Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 10:44:51
2019-04-05 10:36:58
Marcin Matelski FABREGAS S
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 08:52:00
2019-04-05 08:43:14
Zuzanna Łojewska CALMA
  • 1x 1a_T/PK/DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) - towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 22:13:33
2019-04-04 21:50:29
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
86 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 22:13:29
2019-04-04 21:24:31
Maja Wolny WEZYR
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 2x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 22:13:25
2019-04-04 20:09:49
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 20:06:20
2019-04-04 20:02:30
Luiza Górska SZIRAK
  • 1x 1_T/PK/DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (wysokość przeszkód do 30 cm.) - towarzyski
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 20:06:05
2019-04-04 19:56:28
Agnieszka Sobiechowska COCO
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 20:05:53
2019-04-04 19:56:02
Maria Przesławska LIVELY TWENTY
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 20:05:44
2019-04-04 19:46:52
Zuzanna Kurzeja NAJRA SUPERNOWA
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:38:45
2019-04-04 09:43:05
Izabela Włodarczak L-SIMBA
  • 2x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 10:38:28
2019-04-04 08:31:05
Victoria Głogowska HIDDE
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
78 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:55:25
2019-04-04 07:40:48
Hanna Zywert DIAMENTINO
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 07:55:04
2019-04-04 07:30:38
Oliwia Zamroczyńska BASTION
  • 1x 1_T/PK/DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (wysokość przeszkód do 30 cm.) - towarzyski
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:24:41
2019-04-04 00:22:13
Tomasz Głogowski QUANTINA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:24:36
2019-04-03 23:21:31
Marcin Matelski HERR CATOO
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:24:31
2019-04-03 23:19:44
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 8_R/C/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:24:25
2019-04-03 23:18:29
Wiktoria Gromowska LIZA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm. C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:24:19
2019-04-03 23:18:24
Marcin Matelski CERVANTES
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:24:12
2019-04-03 23:17:17
Marcin Matelski BARTONIA
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:24:03
2019-04-03 23:17:09
Wiktoria Gromowska PINKI
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm. C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:23:58
2019-04-03 23:15:53
Natalia Redzimska NAPAR
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:23:46
2019-04-03 23:14:38
Julia Kopczyńska GREK
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:23:36
2019-04-03 22:56:25
Dominika Jurek CASERES
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:23:24
2019-04-03 22:53:23
Dominika Jurek ODYS
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:23:01
2019-04-03 22:49:41
Dominika Jurek ZAPARINA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 00:22:55
2019-04-03 21:39:02
Dominika Maciejewska LASCARI
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:34:00
2019-04-03 21:30:21
Marta Ostrowska ROSARIO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:33:47
2019-04-03 20:40:21
Agata Łazarczyk FLIRT
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:33:38
2019-04-03 20:31:56
Marta Rogowska LAKI
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:11:34
2019-04-03 16:02:57
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:09:55
2019-04-03 16:02:24
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:09:46
2019-04-03 15:02:38
Gabriela Solarczyk PASO DOBLE
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm. C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:09:40
2019-04-03 12:46:56
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:09:31
2019-04-03 12:26:44
Julia Kasprzyk ARIA
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:09:19
2019-04-03 12:14:30
Magdalena Lisik PARYS
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:09:06
2019-04-03 11:52:19
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:08:57
2019-04-03 11:29:06
Agnieszka Niewińska QUIDAM'S FLY HIGH
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:08:17
2019-04-03 10:58:30
Iga Kołodzińska AVINELLA S
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:08:11
2019-04-03 09:43:14
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:08:04
2019-04-03 08:33:51
Wiktoria Tykarska MANGO
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:07:57
2019-04-03 08:26:58
Marcelina Kacprzak CORSO
  • 2x 1_T/PK/DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (wysokość przeszkód do 30 cm.) - towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 18:07:51
2019-04-03 07:17:42
Aneta Gierszewska BERGS 10-21
  • 2x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:15:44
2019-04-03 07:15:17
Aneta Gierszewska N'LUSI
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 07:15:36
2019-04-03 07:14:35
Kamila Gierszewska MISTER CANTERO
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 04:37:09
2019-04-02 21:46:39
Julia Pawłowicz TAJFUN
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 04:37:00
2019-04-02 21:35:34
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 8_R/C/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 04:36:53
2019-04-02 21:35:11
Klaudiusz Jach PRINS HANS
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 8_R/C/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 04:36:47
2019-04-02 21:34:08
Klaudiusz Jach MONTANA P
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 8_R/C/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 04:36:41
2019-04-02 21:33:32
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 04:36:34
2019-04-02 21:32:51
Klaudiusz Jach NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 04:36:28
2019-04-02 21:31:58
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 04:36:18
2019-04-02 21:31:00
Oliwia Jach BLACK JACK
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 04:36:11
2019-04-02 21:28:37
Julia Juhnke TWISTER
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 18:40:21
2019-04-02 18:14:05
Klaudia Sadka SONATA II N
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 15:10:13
2019-04-02 15:08:28
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 15:10:29
2019-04-02 15:08:01
Małgorzata Zubrycka FUNKY FILLY VM
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 8_R/C/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 13:39:30
2019-04-02 13:04:29
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 09:37:28
2019-04-02 09:07:17
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 8_R/C/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 09:36:53
2019-04-02 09:06:26
Agata Gietka LA CORDESS
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 09:36:36
2019-04-02 09:04:47
Agata Gietka KARLOS
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 20:44:16
2019-04-01 20:40:56
Kornelia Platun LUKIS
  • 2x 1a_T/PK/DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 20:38:10
2019-04-01 20:37:20
Marta Karwowska BAJKA
  • 2x 1a_T/PK/DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 21:33:30
2019-04-01 20:06:24
Julia Brzycka AFRODYTA
  • 2x 1_T/PK/DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (wysokość przeszkód do 30 cm.) - towarzyski
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:37:48
2019-04-01 19:21:45
Wiktoria Lasecka PASJONATA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm. C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:37:42
2019-04-01 18:53:18
Karolina Sobańska GRANDASSO
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 19:37:36
2019-04-01 15:46:29
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 12:20:10
2019-04-01 11:48:41
Natalia Żwirko CARAVAGIO
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:11:51
2019-04-01 08:26:55
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 10:11:45
2019-03-31 20:19:03
Zuzanna Andruszkiewicz THOSWIN VELDHOEK
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-31 15:38:41
2019-03-31 15:18:07
Kamila Kroplewska HICHOTKA
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 20:57:46
2019-03-30 19:10:59
Renata Wójcik-Matelska FEDERACJA S
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 20:57:42
2019-03-30 19:10:19
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 20:57:30
2019-03-30 19:09:36
Renata Wójcik-Matelska NASHVILLE S
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 20:57:07
2019-03-30 19:01:38
Olga Kozar HARA
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm. C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 18:55:45
2019-03-30 15:46:39
Tomasz Olszewski BLUE CENTO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 18:55:41
2019-03-29 09:30:53
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-30 18:55:36
2019-03-29 09:30:20
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 7_R/N/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 19:28:05
2019-03-28 19:10:50
Malwina Chmara MARKUS
  • 2x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 17:21:54
2019-03-26 12:31:43
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 2x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 22:13:19
2019-03-25 18:58:38
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 18:56:48
2019-03-22 20:13:21
Julia Kruczkowska RUSAŁKA
  • 1x 1a_T/PK/DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) - towarzyski
  • 1x 1_T/PK/DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (wysokość przeszkód do 30 cm.) - towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 09:30:36
2019-03-21 09:28:05
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 2x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
3 ENTRY ACCEPTED 2019-03-21 09:30:31
2019-03-21 09:27:09
Edyta Kotkiewicz MOONLIGHT MAGIC
  • 1x 3_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm. C D 70-80 cm) dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 4_T/LL/z trafieniem w normę czasu - towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-20 22:11:37
2019-03-20 21:37:00
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 5_R/L/dwufazowy art. 274.5.3 - regionalny
  • 1x 6_R/P/ zwykły art. 238.2.1 - regionalny
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-18 22:02:07
2019-03-18 21:32:55
Maja Żalikowska OLIWKA
  • 2x 1_T/PK/DK/Pierwszy krok (drągi na ziemi) / Drugi krok (wysokość przeszkód do 30 cm.) - towarzyski
  • 1x 2_T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andruszkiewicz Zuzanna Klub Jeździecki Dilmar
2007 (JM.)
O053006
2. Babiarz Natalia LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
2001 (J.)
O052362
3. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
4. Brzycka Julia BPK kuj-pom
2005 (JM.)
brak
5. Chmara Malwina BPK kuj-pom
2004 (JM.)
brak
6. Duroł Zuzanna Stajnia Jarużun
2004 (JM.)
brak
7. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
8. Gierszewska Aneta KJ Jarużyn
2008 (Mł.)
O053470
9. Gierszewska Kamila KJ Jarużyn
2006 (JM.)
brak
10. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
S
O027614
11. Głogowska Victoria kj stajnia jarużyn
2018 (Mł.)
brak
12. Głogowski Tomasz KJ Stajnia Jarużyn
S
O035830
13. Górska Luiza BPK kuj-pom
2008 (Mł.)
Brak
14. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
15. Gromowska Wiktoria Klub Jeździecki Classic
2001 (J.)
0039663
16. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
17. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
18. Juhnke Julia Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
Brak
19. Jurek Dominika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O049825
20. Kacprzak Marcelina Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (Mł.)
brak
brak
21. Karłowska Marta brak
2007 (JM.)
brak
22. Kasprzyk Julia KJK Joker Działowo
2003 (J.)
O035159
23. Kołodzińska Iga KJ MŁYŃSKA STRUGA
2006 (JM.)
BRAK
24. Kopczyńska Julia bpk
2000 (MJ.)
brak
25. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (J.)
O034079
26. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
27. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
28. Kroplewska Kamila SKOK-AGROFOOD
1998 (MJ.)
brak
29. Kruczkowska Julia KJ Stajnia Jarużyn
2008 (Mł.)
Brak
Brak
30. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
31. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (MJ.)
O023486
32. Kurzeja Zuzanna Bpk
2003 (J.)
Brak
33. Lasecka Wiktoria KJ Wiecanowo
2006 (JM.)
O050134
34. Laskowska Paulina bpk
35. Lisik Magdalena bpk
S
O013007
36. Łazarczyk Agata bpk
S
brak
37. Łojewska Zuzanna Brak
2013 (Mł.)
Brak
38. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (J.)
O034085
39. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
40. Niewińska Agnieszka KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
brak
brak
41. Olszewski Marcin LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
S
O011251
42. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
43. Ostrowska Marta Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2001 (J.)
Brak
44. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (MJ.)
O039660
45. Pawłowicz Julia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2008 (Mł.)
O048843
46. Platun Kornelia brak
2008 (Mł.)
brak
47. Przesławska Maria BPK kuj-pom
2001 (J.)
Brak
48. Redzimska Natalia bpk
2005 (JM.)
brak
49. Rogowska Marta bpk
1998 (MJ.)
brak
50. Sadka Klaudia Bez Przynależności Klubowej
2004 (JM.)
O053591
51. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
52. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
O033157
53. Sobańska Karolina Stajnia Jarużyn
2001 (J.)
brak
54. Sobiechowska Agnieszka Bpk
S
Brak
55. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
56. Solarczyk Gabriela Klub Jeździecki Wiecanowo
2002 (J.)
brak
57. Tykarska Wiktoria bpk
2008 (Mł.)
brak
58. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
59. Wiese Julia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031143
60. Włodarczak Izabela Brak
2007 (JM.)
Brak
61. Włodarczak Izabela Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
brak
62. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
63. Wolny Maja KJ Dilmar Kobylarnia
1998 (MJ.)
O023178
64. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2002 (J.)
O027714
65. Żalikowska Maja KJ Dilmar
2009 (Mł.)
brak
66. Zhuleha Dzmitry bpk
67. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (MJ.)
O023928
68. Żwirko Natalia BPK kuj-pom
S
Brak
69. Zywert Hanna -
S
-
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

60

AFRODYTA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc:136 F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
brak brak
2.

55

ARIA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Alek / Liman
M: Merta /
O: Hanna Kasprzyk
B: Ewa Olizarowicz
K023684 616007520131510
3.

32

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
O: Andrzej Ostrowski
B: Diter Staniek
K013109 POL009540042605
4.

51

AVINELLA S SP POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell / Grand de la Cour
O: AGATA KOŁODZIŃSKA
B: Stanisław Szurik
BRAK
5.

28

BAJKA KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:126 F: nn
M: nn
O: Dorota Zielińska
B: nn
brak
6.

90

BALADA F:
M:
O:
B:
7.

71

BARTONIA WLKP. POL 2012 Klacz kasztanowata/172 F: Faust Z
M: Balanga
O: Michał Buzała
B: -
K021456 616007610161912
8.

77

BASTION KUC POL 2014 Wałach gniada/kuc:125 F: NN
M: NN
O: Kamila Sikorska
B: Kamila Sikorska
Brak
9.

47

BERGS 10-21 KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: nn
M: nn
O: Grzegorz Gierszewski
B: nn
brak brak
10.

38

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
11.

16

BLUE CENTO OLD GER 2013 Wałach gniada/176 F: Chacco Blue
M: ///
O: Adam Olszewski
B: Gestut Lewitzg
Brak DE
12.

88

CALMA Tinker POL 2013 Klacz srokata/mk:142 F: Bohar Tiger
M: Citina
O: Aleksandra Mili
B: Kucharska Joanna
Brak 616013530202213
13.

24

CARAVAGIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Alek
M: Centuria
O: Natalia Żwirko
B: Ewa Olizarowicz
Brak 616009520074414
14.

67

CASERES Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/164 F: Santiego
M: Czelia
O: Tomasz Goc
B: Andrzej Radzikowski
brak brak
15.

23

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036413
16.

72

CERVANTES SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Cordess
M: Capriosa N
O: Marcin Matelski
B: Piotr Siembor
K024813 616009520023813
17.

83

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
K024721 DE441410740114
18.

48

CORSO BRAK POL 2003 Klacz siwa/kuc:brak F: brak
M: brak
O: Marcelina Kacprzak
B: brak
brak brak brak
19.

59

CREOVILLA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville
M: C. Ravenna Z
O: Krzysztof Babiarz
B: Szurik Stanisław
K026820 616009520037415
20.

78

DIAMENTINO Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 Ogier siwa/kuc:145 F: Falk
M: Diamentina Super
O: -
B: -
- -
21.

93

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B:
K008077 POL009530041603
22.

33

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
O: Hanna Nowakowska
B: Stanisław Szurik
brak
23.

9

DIUCORINA W TS POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W /
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik-Matelska
K025032 616999520133712
24.

19

DIVA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Diuna / Romualdo
O: Piotr Duda
B: Piotr Duda
K026243 616009520045912
25.

50

DORILLA W WLKP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Doris / Elpar
O: Julia Wiese
B: Renata Wójcik
K019513 616007520108709
26.

11

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: CON CALMA
M: ELCORIA P
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
brak
27.

2

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
28.

89

FABREGAS S SP POL 2015 Ogier siwa/- F: Nevados S
M: Fabreggia S
O: -
B: Szurik Stanisław/ Szurik Hubert
- -
29.

20

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K024815 616009520042214
30.

25

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
31.

62

FLIRT Wielkopolska POL 2010 Wałach izabelowata F: Brandon
M: Fascynacja
O: Lewandowska Władysława
B: Kacprzak Krystian
brak
32.

35

FUNKY FILLY VM KWPN NED 2010 Klacz gniada/172 F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: KJ Złoty Rubin
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
33.

26

GRANDASSO - POL - Wałach siwa/- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
34.

68

GREK WLKP POL 2007 Wałach gniada F: GIACOMO
M: GRETA
O: Bartosz Michałek
B: Marian Sudoł
brak
35.

17

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Kozar
B: Joanna Kozar
K025911 616999520166506
36.

75

HERR CATOO WLKP. POL 2014 Wałach gniada/168 F: Catoo
M: Himera
O: Marcin Matelski
B: Andrzej Herman
K026546 616007600233114
37.

21

HICHOTKA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Hornet
M: Himalia
O: Anna Kroplewska
B: Wilczewski Robert
brak
38.

79

HIDDE KUC NED 2012 Wałach siwa/kuc:128 F: -
M: -
O: Dorota Zielinska
B: holandia
brak brak
39.

53

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan / Dem
M: Juta / Apollo
O: Emilia Grabiec
B: Marek Gierczak
K019657 POL009610053508
40.

30

KARLOS SP POL 2012 Wałach gniada/180 F: Nadir
M: Karencja
O: Katarzyna Kopera
B: Małgorzata Stasiuk
Brak 616009510222412
41.

12

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
O: Małgorzata Sokołowicz
B: Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
42.

80

L-SIMBA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc:125 F: JASMOND
M: ALBRECHT ' S HOEVE LINDA
O: Arleta Włodarczak
B: Podkówka Henryk
POL 013 67 01669 07 POL 013 67 01669 07
43.

31

LA CORDESS WESTF GER 2014 Wałach siwa F: Cordess / Clinton
M: Larome /
O: Agata Gietka
B:
brak
44.

61

LAKI HAN GER 2007 Wałach gniada F: Lanciano /
M: Piola /
O: Marta Rogowska
B: ZG Kern Berthold und Hartwig Ot. Schellbronn
brak DE431316874107
45.

91

LANDKROS F:
M:
O:
B:
46.

64

LASCARI Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Pallatyn
M: Lena
O: brak
B: nieznany
brak
47.

14

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
48.

82

LIVELY TWENTY Pełna Krew Angielska POL 2005 Klacz gniada/161 F: Two-Twenty- Two
M: Lively Jacq
O: Marzena Kamińska
B: Polska Korporacja Inwestycyjna SA
Brak POL050000003678
49.

73

LIZA Typ Kuc POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
K026508 616999520131812
50.

74

LUGANO Niem.sport. POL 2012 Wałach kasztanowata/171 F: Lord Z
M: Kosakenbraut
O: Marcin Matelski
B: NIemcy
K025816 DE456370005012
51.

29

LUKIS Wielkopolska POL 1997 Wałach kasztanowata F: brak
M: brak
O: DOROTA ZIELIŃSKA
B: brak
brak
52.

39

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor /
M: Maja / Placido
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
53.

49

MANGO KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:120 F: GREY
M: MARINA
O: Joanna Tykarska
B: Wojciech Grześkowiak
K021034 616013610152710
54.

13

MARKUS Wielkopolska POL 2000 Wałach kasztanowata/166 F: brak
M: brak
O: Dorota Zielińska
B: brak
brak - -
55.

87

MAYBE ME Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
O: Magdalena Kaczmarek-Duroł
B: Beata Kowalska
brak 616 007 52 01144 10
56.

45

MISTER CANTERO Holsztyńska POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Cantero
M: Mirian
O: Grzegorz Gierszewski
B: brak
K011426 POL007610127907
57.

42

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K024032 616009610047812
58.

10

MOONLIGHT MAGIC KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:138 F: Midnaight Magic
M: nn
O: Renata Kotkiewicz
B: Arkadiusz Krupiński
brak 616999520120613
59.

46

N'LUSI KUC POL 2012 Klacz bułana/kuc:131 F: TIJD VLIJT'S VICTOR
M: NELLY
O: Gierszewski Grzegorz
B: Obolewicz Ryszard
K026694 -
60.

81

NAJRA SUPERNOWA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc:141 F: Faust
M: Najra
O: Marzena Kamińska
B: Karczmarczuk Anna
Brak
61.

69

NAPAR Konik Polski POL 2001 Ogier inna/kuc: F: Order
M: Niksana
O: Iwona Michałek
B: Sławomir Niedbalski
brak
62.

18

NASHVILLE SP POL 2015 Ogier kasztanowata/170 F: Leoville
M: Nevada
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
Brak
63.

40

NEVER LOSE VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach siwa/170 F: H&M Zilver Star T / Berlin (Ex Caspar)
M: Iza C / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Ludo Philippaerts
K027259 56002W00305200
64.

41

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
O: SK Wapno Jan Jach
B: Stoeterij Dorperheide
K026852 056002w00306243
65.

66

ODYS Typ Szlachetny POL 2014 Wałach tarantowata/mk:154 F: brak
M: brak
O: Tomasz Goc
B: brak
brak brak
66.

34

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
67.

8

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz bułana/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Marek Żalikowski
B: Mariola Szarszewska
K019435 POL 013 60 00961 05
68.

54

PARYS Wielkopolska POL 2012 Wałach siwa/170 F: Maczo
M: Pasja
O: Magdalena Lisik
B: Marcin Grzeszczyk
K025902
69.

27

PASJONATA KUC POL 2010 Klacz gniada/kuc: F: Sanwan / Navajo
M: Prima W / Euron
O: Elżbieta Lasecka
B: Rajmund Łączny
K027218 616013520039110
70.

57

PASO DOBLE KUC POL 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
O: Solarczyk
B: Sobkowiak
brak brak
71.

70

PINKI Typ Kuc POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
LKRWZJ2668/19 616999610252011
72.

43

PRINS HANS OS GER 2009 Wałach gniada F: Chaccomo / Chacco-Blue
M: Nana de Bonneville / Galoubet A
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Gestuet Lewitz
K026059 DE418180108109
73.

76

QUANTINA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quite Rubin /
M: Eida / Eiger I
O: Tomasz Głogowski
B: Violette Pietrzyk
K024071 431310650611
74.

52

QUIDAM'S FLY HIGH Holsztyn GER 2003 Wałach gniada/162 F: Quianr
M: Lisene
O: NN
B: NN
NN DE 421000163300
75.

15

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
O: Katarzyna Kubiak
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
76.

63

ROSARIO SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/175 F: Szron
M: Rachela
O: Agnieszka Ostrowska
B: Halina Krais
Brak
77.

1

RUSAŁKA KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:124 F: NN
M: NN
O: Dorota Zielinska
B: NN
Brak
78.

92

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada F: Index /
M: Sigma /
O:
B:
brak
79.

58

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index
M: Sigma
O: Krzysztof Babiarz
B: Litawa Franciszek
K026819 009530037109
80.

85

SOLO WLKP POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo / Loxgraf GO
M: Samba / Lwówek
O: Maria Słabowska
B: Zbigniew Bigaj
K023015 616007610188513
81.

36

SONATA II N Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/167 F: Landor
M: Sanmarina
O: Radosław Sadka
B: Wojciech Nowak
K023762 616009520020010
82.

56

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała / Pawlin
O: Monika Machowska
B:
K025804 616009590111614
83.

84

SZIRAK KUC POL 2008 Wałach tarantowata/kuc:126 F: Alf
M: Szajra
O: Marzena Kamińska
B: Marek Armatowski
Brak POL013530096908
84.

44

TAJFUN WLKP POL 2005 Wałach kara/170 F: Asyż / Hamlet Go
M: Tunika / Polonus
O: Iwona Pawłowicz
B: Stanisław Janik
K020834 POL007520050705
85.

22

THOSWIN VELDHOEK BWP POL 2003 Wałach gniada/167 F: Oswin
M: Datania
O: Justyna Andruszkiewicz
B: Belgia
K009388 056007000T37528
86.

37

TWISTER Wielkopolska POL 2005 Wałach siwa/- F: Machandel
M: Tara
O: Aleksandra Ring
B: Andrzej Nowakowski
Brak Brak
87.

86

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O: Piotr Wolny
B: Stanisław Mieszczański
K024077 616009640096609
88.

65

ZAPARINA OLD GER 2008 Klacz siwa F: Zapateado /
M: Hauptstutbuch Charming Lotti /
O: Tomasz Goc
B: Mike i Jeanette Otte
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andruszkiewicz Zuzanna
Klub Jeździecki Dilmar
2019-04-06
1
2019-04-06
17
2019-04-06
Babiarz Natalia
LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
SEKWOJA (58)
2019-04-06
10
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-04-06
2
150
2019-04-06
7
Brzycka Julia
BPK kuj-pom
2019-04-06
2019-04-06
Chmara Malwina
BPK kuj-pom
MARKUS (13)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Duroł Zuzanna
Stajnia Jarużun
2019-04-06
2019-04-06
22
2019-04-06
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-04-06
4
2019-04-06
5
Gierszewska Aneta
KJ Jarużyn
N'LUSI (46)
2019-04-06
1
2019-04-06
2019-04-06
3
2019-04-06
4
Gierszewska Kamila
KJ Jarużyn
2019-04-06
1
2019-04-06
11
2019-04-06
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
KARLOS (30)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
Głogowska Victoria
kj stajnia jarużyn
HIDDE (79)
2019-04-06
27
2019-04-06
6
Głogowski Tomasz
KJ Stajnia Jarużyn
2019-04-06
6
2019-04-06
28
Górska Luiza
BPK kuj-pom
SZIRAK (84)
2019-04-06
1
2019-04-06
2019-04-06
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (53)
2019-04-06
10
2019-04-06
8
Gromowska Wiktoria
Klub Jeździecki Classic
PINKI (70)
2019-04-06
27
LIZA (73)
2019-04-06
18
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2019-04-06
1
200
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
8
2019-04-06
4
2019-04-06
1
500
2019-04-06
2
100
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2019-04-06
5
MALAWAL (39)
2019-04-06
9
2019-04-06
13
Juhnke Julia
Stajnia Jarużyn
TWISTER (37)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Jurek Dominika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-04-06
13
ODYS (66)
2019-04-06
1
2019-04-06
19
CASERES (67)
2019-04-06
1
2019-04-06
4
Kacprzak Marcelina
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
CORSO (48)
2019-04-06
1
2019-04-06
12
Karłowska Marta
brak
BAJKA (28)
2019-04-06
12
2019-04-06
1
Kasprzyk Julia
KJK Joker Działowo
ARIA (55)
2019-04-06
23
2019-04-06
12
Kołodzińska Iga
KJ MŁYŃSKA STRUGA
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Kopczyńska Julia
bpk
GREK (68)
2019-04-06
24
2019-04-06
24
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2019-04-06
2
2019-04-06
5
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2019-04-06
2019-04-06
14
2019-04-06
10
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
HARA (17)
2019-04-06
1
2019-04-06
2019-04-06
13
Kroplewska Kamila
SKOK-AGROFOOD
2019-04-06
16
2019-04-06
11
Kruczkowska Julia
KJ Stajnia Jarużyn
2019-04-06
1
2019-04-06
12
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (14)
2019-04-06
2019-04-06
3
300
ROCCO (15)
2019-04-06
6
2019-04-06
6
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (93)
2019-04-06
2
250
2019-04-06
11
Kurzeja Zuzanna
Bpk
2019-04-06
30
2019-04-06
1
Lasecka Wiktoria
KJ Wiecanowo
2019-04-06
7
2019-04-06
1
Laskowska Paulina
bpk
2019-04-06
8
2019-04-06
Lisik Magdalena
bpk
PARYS (54)
2019-04-06
1
2019-04-06
26
2019-04-06
Łazarczyk Agata
bpk
FLIRT (62)
2019-04-06
9
2019-04-06
Łojewska Zuzanna
Brak
CALMA (88)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
LASCARI (64)
2019-04-06
7
2019-04-06
Matelski Marcin
KJ Dilmar
2019-04-06
2
400
2019-04-06
4
2019-04-06
7
2019-04-06
16
LUGANO (74)
2019-04-06
4
2019-04-06
3
2019-04-06
7
2019-04-06
2019-04-06
21
2019-04-06
Niewińska Agnieszka
KJ Stajnia Jarużyn
2019-04-06
2019-04-06
Olszewski Marcin
LKS NADWIŚLANIN KWIDZYN
2019-04-06
20
2019-04-06
15
SEKWOJA (92)
2019-04-06
14
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
9
2019-04-06
Ostrowska Marta
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
ROSARIO (63)
2019-04-06
10
2019-04-06
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2019-04-06
17
2019-04-06
13
Pawłowicz Julia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
TAJFUN (44)
2019-04-06
2
2019-04-06
16
2019-04-06
Platun Kornelia
brak
LUKIS (29)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Przesławska Maria
BPK kuj-pom
2019-04-06
1
2019-04-06
25
2019-04-06
Redzimska Natalia
bpk
NAPAR (69)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
Rogowska Marta
bpk
LAKI (61)
2019-04-06
2019-04-06
Sadka Klaudia
Bez Przynależności Klubowej
2019-04-06
24
2019-04-06
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2019-04-06
14
2019-04-06
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (85)
2019-04-06
2019-04-06
5
2019-04-06
11
Sobańska Karolina
Stajnia Jarużyn
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-06
3
Sobiechowska Agnieszka
Bpk
COCO (83)
2019-04-06
1
2019-04-06
15
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
KARTAGO (12)
2019-04-06
12
2019-04-06
Solarczyk Gabriela
Klub Jeździecki Wiecanowo
2019-04-06
6
2019-04-06
Tykarska Wiktoria
bpk
MANGO (49)
2019-04-06
1
2019-04-06
2019-04-06
5
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
DIONE S (33)
2019-04-06
3
100
2019-04-06
3
200
Wiese Julia
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-04-06
1
200
2019-04-06
1
300
Włodarczak Izabela
Brak
BASTION (77)
2019-04-06
1
Włodarczak Izabela
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
L-SIMBA (80)
2019-04-06
8
2019-04-06
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-04-06
DIVA (19)
2019-04-06
8
2019-04-06
15
2019-04-06
2019-04-06
Wolny Maja
KJ Dilmar Kobylarnia
WEZYR (86)
2019-04-06
2019-04-06
2019-04-06
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
STRIT (56)
2019-04-06
2019-04-06
Żalikowska Maja
KJ Dilmar
OLIWKA (8)
2019-04-06
1
2019-04-06
1
2019-04-06
29
Zhuleha Dzmitry
bpk
BALADA (90)
2019-04-06
1
2019-04-06
27
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
OLIMPIA (34)
2019-04-06
12
2019-04-06
9
2019-04-06
12
2019-04-06
Żwirko Natalia
BPK kuj-pom
2019-04-06
1
2019-04-06
29
Zywert Hanna
-
2019-04-06
1
2019-04-06
24

Number of Riders: 69

Number of Horses: 88

The sum of prizes: 2 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl