Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
91 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:06:43
2018-09-14 10:02:18
Ewa Olizarowicz FINEZJA
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 14:06:30
2018-09-14 10:01:53
Ewa Olizarowicz HARLEY
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 08:47:26
2018-09-14 00:12:54
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 08:47:10
2018-09-13 23:32:49
Patrycja Senger MAJA
  • 2x 10T/Mini LL/(wys. do 60 cm) – (do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 08:46:52
2018-09-13 23:14:55
Agata Kowalik CAYENNE
  • 2x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 08:46:33
2018-09-13 23:14:22
Mirosława Gdaniec HEIDI
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 08:45:52
2018-09-13 23:13:58
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 08:45:35
2018-09-13 22:24:48
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 08:45:19
2018-09-13 22:24:08
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-09-14 08:44:59
2018-09-13 22:04:41
Angelika Ojczenasz WEZYR
  • 2x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:00:50
2018-09-13 20:49:26
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:00:37
2018-09-13 20:04:03
Renata Wójcik-Matelska CORDESSO
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 21:00:24
2018-09-13 20:03:42
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 20:59:59
2018-09-13 20:02:55
Renata Wójcik-Matelska FEDERACJA S
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:49:17
2018-09-13 19:40:21
Małgorzata Detmer GINGER J
  • 2x 1T/Mini LL/(wys. 60 cm. bez szeregów) dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 18:43:50
2018-09-13 18:17:53
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 18:00:40
2018-09-13 17:28:41
Dominik Czarnota KABESTAN
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 17:05:37
2018-09-13 16:53:44
Wiktoria Gromowska LIZA
  • 2x 2R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
  • 2x 11R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 17:05:15
2018-09-13 16:50:41
Natalia Redzimska NAPAR
  • 2x 10T/Mini LL/(wys. do 60 cm) – (do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 17:05:01
2018-09-13 16:49:37
Bernadeta Bagniewska NAPAR
  • 2x 1T/Mini LL/(wys. 60 cm. bez szeregów) dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 17:04:44
2018-09-13 16:23:50
Angelika Ojczenasz LORINA
  • 2x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 17:04:29
2018-09-13 16:22:42
Monika Milewska QUOSEGO
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 17:04:00
2018-09-13 15:45:32
Aniela Lipińska GENESIS
  • 2x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 2x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 17:03:01
2018-09-13 15:44:04
Marta Barzyk-Żywna BEJRA
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 13:02:08
2018-09-13 12:27:49
Andrzej Bedliński ROSOMAK
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 13:01:52
2018-09-13 12:27:03
Andrzej Bedliński PUŁASKI
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 13:01:38
2018-09-13 12:24:01
Oliwier Obialski KIMBERLY
  • 1x 2R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 10:15:01
2018-09-13 10:08:47
Julia Wutkowska ALLURE DE RIVERLAND
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 10:14:38
2018-09-13 10:06:19
Martyna Gerke DUKAT
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 10:14:11
2018-09-13 10:05:02
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 10:13:56
2018-09-13 09:43:15
Sławomir Ciuruś NIPA
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:18:25
2018-09-13 06:26:30
Agnieszka Sobiechowska COCO
  • 1x 10T/Mini LL/(wys. do 60 cm) – (do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:18:13
2018-09-13 06:24:42
Klaudia Lewandowska LUPUS
  • 1x 10T/Mini LL/(wys. do 60 cm) – (do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:17:59
2018-09-13 06:23:42
Wiktoria Lewandowska MRÓWKA
  • 2x 10T/Mini LL/(wys. do 60 cm) – (do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:17:42
2018-09-13 06:22:57
Klaudia Kamińska CRAZY CANDY
  • 1x 10T/Mini LL/(wys. do 60 cm) – (do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:17:28
2018-09-12 21:53:39
Aleksandra Dąbrowska CYKLADA
  • 2x 1T/Mini LL/(wys. 60 cm. bez szeregów) dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 08:17:16
2018-09-12 21:52:59
Adam Czyżnielewski BAYARD M
  • 1x 1T/Mini LL/(wys. 60 cm. bez szeregów) dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 21:26:47
2018-09-12 21:20:52
Małgorzata Zubrycka OLIMPIA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 21:26:38
2018-09-12 21:20:33
Małgorzata Zubrycka EMILIA IV
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 21:26:26
2018-09-12 21:20:09
Małgorzata Zubrycka FAYETTE WV
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 21:26:15
2018-09-12 21:19:48
Małgorzata Zubrycka ALEXA
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
  • 1x 17R/CC/(wys. do 140 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 20:30:54
2018-09-12 20:26:25
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 20:30:44
2018-09-12 19:23:49
Aleksandra Strzyżewska CANTINA M
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:03:01
2018-09-12 17:36:02
Matthias Vulsteke HEWELIA
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:02:37
2018-09-12 16:39:13
Viktoria Drewka MEDRESA
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:02:21
2018-09-12 16:38:41
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:02:01
2018-09-12 16:06:50
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 11:59:50
2018-09-12 10:04:05
Dominika Jurek JOEP
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 11:59:35
2018-09-12 10:03:18
Aleksandra Nowak JOEP
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 11:59:08
2018-09-12 10:02:50
Dominika Jurek ZAPARINA
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:32:11
2018-09-12 08:02:27
Robert Falkowski GALAKTYKA
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 09:31:52
2018-09-12 08:02:00
Roman Meger DEBIUT
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:34:29
2018-09-11 19:06:26
Martyna Bachorska KALMAR
  • 2x 1T/Mini LL/(wys. 60 cm. bez szeregów) dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:34:16
2018-09-11 18:50:34
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 2x 5R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca - PL-regul. B art.6 (regionalny)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 16:35:23
2018-09-11 16:27:43
Marta Jakielska RUBIN
  • 1x 1T/Mini LL/(wys. 60 cm. bez szeregów) dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 16:35:13
2018-09-11 15:56:58
Roksana Wielicka DIONE S
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-09-13 19:48:52
2018-09-11 13:32:33
Renata Kotkiewicz ELIPSIS P
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:53:31
2018-09-11 13:00:00
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:53:22
2018-09-11 10:18:38
Weronika Gąsiorowska CANNABIS DE LUX
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:53:12
2018-09-11 10:16:19
Tomasz Olszewski LORD FABIA
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
  • 1x 8R/C/(wys. do 130 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:53:01
2018-09-11 09:41:07
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
  • 1x 16R/C/(wys. do 130 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:52:50
2018-09-11 09:13:54
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 2x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 2x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:44:13
2018-09-11 08:30:42
Zofia Paczkowska SZAFIR
  • 2x 1T/Mini LL/(wys. 60 cm. bez szeregów) dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 10T/Mini LL/(wys. do 60 cm) – (do 60 cm, bez szeregów) – dokładności art. 238.1.1
  • 2x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:43:57
2018-09-10 22:39:32
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 08:43:41
2018-09-10 22:39:09
Zbigniew Szrejder CHACCO-BOY
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 17:33:09
2018-09-10 17:27:03
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 21:56:34
2018-09-10 16:29:37
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 2R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 11R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 14:41:37
2018-09-10 13:20:41
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-10 14:40:59
2018-09-10 13:14:13
Olga Kozar HERA
  • 1x 11R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm.; C D 70-80 cm) – dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:47:11
2018-09-09 22:29:32
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:46:59
2018-09-09 22:13:57
Katarzyna Sas Wisłocka ZIRUSA H
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:46:47
2018-09-09 21:29:36
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
  • 1x 15R/N/(wys. do 120 cm) – dwufazowy - art. 274.5.3 (regionalny)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-09 22:46:23
2018-09-09 10:30:18
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 21:41:06
2018-09-08 17:15:19
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 21:40:53
2018-09-08 17:15:02
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 16:19:21
2018-09-08 12:34:23
Katarzyna Kopera KARLOS
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 2x 5R/LICENCYJNY/na styl jeźdźca - PL-regul. B art.6 (regionalny)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-09-08 16:19:06
2018-09-08 12:30:39
Kamil Kaliski ARKADA
  • 1x 1T/Mini LL/(wys. 60 cm. bez szeregów) dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 21:39:26
2018-09-06 20:39:26
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 21:39:17
2018-09-06 20:38:46
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-06 21:39:07
2018-09-06 20:37:47
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-09-11 14:52:33
2018-09-04 23:20:02
Maja Dąbrowska MARINA
  • 1x 1T/Mini LL/(wys. 60 cm. bez szeregów) dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 2a_R/KUCE/handicapowy (A1 A2 i B 50-60 cm) – dwufazowy art.274.5.3 (regionalny)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 14:24:34
2018-09-04 14:20:26
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 7R/N/(wys. do 120 cm) - zwykły – art. 238.2.1 (regionalny)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-04 12:35:41
2018-09-03 20:50:06
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-12 18:01:37
2018-09-02 20:07:02
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 1x 6R/P/(wys. do 110 cm) – dwufazowy (zwykły/szybkości) – art. 274.5.5 (regionalny)
  • 1x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
  • 1x 14R/P/(wys. do 110 cm) – z ustalonym czasem - art. 267 (regionalny)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 22:33:04
2018-09-01 21:28:16
Agnieszka Lemańczyk BARBÓR
  • 1x 12T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 2x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-01 22:32:52
2018-09-01 21:11:18
Oliwia Wróblewska STRIT
  • 2x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 21:39:03
2018-08-30 19:31:32
Sandra Skwarczyńska CELICA S
  • 1x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
  • 1x 4T/LT/(wys. do 100 cm) – dwufazowy – art. 274.5.3 (towarzyski)
  • 2x 13T/L/(wys. do 100 cm) – zwykły – art. 238.2.1 (towarzyski)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 21:38:50
2018-08-30 19:30:40
Weronika Skwarczyńska KASJER
  • 1x 1T/Mini LL/(wys. 60 cm. bez szeregów) dokładności art. 238.1.1 (towarzyski)
  • 2x 3T/LL/(wys. do 90 cm) – z trafieniem w normę czasu, PL-reg. B dod.S1 (towarzyski)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bachorska Martyna Brak
2006 (JM.)
Brak
2. Bagniewska Bernadeta bpk
2003 (JM.)
brak
3. Barzyk-Żywna Marta Sekcja Jeździecka Turzyn
S
O011287
4. Bedliński Andrzej OSK Nowy Ciechocinek
S
O002239
5. Bieńkowska Anna KJ Cavallino Brzoza
2005 (JM.)
O041488
6. Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009389
7. Bonowicz Paulina KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O036886
8. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (Mł.)
O046916
10. Ciuruś Sławomir Toruński KJK
S
O002150
11. Czarnota Dominik Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
brak
12. Czyżnielewski Adam Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
2003 (JM.)
brak
13. Dąbrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
2003 (JM.)
brak
14. Dąbrowska Maja KJ Cavallino Brzoza
2008 (Mł.)
O048025
15. Detmer Małgorzata bez przynależności klubowej
S
BRAK
16. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (JM.)
O035154
17. Drobny Maja Ciechociński KJ Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
18. Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
S
O031899
19. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
20. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
21. Gromowska Wiktoria KJ Classic
2001 (J.)
0039663
22. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
23. Jakielska Marta bpk
S
brak
24. Jurek Dominika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1997 (MJ.)
O049825
25. Kaliski Kamil KJ Oxer Inowrocław
S
Brak
26. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
27. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (JM.)
O031235
28. Kamińska Klaudia KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O034084
29. Kopera Katarzyna KJ Oxer Inowrocław
S
O023477
30. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
31. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
32. Kozar Olga KJ Stajnia Jarużyn
2005 (JM.)
O037475
33. Kozłowska Maria KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O035241
34. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
35. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
36. Lemańczyk Agnieszka Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2000 (J.)
O031933
37. Lewandowska Klaudia Bpk
2006 (JM.)
Brak
38. Lewandowska Wiktoria Bpk
2009 (Mł.)
Brak
39. Lipińska Aniela KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O041486
40. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
41. Milewska Monika Bpk
2001 (J.)
Brak
42. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
43. Nowak Aleksandra Rancho Tomasz Goc
2002 (J.)
brak
44. Obialski Oliwier OSK Nowy Ciechocinek
2004 (JM.)
O042176
45. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
46. Ojczenasz Angelika Kujawsko pomorski KJ
S
012345
47. Olizarowicz Ewa JKS Rywal
S
O018652
48. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
49. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
50. Paczkowska Zofia bpk
2004 (JM.)
brak
51. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2000 (J.)
O039660
52. Piekarska Aneta bpk
2003 (JM.)
brak
53. Radowski Jonasz BPK - WIE
2001 (J.)
O040781
54. Redzimska Natalia bpk
2005 (JM.)
brak
55. Sas Wisłocka Katarzyna Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1999 (MJ.)
O042174
56. Senger Patrycja Rancho Tomasz Goc
2005 (JM.)
brak
57. Skwarczyńska Sandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
brak
58. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
59. Sobiechowska Agnieszka Bpk
1997 (MJ.)
Brak
60. Sochacka Nicole KJ Runowo
61. Strzelecka Zuzanna KJ Runowo
62. Strzyżewska Aleksandra Kujawsko - pomorski klub jeździecki
2003 (JM.)
Brak
63. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
64. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
65. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
66. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O029192
67. Vulsteke Matthias Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2002 (J.)
O039337
68. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ
2001 (J.)
O031032
69. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar Kobylarnia
S
O004016
70. Wróblewska Oliwia KJ Dilmar Kobylarnia
2002 (J.)
O027714
71. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
72. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

ALEXA HOL GER 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: Kresin Eckhard/ Ger
K021382 DE421000033208 106AH85
2.

63

ALLURE DE RIVERLAND SF POL 2010 Klacz gniada/173 F: Silvio I
M: Reine De Riverland
O: Piotr Wutkowski
B: Francja
K024777 SF 25000110411391U
3.

91

AMEBA F:
M:
O:
B:
4.

17

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
5.

18

ARKADA SP POL 04.06.2004 Klacz kasztanowata F: Grawello Z
M: Atena
O: Andrzej Kopera
B: Jolanta Tulisow
Brak
6.

12

BARBÓR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Vis Versa
M: Barbadosa
O: Joanna Lemańczyk
B: SK Walewice
K013022 POL 006 59 0186 05
7.

54

BAYARD M SP POL 2011 Wałach siwa F: Calderon
M: Bajka
O: Gawroński Tomasz
B: Gawroński Leon
616009520058711
8.

67

BEJRA SP POL 2007 Klacz inna F: Franco / Folio
M: Biretka / Czadyr
O: Marta Barzyk-Żywna
B: Jan Kiliński
K021945 616009520089607
9.

81

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
10.

16

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
11.

34

CANNABIS DE LUX Holsztyńska GER 2013 Wałach siwa F: Hermes de Lux
M: ///
O: Tomasz Olszewscy
B: Niemcy
Brak
12.

48

CANTINA M Wielkopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Cantanis
M: Hola
O: Aleksandra Strzyżewska
B: Krzysztof Koziarowski
brak 11470
13.

44

CASANDRA HAN POL 2013 Klacz kasztanowata F: x
M: x
O: x
B: x
brak
14.

10

CELICA S SP POL 2013 Klacz gniada F: Black Jack /
M: Cevilla S /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036413
15.

45

CEZAR SP POL 2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz / Azarro
M: Cytryna / Gordon I
O: Maciej Iżycki
B: Mieczysław Nowak
K019445 POL009520093501
16.

29

CHACCO-BOY MEKL GER 2009 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: orella / Primar
O: Zbigniew Szrejder
B: Kerstin Makowei
K026270 DE427270537609
17.

59

COCO WESTF POL 2014 Klacz siwa F: Almazor L / Acord II
M: Colia / Carry Son
O: Klaudia Kamińska
B: Marek Romanowski
K024721 DE441410740114
18.

38

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
19.

78

CORDESSO WESTF POL 2013 Ogier gniada F: Cordess / Clinton
M: Cleine Queena / Cristallo I
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Agnieszka i Robert Michalak
K022638 441411169213
20.

13

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
O: Marcin Bieńkowski
B: Magdalena Matulewicz
K018478 616007600293610
21.

56

CRAZY CANDY Hanowerska POL 2008 Klacz kasztanowata F: Palermo
M: Crazy Girl
O: Klaudia Kamińska
B: Marzena Kamińska
Brak
22.

55

CYKLADA Huculska POL 2009 Klacz srokata F: Jehudi
M: Czacza
O: Tomasz Gawroński
B: Zych Tadeusz
616012540101209
23.

40

DEBIUT SP POL 2012 Wałach siwa/170 F: Landor
M: Drahma
O: Roman Meger
B: Adam Kalwat
0 616009520057712
24.

27

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Jacek Kulpa
B:
K008077 POL009530041603
25.

36

DIONE S SP POL 2011 Klacz kara F: Johnny Boy II
M: Donwelta S
O: Hanna Nowakowska
B: Stanisław Szurik
brak
26.

4

DIUCORINA W TS POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort /
M: Dorilla W /
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik-Matelska
K025032 616999520133712
27.

77

DIVA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ekwador / Heraldik
M: Diuna / Romualdo
O: Piotr Duda
B: Piotr Duda
K026243 616009520045912
28.

23

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: Hartland / Czad
M: Dama / Łucznik
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154 616009520122212
29.

62

DUKAT WLKP POL 2008 Wałach kara/170 F: Rumianek
M: Dynastia
O: Piotr Kukawka
B: Polska
K015187 616007660765808
30.

8

ELIPSIS P SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: CON CALMA
M: ELCORIA P
O: Renata Kotkiewicz
B: Witold Polowczyk
brak
31.

52

EMILIA IV HOL GER 2012 Klacz gniada F: Corrido / Contender / Corofino I
M: Noble Lady I / Heraldik / Landgraf I
O: KJ Złoty Rubin
B: Fielmann Guenther
K025732 DE421000035212 106BU26
32.

15

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Zofia Teper
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
33.

14

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
34.

49

EX LIBRIS GOLD Z ZANG POL 2013 Ogier gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Centuria / Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
K023983 056015Z55508213
35.

35

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
36.

51

FAYETTE WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Benidorm WV / Eurocomerce Toulouse
O: Małgorzata Zubrycka
B:
K020803 528003201010624
37.

76

FEDERACJA S SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: Federacja / Concert
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
K024815 616009520042214
38.

22

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: Finezja / Kastet
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023 616009610032310
39.

89

FINEZJA Mały Koń POL 2006 Klacz F: NN
M: NN
O: Ewa Olizarowicz
B: NN
brak
40.

6

GANGES KUC POL 2008 Wałach gniada/kuc:148 F: Duero PP / Der Feine Lord
M: Gamza / Split
O: Katarzyna Kazimierska-Drobny
B: P. Łukomski
K019951 POLP013610240808
41.

68

GENESIS WLKP POL 2002 Klacz gniada F: Niels / Los Angeles
M: Gwadiana / Czubaryk
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
K012943 POL007520030802
42.

75

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
43.

26

HARA KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Kozar
B: Joanna Kozar
brak
44.

88

HARLEY Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata F: Santiego
M: Harfa
O: Ewa Olizarowicz
B: Ewa Olizarowicz
Brak
45.

47

HEWELIA SP POL 31.01.2012 Klacz gniada/175 F: Colox Cup /
M: Hawana / Kołczan
O: Justyna Fryc
B: Tomasz Burzyński
K025806 616009600275812
46.

32

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: Nurjev / Guidam
M: Hiszpanka / Sofix
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
K009484 POL009600186403
47.

43

JOEP OLD POL 2009 Wałach kasztanowata F: Weltmeyer /
M: Agawa /
O: Tomasz Goc
B: Nico Schroder
brak
48.

87

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan / Dem
M: Juta / Apollo
O: Emilia Grabiec
B: Marek Gierczak
K019657 POL009610053508
49.

73

KABESTAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Ogier kasztanowata F: Ostry Chef
M: Krywola
O: Bogusław Mioduszewski
B: Winkler Agnieszka
brak
50.

39

KALMAR Wielkopolska POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gandis
M: Kira
O: Bachorska Helena
B: Markowska Dorota
Brak
51.

61

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis / Cantanis
M: Kanada / Maram
O: Marcin Gerke
B: Krzysztof Jędrzejewski
K018912 POL009520053506
52.

19

KARLOS SP POL 30.04.2012 Wałach gniada F: Nadir /
M: Karencja / Galeon
O: Katarzyna Kopera
B: Małgorzata Stasiuk
K021798 616009510222412
53.

9

KASJER MŁP POL 2006 Wałach siwa F: Paszkwil /
M: Kasa /
O: Sandra Skwarczyńska
B: Przemysław Laskowski
brak
54.

7

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Klonowska - Brzeska
B:
K024201 616999520164810
55.

64

KIMBERLY KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Falck /
M: Kirsten /
O: Zbigniew Bedlinski
B: Zbigniew Bedlinski
K025549 616013520035511
56.

82

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
57.

28

LASKANA OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Lufthansa / Liberty Life
O: Katarzyna Kubiak
B:
K024127 418181004805
58.

79

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
59.

30

LET'S MAKE MONEY OLD GER 2007 Klacz gniada F: dwig As / Ludwig von Bayern
M: Annabella / Aircraft
O: Zbigniew Szrejder
B: Ralf Peters
K022727 DE433330516407
60.

72

LIZA Typ Kuc POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: NN
M: NN
O: Bartosz Michałek
B: nieznany
K026508 616999520131812
61.

33

LORD FABIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Leinanie / Landgold
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
K024510 418180040510
62.

70

LORINA SP POL 2012 Klacz siwa F: Carlos DZ
M: Lonierante
O: Lucjan Kosnowicz
B: Sylwia Kaczmarek
Brak
63.

58

LUPUS SP POL 2007 Wałach siwa F: Plaster
M: Libella
O: Tomasz Lewandowski
B: Tomasz Lewandowski
Brak
64.

86

MAJA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc: F: Pegaz /
M: Mokka /
O: Tomasz Goc
B: Andrzej Radzikowski
brak
65.

3

MARINA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc: F: Hertz / Zefir
M: Malwa / Ren
O: Dorota Uchman
B: Jarosław Bartkowiak
K025307 POL013610128305
66.

46

MEDRESA WLKP POL 15.04.2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
O: Magdalena Drewka
B: Stadnina koni pępowo
Brak 007610103910
67.

90

MOONLIGHT MAGIC F:
M:
O:
B:
68.

57

MRÓWKA KUC POL 2004 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marzena Kamińska
B:
brak
69.

71

NAPAR Konik Polski POL 2001 Ogier inna/kuc: F: Order
M: Niksana
O: Iwona Michałek
B: Sławomir Niedbalski
brak
70.

2

NEVER LOSE SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello / Le Grand III
M: Nicoletta / Cabrol
O: Ewa Kozłowska
B: Jerzy Wysoczański
K015409 POL009530166106
71.

60

NIPA SP POL 2008 Klacz gniada F: Niels
M: NN
O: Katarzyna Ciuruś
B: Szulc Anna
brak
72.

53

OLIMPIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Johnny Boy II / Dollar Du Murier
M: Odyseja / Dżentelmen
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Kornel Matuszewski
K017852 616007520036610
73.

65

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/164 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
O: Zbigniew Bedliński
B: Ewa Gotowska
brak 616009520046012
74.

69

QUOSEGO Holsztyńska GER 2005 Wałach gniada/168 F: Quinar
M: L-Rovinia
O: Tomasz Rostowski
B: Martin Meier
Brak
75.

66

ROSOMAK Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Widam
M: Rumba
O: Zbigniew Bedlinski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak POL007610228108
76.

21

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
O: Joanna Tobiszewska
B: Grzegorz Orliński
K017673 POL009520053303
77.

37

RUBIN NN POL 2007 Wałach srokata/mk: F: NN
M: NN
O: Patrycja Łusiak
B: NN
brak
78.

92

SPARTA F:
M:
O:
B:
79.

11

STRIT SP POL 2014 Wałach siwa/170 F: Rumianek /
M: Strzała / Pawlin
O: Monika Machowska
B:
K025804 616009590111614
80.

31

SZAFIR Mieszana POL 2005 Wałach siwa/mk: F: nn
M: nn
O: Alexandra Medvedeva
B: .
brak
81.

80

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama / Cassini I
M: Wyprawa / Vulcano
O: Piotr Wolny
B: Stanisław Mieszczański
K024077 616009640096609
82.

42

ZAPARINA OLD GER 2008 Klacz siwa F: Zapateado /
M: Hauptstutbuch Charming Lotti /
O: Tomasz Goc
B: Mike i Jeanette Otte
brak
83.

24

ZIRUSA H KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata F: Indoctro
M: Irusa
O: Krzysztof Sas Wisłocki
B: A. J. Hazenberg
K014081
84.

20

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
500
SUM:
500.00
Frelichowska Natalia KJ Dilmar Kobylarnia
500
SUM:
500.00
Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
350
SUM:
350.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
60
400
SUM:
460.00
Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
350
400
450
SUM:
1200.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
300
SUM:
300.00
Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
300
450
SUM:
750.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
120
30
600
600
SUM:
1350.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bachorska Martyna
Brak
KALMAR (39)
2018-09-15
12
2018-09-15
1
Bagniewska Bernadeta
bpk
NAPAR (71)
2018-09-15
13
2018-09-15
9
Barzyk-Żywna Marta
Sekcja Jeździecka Turzyn
BEJRA (67)
2018-09-16
8
2018-09-16
16
Bedliński Andrzej
OSK Nowy Ciechocinek
2018-09-15
10
2018-09-15
18
ROSOMAK (66)
2018-09-15
21
2018-09-15
4
Bieńkowska Anna
KJ Cavallino Brzoza
CORTEZ (13)
2018-09-15
8
2018-09-15
19
2018-09-16
4
2018-09-16
14
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DRAHMA (23)
2018-09-15
12
2018-09-15
14
2018-09-16
13
2018-09-16
9
Bonowicz Paulina
KJ Młyńska Struga
HOKUS (32)
2018-09-16
8
2018-09-16
3
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-09-15
1
500
2018-09-15
11
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-09-15
3
2018-09-15
2018-09-15
6
2018-09-16
2
2018-09-16
5
2018-09-16
Ciuruś Sławomir
Toruński KJK
NIPA (60)
2018-09-15
2
2018-09-15
16
2018-09-15
Czarnota Dominik
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2018-09-16
2018-09-16
Czyżnielewski Adam
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-15
Dąbrowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
CYKLADA (55)
2018-09-15
2018-09-15
Dąbrowska Maja
KJ Cavallino Brzoza
MARINA (3)
2018-09-15
1
2018-09-15
2018-09-15
2
Detmer Małgorzata
bez przynależności klubowej
2018-09-15
1
2018-09-15
1
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
CEZAR (45)
2018-09-16
4
2018-09-16
4
MEDRESA (46)
2018-09-16
7
2018-09-16
8
Drobny Maja
Ciechociński KJ Bonanza
GANGES (6)
2018-09-16
1
2018-09-16
13
2018-09-16
9
Frelichowska Natalia
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-09-15
7
2018-09-15
6
2018-09-16
1
500
2018-09-16
5
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2018-09-16
7
2018-09-16
7
DUKAT (62)
2018-09-15
4
2018-09-15
13
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (87)
2018-09-16
5
2018-09-16
3
350
Gromowska Wiktoria
KJ Classic
LIZA (72)
2018-09-15
1
2018-09-15
2018-09-16
3
2018-09-16
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-09-15
5
2018-09-15
1
60
2018-09-15
2
400
2018-09-15
8
Jakielska Marta
bpk
RUBIN (37)
2018-09-15
1
2018-09-15
10
2018-09-15
Jurek Dominika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-09-16
14
2018-09-16
16
JOEP (43)
2018-09-16
3
Kaliski Kamil
KJ Oxer Inowrocław
ARKADA (18)
2018-09-15
2018-09-15
Kałabun Jan
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-09-15
2018-09-16
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2018-09-15
5
2018-09-15
12
2018-09-16
11
2018-09-16
11
Kamińska Klaudia
KJ Młyńska Struga
2018-09-16
8
2018-09-16
12
2018-09-16
Kopera Katarzyna
KJ Oxer Inowrocław
KARLOS (19)
2018-09-15
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
2018-09-15
11
2018-09-15
1
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
2018-09-16
9
2018-09-16
5
2018-09-16
Kozar Olga
KJ Stajnia Jarużyn
HARA (26)
2018-09-16
4
2018-09-16
6
Kozłowska Maria
KJ Cavallino Brzoza
2018-09-15
3
2018-09-15
8
2018-09-16
2
2018-09-16
6
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (28)
2018-09-15
1
2018-09-15
11
2018-09-16
9
2018-09-16
6
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (27)
2018-09-15
14
2018-09-15
3
350
2018-09-16
2
400
2018-09-16
2
450
Lemańczyk Agnieszka
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
BARBÓR (12)
2018-09-16
11
2018-09-16
2018-09-16
Lewandowska Klaudia
Bpk
LUPUS (58)
2018-09-16
Lewandowska Wiktoria
Bpk
MRÓWKA (57)
2018-09-16
2018-09-16
Lipińska Aniela
KJ Młyńska Struga
GENESIS (68)
2018-09-15
2018-09-15
Meger Roman
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
DEBIUT (40)
2018-09-15
2018-09-15
Milewska Monika
Bpk
QUOSEGO (69)
2018-09-15
4
2018-09-15
14
2018-09-16
8
2018-09-16
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
FALLA (35)
2018-09-15
9
2018-09-15
13
2018-09-16
10
2018-09-16
4
Nowak Aleksandra
Rancho Tomasz Goc
JOEP (43)
2018-09-16
15
Obialski Oliwier
OSK Nowy Ciechocinek
2018-09-15
4
2018-09-15
7
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
LORINA (70)
2018-09-15
17
2018-09-15
2018-09-16
10
2018-09-16
15
Ojczenasz Angelika
Kujawsko pomorski KJ
WEZYR (80)
2018-09-15
13
2018-09-15
2018-09-16
15
2018-09-16
18
Olizarowicz Ewa
JKS Rywal
HARLEY (88)
2018-09-16
2018-09-16
FINEZJA (89)
2018-09-16
1
2018-09-16
10
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-09-15
9
2018-09-15
2
2018-09-15
1
2018-09-15
2018-09-16
12
2018-09-16
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-09-15
2018-09-15
Paczkowska Zofia
bpk
SZAFIR (31)
2018-09-15
1
2018-09-15
9
2018-09-15
11
2018-09-16
8
2018-09-16
1
2018-09-16
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-09-15
2
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
14
Piekarska Aneta
bpk
LUPUS (58)
2018-09-16
4
2018-09-16
Radowski Jonasz
BPK - WIE
2018-09-15
1
2018-09-15
Redzimska Natalia
bpk
NAPAR (71)
2018-09-16
11
2018-09-16
1
Sas Wisłocka Katarzyna
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-09-15
2018-09-15
2018-09-16
3
2018-09-16
12
Senger Patrycja
Rancho Tomasz Goc
MAJA (86)
2018-09-16
1
2018-09-16
1
Skwarczyńska Sandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-09-15
9
2018-09-15
15
2018-09-16
21
2018-09-16
Skwarczyńska Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KASJER (9)
2018-09-15
1
2018-09-15
12
2018-09-15
Sobiechowska Agnieszka
Bpk
COCO (59)
2018-09-16
8
2018-09-16
7
Sochacka Nicole
KJ Runowo
AMEBA (91)
2018-09-16
7
2018-09-16
1
Strzelecka Zuzanna
KJ Runowo
SPARTA (92)
2018-09-16
1
2018-09-16
1
Strzyżewska Aleksandra
Kujawsko - pomorski klub jeździecki
2018-09-15
8
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
10
2018-09-16
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2018-09-16
19
2018-09-16
19
Szrejder Zbigniew
JKS Rywal Grudziądz
2018-09-15
7
2018-09-15
20
2018-09-16
20
2018-09-16
20
2018-09-15
10
2018-09-15
12
2018-09-16
3
300
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (15)
2018-09-15
3
300
2018-09-15
2
450
CALYPSO (16)
2018-09-15
15
2018-09-15
7
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński KJ Bonanza
ZORBA (20)
2018-09-15
4
2018-09-15
2018-09-15
5
2018-09-15
Vulsteke Matthias
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
HEWELIA (47)
2018-09-16
2
2018-09-16
17
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ
DIONE S (36)
2018-09-16
2018-09-16
2018-09-15
11
2018-09-15
17
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-09-15
2018-09-15
2
2018-09-15
6
DIVA (77)
2018-09-15
5
2018-09-15
2018-09-16
18
2018-09-16
2018-09-16
13
2018-09-16
Wróblewska Oliwia
KJ Dilmar Kobylarnia
STRIT (11)
2018-09-16
6
2018-09-16
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2018-09-15
9
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-16
17
2018-09-16
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
ALEXA (50)
2018-09-16
1
120
2018-09-16
1
30
2018-09-16
1
600
2018-09-16
2
2018-09-15
16
2018-09-15
10
OLIMPIA (53)
2018-09-15
6
2018-09-15
1
600

Number of Riders: 72

Number of Horses: 84

The sum of prizes: 5 410.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042017-1, Piotr Masłowski, Grudziądz)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl