Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży
SOLEC KUJAWSKI, 31.05-02.06.2019r.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
119 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 22:04:16
2019-05-26 22:03:45
Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 29/Finał gr. C 95 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 22:04:10
2019-05-26 22:02:51
Jagoda Kierznowska NANDO SUPER
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 29/Finał gr. C 95 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
117 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:46:31
2019-05-26 16:58:34
Stanisław Sawczyński MONTI W
  • 1x 1/50 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 18/50 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
  • 1x 35/pocieszenia/dla kucy i DK- 50 cm - 60 cm - 70 cm-80 cm -90 cm- 100 cm-110 dokładności art.238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:46:23
2019-05-26 13:48:26
Kaja Milewska DIGISPORT CORADA
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P DK/na styl jeźdźca
  • 1x 16/N DK/na styl jeźdźca
  • 1x 31/Finał Dzieci II /JMł 110/115/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
115 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 21:45:24
2019-05-24 20:51:49
Antoni Śliwiński KRISTIANO GL
  • 2x 10/L DK/dokładności art.238.1.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 13:26:23
2019-05-24 12:33:21
Daria Arkuszewska PEGAZUS
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 30/Finał grupy D bis 105 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
113 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 13:26:18
2019-05-24 05:28:54
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
112 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 22:41:44
2019-05-23 19:39:24
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 2x 6/100 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 30/Finał grupy D bis 105 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
111 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 15:45:16
2019-05-23 15:33:53
Maja Drobny GANGES
  • 1x 6/100 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 24/110 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 30/Finał grupy D bis 105 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
110 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 15:45:11
2019-05-23 15:32:54
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x 10/L DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/P DK/na styl jeźdźca
109 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 15:45:06
2019-05-23 15:32:04
Maja Antczak BRISLA V.D. NORTHSIDE
  • 1x 10/L DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/P DK/na styl jeźdźca
106 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 12:35:29
2019-05-23 11:33:50
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 30/Finał grupy D bis 105 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
105 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 12:35:21
2019-05-23 11:32:55
Marianna Kołacka JUNIOR 152
  • 1x 10/L DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P DK/na styl jeźdźca
  • 1x 16/N DK/na styl jeźdźca
104 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 12:34:58
2019-05-23 11:31:12
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 12/N DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 25/120 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 26/130 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 34/Finał rundy jun.-mł./Finał rundy juniorsko-młodzieżowej 130/135 cm. zwykły z rozgrywką art.238.2.2
103 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 09:22:11
2019-05-23 09:06:29
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm./na styl jeźdźca
102 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 09:22:06
2019-05-23 09:05:12
Hanna Padalak VALENTINA
  • 1x 10/L DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 08:54:55
2019-05-22 22:48:24
Konstancja Płoskonka ISKIERKA
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 29/Finał gr. C 95 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
100 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:02:55
2019-05-22 20:54:11
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:03:07
2019-05-22 20:52:46
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 12/N DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:02:58
2019-05-22 20:50:28
Kornelia Koźlik SANTIAGO
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
97 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:03:12
2019-05-22 20:49:48
Olga Karasinska PASCAL JAN-PON
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
96 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:03:01
2019-05-22 20:48:55
Maja Sałapatek CASKADA
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
95 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:03:17
2019-05-22 20:47:09
Julia Wawrzkowicz LUCKY BALOU
  • 1x 10/L DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:57:41
2019-05-22 19:50:40
Maja Drozdowska ŁATKA
  • 1x 18/50 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
93 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:57:48
2019-05-22 19:44:45
Julia Pasternak PYSIO
  • 1x 18/50 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 20:46:14
2019-05-22 19:42:36
Blanka Parzyszek MONTI W
  • 1x 1/50 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 18/50 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
  • 1x 35/pocieszenia/dla kucy i DK- 50 cm - 60 cm - 70 cm-80 cm -90 cm- 100 cm-110 dokładności art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 17:56:20
2019-05-22 17:15:40
Maja Żalikowska OLIWKA
  • 1x 1/50 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 18/50 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 35/pocieszenia/dla kucy i DK- 50 cm - 60 cm - 70 cm-80 cm -90 cm- 100 cm-110 dokładności art.238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 17:56:13
2019-05-22 16:54:45
Wiktoria Tykarska MANGO
  • 1x 1/50 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 18/50 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:58:31
2019-05-22 16:18:10
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 16/N DK/na styl jeźdźca
  • 1x 35/pocieszenia/dla kucy i DK- 50 cm - 60 cm - 70 cm-80 cm -90 cm- 100 cm-110 dokładności art.238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 17:55:57
2019-05-22 15:41:06
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:16:40
2019-05-22 06:38:03
Paulina Pellowska NADIA
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:16:33
2019-05-22 06:36:05
Paulina Pellowska JOWISZ
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2 85 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 12:16:29
2019-05-22 06:33:28
Paulina Pellowska KLAUSINKA
  • 1x 1/50 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 23:59:33
2019-05-21 22:51:24
Maja Dąbrowska RONDO'S BLACK BOY
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 35/pocieszenia/dla kucy i DK- 50 cm - 60 cm - 70 cm-80 cm -90 cm- 100 cm-110 dokładności art.238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 23:59:26
2019-05-21 21:14:31
Michalina Jendryke JOGI GOZDAWA
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P DK/na styl jeźdźca
  • 1x 16/N DK/na styl jeźdźca
  • 1x 31/Finał Dzieci II /JMł 110/115/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 23:59:16
2019-05-21 20:52:36
Martyna Pliem-Perka JUNIOR
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:13:54
2019-05-21 20:51:55
Martyna Pliem-Perka NANCY PONYSPORT
  • 2x 4/80 cm./na styl jeźdźca
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 23:59:00
2019-05-21 20:49:18
Aleksandra Pliem-Perka QUITA DU DOMAINE Z
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:59:09
2019-05-21 14:26:49
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x 6/100 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 30/Finał grupy D bis 105 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:50:13
2019-05-21 13:59:36
Gabriela Romanowska ERO
  • 1x 18/50 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:50:10
2019-05-21 09:33:33
Berenika Biela GARBONOS
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:50:05
2019-05-21 09:29:20
Julianna Bajońska JOLY'S HOUSTON
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 29/Finał gr. C 95 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:49:58
2019-05-21 09:26:42
Berenika Biela PYSIA
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:49:55
2019-05-20 17:18:08
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:55:56
2019-05-20 17:12:25
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 8/120 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 9/130 cm./na styl jeźdźca
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:59:39
2019-05-20 17:11:16
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:59:55
2019-05-20 17:06:34
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2 85 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:00:09
2019-05-20 17:04:51
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2 85 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:49:04
2019-05-20 17:03:33
Natalia Knopkiewicz CHACCO
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:48:55
2019-05-20 15:19:23
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:38:54
2019-05-20 12:00:51
Zofia Ćwik BIJZONDER S
  • 1x 14/L DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/P DK/na styl jeźdźca
  • 1x 31/Finał Dzieci II /JMł 110/115/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:38:52
2019-05-20 11:16:07
Liliana Tabaka DRUHNA EWITA
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:38:45
2019-05-20 11:15:48
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 03:33:33
2019-05-19 13:37:28
Lena Anna Tokarz HIPOLIT
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 16:24:27
2019-05-17 16:11:14
Edyta Kotkiewicz MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 29/Finał gr. C 95 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:42:51
2019-05-16 18:26:56
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 14/L DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/P DK/na styl jeźdźca
  • 1x 31/Finał Dzieci II /JMł 110/115/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:42:49
2019-05-16 18:25:50
Zuzanna Krygier MUSSE
  • 1x 18/50 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:33:52
2019-05-16 18:25:19
Weronika Knajdek GENEVA
  • 2x 14/L DK/na styl jeźdźca
  • 1x 31/Finał Dzieci II /JMł 110/115/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:41:15
2019-05-16 18:24:50
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 23/100 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 24/110 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 30/Finał grupy D bis 105 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 12:56:27
2019-05-16 12:36:53
Lena Czeszejko-Sochacka MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 12:56:19
2019-05-16 12:33:54
Lena Czeszejko-Sochacka SWEET EMMA
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:12:38
2019-05-15 08:20:37
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 2x 6/100 cm./na styl jeźdźca
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-15 09:10:59
2019-05-14 22:48:36
Magdalena Karabasz KOLORADO
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
47 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:12:23
2019-05-14 22:17:28
Wiktoria Ryciak WONDERFUL SON OF PSIK
  • 2x 4/80 cm./na styl jeźdźca
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:20:10
2019-05-14 22:17:06
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:19:57
2019-05-14 22:16:44
Antonina Pakur POLAR
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:01:22
2019-05-14 22:15:01
Zofia Pakur CYRANO
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 22:19:37
2019-05-14 22:14:27
Zofia Pakur CENNA
  • 1x 1/50 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 19:16:34
2019-05-14 17:25:12
Maria Kozłowska BEL ESPRIT
  • 1x 10/L DK/dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 14/L DK/na styl jeźdźca
  • 1x 15/P DK/na styl jeźdźca
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-14 12:06:07
2019-05-14 10:55:36
Maja Dąbrowska MARINA
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 09:21:52
2019-05-14 08:57:37
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x 6/100 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 09:21:45
2019-05-14 08:56:04
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 6/100 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 24/110 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:48:45
2019-05-13 18:05:31
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P DK/na styl jeźdźca
  • 1x 16/N DK/na styl jeźdźca
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:48:39
2019-05-13 18:04:45
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 11/P DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 12/N DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 15/P DK/na styl jeźdźca
  • 1x 16/N DK/na styl jeźdźca
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 17:32:17
2019-05-12 15:11:32
Lena Gabriel VIPER
  • 2x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2 85 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:33:42
2019-05-12 11:35:00
Amelia Klota JINGLE BOY
  • 2x 6/100 cm./na styl jeźdźca
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:33:40
2019-05-12 11:07:09
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:33:25
2019-05-12 11:06:13
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 12:33:34
2019-05-12 11:05:13
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:33:17
2019-05-12 11:04:33
Agata Maćkowska GABON
  • 2x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2 85 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:56:05
2019-05-10 07:43:17
Kamila Pabian LAMÓWKA
  • 2x 10/L DK/dokładności art.238.1.1
  • 2x 14/L DK/na styl jeźdźca
  • 1x 35/pocieszenia/dla kucy i DK- 50 cm - 60 cm - 70 cm-80 cm -90 cm- 100 cm-110 dokładności art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 20:04:10
2019-05-08 16:42:27
Tola Wawrzkiewicz ISGAAR
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 35/pocieszenia/dla kucy i DK- 50 cm - 60 cm - 70 cm-80 cm -90 cm- 100 cm-110 dokładności art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 20:04:06
2019-05-08 16:40:26
Tola Wawrzkiewicz DEMON JAN PON
  • 1x 1/50 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 19/60 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:17:26
2019-05-08 10:18:15
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 29/Finał gr. C 95 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:17:21
2019-05-08 10:17:18
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2 85 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 22:33:08
2019-05-08 10:09:45
Nel Skotarczak DENIS
  • 1x 2/60 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 27/Finał gr. A-1 65 cm./zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:02:38
2019-05-08 10:06:16
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 23/100 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2 85 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:07:32
2019-05-05 15:06:39
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 2x 5/90 cm./na styl jeźdźca
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 18:30:36
2019-05-05 15:05:55
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm./na styl jeźdźca
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:07:09
2019-05-05 15:05:22
Nell Sówka FIGARO
  • 2x 4/80 cm./na styl jeźdźca
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:06:56
2019-05-05 15:04:38
Nell Sówka BEN GUN
  • 2x 6/100 cm./na styl jeźdźca
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 18:29:57
2019-05-05 15:03:34
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x 12/N DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 13/C DK/dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 20:06:37
2019-05-05 15:02:51
Marta Konarska SAFARI SUNDANCE
  • 2x 7/110 cm./na styl jeźdźca
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-05 18:29:45
2019-05-04 15:24:55
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2 85 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:03:20
2019-04-29 23:23:57
Helena Piontek KAMILLIA H
  • 2x 6/100 cm./na styl jeźdźca
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:28:43
2019-04-29 23:23:00
Helena Piontek ROLEX 2
  • 2x 6/100 cm./na styl jeźdźca
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:28:37
2019-04-29 23:21:33
Barbara Piontek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 23:28:31
2019-04-29 23:19:56
Barbara Piontek CYKOR
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 22:14:46
2019-04-27 21:42:17
Lena Gorczyca ORCHID’S RILEY RJT
  • 1x 5/90 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 6/100 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 23/100 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 30/Finał grupy D bis 105 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 22:14:31
2019-04-27 21:40:54
Wiktoria Bytner ISLAND
  • 2x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 22/90 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2 85 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 22:14:22
2019-04-27 21:34:09
Iga Bors SHADOW
  • 2x 6/100 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 7/110 cm./na styl jeźdźca
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 10:17:06
2019-04-18 06:47:09
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 3/70 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 4/80 cm./na styl jeźdźca
  • 1x 20/70 cm./dokładności art.238.1.1
  • 1x 21/80 cm./dwufazowy art.274.1.5.3
  • 1x 28/Finał gr. A-2 85 cm/zwykły z rozgrywką art.:238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
2. Arkuszewska Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
3. Bajońska Julianna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (JM.)
O049890
4. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (Mł.)
O049200
5. Bors Iga SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (JM.)
O035834
6. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
7. Bytner Wiktoria SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O052536
8. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
9. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów
2008 (Mł.)
O044914
10. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
11. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ
2004 (JM.)
O035154
12. Drobny Maja St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
2007 (JM.)
O042933
13. Drozdowska Maja Petrico Pony Karlino
2018 (Mł.)
Brak
14. Falkiewicz Lena Otomiński Klub Jeździecki
2008 (Mł.)
O053528
15. Gabriel Lena VitaSport brachlewo
2007 (JM.)
O046541
16. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (Mł.)
O044125
17. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (JM.)
O047345
18. Gorczyca Lena SKJ Ponylandia Wojciechowice
2006 (JM.)
O048802
19. Grzybowski Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
20. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
21. Jendryke Michalina St. KS Jumping Events
2004 (JM.)
O042012
22. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O051819
23. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
24. Karabasz Magdalena KJ Cavallino
2006 (JM.)
O039021
25. Karasinska Olga Ukj Karmen Nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
26. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
27. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O045671
28. Klimkiewicz Oliwia KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O033535
29. Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O046693
30. Knajdek Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
0035242
31. Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
2006 (JM.)
O044618
32. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
33. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (JM.)
O040166
34. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
35. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
36. Koźlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (JM.)
O048154
37. Kozłowska Maria KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O035241
38. Krygier Zuzanna Pałucki klub jeździecki
2008 (Mł.)
brak
39. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
40. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
41. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O053642
42. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O047067
43. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (J.)
O034596
44. Milewska Kaja JKS u Robsonów
2004 (JM.)
O042274
45. Otlewska Amelia KS Jumping Events
2004 (JM.)
O038379
46. Pabian Kamila KJ Młyńska Struga
2002 (J.)
O031258
47. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (J.)
O034991
48. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
49. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
O049347
50. Pakur Zofia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2009 (Mł.)
O049348
51. Panarowicz Nikola KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
52. Parzyszek Blanka LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2009 (Mł.)
brak
53. Pasternak Julia Petrico Pony Karlino
2007 (JM.)
Brak
54. Pellowska Paulina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2008 (Mł.)
O051227
55. Piontek Barbara RIO GRANDE Krosinko
2008 (Mł.)
O044519
56. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
57. Pliem-Perka Aleksandra Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2006 (JM.)
O035554
58. Pliem-Perka Martyna Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2009 (Mł.)
O048671
59. Płoskonka Konstancja bpk
2006 (JM.)
O048492
60. Romanowska Gabriela UKS Primo Kozery
2009 (Mł.)
O052504
61. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeżdziecki
2008 (Mł.)
O044241
62. Sałapatek Maja Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
O053838
63. Sawczyński Stanisław Hucułowo Matyty
2006 (JM.)
brak
64. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
65. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O044813
66. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (Mł.)
O049296
67. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
68. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
69. Tabaka Liliana KJ Cavallino
2005 (JM.)
Brak
70. Tokarz Lena Anna Klub Jeździecki Cavallino
2007 (JM.)
O053959
71. Tykarska Wiktoria BPK kuj-pom
2008 (Mł.)
O054104
72. Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
2010 (Mł.)
O052266
73. Wawrzkowicz Julia KJ Cavallino
2003 (J.)
0037479
74. Żalikowska Maja KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder PONY Group National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

25

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
O: Ewa Raichelt
B:
D K019869 NPA20011000
2.

94

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
3.

51

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
A2/C K009670 POL999660778204
4.

122

APOLLO KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz Prusinowski
B: NN
Brak
5.

57

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
O: Kornelia Jurasz
B: .
B K022347 POL013611585004
6.

60

BEL ESPRIT SP POL 2010 Wałach gniada/172 F: Barbur / Bujak
M: Bataria / Biskwit
O: Ewa Kozłowska
B: Zenon Ławniczek
K020767 616009610175910
7.

7

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Durello Top /
M: Bunia /
O: Magdalena Kiczka
B: Dominik Gronet
D K021760 616013640053309
8.

118

BENJA LUNA DRP POL 2008 Klacz gniada/kuc:149 F: Mandela N
M: Bella Luna
O: Agnieszka Roganowska
B: Jana Berg
A2/D K022352 DE422220086308
9.

53

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
O: Monika Hercog i Tomasz Szeszuła
B: .
C K020456 DE422220042208
10.

109

BRISLA V.D. NORTHSIDE KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Welt Hit II / Weltmeyer
M: Katoescha / Lancer II
O: Emilian Perlikowski
B:
K017138 5280030606496
11.

97

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
12.

78

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg
M: Caletta
O: Agata Kamińska
B: -
K026968 61609640055913
13.

96

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
K026979
14.

61

CENNA Kuc Walijski POL 2007 Klacz inna/kuc:125 F: Toffi
M: Culiko
O: Klaudia Olejniczak
B: Jarosław Bartkowiak
K023426 Brak
15.

121

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
16.

120

CEZAR SP POL 2001 Wałach gniada F: Aplauz
M: Cytryna
O: Maciej Iżycki
B: Nowak Mieczysław
K019445
17.

77

CHACCO KM POL 2013 Wałach gniada/kuc:145 F: nn
M: nn
O: Sylwia Kamińska
B: .
K027630 brak
18.

46

CYKOR KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:130 F: Carmana's Neptun
M: Plamka
O: Tomasz Piontek
B: Stypik Robert
K020057 POL013600071409
19.

23

CYRANO KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc:129 F: Psik
M: Czarna
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
B K018754 999530272004
20.

36

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
O: Sylwia Kamińska
B: Katarzyna Olejnik
D K017841 POL007610239307 105GH68
21.

69

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
O: Małgorzata Szczepaniak
B: Stanisław Szurik
K023112 056015255838911
22.

54

DEMON JAN PON Kuc Walijski POL 2011 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: TURNINA’S GISMORE
M: DE LINDEN’S SPRITE
O: Target Tomasz Wawrzkiewicz
B:
A1 K024200
23.

100

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Pamina / Vechtzicht's Never Mind
O: Łukasz Skotarczak
B: Strużyński Leszek
A K018170 POL013660381205
24.

116

DIGISPORT CORADA Oldenburska GER 2005 Klacz gniada/164 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Lagrana / Landor S
O: -
B: Alwin Schrand
K013907 104HT79
25.

73

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. Ewita / Visconti
M: Dalli / Don Carlos
O: Agnieszka Klimkiewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
C K017093 POL013670148308
26.

22

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Canturano
M: Joyce H
O: Magdalena Otlewska
B: nn
E K027706 brak
27.

81

ERO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:120 F: Lollypop
M: Elwira / Amor
O: Rafał Romanowski
B: Agnieszka Dziubich
K027538 616013590107609
28.

8

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O: Michał Walorek
B:
C K020430 POL013610260906
29.

52

FRANKENHOEH`S MYLORD Kuc Walijski GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
O: Łukasz Skotarczak
B: DE
K009870
30.

16

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
O: Tomasz Maćkowski
B: Jerzy Łukomski
C K020485 POL013610197007
31.

111

GANGES KUC POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: Jerzy Łukomski
E K019951
32.

75

GARBONOS KUC SWE 1994 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: NN
M: NN
O: ANTONI CHŁAPOWSKI
B: ANTONI CHŁAPOWSKI
A1 K002593 04712
33.

28

GENEVA BWP BEL 2006 Wałach siwa F: Parco / Darco
M: Celebrity / Coronado
O: Magdalena Ćwik
B:
K015953 W254759BWP
34.

17

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:138 F: Santara Danny's Boy
M: Grażka
O: Markom M. Kwiatkowski
B: Agnieszka Majewska
K011908
35.

104

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O: Ryszard Kołacki
B:
K011645 POL009690070806
36.

72

HIPOLIT KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:135 F: Szaman
M: Hortyna
O: Małgorzata Tokarz
B: Roman Dudkowiak
C K019548 POL 013 61 01170 05
37.

55

ISGAAR DRP NED 2005 Klacz bułana/kuc:149 F: Tilo
M: Immaculada
O: Jolanta Koczurowska
B:
D K016211 103MX80
38.

101

ISKIERKA NN POL Nn Klacz kasztanowata/kuc:129 F: Nn
M: Nn
O: Alicja Jankowska
B: Nn
K027857 POL 999 64 00571 03
39.

43

ISLAND Kuc Wal. POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:137 F: Spiky / Casperhof's Freddy
M: Ice-Road's Emily / Llanweneth Don
O: Marzena Jurzak
B: Marzena Jurzak
C K022340 616013661370212
40.

47

JACODI'S ANJA'S ALENA New Forest Pony POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barclay He.Stb.273 geplaatst VKH
M: Anja Stb. 5124 kroon pref
O: Tomasz Piontek
B: Mw B.A. Jochems, Kruisweg 28, 7361 EB BEEKBERGEN
K026248 528018020092051
41.

106

JAŚMIN ... POL 0000 Wałach inna/kuc:uyf F: Nn
M: Nn
O: ...
B: ...
K021920
42.

58

JINGLE BOY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:155 F: Izaurus /
M: Jingle /
O: Amelia Klota
B: Henryk Święcicki
K026737 616009610194612
43.

85

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/177 F: Qumball / Kimball
M: Qumball / Kimball
O: Elżbieta Jendryke
B: Katarzyna Kinstler-Korbam
K010873 POL009670056106
44.

80

JOLY'S HOUSTON Kuc New Forest BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty
M: Joly's Rasha
O: Krzysztof Bajoński
B: Krzysztof Bajoński
C K022358 056011020100145
45.

87

JOWISZ Kuc Walijski POL 2006 Wałach gniada/141 F: Strayers Samson
M: Koekoeshof Jannique
O: Amelia Szczupakowska
B: Zdzisław Śniegucki
C K011731 POL013670007906
46.

84

JUNIOR KUC POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Janusz Pliem-Perka
B: -
B/A1 K016458 616999590267306
47.

105

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
O: Ryszard Kolacki
B: Jurgen Hoffmann
K026340 DE433331607212
48.

63

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
C K012430 Pol013530136706
49.

5

KAMILLIA H Hulpboek Rijpony Register A POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Kamaro Van Orchid's
M: Carmen M
O: Tomasz Piontek
B: W.P.M. Hermans
D K027071 528008070049307
50.

41

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: .
K024201 616999520164810
51.

64

KOLORADO KUC POL 2015 Wałach siwa/kuc:146 F: Falk
M: Kanesa
O: Dorota Uchman Dąbrowska
B: Kałasa Ryszard
D K027050 616013520076915
52.

39

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
O: Teresa Katarzyna Heydel
B: Ukraina
K026886 UA320000754 702236
53.

115

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Marcin Śliwiński
B: Leszek Garstka
K023579 616007610063713
54.

21

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
D K022256 372003006828190
55.

15

LAMÓWKA SP POL 2008 Klacz siwa/--- F: Nabucho du Serein
M: Lama
O: Katarzyna Mróz
B: Stadnina Koni Walewice
K013257 POL009590153908
56.

19

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
57.

56

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
B K019289 616999610260905
58.

50

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
O: Krzysztof Konarski
B: SK Pródnik
K013182 POL009690088908
59.

99

LUCKY BALOU HOL GER 2009 Wałach siwa/163 F: Lucky Boy/Lavall II
M: Rancune/Baloubet D.Ro
O: Maciej Wawrzkowicz
B: .
K020026 DE421000269809
60.

92

ŁATKA KUC POL 2007 Klacz srokata/kuc:123 F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: nn
01234
61.

90

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: GREY
M: MARINA
O: Joanna Tykarska
B: Wojciech Grześkowiak
K021034 616013610152710
62.

59

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc:125 F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
O: Dorota Uchman
B: Jarosław Bartkowiak
K025307 POL013610128305
63.

113

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc:141 F: Tijd Vlijt's Santiago / Rustenburg's Sandra
M: Maja / nn
O: Patrycja Pawłowska
B: Konrad Daleszyński
C K023967 616013610107713
64.

119

MEDRESA WLKP POL 15.04.2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
O: Magdalena Drewka
B: Stadnina koni pępowo
Brak 007610103910
65.

76

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
66.

66

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach gniada/138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: Guniewicz Barbara
K017501 POL013570315207
67.

40

MONTI W KUC POL 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: Rondo's Matador
M: Marrietje
O: Dorota Paśko-Sawczyńska
B: Wilczyńska Klaudia
brak
68.

71

MOONLIGHT MAGIC KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:138 F: Midnaight Magic
M: nn
O: Renata Kotkiewicz
B: Arkadiusz Krupiński
C brak 616999520120613
69.

68

MUSSE KUC POL 2008 Klacz tarantowata/kuc:126 F: NN
M: nn
O: Marcin Ćwik
B: xxxxxxx
brak
70.

88

NADIA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:126 F: NN
M: NN
O: Janusz Pelowski
B: NN
A K026291
71.

38

NANCY PONYSPORT Kuc Feliński POL 2005 Klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana Pony Sport / Witalis
O: Janusz Pliem - Perka
B: Barbara Guniewicz
C K019967 POL013570009205
72.

34

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
O: -
B: -
A2/D K026584 616013520102614
73.

117

NANDO SUPER KM POL 2005 Ogier ciemnogniada/kuc:140 F: Nando / Nightstar
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Radosław Kierznowski
B: Piotr Siębor
A2/C K014382 POL013520094805
74.

49

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:140 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
D K011732 POL013660713404
75.

37

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/kuc:147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
O: Karolina Heydel
B: Lisa Lohmann
D K007893 DE441410094000
76.

91

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Marek Żalikowski
B: Mariola Szarszewska
K019435 POL 013 60 00961 05
77.

44

ORCHID’S RILEY RJT NFP NLD 2011 Wałach bułana/kuc:149 F: Nn
M: Nn
O: Paweł Gorczyca
B: Holandia
D K024424
78.

98

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
K026980
79.

35

PASJONATA AMIGO Kuc Walijski POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Elżbieta Kołodziejek
A1/B K018348 POL013610020809
80.

33

PASJONATA PARYS Kuc Walijski POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
O: Sylwia Kamińska
B:
A1/B K017075 POL013610145207
81.

114

PEGAZUS KUC POL 2013 Wałach bułana/kuc:149 F: PASQUINEL
M: PELA
O: Iwona Arkuszewska
B: Michał Rynowiecki
D K024703 616999610072413
82.

62

POLAR Koń Mały POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
O: Tomasz Szostak
B: Eugeniusz Witkowski
C K018231 013530067806
83.

79

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Antoni Cłapowski
B: Antoni Chłapowski
K004906 POL999610031997
84.

93

PYSIO KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:125 F: nn
M: nn
O: Monika REIMANN
B: Izabela Chodorowska
01234
85.

83

QUITA DU DOMAINE Z Z BEL 2004 Klacz gniada/175 F: Quantum / Quidam de Revel
M: Gret Palucca / Coriolan
O: Janusz Pliem Perka
B: ZANGERSHEIDE
K016862 Z620404
86.

20

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
87.

48

ROLEX 2 Mały Koń POL 2004 Ogier siwa/kuc:140 F: Martell /
M: Rita /
O: Tomasz Piontek
B: Krzysztof Klimczak
C K017920 POL013540072804
88.

82

RONDO'S BLACK BOY Kuc Walijski POL 2005 Ogier kara/kuc:132 F: Casperhof's Freddy
M: Lucie's Heidi
O: DOROTA UCHMAN - DĄBROWSKA
B: Flier J.
. .
89.

89

S-PIORUN Kuc Walijski POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
O: Magdalena Kiczka
B: Jorg Berning
A1/C K019042 616013670129009
90.

6

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 Klacz kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Konarski
B: H. DE Lange
D K025216 52800300029066
91.

95

SANTIAGO KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Majk
M: Sasanka - k
O: Nowak Miroslaw
B: Danuta tarnowska
K026965
92.

42

SHADOW KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
O: Klaudia Bors
B: -
D K018247 616999670162409
93.

65

SWEET EMMA Welsh Pony GBR 2008 Klacz kasztanowata/kuc:135 F: Nebo Liam 53328 /
M: Rhosymeirch Beck / Parc Marvel
O: Mariusz Czeszejko-Sochacki
B: V.T. Hamer
C K026255 826046020150135
94.

9

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
O: Marcin Śliwiński
B: x
A2/C K016587 POL013640020904
95.

112

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
O: Ryszard Kołacki
B:
K010453 POL013640007904 103FX32
96.

67

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Marcin Ćwik
B: Anna Tomaszewska
D K014499 POL013520048606
97.

103

TIGRA FOREST KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro
M: Titania
O: Marzena Chociej
B: Krzysztof Głodowski
C K022969 POL 013640054608
98.

102

VALENTINA HAN POL 2012 Klacz gniada/170 F: Van Helsing
M: Galathea
O: Barbara Padalak
B: DE
K025150 DE431316510912
99.

18

VIPER Kuc Islandzki POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Vallerie
O: Lena Gabriel
B: Janiszewski Karol
C K013076
100.

12

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Łukasz Skotarczak
B: Piątkowscy
C K010983 POL013670112006
101.

24

WONDERFUL SON OF PSIK Mały Koń POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Psik
M: Wndalia
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K020738
102.

110

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha / Siberian Express
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B:
K012093 POL009529946505
Rider Club
Competition
Prize
Bajońska Julianna Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
80 cm.
Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
70 cm.
Drozdowska Maja Petrico Pony Karlino
60 cm.
Karabasz Magdalena KJ Cavallino
80 cm.
Klota Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
100 cm.
Knopkiewicz Natalia KJ Ranczo Kołata
100 cm.
Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
130 cm.
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
135 cm.
Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
110 cm.
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
70 cm.
Tabaka Liliana KJ Cavallino
80 cm.
Tokarz Lena Anna Klub Jeździecki Cavallino
60 cm.
Wawrzkiewicz Tola Sopocki Klub Jeździecki
70 cm.
Wawrzkowicz Julia KJ Cavallino
110 cm.
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2019-05-31
1
2019-05-31
12
2019-06-01
9
2019-06-01
10
2019-06-02
ZWINNA (110)
2019-05-31
1
2019-05-31
3
2019-06-01
5
2019-06-01
10
2019-06-02
4
Arkuszewska Daria
KJ Stajnia Jarużyn
PEGAZUS (114)
2019-05-31
5
2019-05-31
11
2019-06-01
10
2019-06-01
4
2019-06-02
3
Bajońska Julianna
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2019-05-31
2019-05-31
2019-06-01
2019-05-31
2019-06-01
2019-06-01
23
2019-06-02
1
80 cm.
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2019-05-31
1
2019-06-02
15
PYSIA (79)
2019-06-02
5
2019-06-01
Bors Iga
SKJ Ponylandia Wojciechowice
SHADOW (42)
2019-05-31
3
2019-05-31
2
2019-06-01
9
2019-06-01
7
2019-06-02
7
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-05-31
1
2019-05-31
1
2019-06-01
8
2019-06-02
9
2019-06-01
15
OLIWKA (91)
2019-06-02
1
70 cm.
Bytner Wiktoria
SKJ Ponylandia Wojciechowice
ISLAND (43)
2019-06-01
14
2019-06-02
15
2019-06-01
10
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (67)
2019-06-01
8
2019-06-01
3
2019-06-02
2
CERTINA (121)
2019-06-01
14
2019-06-01
1
2019-06-02
1
Czeszejko-Sochacka Lena
JKS u Robsonów
2019-05-31
11
2019-05-31
6
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-01
10
2019-05-31
2019-05-31
2019-05-31
17
2019-06-01
1
2019-06-01
21
2019-06-02
12
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (59)
2019-05-31
16
2019-05-31
12
2019-06-01
1
2019-06-01
10
2019-06-02
14
2019-05-31
13
2019-05-31
22
2019-06-01
10
2019-06-01
18
2019-06-02
10
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ
MEDRESA (119)
2019-06-01
1
2019-06-02
3
2019-06-01
4
CEZAR (120)
2019-06-01
10
2019-06-02
10
2019-06-01
5
Drobny Maja
St. Sportowe - Ośredek Jeździecki Jaszczółtowo
GANGES (111)
2019-05-31
13
2019-05-31
4
2019-06-01
5
2019-06-01
8
2019-06-02
9
Drozdowska Maja
Petrico Pony Karlino
ŁATKA (92)
2019-06-01
2019-06-01
2019-06-02
1
60 cm.
Falkiewicz Lena
Otomiński Klub Jeździecki
MELODIA (76)
2019-06-01
12
2019-06-01
10
2019-06-02
7
Gabriel Lena
VitaSport brachlewo
VIPER (18)
2019-05-31
5
2019-05-31
2019-06-01
10
2019-06-02
8
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-05-31
9
2019-06-01
3
2019-06-01
6
2019-06-02
6
2019-05-31
10
NANDINA (34)
2019-05-31
2019-06-01
15
2019-06-01
9
2019-06-02
5
2019-05-31
10
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2019-05-31
20
2019-06-01
27
2019-06-02
2019-05-31
5
Gorczyca Lena
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2019-05-31
12
2019-05-31
3
2019-06-01
11
2019-06-01
2
2019-06-02
6
Grzybowski Jan
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2019-06-01
9
2019-06-01
15
2019-06-02
8
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
KONKORD (39)
2019-05-31
2019-06-01
Jendryke Michalina
St. KS Jumping Events
2019-05-31
9
2019-05-31
8
2019-06-01
8
2019-06-01
7
2019-06-02
13
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (57)
2019-05-31
13
2019-05-31
9
2019-06-01
1
2019-06-01
10
2019-06-02
11
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2019-05-31
2019-05-31
1
2019-06-01
1
2019-06-01
2019-06-02
2019-05-31
1
2019-05-31
6
2019-06-01
1
2019-06-01
6
2019-06-02
11
Karabasz Magdalena
KJ Cavallino
2019-05-31
15
2019-05-31
20
2019-06-01
25
2019-06-01
10
2019-06-02
1
80 cm.
Karasinska Olga
Ukj Karmen Nieklonice
2019-06-01
1
2019-06-01
1
2019-06-02
8
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-31
8
2019-05-31
11
2019-06-01
1
2019-06-01
1
2019-06-02
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
2019-06-01
6
2019-06-01
5
2019-06-02
5
2019-06-01
20
2019-06-01
2019-06-02
Klimkiewicz Oliwia
KJ Cavallino Brzoza
2019-05-31
10
Klota Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-31
2019-05-31
16
2019-06-01
2019-06-01
13
2019-06-02
1
100 cm.
Knajdek Weronika
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
GENEVA (28)
2019-06-01
1
2019-06-01
2019-06-02
5
Knopkiewicz Natalia
KJ Ranczo Kołata
CHACCO (77)
2019-05-31
12
2019-05-31
21
2019-06-01
11
2019-06-01
13
2019-06-02
100 cm.
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
JAŚMIN (106)
2019-05-31
7
2019-05-31
9
2019-06-01
19
2019-06-01
12
2019-06-02
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
GRANDEZA (104)
2019-05-31
3
2019-05-31
3
2019-06-01
2019-06-02
130 cm.
2019-06-01
2019-06-01
2
2019-05-31
4
2019-05-31
13
2019-06-01
1
2019-06-01
4
2019-06-02
9
2019-06-01
3
2019-06-02
4
2019-05-31
2019-05-31
2
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-31
3
2019-05-31
1
2019-06-01
6
2019-06-01
2019-06-02
1
2019-05-31
4
2019-05-31
1
2019-06-01
3
2019-06-01
3
2019-06-02
1
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2019-05-31
6
2019-05-31
12
2019-06-01
24
2019-06-01
20
2019-06-02
6
Koźlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
2019-06-01
2019-06-01
10
2019-06-02
9
Kozłowska Maria
KJ Cavallino Brzoza
2019-05-31
9
2019-05-31
4
2019-06-01
16
2019-06-01
8
2019-06-02
Krygier Zuzanna
Pałucki klub jeździecki
MUSSE (68)
2019-06-02
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (19)
2019-05-31
10
2019-05-31
1
2019-06-01
5
2019-06-01
2
2019-06-02
2
ROCCO (20)
2019-05-31
2
2019-05-31
2
2019-06-01
13
2019-06-01
1
2019-06-02
6
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2019-05-31
2
2019-05-31
21
2019-06-02
6
2019-06-01
10
2019-06-01
17
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
GLORY (17)
2019-05-31
9
2019-05-31
12
2019-06-01
1
2019-06-01
26
2019-06-02
11
LEON (56)
2019-05-31
5
2019-05-31
22
2019-06-01
12
2019-06-01
10
2019-06-02
13
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
GABON (16)
2019-05-31
15
2019-05-31
15
2019-06-01
7
2019-06-02
16
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2019-05-31
6
2019-05-31
9
2019-06-01
13
2019-06-01
4
2019-05-31
2
2019-06-01
1
2019-06-02
1
135 cm.
Milewska Kaja
JKS u Robsonów
2019-05-31
8
2019-05-31
7
2019-06-01
2019-06-02
Otlewska Amelia
KS Jumping Events
2019-05-31
15
2019-06-01
4
2019-06-02
1
ENJOY (22)
2019-05-31
9
2019-06-01
9
2019-06-02
Pabian Kamila
KJ Młyńska Struga
2019-05-31
6
2019-05-31
1
2019-06-01
9
2019-06-01
7
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
VALENTINA (102)
2019-05-31
5
2019-05-31
10
2019-06-01
5
2019-06-01
4
2019-06-02
1
110 cm.
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
2019-05-31
13
2019-05-31
3
2019-06-01
10
2019-06-01
5
2019-06-02
8
APOLLO (122)
2019-06-02
1
70 cm.
Pakur Antonina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
POLAR (62)
2019-05-31
15
2019-05-31
5
2019-06-01
13
2019-06-01
12
2019-06-02
7
Pakur Zofia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
CYRANO (23)
2019-05-31
1
2019-05-31
7
2019-06-01
1
2019-06-01
1
2019-06-02
16
CENNA (61)
2019-05-31
3
2019-05-31
10
2019-06-01
1
2019-06-01
1
2019-06-02
2
Panarowicz Nikola
KJ Bonanza Jędrzychowice
MAROKO (113)
2019-05-31
12
2019-05-31
18
2019-06-01
7
2019-06-02
3
Parzyszek Blanka
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
MONTI W (40)
2019-05-31
4
2019-06-01
1
2019-06-02
18
Pasternak Julia
Petrico Pony Karlino
PYSIO (93)
2019-06-01
1
2019-06-01
12
2019-06-02
10
Pellowska Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
JOWISZ (87)
2019-05-31
2
2019-05-31
1
2019-06-01
1
2019-06-01
1
2019-06-02
1
NADIA (88)
2019-05-31
8
2019-06-02
4
2019-05-31
1
2019-06-01
1
2019-06-01
1
Piontek Barbara
RIO GRANDE Krosinko
CYKOR (46)
2019-05-31
1
2019-05-31
9
2019-06-01
2
2019-06-01
14
2019-06-02
2
2019-05-31
15
2019-05-31
5
2019-06-01
19
2019-06-01
16
2019-06-02
4
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
2019-05-31
2019-05-31
2019-06-01
8
2019-06-01
11
2019-06-02
5
ROLEX 2 (48)
2019-05-31
2019-05-31
2019-06-01
16
2019-06-01
18
2019-06-02
2
Pliem-Perka Aleksandra
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-05-31
11
2019-05-31
5
2019-06-01
7
2019-06-01
2019-06-02
7
Pliem-Perka Martyna
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
2019-05-31
18
2019-05-31
5
2019-06-01
4
2019-06-01
3
2019-06-02
14
JUNIOR (84)
2019-05-31
1
2019-05-31
15
2019-06-01
1
2019-06-01
10
2019-06-02
3
Płoskonka Konstancja
bpk
ISKIERKA (101)
2019-05-31
1
2019-05-31
19
2019-06-01
22
2019-06-01
21
2019-06-02
8
Romanowska Gabriela
UKS Primo Kozery
ERO (81)
2019-06-01
1
2019-06-01
12
2019-06-02
12
Ryciak Wiktoria
Sopocki Klub Jeżdziecki
2019-05-31
9
2019-05-31
2
2019-06-01
1
2019-06-01
12
2019-06-02
KALI (63)
2019-05-31
17
2019-05-31
24
2019-06-01
1
2019-06-01
9
2019-06-02
3
Sałapatek Maja
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (96)
2019-06-01
1
2019-06-01
1
2019-06-02
17
Sawczyński Stanisław
Hucułowo Matyty
MONTI W (40)
2019-05-31
6
2019-06-01
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-31
7
2019-06-01
13
2019-06-02
2019-05-31
4
2019-06-01
2
2019-05-31
6
2019-05-31
10
2019-06-01
5
2019-06-02
2019-06-01
1
DENIS (100)
2019-05-31
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
SZOGUN (9)
2019-05-31
1
2019-05-31
2019-06-01
1
2019-06-02
1
APLA (51)
2019-05-31
2019-05-31
3
2019-06-01
7
2019-06-02
10
2019-05-31
8
2019-05-31
5
2019-06-01
8
2019-06-01
9
2019-06-01
2019-06-02
12
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-31
1
2019-06-01
4
2019-06-01
6
2019-06-02
7
FIGARO (8)
2019-05-31
12
2019-05-31
4
2019-06-01
28
2019-06-02
13
2019-05-31
2
2019-06-01
23
2019-06-02
1
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
2019-05-31
7
2019-06-01
2
2019-06-02
2019-05-31
1
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-05-31
13
2019-05-31
2019-06-02
4
2019-05-31
3
2019-06-01
17
Tabaka Liliana
KJ Cavallino
2019-05-31
23
2019-06-01
29
2019-06-02
10
80 cm.
Tokarz Lena Anna
Klub Jeździecki Cavallino
HIPOLIT (72)
2019-05-31
8
2019-05-31
20
2019-06-01
10
2019-06-01
10
2019-06-02
10
60 cm.
Tykarska Wiktoria
BPK kuj-pom
MANGO (90)
2019-05-31
2019-05-31
2019-06-01
2019-06-01
1
2019-06-02
Wawrzkiewicz Tola
Sopocki Klub Jeździecki
2019-05-31
2
2019-05-31
11
2019-06-01
1
2019-06-02
ISGAAR (55)
2019-05-31
5
2019-05-31
2019-06-01
1
2019-06-02
8
70 cm.
Wawrzkowicz Julia
KJ Cavallino
2019-05-31
7
2019-05-31
7
2019-06-01
5
2019-06-01
2019-06-02
8
110 cm.
Żalikowska Maja
KJ Dilmar
OLIWKA (91)
2019-05-31
5
2019-05-31
2019-06-01

Number of Riders: 74

Number of Horses: 102

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl