Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 13:07:13
2019-05-24 23:40:28
Agata Włodarczyk MARTHA FOR GOLD
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 13:07:10
2019-05-24 23:37:30
Dariusz Barciński DIVA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 13:07:08
2019-05-24 23:34:36
Agata Włodarczyk DRUMLA
  • 1x 5/L-1/regionalny
  • 1x 6/L-3/regionalny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 13:07:02
2019-05-24 23:34:10
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 13/N-4/regionalny
  • 1x 14/N-5/regionalny
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 13:06:59
2019-05-24 23:33:45
Wiktoria Kowalczyk GOSTA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 13:06:56
2019-05-24 23:33:00
Wiktoria Raczkowska SEKTOR
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 13:06:54
2019-05-24 23:32:24
Barbara Charysz MOCNA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 13:06:52
2019-05-24 23:02:02
Igor Koźmiński DOKTOR
  • 2x 1/L-1/towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:48:30
2019-05-24 21:45:53
Wiktoria Biegała DAHA
  • 1x 9/P-1/regionalny
  • 1x 10/P-2/regionalny
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 20:08:40
2019-05-24 20:02:12
Julia Chęsy UNIQUE
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 13:26:00
2019-05-24 06:43:23
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 7/P-3 (KUCE)/regionalny
  • 1x 8/P-4 (KUCE)/regionalny
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 19:07:55
2019-05-23 18:51:58
Roksana Oczki RUBINJA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:31:50
2019-05-23 17:13:31
Michalina Matuszak KRYSZTAŁ J
  • 1x 9/P-1/regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:31:30
2019-05-23 16:27:32
Agata Miś AFERA
  • 1x 9/P-1/regionalny
  • 1x 10/P-2/regionalny
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:31:05
2019-05-23 16:25:26
Matylda Błaszkiewisz AVONLY
  • 1x 5/L-1/regionalny
  • 1x 6/L-3/regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:30:45
2019-05-23 16:24:42
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 1x 9/P-1/regionalny
  • 1x 10/P-2/regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:30:26
2019-05-23 16:24:05
Oliwier Obialski AMBER I
  • 1x 7/P-3 (KUCE)/regionalny
  • 1x 8/P-4 (KUCE)/regionalny
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:30:04
2019-05-23 16:23:24
Zbigniew Bedliński ROSOMAK
  • 1x 15/C-1/regionalny
  • 1x 16/C-2/regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:29:34
2019-05-23 16:22:43
Zbigniew Bedliński ELSKAMP T
  • 1x 13/N-4/regionalny
  • 1x 14/N-5/regionalny
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:58:27
2019-05-22 21:57:42
Agnieszka Niewińska DORINA
  • 1x 11/D-1/regionalny
  • 1x 12/D-3/regionalny
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 17:56:44
2019-05-22 16:11:07
Natalia Mila SAHARA
  • 1x 9/P-1/regionalny
  • 1x 10/P-2/regionalny
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:48:05
2019-05-21 16:07:24
Alicja Ochocińska PETRA
  • 1x 9/P-1/regionalny
  • 1x 10/P-2/regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:47:53
2019-05-20 21:05:55
Aleksandra Oczachowska K2
  • 1x 9/P-1/regionalny
  • 1x 10/P-2/regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 03:32:15
2019-05-19 09:57:40
Larysa Lewandowska MARIOT
  • 1x 13/N-4/regionalny
  • 1x 14/N-5/regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 03:32:10
2019-05-19 08:53:00
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 15/C-1/regionalny
  • 1x 16/C-2/regionalny
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 19:36:46
2019-05-18 19:34:22
Astrida Taranowska KAMELIA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 17:02:31
2019-05-16 16:59:23
Zofia Chęcik K-POLO
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 17:02:24
2019-05-16 16:58:25
Martyna Szłyk FALK G
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 17:02:09
2019-05-16 16:57:06
Maria Cynk INFINITI
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 19:22:43
2019-05-15 19:00:07
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:10:17
2019-05-15 08:43:26
Maja Miecielska KORONA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:10:09
2019-05-15 00:16:34
Natalia Pokora POTOK
  • 1x 13/N-4/regionalny
  • 1x 14/N-5/regionalny
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:15:19
2019-05-14 18:24:21
Magda Kwiatkowska DILMAR
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:33:04
2019-05-11 22:07:02
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Barciński Dariusz KJ Oxer Inowrocław
S
brak
2. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
3. Bedliński Zbigniew Ośrodek Sportów Konnych
S
O002240
4. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
5. Błaszkiewisz Matylda OSK Nowy Ciechocinek
2006 (JM.)
0054489
6. Cegiełka Natalia KJ Jeziorki- Osieczna
S
O001919
7. Charysz Barbara Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2009 (Mł.)
Brak
8. Chęcik Zofia Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
2003 (J.)
brak
9. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (JM.)
Brak
10. Cynk Maria Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2002 (J.)
BRAK
11. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
12. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (JM.)
O034083
13. Kowalczyk Wiktoria Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2004 (JM.)
Brak
14. Koźmiński Igor BPK kuj-pom
2010 (Mł.)
brak
15. Kwiatkowska Magda Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
S
Brak
16. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
17. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
O036921
18. Matuszak Michalina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
1999 (MJ.)
O032624
19. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
20. Mila Natalia KJ OXER Inowrocław
1998 (MJ.)
O019071
21. Miś Agata OSK Nowy Ciechocinek
2000 (MJ.)
O026299
22. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
23. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
O042176
24. Ochocińska Alicja Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
2002 (J.)
O041942
25. Oczachowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
S
O023171
26. Oczki Roksana KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O042581
27. Olech Daria KJ Classic
2002 (J.)
O028874
28. Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
O011503
29. Raczkowska Wiktoria Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
2005 (JM.)
Brak
30. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
31. Świątkowska Natalia OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
brak
32. Szłyk Martyna Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2001 (J.)
brak
33. Szymkowiak Wanesa bpk
34. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
brak
35. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (MJ.)
O021223
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

AFERA WLKP POL 2002 Klacz siwa/169 F: Nurjev
M: Aldona
O: Zbigniew Bedliński
B: Sobiech Karol
Brak POL007520020702
2.

20

AMBER I KUC POL 2002 Klacz izabelowata/kuc:148 F: Wairan
M: Emmely van de Margahoeve
O: Zbigniew Bedliński
B: Holandia
brak
3.

11

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
4.

22

AVONLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: Falck /
M: Amber / Wairan
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
K025551 616013520035711
5.

28

DAHA SP POL 2007 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
brak
6.

3

DILMAR Szlachetna Półkrew POL 2003 Ogier gniada F: Maram
M: Dilejt
O: Krzysztof Kulpa
B: Lica Krzysztof
K008077
7.

35

DIVA SP POL 2013 Klacz gniada/172 F: Konkret 2
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
Brak 616 009 52 01054 13
8.

29

DOKTOR Typ Prymitywny POL 2013 Wałach inna/kuc:135 F: Limit
M: Darnina
O: Maria Wesołowska
B: Elżbieta Ossowska
brak
9.

17

DORINA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/Nn F: Grafit
M: Doris
O: Nn
B: Nn
Brak Nn
10.

34

DRUMLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz kara/172 F: Konkret 2
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
Brak 616 009 52 00255 14
11.

38

DŻIGIT F:
M:
O:
B:
12.

18

ELSKAMP T KWPN POL 2009 Wałach ciemnogniada/164 F: Waldemar
M: Kionda
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
brak 528003200905365
13.

8

FALK G Koń Fryzyjski POL 2009 Wałach kara/165 F: Tsjalke 397
M: Lyster K.
O: Magdalena Redlińska, Katarzyna Bubak
B: Mirosław Gawek
brak brak
14.

32

GOSTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino
M: Gwarna
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
K013254
15.

7

INFINITI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada/166 F: Landjonker S
M: Igława
O: Natalia Bębnista
B: Zbigniew Bębnista
brak brak
16.

9

K-POLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:136 F: Król Karo
M: Princessa
O: Natalia Bębnista
B: Nina Bębnista
brak brak
17.

13

K2 SP POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Helanis
M: Kastylia
O: Aleksandra Oczachowska
B: Andrzej Młynarski
K021517 brak
18.

10

KAMELIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz kasztanowata/171 F: Le Voltaire
M: Kapriola
O: Krzysztof Kulpa
B: Malgorzata Staszczak
brak POL009611059404
19.

5

KORONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada F: Narvik
M: Kwinta
O: Karolina Miecielska
B: Ryszard Szczęsny
K026471 616009520047813
20.

24

KRYSZTAŁ J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach gniada F: Landor
M: Kanada
O: Adam Matuszak
B: Krystyna Jędrzejewska
K020298 616009520054411
21.

33

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl / Luron
M: Landrette Z / Lagrain
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
22.

12

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
O: Paulina Ogorzała
B: SK Prudnik
K006168
23.

36

MARTHA FOR GOLD Tinker POL 2015 Klacz srokata/kuc:136 F: NN
M: NN
O: Dorota Włodarczyk
B: NN
Brak 900200000606028
24.

30

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Dorota Włodarczyk
B: nieznany
brak
25.

2

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:kuc: F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
26.

15

PETRA Wielkopolska POL 2002 Klacz kara/161 cm F: Orbis
M: Pytia
O: Joanna Ochocińska
B: Majewski Julian
K024261 007660856002
27.

39

PIKTOGRAM KUC POL 2011 Ogier siwa/kuc:kuc: F: Niels
M: Ponita
O: Zbigniew Bedliński
B: Zbigniew Bedliński
brak 616009610071812
28.

4

POTOK WLKP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Dżentelmen
M: Parta
O: Natalia Pokora
B: Maria Kałużna
K013980
29.

21

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak 616009520046012
30.

14

QUINTESS CHIN Westfalska DEU 2014 Wałach gniada F: Chin Quin
M: Quintesse
O: Agnieszka Olech
B: Niemcy
Brak
31.

19

ROSOMAK Rosomak POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Widam
M: Rumba
O: Zbigniew Bedlinski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak POL007610228108
32.

25

RUBINJA Westfale GER 2008 Klacz siwa/178 F: Rubinero
M: Sharm el Sheik
O: Roksana Oczki
B: Volker Kückelhaus
Brak DE 441411455008
33.

16

SAHARA SP POL 2000 Klacz kara/169 F: Hornoch
M: Salome
O: Natalia Mila
B: Łukasz Ziółkowski
K018241 POL009600035900
34.

31

SEKTOR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Sanwan
M: Ega
O: Dorota Włodarczyk
B: Grabowski Eugeniusz
brak
35.

6

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
36.

27

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
37.

37

WALERINA F:
M:
O:
B:
38.

26

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
O: BEATA KOLARZ
B: EWA GOTOWSKA
Brak POL013520034809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barciński Dariusz
KJ Oxer Inowrocław
DIVA (35)
2019-05-26
5
2019-05-26
5
2019-05-26
5
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
2019-05-26
6
2019-05-26
4
2019-05-26
6
Bedliński Zbigniew
Ośrodek Sportów Konnych
2019-05-26
2019-05-26
2019-05-26
ROSOMAK (19)
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
DAHA (28)
2019-05-26
2
2019-05-26
1
2019-05-26
2
Błaszkiewisz Matylda
OSK Nowy Ciechocinek
AVONLY (22)
2019-05-26
2
2019-05-26
2
2019-05-26
2
Cegiełka Natalia
KJ Jeziorki- Osieczna
DŻIGIT (38)
2019-05-26
4
2019-05-26
3
2019-05-26
3
Charysz Barbara
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
MOCNA (30)
2019-05-26
2019-05-26
2019-05-26
Chęcik Zofia
Klub Jeździecki Morgan w Balczewie
K-POLO (9)
2019-05-26
2
2019-05-26
5
2019-05-26
3
Chęsy Julia
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (27)
2019-05-26
8
2019-05-26
8
2019-05-26
8
Cynk Maria
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
2019-05-26
5
2019-05-26
7
2019-05-26
6
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (11)
2019-05-26
2019-05-26
2019-05-26
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1
Kowalczyk Wiktoria
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
GOSTA (32)
2019-05-26
7
2019-05-26
9
2019-05-26
9
Koźmiński Igor
BPK kuj-pom
DOKTOR (29)
2019-05-26
7
2019-05-26
6
Kwiatkowska Magda
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
DILMAR (3)
2019-05-26
2
2019-05-26
3
2019-05-26
2
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-05-26
3
2019-05-26
4
2019-05-26
2
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
MARIOT (12)
2019-05-26
2
2019-05-26
2
2019-05-26
2
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
KORONA (5)
2019-05-26
3
2019-05-26
4
2019-05-26
3
Mila Natalia
KJ OXER Inowrocław
SAHARA (16)
2019-05-26
3
2019-05-26
5
2019-05-26
4
Miś Agata
OSK Nowy Ciechocinek
AFERA (23)
2019-05-26
7
2019-05-26
7
2019-05-26
7
Niewińska Agnieszka
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (17)
2019-05-26
1
2019-05-26
2019-05-26
1
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
AMBER I (20)
2019-05-26
2
2019-05-26
2
2019-05-26
2
Ochocińska Alicja
Fundacja Ośrodek Sportów Konnych
PETRA (15)
2019-05-26
5
2019-05-26
6
2019-05-26
5
Oczachowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
K2 (13)
2019-05-26
1
2019-05-26
2
2019-05-26
1
Oczki Roksana
KJ Agro-Handel Śrem
RUBINJA (25)
2019-05-26
2019-05-26
2019-05-26
Olech Daria
KJ Classic
2019-05-26
2019-05-26
2019-05-26
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Equistars
POTOK (4)
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1
Raczkowska Wiktoria
Klub Jeździecki Oxer Inowrocław
MOCNA (30)
2019-05-26
4
2019-05-26
2
2019-05-26
1
SEKTOR (31)
2019-05-26
6
2019-05-26
3
2019-05-26
4
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (6)
2019-05-26
4
2019-05-26
2
2019-05-26
4
Świątkowska Natalia
OSK Nowy Ciechocinek
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1
Szłyk Martyna
Klub Jeździecki MORGAN w Balczewie
FALK G (8)
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1
Szymkowiak Wanesa
bpk
2019-05-26
2019-05-26
2019-05-26
5
2019-05-26
2019-05-26
2019-05-26
5
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
KAMELIA (10)
2019-05-26
9
2019-05-26
6
2019-05-26
7
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2019-05-26
3
2019-05-26
3
2019-05-26
3
DRUMLA (34)
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1

Number of Riders: 35

Number of Horses: 38

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl