Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 12:43:45
2017-06-10 12:15:01
Julia Juhnke BARTONIA
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 04:55:09
2017-06-09 23:33:43
Kinga Kozłowska ALABAMA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 04:54:56
2017-06-09 22:56:37
Daniel Zieliński SONATA
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 04:54:38
2017-06-09 22:56:04
Daniel Zieliński QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/zwykły z rozgrywką
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 04:54:15
2017-06-09 22:25:01
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/zwykły z rozgrywką
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:42:13
2017-06-09 21:11:43
Olga Lewalska DOLCE VITA
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:41:57
2017-06-09 21:04:47
Barbara Grabowska LOTARYNGIA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:41:42
2017-06-09 20:33:23
Aleksandra Ring TWISTER
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 5/P/zwykły
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:41:28
2017-06-09 20:14:02
Klaudia Jakubowska PROGIS
  • 2x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:41:13
2017-06-09 19:48:33
Agnieszka Kitzermann RAWDAT
  • 2x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:41:00
2017-06-09 19:45:03
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:40:46
2017-06-09 19:42:24
Oliwia Wierzbowska DARK MELODIE
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:40:32
2017-06-09 19:38:23
Natalia Sienkiewicz CZANTORIA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 18:02:06
2017-06-09 17:32:04
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x dodatkowy/KUCE/na styl jeźdźca (90 cm.)
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 17:15:15
2017-06-09 16:51:17
Edyta Kotkiewicz LEON
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 16:41:05
2017-06-09 16:07:07
Małgorzata Zubrycka CARMEN
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/zwykły z rozgrywką
57 ENTRY CANCELED 2017-06-09 17:29:25
2017-06-09 15:39:41
Oliwia Knopp LEON
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 16:40:09
2017-06-09 15:36:09
Oliwia Knopp LIMBA
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 16:39:26
2017-06-09 13:29:35
Marta Birk BILBAO
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 16:38:45
2017-06-09 13:29:12
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 16:37:44
2017-06-09 13:28:48
Tomasz Nalazek BILBAO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 16:37:20
2017-06-09 12:13:15
Jan Grzybowski DEMON JAN
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x dodatkowy/KUCE/na styl jeźdźca (90 cm.)
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:46:36
2017-06-09 11:08:29
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:46:07
2017-06-09 10:55:19
Ewa Olizarowicz FINEZJA
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 5/P/zwykły
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:45:49
2017-06-09 09:00:10
Agata Radeberg GAJA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:45:33
2017-06-09 08:49:24
Julia Wiśniewska BLUBERRY
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:45:17
2017-06-09 08:30:48
Latifa Majewska LIRA
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:44:59
2017-06-09 08:29:25
Zofia Łapka LUKIS
  • 2x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:42:56
2017-06-09 08:27:18
Julia Juhnke KAPRIOLA
  • 2x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 23:46:07
2017-06-08 23:01:49
Dominika Cyza WIKI
  • 2x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:40:17
2017-06-08 22:51:11
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 2x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x dodatkowy/KUCE/na styl jeźdźca (90 cm.)
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 22:54:43
2017-06-08 22:32:07
Hanna Zywert KILIMANDŻARO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 22:54:28
2017-06-08 22:29:14
Olga Pietruszkiewicz DONNA Z
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 22:54:14
2017-06-08 20:57:17
Dominika Osińska TAMIZA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x dodatkowy/KUCE/na styl jeźdźca (90 cm.)
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:55:35
2017-06-08 17:36:37
Krzysztof Kulpa ZIRUSA H
  • 1x 6/N/zwykły z rozgrywką
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:55:15
2017-06-08 17:36:11
Katarzyna Wisłocka ZIRUSA H
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:55:01
2017-06-08 17:35:35
Michał Pszczółkowski FALOSTYNA
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:54:40
2017-06-08 17:35:15
Jakub Pszczółkowski FALOSTYNA
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:54:25
2017-06-08 17:34:36
Katarzyna Wisłocka NARNIA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:54:10
2017-06-08 17:33:44
Roksana Przybysz NARNIA
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:53:46
2017-06-08 17:32:44
Agnieszka Lisewska CZARODZIEJ
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:53:24
2017-06-08 17:32:11
Krzysztof Kulpa BELLO M
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 5/P/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:53:08
2017-06-08 17:31:46
Krzysztof Kulpa ENRICO
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:52:49
2017-06-08 17:31:19
Aleksander Komorek NESKA
  • 1x dodatkowy/KUCE/na styl jeźdźca (90 cm.)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:52:31
2017-06-08 17:30:39
Maja Drobny NIWKA
  • 1x dodatkowy/KUCE/na styl jeźdźca (90 cm.)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
  • 1x 0/L/egzaminacyjny L (regionalny)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 17:52:07
2017-06-08 17:29:52
Maja Drobny ENRICO
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 09:29:27
2017-06-08 08:56:36
Sara Olszewska TAROT
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 09:29:10
2017-06-07 22:59:38
Dominika Maciejewska DIEGO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 22:23:11
2017-06-06 21:20:07
Piotr Bąk FABIAN
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/zwykły z rozgrywką
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 22:22:56
2017-06-06 20:37:45
Greta Guźlak SZRON
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 22:22:38
2017-06-06 20:06:29
Dagmara Janowska CZAJKA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 19:07:54
2017-06-06 17:56:25
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 17:09:22
2017-06-06 17:07:48
Wiktoria Putz ASPENA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 09:40:22
2017-06-05 22:27:03
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 09:40:08
2017-06-05 22:15:53
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/zwykły z rozgrywką
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 23:05:58
2017-06-04 22:33:47
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/zwykły z rozgrywką
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 23:05:38
2017-06-04 22:33:25
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 5/P/zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 23:05:25
2017-06-04 21:58:15
Karolina Rybarczyk KORBA
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 23:04:50
2017-06-04 21:57:58
Aleksandra Grela KORBA
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 23:04:37
2017-06-04 21:29:44
Kinga Frankowska LIRYKA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 23:04:22
2017-06-04 21:29:16
Wiktoria Świderska LIRYKA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 23:04:09
2017-06-04 21:28:43
Marcelina Bukowska MYSZA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 23:03:45
2017-06-04 20:59:01
Kinga Bandurska ALEKSANDRIA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 17:41:33
2017-06-02 10:06:50
Natalia Mikołajczak KACPER
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/zwykły z rozgrywką
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 17:41:18
2017-06-02 10:06:15
Natalia Mikołajczak HIMERA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 01:09:31
2017-05-30 23:39:33
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 5/P/zwykły
  • 1x 6/N/zwykły z rozgrywką
7 ENTRY CANCELED 2017-06-07 18:51:40
2017-05-30 23:39:11
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 15:38:52
2017-05-29 14:18:14
Agata Zielińska BARTONIA
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
  • 1x 4/L/dwufazowy (regionalny)
5 ENTRY CANCELED 2017-06-06 18:36:23
2017-05-29 14:09:05
Agata Zielińska PARYS
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:07:08
2017-05-25 16:52:28
Aleksandra Grela REMUS
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3/L/dwufazowy (towarzyski)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 13:52:52
2017-05-25 16:52:08
Wiktoria Sawicka REMUS
  • 2x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
2 ENTRY CANCELED 2017-05-29 21:19:06
2017-05-25 16:51:37
Aleksandra Grela PRIMERA
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:07:49
2017-05-25 13:56:18
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 1x 1/miniLL/dokładności (towarzyski)
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arkuszewska Daria Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (Mł.)
brak
2. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
3. Bandurska Kinga JKS Rywal Grudziądz
2006 (Mł.)
Brak
4. Birk Marta Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009389
5. Bukowska Marcelina SK Dekada
2003 (JM.)
brak
6. Ciecholewska Zofia KJ Classic
7. Cyza Dominika brak
S
brak
8. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
9. Duroł Zuzanna Stajnia Jarużun
2004 (JM.)
brak
10. Frankowska Kinga SK Dekada
2001 (J.)
brak
11. Głogowski Tomasz Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
S
O035830
12. Grabowska Barbara brak przynależności klubowej
S
brak
13. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
14. Grzybowski Jan KJ Jarużyn
2005 (JM.)
BRAK
15. Guźlak Greta bpk
1998 (MJ.)
brak
16. Jakubowska Klaudia Klub Jeździecki Młyńska Struga
1998 (MJ.)
R024866
17. Janowska Dagmara brak
1998 (MJ.)
brak
18. Juhnke Julia KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
BRAK
19. Kitzermann Agnieszka BPK
S
brak
20. Knopp Oliwia brak
2003 (JM.)
brak
21. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
22. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
23. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O023486
24. Lewalska Olga bez przynależności klubowej
1999 (J.)
brak
25. Lewandowska Kinga KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
Brak
26. Lisewska Agnieszka Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2001 (J.)
brak
27. Łapka Zofia BPK
2005 (JM.)
brak
28. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (JM.)
O034085
29. Majewska Latifa BPK
2003 (JM.)
BRAK
30. Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O025456
31. Murakowska Alicja Pałucki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O039805
32. Nalazek Tomasz brak
S
brak
33. Olizarowicz Ewa JKS Rywal
S
O018652
34. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
35. Pietruszkiewicz Olga brak
2000 (J.)
brak
36. Przesławska Maria Stajnia Jarużyn
37. Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
1999 (J.)
O028386
38. Radeberg Agata Klub Jeździecki Grodno Dwór
S
brak
39. Ring Aleksandra Kj Stajnia Jarużyn
2000 (J.)
Brak
40. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
41. Rybarczyk Karolina Brak
1999 (J.)
Brak
42. Sawicka Wiktoria Brak
2003 (JM.)
Brak
43. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
1998 (MJ.)
0023661
44. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
45. Świderska Wiktoria SK Dekada
2003 (JM.)
brak
46. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
47. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O029192
48. Tomaszewska Jagoda JKS ,,Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
PZJ o029190
49. Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O001556
50. Wiśniewska Julia Klub Jeździecki Grodno Dwór
2003 (JM.)
brak
51. Zakurzewska Zuzanna KJ Stajnia Jarużyn
52. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
53. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
54. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
55. Zywert Hanna -
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

ALABAMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Bajou du Rouet
M: Airwalmo
O: Skonieczny Waldemar
B: Andrzej Szczepański
brak
2.

13

ALEKSANDRIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
O: Daria Kleinowska
B: NN
Brak 616999530287911
3.

5

ASPENA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Grand Amour
M: Agawa
O: Rafał Putz
B: Piotr Czerniak
Brak
4.

18

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
5.

7

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
6.

54

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
7.

36

BILBAO SP POL 2011 Wałach tarantowata F: WILIAM
M: BAHAMA II
O: Ewa Dworska
B: Magdalena Żubka
K023153
8.

42

BLUBERRY SP POL 2010 Wałach siwa F: x
M: x
O: x
B: x
x
9.

63

BONA F:
M:
O:
B:
10.

34

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O:
B:
K010604 POL009670002004
11.

62

CZAJKA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Jakobin
M: Cykoria
O: Bożena Janowska
B: Włodzimierz Zębała
brak
12.

31

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Grikos
M: Czarina
O: Violetta Sienkiewicz
B: Jerzy Joskowski
K014315
13.

53

CZARODZIEJ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
O: Szczepan Bajerski
B: Promiński Tomasz
brak 616007520114212
14.

30

DARK MELODIE SP POL 2010 Klacz gniada F: Domel
M: Debatte
O: Oliwia Wierzbowska
B: Diter Staniek
brak
15.

65

DASILLIO F:
M:
O:
B:
16.

38

DEMON JAN Kuc Walijski POL 2011 Wałach kara/kuc:125 cm F: Taurina's Gismore
M: De Linden's Sprinta
O: Jan Grzybowski
B: Tomasz Konieczka
brak 616013520056811 brak
17.

59

DIEGO Typ Pogrubiany POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Rafael
M: Dania
O: Dominika Steyer
B: Navus-Wysocki Jan
K022470 616999530282509
18.

23

DOLCE VITA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada F: Talent Charboniere
M: Doncerta S
O: Karolina Toczko-Borczuch
B: Karolina Toczko-Borczuch
Brak
19.

48

DONNA Z Zengersheide POL 2003 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol
M: Fraga
O: Hanna Jagielska
B: Roman Barlik
Z-664903
20.

64

DORINA F:
M:
O:
B:
21.

37

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: HARTLAND
M: DAMA
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154
22.

55

ENRICO Pełna Krew Angielska POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:157 F: Surako
M: Enigma
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: Polska Korporacja Inwestycyjna SA
K022645 POL050000003653
23.

6

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
24.

60

FABIAN KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Opan / Peter Pan
M: Karinka / Visioen
O: Andrzej Szymański
B:
K022501 528003201000286
25.

9

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: SONG
M: FRASZKA
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616 009 53 02 068 12
26.

40

FINEZJA Mały Koń POL 2006 Klacz F: NN
M: NN
O: Ewa Olizarowicz
B: NN
brak
27.

41

GAJA Oldenburg Sportpferde POL 2010 Klacz siwa F: Clinton I
M: Granz Pilotin
O: Agata Radeberg
B: Jarosław Sekuła
28.

15

HIMERA Szlachetna Półkrew POL 26.03.2013 Klacz kasztanowata/165 F: Santiego
M: Hipoteka
O: Natalia Mikołajczak
B: Mieczysław Jarzembski
K023219
29.

4

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
30.

14

KACPER Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Natalia Mikołajczak
B: NN
K022371 616999520226804
31.

45

KAPRIOLA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada F: POLL
M: KONTRA MAKKer
O: DOROTA ZIELIŃSKA
B: KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI
BRAK
32.

47

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: -
M: -
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: -
-
33.

10

KORBA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 26.03.2006 Klacz siwa F: Wicher
M: Kora
O: Karolina Rybarczyk
B: Peplińska Monika Maria
Brak 009530043208
34.

3

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
O: Lewandowska Dorota
B: Ogonowski Kazimierz
K015197
35.

33

LEON Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Lulka
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
36.

35

LIMBA Huculska POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Witraż
M: Lulka
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
37.

43

LIRA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: POLL
M: LAWINA
O: DOROTA ZIELIŃSKA
B: KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI
BRAK
38.

11

LIRYKA Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz kara/mk:158 F: Alek
M: Lawenda
O: Dulna Stolno
B: Ewa Olizarowicz
Brak
39.

24

LOTARYNGIA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Larika S
O: Karolina Toczko - Borczuch
B: Karolina Toczko - Borczuch
brak 616009520031311
40.

44

LUKIS Wielkopolska POL 1997 Wałach kasztanowata F: brak
M: brak
O: DOROTA ZIELIŃSKA
B: brak
brak
41.

25

MAYBE ME Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
O: Magdalena Kaczmarek-Duroł
B: Beata Kowalska
brak 616 007 52 01144 10
42.

12

MYSZA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada/kuc:138 F: NN
M: NN
O: Dulna Paulina
B: Tomasz Jarząb
Brak
43.

52

NARNIA Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:153 F: For Leo
M: Naliba
O: Krzysztof Kulpa
B: Leon Gawroński
K019332 616013520062710
44.

39

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley
M: Niwka xx
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
PZJ KO08900
45.

57

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
46.

32

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
brak
47.

27

PROGIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz gniada F: Grand Amour
M: Persona
O: Klaudia Jakubowska
B: Staniek Diter
K013127
48.

29

QUANTINA Hanowerska POL 2011 Klacz gniada F: QUITE RUBIN
M: EIDE
O: Głogowski Tomasz
B: Violette Pietrzyk
Brak
49.

21

QUIDAM'S NOBLESSE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
O: Rafał Jerzy
B: Dreier Deborah
brak
50.

28

RAWDAT SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Moravia
M: Jedwabna
O: Agnieszka Kitzermann
B: nn
brak
51.

1

REMUS Typ Szlachetna POL 12.03.2010 Wałach srokata/160 F: Mustang N.M.K.
M: Roksana
O: Krzysztof Grela
B: Aleksandra Grela
K018753 616999530164910
52.

8

SATYN SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
O: IRENEUSZ SIEKIERSKI
B: brak
K023798 POL 009 61 11350 01
53.

20

SONATA SP POL 2010 Klacz gniada F: landor
M: sanmarina
O: nowak bartosz
B: nowak
k126889
54.

61

SZRON Wielkopolska POL 1996 Wałach gniada F: Rewizor
M: Szalka
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Adam Kraczkowski
brak
55.

49

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Spinway Memento / Spinway Keepsake
M: Traviata / Walor
O: Rajmund Osiński
B: Elżbieta Piasecka
K021435 0136605606
56.

26

TWISTER Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa F: Machandel
M: Tara
O: Aleksandra Ring
B: Andrzej Nowakowski
Brak POL007520018605
57.

46

WIKI Wielkopolska POL 2011 Klacz srokata/165 F: Vittorio
M: Wolta
O: Marek Spionek
B: Marek Spionek
brak
58.

16

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
300
SUM:
300.00
Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
450
SUM:
450.00
Murakowska Alicja Pałucki Klub Jeździecki
350
400
SUM:
750.00
Olizarowicz Ewa JKS Rywal
250
300
SUM:
550.00
Tomaszewska Jagoda JKS ,,Rywal Grudziądz
200
SUM:
200.00
Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
500
SUM:
500.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
400
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arkuszewska Daria
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
OLIWKA (32)
2017-06-11
21
2017-06-11
24
2017-06-11
4
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
FABIAN (60)
2017-06-11
9
2017-06-11
8
Bandurska Kinga
JKS Rywal Grudziądz
2017-06-11
6
2017-06-11
12
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
BILBAO (36)
2017-06-11
5
DRAHMA (37)
2017-06-11
4
2017-06-11
4
Bukowska Marcelina
SK Dekada
MYSZA (12)
2017-06-11
2017-06-11
Ciecholewska Zofia
KJ Classic
2017-06-11
1
2017-06-11
Cyza Dominika
brak
WIKI (46)
2017-06-11
1
2017-06-11
14
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ENRICO (55)
2017-06-11
21
2017-06-11
20
2017-06-11
11
NIWKA (57)
2017-06-11
7
2017-06-11
1
2017-06-11
2
Duroł Zuzanna
Stajnia Jarużun
2017-06-11
27
2017-06-11
1
Frankowska Kinga
SK Dekada
LIRYKA (11)
2017-06-11
29
Głogowski Tomasz
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2017-06-11
10
2017-06-11
8
Grabowska Barbara
brak przynależności klubowej
2017-06-11
2017-06-11
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
REMUS (1)
2017-06-11
22
KORBA (10)
2017-06-11
29
Grzybowski Jan
KJ Jarużyn
2017-06-11
21
2017-06-11
1
Guźlak Greta
bpk
SZRON (61)
2017-06-11
19
2017-06-11
5
Jakubowska Klaudia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
PROGIS (27)
2017-06-11
1
2017-06-11
15
Janowska Dagmara
brak
CZAJKA (62)
2017-06-11
13
2017-06-11
Juhnke Julia
KJ Stajnia Jarużyn
2017-06-11
1
2017-06-11
1
Kitzermann Agnieszka
BPK
RAWDAT (28)
2017-06-11
1
2017-06-11
1
2017-06-11
4
Knopp Oliwia
brak
LIMBA (35)
2017-06-11
2017-06-11
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
LEON (33)
2017-06-11
1
2017-06-11
7
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
ALABAMA (19)
2017-06-11
1
2017-06-11
2017-06-11
2
Kulpa Krzysztof
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NARNIA (52)
2017-06-11
1
2017-06-11
12
2017-06-11
1
300
2017-06-11
2017-06-11
BELLO M (54)
2017-06-11
12
2017-06-11
10
Lewalska Olga
bez przynależności klubowej
2017-06-11
1
2017-06-11
5
Lewandowska Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
2017-06-11
1
2017-06-11
3
Lisewska Agnieszka
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-06-11
Łapka Zofia
BPK
LUKIS (44)
2017-06-11
1
2017-06-11
1
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
DIEGO (59)
2017-06-11
9
2017-06-11
2017-06-11
11
Majewska Latifa
BPK
LIRA (43)
2017-06-11
21
2017-06-11
26
Mikołajczak Natalia
JKS Rywal Grudziądz
KACPER (14)
2017-06-11
5
2017-06-11
2
450
HIMERA (15)
2017-06-11
25
2017-06-11
10
Murakowska Alicja
Pałucki Klub Jeździecki
SATYN (8)
2017-06-11
2
350
2017-06-11
3
400
FALLA (9)
2017-06-11
8
2017-06-11
6
Nalazek Tomasz
brak
BILBAO (36)
2017-06-11
17
2017-06-11
Olizarowicz Ewa
JKS Rywal
FINEZJA (40)
2017-06-11
2
250
2017-06-11
3
300
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
TAMIZA (49)
2017-06-11
21
2017-06-11
3
2017-06-11
1
Pietruszkiewicz Olga
brak
DONNA Z (48)
2017-06-11
1
2017-06-11
2
Przesławska Maria
Stajnia Jarużyn
BONA (63)
2017-06-11
21
2017-06-11
1
Putz Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
ASPENA (5)
2017-06-11
8
2017-06-11
1
2017-06-11
Radeberg Agata
Klub Jeździecki Grodno Dwór
GAJA (41)
2017-06-11
27
2017-06-11
Ring Aleksandra
Kj Stajnia Jarużyn
TWISTER (26)
2017-06-11
8
2017-06-11
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2017-06-11
30
2017-06-11
2017-06-11
10
Rybarczyk Karolina
Brak
KORBA (10)
2017-06-11
1
2017-06-11
28
Sawicka Wiktoria
Brak
REMUS (1)
2017-06-11
27
2017-06-11
21
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2017-06-11
18
2017-06-11
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (7)
2017-06-11
7
2017-06-11
7
Świderska Wiktoria
SK Dekada
LIRYKA (11)
2017-06-11
2017-06-11
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (4)
2017-06-11
23
2017-06-11
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ZORBA (16)
2017-06-11
6
2017-06-11
4
Tomaszewska Jagoda
JKS ,,Rywal Grudziądz
NEVADA (39)
2017-06-11
16
2017-06-11
9
2017-06-11
3
200
Wierzbowska Oliwia
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2017-06-11
31
2017-06-11
Wiśniewska Julia
Klub Jeździecki Grodno Dwór
2017-06-11
2017-06-11
Zakurzewska Zuzanna
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (64)
2017-06-11
1
2017-06-11
1
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2017-06-11
7
2017-06-11
6
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
SONATA (20)
2017-06-11
3
2017-06-11
9
2017-06-11
4
2017-06-11
1
500
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
CARMEN (34)
2017-06-11
1
400
2017-06-11
5
Zywert Hanna
-
2017-06-11
11
2017-06-11
2017-06-11
6

Number of Riders: 55

Number of Horses: 58

The sum of prizes: 3 150.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl