017-08-12
2017-08-13
9
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
Norwich (422)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Ferrari (412)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Gramza Leszek
KJ Agro-Handel Śrem
Gaudi L (457)
2017-08-11
Jagoda Joanna
VitaSport Brachlewo
Bologna (404)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
Czart (408)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Kamińska Magda
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Inturido (462)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Kazlou Siarhei
KJ Agro-Handel Śrem
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Gaudi L (457)
2017-08-11
2017-08-12
Kowalczyk Franciszek
KJ Chrobry Warszawa
Hopper (559)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Koza Lukasz
Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice
Darek (454)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Krzyżostaniak Joanna
KJ Leśna Podkowa Rychlik
Chantel (407)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Lacrin (418)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Kuczerawy Tomasz
Konie Sportowe Gillmaier
2017-08-11
14
2017-08-12
9
2017-08-13
7
Lewicki Marek
KJ Czahary Pogorzelica
2017-08-11
1
2017-08-12
2
2017-08-13
1
2017-08-11
4
2017-08-12
5
2017-08-13
2
Itoulon B (467)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
2017-08-11
13
2017-08-12
14
2017-08-13
10
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Colinero (554)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
4
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Hajda (702)
2017-08-11
4
2017-08-12
3
2017-08-13
1
Don Vito (411)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-11
2
2017-08-12
1
2017-08-13
2
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Diamant Z (455)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2017-08-11
12
2017-08-12
2
2017-08-13
3
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
5
Okła Krzysztof
Kielecki KJ
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
Cerrana-S (553)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Pasek Andrzej
Dragon nowielice
Orka (505)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Boston (405)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2017-08-11
5
2017-08-12
5
2017-08-13
2
Daab Step (409)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Corsimo (555)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Pażucha Wojciech
KJ Metpol Grodziec
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
3
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
Tekila-K (507)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
Cristiano (607)
2017-08-11
5
2017-08-12
4
2017-08-13
2
Arafat (601)
2017-08-11
18
2017-08-12
11
2017-08-13
8
Rakoczy Dawid
KJ Profil Piła
2017-08-11
9
2017-08-12
8
2017-08-13
4
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
Isco (465)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Iowa (463)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
2017-08-11
15
2017-08-12
6
2017-08-13
6
Amaru L (551)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-11
3
2017-08-12
4
2017-08-13
3
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Astil L (452)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Szlachta Sławomir
KJ Just Riding Kielce
2017-08-11
2
2017-08-12
10
2017-08-13
5
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
2017-08-11
3
2017-08-12
12
2017-08-13
6
Szmytkowski Piotr
KJ Plejada Tarczyn
Tigrina (424)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Tabiś Magdalena
KJ Derby Budzistowo
Dante M. (410)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
Casvelle (653)
2017-08-11
19
2017-08-12
15
2017-08-13
8
2017-08-11
1
2017-08-12
13
2017-08-13
5
Wesoły Marcin
Posadowskie TJ
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12

Number of Riders: 47

Number of Horses: 86

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl