Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:40:08
2019-05-16 19:42:41
Weronika Grzegorczyk CARMEN
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:40:04
2019-05-16 18:46:42
Adrianna Bartoszewska QUENTIN
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 18:28:11
2019-05-16 17:59:45
Agnieszka Niewińska DORINA
  • 1x 4/L-3/regionalny
  • 1x 9/D-2/regionalny
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 16:55:27
2019-05-16 16:48:32
Magdalena Żakowska CEKINA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 16:55:15
2019-05-16 16:36:26
Karolina Borys-Piotrkowska ELEGANT
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 16:55:05
2019-05-16 16:25:16
Karolina Borys-Piotrkowska EMI
  • 1x 3/L-1/regionalny
  • 1x 4/L-3/regionalny
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 12:55:26
2019-05-16 08:51:49
Magdalena Szablewska NEMO SIETE
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 12:55:15
2019-05-16 08:50:53
Magdalena Szablewska GOLDERINE
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 12:55:03
2019-05-16 08:48:29
Maja Krygier QUABRIELLA 4
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 12:54:58
2019-05-16 08:47:26
Maja Krygier KAM HOPE OF GENESIS
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 21:48:53
2019-05-15 21:36:13
Angelika Kolarz SUERTE
  • 1x 3/L-1/regionalny
  • 1x 4/L-3/regionalny
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 21:48:50
2019-05-15 21:35:17
Angelika Kolarz WERBENA MISS NANDO
  • 1x 5/P-4 (KUCE)/regionalny
  • 1x 6/P-6 (KUCE)/regionalny
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 11:38:23
2019-05-15 10:12:42
Agata Gietka FOLLOW ME
  • 1x 3/L-1/regionalny
  • 1x 4/L-3/regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:09:32
2019-05-15 07:27:25
Tomasz Olszewski NÓTA
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:09:24
2019-05-14 23:36:21
Żurek Oliwia GREK
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:09:18
2019-05-14 23:34:23
Wiktoria Kozłowska NAPAR
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:09:10
2019-05-14 23:32:19
Anna Filipek LIZA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:08:34
2019-05-14 23:31:00
Mathilde Kervaut NUREK
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:15:58
2019-05-14 15:57:54
Natalia Chuderewicz ARKADIO
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:15:55
2019-05-14 14:49:00
Natalia Żwirko CARAVAGIO
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 13:05:46
2019-05-14 13:03:53
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 9/D-2/regionalny
  • 1x 10/D-3/regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 20:27:23
2019-05-13 19:46:15
Roksana Oczki RUBINJA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 2x 2/L-3/towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 20:27:20
2019-05-13 18:28:18
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 15/C-1/regionalny
  • 1x 16/C-2/regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:23:36
2019-05-13 11:18:14
Aleksandra Konera BREVIS IPSA M.
  • 1x 7/P-1/regionalny
  • 1x 8/P-2/regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:23:33
2019-05-13 07:16:43
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 1x 3/L-1/regionalny
  • 1x 4/L-3/regionalny
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:23:30
2019-05-13 07:16:13
Kamila Gierszewska MISTER CANTERO
  • 1x 3/L-1/regionalny
  • 1x 4/L-3/regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:23:27
2019-05-11 19:33:49
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 11:58:29
2019-05-10 10:57:40
Larysa Lewandowska GRANDASSO
  • 1x 1/L-1/towarzyski
  • 1x 2/L-3/towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:10:14
2019-05-09 09:15:50
Hanna Bagniewska DONNA PRIMA
  • 1x 15/C-1/regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:32:20
2019-05-08 20:39:30
Wiktoria Znaczko KODEINKA
  • 1x 16/C-2/regionalny
  • 1x 17/*C-3/na prośbę zawodników
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:56:09
2019-05-07 20:23:26
Natalia Pokora PASJA
  • 1x 11/N-4/regionalny
  • 1x 12/N-5/regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:23:20
2019-04-25 15:36:16
Larysa Lewandowska MARIOT
  • 1x 12/N-5/regionalny
  • 1x 15/C-1/regionalny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
S
brak
2. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
3. Bartoszewska Adrianna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O021069
4. Borys-Piotrkowska Karolina Rywal
S
O003245
5. Chuderewicz Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
Brak
6. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
7. Filipek Anna BPK kuj-pom
2005 (JM.)
brak
8. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
9. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
O053471
10. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
11. Grzegorczyk Weronika BPK kuj-pom
1998 (MJ.)
brak
12. Kervaut Mathilde BPK kuj-pom
2004 (JM.)
brak
13. Kolarz Angelika Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2004 (JM.)
O034083
14. Konera Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O035204
15. Kozłowska Wiktoria BPK kuj-pom
2007 (JM.)
brak
16. Krygier Maja Klub Jeździecki Cavalier
2002 (J.)
O038719
17. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
0050134
18. Lewandowska Larysa KJ Stajnia Jarużyn
2003 (J.)
O036921
19. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
20. Oczki Roksana KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O042581
21. Oliwia Żurek BPK kuj-pom
2005 (JM.)
brak
22. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszcz
S
O009837
23. Pokora Natalia Klub Jeździecki Equistars
S
O011503
24. Szablewska Magdalena KJ Cavalier Włocławek
S
O005866
25. Żakowska Magdalena brak
2006 (JM.)
38054/18
26. Znaczko Wiktoria Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki
2015 (Mł.)
O028974
27. Żwirko Natalia BPK kuj-pom
S
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

20

ARKADIO Szlachetna Pólkrew POL 2009 Wałach gniada/172 F: HIMEN
M: Arkadią
O: Krzysztof Chuderewicz
B: Krzysztof Chuderewicz
Brak 616009520165609
2.

16

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
3.

14

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:134 F: nn
M: nn
O: Grzegorz Gierszewski
B: nn
K027298 brak
4.

15

BREVIS IPSA M. Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/173 F: Concord
M: Bochemia
O: Daniel Konera
B: Polska
Brak brak
5.

19

CARAVAGIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Alek
M: Centuria
O: Natalia Żwirko
B: Ewa Olizarowicz
Brak 616009520074414
6.

37

CARMEN /// POL /// Klacz siwa//// F: ///
M: ///
O: ///
B: ///
/// ///
7.

35

CEKINA Szlachetna Półkrew POL 2002 Klacz kasztanowata/160 F: Nn
M: Nm
O: Adam Brzychcy
B: Nn
Brak Nn
8.

2

DONNA PRIMA HAN POL 2006 Klacz ciemnogniada/167 F: Don Primero
M: Way o Way
O: Tomasz Bagniewski
B: Wioletta i Witold Pietrzyk
brak DE 431310348706
9.

7

DORINA NN POL Nn Klacz kasztanowata/Nn F: Nn
M: Nn
O: Nn
B: Nn
Brak Nn
10.

34

ELEGANT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Dukat
M: Elwira
O: Piotr Cieślik
B: Mariusz Dąbrowski
brak brak
11.

33

EMI MŁP POL 2011 Klacz siwa F: Emetyt młp
M: Etna
O: Emilia Mełnicka
B: -
Brak
12.

26

FOLLOW ME OLD POL 2015 Klacz kasztanowata/166 F: Farbenspiel
M: Well Done
O: Agata Gietka
B: W. Pietrzyk
K027001 433330899415
13.

31

GOLDERINE Mecklenburg POL 2012 Klacz kasztanowata/159 F: Reiter-Traum
M: Gitana
O: Leszek Szablewski
B: Jurgen Ogermann
brak brak
14.

11

GRANDASSO SP POL 2007 Wałach siwa/160 F: -
M: -
O: Dorota Zielinska
B: -
- -
15.

24

GREK WLKP POL 2007 Wałach gniada F: GIACOMO
M: GRETA
O: Bartosz Michałek
B: Marian Sudoł
brak
16.

29

KAM HOPE OF GENESIS AQH POL 2011 Klacz kasztanowata/mk:148 F: Genesis Number Five
M: Arc Jose Enterprise
O: Arkadiusz krygier
B: Słowacja
brak brak
17.

3

KODEINKA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Maram
M: Kanada
O: Robert Znaczko
B: Tomasz Bagniewski
K015727
18.

22

LIZA Typ Kuc POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
K026508 616999520131812
19.

1

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/169 F: TOP GUN
M: MARKIZA
O: Paulina Ogorzała
B: SK Prudnik
K006168
20.

13

MISTER CANTERO Holsztyńska POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Cantero
M: Mirian
O: Grzegorz Gierszewski
B: brak
K011426 POL007610127907
21.

23

NAPAR Konik Polski POL 2001 Ogier inna/kuc: F: Order
M: Niksana
O: Iwona Michałek
B: Sławomir Niedbalski
brak
22.

32

NEMO SIETE PRE POL 2013 Wałach siwa/164 F: ALLTIVO XL
M: NEMA-SIETE
O: Barbara Kminikowska
B: Ladislao Campos Ramos
K027595 brak
23.

25

NÓTA Węgierska Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Unnep
M: Nelly
O: Grzegorz Gierszewski
B: Szaller Balazs Gyorgy
K027761 HUN M FR100170000
24.

21

NUREK kuc POL 2010 Wałach inna F: NAPAR
M: NAWAŁNICA
O: Bartosz Michałek
B: Bartosz Michałek
brak
25.

10

PASJA WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Concert
M: Parta II
O: Natalia Pokora
B: Maria Kałużna
K016427
26.

12

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:kuc: F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
27.

30

QUABRIELLA 4 Hanowerska GER 2013 Klacz kasztanowata F: Quaterhall
M: Weltfee
O: Arkadiusz Krygier
B: Manfred Wohlers
K026017
28.

36

QUENTIN Oldenburska GER 2013 Wałach kasztanowata F: Quaterback
M: Delphi
O: Katarzyna Bartoszewska
B: Zuchthof Bauer, Andrea Galland
K024085
29.

17

RUBINJA Westfale GER 2008 Klacz siwa/178 F: Rubinero
M: Sharm el Sheik
O: Roksana Oczki
B: Volker Kückelhaus
Brak DE 441411455008
30.

18

SAMURAJ Oldenburg DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
O: Anna Tyrkiel-Baranowska
B: Janine Christin Koepken
brak
31.

28

SUERTE Hanover DEU 2009 Wałach ciemnogniada/172cm F: Souvenir
M: Wanja
O: Beata Kolarz
B: Hans-Hermann Brunckhorst
KO18999 DE431316602009
32.

27

WERBENA MISS NANDO KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:140cm F: Nando Super
M: Willoway Miss Minx
O: BEATA KOLARZ
B: EWA GOTOWSKA
Brak POL013520034809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bagniewska Hanna
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2019-05-18
1
Baranowska Maja
BM HORSE
SAMURAJ (18)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-18
Bartoszewska Adrianna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
QUENTIN (36)
2019-05-18
2
2019-05-18
1
2019-05-18
Borys-Piotrkowska Karolina
Rywal
EMI (33)
2019-05-18
1
2019-05-18
2
2019-05-18
ELEGANT (34)
2019-05-18
4
2019-05-18
2
2019-05-18
Chuderewicz Natalia
Klub Jeździecki Equistars
ARKADIO (20)
2019-05-18
2
2019-05-18
4
2019-05-18
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (16)
2019-05-18
2
2019-05-18
1
2019-05-18
Filipek Anna
BPK kuj-pom
LIZA (22)
2019-05-18
3
2019-05-18
2
2019-05-18
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
2019-05-18
2
2019-05-18
1
2019-05-18
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
2019-05-18
2
2019-05-18
3
2019-05-18
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2019-05-18
2019-05-18
1
2019-05-18
Grzegorczyk Weronika
BPK kuj-pom
CARMEN (37)
2019-05-18
8
2019-05-18
5
2019-05-18
Kervaut Mathilde
BPK kuj-pom
NUREK (21)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-18
Kolarz Angelika
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-18
SUERTE (28)
2019-05-18
3
2019-05-18
4
2019-05-18
Konera Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
2019-05-18
3
2019-05-18
2
2019-05-18
Kozłowska Wiktoria
BPK kuj-pom
NAPAR (23)
2019-05-18
2
2019-05-18
3
2019-05-18
Krygier Maja
Klub Jeździecki Cavalier
2019-05-18
6
2019-05-18
6
2019-05-18
2019-05-18
5
2019-05-18
5
2019-05-18
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-05-18
1
2019-05-18
2
2019-05-18
Lewandowska Larysa
KJ Stajnia Jarużyn
MARIOT (1)
2019-05-18
2019-05-18
3
2019-05-18
1
2019-05-18
3
2019-05-18
Niewińska Agnieszka
KJ Stajnia Jarużyn
DORINA (7)
2019-05-18
5
2019-05-18
2
Oczki Roksana
KJ Agro-Handel Śrem
RUBINJA (17)
2019-05-18
2019-05-18
Oliwia Żurek
BPK kuj-pom
GREK (24)
2019-05-18
3
2019-05-18
1
2019-05-18
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszcz
NÓTA (25)
2019-05-18
4
Pokora Natalia
Klub Jeździecki Equistars
PASJA (10)
2019-05-18
1
2019-05-18
1
2019-05-18
Szablewska Magdalena
KJ Cavalier Włocławek
2019-05-18
1
2019-05-18
3
2019-05-18
2019-05-18
6
2019-05-18
4
2019-05-18
Żakowska Magdalena
brak
CEKINA (35)
2019-05-18
7
2019-05-18
8
2019-05-18
Znaczko Wiktoria
Stowarzyszenie Kujawsko- Pomorski Klub Jeździecki
2019-05-18
Żwirko Natalia
BPK kuj-pom
2019-05-18
5
2019-05-18
7
2019-05-18

Number of Riders: 27

Number of Horses: 32

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl