Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 11:04:33
2017-05-28 11:03:48
Dominika Osińska TAMIZA
  • 1x 3/KUCE/Kuce z oceną stylu - 80 cm.
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 22:58:24
2017-05-27 22:54:48
Alicja Szmajda DASTING
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 22:44:35
2017-05-27 22:36:33
Zuzanna Łukasiak ARTERIA
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 22:21:45
2017-05-27 22:16:08
Aleksander Komorek NOCNA PANI
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:46:01
2017-05-26 21:35:17
Kinga Kozłowska ALABAMA
  • 2x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - towarzyski
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:45:42
2017-05-26 21:35:14
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 6/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - regionalny
  • 1x 0/L/egzaminacyjny
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 19:13:21
2017-05-26 18:58:12
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 18:54:26
2017-05-26 18:26:04
Wiktoria Putz ASPENA
  • 2x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 18:54:11
2017-05-26 18:21:45
Natalia Sienkiewicz CZANTORIA
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 17:58:57
2017-05-26 17:45:13
Roksana Oczki DEWIZA
  • 2x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 17:58:43
2017-05-26 17:32:58
Wiktoria Biegała GOSTA
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 17:30:50
2017-05-26 17:17:30
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 7/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/zwykły (art. 238.2.2)
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 17:30:25
2017-05-26 17:17:04
Agata Włodarczyk UNIQUE
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 6/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - regionalny
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 17:30:07
2017-05-26 17:15:54
Maja Boryna FLAGRIATA
  • 1x 2/KUCE A,B i C,D/Kuce gr. A,B-50 cm., gr. C,D-70 cm., dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/KUCE/Kuce z oceną stylu - 80 cm.
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 17:29:46
2017-05-26 17:15:14
Maja Boryna BARYTON
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 17:29:24
2017-05-26 17:13:47
Barbara Błaszak MOCNA
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 2/KUCE A,B i C,D/Kuce gr. A,B-50 cm., gr. C,D-70 cm., dwufazowy (art. 274.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 17:29:03
2017-05-26 15:36:48
Eliza Konopińska CELESTA
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 6/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - regionalny
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 17:28:48
2017-05-26 14:46:26
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 10:53:23
2017-05-26 10:05:52
Aniela Lipińska GENESIS
  • 2x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 09:51:48
2017-05-26 09:27:33
Anna Małkowska-Piotrowska EMIR
  • 1x 7/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/zwykły (art. 238.2.2)
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 00:02:20
2017-05-25 22:16:32
Zuzanna Łukasiak NEVILLE II S
  • 2x 5/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 00:02:07
2017-05-25 22:16:11
Zuzanna Łukasiak DAVINELL Z
  • 1x 6/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - regionalny
  • 1x 7/P/zwykły (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 11:23:33
2017-05-25 07:25:52
Daniel Zieliński QUIDAM'S NOBLESSE
  • 1x 7/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/zwykły (art. 238.2.2)
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 21:32:27
2017-05-24 21:11:52
Filip Józwiak WINDSOR
  • 2x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:23:17
2017-05-24 20:04:21
Katarzyna Wisłocka ZIRUSA H
  • 1x 6/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - regionalny
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:22:59
2017-05-24 20:03:26
Jakub Pszczółkowski FALOSTYNA
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 6/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:22:43
2017-05-24 20:01:34
Roksana Przybysz NARNIA
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:22:29
2017-05-24 20:00:52
Agnieszka Lisewska CZARODZIEJ
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 2x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:22:03
2017-05-24 19:59:46
Krzysztof Kulpa ZIRUSA H
  • 1x 8/N/zwykły (art. 238.2.2)
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:21:49
2017-05-24 19:59:17
Krzysztof Kulpa ENRICO
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 6/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - regionalny
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:21:38
2017-05-24 19:58:19
Krzysztof Kulpa BELLO M
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 6/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - regionalny
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:21:23
2017-05-24 19:57:32
Aleksander Komorek NESKA
  • 1x 2/KUCE A,B i C,D/Kuce gr. A,B-50 cm., gr. C,D-70 cm., dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/KUCE/Kuce z oceną stylu - 80 cm.
  • 1x 6/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - regionalny
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:17:40
2017-05-24 18:47:12
Martyna Sobieraj MALTA
  • 2x 0/L/egzaminacyjny
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:16:52
2017-05-24 18:45:38
Kaja Piotrowicz KUBA
  • 2x 2/KUCE A,B i C,D/Kuce gr. A,B-50 cm., gr. C,D-70 cm., dwufazowy (art. 274.5.3)
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:16:38
2017-05-24 18:43:20
Nastazja Rommel SORAY
  • 2x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 12:44:50
2017-05-24 12:37:06
Klaudia Cesarz K-POLO
  • 2x 2/KUCE A,B i C,D/Kuce gr. A,B-50 cm., gr. C,D-70 cm., dwufazowy (art. 274.5.3)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 12:44:38
2017-05-24 12:32:54
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 7/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/zwykły (art. 238.2.2)
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 12:44:27
2017-05-24 12:28:55
Maria Cynk INFINITY
  • 2x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 1x 5/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 10:24:10
2017-05-24 08:55:52
Mateusz Sieraczkiewicz FURORA
  • 1x 1/mini LL/z trafieniem w normę czasu 50-60 cm (art. 238.1.1) - towarzyski
  • 2x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 20:08:08
2017-05-23 19:54:31
Anna Bieńkowska SZOGUN
  • 1x 2/KUCE A,B i C,D/Kuce gr. A,B-50 cm., gr. C,D-70 cm., dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 3/KUCE/Kuce z oceną stylu - 80 cm.
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 18:59:00
2017-05-22 16:03:01
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 7/P/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/N/zwykły (art. 238.2.2)
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 21:54:05
2017-05-20 20:54:20
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 5/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - towarzyski
  • 1x 6/L/dwufazowy (art. 274.5.3) - regionalny
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 10:56:29
2017-05-19 10:10:12
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 1x 2/KUCE A,B i C,D/Kuce gr. A,B-50 cm., gr. C,D-70 cm., dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 2x 3/KUCE/Kuce z oceną stylu - 80 cm.
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 20:36:55
2017-05-18 20:35:17
Weronika Knajdek NANA PONYSPORT
  • 1x 2/KUCE A,B i C,D/Kuce gr. A,B-50 cm., gr. C,D-70 cm., dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 3/KUCE/Kuce z oceną stylu - 80 cm.
  • 1x 4/LL/dokładności (art. 238.1.1) - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Biegała Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
2002 (JM.)
O031885
2. Bieńkowska Anna Klub Jeździecki Cavallino
2005 (JM.)
Nr PZJ: O041488
3. Błaszak Barbara KJ Oxer Inowrocław
2001 (J.)
brak
4. Boniecka Wiktoria bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
brak
5. Boryna Maja KJ oxer Inowrocław
2004 (JM.)
0038723
6. Cesarz Klaudia Kj MORGAN ' Balczewo
2004 (JM.)
brak
7. Cynk Maria Kj MORGAN Balczewo
2002 (JM.)
brak
8. Frandzelska Wiktoria KJW
2000 (J.)
O033150
9. Frelichowska Natalia KJ Oxer Inowrocław
S
O031899
10. Józwiak Filip JKSR Michelin
2001 (J.)
brak
11. Klimkiewicz Oliwia KJ CAVALLINO
2004 (JM.)
O033535
12. Knajdek Weronika KJ Cavallino
2005 (JM.)
O035242
13. Komorek Aleksander Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2003 (JM.)
14. Konopińska Eliza Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (J.)
O036088
15. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
16. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O023486
17. Lipińska Aniela Młyńska Struga
2001 (J.)
Brak
18. Lisewska Agnieszka Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2001 (J.)
brak
19. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
20. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
brak
21. Małkowska-Piotrowska Anna bpk
S
O001159
22. Oczki Roksana KJ Oxer Inowrocław
2003 (JM.)
brak
23. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
24. Piotrowicz Kaja Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O042408
25. Przybysz Roksana Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2003 (JM.)
brak
26. Pszczółkowski Michał Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2001 (J.)
O039784
27. Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
1999 (J.)
O028386
28. Rommel Nastazja Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O042410
29. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
1998 (MJ.)
0023661
30. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (JM.)
brak
31. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
0033157
32. Sobieraj Martyna Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O020459
33. Streich Dominika Oxer Inowrocław
1997 (MJ.)
O021884
34. Szmajda Alicja bpk
00000000
35. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O029192
36. Wisłocka Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (J.)
brak
37. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
38. Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
S
O003375
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

5

ALABAMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Bajou du Rouet
M: Airwalmo
O: Skonieczny Waldemar
B: Andrzej Szczepański
brak
2.

42

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: ----
M: ----
O: ----
B: -----
brak
3.

8

ASPENA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Grand Amour
M: Agawa
O: Rafał Putz
B: Piotr Czerniak
Brak
4.

15

BARYTON SP POL 2007 Wałach gniada F: FOR LEO
M: Bretonka
O: Elwira Boryna
B: L.Gawroński
brak
5.

31

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
6.

17

CELESTA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: For Leo
M: Cezarea
O:
B: Leon Gawroński
brak
7.

9

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Grikos
M: Czarina
O: Violetta Sienkiewicz
B: Jerzy Joskowski
K014315
8.

29

CZARODZIEJ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada/162 F: Okruch
M: Cezarea
O: Szczepan Bajerski
B: Promiński Tomasz
brak 616007520114212
9.

43

DASTING -- POL 0000 Wałach inna F: ----
M: ----
O: ----
B: ----
brak
10.

23

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Diamant Z (Quick Diam's)/
M: Avinell S/
O: Stanisław Szurik
B: Sranisław Szurik
brak
11.

10

DEWIZA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Niels
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
brak
12.

1

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. EWITA
M: DALLY
O: AGNIESZKA NATALIA KLIMKIEWICZ
B: APANASEWICZ ALEKSANDRA
K017093 POL013670148308
13.

21

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
14.

30

ENRICO Pełna Krew Angielska POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:157 F: Surako
M: Enigma
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: Polska Korporacja Inwestycyjna SA
K022645 POL050000003653
15.

27

FALOSTYNA Polski Koń Szlachetny POL 2007 Klacz gniada/mk:152 F: LOKIS
M: Flawiusz Fantazja
O: Anna Pszczółkowska
B: Wiśniewski Damian
brak 616009661954807
16.

4

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
17.

14

FLAGRIATA KUC POL 2001 Klacz kara/kuc:140 F: nn
M: nn
O: Dorota Włodarczyk
B: nn
K008974
18.

39

FURORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: FOR LEO
M: FUNCKY
O: Karolina Sieraczkiewicz
B: Zenon Działek
brak POL00959011209
19.

19

GENESIS Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
Brak
20.

11

GOSTA SP POL 1999 Klacz gniada F: Marino
M: Gwarna
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
K013254
21.

37

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
O: Dominika Streich
B: Paweł Koczan
K022262
22.

18

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon
M: Ina
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
23.

38

INFINITY SP POL 2005 Wałach gniada F: Landjonker s
M: Igława
O: Bebnista Jolanta
B: Bębnista Zbigniew
brak POL 009520129205
24.

36

K-POLO KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Król Karo
M: Princessa
O: Bębnista Nina
B: Bebnista Nina
brak 616013520089310
25.

34

KUBA KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc: F: Hermes
M: Fanta
O: Maria Kałużna
B: Skorpion K&K Sp. z O.O.
K023700
26.

12

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
27.

44

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
28.

33

MALTA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/167 F: Dżahil
M: Malina
O: Maria Kałużna
B: Stanisław Marks
K017338 12634
29.

16

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Dorota Włodarczyk
B: nieznany
brak
30.

2

NANA PONYSPORT Kuc Feliński POL 2007 Klacz bułana/kuc:141 F: Kajus GB
M: Nirwana
O: Karolina Kowalska
B: Barbara Guniewicz
K022346 013 57 03157 07
31.

28

NARNIA Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:153 F: For Leo
M: Naliba
O: Krzysztof Kulpa
B: Leon Gawroński
K019332 616013520062710
32.

32

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana F: Alibaba
M: Niwka
O: Aleksandra Kwiatkowska
B: Gawroński Leon
K021849 POL013520044804
33.

22

NEVILLE II S SP POL 2012 Wałach gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
34.

41

NOCNA PANI -- POL 0000 Klacz inna F: ----
M: ----
O: ----
B: ----
brak
35.

6

POKER Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: NN
M: NN
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
36.

24

QUIDAM'S NOBLESSE Westfalska GER 2004 Klacz kasztanowata F: Quidam's Rubin
M: Faveur's Fee V
O: Rafał Jerzy
B: Dreier Deborah
brak
37.

7

SOLO Wielkopolska POL 22 03 2013 Wałach gniada/mk: F: Leonardo
M: Samba
O: Maria Słabowska
B: /
K023015 616007610188513
38.

35

SORAY Typ Km. POL 2010 Wałach kara/kuc: F: NN
M: NN
O: Maria Kałużna
B: Sebastian Jach
K023699
39.

40

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: ANGELO
M: SZAMPANKA
O: ALICJA HENDRYS
B: MIROSŁAW GŁODOWSKI
LKPZJ/67/17
40.

20

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc: F: Spinway Memento / Spinway Keepsake
M: Traviata / Walor
O: Rajmund Osiński
B: Elżbieta Piasecka
K021435 0136605606
41.

13

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
42.

25

WINDSOR Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Watson
M: Estrada
O: Jakubowski
B: Jakubowski
brak
43.

26

ZIRUSA H KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata/173 F: Indoctro
M: Irusa
O: Katarzyna Wisłocka
B: Holandia
brak 528210000554303
44.

3

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Małkowska-Piotrowska Anna bpk
300
SUM:
300.00
Streich Dominika Oxer Inowrocław
300
SUM:
300.00
Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
200
SUM:
200.00
Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
100
SUM:
100.00
Zieliński Daniel KJ Stajnia Jarużyn
200
450
SUM:
650.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biegała Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
GOSTA (11)
2017-05-28
11
2017-05-28
Bieńkowska Anna
Klub Jeździecki Cavallino
SZOGUN (40)
2017-05-28
2017-05-28
1
2017-05-28
Błaszak Barbara
KJ Oxer Inowrocław
MOCNA (16)
2017-05-28
5
2017-05-28
Boniecka Wiktoria
bez przynależności klubowej
IDOL (18)
2017-05-28
2
2017-05-28
23
Boryna Maja
KJ oxer Inowrocław
2017-05-28
2
2017-05-28
6
BARYTON (15)
2017-05-28
16
2017-05-28
3
Cesarz Klaudia
Kj MORGAN ' Balczewo
K-POLO (36)
2017-05-28
5
2017-05-28
Cynk Maria
Kj MORGAN Balczewo
2017-05-28
1
Frandzelska Wiktoria
KJW
POKER (6)
2017-05-28
Frelichowska Natalia
KJ Oxer Inowrocław
2017-05-28
7
2017-05-28
3
Józwiak Filip
JKSR Michelin
WINDSOR (25)
2017-05-28
2017-05-28
15
2017-05-28
16
Klimkiewicz Oliwia
KJ CAVALLINO
2017-05-28
4
2017-05-28
4
2017-05-28
Knajdek Weronika
KJ Cavallino
2017-05-28
3
2017-05-28
5
2017-05-28
16
Komorek Aleksander
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NESKA (32)
2017-05-28
1
2017-05-28
2
2017-05-28
4
2017-05-28
7
2017-05-28
16
Konopińska Eliza
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
CELESTA (17)
2017-05-28
2017-05-28
1
2017-05-28
5
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
2017-05-28
1
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Kulpa Krzysztof
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-05-28
5
ENRICO (30)
2017-05-28
16
2017-05-28
5
2017-05-28
8
BELLO M (31)
2017-05-28
7
2017-05-28
6
Lipińska Aniela
Młyńska Struga
GENESIS (19)
2017-05-28
4
2017-05-28
2017-05-28
1
Lisewska Agnieszka
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-05-28
10
2017-05-28
1
2017-05-28
6
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-05-28
2017-05-28
2
2017-05-28
2
2017-05-28
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
ARTERIA (42)
2017-05-28
13
2017-05-28
Małkowska-Piotrowska Anna
bpk
EMIR (21)
2017-05-28
4
2017-05-28
2
300
Oczki Roksana
KJ Oxer Inowrocław
DEWIZA (10)
2017-05-28
9
2017-05-28
2017-05-28
1
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
TAMIZA (20)
2017-05-28
3
2017-05-28
1
2017-05-28
9
Piotrowicz Kaja
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
KUBA (34)
2017-05-28
2017-05-28
Przybysz Roksana
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NARNIA (28)
2017-05-28
12
2017-05-28
2017-05-28
Pszczółkowski Michał
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-05-28
7
2017-05-28
1
2017-05-28
4
Putz Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
ASPENA (8)
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Rommel Nastazja
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
SORAY (35)
2017-05-28
14
2017-05-28
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
2017-05-28
1
Sieraczkiewicz Mateusz
JKSR Michelin
FURORA (39)
2017-05-28
3
2017-05-28
1
2017-05-28
16
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (7)
2017-05-28
6
2017-05-28
1
Sobieraj Martyna
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
MALTA (33)
2017-05-28
1
Streich Dominika
Oxer Inowrocław
GRACJA (37)
2017-05-28
1
300
2017-05-28
4
Szmajda Alicja
bpk
DASTING (43)
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
ZORBA (3)
2017-05-28
5
2017-05-28
3
200
Wisłocka Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-05-28
1
Włodarczyk Agata
KJ Oxer Inowrocław
2017-05-28
3
100
2017-05-28
6
UNIQUE (13)
2017-05-28
22
2017-05-28
6
Zieliński Daniel
KJ Stajnia Jarużyn
2017-05-28
2
200
2017-05-28
1
450

Number of Riders: 38

Number of Horses: 44

The sum of prizes: 1 550.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl