Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 19:23:42
2019-05-23 19:14:59
Maciej Wedeł HOSTELLO
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 19:23:39
2019-05-23 19:13:14
Joanna Wedeł EVEREST
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:19:33
2019-05-22 21:13:05
Jakub Ołoś OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
39 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:47:35
2019-05-20 20:27:04
Kacper Szatkowski SALSA
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 1x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
38 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:47:31
2019-05-20 17:59:53
Monika Święcka ALFI ZAGORKA
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
  • 2x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:38:09
2019-05-20 11:50:08
Dagmara Wilczewska DULANA
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 13:37:55
2019-05-20 11:29:26
Julia Mattsson NARKOS
  • 1x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 03:31:40
2019-05-20 00:06:41
Jakub Chrząszcz S OSSONA
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 03:31:37
2019-05-19 23:57:18
Agata Przechadzka MONTANA
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 03:31:31
2019-05-19 21:53:53
Nikola Murawska BIRTA
  • 2x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 03:31:26
2019-05-19 21:53:22
Laura Kielar OLYTA
  • 2x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 03:31:22
2019-05-19 18:40:12
Zuzanna Leman ŁADOGA
  • 2x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 19:36:24
2019-05-18 09:32:08
Pola Dombrowska HERVEST
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:40:40
2019-05-16 19:33:11
Marcin Olszewski CREOVILLA S
  • 2x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:40:38
2019-05-16 19:32:34
Marcin Olszewski ERAGON
  • 2x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
27 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 19:53:38
2019-05-13 18:08:10
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 12:18:03
2019-05-06 16:48:44
Zuzanna Ruszkowska DIARAVELL
  • 1x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:26:55
2019-04-29 12:18:55
Klaudia Mówińska CALADIA
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:22:32
2019-04-23 16:36:54
Magdalena Miczewska GRAND
  • 2x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:22:28
2019-04-23 16:31:26
Hanna Dynowska JUSTA
  • 1x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
  • 2x 4R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:22:24
2019-04-23 16:31:00
Julia Wesołowska ETNA
  • 1x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
  • 2x 4R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:22:20
2019-04-23 16:30:28
Julia Drelich PERON
  • 1x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
  • 2x 4R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:22:12
2019-04-23 16:29:39
Katarzyna Pyka HERVEST
  • 2x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:22:07
2019-04-23 16:26:56
Magdalena Nowosielska COLLIN
  • 2x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:22:00
2019-04-23 16:24:22
Julia Rogowska TUNIS
  • 2x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:21:54
2019-04-23 15:17:05
Julia Wesołowska FUNKA - PEREŁKA
  • 2x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:21:49
2019-04-23 15:15:20
Julia Drelich MERCEDES
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:21:43
2019-04-23 15:12:42
Daria Pilipiec WONTON
  • 1x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:21:34
2019-04-23 15:08:25
Julia Łukaszewska SOLAR
  • 1x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:21:29
2019-04-23 15:07:43
Pola Dombrowska PLAYBOY
  • 2x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:21:24
2019-04-23 15:06:29
Róża Witkowska ATAMAN
  • 1x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:21:20
2019-04-23 15:02:34
Julia Andrysiewicz ROKITA
  • 1x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 18:21:14
2019-04-23 15:00:09
Hanna Dynowska ARIZONA
  • 1x 1T/Mini LL/dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (towarzyski)
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-02 09:39:34
2019-03-31 07:57:04
Aleksandra Babiarz KARBON
  • 1x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 20:40:34
2019-03-31 07:56:27
Natalia Babiarz SEKWOJA
  • 1x 3R/L/dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1 (regionalny)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrysiewicz Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2006 (JM.)
brak
2. Babiarz Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O053777
3. Babiarz Natalia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2001 (J.)
O052362
4. Chrząszcz Jakub Klub Jeździecki Julianowo
S
brak
5. Dombrowska Pola Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2006 (JM.)
brak
6. Drelich Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2002 (J.)
O037679
7. Dynowska Hanna Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2005 (JM.)
O045902
8. Kielar Laura Bpk
2006 (JM.)
Brak
9. Leman Zuzanna Brak
2004 (JM.)
O044131
10. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
11. Łukaszewska Julia Klub Jeździecki ISKRA
2006 (JM.)
brak
12. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
O046661
13. Miczewska Magdalena Klub Jeździecki Iskra Sztum
2006 (JM.)
brak
14. Mówińska Klaudia brak
2005 (JM.)
brak
15. Murawska Nikola BPK
2003 (J.)
Brak
16. Nowosielska Magdalena KJ Iskra
2004 (JM.)
brak
17. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
18. Ołoś Jakub J.J Darboven
2002 (J.)
O046924
19. Pilipiec Daria Klub Jeździecki Iskra Sztum
2005 (JM.)
brak
20. Przechadzka Agata Klub Jeździecki Julianowo
2004 (JM.)
brak
21. Pyka Katarzyna KJ ISKRA
2004 (JM.)
brak
22. Reksa Roksana bpk
23. Rogowska Julia KJ Iskra
2006 (JM.)
brak
24. Ruszkowska Zuzanna niezrzeszony
2002 (J.)
26666/16
25. Święcka Monika LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O004390
26. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O041256
27. Wedeł Joanna KJ Bertyn
S
O036489
28. Wedeł Maciej BPK
S
brak
29. Wesołowska Julia Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2001 (J.)
O037678
30. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
31. Witkowska Róża brak przynależności klubowej
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

33

ALFI ZAGORKA PONY POL 2014 Wałach siwa/kuc:146 F: Zachodni Wiatr / oo
M: My Lady / kuc
O: Monika Zagor / Zagorka Equine
B: a
brak 616013530056914
2.

8

ARIZONA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:123 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: NN
K024696 616999530305610
3.

10

ATAMAN SP POL 2004 Wałach skarogniada/160 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: Gospodarstwo Agroturystyczne ISKRA
brak
4.

39

BAHARTA F:
M:
O:
B:
5.

28

BIRTA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/160 F: Lubań
M: Bajadera
O: Andrzej Krzeszowski
B: Oprządek Michał
Brak 006580212709
6.

23

CALADIA Holsztyńska GER 2007 Klacz siwa/170 F: Cero
M: P-Ambina
O: Krystyna Mówińska
B: Thiel Christoph
brak DE421000291307
7.

17

COLLIN Westfalska POL 2012 Klacz siwa F: impuls
M: colia
O: Katarzyna Gossa
B: Marek Romanowski
brak
8.

25

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
O: Krzysztof Babiarz
B: Stanisław Szurik
K026820 616009520037415
9.

5

DIARAVELL Westfalska POL 2013 Klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
O: Elwira Ruszkowska
B: Elżbieta Mallert
brak
10.

32

DULANA Hanowerska POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Hot Shot xx
M: Hauptstuthbuch Delight
O: Contra Sp. z o.o.
B: Hans Chr. Brodersen
K017307 DE431316692111
11.

24

ERAGON SP POL 2015 Wałach gniada/176 F: Winston /
M: Entoria / Winner
O: Robert Śliwiński
B: Robert Śliwiński
K026818 616009530067715
12.

20

ETNA SP POL 2010 Klacz gniada/162 F: nimroy b
M: efendi
O: Katarzyna Gossa
B: Ciosek Waldemar
K024695 616009530159510
13.

37

EVEREST SP POL 2011 Wałach siwa F: Correro
M: Extra M
O: Joanna Wedeł
B: Zenon Farysej
K026484
14.

15

FUNKA - PEREŁKA Koń Mały POL 2008 Klacz gniada/mk:145 F: Elaborat
M: Fuksja
O: Katarzyna Gossa
B: Kacprzak Krzysztof
brak
15.

22

GRAND ARAB POL 2004 Wałach siwa/155 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: NN
brak
16.

18

HERVEST SP POL 2004 Wałach kara/160 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: NN
brak
17.

38

HOSTELLO SP POL 2006 Wałach gniada F: Avero
M: Hossa
O: Joanna Wedeł
B: Zenon Farysej
brak
18.

21

JUSTA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/168 F: Pokrant
M: Jutta
O: Katarzyna Gossa
B: Skwarek Mirosław
K024694 POL007530270007
19.

2

KARBON OLD POL 2002 Ogier kara/166 F: Landor S / Landadel
M: Barina / Grannus
O: Krzysztof Babiarz
B: Wolff Guenter
K012155 DE433330699802
20.

26

ŁADOGA Małopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/163 F: Libretto
M: Łupina
O: Zuzanna Leman
B: Zuzanna Leman
brak
21.

14

MERCEDES Wielkopolska POL 2012 Klacz srokata/165 F: Azer
M: Megan
O: Katarzyna Gossa
B: Łączny Rajmund
brak
22.

29

MONTANA Haflinger POL 2006 Klacz izabelowata/mk:142 F: Montgomery
M: Annabelle
O: Tomasz Chrząszcz
B: Hermann Kuhlmann
brak DE 441410165307
23.

31

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
K014324 616009530019705
24.

27

OLYTA Trakeńska POL 2005 Klacz gniada/160 F: Grey
M: Odkrywka
O: Andrzej Krzeszowski
B: Romanowski Marek
Brak 732010003805
25.

35

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
26.

36

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 Wałach gniada/172 F: Lando
M: Taylor O
O: Piotr Ołoś
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
27.

19

PERON Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada/165 F: czeremosz
M: palma
O: Katarzyna Gossa
B: Przyłucki Edward
K027466 POL007600156707
28.

11

PLAYBOY Mały Koń POL 2007 Wałach gniada/mk:160 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: NN
brak
29.

9

ROKITA Typ Szlachetny POL 2004 Klacz gniada/165 F: nn
M: nn
O: Katarzyna Gossa
B: NN
brak
30.

30

S OSSONA Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Duryt
M: Sonata
O: Chrząszcz Tomasz
B: Chrząszcz Tomasz
brak 616007530335010
31.

34

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
O: Kamila Szatkowska
B: Goździor Ewa
K015932 POL009610085906
32.

3

SEKWOJA SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Index /
M: Sigma / Maram
O: Krzysztof Babiarz
B: Franciszek Litawa
K026819 POL009530037109
33.

12

SOLAR Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: Al Pari
M: Salwa
O: Katarzyna Gossa
B: Iskra, Katarzyna Gossa
brak
34.

16

TUNIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:160 F: borysław
M: trusia
O: Katarzyna Gossa
B: Wilczyńska Helena
brak
35.

13

WONTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: nippon
M: werona
O: Katarzyna Gossa
B: Stadnina Koni Rzeczna
K024693 POL009600157106
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrysiewicz Julia
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
ROKITA (9)
2019-05-25
12
2019-05-25
12
2019-05-25
18
Babiarz Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
KARBON (2)
2019-05-25
10
Babiarz Natalia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-05-25
7
2019-05-25
2
Chrząszcz Jakub
Klub Jeździecki Julianowo
2019-05-25
2019-05-25
10
Dombrowska Pola
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
PLAYBOY (11)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
22
HERVEST (18)
2019-05-25
Drelich Julia
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2019-05-25
20
2019-05-25
PERON (19)
2019-05-25
8
2019-05-25
3
2019-05-25
Dynowska Hanna
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2019-05-25
12
2019-05-25
9
2019-05-25
23
JUSTA (21)
2019-05-25
3
2019-05-25
2019-05-25
1
Kielar Laura
Bpk
OLYTA (27)
2019-05-25
10
2019-05-25
2019-05-25
11
Leman Zuzanna
Brak
ŁADOGA (26)
2019-05-25
9
2019-05-25
1
2019-05-25
19
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (35)
2019-05-25
2
2019-05-25
3
Łukaszewska Julia
Klub Jeździecki ISKRA
SOLAR (12)
2019-05-25
1
2019-05-25
16
2019-05-25
13
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (31)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
Miczewska Magdalena
Klub Jeździecki Iskra Sztum
GRAND (22)
2019-05-25
2019-05-25
1
Mówińska Klaudia
brak
CALADIA (23)
2019-05-25
2019-05-25
Murawska Nikola
BPK
BIRTA (28)
2019-05-25
10
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-25
24
Nowosielska Magdalena
KJ Iskra
COLLIN (17)
2019-05-25
2019-05-25
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ERAGON (24)
2019-05-25
11
2019-05-25
2019-05-25
6
2019-05-25
Ołoś Jakub
J.J Darboven
2019-05-25
2019-05-25
12
2019-05-25
2019-05-25
5
Pilipiec Daria
Klub Jeździecki Iskra Sztum
WONTON (13)
2019-05-25
1
2019-05-25
25
2019-05-25
21
Przechadzka Agata
Klub Jeździecki Julianowo
MONTANA (29)
2019-05-25
2019-05-25
Pyka Katarzyna
KJ ISKRA
HERVEST (18)
2019-05-25
2019-05-25
Reksa Roksana
bpk
BAHARTA (39)
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-25
Rogowska Julia
KJ Iskra
TUNIS (16)
2019-05-25
2019-05-25
2019-05-25
Ruszkowska Zuzanna
niezrzeszony
2019-05-25
1
2019-05-25
26
2019-05-25
7
Święcka Monika
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2019-05-25
17
2019-05-25
3
2019-05-25
2019-05-25
4
Szatkowski Kacper
Kociewski KJ Polar
SALSA (34)
2019-05-25
8
2019-05-25
5
2019-05-25
6
Wedeł Joanna
KJ Bertyn
EVEREST (37)
2019-05-25
1
2019-05-25
2019-05-25
Wedeł Maciej
BPK
2019-05-25
4
2019-05-25
2
Wesołowska Julia
Klub Jeździecki ISKRA Sztumskie Pole
2019-05-25
2019-05-25
1
2019-05-25
ETNA (20)
2019-05-25
9
2019-05-25
2019-05-25
2
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
DULANA (32)
2019-05-25
2019-05-25
Witkowska Róża
brak przynależności klubowej
ATAMAN (10)
2019-05-25
2019-05-25
15
2019-05-25
14

Number of Riders: 31

Number of Horses: 35

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl