Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
224 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 04:02:15
2019-08-05 21:08:53
Agata Troszyńska ŁATKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
223 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 04:02:09
2019-08-05 21:08:17
Amelia Troszyńska STERRE
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
221 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 04:00:50
2019-08-05 17:24:45
Julia Chęsy UNIQUE
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
220 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 04:00:45
2019-08-05 17:23:33
Wiktoria Biegała BLACK PEARL R
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
219 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 04:00:36
2019-08-05 13:33:29
Olga Wodzyńska ZAGORKA DURANTE
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
218 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 04:00:28
2019-08-05 09:49:56
Lech Studniewski KARAT-S
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
217 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 04:00:16
2019-08-05 09:49:31
Lech Studniewski KALKU-S
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
216 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 04:00:06
2019-08-04 23:41:54
Zofia Presz ROMANIA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
215 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 03:59:58
2019-08-04 21:04:20
Oliwia Gogolińska TANCERZ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
214 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 03:59:52
2019-08-04 19:07:47
Oliwia Gogolińska HAMER
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
213 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 03:59:42
2019-08-04 15:58:30
Patrycja Glabus WERDER
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
212 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 09:29:41
2019-08-03 21:19:55
Joanna Stankiewicz CAILLOU TF
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
211 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 09:29:33
2019-08-03 19:37:33
Adam Stasiak COLORADO
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
210 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 09:29:27
2019-08-03 19:21:45
Nicol Popielas KORONA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
209 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 09:29:19
2019-08-03 19:01:33
Monika Drewka ABELLA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
208 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 09:29:12
2019-08-03 18:54:15
Martyna Pietrzyk BRINELL
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
207 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 01:31:33
2019-08-02 21:59:33
Aleksandra Grzelak TORPEDO
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
206 ENTRY ACCEPTED 2019-08-03 01:31:25
2019-08-02 20:11:10
Natalia Witkowska TABAL
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
205 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:38:55
2019-08-02 18:39:00
Natalia Witkowska WHISKY
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
204 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:37:52
2019-08-02 13:36:56
Dominika Gawlik VAN DYCK
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
203 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:37:46
2019-08-02 13:10:47
Karolina Bruzdowska HISZPAN
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
202 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:37:42
2019-08-02 12:56:57
Oliwia Murzyńska MAGALA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
201 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:37:30
2019-08-02 10:45:34
Nikola Maszner DIAVOJ
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
200 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 10:00:09
2019-08-02 09:53:35
Patrycja Mościcka-Huczko HEKATE
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
199 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 11:17:05
2019-08-02 09:51:43
Noemi Kozioł BE MY
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
198 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 09:52:52
2019-08-01 23:16:37
Małgorzata Detmer GINGER J
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
197 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 09:52:56
2019-08-01 23:15:22
Marcelina Detmer AJAX
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
196 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 09:52:59
2019-08-01 22:06:52
Kamila Motyka LIBERKA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
195 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 09:53:04
2019-08-01 22:00:51
Nina Tulisow RALFIE
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
194 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 09:53:07
2019-08-01 21:59:40
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
193 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 09:53:12
2019-08-01 21:39:33
Filip Józwiak CZARODZIEJ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
192 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 19:37:23
2019-08-01 18:37:52
Alicja Zimna EPOLA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
191 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 09:53:19
2019-08-01 17:30:05
Agata Rokicka VIVARO
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
190 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 11:47:37
2019-08-01 11:25:09
Karol Luboński CAREN
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
189 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 10:46:03
2019-08-01 09:42:37
Anna Nowak-Zająkała TOMICOR
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
188 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 10:22:51
2019-07-31 22:21:28
Wiktoria Bonieckia DEVITA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
187 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 10:22:29
2019-07-31 22:16:49
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
186 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 09:29:02
2019-07-31 20:39:40
Sandra Leśkiewicz ILONUS
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
185 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 10:21:43
2019-07-31 20:13:15
Michalina Dańczak MAIDI
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
184 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 10:21:36
2019-07-31 19:52:09
Klaudia Mówińska CALADIA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
183 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:23:33
2019-07-31 17:19:07
Martyna Rosiak CEDRA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
182 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:23:28
2019-07-31 17:17:24
Oliwia Żuchewicz KIRMANA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
181 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 17:23:24
2019-07-31 17:16:11
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
179 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 10:43:02
2019-07-30 17:28:33
Michalina Kraszewska NESSA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
177 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 10:42:53
2019-07-30 17:26:57
Zosia Nolka HARMONY WAY
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
176 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 10:42:48
2019-07-30 17:26:25
Zuzanna Kowalczyk HAJDUK J
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
175 ENTRY ACCEPTED 2019-07-31 10:42:44
2019-07-30 17:25:25
Patrycja Kiełbowicz ARABELLA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
172 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 13:48:05
2019-07-30 13:25:03
Nikola Basta GUARIBA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
171 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 13:47:50
2019-07-30 13:24:16
Emilia Skrzeczkowska BELLEZA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
170 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 12:47:38
2019-07-30 12:35:20
Oliwia Knopp PARYS
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
169 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:06:06
2019-07-30 08:35:53
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
168 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:06:02
2019-07-30 08:34:46
Karolina Giczela EROTYK
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
167 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:05:57
2019-07-30 08:32:41
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
166 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:05:52
2019-07-30 08:28:47
Alicja Kubińska HONOR
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
165 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:05:32
2019-07-29 23:19:36
Martyna Glinkau KALINA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
164 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:05:26
2019-07-29 17:33:46
Jagoda Majewska GUINNESS
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
163 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:05:05
2019-07-29 17:33:06
Marta Czajkowska WIGOR
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
162 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:04:46
2019-07-29 15:16:29
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
161 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 15:08:59
2019-07-29 12:06:45
Aneta Olędzka-Dalbiak DONNA Z
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
160 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 15:07:56
2019-07-29 11:56:19
Oliwia Dalbiak RASHMI
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
159 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:36:51
2019-07-28 17:40:53
Antoni Śliwiński KRISTIANO GL
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
158 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:36:46
2019-07-28 11:11:31
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
157 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:36:41
2019-07-27 21:55:52
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
156 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:36:14
2019-07-27 21:54:34
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
155 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 15:37:39
2019-07-27 20:36:02
Elżbieta Kondzioła NOMINACJA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
154 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:34:33
2019-07-27 17:18:30
Natalia Knopkiewicz PASJONATA POKER
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
153 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:34:28
2019-07-27 14:36:19
Natasza Kaczmarek KISS ME W
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
152 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:34:23
2019-07-27 10:00:35
Marta Rogowska LAKI
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
151 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:34:19
2019-07-27 09:51:05
Laura Jankowiak FLATTERY
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
150 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:34:25
2019-07-26 17:09:37
Kornelia Naumiuk DAFER
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
149 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:34:23
2019-07-26 17:09:04
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
148 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:34:12
2019-07-26 17:08:55
Kornelia Naumiuk C.SIOUX
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
147 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:34:10
2019-07-26 17:07:25
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
146 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:34:07
2019-07-26 15:51:33
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
145 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 22:34:04
2019-07-26 13:44:14
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
144 ENTRY ACCEPTED 2019-07-26 12:23:43
2019-07-25 23:42:35
Julia Sarnowska KOBER
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
143 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 14:48:07
2019-07-25 13:33:16
Dagmara Wróblewska BE BALOU
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 03:59:32
2019-07-25 11:36:24
Grzegorz Bonowicz HOKUS
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
141 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 13:01:24
2019-07-24 09:17:40
Adrianna Marceniuk BRZYTWA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
140 ENTRY ACCEPTED 2019-07-30 09:04:38
2019-07-23 22:26:24
Wiktoria Augustyniak CZAPLA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
139 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:30:49
2019-07-23 22:25:38
Alicja Olkowska OCTOBER JIGSAW
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
138 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:30:47
2019-07-23 22:24:58
Aleksandra Tomczak ALPINEX
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
137 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:30:44
2019-07-23 22:23:47
Marta Szyba-Giżyńska PĄCZEK
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
136 ENTRY ACCEPTED 2019-07-24 00:30:34
2019-07-23 19:45:29
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
133 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 17:13:26
2019-07-23 09:50:37
Joanna Stankiewicz FLIPJE
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
132 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 17:13:22
2019-07-22 22:45:48
Julia Wojtalik LACOSTA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
131 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 17:13:16
2019-07-22 21:33:50
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
130 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 17:13:10
2019-07-22 20:15:06
Zofia Trzcinska CONAN I
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
129 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 17:13:03
2019-07-22 18:30:58
Zuzanna Cieślak CARAVELLA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
128 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 14:51:21
2019-07-21 12:13:18
Patryk Kraus ACON
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
127 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 14:50:51
2019-07-20 23:18:39
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 03:59:22
2019-07-20 21:19:57
Jarosław Górecki MOZA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
124 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:56:32
2019-07-19 13:28:56
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
123 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:57:03
2019-07-19 13:28:03
Olga Kozar DORINA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 15:22:30
2019-07-19 13:26:30
Olga Kozar HARA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
118 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:58:13
2019-07-18 22:31:02
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 12:58:50
2019-07-18 22:30:30
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
116 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:58:51
2019-07-18 22:29:00
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
115 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:59:08
2019-07-18 22:27:11
Sylwia Kamińska AKADEMIA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
113 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:59:28
2019-07-18 21:25:19
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
111 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:59:37
2019-07-18 20:49:13
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
110 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:59:41
2019-07-18 20:45:31
Agata Maćkowska GABON
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
109 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:59:46
2019-07-18 20:44:53
Zuzanna Liszkowska LAMPEDUSA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
108 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:59:50
2019-07-18 20:43:30
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
107 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:59:55
2019-07-18 20:41:48
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
106 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 13:59:59
2019-07-18 20:41:06
Nel Skotarczak LUNA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
105 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 14:00:03
2019-07-18 20:27:30
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
104 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 14:00:07
2019-07-18 18:52:08
Ula Gumowska JANTAR
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
103 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 14:00:11
2019-07-18 18:06:17
Laura Ciepluch OPIUM
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
102 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 14:00:16
2019-07-18 17:06:46
Nikola Maszner HAPPY NIGHT
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
101 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 14:00:21
2019-07-18 17:04:41
Oliwia Rink KENIA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
100 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:47:36
2019-07-17 22:07:29
Dominika Obrębska FRUGO (FERDEK)
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
99 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:47:11
2019-07-17 22:04:06
Dominika Obrębska EXEDRO
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
96 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 14:31:57
2019-07-17 14:06:43
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
93 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 09:42:23
2019-07-15 22:43:47
Monika Święcka CRIMSON SR Z
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
92 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 09:42:18
2019-07-15 22:43:01
Monika Święcka ALFI ZAGORKA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
91 ENTRY ACCEPTED 2019-07-16 09:42:09
2019-07-15 22:36:41
Mateusz Karczemny PAOLA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 14:29:13
2019-07-14 12:54:06
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
86 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 15:45:21
2019-07-13 18:16:26
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
85 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 15:44:54
2019-07-13 18:15:33
Aleksandra Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
84 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 15:44:34
2019-07-13 18:15:03
Ewa Babiarz KARBON
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
83 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 15:44:11
2019-07-13 13:45:35
Kinga Ziętek TABASKO
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
82 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 15:44:03
2019-07-13 13:44:46
Wiktoria Głogowska KORNELIA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
81 ENTRY ACCEPTED 2019-07-14 15:43:56
2019-07-13 13:42:51
Edyta Patynowska PLACIDO
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 13:57:41
2019-07-13 00:36:43
Bogumił Lewandowski ILUZJON
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
79 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 09:12:04
2019-07-12 21:30:22
Ines Bisaga R-MEFISTO
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
78 ENTRY ACCEPTED 2019-07-13 09:11:56
2019-07-12 21:29:42
Ines Bisaga IGUANA DANNY'S GIRL
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
77 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 11:52:40
2019-07-11 10:41:33
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
76 ENTRY ACCEPTED 2019-07-11 11:52:34
2019-07-10 23:46:21
Daria Danieluk AKITA R
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
73 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 22:04:20
2019-07-10 18:31:17
Zuzanna Dąbrowska DAISY EWITA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-10 17:51:23
2019-07-10 08:45:06
Maja Miecielska BAJADERKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 21:34:12
2019-07-10 08:42:14
Astrida Taranowska BELLO M
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 14:10:44
2019-07-09 12:57:33
Paweł Skrentny WIZARD
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 14:10:39
2019-07-08 21:51:31
Edyta Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-09 14:10:36
2019-07-08 21:50:18
Edyta Kotkiewicz MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 18:25:53
2019-07-05 14:05:58
Dominika Jędrzejowska PEP TALK
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 18:25:51
2019-07-05 09:15:38
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-01 12:00:50
2019-07-04 22:48:22
Paulina Laskowska LANDKROS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-05 18:25:45
2019-07-04 21:19:03
Aleksandra Syliwoniuk BAJECZNY KSIĄŻE
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-03 17:36:36
2019-07-03 07:50:26
Grzegorz Twardowski BITYNIA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:24:09
2019-07-02 16:19:51
Natalia Radgowska WEKTOR
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:24:05
2019-07-02 16:19:23
Kinga Weiss EKSPLOZJA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:24:03
2019-07-02 16:18:35
Emilia Gadomska KAPELLA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-02 19:24:01
2019-07-02 16:17:14
Maja Andrysiak DRAGON
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-04 12:58:41
2019-06-28 13:17:18
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 13:44:40
2019-06-28 13:16:56
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 13:44:35
2019-06-28 13:13:49
Amelia Lewkowicz ANTONY HOPKINS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 13:44:23
2019-06-28 13:13:20
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-28 13:44:19
2019-06-28 13:12:37
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-25 12:56:51
2019-06-24 23:42:27
Lena Uryga T-STAR Z
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-28 12:10:37
2019-06-23 17:22:54
Anna Urbańczyk HUBAL
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 22:22:47
2019-06-23 16:15:02
Zuzanna Przybylska CINAMON
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:00:48
2019-06-23 13:39:31
Celina Urbanowicz WENA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-23 16:00:42
2019-06-22 20:14:28
Magdalena Bejgier SELAVI
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 14:00:26
2019-06-22 20:12:58
Betina Bejgier PANQUIDAM
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-21 13:47:23
2019-06-20 22:15:55
Kinga Mikołajczyk DOCHIRA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 12:17:45
2019-06-20 07:49:09
Nika Stachwiuk TORONTO
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 13:25:30
2019-06-17 11:27:17
Karolina Siwka JANTARINA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 13:25:25
2019-06-17 09:44:06
Ewelina Kluska WARTA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 13:25:18
2019-06-17 09:42:58
Ewelina Kluska WIASTON
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-02 21:53:50
2019-06-15 00:46:53
Jagoda Peplińska TIJD VLIJT'S DANTE
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:08:10
2019-06-12 13:25:33
Julia Lipiecka JANOSIK
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:08:07
2019-06-12 13:24:50
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:08:05
2019-06-12 13:24:06
Weronika Gumienna BRANDO
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 22:08:02
2019-06-12 13:22:53
Pola Gumienna BENITO
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 20:48:11
2019-06-11 20:40:11
Kinga Hoppe ARVILLA S
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:56:01
2019-06-11 15:10:53
Paula Tokalska ŁYK
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:55:59
2019-06-11 15:10:20
Michalina Sierakowska GWIAZDECZKA-TABUN
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:55:55
2019-06-11 15:09:34
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:55:53
2019-06-11 15:09:02
Ewa Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:55:50
2019-06-11 15:08:29
Karolina Lisowska DIABLO
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
18 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:55:47
2019-06-11 15:07:53
Julia Koziczak FINEZJA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
17 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:55:45
2019-06-11 15:07:18
Lena Janiszewska DANAWAY EVANDER 89885
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
16 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:55:42
2019-06-11 15:06:51
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
15 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:55:38
2019-06-11 15:06:27
Patryk Hernas WILLA NOVA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
14 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:55:36
2019-06-11 15:05:57
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
13 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 18:55:33
2019-06-11 15:04:49
Gabriela Borecka HELGA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
11 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 20:38:09
2019-06-08 17:54:34
Mateusz Kocięda AIKO DE CASSANDRA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 10/JUNIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
8 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 21:43:10
2019-06-02 20:19:09
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 1/KUCE/I półfinał - dokładności
  • 1x 5/KUCE/II półfinał - dokładności
  • 1x 9/KUCE/FINAŁ - dwunawrotowy
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-08 12:24:40
2019-05-31 23:24:55
Elzbieta Machowska ETER
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 11/SENIORZY/FINAŁ - dwunawrotowy
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 21:53:54
2019-05-25 21:36:14
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 21:53:29
2019-05-25 21:35:04
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 6/JUNIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 21:53:02
2019-05-25 21:33:08
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał - dokładności
  • 1x 4/OPEN/I półfinał - dokładności
  • 1x 7/SENIORZY/II półfinał - dokładności
  • 1x 8/OPEN/II półfinał - dokładności
  • 1x 12/OPEN/FINAŁ - dwunawrotowy
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Andrysiak Maja Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2004 (JM.)
brak
2. Antczak Natalia KJ Cavallino Brzoza
S
O027706
3. Augustyniak Wiktoria Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
brak
4. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
5. Babiarz Ewa bpk
2005 (JM.)
brak
6. Babiarz Natalia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (J.)
O052362
7. Basta Nikola Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
O051364
8. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
9. Bejgier Magdalena Jumping Team Brynica
S
O035377
10. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (J.)
O031885
11. Bisaga Ines KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2005 (JM.)
O039145
12. Bonieckia Wiktoria bpk
2003 (J.)
brak
13. Bonowicz Grzegorz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O040976
14. Borecka Gabriela R&S STABLES
2008 (Mł.)
brak
15. Bruzdowska Karolina bpk
2004 (JM.)
brak
16. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
17. Chęsy Julia KJ Oxer Inowrocław
2004 (JM.)
Brak
18. Ciepluch Laura JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O045519
19. Cieślak Zuzanna St. R&S Stables
2001 (J.)
O038479
20. Czajkowska Marta Leśne Zacisze Tynwałd
2008 (Mł.)
Brak
21. Dąbrowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
brak
22. Dalbiak Oliwia BPK
2006 (JM.)
brak
23. Dańczak Michalina St. R&S STABLES
2007 (JM.)
O047648
24. Detmer Małgorzata KJ Skok - Agrofood Grabowiec
S
O048844
25. Detmer Marcelina KJ Skok - Agrofood Grabowiec
2000 (MJ.)
O039669
26. Drewka Monika JKS Czarna Podkowa Gródek
S
brak
27. Duroł Zuzanna Stajnia Jarużun
2004 (JM.)
brak
28. Gadomska Emilia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
Brak
29. Galanciak Roksana St. R&S Stables
2002 (J.)
O038135
30. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
31. Gawlik Dominika Toruński Klub Jazdy Konnej
1999 (MJ.)
brak
32. Giczela Karolina Rancho Banderoza
2003 (J.)
brak
33. Glabus Patrycja Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (J.)
brak
34. Głogowska Wiktoria KJ Kabalo
2002 (J.)
Brak
35. Głuszek Martyna KJ POLONEZ Damnica
2001 (J.)
O039038
36. Gogolińska Oliwia Klub Jeździecki Grand Cheval
2004 (JM.)
Brak
37. Górecki Jarosław Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
S
Brak
38. Grzelak Aleksandra Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
39. Gumienna Pola KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O035166
40. Gumienna Weronika KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O035165
41. Gumowska Ula Toruński Klub Jazdy Konnej
2002 (J.)
brak
42. Hernas Patryk St. R&S STABLES
S
Brak
43. Hoppe Kinga Stajnia Dorotowo
2001 (J.)
brak
44. Janiszewska Lena St. R&S Stables
2009 (Mł.)
O049333
45. Jankowiak Laura KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (J.)
O039417
46. Jędrzejowska Dominika KJ Kapitan
2001 (J.)
0042742
47. Józwiak Filip Ciechociński KJ Bonanza
2001 (J.)
brak
48. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
49. Kaczmarek Natasza Brak
2010 (Mł.)
Brak
50. Kamińska Sylwia KJ Ranczo Kołata
S
brak
51. Karczemny Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O046675
52. Kiełbowicz Patrycja KJ Floret
1999 (MJ.)
O038725
53. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
54. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty Nowe
S
O044917
55. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
56. Knopp Oliwia brak
2003 (J.)
brak
57. Kocięda Mateusz JKS RYWAL
2003 (J.)
O046126
58. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
O054680
59. Kondzioła Elżbieta BPK (MAZ)
S
O002129
60. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
61. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
62. Kowalczyk Zuzanna KJ Floret
2001 (J.)
brak
63. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
64. Koziczak Julia Stowarzyszenie R&S STABLES
2006 (JM.)
brak
65. Kozioł Noemi Klub Jeździecki Ostoja
2009 (Mł.)
O055399
66. Kraszewska Michalina KJ Floret
2005 (JM.)
brak
67. Kraus Patryk JKS RYWAL
2002 (J.)
O043733
68. Kubińska Alicja SKJ REVEL
2004 (JM.)
Brak
69. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
70. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
71. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
72. Laskowska Paulina Brak
2004 (JM.)
O039114
73. Leśkiewicz Sandra Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2000 (MJ.)
O034673
74. Lewandowski Bogumił Ośrodek Jeździecki Victoria
1999 (MJ.)
brak
75. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053641
76. Lipiecka Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (J.)
O046691
77. Lisowska Karolina Stowarzyszenie R&S Stables
2005 (JM.)
Brak
78. Liszkowska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046694
79. Luboński Karol KJ Podkowa Gruszczyn
S
O014494
80. Łatosz Marek BPK- Zachodniopomorskie
S
O046979
81. Machniewicz Ewa St. R&S STABLES
2004 (JM.)
O049391
82. Machowska Elzbieta STAJNIA POD SŁONCEM
S
BRAK
83. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
84. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
2001 (J.)
O044913
85. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
86. Marceniuk Adrianna Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (J.)
brak
87. Maszner Nikola JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O046128
88. Miecielska Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2006 (JM.)
O041945
89. Mikołajczyk Kinga Equest
S
Brak
90. Mościcka-Huczko Patrycja Klub Jeździecki Ostoja
S
O012387
91. Motyka Kamila KJ Bertyn Piastowo
S
brak
92. Mówińska Klaudia Klub Jeździecki Dilmar
2005 (JM.)
brak
93. Murzyńska Oliwia Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2004 (JM.)
O051650
94. Naumiuk Kornelia Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
2009 (Mł.)
O047930
95. Nolka Zosia brak
2003 (J.)
brak
96. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
97. Nowak-Zająkała Anna Jeździecki Klub Sportowy Rywal
S
O012289
98. Obrębska Dominika KJ Stajnia Szyldak
2007 (JM.)
28894/17
99. Olędzka-Dalbiak Aneta BPK
S
brak
100. Olkowska Alicja Stajnia Szybki Konik
2006 (JM.)
Brak
101. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
102. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
103. Patynowska Edyta KJ Kabalo
2007 (JM.)
Brak
104. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
105. Peplińska Jagoda brak
2007 (JM.)
brak
106. Pietrzyk Martyna JKS Czarna Podkowa-Gródek
2002 (J.)
brak
107. Popielas Nicol JKS Czarna Podkowa Gródek
2000 (MJ.)
brak
108. Presz Zofia KU AZS Politechnika Warszawska
S
O006502
109. Przybylska Zuzanna JUKS Abakus Kaczyna
2009 (Mł.)
O054566
110. Radgowska Natalia Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2003 (J.)
O039327
111. Rink Oliwia Stajnia Orlik
1999 (MJ.)
brak
112. Rogowska Marta bpk
1998 (MJ.)
brak
113. Rokicka Agata -
S
Brak
114. Rosiak Martyna Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2003 (J.)
O051654
115. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O053591
116. Sarnowska Julia LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O031797
117. Sierakowska Michalina Stowarzyszenie R&S STABLES
2007 (JM.)
O047679
118. Siwka Karolina St. Kraju Jumping Team
S
O013462
119. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
120. Skrentny Paweł Stajnia Osowiec
S
brak
121. Skrzeczkowska Emilia Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
O052778
122. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
123. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
124. Stachwiuk Nika brak
1999 (MJ.)
O038578
125. Stankiewicz Joanna Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
O043347
126. Stankiewicz Joanna Bpk
2000 (MJ.)
O043347
127. Stasiak Adam Kj Cavalier
2003 (J.)
O047481
128. Studniewski Lech Stadnina Koni STUDNIEWSKI
S
brak
129. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
130. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
131. Szotek Leszek Brak
S
Brak
132. Szyba-Giżyńska Marta Szybki Konik
S
brak
133. Taranowska Astrida CKJ Bonanza
S
brak
134. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
135. Tokalska Paula St. R&S Stable
1998 (MJ.)
brak
136. Tomczak Aleksandra Stajnia Szybki Konik
2002 (J.)
Brak
137. Troszyńska Agata KJ Floret
2006 (JM.)
brak
138. Troszyńska Amelia KJ Floret
2004 (JM.)
brak
139. Trzcinska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2005 (JM.)
Brak
140. Tulisow Nina KJ Bertyn Piaseczno
2004 (JM.)
O035091
141. Twardowski Grzegorz Bertyn Piastowo
S
O055520
142. Urbańczyk Anna bpk
S
Brak
143. Urbanowicz Celina JUKS Abakus Kaczyna
S
O032997
144. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
145. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
146. Weiss Kinga Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2001 (J.)
Brak
147. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
148. Witkowska Natalia JKS Rywal
2000 (MJ.)
0035164
149. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
150. Wojtalik Julia JKSR Michelin
2010 (Mł.)
Brak
151. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
152. Wolańska Alicja KJ POLONEZ Damnica
2003 (J.)
O037303
153. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O029025
154. Ziętek Kinga Klub Jeździecki Caballo
S
O012615
155. Zimna Alicja niezrzeszona
2004 (JM.)
Brak
156. Żuchewicz Oliwia Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2001 (J.)
O054130
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

211

ABELLA WLKP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Absurd
M: Zaspa
O: Izabela Lemańczyk
B: Izabela Lemańczyk
brak 007520079506
2.

138

ACON Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada/- F: Szewron
M: Amanda
O: Krystian Kraus
B: Krzysztof Matuszewski
K027914 brak
3.

54

AGOSTINO J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/165 F: OSJAN
M: AMBROZJA
O: Wolańska Alicja
B: Joskowski Jerzy
K018810 616 007 53 02486 10
4.

6

AIKO DE CASSANDRA Kłusak Francuski LTU 2010 Wałach gniada/165 F: Kitko
M: Quessant
O: Anna Kocięda
B: Anna Kocięda
K027580
5.

196

AJAX WLKP POL 2006 Wałach gniada/172 F: Aviano / Avero
M: Aneksja / Kerman
O: Marek Detmer
B: Lucjan Kosnowicz
K010081 POL007640066606
6.

124

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B: Marian Zmyślony
K017207 POL007610120406
7.

112

ALFI ZAGORKA KM POL 2014 Wałach siwa/mk:146 F: Zachodni Wiatr /
M: My Lady /
O: Monika Zagor / Zagorka Equine
B: -
K027865 616013530056914
8.

146

ALPINEX Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada/kuc:148 F: Murat-Nur /
M: Akwa / Reguł
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Józef Skulski
brak
9.

61

ANRI MARIELLA Kuc Walijski POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:132 F: Boston Braveheart /
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
O: Rafał Janiszewski
B:
K025128 826046020155322
10.

86

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
O: Marta Stołowska-Lubońska
B:
K006417 DE435350274200
11.

181

ARABELLA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Saganek
M: Ariana
O: Kinga Kornacka
B: Marek Romanowski
brak
12.

69

ARVILLA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/167 F: LEOVILLE
M: ARABELLA
O: Jarosław Hoppe
B: Stanisław Szurik
brak
13.

114

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
O: AGATA KOŁODZIŃSKA
B: Stanisław Szurik
K024016 616009520043109
14.

99

BAJADERKA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:138 F: Monarcha
M: Boretka
O: Jacek Kulpa
B: X
K025751 616013640053211
15.

125

BALTAZAR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
O: Adam Tocha
B: Andrzej Derlecki
brak 616007530012710
16.

84

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Kornelia Jurasz
B: .
K022347 POL013611585004
17.

149

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
18.

194

BE MY KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Bolero
M: Bonitka
O: Ireneusz Kozioł
B: Tomasz Kowala
Brak 616013680092509
19.

178

BELLEZA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Grey
M: Wira
O: PPUH Mirtech
B: Grzegorz Majorczyk
K027176 616013610043210
20.

24

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
21.

70

BENITO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc:138 F: Nando / Nightstar
M: Błyskotka / Alibaba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K021450 POL013670142807
22.

21

BITYNIA WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada/160 F: SAGANEK
M: BITWA
O: Grzegorz Twardowski
B: Romanowski Marek
K026419 POL 007600433508
23.

224

BLACK PEARL R Hanowerska GER 2007 Klacz ciemnogniada/166 F: Beluga
M: Euterpe
O: Wiktoria Biegała
B: Albert Roskamm
K025486 Brak
24.

71

BRANDO KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando / Nightstar
M: Bardzo Miła / Ali Baba
O: Stefan Stołowski
B: Stefan Kierznowski
K025301 POL013670142207
25.

129

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Hercog i Tomasz Szeszuła
B: .
K020456 DE422220042208
26.

210

BRINELL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach tarantowata F: Wiliam
M: Bahia
O: Martyna Pietrzyk
B: Żubka Magdalena
brak 616009520032211
27.

148

BRZYTWA NN POL 2007 Klacz kara/- F: NN
M: NN
O: Adrianna Marceniuk
B: NN
brak
28.

154

C.SIOUX KUC POL 2009 Wałach srokata/kuc:121 F: Apasjonata Sas / Bolster Goldleaf
M: Coelenhage's Sally / Castellau Vip
O: Emilia Naumiuk
B: Anna Tomaszewska
K019726 616013520142809
29.

214

CAILLOU TF WESTF GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Cornet Obolensky /
M: Fille D'eclair / Florestan I
O: Waldemar Kalicki
B:
K020300 DE441411315206
30.

169

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
O: Jan Pasiut
B: Detlef Hennings
K012665 DE421000018307
31.

188

CALADIA Holsztyńska GER 2007 Klacz siwa/170 F: Cero
M: P-Ambina
O: Krystyna Mówińska
B: Thiel Christoph
brak DE421000291307
32.

140

CARAVELLA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Aravel II / Luron
M: Callie Z / Calvin Z
O: Violetta Jodłowska Cieślak
B: Piotr Wiese
K016223 POL009610190207
33.

193

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arktos /
M: Celina /
O: Marta Stołowska-Lubońska
B: Agnieszka Szczepańska
K019537 616009610148811
34.

187

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck /
M: Cezarea /
O: Martyna Rosiak
B: Leon Gawroński
K026550 616007520044704
35.

82

CINAMON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Przybylski
B:
K018638 616999610274010
36.

28

COFFEE 23 HOL POL 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quintara/ Quidam de Revel
O: Leszek Szotek
B: Schwarz Michael
K021899 DE421000520311
37.

213

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
O: L. Szablewski
B: B. Jama
K016053 POL009640047306
38.

141

CONAN I Polski Koń Szlachetny Polkrwi POL 2011 Wałach siwa/170 F: Caliro
M: Casandra
O: Hanna Trzcinska
B: Wioletta i Leszek Szymanscy
Brak 616 009 53 02384 11
39.

109

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Krzysztof Babiarz
B: Stanisław Szurik
K026820 616009520037415
40.

113

CRIMSON SR Z BWP BEL 2010 Wałach siwa/162 F: Clearway /
M: L-Classina-I /
O: -
B: -
K025683 703648
41.

168

CZAPLA Huculska POL 2008 Klacz inna/kuc:137 F: Rewir /
M: Całka /
O: Jakub Giżyński
B: SK Huculskich Gładyszów
brak POL012570170808
42.

200

CZARODZIEJ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
O: Szczepan Bajerski
B: Promiński Tomasz
brak 616007520114212
43.

156

DAFER KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:146 cm F: V.I.P.
M: Dafra
O: Agnieszka Terlecka - Ludwiniak
B: Jacek Rutkowski
K027068 POL013661811207
44.

100

DAISY EWITA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dani / Night-Fire
O: ..
B: Wiesław Apanasewicz
K014301 POL013670017405
45.

62

DANAWAY EVANDER 89885 Gipsy Cob GBR 2010 Wałach gniada/kuc:143 F: Danaway Tango / Tireinon Triple Crown
M: Danaway Janella / Trevallion Harry
O: R. J.
B: Mr. Been
K026831 826046010089885
46.

191

DEVITA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/172 F: Landor
M: Dorisa
O: Katarzyna Streich
B: Tomasz Streich
brak brak
47.

64

DIABLO SP POL 2007 Wałach kara/165 F: Ancymon
M: Dolina
O: Monika Lisowska
B: Pracki wacław
Brak Brak
48.

203

DIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada F: Convoi / Contender
M: Diana / Romualdo
O: Marek Lewandowski
B: SK Nowa Wioska Ewa Janiak
K017626 616009530267508
49.

79

DOCHIRA Folblut POL 2003 Klacz gniada/mk:165 F: Roulette
M: Do Utraty Tchu
O: Joanna Banas
B: SK Widzów
Brak
50.

167

DONNA Z Zangersheide (Z) POL 2003 Klacz kasztanowata/173 F: Dutch Capitol
M: Fraga
O: Mateusz Czarnecki
B: Roman Barlik
brak Z-664903
51.

152

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Julia Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
52.

120

DORINA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata/165 F: Grafit
M: Doris
O: Joanna Kozar
B: Renata Wójcik
brak POL 007 52 00609 06
53.

88

DRAGON Wielkopolska POL 2002 Wałach siwa/160 F: Hataman
M: Dekada
O: Janina Madej
B: Janina Madej
Brak POL 007520031302
54.

90

EKSPLOZJA Śląska POL 2013 Klacz gniada/170 F: Bastion
M: Espanola
O: Janina Madej
B: Stadnina Koni Szymanów
Brak 616008670003713
55.

97

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Con Calma / Calato
M: Elcoria P / Correro
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
K024733 616009610036313
56.

50

EPOLA Czysta Krew Arabska POL 2014 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Moshh
M: Egisa
O: Sabina Gibas
B: Sabina Gibas
Brak 616POL14010553A
57.

65

EQUEENPASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372 /
M: Millcroft Lyra / Cwrtycando Caradog
O: Marek Machniewicz
B: Ms. S. Mosiężny
K025127 826046020168643
58.

175

EROTYK SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/170cm F: Lord Star
M: Erotessa
O: Bogdan Bujak
B: Kwiron Juszczak
brak 009610131106
59.

2

ETER Wielkopolska POL 2014 Ogier tarantowata/174 F: lew
M: Etna
O: SZYMON PRZESPOLEWSKI
B: IGNACY PRZESPOLEWSKI
brak 61600761019414
60.

117

EXEDRO Kuc Feliński POL 2010 Wałach gniada/kuc:137 F: Emir
M: Epoka
O: Alicja Jankowska
B: Wawrzuta Piotr
brak 616 013 57 00817 10
61.

66

FARAMIR TR POL 2009 Wałach gniada F: Aktyw / Agar
M: Falka / Winword
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016959 POL732010048009
62.

63

FINEZJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: NOBODY
M: Figurantka
O: Czynel
B: Kmieć Tomasz
Brak
63.

157

FLATTERY WLKP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Flara / Glueckspilz
O: Marcin Jankowiak
B: Henryk Święcicki
K019612 POL007610179808
64.

139

FLIPJE KWPN POL 2010 Wałach gniada/175 F: Carolus II
M: Bavanta V/D Renvillehoeve
O: Joanna Stankiewicz
B: Holandia
K025560 528003201004967
65.

130

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: -
K009870
66.

118

FRUGO (FERDEK) Kuc Walijski POL 2013 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: TORNADO-G
M: FLORIKA
O: Alicja Jankowska
B: Kurbel Karol
brak
67.

127

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
68.

199

GIGI SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Iluzjon po Luron
M: Gawona po Garantie
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
K024294
69.

195

GINGER J WLKP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik / West
M: Good Girl / Sofix
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331 007520040704
70.

16

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: Markom M. Kwiatkowski
B: Agnieszka Majewska
K011908 POL013610169106
71.

153

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio / Cassini I
M: Grace J / Helanis
O: Elżbieta Lasecka
B: Krzysztof Jędrzejewski
K024572 616007520050612
72.

179

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 Klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
O: Magdalena Jóźwiak
B: Jerzy Łukomski
K028081 616013640084212
73.

171

GUINNESS NN POL 2006 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Monika Nowińska
B: NN
K022562
74.

67

GWIAZDECZKA-TABUN KUC POL 2006 Klacz gniada/mk:138 F: Jasmon /
M: Gwiazdka / nn
O: Sebastian Bąk
B: Stanisław Myśliński
K024418 013630129306
75.

182

HAJDUK J Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada/- F: Lotnik
M: Huta
O: Joanna Karmińska
B: Krzysztof Jędrzejewski
K028064 -
76.

216

HAMER Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: NN
M: NN
O: Oliwia Gogolińska
B: Nieznany
Brak Brak
77.

162

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
K019636
78.

135

HAPPY NIGHT SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Happy Star / Louis
O: Robert Lewandowski
B: SK Nowielice
K025553 616009530081810
79.

121

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Kozar
B: Joanna Kozar
K025911 616999520166506
80.

183

HARMONY WAY Kłusak GER 2007 Klacz gniada F: Titan way
M: Harmony Lady
O: Andrzej Krajewski
B: Leo Beckmann
brak
81.

202

HEKATE TRK POL 2009 Klacz kasztanowata/164 F: Vojazas
M: Herta
O: Anna Mościcka
B: Zbiegu Augintoju
Brak
82.

58

HELGA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
83.

164

HEWELIA SP POL 2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
84.

205

HISZPAN SP POL 2003 Wałach gniada F: Diades
M: Hangara
O: Justyna Bruzdowska
B: Mirowski Władysław
brak POL009611244003
85.

218

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
86.

173

HONOR SP POL 2008 Wałach gniada/165 F: NOE D’ISLE
M: HERA I
O: Małgorzata Szybowska
B: Rutkowski Andrzej
Brak POL 009 60 00090 08
87.

5

HUBAL SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Lwówek
M: Holina
O: Marta Piotraszewska
B: Agrofood S. A. Grabowiec
Brak
88.

190

IDOL Koń Mały POL 2009 Wałach siwa F: Poligon /
M: Ina /
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
89.

103

IGUANA DANNY'S GIRL KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc:139 F: Santara Danny's Boy / Markoad Adante
M: Inka / Domingo
O: Artur Bar
B: Daria Wachnowska
K020879 POL013680030208
90.

49

ILONUS Szlachetnej Półkrwi POL 2004 Wałach gniada/173 F: Turbud Quirinus/ Pavarotti Van De Helle
M: Ilona/ Windwurf
O: Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
91.

27

ILUZJON Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/165 F: King size
M: Inga
O: Karolina osiewicz
B: Krzysztof szpiek
Brak Brak
92.

163

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
93.

73

JANOSIK SP POL 2004 Wałach gniada F: Homerus / Romus
M: Jarota / Markies V
O: Julia Lipiecka
B:
K009357 POL009611031904
94.

133

JANTAR Małopolska POL 2008 Wałach kara F: Cyprys
M: Jawa
O: Magdalena Gąsiorowska
B: brak
brak
95.

77

JANTARINA KWPN NED 2014 Klacz gniada/172 F: Carembar De Muze / Nabab De Reve
M: Cantarina / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Karolina Siwka
B: DE RADSTAKE B.V.
K027382 528003201407333
96.

72

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus / Contender Son
M: Jingle Bell / Great Commotion
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
K026737 616009610194612
97.

174

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
K011731 POL013670007906
98.

53

KALAHARI Małopolska POL 2008 Klacz gniada/174 F: KALIPSO
M: DROP
O: Marek Głuszek
B: Karol Zychowicz
K024386 616 066 55 00334 08
99.

221

KALKU-S Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada/165 F: Infant
M: Kalkuta
O: Lech Studniewski
B: Lech Studniewski
brak POL 007611002802
100.

89

KAPELLA Wielkopolska POL 2003 Klacz gniada/170 F: König Sobieski
M: Kastella
O: Janina Madej
B: Nowa Wioska
Brak POL 007530037303
101.

222

KARAT-S SP POL 2002 Wałach gniada/173 F: Sanskryt
M: Korta
O: Lech Styudniewski
B: Lech Studniewski
brak POL 009611002902
102.

108

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
O: Krzysztof Babiarz
B: Wolff Guenter
K012155 DE433330699802
103.

136

KENIA Wielkopolska POL 2005 Klacz kara/mk:153 F: Polonus
M: Kareta
O: Zbigniew Orlikowski
B: Zbigniew Orlikowski
brak
104.

57

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
105.

186

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
O: Stowarzyszenie pomagaj pomagać Różaland
B: Lepper Tomasz
Brak 616009530126015
106.

159

KISS ME W KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Michał Kaczmarek
B: Nn
Brak
107.

150

KOBER WLKP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Widam / Guidam
M: Koblencja / Lascadell
O: Kamilla Sarnowska
B: Robert Śliwiński
K018945 616007610210710
108.

59

KORD TRAK POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Aktyw /
M: Kocanka / Winword / Neshad
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
K025082 732010051310
109.

106

KORNELIA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Jacenty Ziętek
B: Balcerek Zbigniew
K021973 616999580713709
110.

212

KORONA WIKP POL 2012 Klacz gniada/158 F: Pigmalion
M: Karina
O: Hubert Lemańczyk
B: Hubert Lemańczyk
brak 616007520128212
111.

165

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Marcin Śliwiński
B: Leszek Garstka
K023579 616007610063713
112.

143

LACOSTA KUC POL 2014 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: N
M: Lili
O: Izabella Wojtalik
B: Joanna Kretkowska
Brak 56
113.

158

LAKI HAN GER 2007 Wałach gniada F: Lanciano /
M: Piola /
O: Marta Rogowska
B: ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn
brak DE431316874107
114.

128

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Lansada
O: Joanna Liszkowska
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K018544 616009510353511
115.

93

LANDKROS Litewski Koń Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada/168 F: Landgold
M: Hale
O: Jarosław Laskowski
B: -
K027486 005170062908
116.

87

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
K019289 616999610260905
117.

197

LIBERKA SP POL 2015 Klacz gniada/168 F: Concord /
M: Loresca-J /
O: Jolanta Tulisow
B: Andrzej Derlecki
brak 616009530008015
118.

131

LUNA KUC NED 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:140 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Skotarczak
B: -
K026657 528009101178093
119.

227

ŁATKA KUC POL 2014 Klacz srokata/kuc: F: NN
M: NN
O: Katarzyna Mickiewicz-Ballo
B: Kwiatkowski Jan
brak
120.

68

ŁYK NN POL 2000 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Paula Tokalska
B: NN
brak
121.

204

MAGALA AA ESP 2004 Klacz siwa F: Borneo /
M: Trinidad /
O: Marta Kwiatkowska
B: -
brak 190201004501111
122.

189

MAIDI KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Max /
M: Mika / PAW Z IZB
O: Renata Bąk
B:
K025715 616013570174212
123.

144

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
124.

142

MAYBE ME Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
O: Magdalena Kaczmarek-Duroł
B: Beata Kowalska
brak 616 007 52 01144 10
125.

126

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet / Mentos
M: Nora / Bon Jovi
O: Tomasz Maćkowski
B: Hans-Jurgen Lehmann
K024683 DE455870168007
126.

96

MOONLIGHT MAGIC KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:138 F: Midnaight Magic
M: nn
O: Renata Kotkiewicz
B: Arkadiusz Krupiński
brak 616999520120613
127.

217

MOZA XX POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Tempelwachter (GER)
M: Mozaika
O: Jarosław Górecki
B: SK Jaroszówka
Brak
128.

176

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
K026291
129.

123

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
O: -
B: -
K026584 616013520102614
130.

184

NESSA Huculska POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Playboy
M: Odessa
O: Michał Sędłak
B: Blacha Renata
brak
131.

161

NOMINACJA SP POL 2004 Klacz siwa F: Hartland
M: Naomi
O: Maciej Zając
B: Maciej Zając
K014127 616009661641004
132.

147

OCTOBER JIGSAW Irish Cob POL 2009 Wałach srokata/136 F: NN
M: NN
O: Marta Szyba-Giżyńska
B: Irlandia
Brak Brak
133.

134

OPIUM SP POL 2010 Wałach kasztanowata/165 F: Nimroy B
M: Oseina
O: Marek Lewandowski
B: SK Nowa Wioska
Brak 616009530139310
134.

145

PĄCZEK Huculska POL 2012 Ogier bułana/kuc:136 F: Natan
M: Pantera
O: Jakub Giżyński
B: Tadeusz Pęzioł
brak 616 012 58 05095 12
135.

14

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Quite Donaldson
M: Panja
O: Magdalena Bejgier
B: Adam Sosnowski
K024070 616009661495212
136.

111

PAOLA OLD GER 2002 Klacz gniada/- F: Pro Savage /
M: Weintraum / Castro
O: Marcin Olszewski
B: Hans Abel
K019516 DE433330122302
137.

177

PARYS Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Pigwa
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja Ducha
brak
138.

155

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/kuc:146 F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
139.

122

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K018348 POL013610020809
140.

38

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
K017075 POL013610145207
141.

160

PASJONATA POKER Kuc Walijski POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
K025043 616013610121713
142.

185

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
O: Piotr Król
B: Klaudia Przeklaska
K027214
143.

95

PEP TALK Angielska IRL 2009 Wałach gniada F: Scorpion
M: Like a Bird
O: Magdalena Kowalska-Jędrzejowska
B: Noeleen Roche
K024944 372IRE45168179T
144.

105

PLACIDO Kuc Fel. POL 2013 Ogier siwa/kuc:132 F: PL Nitro
M: Łatka
O: Jacenty Ziętek
B: Mazur Norbert
Brak 616013610077113
145.

94

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin / Orkisz
M: Prima Vera / Druh
O: Natalia Antczak
B: Monika Bednarz
K019755 616009530031010
146.

104

R-MEFISTO Typ Szlachetny POL 2013 Wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Michał Bisaga
B: Aleksandra Leszczyńska
K024860 616 999 66 14108 13
147.

198

RALFIE Westwalska POL 2015 Wałach gniada/170 F: Almanzor L
M: Rafia
O: Jolanta Tulisow
B: Marek Romanowski
brak DE 441411222815
148.

166

RASHMI Deutsches Reitpony POL 2006 Klacz gniada/kuc:140 F: Messino
M: Romi B319
O: Aneta Olędzka - Dalbiak
B: Reiterhof
brak DE 467-0001642-06
149.

52

RIVERA SP. POL 2004 Klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
O: Marek Łatosz
B: Jerzy Jezierski
K022858 POL 009 67 00371 04
150.

220

ROMANIA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/160 F: Maik
M: Rakuza
O: Zofia Presz
B: nn
K027622 brak
151.

137

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
152.

110

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index /
M: Sigma / Maram
O: Krzysztof Babiarz
B: Franciszek Litawa
K026819 POL009530037109
153.

80

SELAVI Wielkopolska POL 10.09.2009 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Segowia
O: Magdalena Bejgier
B: Gierke Marcin
K016669 POL 007520039709
154.

85

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris / Nintendo
M: Sonja / nn
O: Ilona Lewkowicz
B: -
K014194 POL013640083408
155.

151

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
156.

119

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
O: Radosław Sadka
B: Wojciech Nowak
K023762 616009520020010
157.

226

STERRE Irish Cob NLD 2011 Klacz srokata/mk: F: Napoleon
M: Pressilla van Stoeterij Van Loo
O: Kinga Kornacka
B: Dhr. G.J.Scholing
brak
158.

83

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado / Darco
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: Tomasz Uryga
B:
K020526 056015Z55542801 BEL40167
159.

208

TABAL Czysta Krew Arabska POL 2004 Wałach kasztanowata/mk:148 F: Metropolis NA
M: Tarnawa
O: Mirosław Witkowski
B: SK Janów Podlaski
K023752 -
160.

107

TABASKO ŚL. POL 2012 Wałach ciemnogniada/167 F: Milord
M: Tekla
O: Jacenty Ziętek
B: Jankowski Sławomir
K021975 616008660243812
161.

215

TANCERZ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Promyczek
M: Tasco
O: Karolina Goglińska
B: Trela Ignacy
Brak Brak
162.

102

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
163.

74

TIJD VLIJT'S DANTE WELSH NED 2001 Klacz inna/kuc:134 F: Kenwood's Royal 98.00411 NWPCS
M: 103076 Seaholm Dimple
O: Lidia Zalewa
B: G.Koops
brak
164.

192

TOMICOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Cordial/ Colorado
M: Tomira/ Romualdo
O: Anna Nowak
B: SK Nowa Wioska
K018437
165.

78

TORONTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa/1,70 F: Good Luck
M: Tarnina
O: Lidia Zalewa
B: Weselski Wiesław
brak
166.

209

TORPEDO SP POL 2004 Wałach kasztanowata/160 F: Lover Boy
M: Talia
O: Sebastian Bogacz
B: Andrzej Zahorski
Brak POL 009 59 00348 04
167.

225

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
168.

206

VAN DYCK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Vandamme
M: Vamelia HBC
O: Agnieszka Pawlikowska
B: Kierznowski Stefan
brak
169.

201

VIVARO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa/155 F: Cewar
M: Visa
O: Alicja Bojar
B: Agnieszka Janus
Brak 007 52 00670 04
170.

76

WARTA WLKP POL 2014 Klacz kasztanowata/163 F: Song
M: Wena
O: Karolina Osiewicz
B: Henryk Dudek
Brak Brak
171.

91

WEKTOR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Kerson
M: Weneda
O: Janina Madej
B: ...
K027597 616007610195410
172.

81

WENA SP POL 2002 Klacz gniada/162 F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
O: Celina Urbanowicz
B: S.P.R. Agrofirma
K020797 POL009611205402
173.

219

WERDER Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Likus
M: Workuta
O: Ewa Wiciak
B: Bajerski Szczepan
brak
174.

207

WHISKY Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada F: Okruch
M: Workuta
O: Aleksandra Oczachowska
B: -
K025968
175.

75

WIASTON SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston / Nobody KWPN
M: Wiara / Aravel Waro sp
O: SL
B: Marek Głowala
K026506
176.

170

WIGOR WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Grom
M: Wiga
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
K013270 POL007600225506
177.

132

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Łukasz Skotarczak
B: Piątkowscy
K010983 POL013670112006
178.

60

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
O: Renata Bąk
B: Piotr Wiese
K015561 POL009590045704
179.

98

WIZARD SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: KEVIN
M: WARKA-H
O: Pawel Skrentny
B: Paweł Skrentny
brak 616 009 61 00220 11
180.

223

ZAGORKA DURANTE KWPN POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Centurano / Canturo
M: Pescara / Lennard
O: Lidia Wodzyńska
B:
K022070 528003000805948
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrysiak Maja
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
DRAGON (88)
2019-08-09
1
2019-08-10
32
2019-08-11
23
Antczak Natalia
KJ Cavallino Brzoza
PRYMUS (94)
2019-08-09
13
2019-08-10
32
2019-08-11
28
Augustyniak Wiktoria
Stajnia Szybki Konik
CZAPLA (168)
2019-08-09
1
2019-08-10
35
2019-08-11
27
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-08-09
17
2019-08-10
14
2019-08-11
14
Babiarz Ewa
bpk
KARBON (108)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
5
Babiarz Natalia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
SEKWOJA (110)
2019-08-09
17
2019-08-10
17
2019-08-11
16
Basta Nikola
Bez Przynależności Klubowej
GUARIBA (179)
2019-08-09
41
2019-08-10
1
2019-08-11
28
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2019-08-09
25
2019-08-10
17
2019-08-11
14
Bejgier Magdalena
Jumping Team Brynica
SELAVI (80)
2019-08-09
15
2019-08-10
1
2019-08-11
10
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
2019-08-09
34
2019-08-10
1
2019-08-11
28
Bisaga Ines
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
13
R-MEFISTO (104)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
13
Bonieckia Wiktoria
bpk
IDOL (190)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
29
DEVITA (191)
2019-08-09
2019-08-10
48
2019-08-11
49
Bonowicz Grzegorz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
HOKUS (218)
2019-08-09
25
2019-08-10
22
2019-08-11
23
Borecka Gabriela
R&S STABLES
HELGA (58)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
17
Bruzdowska Karolina
bpk
HISZPAN (205)
2019-08-09
51
2019-08-10
1
2019-08-11
21
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
3
Chęsy Julia
KJ Oxer Inowrocław
UNIQUE (225)
2019-08-09
1
2019-08-10
55
2019-08-11
47
Ciepluch Laura
JKS Rywal Grudziądz
OPIUM (134)
2019-08-09
1
2019-08-10
52
2019-08-11
44
Cieślak Zuzanna
St. R&S Stables
CARAVELLA (140)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
14
Czajkowska Marta
Leśne Zacisze Tynwałd
WIGOR (170)
2019-08-09
34
2019-08-10
40
2019-08-11
37
Dąbrowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-08-09
49
2019-08-10
1
2019-08-11
33
Dalbiak Oliwia
BPK
RASHMI (166)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
9
Dańczak Michalina
St. R&S STABLES
MAIDI (189)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
30
Detmer Małgorzata
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
GINGER J (195)
2019-08-09
14
2019-08-10
1
2019-08-11
17
Detmer Marcelina
KJ Skok - Agrofood Grabowiec
AJAX (196)
2019-08-09
13
2019-08-10
17
2019-08-11
9
Drewka Monika
JKS Czarna Podkowa Gródek
ABELLA (211)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
6
Duroł Zuzanna
Stajnia Jarużun
MAYBE ME (142)
2019-08-09
54
2019-08-10
32
2019-08-11
56
Gadomska Emilia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
KAPELLA (89)
2019-08-09
53
2019-08-10
31
2019-08-11
54
Galanciak Roksana
St. R&S Stables
KORD (59)
2019-08-09
46
2019-08-10
1
2019-08-11
31
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
1
NANDINA (123)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
11
Gawlik Dominika
Toruński Klub Jazdy Konnej
VAN DYCK (206)
2019-08-09
Giczela Karolina
Rancho Banderoza
EROTYK (175)
2019-08-09
2019-08-10
42
2019-08-11
46
Glabus Patrycja
Toruński Klub Jazdy Konnej
WERDER (219)
2019-08-09
Głogowska Wiktoria
KJ Kabalo
KORNELIA (106)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
31
Głuszek Martyna
KJ POLONEZ Damnica
2019-08-09
Gogolińska Oliwia
Klub Jeździecki Grand Cheval
TANCERZ (215)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
10
HAMER (216)
2019-08-09
34
2019-08-10
1
2019-08-11
17
Górecki Jarosław
Sportowy Klub Jeździecki Horseprofi
MOZA (217)
2019-08-09
27
2019-08-10
22
2019-08-11
28
Grzelak Aleksandra
Stowarzyszenie R&S Stables
TORPEDO (209)
2019-08-09
1
2019-08-10
14
2019-08-11
8
Gumienna Pola
KJ Podkowa Gruszczyn
BENITO (70)
2019-08-09
1
2019-08-10
35
2019-08-11
41
Gumienna Weronika
KJ Podkowa Gruszczyn
BRANDO (71)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
15
Gumowska Ula
Toruński Klub Jazdy Konnej
JANTAR (133)
2019-08-09
2019-08-10
40
2019-08-11
48
Hernas Patryk
St. R&S STABLES
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
1
Hoppe Kinga
Stajnia Dorotowo
2019-08-09
1
2019-08-10
Janiszewska Lena
St. R&S Stables
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
34
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
7
Jankowiak Laura
KJ Podkowa Gruszczyn
FLATTERY (157)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
4
Jędrzejowska Dominika
KJ Kapitan
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
8
Józwiak Filip
Ciechociński KJ Bonanza
2019-08-09
1
2019-08-10
55
2019-08-11
43
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (84)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
19
Kaczmarek Natasza
Brak
KISS ME W (159)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
42
Kamińska Sylwia
KJ Ranczo Kołata
AKADEMIA (124)
2019-08-09
1
2019-08-10
14
2019-08-11
11
Karczemny Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
PAOLA (111)
2019-08-09
17
2019-08-10
24
2019-08-11
24
Kiełbowicz Patrycja
KJ Floret
ARABELLA (181)
2019-08-09
17
2019-08-10
14
2019-08-11
13
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
30
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty Nowe
WIASTON (75)
2019-08-09
33
2019-08-10
17
2019-08-11
22
WARTA (76)
2019-08-09
33
2019-08-10
24
2019-08-11
30
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
33
Knopp Oliwia
brak
PARYS (177)
2019-08-09
1
2019-08-10
35
2019-08-11
26
Kocięda Mateusz
JKS RYWAL
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
51
Kołodzińska Iga
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
7
Kondzioła Elżbieta
BPK (MAZ)
NOMINACJA (161)
2019-08-09
28
2019-08-10
1
2019-08-11
21
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (137)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
32
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
12
2019-08-09
34
2019-08-10
1
2019-08-11
25
Kowalczyk Zuzanna
KJ Floret
HAJDUK J (182)
2019-08-09
34
2019-08-10
1
2019-08-11
27
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (120)
2019-08-09
34
2019-08-10
1
2019-08-11
15
HARA (121)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
20
Koziczak Julia
Stowarzyszenie R&S STABLES
FINEZJA (63)
2019-08-09
34
2019-08-10
1
2019-08-11
22
Kozioł Noemi
Klub Jeździecki Ostoja
BE MY (194)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
6
Kraszewska Michalina
KJ Floret
NESSA (184)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
10
Kraus Patryk
JKS RYWAL
ACON (138)
2019-08-09
34
2019-08-10
32
2019-08-11
20
Kubińska Alicja
SKJ REVEL
HONOR (173)
2019-08-09
49
2019-08-10
46
2019-08-11
39
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
4
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
GLORY (16)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
11
LEON (87)
2019-08-09
41
2019-08-10
1
2019-08-11
38
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
3
PASJONATA (155)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
21
Laskowska Paulina
Brak
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
4
Leśkiewicz Sandra
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
ILONUS (49)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
7
Lewandowski Bogumił
Ośrodek Jeździecki Victoria
ILUZJON (27)
2019-08-09
2019-08-10
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
SOFIA (85)
2019-08-09
34
2019-08-10
42
2019-08-11
40
2019-08-09
34
2019-08-10
54
2019-08-11
55
Lipiecka Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
JANOSIK (73)
2019-08-09
1
2019-08-10
30
2019-08-11
16
Lisowska Karolina
Stowarzyszenie R&S Stables
DIABLO (64)
2019-08-09
2019-08-10
32
2019-08-11
50
Liszkowska Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
LAMPEDUSA (128)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
9
Luboński Karol
KJ Podkowa Gruszczyn
CAREN (193)
2019-08-09
26
2019-08-10
24
Łatosz Marek
BPK- Zachodniopomorskie
RIVERA (52)
2019-08-09
2019-08-09
Machniewicz Ewa
St. R&S STABLES
2019-08-09
1
2019-08-10
35
2019-08-11
25
FARAMIR (66)
2019-08-09
1
2019-08-10
32
2019-08-11
26
Machowska Elzbieta
STAJNIA POD SŁONCEM
ETER (2)
2019-08-09
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
2
GABON (127)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
18
Majewska Jagoda
Leśne Zacisze Tynwałd
GUINNESS (171)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
7
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2019-08-09
1
2019-08-10
32
2019-08-11
24
Marceniuk Adrianna
Toruński Klub Jazdy Konnej
BRZYTWA (148)
2019-08-09
2019-08-10
52
2019-08-11
57
Maszner Nikola
JKS Rywal Grudziądz
2019-08-09
31
2019-08-10
31
2019-08-11
29
DIAVOJ (203)
2019-08-09
17
2019-08-10
24
2019-08-11
23
Miecielska Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
14
Mikołajczyk Kinga
Equest
DOCHIRA (79)
2019-08-09
Mościcka-Huczko Patrycja
Klub Jeździecki Ostoja
HEKATE (202)
2019-08-09
1
2019-08-10
17
2019-08-11
1
Motyka Kamila
KJ Bertyn Piastowo
LIBERKA (197)
2019-08-09
Mówińska Klaudia
Klub Jeździecki Dilmar
CALADIA (188)
2019-08-09
1
2019-08-10
32
2019-08-11
41
Murzyńska Oliwia
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
MAGALA (204)
2019-08-09
1
2019-08-10
50
2019-08-11
53
Naumiuk Kornelia
Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''
C.SIOUX (154)
2019-08-09
41
2019-08-10
1
2019-08-11
36
DAFER (156)
2019-08-09
1
2019-08-10
35
2019-08-11
24
Nolka Zosia
brak
2019-08-09
46
2019-08-10
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
2
Nowak-Zająkała Anna
Jeździecki Klub Sportowy Rywal
TOMICOR (192)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
5
Obrębska Dominika
KJ Stajnia Szyldak
EXEDRO (117)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
16
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
22
Olędzka-Dalbiak Aneta
BPK
DONNA Z (167)
2019-08-09
15
2019-08-10
14
2019-08-11
12
Olkowska Alicja
Stajnia Szybki Konik
2019-08-09
1
2019-08-10
42
2019-08-11
40
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
3
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
HAPPY BOY (162)
2019-08-09
31
2019-08-10
1
2019-08-11
20
JANKES (163)
2019-08-09
17
2019-08-10
1
2019-08-11
17
Patynowska Edyta
KJ Kabalo
PLACIDO (105)
2019-08-09
1
2019-08-10
35
2019-08-11
39
Pellowska Paulina
JKS Barłomino
JOWISZ (174)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
2
NADIA (176)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
23
Peplińska Jagoda
brak
2019-08-09
1
2019-08-10
35
2019-08-11
37
Pietrzyk Martyna
JKS Czarna Podkowa-Gródek
BRINELL (210)
2019-08-09
46
2019-08-10
44
2019-08-11
38
Popielas Nicol
JKS Czarna Podkowa Gródek
KORONA (212)
2019-08-09
24
2019-08-10
22
2019-08-11
24
Presz Zofia
KU AZS Politechnika Warszawska
ROMANIA (220)
2019-08-09
29
2019-08-10
17
2019-08-11
32
Przybylska Zuzanna
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (82)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
Radgowska Natalia
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
WEKTOR (91)
2019-08-09
2019-08-10
Rink Oliwia
Stajnia Orlik
KENIA (136)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
5
Rogowska Marta
bpk
LAKI (158)
2019-08-09
1
2019-08-10
14
2019-08-11
15
Rokicka Agata
-
VIVARO (201)
2019-08-09
23
2019-08-10
28
2019-08-11
25
Rosiak Martyna
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
CEDRA (187)
2019-08-09
1
2019-08-10
46
2019-08-11
34
Sadka Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2019-08-09
34
2019-08-10
1
2019-08-11
35
Sarnowska Julia
LKS Nadwwiślanin Kwidzyn
KOBER (150)
2019-08-09
1
2019-08-10
24
2019-08-11
8
Sierakowska Michalina
Stowarzyszenie R&S STABLES
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
5
Siwka Karolina
St. Kraju Jumping Team
2019-08-09
1
2019-08-10
24
2019-08-11
15
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
18
LUNA (131)
2019-08-09
1
2019-08-10
44
2019-08-11
19
WIKING PP (132)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
12
Skrentny Paweł
Stajnia Osowiec
WIZARD (98)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
9
Skrzeczkowska Emilia
Bez Przynależności Klubowej
BELLEZA (178)
2019-08-09
41
2019-08-10
1
2019-08-11
29
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-08-09
13
2019-08-10
17
2019-08-11
25
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (151)
2019-08-09
17
2019-08-10
1
2019-08-11
18
Stachwiuk Nika
brak
TORONTO (78)
2019-08-09
17
2019-08-10
22
2019-08-11
19
Stankiewicz Joanna
Bez Przynależności Klubowej
FLIPJE (139)
2019-08-09
2019-08-10
22
Stankiewicz Joanna
Bpk
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
2
Stasiak Adam
Kj Cavalier
COLORADO (213)
2019-08-09
17
2019-08-10
1
2019-08-11
13
Studniewski Lech
Stadnina Koni STUDNIEWSKI
KALKU-S (221)
2019-08-09
17
2019-08-10
1
2019-08-11
16
KARAT-S (222)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
4
Święcka Monika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-08-09
29
2019-08-10
24
2019-08-11
27
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
12
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
1
Szotek Leszek
Brak
2019-08-09
17
2019-08-10
1
2019-08-11
21
Szyba-Giżyńska Marta
Szybki Konik
PĄCZEK (145)
2019-08-09
25
2019-08-10
14
2019-08-11
26
Taranowska Astrida
CKJ Bonanza
BELLO M (24)
2019-08-09
17
2019-08-10
2019-08-11
27
Tocha Zofia
J.J.Darboven
BALTAZAR (125)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
6
Tokalska Paula
St. R&S Stable
ŁYK (68)
2019-08-09
1
2019-08-10
27
2019-08-11
22
Tomczak Aleksandra
Stajnia Szybki Konik
ALPINEX (146)
2019-08-09
1
2019-08-10
32
2019-08-11
36
Troszyńska Agata
KJ Floret
ŁATKA (227)
2019-08-09
2019-08-10
Troszyńska Amelia
KJ Floret
STERRE (226)
2019-08-09
1
2019-08-10
2019-08-11
43
Trzcinska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
CONAN I (141)
2019-08-09
1
2019-08-10
48
2019-08-11
52
Tulisow Nina
KJ Bertyn Piaseczno
RALFIE (198)
2019-08-09
GIGI (199)
2019-08-09
Twardowski Grzegorz
Bertyn Piastowo
BITYNIA (21)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
3
Urbańczyk Anna
bpk
HUBAL (5)
2019-08-09
1
2019-08-10
14
2019-08-11
18
Urbanowicz Celina
JUKS Abakus Kaczyna
WENA (81)
2019-08-09
1
2019-08-10
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
32
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (164)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
6
Weiss Kinga
Klub Jazdy Konnej Joker Działowo
2019-08-09
52
2019-08-10
50
2019-08-11
42
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
DORILLA W (152)
2019-08-09
17
2019-08-10
1
2019-08-11
11
Witkowska Natalia
JKS Rywal
WHISKY (207)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
26
TABAL (208)
2019-08-09
26
2019-08-10
2019-08-11
31
Wodzyńska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-08-09
Wojtalik Julia
JKSR Michelin
LACOSTA (143)
2019-08-09
1
2019-08-10
42
2019-08-11
35
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2019-08-09
17
2019-08-10
1
2019-08-11
10
Wolańska Alicja
KJ POLONEZ Damnica
2019-08-09
2019-08-11
Wróblewska Dagmara
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
BE BALOU (149)
2019-08-09
16
2019-08-10
1
2019-08-11
19
Ziętek Kinga
Klub Jeździecki Caballo
TABASKO (107)
2019-08-09
28
2019-08-10
1
2019-08-11
20
Zimna Alicja
niezrzeszona
EPOLA (50)
2019-08-09
1
2019-08-10
1
2019-08-11
8
Żuchewicz Oliwia
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
KIRMANA (186)
2019-08-09
34
2019-08-10
2019-08-11
45

Number of Riders: 156

Number of Horses: 180

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl