Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:19:19
2017-06-08 23:39:42
Julia Gojny DAKOTA
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:19:35
2017-06-08 23:30:05
Karina Gajda CZADOR
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
  • 1x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
  • 1x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:19:45
2017-06-08 22:19:10
Magdalena Wójcik ZGODA
  • 1x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:20:01
2017-06-08 22:18:37
Jaga Silarska WERKA
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:20:17
2017-06-08 22:17:56
Jennifer Lewandowska FOUR ROSES
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:20:29
2017-06-08 22:17:13
Julia Gawałek FREE STAR
  • 1x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:20:39
2017-06-08 21:21:29
Paulina Wirska BLACK CAT
  • 1x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
  • 2x 5/L/Klasy L - egzaminacyjny art.6 PZJ
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:20:56
2017-06-08 20:52:35
Sylwia Nejfeld HANTER
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:21:06
2017-06-08 20:41:53
Daria Kania HANTER
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:21:22
2017-06-08 12:31:16
Martyna Grobelny FRIDA
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:21:36
2017-06-08 10:15:34
Kamil Puliński IRIANE
  • 2x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:21:47
2017-06-08 09:50:53
Nadia Kancelista HANKEE DOODLE
  • 2x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:21:59
2017-06-08 08:29:54
Natalia Więzik KROSS
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:22:08
2017-06-08 08:29:34
Paulina Ciemała R-LUBICZ
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:19:30
2017-06-08 00:13:28
Małgorzata Szczugiel ENFILD
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:19:52
2017-06-07 22:15:54
Klara Gierek PRIMA APRILIS W
  • 1x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
  • 2x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:20:12
2017-06-07 20:24:20
Julia Widuch BUTTERFLY
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:20:33
2017-06-07 19:10:13
Marlena Rogosz DEN-LADY
  • 1x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:21:02
2017-06-07 18:46:47
Izabela Jurczyk IMPERIA
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:21:23
2017-06-07 18:40:03
Diana Jurczyk IMPERIA
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:21:43
2017-06-07 18:29:56
Diana Jurczyk HORPYNA
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:22:06
2017-06-07 17:53:21
Marta Badaj SYMPATIA
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:22:29
2017-06-07 13:56:41
Waldemar Wojtyczka AWANGARDA W
  • 1x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:22:48
2017-06-07 13:55:56
Magdalena Pinocy LORD II W
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 7/N/Klasy N dwufazowy art 274,5,2 - o Puchar Starowty Żywieckiego oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:23:06
2017-06-07 02:50:14
Edyta Karawan AVIATOR
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:23:24
2017-06-06 22:55:40
Joanna Stebel SFERA II
  • 1x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:23:52
2017-06-06 21:09:48
Weronika Serek LOVE ME R
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:24:09
2017-06-06 20:51:26
Anna Haczek DERWISZ
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:24:27
2017-06-06 19:18:57
Iwona Dunat SELEKCJA
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 7/N/Klasy N dwufazowy art 274,5,2 - o Puchar Starowty Żywieckiego oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:24:45
2017-06-06 19:18:22
Natalia Karcz CEKIN
  • 1x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
  • 2x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:25:05
2017-06-06 19:18:02
Klaudia Talar POLO
  • 1x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
  • 2x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:25:26
2017-06-06 19:17:21
Zuzanna Janczak MISTI
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:25:44
2017-06-06 19:16:53
Sara Kowalczyk BART
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:26:11
2017-06-06 19:16:36
Sylwia Kamińska KORA
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:01:36
2017-06-06 07:25:53
Emilia Helbrecht LUKAS
  • 2x 5/L/Klasy L - egzaminacyjny art.6 PZJ
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:01:56
2017-06-05 21:57:28
Krzysztof Widzyk KENZO
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 7/N/Klasy N dwufazowy art 274,5,2 - o Puchar Starowty Żywieckiego oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:02:19
2017-06-05 21:56:52
Zuzanna Kamińska HIPIS
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:02:41
2017-06-05 21:56:08
Katarzyna Siwiec AMOR D
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:03:08
2017-06-05 21:55:18
Natalia Górny BRAWURA GOLD
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:03:30
2017-06-05 15:25:02
Roksana Kręcina GODNY PAN
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:04:01
2017-06-05 10:47:53
Justyna Kapala ALEGRO
  • 1x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
  • 2x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:04:24
2017-06-05 07:59:31
Magdalena Meller HALIDO
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 7/N/Klasy N dwufazowy art 274,5,2 - o Puchar Starowty Żywieckiego oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:05:04
2017-06-05 06:56:04
Monika Piech HETMAN
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 7/N/Klasy N dwufazowy art 274,5,2 - o Puchar Starowty Żywieckiego oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:05:28
2017-06-05 06:51:51
Kaja Pietraszko OLIMPIA
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:05:55
2017-06-05 06:45:42
Julia Szydłowska VARADERO R
  • 1x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
  • 2x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:06:18
2017-06-05 06:42:54
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
  • 2x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 16:06:43
2017-06-05 06:42:08
Anna Kruczek EVENBOER'S YOERI
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 22:51:18
2017-06-03 23:27:52
Anna Pęciak SOJUSZNIK
  • 1x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
  • 1x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 22:50:35
2017-06-03 20:12:59
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 16:56:19
2017-06-01 09:50:02
Maria Dzida ULTRA P
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
  • 2x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 16:57:52
2017-06-01 08:56:41
Angelika Jaskula ROMINA
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 16:57:24
2017-06-01 08:56:17
Gabriela Kłapacz ROMINA
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 16:58:26
2017-05-31 23:29:08
Julia Janosz URGENT GOLD
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
  • 1x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 16:59:02
2017-05-31 23:16:23
Wiktoria Janosz BLANKA
  • 1x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
  • 1x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 16:59:29
2017-05-31 08:39:21
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 7/N/Klasy N dwufazowy art 274,5,2 - o Puchar Starowty Żywieckiego oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 16:59:58
2017-05-30 15:17:21
Wiktoria Śliwka JAMAL
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:00:46
2017-05-29 14:33:12
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 7/N/Klasy N dwufazowy art 274,5,2 - o Puchar Starowty Żywieckiego oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:01:28
2017-05-29 10:45:00
Paula Anna Kaczmarczyk JAKA CUDNA
  • 1x 4/L/Klasy L zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Nagrodę sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:26:32
2017-05-29 09:30:54
Marta Sitek APLAUZ
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
  • 2x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:26:54
2017-05-29 09:22:35
Maja Dreger K-NICO
  • 1x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
  • 2x 3/LL/Klasy LL zwykły art. 238,2,1 regionalna - o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:02:59
2017-05-28 19:37:51
Monika Duda EMBASSY BASSY
  • 1x 6/P/Klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269,5 - o Puchar Burmistrza Miasta Żywiec oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
  • 1x 7/N/Klasy N dwufazowy art 274,5,2 - o Puchar Starowty Żywieckiego oraz nagrodę Sklepu Jeździeckiego Skoczek
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:03:28
2017-05-25 22:34:25
Masza Galocz JESSI
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:04:00
2017-05-25 21:19:45
Stefania Sowa MAK
  • 2x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-03 17:04:28
2017-05-25 21:18:46
Klaudia Fiołek GRAM
  • 1x 1/60 cm/Mój pierwszy raz do 60 cm zwykły art. 238,2,1
  • 2x 2/LL/klasa LL do 80cm zwykły art. 238,2,1 - towarzyski amatorzy
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Szczugiel Małgorzata niezrzeszony
S
brak
2. Badaj Marta BPK
1997 (MJ.)
Brak
3. Chlipała Barbara
4. Ciemała Paulina Brak
1997 (MJ.)
Brak
5. Dreger Maja KJK Solka Miedzyrzecze
2004 (JM.)
O044372
6. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
7. Dzida Maria LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O039207
8. Fiołek Klaudia brak
2003 (JM.)
brak
9. Gajda Karina Kj Profit
S
O024433
10. Galocz Masza brak
2005 (JM.)
brak
11. Gawałek Julia Elizar
2001 (J.)
O033416
12. Gierek Klara Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2005 (JM.)
O037079
13. Gojny Julia bpk
1999 (J.)
brak
14. Górny Natalia Niezrzeszona
2003 (JM.)
brak
15. Haczek Anna bpk
2002 (JM.)
brak
16. Helbrecht Emilia Kjk romico
2004 (JM.)
O024619
17. Janczak Zuzanna JKS Kasztanka
1998 (MJ.)
O037076
18. Janosz Julia Hipodrom Five Oaks
2002 (JM.)
brak
19. Janosz Wiktoria Kasztanka
1997 (MJ.)
brak
20. Jaskula Angelika bpk
S
brak
21. Jurczyk Diana BRAK
S
O041397
22. Jurczyk Izabela Brak
S
brak
23. Kamińska Sylwia JKS Kasztanka
2000 (J.)
brak
24. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka Żywiec
2005 (JM.)
brak
25. Kania Daria bez przynależności klubowej
2002 (JM.)
brak
26. Kapala Justyna PLKJ PLESSóWKA
1997 (MJ.)
O025744
27. Karawan Edyta Kasztanka
S
brak
Brak
28. Karcz Natalia JKS Kasztanka
1997 (MJ.)
O044983
29. Kłapacz Gabriela bpk
1998 (MJ.)
brak
30. Kowalczyk Sara JKS Kasztanka
1998 (MJ.)
O037074
31. Kruczek Anna Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O041657
32. Langer Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
O040331
33. Lewandowska Jennifer Kjk ELIZAR
2004 (JM.)
O041049
34. Lubszczyk Jakub LJKS Eldorado Świerklany
1999 (J.)
O023908
35. Meller Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
S
O000862
36. Nejfeld Sylwia bez przynależności klubowej
2000 (J.)
brak
37. Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
1996 (MJ.)
O021301
38. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
0015104
39. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (JM.)
brak
40. Pinocy Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Desant
S
O006459
41. Puliński Kamil LKJ Ochaby
S
O003896
42. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (JM.)
O039200
43. Serek Weronika bpk
2001 (J.)
brak
44. Silarska Jaga Kjk ELIZAR
2002 (JM.)
Brak
45. Sitek Marta KJK SOLKA MIĘDZYRZECZE
2001 (J.)
O029061
46. Siwiec Katarzyna JKS Kasztanka Żywiec
S
brak
47. Śliwka Wiktoria bpk
1999 (J.)
brak
48. Sowa Stefania brak
2006 (Mł.)
brak
49. Stebel Joanna LKJ Ochaby
1998 (MJ.)
brak
50. Szulakowski Mikołaj KJTrachy Sośnicowice
51. Szydłowska Julia Klub Jazdy Konnej Romico
2002 (JM.)
O036227
52. Talar Klaudia JKS Kasztanka
1998 (MJ.)
O044982
53. Widuch Julia niezrzeszona
2000 (J.)
brak
54. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka Żywiec
S
O002461
55. Więzik Natalia brak
2004 (JM.)
brak
56. Wirska Paulina KJK Romico
1999 (J.)
4224/17 B
57. Wiśniewska Emilia bpk
2012 (Mł.)
O036701
58. Wójcik Magdalena Kjk ELIZAR
1999 (J.)
Brak
59. Wojtyczka Waldemar Jeździecki Klub Sportowy Desant
S
O003120
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

42

ALEGRO M POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Grey
M: Auforta
O: Sk Ochaby
B: Sk Ochaby
K022522
2.

39

AMOR D SP POL 2013 Wałach siwa F: Czarownik
M: Akacja
O: Katarzyna Siwiec
B: Drwal
brak
3.

25

APLAUZ XO POL 25.05.2000 Wałach siwa F: Pluton
M: Astrate
O: Monika Fojtuch
B: Pandel Jerzy
K012475
4.

26

AVIATOR WLKP POL 2005 Wałach gniada/175 F: Landor S
M: Anatomia
O: Edyta Karawan
B: Janiszewski Jacek
Brak POL007610145805 Brak
5.

22

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Desant
M: Alexandria
O: Waldemar Wojtczka
B: Waldemar Wojtyczka
K023124
6.

34

BART Typ Szlachetny POL 2009 Wałach gniada F: Homer
M: Brzoza
O: Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących
B: Terasa Sass-Firlej
K023176
7.

7

BLACK CAT Małopolska POL 2006 Wałach gniada/165 F: Barok
M: Błyskawica
O: Kinga Kłaptocz- Drapa
B: Bogdan Woźnica
3018/17 B
8.

54

BLANKA Wilekopolak POL 2007 Klacz siwa/170cm F: Dadaj
M: Blaga
O: Beata Janosz
B: Vanessa Warmusz
brak 007 54 01270 07
9.

40

BRAWURA GOLD SP POL 2009 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Marek Siwiec
B: Marek Siwiec
brak
10.

17

BUTTERFLY SP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Berberys
M: Bonanza
O: Anna Cogiel
B: Marek Siwiec
brak
11.

31

CEKIN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kara/170 F: Garson
M: Cemara
O: Tomasz Karcz
B: Rogowski Kazimierz
K023177 POL009670014806
12.

2

CZADOR SP POL 2009 Wałach gniada F: San
M: Cytra
O: Karina Gajda
B: Patrycja Rzychoń
K023481 616009540109509
13.

1

DAKOTA SP POL 2004 Klacz gniada F: Czarownik
M: Dolina
O: Karina Gajda
B: Trzensiok Sebastian
brak 0095340193604
14.

18

DEN-LADY SP POL 2004 Klacz gniada F: Ordan
M: Donata
O: Dorota Rogosz
B: Lech Skrzypek
K020805 POL009680057004
15.

29

DERWISZ Śląska POL 2008 Wałach kara/170 F: Hutor
M: Derkana
O: Aleksandra Będkowska-Biegun
B: Joanna Olszewska
brak
16.

57

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
O: Roman Pawlas
B: A G. Vissers
brak
17.

59

EMBASSY BASSY Hanower GER 2011 Wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
O: Wacław Wiesner
B: brak
K021475 DE431311414811
18.

50

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
O: Artur Wiśniewski
B: Jerzy Dominiak
K022107
19.

15

ENFILD ŚL POL 2009 Wałach kara F: Dragon
M: Esencja
O: Małgorzata Szczugiel
B: Kacperczyk Mateusz
brak
20.

48

EVENBOER'S YOERI Kuc Forest POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Berkhof's Higgledy Piggledy
M: Flashlight
O: Agata Kruczek
B: Holandia
K022650 528018020091063
21.

5

FOUR ROSES CT CZE 2003 Klacz gniada/167 F: Silvio II
M: Runa
O: Stanisława Gawałek
B: Czechy
K018948 203 009 224852703
22.

6

FREE STAR SP POL 09.05.2010 Klacz ciemnogniada/163 F: nintender
M: farina
O: Julia Gawałek
B: diter staniek
brak pol616 009 54 00983 10
23.

62

GRAM Małopolska POL 2005 Wałach kasztanowata/mk: F: Giewont
M: Gemini
O: Alicja Wózniak
B: Joanna Kowal-Stachowiak
brak 616 006 59 00184 05
24.

43

HALIDO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa/174 F: MIRANDUS G
M: HELLADA
O: Magdalena Meller
B: Tadeusz Wolarz OSTRÓW WIELKOPOLSKI
K017658 POL 007 61 11270 04
25.

9

HANTER Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Haftka
O: Dorota Opyd
B: stadnina koni walewice
brak
26.

8

HANTER Małopolskia POL 2009 Wałach gniada F: Hindus
M: Haftka
O: Dorota Opyd
B: stadnina koni Walewice
brak
27.

44

HETMAN SP POL 2006 Wałach F: Emetyt
M: Honda
O: Monika Piech
B: Piech Kazimierz
K012539
28.

38

HIPIS Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Dereń
M: Hańcza
O: Paweł Kamiński
B: Piotr Iskrzycki
brak
29.

20

HORPYNA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/168 F: BIBIGAR
M: HRABINA
O: Ewdard Puchałka
B: Kazimierz Piecha
K021730 POL 006 54 00245 08
30.

19

IMPERIA Typ Szlachetnych POL 2007 Klacz siwa/mk: F: Mores
M: Iluzja
O: Stanisław Budny
B: Stanisław Budny
brak
31.

11

IRIANE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vittorio
M: Tessa
O: Kamil Puliński
B: H.P.E.M Titulaer
brak
32.

56

JAMAL Małopolska POL 2009 Wałach siwa F: Ramadan
M: Judea
O: Wiktoria Śliwka
B: Palczak Lechosław
brak
33.

60

JESSI Małopolska POL 2001 Klacz gniada F: Joker
M: Iluzja
O: Klaudia Nowak
B: Agata Mendrok
brak POL 006 54 00129 01
34.

24

K-NICO SP POL 2010 Wałach tarantowata F: Tabasko
M: Karina
O: Marzena Szubert
B: Zarek Witold
brak
35.

37

KENZO SP POL 2006 Wałach gniada F: Diatos
M: Keny
O: Krzysztof Widzyk
B: Barczyk Henryk
K013050
36.

35

KORA Typ Koń Mały POL 2005 Klacz kara/mk: F: NN
M: NN
O: Magdalena Dziergas
B: NN
brak
37.

13

KROSS Kuc Feliński POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:135 F: King Kong
M: Rosa
O: Paulina Pezda
B: Paulina Pezda
brak
38.

55

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 12548
39.

23

LORD II W SP POL 2008 Wałach gniada F: Desant
M: Lukarna
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016730
40.

28

LOVE ME R Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/164 F: Goofi R
M: Lacerta
O: Weronika Serek
B: Adrianna Krzanowska
brak
41.

36

LUKAS Westfalski POL 2000 Wałach ciemnogniada/174 F: Nn
M: Nn
O: Julia helbrecht
B: Nn
Brak 999540110297
42.

64

Mak F:
M:
O:
B:
43.

61

MAK NN POL 2003 Wałach gniada/mk:155 F: nn
M: nn
O: Barbara Chlipała
B: Janusz Wlezień
brak POL 999 63 00985 03
44.

33

MISTI Małopolska POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Hektor
M: Medira
O: Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących
B: Wanat Piotr
K023175
45.

45

OLIMPIA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: Dutch Capitol
M: Oliwia Life
O: Jan Pietraszko
B: Polska
brak
46.

47

ORIANA Trakeńska POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder II
M: Oliwia Life
O: Dominika Langer
B: Dominika Langer
K016456
47.

32

POLO Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Wałach ciemnogniada/160 F: Czort R
M: Pawanka
O: Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
B: Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu
K012172 POL009540156408
48.

16

PRIMA APRILIS W SP POL 2008 Klacz siwa F: Desant
M: Prunelka
O: Waldemar Wojtyczka
B: Waldemar Wojtyczka
K016046
49.

14

R-LUBICZ Kuc Feliński POL 2006 Wałach tarantowata/kuc:143 F: Lubczyk
M: Rokitnica
O: Paulina Pezda
B: Paulina Pezda
brak
50.

65

Ramirado F:
M:
O:
B:
51.

52

ROMINA SP POL 1993 Klacz kara F: Czubaryk
M: Ramona
O: Angelika Jaskuła
B: SK Nowa Wioska
brak 616 009 64 00196 93
52.

63

Senny Pan F:
M:
O:
B:
53.

27

SFERA II Małopolska POL 2008 Klacz siwa F: Fusain du Defey
M: Sewilla
O: Zakład Usług Leśnych KUBA Józef Kudełka
B: SK Ochaby
brak
54.

49

SOJUSZNIK Małopolska POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Szkrab
M: Salzinia
O: Tomasz Somerla
B: Sk Ochaby
K023788
55.

21

SYMPATIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Salwa
O: Marta Badaj
B: SK Ochaby
Brak
56.

51

ULTRA P Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:148 F: Corleone Z
M: Uncylia Promesa-P
O: Karolina Sajdak Dzida
B: Parkitny Bogdan
K018061 616013670096410
57.

53

URGENT GOLD SP POL 2006 Klacz kara/160cm F: Egipt
M: Urocza
O: Beata Janosz
B: Marek Siwiec
brak 009 57 00754 06
58.

46

VARADERO R SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/mk:156 F: Goofie R/Campari M/Fair Play
M: Viva Ina R / Zeus
O: Patrycja Szydłowska
B: Romuald Hałabuda
K021209
59.

4

WERKA SP POL 1999 Klacz siwa/168 F: Nimroy
M: Wierchowodka
O: Stanisława Gawałek
B: Polska
Brak Pol 009 69 00054 99
60.

3

ZGODA SP POL 1997 Klacz gniada/168 F: Sofix
M: Zaduma
O: Stanisława Gawałek
B: Polska
Brak Pol 009 60 00256 97
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Szczugiel Małgorzata
niezrzeszony
ENFILD (15)
2017-06-10
2017-06-10
19
Badaj Marta
BPK
2017-06-10
11
2017-06-10
5
Chlipała Barbara
Mak (64)
2017-06-10
16
Ciemała Paulina
Brak
2017-06-10
15
2017-06-10
Dreger Maja
KJK Solka Miedzyrzecze
K-NICO (24)
2017-06-10
13
2017-06-10
8
2017-06-10
Duda Monika
LKJ Ochaby
ULTRA P (51)
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-10
9
2017-06-10
6
Dzida Maria
LKJ Ochaby
ULTRA P (51)
2017-06-10
Fiołek Klaudia
brak
GRAM (62)
2017-06-10
4
2017-06-10
16
2017-06-10
Gajda Karina
Kj Profit
CZADOR (2)
2017-06-10
23
2017-06-10
Galocz Masza
brak
JESSI (60)
2017-06-10
2017-06-10
21
2017-06-10
12
Gawałek Julia
Elizar
2017-06-10
1
2017-06-10
3
Gierek Klara
Jeździecki Klub Sportowy DESANT
2017-06-10
Gojny Julia
bpk
DAKOTA (1)
2017-06-10
2017-06-10
24
2017-06-10
Górny Natalia
Niezrzeszona
2017-06-10
20
2017-06-10
2017-06-10
Haczek Anna
bpk
DERWISZ (29)
2017-06-10
18
2017-06-10
2017-06-10
17
2017-06-10
Helbrecht Emilia
Kjk romico
LUKAS (36)
2017-06-10
2017-06-10
Janczak Zuzanna
JKS Kasztanka
MISTI (33)
2017-06-10
2
2017-06-10
15
2017-06-10
Janosz Julia
Hipodrom Five Oaks
2017-06-10
21
2017-06-10
5
Janosz Wiktoria
Kasztanka
BLANKA (54)
2017-06-10
3
2017-06-10
2
Jaskula Angelika
bpk
ROMINA (52)
2017-06-10
1
Jurczyk Diana
BRAK
IMPERIA (19)
2017-06-10
HORPYNA (20)
2017-06-10
1
2017-06-10
2
2017-06-10
Jurczyk Izabela
Brak
IMPERIA (19)
2017-06-10
5
2017-06-10
11
Kamińska Sylwia
JKS Kasztanka
KORA (35)
2017-06-10
7
2017-06-10
4
2017-06-10
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka Żywiec
HIPIS (38)
2017-06-10
9
2017-06-10
8
Kania Daria
bez przynależności klubowej
HANTER (9)
2017-06-10
Kapala Justyna
PLKJ PLESSóWKA
ALEGRO (42)
2017-06-10
1
2017-06-10
5
Karawan Edyta
Kasztanka
AVIATOR (26)
2017-06-10
22
2017-06-10
Karcz Natalia
JKS Kasztanka
CEKIN (31)
2017-06-10
6
2017-06-10
11
2017-06-10
Kłapacz Gabriela
bpk
ROMINA (52)
2017-06-10
10
2017-06-10
Kowalczyk Sara
JKS Kasztanka
BART (34)
2017-06-10
22
2017-06-10
20
2017-06-10
Kruczek Anna
Klub Jazdy Konnej Romico
2017-06-10
6
2017-06-10
Langer Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
ORIANA (47)
2017-06-10
2017-06-10
7
2017-06-10
Lewandowska Jennifer
Kjk ELIZAR
2017-06-10
7
2017-06-10
Lubszczyk Jakub
LJKS Eldorado Świerklany
DUCHIN (57)
2017-06-10
8
2017-06-10
5
Meller Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
HALIDO (43)
2017-06-10
Nejfeld Sylwia
bez przynależności klubowej
HANTER (8)
2017-06-10
17
Pęciak Anna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2017-06-10
2
2017-06-10
14
2017-06-10
11
2017-06-10
1
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
HETMAN (44)
2017-06-10
6
2017-06-10
2
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
OLIMPIA (45)
2017-06-10
13
2017-06-10
Pinocy Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2017-06-10
1
2017-06-10
3
Puliński Kamil
LKJ Ochaby
IRIANE (11)
2017-06-10
10
2017-06-10
9
2017-06-10
5
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2017-06-10
8
2017-06-10
4
Serek Weronika
bpk
2017-06-10
2017-06-10
Silarska Jaga
Kjk ELIZAR
WERKA (4)
2017-06-10
14
2017-06-10
Sitek Marta
KJK SOLKA MIĘDZYRZECZE
APLAUZ (25)
2017-06-10
18
2017-06-10
10
2017-06-10
Siwiec Katarzyna
JKS Kasztanka Żywiec
AMOR D (39)
2017-06-10
12
2017-06-10
2017-06-10
10
Śliwka Wiktoria
bpk
JAMAL (56)
2017-06-10
3
2017-06-10
3
2017-06-10
Sowa Stefania
brak
MAK (61)
2017-06-10
19
2017-06-10
9
Stebel Joanna
LKJ Ochaby
2017-06-10
2017-06-10
Szulakowski Mikołaj
KJTrachy Sośnicowice
2017-06-10
2
2017-06-10
4
Szydłowska Julia
Klub Jazdy Konnej Romico
2017-06-10
9
2017-06-10
12
2017-06-10
Talar Klaudia
JKS Kasztanka
POLO (32)
2017-06-10
4
2017-06-10
13
2017-06-10
Widuch Julia
niezrzeszona
2017-06-10
8
2017-06-10
6
Widzyk Krzysztof
JKS Kasztanka Żywiec
KENZO (37)
2017-06-10
12
2017-06-10
7
Więzik Natalia
brak
KROSS (13)
2017-06-10
14
2017-06-10
Wirska Paulina
KJK Romico
2017-06-10
7
2017-06-10
15
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (50)
2017-06-10
6
2017-06-10
10
Wójcik Magdalena
Kjk ELIZAR
ZGODA (3)
2017-06-10
3
2017-06-10
7
Wojtyczka Waldemar
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2017-06-10
4
2017-06-10

Number of Riders: 59

Number of Horses: 60

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-052017-1, Jeździecki Klub Sportowy KASZTANKA)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl