Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO-A, ZR-A Bobrowy Staw, eliminacje MPMK
Sowia Wola - Bobrowy Staw, 25-27.08.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
137 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:57:45
2017-08-21 21:16:40
Anna Grygier Wójtowicz SHADOW
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
136 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 21:58:10
2017-08-21 21:15:50
Anna Grygier Wójtowicz RAMMSTEIN
  • 1x 7/Runda 7 - MR/Program CC4 - ZO
  • 1x 16/Runda 7 - MR/Program CC5 - ZO
  • 1x 25/Runda 7 - MR/Program CC7-kur - ZO
135 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 20:57:46
2017-08-21 20:56:15
Magdalena Zalewska JACK NICHOLSON HS
  • 1x 29/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 32/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
134 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 20:09:09
2017-08-21 20:06:34
Michał Cichoń SWEET BOY
  • 1x 30/Runda 12 - MK-6L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 33/Runda 12 - MK-6L/Program kwalifikacyjny
133 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 20:08:49
2017-08-21 20:04:39
Mateusz Cichoń CASABLANCA
  • 1x 29/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 32/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
132 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 12:07:08
2017-08-21 12:06:44
Monika Mańk KANTANO MAX
  • 1x 22/Runda 4 - N/Program N6 - ZO
130 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 16:51:49
2017-08-18 16:51:26
Natalia Plata GLADSTONE MUSTERD
  • 1x 3/Runda 3 - D/Program D1 - ZO
  • 1x 12/Runda 3 - D/Program D2 - ZO
126 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 16:37:41
2017-08-16 14:29:17
Marzena Makowska QUO VADIS
  • 1x 6/Runda 6 - CC/Program CC1 - ZO
  • 1x 15/Runda 6 - CC/Program CC2 - ZO
  • 1x 24/Runda 6 - CC/Program CC6-kur - ZO
124 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 16:46:31
2017-08-16 10:37:35
Martyna Begger WOHLKLANG U
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
120 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 11:47:27
2017-08-15 21:44:59
Ilona Janas LORD DRACO
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
119 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 11:47:02
2017-08-15 21:41:50
Ilona Janas DON AVINION
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
116 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:52:40
2017-08-15 15:37:20
Gloria Grudziąż FIRO
  • 1x 3/Runda 3 - D/Program D1 - ZO
  • 1x 12/Runda 3 - D/Program D2 - ZO
  • 1x 21/Runda 3 - D/Program D3 - ZO
113 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:52:59
2017-08-15 14:04:49
Kamil Puliński FERRO G
  • 1x 29/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 32/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
  • 1x /Runda 2 - P/Program P4 - ZR
112 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:53:16
2017-08-15 10:50:10
Alicja Trawińska DIEGO RAMIREZ
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
111 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:53:29
2017-08-15 10:41:49
Klaudyna Pisarska RAFAELLO PG
  • 1x 9/Runda 9 - DR/Program CS1 - ZO
  • 1x 18/Runda 9 - DR/Program CS2 - ZO
  • 1x 27/Runda 9 - DR/Program CS5-kur - ZO
109 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:53:46
2017-08-14 20:07:26
Gabriela Jaworska SENIOR
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
108 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:54:01
2017-08-14 20:06:43
Gabriela Jaworska RINUS
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
107 ENTRY ACCEPTED 2017-08-18 11:45:43
2017-08-14 19:31:25
Klaudia Parys AFRODITE VAN DE WORFTHOEVE
  • 1x 6/Runda 6 - CC/Program CC1 - ZO
  • 1x 15/Runda 6 - CC/Program CC2 - ZO
  • 1x 24/Runda 6 - CC/Program CC6-kur - ZO
102 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:54:44
2017-08-14 11:41:44
Anna Tyrkiel-Baranowska DON CORLEONE 29
  • 1x 6/Runda 6 - CC/Program CC1 - ZO
  • 1x 15/Runda 6 - CC/Program CC2 - ZO
  • 1x 24/Runda 6 - CC/Program CC6-kur - ZO
101 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:55:06
2017-08-13 22:17:05
Natalia Organista KING RON P
  • 1x 7/Runda 7 - MR/Program CC4 - ZO
  • 1x 16/Runda 7 - MR/Program CC5 - ZO
  • 1x 25/Runda 7 - MR/Program CC7-kur - ZO
100 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:55:23
2017-08-13 18:34:50
Oliwia Laferi-Sapiej DONNA AGATHA
  • 1x 30/Runda 12 - MK-6L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 33/Runda 12 - MK-6L/Program kwalifikacyjny
99 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:55:37
2017-08-13 18:33:32
Oliwia Laferi-Sapiej CARDIFF
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:56:15
2017-08-13 16:07:07
Wojciech Andrzejewski FALSTERBEAU
  • 1x 6/Runda 6 - CC/Program CC1 - ZO
  • 1x 15/Runda 6 - CC/Program CC2 - ZO
  • 1x 24/Runda 6 - CC/Program CC6-kur - ZO
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:56:41
2017-08-13 12:47:13
Przemysław Nidecki GRAFIK
  • 1x 7/Runda 7 - MR/Program CC4 - ZO
  • 1x 16/Runda 7 - MR/Program CC5 - ZO
  • 1x 25/Runda 7 - MR/Program CC7-kur - ZO
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:56:59
2017-08-13 12:46:01
Przemysław Nidecki GASPAR
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:57:59
2017-08-13 10:51:43
Aleksandra Matkiewicz WORLD MAGIC GB
  • 1x 9/Runda 9 - DR/Program CS1 - ZO
  • 1x 18/Runda 9 - DR/Program CS2 - ZO
  • 1x 27/Runda 9 - DR/Program CS5-kur - ZO
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:58:18
2017-08-13 10:51:02
Aleksandra Matkiewicz CALL ME MAYBE
  • 1x 29/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 32/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:58:33
2017-08-13 10:20:04
Maria Szmidt FIRST SHINE
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x /Runda 1 - L/Program L3 - ZR
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 09:51:42
2017-08-12 20:25:43
Monika Sitarska SHADES OF GREY
  • 1x /Runda 1 - L/Program L1 - ZR
  • 1x 29/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
  • 1x /Runda 1 - L/Program L2 - ZR
  • 1x 32/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
  • 1x /Runda 1 - L/Program L3 - ZR
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 18:57:30
2017-08-12 15:55:28
Aleksandra Konera PRISCO
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 18:57:47
2017-08-12 09:01:58
Katarzyna Łukasik E. SMARAGD
  • 1x 6/Runda 6 - CC/Program CC1 - ZO
  • 1x 15/Runda 6 - CC/Program CC2 - ZO
  • 1x 24/Runda 6 - CC/Program CC6-kur - ZO
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 18:58:04
2017-08-12 09:00:56
Katarzyna Łukasik FASHION M
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 00:13:15
2017-08-11 22:42:38
Agata Chromik WARRIOR GRAND FSTF
  • 1x 6/Runda 6 - CC/Program CC1 - ZO
  • 1x 15/Runda 6 - CC/Program CC2 - ZO
  • 1x 24/Runda 6 - CC/Program CC6-kur - ZO
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 00:15:32
2017-08-10 22:35:09
Teresa Tomaszewska AURELIA
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 00:15:46
2017-08-10 22:33:54
Teresa Tomaszewska ANIMA
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 00:16:03
2017-08-10 21:55:12
Magdalena Zalewska QUINTESSENZ SAS
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 00:16:19
2017-08-10 21:54:28
Magdalena Zalewska FLAMENCO S
  • 1x 7/Runda 7 - MR/Program CC4 - ZO
  • 1x 16/Runda 7 - MR/Program CC5 - ZO
  • 1x 25/Runda 7 - MR/Program CC7-kur - ZO
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 00:16:41
2017-08-10 20:36:17
Gabriela Jaworska ZIMBA
  • 1x 9/Runda 9 - DR/Program CS1 - ZO
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 00:17:04
2017-08-10 20:35:49
Gabriela Jaworska WALKIRIA
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 00:17:50
2017-08-10 12:26:28
Klara Jędrzejczyk SUNNY QUEEN
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 13:00:23
2017-08-09 09:29:09
Maria Szmidt DON CASPAL
  • 1x 6/Runda 6 - CC/Program CC1 - ZO
  • 1x 15/Runda 6 - CC/Program CC2 - ZO
  • 1x 24/Runda 6 - CC/Program CC6-kur - ZO
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:40:41
2017-08-07 14:38:43
Julia Szymańska WINTERKONING
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:40:56
2017-08-07 13:50:32
Aleksandra Popławska SHAMROCK
  • 1x 7/Runda 7 - MR/Program CC4 - ZO
  • 1x 16/Runda 7 - MR/Program CC5 - ZO
  • 1x 25/Runda 7 - MR/Program CC7-kur - ZO
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:41:28
2017-08-07 13:48:33
Magda Kowaluk FIDERGALD
  • 1x 4/Runda 4 - N/Program N4 - ZO
  • 1x 13/Runda 4 - N/Program N5 - ZO
  • 1x 22/Runda 4 - N/Program N6 - ZO
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:41:49
2017-08-07 13:47:06
Magda Kowaluk ALL YOU NEED
  • 1x 7/Runda 7 - MR/Program CC4 - ZO
  • 1x 15/Runda 6 - CC/Program CC2 - ZO
  • 1x 24/Runda 6 - CC/Program CC6-kur - ZO
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:42:05
2017-08-07 13:46:15
Marcin Woldański AJANOS STAR
  • 1x 9/Runda 9 - DR/Program CS1 - ZO
  • 1x 18/Runda 9 - DR/Program CS2 - ZO
  • 1x 27/Runda 9 - DR/Program CS5-kur - ZO
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:42:22
2017-08-07 12:01:43
Katarzyna Sawicka FIRST CLASS
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:42:45
2017-08-07 11:58:18
Dominika Żygowska SUMMER HIT
  • 1x /Runda 1 - L/Program L1 - ZR
  • 1x 3/Runda 3 - D/Program D1 - ZO
  • 1x /Runda 1 - L/Program L2 - ZR
  • 1x 12/Runda 3 - D/Program D2 - ZO
  • 1x /Runda 1 - L/Program L3 - ZR
  • 1x 21/Runda 3 - D/Program D3 - ZO
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:43:08
2017-08-07 11:57:07
Dominika Żygowska BALLANTINES
  • 1x 4/Runda 4 - N/Program N4 - ZO
  • 1x 13/Runda 4 - N/Program N5 - ZO
  • 1x 22/Runda 4 - N/Program N6 - ZO
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:43:36
2017-08-07 11:45:10
Aleksandra Piątkowska NEIGEL PP
  • 1x 4/Runda 4 - N/Program N4 - ZO
  • 1x 13/Runda 4 - N/Program N5 - ZO
  • 1x 22/Runda 4 - N/Program N6 - ZO
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 07:44:16
2017-08-07 10:48:25
Karina Uszyńska ARES
  • 1x 7/Runda 7 - MR/Program CC4 - ZO
  • 1x 16/Runda 7 - MR/Program CC5 - ZO
  • 1x 25/Runda 7 - MR/Program CC7-kur - ZO
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:19:16
2017-08-06 17:00:33
Kamil Puliński HELIA
  • 1x 29/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 32/Runda 11 - MK-5L/Program kwalifikacyjny
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 12:22:24
2017-08-06 16:59:53
Lena Czakańska FLOTAR
  • 1x 3/Runda 3 - D/Program D1 - ZO
  • 1x 12/Runda 3 - D/Program D2 - ZO
  • 1x 21/Runda 3 - D/Program D3 - ZO
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:19:48
2017-08-06 16:41:04
Kamil Puliński DONOVAN G
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:20:03
2017-08-06 16:39:48
Kamil Puliński FRODO G
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:20:17
2017-08-06 16:39:07
Kamil Puliński GRAVIOLA
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:20:33
2017-08-06 10:13:54
Monika Kasińska IMETYT
  • 1x 4/Runda 4 - N/Program N4 - ZO
  • 1x 13/Runda 4 - N/Program N5 - ZO
  • 1x 22/Runda 4 - N/Program N6 - ZO
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:21:02
2017-08-06 08:27:05
Jan Gawecki HEILINE'S ZANZIER
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 23:18:08
2017-08-06 08:22:29
Mateusz Cichoń GIGI LADY
  • 1x 30/Runda 12 - MK-6L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 33/Runda 12 - MK-6L/Program kwalifikacyjny
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 00:17:42
2017-08-05 16:01:58
Iwona Sprycha NEW LOVE II
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 00:17:57
2017-08-04 17:36:02
Anna-Maria Gawłowska FELIETON GT
  • 1x 6/Runda 6 - CC/Program CC1 - ZO
  • 1x 15/Runda 6 - CC/Program CC2 - ZO
  • 1x 24/Runda 6 - CC/Program CC6-kur - ZO
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 00:18:12
2017-08-04 17:35:18
Anna-Maria Gawłowska CARDAMON
  • 1x 7/Runda 7 - MR/Program CC4 - ZO
  • 1x 16/Runda 7 - MR/Program CC5 - ZO
  • 1x 25/Runda 7 - MR/Program CC7-kur - ZO
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 15:35:23
2017-08-03 15:19:31
Justyna Bojar CAJAMARKA
  • 1x 4/Runda 4 - N/Program N4 - ZO
  • 1x 13/Runda 4 - N/Program N5 - ZO
  • 1x 22/Runda 4 - N/Program N6 - ZO
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 15:35:06
2017-08-03 11:59:20
Hanna Suchan STERNIK
  • 1x 7/Runda 7 - MR/Program CC4 - ZO
  • 1x 16/Runda 7 - MR/Program CC5 - ZO
  • 1x 25/Runda 7 - MR/Program CC7-kur - ZO
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:33:12
2017-08-03 08:56:19
Paula Mańczak QUANTUM OF SOLACE
  • 1x 30/Runda 12 - MK-6L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 33/Runda 12 - MK-6L/Program kwalifikacyjny
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:33:33
2017-08-03 08:55:37
Paula Mańczak DONNA KARAN13
  • 1x 8/Runda 8 - U25/Program CS1A - ZO
  • 1x 17/Runda 8 - U25/Program CS1 - ZO
  • 1x 26/Runda 8 - U25/Program CS5-kur - ZO
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:33:53
2017-08-03 08:54:50
Paula Mańczak WILLIAMS JUNIOR
  • 1x 9/Runda 9 - DR/Program CS1 - ZO
  • 1x 18/Runda 9 - DR/Program CS2 - ZO
  • 1x 27/Runda 9 - DR/Program CS5-kur - ZO
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:34:11
2017-08-03 07:08:20
Aleksandra Kowalik HOJRAK
  • 1x 4/Runda 4 - N/Program N4 - ZO
  • 1x 13/Runda 4 - N/Program N5 - ZO
  • 1x 22/Runda 4 - N/Program N6 - ZO
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:34:29
2017-08-03 07:07:33
Katarzyna Krasnodębska CRISTIANO
  • 1x 4/Runda 4 - N/Program N4 - ZO
  • 1x 13/Runda 4 - N/Program N5 - ZO
  • 1x 22/Runda 4 - N/Program N6 - ZO
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:34:47
2017-08-03 07:06:49
Alicja Hadryś-Nowak HAPPY DANCER
  • 1x 4/Runda 4 - N/Program N4 - ZO
  • 1x 13/Runda 4 - N/Program N5 - ZO
  • 1x 22/Runda 4 - N/Program N6 - ZO
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:35:04
2017-08-02 21:37:56
Agnieszka Dutka LIVERPOOL
  • 1x 7/Runda 7 - MR/Program CC4 - ZO
  • 1x 16/Runda 7 - MR/Program CC5 - ZO
  • 1x 25/Runda 7 - MR/Program CC7-kur - ZO
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:35:41
2017-08-02 13:06:22
Maria Dąbrowska-Bigoszewska SO BLACK I.P.S. Z
  • 1x 6/Runda 6 - CC/Program CC1 - ZO
  • 1x 15/Runda 6 - CC/Program CC2 - ZO
  • 1x 24/Runda 6 - CC/Program CC6-kur - ZO
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:35:55
2017-08-02 11:49:04
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 00:17:26
2017-08-02 08:54:23
Natalia Wojtaszek DAGON
  • 1x 6/Runda 6 - CC/Program CC1 - ZO
  • 1x 15/Runda 6 - CC/Program CC2 - ZO
  • 1x 24/Runda 6 - CC/Program CC6-kur - ZO
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:37:13
2017-08-02 08:30:40
Matylda Cybula BESSIE
  • 1x 3/Runda 3 - D/Program D1 - ZO
  • 1x 12/Runda 3 - D/Program D2 - ZO
  • 1x 21/Runda 3 - D/Program D3 - ZO
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:37:25
2017-08-02 08:29:14
Natalia Sznigier DISCOVERY
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:37:55
2017-08-02 08:27:35
Anna Skrzeszewska-Walter VALENTIJIN
  • 1x 7/Runda 7 - MR/Program CC4 - ZO
  • 1x 16/Runda 7 - MR/Program CC5 - ZO
  • 1x 25/Runda 7 - MR/Program CC7-kur - ZO
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:32:47
2017-08-02 08:09:15
Anna Przybylska FEROXX
  • 1x 28/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
  • 1x 31/Runda 10 - MK-4L/Program kwalifikacyjny
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-03 09:32:23
2017-08-02 07:18:09
Małgorzata Dmochowska DRAGAO
  • 1x 5/Runda 5 - C/Program C2 - ZO
  • 1x 14/Runda 5 - C/Program C3 - ZO
  • 1x 23/Runda 5 - C/Program C4-kur - ZO
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewski Wojciech Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
1996 (MJ.)
O022006
2. Bojar Justyna Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
1997 (MJ.)
O033634
3. Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
O002195
4. Cichoń Mateusz KJ Lider
S
O003587
5. Cichoń Michał KJ Lider
1998 (MJ.)
O013370
6. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (JM.)
O031264
7. Czakańska Lena LKJ Ochaby
2003 (JM.)
brak
8. Dąbrowska-Bigoszewska Maria KJ Equita
S
O001685
9. Dmochowska Małgorzata SKJ Bajardo
S
O006542
10. Dutka Agnieszka KJ Hubert
S
O006729
11. Gawecki Jan KJ Lider
S
brak
12. Gawłowska Anna-Maria Sopocki KJ
S
O001177
13. Grygier Wójtowicz Anna WKJ Lublin
S
O006954
14. Hadryś-Nowak Alicja KS Centurion
S
PZJ: A(III) LZPZJ/851/17
15. Janas Ilona KJ. Lider Radzionków
S
O000184
16. Jaworska Gabriela Legia
S
O001467
17. Jędrzejczyk Klara SKJ Equita
1999 (J.)
O022182
18. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
19. Kasińska Monika SKJ Bajardo
S
O010196
20. Kiempa Mateusz SCSJ COVAL Biały Bór
S
21. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jezdziecka
2001 (J.)
O035204
22. Kowalik Aleksandra KS Centurion
1996 (MJ.)
LP=ZPJJ/1034/17
23. Kowaluk Magda SKJ Bajardo
1997 (MJ.)
O024858
24. Krasnodębska Katarzyna KS Centurion
S
PZJ
25. Laferi-Sapiej Oliwia SKJ Legia-Kozielska
1999 (J.)
O040391
26. Łukasik Katarzyna LKJ Lublin
S
O002402
10112881
27. Makowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
S
O001334
28. Mańczak Paula SCSJ COVAL Biały Bór
S
O010003
29. Mańk Monika KU AZS PW
S
LZPZJ/1475/17
30. Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica
S
O008270
31. Nidecki Przemysław Stajnia Tusin
1997 (MJ.)
brak
32. Organista Natalia SJ Baborówko
S
O006644
33. Parys Klaudia Centurion
1996 (MJ.)
brak
34. Piątkowska Aleksandra KJ Strzała Krubiczew
S
O002381
35. Pisarska Klaudyna SS Golden Horse
S
None
36. Plata Natalia BPK
2005 (JM.)
O038133
37. Popławska Aleksandra KJ Hubert
S
O004272
38. Przybylska Anna KS Centurion
S
O002476
39. Puliński Kamil LKJ Ochaby
S
O003896
40. Puliński Kamil LKJ Ochaby
S
O003896
41. Sawicka Katarzyna KU AZS PW
1999 (J.)
0024138
42. Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
S
O003152
43. Sprycha Iwona KJ Golden Dream
S
O019263
44. Suchan Hanna JKS Cwał
S
O006124
45. Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica
S
O007573
46. Sznigier Natalia KJ AS Dream
2000 (J.)
O031518
47. Szymańska Julia SKJ Bajardo
2001 (J.)
O039144
48. Tomaszewska Teresa JKS Equita
S
O001498
49. Trawińska Alicja BPK
1999 (J.)
O013980
10102403
50. Tyrkiel-Baranowska Anna BM Horse
S
brak
51. Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
S
O002848
52. Wojtaszek Natalia AZS PW
1998 (MJ.)
brak
53. Woldański Marcin KJ Garo
S
O003642
54. Zalewska Magdalena Equesta
S
O001044
55. Żygowska Dominika KJ Arpav
S
O015053
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

83

AFRODITE VAN DE WORFTHOEVE Belgijska Gorącokrwista - Belg BEL 2000 Klacz gniada F: V. SAROS VANT GESTELHOF
M: M. ELVIRA
O: Agata Parys
B: Klaudia Parys
brak W-191696-BWP W-191696-BWP
2.

40

AJANOS STAR Holsztyńska DEU 2007 Wałach siwa F: Aljano
M: Joyride
O: Maria Sotek
B: Niemcy
K018224 DE421000147107
3.

43

ALL YOU NEED SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: Love Affair
M: ASCONA
O: Renata Kowaluk
B: Polska
K017304 6166009600203610 616009600203610
4.

29

ANIMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Empire
M: Asuana
O: R.Makowski
B: R.Makowski
K022707 K022707
5.

48

ARES SP POL 2003 Wałach gniada F: Loxley / Lesotho
M: Atena
O: Karina Uszyńska
B: NN
K009741
6.

30

AURELIA Oldenburg GER 2009 Klacz kasztanowata F: Sancisco
M: Angel/Del Piero
O: Kappella Spółka z o o
B: Brehmer
K023072
7.

46

BALLANTINES Oldenburska POL 2009 Wałach kasztanowata F: Burberry
M: Homologia
O: Sławomir Żygowski
B: -
K014727 DE 433331046809
8.

78

BESSIE WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon
M: Barbara / Dżamir
O: Natalia Szpulecka
B: .
K021172 616007550143411
9.

67

CAJAMARKA Wlkp/poch.trk. POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Grey
M: Casona
O: Krzysztof Bojar
B: S.K. Liski
K013787
10.

22

CALL ME MAYBE SP POL 2012 Ogier siwa F: Con Calma hol.
M: Colett han. / Contendro I
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K022122 Brak
11.

63

CARDAMON SP POL 2009 Ogier gniada/170 F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Chanel / Compliment
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Anna-Maria Gawłowska
K016060 616009610110309
12.

14

CARDIFF SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: CARAMBOLE
M: CARRARA
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B:
K023534
13.

89

CASABLANCA Hanowerska GER 2012 Klacz gniada/182 F: Conen
M: Flair
O: MM Brothers sp. z o.o.
B: Niemcy
Brak DE431310681312
14.

94

CHIN CHAMPION hol 2013 ogier gn. F: Chin Champ
M: I-Casanna / Calando
O: Mateusz Pięt
B:
15.

73

CRISTIANO HOL DEU 2007 Wałach gniada F: Cristo
M: Ronja XIII
O: Katarzyna Krasnodębska
B: niemcy
DE 421 000257407
16.

61

DAGON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1998 Wałach kasztanowata F: Renier
M: Doreen
O: Maciej Wojtaszek
B: Niewiadomski Marek
brak 616009660551898
17.

77

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
O: Agata Kamionka - Flak
B: Niemcy
K019288
18.

9

DIEGO RAMIREZ HANN GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Don Frederico
M: Rosenrot
O: Alicja Trawińska
B: Dieter Burbrink
K0137118 DE431318301808 DE431318301808
19.

79

DISCOVERY Hanower POL 2008 Wałach ciemnogniada F: .
M: .
O: Dariusz Sznigier
B: .
K012337
20.

4

DON AVINION Oldenburg POL 2013 Ogier kasztanowata F: Destano
M: Rosaria / Rubinstein I
O: Rafał Hamerski
B: Violetta Pietrzyk
K12348
21.

36

DON CASPAL WURTT DEU 2003 Wałach gniada F: Donnerprinz / Donnerhall
M: Kobra / Korporal
O: Maria Szmidt
B: -
K014770 DE473730214303
22.

13

DON CORLEONE 29 Hannover POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Antonio Star
M: Physalia
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: brak
0000000 brak
23.

15

DONNA AGATHA Holsztyńska GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Nicoretta
O: Olimpia Laferi-Sapiej
B:
K018558
24.

70

DONNA KARAN13 Hanoverska POL 2008 Klacz kara F: Don Crusador
M: Rieke
O: Paula Mańczak
B: niemcy
K012866
25.

51

DONOVAN G OLD. POL 2013 Ogier kasztanowata F: Don Olymbrio L / Jazz
M: Stutbuch 1 / Sieger Hit
O: paweł gąsiński
B: paweł gąsiński
brak
26.

82

DRAGAO Lusitano PRT 2008 Wałach siwa F: Violino
M: Tua
O: Małgorzata Dmochowska
B: Filipe Borba de Andrade e Sousa
K021534 12675
27.

26

E. SMARAGD KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Johnson
M: Smaragd R
O: Adam Nowak
B: holandia
K018742
28.

17

FALSTERBEAU Westfal DEU 2000 Wałach ciemnogniada F: Ferragamo
M: Nancy
O: Michalina Terlecka
B: Klockenkemper, Josef
brak 104VQ30
29.

27

FASHION M KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Wynton
M: Tomathika M
O: Wiktoria Trzebniak
B: van Mook
K020296
30.

62

FELIETON GT OLD GER 2009 Ogier ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
O: Anna-Maria Gawłowska
B: Josef u Marlies Muenzenbrock
brak DE 433330398309
31.

81

FEROXX Oldenburg DEU 2013 Ogier kasztanowata/171 F: For Romance
M: Senorita / De Niro
O: Anna Przybylska
B: Niemcy
K022532 DE433330191813
32.

8

FERRO G Oldenburska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Furst Fugger
M: Latina-K
O: Nikoletta Woźniczka
B: Paweł Gąsiński
brak
33.

42

FIDERGALD Niemiecki Koń Sportowy DEU 2011 Wałach gniada F: Fidergold
M: Wardah
O: Robert Kowaluk
B: Waldemar Kaluza
K021011
34.

44

FIRST CLASS Oldenburg DEU 2010 Wałach ciemnogniada F: Furst Fugger
M: Donna Gracia
O: Radosława Sawicka
B: Heinz Staggenborg
K020226
35.

23

FIRST SHINE OLD POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Furst Wilhelm
M: Sunshine Of Justice
O: Maria Szmidt
B: Tomasz Kowalski
K022621 DE433332245113
36.

87

FLOTAR Kuc Walijski POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Jantar
M: Flora
O: Klaudia Parys
B:
37.

52

FRODO G OLD. POL 2013 Ogier gniada F: Furst Romancier / Furst Heinri
M: Rising Sun / Rotspon
O: paweł gąsiński
B: paweł gąsiński
brak
38.

59

GIGI LADY KWPN NLD 2011 Klacz gniada F: United
M: Phantom
O: Marta Madej
B: Holandia
K011902
39.

5

GLADSTONE MUSTERD KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Ustinov
M: Uvola
O: Joanna Plata
B: NED
K018866
40.

18

GRAFIK Małopolska POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Bartnik
M: Gaja
O: Alto-Protekt Alicja Kuberka
B: Jerzy Nidecki
K013137
41.

53

GRAVIOLA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Gruzinka / Kwartet
O:
B: LKJ Ochaby
brak
42.

74

HAPPY DANCER HANN POL 2011 Wałach gniada F: Heinrich Heine
M: Siri
O: Alicja Hadryś
B: niemcy
PZJ LKPZJ/1476/17
43.

56

HEILINE'S ZANZIER DWB DEN 2013 Ogier kasztanowata F: Blue Hors Zack
M: Danceline
O: MM Brothers sp. z o.o.
B: Dania
brak
44.

50

HELIA OLD NED 2012 Klacz kara F: Florencio / Florestan
M: Wazzy / Jazz
O: Inga Bartosz
B:
45.

72

HOJRAK WLKP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Horror
M: Hegira
O: Aleksandra Kowalik
B: POL
LKPZJ/1918/17
46.

54

IMETYT SP POL 2005 Wałach kara F: Donzini / Dinard L
M: Ibera / Davidoff
O: Monika Kasińska
B: OSK Michalscy
K009901 POL009540042405 104CO93
47.

92

JACK NICHOLSON HS DV DEN 2012 Wałach ciemnogniada F: Jazz Time 2
M: Sinai HS
O: Sylwia Ruta
B: Dania
K022814
48.

86

KANTANO MAX SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Hokus Pokus / Niels
M: Korys-Markiza / Laufer
O: bd
B: bd
K019257 POL009590054208
49.

6

KING RON P SP POL 2010 Wałach kara F: Ron William
M: Karenina P
O: Natalia Organista
B: Parkitny
K019151
50.

75

LIVERPOOL Hanowerska POL 2006 Wałach siwa F: Long Star (Lauries Crusador)
M: Pik Dame Z
O: Agnieszka Dutka
B: Jan Dutka
k012514
51.

3

LORD DRACO Niemiecka POL 2013 Ogier gniada F: Lord Leopold
M:
O: Justyna Brzozowska
B:
Bark
52.

47

NEIGEL PP DRP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Nemax
M: Diuna PP
O: Procima sp. z o.o.
B: Procima sp. z o.o.
brak
53.

60

NEW LOVE II SP POL 2006 Klacz gniada F: Love Affair
M: Novizin
O: Rafał Alwasiak
B: Remigiusz Makowski
K018991
54.

25

PRISCO Łotewska LVA 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Calano II
M: Halva / Vintas
O: Agata Chromik
B: Łotwa
K019474 LV022319650054
55.

69

QUANTUM OF SOLACE Holsztynska POL 2011 Ogier kasztanowata F: Quaterback
M: Sunshine XVI
O: Paula Mańczak
B: niemcy
K019443
56.

31

QUINTESSENZ SAS Westfalska GER 2009 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Escada
O: Sylwia Ruta
B: Niemcy
K021814 DE441410896909
57.

84

QUO VADIS Hanower GER 2009 Ogier gniada F: Quaterback
M: Hepburn
O: Remigiusz Makowski
B: Niemcy
brak
58.

10

RAFAELLO PG SP POL 2007 Wałach kasztanowata/179 F: For Leo
M: Rosanta
O: klaudyna pisarska
B: Stanisław Pałczyński
K11993
59.

91

RAMMSTEIN Holsztyn POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Reinsberg
M: Keylin
O: tOMASZ wÓJTOWICZ
B: niemcy
07998
60.

12

RINUS Fryzyjska NED 2013 Ogier kara F: Siepke 460
M: Aukje Boukje
O: Mariusz Beblot
B: Hol
Brak
61.

11

SENIOR Fryzyjska NED 2013 Ogier kara F: :/
M: ///
O: Mariusz Beblot
B: Hol
Brak
62.

90

SHADOW SP POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein
M: Skaja
O: Anna Grygier Wójtowicz
B: Beata Kołpak
brak
63.

41

SHAMROCK Oldenburska GER 2005 Wałach kara F: Stedinger
M: Rodiana
O: SKJ Absolut
B: Niemcy
K018074
64.

76

SO BLACK I.P.S. Z Z NED 2007 Wałach gniada F: Samba Hit II
M: Magnolia
O: Maria Dąbrowska-Bigoszewska
B: Schulpen
K020087 056015Z55704807
65.

68

STERNIK SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Stella
O: Krzysztof Suchan
B: SK Racot
K015385 616009610218709
66.

45

SUMMER HIT Hanowerska GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Sandro Hit
M: Wenni
O: Sławomir Żygowski
B: Erich Hinrichs
K019407 DE 431316843009
67.

35

SUNNY QUEEN Oldenburg POL 2005 Klacz gniada F: Sunny-Boy
M: Amera
O: Graźyna Jędrzejczyk
B: Karl Moormann
K009634
68.

88

SWEET BOY Hanowerska POL 2011 Ogier kara F: San Amour
M: Romana
O: Andrzej Cichoń
B: Niemcy
K021427
69.

80

VALENTIJIN KWPN NED 2002 Ogier ciemnogniada F: Flemmingh / Lacapo
M: Roelinde / Rohdiaman
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K006502 0201382 104NL54
70.

34

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Quality Time
M: W-Darla
O: Mazur Krzysztof
B: SK Nad Wigrami
71.

28

WARRIOR GRAND FSTF SP POL 2006 Wałach siwa/174 F: Don Argentinus
M: Water Lilly / Rubin Royal
O: Agata Chromik
B: Maciej Katanowski
LKPZJ/2479/17 616009600313306
72.

71

WILLIAMS JUNIOR Hanoverska DEU 2002 Klacz kara F: White Star
M: Laura
O: Paula Mańczak
B: niemcy
K011303
73.

39

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach gniada F: Burggraff
M: Nelly
O: Piotr Szymański
B: Holandia
K020714
74.

21

WORLD MAGIC GB OLD GER 2006 Klacz kasztanowata F: World Of Dreams / World Cup I
M: Wienerin / White Magic
O: Aleksandra Matkiewicz
B:
K011299 DE433330311506
75.

33

ZIMBA KWPN NED 2004 Wałach gniada/165 F: sheraton
M: Laura
O: Jaworska Mazur
B: Hol
12345 123456 123456
Rider Club
Competition
Prize
Andrzejewski Wojciech Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
150
SUM:
150.00
Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
100
SUM:
100.00
Dutka Agnieszka KJ Hubert
150
SUM:
150.00
Jaworska Gabriela Legia
200
SUM:
200.00
Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
150
SUM:
150.00
Łukasik Katarzyna LKJ Lublin
150
200
50
SUM:
400.00
Makowska Marzena Klub Jeździecki Welt Opypy
200
200
SUM:
400.00
Mańczak Paula SCSJ COVAL Biały Bór
250
300
SUM:
550.00
Popławska Aleksandra KJ Hubert
150
SUM:
150.00
Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream
200
200
SUM:
400.00
Suchan Hanna JKS Cwał
100
SUM:
100.00
Sznigier Natalia KJ AS Dream
100
SUM:
100.00
Tomaszewska Teresa JKS Equita
100
100
200
150
SUM:
550.00
Tyrkiel-Baranowska Anna BM Horse
100
150
SUM:
250.00
Uszyńska Karina SKJ Legia Kozielska
100
150
200
SUM:
450.00
Wojtaszek Natalia AZS PW
100
SUM:
100.00
Woldański Marcin KJ Garo
150
SUM:
150.00
Zalewska Magdalena Equesta
150
200
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewski Wojciech
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2017-08-25
4
2017-08-26
2
150
2017-08-27
3
Bojar Justyna
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2017-08-25
6
2017-08-26
8
2017-08-27
2
Chromik Agata
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2017-08-25
8
2017-08-26
7
2017-08-27
7
100
Cichoń Mateusz
KJ Lider
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-25
Cichoń Michał
KJ Lider
2017-08-25
2017-08-26
Cybula Matylda
KJ AS Dream
BESSIE (78)
2017-08-25
1
2017-08-26
1
2017-08-27
1
Czakańska Lena
LKJ Ochaby
FLOTAR (87)
2017-08-25
5
2017-08-26
5
2017-08-27
5
Dąbrowska-Bigoszewska Maria
KJ Equita
2017-08-25
2017-08-26
10
2017-08-27
9
Dmochowska Małgorzata
SKJ Bajardo
DRAGAO (82)
2017-08-25
12
2017-08-26
10
2017-08-27
2
Dutka Agnieszka
KJ Hubert
2017-08-25
2
150
2017-08-26
7
Gawecki Jan
KJ Lider
2017-08-25
2017-08-26
Gawłowska Anna-Maria
Sopocki KJ
2017-08-25
7
2017-08-26
11
2017-08-27
1
2017-08-25
6
2017-08-26
5
2017-08-27
3
Grygier Wójtowicz Anna
WKJ Lublin
SHADOW (90)
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-25
Hadryś-Nowak Alicja
KS Centurion
2017-08-25
3
2017-08-26
2
2017-08-27
2
Janas Ilona
KJ. Lider Radzionków
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-25
2017-08-26
Jaworska Gabriela
Legia
SENIOR (11)
2017-08-25
2017-08-26
RINUS (12)
2017-08-25
2017-08-26
ZIMBA (33)
2017-08-25
1
200
2017-08-25
Jędrzejczyk Klara
SKJ Equita
2017-08-25
11
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2017-08-25
7
2017-08-26
5
2017-08-27
7
150
Kasińska Monika
SKJ Bajardo
IMETYT (54)
2017-08-25
4
2017-08-26
6
2017-08-27
5
Kiempa Mateusz
SCSJ COVAL Biały Bór
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-27
3
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jezdziecka
PRISCO (25)
2017-08-25
9
2017-08-26
12
2017-08-27
1
Kowalik Aleksandra
KS Centurion
HOJRAK (72)
2017-08-25
7
2017-08-26
5
2017-08-27
4
Kowaluk Magda
SKJ Bajardo
2017-08-25
1
2017-08-26
1
2017-08-27
1
2017-08-25
5
2017-08-26
8
2017-08-27
5
Krasnodębska Katarzyna
KS Centurion
2017-08-25
2
2017-08-26
3
2017-08-27
Laferi-Sapiej Oliwia
SKJ Legia-Kozielska
CARDIFF (14)
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-25
2017-08-26
Łukasik Katarzyna
LKJ Lublin
2017-08-25
2
150
2017-08-26
1
200
2017-08-27
2
2017-08-25
3
50
2017-08-26
4
2017-08-27
3
Makowska Marzena
Klub Jeździecki Welt Opypy
2017-08-25
1
200
2017-08-26
6
2017-08-27
1
200
Mańczak Paula
SCSJ COVAL Biały Bór
2017-08-25
1
2017-08-26
2017-08-27
2017-08-27
2017-08-25
3
2017-08-26
1
250
2017-08-27
1
300
Mańk Monika
KU AZS PW
2017-08-27
6
Matkiewicz Aleksandra
OSK Michalscy Trzebnica
2017-08-25
5
2017-08-26
4
2017-08-27
1
2017-08-26
2017-08-25
Nidecki Przemysław
Stajnia Tusin
GRAFIK (18)
2017-08-25
9
2017-08-26
8
Organista Natalia
SJ Baborówko
2017-08-25
7
2017-08-26
4
2017-08-27
6
Parys Klaudia
Centurion
2017-08-25
6
2017-08-26
4
2017-08-27
6
Piątkowska Aleksandra
KJ Strzała Krubiczew
2017-08-25
8
2017-08-26
7
2017-08-27
7
Pisarska Klaudyna
SS Golden Horse
2017-08-25
4
2017-08-26
3
Plata Natalia
BPK
2017-08-25
4
2017-08-26
2
Popławska Aleksandra
KJ Hubert
2017-08-25
4
2017-08-26
6
2017-08-27
1
150
Przybylska Anna
KS Centurion
FEROXX (81)
2017-08-25
Puliński Kamil
LKJ Ochaby
2017-08-25
2
2017-08-26
3
2017-08-27
3
Puliński Kamil
LKJ Ochaby
HELIA (50)
2017-08-25
2017-08-25
2017-08-26
FRODO G (52)
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-25
2017-08-26
Sawicka Katarzyna
KU AZS PW
2017-08-25
8
2017-08-26
9
Skrzeszewska-Walter Anna
KJ AS Dream
2017-08-25
1
200
2017-08-26
1
200
2017-08-27
2
Sprycha Iwona
KJ Golden Dream
2017-08-25
13
2017-08-26
11
Suchan Hanna
JKS Cwał
STERNIK (68)
2017-08-25
8
2017-08-26
3
100
2017-08-27
5
Szmidt Maria
OSK Michalscy Trzebnica
2017-08-25
2017-08-26
2017-08-25
2017-08-26
9
2017-08-27
Sznigier Natalia
KJ AS Dream
2017-08-25
10
2017-08-26
8
2017-08-27
6
100
Szymańska Julia
SKJ Bajardo
2017-08-25
5
2017-08-26
6
2017-08-27
4
Tomaszewska Teresa
JKS Equita
ANIMA (29)
2017-08-25
2
100
2017-08-26
3
100
2017-08-27
4
200
AURELIA (30)
2017-08-25
4
2017-08-26
2
150
2017-08-27
2
Trawińska Alicja
BPK
2017-08-25
6
2017-08-26
7
Tyrkiel-Baranowska Anna
BM Horse
2017-08-25
5
2017-08-26
3
100
2017-08-27
4
150
Uszyńska Karina
SKJ Legia Kozielska
ARES (48)
2017-08-25
3
100
2017-08-26
2
150
2017-08-27
4
200
Wojtaszek Natalia
AZS PW
DAGON (61)
2017-08-25
3
100
2017-08-26
5
2017-08-27
8
Woldański Marcin
KJ Garo
2017-08-25
2
150
2017-08-26
2
2017-08-27
2
Zalewska Magdalena
Equesta
2017-08-25
1
150
2017-08-26
1
200
2017-08-27
1
2017-08-26
2017-08-25
Żygowska Dominika
KJ Arpav
2017-08-25
3
2017-08-26
4
2017-08-27
4
2017-08-25
5
2017-08-26
4
2017-08-27
3

Number of Riders: 55

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 4 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052017-1, OIS Wojciech Helak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl