Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B
MACHNICE, 29-30.09.2018R.

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
135 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:51:43
2018-09-26 21:49:53
Mikołaj Kownacki VAINAVI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
134 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:51:19
2018-09-26 21:49:12
Wiktoria Łozowska K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:51:02
2018-09-26 21:48:42
Vitali Cherednik CHANTILLY
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:50:45
2018-09-26 21:48:25
Vitali Cherednik CENTADA
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:50:28
2018-09-26 21:47:59
Vitali Cherednik COUNTRYMAN
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 10:50:10
2018-09-26 21:47:41
Vitali Cherednik JOYRIDE
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:09:38
2018-09-25 18:45:06
Malwina Przyśliwska CALL OF DUTY "M"
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
127 ENTRY ACCEPTED 2018-09-25 19:09:21
2018-09-25 17:37:23
Magdalena Matuszewska V DALLY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 17:59:07
2018-09-23 16:56:47
Marcin Kantarowicz ELENA
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
125 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 17:54:56
2018-09-23 16:53:23
Weronika Kęder KOBRA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
124 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 17:58:07
2018-09-23 15:36:26
Agnieszka Luksa NAOMI
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
123 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 17:55:38
2018-09-23 15:23:24
Agnieszka Luksa GOLDEN STAR
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2018-09-23 17:52:12
2018-09-23 15:20:01
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
121 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 21:59:24
2018-09-22 21:38:16
Hubert Chrzanowski BRANKA
  • 1x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
120 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 21:59:56
2018-09-22 21:36:56
Karol Chrzanowski GOETHE
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:00:26
2018-09-22 21:36:12
Jan Chrzanowski ECHO MK
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
118 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:01:03
2018-09-22 21:35:10
Jan Chrzanowski MEADOW
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
117 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:02:22
2018-09-22 20:57:12
Adrianna Petyniak COLA LAYDY
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:01:27
2018-09-22 20:56:17
Anna Nadolna STARMANGAL
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/L/EGZAMINACYJNY
115 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:02:49
2018-09-22 20:55:04
Małgorzata Brodziak ELKANAN
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
114 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:03:13
2018-09-22 20:54:12
Łukasz Wasilewski INNOVATION
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:04:34
2018-09-22 20:53:38
Matylda Malepszy JF H&H
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
112 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 22:04:02
2018-09-22 20:53:03
Matylda Malepszy INVENTIEF H
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 19:59:14
2018-09-22 16:25:46
Nikola Klenk SOLARIS
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 20:00:24
2018-09-22 13:11:30
Klaudia Adamczewska HAŃCZA
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
108 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 11:21:03
2018-09-22 07:29:06
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
107 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 11:22:19
2018-09-22 07:28:30
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
106 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:20:49
2018-09-21 22:37:41
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 9/L/EGZAMINACYJNY
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:21:07
2018-09-21 22:37:14
Sara Horbacz CALOTTA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
104 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:21:23
2018-09-21 22:36:15
Laura Forysiak EMISJA M
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
102 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:21:58
2018-09-21 21:58:10
Jakub Krzyżosiak VALENZIA
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:22:33
2018-09-21 21:57:26
Jakub Krzyżosiak NEKANTOS
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:22:49
2018-09-21 21:57:07
Jakub Krzyżosiak QUETAL
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:23:05
2018-09-21 21:56:47
Jakub Krzyżosiak CALICOR
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:23:22
2018-09-21 21:56:29
Jakub Krzyżosiak PANQUIDAM
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:23:40
2018-09-21 21:19:43
Fazja Adrar GLORIN F
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:16:59
2018-09-21 20:27:57
Antonina Dryl OLSZYNKA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
94 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 21:15:55
2018-09-21 20:19:42
Maja Girsa MATROS - P
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:16:07
2018-09-21 13:47:08
Kinga Berghauzen PENELOPA
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:16:20
2018-09-21 13:12:29
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:16:34
2018-09-21 13:10:47
Justyna Fuskas-Honc ELABITHA DYLOMA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:16:51
2018-09-21 13:09:28
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:33:09
2018-09-21 02:16:58
Alicja Kozłowska GINA
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:33:30
2018-09-21 02:07:24
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 07:33:49
2018-09-21 02:04:23
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:41:26
2018-09-20 21:29:55
Magdalena Oleś COCO CHANELL
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:41:53
2018-09-20 10:57:50
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-20 21:42:45
2018-09-20 10:56:46
Wiktoria Woźniak AWIATOR S
  • 1x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:57:02
2018-09-19 21:48:47
Magdalena Matuszewska CASPIAN
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:57:27
2018-09-19 21:48:21
Monika Matuszewska ILONUS
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:56:39
2018-09-19 21:47:49
Monika Matuszewska CALVADOS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:10:26
2018-09-19 20:50:05
Nina Jarosz UCAYALI
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 21:10:56
2018-09-19 14:51:35
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 09:43:07
2018-09-19 09:23:47
Patrycja Tabisz ASSADUR
  • 2x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 17:51:59
2018-09-18 14:30:26
Emilia Wiśniewska BAD BOY
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-18 09:01:56
2018-09-18 08:14:46
Bartosz Grosz ABRAXIS IV REX Z PLUS S
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 20:53:41
2018-09-17 20:04:30
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:31:43
2018-09-17 15:51:10
Oliwia Malińska VOLSTRUPGAARD'S COMET
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:32:37
2018-09-17 15:50:02
Oliwia Malińska VIPER W Z
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 16:32:05
2018-09-17 13:12:37
Ewelina Ślusarczyk CANDY DANCER Z
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 12:26:07
2018-09-17 11:34:49
Aleksandra Szczepaniszyn CHACCO RJT
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 10:53:46
2018-09-17 10:41:42
Kamila Błaszczyk LANOS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 10:29:49
2018-09-17 09:09:46
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-17 08:09:47
2018-09-16 20:39:15
Kaja Żuk BODER
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:37:55
2018-09-16 20:35:24
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:16:22
2018-09-16 16:16:29
Żaneta Jerzyk TOPAZ
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:17:16
2018-09-16 15:24:06
Malwina Idczak KLON
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:18:11
2018-09-16 13:32:33
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:15:43
2018-09-16 13:32:06
Mirosława Salamon TOLERANCJA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:18:49
2018-09-16 13:31:19
Sara Lewkowicz GASANDRA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:19:25
2018-09-16 13:30:52
Ewelina Gos TACO BLUE
  • 1x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:20:12
2018-09-16 11:17:34
Piotr Wojtylak AWANS
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:20:49
2018-09-15 23:11:01
Elżbieta Greszczuk-Zabawka GUCCILOMA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:24:04
2018-09-15 22:05:27
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-22 06:24:19
2018-09-15 22:05:03
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:24:35
2018-09-15 17:59:46
Amelia Pawak FAMA
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:26:33
2018-09-15 09:55:47
Karolina Greniuk B-ULTIMA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:25:53
2018-09-15 08:35:21
Inez Gąszczak QUATRO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 23:39:37
2018-09-14 21:49:03
Dominik Jazienicki REVANSH
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 23:39:52
2018-09-14 21:39:39
Karolina Wolan NIKO
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 23:40:06
2018-09-14 21:37:42
Wiktoria Gałuszka ROSA
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 23:40:19
2018-09-14 21:20:42
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 07:21:21
2018-09-14 07:18:07
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 20:44:03
2018-09-13 20:23:36
Hanna Urbaniak FREZJA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 20:02:03
2018-09-13 18:31:58
Aleksandra Maziarz CARLASS I
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 20:03:28
2018-09-13 14:14:58
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 13:09:00
2018-09-13 10:53:22
Małgorzata Flis WITO
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/C/dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 13:09:29
2018-09-13 10:35:13
Anzelm Galicki QUIDAM DE HENRY
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 9/L/EGZAMINACYJNY
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 13:10:32
2018-09-13 09:10:27
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 13:09:58
2018-09-13 09:06:19
Aleksandra Rozbicka J-COOPER
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:27:15
2018-09-13 07:26:09
Emilia Konieczna PRADA
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 07:27:30
2018-09-13 07:24:58
Agnieszka Filipczak CAMPARI-L
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 22:25:39
2018-09-12 22:12:11
Magdalena Grębosz WEKTOR
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 21:53:14
2018-09-12 21:30:18
Michalina Szymankiewicz BUGATTI KG
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 9/L/EGZAMINACYJNY
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 20:53:24
2018-09-12 20:20:46
Grzegorz Kosowski PONTINO
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-21 14:15:50
2018-09-12 20:20:18
Maria Langner GALA
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:38:24
2018-09-12 16:50:22
Dominika Luty CAYENNE
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:38:41
2018-09-12 16:49:43
Dominika Luty LOOPIGUNA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 1x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:38:54
2018-09-12 16:31:11
Dominika Luty ARIBA
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 19:39:07
2018-09-12 16:30:30
Dominika Luty NUCIA
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:38:00
2018-09-12 14:18:51
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 14:38:13
2018-09-12 14:18:10
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS P
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/szybkości wg tab. C
21 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 12:37:15
2018-09-12 09:40:04
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-16 20:25:14
2018-09-12 09:36:31
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 12:37:44
2018-09-12 09:30:05
Julia Jaglarz WINNING MOOD
  • 1x 5/N-1/z Jockerem art. 269.5
  • 1x 6/C/dwufazowy art. 274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:33:51
2018-09-12 09:29:18
Beata Krawczyk IMPLAY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:27:53
2018-09-12 09:22:27
Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:28:09
2018-09-12 09:21:25
Natalia Pschionko DORADO
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:28:28
2018-09-12 09:20:52
Maria Kaprzyk AQUADOR
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:28:48
2018-09-11 21:31:55
Bartłomiej Jędrzejczyk MIRON
  • 2x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-26 18:21:22
2018-09-11 19:19:20
Marta Gryglak ALMA ATA
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 16:16:43
2018-09-11 13:07:50
Róża Szeląg INCALA
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 16:17:12
2018-09-11 11:34:29
Anna Szklarska NARISCHA
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 22:22:07
2018-09-11 10:49:27
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 4/N/dolkładności bez rozgrywki art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-19 22:22:27
2018-09-11 10:48:21
Karolina Kuwik I - CERISE - AS
  • 1x 1/LL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 16:17:52
2018-09-11 09:44:51
Małgorzata Tabaczuk MILA
  • 1x 9/L/EGZAMINACYJNY
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:12:32
2018-09-11 07:20:39
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/P/dwufazowy - art. 274.5.3
  • 1x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 10/P/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:12:47
2018-09-11 07:13:21
Milena Barczyk KIRKA
  • 2x 0/Mini LL/80 cm. - towarzyski
  • 2x 0*/Mini LL/80 cm. - towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:13:00
2018-09-11 05:44:57
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 2x 2/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 8/L/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamczewska Klaudia Brak przynależności klubowej
2004 (JM.)
2917/18
2. Adrar Fazja LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O042017
3. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
4. Berghauzen Kinga Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2004 (JM.)
brak
5. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2003 (JM.)
O039226
6. Błaszczyk Kamila KJ Arkadia Wielka Lipa
2005 (JM.)
O035937
7. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
O000959
8. Cherednik Vitali Bpk
S
-
9. Chrzanowski Hubert KJ Ślęża Wrocław
2005 (JM.)
O040157
10. Chrzanowski Jan KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
11. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (JM.)
O040158
12. Chuczak Łukasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O028946
13. Dryl Antonina BPK
2002 (J.)
Brak
14. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
15. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
16. Filipczak Agnieszka KJ Podkówka Team
S
O021477
17. Flis Małgorzata KS Arkadia
S
O021618
18. Forysiak Laura bpk
2002 (J.)
O040007
19. Fuskas-Honc Justyna Bez przynależności
S
Brak
20. Galicki Anzelm St. KS Arkadia
2001 (J.)
O042887
21. Gałuszka Wiktoria JKS Hanna
2000 (J.)
O038080
22. Gąszczak Inez KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2002 (J.)
O036340
23. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
24. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
25. Gosztyła Weronika Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2005 (JM.)
brak
26. Grębosz Magdalena KJ Victoria
S
brak
27. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (JM.)
O038788
28. Greszczuk-Zabawka Elżbieta bpk
S
O009210
29. Grosz Bartosz LKJ Moszna
S
O003608
30. Gryglak Marta OSK Michalscy Trzebnica
S
O014144
31. Hałka Oliwia BPK
2003 (JM.)
brak
32. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
33. Hałoń Klaudia KJ Picador
1997 (MJ.)
O033287
34. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
35. Horbacz Sara bpk
2002 (J.)
O038475
36. Hudzik Witold bpk
S
O039362
37. Idczak Malwina KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O037950
38. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
1999 (MJ.)
O022993
39. Jankowska Joanna
40. Jarosz Nina LKJ Platan Wrocław
1997 (MJ.)
O027017
41. Jazienicki Dominik JKS W SIODLE
2003 (JM.)
Brak
42. Jędrzejczyk Bartłomiej Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
S
Brak
43. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (JM.)
O044736
44. Kęder Weronika KJ PODKÓWKA TEAM
2001 (J.)
Brak
45. Klenk Nikola Kj Wrocław
2002 (J.)
Brak
46. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
47. Konieczna Emilia KJ Podkówka Team
2001 (J.)
O023616
48. Kownacki Mikołaj KJ Ślęza
1997 (MJ.)
O023859
49. Kozłowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (JM.)
O042796
50. Krawczyk Beata Vanto Jumping Team
S
O006389
51. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
52. Kuwik Karolina KJ Ślęża Wrocław
2003 (JM.)
O039250
53. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
54. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
brak
55. Lewkowicz Sara Stadnina Koni Dębno
2004 (JM.)
O038916
56. Luksa Agnieszka Kj okoły
Brak
57. Luksa Agnieszka KJ OKOŁY
S
O004782
58. Łozowska Wiktoria SKJ TRADYCJA Siedlnica
S
O011944
59. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (JM.)
O036917
60. Malińska Oliwia KS Pegaz Chwałowice
1999 (MJ.)
O024202
61. Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
1999 (MJ.)
O014398
62. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
63. Morsztyn Monika
64. Morsztyn Piotr
65. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
66. Nadolna Anna KJ PICADOR
O356248
67. Oleś Magdalena KJ Picador
2002 (J.)
Brak
68. Parkitny Maksymilian
69. Pawak Amelia niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
70. Petyniak Adrianna KJ PICADOR
brak
71. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
72. Przyśliwska Malwina Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
O003216
73. Pschionko Natalia Vanto Jumping Team
2003 (JM.)
O033990
74. Rozbicka Aleksandra BPN
S
O050438
75. Salamon Mirosława bpk
2001 (J.)
brak
76. Sąsiadek Bogna KJ Equifirst Przybyszewo
77. Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica
1997 (MJ.)
O020490
78. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
79. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
80. Szczepaniszyn Aleksandra St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O009666
81. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2003 (JM.)
O041894
82. Szklarska Anna SK Kruszyńscy
S
O021318
83. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
84. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O044791
85. Tabaczuk Małgorzata bpk
2001 (J.)
O038692
86. Tabisz Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O013674
87. Urbaniak Hanna St. KS Arkadia
2004 (JM.)
O051925
88. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
89. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
90. Wiśniewska Emilia bpk
2002 (J.)
30473
91. Wojtylak Piotr KJ Stajnia Ozorowice
S
Brak
92. Wolan Karolina JKS Hanna
2001 (J.)
O036797
93. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
94. Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
2004 (JM.)
O034429
95. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
96. Żuk Kaja KJ Picador Wrocław
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

78

ABRAXIS IV REX Z PLUS S SP POL 2005 Wałach gniada F: Rex Z / Rebel II Z
M: Abraxa Lady - Plus / Elvis
O: Zygfryd Grosz
B: A. Szumlakowska
K009447 POL009670084405
2.

5

ALMA ATA Słow. Gorąco. POL 2006 Klacz kasztanowata F: Aleksander Der Grosse /
M: Antilopa R. / Ascot S.V.R.
O:
B: Agrospol Kosice S. R. O.
K021768 703001210790665
3.

28

AQUADOR KWPN POL 2005 Ogier kasztanowata F: Heartbreaker / 147STB-H Nimmerdor
M: Sharmeta / Calvados
O: Ewa i Stefan Kaprzyk
B: Van Noorloos
K024596 528210000694797 105AB94
4.

141

ARAGORN K F:
M:
O:
B:
5.

80

ASSADUR MŁP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Dounba /
M: Assunta / Kwartet
O: Anna Tabisz
B: SK Janów Podlaski
K014019 POL00680421507
6.

53

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Ara
O: Małgorzata Mcgovern
B: -
K024791
7.

62

AWANS SP POL 2004 Wałach gniada F: Krotoszyn
M: Atlanta
O: Piotr Wojtylak
B: Andrzej Skorupa 42-700 Sądów ul. Podlesie 5
Brak
8.

86

AWIATOR S SP POL 2014 Wałach gniada/160 F: BLACK JACK
M: AVINELL S
O: Anna Woźniak
B: Stanisław Szurik
K026428 616 009 52 00418 14
9.

59

B-ULTIMA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Ulco / Voltaire
M: Berta / Lider
O: Małgorzata Greniuk
B: Krzysztof Kasprzak
K021359 616007610194212
10.

79

BAD BOY Typ Szlachetny POL 2004 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: Jarosław Mazur
B: nn
brak
11.

8

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
12.

134

BARCELONA F:
M:
O:
B:
13.

69

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
14.

70

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
15.

92

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
16.

120

BRANKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:149 F: Bard / Pluto
M: Bajka / Sylvester
O: Krystyna Popkowska
B:
K016842 POL013670070405
17.

41

BUGATTI KG SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Casillio
M: Bu Baja KG
O: Agnieszka Szymankiewicz
B: Grzegorz Komin
K023970 616009610134512
18.

94

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
19.

127

CALL OF DUTY M OLD POL 2010 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Fatima / Castilio
O: Anna Gumowska
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018676 DE418180207710
20.

105

CALOTTA DSP POL 2008 Klacz siwa F: Caudo
M: Alizee
O: Dariusz Jurasik
B: Grit und Mario Schirrmann
- DE456570287608 105QT84
21.

83

CALVADOS WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Sable Rose (Calvados) /
M: Lancana / Lancer III
O: Dariusz Matuszewski
B: Zucht & Reitsport Allgau Armin Stockem
K025531 DE441411334213
22.

43

CAMPARI-L DSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lahnstein / Levistano
M: Cecylia / Eskudo
O: Agnieszka Filipczak
B: Henryk Podkówka
K025340 DE455878401914
23.

74

CANDY DANCER Z ZANG BEL 2011 Klacz kasztanowata F: Crown Z / Carthago Z
M: Diana / Tramal
O: Ewelina Ślusarczyk
B: Marek Talaga
K021455 056015Z55624311
24.

35

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue /
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
O: Klaudia Hałoń
B: Saskia Wasserberg
K022652 DE43333619208
25.

144

CARIDIX Z F:
M:
O:
B:
26.

87

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
27.

85

CASPIAN WESTF POL 2010 Wałach siwa/172 F: C-Trenton Z / Carthago
M: Lady Amour / Landstreicher
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis Sp. z o. o.
K017252 DE441411205110
28.

130

CENTADA Oldenburg GER 2011 Klacz gniada F: Centadel
M: Wonneke
O: Krzysztof Dyrek
B: Gestuet Lewitz
K022330
29.

73

CHACCO RJT HAN POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cheeyana / Cheenook
O: Aleksandra Szczepaniszyn
B: Gestut Lewitz
K025664 DE43136828011
30.

131

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou du Rouet
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Gestuet Lewitz
K017893
31.

88

COCO CHANELL Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata F: Guffi
M: Classic Lady
O: Marian Gomułkiewicz
B: Jonik Krzysztof
Brak 616009670117409
32.

115

COLA LAYDY SP POL 2011 Klacz gniada F: Palermo
M: Chaline
O: Adrianna Petyniak
B: Wiórko Dariusz
brak
33.

129

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Carentino
M: Love Parade 5 / Libero H
O: Maciej Przewoźny
B: Maciej Przewoźny
K024876
34.

143

CRONA LVP Z F:
M:
O:
B:
35.

81

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
brak
36.

29

DORADO SP POL 2009 Wałach gniada F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
O: Arkadiusz Pschionko
B:
K018574 616009640073809
37.

140

DUKE F:
M:
O:
B:
38.

93

ELABITHA DYLOMA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de zuuthoeve
M: Wilian
O: Justyna Fuskas-Honc
B: J.Knaap
Brak 528003200914472
39.

114

ELKANAN SP POL 2009 Ogier gniada F: VOLTAIRE
M: ELBA
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
brak
40.

104

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna
K018820 POL009690066609
41.

139

FAIRSTOWN F:
M:
O:
B:
42.

60

FAMA Haflingerska POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: ADMIRAŁ
M: FINI
O: Amelia Pawlak
B: Józef Marciniak
brak
43.

108

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
44.

52

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
O: Andrzej Urbaniak
B: Wilczewski Lech Kazimierz
K017376 POL 009 60 02240 05
45.

9

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
O: Maria Langner
B: SK Dębno
K018623 POL007610201306
46.

136

GAMBIT O F:
M:
O:
B:
47.

64

GASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: Gwiazda /
O: SK Dębno
B: SK Dębno
brak
48.

91

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
49.

97

GLORIN F SP POL 2004 Klacz gniada F: Lorenso /
M: Grand Lady / Lambada
O: Anna Popierawska
B: Bolesław Kuczerawy
K020094 POL009610034205
50.

119

GOETHE SP POL 2009 Ogier gniada F: Ulco /
M: Grease /
O: Marek Twardak
B: Marek Twardak
brak
51.

135

GOLDDIGER F:
M:
O:
B:
52.

122

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
53.

30

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K026454 056007000G52862
54.

61

GUCCILOMA KWPN NED 2011 Klacz ciemnogniada F: Arthos R
M: Zicaloma
O: Agnieszka Pawelska
B: J. Van Helvoirt
Brak 528003201100554
55.

109

HAŃCZA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Czeladnik
M: Hanza
O: Milena Adamczewska
B: Baranowska Teresa
4037/18 616 009 61 01070 09
56.

1

I - CERISE - AS SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Corofini /
M: Impreza /
O: Dagmara Kuwik
B: Barbara Kalinowska
K022213 616009680093110
57.

66

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
O: Marta Pietrzak
B: Piotr Lechowicz
K023224 6160090088311
58.

84

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
59.

31

IMPLAY SP POL 2004 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: India / Indianin
O: Beata Krawczyk
B: Ewa Dziubany
K012545 POL009540024104
60.

26

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Bernadeta Szeląg
B:
K022474 DE433332154009 105LX84
61.

113

INNOVATION KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Dantos HBC / Cantos
M: Tomelia H / Now Or Newer M
O: Łukasz Wasilewski
B:
K025072 528003201302401
62.

111

INVENTIEF H KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Charisma / Stakkato
M: m/Ezette HBC / Cantos
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K024478 528003201306418
63.

45

J-COOPER Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Eufrat
M: Jałta
O: Aleksandra Rozbicka
B: Orzech Zygmunt, Kolonia Grzybów
brak
64.

34

JAMAIS DEUX SANS TROIS P Belgijski Gorącokrw. BEL 2009 Klacz gniada F: Quickfeuer Van Koekshof /
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Klaudia Hałoń
B: François Hofmans
K024162 BEL002W00291773
65.

112

JF H&H KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Kannam / Voltaire
M: Darmette E / Cantos
O:
B:
K018602 528003201402615
66.

128

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Verdi / Quidam De Revel
M: Rachel / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczynski
B: -
K024881
67.

132

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG GER 2014 Wałach gniada F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
O: Jarosław Skrzyczyński
B: -
K024875 056015Z55764714
68.

22

KIRKA Wielkopolska /poch. Trakeńskie POL 2011 Klacz gniada F: Zagon
M: Kinga
O: Jarosław Poręba
B: Stadnina Koni Liski
brak
69.

67

KLON Typ Szlachetny POL 2010 Ogier kasztanowata/mk:155 F: Limit
M: Kleopatra
O: Marian Wnuk
B: Marian Wnuk
brak 616009670125910
70.

121

KNOCKKASH GIRL Kuc Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
K024793 372003000121178
71.

124

KOBRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada/159 F: Ludger
M: Kurrara
O: Henryk Podkówka
B: Juliusz Szechyński
Brak
72.

21

L-KAPRYS TS POL 2010 Wałach gniada/171 F: Lanos /
M: Karina / Ismael
O: Kaja Świeżewska
B: Magdalena Zaręba
K021356 616999690169510
73.

138

LADY BARONESE CON CALMA F:
M:
O:
B:
74.

72

LANOS SP POL 2000 Wałach gniada F: Harwest /
M: Laska / Antokol
O: Paulina Grocka
B:
K019982 POL009611001500
75.

89

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE410100383201
76.

2

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
77.

95

MATROS - P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata F: CORLEONE Z
M: MALEZJA
O: Martyna Kołodyńska
B: Rafał Parkitny
brak
78.

117

MEADOW BWP BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Horion De libersart /
M: Ischa /
O: Anna i Jan Chrzanowski
B:
brak
79.

24

MILA TS POL 2011 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Tabaczuk
B:
K023628 61609800099579
80.

27

MIRON Koń Małopolski POL 2013 Wałach siwa F: Audan
M: Mimoza
O: Małgorzata Afet- Wojtacha
B: Lagierski Zdzisław
Brak
81.

13

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
82.

123

NAOMI SP POL 2012 Klacz gniada/166 F: CASSILIO
M: NORMA
O: AGNIESZKA LUKSA
B: WIOLETTA PAWELUS
K021215 616009690079212
83.

25

NARISCHA HOL GER 2005 Klacz gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Ricarda V / Contendro I
O: Anna Szklarska
B:
K022662 DE421000095105
84.

100

NEKANTOS HOL POL 2013 Wałach gniada F: Nekton / Nimmerdor
M: Wendy / Canto
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
K024762 DE421000601313
85.

56

NIKO KUC DEU 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Trocha
B: nieznany
K018204 POL999670187304
86.

96

OLSZYNKA Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/163cm F: Wanderfurst
M: Okinawa
O: Emilia Rapcewicz
B: KJ Jaroszówka
Brak
87.

50

ORESTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
O: Kamila Muszyńska-Drabarek
B: -
brak
88.

142

OUTLANDER F:
M:
O:
B:
89.

90

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin / Harfiarz
M: Pacynka / Floret
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
K015956 POL013670072705
90.

44

PRADA Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Lahnstein / Levistano
M: Persephone / Acorus
O: Henryk Podkówka
B: Henryk Podkówka
K026519 DE 455-8784020-14
91.

58

QUATRO SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Quindora From Black Horse / Randel Z
O: inez Gąszczak
B: Michał Rynowiecki
K017584 POL009670098305
92.

103

QUETAL HAN POL 2011 Wałach gniada F: Quito Rubin / Quidam's Rubin
M: Loisan / Ludwigs As
O: Jakub Krzyżosiak
B:
K023605 DE431310081711
93.

47

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
O: Monika Galicka
B: Petra & Jena Ringkamp
K014831 DE433330109104
94.

57

REVANSH Pełna Krew Angielska POL 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Kupets
M: Red Sail
O: Sylwia Jazienicka
B: Millennium Stud Sp. z o.o.
Brak 150/2015
95.

14

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
96.

55

ROSA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Palatyn /
M: Roma / Meteor
O: Tomasz Gałuszka
B: Jerzy Jezior
K022016 POL007670169907
97.

46

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczna
B: Tomasz Smaczny
K022299 616007670012709
98.

23

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
99.

110

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada F: Sopel
M: Stola
O: Robert Franczak
B: Brak
Brak
100.

33

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
101.

107

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
102.

116

STARMANGAL XX POL 2010 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Anna Nadolna
B: Anna Nadolna
brak
103.

137

STOCK F:
M:
O:
B:
104.

54

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada F: San
M: Satena
O: Leszek Hałka
B: Imiełowski Cezary
brak
105.

63

TACO BLUE WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Chatender /
M: Toscania / Abke
O: SK Dębno
B: SK Dębno
K025721 616007610061614
106.

65

TOLERANCJA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Afisz /
M: Tabakierka /
O: SK Dębno Adam Lachera
B: Jacek Zwoliński
K022401
107.

71

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Rammstein / Radiator
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
108.

77

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Parkitny Bogdan
K025650 616009670027313
109.

82

UCAYALI SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Qumball
M: Uraca Van De Heydehoek
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
Brak
110.

126

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Verdi
M: Zally
O: Jarosław Poręba
B: A. J. Verstegen
K022251
111.

133

VAINAVI SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: Chacco Fly
M: Wiktoria
O: -
B: -
K026368
112.

101

VALENZIA HAN POL 2011 Klacz ciemnogniada F: -
M: -
O: n.pakosz
B: -
K019617
113.

75

VIPER W Z ZANG NED 2006 Wałach kara F: Vigo D’arsouilles / Nabab De Reve
M: Glad Tidings / Tout Feu Dhex
O: Oliwia Malińska
B: A. Waldmann
K010976 Z602106 103KK07
114.

76

VOLSTRUPGAARD'S COMET DWB DEN 2002 Wałach ciemnogniada F: Coronado II / Corrado I
M: Fremads Caletta / Caletto III
O: Sara Szczot
B:
K008227 208333200200311
115.

42

WEKTOR Wielkopolski POL 2009 Wałach gniada F: West
M: Weneda
O: Magdalena Grębosz
B: Hubert Góralski
brak
116.

32

WINNING MOOD KWPN NED 2003 Wałach gniada F: Hors La Loi II / Papillon Rouge
M: Nugata / Animo
O: Katarzyna Jaglarz
B:
K010337 5280030308996 102XV28
117.

106

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
118.

48

WITO SP POL 2006 Wałach siwa F: Diatos / Five Star Camp
M: Wróżba / nn
O: Cezary Flis
B: Iwona Jasiulek
K013665 POL009690079606
Rider Club
Competition
Prize
Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
100
SUM:
100.00
Cherednik Vitali Bpk
100
300
SUM:
400.00
Flis Małgorzata KS Arkadia
65
300
SUM:
365.00
Hudzik Witold bpk
65
25
SUM:
90.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
50
200
SUM:
250.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
65
200
SUM:
265.00
Malińska Oliwia KS Pegaz Chwałowice
150
100
25
200
SUM:
475.00
Matuszewska Magdalena KJ Partynice Wrocław
150
150
SUM:
300.00
Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
25
25
50
SUM:
100.00
Morsztyn Monika
65
25
SUM:
90.00
Morsztyn Piotr
65
200
100
150
SUM:
515.00
Sąsiadek Bogna KJ Equifirst Przybyszewo
65
SUM:
65.00
Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica
100
SUM:
100.00
Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
65
25
SUM:
90.00
Zawadka Joanna KJ Picador Dziuplina
65
SUM:
65.00
Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
150
200
SUM:
350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczewska Klaudia
Brak przynależności klubowej
HAŃCZA (109)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Adrar Fazja
LKJ Platan Wrocław
2018-09-29
1
2018-09-29
17
Barczyk Milena
bpk
KIRKA (22)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
1
2018-09-29
1
2018-09-29
20
2018-09-30
5
2018-09-30
7
Berghauzen Kinga
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Błaszczyk Kamila
KJ Arkadia Wielka Lipa
LANOS (72)
2018-09-29
2018-09-29
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
ELKANAN (114)
2018-09-29
9
2018-09-30
3
100
Cherednik Vitali
Bpk
JOYRIDE (128)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-29
11
2018-09-29
9
CENTADA (130)
2018-09-29
3
100
2018-09-29
6
CHANTILLY (131)
2018-09-29
15
2018-09-29
1
300
BARCELONA (134)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Chrzanowski Hubert
KJ Ślęża Wrocław
BRANKA (120)
2018-09-29
Chrzanowski Jan
KJ Ślęża Wrocław
MEADOW (117)
2018-09-29
2
2018-09-29
16
Chrzanowski Karol
KJ Ślęża Wrocław
GOETHE (119)
2018-09-29
47
2018-09-29
2018-09-29
47
Chuczak Łukasz
OSK Michalscy Trzebnica
2018-09-30
19
2018-09-30
24
Dryl Antonina
BPK
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-09-30
19
2018-09-30
13
FAIRSTOWN (139)
2018-09-29
1
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2018-09-29
1
2018-09-30
1
Filipczak Agnieszka
KJ Podkówka Team
2018-09-30
19
2018-09-30
Flis Małgorzata
KS Arkadia
WITO (48)
2018-09-29
1
65
2018-09-29
10
2018-09-30
6
2018-09-30
1
300
Forysiak Laura
bpk
EMISJA M (104)
2018-09-29
9
2018-09-29
9
2018-09-30
9
2018-09-30
Fuskas-Honc Justyna
Bez przynależności
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Galicki Anzelm
St. KS Arkadia
2018-09-29
1
2018-09-29
47
2018-09-30
2018-09-30
Gałuszka Wiktoria
JKS Hanna
ROSA (55)
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Gąszczak Inez
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
QUATRO (58)
2018-09-29
47
2018-09-29
1
2018-09-30
9
2018-09-30
5
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2018-09-29
2018-09-29
Gosztyła Weronika
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Grębosz Magdalena
KJ Victoria
WEKTOR (42)
2018-09-29
12
2018-09-29
12
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
2018-09-29
47
2018-09-29
1
2018-09-30
2
Greszczuk-Zabawka Elżbieta
bpk
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
8
2018-09-30
8
Grosz Bartosz
LKJ Moszna
2018-09-29
2018-09-29
Gryglak Marta
OSK Michalscy Trzebnica
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Hałka Oliwia
BPK
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
9
2018-09-30
1
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2018-09-29
9
2018-09-29
7
2018-09-30
12
2018-09-30
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (35)
2018-09-29
1
2018-09-29
18
2018-09-30
1
2018-09-30
10
Hilla Martyna
KJ Okoły
2018-09-29
Horbacz Sara
bpk
CALOTTA (105)
2018-09-29
47
2018-09-29
1
2018-09-30
1
2018-09-30
16
Hudzik Witold
bpk
2018-09-29
1
65
2018-09-29
9
2018-09-30
5
25
2018-09-30
6
2018-09-29
2018-09-29
15
2018-09-30
8
2018-09-30
6
ARAGORN K (141)
2018-09-30
OUTLANDER (142)
2018-09-30
Idczak Malwina
KJ Liljówka Stęszewko
KLON (67)
2018-09-30
2018-09-30
Jaglarz Julia
Vanto Jumping Team
2018-09-29
1
2018-09-29
4
2018-09-30
9
2018-09-30
1
2018-09-29
10
2018-09-29
5
50
2018-09-30
1
200
Jankowska Joanna
GAMBIT O (136)
2018-09-29
14
Jarosz Nina
LKJ Platan Wrocław
UCAYALI (82)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Jazienicki Dominik
JKS W SIODLE
REVANSH (57)
2018-09-30
12
2018-09-30
4
Jędrzejczyk Bartłomiej
Dla Sportu Dla Zdrowia Dla Życia
MIRON (27)
2018-09-29
12
2018-09-29
1
2018-09-30
11
2018-09-30
9
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
AQUADOR (28)
2018-09-29
1
2018-09-29
19
2018-09-30
6
2018-09-30
1
Kęder Weronika
KJ PODKÓWKA TEAM
KOBRA (124)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Klenk Nikola
Kj Wrocław
SOLARIS (110)
2018-09-29
2018-09-29
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (53)
2018-09-30
1
2018-09-30
17
Konieczna Emilia
KJ Podkówka Team
PRADA (44)
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Kownacki Mikołaj
KJ Ślęza
VAINAVI (133)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Kozłowska Alicja
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
GINA (91)
2018-09-30
11
2018-09-30
1
Krawczyk Beata
Vanto Jumping Team
IMPLAY (31)
2018-09-29
1
2018-09-29
8
2018-09-30
11
2018-09-30
4
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
NEKANTOS (100)
2018-09-29
22
2018-09-29
16
VALENZIA (101)
2018-09-29
7
2018-09-29
1
65
QUETAL (103)
2018-09-29
2
200
2018-09-29
12
Kuwik Karolina
KJ Ślęża Wrocław
2018-09-29
12
2018-09-29
1
MASIMO (2)
2018-09-29
21
2018-09-29
16
Langner Maria
KJ Stajnia Ozorowice
GALA (9)
2018-09-29
1
2018-09-29
47
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (81)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
13
2018-09-30
7
Lewkowicz Sara
Stadnina Koni Dębno
2018-09-29
2018-09-29
Luksa Agnieszka
Kj okoły
2018-09-29
2018-09-29
Luksa Agnieszka
KJ OKOŁY
NAOMI (123)
2018-09-29
2018-09-29
Łozowska Wiktoria
SKJ TRADYCJA Siedlnica
2018-09-29
61
2018-09-29
1
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
2018-09-29
1
2018-09-29
1
JF H&H (112)
2018-09-29
59
2018-09-29
1
Malińska Oliwia
KS Pegaz Chwałowice
2018-09-29
2
150
2018-09-29
12
2018-09-30
4
100
2018-09-29
11
2018-09-29
7
2018-09-30
4
25
2018-09-30
2
200
Matuszewska Magdalena
KJ Partynice Wrocław
CASPIAN (85)
2018-09-29
14
2018-09-29
14
2018-09-30
2
150
2018-09-30
3
150
V DALLY (126)
2018-09-29
1
2018-09-29
12
2018-09-30
15
2018-09-30
10
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
2018-09-29
1
2018-09-29
1
2018-09-30
19
2018-09-30
1
2018-09-30
ILONUS (84)
2018-09-29
5
25
2018-09-29
13
2018-09-30
5
25
2018-09-30
5
50
Morsztyn Monika
STOCK (137)
2018-09-29
3
2018-09-29
1
65
2018-09-30
14
2018-09-30
4
25
Morsztyn Piotr
2018-09-29
1
65
2018-09-29
8
2018-09-30
1
200
2018-09-30
3
100
DUKE (140)
2018-09-29
3
150
Muszyńska-Drabarek Kamila
bpk
ORESTES (50)
2018-09-29
1
2018-09-29
9
2018-09-30
1
2018-09-30
2
Nadolna Anna
KJ PICADOR
2018-09-29
47
2018-09-29
47
2018-09-30
19
2018-09-30
3
Oleś Magdalena
KJ Picador
2018-09-30
1
2018-09-30
2018-09-30
7
Parkitny Maksymilian
2018-09-30
12
CARIDIX Z (144)
2018-09-30
18
2018-09-30
Pawak Amelia
niezrzeszona
FAMA (60)
2018-09-30
2018-09-30
Petyniak Adrianna
KJ PICADOR
2018-09-29
60
2018-09-29
1
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2018-09-29
1
2018-09-29
1
Przyśliwska Malwina
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2018-09-29
1
2018-09-29
15
2018-09-30
20
2018-09-30
Pschionko Natalia
Vanto Jumping Team
DORADO (29)
2018-09-29
1
2018-09-29
16
2018-09-30
21
2018-09-30
1
Rozbicka Aleksandra
BPN
2018-09-29
2018-09-29
15
Salamon Mirosława
bpk
2018-09-29
2018-09-29
Sąsiadek Bogna
KJ Equifirst Przybyszewo
GOLDDIGER (135)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
65
Ślusarczyk Ewelina
OSK Michalscy Trzebnica
2018-09-29
9
2018-09-29
4
100
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (46)
2018-09-30
1
2018-09-30
11
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
TYTAN-P (77)
2018-09-29
11
2018-09-29
13
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Szczepaniszyn Aleksandra
St. Sportowe Vidavia Wrocław
2018-09-29
2018-09-29
Szeląg Róża
KS Small Cherry Trzebnica
INCALA (26)
2018-09-29
5
2018-09-29
15
Szklarska Anna
SK Kruszyńscy
2018-09-29
1
2018-09-29
10
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Szychowiak Julia
KS Small Cherry Trzebnica
TORNADO (71)
2018-09-29
6
2018-09-29
11
2018-09-30
Szymankiewicz Michalina
LKJ Platan Wrocław
2018-09-30
10
2018-09-30
6
Tabaczuk Małgorzata
bpk
MILA (24)
2018-09-30
2018-09-30
11
Tabisz Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
ASSADUR (80)
2018-09-29
Urbaniak Hanna
St. KS Arkadia
FREZJA (52)
2018-09-29
1
2018-09-29
47
2018-09-30
2018-09-30
Wasilewski Łukasz
KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
2018-09-29
1
2018-09-29
47
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (106)
2018-09-29
1
2018-09-29
23
2018-09-30
19
2018-09-30
1
Wiśniewska Emilia
bpk
BAD BOY (79)
2018-09-29
14
2018-09-29
12
2018-09-30
10
2018-09-30
1
Wojtylak Piotr
KJ Stajnia Ozorowice
AWANS (62)
2018-09-30
2018-09-30
8
Wolan Karolina
JKS Hanna
NIKO (56)
2018-09-30
1
2018-09-30
1
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2018-09-29
2018-09-29
1
2018-09-29
12
2018-09-29
1
65
2018-09-29
4
25
Zawadka Joanna
KJ Picador Dziuplina
BOSS (92)
2018-09-29
1
2018-09-29
1
65
2018-09-29
13
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
2018-09-29
6
2018-09-29
9
2018-09-30
3
2018-09-30
2
150
2018-09-29
1
200
2018-09-29
8
2018-09-30
7
Żuk Kaja
KJ Picador Wrocław
BLUSTAR (69)
2018-09-29
1
2018-09-29
47
2018-09-30
1
2018-09-29
1
BODER (70)
2018-09-29
1
2018-09-29
13
2018-09-29
2018-09-29
2018-09-30
1
2018-09-30
8

Number of Riders: 96

Number of Horses: 118

The sum of prizes: 3 620.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl