Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 13:19:33
2019-06-07 10:00:17
Olga Masłowska JUST LOVE
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x ZR/N-6/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:36:05
2019-06-05 23:16:21
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D el. OOM (DK)/eliminacje do OOM - DUŻE KONIE
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:35:30
2019-06-05 23:15:25
Maja Antczak BRISLA V.D. NORTHSIDE
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D el. OOM (DK)/eliminacje do OOM - DUŻE KONIE
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-06 15:35:07
2019-06-05 23:14:47
Maja Drobny GANGES
  • 1x el. OOM/P-6 (KUCE)/el. OOM - KUCE
  • 1x el. OOM,ZR/P-3/regionalny / el. OOM - KUCE
  • 1x 22/P-4 el. OOM/regionalny/ kuce OOM
  • 1x RUNDA/P_reg. / el. OOM (KUCE)/regionalna / eliminacje do OOM - KUCE
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 11:26:34
2019-06-04 22:51:42
Agnieszka Niewińska DORINA
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D el. OOM (DK)/eliminacje do OOM - DUŻE KONIE
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:09:45
2019-06-04 06:57:32
Antonina Rojek HEROS
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D el. OOM (DK)/eliminacje do OOM - DUŻE KONIE
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:09:11
2019-06-04 06:54:35
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D el. OOM (DK)/eliminacje do OOM - DUŻE KONIE
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:09:02
2019-06-04 06:52:48
Łukasz Walter FLAGGED BY DARK
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/N-6/regionalny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:08:55
2019-06-03 23:56:45
Agata Włodarczyk DRUMLA
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x ZR/P-3/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:08:50
2019-06-03 23:55:43
Wiktoria Biegała DAHA
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x ZR/P-3/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:46:56
2019-06-03 22:34:21
Julia Kopczyńska GREK
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-2/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:46:47
2019-06-03 22:32:25
Wiktoria Gromowska ARES
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-2/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:29:31
2019-06-03 18:03:11
Katarzyna Wojtyniak LATHANDER N
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x 24/C-3/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:29:05
2019-06-03 12:27:13
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x el. OOM/P-6 (KUCE)/el. OOM - KUCE
  • 1x el. OOM,ZR/P-3/regionalny / el. OOM - KUCE
  • 1x 22/P-4 el. OOM/regionalny/ kuce OOM
  • 1x RUNDA/P_reg. / el. OOM (KUCE)/regionalna / eliminacje do OOM - KUCE
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:28:36
2019-06-03 10:43:27
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D el. OOM (DK)/eliminacje do OOM - DUŻE KONIE
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:27:21
2019-06-03 10:41:07
Maja Baranowska CHANTRE' NOIR
  • 1x el. OOM/P-6 (KUCE)/el. OOM - KUCE
  • 1x el. OOM,ZR/P-3/regionalny / el. OOM - KUCE
  • 1x 22/P-4 el. OOM/regionalny/ kuce OOM
  • 1x RUNDA/P_reg. / el. OOM (KUCE)/regionalna / eliminacje do OOM - KUCE
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:26:38
2019-06-03 08:50:03
Natalia Pokora PASJA
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x ZR/N-6/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:19:08
2019-06-03 08:43:23
Adrianna Bartoszewska FANTASTIC BOY
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x ZR/P-3/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:18:59
2019-06-03 08:41:14
Adrianna Bartoszewska QUENTIN
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
  • 1x ZR/P-3/regionalny
  • 1x RUNDA/P/regionalna
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 21:47:20
2019-06-02 16:28:51
Natalia Żwirko CARAVAGIO
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-2/towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 21:46:25
2019-06-02 11:19:41
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 1x ZR/P-1/regionalny
  • 1x ZR/P-2/regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 23:03:48
2019-06-01 22:12:01
Julia Zambrzycka CORAL
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D el. OOM (DK)/eliminacje do OOM - DUŻE KONIE
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 23:03:39
2019-06-01 11:05:18
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-2/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-01 23:03:32
2019-05-31 22:02:30
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x ZR/L-1/regionalny
  • 1x ZR/L-2/regionalny
  • 1x ZR/L-3/regionalny
  • 1x RUNDA/L (R)/regionalna
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 23:41:21
2019-05-27 23:26:20
Aniela Ziółkowska FERRY STRONG
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D el. OOM (DK)/eliminacje do OOM - DUŻE KONIE
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 23:41:01
2019-05-27 23:25:25
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D el. OOM (DK)/eliminacje do OOM - DUŻE KONIE
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:42:55
2019-05-27 23:23:56
Zuzanna Kunkel GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE
  • 1x el. OOM/P-6 (KUCE)/el. OOM - KUCE
  • 1x el. OOM,ZR/P-3/regionalny / el. OOM - KUCE
  • 1x 22/P-4 el. OOM/regionalny/ kuce OOM
  • 1x RUNDA/P_reg. / el. OOM (KUCE)/regionalna / eliminacje do OOM - KUCE
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:43:22
2019-05-27 23:22:33
Zuzanna Kunkel WICEK
  • 1x el. OOM/P-6 (KUCE)/el. OOM - KUCE
  • 1x el. OOM,ZR/P-3/regionalny / el. OOM - KUCE
  • 1x 22/P-4 el. OOM/regionalny/ kuce OOM
  • 1x RUNDA/P_reg. / el. OOM (KUCE)/regionalna / eliminacje do OOM - KUCE
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 11:07:38
2019-05-27 23:20:56
Matylda Cybula HAPPY FEET
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D el. OOM (DK)/eliminacje do OOM - DUŻE KONIE
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-27 23:39:34
2019-05-26 22:36:55
Larysa Lewandowska MARIOT
  • 1x ZR/N-4/regionalny
  • 1x ZR/N-5/regionalny
  • 1x ZR/N-6/regionalny
  • 1x RUNDA/N/regionalna
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 21:49:41
2019-05-25 20:48:50
Dobrosława Wysokińska WOHLKLANG U
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D el. OOM (DK)/eliminacje do OOM - DUŻE KONIE
10 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 19:44:17
2019-05-25 20:47:01
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x el. OOM/P-6 (KUCE)/el. OOM - KUCE
  • 1x el. OOM,ZR/P-3/regionalny / el. OOM - KUCE
  • 1x 22/P-4 el. OOM/regionalny/ kuce OOM
  • 1x RUNDA/P_reg. / el. OOM (KUCE)/regionalna / eliminacje do OOM - KUCE
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 17:37:34
2019-05-24 17:36:24
Beata Gruba ENERGETYK
  • 1x ZR/L-3/regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:43:35
2019-05-23 22:47:23
Joanna Leśko AMADEUS
  • 1x ZR/D-1/regionalny
  • 1x el. OOM/D-2 (DK)/el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x el. OOM,ZR/D-3/regionalny / el. OOM - DUŻE KONIE
  • 1x RUNDA/D/regionalna
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 23:12:31
2019-05-23 22:46:05
Aniela Dlouchy DEPAS CORRINUS P.
  • 1x el. OOM/P-6 (KUCE)/el. OOM - KUCE
  • 1x el. OOM,ZR/P-3/regionalny / el. OOM - KUCE
  • 1x 22/P-4 el. OOM/regionalny/ kuce OOM
  • 1x RUNDA/P_reg. / el. OOM (KUCE)/regionalna / eliminacje do OOM - KUCE
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 17:37:29
2019-05-23 22:45:08
Eliza Butowska ENERGETYK
  • 1x ZT/L-1/towarzyski
  • 1x ZT/L-2/towarzyski
  • 1x ZT/L-3/towarzyski
  • 1x RUNDA/L (T)/towarzyska
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 23:09:39
2019-05-23 22:44:08
Wiktoria Celińska - Spodar LA' MARCEL
  • 1x el. OOM/P-6 (KUCE)/el. OOM - KUCE
  • 1x el. OOM,ZR/P-3/regionalny / el. OOM - KUCE
  • 1x 22/P-4 el. OOM/regionalny/ kuce OOM
  • 1x RUNDA/P_reg. / el. OOM (KUCE)/regionalna / eliminacje do OOM - KUCE
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 23:09:34
2019-05-23 22:43:12
Amelia Gajewska STENVAENGE CHARLES
  • 1x el. OOM/P-6 (KUCE)/el. OOM - KUCE
  • 1x el. OOM,ZR/P-3/regionalny / el. OOM - KUCE
  • 1x 22/P-4 el. OOM/regionalny/ kuce OOM
  • 1x RUNDA/P_reg. / el. OOM (KUCE)/regionalna / eliminacje do OOM - KUCE
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 17:54:57
2019-05-22 12:46:08
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x el. OOM/P-6 (KUCE)/el. OOM - KUCE
  • 1x el. OOM,ZR/P-3/regionalny / el. OOM - KUCE
  • 1x 22/P-4 el. OOM/regionalny/ kuce OOM
  • 1x RUNDA/P_reg. / el. OOM (KUCE)/regionalna / eliminacje do OOM - KUCE
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:17:24
2019-05-22 12:10:58
Hanna Bagniewska DONNA PRIMA
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 11:25:02
2019-05-19 08:56:41
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x ZR/C-1/regionalny
  • 1x ZR/C-2/regionalny
  • 1x 24/C-3/regionalny
  • 1x 25/CC-2/regionalny
  • 1x RUNDA/C/regionalna
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
2. Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
3. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
4. Bartoszewska Adrianna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O021069
5. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
6. Butowska Eliza Pegaz Reda
2005 (JM.)
Brak
7. Celińska - Spodar Wiktoria KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O049341
8. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (J.)
O031264
9. Dlouchy Aniela Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
Brak
10. Drobny Maja St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
11. Gajewska Amelia Pegaz Reda
2004 (J.)
Brak
12. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
13. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
14. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (MJ.)
0039663
15. Gruba Beata KJ Pegaz Reda
S
O034184
16. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (J.)
O034083
17. Kopczyńska Julia bpk
2000 (MJ.)
brak
18. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (J.)
O039081
19. Krygier Maja Klub Jeździecki Cavalier
2002 (J.)
O038719
20. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
21. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
22. Leśko Joanna Pegaz Reda
2002 (J.)
O034782
23. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
O036921
24. Masłowska Olga JKS Rywal
S
O006656
10042805
25. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
26. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
27. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2005 (JM.)
O043716
28. Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
O011503
29. Rojek Antonina KJ AS Dream
2005 (JM.)
Brak
30. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (MJ.)
O033157
31. Szablewska Magdalena KJ Cavalier Włocławek
S
O005866
32. Walter Łukasz KJ AS Dream
S
O015025
33. Wiśniewski Antoni St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (JM.)
O043737
34. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
35. Wojtyniak Katarzyna JKS Tornado Szczecin
S
brak
36. Wysokińska Dobrosława KJ Pegaz Reda
2004 (J.)
Brak
37. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (J.)
O043454
38. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
39. Żwirko Natalia BPK kuj-pom
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

43

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Nightcarry
M: Aida HL
K021361 105OG30
2.

9

AMADEUS WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Barbur
M: Atlanta
K014883
3.

16

ARES WLKP POL 2010 Wałach F: Adiutant
M: Astra
K020331
4.

3

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
K019651 616009520025811
5.

47

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Welt Hit II / Weltmeyer
M: Katoescha / Lancer II
K017138 5280030606496
6.

29

CARAVAGIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Alek
M: Centuria
Brak 616009520074414
7.

32

CHANTRE' NOIR Deutches Reitpony GER 2010 Ogier kara/kuc:149 F: Calido-G
M: Sara
K024093 DE 435350178710
8.

10

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
K020590 DE422220108307
9.

27

CORAL SP POL 2004 Wałach siwa/165 F: CORRERO
M: GIPSY ROCK
brak
10.

40

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
brak
11.

8

DEPAS CORRINUS P. KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach kasztanowata/kuc: F: Verona ' S BO-GI
M: Siepke ' S Evita
K020943
12.

19

DONNA PRIMA HAN POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Don Primero
M: Way o Way
brak DE 431310348706
13.

45

DORINA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kasztanowata/Nn F: Grafit
M: Doris
Brak Nn
14.

41

DRUMLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/172 F: Konkret 2
M: Danina
Brak 616 009 52 00255 14
15.

7

ENERGETYK MAŁOPOLSKA POL 2015 Wałach gniada/mk:153 F: Wareg
M: Etiopia
Brak 616006580298215
16.

48

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofini / Corofino
M: Eunice / Lardüc
K012969 POL007611510404
17.

31

FANTASTIC BOY OLDENBURSKA GER 2015 Wałach kasztanowata/168 F: Fursten - Look
M: Darling
K027841 DE433334006915
18.

24

FERRY STRONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/. F: Undigo
M: Anais van Wiko / Special D
K023652 528003201009574
19.

42

FLAGGED BY DARK WESTFALSKA POL 2012 Wałach inna/. F: Furst Fugger /Furst Heinrich
M: Sandro Hit
K020221 DE441411560711
20.

28

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel
M: Well Done
K027001 433330899415
21.

46

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
K019951
22.

39

GOLDERINE MECKLENBURG POL 2012 Klacz kasztanowata/159 F: Reiter-Traum
M: Gitana
brak brak
23.

13

GOLDWIND EMPIRE’S POWER OF NATURE KUC POL 2006 Wałach kara/kuc:146 F: Orchard Boginov / Verona's Bo-Gi
M: Goldwind Empire's First Lady / Leuns Veld's Elegant
K022603 5280170600581
24.

17

GREK WLKP POL 2007 Wałach gniada/167 F: GIACOMO
M: GRETA
KO27952
25.

37

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
K021822
26.

44

HEROS . POL . Wałach gniada/. F: .
M: .
Brak .
27.

49

JUST LOVE SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Solaris
M: Jasmin
K021711 616009660474011
28.

6

LA' MARCEL KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: Harley
M: Lawa
K024100
29.

35

LATHANDER N HOLSZTYN POL 2004 Wałach gniada/172 F: Landos
M: Nationale
brak DE421000204904
30.

22

MARIOT MAŁOPOLSKA POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
K006168
31.

15

PASJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Concert
M: Parta II
K016427
32.

25

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:Kuc F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
K027218 616013520039110
33.

38

QUABRIELLA 4 HANOWERSKA GER 2013 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: Weltfee
K026017
34.

30

QUENTIN OLDENBURSKA GER 2013 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Delphi
K024085
35.

33

SAMURAJ OLDENBURG DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
brak
36.

26

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
K023015 616007610188513
37.

5

STENVAENGE CHARLES SP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
Brak
38.

20

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247
39.

34

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
Brak POL013520034809
40.

12

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Wiatr Ponysport / Grawer
M: Matka: Veris Ponysport / Nerin
K021884 POL999610136008
41.

23

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Burggraaf / Landgraf I
M: Nelly / Dutchboy
K020714 5280030302378
42.

21

WOHLKLANG U HANOWERSKA GER 2002 Wałach kasztanowata/. F: Wolkentanz
M: Wally
DE431319105202
Rider Club
Competition
Prize
Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
100
SUM:
100.00
Masłowska Olga JKS Rywal
200
SUM:
200.00
Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-06-08
11
2019-06-08
10
Bagniewska Hanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2019-06-08
2
2019-06-08
1
2019-06-09
1
Baranowska Maja
BM HORSE
2019-06-08
8
2019-06-08
5
2019-06-09
6
2019-06-08
9
2019-06-09
5
SAMURAJ (33)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
1
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
1
Bartoszewska Adrianna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
QUENTIN (30)
2019-06-08
2
2019-06-08
2
2019-06-09
1
2019-06-09
1
2019-06-08
3
2019-06-08
3
2019-06-09
2
2019-06-09
2
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
DAHA (40)
2019-06-08
2019-06-08
5
2019-06-09
3
2019-06-09
5
Butowska Eliza
Pegaz Reda
2019-06-08
1
2019-06-08
3
2019-06-09
2
2019-06-09
2
Celińska - Spodar Wiktoria
KJ Pegaz Reda
2019-06-08
6
2019-06-08
7
2019-06-09
7
2019-06-08
7
2019-06-09
8
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2019-06-08
4
2019-06-08
3
2019-06-09
2
2019-06-09
3
2019-06-08
4
2019-06-08
3
2019-06-09
3
Dlouchy Aniela
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2019-06-08
9
2019-06-08
8
2019-06-09
9
2019-06-08
10
2019-06-09
9
Drobny Maja
St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
GANGES (46)
2019-06-08
7
2019-06-08
9
2019-06-09
8
2019-06-08
8
2019-06-09
7
Gajewska Amelia
Pegaz Reda
2019-06-08
3
2019-06-08
4
2019-06-09
3
2019-06-08
3
2019-06-09
3
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
4
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (20)
2019-06-08
4
2019-06-08
1
2019-06-09
2
2019-06-08
4
2019-06-09
2
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
ARES (16)
2019-06-08
2
2019-06-08
2
2019-06-09
2
2019-06-09
2
Gruba Beata
KJ Pegaz Reda
2019-06-09
1
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2019-06-08
5
2019-06-08
6
2019-06-09
5
2019-06-08
5
2019-06-09
6
Kopczyńska Julia
bpk
GREK (17)
2019-06-08
3
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
1
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2019-06-08
12
2019-06-08
10
2019-06-09
10
2019-06-08
11
2019-06-08
11
2019-06-09
11
Krygier Maja
Klub Jeździecki Cavalier
2019-06-09
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
WICEK (12)
2019-06-08
2
2019-06-08
3
2019-06-09
4
2019-06-08
2
2019-06-09
4
2019-06-08
6
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-06-08
3
2019-06-08
3
2019-06-09
4
2019-06-09
1
Leśko Joanna
Pegaz Reda
2019-06-08
8
2019-06-09
5
2019-06-09
5
2019-06-08
5
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
MARIOT (22)
2019-06-08
3
2019-06-08
3
2019-06-09
4
2019-06-09
3
100
Masłowska Olga
JKS Rywal
2019-06-08
2
2019-06-08
2
2019-06-09
3
2019-06-09
2
200
Niewińska Agnieszka
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (45)
2019-06-08
6
2019-06-08
6
2019-06-09
7
2019-06-09
6
2019-06-08
6
2019-06-08
7
2019-06-09
7
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
CHESTER (10)
2019-06-08
1
2019-06-08
2
2019-06-09
1
2019-06-08
1
2019-06-09
1
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
2019-06-08
2
2019-06-08
2
2019-06-09
3
2019-06-09
2
2019-06-08
2
2019-06-08
2
2019-06-09
2
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Equistars
PASJA (15)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
1
2019-06-09
1
300
Rojek Antonina
KJ AS Dream
HEROS (44)
2019-06-08
10
2019-06-08
9
2019-06-09
9
2019-06-08
9
2019-06-08
10
2019-06-09
10
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (26)
2019-06-08
1
2019-06-08
1
2019-06-09
3
2019-06-09
1
Szablewska Magdalena
KJ Cavalier Włocławek
2019-06-09
Walter Łukasz
KJ AS Dream
2019-06-08
3
2019-06-09
2
Wiśniewski Antoni
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-06-08
9
2019-06-08
7
2019-06-09
8
2019-06-09
7
2019-06-08
8
2019-06-08
8
2019-06-09
8
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
DRUMLA (41)
2019-06-08
4
2019-06-08
4
2019-06-09
4
2019-06-09
3
Wojtyniak Katarzyna
JKS Tornado Szczecin
2019-06-08
1
2019-06-08
2
2019-06-09
2
2019-06-09
1
Wysokińska Dobrosława
KJ Pegaz Reda
2019-06-08
5
2019-06-08
8
2019-06-09
2019-06-09
8
2019-06-08
5
2019-06-08
9
2019-06-09
9
Zambrzycka Julia
SKJ
CORAL (27)
2019-06-08
3
2019-06-08
4
2019-06-09
4
2019-06-09
4
2019-06-08
3
2019-06-08
4
2019-06-09
4
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
2019-06-08
7
2019-06-08
5
2019-06-09
6
2019-06-09
5
2019-06-08
7
2019-06-08
6
2019-06-09
6
Żwirko Natalia
BPK kuj-pom
2019-06-08
2
2019-06-08
2
2019-06-09
3

Number of Riders: 39

Number of Horses: 42

The sum of prizes: 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl