Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
327 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 19:09:00
2017-07-05 19:08:36
Paulina Koza TIK TAK
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
326 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 19:09:10
2017-07-05 19:08:00
Anna Krawczyk SIMI
  • 1x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
325 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 19:09:32
2017-07-05 19:06:56
Paulina Koza MAKUBA 21
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
324 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 19:09:58
2017-07-05 19:04:45
Maja Gutorska AROMAT
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13R/L/Zwykły 238.2.1
323 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:47:09
2017-07-05 16:40:17
Malwina Zdrzalik QUIDAMOS
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
322 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 23:45:04
2017-07-03 23:44:21
Oliwia Kulej PRETTY BOY
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
321 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 14:02:41
2017-07-03 14:02:21
Felix Domański-Kruppa ARKANSAS
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
320 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 14:02:55
2017-07-03 14:00:10
Felix Domański-Kruppa CALIMERO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
319 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 21:21:58
2017-07-02 21:21:45
Radosław Zalewski DOLLAR GYM
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
318 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 21:22:08
2017-07-02 21:16:06
Julia Ostrowska CARPEDIEM
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
317 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:39:20
2017-07-02 12:38:50
Oliwia Kosmol DOMINACJA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
316 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:39:32
2017-07-02 12:37:32
Oliwia Kosmol TRITOP 2
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
315 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:39:54
2017-07-02 12:36:05
Klaudia Rajtar-Wojciechowska APERITIF
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
314 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:40:05
2017-07-02 12:34:51
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DENDRYT
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1M/P1/Runda Młodych koni - 5 latki
313 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:40:18
2017-07-02 12:33:31
Klaudia Rajtar-Wojciechowska DAME DE PIQUE
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
312 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:40:30
2017-07-02 12:29:42
Anna Szary-Ziębicka GENTELMAN
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
311 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:40:43
2017-07-02 12:29:06
Anna Szary-Ziębicka MILLION DREAMS
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
310 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:40:55
2017-07-02 12:28:49
Michał Ziębicki HEARTBREAKER 5
  • 1x 6/CC/140 cm - Duża Runda - Dwufazowy 274.5.3
309 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:41:18
2017-07-02 12:28:32
Michał Ziębicki HELIOS VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 6/CC/140 cm - Duża Runda - Dwufazowy 274.5.3
308 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:41:32
2017-07-02 12:28:02
Michał Ziębicki FIRST LADY
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
307 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:41:48
2017-07-02 12:27:10
Michał Ziębicki SHUTTER'S DIAMOND
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
306 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:42:03
2017-07-02 12:26:14
Anna Szary-Ziębicka LUISSOME D'ESPOIRE
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
305 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:42:47
2017-07-02 12:25:52
Albert Ornat HANDSOME KID
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
304 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 23:46:34
2017-07-02 12:25:24
Albert Ornat LIBERO BOY
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
303 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:24:06
2017-07-02 12:23:45
Jana Sopková JOHNY CASH
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
302 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 10:06:23
2017-07-02 10:06:12
Stanislav Hosak GALANDRO
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
301 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 10:06:33
2017-07-02 10:04:39
Stanislav Hosak PICARD 2
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
300 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 10:06:43
2017-07-02 10:02:45
Stanislav Hosak ANONYM STECOMTRA
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
299 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 09:39:50
2017-07-02 09:39:34
Karel Lamich CHACVALLEY
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
298 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 09:40:05
2017-07-02 09:37:21
Karel Lamich E-BLUE
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
297 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 09:40:20
2017-07-02 09:34:55
Karel Lamich CHACCO STAR
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
296 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 07:54:17
2017-07-01 07:53:54
John Gunvar Knutsen BE QUITE
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
295 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 07:54:28
2017-07-01 07:52:45
John Gunvar Knutsen DARWIN VD KAPPELEN
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
294 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 07:54:39
2017-07-01 07:51:01
John Gunvar Knutsen KARISSA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
293 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 07:54:49
2017-07-01 07:23:07
John Gunvar Knutsen FERRARI
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
292 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:46:51
2017-06-30 22:46:36
Michał Ziębicki GUESS
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
290 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 13:36:02
2017-06-30 22:20:03
Sławomir Frosik JASNY ELSING
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
289 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 10:06:58
2017-06-30 21:26:12
Gerard Grutza CARENZA
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
288 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 10:07:13
2017-06-30 21:25:47
Gerard Grutza BEAU DU SANCY
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
287 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 10:07:29
2017-06-30 21:25:21
Gerard Grutza DENERIS Z
  • 1x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
286 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 10:07:46
2017-06-30 21:24:59
Małgorzata Ćwikło QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
285 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 10:08:01
2017-06-30 21:24:27
Małgorzata Ćwikło LYIANEIRO Z
  • 1x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
284 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 09:33:16
2017-06-30 21:08:43
Pavel Humplík ESPRI
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
283 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:45:18
2017-06-30 21:03:15
Laura Barańska CYPRIANO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
282 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 09:33:32
2017-06-30 19:58:36
Diana Hrušková SPELLBOUND
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
281 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:42:38
2017-06-30 19:36:13
Anezka Martynkova LUISA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
278 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:42:18
2017-06-30 19:24:29
Zdenek Zila QUESTO QUI
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
277 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:41:06
2017-06-30 19:21:46
Zdenek Zila TREND
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
276 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:42:01
2017-06-30 19:17:53
Zdenek Zila LYNDROS
  • 1x 1M/P1/Runda Młodych koni - 5 latki
  • 1x 2M/P1/Runda Młodych koni - 5 latki
  • 1x 3M/N/Runda Młodych koni - 5 latki - finał
274 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:41:24
2017-06-30 19:10:32
Zdenek Zila LIMIT
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
273 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:45:01
2017-06-30 19:08:08
Zbigniew Kostrzewski CATHALEYA HIPPICA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
272 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:45:14
2017-06-30 19:07:37
Zbigniew Kostrzewski KOSSAK HIPPICA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1M/P1/Runda Młodych koni - 5 latki
271 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:45:30
2017-06-30 19:06:59
Zbigniew Kostrzewski KINGSTON HIPPICA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
270 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:45:44
2017-06-30 19:06:25
Zbigniew Kostrzewski KEIRA HIPPICA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
269 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:44:46
2017-06-30 19:05:49
Zbigniew Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
268 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:42:58
2017-06-30 19:01:55
Barbora Fetkova GEN
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
266 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:43:45
2017-06-30 17:29:06
Grzegorz Nowak LARINA
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
264 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 21:03:22
2017-06-30 16:25:02
Magdalena Wojda RINGO
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 6R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 11R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
263 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 17:08:09
2017-06-30 16:22:45
Anna Szary-Ziębicka GUIDAM
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
262 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 23:47:26
2017-06-30 16:20:04
Anna Szary-Ziębicka LANDICCO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
258 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 15:43:29
2017-06-30 15:05:01
Marta Baczyńska - Nowak DO IT
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
256 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 15:44:09
2017-06-30 14:17:49
Aleksandra Jędras BLOODY MARY
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
255 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:36:17
2017-06-30 13:59:29
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
254 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:07:02
2017-06-30 13:10:36
Robert Sopkovic FRIEDA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
253 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:07:17
2017-06-30 13:05:00
Robert Sopkovic CONNORA
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
252 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:09:55
2017-06-30 12:58:28
Alexandra Petrovová ESTELLE
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 2x 13R/L/Zwykły 238.2.1
251 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:10:39
2017-06-30 12:52:57
Alexandra Petrovová ZITANIA G
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
250 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:38:00
2017-06-30 11:57:18
Kevin Nagórka CHALANDRA
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13R/L/Zwykły 238.2.1
249 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:11:02
2017-06-30 11:33:22
Krystyna Kądzielawa LADY ESPANIOL
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 2x 13R/L/Zwykły 238.2.1
247 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:38:55
2017-06-30 09:45:43
Roxana Gajdzik GADIA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
246 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:08:35
2017-06-30 09:25:05
Dawid Janota COMET 240
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
244 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:40:03
2017-06-30 09:20:04
Grażyna Olech ICE LADY NWF
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
243 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:39:47
2017-06-30 09:19:07
Martyna Pawlas KALIBRA WONA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
242 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:09:04
2017-06-30 09:13:00
Dawid Janota QUINDA QUANDO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
241 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 15:46:58
2017-06-30 08:53:27
Dominik Słodczyk SEAQUEST
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
240 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 15:47:09
2017-06-30 08:52:40
Dominik Słodczyk VIVE LE ROI
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
239 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 15:47:19
2017-06-30 08:51:51
Dominik Słodczyk DRAKO
  • 1x 1M/P1/Runda Młodych koni - 5 latki
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
238 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 15:47:30
2017-06-30 08:51:14
Dominik Słodczyk AMBASADOR
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
237 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 15:46:34
2017-06-30 08:42:03
Gabriela Bado TOULOUSE SAINT AMOUR
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
236 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 15:46:46
2017-06-30 08:41:30
Gabriela Bado ELWICA DN
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
235 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 15:48:01
2017-06-30 00:07:32
Julia Kapcia FORGET ME NOT 3
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:42:37
2017-06-29 22:39:10
Katarzyna Kieljan-Mączka CASSIANO
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:36:31
2017-06-29 21:58:53
Róża Wągrodzka CHAGAL
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:35:36
2017-06-29 21:57:58
Franciszek Kowalczyk HOPPER
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:35:53
2017-06-29 21:56:16
Franciszek Kowalczyk GARLAND
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
209 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:36:11
2017-06-29 21:55:24
Franciszek Kowalczyk HARRY
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:34:27
2017-06-29 21:14:39
Kamila Derlatka GIORGIO W
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
207 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 12:52:42
2017-06-29 21:12:03
Magdalena Wójcik ZGODA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 12:52:23
2017-06-29 21:11:28
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
205 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 12:51:36
2017-06-29 21:10:51
Stanisława Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
204 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 12:51:56
2017-06-29 21:09:23
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:37:42
2017-06-29 20:40:53
Aleksandra Pietryszyn JOLY'S HOUSTON
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
202 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:52:12
2017-06-29 20:27:36
Agata Arendt TBI DÜSSELDORF
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/140 cm - Duża Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
201 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:44:09
2017-06-29 20:24:12
Grzegorz Nowak CONCRETOSS
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:44:47
2017-06-29 20:23:14
Grzegorz Nowak ALWAYS FOREVER
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:35:20
2017-06-29 14:01:03
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:39:09
2017-06-29 13:17:40
Jarosław Płatos TIP TOP Q
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
197 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:49:30
2017-06-29 08:14:31
Klaudia Kownacka SENATOR-K
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:49:44
2017-06-29 08:14:00
Klaudia Kownacka DINAR
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:53:00
2017-06-29 08:13:09
Elżbieta Jodłowska NASHVILLE
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
194 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:53:15
2017-06-29 08:12:36
Emilia Bożańska LIROY
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
190 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:55:40
2017-06-28 23:13:26
Angelika Michalik CICHA TOŃ 1
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 7R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 12R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
189 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:58:58
2017-06-28 23:11:21
Angelika Michalik KASZTAN
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 6R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 11R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
188 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:19:33
2017-06-28 22:01:33
Aleksandra Nowak GOLDEN BOY - BUBKA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 13:57:02
2017-06-28 21:46:23
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
184 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:30:42
2017-06-28 21:44:51
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:34:04
2017-06-28 21:43:53
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:35:08
2017-06-28 21:43:02
Maria Adamietz BAGIER III
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:01:48
2017-06-28 21:22:54
Iga Szpak EUMARA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:02:03
2017-06-28 21:22:20
Iga Szpak ROSA PRIMA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
178 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:02:48
2017-06-28 21:21:50
Iga Szpak GRASZKA
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
177 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:02:17
2017-06-28 21:21:21
Iga Szpak WICHAWA
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
176 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:01:29
2017-06-28 21:20:36
Aleksandra Pilatowicz MIWIA
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
175 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:01:13
2017-06-28 21:19:34
Aleksandra Pilatowicz WIMELLA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:54:23
2017-06-28 20:43:56
Rafał Walaszek LADA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:54:09
2017-06-28 20:43:21
Rafał Walaszek FREDERIK
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
172 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:56:19
2017-06-28 20:42:35
Agata Drewiczewska LUCILLA
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:57:10
2017-06-28 17:58:15
Wiktoria Hojda ELDORADO W
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:48:44
2017-06-28 17:48:27
Aleksandra Mateja EMILY ROSE
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
168 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:22:10
2017-06-28 17:47:34
Adam Kaźmierczak ERATO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
167 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 21:04:08
2017-06-28 17:46:52
Adam Kaźmierczak CLINTESSA PRO
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
166 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:22:25
2017-06-28 17:46:20
Adam Kaźmierczak ABEL TASMAN
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:21:33
2017-06-28 17:17:41
Dagmara Piętka CADEAU DU DESTIN
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 12:53:30
2017-06-28 17:07:37
Katarzyna Nagórka GRAND CORIDA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:54:38
2017-06-28 16:59:17
Rafał Walaszek SIMI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:44:44
2017-06-28 16:25:18
Lucie Krampotová VALENTINO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:59:36
2017-06-28 14:24:38
Kaja Gwoździewicz CYRUS
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 12:50:21
2017-06-27 15:42:30
Aleksandra Śmietanka AQA SHERRY-LA
  • 1x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
154 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:41:34
2017-06-27 15:34:12
Małgorzata Krzeczowska CON CHIRA
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:41:48
2017-06-27 15:33:34
Małgorzata Krzeczowska WONTENDRA
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/140 cm - Duża Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/CC1/145 cm - GRAND PRIX - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
150 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:07:20
2017-06-27 13:10:49
Radosław Zalewski KONTADOR VD MOLENDREEF
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:07:35
2017-06-27 13:09:56
Radosław Zalewski GOLIATH J&JZ
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:07:52
2017-06-27 13:08:55
Julia Ostrowska EVENING BREEZE
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
147 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:23:09
2017-06-27 12:38:37
Jakub Bochenek WHY VALENTINE
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
146 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:23:27
2017-06-27 12:36:36
Julia Hnat ZENO S
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:23:46
2017-06-27 12:36:07
Julia Hnat OBORA'S RAGAZZA
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:14:18
2017-06-27 11:48:52
Jagna Świtoń KORAL
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:54:54
2017-06-27 11:48:00
Natalia Kubik JACKONDER
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
142 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:11:16
2017-06-27 11:09:09
Nina Sokalska WIRUS
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
141 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:11:01
2017-06-27 11:08:41
Nina Sokalska MR. HOPSING
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
139 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:51:56
2017-06-26 23:16:28
Łukasz Sordyl STELINUS
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 6R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 7R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 12R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
138 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:42:03
2017-06-26 23:00:05
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:42:19
2017-06-26 22:59:08
Marek Duszkiewicz USTIN
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:31:36
2017-06-26 22:57:10
Krzysztof Okła BELLADINA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:24:06
2017-06-26 22:16:57
Natalia Zarębska CAFE AU LAIT
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 2x 13R/L/Zwykły 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:11:34
2017-06-26 20:16:02
Róża Dominik DAZ
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
130 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:10:02
2017-06-26 16:45:15
Maria Suwalska FERRO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:13:24
2017-06-26 15:33:37
Anna Pilarska PLANETA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:26:53
2017-06-26 15:25:08
Olga Sorokina ILLOUCHIN NH
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
127 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:27:57
2017-06-26 15:16:43
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:03:39
2017-06-26 15:16:20
Olga Sorokina CORINA
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:40:32
2017-06-26 15:15:46
Andrei Shalohin BOLGHERI ZK
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:27:09
2017-06-26 15:15:26
Andrei Shalohin ISCO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
123 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:27:01
2017-06-26 15:14:54
Andrei Shalohin IOWA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
122 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:27:41
2017-06-26 15:14:04
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:59:15
2017-06-26 14:54:43
Monika Rozenberg CLAVEL
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:09:27
2017-06-26 13:50:16
Sandra Sołtys JULIEN
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:53:40
2017-06-26 11:18:43
Anna Seroka PHENIX
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:53:59
2017-06-26 11:18:13
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:36:03
2017-06-26 10:33:30
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:35:43
2017-06-26 10:32:43
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:56:20
2017-06-26 10:28:11
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:10:26
2017-06-26 09:49:26
Dominika Szotek RASZKA
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
110 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:10:44
2017-06-26 09:45:17
Dominika Szotek COFFEE 23
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:52:11
2017-06-25 23:37:22
Łukasz Sordyl CONTENTO
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 07:55:57
2017-06-25 17:04:29
Kinga Śliż CICHY
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:24:46
2017-06-25 09:37:33
Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:25:01
2017-06-25 09:36:43
Krzysztof Leśniak CHACCO BOY 7
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:25:17
2017-06-25 09:35:58
Krzysztof Leśniak CAPITAL BEJ
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:25:36
2017-06-25 09:34:10
Natalia Koziarowska LAUSSANNE 65
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:25:50
2017-06-25 09:32:48
Natalia Koziarowska CARLO 7
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:08:22
2017-06-25 08:38:06
Bernard Grzywna ONIL
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:08:38
2017-06-25 08:36:49
Bernard Grzywna MEFISTO
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:08:58
2017-06-25 08:36:00
Iwona Feliksiewicz QUANTICO
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1M/P1/Runda Młodych koni - 5 latki
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 19:01:55
2017-06-25 03:05:03
Sonia Janus CHERIE S
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 19:02:55
2017-06-25 03:03:05
Sonia Janus BINGO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:46:23
2017-06-24 23:08:05
Aniela Szlufik SHAKIRA 440
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:26:13
2017-06-24 20:00:32
Zuzanna Biały OBORA'S INVITTE
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13R/L/Zwykły 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:13:39
2017-06-23 22:40:50
Matylda Badura BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA)
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 6R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 11R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:06:34
2017-06-23 20:36:48
Marcin Gronkowski FAROUGE
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:59:54
2017-06-23 16:28:25
Iwona Feliksiewicz ACANI BEJ
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:26:50
2017-06-23 16:03:53
Mateusz Tyszko NEMIROFF
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:27:04
2017-06-23 15:58:43
Mateusz Tyszko FIDELIO
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/140 cm - Duża Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/CC1/145 cm - GRAND PRIX - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:28:08
2017-06-23 08:41:37
Bartosz Kut SARMATA II
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:28:23
2017-06-23 08:41:12
Bartosz Kut DARCO J
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:28:41
2017-06-23 08:40:49
Łukasz Kut CHACCO-TWO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:28:56
2017-06-23 08:40:27
Łukasz Kut AMARETTO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:29:10
2017-06-23 08:40:02
Łukasz Kut BALOU DU CHATEU
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 16:46:49
2017-06-22 22:19:43
Magdalena Ferdyn CANTANIS
  • 2x 1M/P1/Runda Młodych koni - 5 latki
  • 2x 2M/P1/Runda Młodych koni - 5 latki
  • 1x 3M/N/Runda Młodych koni - 5 latki - finał
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:29:08
2017-06-22 16:01:46
Damian Zmorek ROBESPIERE
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 16:28:50
2017-06-22 16:00:40
Damian Zmorek DIEGO
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:15:16
2017-06-22 15:59:45
Tomasz Chentkowski GLORIUS II
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:15:31
2017-06-22 15:59:05
Tomasz Chentkowski CANDOR
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/CC/140 cm - Duża Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9/CC1/145 cm - GRAND PRIX - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:33:40
2017-06-22 09:20:51
Krzysztof Złocki HOKY J
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:33:57
2017-06-22 09:20:25
Krzysztof Złocki MEDAL
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:57:54
2017-06-22 09:19:13
Izabella Drabczyk SALONIKI
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:29:36
2017-06-21 13:55:30
Lukasz Koza IMIRO VDH
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
  • 2x 10R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:29:57
2017-06-21 13:52:14
Lukasz Koza STIGMATICA
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:30:23
2017-06-21 13:49:41
Lukasz Koza BALLANTINA
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
  • 2x 10R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:30:58
2017-06-21 13:07:13
Agnieszka Nurkowska GIORDINA
  • 1x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:31:14
2017-06-21 13:06:31
Agnieszka Nurkowska CORNVILLE
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:56:37
2017-06-20 08:45:18
Katarzyna Kawa KEC CLAUDIA JEAN
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:31:50
2017-06-19 19:59:44
Krzysztof Okła ELLYETTE
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:32:04
2017-06-19 19:57:28
Krzysztof Okła WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z)
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:32:24
2017-06-19 19:56:43
Krzysztof Okła NEYMAR DE REVE
  • 1x 1M/P1/Runda Młodych koni - 5 latki
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:32:39
2017-06-19 19:56:11
Krzysztof Okła LUCAS MOURA
  • 1x 5R/L/Z oceną stylu konia dla koni 4 letnich - el.MPMK
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:32:52
2017-06-19 19:55:36
Krzysztof Okła FABRICE GALDINI D
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:33:06
2017-06-19 19:54:58
Krzysztof Okła CHICHARITO BLUE
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:15:55
2017-06-19 19:16:22
Aleksandra Pietryszyn AMANITA
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 14:38:21
2017-06-19 17:59:56
Alicja Karbownik ALINA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:33:44
2017-06-19 12:00:30
Julia Kapcia COSTELLO
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:17:19
2017-06-19 07:33:49
Oliwia Lampart LUCY
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 2x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 2x 13R/L/Zwykły 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:55:49
2017-06-18 22:34:30
Zuzanna Zejer LEVISIONN CONTANGA E.W.P.
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:34:14
2017-06-18 22:33:54
Anna Stęchły TORNADO II
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:35:07
2017-06-18 22:31:30
Aleksandra Kościelna REDAKTA
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:55:33
2017-06-18 22:30:47
Julia Dąbrowska DESAND
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:34:46
2017-06-18 22:27:02
Julia Cieślar ROXY
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:34:29
2017-06-18 22:24:13
Julia Cieślar POETIN
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:11:51
2017-06-18 21:55:54
Karolina Kułaga NIRWANA
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:12:05
2017-06-18 21:55:21
Karolina Kułaga KOSMICZNY PRZYPADEK
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:12:45
2017-06-18 21:54:41
Karolina Kułaga CANCELLARA DVD Z
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:13:01
2017-06-18 21:54:06
Karolina Kułaga APICANTOS STERN
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:12:21
2017-06-18 21:53:29
Aleksandra Kułaga PALINERO
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 6R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 7R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 11R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 1x 12R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:51:33
2017-06-18 15:15:32
Wiktoria Lis ICE ICE BABY
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:36:11
2017-06-18 10:13:08
Dawid Janota CHAPLAIN
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:35:55
2017-06-18 10:02:11
Natalia Janota APOLLO
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1M/P1/Runda Młodych koni - 5 latki
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:00:10
2017-06-16 22:53:13
Kevin Nagórka OSADKOWSKI BORODIN
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:17:57
2017-06-16 17:30:50
Sophia Motyl NIHET
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 8R/L/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:38:18
2017-06-16 14:18:00
Elizabeth Urbaníková CAMPILLA
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:37:37
2017-06-15 21:38:43
Aleksandra Kawa OSTIANA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:37:57
2017-06-13 15:03:17
Lucia Orlovová LANDJUNKER
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:38:36
2017-06-13 15:02:51
Lucia Orlovová CARIMA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:40:24
2017-06-12 21:31:26
Vivian Brattli ELOMAH
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 8/C1/135 cm - Finał Średniej Rundy - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:40:38
2017-06-12 21:30:57
Vivian Brattli CLAAS
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:17:40
2017-06-12 20:03:21
Monika Grundkowska DHAHA
  • 1x 3/CC/140 cm - Duża Runda - Zwykły 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:00:40
2017-06-12 19:56:03
Natalia Kościelniak VIVALDI
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:00:59
2017-06-12 19:54:47
Natalia Kościelniak CANTORA
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:40:53
2017-06-10 22:15:42
Olga Łabudzik BURBON
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:41:08
2017-06-10 21:57:43
Olga Łabudzik NORTON
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:16:55
2017-06-10 09:45:29
Kamila Rokita FEMKE
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm - Mała Runda - Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 5/C/130 cm - Średnia Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/N1/125 cm - Finał Małej Rundy - Dwufazowy 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:41:32
2017-06-09 14:15:35
Beniamin Drozd ZIROCCO AIR
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:41:47
2017-06-05 07:13:21
Adrianna Krzanowska WINNIE THE POOH R
  • 1x 2/C/130 cm - Średnia Runda - Dwufazowy 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:42:03
2017-06-05 07:11:45
Adrianna Krzanowska RUSH R
  • 1x 1/N/120 cm - Mała Runda - Zwykły 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 22:42:18
2017-06-05 07:10:36
Adrianna Krzanowska REPLAY R
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 1M/P1/Runda Młodych koni - 5 latki
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 14:54:57
2017-06-05 07:07:12
Julia Szydłowska VARADERO R
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 14:52:14
2017-06-05 07:06:31
Kaja Pietraszko OLIMPIA
  • 2x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:59:15
2017-06-05 07:05:04
Kaja Langer ORIANA
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 14:55:16
2017-06-05 07:02:31
Anna Kruczek EVENBOER'S YOERI
  • 1x 1R/LL/60 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 12:58:56
2017-06-05 07:01:29
Julia Fejdych SEUL M
  • 1x 2R/LL/80 cm - Zwykły 238.2.1 TOWARZYSKI
  • 2x 3R/L/Zwykły 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:43:31
2017-06-04 20:16:28
Marcelina Lech BROWNIE (EX ODRINA)
  • 1x 3R/L/Zwykły 238.2.1
  • 1x 4R/P/Zwykły 238.2.1
  • 1x 9R/P/Dwufazowy 274.5.3
  • 1x 14R/P/Zwykły 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamietz Barbara Klub Jeździecki Metpol
2001 (J.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (JM.)
O036795
3. Arendt Agata LKJ Ochaby
1998 (MJ.)
O026809
10121010
4. Baczyńska - Nowak Marta Tuszyński KJ Garbówek
S
O031995
5. Bado Gabriela bpk
2001 (J.)
O032526
6. Badura Matylda Klub Jeździecki Profit
2006 (Mł.)
3055/17 B
7. Barańska Laura St. Agro-Aves Gajewniki
2004 (JM.)
O031776
8. Batruch Katarzyna Szwadron Niepołomice
9. Biały Zuzanna St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O038846
10. Bochenek Jakub SKS KJK Szary Michałowice
S
O037110
11. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
12. Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
2002 (JM.)
O027333
10112215
13. Bzdok Joanna KJK Szary Michałowice
S
O039462
14. Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
S
O002465
15. Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
16. Ćwikło Małgorzata WLKS Krakus
S
O006981
17. Derlatka Kamila SKF KS Master Film Wilcza Góra
1997 (MJ.)
O023040
18. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
19. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
20. Dominik Róża Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1997 (MJ.)
O021392
21. Drabczyk Izabella RC Riding Center Sosnowice
1997 (MJ.)
O023203
22. Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS
S
O037597
23. Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
1998 (MJ.)
O024934
24. Fejdych Julia Klub Jazdy Konnej Romico
1999 (J.)
O034821
25. Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice
S
O001698
26. Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice
S
O001698
27. Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O024774
28. Fetkova Barbora JS Polet Trebostovo
S
00108
29. Gajdzik Roxana JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (J.)
O000992
30. Gawałek Julia Elizar
2001 (J.)
O033416
31. Gawałek Stanisława Elizar
S
O025999
32. Gronkowski Marcin KJK Fabrex
S
O039458
33. Grundkowska Monika WLKS Krakus Kraków
1998 (MJ.)
O005050
34. Grutza Gerard KJ Zbrosławice
S
O003972
35. Grzywna Bernard Szwadron Niepołomice
S
O020247
36. Gutorska Maja KJ SO Łąck
2001 (J.)
O036925
37. Gwoździewicz Kaja Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2000 (J.)
O023636
38. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O033426
39. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (J.)
O034202
40. Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice
S
brak
41. Hrušková Diana JK Opava Kateřinky
S
H3076
42. Humplík Pavel JK Opava-Kateřinky
S
H0172
43. Janota Dawid KJK Romico Żywiec
2002 (JM.)
O039563
44. Janota Natalia KJK Romico Żywiec
2000 (J.)
O040364
45. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (JM.)
O041054
46. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O027190
47. Jodłowska Elżbieta WLKS Krakus Swoszowice
2002 (JM.)
O038072
48. Kądzielawa Krystyna kjk szary michałowice
1997 (MJ.)
O025528
49. Kapcia Julia KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O020094
50. Karbownik Alicja Tuszyński KJ Garbówek
1999 (J.)
O034396
51. Kawa Aleksandra KJ Facimiech
2001 (J.)
O033387
52. Kawa Katarzyna WLKS Krakus
S
O008013
53. Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola
S
O002544
54. Kieljan-Mączka Katarzyna jks pogórze glinik zaborowski
S
O026874
55. Knutsen John Gunvar kjkrolmet
none
56. Kościelna Aleksandra KJK Szary Michałowice
S
O021938
57. Kościelna Magdalena
58. Kościelniak Natalia WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O022514
10120766
59. Kosmol Oliwia Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (JM.)
O033419
60. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
61. Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
2000 (J.)
O013112
62. Kownacka Klaudia WLKS Krakus Swoszowice
2005 (JM.)
O038083
63. Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice
S
LZPZJ/79/17
64. Koza Paulina KJ Trachy Gliwice
S
O001974
65. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
66. Krawczyk Anna WLKS Krakus
1996 (MJ.)
brak
67. Kruczek Anna Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O041657
68. Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico
S
O002015
69. Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003431
70. Kubik Natalia JKS Czanki
2002 (JM.)
brak
71. Kulej Oliwia Jeździecki Klub Sportowy Cwał
2002 (JM.)
O026123
72. Kułaga Aleksandra KJ Profit
2005 (JM.)
O037080
73. Kułaga Karolina KJ Profit
2000 (J.)
O031855
74. Kustosz Anna KJK Szary Michałowice
75. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
76. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
77. Lamich Karel KJ Opava Katerinky
2000 (J.)
brak
78. Lampart Oliwia Pszczyński LKJ Plessówka Łąka
2004 (JM.)
O042134
79. Langer Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O040331
80. Lech Marcelina SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (JM.)
O036264
10153280
81. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
82. Lis Wiktoria KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O023547
83. Łabudzik Olga St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (JM.)
O035885
84. Martynkova Anezka v
S
v
85. Mateja Aleksandra KJ Leśna Wola
2001 (J.)
-
86. Michalik Angelika PROFIT Orzesze
2006 (Mł.)
O039681
87. Motyl Sophia KJ Leśna Wola
2004 (JM.)
O033547
88. Nagórka Katarzyna KJ Trachy
S
O027820
89. Nagórka Kevin Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026038
90. Nagórka Kevin KJ Trachy
2000 (J.)
O026038
91. Nowak Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O026010
92. Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
S
O020547
93. Nurkowska Agnieszka KJ Avanti
S
O003155
94. Okła Krzysztof Kielecki KJ
S
O003548
95. Olech Grażyna Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
S
O007585
96. Orlovová Lucia JK Baník Ostrava
S
H3093
97. Ornat Albert KJK Szary Michałowice
1996 (MJ.)
O012478
98. Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
1998 (MJ.)
O006897
99. Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój
S
O037031
100. Pawłowska Zuzanna Kjk ELIZAR
2002 (JM.)
O039442
101. Petrovová Alexandra SR Horse managemenr
S
1271
102. Piętka Dagmara Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
O003424
103. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
brak
104. Pietryszyn Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (JM.)
O031245
105. Pilarska Anna Klub Jeździecki Profit Orzesze
1996 (MJ.)
O022416
106. Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik
S
O018692
FEI Nr: 163/15
107. Płatos Jarosław KJ Galop Kozienice
S
O000762
108. Pszowski Kamil Klub Jeździecki Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
109. Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole
S
377/17
110. Rokita Kamila WLKS Krakus Kraków
1998 (MJ.)
O013049
111. Rozenberg Monika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O009580
112. Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
1998 (MJ.)
O018720
113. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
114. Śliż Kinga KJ Profit
2001 (J.)
O035799
115. Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
S
O007598
116. Śmietanka Aleksandra KJ Galop Kozienice
2001 (J.)
O027454
117. Sokalska Nina KJ PROFIT
2007 (Mł.)
brak
118. Sołtys Sandra WLKS Krakus
S
O003760
119. Sopková Jana JK Slávua Košice
S
none
120. Sopkovic Robert SR Horse managemenr
S
850
121. Sordyl Łukasz WLKS Krakus
S
O023004
122. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
123. Srokosz Jarosław WLKS Krakus
S
O032222
124. Stachurska Izabela
125. Stęchły Anna St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (J.)
O021933
126. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
127. Świtoń Jagna KJK Solka
1999 (J.)
O032319
128. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
129. Szlufik Aniela Tuszyński KJ Garbówek
2002 (JM.)
O034333
130. Szotek Dominika KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O035256
131. Szpak Iga LKJ OLIMP Prudnik
S
O004543
132. Szydłowska Julia Klub Jazdy Konnej Romico
2002 (JM.)
O036227
133. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
134. Urbaníková Elizabeth JK Baník Ostrava
1997 (MJ.)
H3799
135. Wągrodzka Róża KJ Chrobry Warszawa
2002 (JM.)
O033880
136. Walaszek Rafał WLKS Krakus
S
O007732
137. Walaszek Rafał Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O007732
138. Wójcik Magdalena Kjk ELIZAR
1999 (J.)
Brak
139. Wojda Magdalena JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
2006 (Mł.)
O040766
140. Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
S
O003823
141. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
142. Zarębska Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (J.)
O029241
143. Zdrzalik Malwina KJ Galop Kozienice
S
O009417
144. Zejer Zuzanna niezrzeszona
S
brak
145. Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
S
O002368
146. Zila Zdenek Meridian team
F0969
147. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
148. Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy
S
0022673
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

122

ABEL TASMAN KWPN NED 2005 Wałach kasztanowata F: Tenerife VDL
M: NIBALIA/NIMMERDOR
O: Tomasz Ochab
B: B.L. VAN DER Wijk, BOELENSLAAN (NED)
528003 05.08357
2.

181

ACANI BEJ Małopolska POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej
M: Akacja
O: F.H.U BASW
B: Zaczyk Wiesław
brak
3.

92

ALINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Anabell / Aramis S. V.
O: Jerzy Karbownik
B: Rudiger Wassibauer
K021641 6160090142710
4.

90

ALWAYS FOREVER KWPN NED 2005 Ogier gniada F: Ephebe For Ever
M: For Funetty Z
O: Lesław Sarachman
B: Gebr Bosch
K010350
5.

209

AMANITA Słowacka Gorącokrwista CZE 2008 Klacz gniada F: Lordano / Lord
M: Amareta / Amaretto D II
O: Agnieszka Pietryszyn
B: Pavel Kondziolka
K022205 203010237913008
6.

187

AMARETTO SP POL 2004 Wałach F: Las Vegas
M: Aleksandra
O: Ewa Kut
B: Polska
K009141
7.

73

AMBASADOR SP POL 2011 Wałach siwa F: De Quidams / Quidam'S Rubin
M: Ambasada / Dolus
O: Manfred Słodczyk
B: Manfred Słodczyk
K020987 616009540102411
8.

25

ANONYM STECOMTRA CZE CZE 2010 Wałach gniada F: X
M: X
O: X
B: X
BRAK
9.

11

APERITIF M POL 2006 Ogier biała F: Fusain Du Defey
M: Auforta
O: Roland Kosmol
B: SK Łąck
K010076
10.

220

APICANTOS STERN Oldenburger Springpferd POL 2011 Wałach kasztanowata F: Cornet's Stern
M: Stutbuch 1
O: P.P.H.U Alpigo Konrad Szmytkowski
B: Tadeusz Koza
Brak
11.

224

APOLLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Böckman's Looping
M: Anastazja
O: Rafał Janota
B: Dariusz Janota
K022477
12.

127

AQA SHERRY-LA WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Con Sherry
M: Aqa
O: Justyna Śmietanka
B: SK Dębno
K023917
13.

4

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Aza / Montevideo
O: Janusz Domański
B: Marian Orłowski
K015667 POL009590173208
14.

253

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Klaudia Bulzacka
B:
K013698 616007600156206
15.

107

BAGIER III SP POL 2002 Wałach siwa F: Graf Quidam / Quidam De Revel
M: Baja / Jarabub
O: Rajmund Adamietz
B:
K008568 POL009540039802
16.

196

BALLANTINA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Bijou Be
M: Aky II
O: Tadeusz Koza
B: Tadeusz Koza
LKRWZJ/3786/17
17.

188

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
O: Łukasz Kut
B:
K019326 DE418184002810
18.

30

BE QUITE SP POL 2010 Wałach siwa F: Quite Easy 958 / Quidam De Rev
M: Nonchalant / Amaretto I
O: John Gunvar Knutsen
B: NED
K010904 5280030603339 103OR70
19.

36

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 Wałach kasztanowata F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B:
K018025 DE433331655510 105CD73
20.

143

BELLADINA WESTF POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Balldini II
M: Livia
O: I. Stachurska
B: M. Romanowski
Brak
21.

177

BETINA (STOUGJESHOEVE BENITA) Welsh Pony NED 1999 Klacz siwa/kuc: F: High Flowns Japhet
M: Trefaes Banny
O: Marek Szweda
B: Kristina Smatlakova
LKRWZJ/2240/17
22.

255

BINGO TRK POL 2000 Wałach kara F: Horalas /
M: Brazilija / Elektronas
O: Iwona Strzałkoska-Jarocka
B: Zirgynas Nemuno
K006807 POL732010068200
23.

57

BLOODY MARY Czes. Gorac. CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
O: Robert Jędras
B: Zemsky Hrebcinec Tlumacov
K018848 203009225472210
24.

151

BOLGHERI ZK SP POL 2013 Wałach siwa F: Nice Boy /
M: Bryza / Palant
O: Zbigniew Kruk
B: Zbigniew Kruk
K023105 616009590014513
25.

247

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B: Ewa Ejma
K022229 616007640012404
26.

236

BURBON Oldenburger Springpeferd POL 2012 Wałach ciemnogniada/173 F: Bernini (ex: Vigourous Z)
M: Politesse d' Ete
O: Agnieszka Labudzik
B: Malgorzata Siergiej
K020914 418182531712 DE418182531712
27.

123

CADEAU DU DESTIN HOL POL 2008 Ogier gniada F: Calato
M: Odessa IX
O: Leszek Piętka
B: Juergens Joachim
K015528 DE421000406308
28.

144

CAFE AU LAIT KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Ol Metta / Flipper D Elle
M: Daphne / Voltaire
O: Katarzyna Zarębska
B: E. J. Bakhuis
K010785 528003000711123
29.

51

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada F: Conthargos
M: /
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
30.

5

CALIMERO HAN GER 2008 Ogier kara/167 F: Calido / Cantus
M: Cornetta / Contender
O: Siegfried Müller
B: Siegfried Müller
K023315 DE431310108508
31.

226

CAMPILLA SVKWB CZE 2009 Klacz gniada F: Palisco
M: Carramba
O: URRO SERVICE s.r.o.
B: JK Baník Ostrava
KH4706 203010237917209
32.

219

CANCELLARA DVD Z ZANG NED 2010 Wałach siwa F: Clovis 111 / Cassini II
M: Rummy Cup / Calvados
O: Marek Szweda
B: Dyck Van-Defrainie Gert
K021400 056015Z55620810
33.

192

CANDOR HAN GER 2006 Ogier siwa F: Calido / Cantus
M: Lagune 44465 / Lear
O: Remigiusz Makowski
B:
K010434 DE431310730106 104RI78
34.

250

CANTANIS Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Barros/Riverman
M: Centka/Caretino K
O: Magdalena Ferdyn
B: Jakub Rogacki
K022029 616007610053912
35.

235

CANTORA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Canto / Canturo
M: Soraja II / Coronado
O: Dariusz Kościelniak
B: Pries Karl-Heinrich
K019886 DE421000083810 105HH18
36.

169

CAPITAL BEJ Niem. Sport. POL 2011 Ogier kara F: Contenaro / Contender
M: Acani Bej / Berlin Bej
O: Wiesław Zaczyk
B: Wiesław Zaczyk
K019234 DE455678063411
37.

35

CARENZA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Carenzo / Calido
M: Newada / Dido
O: Gerard Grutza
B:
K018026 DE433331689709 104ZR92
38.

229

CARIMA Holsteiner Warmblut DEU 2002 Klacz biała F: Carolus I.
M: Helena XI
O: Anna Orlovová
B: Timmermann Angela
KJ0IC6
39.

171

CARLO 7 HAN GER 2010 Wałach gniada F: Carlucci / Contendro I
M: Colette / Contender
O: Krzysztof Koziarowski
B:
K019136 DE431316853110 104WO18
40.

8

CARPEDIEM Holsztyn POL 2002 Ogier F: Coriano
M: Divola
O: Anna Stupkiewicz-OStrowska
B: xyz
K006555
41.

257

CASALINA F:
M:
O:
B:
42.

77

CASSIANO OLD POL 2010 Wałach siwa F: Cassini II / Capitol I
M: Saragossa / Leonardo
O: Katarzyna Kieljan Mączka
B: Michał Ziębicki
K018831 DE418181684910
43.

47

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata F: Cassini II
M: Qua
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
44.

168

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
45.

28

CHACCO STAR CZE POL 2000 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
46.

186

CHACCO-TWO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Casablanca / Capitan Paul I
O: Łukasz Kut
B:
K019325 DE418184089909
47.

26

CHACVALLEY CZE CZE 2010 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
bral
48.

78

CHAGAL KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: Very Top / Going Top
M: Chanel / Cyma
O: Agnieszka Kowalczyk
B: D. Gronet
K011834 POL013640015705 104IA89
49.

63

CHALANDRA Wurttenberska DEU 2011 Klacz gniada F: CIACOMO/ COR DE LA BRYERE /LAVAL I (HOL)
M: SALANDRA/ SANDRO (HOL)
O: PATRYK MIKE
B: KLAUS u. EDWIN SCHUSTER
BRAK DE 473730687711
50.

106

CHELSEA-BLUE Oldenburg POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue
M: Cobette
O: Rajmund Adamietz
B: ---
-----
51.

254

CHERIE S SP POL 2005 Klacz gniada F: Louis / Landgraf I
M: Chacharel / Cerutti
O: Izabela Janus
B: Marta Poznańska
K012640 POL009540035705
52.

208

CHICHARITO BLUE MECKL GER 2009 Wałach gniada F: CHACCO BLUE
M: XX
O: ANDRZEJ OKŁA
B: P. SCHOCKEMOEHLE
BRAK
53.

154

CHOCO LADY Niem. Sport. POL 2010 Klacz kasztanowata F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
O: Zbigniew Kruk
B: SK Bielin
K017386 DE456570343810 105BA05
54.

99

CICHA TOŃ 1 SP POL 2002 Klacz ciemnogniada/160 F: AKANT
M: CICHA TOŃ
O: Marcin Michalik
B: Tadeusz Koza
2536/17 AB POL009540038102
55.

166

CICHY SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Savage / Adam
M: Cicha Toń / Dinard
O: Bartosz Śliż
B: Marek Szweda
K012645 POL009540040106
56.

232

CLAAS NL NED 2003 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Adriana Brattli
B:
K016861 528002120032492 104NQ46
57.

155

CLAVEL Holsztyńska GER 2012 Wałach siwa F: Colbert GTI
M: P-Chenet
O: Monika Rozenberg
B: Hedt Reimer
K022404
58.

121

CLINTESSA PRO Oldenburger Springpferd POL 2013 Klacz gniada F: Clinton I
M: Askania/ Athlet Z
O: Siergiej Hojda
B:
DE 418180196413
59.

164

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O:
B: Schwarz Michael
60.

66

COMET 240 Deutsches Sportpferd POL 2009 Wałach kasztanowata F: Chap
M: Gipsy
O: Rafał Janota
B: Berger Sportpferde
K022415
61.

161

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee IV / Calypso III
O: Agnieszka Dobkowska
B: Gerhard Nohrn
K009596 DE421000172903
62.

128

CON CHIRA Niem. Sporotwa POL 2009 Klacz gniada F: Convoi / Contender
M: Saphira / Saccor
O: Małgorzata Krzeczowska
B: Reinhard Jaworski
K016118 DE456570094109 104JU00
63.

89

CONCRETOSS HOL POL 2008 Wałach siwa F: Concreto / Contender
M: Tinta / Calido II
O: Lesław Sarachman
B: Peter Nagel-Tornau
K014822 DE421000606608
64.

61

CONNORA Holsteiner GER 2012 Klacz gniada F: Connor
M: Z- Helena
O: Fritz Rolfs
B: Fritz Rolfs
9987
65.

162

CONNORCA Holsztyn GER 2011 Klacz kara F: Connor
M: Viance
O: Srokosz Bożena
B: Lass Johann Peter
K022288
66.

165

CONTENTO WESTF POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calido / Cantus
M: Jung Laissez Faire / For Pleasure
O: Nowostyl Mirosław Sordyl
B: Montis Sp. z o. o.
K018339 DE441411589710
67.

86

CONTINA ELIZAR HOL BEL 10.03.2009 Klacz gniada/165 F: contact me
M: gina
O: Julia Gawałek
B: gerken kai
K021729 DE421000541909
68.

150

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
69.

200

CORNVILLE HOL GER 2006 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: S-Landdiva / Landjunge
O: Tomasz Mikołajczyk
B:
K010418 DE421000402006
70.

210

COSTELLO KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Luidam
M: Roxette
O: Urszula Kapcia
B: Windstra-Wekema
K012156
71.

40

CYPRIANO WLKP POL 2011 Wałach kara F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Ceramika / Cyrak
O: Lidia Barańska
B: Gizela Laskowska
K019841 616007670075011
72.

126

CYRUS SP POL 2008 Wałach siwa/167 F: Ogar / Aspirant
M: Ceta / Consor
O: Bogna Gwoździewicz
B: brak
K020432 616009600459608
73.

13

DAME DE PIQUE Holsztyńska DEU 2011 Klacz gniada F: Casall
M: Wilma XIII
O: Mirosław Radomski
B: Lass Johann Peter
KO18511
74.

185

DARCO J KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Roko / Iroko
O: Elżbieta Penar
B:
K014647 528003000802829
75.

31

DARWIN VD KAPPELEN X POL 2010 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
76.

145

DAZ Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Defi Platiere
M: KEC Spotted Diamont
O: Róża Dominik
B: William Kennedy
K019169
77.

12

DENDRYT SP POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Domena
O: Klaudia Rajtar-Wojciechowska
B: Stado Ogierów Starogard Gdański
K021854 616009600114312
78.

37

DENERIS Z Zangersheide POL 2013 Klacz gniada/165 F: De Quidams
M: Why Walentine
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
K023248
79.

233

DHAHA KWPN NED 2008 Wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
O: Beata Grundkowska
B: G. Scheper
K014156 528003000808787 104FP17
80.

190

DIEGO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Wieland
M: Dolores
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
Brak
81.

96

DINAR SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cajero
M: Dębogóra
O: Andrzej Wojewoda
B: SK Iwno
K014334 12586
82.

56

DO IT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Ultimo / Phin Phin
M: Nora / Argus
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: A. J. Klijntjes
K020438 528003000812106 104ZY77
83.

9

DOMINACJA Małopolska POL 2011 Klacz tarantowata F: Mag
M: Dolce Vita/Veloce de Favi
O: Aleksandra Kosmol
B: SK Ochaby
KO20280
84.

72

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
O: Maria Czuchryta i Manfred Słodczyk
B: Maria Czuchryta
K021627 616009670014912
85.

27

E-BLUE CZE CZE 2000 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
86.

118

ELDORADO W KWPN POL 2009 Wałach siwa F: Calido/ Cantus
M: Silohuit-W/ Julio Mariner
O: Siergiej Hojda
B: B. S. Wichers
528003200912929
87.

203

ELLYETTE KWPN NED 2012 Klacz gniada F: DOLLAR
M: XXX
O: OKŁA ANDRZEJ
B: XXX
BRAK
88.

231

ELOMAH KWPN NLD 2009 Klacz gniada F: Campbell VDL / Cassini I
M: Whynonah / Haarlem
O: Norpol Inge Brattli
B: Norpol Inge Brattli
K022418 528003200905507 104WF62
89.

119

EMILY ROSE SP POL 2008 Klacz siwa F: Lumpi
M: -
O: -
B: -
-
90.

84

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon
M: Estera
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
K022808 Pol 616 999 54 00049 09
91.

91

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
92.

120

ERATO SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Lando
M: Effi
O: .
B: .
0
93.

29

ESPRI CZEWB CZE 2004 Wałach ciemnogniada F: Euripides
M: X
O: Watergate
B: Tlumačov
3457
94.

58

ESTELLE Holsteiner DEU 2012 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: Arnica
O: Petrovova/ Sopkovic
B: Silke Zuba
9986
95.

108

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K012195 POL009690089208
96.

240

EVENBOER'S YOERI Kuc Forest POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Berkhof's Higgledy Piggledy
M: Flashlight
O: Agata Kruczek
B: Holandia
K022650 528018020091063
97.

132

EVENING BREEZE KWPN NED 2009 Wałach gniada F: Namelus R / Concorde
M: Lory / Ekstein
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: JMFM Van Hartwijk
K021584 528003200902273 104MZ26
98.

159

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
O: Anna Seroka
B: H. Kwant
K014995 528003200912965 104MD74
99.

207

FABRICE GALDINI D KWPN NED 2010 Wałach ciemnogniada F: NAMMELUS
M: XXX
O: OKLA ANDRZEJ
B: XXX
BRAK
100.

178

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
O: Marcin Gronkowski
B:
K012159 DE427270693508 104WN54
101.

230

FEMKE KWPN POL 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL
M: Reality
O: Kamila Rokita
B: Chr.M.Snepvangers
K022885 528003201003967
102.

33

FERRARI NED 2003 Wałach srokata F: Nn
M: Nn
O: Marika Wawrzyniak
B: Nn
K007293
103.

146

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
O: Krystyna Stec Suwalska
B: Marek Duszkiewicz
K015127 616009630198709
104.

183

FIDELIO HAN GER 2008 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Escalora / Escudo I
O: Gabriela Sampol
B:
K013735 DE431314802808 103VT09
105.

105

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: CARDENTO
M: ANOUK VAN HET PANGAARDENHOF
O: SEZAM INSTAL
B: GYSBRECHTS PHILIP
K016311
106.

76

FORGET ME NOT KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Querly-Elvis
M: Wantos
O: Urszula Kapcia
B: -
Brak
107.

115

FREDERIK KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Carolus II
M: Katarina
O: Fryderyk Walaszek
B:
K019381 528003201008597
108.

60

FRIEDA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Warrant
M: Anka
O: Petrovova/ Sopkovic
B: Piet Reimakers
9317
109.

65

GADIA CZEWB POL 2007 Klacz gniada F: GRAND STEP KOLACEK
M: COLETTE
O: Lidia Gajdzik
B: Riha Jaroslav
brak
110.

23

GALANDRO CZE CZE 2010 Ogier gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
111.

80

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
O: Milena Kowalczyk
B: Remigiusz Makowski
K017960 616009661129409
112.

52

GEN CT CZE 2010 Wałach ciemnogniada F: Le patron
M: Grana
O: Ing. Barbora Fetkova
B: Barbora Fetkova
243039
113.

14

GENTELMAN KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Nabab De Reve /
M: Indoctro /
O: St. KS KJK Szary Michałowice
B:
brak
114.

82

GIORGIO W Oldenburska DEU 2004 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin
M: Ola-Ola
O: Kamila Derlatka
B: Timo Knueven
K008736 DE 433 331161004
115.

191

GLORIUS II SP POL 2007 Wałach F: Ever For Pleasure
M: Granada
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
brak 11724
116.

101

GOLDEN BOY - BUBKA TRAK UKR 2000 Wałach ciemnogniada F: Bielick 14 / Baksan 124
M: Burda / Razriad
O: Piotr Nowak
B: L. L. Łoszakow
K006691 616007660764800 103WA69
117.

131

GOLIATH J&JZ ZANG BEL 2009 Wałach kasztanowata F: Griseldi / Grosso Z
M: Prestige Z / Puccini
O: Anna Stupkiewicz-Ostrowska
B: Janssen
K019393 056015Z55766709 104WE51
118.

117

GRAND CORIDA SP POL 2006 Klacz gniada F: Corleone Z / Coriall
M: Garda / Grandeur
O: Katarzyna Nagórska
B: Jan Chrzanowski
K014374 POL009670025206 104QD98
119.

110

GRASZKA MŁP POL 2013 Klacz gniada F: Szkrab
M: Grawitacja
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023445
120.

256

GUCCI KWPN Ned 2011 kl c.gn. F: Flamenco Desemilly / Le Tot de
M: Boderna B KWPN / Colandro
O: Paweł Bado
B:
K018947 528003201111006
121.

34

GUESS KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Eldorado / Clinton
M: Maravola / Nimmerdor
O: KJK Szary
B: Bevelsborg Horses B. V.
K020934 528003201106374
122.

54

GUIDAM KWPN NLD 2011 Wałach gniada F: Diamant de Semilly / Le Tot de Semilly
M: Ciretto / Quidam De Revel
O: Anna Szary-Ziębicka
B:
K022874 528003201104098
123.

21

HANDSOME KID KWPN NLD 2012 Wałach kasztanowata F: quality time
M: chellano z
O: KJK Szary
B: x
brak
124.

149

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma /
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
125.

81

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Kłosek
K008253 POL007510020703 103ZM57
126.

193

HOKY J Polski Koń Zimnokrwisty POL 2010 Wałach kara F: Karbon
M: Herbata
O: Jolanta Drabczyk
B: nieznany
K020254
127.

79

HOPPER KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Carrera / Larino
M: Assivona / Numero Uno
O: Milena Kowalczyk
B: Heemskerk
K021845 528003201206972
128.

222

ICE ICE BABY Hanowerska GER 2010 Klacz F: Periguex
M: Chakira
O: Kuba Lis
B: Brak
K020495
129.

67

ICE LADY NWF SP POL 2007 Klacz siwa F: Campari M
M: Indianka Dolmet
O: Natalia Frysztacka
B: Natalia Frysztacka
K012396
130.

148

ILLOUCHIN NH KWPN NED 2013 Klacz ciemnogniada F: ZAPATERO VDL
M: TEREEDOM VDL
O: Zbigniew Kruk
B: J.SCOTT
brak
131.

197

IMIRO VDH KWPN POL 2013 Ogier gniada F: Ramiro Z
M: Pacalonie K/Voltaire
O: Barbara Kollar
B: Holandia
LKRWZJ/598/17
132.

153

IOWA KWPN NED 2013 Ogier kasztanowata F: Zavall VDL /
M: Dersina / Indoctro
O: Zbigniew Kruk
B: J. F. Abbring Onneresweg 2 9755 Onnen
K023264 528003201303545
133.

152

ISCO KWPN NED 2013 Ogier gniada F: Qvasimodo VD Molendreef /
M: Nalve / Burgraff
O: Zbigniew Kruk
B: H.G Mosman-Rohe Haaksbergerstraat 843A 7548 PB Enschede
K023263 528003201307642
134.

137

JACKONDER SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor
M: Jagoda
O:
B:
K015506
135.

22

JOHNY CASH ST SVK 2010 Wałach ciemnogniada F: Westton Coldrex
M: Jasná
O: jana Sopková
B: Jmc Lužany
none
136.

59

JOLLY Oldenburska POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius
M: Jessy
O: Janusz Cebulak
B: Kostrzewski
K015126
137.

87

JOLY'S HOUSTON New Forest Pony POL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty
M: Joly's rasha
O: Marek Szweda
B: Brak
Brak 056011020100145
138.

156

JULIEN SP POL 2003 Ogier kara F: Landino
M: Josephine
O: Sandra Sołtys
B: polska
K007813
139.

68

KALIBRA WONA MŁP POL 2004 Klacz gniada F: Bolivar / Rahman
M: Karina / nn
O: Martyna Pawlas
B: Janusz Gałązka
K020150 POL006670080104
140.

32

KARISSA R X POL 2010 Klacz gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
141.

100

KASZTAN KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:119 F: HAN/RAMZES
M: LIZA/NN
O: Anna Michalik
B: Marek Szweda
K020481
142.

201

KEC CLAUDIA JEAN ISH POL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
O: Katarzyna Kawa
B: William Kennedy
K017499 372414004804471 105IC22
143.

50

KEIRA HIPPICA OS POL 2012 Klacz gniada F: Kannan
M: Cayenne Hippica
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
Brak
144.

49

KINGSTON HIPPICA OS POL 2011 Wałach kasztanowata F: Kannan
M: Qua
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
145.

259

KOLIBRA Z Pol 2013 kl sk.gn. F: Montender
M: Carenza / Carenzo
O:
B:
146.

130

KONTADOR VD MOLENDREEF BWP POL 2010 Wałach gniada F: Cooper VD Heffinck
M: Urga
O: xxx
B: xxx
K020516
147.

136

KORAL SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Nobody
M: Komedia
O: Jan Gaj
B: Zawiślok Urszula i Adam
K005182 7254
148.

218

KOSMICZNY PRZYPADEK TS POL 2004 Wałach gniada F: nn / nn
M: Kopciuszek / Centesimo
O: Marek Szweda
B: Jarosław Poręba
K014367 POL999670131904
149.

48

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara F: Kannan
M: Conchita Hippica
O: Z.Kostrzewski
B: Z.Kostrzewski
brak
150.

160

LA PAZ SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/176 F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K012016 POL009510224605 104EG83
151.

114

LADA Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz gniada F: Cromwell
M: Legenda
O: Krzysztof Martinczak
B:
K016761
152.

64

LADY ESPANIOL Westf. GER 2007 Klacz kasztanowata F: Lord lancer
M: Hauptstutbuch Pajera
O: Krystyna kądzielawa
B: -
Brak
153.

1

LANDICCO SP POL 2011 Wałach gniada F: xxx
M: xxx
O: xxx
B: xxx
brak
154.

228

LANDJUNKER Dansk Varmblod DEN 2001 Wałach gniada F: Solos Landwind
M: Cassiopeja
O: Anna Orlovová
B: Hans Kaufmann
KJ0IP9
155.

53

LARINA NRPS NED 2009 Klacz siwa F: U2 / Guidam
M: Zarina / Vito V. D. Paardenwinning
O: Lesław Sarachman
B: D. Schaper
K016920 528008090178909
156.

170

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
157.

211

LEVISIONN CONTANGA E.W.P. OLD POL 2011 Klacz siwa F: Levisonn / Levisto
M: Gitanga / Contango
O: Zuzanna Zejer
B: B.JANETZKO
K020860
158.

2

LIBERO BOY SP POL 2009 Wałach siwa F: Liberado /
M: Arabella / Grosso Z
O: Anna Szary-Ziębicka
B:
K019133 616009540125709
159.

46

LIMIT CT CZE 2003 Wałach gniada F: Le patron
M: Valencie
O: Ing. Barbora Fetkova
B: Barbora Fetkova
8472
160.

98

LIROY SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Carry Son
M: Ligraffia
O: Mariusz Giergiel
B: Jerzy Judka
K023244 616009640081111
161.

206

LUCAS MOURA SP POL 2013 Ogier gn F: Contender Son / Contender
M: Landmina
O: Andrzej Okła
B: Jarosław Szczepanek
K022954 616009550120813
162.

261

LUCIANO OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Laith / Lord Z
M: Angela / Aloube Z
O: St. KS KJK Szary Michałowice
B: Marek Duszkiewicz
K020248 DE418182535811
163.

116

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F:
M:
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024
164.

94

LUCY SP POL 2009 Klacz siwa/mk:160 F: Cardento 2 / Capitol I
M: Lalique / Limelight
O: Róża Kufieta
B: Jerzy Korczyk
K023007 616009570258309
165.

42

LUISA V CZE 2010 Klacz biała F: v
M: v
O: v
B: v
v
166.

39

LYIANEIRO Z Zangersheide POL 2013 Wałach gniada/170 F: Lyjanero
M: Safari
O: Gerard Grutza
B: Gerard Grutza
Brak
167.

45

LYNDROS OS 2012 Wałach gniada F: Lyjanero / Landos
M: Stacia / Stakkato Gold
O: Gestut Sprehe
B: Gestut Sprehe
DE418181071812
168.

252

MAKUBA 21 DRP GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Picobello
M: Peppita
O: Rafal Platek
B: Niemcy
Nmsj182
169.

194

MEDAL MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Tomaszewki
K011796 POL006660449206 104ZP50
170.

173

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Wawer / Corde
M: Markiza / Lew II
O: Bernard Grzywna
B: Kubiak
K013631 POL009660231606
171.

112

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Michelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
172.

258

MONTENEA Z Z Pol 2013 kl sk.gn. F: Montender
M: Carenza / Carenzo
O:
B:
173.

139

MR. HOPSING Welsh Pony GER 2006 Wałach izabelowata/kuc:120 F: The Braes My Mobility
M: Bony
O: Dominika
B: Axel Stegmeier
brak DE 435350224506
174.

97

NASHVILLE Westfalski POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Nawarona
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885
175.

182

NEMIROFF SP POL 2010 Wałach gniada F: LASKO
M: NANELLIE
O: MAGDALENA KRASNOWSKA
B: Jacek Mierzwiński
K018932
176.

205

NEYMAR DE REVE KWPN NLD 2012 Ogier ciemnogniada F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Urte / Levisto
O: Andrzej Okła
B:
K021083 DE421000581812 105MU29
177.

225

NIHET KUC POL 2005 Klacz kasztanowata/kuc:143cm F: NICO-K
M: DAGA II
O: Helena Jakubowska
B: Magdalena Lipińska
K017602 616 013 57 01752 05
178.

217

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara F: Oliver / Voltaire
M: Nigeria / Marafon
O: Mariusz Kułaga
B: Andrzej Bieniek
K012282 616009540157706
179.

237

NORTON SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Nixe / Grosso Z
O: Stanisław Łabudzik
B: Remigiusz Makowski
K011971 POL009660370207 11689
180.

176

OBORA'S INVITTE Austriacka Gorącokrwista CZE 2008 Klacz gniada F: Cent Timpex / Cento
M: Ikita Monday / Nimmerdor
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Johann Frischeis
K016754 121068308 104HB21
181.

242

OLIMPIA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: Dutch Capitol
M: Oliwia Life
O: Jan Pietraszko
B: Polska
brak
182.

172

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
183.

241

ORIANA Trakeńska POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder II
M: Oliwia Life
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456
184.

202

OSADKOWSKI BORODIN KWPN NED 2006 Wałach siwa F: King Kolibri / Kolibri
M: Renette / Julio Mariner
O: Katarzyna Nagórka
B:
K010836 5280030607998 103FB72
185.

227

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
186.

221

PALINERO Kuc Walijski POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc: F: Anero
M: Perfekcja
O: Mariusz Kułaga
B: Barbara Rduch
K018460
187.

260

PEPOL F:
M:
O:
B:
188.

158

PHENIX WESTF GER 2003 Wałach gniada F: Pilgrim / Polydor
M: Holsatia X / Landgraf I
O: Largo Sp. z o. o.
B: Peter Nagel-Torn
K007202 DE441412051603
189.

24

PICARD 2 CZ CZE 2010 Ogier gniada F: x
M: x
O: x
B: x
brak
190.

147

PLANETA Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Prymulka
O: Marek Szweda
B: Marek Szweda
K013803 POL0095400403
191.

216

POETIN WESTF POL 2008 Klacz gniada F: Piano II / Pilot
M: Falkenhof`s Lady Paradox / Landstreicher
O: Jan Cieślar
B:
K014177 DE441410972208
192.

3

PRETTY BOY OLD GER 2011 Wałach gniada F: Prinzenadel / Peking
M: Gransia / Landfrieden
O: Jacek Mierzwiński
B:
K021540 DE433330606411
193.

174

QUANTICO Holsztyńska POL 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado
M: Laconda II
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 LKPZJ/2100/17
194.

43

QUESTO QUI V NLD 2009 Wałach gniada F: v
M: v
O: v
B: v
v
195.

249

QUIDAMOS OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Quidam's Rubin /
M: nn / nn
O: Jarosław Płatos
B:
K011652 616999660779107
196.

69

QUINDA QUANDO Deutche Sportpferde DEU 2009 Klacz ciemnogniada F: Quando Quando
M: Sabrina
O: Rafał Janota
B: Ines Roggisch
brak
197.

163

RASZKA Uk. Wierzch. UKR 2001 Klacz siwa/166 F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
O: Leszek Szotek
B:
K009701 POL014540092401
198.

213

REDAKTA Czes.gorac. POL 2008 Klacz gniada F: Rock'n Roll / Rasso
M: Elida-K / Ermitaż
O:
B: -
K018126 203009224905308
199.

246

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino
M: Romica R
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K021677 616009540120912
200.

248

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:118 F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
O: Adam Wojda
B: Kornelia Pryszcz
K020512 POL013690065405
201.

189

ROBESPIERE SP POL 2009 Wałach gniada F: Ever For Pleasure
M: Rock And Roll
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
brak
202.

109

ROSA PRIMA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Chef Supreme xx
M: Rosa Brenna sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019141 616009690084011
203.

215

ROXY Czeski Gorącokrwisty CZE 2007 Klacz F: Rock'n Roll
M: Cita
O: Aleksandra Kościelna
B: -
K017426
204.

245

RUSH R SP POL 2011 Klacz kara/168 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Romica R / Campari M
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K019961 616009540099211
205.

195

SALONIKI Holsteiner Warmblut POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Casall
M: Santana
O: Jolanta Drabczyk
B: nieznany
K011812
206.

70

SEAQUEST SP POL 2008 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Seniora Carnute / Carnute
O: Iwona Robotycka-Leńczuk
B: SK Ochaby Sp. z o. o.
K018663 616009540123208 104SV55
207.

95

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K016668
208.

239

SEUL M SP POL 2011 Klacz siwa F: Fair Play Coudreau
M: Sofia
O: Julia Fejdych
B: SK Moszna
K021914 616009690078411
209.

175

SHAKIRA 440 OS DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Conthargos
M: Stakkira/ Stakkato
O: Aniela Szlufik
B: Gestuet Lewitz
K023707 DE418184096109 104QN91
210.

85

SHELBY EVRARD Z Zangersheide BEL 15.05.2011 Ogier siwa/170 F: chirocco des chaines
M: la fanta
O: stanisława gawałek
B: aurelie evrard
K021797 056015Z55644611
211.

19

SHUTTER'S DIAMOND CZE CZE 2011 Wałach gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Crime / Calypso II / Cor De La Bryere
O: Anna Szary-Ziębicka
B: Gestut Obora
K020454 040017011174311
212.

124

SIMI Małopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/164 F: Minaret
M: Sisley
O: Anna Krawczyk
B: Sławomir Frosik
K019347
213.

102

SONNY BOY ,,M Oldenburg POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior
M: SH Latina
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
-----------
214.

41

SPELLBOUND SWB SWE 2006 Wałach biała F: Quite capitol
M: Miss B Irca
O: René Sommer
B: Bäckström Jonas,39590 Kalmar,Švédsko
KJ0KQA
215.

167

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
216.

140

STELINUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Stella
O: Łukasz Sordyl
B: Stadnina Koni Racot Sp. zo.o
K023945
217.

198

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Ucello
M: Suerte
O: Lukasz Koza
B: Niemcy
LKPZJ/1459/17
218.

88

TBI DÜSSELDORF TS POL 2004 Wałach gniada/175 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ireneusz Cela
B:
K019942 616999540269104 104WC46
219.

251

TIK TAK SP POL 2008 Ogier gniada F: Candiavolo /
M: Tabea /
O: Wojciech Rajch
B: Rudiger Wassibauer
K018090
220.

93

TIP TOP Q SP POL 2006 Wałach gniada F: Quidam De Revel
M: Tina
O: -
B: -
brak
221.

212

TORNADO II SP POL 2007 Wałach gniada F: Aravel II / Luron
M: Tesmiran / Creool
O: Anna Stęchły
B:
K011995 POL009590162207
222.

74

TOULOUSE SAINT AMOUR SF FRA 2007 Ogier gniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Iretha / Damiro B
O: Paweł Bado
B: Sylvie Mourier
K020585 25000107395345F 105AY69
223.

44

TREND V NED 2009 Ogier bułana F: v
M: v
O: v
B: v
v
224.

10

TRITOP 2 KWPN GER 2007 Klacz F: Triomphe de Muze
M: Pia
O: Klaudia Rajtar-Wojciechowska
B: K. Mellema
K017146
225.

243

VARADERO R SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/mk:156 F: Goofie R/Campari M/Fair Play
M: Viva Ina R / Zeus
O: Patrycja Szydłowska
B: Romuald Hałabuda
K021209
226.

234

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro/
M: Vientiana/
O: Dariusz Kościelniak
B: Krzysztof Koziarowski
K009832 10789 102TG16
227.

71

VIVE LE ROI SP POL 2009 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
K018439 616009670139509
228.

204

WARRIOR Z (EX W HEMBLA Z) ZANG NLD 2012 Wałach kasztanowata F: Warrior / Tangelo vd Zuuthoeve
M: Zembla / Mermus R
O: Andrzej Okła
B:
K021084 056015Z55754112 105MU34
229.

133

WHY VALENTINE SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Arcus /
M: Wibracja / Genius
O: Tuban Jakub Bochenek
B: Anna Wyroślak
K020551 POL009540100405
230.

111

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
K023446 616006690057613
231.

113

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl sp
M: Wiki sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013176 POL009690082007
232.

244

WINNIE THE POOH R SP POL 2007 Ogier siwa/174 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: White Lady / Limelight
O: Romuald Hałabuda
B: Romuald Hałabuda
K012228 POL009540007907 104MS58
233.

138

WIRUS KUC POL 2001 Wałach tarantowata/kuc: F: nn
M: nn
O: Szweda Marek
B: nn
brak
234.

129

WONTENDRA HAN POL 2004 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Acora / Acord II
O: Zdzisław Krzeczowski
B:
K010721 DE431314208704 102VX99
235.

134

ZENO S OLD GER 1997 Wałach kasztanowata F: Zeus/Arlequin
M: Burschikose/Grannus
O: Mirosław Szary
B:
K008390
236.

83

ZGODA SP POL 1997 Klacz gniada/168 F: Sofix
M: Zaduma
O: Stanisława Gawałek
B: Polska
Brak Pol 009 60 00256 97
237.

238

ZIROCCO AIR HOL GER 2011 Ogier gniada F: Zirocco Blue
M: Con Air
O: Zbigniew Drozd
B: .
K018528
238.

62

ZITANIA G Holsteiner GER 2007 Klacz siwa F: Cassini
M: Rubina Lou
O: Petrovova/ Sopkovic
B: Timm Werner Gherts
8107
Rider Club
Competition
Prize
Adamietz Barbara Klub Jeździecki Metpol
15
30
SUM:
45.00
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
15
SUM:
15.00
Brattli Vivian St. KS KJK Szary Michałowice
20
30
20
100
SUM:
170.00
Chentkowski Tomasz KJ Welt Opypy
25
SUM:
25.00
Cieślar Julia St. KS KJK Szary Michałowice
100
1200
750
SUM:
2050.00
Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
100
100
15
100
SUM:
315.00
Dominik Róża Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
400
750
SUM:
1150.00
Drozd Beniamin KJ Leśna Wola
25
30
SUM:
55.00
Ferdyn Magdalena Klub Jeździecki Zbrosławice
100
SUM:
100.00
Fetkova Barbora JS Polet Trebostovo
30
SUM:
30.00
Gawałek Julia Elizar
50
30
SUM:
80.00
Grundkowska Monika WLKS Krakus Kraków
400
1000
1500
SUM:
2900.00
Grutza Gerard KJ Zbrosławice
20
100
SUM:
120.00
Hosak Stanislav Hrebcin HF Zivotice
20
100
SUM:
120.00
Kawa Aleksandra KJ Facimiech
20
SUM:
20.00
Kaźmierczak Adam KJ Leśna Wola
200
SUM:
200.00
Knutsen John Gunvar kjkrolmet
500
1200
4000
150
SUM:
5850.00
Kościelniak Natalia WLKS Krakus
20
500
SUM:
520.00
Kosmol Oliwia Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
200
SUM:
200.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
200
100
SUM:
300.00
Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
100
SUM:
100.00
Koza Lukasz Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice
25
15
SUM:
40.00
Koza Paulina KJ Trachy Gliwice
25
25
SUM:
50.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
20
200
1000
20
750
SUM:
1990.00
Krzanowska Adrianna Klub Jazdy Konnej Romico
100
SUM:
100.00
Krzeczowska Małgorzata St. KS KJK Szary Michałowice
100
SUM:
100.00
Lamich Karel KJ Opava Katerinky
20
SUM:
20.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
500
1500
50
20
SUM:
2070.00
Lis Wiktoria KJ Trachy Sośnicowice
20
SUM:
20.00
Martynkova Anezka v
20
SUM:
20.00
Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
350
200
25
400
100
300
3000
15
SUM:
4390.00
Okła Krzysztof Kielecki KJ
20
1000
25
100
SUM:
1145.00
Ostrowska Julia Polski Polo Klub Warszawa
500
SUM:
500.00
Piętka Dagmara Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
25
SUM:
25.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia Avanti Opole
50
500
100
100
100
SUM:
850.00
Seroka Anna Largo Sp. z o. o.
300
SUM:
300.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
50
300
300
200
SUM:
850.00
Słodczyk Dominik KJ Zbrosławice
200
500
200
200
SUM:
1100.00
Sołtys Sandra WLKS Krakus
15
SUM:
15.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
100
200
400
650
SUM:
1350.00
Świtoń Jagna KJK Solka
15
SUM:
15.00
Szpak Iga LKJ OLIMP Prudnik
20
SUM:
20.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
20
20
50
500
1000
SUM:
1590.00
Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw
300
100
100
2300
750
1000
200
600
20
50
100
SUM:
5520.00
Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice
15
30
30
SUM:
75.00
Zila Zdenek Meridian team
30
25
200
300
750
750
SUM:
2055.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
25
1200
SUM:
1225.00
Zmorek Damian Klub Jeździecki Welt Opypy
350
25
SUM:
375.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
Klub Jeździecki Metpol
2017-07-07
33
2017-07-07
47
2017-07-08
25
2017-07-08
10
15
2017-07-09
15
30
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2017-07-07
2017-07-07
37
2017-07-07
67
2017-07-08
18
2017-07-08
16
15
2017-07-09
19
2017-07-07
8
2017-07-07
12
2017-07-08
6
2017-07-08
3
2017-07-09
2
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2017-07-07
69
2017-07-07
48
2017-07-08
41
2017-07-08
19
2017-07-09
22
Baczyńska - Nowak Marta
Tuszyński KJ Garbówek
DO IT (56)
2017-07-07
66
2017-07-07
Bado Gabriela
bpk
2017-07-07
32
2017-07-07
17
2017-07-08
31
2017-07-08
17
GUCCI (256)
2017-07-07
34
2017-07-07
50
2017-07-08
18
2017-07-08
10
Badura Matylda
Klub Jeździecki Profit
2017-07-07
3
2017-07-07
2017-07-08
3
2017-07-08
2017-07-09
4
Barańska Laura
St. Agro-Aves Gajewniki
2017-07-07
33
2017-07-07
35
2017-07-08
42
2017-07-09
28
Batruch Katarzyna
Szwadron Niepołomice
ACANI BEJ (181)
2017-07-08
6
2017-07-08
2017-07-09
10
Biały Zuzanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-07-07
10
2017-07-07
2017-07-08
15
2017-07-08
2017-07-09
24
Bochenek Jakub
SKS KJK Szary Michałowice
2017-07-07
6
2017-07-07
2017-07-08
3
2017-07-08
2017-07-09
2
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
LIROY (98)
2017-07-07
2017-07-07
2017-07-08
8
2017-07-08
13
2017-07-09
4
Brattli Vivian
St. KS KJK Szary Michałowice
ELOMAH (231)
2017-07-07
11
20
2017-07-08
38
2017-07-09
14
30
CLAAS (232)
2017-07-07
14
20
2017-07-08
4
100
2017-07-09
29
Bzdok Joanna
KJK Szary Michałowice
PEPOL (260)
2017-07-07
5
2017-07-07
Chentkowski Tomasz
KJ Welt Opypy
2017-07-07
78
2017-07-08
23
2017-07-09
40
CANDOR (192)
2017-07-07
9
25
2017-07-08
9
2017-07-09
12
Cieślar Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
POETIN (216)
2017-07-07
7
100
2017-07-07
1
1200
2017-07-08
16
2017-07-09
6
750
Ćwikło Małgorzata
WLKS Krakus
2017-07-07
57
2017-07-09
27
2017-07-07
6
2017-07-08
5
2017-07-07
2017-07-07
17
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-09
12
Derlatka Kamila
SKF KS Master Film Wilcza Góra
2017-07-07
85
2017-07-07
2017-07-08
69
2017-07-08
2017-07-09
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
JOLLY (59)
2017-07-07
71
2017-07-08
5
100
2017-07-09
20
LA PAZ (160)
2017-07-07
73
2017-07-07
20
2017-07-08
23
2017-07-09
8
100
COMMAND (161)
2017-07-07
35
2017-07-08
11
15
2017-07-09
7
100
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
2017-07-07
40
2017-07-08
34
2017-07-09
20
2017-07-07
72
2017-07-08
52
2017-07-09
48
Dominik Róża
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
DAZ (145)
2017-07-07
53
2017-07-08
1
400
2017-07-09
2
750
Drabczyk Izabella
RC Riding Center Sosnowice
SALONIKI (195)
2017-07-07
33
2017-07-08
54
2017-07-09
27
Drewiczewska Agata
WLKS KRAKUS
LUCILLA (116)
2017-07-07
1
2017-07-07
6
2017-07-08
34
2017-07-08
2017-07-09
8
Drozd Beniamin
KJ Leśna Wola
2017-07-07
38
2017-07-07
22
2017-07-08
12
25
2017-07-09
10
30
Fejdych Julia
Klub Jazdy Konnej Romico
SEUL M (239)
2017-07-07
3
2017-07-07
13
2017-07-07
2017-07-08
36
2017-07-08
2017-07-09
Feliksiewicz Iwona
Szwadron Niepołomice
ONIL (172)
2017-07-07
60
2017-07-07
77
2017-07-08
22
2017-07-08
19
2017-07-09
Feliksiewicz Iwona
Szwadron Niepołomice
QUANTICO (174)
2017-07-07
46
2017-07-07
2017-07-08
33
2017-07-08
2017-07-09
34
Feliksiewicz Iwona
Szwadron Niepołomice
ACANI BEJ (181)
2017-07-07
13
2017-07-07
Ferdyn Magdalena
Klub Jeździecki Zbrosławice
CANTANIS (250)
2017-07-07
66
2017-07-07
7
2017-07-08
8
2017-07-09
4
2017-07-09
100
Fetkova Barbora
JS Polet Trebostovo
GEN (52)
2017-07-07
21
2017-07-07
61
2017-07-08
41
2017-07-09
16
30
Gajdzik Roxana
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GADIA (65)
2017-07-07
7
2017-07-07
49
2017-07-08
28
2017-07-08
41
Gawałek Julia
Elizar
2017-07-08
13
2017-07-08
2017-07-07
3
2017-07-07
55
2017-07-08
5
2017-07-08
7
50
2017-07-09
11
30
Gawałek Stanisława
Elizar
2017-07-07
30
2017-07-07
6
2017-07-09
6
Gronkowski Marcin
KJK Fabrex
FAROUGE (178)
2017-07-07
15
2017-07-07
28
2017-07-08
3
2017-07-08
1
2017-07-09
13
Grundkowska Monika
WLKS Krakus Kraków
DHAHA (233)
2017-07-07
4
400
2017-07-08
2
1000
2017-07-09
4
1500
Grutza Gerard
KJ Zbrosławice
CARENZA (35)
2017-07-07
9
20
2017-07-07
8
100
2017-07-08
29
2017-07-09
17
2017-07-07
32
2017-07-07
15
2017-07-08
19
2017-07-09
11
2017-07-07
64
2017-07-09
31
2017-07-07
9
2017-07-08
4
Grzywna Bernard
Szwadron Niepołomice
MEFISTO (173)
2017-07-07
8
2017-07-07
74
2017-07-08
26
2017-07-08
50
2017-07-09
10
Gutorska Maja
KJ SO Łąck
AROMAT (253)
2017-07-07
45
2017-07-07
2017-07-08
5
2017-07-09
28
Gwoździewicz Kaja
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
CYRUS (126)
2017-07-07
65
2017-07-07
69
2017-07-08
37
2017-07-08
54
2017-07-09
51
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
ZENO S (134)
2017-07-07
82
2017-07-08
38
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2017-07-07
41
2017-07-07
25
2017-07-08
13
2017-07-08
49
2017-07-09
Hosak Stanislav
Hrebcin HF Zivotice
2017-07-07
16
2017-07-08
11
2017-07-09
2017-07-07
2017-07-07
46
2017-07-08
33
2017-07-09
19
2017-07-07
10
20
2017-07-08
8
100
2017-07-09
39
Hrušková Diana
JK Opava Kateřinky
2017-07-07
70
2017-07-07
44
2017-07-08
26
2017-07-09
31
Humplík Pavel
JK Opava-Kateřinky
ESPRI (29)
2017-07-07
56
2017-07-07
42
2017-07-08
2017-07-09
28
Janota Dawid
KJK Romico Żywiec
2017-07-07
69
2017-07-07
2017-07-08
46
2017-07-08
45
2017-07-09
46
2017-07-07
18
2017-07-08
67
2017-07-09
12
Janota Natalia
KJK Romico Żywiec
APOLLO (224)
2017-07-08
40
2017-07-09
38
2017-07-07
8
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
CHERIE S (254)
2017-07-07
29
2017-07-07
65
2017-07-08
30
2017-07-08
55
2017-07-09
25
BINGO (255)
2017-07-07
18
2017-07-07
14
2017-07-08
11
2017-07-08
66
2017-07-09
53
Jędras Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-07-07
24
2017-07-07
2017-07-08
24
2017-07-08
2017-07-09
5
Jodłowska Elżbieta
WLKS Krakus Swoszowice
2017-07-07
4
2017-07-07
2017-07-08
2
2017-07-08
40
2017-07-09
1
Kądzielawa Krystyna
kjk szary michałowice
2017-07-07
31
2017-07-07
2017-07-08
51
2017-07-08
63
2017-07-09
5
Kapcia Julia
KJK Szary Michałowice
2017-07-07
39
2017-07-08
17
COSTELLO (210)
2017-07-07
38
2017-07-08
36
Karbownik Alicja
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (92)
2017-07-07
38
2017-07-08
42
2017-07-09
7
Kawa Aleksandra
KJ Facimiech
OSTIANA (227)
2017-07-07
20
20
2017-07-08
2017-07-09
48
Kawa Katarzyna
WLKS Krakus
2017-07-07
41
2017-07-08
22
2017-07-09
43
Kaźmierczak Adam
KJ Leśna Wola
ERATO (120)
2017-07-07
42
2017-07-07
18
2017-07-08
4
200
2017-07-08
12
2017-07-09
12
2017-07-07
16
2017-07-07
2017-07-07
2017-07-08
2017-07-08
48
2017-07-08
2017-07-09
33
2017-07-07
5
2017-07-07
49
2017-07-07
19
2017-07-08
30
2017-07-09
Kieljan-Mączka Katarzyna
jks pogórze glinik zaborowski
2017-07-07
24
2017-07-08
44
2017-07-08
42
2017-07-09
37
Knutsen John Gunvar
kjkrolmet
2017-07-07
3
500
2017-07-08
1
1200
2017-07-09
1
4000
2017-07-07
37
2017-07-07
15
2017-07-08
32
2017-07-08
18
2017-07-09
7
150
2017-07-07
44
2017-07-07
36
2017-07-08
25
2017-07-08
14
2017-07-09
23
FERRARI (33)
2017-07-07
42
2017-07-07
36
2017-07-08
52
2017-07-08
59
2017-07-09
17
Kościelna Aleksandra
KJK Szary Michałowice
REDAKTA (213)
2017-07-07
61
2017-07-07
2017-07-08
16
2017-07-08
65
2017-07-09
45
Kościelna Magdalena
ROXY (215)
2017-07-07
48
2017-07-07
2017-07-08
43
2017-07-08
57
2017-07-09
42
Kościelniak Natalia
WLKS Krakus
VIVALDI (234)
2017-07-07
16
20
2017-07-07
29
2017-07-08
21
2017-07-09
3
500
CANTORA (235)
2017-07-07
13
2017-07-08
53
2017-07-09
16
Kosmol Oliwia
Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2017-07-07
17
2017-07-07
48
2017-07-08
30
2017-07-09
44
2017-07-07
52
2017-07-08
32
2017-07-09
5
200
2017-07-08
51
2017-07-09
31
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2017-07-07
68
2017-07-07
79
2017-07-08
48
2017-07-08
58
2017-07-09
49
2017-07-07
27
2017-07-07
1
2017-07-08
6
2017-07-09
5
2017-07-09
200
2017-07-07
11
2017-07-07
4
100
2017-07-08
9
2017-07-08
34
2017-07-09
35
2017-07-07
50
2017-07-07
70
2017-07-08
28
2017-07-09
21
2017-07-07
4
2017-07-07
45
2017-07-08
4
2017-07-08
48
2017-07-09
27
Kowalczyk Franciszek
KJ Chrobry Warszawa
HOPPER (79)
2017-07-07
34
2017-07-08
5
2017-07-09
3
2017-07-09
100
GARLAND (80)
2017-07-07
41
2017-07-08
57
2017-07-09
53
HARRY (81)
2017-07-07
47
2017-07-07
2017-07-08
2017-07-09
Kownacka Klaudia
WLKS Krakus Swoszowice
2017-07-07
2017-07-07
2017-07-08
11
2017-07-08
54
2017-07-09
34
DINAR (96)
2017-07-07
49
2017-07-07
47
2017-07-08
41
2017-07-08
36
2017-07-09
24
Koza Lukasz
Klub Jezdziecki Trachy Sosnicowice
2017-07-07
10
2017-07-09
8
2017-07-07
3
2017-07-08
2
IMIRO VDH (197)
2017-07-07
23
2017-07-07
10
2017-07-08
8
2017-07-07
31
2017-07-07
11
25
2017-07-08
14
15
2017-07-08
14
2017-07-09
23
Koza Paulina
KJ Trachy Gliwice
TIK TAK (251)
2017-07-07
48
2017-07-07
13
25
2017-07-08
44
2017-07-08
10
25
2017-07-09
14
MAKUBA 21 (252)
2017-07-07
60
2017-07-07
39
2017-07-08
4
2017-07-08
58
2017-07-09
22
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2017-07-07
21
20
2017-07-08
3
200
2017-07-09
1
1000
CARLO 7 (171)
2017-07-07
15
20
2017-07-07
21
2017-07-09
3
750
Krawczyk Anna
WLKS Krakus
SIMI (124)
2017-07-08
39
2017-07-08
34
2017-07-09
26
Kruczek Anna
Klub Jazdy Konnej Romico
2017-07-07
7
2017-07-07
2017-07-08
2017-07-09
Krzanowska Adrianna
Klub Jazdy Konnej Romico
2017-07-07
2017-07-08
19
2017-07-08
2017-07-09
17
RUSH R (245)
2017-07-07
68
2017-07-08
55
2017-07-09
37
REPLAY R (246)
2017-07-07
56
2017-07-08
70
2017-07-07
6
2017-07-08
7
2017-07-09
8
2017-07-09
100
Krzeczowska Małgorzata
St. KS KJK Szary Michałowice
CON CHIRA (128)
2017-07-07
6
100
2017-07-08
17
2017-07-09
WONTENDRA (129)
2017-07-07
9
2017-07-08
13
2017-07-09
15
Kubik Natalia
JKS Czanki
JACKONDER (137)
2017-07-07
8
2017-07-07
2017-07-08
10
2017-07-08
2017-07-09
3
Kulej Oliwia
Jeździecki Klub Sportowy Cwał
2017-07-07
58
2017-07-07
2017-07-08
32
2017-07-08
23
2017-07-09
35
Kułaga Aleksandra
KJ Profit
PALINERO (221)
2017-07-07
1
2017-07-07
7
2017-07-08
2
2017-07-08
7
2017-07-09
6
Kułaga Karolina
KJ Profit
NIRWANA (217)
2017-07-07
51
2017-07-08
30
2017-07-09
2017-07-07
1
2017-07-07
2017-07-08
2017-07-07
4
2017-07-07
80
2017-07-08
38
2017-07-08
39
2017-07-09
45
2017-07-07
20
2017-07-07
62
2017-07-08
49
2017-07-08
68
2017-07-09
4
Kustosz Anna
KJK Szary Michałowice
PEPOL (260)
2017-07-08
6
2017-07-08
Kut Bartosz
UKJ Lalin
DARCO J (185)
2017-07-07
34
2017-07-07
51
2017-07-08
39
2017-07-09
KOLIBRA (259)
2017-07-07
43
2017-07-07
43
2017-07-08
55
2017-07-08
61
2017-07-09
50
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2017-07-07
57
2017-07-07
52
2017-07-08
21
2017-07-08
25
2017-07-09
24
AMARETTO (187)
2017-07-07
2
2017-07-07
54
2017-07-08
20
2017-07-08
29
2017-07-09
33
2017-07-07
46
2017-07-07
23
2017-07-08
18
2017-07-08
2017-07-09
16
Lamich Karel
KJ Opava Katerinky
2017-07-07
52
2017-07-08
56
2017-07-08
28
2017-07-09
8
E-BLUE (27)
2017-07-07
50
2017-07-07
43
2017-07-08
2017-07-09
2017-07-07
13
20
2017-07-07
36
2017-07-08
35
2017-07-09
24
Lampart Oliwia
Pszczyński LKJ Plessówka Łąka
LUCY (94)
2017-07-07
5
2017-07-07
66
2017-07-08
44
2017-07-08
2017-07-09
11
Langer Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
ORIANA (241)
2017-07-07
14
2017-07-07
2017-07-08
10
2017-07-08
2017-07-09
3
Lech Marcelina
SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
2017-07-07
1
2017-07-07
2017-07-08
35
2017-07-08
32
2017-07-09
1
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2017-07-07
2
500
2017-07-09
1
1500
2017-07-07
2017-07-08
6
50
2017-07-09
30
2017-07-07
12
20
2017-07-08
43
2017-07-09
47
Lis Wiktoria
KJ Trachy Sośnicowice
2017-07-07
25
20
2017-07-07
27
2017-07-08
46
2017-07-08
37
2017-07-09
41
Łabudzik Olga
St. KS KJK Szary Michałowice
BURBON (236)
2017-07-07
20
2017-07-08
47
2017-07-09
32
NORTON (237)
2017-07-07
86
Martynkova Anezka
v
LUISA (42)
2017-07-07
22
2017-07-07
19
20
2017-07-08
25
2017-07-09
46
Mateja Aleksandra
KJ Leśna Wola
2017-07-07
42
2017-07-07
2017-07-08
52
2017-07-08
2017-07-09
25
Michalik Angelika
PROFIT Orzesze
2017-07-07
12
2017-07-07
2017-07-08
1
2017-07-08
2017-07-09
9
KASZTAN (100)
2017-07-07
9
2017-07-07
2017-07-08
4
2017-07-08
2017-07-09
2
Motyl Sophia
KJ Leśna Wola
NIHET (225)
2017-07-07
52
2017-07-07
64
2017-07-08
39
2017-07-09
11
Nagórka Katarzyna
KJ Trachy
2017-07-07
53
2017-07-07
55
2017-07-08
21
2017-07-08
37
2017-07-09
36
Nagórka Kevin
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2017-07-07
40
2017-07-07
31
2017-07-08
2017-07-08
26
2017-07-09
30
Nagórka Kevin
KJ Trachy
2017-07-07
43
2017-07-07
17
2017-07-08
27
2017-07-09
21
Nowak Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-07-07
26
2017-07-07
29
2017-07-08
22
2017-07-09
56
Nowak Grzegorz
FKJK Zatoka
LARINA (53)
2017-07-07
1
350
2017-07-07
4
200
2017-07-08
13
25
2017-07-09
5
400
2017-07-07
28
2017-07-07
8
100
2017-07-08
5
300
2017-07-09
2
3000
2017-07-07
16
2017-07-07
58
2017-07-08
9
15
2017-07-09
49
Nurkowska Agnieszka
KJ Avanti
CORNVILLE (200)
2017-07-07
26
2017-07-08
43
2017-07-09
Okła Krzysztof
Kielecki KJ
BELLADINA (143)
2017-07-07
12
2017-07-07
ELLYETTE (203)
2017-07-07
15
2017-07-07
2017-07-08
50
2017-07-08
2017-07-09
20
2017-07-07
32
2017-07-07
23
20
2017-07-08
31
2017-07-09
30
2017-07-07
4
2017-07-08
2
2017-07-09
1
2017-07-09
1000
2017-07-07
62
2017-07-07
8
2017-07-08
9
2017-07-07
62
2017-07-07
12
25
2017-07-08
24
2017-07-09
22
2017-07-07
83
2017-07-08
6
100
Olech Grażyna
Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
2017-07-07
3
2017-07-07
61
2017-07-08
1
2017-07-08
33
Orlovová Lucia
JK Baník Ostrava
2017-07-07
49
2017-07-08
28
2017-07-09
23
CARIMA (229)
2017-07-07
54
2017-07-07
40
2017-07-08
35
2017-07-09
18
Ornat Albert
KJK Szary Michałowice
2017-07-08
47
2017-07-09
29
2017-07-07
39
2017-07-08
59
2017-07-09
32
Ostrowska Julia
Polski Polo Klub Warszawa
2017-07-07
12
2017-07-08
15
2017-07-09
9
2017-07-07
45
2017-07-07
16
2017-07-08
20
2017-07-09
4
500
Pawlas Martyna
JKS Equi Verso Jastrzebie Zdrój
2017-07-07
47
2017-07-07
59
2017-07-08
2
2017-07-08
2
Pawłowska Zuzanna
Kjk ELIZAR
ENIGMA (84)
2017-07-07
16
2017-07-07
2017-07-08
7
2017-07-08
2017-07-09
22
Petrovová Alexandra
SR Horse managemenr
ESTELLE (58)
2017-07-07
18
2017-07-07
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-07
58
2017-07-07
30
Piętka Dagmara
Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2017-07-07
10
25
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
OLIMPIA (242)
2017-07-07
4
2017-07-07
2017-07-08
5
2017-07-08
2017-07-09
3
Pietryszyn Aleksandra
KJ Profit Orzesze
2017-07-07
9
2017-07-07
2017-07-08
4
2017-07-08
2017-07-09
1
AMANITA (209)
2017-07-07
9
2017-07-07
9
2017-07-08
11
2017-07-08
27
2017-07-09
9
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Profit Orzesze
PLANETA (147)
2017-07-07
19
2017-07-07
44
2017-07-08
42
2017-07-08
35
2017-07-09
7
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (112)
2017-07-07
68
2017-07-07
2017-07-08
38
2017-07-08
2017-07-09
2
WIMELLA (113)
2017-07-07
10
2017-07-07
75
2017-07-08
8
2017-07-08
56
2017-07-09
4
Płatos Jarosław
KJ Galop Kozienice
2017-07-07
23
2017-07-07
29
2017-07-08
9
2017-07-08
7
2017-07-09
41
Pszowski Kamil
Klub Jeździecki Metpol Grodziec
2017-07-07
51
2017-07-07
2017-07-08
19
2017-07-08
2017-07-09
6
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
Avanti Opole
2017-07-07
6
50
DENDRYT (12)
2017-07-07
15
2017-07-07
2
2017-07-08
4
2017-07-09
6
2017-07-09
500
2017-07-07
5
100
2017-07-07
30
2017-07-08
5
100
2017-07-09
8
100
Rokita Kamila
WLKS Krakus Kraków
FEMKE (230)
2017-07-07
59
2017-07-07
34
2017-07-08
40
2017-07-09
34
Rozenberg Monika
Klub Jeździecki Zbrosławice
CLAVEL (155)
2017-07-07
14
2017-07-07
55
2017-07-08
20
2017-07-08
2017-07-09
29
Seroka Anna
Largo Sp. z o. o.
PHENIX (158)
2017-07-07
14
2017-07-08
2017-07-09
10
2017-07-07
5
300
2017-07-08
10
2017-07-09
10
Shalohin Andrei
FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
2017-07-07
35
2017-07-09
14
2017-07-07
11
2017-07-08
6
ISCO (152)
2017-07-07
56
2017-07-09
13
2017-07-07
4
2017-07-08
10
IOWA (153)
2017-07-07
36
2017-07-09
18
2017-07-07
2
2017-07-08
7
2017-07-07
7
50
2017-07-08
2
300
2017-07-08
3
300
2017-07-09
4
200
Śliż Kinga
KJ Profit
CICHY (166)
2017-07-07
54
2017-07-07
17
2017-07-08
12
2017-07-08
2017-07-09
15
Słodczyk Dominik
KJ Zbrosławice
2017-07-07
35
2017-07-07
6
200
2017-07-08
14
2017-07-09
11
2017-07-07
25
2017-07-07
10
2017-07-08
2
500
2017-07-08
2017-07-09
9
DRAKO (72)
2017-07-07
5
2017-07-08
1
2017-07-09
7
2017-07-09
200
2017-07-07
3
200
2017-07-07
50
2017-07-08
15
2017-07-09
25
2017-07-09
Śmietanka Aleksandra
KJ Galop Kozienice
2017-07-09
9
2017-07-07
1
2017-07-08
1
Sokalska Nina
KJ PROFIT
WIRUS (138)
2017-07-07
2
2017-07-07
2017-07-08
1
2017-07-08
2017-07-09
1
2017-07-07
2017-07-07
2017-07-08
2017-07-08
2017-07-09
Sołtys Sandra
WLKS Krakus
JULIEN (156)
2017-07-07
63
2017-07-08
13
15
2017-07-09
44
Sopková Jana
JK Slávua Košice
2017-07-07
28
2017-07-08
20
2017-07-09
38
Sopkovic Robert
SR Horse managemenr
ESTELLE (58)
2017-07-09
19
FRIEDA (60)
2017-07-07
41
2017-07-07
65
2017-07-08
62
2017-07-08
45
2017-07-09
50
CONNORA (61)
2017-07-07
21
2017-07-07
59
2017-07-07
2017-07-08
31
2017-07-08
2017-07-09
21
Sordyl Łukasz
WLKS Krakus
STELINUS (140)
2017-07-07
6
2017-07-07
19
2017-07-08
12
2017-07-08
2017-07-09
7
CONTENTO (165)
2017-07-07
40
2017-07-07
81
2017-07-08
50
2017-07-08
53
2017-07-09
54
Sorokina Olga
FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
2017-07-07
38
2017-07-09
16
2017-07-07
7
2017-07-08
3
2017-07-07
26
2017-07-07
23
2017-07-08
22
2017-07-08
49
2017-07-09
33
CORINA (150)
2017-07-07
5
100
2017-07-07
7
200
2017-07-08
4
400
2017-07-09
7
650
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus
CONNORCA (162)
2017-07-07
37
2017-07-07
27
2017-07-08
17
2017-07-09
19
Stachurska Izabela
BELLADINA (143)
2017-07-08
5
2017-07-08
23
2017-07-09
Stęchły Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-07-07
5
2017-07-07
5
2017-07-08
21
2017-07-08
47
2017-07-09
55
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (146)
2017-07-07
64
2017-07-08
24
2017-07-09
52
Świtoń Jagna
KJK Solka
KORAL (136)
2017-07-07
51
2017-07-07
2017-07-08
15
15
2017-07-09
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-07-07
2
2017-07-08
29
2017-07-09
15
2017-07-09
51
GUIDAM (54)
2017-07-08
31
2017-07-09
39
LUCIANO (261)
2017-07-09
18
Szlufik Aniela
Tuszyński KJ Garbówek
2017-07-07
20
2017-07-08
24
2017-07-09
20
Szotek Dominika
KJ Trachy Sośnicowice
RASZKA (163)
2017-07-07
11
2017-07-07
2017-07-08
17
2017-07-08
2017-07-09
23
COFFEE 23 (164)
2017-07-07
22
2017-07-07
57
2017-07-08
16
2017-07-08
37
2017-07-09
3
Szpak Iga
LKJ OLIMP Prudnik
EUMARA (108)
2017-07-07
22
20
2017-07-07
24
2017-07-08
33
2017-07-09
25
2017-07-07
2017-07-07
84
2017-07-08
15
2017-07-08
51
2017-07-09
14
GRASZKA (110)
2017-07-07
22
2017-07-07
2017-07-08
9
2017-07-08
2017-07-09
5
WICHAWA (111)
2017-07-07
2017-07-08
Szydłowska Julia
Klub Jazdy Konnej Romico
2017-07-07
67
2017-07-07
2017-07-08
27
2017-07-09
26
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
ALINA (92)
2017-07-07
18
20
2017-07-08
2017-07-07
17
20
2017-07-08
18
NEMIROFF (182)
2017-07-07
8
50
2017-07-07
39
2017-07-08
16
2017-07-09
13
FIDELIO (183)
2017-07-07
13
2017-07-08
3
500
2017-07-09
5
1000
Urbaníková Elizabeth
JK Baník Ostrava
CAMPILLA (226)
2017-07-07
60
2017-07-07
31
2017-07-08
2017-07-09
Wągrodzka Róża
KJ Chrobry Warszawa
CHAGAL (78)
2017-07-07
25
2017-07-07
19
2017-07-08
53
2017-07-08
12
2017-07-09
47
Walaszek Rafał
WLKS Krakus
LADA (114)
2017-07-07
53
2017-07-07
76
2017-07-08
6
2017-07-08
40
2017-07-09
42
FREDERIK (115)
2017-07-07
7
2017-07-07
27
2017-07-08
27
2017-07-08
36
2017-07-09
36
Walaszek Rafał
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
SIMI (124)
2017-07-07
21
2017-07-07
63
Wójcik Magdalena
Kjk ELIZAR
ZGODA (83)
2017-07-07
11
2017-07-07
46
2017-07-08
8
2017-07-08
46
2017-07-09
43
Wojda Magdalena
JKS EQUI VERSO Jastrzębie Zdrój
RINGO (248)
2017-07-07
8
2017-07-07
2017-07-08
7
2017-07-08
Zalewski Radosław
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-07-07
3
300
2017-07-07
11
2017-07-08
7
100
2017-07-08
8
100
2017-07-09
3
2300
2017-07-07
1
750
2017-07-07
2
1000
2017-07-08
7
200
2017-07-09
8
600
CASALINA (257)
2017-07-07
24
20
2017-07-08
8
50
2017-07-09
6
100
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
ENRICO (91)
2017-07-07
28
2017-07-07
67
2017-07-08
29
2017-07-08
60
2017-07-09
40
Zarębska Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-07-07
32
2017-07-07
2017-07-08
14
2017-07-08
2017-07-09
10
Zdrzalik Malwina
KJ Galop Kozienice
QUIDAMOS (249)
2017-07-07
63
2017-07-07
30
2017-07-08
45
2017-07-08
64
2017-07-09
52
Zejer Zuzanna
niezrzeszona
2017-07-07
2
2017-07-07
2017-07-08
8
2017-07-08
2017-07-09
17
Ziębicki Michał
St. KS KJK Szary Michałowice
2017-07-08
12
15
2017-07-09
12
30
GUESS (34)
2017-07-08
26
2017-07-09
13
30
Zila Zdenek
Meridian team
2017-07-07
26
2017-07-08
42
2017-07-09
9
30
TREND (44)
2017-07-07
14
25
2017-07-08
6
200
2017-07-09
6
300
LYNDROS (45)
2017-07-07
3
2017-07-08
3
2017-07-09
2
2017-07-09
750
LIMIT (46)
2017-07-07
33
2017-07-08
1
750
2017-07-09
18
Złocki Krzysztof
RC Riding Center Sosnowice
HOKY J (193)
2017-07-07
44
2017-07-08
2017-07-09
32
MEDAL (194)
2017-07-07
45
2017-07-08
9
25
2017-07-09
2
1200
Zmorek Damian
Klub Jeździecki Welt Opypy